KNZB competitie A deel 2
Doetinchem (NED),    15.11.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 16. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 20. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 23. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 24. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 27. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 28. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 31. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 32. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 33. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 34. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 35. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Octopus 1                     Octopus                4:00.47            4:02.02           
        Christian Renshoff, 94                     Jory Willemsen, 95
        Sjors Boverhoff, 95                        Roald Blok, 93
            59.95  4:02.02

  2. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:17.96            4:15.36           
        Jeroen Staakman, 94                        Thomas Meijer, 94
        Robbin Schuchmann, 93                      Nick van de Esschert, 93
          1:00.07  4:15.36

  3. NDD 1                         NDD                    4:15.94            4:17.39           
        Mart Vrieze, 94                            Robin Mierop, 93
        Max Mutter, 94                             Maikel Mierop, 95
          1:02.36  4:17.39

  4. NDD 2                         NDD                    4:48.55            4:45.36           
        Leander Heuvels, 95                        Mees Laar, 96
        Sjoerd Barts, 95                           Mike Schel, 94
          1:11.86  4:45.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
15-11-2008 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Octopus 1                     Octopus                2:26.26            2:26.45           
        Axel Julius, 97                            Jarco van Ommen, 98
        Carmen ter Weele, 98                       Britt Schoonhoven, 97
            34.23  2:26.45

  2. NDD 2                         NDD                    2:36.44            2:32.26           
        Maike Blom, 97                             Lysanne Schepper, 97
        Ebel van Geemen, 99                        Kelt Garritsen, 98
            35.51  2:32.26

  3. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             2:32.84            2:34.16           
        Vincent van 't Hof, 98                     Niek Heethaar, 99
        Blanca de Louw, 98                         Tamara Maassen, 98
            42.16  2:34.16

  4. NDD 1                         NDD                    2:43.81            2:39.64           
        Marleen Bussink, 97                        Isabel Hut, 97
        Bram Denkers, 98                           Elwin Klap, 97
            39.76  2:39.64

 DIS Aquapoldro 1                  Aquapoldro             2:18.94                    EA        
        4e zwemmer
        Martin Wenderich, 97                       Jesse Thomassen, 97
        Loranne van Keulen, 97                     Rianne Hesse, 97
            36.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
15-11-2008 - 17:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Kuipers               NDD                    5:40.89 8702430    5:20.57           
  2. Margot vd Kemp                NDD                    5:19.75 7700382    5:25.45           
  3. Josť Adema                    Aquapoldro             5:39.70 9100016    5:29.73           
  4. Michelle Buunk                NDD                    5:56.45 8905276    5:37.86           
  5. Suzanne Brummel               Octopus                5:39.64 9401366    5:39.95           
  6. Erika Aan het Rot             Octopus                5:50.77 9000010    5:53.26           
  7. Astrid Simons                 Aquapoldro             6:00.60 8903800    5:57.16           
  8. Aranka Jorink                 Octopus                6:10.00 8200800    6:16.23           
  9. Inge Schimmelpennink          Aquapoldro             6:12.54 9003306    6:17.86           
 10. Annebeth van Ark              Octopus                6:27.20 8805588    6:29.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
15-11-2008 - 17:22                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                  59.89 9001901    1:00.36           
  2. Maik Steenkamp                NDD                    1:02.93 9103847    1:01.82           
  3. Nico Chiapperini              NDD                    1:03.32 7801701    1:03.23           
  4. Floris Manni                  Octopus                1:04.02 8805679    1:03.64           
  5. John Eilander                 Octopus                1:07.23 7000003    1:05.76           
  6. Remco Jorink                  Octopus                1:06.07 8000719    1:06.57           
  7. Edwin Willemsen               Aquapoldro             1:07.17 8703823    1:06.74           
  8. Martin Pauw                   Aquapoldro             1:07.21 7801485    1:06.92           
  9. Andre in het Veld             Aquapoldro             1:04.86 5800435    1:07.39           
 10. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             1:05.17 8302673    1:07.67           
 11. Niels Rijpert                 NDD                    1:10.31 8502169    1:08.45           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
15-11-2008 - 17:26                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cecily Sadowski               Aquapoldro             1:20.03 9500188    1:20.42           
  2. Mieke Jansen                  NDD                    1:23.88 9206720    1:23.64           
  3. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             1:19.38 9404280    1:23.80           
  4. Margreet Laar                 NDD                    1:23.40 9304700    1:26.20           
  5. Manon van Essen               Octopus                1:29.10 9100910    1:27.48           
  6. Kristel Huiskamp              Octopus                1:26.24 9200820    1:30.48           
  7. Diede Oldenhave               NDD                    1:32.63 9205114    1:32.67           
  8. Tara van Bottenburg           Octopus                1:32.18 9300114    1:37.21 FJ 1      
  9. Geralde Steenbergen           Octopus                1:36.45 9201674    1:37.21 FJ 2      
 10. Lisanne Knapen                Aquapoldro             1:38.76 9303254    1:40.64           
 DIS Maike Bos                     NDD                    1:26.65 9304698    1:26.20 SD        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
15-11-2008 - 17:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Eltink                  NDD                    4:23.02 9100589    4:24.76           
  2. Gijs de Rooij                 Aquapoldro             4:35.00 9104769    4:30.29           
  3. Roald Blok                    Octopus                4:41.68 9302685    4:44.51           
  4. Thomas Meijer                 Aquapoldro             5:02.16 9402321    4:45.76           
  5. Bas Ebbers                    NDD                    4:57.82 9201675    4:58.30           
  6. Bart Quint                    Aquapoldro             5:06.00 9107141    5:15.13           
  7. Johan Smit                    Octopus                5:29.82 9201217    5:22.42           
  8. Mike van Amersfoort           Aquapoldro             5:07.00 9105151    5:23.54           
AFGE Marcel van Essen              Octopus                4:45.16 9400019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
15-11-2008 - 17:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                2:32.57 9400416    2:33.60           
  2. Kelly van der Hoeven          NDD                    2:38.86 9402618    2:33.95           
  3. Malou Memelink                NDD                    2:45.17 9403064    2:34.98           
  4. Anne de Vries                 NDD                    2:39.02 9301942    2:40.60           
  5. Marloes van der Beek          Aquapoldro             2:53.33 9401364    2:42.23           
  6. Liselot van der Kuip          Aquapoldro             2:46.67 9303584    2:44.07           
  7. Femke Wolvetang               NDD                    2:55.75 9404712    2:44.92           
  8. Iris Boon                     Aquapoldro             2:43.26 9303012    2:46.16           
  9. Sifra van Bottenburg          Octopus                2:59.23 9501178    2:50.64           
 10. Simone Waanders               Octopus                2:51.17 9500964    2:50.76           
 11. Hanneke Steenbergen           Octopus                2:57.42 9400414    2:56.89           
 12. Sophie de Been                Aquapoldro             3:00.00 9405626    2:57.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008 - 17:49                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Renshoff            Octopus                1:15.48 9404343    1:09.80           
  2. Nick van de Esschert          Aquapoldro             1:10.10 9302769    1:12.42           
  3. Jeroen Staakman               Aquapoldro             1:12.48 9404989    1:12.92           
  4. Mart Vrieze                   NDD                    1:16.18 9400401    1:14.42           
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                1:12.93 9500741    1:15.11           
  6. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             1:22.34 9306833    1:16.95           
  7. Robin Mierop                  NDD                    1:24.89 9303683    1:18.45           
  8. Niels van de Esschert         Aquapoldro             1:25.89 9402805    1:19.13           
  9. Mike Schel                    NDD                    1:30.36 9403279    1:28.04           
AFGE Victor Westhof                Octopus                1:44.89 9500569                      
AFGE Ramon Westhof                 Octopus                1:28.26 9303145                      
  NG Max Mutter                    NDD                    1:28.36 9401265                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m schoolslag                  Dames Senioren Open
15-11-2008 - 17:53                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Verstegen              NDD                      36.09 9003964      35.51           
  2. Chantal Kuipers               NDD                      37.19 8702430      36.98           
  3. Suzanne Brummel               Octopus                  37.86 9401366      37.73           
  4. Frida Pattijn                 NDD                      40.17 9102418      38.13           
  5. Margot vd Kemp                NDD                      37.51 7700382      38.19 FJ 1      
  6. Erika Aan het Rot             Octopus                  37.02 9000010      38.19 FJ 2      
  7. Josje van der Wel             NDD                      38.26 9103466      39.02           
  8. Inge Schimmelpennink          Aquapoldro               40.04 9003306      40.67           
  9. Astrid Simons                 Aquapoldro               41.10 8903800      41.02           
 10. Marileen de Reus              Aquapoldro               43.57 8202250      42.48           
 11. Miriam Visserman              Octopus                  45.02 8704364      44.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
15-11-2008 - 17:56                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                2:02.98 9001901    2:02.86           
  2. Floris Manni                  Octopus                2:04.68 8805679    2:05.80           
  3. Stefan Knapen                 Aquapoldro             2:07.54 9001593    2:08.64           
  4. Emil Wassink                  NDD                    2:10.48 7400911    2:08.80           
  5. Remco Jorink                  Octopus                2:09.70 8000719    2:09.45           
  6. Edwin Willemsen               Aquapoldro             2:12.80 8703823    2:13.36           
  7. Nico Chiapperini              NDD                    2:12.00 7801701    2:14.17           
  8. Albert van Piekeren           Octopus                2:10.97 8401767    2:14.73           
  9. John Eilander                 Octopus                2:09.60 7000003    2:15.51           
 10. Andre in het Veld             Aquapoldro             2:11.16 5800435    2:16.57           
 11. Koen Leemans                  Aquapoldro             2:14.86 9004483    2:20.70           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
15-11-2008 - 18:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemarie Worst               Octopus                2:35.67 9500042    2:35.74           
  2. Guusje Vrieze                 NDD                    2:45.23 9502820    2:40.48           
  3. Esther Kuhlman                Aquapoldro             2:50.80 9601678    2:46.57           
  4. Isolde de Louw                Aquapoldro             2:50.20 9503008    2:50.74           
  5. Julia Mijnen                  NDD                    2:58.32 9602682    2:57.48           
  6. Romy Worst                    Octopus                3:08.22 9505272    2:59.48           
  7. Sharon Julius                 Octopus                2:58.38 9602664    2:59.57           
  8. Denise van Ark                Aquapoldro             3:20.00 9604800    3:01.98           
  9. Femke de Vries                NDD                    3:05.70 9502818    3:04.29           
 10. Mascha Mannak                 Aquapoldro             3:16.95 9501270    3:23.16           
 DIS Marijke van de Beek           Octopus                3:10.54 9602660    3:07.95 VC,VH     
         SK



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
15-11-2008 - 18:09                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jory Willemsen                Octopus                1:01.17 9500747    1:01.98           
  2. Maikel Mierop                 NDD                    1:03.02 9503991    1:03.02           
  3. Jeffry van Zetten             Octopus                1:03.81 9500755    1:04.89           
  4. Niels Thomassen               Aquapoldro             1:05.74 9500293    1:05.76           
  5. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             1:10.61 9501849    1:09.02           
  6. Casper Muselaers              Octopus                1:10.42 9600399    1:09.48           
  7. Leander Heuvels               NDD                    1:12.70 9503059    1:11.67           
  8. Sjoerd Barts                  NDD                    1:13.84 9503057    1:13.45           
  9. Mees Laar                     NDD                    1:15.06 9601719    1:15.13           
 10. Cedric Rouw                   Aquapoldro             1:19.68 9601907    1:18.16           
 11. Frank de Graaf                Aquapoldro             1:19.66 9602671    1:18.48           
AFGE Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:13.48 9602423                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m rugslag     Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-11-2008 - 18:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marleen Bussink               NDD                    1:27.48 9703746    1:24.70           
  2. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:28.64 9801268    1:26.73           
  3. Loranne van Keulen            Aquapoldro             1:31.39 9701574    1:28.29           
  4. Rianne Hesse                  Aquapoldro             1:31.26 9703494    1:28.64           
  5. Tamara Maassen                Aquapoldro             1:32.16 9801270    1:28.70           
  6. Maike Blom                    NDD                    1:32.89 9701264    1:29.61           
  7. Britt Schoonhoven             Octopus                1:32.86 9702468    1:29.70           
  8. Lysanne Schepper              NDD                    1:29.98 9702450    1:30.10           
  9. Carmen ter Weele              Octopus                1:34.70 9800384    1:30.45           
 10. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                1:34.36 9701198    1:33.89           
 11. Latoya van Laar               Octopus                1:55.67 9802100    1:41.60           
 DIS Isabel Hut                    NDD                    1:35.85 9702448    1:37.04 RC        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag              Jongens Minioren 4,5,6
15-11-2008 - 18:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kelt Garritsen                NDD                      46.98 9801703      47.45           
  2. Martin Wenderich              Aquapoldro               47.93 9700961      48.60           
  3. Jesse Thomassen               Aquapoldro               51.47 9700273      48.95           
  4. Jarco van Ommen               Octopus                  49.00 9802153      49.92           
  5. Axel Julius                   Octopus                  52.24 9702221      50.80           
  6. Robin Meima                   Octopus                  52.00 9901143      51.32           
  7. Niek Heethaar                 Aquapoldro               51.77 9900999      52.42           
  8. Bram Denkers                  NDD                      52.07 9802159      52.54           
  9. Vincent van 't Hof            Aquapoldro               59.00 9803001      52.82           
 10. Sybren Bootsma                Octopus                  55.16 9802327      54.07           
 11. Elwin Klap                    NDD                      53.74 9702685      54.17           
 DIS Ebel van Geemen               NDD                      54.00 9901095      53.60 SL        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
15-11-2008 - 18:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Kuipers               NDD                    2:15.83 8702430    2:15.51           
  2. Josť Adema                    Aquapoldro             2:16.04 9100016    2:16.69           
  3. Sharon Verstegen              NDD                    2:19.84 9003964    2:23.45           
  4. Suzanne Brummel               Octopus                2:29.22 9401366    2:27.89           
  5. Frida Pattijn                 NDD                    2:28.86 9102418    2:30.20           
  6. Marileen de Reus              Aquapoldro             2:28.75 8202250    2:30.92           
  7. Miriam Visserman              Octopus                2:37.62 8704364    2:34.70           
  8. Erika Aan het Rot             Octopus                2:33.89 9000010    2:35.35           
  9. Josje van der Wel             NDD                    2:28.51 9103466    2:35.62           
 10. Annebeth van Ark              Octopus                2:46.95 8805588    2:43.95           
AFGE Anja Boogaard                 Aquapoldro             2:15.38 8400252                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
15-11-2008 - 18:27                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maik Steenkamp                NDD                      31.67 9103847      32.64           
  2. Remco Jorink                  Octopus                  32.70 8000719      33.23           
  3. Albert van Piekeren           Octopus                  32.05 8401767      33.29           
  4. Nico Chiapperini              NDD                      34.00 7801701      33.60           
  5. Stefan van der Grift          Octopus                  32.40 8701121      33.68           
  6. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro               33.02 8302673      34.64           
  7. John Eilander                 Octopus                  33.15 7000003      34.79           
  8. Niels Rijpert                 NDD                      35.86 8502169      35.57           
  9. Edwin Willemsen               Aquapoldro               34.65 8703823      35.89           
 10. Steven van der Weij           Aquapoldro               35.98 8903533      37.02           
 11. Martin Pauw                   Aquapoldro               38.07 7801485      39.12           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 400m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
15-11-2008 - 18:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cecily Sadowski               Aquapoldro             4:55.06 9500188    5:00.42           
  2. Margreet Laar                 NDD                    5:49.61 9304700    5:05.82           
  3. Mieke Jansen                  NDD                         NT 9206720    5:07.97           
  4. Maike Bos                     NDD                    5:24.95 9304698    5:17.52           
  5. Tara van Bottenburg           Octopus                5:20.77 9300114    5:17.61           
  6. Diede Oldenhave               NDD                    5:31.08 9205114    5:17.95           
  7. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             5:22.36 9404280    5:22.16           
  8. Manon van Essen               Octopus                5:30.00 9100910    5:24.81           
  9. Lisanne Knapen                Aquapoldro             5:55.69 9303254    5:40.47           
 10. Kristel Huiskamp              Octopus                5:22.29 9200820    5:47.05           
 11. Geralde Steenbergen           Octopus                6:47.62 9201674    6:08.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 100m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
15-11-2008 - 18:42                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Eltink                  NDD                    1:10.62 9100589    1:13.07           
  2. Roald Blok                    Octopus                1:09.03 9302685    1:13.39           
  3. Gijs de Rooij                 Aquapoldro             1:12.36 9104769    1:14.36           
  4. Alex van der Hoeven           NDD                    1:11.54 9202571    1:17.09           
  5. Thomas Meijer                 Aquapoldro             1:16.99 9402321    1:18.08           
  6. Mike van Amersfoort           Aquapoldro             1:23.64 9105151    1:25.45           
  7. Bas Ebbers                    NDD                    1:24.68 9201675    1:26.39           
  8. Johan Smit                    Octopus                1:28.33 9201217    1:27.63           
  9. Bart Quint                    Aquapoldro             1:28.76 9107141    1:30.48           
AFGE Marcel van Essen              Octopus                1:12.22 9400019                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m vlinderslag           Meisjes Jeugd 2 en later
15-11-2008 - 18:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malou Memelink                NDD                    1:14.07 9403064    1:13.16           
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:12.43 9400416    1:14.32           
  3. Iris Boon                     Aquapoldro             1:16.08 9303012    1:16.77           
  4. Marloes van der Beek          Aquapoldro             1:17.10 9401364    1:19.10           
  5. Femke Wolvetang               NDD                    1:24.02 9404712    1:21.89           
  6. Anne de Vries                 NDD                    1:18.77 9301942    1:22.12           
  7. Kelly van der Hoeven          NDD                    1:24.16 9402618    1:23.45           
  8. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:34.48 9501178    1:24.35           
  9. Hanneke Steenbergen           Octopus                1:23.57 9400414    1:25.72           
 10. Liselot van der Kuip          Aquapoldro             1:26.62 9303584    1:26.28           
 11. Sophie de Been                Aquapoldro             1:26.61 9405626    1:26.95           
 12. Simone Waanders               Octopus                1:25.86 9500964    1:30.15           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
15-11-2008 - 18:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Renshoff            Octopus                2:22.95 9404343    2:21.54           
  2. Mart Vrieze                   NDD                    2:33.80 9400401    2:30.23           
  3. Jeroen Staakman               Aquapoldro             2:41.39 9404989    2:36.19 FJ 1      
  4. Robin Mierop                  NDD                    2:35.80 9303683    2:36.19 FJ 2      
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                2:36.06 9500741    2:36.67           
  6. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             2:41.60 9306833    2:40.17           
  7. Nick van de Esschert          Aquapoldro             2:44.90 9302769    2:41.36           
  8. Mike Schel                    NDD                    2:58.33 9403279    2:42.26           
  9. Niels van de Esschert         Aquapoldro             3:14.98 9402805    2:55.41           
AFGE Ramon Westhof                 Octopus                2:55.60 9303145                      
AFGE Victor Westhof                Octopus                3:06.70 9500569                      
  NG Max Mutter                    NDD                    2:51.81 9401265                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
15-11-2008 - 18:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Margot vd Kemp                NDD                    1:06.39 7700382    1:09.26           
  2. Sharon Verstegen              NDD                    1:10.92 9003964    1:09.98           
  3. Michelle Buunk                NDD                    1:15.33 8905276    1:15.92           
  4. Erika Aan het Rot             Octopus                1:17.07 9000010    1:17.28           
  5. Inge Schimmelpennink          Aquapoldro             1:14.64 9003306    1:17.87           
  6. Suzanne Brummel               Octopus                1:17.30 9401366    1:17.89           
  7. Marileen de Reus              Aquapoldro             1:17.42 8202250    1:18.45           
  8. Astrid Simons                 Aquapoldro             1:15.89 8903800    1:20.68           
  9. Aranka Jorink                 Octopus                1:20.00 8200800    1:20.73           
 10. Miriam Visserman              Octopus                1:22.76 8704364    1:21.42           
 11. Josje van der Wel             NDD                    1:23.67 9103466    1:28.06           
 12. Annebeth van Ark              Octopus                1:35.62 8805588    1:29.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
15-11-2008 - 19:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                4:57.23 9001901    4:58.64           
  2. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             5:07.60 8302673    5:02.12           
  3. Floris Manni                  Octopus                5:09.13 8805679    5:08.60           
  4. Emil Wassink                  NDD                    5:16.79 7400911    5:18.06           
  5. Stefan van der Grift          Octopus                5:19.57 8701121    5:24.48           
  6. Maik Steenkamp                NDD                    5:04.89 9103847    5:28.92           
  7. Koen Leemans                  Aquapoldro             5:17.44 9004483    5:32.33           
  8. Steven van der Weij           Aquapoldro             5:24.64 8903533    5:36.54           
 DIS Stefan Knapen                 Aquapoldro             5:12.89 9001593    5:16.17 VD        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
15-11-2008 - 19:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemarie Worst               Octopus                1:01.97 9500042    1:02.95           
  2. Guusje Vrieze                 NDD                    1:08.60 9502820    1:08.94           
  3. Esther Kuhlman                Aquapoldro             1:08.47 9601678    1:09.10           
  4. Isolde de Louw                Aquapoldro             1:08.88 9503008    1:10.02           
  5. Denise van Ark                Aquapoldro             1:11.18 9604800    1:10.46           
  6. Julia Mijnen                  NDD                    1:10.73 9602682    1:10.96           
  7. Sharon Julius                 Octopus                1:12.09 9602664    1:11.92           
  8. Femke de Vries                NDD                    1:13.34 9502818    1:14.07           
  9. Romy Worst                    Octopus                1:16.11 9505272    1:14.49           
 10. Mascha Mannak                 Aquapoldro             1:18.82 9501270    1:21.20           
 11. Marijke van de Beek           Octopus                1:21.94 9602660    1:21.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
15-11-2008 - 19:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffry van Zetten             Octopus                2:40.54 9500755    2:42.13           
  2. Niels Thomassen               Aquapoldro             2:42.20 9500293    2:42.26           
  3. Maikel Mierop                 NDD                    2:42.85 9503991    2:46.51           
  4. Casper Muselaers              Octopus                2:58.53 9600399    2:53.64           
  5. Jory Willemsen                Octopus                2:40.16 9500747    2:55.29           
  6. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             2:57.02 9501849    2:57.19           
  7. Leander Heuvels               NDD                    2:54.54 9503059    2:57.74           
  8. Cedric Rouw                   Aquapoldro             3:22.52 9601907    3:23.42           
 DIS Sjoerd Barts                  NDD                    3:07.42 9503057            RH,AF     
 DIS Frank de Graaf                Aquapoldro             3:15.30 9602671    3:15.36 VD        
 DIS Mees Laar                     NDD                    3:26.76 9601719    3:15.51 SD        
AFGE Josha van den Elzen           Aquapoldro             2:57.23 9602423                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
15-11-2008 - 19:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Loranne van Keulen            Aquapoldro               43.26 9701574      42.02           
  2. Blanca de Louw                Aquapoldro               44.89 9801268      44.73 FJ 1      
  3. Maike Blom                    NDD                      45.32 9701264      44.73 FJ 2      
  4. Britt Schoonhoven             Octopus                  45.13 9702468      45.63           
  5. Isabel Hut                    NDD                      46.84 9702448      46.04           
  6. Rianne Hesse                  Aquapoldro               46.52 9703494      47.04           
  7. Carmen ter Weele              Octopus                  45.67 9800384      47.50           
  8. Tamara Maassen                Aquapoldro               52.21 9801270      47.61           
  9. Lysanne Schepper              NDD                      49.63 9702450      49.29           
 10. Marleen Bussink               NDD                      55.37 9703746      53.19           
 11. Latoya van Laar               Octopus                  53.79 9802100      53.57           
 DIS Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  54.68 9701198      53.19 SA        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                      Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 4,5,6
15-11-2008 - 19:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin Wenderich              Aquapoldro             1:27.62 9700961    1:25.57           
  2. Axel Julius                   Octopus                1:27.12 9702221    1:27.10           
  3. Vincent van 't Hof            Aquapoldro             1:37.83 9803001    1:40.82           
  4. Sybren Bootsma                Octopus                     NT 9802327    1:41.33           
  5. Jarco van Ommen               Octopus                1:49.26 9802153    1:41.95           
  6. Niek Heethaar                 Aquapoldro             1:46.58 9900999    1:44.50           
  7. Ebel van Geemen               NDD                    1:58.00 9901095    1:44.80           
  8. Bram Denkers                  NDD                    1:58.16 9802159    1:52.23           
  9. Elwin Klap                    NDD                    1:50.73 9702685    1:56.86           
 10. Robin Meima                   Octopus                     NT 9901143    2:01.96           
 DIS Jesse Thomassen               Aquapoldro             1:29.09 9700273    1:31.22 RC        
AFGE Kelt Garritsen                NDD                    1:41.75 9801703                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Dames, 4 x 100m vrije slag                Dames Senioren Open
15-11-2008 - 19:33                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. NDD 1                         NDD                    4:06.33            4:10.45           
        Chantal Kuipers, 87                        Sharon Verstegen, 90
        Malou Memelink, 94                         Margot vd Kemp, 77
          1:00.58  4:10.45

  2. Octopus 1                     Octopus                4:14.46            4:20.52           
        Manon van Essen, 91                        Sharon Gelmers, 94
        Suzanne Brummel, 94                        Annemarie Worst, 95
          1:05.86  4:20.52

  3. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:13.63            4:23.13           
        Josť Adema, 91                             Iris Boon, 93
        Marloes van der Beek, 94                   Cecily Sadowski, 95
          1:01.60  4:23.13

  4. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             4:23.91            4:38.30           
        Liselot van der Kuip, 93                   Marileen de Reus, 82
        Inge Schimmelpennink, 90                   Astrid Simons, 89
          1:10.86  4:38.30

  5. Octopus 2                     Octopus                4:40.63            4:48.58           
        Kristel Huiskamp, 92                       Tara van Bottenburg, 93
        Romy Worst, 95                             Aranka Jorink, 82
          1:11.89  4:48.58




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Heren, 4 x 100m wisselslag                Heren Senioren Open
15-11-2008 - 19:38                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Octopus 1                     Octopus                4:10.59            4:05.51           
        Floris Manni, 88                           Emile Manni, 90
        Albert van Piekeren, 84                    Remco Jorink, 80
          1:03.23  4:05.51

  2. Octopus 2                     Octopus                4:27.53            4:25.07           
        Christian Renshoff, 94                     John Eilander, 72
        Stefan van der Grift, 87                   Roald Blok, 93
          1:06.23  4:25.07

  3. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:18.15            4:26.18           
        Remco van de Bruinhorst, 83                Andre in het Veld, 58
        Gijs de Rooij, 91                          Stefan Knapen, 90
          1:06.72  4:26.18

  4. NDD 1                         NDD                    4:15.11            4:28.92           
        Alex van der Hoeven, 92                    Kevin Eltink, 91
        Maik Steenkamp, 91                         Bas Ebbers, 92
          1:09.76  4:28.92

  5. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             4:35.55            4:45.86           
        Nick van de Esschert, 93                   Koen Leemans, 90
        Thomas Meijer, 94                          Edwin Willemsen, 87
          1:14.32  4:45.86




SPLASH Meet Manager 2007Registered to NDD