Sprint & Wisselslag Invitatiewedstrijden De Stormvogel
Vlissingen (NED),    13. - 14.12.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 4. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 7. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 8. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Dames, 4 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 12. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 14. Jongens, 100m wisselslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 17. Alle, 8 x 50m vrije slag, Mix Senioren Open    Nr. 18. Heren, 4 x 50m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 27. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 33. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 34. Alle, 8 x 50m wisselslag, Mix Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 4 x 50m vrije slag                Heren Senioren Open
13.12.2008 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       1:45.01            1:41.95           
        Charles Potin, 83                          Bob Dalmeijer, 94
        René van Wallenburg, 92                    Simon Edenburg, 93
            25.29    50.55  1:15.76  1:41.95

 DIS Van Vliet Barracuda 1         Van Vliet Barracuda    1:49.50                              
        EA - Te vroeg overgenomen., 2e zwemmer
        Emiel Ghali, 87                            Martijn van der Lienden, 90
        Roan Hagebeek, 94                          Thommy Nickel, 84
            26.53




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag            Meisjes Junioren 3 en later
13.12.2008 - 13:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)     35.29 9503218      33.40           
  2. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         36.48 9601166      35.92           
  3. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      38.29 9502846      37.37           
  4. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            40.08 9602292      39.04           
  5. Marloes Ruis                  Arethusa                 40.60 9503220      39.42           
  6. Demi van der Werf             De Stormvogel            38.89 9701860      39.65           
  6. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         42.92 9702108      39.65           
  8. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 39.25 9702238      40.03           
  9. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda      41.54 9506016      40.07           
 10. Evy Ulijn                     Arethusa                 44.23 9604100      40.11           
 11. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      41.36 9500946      40.42           
 12. Nina Bijen                    Arethusa                 42.50 9503222      40.75           
 13. Dimphy Vissers                Arethusa                    NT 9505636      40.92           
 14. Marlies Wilkens               Arethusa                 43.12 9702240      41.51           
 15. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      44.72 9504858      42.15           
 16. Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze            44.14 9502450      42.22           
 17. Jill Greven                   Arethusa                 45.03 9704398      42.28           
 18. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         44.44 9702590      43.00           
 19. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda      42.59 9605526      43.08           
 20. Myrthe Wigman                 Z&PC de Ganze            43.16 9504832      43.20           
 21. Louise van Houten             Arethusa                 44.04 9703320      43.80           
 22. Danielle Rabout               Z&PC de Ganze            42.34 9504272      43.86           
 23. Eva Geurts                    Arethusa                 46.72 9703538      46.15           
 24. Irène Stavast                 Luctor et Emergo         54.37 9703218      47.21           
 25. Kelly Hollestelle             Scheldestroom            48.92 9603652      49.45           
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda      37.76 9504930                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 13:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel            31.50 9302702      31.21           
        NK Limiet
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel            31.70 9301548      32.12           
        NK Limiet
  3. Ilse Resink                   Z & Pc Dio               33.63 9303632      34.12           
  4. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo         34.25 9401428      34.50           
  5. Lisa Zaman                    Arethusa                 37.02 9405100      37.35           
  5. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda      38.14 9405434      37.36           
  7. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            41.94 9307322      41.00           
  8. Kirsten Kramer                De Stormvogel            42.82 9303996      43.82           
  NG Chiara Ligthart               Van Vliet Barracuda      36.37 9400542                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
13.12.2008 - 13:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               33.56 9004848      33.38           
  2. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      33.33 9202144      33.41           
  3. Jaimy Kort                    De Stormvogel            36.61 9205654      36.17           
  4. Carlijn Martens               Arethusa                 38.12 9102032      37.22           
  5. Liliane Solé                  De Stormvogel            37.98 9206088      39.11           
  6. Nicole Cappon                 Z&PC de Ganze            40.73 9207554      39.66           
  7. Evy Bokkers                   Arethusa                 38.54 9205414      40.17           
  8. Yvonne Mantingh               Arethusa                 41.50 9002472      45.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag            Jongens Junioren 4 en later
13.12.2008 - 13:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         30.29 9402203      29.73           
        Kringrecord 14 jaar
  2. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            33.50 9600349      32.52           
  3. Kevin Vermeulen               Arethusa                 31.57 9305469      33.71           
  4. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         35.87 9304075      33.77           
  5. Sven Alderlieste              SBC 2000                 37.51 9501329      35.26           
  6. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht               37.70 9500265      35.62           
  7. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      37.37 9402545      36.01           
  8. Levy Kort                     De Stormvogel            37.02 9600583      36.60           
  9. Wouter Stap                   De Stormvogel            38.91 9700935      37.55           
 10. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      41.70 9300479      37.80           
 11. Rick van Bakel                Arethusa                 40.00 9306031      37.86           
 12. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         39.60 9600789      38.00           
 13. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda      40.32 9302277      38.49           
 14. Rodney den Uijl               Arethusa                 42.70 9602861      39.17           
 15. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         42.73 9701355      39.68           
 16. Daniel Mehlbaum               Z&PC de Ganze            40.14 9502149      40.14           
 17. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         42.11 9503619      41.12           
 18. Kevin den Braber              Z&PC de Ganze            45.07 9306369      41.77           
 19. Kevin van Haaren              De Stormvogel            41.56 9603031      42.72           
 20. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel            42.37 9601693      43.21           
  NG Thomas Bertens                Z & Pc Dio               40.50 9502541                      
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo         38.51 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 13:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     28.62 9102825      28.45           
        NK Limiet
  2. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         32.92 9200283      32.99           
  3. Jory van Tuijl                Arethusa                 38.62 9107019      37.11           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      37.80 9104545                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
13.12.2008 - 13:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          30.43 9002147      29.82           
  2. Charles Potin                 Luctor et Emergo         30.16 8301701      30.16           
  3. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      30.14 8401627      30.72           
  4. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      32.07 8701019      32.09           
  5. Jan van Opstal                Z & Pc Dio               32.86 8602291      32.66           
  6. Martijn van der Lienden       Van Vliet Barracuda      34.31 9001817      37.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Dames, 50m schoolslag          Meisjes Junioren 3 en later
13.12.2008 - 13:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            36.81 9603072      37.10           
  2. Rowena de Kok                 De Stormvogel            43.26 9602908      42.21           
  3. Demi van der Werf             De Stormvogel            42.48 9701860      42.24           
  4. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 41.82 9702238      42.38           
  5. Paula Zulfah                  De Stormvogel            43.39 9604488      42.67           
  6. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda      44.02 9602638      43.15           
  7. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda      42.82 9605526      43.37           
  8. Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze            43.45 9502450      44.68           
  9. Evy Ulijn                     Arethusa                 47.20 9604100      44.79           
 10. Louise van Houten             Arethusa                 48.06 9703320      44.80           
 11. Nina Bijen                    Arethusa                 44.53 9503222      44.89           
 12. Dimphy Vissers                Arethusa                 48.65 9505636      45.14           
 13. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         45.73 9702108      45.43           
 14. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda      45.18 9506016      46.28           
 15. Jill Greven                   Arethusa                 47.22 9704398      48.25           
 16. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            51.82 9506080      48.41           
 17. Marlies Wilkens               Arethusa                 51.21 9702240      49.06           
 18. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         48.82 9702590      49.12           
 19. Irène Stavast                 Luctor et Emergo         51.10 9703218      49.87           
 20. Kelly Hollestelle             Scheldestroom            55.74 9603652      54.02           
 21. Eva Geurts                    Arethusa                 55.92 9703538      54.21           
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda      45.56 9504930                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Dames, 50m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 13:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            34.43 9301548      35.60           
        NK Limiet
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            36.39 9303976      36.14           
        NK Sprintlimiet
  3. Amira Fathi                   De Stormvogel            37.41 9402974      36.93           
  4. Judith Stap                   De Stormvogel            35.30 9302702      37.82           
  5. Ilse Resink                   Z & Pc Dio               38.96 9303632      38.64           
  6. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo         38.46 9401428      39.20           
  7. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda      40.53 9405434      41.08           
  8. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            45.50 9307322      45.67           
  9. Lisa Zaman                    Arethusa                 47.14 9405100      45.88           
 10. Kirsten Kramer                De Stormvogel            50.09 9303996      50.17           
  NG Chiara Ligthart               Van Vliet Barracuda      40.48 9400542                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
13.12.2008 - 13:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      36.50 9202144      36.73           
  2. Nikita Kruis                  De Stormvogel            37.43 8902486      38.85           
  3. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         38.86 8603212      38.90           
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel            39.36 9205654      39.36           
  5. Yessica Wouters               Luctor et Emergo         40.49 9103608      40.00           
  6. Carlijn Martens               Arethusa                 39.27 9102032      40.10           
  7. Liliane Solé                  De Stormvogel            41.25 9206088      41.87           
  8. Evy Bokkers                   Arethusa                 39.97 9205414      42.08           
  9. Yvonne Mantingh               Arethusa                 44.23 9002472      44.33           
NG.Z Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda      40.70 9202858                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 50m schoolslag          Jongens Junioren 4 en later
13.12.2008 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         31.07 9301567      31.41           
        NK Sprintlimiet
  2. Joep van Grunsven             Arethusa                 38.16 9500469      34.40           
  3. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         37.75 9402203      34.43           
  4. Kevin Vermeulen               Arethusa                 38.58 9305469      37.33           
  5. Martino Valentijn             Z & Pc Dio               38.23 9403913      37.49           
  6. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht               38.12 9500265      38.06           
  7. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      38.20 9402545      39.26           
  8. Rick van Bakel                Arethusa                 41.56 9306031      41.22           
  9. Levy Kort                     De Stormvogel            42.47 9600583      42.02           
 10. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda      43.79 9302277      42.84           
 11. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      45.86 9300479      43.39           
 12. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         46.27 9600789      44.35           
 13. Kevin van Haaren              De Stormvogel            45.13 9603031      45.49           
 14. Wouter Stap                   De Stormvogel            45.01 9700935      45.66           
 15. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         44.89 9701355      45.89           
 16. Rodney den Uijl               Arethusa                 48.91 9602861      46.26           
 DIS Christian Pavic               Luctor et Emergo         54.63 9700753      53.53           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
  NG Thomas Bertens                Z & Pc Dio               43.36 9502541                      
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo         42.73 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 50m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda      37.04 9205841      36.60           
  2. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         37.16 9200283      36.95           
  3. Andrew van Vliet              De Stormvogel            39.38 9107373      39.10           
  4. Jory van Tuijl                Arethusa                 44.50 9107019      42.38           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      37.14 9104545                      
AFGE Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     34.66 9104211                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
13.12.2008 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo         32.41 8301701      31.62           
  2. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      32.61 8401627      33.53           
  3. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         35.07 8702039      34.84           
  4. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      34.52 8701019      36.39           
  5. Martijn van der Lienden       Van Vliet Barracuda      36.17 9001817      37.08           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 50m vlinderslag          Meisjes Junioren 3 en later
13.12.2008 - 13:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel            33.69 9603072      33.33           
  2. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         35.81 9601166      35.36           
  3. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            36.09 9602292      35.40           
  4. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)     37.43 9503218      36.66           
  5. Evy Ulijn                     Arethusa                 41.38 9604100      37.16           
  6. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      40.54 9502846      37.73           
  6. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 40.20 9702238      37.74           
  8. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      38.37 9500946      37.91           
  9. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      37.94 9504858      38.75           
 10. Paula Zulfah                  De Stormvogel            40.19 9604488      39.65           
 11. Rowena de Kok                 De Stormvogel            40.46 9602908      39.81           
 12. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda      39.56 9506016      40.23           
 13. Marloes Ruis                  Arethusa                 44.29 9503220      40.38           
 14. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            43.35 9506080      41.06           
 15. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         40.70 9702108      41.49           
 16. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         42.44 9702590      41.86           
 17. Dimphy Vissers                Arethusa                 51.96 9505636      41.98           
 18. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda      45.71 9602638      42.23           
 19. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            46.89 9703066      43.34           
 20. Danielle Rabout               Z&PC de Ganze            44.70 9504272      43.82           
 21. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda      45.03 9605526      44.59           
 22. Myrthe Wigman                 Z&PC de Ganze            47.02 9504832      45.45           
 23. Nina Bijen                    Arethusa                 41.50 9503222      45.61           
 24. Marlies Wilkens               Arethusa                 49.21 9702240      45.86           
 25. Jill Greven                   Arethusa               1:00.56 9704398      47.95           
 26. Eva Geurts                    Arethusa                 47.50 9703538      49.44           
 27. Irène Stavast                 Luctor et Emergo         50.53 9703218      49.59           
 DIS Louise van Houten             Arethusa                 44.68 9703320                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda      42.62 9504930                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 50m vlinderslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 13:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel            30.57 9303976      30.41           
        NK Sprintlimiet
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel            30.57 9301548      30.88           
        NK Sprintlimiet
  3. Judith Stap                   De Stormvogel            29.62 9302702      30.94           
        NK Sprintlimiet
  4. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo         33.52 9401428      33.60           
  5. Ilse Resink                   Z & Pc Dio               33.04 9303632      34.22           
  6. Lisa Zaman                    Arethusa                 42.53 9405100      37.44           
  7. Amira Fathi                   De Stormvogel            37.64 9402974      37.77           
  8. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda      36.09 9405434      37.82           
  9. Kirsten Kramer                De Stormvogel            46.36 9303996      45.66           
 10. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            44.81 9307322      47.44           
  NG Chiara Ligthart               Van Vliet Barracuda      33.02 9400542                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 50m vlinderslag                  Dames Senioren Open
13.12.2008 - 13:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               30.69 9004848      31.05           
  2. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      32.27 9202144      31.86           
  3. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         34.39 8603212      33.75           
  4. Nikita Kruis                  De Stormvogel            32.90 8902486      34.04           
  5. Yessica Wouters               Luctor et Emergo         35.46 9103608      34.91           
  6. Liliane Solé                  De Stormvogel            34.97 9206088      35.89           
  7. Jaimy Kort                    De Stormvogel            35.66 9205654      36.04           
  8. Evy Bokkers                   Arethusa                 35.58 9205414      36.75           
  9. Nicole Cappon                 Z&PC de Ganze            39.89 9207554      40.02           
 10. Yvonne Mantingh               Arethusa                 42.50 9002472      42.85           
 DIS Carlijn Martens               Arethusa                 38.94 9102032                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag          Jongens Junioren 4 en later
13.12.2008 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         28.19 9301567      28.55           
  2. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         28.07 9402203      28.68           
  3. Kevin Vermeulen               Arethusa                 31.07 9305469      29.89           
  4. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         31.54 9304075      31.84           
  5. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht               34.55 9500265      33.75           
  6. Sven Alderlieste              SBC 2000                 35.28 9501329      34.18           
  7. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         35.59 9701355      34.59           
  8. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      35.55 9402545      34.90           
  9. Wouter Stap                   De Stormvogel            38.27 9700935      36.48           
 10. Levy Kort                     De Stormvogel            37.44 9600583      36.52           
 11. Rick van Bakel                Arethusa                 41.32 9306031      36.97           
 12. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         40.51 9600789      39.83           
 13. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda      41.09 9302277      40.51           
 14. Daniel Mehlbaum               Z&PC de Ganze            40.95 9502149      40.63           
 14. Rodney den Uijl               Arethusa                 44.80 9602861      40.65           
 16. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         41.68 9503619      41.21           
 17. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      44.71 9300479      41.50           
 18. Kevin den Braber              Z&PC de Ganze            45.14 9306369      41.71           
 19. Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel            46.66 9601693      51.36           
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo         39.09 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     26.06 9102825      25.82           
        NK Limiet
  2. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         32.44 9200283      32.01           
  3. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda      33.08 9205841      34.56           
  4. Andrew van Vliet              De Stormvogel            35.29 9107373      35.96           
  5. Jory van Tuijl                Arethusa                 44.00 9107019      37.83           
AFGE Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     28.97 9104211                      
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      33.19 9104545                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
13.12.2008 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo         27.32 8301701      27.17           
  2. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          29.07 9002147      28.34           
  3. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      28.66 8701019      28.48           
  4. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      28.11 8401627      28.73           
  5. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo         30.66 8702039      31.20           
  6. Martijn van der Lienden       Van Vliet Barracuda      32.56 9001817      32.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Dames, 50m vrije slag          Meisjes Junioren 3 en later
13.12.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)     29.92 9503218      29.60           
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel            30.85 9603072      31.43           
  3. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda      32.72 9500946      32.51           
  4. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda      32.35 9502846      32.62           
  5. Evy Ulijn                     Arethusa                 33.39 9604100      32.79           
  6. Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo         31.67 9601166      33.05           
  7. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze            34.02 9602292      33.30           
  8. Amy Eikelenboom               Van Vliet Barracuda      34.73 9506016      33.70           
  9. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                 34.78 9702238      34.16           
 10. Demi van der Werf             De Stormvogel            33.80 9701860      34.20           
 11. Geneva Joval                  Luctor et Emergo         33.50 9702108      34.27           
 12. Rowena de Kok                 De Stormvogel            34.84 9602908      34.52           
 13. Dimphy Vissers                Arethusa                 36.08 9505636      34.56           
 14. Liliana Jannink               Van Vliet Barracuda      34.18 9602638      34.64           
 15. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda      34.56 9605526      34.69           
 16. Louise van Houten             Arethusa                 34.96 9703320      34.85           
 17. Marloes Ruis                  Arethusa                 35.67 9503220      34.89           
 18. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         36.14 9702590      34.96           
 19. Marieke van Bergen van der GriVan Vliet Barracuda      36.58 9504858      35.03           
 20. Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze            36.21 9502450      35.32           
 21. Marlies Wilkens               Arethusa                 36.68 9702240      36.03           
 22. Paula Zulfah                  De Stormvogel            34.80 9604488      36.62           
 23. Myrthe Wigman                 Z&PC de Ganze            36.94 9504832      36.74           
 24. Nina Bijen                    Arethusa                 36.80 9503222      36.90           
 25. Jill Greven                   Arethusa                 36.36 9704398      37.42           
 25. Nadia van de Woestijne        Scheldestroom            39.20 9506080      37.44           
 27. Danielle Rabout               Z&PC de Ganze            38.04 9504272      38.08           
 28. Sarinah Leenheer              De Stormvogel            37.15 9703066      39.50           
 29. Irène Stavast                 Luctor et Emergo         40.20 9703218      40.73           
 30. Eva Geurts                    Arethusa                 45.26 9703538      43.06           
 31. Kelly Hollestelle             Scheldestroom            53.46 9603652      51.34           
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda      33.93 9504930                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Minneboo                De Stormvogel            27.06 9301548      27.20           
        NK Limiet
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel            27.59 9303976      27.42           
        NK Limiet
  3. Judith Stap                   De Stormvogel            28.75 9302702      29.05           
  4. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo         29.42 9401428      29.65           
  5. Ilse Resink                   Z & Pc Dio               29.02 9303632      29.69           
  6. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda      30.39 9405434      30.61           
  7. Lisa Zaman                    Arethusa                 32.78 9405100      33.08           
  8. Amira Fathi                   De Stormvogel            31.90 9402974      33.78           
  9. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel            34.47 9307322      37.08           
 10. Kirsten Kramer                De Stormvogel            37.88 9303996      37.78           
  NG Chiara Ligthart               Van Vliet Barracuda      30.42 9400542                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
13.12.2008 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio               27.70 9004848      28.00           
  2. Nikita Kruis                  De Stormvogel            29.30 8902486      28.86           
  3. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      28.83 9202144      29.38           
  4. Carlijn Martens               Arethusa                 31.83 9102032      31.32           
  5. Liliane Solé                  De Stormvogel            30.56 9206088      31.37           
  6. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo         31.81 8603212      32.17           
  7. Evy Bokkers                   Arethusa                 31.99 9205414      32.70           
  8. Yessica Wouters               Luctor et Emergo         33.15 9103608      32.87           
  9. Yvonne Mantingh               Arethusa                 35.54 9002472      35.36           
 10. Nicole Cappon                 Z&PC de Ganze            34.29 9207554      36.99           
NG.Z Ines Muilwijk                 Van Vliet Barracuda      29.86 9202858                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 50m vrije slag          Jongens Junioren 4 en later
13.12.2008 - 14:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         26.63 9402203      25.86           
        Kringrecord 14 jaar
  2. Simon Edenburg                Luctor et Emergo         26.80 9301567      26.76           
  3. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         28.86 9304075      27.24           
  4. Kevin Vermeulen               Arethusa                 27.73 9305469      27.41           
  5. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom            28.85 9600349      27.77           
        Kringrecord 12 jaar
  6. Joep van Grunsven             Arethusa                 30.54 9500469      28.51           
  7. Martino Valentijn             Z & Pc Dio               30.58 9403913      29.38           
  8. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda      29.05 9402545      29.52           
  9. Sven Alderlieste              SBC 2000                 30.39 9501329      29.76           
 10. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht               31.12 9500265      30.66           
 11. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         31.25 9701355      31.58           
 12. Rick van Bakel                Arethusa                 31.52 9306031      31.70           
 13. Levy Kort                     De Stormvogel            31.47 9600583      32.11           
 14. Wouter Stap                   De Stormvogel            32.67 9700935      33.16           
 15. Kevin den Braber              Z&PC de Ganze            34.16 9306369      33.45           
 16. Maarten Steekelenburg         Van Vliet Barracuda      33.04 9300479      33.50           
 17. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda      32.51 9302277      33.62           
 18. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo         35.20 9600789      33.69           
 19. Rodney den Uijl               Arethusa                 38.98 9602861      34.66           
 19. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo         34.54 9503619      34.66           
 21. Daniel Mehlbaum               Z&PC de Ganze            36.20 9502149      35.02           
 22. Kevin van Haaren              De Stormvogel            36.59 9603031      36.12           
 23. Christian Pavic               Luctor et Emergo         44.01 9700753      44.17           
  NG Thomas Bertens                Z & Pc Dio               33.95 9502541                      
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo         33.15 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 14:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     24.81 9102825      24.36           
        NK Limiet
  2. René van Wallenburg           Luctor et Emergo         26.26 9204413      25.82           
  3. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda      29.61 9205841      29.44           
  4. Paul van den Driest           Luctor et Emergo         29.85 9200283      29.79           
  5. Jory van Tuijl                Arethusa                 30.86 9107019      30.89           
  6. Andrew van Vliet              De Stormvogel            30.78 9107373      31.40           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      28.61 9104545                      
AFGE Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     26.00 9104211                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
13.12.2008 - 14:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.68 9002147      25.39           
  2. Charles Potin                 Luctor et Emergo         25.84 8301701      25.41           
  3. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda      25.73 8401627      25.63           
  4. Jan van Opstal                Z & Pc Dio               26.06 8602291      25.93           
  5. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      25.95 8701019      25.95           
  6. Martijn van der Lienden       Van Vliet Barracuda      27.18 9001817      28.74           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Dames, 4 x 50m vrije slag                Dames Senioren Open
13.12.2008 - 14:43                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          1:52.27            1:52.23           
        Judith Stap, 93                            Nikita Kruis, 89
        Manon Minneboo, 93                         Merel van der Ent, 93
            28.46    56.28  1:25.21  1:52.23

  2. Van Vliet Barracuda 1         Van Vliet Barracuda    2:02.50            2:06.66           
        Amber Reijm, 94                            Saskia Kommers, 95
        Giulia Rolloos, 95                         Denise Boereboom, 92
            30.58  1:03.86  1:37.03  2:06.66

  3. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:06.05            2:08.09           
        Lotte Dalmeijer, 96                        Anneloek Schrijvershof, 86
        Yessica Wouters, 91                        Priscilla Meerman, 94
            32.94  1:06.38  1:38.40  2:08.09

  4. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:14.26            2:17.09           
        Demi van der Werf, 97                      Rowena de Kok, 96
        Paula Zulfah, 96                           Savannah Leenheer, 96
            33.84  1:11.24  1:45.51  2:17.09

  5. Van Vliet Barracuda 2         Van Vliet Barracuda    2:12.50            2:20.28           
        Melissa van der Heijden, 96                Marieke van Bergen van der Grijp, 95
        Amy Eikelenboom, 95                        Liliana Jannink, 96
            34.81  1:09.48  1:45.93  2:20.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
13.12.2008 - 18:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9503218    1:15.50           
  2. Savannah Leenheer             De Stormvogel               NT 9603072    1:16.28           
  3. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze               NT 9602292    1:21.23           
  4. Evy Ulijn                     Arethusa                    NT 9604100    1:21.27           
  5. Demi van der Werf             De Stormvogel               NT 9701860    1:21.65           
  6. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda         NT 9502846    1:21.98           
  7. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa                    NT 9702238    1:22.59           
  8. Geneva Joval                  Luctor et Emergo            NT 9702108    1:23.28           
  9. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda         NT 9500946    1:25.21           
 10. Rowena de Kok                 De Stormvogel               NT 9602908    1:27.24           
 11. Paula Zulfah                  De Stormvogel               NT 9604488    1:27.78           
AFGE Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo            NT 9601166                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
13.12.2008 - 18:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo            NT 9301567    1:02.93           
        Kringrecord 15 jaar, NK Sprintlimiet
  2. Steven Uijl                   Luctor et Emergo            NT 9304075    1:08.44           
  3. Kevin Vermeulen               Arethusa                    NT 9305469    1:09.88           
  4. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht                  NT 9500265    1:13.83           
  5. Levy Kort                     De Stormvogel               NT 9600583    1:20.97           
  6. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo            NT 9600789    1:24.49           
  7. Wouter Stap                   De Stormvogel               NT 9700935    1:25.50           
  8. Rodney den Uijl               Arethusa                    NT 9602861    1:26.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 18:06                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel               NT 9302702    1:05.83           
        Kringrecord 15 jaar, NK Sprintlimiet
  2. Manon Minneboo                De Stormvogel               NT 9301548    1:07.84           
        NK Sprintlimiet
  3. Merel van der Ent             De Stormvogel               NT 9303976    1:09.52           
        NK Sprintlimiet
  4. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo            NT 9401428    1:14.29           
  5. Ilse Resink                   Z & Pc Dio                  NT 9303632    1:17.07           
  6. Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda         NT 9405434    1:19.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m wisselslag                  Heren Jeugd 1 en 2
13.12.2008 - 18:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran        NT 9102825    1:06.52           
  2. Paul van den Driest           Luctor et Emergo            NT 9200283    1:12.05           
  3. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda         NT 9205841    1:14.79           
  4. Jory van Tuijl                Arethusa                    NT 9107019    1:21.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
13.12.2008 - 18:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jolanda Post                  Z & Pc Dio                  NT 9004848    1:09.69           
  2. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda         NT 9202144    1:10.54           
  3. Nikita Kruis                  De Stormvogel               NT 8902486    1:13.57           
  4. Anneloek Schrijvershof        Luctor et Emergo            NT 8603212    1:17.73           
  5. Carlijn Martens               Arethusa                    NT 9102032    1:18.03           
  6. Jaimy Kort                    De Stormvogel               NT 9205654    1:18.92           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
13.12.2008 - 18:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo            NT 8301701    1:02.94           
  2. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda         NT 8401627    1:03.23           
  3. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda         NT 8701019    1:07.13           
  4. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend             NT 9002147    1:08.06           
  5. Martijn van der Lienden       Van Vliet Barracuda         NT 9001817    1:14.99           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Alle, 8 x 50m vrije slag                   Mix Senioren Open
13.12.2008 - 18:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel                 De Stormvogel               NT            3:46.34           
        Judith Stap, 93                            Jaimy Kort, 92
        Manon Minneboo, 93                         Anne Kooijman, 95
        Merel van der Ent, 93                      Jeroen Dellebeke, 81
        Nikita Kruis, 89                           Sverre Oelen, 90
            27.79    55.05  1:22.50  1:51.91  2:23.27  2:52.96  3:20.62  3:46.34

  2. Luctor et Emergo              Luctor et Emergo            NT            3:57.02           
        Sonny Corré, 93                            Paul van den Driest, 92
        Geneva Joval, 97                           Nicky Joosse, 96
        Simon Edenburg, 93                         Anneloek Schrijvershof, 86
        Steven Uijl, 93                            Charles Potin, 83
            26.42    59.56  1:26.72  1:54.75  2:24.45  2:57.82  3:31.28  3:57.02

  3. Van Vliet Barracuda           Van Vliet Barracuda         NT            4:01.20           
        Denise Boereboom, 92                       Saskia Kommers, 95
        Robin van Beusekom, 92                     Emiel Ghali, 87
        Giulia Rolloos, 95                         Amber Reijm, 94
        Martijn van der Lienden, 90                Thommy Nickel, 84
            30.56  1:00.81  1:34.33  2:04.86  2:36.83  3:03.45  3:35.41  4:01.20

  4. De Stormvogel                 De Stormvogel               NT            4:38.57           
        Demi van der Werf, 97                      Levy Kort, 96
        Rowena de Kok, 96                          Wouter Stap, 97
        Paula Zulfah, 96                           Kevin van Haaren, 96
        Savannah Leenheer, 96                      Sarinah Leenheer, 97
            33.68  1:08.62  1:45.55  2:18.04  2:51.00  3:24.58  4:00.00  4:38.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Heren, 4 x 50m wisselslag                Heren Senioren Open
14.12.2008 - 10:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       1:54.94            1:54.45           
        Bob Dalmeijer, 94                          Charles Potin, 83
        Simon Edenburg, 93                         René van Wallenburg, 92
            28.65  1:01.02  1:28.01  1:54.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 100m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
14.12.2008 - 10:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Bonte                  ZCKoewacht             1:16.37 9600976    1:18.97           
  2. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:22.21 9701860    1:22.75           
  3. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:30.11 9702108    1:23.51           
  4. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze          1:26.12 9602292    1:24.73           
  5. Marloes Ruis                  Arethusa               1:29.23 9503220    1:25.23           
  6. Anouk Bron                    Scheldestroom          1:26.33 9503212    1:26.05           
  7. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:30.18 9602526    1:28.67           
  8. Myrthe Wigman                 Z&PC de Ganze          1:34.11 9504832    1:30.35           
  9. Danielle Rabout               Z&PC de Ganze          1:31.33 9504272    1:30.96           
 10. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:31.28 9600658    1:31.35           
 11. Marlies Wilkens               Arethusa               1:30.63 9702240    1:31.78           
 12. Jill Greven                   Arethusa               1:32.59 9704398    1:33.49           
 13. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:39.78 9703066    1:35.50           
 14. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:53.93 9703218    1:42.05           
 DIS Eva Geurts                    Arethusa               2:03.94 9703538                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:21.17 9504930                      
AFGE Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze          1:36.28 9502450                      
  NG Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:16.68 9601166                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 100m rugslag                  Meisjes Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 10:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel          1:06.52 9302702    1:08.56           
        NK Limiet
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:10.52 9303976    1:10.03           
  3. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:19.14 9400806    1:19.49           
  4. Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:19.61 9300082    1:19.86           
  5. Lisa Zaman                    Arethusa               1:24.43 9405100    1:21.16           
  6. Lotte Boone                   Scheldestroom          1:21.55 9303710    1:23.13           
  7. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:27.70 9404010    1:23.45           
  8. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:33.92 9303996    1:32.71           
 DIS Iris Erpelinck                De Honte               1:10.03 9300236                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
  NG Anniek Minderhoud             De Stormvogel          1:15.22 9302698                      
  NG Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:18.60 9405434                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.12.2008 - 10:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:12.80 8500804    1:14.38           
  2. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:15.45 8902486    1:16.34           
  3. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:17.76 9205654    1:17.48           
  4. Valerie Manhave               Scheldestroom          1:14.57 8802856    1:17.65           
  5. Lieke Beezemer                De Schelde             1:21.39 9100152    1:22.87           
AFGE Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:20.27 8302112                      
  NG Gitte Kop Jansen              Van Vliet Barracuda    1:22.39 8200914                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Heren, 100m rugslag           Jongens Junioren 4 en later
14.12.2008 - 10:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       1:01.56 9402203    1:01.88           
        NJK kb limiet
  2. Kevin Vermeulen               Arethusa               1:05.93 9305469    1:07.74           
  3. Niels Suy                     De Schelde             1:10.70 9302967    1:08.59           
  4. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:13.33 9304075    1:13.95           
  5. Levy Kort                     De Stormvogel          1:20.51 9600583    1:19.21           
  6. Rick van Bakel                Arethusa               1:19.57 9306031    1:20.27           
  7. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:18.23 9500265    1:20.74           
  8. Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:24.51 9402439    1:22.07           
  9. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:23.48 9600789    1:23.93           
 10. Rodney den Uijl               Arethusa               1:26.64 9602861    1:24.13           
 11. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht             1:30.17 9504093    1:30.08           
 12. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:34.11 9503619    1:30.78           
  NG Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:31.72 9601693                      
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:22.41 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Heren, 100m rugslag                    Heren Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 10:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             1:04.42 9200261    1:05.61           
  2. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:12.57 9101169    1:16.40           
  3. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:14.47 9102199    1:19.30           
  4. Jory van Tuijl                Arethusa               1:31.12 9107019    1:19.47           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:20.00 9104545                      
  NG Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran   1:00.92 9102825                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.12.2008 - 10:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:03.41 8301701    1:03.02           
  2. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:03.38 7900497    1:04.02           
  3. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:08.86 9002147    1:05.92           
  4. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:07.03 9000847    1:08.37           
  5. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:14.04 8800745    1:14.93           
  6. Martijn Eggermont             Scheldestroom          1:15.50 8200395    1:17.70           
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    1:10.17 8701019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m schoolslag          Meisjes Junioren 3 en later
14.12.2008 - 10:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel               NT 9603072    1:20.98           
        NJK kb limiet
  2. Amke Bruijnzeel               De Schelde             1:29.11 9701178    1:25.80           
        NJK kb limiet
  3. Anouk Bron                    Scheldestroom          1:25.88 9503212    1:29.20           
  4. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:28.79 9701860    1:29.92           
  5. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:30.06 9702238    1:30.13           
  6. Aylin van Uffelen             WVZ                    1:30.59 9600352    1:31.33           
  7. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:34.06 9602908    1:34.42           
  8. Louise van Houten             Arethusa               1:40.39 9703320    1:34.73           
  9. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze          1:36.70 9602292    1:35.36           
 10. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:34.62 9600660    1:35.67           
 11. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:43.20 9702108    1:37.04           
 12. Nina Bijen                    Arethusa               1:37.16 9503222    1:37.27           
 13. Dimphy Vissers                Arethusa               1:38.00 9505636    1:37.46           
 14. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:53.31 9702590    1:43.91           
 15. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:55.04 9703218    1:50.50           
 DIS Evy Ulijn                     Arethusa               1:36.36 9604100    1:38.14           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:42.27 9504930                      
AFGE Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze          1:39.54 9502450                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 10:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amira Fathi                   De Stormvogel          1:19.58 9402974    1:18.90           
        NK Limiet
  2. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:43.60 9307322    1:41.58           
  NG Anniek Minderhoud             De Stormvogel          1:26.16 9302698                      
  NG Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:26.58 9405434                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
14.12.2008 - 10:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:25.76 9205654    1:26.04           
  2. Carlijn Martens               Arethusa               1:26.30 9102032    1:27.36           
  3. Lieke Beezemer                De Schelde             1:26.53 9100152    1:27.70           
  4. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:22.78 8902486    1:28.87           
  5. Evy Bokkers                   Arethusa               1:27.31 9205414    1:29.52           
  6. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:30.40 9201806    1:30.37           
  7. Yvonne Mantingh               Arethusa               1:40.23 9002472    1:37.60           
  8. Ingrid van Assche             De Schelde             1:35.25 5500004    1:38.24           
  NG Gitte Kop Jansen              Van Vliet Barracuda    1:28.76 8200914                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m schoolslag          Jongens Junioren 4 en later
14.12.2008 - 10:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:06.50 9301567    1:08.24           
        NJK kb limiet
  2. Steven Uijl                   Luctor et Emergo       1:19.31 9304075    1:19.10           
  3. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:21.95 9500265    1:21.78           
  4. Levy Kort                     De Stormvogel          1:31.19 9600583    1:29.98           
  5. Lennard Breel                 De Stormvogel          1:28.89 9501487    1:30.56           
  6. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:37.99 9600789    1:37.52           
  7. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:41.91 9600643    1:38.99           
  8. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:37.22 9603031    1:39.60           
 DIS Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:58.00 9700753    1:55.97           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:36.20 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 10:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:20.45 9205841    1:20.47           
  2. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:24.38 9101169    1:24.97           
  3. Andrew van Vliet              De Stormvogel          1:27.86 9107373    1:25.23           
  4. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:29.72 9102199    1:39.85           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:20.06 9104545                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
14.12.2008 - 10:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo       1:11.47 8301701    1:10.05           
  2. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:09.64 9000847    1:10.99           
  3. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:13.94 9006069    1:11.77           
  4. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          1:13.18 9001933    1:14.10           
  5. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:16.74 7900497    1:14.78           
  6. Yaus Lekatompessy             Luctor et Emergo       1:18.92 8702039    1:20.50           
  7. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:20.58 8800745    1:21.11           
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    1:16.47 8701019                      
NG.Z Rob Kluwen                    Luctor et Emergo       1:18.49 7201361                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m vlinderslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.12.2008 - 10:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:19.38 9603072    1:16.91           
        NJK kb limiet
  2. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze          1:28.67 9602292    1:28.56           
  3. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:36.55 9702108    1:32.00           
  4. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:33.86 9600660    1:34.87           
  5. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:48.13 9702590    1:38.39           
  6. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:44.20 9600658    1:41.43           
  7. Eva Geurts                    Arethusa               1:55.00 9703538    1:59.53           
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:43.21 9504930                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m vlinderslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 10:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel          1:08.64 9303976    1:08.91           
  2. Judith Stap                   De Stormvogel          1:04.23 9302702    1:09.09           
  3. Iris Erpelinck                De Honte               1:09.16 9300236    1:11.16           
  4. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo       1:15.20 9401428    1:14.03           
  5. Kirsten de Boevere            Scheldestroom          1:19.95 9300082    1:20.63           
  6. Amira Fathi                   De Stormvogel          1:23.88 9402974    1:23.41           
  7. Rody Vanhijfte                Scheldestroom          1:25.67 9400806    1:25.19           
  8. Lisa Zaman                    Arethusa               1:30.58 9405100    1:28.31           
  NG Anniek Minderhoud             De Stormvogel          1:14.42 9302698                      
  NG Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:20.38 9405434                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
14.12.2008 - 10:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emke Erpelinck                De Honte               1:14.16 9001026    1:13.75           
  2. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:13.17 8500804    1:14.34           
  3. Valerie Manhave               Scheldestroom          1:19.88 8802856    1:22.99           
  4. Jaimy Kort                    De Stormvogel          1:21.73 9205654    1:25.66           
  5. Ingrid van Assche             De Schelde             1:42.20 5500004    1:43.17           
AFGE Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:15.01 8302112                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vlinderslag         Jongens Junioren 4 en later
14.12.2008 - 11:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Edenburg                Luctor et Emergo       1:00.62 9301567    1:02.41           
        NJK kb limiet
  2. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo       1:03.92 9402203    1:04.09           
        NJK kb limiet
  3. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:13.06 9600349    1:11.47           
        Kringrecord 12 jaar, NJK kb limiet
  4. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:12.20 9500265    1:11.87           
  5. Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:25.48 9402439    1:27.69           
  6. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:34.04 9600789    1:33.21           
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:30.51 9501799                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vlinderslag                  Heren Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 11:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. René van Wallenburg           Luctor et Emergo       1:01.53 9204413    1:00.52           
        Kringrecord 16 jaar, NK Limiet
  2. Roderick van Doeselaar        ZCKoewacht             1:02.91 9200261    1:04.85           
  3. Tom Erpelinck                 De Honte               1:05.45 9100607    1:06.27           
  4. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:20.92 9102199    1:21.46           
  5. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:17.33 9205841    1:22.85           
  6. Vincent Keijmel               Scheldestroom          1:20.47 9101169    1:23.36           
  7. Andrew van Vliet              De Stormvogel          1:25.32 9107373    1:24.24           
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:16.42 9104545                      
AFGE Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran   1:02.13 9104211                      
  NG Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.15 9102825                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
14.12.2008 - 11:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo         59.87 8301701      59.77           
  2. Alex Eversdijk                SZ&PC De Bruinvis      1:03.58 9000847    1:04.27           
  3. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:04.23 9002147    1:04.59           
  4. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:03.10 7900497    1:05.70           
  5. Martijn Mechielsen            De Stormvogel          1:05.65 9001933    1:06.89           
  6. Jasper Rouwendal              De Stormvogel          1:07.48 9006069    1:08.09           
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    1:03.79 8701019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag          Meisjes Junioren 3 en later
14.12.2008 - 11:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel          1:08.51 9603072    1:07.69           
  2. Aylin van Uffelen             WVZ                    1:08.52 9600352    1:08.40           
  3. Sophie Bonte                  ZCKoewacht             1:08.28 9600976    1:09.12           
  4. Evy Ulijn                     Arethusa               1:11.18 9604100    1:12.33           
  5. Geneva Joval                  Luctor et Emergo       1:18.29 9702108    1:13.38           
  6. Jo-Eny Polsbroek              Arethusa               1:16.15 9702238    1:13.58           
  7. Louise van Houten             Arethusa               1:16.83 9703320    1:14.00           
  8. Dimphy Vissers                Arethusa               1:19.09 9505636    1:14.21           
  8. Vicky Vermeire                Scheldestroom          1:13.51 9600660    1:14.23           
 10. Marloes Ruis                  Arethusa               1:15.43 9503220    1:14.36           
 11. Demi van der Werf             De Stormvogel          1:15.28 9701860    1:14.91           
 12. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:17.77 9602908    1:16.42           
 13. Nina Bijen                    Arethusa               1:20.40 9503222    1:17.93           
 14. Jill Greven                   Arethusa               1:21.66 9704398    1:18.92           
 14. Marlies Wilkens               Arethusa               1:19.71 9702240    1:18.95           
 16. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:17.87 9702590    1:19.29           
 17. Laura Hermans                 Scheldestroom          1:18.65 9600658    1:20.40           
 18. Anouk Bron                    Scheldestroom          1:14.88 9503212    1:21.14           
 19. Myrthe Wigman                 Z&PC de Ganze          1:23.46 9504832    1:21.73           
 20. Sanne Koopmanschap            De Stormvogel          1:21.88 9602526    1:22.05           
 21. Danielle Rabout               Z&PC de Ganze          1:22.06 9504272    1:22.23           
 22. Sarinah Leenheer              De Stormvogel          1:26.97 9703066    1:26.29           
 23. Irène Stavast                 Luctor et Emergo       1:38.96 9703218    1:32.49           
AFGE Manon van der Heijden         Z&PC de Ganze          1:22.44 9502450                      
AFGE Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:18.16 9504930                      
  NG Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:09.55 9601166                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 11:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel van der Ent             De Stormvogel            59.79 9303976    1:00.41           
        NK Limiet
  2. Priscilla Meerman             Luctor et Emergo       1:03.92 9401428    1:02.96           
        NK Limiet
  3. Judith Stap                   De Stormvogel            59.25 9302702    1:03.81           
  4. Amira Fathi                   De Stormvogel          1:11.15 9402974    1:14.77           
  5. Vivian Koopmanschap           De Stormvogel          1:16.77 9404010    1:15.05           
  6. Lotte Boone                   Scheldestroom          1:13.29 9303710    1:16.29           
  7. Marianne Bhugwandass          De Stormvogel          1:23.59 9307322    1:22.75           
  8. Kirsten Kramer                De Stormvogel          1:26.85 9303996    1:23.09           
  NG Anniek Minderhoud             De Stormvogel          1:03.90 9302698                      
  NG Amber Reijm                   Van Vliet Barracuda    1:06.91 9405434                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.12.2008 - 11:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marlinda Eggermont            Scheldestroom          1:02.14 8500804    1:03.70           
  2. Nikita Kruis                  De Stormvogel          1:03.32 8902486    1:04.41           
  3. Lieke Beezemer                De Schelde             1:07.65 9100152    1:07.91           
  4. Carlijn Martens               Arethusa               1:10.26 9102032    1:08.63           
  5. Valerie Manhave               Scheldestroom          1:06.77 8802856    1:08.91           
  6. Nicky Vanhijfte               Scheldestroom          1:11.70 9201806    1:10.69           
  7. Evy Bokkers                   Arethusa               1:09.06 9205414    1:11.85           
  8. Yvonne Mantingh               Arethusa               1:17.00 9002472    1:16.79           
AFGE Esther Versteeg               Van Vliet Barracuda    1:07.49 8302112                      
  NG Gitte Kop Jansen              Van Vliet Barracuda    1:06.51 8200914                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m vrije slag          Jongens Junioren 4 en later
14.12.2008 - 11:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bob Dalmeijer                 Luctor et Emergo         55.66 9402203      57.57           
        NJK kb limiet
  2. Steven Uijl                   Luctor et Emergo         59.21 9304075      58.18           
  3. Niels Suy                     De Schelde               57.50 9302967      58.36           
  4. Kevin Vermeulen               Arethusa                 59.76 9305469    1:01.06           
  5. Bjorn Scherbeijn              Scheldestroom          1:02.06 9600349    1:01.98           
        Kringrecord 12 jaar, NJK kb limiet
  6. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht             1:05.56 9500265    1:07.27           
  7. Levy Kort                     De Stormvogel          1:08.32 9600583    1:09.33           
  8. Laurens Westerweele           Scheldestroom          1:11.86 9402439    1:09.78           
  9. Lennard Breel                 De Stormvogel          1:08.76 9501487    1:10.01           
 10. Rick van Bakel                Arethusa               1:11.93 9306031    1:10.22           
 11. Jeroen Ruissen                ZCKoewacht             1:16.06 9504093    1:14.29           
 12. Nicky Joosse                  Luctor et Emergo       1:14.10 9600789    1:15.60           
 13. Rodney den Uijl               Arethusa               1:16.20 9602861    1:16.59           
 14. Rik Rozendaal                 Luctor et Emergo       1:22.01 9503619    1:20.27           
 15. Rik Vanhijfte                 Scheldestroom          1:20.11 9600643    1:21.24           
 16. Kevin van Haaren              De Stormvogel          1:21.34 9603031    1:21.45           
 17. Christian Pavic               Luctor et Emergo       1:30.62 9700753    1:34.28           
  NG Tom van Gils                  Luctor et Emergo       1:11.45 9501799                      
  NG Jean-Paul de Pooter           De Stormvogel          1:24.28 9601693                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 11:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Steekelenburg            Van Vliet Barracuda    1:04.41 9102199    1:04.59           
  2. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:05.71 9205841    1:05.48           
  3. Jory van Tuijl                Arethusa               1:14.28 9107019    1:08.08           
  4. Andrew van Vliet              De Stormvogel          1:11.92 9107373    1:10.84           
AFGE Giel van Dijk                 O.Z. & P.C. De Waran     55.76 9104211                      
AFGE Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    1:02.46 9104545                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.12.2008 - 11:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo         55.93 8301701      54.85           
  2. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          55.57 9002147      55.32           
  3. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      53.51 7900497      56.02           
  4. Martijn Mechielsen            De Stormvogel            56.55 9001933      57.10           
  5. Jasper Rouwendal              De Stormvogel            58.22 9006069      58.08           
  6. Robin Dellaert                Scheldestroom          1:00.55 8800745    1:02.53           
  7. Martijn Eggermont             Scheldestroom          1:01.09 8200395    1:02.57           
NG.Z Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      58.74 8701019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Dames, 4 x 50m wisselslag                Dames Senioren Open
14.12.2008 - 11:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel 1               De Stormvogel          2:08.78            2:09.64           
        Judith Stap, 93                            Merel van der Ent, 93
        Amira Fathi, 94                            Nikita Kruis, 89
            32.43  1:09.90  1:40.24  2:09.64

  2. De Stormvogel 2               De Stormvogel          2:33.24            2:37.42           
        Demi van der Werf, 97                      Rowena de Kok, 96
        Savannah Leenheer, 96                      Sarinah Leenheer, 97
            40.66  1:18.09  1:58.23  2:37.42

  NG Luctor et Emergo 1            Luctor et Emergo       2:20.99                              
        Lotte Dalmeijer, 96                        Priscilla Meerman, 94
        Yessica Wouters, 91                        Anneloek Schrijvershof, 86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Savannah Leenheer             De Stormvogel               NT 9603072    2:44.06           
        NJK kb limiet
  2. Demi van der Werf             De Stormvogel               NT 9701860    2:54.52           
  3. Eva Oyevaar                   Z&PC de Ganze               NT 9602292    2:57.57           
AFGE Geneva Joval                  Luctor et Emergo            NT 9702108                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 4 en later
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Steven Uijl                   Luctor et Emergo            NT 9304075    2:32.62           
  2. Sjoerd van de Poele           ZCKoewacht                  NT 9500265    2:38.85           
  3. Levy Kort                     De Stormvogel               NT 9600583    2:52.31           
AFGE Nicky Joosse                  Luctor et Emergo            NT 9600789                      





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikita Kruis                  De Stormvogel               NT 8902486    2:50.29           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m wisselslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Stap                   De Stormvogel               NT 9302702    2:22.37           
        Kringrecord 15 jaar, NK Limiet
  2. Merel van der Ent             De Stormvogel               NT 9303976    2:31.69           
        NK Limiet


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m wisselslag                           unattached
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM Priscilla Meerman             Luctor et Emergo            NT 9401428    2:42.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Charles Potin                 Luctor et Emergo            NT 8301701    2:18.87           
  2. Jasper Rouwendal              De Stormvogel               NT 9006069    2:22.56           
  3. Martijn Mechielsen            De Stormvogel               NT 9001933    2:23.79           
  4. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend             NT 9002147    2:29.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 200m wisselslag                   Heren Jeugd 1 en 2
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Keijmel               Scheldestroom               NT 9101169    2:43.44           
  2. Andrew van Vliet              De Stormvogel               NT 9107373    3:01.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Alle, 8 x 50m wisselslag                   Mix Senioren Open
14.12.2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Stormvogel                 De Stormvogel               NT            4:21.47           
        Judith Stap, 93                            Merel van der Ent, 93
        Sverre Oelen, 90                           Jasper Rouwendal, 90
        Savannah Leenheer, 96                      Martijn Mechielsen, 90
        Andrew van Vliet, 91                       Jeroen Dellebeke, 81
            31.27  1:05.01  1:42.57  2:23.08  2:54.80  3:27.55  3:54.06  4:21.47

  2. De Stormvogel                 De Stormvogel               NT            5:01.46           
        Levy Kort, 96                              Priscilla Meerman, 94
        Eva Oyevaar, 96                            Marianne Bhugwandass, 93
        Demi van der Werf, 97                      Kevin van Haaren, 96
        Sjoerd van de Poele, 95                    Nikita Kruis, 89
            37.55  1:16.56  1:59.23  2:37.57  3:12.38  3:56.42  4:32.39  5:01.46




SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel