Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  8 - 11 jaar
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later


Kring Speedo Club Meet
Zaandam, 23.11.2008


Programmanr. 1
23.11.2008 - 13:00
4 x 50m vrije slag
meisjes min3-4-5 jongens min5-6-7
8 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1 1Zaanstad (SG) 12:40.702:34.51
Franka Rotterdam
Ryan Snelderwaard
98
97
40.13Kelsey Okkers
Koen de Jong
98
97
2.Zaanstad (SG) 2 1Zaanstad (SG) 22:47.692:40.25
Elise Rotterdam
Bram Kooi
98
97
42.46Fleur Bonkerk
Jelle Schelvis
98
97
3.DAW-Finenzo 1 1DAW-Finenzo 12:49.182:43.02
Denise Boonstra
Thomas Haneveld
99
98
48.01Pauline Tossings
Maurits de Bruijn
98
97
4.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend2:59.652:53.34
Mara Döderlein de Win
Ian van Tiel
00
00
50.42Danoushka End
Simon Koopen
98
98
5.Ed-Vo 1Ed-Vo2:54.752:55.07
Michelle Verhoeven
Lorenzo Runderkamp
00
97
44.16Daphne de Groot
Nico Karregat
00
97
6.DAW-Finenzo 2 1DAW-Finenzo 2NT3:09.78
Nicolah Cowles
Adam Hery
99
98
46.53Celine van Dijk
Erik Bult
99
99
7.Hpc 1HpcNT3:10.84
Bram Kerkhof
Laura Hartman
97
98
49.37Gijs v.d. Woord
Nadine Dolfing
97
00
8.DAW-Finenzo 2 2DAW-Finenzo 2NT3:10.94
Benthe Schalkwijk
Max Pusch
98
98
48.75Isabel Huisintveld
Jason Macleod
98
00
9.Oeza 1OezaNT3:17.49
Suzanne Ivens
Roan Teer
99
00
47.89Shira de Haan
Roy Vlieland
00
99
10.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:31.053:17.62
Sacha Schepers
Timo Hol
98
97
50.93Ilse van Ginkel
Sil Sierkstra
98
99
AFGEMZv Aquarius 1Zv Aquarius2:53.79
Thalita Dekker, Barry van Engeldorp, Isa Brandsma, Martijn de Ruiter


<< TOP >>
Programmanr. 2
23.11.2008 - 13:06
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle VerhoevenEd-Vo53.33000192251.65
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG) 153.49000072655.45
3.Chantal HetjesEd-Vo1:02.66000151057.29
4.Jasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT00016961:00.82
5.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo 11:00.5300014781:02.83
6.Eline WiersmaDAW-Finenzo 21:04.4600014821:04.06
7.Caitlin BerkelZwemvereniging Hoorn1:04.5800006081:06.33
DISNicky KoelmanHpcNT000203856.25SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISSterre KoomanZaanstad (SG) 1NT000069057.43SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISViveka VerhageDAW-Finenzo 11:02.0000014801:01.19SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMIrene LigthartZv AquariusNT00Ilagv
AFGEMDaphne de GrootEd-Vo1:03.390001434


<< TOP >>
Programmanr. 3
23.11.2008 - 13:08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost van ErkelensDAW-Finenzo 153.03990192750.78
2.Koen GaalOeza52.64990111352.73
3.Raoul LieverstZaanstad (SG) 153.36990071353.01
4.Roy VlielandOeza54.09990151753.31
5.Kees DetermanZV Waterland53.18990136553.56
6.Tim KieftZaanstad (SG) 1NT990192154.68
7.Joppe van BeekDAW-Finenzo 157.59990062755.78
8.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn57.24990164356.28
9.Vito MeijZV Waterland1:02.46990077756.40
10.Nanne BrugmanZV Waterland1:01.9599013671:00.14
11.Mike SchilderEd-Vo58.6000007671:01.92
DISSam van GroenHpc56.93990157753.31SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISMitchel van DijkOeza58.28990214557.72SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJason MacleodDAW-Finenzo 255.53000097358.11SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISStijn HuitengaRapido '821:02.01990174758.87SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISAman SinghviDAW-Finenzo 2NT00009811:01.57SM
SM -   Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt.
DISRoan TeerOezaNT00011531:01.78SK
SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMThomas HeemskerkZv Aquarius57.780000411
AFGEMSebastiaan de LeeuwRapido '821:01.809901297


<< TOP >>
Programmanr. 4
23.11.2008 - 13:13
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG) 140.53980106437.62
2.Saritha van ZantenZV Waterland40.42980122040.64
3.Anne NoomZaanstad (SG) 145.46980006242.07
4.Anouk van DamHpc42.29980003242.90
5.Serena StelOeza44.00980152843.57
6.Merel TolEd-VoNT980030047.88
7.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG) 2NT980322848.11
8.Veerle ClaassenHpc51.68980078248.20
9.Roanne StolkZV Waterland50.49980100248.61
10.Naomi CohenZV Waterland48.15980122248.81
11.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn47.72980033650.51
12.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG) 2NT980079051.54
12.Tarryn MacleodDAW-Finenzo 254.29980162251.54
14.Maartje FeldbergDAW-Finenzo 154.19980162051.82
15.Nathalie MeijerZaanstad (SG) 2NT980267053.02
16.Pauline TossingsDAW-Finenzo 1NT98016241:00.40
DISDemy AppelZV Waterland1:07.039802424AA+VC
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISBritt StedingZaanstad (SG) 2NT980126259.61VCVIA
AE -   De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
DISMerel JacobsRapido '82NT98034021:05.46VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSacha SchepersZwemvereniging HoornNT98016641:15.90VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISOdette HelslootZwemvereniging Hoorn1:01.3198027641:17.56VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMIsa BrandsmaZv Aquarius52.099803224
NGShanna VeermanEd-Vo44.389800302


<< TOP >>
Programmanr. 5
23.11.2008 - 13:18
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Levi TolEd-Vo38.42970035138.38
2.Stan BlokRapido '8241.03970056939.94
3.Chris DekkerZaanstad (SG) 141.72970091540.82
4.Roy van der WoudeRapido '8246.10970057941.12
5.Sanjay JagroepDAW-Finenzo 143.56970162543.24
6.Justin SpaansZaanstad (SG) 149.16970091345.78
7.Jelle SchelvisZaanstad (SG) 2NT970199346.59
8.Jesse ZandvlietRapido '82NT970336146.92
9.Wouter RoestWZ&PC Purmerend53.91970297149.00
10.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend53.18970360949.96
11.Timo HuitengaRapido '8259.68970231754.62
DISMartijn BraspenningHpc50.61970287549.68VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTibor BootsZv Aquarius54.909701053


<< TOP >>
Programmanr. 6
23.11.2008 - 13:22
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nikki BernardsRapido '821:27.7999008101:26.95
2.Nikita VosHpc1:25.8999003561:28.16
3.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT99005621:33.17
4.Denice HukemaEd-Vo1:44.4399018441:37.73
5.Femke StevensZaanstad (SG) 1NT99015461:38.89
6.Leonie VosDAW-Finenzo 11:44.2999016621:42.07
7.Regina van 't VeerZaanstad (SG) 1NT99007841:42.22
8.Denise BoonstraDAW-Finenzo 1NT99026621:48.04
9.Sofie LindemanRapido '82NT99018921:52.28
10.Edith KristRapido '821:55.0699019541:52.29
11.Rebecca SchipperZV Waterland2:03.3699022401:55.11
12.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 22:04.4899010741:56.93
13.Celine van DijkDAW-Finenzo 2NT99026642:04.74
14.Rim AardenRapido '82NT99021762:08.76
15.Lieke AlofsDAW-Finenzo 2NT99agvla2:14.16
16.Sophie BrabanderHpcNT99028142:22.38
17.Talya de LangeDAW-Finenzo 1NT99021902:30.72
DISSuzanne IvensOezaNT9902904AA
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
AFGEMLot KuilboerZv Aquarius1:44.089901746


<< TOP >>
Programmanr. 7
23.11.2008 - 13:28
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo 11:14.8298001751:12.60
2.Tim TuijpEd-Vo1:17.0998009751:16.59
3.Lex SandburgZaanstad (SG) 11:18.4698006991:18.48
4.Simon de GrootRapido '821:18.4698007171:18.85
5.Martijn de LeeuwRapido '821:20.3198007151:20.23
6.Robin SchulteRapido '821:25.2998007911:23.25
7.Sander KarregatEd-Vo1:23.8798003671:25.59
8.Rick van ZantenZV Waterland1:22.9998003511:26.62
9.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG) 11:35.9298006211:26.78
10.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:35.8798022191:28.74
11.Sean TuinstraOeza1:31.6198016851:32.22
12.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:31.5198021271:34.95
13.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn1:43.0998011991:36.25
14.Sander SchleeperZaanstad (SG) 21:46.0798018431:36.55
15.Max PuschDAW-Finenzo 21:47.4698029591:40.53
16.Frank DekkerDAW-Finenzo 11:33.8598011551:41.62
17.Adam HeryDAW-Finenzo 2NT98033431:45.32
18.Martijn van ZelstDAW-Finenzo 2NT98029612:11.51
19.Raoef BabikerWZ&PC PurmerendNT98034712:13.18
DISJeljer AldershofRapido '821:21.609800719AA
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 8
23.11.2008 - 13:35
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG) 151.82000072653.18
2.Sterre KoomanZaanstad (SG) 1NT000069053.86
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend59.45000041254.15
4.Daphne de GrootEd-Vo1:05.47000143455.33
5.Shira de HaanOeza1:08.33000113057.28
6.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo 1NT000147857.33
7.Nadine DolfingHpc58.39000111657.81
8.Chantal HetjesEd-Vo58.4400015101:02.06
9.Viveka VerhageDAW-Finenzo 1NT00014801:02.60
10.Eline WiersmaDAW-Finenzo 2NT00014821:02.66
11.Nicky KoelmanHpcNT00020381:02.77
12.Caitlin BerkelZwemvereniging Hoorn1:01.6000006081:06.89
13.Jasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT00016961:07.03


<< TOP >>
Programmanr. 9
23.11.2008 - 13:37
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn44.12990149143.09
2.Koen GaalOeza45.49990111346.61
3.Wesley BosHpc48.18990124147.46
4.Tim KieftZaanstad (SG) 1NT990192147.84
5.Raoul LieverstZaanstad (SG) 147.69990071348.75
6.Ian van TielWZ&PC Purmerend50.92000034949.53
7.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn47.71990164350.54
8.Vito MeijZV Waterland57.63990077751.40
9.Joppe van BeekDAW-Finenzo 151.78990062751.64
10.Joost van ErkelensDAW-Finenzo 154.63990192752.10
11.Sam van GroenHpc51.69990157752.28
12.Kees DetermanZV WaterlandNT990136553.76
13.Roy VlielandOezaNT990151753.84
14.Nanne BrugmanZV Waterland50.95990136754.03
15.Mike SchilderEd-Vo56.00000076756.29
16.Roan TeerOezaNT00011531:01.18
17.Mitchel van DijkOezaNT99021451:02.84
18.Aman SinghviDAW-Finenzo 2NT00009811:14.94
DISErik BultDAW-Finenzo 2NT990215359.56RC
RC -   Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMSebastiaan de LeeuwRapido '8253.399901297
AFGEMMartijn de RuiterZv Aquarius43.439900091


<< TOP >>
Programmanr. 10
23.11.2008 - 13:42
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Serena StelOeza1:25.6198015281:28.50
2.Saritha van ZantenZV Waterland1:30.9498012201:29.83
3.Anne NoomZaanstad (SG) 11:31.0598000621:30.50
4.Silke JonkDAW-Finenzo 11:35.729802042FJ 11:31.48
5.Melina KnolZaanstad (SG) 11:27.329802232FJ 21:31.48
6.Carmen MeijerHpc1:40.8698002021:35.58
7.Fleur BonkerkZaanstad (SG) 21:39.2098033761:39.21
8.Naomi CohenZV Waterland1:39.5198012221:40.07
9.Roanne StolkZV Waterland1:42.2998010021:40.97
10.Merel TolEd-Vo1:44.7298003001:41.03
11.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:43.2998003361:44.17
12.Roxane DreuningZaanstad (SG) 21:47.5398025501:45.78
13.Maartje FeldbergDAW-Finenzo 11:57.2898016201:47.26
14.Tarryn MacleodDAW-Finenzo 21:54.9198016221:49.40
15.Chantal BouquetZaanstad (SG) 21:52.3998038421:51.97
16.Britt StedingZaanstad (SG) 2NT98012621:53.46
17.Eline van ZijlZaanstad (SG) 22:00.1898033822:00.25
DISLaura HartmanHpc2:13.459800554AA+VC
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISAnouk van DamHpc1:33.809800032SK1:34.87
SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKelsey OkkersZaanstad (SG) 11:38.979801062VC1:39.50
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISElise RotterdamZaanstad (SG) 21:56.519800652VC1:51.44
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIlse van GinkelZwemvereniging HoornNT9801660VC2:01.34
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDanoushka EndWZ&PC PurmerendNT9804276SL+VC2:02.53
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMerel JacobsRapido '82NT9803402VC2:08.37
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISDemy AppelZV Waterland2:03.969802424VC2:09.25
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIsa VersteegDAW-Finenzo 2NT9804270RH+VC2:10.40
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMIsa BrandsmaZv Aquarius1:44.309803224
NGShanna VeermanEd-Vo1:32.039800302
NGCharlotte op den VeldeZaanstad (SG) 2NT9803378


<< TOP >>
Programmanr. 11
23.11.2008 - 13:52
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.David van GroenHpc1:23.4397013411:23.47
2.Roy van der WoudeRapido '821:27.0697005791:27.46
3.Stan BlokRapido '821:26.2497005691:27.53
4.Sanjay JagroepDAW-Finenzo 11:28.8097016251:30.29
5.Ryan SnelderwaardZaanstad (SG) 11:33.4597012351:31.91
6.Justin SpaansZaanstad (SG) 11:35.0797009131:34.57
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:37.7697030331:38.31
8.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:37.4497036091:38.87
9.Jesse ZandvlietRapido '821:42.0097033611:41.76
10.Kjeld VerhageDAW-Finenzo 21:41.9497026371:43.10
11.Timo HuitengaRapido '821:42.2297023171:45.59
12.Bram KooiZaanstad (SG) 21:45.2297009791:46.71
13.Lorenzo RunderkampEd-Vo1:48.0297034911:49.40
DISLevi TolEd-Vo1:29.299700351RH1:29.21
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNico KarregatEd-Vo1:39.749701001VC1:36.97
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMartijn BraspenningHpcNT9702875VC1:40.26
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISGijs v.d. WoordHpcNT9700059VC1:45.33
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISTimo HolZwemvereniging Hoorn1:46.569701885VC1:54.74
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBram KerkhofHpcNT9703213VC2:07.52
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMTibor BootsZv AquariusNT9701053


<< TOP >>
Programmanr. 12
23.11.2008 - 13:59
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nikki BernardsRapido '8248.90990081049.35
2.Femke StevensZaanstad (SG) 149.77990154651.11
3.Dagmar SwierZwemvereniging HoornNT990056252.02
4.Nikita VosHpc57.42990035654.33
5.Sofie LindemanRapido '8253.32990189254.57
6.Leonie VosDAW-Finenzo 155.50990166254.90
7.Denice HukemaEd-Vo54.97990184455.70
8.Regina van 't VeerZaanstad (SG) 1NT990078456.21
9.Edith KristRapido '8255.37990195457.21
10.Lieke AlofsDAW-Finenzo 2NT99agvla57.24
11.Nicolah CowlesDAW-Finenzo 2NT990291257.58
12.Suzanne IvensOeza58.28990290459.16
13.Rebecca SchipperZV Waterland57.6899022401:00.61
14.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 21:00.6999010741:01.51
15.Rim AardenRapido '8259.4599021761:04.40
16.Celine van DijkDAW-Finenzo 21:04.7099026641:06.37
17.Madelon RoestWZ&PC PurmerendNT99027621:07.61
DISTalya de LangeDAW-Finenzo 1NT990219058.22SL
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSophie BrabanderHpcNT99028141:18.37SO
SO -   Tijdens de eerste slag onder water na start en/of keerpunt een dolfijnbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
AFGEMLot KuilboerZv Aquarius59.659901746


<< TOP >>
Programmanr. 13
23.11.2008 - 14:02
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeljer AldershofRapido '8245.17980071944.58
2.Martijn de LeeuwRapido '8245.94980071544.78
3.Simon de GrootRapido '8247.71980071745.75
4.Lex SandburgZaanstad (SG) 145.07980069946.14
5.Frank DekkerDAW-Finenzo 148.05980115547.68
6.Rick van ZantenZV Waterland49.53980035150.51
7.Thomas HaneveldDAW-Finenzo 152.51980163151.15
8.Sean TuinstraOeza50.30980168551.53
9.Sander SchleeperZaanstad (SG) 2NT980184352.26
10.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG) 1NT980062153.18
11.Rowan TomWZ&PC Purmerend53.88980221953.73
12.Sander KarregatEd-Vo52.37980036754.63
13.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn59.9898011991:00.52
14.Raoef BabikerWZ&PC PurmerendNT98034711:00.98
15.Martijn van ZelstDAW-Finenzo 2NT98029611:03.31
DISLars van der VeldenDAW-Finenzo 146.63980017545.41SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISRobin SchulteRapido '8248.08980079149.98SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISTim TuijpEd-Vo56.23980097554.75SD
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 14
23.11.2008 - 14:07
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG) 141.52000072645.74FJ 1
2.Michelle VerhoevenEd-Vo46.12000192245.74FJ 2
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend49.10000041248.85
4.Daphne de GrootEd-Vo1:12.38000143449.62
5.Shira de HaanOezaNT000113050.23
6.Nicky KoelmanHpcNT000203850.89
7.Sterre KoomanZaanstad (SG) 1NT000069051.09
8.Chantal HetjesEd-Vo1:06.76000151051.41
9.Saskia van der VeldenDAW-Finenzo 153.60000147852.00
10.Nadine DolfingHpc59.90000111654.70
11.Viveka VerhageDAW-Finenzo 156.89000148058.70
12.Jasmijn WoudaZwemvereniging HoornNT00016961:00.17
13.Eline WiersmaDAW-Finenzo 258.4200014821:01.06
AFGEMIrene LigthartZv AquariusNT00Ilagv


<< TOP >>
Programmanr. 15
23.11.2008 - 14:10
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging Hoorn36.00990149136.81
2.Koen GaalOeza39.76990111338.98
3.Wesley BosHpc46.43990124140.95
4.Raoul LieverstZaanstad (SG) 140.13990071342.04
5.Ian van TielWZ&PC Purmerend40.64000034943.14
6.Stijn HuitengaRapido '82NT990174743.26
7.Joost van ErkelensDAW-Finenzo 148.30990192744.26
8.Tim KieftZaanstad (SG) 1NT990192144.84
9.Nanne BrugmanZV Waterland44.36990136745.81
10.Kees DetermanZV Waterland50.51990136546.60
11.Vito MeijZV Waterland51.15990077746.70
12.Mike SchilderEd-Vo45.82000076747.51
13.Jason MacleodDAW-Finenzo 251.05000097351.43
14.Mitchel van DijkOeza53.00990214551.69
15.Aman SinghviDAW-Finenzo 2NT00009811:07.85
DISSil SierkstraZwemvereniging Hoorn55.009902399AA
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
DISSam van GroenHpc49.479901577AA
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
NG.ZAJoppe van BeekDAW-Finenzo 153.009900627
AFGEMBarry van EngeldorpZv Aquarius44.479900089
AFGEMSebastiaan de LeeuwRapido '8251.729901297
AFGEMThomas HeemskerkZv Aquarius1:00.260000411
AFGEMRoy VlielandOeza49.329901517


<< TOP >>
Programmanr. 16
23.11.2008 - 14:15
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Serena StelOeza1:13.6198015281:12.54
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG) 11:16.6498010641:19.04
3.Melina KnolZaanstad (SG) 11:21.6598022321:19.92
4.Saritha van ZantenZV Waterland1:22.659801220FJ 11:21.18
5.Carmen MeijerHpc1:21.609800202FJ 21:21.18
6.Silke JonkDAW-Finenzo 11:22.0998020421:21.30
7.Naomi CohenZV Waterland1:25.4798012221:28.47
8.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:33.2898003361:29.31
9.Franka RotterdamZaanstad (SG) 11:31.0598006501:29.61
10.Fleur BonkerkZaanstad (SG) 21:39.6898033761:30.46
11.Merel TolEd-Vo1:31.1398003001:30.64
12.Roanne StolkZV Waterland1:35.9398010021:31.33
13.Veerle ClaassenHpc1:30.2798007821:32.21
14.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG) 21:34.2098007901:32.98
15.Roxane DreuningZaanstad (SG) 21:34.3098025501:35.05
16.Elise RotterdamZaanstad (SG) 21:40.2698006521:36.93
17.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG) 21:43.8298032281:38.21
18.Chantal BouquetZaanstad (SG) 21:38.8898038421:44.62
19.Eline van ZijlZaanstad (SG) 21:44.1698033821:44.82
20.Nathalie MeijerZaanstad (SG) 21:45.7598026701:46.24
21.Isabel HuisintveldDAW-Finenzo 2NT98038461:46.47
22.Demy AppelZV Waterland1:49.7098024241:48.27
23.Laura HartmanHpc1:50.4298005541:48.32
24.Danoushka EndWZ&PC PurmerendNT98042761:51.64
25.Odette HelslootZwemvereniging Hoorn1:54.3098027642:04.76
26.Benthe SchalkwijkDAW-Finenzo 2NT98038482:06.55
27.Isa VersteegDAW-Finenzo 2NT9804270FJ 12:06.98
28.Abigail MacaulayWZ&PC PurmerendNT9804050FJ 22:06.98
AFGEMIsa BrandsmaZv Aquarius1:37.519803224
AFGEMThalita DekkerZv Aquarius1:57.169803220
NGCharlotte op den VeldeZaanstad (SG) 22:09.579803378
NGShanna VeermanEd-Vo1:23.599800302


<< TOP >>
Programmanr. 17
23.11.2008 - 14:24
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.David van GroenHpc1:11.4697013411:11.69
2.Levi TolEd-Vo1:15.1897003511:13.83
3.Maurits de BruijnDAW-Finenzo 11:20.5497009171:19.56
4.Chris DekkerZaanstad (SG) 11:23.6997009151:21.92
5.Koen de JongZaanstad (SG) 11:27.0897003471:24.22
6.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:20.8097030331:24.82
7.Wouter RoestWZ&PC Purmerend1:34.1297029711:25.12
8.Nico KarregatEd-Vo1:32.3697010011:27.05
9.Jesse ZandvlietRapido '821:31.3297033611:32.31
10.Timo HuitengaRapido '821:31.9797023171:32.58
11.Kjeld VerhageDAW-Finenzo 21:29.8797026371:32.86
12.Jelle SchelvisZaanstad (SG) 21:33.7597019931:34.31
13.Bram KooiZaanstad (SG) 21:42.1497009791:34.75
14.Lorenzo RunderkampEd-Vo1:42.1697034911:39.88
15.Bram KerkhofHpcNT97032131:58.76
AFGEMTibor BootsZv AquariusNT9701053
NGDeniz CekicOeza2:00.589703343


<< TOP >>
Programmanr. 18
23.11.2008 - 14:31
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Femke StevensZaanstad (SG) 1NT99015461:45.35
2.Leonie VosDAW-Finenzo 11:56.1399016621:48.25
3.Denice HukemaEd-Vo2:00.5399018441:49.81
4.Myrthe van BeekDAW-Finenzo 2NT99010742:06.14
5.Rebecca SchipperZV Waterland2:09.4599022402:12.98
DISDagmar SwierZwemvereniging HoornNT9900562RF1:43.87
RF -   Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISRegina van 't VeerZaanstad (SG) 1NT9900784SK1:48.93
SK -   Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISSophie BrabanderHpcNT9902814VCVBR2:53.00
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMLot KuilboerZv AquariusNT9901746


<< TOP >>
Programmanr. 19
23.11.2008 - 14:35
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo 11:24.2898001751:26.33
2.Lex SandburgZaanstad (SG) 11:31.8798006991:28.71
3.Martijn de LeeuwRapido '821:30.4098007151:29.39
4.Jeljer AldershofRapido '821:34.4898007191:31.71
5.Tim TuijpEd-Vo1:32.2498009751:32.06
6.Rick van ZantenZV Waterland1:32.7398003511:38.56
7.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG) 11:42.0698006211:39.41
8.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:46.6998021271:44.51
9.Max PuschDAW-Finenzo 21:50.4398029591:48.97
10.Sean TuinstraOeza1:54.6798016852:00.07
DISSander KarregatEd-Vo1:40.119800367RH1:45.53
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISSander SchleeperZaanstad (SG) 21:45.119801843VC1:47.83
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISIan BerkelZwemvereniging Hoorn1:56.249801199VC1:58.12
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 20
23.11.2008 - 14:42
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zaanstad (SG) 1 1Zaanstad (SG) 12:52.172:49.81
Melina Knol
Anne Noom
98
98
42.69Zoë van der Kwaak
Kelsey Okkers
98
98
2.Hpc 1Hpc3:07.053:04.15
Anouk van Dam
Carmen Meijer
98
98
40.91Veerle Claassen
Nikita Vos
98
99
3.DAW-Finenzo 1 1DAW-Finenzo 13:24.983:17.34
Maartje Feldberg
Pauline Tossings
98
98
47.15Silke Jonk
Denise Boonstra
98
99
4.Rapido '82 1Rapido '823:29.743:31.65
Merel Jacobs
Sofie Lindeman
98
99
57.47Edith Krist
Nikki Bernards
99
99
DISZwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:53.06EA+VC
EA -   Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden.
Caitlin Berkel, Sacha Schepers, Ilse van Ginkel, Odette Helsloot
DISZaanstad (SG) 2 1Zaanstad (SG) 23:12.783:29.68VC
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
Chantal Bouquet
Kitty Lynn Joustra
98
98
50.55Roxane Dreuning
Britt Steding
98
98
DISDAW-Finenzo 2 1DAW-Finenzo 2NT3:47.84RH
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
Lieke Alofs
Benthe Schalkwijk
99
98
1:08.59Tarryn Macleod
Nicolah Cowles
98
99
AFGEMZv Aquarius 1Zv AquariusNT
Irene Ligthart, Anne Kooijman, Thalita Dekker, Isabel van den Nieuwndijk


<< TOP >>
Programmanr. 21
23.11.2008 - 14:50
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rapido '82 1Rapido '822:44.862:44.15
Roy van der Woude
Robin Schulte
97
98
39.86Stan Blok
Simon de Groot
97
98
2.DAW-Finenzo 1 1DAW-Finenzo 12:51.922:45.47
Thomas Haneveld
Frank Dekker
98
98
43.60Sanjay Jagroep
Maurits de Bruijn
97
97
3.Zaanstad (SG) 1 1Zaanstad (SG) 12:54.372:51.50
Chris Dekker
Ryan Snelderwaard
97
97
43.92Justin Spaans
Koen de Jong
97
97
4.Hpc 1HpcNT2:58.44
Gijs v.d. Woord
Martijn Braspenning
97
97
47.90David van Groen
Wesley Bos
97
99
5.WZ&PC Purmerend 1WZ&PC Purmerend3:17.993:11.21
Wouter Roest
Rowan Tom
97
98
44.46Danny Fabian Groen
Sjors de Bruin
97
97
6.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:19.473:30.00
Timo Hol
Sil Sierkstra
97
99
49.72Sam Haring
Bas Takken
99
99
7.DAW-Finenzo 2 1DAW-Finenzo 2NT3:40.46
Erik Bult
Martijn van Zelst
99
98
53.48Adam Hery
Kjeld Verhage
98
97