Uitslag KNZB competitie deel 2 15-11-2008

Home

 
Programmanummer: 1 4x100m vrij est. heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. de Zeehond '73 1   4.28.09     4.30.93   0.28.93 1.00.62    
3. ACZ 1   4.07.45     4.12.67   0.31.98 1.10.06    
4. SCOM 1   4.21.15     4.23.98     1.03.61    
Serie: 2
2. SVO 1   3.58.99     4.05.84 III 0.28.43 1.00.25    
3. ZV de Gooye 1   3.49.08     3.52.44 I 0.27.06 0.56.44    
4. De Duck 1   3.58.47     3.53.86 II 0.28.01      
 
de Zeehond '73 1 ACZ 1
92-05385 Dennis Pedersen   90-06937 Marc Hoogendam  
93-02439 Fahim Nouri   94-05077 Tyron Gijsbertha  
94-00881 Nick Out   84-02595 Remco Wiegmink  
94-01095 Rick de Waard   83-00169 Gijs Bezemer  
           
SCOM 1 SVO 1
95-03967 Cees van der Heide   93-05463 Davy de Greef  
64-00701 Jan Smalheer   83-01905 Michael Schreuders  
95-02417 Tai Wei Kan   86-02689 Joeri Scheepens  
89-00147 Tom vd Beemt   86-02989 Andre Sterk  
           
ZV de Gooye 1 De Duck 1
87-03929 Bastian Zoon   92-00997 Jesper Oranje  
90-02877 Anne Terlouw   92-03695 Brian van Geffen  
93-00003 Marco Akershoek   91-02437 Dex de Voogt  
83-01047 Gerben de Jong   92-05145 Rolf Boef  
           
 
Programmanummer: 3 4x50m wissel est. m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. SVO 1   2.46.71     2.48.10   0.52.10      
3. ZV de Gooye 1   2.35.61     2.42.67   0.37.01      
4. SCOM 1   2.40.20     2.39.26   0.40.11      
Serie: 2
2. de Zeehond '73 1   2.34.47     2.37.25 III 0.34.94      
3. ACZ 1   2.21.20     2.22.32 I 0.37.98      
4. De Duck 1   2.31.13     2.28.11 II 0.37.09      
 
SVO 1 ZV de Gooye 1
94-06630 Milou van Lieren   93-00662 Amanda Schaaf  
96-04618 Rianne van der Ham   94-05738 Christa de Geus  
94-06632 Sara de Vos   93-06638 Jacqueline de Graaff  
95-01890 Sanne van Delft   93-00412 Anne de Kok  
           
SCOM 1 de Zeehond '73 1
97-03330 Renske de Vries   95-01318 Lisanne van Velzen  
94-06478 Kyra Grooten   96-00604 Maaike de Waard  
93-06910 Rebecca van Eeren   94-01694 Kimberley Manuela  
96-04074 Karen van Dee   94-04988 Tess van de Engel  
           
ACZ 1 De Duck 1
95-02574 Emily van Erk   91-05998 Joanne Groeneveldt  
92-05054 Kayleigh Westerbaan   96-04476 Cťline Verhoef  
91-08186 Yana Gavrilyuk   93-03522 Sandra Vermeulen  
94-05624 Tiara Maitimu   93-03526 Leontine Groeneveldt  
           
 
Programmanummer: 4 25m vrij m./j. minioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Kirsten Terlouw ACZ   99-02012 A 0.19.55          
2. Vincent Poldervaart De Duck   99-01493 B 0.19.84 I        
3. Romy Boer de Zeehond '73   99-02976 A 0.24.69          
4. Pien Schravensande ACZ   99-02010 A 0.17.43 I        
5. Michelle Hokke De Duck   99-02126 A 0.22.21          
Serie: 2
1. Nathalie van Pelt de Zeehond '73   00-01604 A 0.31.78          
2. Annemarie Meijer De Duck 0.28.73 99-00964 A 0.19.58          
3. Merlijn Kuipers de Zeehond '73 0.26.52 99-01932 A 0.20.46          
4. Jocye van Daelen SCOM 0.26.72 99-02520 A 0.23.42          
5. Melanie Sonneveldt de Zeehond '73   99-02784 A 0.24.88          
Serie: 3
1. Lisanne van Ringelesteijn de Zeehond '73 0.26.01 99-00788 A 0.19.67          
2. Rachel Telleman SCOM 0.24.10 99-02524 A 0.21.50          
3. Terri Out de Zeehond '73 0.23.18 00-00026 A 0.23.74          
4. Manon hameeteman ZV de Gooye 0.23.80 99-00678 A 0.23.71          
5. Elise Quak de Zeehond '73 0.25.11 99-00706 A 0.22.05          
Serie: 4
1. FabiŽnne Boertje de Zeehond '73 0.22.80 00-00370 A afg.          
2. Otto Pranger de Zeehond '73 0.21.84 00-00007 B 0.20.85 II        
3. Marcella Scheer SVO 0.18.92 99-01866 A 0.18.28 II        
4. Julie van Nauta Lemke ACZ 0.20.48 00-01580 A 0.19.37          
5. Quinty Bolander SCOM 0.22.21 99-02522 A 0.18.45 III        
 
Programmanummer: 5 100m wissel j. minioren 6 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Willem-Jaap van der Hoek De Duck   98-01833   1.52.78 RH        
2. Olaf Willemse ACZ 1.59.41 98-02447   1.52.62          
3. Rowan de Voogt De Duck 1.46.87 98-00713   1.39.76          
4. Julian van Erk ACZ 1.57.08 99-01323   1.50.20          
5. Ruszo Kiela de Zeehond '73 2.16.92 98-02563   2.13.40 RH        
Serie: 2
1. Sander Vos ZV de Gooye 1.38.57 97-00783   1.36.87          
2. Niels Donkersloot ZV de Gooye 1.33.95 98-00231   1.30.15 III        
3. Mike Hoek De Duck 1.23.67 97-02229   1.22.92 I        
4. Remco van Velzen de Zeehond '73 1.26.53 98-00011   1.26.29 II        
5. Jelle Roskam De Duck 1.38.47 98-01735   1.33.52          
 
Programmanummer: 6 100m wissel m. junioren 1 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Nicky Kamies De Duck   98-03802   2.00.96          
3. Anne v/d Burg ZV de Gooye   99-01444   2.07.16 SL        
4. Cynthia Zwijnenburg SVO   98-00702   1.48.89          
Serie: 2
2. Desiree van Eeren SCOM 2.15.27 98-03070   2.06.02          
3. Sjaron van Hulst ACZ 1.56.70 98-03268   1.50.09          
4. Channah Hoogerbrugge De Duck 1.57.18 98-02708   1.57.42          
5. Claudia van Eeren SCOM 2.29.09 98-03068   2.01.96          
Serie: 3
1. Vianne de Groot De Duck 1.56.51 98-02706   1.56.59          
2. Isobel Maddock ACZ 1.43.19 97-03644   1.41.96          
3. Lotte Middelbos ZV de Gooye 1.42.06 99-00680   1.40.77          
4. Brenda van Hulst ACZ 1.42.88 97-03462   1.41.70          
5. Dagmar Ham SVO 1.52.21 98-03136   1.49.65          
Serie: 4
1. Esmee Buddenberg de Zeehond '73 1.40.08 98-00304   1.30.18 III        
2. Nienke Pranger de Zeehond '73 1.32.54 97-01612   1.31.18          
3. Senna Pols de Zeehond '73 1.26.57 97-00012   1.26.01 I        
4. Tamara van Kooij de Zeehond '73 1.30.93 97-00032   1.26.36 II        
5. Cheryl Westerbaan ACZ 1.36.47 97-02426   1.35.17          
 
Programmanummer: 7 100m school j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Robert Tjin A Ton ACZ   96-02635   1.45.95   0.48.77      
2. Mike Gerritse SCOM 2.08.65 96-02163   2.07.75   1.00.18      
3. Dennis Bergwerff de Zeehond '73 1.58.78 96-01735   2.01.11   0.57.48      
4. Robin van Oyen de Zeehond '73 1.58.80 96-00897   2.06.41 SK 0.59.32      
5. Rob van der Hoek De Duck 2.13.14 95-04839   1.56.95   0.54.48      
Serie: 2
1. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.52.61 96-00639   1.47.33   0.50.56      
2. Niels Zwijnenburg SVO 1.47.36 95-03627   1.47.63   0.51.08      
3. Michael de Joode De Duck 1.40.90 96-03229   1.39.51   0.47.39      
4. Rick Willemse ACZ 1.42.11 95-01927   1.41.59   0.48.05      
5. Harmen den Hartog SVO 1.51.84 96-02227   1.49.21   0.52.52      
Serie: 3
1. Samim Nouri de Zeehond '73 1.40.57 95-01709   1.42.77   0.45.64      
2. DaniŽl Dikken De Duck 1.32.28 95-00385   1.32.86a III 0.44.59      
3. Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 1.29.70 95-02289   1.26.76 I 0.40.80      
4. Koen Jongejan ZV de Gooye 1.31.71 95-02945   1.28.49 II 0.42.11      
5. Tai Wei Kan SCOM 1.35.67 95-02417   1.32.86b   0.44.15      
 
Programmanummer: 9 100m school m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Lenneke Bagijn De Duck 1.55.71 96-04992   1.51.73   0.52.58      
3. Karen van Dee SCOM 1.53.09 96-04074   1.50.17 SC 0.51.20      
4. Denise de Groot De Duck 1.53.14 96-05142   1.53.20   0.53.92      
Serie: 2
2. Ashley Fernandes ACZ 1.51.72 96-05416   1.49.43 SL 0.51.07      
3. Yinka Alexandre ACZ 1.48.89 95-05744   1.48.82   0.49.89      
4. Quinty Terlouw ACZ 1.49.54 96-03244   1.47.82   0.51.89      
Serie: 3
1. Meike de Greef SVO 1.47.70 96-05340   1.47.72   0.58.84      
2. Jorieke Wolfert ZV de Gooye 1.42.36 95-00928   1.39.36   0.47.14      
3. Cťline Verhoef De Duck 1.35.21 96-04476   1.36.16   0.44.85      
4. Iris Roskam De Duck 1.40.70 95-05854   1.42.70   0.47.57      
5. Renske de Vries SCOM 1.45.26 97-03330   1.49.30   0.51.37      
Serie: 4
1. Rianne van der Ham SVO 1.33.90 96-04618   1.36.96   0.46.22      
2. Lise Beijleveldt ACZ 1.31.47 95-05236   1.36.78   0.44.41      
3. Maaike de Waard de Zeehond '73 1.23.26 96-00604   1.23.86 I 0.39.45      
4. Laura v.d Heijden ACZ 1.30.89 95-02576   1.32.32 II 0.43.95      
5. Lisanne van Velzen de Zeehond '73 1.33.32 95-01318   1.33.86 III 0.44.30      
 
Programmanummer: 12 50m vlinder j. junioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Stefan Vermeulen De Duck 0.48.51 94-05123   0.47.93          
3. Paco de Voogt De Duck 0.40.22 94-00859   0.40.20          
4. Edwin Vermeulen De Duck 0.40.87 93-06695   0.41.95          
5. Rick de Jong De Duck 1.06.84 94-01707   0.50.40 VD        
Serie: 2
1. Christiaan Hulsbus ACZ 0.39.37 94-02495   0.42.24          
2. Nick Out de Zeehond '73 0.38.00 94-00881   0.36.50          
3. Fahim Nouri de Zeehond '73 0.35.04 93-02439   0.35.42          
4. Cees van der Heide SCOM 0.35.92 95-03967   0.35.61          
5. Pieter Wolfert ZV de Gooye 0.38.79 94-00201   0.40.15          
Serie: 3
1. Tai Wei Kan SCOM 0.34.92 95-02417   0.32.68 III        
2. Rick de Waard de Zeehond '73 0.31.57 94-01095   0.30.75 II        
3. Davy de Greef SVO 0.29.13 93-05463   0.33.32          
4. Marco Akershoek ZV de Gooye 0.29.64 93-00003   0.30.26 I        
5. Tyron Gijsbertha ACZ 0.33.05 94-05077   0.33.21          
 
Programmanummer: 14 50m vlinder m. jeugd 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Milou van Lieren SVO 0.53.70 94-06630   0.54.01          
3. Nikki Gerritse SCOM 0.48.85 95-02954   0.47.13          
4. Tess van de Engel de Zeehond '73 0.52.91 94-04988   0.53.28          
Serie: 2
2. Kyra Grooten SCOM 0.44.89 94-06478   0.45.21          
3. Giulia Ros ACZ 0.42.28 96-02626   0.40.09          
4. Joyce van Briemen ACZ 0.43.16 93-07134   0.44.89          
5. Kimberley van Buren De Duck 0.45.18 93-04136   0.44.80          
Serie: 3
1. Inge Lu ACZ 0.42.08 94-06748   afg.          
2. Janneke Japenga ZV de Gooye 0.38.51 95-00926   0.38.59          
3. Sandra Vermeulen De Duck 0.37.83 93-03522   0.38.64          
4. Tiara Maitimu ACZ 0.38.16 94-05624   0.39.07          
5. Sara de Vos SVO 0.40.87 94-06632   0.40.18          
Serie: 4
1. Kimberley Manuela de Zeehond '73 0.37.24 94-01694   0.39.27          
2. Leontine Groeneveldt De Duck 0.36.86 93-03526   0.36.96 III        
3. Amanda Schaaf ZV de Gooye 0.34.12 93-00662   0.35.48 I        
4. Emily van Erk ACZ 0.36.31 95-02574   0.35.86 II        
5. Sanne van Delft SVO 0.36.88 95-01890   0.37.02          
 
Programmanummer: 16 50m school j. jeugd 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Arte van Houwelingen SVO 0.40.98 92-06695   0.39.35          
2. Nijs de Vos SVO 0.40.12 91-04705   0.39.81          
3. Dennis Pedersen de Zeehond '73 0.38.02 92-05385   0.37.32          
4. Jos Terlouw ZV de Gooye 0.39.76 94-00601   0.38.51          
Serie: 2
1. Coen van der Wekken ZV de Gooye 0.37.90 92-02965   0.38.41          
2. Jesper Oranje De Duck 0.36.56 92-00997   0.35.34 I        
3. Brian van Geffen De Duck 0.33.65 92-03695   0.36.41 III        
4. Dex de Voogt De Duck 0.36.04 91-02437   0.35.51 II        
5. Koen van Ruijven De Duck 0.36.69 92-02113   0.37.00          
 
Programmanummer: 18 50m school m. senioren 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Amber Lafeber ACZ 0.50.68 91-08086   0.50.08          
2. Minette de Jonge De Duck 0.47.79 93-00374   0.48.64          
3. Joanne Groeneveldt De Duck 0.45.47 91-05998   0.43.95          
4. Milou van Lieren SVO 0.46.97 94-06630   0.48.84          
5. Anne de Kok ZV de Gooye 0.48.48 93-00412   0.48.80          
Serie: 2
1. Chantal Luthart ACZ 0.44.90 92-04712   0.46.67          
2. Rebecca van Eeren SCOM 0.43.21 93-06910   0.42.21          
3. Christa de Geus ZV de Gooye 0.42.96 94-05738   0.44.92          
4. Jill Zevenbergen SCOM 0.43.17 92-02608   0.44.07          
5. Tamara van Kooij de Zeehond '73 0.44.02 97-00032   0.43.14          
Serie: 3
1. Rianne van der Ham SVO 0.42.53 96-04618   0.44.78          
2. Yana Gavrilyuk ACZ 0.41.31 91-08186   0.40.62 I        
3. Leontine Groeneveldt De Duck 0.39.93 93-03526   0.41.29 III        
4. Kayleigh Westerbaan ACZ 0.40.93 92-05054   0.41.01 II        
5. Senna Pols de Zeehond '73 0.41.49 97-00012   0.44.11          
 
Programmanummer: 19 200m vrij heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. Jonathan van Stelle De Duck 2.58.18 85-03663   2.56.28   0.40.71 1.24.44    
3. Nico Plooy SVO 2.37.27 88-05835   2.36.32   0.34.86 1.15.09    
4. Fahim Nouri de Zeehond '73 2.37.74 93-02439   2.36.67   0.35.32 1.14.82    
Serie: 2
2. Gertjan v.d. Knaap De Duck 2.26.78 73-00459   2.26.08   0.33.89 1.09.97    
3. Bastiaan van Houwelingen SVO 2.26.24 90-01295   2.28.80   0.31.11 1.07.11    
4. Michael Schreuders SVO 2.26.38 83-01905   2.30.86   0.31.70 1.08.73    
5. Marc Hoogendam ACZ 2.30.83 90-06937   2.42.33   0.33.67 1.16.23    
Serie: 3
1. Tom vd Beemt SCOM 2.25.08 89-00147   2.22.09   0.32.37 1.08.28    
2. Andre Sterk SVO 2.16.69 86-02989   2.21.90   0.30.87 1.06.65    
3. Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 2.14.95 95-02289   2.18.09   0.29.48 1.03.48    
4. Gijs Bezemer ACZ 2.15.00 83-00169   2.10.64   0.29.80 1.02.41    
5. Brian van Geffen De Duck 2.17.95 92-03695   2.18.96   0.31.96 1.07.33    
Serie: 4
1. Remco Wiegmink ACZ 2.14.18 84-02595   2.21.12   0.31.10 1.06.62    
2. Rolf Boef De Duck 2.09.01 92-05145   2.08.32 III 0.29.82 1.02.60    
3. Gerben de Jong ZV de Gooye 2.02.17 83-01047   2.06.22 I 0.29.07 1.00.73    
4. Anne Terlouw ZV de Gooye 2.07.64 90-02877   2.07.57 II 0.29.70 1.01.64    
5. Joeri Scheepens SVO 2.11.20 86-02689   2.21.71   0.31.43 1.07.09    
 
Programmanummer: 21 200m vrij dames Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. Femke Peet SVO 2.59.00 90-06542   3.05.58   0.40.32 1.26.61    
3. Loes vd Beemt SCOM 2.52.01 86-00212   2.52.89   0.39.26 1.24.30    
4. Melissa Knops ZV de Gooye 2.52.77 94-00214   2.52.82   0.38.73 1.22.82    
Serie: 2
2. Carolien Muilwijk SVO 2.42.39 90-08064   2.41.53   0.36.19 1.16.60    
3. Sandra Vermeulen De Duck 2.33.16 93-03522   2.33.16   0.35.98 1.15.11    
4. Joanne Groeneveldt De Duck 2.35.72 91-05998   2.34.11   0.34.89 1.15.20    
5. Marina Sterk SVO 2.49.95 89-03980   2.55.77   0.37.83 1.22.83    
Serie: 3
1. Geraldine Trainor De Duck 2.30.63 75-00544   2.33.43   0.34.43 1.12.72    
2. Maaike de Waard de Zeehond '73 2.25.17 96-00604   2.25.89 II 0.31.71 1.09.31    
3. Sade Daal ACZ 2.15.23 88-06594   2.21.61 I 0.31.64 1.07.54    
4. Annelies Kievit ZV de Gooye 2.22.71 84-01286   2.28.86 III 0.32.95 1.10.32    
5. Evelien Muilwijk SVO 2.27.38 87-02856   2.31.96   0.32.12 1.09.74    
 
Programmanummer: 23 50m school m./j. minioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Jocye van Daelen SCOM   99-02520 A 1.06.53 SK        
2. Nathalie van Pelt de Zeehond '73 1.23.58 00-01604 A 1.16.43          
3. Rachel Telleman SCOM 1.06.61 99-02524 A 0.55.45 SK        
4. Otto Pranger de Zeehond '73 1.07.27 00-00007 B 1.04.80 II        
5. Romy Boer de Zeehond '73   99-02976 A 0.56.77          
Serie: 2
1. Melanie Sonneveldt de Zeehond '73 1.04.34 99-02784 A 1.07.86          
2. Julie van Nauta Lemke ACZ 1.02.47 00-01580 A 1.02.28 SJ        
3. Elise Quak de Zeehond '73 1.01.49 99-00706 A 1.04.09          
4. Manon hameeteman ZV de Gooye 1.02.23 99-00678 A 0.59.73          
5. Lisanne van Ringelesteijn de Zeehond '73 1.04.26 99-00788 A 1.02.36          
Serie: 3
1. Terri Out de Zeehond '73 1.00.77 00-00026 A 1.02.34          
2. Quinty Bolander SCOM 1.00.08 99-02522 A 0.52.43 SL        
3. Vincent Poldervaart De Duck 0.58.31 99-01493 B 1.01.54 I        
4. Michelle Hokke De Duck 0.58.41 99-02126 A 0.56.36          
5. FabiŽnne Boertje de Zeehond '73 1.00.77 00-00370 A afg.          
Serie: 4
1. Marcella Scheer SVO 0.56.91 99-01866 A 0.50.93 I        
2. Pien Schravensande ACZ 0.56.37 99-02010 A 0.53.39 III        
3. Annemarie Meijer De Duck 0.52.96 99-00964 A 0.51.20 II        
4. Kirsten Terlouw ACZ 0.55.93 99-02012 A 0.54.11          
5. Merlijn Kuipers de Zeehond '73 0.56.54 99-01932 A 0.55.09          
 
Programmanummer: 24 50m vrij j. minioren 6 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Ruszo Kiela de Zeehond '73 0.57.13 98-02563   0.47.23          
2. Julian van Erk ACZ 0.45.60 99-01323   0.44.43          
3. Rowan de Voogt De Duck 0.41.67 98-00713   0.40.24          
4. Olaf Willemse ACZ 0.44.11 98-02447   0.44.30          
5. Willem-Jaap van der Hoek De Duck 0.48.16 98-01833   0.45.26          
Serie: 2
1. Jelle Roskam De Duck 0.38.15 98-01735   0.37.27          
2. Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.35.98 98-00231   0.35.24 III        
3. Remco van Velzen de Zeehond '73 0.30.85 98-00011   0.32.80 I        
4. Mike Hoek De Duck 0.33.89 97-02229   0.33.41 II        
5. Sander Vos ZV de Gooye 0.37.07 97-00783   0.36.87          
 
Programmanummer: 26 50m vrij m. junioren 1 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Cynthia Zwijnenburg SVO   98-00702   0.42.40          
3. Claudia van Eeren SCOM 0.53.68 98-03068   0.48.29          
4. Nicky Kamies De Duck 0.56.09 98-03802   0.50.06          
Serie: 2
2. Channah Hoogerbrugge De Duck 0.48.72 98-02708   0.48.53          
3. Desiree van Eeren SCOM 0.44.52 98-03070   0.52.83          
4. Vianne de Groot De Duck 0.46.38 98-02706   0.47.62          
5. Anne v/d Burg ZV de Gooye 0.49.73 99-01444   0.50.41          
Serie: 3
1. Dagmar Ham SVO 0.43.28 98-03136   0.43.78          
2. Lotte Middelbos ZV de Gooye 0.40.04 99-00680   0.41.04          
3. Brenda van Hulst ACZ 0.38.81 97-03462   0.37.53          
4. Esmee Buddenberg de Zeehond '73 0.39.56 98-00304   0.37.06          
5. Sjaron van Hulst ACZ 0.43.11 98-03268   0.46.13          
Serie: 4
1. Cheryl Westerbaan ACZ 0.37.54 97-02426   0.36.96          
2. Nienke Pranger de Zeehond '73 0.37.14 97-01612   0.35.74 III        
3. Senna Pols de Zeehond '73 0.33.31 97-00012   0.33.17 I        
4. Tamara van Kooij de Zeehond '73 0.35.88 97-00032   0.35.41 II        
5. Isobel Maddock ACZ 0.37.33 97-03644   0.37.68          
 
Programmanummer: 28 100m rug j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Robert Tjin A Ton ACZ   96-02635   1.58.58   0.57.24      
3. Niels Zwijnenburg SVO 2.02.88 95-03627   1.53.31   0.57.83      
4. Rob van der Hoek De Duck 2.10.07 95-04839   1.59.34   0.56.10      
Serie: 2
2. Mike Gerritse SCOM 1.51.58 96-02163   1.54.42a RD 0.55.64      
3. Robin van Oyen de Zeehond '73 1.47.89 96-00897   1.53.86   0.56.90      
4. Harmen den Hartog SVO 1.49.86 96-02227   1.54.42b   0.56.47      
Serie: 3
1. Rick Willemse ACZ 1.37.84 95-01927   1.39.52   0.48.43      
2. Lars Jongejan ZV de Gooye 1.37.11 95-01299   1.37.03   0.47.18      
3. Michael de Joode De Duck 1.30.23 96-03229   1.27.23   0.43.47      
4. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.34.89 96-00639   1.40.14   0.48.86      
5. Dennis Bergwerff de Zeehond '73 1.37.28 96-01735   1.48.96   0.54.08      
Serie: 4
1. Jeffrey Buddenberg de Zeehond '73 1.29.37 95-02289   1.13.36 I 0.36.58      
2. DaniŽl Dikken De Duck 1.25.68 95-00385   1.24.86   0.42.48      
3. Koen Jongejan ZV de Gooye 1.14.92 95-02945   1.13.65 II 0.36.41      
4. Cees van der Heide SCOM 1.17.23 95-03967   1.16.86 III 0.37.96      
5. Samim Nouri de Zeehond '73 1.28.71 95-01709   1.30.84   0.43.82      
 
Programmanummer: 29 100m rug m. junioren 3 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Yinka Alexandre ACZ 2.05.71 95-05744   1.50.44 AE 0.51.08      
3. Denise de Groot De Duck 1.54.17 96-05142   1.47.48   0.53.29      
4. Meike de Greef SVO 1.55.54 96-05340   1.52.41   0.53.80      
Serie: 2
1. Ashley Fernandes ACZ 1.47.82 96-05416   1.58.59   0.58.64      
2. Karen van Dee SCOM 1.38.58 96-04074   1.37.03   0.46.43      
3. Renske de Vries SCOM 1.32.86 97-03330   1.34.31   0.44.91      
4. Quinty Terlouw ACZ 1.35.07 96-03244   1.37.54   0.49.51      
5. Lenneke Bagijn De Duck 1.44.94 96-04992   1.32.13   0.45.77      
Serie: 3
1. Jorieke Wolfert ZV de Gooye 1.32.53 95-00928   1.29.74   0.43.38      
2. Giulia Ros ACZ 1.30.88 96-02626   1.27.92   0.42.99      
3. Janneke Japenga ZV de Gooye 1.27.61 95-00926   1.28.88a   0.43.22      
4. Cťline Verhoef De Duck 1.30.13 96-04476   1.28.88b   0.44.19      
5. Iris Roskam De Duck 1.31.65 95-05854   1.26.44   0.41.66      
Serie: 4
1. Sanne van Delft SVO 1.25.89 95-01890   1.27.78   0.42.87      
2. Emily van Erk ACZ 1.20.76 95-02574   1.24.61 III 0.40.47      
3. Maaike de Waard de Zeehond '73 1.11.42 96-00604   1.10.16 I 0.33.58      
4. Lisanne van Velzen de Zeehond '73 1.16.63 95-01318   1.16.08 II 0.36.68      
5. Laura v.d Heijden ACZ 1.24.57 95-02576   1.31.59   0.44.11      
 
Programmanummer: 30 100m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Christiaan Hulsbus ACZ   94-02495   1.20.34   0.38.98      
3. Stefan Vermeulen De Duck 1.29.18 94-05123   1.29.97   0.43.08      
4. Rick de Jong De Duck 1.38.66 94-01707   1.35.99   0.43.78      
Serie: 2
1. Edwin Vermeulen De Duck 1.18.74 93-06695   1.19.46   0.39.54      
2. Nick Out de Zeehond '73 1.11.69 94-00881   1.10.37   0.33.47      
3. Tyron Gijsbertha ACZ 1.09.46 94-05077   1.06.66 III 0.30.97      
4. Tai Wei Kan SCOM 1.09.91 95-02417   1.06.70   0.30.37      
5. Paco de Voogt De Duck 1.16.58 94-00859   1.18.41   0.36.44      
Serie: 3
1. Fahim Nouri de Zeehond '73 1.07.68 93-02439   1.09.27   0.31.88      
2. Pieter Wolfert ZV de Gooye 1.06.37 94-00201   1.07.54   0.31.23      
3. Marco Akershoek ZV de Gooye 0.59.84 93-00003   1.00.45 I 0.28.86      
4. Davy de Greef SVO 1.00.20 93-05463   1.01.48 II 0.30.14      
5. Rick de Waard de Zeehond '73 1.07.47 94-01095   1.09.71   0.31.09      
 
Programmanummer: 32 100m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Tess van de Engel de Zeehond '73 1.40.55 94-04988   1.41.22   0.47.19      
3. Nikki Gerritse SCOM 1.29.76 95-02954   1.26.97   0.41.64      
4. Milou van Lieren SVO 1.34.63 94-06630   1.39.49   0.47.01      
Serie: 2
2. Minette de Jonge De Duck 1.26.11 93-00374   1.17.68   0.36.52      
3. Inge Lu ACZ 1.21.11 94-06748   afg.          
4. Kyra Grooten SCOM 1.25.05 94-06478   1.21.42          
Serie: 3
1. Christa de Geus ZV de Gooye 1.20.51 94-05738   1.22.96   0.38.14      
2. Anne de Kok ZV de Gooye 1.17.13 93-00412   1.18.38   0.36.54      
3. Kimberley van Buren De Duck 1.15.97 93-04136   1.14.16   0.36.06      
4. Kimberley Manuela de Zeehond '73 1.16.66 94-01694   1.18.20   0.37.76      
5. Sara de Vos SVO 1.19.60 94-06632   1.19.43   0.38.29      
Serie: 4
1. Joyce van Briemen ACZ 1.15.07 93-07134   1.14.55   0.35.73      
2. Lise Beijleveldt ACZ 1.09.98 95-05236   1.10.23 III 0.34.13      
3. Leontine Groeneveldt De Duck 1.08.26 93-03526   1.09.49 I 0.32.78      
4. Sandra Vermeulen De Duck 1.08.34 93-03522   1.09.68 II 0.34.55      
5. Tiara Maitimu ACZ 1.11.16 94-05624   1.12.09   0.35.55      
 
Programmanummer: 34 200m wissel j. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Arte van Houwelingen SVO 3.27.41 92-06695   2.52.25   0.39.27      
3. Jos Terlouw ZV de Gooye 2.58.18 94-00601   2.50.54   0.38.77      
4. Nijs de Vos SVO 3.00.12 91-04705   2.52.17   0.36.84      
Serie: 2
2. Cees van der Heide SCOM 2.46.98 95-03967   2.46.88   0.37.62      
3. Coen van der Wekken ZV de Gooye 2.42.49 92-02965   2.39.43   0.32.53      
4. Koen van Ruijven De Duck 2.42.91 92-02113   2.43.86   0.33.62      
5. Davy de Greef SVO 2.58.12 93-05463   2.49.56 RH 0.37.08      
Serie: 3
1. Rolf Boef De Duck 2.38.92 92-05145   2.31.74 I 0.32.54      
2. Dennis Pedersen de Zeehond '73 2.37.28 92-05385   2.38.26   0.31.93      
3. Dex de Voogt De Duck 2.31.31 91-02437   2.34.97 II 0.32.56      
4. Brian van Geffen De Duck 2.35.59 92-03695   2.41.44   0.35.02      
5. Rick de Waard de Zeehond '73 2.38.16 94-01095   2.38.16 III 0.34.96      
 
Programmanummer: 35 200m wissel m. senioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Amber Lafeber ACZ   91-08086   3.40.02   0.49.25      
3. Sara de Vos SVO 3.51.33 94-06632   3.16.69   0.43.89      
4. Rianne van der Ham SVO   96-04618   3.27.20   0.46.10      
Serie: 2
1. Jill Zevenbergen SCOM 3.30.93 92-02608   3.27.81   0.48.60      
2. Sanne van Delft SVO 3.15.76 95-01890   afg.          
3. Rebecca van Eeren SCOM 3.01.07 93-06910   3.03.35   0.38.29      
4. Chantal Luthart ACZ 3.10.30 92-04712   3.12.57   0.42.05      
5. Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 3.18.94 93-06638   3.25.45   0.48.08      
Serie: 3
1. Joanne Groeneveldt De Duck 2.57.99 91-05998   2.58.39   0.40.34      
2. Amanda Schaaf ZV de Gooye 2.50.30 93-00662   2.54.97 III 0.37.29      
3. Kayleigh Westerbaan ACZ 2.39.05 92-05054   2.38.74 I 0.34.52      
4. Yana Gavrilyuk ACZ 2.46.54 91-08186   2.47.15 II 0.32.89      
5. Lisanne van Velzen de Zeehond '73 2.56.76 95-01318   3.01.66   0.40.26      
 
Programmanummer: 37 100m rug heren Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Jonathan van Stelle De Duck 1.28.50 85-03663   1.27.07   0.40.51      
3. Bastiaan van Houwelingen SVO 1.23.96 90-01295   1.27.53   0.43.35      
4. Nico Plooy SVO 1.28.16 88-05835   1.34.48   0.48.01      
Serie: 2
2. Tom vd Beemt SCOM 1.20.96 89-00147   1.21.27   0.39.70      
3. Gertjan v.d. Knaap De Duck 1.18.13 73-00459   1.17.14   0.38.38      
4. Marc Hoogendam ACZ 1.19.08 90-06937   1.27.96   0.43.17      
Serie: 3
1. Remco Wiegmink ACZ 1.16.73 84-02595   1.18.08   0.37.56      
2. Koen van Ruijven De Duck 1.13.27 92-02113   1.15.50   0.36.13      
3. Anne Terlouw ZV de Gooye 1.11.48 90-02877   1.10.24 III 0.34.46      
4. Nick Out de Zeehond '73 1.12.43 94-00881   1.20.44   0.39.55      
5. Michael Schreuders SVO 1.14.46 83-01905   1.18.68   0.37.35      
Serie: 4
1. Andre Sterk SVO 1.10.10 86-02989   1.15.33   0.37.44      
2. Joeri Scheepens SVO 1.07.83 86-02689   1.14.07   0.35.86      
3. Bastian Zoon ZV de Gooye 1.06.85 87-03929   1.07.11 I 0.32.78      
4. Jesper Oranje De Duck 1.07.80 92-00997   1.07.44 II 0.33.48      
5. Gijs Bezemer ACZ 1.09.49 83-00169   1.11.36   0.35.37      
 
Programmanummer: 39 100m rug dames Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Kimberley Manuela de Zeehond '73 1.34.02 94-01694   1.31.91   0.44.69      
3. Melissa Knops ZV de Gooye 1.32.61 94-00214   1.32.65   0.44.76      
4. Minette de Jonge De Duck 1.33.73 93-00374   1.37.89   0.46.46      
5. Femke Peet SVO 1.34.18 90-06542   1.36.69   0.46.66      
Serie: 2
1. Karin van der Jagt De Duck 1.26.71 75-00820   afg.          
2. Nienke Pranger de Zeehond '73 1.25.23 97-01612   1.20.71   0.38.00      
3. Joanne Groeneveldt De Duck 1.22.83 91-05998   1.23.10   0.40.63      
4. Carolien Muilwijk SVO 1.23.52 90-08064   1.24.46   0.42.20      
5. Loes vd Beemt SCOM 1.25.66 86-00212   1.32.78   0.44.82      
Serie: 3
1. Marina Sterk SVO 1.22.37 89-03980   1.27.60   0.42.73      
2. Geraldine Trainor De Duck 1.16.75 75-00544   1.17.01 I 0.37.37      
3. Evelien Muilwijk SVO 1.13.85 87-02856   1.18.35 III 0.37.99      
4. Sade Daal ACZ 1.13.99 88-06594   1.17.33 II 0.37.77      
5. Annelies Kievit ZV de Gooye 1.21.35 84-01286   1.23.99   0.41.57      
 
Programmanummer: 40 4x50m wissel est. j. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. de Zeehond '73 1   2.48.31     2.52.15 II 0.41.43      
3. ZV de Gooye 1   2.35.90       EA 0.33.52      
4. De Duck 1   2.43.06     2.44.76 I 0.49.84      
 
de Zeehond '73 1 ZV de Gooye 1
95-01709 Samim Nouri   95-02945 Koen Jongejan  
96-00897 Robin van Oyen   97-00783 Sander Vos  
95-02289 Jeffrey Buddenberg   96-00639 Wilber Hameeteman  
96-01735 Dennis Bergwerff   95-01299 Lars Jongejan  
           
De Duck 1
95-04839 Rob van der Hoek  
96-03229 Michael de Joode  
95-00385 DaniŽl Dikken  
97-02229 Mike Hoek  
     
 
Programmanummer: 41 4x50m vrij est. j.minioren 6el / m junioren 1 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. De Duck 1   2.54.92     2.51.27 III 0.36.64      
2. ACZ 1   2.45.37     2.46.37 II 0.48.33      
3. de Zeehond '73 1   2.37.17     2.28.77 I 0.32.74      
4. ZV de Gooye 1   2.42.82       EA 0.36.24      
 
De Duck 1 ACZ 1
98-01735 Jelle Roskam   98-02447 Olaf Willemse  
98-02708 Channah Hoogerbrugge   97-02426 Cheryl Westerbaan  
98-00713 Rowan de Voogt   99-01323 Julian van Erk  
98-02706 Vianne de Groot   97-03644 Isobel Maddock  
           
de Zeehond '73 1 ZV de Gooye 1
98-00011 Remco van Velzen   98-00231 Niels Donkersloot  
97-00032 Tamara van Kooij   99-01444 Anne v/d Burg  
98-02563 Ruszo Kiela   97-00783 Sander Vos  
97-00012 Senna Pols   99-00680 Lotte Middelbos  
           
 
Programmanummer: 401 25m vrij m./j. minioren 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Nicky Pols de Zeehond '73 0.40.74 02-00042 A 0.37.38          
3. Nienke de Vries SCOM 0.34.75 01-00460 A 0.28.56          
4. Siska van kooij de Zeehond '73 0.39.18 01-00076 A 0.37.04          
5. Jordi van Dam de Zeehond '73   01-00465 B 0.39.27 III        
Serie: 2
1. Jarno van Oyen de Zeehond '73 0.26.64 01-00055 B 0.26.15 II        
2. Martijn van Krimpen de Zeehond '73 0.23.72 01-00519 B 0.21.85 I        
3. Misty de Voogt De Duck 0.22.46 01-00014 A 0.19.99 I        
4. Manon Middelbos ZV de Gooye 0.23.42 01-00056 A 0.20.98 II        
5. Quinty Schneider de Zeehond '73 0.25.55 01-00182 A 0.26.54 III        
 
Programmanummer: 2301 50m school m./j. minioren 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Jordi van Dam de Zeehond '73   01-00465 B 1.15.78 II        
2. Nicky Pols de Zeehond '73   02-00042 A 1.25.96          
3. Nienke de Vries SCOM 1.27.57 01-00460 A 1.07.32          
4. Jarno van Oyen de Zeehond '73 1.28.08 01-00055 B 1.29.70 III        
Serie: 2
1. Martijn van Krimpen de Zeehond '73 1.25.15 01-00519 B 1.11.74 I        
2. Quinty Schneider de Zeehond '73 1.02.45 01-00182 A 1.03.92 III        
3. Manon Middelbos ZV de Gooye 0.56.42 01-00056 A 0.54.92 I        
4. Misty de Voogt De Duck 1.01.60 01-00014 A 0.59.67 II        
5. Siska van kooij de Zeehond '73 1.23.93 01-00076 A 1.13.95