Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 401. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


VZC_dis_deel 2 Budel
Budel, 16.11.2008


Programmanr. 1
16.11.08
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZPK Budel 1ZPK Budel3:52.473:55.16
Thomas van Mierlo
Niels Raaijmakers
93
90
25.2252.53Michiel Duisters
Jasper van Mierlo
91
90
2.Zegenwerp 1Zegenwerp3:59.204:01.95
Leon Huijsmans
Stef Hoeven
69
90
28.2859.25Stevin van Leeuwen
Luuk Leering
84
87
3.Wzv 1Wzv4:05.684:09.72
Gerben de Laat
Tom Lommers
92
90
28.601:00.35Tim Verduijn
Tijn Schmitz
90
88
4.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard4:14.514:13.35
Dustin Bolte
Mark Herps
92
87
27.7858.15Raoni Schrijvers
Joeri Koolen
93
87
5.ZPK Budel 2ZPK Budel4:45.764:44.64
Mark Broers
Teun Lamers
94
96
32.391:07.92Nick Janssen
Rob Broers
93
90


<< TOP >>
Programmanr. 3
16.11.08
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zegenwerp 31Zegenwerp2:18.892:21.19
Jolijn van der Schoot
Hanneke van der Steen
93
93
37.42Emma Verhoeven
Tamarah van der Pasch
93
94
2.ZPK Budel 1ZPK Budel2:22.232:21.31
Danique Scheepers
Nathasja Scheepers
97
94
35.84Joyce Raemaekers
Hanne Winters
91
92
3.Wzv 2Wzv2:22.992:24.12
Marlotte Spohr
Sanne van der Schans
93
96
36.06Maike Korthout
Anne Klijberg
94
95
4.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard2:27.402:28.95
Linda van Ool
Michelle Peels
93
91
37.79Anouk v.d. Ouweland
Ashley Vos
94
95
5.ZPK Budel 2ZPK Budel2:43.282:38.80
Kim Compen
Kathleen Bouwman
94
94
39.86Cheyenne Melis
Britt Jansen
96
95
6.Zegenwerp 33Zegenwerp2:46.652:42.03
Manon van Lith
Anika Kuipers
96
94
41.76Manouschka van Beek
Daniela Riitano
96
95
7.Zegenwerp 34Zegenwerp2:54.612:52.49
Mandy Huijsmans
Femke Kuipers
96
96
44.25Lotte van Grinsven
Daphne Portegijs
96
95
DISZegenwerp 32Zegenwerp2:25.84
EA - Te vroeg overgenomen.
Terry op 't Hoog
Jaimy Vennix
92
97
38.16Tessa Visser
Robin Hilgerdenaar
93
96


<< TOP >>
Programmanr. 4
16.11.08
25m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Stan van de HeuvelZPK BudelNT990232322.98
2.Siem KorthoutWzvNT990195923.29

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Serina DamenZPK Budel26.40010022826.71
2.Eva van de MortelZPK Budel29.29010034427.56


<< TOP >>
Programmanr. 401
16.11.08
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Marek SpitTempo Valkenswaard48.01990197744.54
2.Bram Kessel, vanTempo Valkenswaard43.33990197944.91
3.Luuk SmitsTempo Valkenswaard50.75000101548.14
4.Kevin SchollenWzv58.02010036552.60
5.Sander PruysersZPK Budel59.01990143559.79
6.Max CompenZPK Budel1:01.3200001991:01.23

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Manon KampmanZegenwerp43.69000061443.19
2.Janne ThirionZPK Budel43.09990122244.29
3.Elise JocailleWzv49.00000054645.02
4.Lynn van EsWzv48.32990146247.74
5.Myrna StalsZPK Budel49.23990055048.21
6.Kayleigh GijselsTempo Valkenswaard50.05000053849.32
7.Bo van BeekZPK Budel54.25990068450.38
8.Annemijn SpohrWzv56.29000054853.60


<< TOP >>
Programmanr. 5
16.11.08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Floris van MierloZPK Budel1:22.51970048929336.271:18.68
2.Mitchell SchollenWzv1:40.8798015431651:35.21
3.Stef KissenZPK Budel1:38.6298001131541:37.42
4.Harm van de HeuvelZPK Budel1:41.4298011591391:40.89
5.Tim PaulusseTempo Valkenswaard1:44.49970206313748.001:41.25
6.Bart VlassakZPK Budel1:52.4297012651291:43.25
7.Liam de BoerZPK Budel1:56.92980191312748.591:44.03
8.Lasse van GrinsvenZegenwerp2:09.209702627991:52.72
9.Marnix VerhoefWzv2:10.959900895931:55.38
DISTed HuijsmansZegenwerp1:55.099801231
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISLoek FliervoetWzv1:36.4597017931:35.31
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFabian van BeekZegenwerp1:38.39980063546.071:39.63
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISElias SemunovicZegenwerp2:04.2398014471:49.68
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISFelix FrijnsTempo ValkenswaardNT98021931:52.95
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
16.11.08
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Danique ScheepersZPK Budel1:22.1897008364021:20.94
2.Anne VerhoefWzv1:30.3197025103271:26.70
3.Lisa VerzijdenTempo Valkenswaard1:37.48970157225243.941:34.55
4.Hanna StalsZPK Budel1:38.22970125223746.581:36.61
5.Chantal de LauTempo Valkenswaard1:38.50970284623145.181:37.34
6.Anouk GerritsZegenwerp1:42.68990099222147.701:38.87
7.Demi VosTempo Valkenswaard1:37.8097020542021:41.82
8.Jaimy VennixZegenwerp1:51.6497030261971:42.68
9.Carlijn BalversWzv1:44.5497012381911:43.75
10.Esther de WijsWzv1:55.87980173217548.741:46.76
11.Nikki HeggeZPK Budel1:53.4998004141691:48.08
12.Tisha NicasiaWzvNT98038901481:52.93


<< TOP >>
Programmanr. 7
16.11.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Bobby VisserZegenwerp1:35.95960143726643.341:29.91
2.Richie van EmpelZegenwerp1:34.82960363124743.521:32.11
3.Paul SprengersZPK Budel1:35.67950392724444.451:32.57
4.Sjors van DoesburgTempo Valkenswaard1:39.26950076521546.131:36.49
5.Luc de BontWzv1:39.78960170117249.651:43.96
6.Tom van OolTempo Valkenswaard1:39.39950215317150.501:44.12
7.Simon FrijnsTempo Valkenswaard1:50.76950499915750.301:47.17
8.Tom BakkerWzv1:46.84960452515750.281:47.22
9.Bart van de HeuvelZPK Budel1:54.60960436315251.001:48.33
10.Matthijs HeijmansZPK Budel1:56.32960074915051.431:48.77
11.Boy RaaijmakersZegenwerp1:50.04950359714351.401:50.58
12.Yannick SpohrWzv2:04.24970368113155.321:53.96
13.Thijs van TongerlooZPK Budel1:57.56960075112654.311:55.36
DISTom WeijtensTempo Valkenswaard1:38.93950250345.991:37.34
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISGuus SprengersZPK Budel1:51.72970161953.711:52.39
SI - Staan tijdens de race.
AFGEMDaan HorstenWzv2:12.869703093


<< TOP >>
Programmanr. 9
16.11.08
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:32.35960519035943.181:31.35
2.Sanne van der SchansWzv1:33.10960271435143.391:32.04
3.Daniela RiitanoZegenwerp1:35.399506092FJ 133544.231:33.51
4.Thelma van BeekTempo Valkenswaard1:34.539601634FJ 233544.951:33.51
5.Celine van HoutumWzv1:38.58960450831345.821:35.62
6.Anouk van SchaikTempo Valkenswaard1:37.13960163631246.121:35.75
7.Manouschka van BeekZegenwerp1:35.82960362831044.931:35.93
8.Evie v. den OuwelandTempo Valkenswaard1:41.50960163030346.041:36.72
9.Cheyenne MelisZPK Budel1:40.60960408229345.641:37.73
10.Lisanne v.d BiggelaarTempo Valkenswaard1:42.23960310028945.481:38.16
11.Manon van LithZegenwerp1:44.91960554427847.761:39.47
12.Janneke de WijsWzv1:42.43960271626846.911:40.71
13.Laura WintersZPK Budel1:49.44960409225847.841:41.99
14.Jaline ThirionZPK Budel1:51.27960497222550.361:46.69
15.Melissa van der GeldWzv1:59.91950625020451.181:50.28
16.Anne v.d. MoosdijkTempo Valkenswaard2:02.22950429616357.061:58.77


<< TOP >>
Programmanr. 11
16.11.08
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Thomas van MierloZPK Budel1:09.26930035334732.411:11.45
2.Bern HoevenZegenwerp1:14.64930177332832.381:12.79
3.Raoni SchrijversTempo Valkenswaard1:19.13930266930334.511:14.71
4.Rudy ChambonWzv1:24.74930677526734.831:17.93
5.Robin v.d. BiggelaarTempo Valkenswaard1:33.90930266723137.001:21.83
6.Mark BroersZPK BudelNT940033519238.701:26.95
7.Haiko SleumerZegenwerp1:28.54930425118937.731:27.52
8.Norell RoomerWzv1:48.95950441913742.431:37.39
9.Teun LamersZPK BudelNT96007859647.641:49.57


<< TOP >>
Programmanr. 13
16.11.08
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Emma VerhoevenZegenwerp1:22.04930332635336.451:19.85
2.Linda van OolTempo Valkenswaard1:19.42930498234236.831:20.68
3.Tamarah van der PaschZegenwerp1:22.34940330832937.841:21.71
4.Anouk v.d. OuwelandTempo Valkenswaard1:21.75940264832537.961:22.07
5.Anne KlijbergWzv1:24.62950397429837.001:24.48
6.Maike KorthoutWzv1:28.08940603429639.571:24.68
7.Nathasja ScheepersZPK Budel1:32.69940504827739.411:26.50
8.Desirée KemmerenWzv1:26.48930373426338.461:28.06
9.Tessa VisserZegenwerp1:28.37930645225838.971:28.58
10.Jolijn van der SchootZegenwerp1:29.67930227824539.931:30.14
11.Ashley VosTempo Valkenswaard1:32.30950313822343.871:33.01
12.Nicole PlugerTempo ValkenswaardNT930569020843.481:35.26
13.Kim CompenZPK BudelNT9400422FJ 119943.061:36.69
14.Simone BalversWzv1:42.959600878FJ 219943.571:36.69
DISKathleen BouwmanZPK BudelNT940416845.641:44.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMCatrina HagensWzv1:22.719305382


<< TOP >>
Programmanr. 15
16.11.08
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Bern HoevenZegenwerp1:20.42930177340836.871:17.95
2.Jelte van de BoogaardTempo Valkenswaard1:20.76910273140337.361:18.29
3.Gerben de LaatWzv1:23.23920541137237.641:20.41
4.Dustin BolteTempo Valkenswaard1:22.86920481337137.791:20.50
5.Nick JanssenZPK Budel1:22.74930607335038.081:22.06
6.Jaap VerestTempo Valkenswaard1:25.87910639931140.841:25.32
7.Michiel DuistersZPK Budel1:30.65910053928741.791:27.64
8.Stefan EngelsZegenwerp1:31.20920198526942.251:29.57
9.Mies TazelaarTempo Valkenswaard1:31.48920574725243.001:31.54
10.Jeroen StraatmanZegenwerp1:30.90920704124744.031:32.15
11.Guus VerhoevenZegenwerp1:38.51910462918847.401:40.87
DISTex de VroomZegenwerp1:42.61940590344.351:37.01
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
16.11.08
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Marlotte SpohrWzv1:29.60930528845239.581:24.61
2.Hanneke van der SteenZegenwerp1:26.15930228042740.861:26.20
3.Hanne WintersZPK Budel1:31.73920513239041.231:28.86
4.Michelle PeelsTempo Valkenswaard1:31.95910627635643.611:31.63
5.Marcella WijtmansWzv1:33.66940368834242.871:32.84
6.Britt JansenZPK BudelNT950632831145.541:35.82
7.Terry op 't HoogZegenwerp1:34.49920312427645.751:39.77
8.Reana OppierWzv1:41.00940145826148.521:41.65
9.Wilke van HoutZPK Budel1:40.16920470225847.291:42.02
10.Femke KuipersZegenwerp1:48.97960154822351.971:47.07
11.Micky WinkelmolenWzv1:54.26970362417553.811:56.11
12.Carlijn de WinWzv2:00.06970393016355.761:58.90
13.Lisa v.d. MoosdijkTempo Valkenswaard1:48.85920507215954.601:59.84
DISMelissa Hoek, vanTempo Valkenswaard1:41.72910835246.261:44.45
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMirja van DoesburgTempo Valkenswaard1:36.399100746
AFGEMMelissa van der SchootZegenwerp1:26.959203120


<< TOP >>
Programmanr. 19
16.11.08
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Tom LommersWzv1:59.87900184727.8858.402:00.00
2.Jasper van MierloZPK Budel1:57.40900200527.4558.512:00.04
3.Stef HoevenZegenwerp2:11.73900122330.141:04.492:12.23
4.Niels RaaijmakersZPK Budel2:11.73900237729.241:03.572:12.46
5.Leon HuijsmansZegenwerp2:12.76690044130.551:04.932:13.12
6.Stevin van LeeuwenZegenwerp2:16.11840139730.941:06.012:20.18
7.Luuk LeeringZegenwerp2:22.30870202132.951:09.482:26.39
8.Mark HerpsTempo Valkenswaard2:14.66870133332.951:09.792:26.99
9.Rob BroersZPK Budel2:29.73900044732.361:10.482:28.26
10.Sjors van NoorloosWzv2:29.94700143732.551:10.662:33.15
11.Martijn HamersZegenwerp2:32.77830083334.661:13.532:33.43
12.Joeri KoolenTempo Valkenswaard2:40.76870509534.871:14.432:37.28
13.Tim VerduijnWzv2:36.54900302735.081:16.402:45.46
14.Frank LoyensTempo Valkenswaard2:34.60660048937.601:19.502:46.30
15.Rick van OolTempo Valkenswaard2:39.79910648936.841:18.672:49.00


<< TOP >>
Programmanr. 21
16.11.08
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Janneke KaptheynsTempo Valkenswaard2:21.86870209632.751:09.702:24.08
2.Joyce RaemaekersZPK Budel2:23.24910610632.751:09.842:24.25
3.Emma VerhoevenZegenwerp2:27.39930332634.001:12.202:30.29
4.Astrea PutmanTempo Valkenswaard2:26.63790024435.871:15.062:34.68
5.Anita EngelsZegenwerp2:36.10900101635.591:14.872:34.85
6.Chantal RuttenTempo Valkenswaard2:33.25900475435.701:15.632:35.10
7.Patricia BecksZegenwerp2:37.54870594636.421:16.842:37.65
8.Carola HompesZPK Budel2:41.06880186835.031:15.842:37.68
9.Kelly van VlietWzv2:40.10890720836.701:18.272:39.10
10.Anne JansenZegenwerp2:39.88880205436.071:17.002:40.75
11.Linda MaasZPK Budel2:44.46880283236.801:18.162:41.45
12.Marjolein KeltjensWzv2:48.96900186635.881:18.042:43.75
13.Lindsay van HoutumWzv2:54.92940654637.811:21.012:44.47
14.Kim van VlietWzv2:39.66870438436.811:18.502:46.85
15.Joke MinkelsZegenwerp2:46.30900259237.481:20.262:47.51
16.Nandi DegraveZPK Budel2:46.47900802241.971:29.013:00.65
DISDaphne van BreemenWzv2:46.389204356
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 23
16.11.08
50m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Bram Kessel, vanTempo Valkenswaard53.70990197953.33
2.Marek SpitTempo ValkenswaardNT990197755.23
3.Luuk SmitsTempo Valkenswaard1:05.0600010151:02.58
4.Kevin SchollenWzvNT01003651:05.82
5.Max CompenZPK BudelNT00001991:07.07
6.Sander PruysersZPK Budel1:20.2299014351:14.23
DISStan van de HeuvelZPK BudelNT99023231:03.77
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Manon KampmanZegenwerp54.91000061453.72
2.Bo van BeekZPK Budel55.29990068456.36
3.Kayleigh GijselsTempo Valkenswaard57.39000053857.69
4.Lynn van EsWzv58.12990146257.94
5.Elise JocailleWzv55.82000054658.24
6.Janne ThirionZPK BudelNT990122258.93
7.Annemijn SpohrWzv58.20000054859.23
8.Myrna StalsZPK Budel1:04.9499005501:02.64
9.Serina DamenZPK BudelNT01002281:07.40
10.Eva van de MortelZPK BudelNT01003441:16.51


<< TOP >>
Programmanr. 24
16.11.08
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floris van MierloZPK Budel31.28970048931.04
2.Fabian van BeekZegenwerp37.69980063537.48
3.Mitchell SchollenWzv40.26980154338.64
4.Harm van de HeuvelZPK Budel41.59980115938.87
5.Guus SprengersZPK Budel43.99970161938.95
6.Stef KissenZPK Budel40.08980011339.07
7.Liam de BoerZPK Budel41.22980191340.01
8.Elias SemunovicZegenwerp41.18980144740.05
9.Tim PaulusseTempo Valkenswaard42.86970206340.94
10.Bart VlassakZPK Budel46.21970126541.29
11.Ted HuijsmansZegenwerp46.13980123144.53
12.Marnix VerhoefWzv49.39990089546.58
13.Felix FrijnsTempo Valkenswaard44.96980219346.94
14.Lasse van GrinsvenZegenwerp48.10970262747.27
15.Siem KorthoutWzv1:07.1399019591:00.33


<< TOP >>
Programmanr. 26
16.11.08
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique ScheepersZPK Budel31.46970083630.67
2.Anne VerhoefWzv34.06970251033.73
3.Hanna StalsZPK Budel37.69970125236.76
4.Lisa VerzijdenTempo Valkenswaard37.50970157237.51
5.Chantal de LauTempo Valkenswaard40.24970284638.96
6.Demi VosTempo Valkenswaard38.12970205439.42
7.Anouk GerritsZegenwerp40.17990099239.65
8.Anne BakkerWzv40.24980216840.19
9.Jaimy VennixZegenwerp42.63970302640.89
10.Nikki HeggeZPK Budel44.69980041441.38
11.Tisha NicasiaWzvNT980389043.46
12.Esther de WijsWzv43.80980173246.65
13.Carlijn de WinWzv47.33970393047.47


<< TOP >>
Programmanr. 28
16.11.08
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Bobby VisserZegenwerp1:31.91960143717344.791:30.61
2.Tom van OolTempo Valkenswaard1:30.33950215317344.891:30.65
3.Bart van de HeuvelZPK Budel1:37.47960436316944.511:31.23
4.Tom WeijtensTempo Valkenswaard1:40.98950250316744.721:31.59
5.Sjors van DoesburgTempo Valkenswaard1:36.33950076516645.461:31.81
6.Luc de BontWzv1:42.50960170114346.201:36.56
7.Teun LamersZPK Budel1:34.90960078514046.781:37.25
8.Boy RaaijmakersZegenwerp1:35.80950359713847.891:37.60
9.Matthijs HeijmansZPK Budel1:44.43960074913547.921:38.29
10.Loek FliervoetWzv1:40.77970179313347.671:38.82
11.Thijs van TongerlooZPK Budel1:37.33960075113047.431:39.71
12.Simon FrijnsTempo Valkenswaard1:51.31950499911450.911:43.95
13.Yannick SpohrWzvNT9703681611:04.162:08.50
DISRichie van EmpelZegenwerp1:30.16960363142.171:27.20
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMDaan HorstenWzv2:13.129703093


<< TOP >>
Programmanr. 29
16.11.08
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Anne KlijbergWzv1:17.62950397438538.571:19.03
2.Robin HilgerdenaarZegenwerp1:23.00960519033440.421:22.84
3.Manon BalversWzv1:21.63950204230241.331:25.70
4.Thelma van BeekTempo Valkenswaard1:29.29960163428342.641:27.57
5.Jaline ThirionZPK Budel1:33.37960497226543.221:29.54
6.Manouschka van BeekZegenwerp1:30.64960362823744.331:32.89
7.Lotte van GrinsvenZegenwerp1:31.57960154422945.431:33.92
8.Mandy HuijsmansZegenwerp1:37.11960154622746.181:34.20
9.Cheyenne MelisZPK Budel1:32.10960408222146.021:35.15
10.Evie v. den OuwelandTempo Valkenswaard1:34.78960163021646.681:35.89
11.Anouk van SchaikTempo Valkenswaard1:39.19960163621248.321:36.39
12.Celine van HoutumWzv1:40.30960450820149.581:38.08
13.Laura WintersZPK BudelNT960409219948.641:38.47
14.Carlijn BalversWzv1:35.39970123819447.981:39.33
15.Lisanne v.d BiggelaarTempo Valkenswaard1:48.31960310013852.781:51.25
16.Anne v.d. MoosdijkTempo Valkenswaard1:57.38950429612057.351:56.69
17.Micky WinkelmolenWzv2:04.2297036249959.202:04.50


<< TOP >>
Programmanr. 30
16.11.08
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Thomas van MierloZPK Budel56.46930035353527.3357.23
2.Bern HoevenZegenwerp1:02.98930177344328.871:00.93
3.Raoni SchrijversTempo Valkenswaard1:06.40930266940229.711:02.93
4.Rudy ChambonWzv1:08.11930677533931.391:06.60
5.Haiko SleumerZegenwerp1:08.57930425132032.301:07.91
6.Mark BroersZPK Budel1:09.91940033530733.061:08.89
7.Robin v.d. BiggelaarTempo Valkenswaard1:12.04930266726839.201:12.07
8.Tex de VroomZegenwerp1:14.79940590325834.311:12.95
9.Norell RoomerWzv1:21.19950441920036.601:19.39
10.Tom BakkerWzv1:28.61960452512041.611:34.05


<< TOP >>
Programmanr. 32
16.11.08
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangIn.tijdPnt50m100m
1.Emma VerhoevenZegenwerp1:06.51930332646632.601:07.60
2.Tamarah van der PaschZegenwerp1:06.73940330844033.511:08.91
2.Hanneke van der SteenZegenwerp1:08.43930228044033.751:08.91
4.Marlotte SpohrWzv1:07.59930528843832.761:09.05
5.Anouk v.d. OuwelandTempo Valkenswaard1:09.479402648FJ 143534.041:09.18
6.Nathasja ScheepersZPK Budel1:08.529405048FJ 243533.651:09.18
7.Linda van OolTempo Valkenswaard1:10.40930498241433.621:10.36
8.Ashley VosTempo Valkenswaard1:08.06950313835436.701:14.10
9.Desirée KemmerenWzv1:12.82930373433535.021:15.51
10.Marcella WijtmansWzv1:19.05940368832235.571:16.47
11.Kim CompenZPK Budel1:17.65940042230138.171:18.18
12.Kathleen BouwmanZPK Budel1:20.90940416827937.401:20.20
13.Nicole PlugerTempo ValkenswaardNT930569025839.851:22.39
14.Reana OppierWzv1:19.91940145825439.131:22.80
15.Anika KuipersZegenwerp1:27.23940345223441.091:25.12
16.Janneke de WijsWzv1:28.74960271618440.361:32.17


<< TOP >>
Programmanr. 34
16.11.08
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dustin BolteTempo Valkenswaard2:29.79920481331.592:31.05
2.Nick JanssenZPK Budel2:50.68930607340.102:37.28
3.Gerben de LaatWzv2:43.74920541132.522:39.62
4.Jaap VerestTempo Valkenswaard2:52.42910639935.032:47.60
5.Michiel DuistersZPK Budel2:53.90910053936.092:49.62
6.Jelte van de BoogaardTempo Valkenswaard2:48.30910273136.532:49.98
7.Guus VerhoevenZegenwerp2:58.04910462938.102:59.04
8.Jeroen StraatmanZegenwerp3:10.30920704142.413:10.11
DISStefan EngelsZegenwerp2:54.68920198532.992:45.61
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMies TazelaarTempo ValkenswaardNT920574736.693:01.54
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 35
16.11.08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Hanne WintersZPK Budel2:51.54920513236.982:50.58
2.Maike KorthoutWzv2:56.68940603438.022:52.39
3.Michelle PeelsTempo Valkenswaard3:10.84910627643.593:03.07
4.Lindsay van HoutumWzv3:10.29940654641.633:09.78
5.Wilke van HoutZPK Budel3:09.97920470241.573:12.13
6.Laura van BeekWzv3:17.12940654842.503:12.59
7.Daphne van BreemenWzv3:00.25920435645.993:21.82
8.Manon van LithZegenwerp3:41.68960554449.523:23.76
9.Melissa Hoek, vanTempo ValkenswaardNT910835247.823:31.89
10.Daphne PortegijsZegenwerp3:20.00950481449.183:32.12
11.Lisa v.d. MoosdijkTempo Valkenswaard3:51.46920507250.034:00.23
DISTerry op 't HoogZegenwerp3:00.26920312441.083:10.69
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISBritt JansenZPK BudelNT950632847.503:15.98
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMMirja van DoesburgTempo Valkenswaard2:54.719100746
AFGEMCatrina HagensWzv2:58.959305382
AFGEMMelissa van der SchootZegenwerp2:51.029203120


<< TOP >>
Programmanr. 36
16.11.08
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jasper van MierloZPK Budel2:26.77900200531.891:06.472:18.29
2.Tom LommersWzv2:27.35900184732.891:09.482:25.54
3.Niels RaaijmakersZPK Budel2:34.00900237735.261:13.822:34.89
4.Leon HuijsmansZegenwerp2:35.00690044137.101:17.642:38.51
5.Stef HoevenZegenwerp2:36.36900122338.901:20.152:39.90
6.Mark HerpsTempo Valkenswaard2:36.86870133339.911:22.272:44.82
7.Stevin van LeeuwenZegenwerp2:39.17840139739.621:22.252:46.68
8.Rob BroersZPK Budel2:48.93900044739.861:23.312:50.05
9.Luuk LeeringZegenwerp2:44.87870202140.141:23.042:51.79
10.Tim VerduijnWzvNT900302742.161:27.933:00.39
11.Martijn HamersZegenwerp3:00.82830083344.061:30.653:02.43
12.Sjors van NoorloosWzvNT700143742.761:29.303:05.45
13.Frank LoyensTempo Valkenswaard3:04.79660048943.611:29.043:05.68
14.Joeri KoolenTempo ValkenswaardNT870509543.041:29.913:12.78
15.Rick van OolTempo Valkenswaard3:05.54910648943.071:31.023:14.39


<< TOP >>
Programmanr. 38
16.11.08
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Janneke KaptheynsTempo Valkenswaard2:34.95870209635.971:16.172:37.94
2.Joyce RaemaekersZPK Budel2:42.12910610639.271:21.922:48.47
3.Astrea PutmanTempo Valkenswaard2:41.14790024440.921:24.252:49.00
4.Jolijn van der SchootZegenwerp2:50.20930227840.511:24.062:49.25
5.Joke MinkelsZegenwerp2:50.77900259239.901:23.752:51.78
6.Chantal RuttenTempo Valkenswaard2:50.06900475440.161:23.462:52.64
7.Anita EngelsZegenwerp2:52.67900101642.211:27.463:00.01
8.Kim van VlietWzv3:00.20870438442.471:27.753:01.29
9.Marjolein KeltjensWzvNT900186642.551:29.183:02.38
10.Anne JansenZegenwerp3:05.21880205443.081:29.443:03.08
11.Linda MaasZPK Budel3:06.14880283244.221:30.873:03.67
12.Manon BalversWzv2:55.42950204242.311:30.013:07.19
13.Carola HompesZPK Budel3:11.09880186844.511:34.393:18.67
14.Simone BalversWzv3:26.40960087846.711:38.323:19.85
15.Melissa van der GeldWzvNT950625047.401:41.143:21.49
16.Nandi DegraveZPK Budel3:21.24900802248.721:40.153:23.65


<< TOP >>
Programmanr. 40
16.11.08
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZPK Budel 1ZPK Budel2:37.132:36.72
Thijs van Tongerloo
Paul Sprengers
96
95
44.09Floris van Mierlo
Teun Lamers
97
96
2.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard2:51.142:47.09
Tom van Ool
Simon Frijns
95
95
42.33Sjors van Doesburg
Tom Weijtens
95
95
3.Zegenwerp 40Zegenwerp2:52.792:54.03
Boy Raaijmakers
Bobby Visser
95
96
43.50Richie van Empel
Lasse van Grinsven
96
97
4.Wzv 3Wzv2:52.952:58.26
Loek Fliervoet
Luc de Bont
97
96
46.87Norell Roomer
Tom Bakker
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 41
16.11.08
4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.ZPK Budel 1ZPK Budel2:20.512:21.64
Danique Scheepers
Stef Kissen
97
98
30.64Hanna Stals
Floris van Mierlo
97
97
2.Zegenwerp 41Zegenwerp2:41.672:42.34
Jaimy Vennix
Fabian van Beek
97
98
41.62Anouk Gerrits
Elias Semunovic
99
98
3.Wzv 4WzvNT2:44.67
Yannick Spohr
Anne Bakker
97
98
47.04Mitchell Schollen
Anne Verhoef
98
97
4.Tempo Valkenswaard 1Tempo Valkenswaard2:48.042:49.57
Tim Paulusse
Lisa Verzijden
97
97
41.64Felix Frijns
Demi Vos
98
97