2008-12-14 Speedo deel 2
Heerenveen (NED),    14.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, 7 - 8 jaar    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, 7 - 9 jaar
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, 9 jaar    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, 10 jaar
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, 10 jaar    Nr. 6. Jongens, 200m wisselslag, 11 jaar
Nr. 7. Meisjes, 200m vlinderslag, 11 - 12 jaar    Nr. 701. Meisjes, 200m wisselslag, 11 - 12 jaar
Nr. 8. Jongens, 200m vlinderslag, 12 - 13 jaar    Nr. 801. Jongens, 200m wisselslag, 12 - 13 jaar
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, 7 - 8 jaar    Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag, 7 - 9 jaar
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, 9 jaar    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, 10 jaar
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, 10 jaar    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, 11 jaar
Nr. 15. Meisjes, 200m rugslag, 11 - 12 jaar    Nr. 16. Jongens, 200m rugslag, 12 - 13 jaar


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                          7 - 8 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:21.05 0000086    1:18.72           
          1:18.72
  2. Nikita Postma                 SG Middelsé - de Ske        NT 00NIPO     1:39.22           
          1:39.22
  3. Anna Harbers                  HZ&PC Heerenveen            NT 0001250    1:41.89           
          1:41.89
  4. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen            NT 0001058    1:43.22           
          1:43.22
  5. Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen            NT 0000442    1:54.39           
          1:54.39
  6. Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen            NT 0000616    1:56.69           
          1:56.69
  7. Irith-gitte Buursma           HZ&PC Heerenveen            NT 0001648    1:57.84           
          1:57.84
  8. Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen            NT 0000846    2:10.23           
          2:10.23
AFGE Janny Groos                   DZ&PC                       NT 0000740                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag                          7 - 9 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Zwertbroek               HZ&PC Heerenveen       1:51.82 9900463    1:46.45           
          1:46.45
  2. Jan Arnoud Melse              DZ&PC                  1:57.03 9900785    1:46.80           
          1:46.80
  3. Auke Jan Ytsma                Orca                   2:04.79 9900905    2:00.50 FJ 1      
          2:00.50
  4. Koendert Kellner              DZ&PC                  2:05.69 0000237    2:00.50 FJ 2      
          2:00.50
  5. Erwin Heinsius                HZ&PC Heerenveen       2:00.42 9900695    2:01.13           
          2:01.13
  6. Freek Jan Melse               DZ&PC                  2:08.87 0000235    2:02.62           
          2:02.62
  7. Sherco Algra                  JZ&PC                       NT 9900709    2:04.04           
          2:04.04
  8. Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen       2:11.56 9900697    2:04.17           
          2:04.17
  9. Brent Molog                   Orca                   2:03.79 9900889    2:05.21           
          2:05.21
 10. Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen            NT 0000495    2:06.91           
          2:06.91
 11. Jilles Lycklama a Nijholt     HZ&PC Heerenveen            NT 0001103    2:07.80           
          2:07.80
 12. Quentin Ruiz                  HZ&PC Heerenveen            NT 0100187    2:13.20           
          2:13.20
 DIS Stefan Reinderink             DZ&PC                  1:50.08 9900787    1:41.13           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:41.13
AFGE Jort Boomhouwer               ZCNF'34                     NT 9901053                      
AFGE Wouter van Barneveld          HZ&PC Heerenveen            NT 9902089                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                               9 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       1:43.09 9901084    1:42.25           
          1:42.25
  2. Rosalie Baarda                Orca                   2:06.86 99baaag    1:43.61           
          1:43.61
  3. Feya Boomsma                  Orca                   1:43.16 9901594    1:43.70           
          1:43.70
  4. Nyna Visser                   Orca                   1:43.60 9901602    1:44.55           
          1:44.55
  5. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:57.59 9901322    1:47.62           
          1:47.62
  6. Sabine Lageweg                HZ&PC Heerenveen       1:49.20 9900926    1:47.82           
          1:47.82
  7. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:57.67 9901320    1:48.81           
          1:48.81
  8. Silke Rinsma                  HZ&PC Heerenveen       1:54.00 9900732    1:51.69           
          1:51.69
  9. Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen            NT 9902832    1:53.33           
          1:53.33
 DIS Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:43.44 9901194    1:36.62           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.62
 DIS Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen       2:12.78 9901622    1:48.18           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.18
 DIS Ilse Weggemans                ZCNF'34                     NT 9902150    1:51.75           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:51.75
 DIS Hanna Kellner                 DZ&PC                  1:56.10 9901318    1:54.44           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:54.44
 DIS Esther Meinsma                DZ&PC                       NT 9901810    2:04.69           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.69
AFGE Jori van de Meer              HZ&PC Heerenveen            NT 9902830                      
AFGE Hinke Groos                   DZ&PC                       NT 9901768                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                             10 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mika But                      ZCNF'34                     NT 9801393      47.08           
  2. Sander Brink                  ZCNF'34                     NT 9802131      52.61           
 DIS Aron Visser                   DZ&PC                    53.67 9801889      47.08           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Carlo Ruiz                    HZ&PC Heerenveen         58.02 9802549      47.32           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag                             10 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kinge Zandringa               SG Middelsé - de Ske        NT 9801422    2:50.71           
          2:50.71
  2. Anneliene Zuidema             SG Middelsé - de Ske        NT 9800768    2:51.50           
          1:23.78  2:51.50
  3. Ellen Jager                   PWC Buitenpost              NT 9801384    2:56.92           
          1:28.21  2:56.92
  4. Nynke Klokman                 DZ&PC                       NT 9801424    2:57.69           
          1:27.18  2:57.69
  5. Carmen Weistra                Orca                        NT 9802148    3:02.16           
          1:25.94  3:02.16
  6. Lara de Zeeuw                 Orca                        NT 9802144    3:09.44           
          1:31.72  3:09.44
  7. Linda Noord                   DZ&PC                       NT 9800454    3:11.24           
          1:33.76  3:11.24
  8. Nelie vd Kooi                 SG Middelsé - de Ske        NT 9802652    3:13.47           
          1:30.88  3:13.47
  9. Luuke Smit                    Orca                        NT 9802586    3:16.32           
          1:32.74  3:16.32
 10. Danielle Trippenzee           Orca                        NT 9802146    3:17.78           
          1:36.68  3:17.78
 11. Nadine Smits                  Orca                        NT 9801098    3:20.54           
          1:34.86  3:20.54
 12. Wendy van Cleef               Orca                        NT 9802760    3:23.24           
          1:34.42  3:23.24
 13. Nienke Postma                 Orca                        NT 9801096    3:30.16           
          1:38.36  3:30.16
 14. Iris de Jong                  HZ&PC Heerenveen       3:33.89 9801708    3:43.06           
          1:38.55  3:43.06
 15. Carola Stuiver                HZ&PC Heerenveen       4:31.23 9803444    3:55.73           
          1:48.32  3:55.73
 DIS Astrid de Vegt                ZCNF'34                     NT 9800036                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Marlies v/d Brug              DZ&PC                       NT 9801428                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 200m wisselslag                             11 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:52.56 9700039    2:53.25           
            38.43  2:53.25
  2. Hotze van der Werf            SG Middelsé - de Ske   3:17.62 9701329    3:06.45           
            40.57  3:06.45
  3. Olivier Victor van de Voort   ZCNF'34                3:19.23 9703035    3:08.04           
            41.91  3:08.04
  4. Niels Visser                  HZ&PC Heerenveen            NT 9702251    3:17.58           
            44.88  3:17.58
  5. Hoaran Overeem                SG Middelsé - de Ske   3:22.12 9702335    3:24.13           
            45.69  3:24.13
  6. Frank van der Wal             HZ&PC Heerenveen       3:40.41 9700645    3:24.86           
            45.67  3:24.86
  7. Zino Holwerda                 Orca                   3:39.32 9700975    3:25.44           
            48.56  3:25.44
  8. Silvan Akkerman               HZ&PC Heerenveen       3:40.11 9700113    3:27.38           
            49.77  3:27.38
  9. Jurriën Wermink               ZCNF'34                3:43.57 9700041    3:39.66           
            53.95  3:39.66
 DIS Jelmer Postma                 Orca                   3:22.66 9701631    3:18.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            50.02  3:18.75
 DIS Stuart Vis                    Orca                        NT 9702991    3:19.00           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            48.46  3:19.00
 DIS Martijn Lageweg               HZ&PC Heerenveen            NT 9701323    3:19.47           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            47.21  3:19.47
 DIS Jilles Kootstra               SG Middelsé - de Ske        NT 9701327    3:22.56           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            48.45  3:22.56
 DIS Kevin Rozema                  DZ&PC                  3:37.90 9701451    3:30.11           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            48.66  3:30.11
 DIS Jelmer de Groot               DZ&PC                  3:57.87 9701945    3:35.64           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            58.53  3:35.64
 DIS Jille v/d. Weerd              DZ&PC                       NT 9702727    3:36.41           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            51.19  3:36.41
AFGE Hidde Zijlstra                Orca                   3:40.07 9700473                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 200m vlinderslag                       11 - 12 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Indyra Hummel                 ZCNF'34                3:22.15 9600624    3:04.67           
          1:28.95  3:04.67
  2. Rixt Menger                   DZ&PC                  3:22.57 9602052    3:06.08           
          1:26.61  3:06.08
  3. Simone Mus                    SG Middelsé - de Ske   3:15.01 9601932    3:16.47           
          1:33.11  3:16.47
  4. Jill Muller                   DZ&PC                  3:42.61 9600728    3:21.98           
          1:27.09  3:21.98
  5. Mare Zijlstra                 DZ&PC                       NT 9702700    3:47.43           
          1:43.33  3:47.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 701                   Meisjes, 200m wisselslag                        11 - 12 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  2:56.82 9601124    3:01.25           
            39.49  3:01.25
  2. Claris de Vries               DZ&PC                  3:04.17 9700942    3:02.23           
            43.51  3:02.23
  3. Wendy Bergsma                 DZ&PC                  3:23.48 9701316    3:22.35           
            46.26  3:22.35
  4. Tessa Walda                   DZ&PC                       NT 9704304    3:30.09           
            46.66  3:30.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 200m vlinderslag                       12 - 13 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:44.49 9501157    2:32.62           
          1:13.90  2:32.62
 DIS Mark Folkertsma               DZ&PC                       NT 9601413    3:29.95           
        VO - De armen niet de GEHELE race over water voorwaarts en onder water achterwaarts gebracht.
          1:36.88  3:29.95
 DIS Guus Magrijn                  SG Middelsé - de Ske   3:34.98 9502631    3:50.16           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:45.76  3:50.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 801                   Jongens, 200m wisselslag                        12 - 13 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  2:52.93 9502731    2:53.91           
            39.71  2:53.91
  2. Arno Bergsma                  DZ&PC                  3:23.43 9501691    3:06.02           
            47.07  3:06.02
  3. Janco van der Molen           JZ&PC                  3:41.40 9600759    3:08.41           
            44.94  3:08.41




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag                           7 - 8 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:36.62 0000086    1:28.69           
          1:28.69
  2. Irith-gitte Buursma           HZ&PC Heerenveen            NT 0001648    1:49.47           
          1:49.47
  3. Loes Walrecht                 HZ&PC Heerenveen            NT 0001058    1:51.78           
          1:51.78
  4. Nikita Postma                 SG Middelsé - de Ske        NT 00NIPO     1:55.65           
          1:55.65
  5. Romy Jalving                  HZ&PC Heerenveen            NT 0000616    2:00.80           
          2:00.80
 DIS Anna Harbers                  HZ&PC Heerenveen            NT 0001250    1:49.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:49.60
 DIS Celeste Sijtsma               HZ&PC Heerenveen            NT 0000442    1:55.38           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:55.38
 DIS Marthe Lubberts               HZ&PC Heerenveen            NT 0000846    2:03.92           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:03.92
AFGE Janny Groos                   DZ&PC                       NT 0000740                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m wisselslag                          7 - 9 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Reinderink             DZ&PC                  1:41.18 9900787    1:39.27           
          1:39.27
  2. Jan Arnoud Melse              DZ&PC                  1:45.75 9900785    1:41.73           
          1:41.73
  3. Koendert Kellner              DZ&PC                  1:45.61 0000237    1:42.50           
          1:42.50
  4. Brent Molog                   Orca                   1:48.31 9900889    1:42.84           
          1:42.84
  5. Freek Jan Melse               DZ&PC                  1:52.00 0000235    1:45.05           
          1:45.05
  6. Erwin Heinsius                HZ&PC Heerenveen       1:47.75 9900695    1:45.67           
          1:45.67
  7. Auke Jan Ytsma                Orca                        NT 9900905    1:51.71           
          1:51.71
  8. Sherco Algra                  JZ&PC                       NT 9900709    1:58.07           
          1:58.07
  9. Rob van Wier                  HZ&PC Heerenveen            NT 9900697    1:58.86           
          1:58.86
 10. Jilles Lycklama a Nijholt     HZ&PC Heerenveen            NT 0001103    2:04.27           
          2:04.27
 DIS Daan Zwertbroek               HZ&PC Heerenveen       1:43.37 9900463    1:41.48           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:41.48
 DIS Thijs Hoekstra                HZ&PC Heerenveen            NT 0000495    2:04.86           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:04.86
AFGE Jort Boomhouwer               ZCNF'34                     NT 9901053                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                              9 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:30.89 9901194    1:30.01           
          1:30.01
  2. Rosalie Baarda                Orca                   1:31.60 99baaag    1:30.78           
          1:30.78
  3. Feya Boomsma                  Orca                   1:30.80 9901594    1:34.25           
          1:34.25
  4. Nyna Visser                   Orca                   1:38.86 9901602    1:36.20           
          1:36.20
  5. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       1:40.34 9901084    1:37.18           
          1:37.18
  6. Sabine Lageweg                HZ&PC Heerenveen       1:40.80 9900926    1:37.74           
          1:37.74
  7. Tessa Folkertsma              DZ&PC                  1:48.70 9901322    1:39.55           
          1:39.55
  8. Kirsten Westerhuis            DZ&PC                  1:44.20 9901320    1:40.16           
          1:40.16
  9. Ilse Weggemans                ZCNF'34                     NT 9902150    1:40.45           
          1:40.45
 10. Silke Rinsma                  HZ&PC Heerenveen       1:45.81 9900732    1:41.71           
          1:41.71
 11. Hanna Kellner                 DZ&PC                  1:40.90 9901318    1:42.52           
          1:42.52
 12. Esther Meinsma                DZ&PC                       NT 9901810    1:47.96           
          1:47.96
 13. Lisanne Faber                 HZ&PC Heerenveen            NT 9901622    1:49.48           
          1:49.48
 14. Jildau Holtrop                HZ&PC Heerenveen            NT 9902832    1:51.74           
          1:51.74
AFGE Hinke Groos                   DZ&PC                  1:29.48 9901768                      
AFGE Jori van de Meer              HZ&PC Heerenveen            NT 9902830                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                             10 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Ruiz                    HZ&PC Heerenveen            NT 9802549    1:41.83           
          1:41.83
  2. Mika But                      ZCNF'34                1:54.93 9801393    1:50.23           
          1:50.23
  3. Jelke J. Robben               JZ&PC                       NT 9800321    2:11.10           
          2:11.10
  4. Sander Brink                  ZCNF'34                2:14.57 9802131    2:12.46           
          2:12.46
  5. Kor Postumus                  JZ&PC                       NT 9800625    2:13.84           
          2:13.84
 DIS Aron Visser                   DZ&PC                  2:10.07 9801889    2:01.34           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:01.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag                             10 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneliene Zuidema             SG Middelsé - de Ske   1:25.86 9800768    1:25.82           
          1:25.82
  2. Ellen Jager                   PWC Buitenpost         1:28.17 9801384    1:27.36           
          1:27.36
  3. Carmen Weistra                Orca                   1:27.70 9802148    1:27.94           
          1:27.94
  4. Astrid de Vegt                ZCNF'34                1:28.60 9800036    1:28.57           
          1:28.57
  5. Kinge Zandringa               SG Middelsé - de Ske   1:32.95 9801422    1:29.40           
          1:29.40
  6. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:30.11 9801424    1:34.13           
          1:34.13
  7. Danielle Trippenzee           Orca                   1:39.22 9802146    1:35.00           
          1:35.00
  8. Linda Noord                   DZ&PC                  1:38.98 9800454    1:35.39           
          1:35.39
  9. Wendy van Cleef               Orca                   1:37.09 9802760    1:39.68           
          1:39.68
 10. Nelie vd Kooi                 SG Middelsé - de Ske   1:41.07 9802652    1:40.04           
          1:40.04
 11. Iris de Jong                  HZ&PC Heerenveen       1:38.46 9801708    1:41.39           
          1:41.39
 12. Lara de Zeeuw                 Orca                   1:40.67 9802144    1:42.04           
          1:42.04
 13. Luuke Smit                    Orca                        NT 9802586    1:43.68           
          1:43.68
 14. Nienke Postma                 Orca                   1:46.93 9801096    1:50.48           
          1:50.48
 DIS Nadine Smits                  Orca                   1:41.86 9801098    1:37.96           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:37.96
 DIS Carola Stuiver                HZ&PC Heerenveen       1:59.37 9803444    2:03.97           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:03.97
AFGE Marlies v/d Brug              DZ&PC                  1:38.07 9801428                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m vrije slag                             11 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:12.27 9700039    1:12.96           
          1:12.96
  2. Jelmer Postma                 Orca                   1:17.43 9701631    1:16.99           
          1:16.99
  3. Allard Veenstra               AVVLO-Friso comb.           NT 9703453    1:17.32           
          1:17.32
  4. Olivier Victor van de Voort   ZCNF'34                1:17.46 9703035    1:18.72           
          1:18.72
  5. Hotze van der Werf            SG Middelsé - de Ske   1:19.21 9701329    1:20.24           
          1:20.24
  6. Stuart Vis                    Orca                   1:39.06 9702991    1:21.72           
          1:21.72
  7. Frank van der Wal             HZ&PC Heerenveen       1:28.60 9700645    1:23.00           
          1:23.00
  8. Martijn Lageweg               HZ&PC Heerenveen       1:22.62 9701323    1:23.17           
          1:23.17
  9. Niels Visser                  HZ&PC Heerenveen       1:41.14 9702251    1:23.20           
          1:23.20
 10. Jilles Kootstra               SG Middelsé - de Ske   1:20.73 9701327    1:23.95           
          1:23.95
 11. Zino Holwerda                 Orca                   1:26.27 9700975    1:25.24           
          1:25.24
 12. Hoaran Overeem                SG Middelsé - de Ske   1:25.56 9702335    1:26.08           
          1:26.08
 13. Danny Hayema                  PWC Buitenpost         1:36.26 9701043    1:26.19           
          1:26.19
 14. Jelmer de Groot               DZ&PC                  1:31.34 9701945    1:26.89           
          1:26.89
 15. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:24.74 9701451    1:28.59           
          1:28.59
 16. Silvan Akkerman               HZ&PC Heerenveen       1:30.05 9700113    1:29.58           
          1:29.58
 17. Jille v/d. Weerd              DZ&PC                  1:32.18 9702727    1:32.21           
          1:32.21
 18. Jurriën Wermink               ZCNF'34                1:29.60 9700041    1:38.10           
          1:38.10
AFGE Hidde Zijlstra                Orca                   1:31.39 9700473                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 200m rugslag                         11 - 12 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:48.03 9602052    2:49.39           
          2:49.39
  2. Claris de Vries               DZ&PC                  2:49.06 9700942    2:52.04           
          1:24.78  2:52.04
  3. Willeke Willems               ZCNF'34                2:59.46 9600232    2:56.79           
          2:56.79
  4. Simone Mus                    SG Middelsé - de Ske   2:55.35 9601932    2:58.03           
          1:26.70  2:58.03
  5. Joëlle Rozema                 DZ&PC                  3:06.83 9601124    2:58.42           
          2:58.42
  6. Jill Muller                   DZ&PC                  3:00.94 9600728    2:59.89           
          1:28.64  2:59.89
  7. Indyra Hummel                 ZCNF'34                3:15.66 9600624    3:08.25           
          1:29.23  3:08.25
  8. Wendy Bergsma                 DZ&PC                       NT 9701316    3:22.74           
          1:41.29  3:22.74
  9. Mare Zijlstra                 DZ&PC                       NT 9702700    3:24.87           
          3:24.87
 10. Tessa Walda                   DZ&PC                       NT 9704304    3:28.35           
          1:42.96  3:28.35
 DIS Rianne Weggemans              ZCNF'34                     NT 9703306    3:25.79           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.89  3:25.79
 DIS Sonja Hommel                  SG Middelsé - de Ske        NT 9703196    3:44.56           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:50.96  3:44.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 200m rugslag                         12 - 13 jaar
14-12-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:28.41 9501157    2:30.83           
          1:13.17  2:30.83
  2. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  3:02.42 9502731    2:57.84           
          1:27.12  2:57.84
  3. Janco van der Molen           JZ&PC                       NT 9600759    3:00.38           
          3:00.38
  4. Arno Bergsma                  DZ&PC                  3:04.11 9501691    3:00.94           
          1:30.69  3:00.94
  5. Mark Folkertsma               DZ&PC                  3:17.08 9601413    3:20.70           
          1:39.76  3:20.70
  6. Guus Magrijn                  SG Middelsé - de Ske   3:13.73 9502631    3:31.54           
          1:43.80  3:31.54



SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZ&PC