Nr. 1. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 7. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 12. Heren, 50m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 13. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 14. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m vlinderslag  Heren Senioren Open
Nr. 19. Alle, 25m vlinderslag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 20. Alle, 50m vlinderslag  Mix Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 100m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 24. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 25. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 1 en 2
Nr. 26. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 5 en later
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 29. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 30. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Bloembollentoernooi
Hoorn, 25.10.2008


Programmanr. 1
25.10.08 - 13:30
Gemengd, 4 x 50m vrije slag 11 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. WZ&PC Purmerend 1 WZ&PC Purmerend 1:46.26 1:44.94
Pascalle Spiekerman
Jeffrey Appel
94
92
27.51 Cleo Denise Bol
Bas Tietze
94
87
2. Zwemvereniging Hoorn 1 Zwemvereniging Hoorn 1:51.45 1:49.75
Claudia Rijkhoff
Marijn Nijssen
96
87
28.87 Nynke de Groot
Toine van Diepen
88
64
3. WZ&PC Purmerend 2 WZ&PC Purmerend 1:50.86 1:50.65
Maureen Udes
Jordy de Klerk
91
93
29.21 Sharon van der Leest
Jeroen Beemster
92
87
4. Oeza 1 Oeza 1:54.10 1:54.67
Nicole Palmboom
Paul Oudendijk
91
81
29.82 Anouk van der Gracht
Jory van der Gracht
89
87
5. Zwemvereniging Hoorn 2 Zwemvereniging Hoorn 2:02.49 2:01.07
Simone Druijf
Thijs Alferink
95
92
32.20 Manon Wiersma
Frank van der Wolff
96
94
6. Oeza 2 Oeza 2:07.51 2:06.30
Iris Niesten
Barry Kleijne
92
93
32.30 José Nijman
Stephen de Wit
93
93
7. ZV Waterland 1 ZV Waterland 2:09.94 2:08.17
Monica Schouten
Koen Kesting
96
94
36.72 Hester Boes
Nick Venema
94
93
8. Zwemvereniging Hoorn 3 Zwemvereniging Hoorn 2:09.09 2:11.10
Monique Berlemon
Michiel van Essen
69
93
33.76 Indra Sinnige
Thierry Feld
95
96
9. Zwemvereniging Hoorn 4 Zwemvereniging Hoorn 2:33.87 2:36.55
Jodie Moraal
Thomas Franke
97
94
40.21 Lisette Hoogervorst
Danny Berlemon
97
96


<< TOP >>
Programmanr. 2
25.10.08 - 13:36
Gemengd, 4 x 50m vrije slag 8 - 10 jaar
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Zwemvereniging Hoorn 1 Zwemvereniging Hoorn 2:58.90 2:54.16
Ian Berkel
Ilse van Ginkel
98
98
43.25 Sam Haring
Marielle Vijver
99
98


<< TOP >>
Programmanr. 3
25.10.08 - 13:40
Dames, 200m wisselslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Yvonne Verbeek WZ&PC Purmerend 2:35.58 9402788 2:35.14
2. Helena La Zwemvereniging Hoorn 2:41.51 9502134 2:37.74
3. Tessa Mosch MSV- Zeemacht 2:42.26 9102172 2:40.37
4. Suzanne Mosch MSV- Zeemacht 2:49.15 9400548 2:46.78
5. Anouk Limburg MSV- Zeemacht 2:48.60 9501806 2:47.60
6. Janine Kroon Ed-Vo 2:49.33 9600600 2:49.71
7. Nienke van der Zee Zv Aquarius 3:04.94 9605430 2:59.65
8. Renee v.d. Brink MSV- Zeemacht 3:11.11 9602732 3:05.75
9. Chantal Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn 3:16.10 9603884 3:09.31
10. José Verbeek WZ&PC Purmerend 3:10.26 9701248 3:16.97
11. Charita Furumaya De Reuring 3:20.90 9505610 3:25.01
12. Alicia Furumaya De Reuring NT 9703968 3:46.31
DIS Roos Vredenburg Oeza 3:17.52 9504618 3:10.31 SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
25.10.08 - 13:52
Heren, 200m wisselslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jeffrey Appel WZ&PC Purmerend 2:21.57 9200027 2:17.23
2. Sverre Eschweiler MSV- Zeemacht 2:19.62 9204035 2:18.72
3. Thom Wever Zwemvereniging Hoorn 2:27.37 9102711 2:28.21
4. Bruun Beenker Zwemvereniging Hoorn 2:28.22 9100083 2:29.40
5. Guus Jonk Zwemvereniging Hoorn 2:41.37 9501509 2:42.92
6. Robin Stammes De Reuring 2:49.40 9202809 2:46.67
7. Jordi Kerssens Zwemvereniging Hoorn 3:24.15 9601075 3:26.32
DIS Yannick Vijver Zwemvereniging Hoorn 2:50.89 9600469 2:46.19 VH
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DIS Richard Brink MSV- Zeemacht 2:47.19 9203691 2:52.76 SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
25.10.08 - 13:59
Dames, 50m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Nynke de Groot Zwemvereniging Hoorn 32.50 8801490 33.38
2. Evelien Jurriansen MSV- Zeemacht 36.78 9207504 35.34
3. Iris Niesten Oeza 37.01 9204024 37.62
4. Kristine Zwaan Zwemvereniging Hoorn 37.79 9604426 38.60
5. Monica Schouten ZV Waterland 42.62 9602828 41.92
6. Cyrelle Feld Zwemvereniging Hoorn NT 9407080 43.53
7. Marit Groen De Reuring NT 9704910 51.73
8. Melanie Volkers MSV- Zeemacht 55.88 9506126 54.97
9. Desiree Veenstra MSV- Zeemacht NT 9704886 1:04.53
DIS Marije Visser MSV- Zeemacht NT 9307660 41.94 RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Jodie Moraal Zwemvereniging Hoorn NT 9705164 58.58 RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZA Sabrina Kootje ZV Waterland NT 8301142


<< TOP >>
Programmanr. 6
25.10.08 - 14:02
Heren, 50m rugslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Dave Heshof WZ&PC Purmerend 33.25 9501403 31.39 FJ 1
2. Toine van Diepen Zwemvereniging Hoorn 32.79 6400175 31.39 FJ 2
3. Jordy de Klerk WZ&PC Purmerend 31.24 9300269 31.39 FJ 3
4. Remy Naporowski WZ&PC Purmerend 33.95 9303065 32.35
5. Nick Venema ZV Waterland 33.52 9300951 32.53
6. Barry Kleijne Oeza 34.65 9300661 34.21
7. Koen Kesting ZV Waterland 36.00 9400225 35.66
8. Rick Jellema WZ&PC Purmerend 37.87 9303063 37.61
9. Remco Visser De Reuring 39.21 9503185 39.31
10. Huib Koenen De Reuring 43.66 9702913 44.92
11. Niels de Jongh Zv Aquarius 47.16 9603239 45.68
12. Matthew de Wit Oeza NT 9703831 1:01.84
DIS Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 36.44 9600467 38.93 RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend NT 9703609 43.15 RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
25.10.08 - 14:06
25m rugslag Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tobias van den Nieuwendijk Zv Aquarius 27.59 01TNagv 25.34
2. Max Pera Zwemvereniging Hoorn 31.45 0100275 34.91
3. Tim Wijnberger Zwemvereniging Hoorn 50.60 0100467 37.46


<< TOP >>
Programmanr. 8
25.10.08 - 14:08
50m rugslag Mix Minioren 5 en later
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Martijn de Ruiter Zv Aquarius 43.43 9900091 43.99
2. Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 51.00 9800336 44.08
3. Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 46.37 9901491 44.12
4. Isabel van den Nieuwndijk Zv Aquarius 46.88 9803222 44.42
5. Hugo Blom De Reuring 49.60 9801949 45.57
6. Sean Tuinstra Oeza 47.54 9801685 46.42
7. Koen Gaal Oeza 45.49 9901113 46.76
8. Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 49.65 9803342 47.68
9. Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 59.14 9901643 47.71
10. Floor Koenen De Reuring 50.25 0001606 47.92
11. Anouk Zandbergen MSV- Zeemacht 50.63 9802774 49.74
12. Marije van den Hoff MSV- Zeemacht 53.60 9802560 50.56
13. Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 52.40 0000349 50.92
14. Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 56.92 9901438 55.96
15. Nikki Zandbergen MSV- Zeemacht 1:02.20 9802776 1:00.80
16. Simone Anvelink MSV- Zeemacht NT 0001546 1:03.27
17. Anna van Moll MSV- Zeemacht NT 0001548 1:08.13
DIS Suzanne Ivens Oeza NT 9902904 57.98 RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEM Simon Koopen WZ&PC Purmerend 51.87 9802127


<< TOP >>
Programmanr. 9
25.10.08 - 14:14
Dames, 100m vlinderslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Pascalle Spiekerman WZ&PC Purmerend 1:12.25 9403030 1:07.95
2. Cleo Denise Bol WZ&PC Purmerend 1:11.66 9403314 1:08.80
3. Annemiek Suiker De Reuring 1:15.39 9501636 1:14.50 FJ 1
4. Jessica de Ruiter Zv Aquarius 1:17.41 9306160 1:14.50 FJ 2
5. Anouk van der Gracht Oeza 1:14.40 8901408 1:17.28
6. Janine Rooker WZ&PC Purmerend 1:18.88 9600316 1:18.82
7. Evelien Jurriansen MSV- Zeemacht 1:25.28 9207504 1:20.71
8. Nienke van der Zee Zv Aquarius 1:35.89 9605430 1:30.21
DIS Charita Furumaya De Reuring 1:42.36 9505610 1:39.18 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEM Miloes Rozemuller Zwemvereniging Hoorn 1:14.69 9501832


<< TOP >>
Programmanr. 10
25.10.08 - 14:18
Heren, 100m vlinderslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jeroen Beemster WZ&PC Purmerend 59.75 8700155 1:02.13
2. Marijn Nijssen Zwemvereniging Hoorn 1:02.61 8703983 1:04.09
3. Jory van der Gracht Oeza 1:04.55 8701097 1:04.11
4. Bart Beemster WZ&PC Purmerend 1:00.66 8700153 1:04.72
5. Frank van der Wolff Zwemvereniging Hoorn 1:08.26 9400955 1:04.89
6. Jeroen van Tricht Zv Aquarius 1:12.02 8904613 1:10.41
7. Gerben Rozie MSV- Zeemacht 1:14.16 9002507 1:16.74
8. Thijs Alferink Zwemvereniging Hoorn NT 9206629 1:18.46
9. Stephen de Wit Oeza 1:17.48 9306669 1:19.26
10. Koen Kesting ZV Waterland 1:17.58 9400225 1:20.81
11. Paul de Graaf ZV Waterland 1:20.54 9500107 1:21.03
12. Maikel Boes ZV Waterland 1:25.77 9204629 1:23.96
13. Danny Berlemon Zwemvereniging Hoorn 1:23.46 9600527 1:25.82
14. Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 2:17.58 9703033 2:00.07


<< TOP >>
Programmanr. 11
25.10.08 - 14:25
Dames, 50m schoolslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Mariska van Engeldorp Zv Aquarius 38.20 9502326 37.31
2. Yvonne Verbeek WZ&PC Purmerend 39.67 9402788 38.93
3. Marcha Kemp WZ&PC Purmerend 39.50 9504810 39.35
4. Manon Wiersma Zwemvereniging Hoorn 40.94 9600112 41.14
5. Kristine Zwaan Zwemvereniging Hoorn 42.89 9604426 43.12
6. Marije Visser MSV- Zeemacht NT 9307660 44.25
7. Marloes Jellema WZ&PC Purmerend 46.22 9500922 45.07
8. Hester Boes ZV Waterland 45.98 9403670 46.41
9. José Verbeek WZ&PC Purmerend 45.62 9701248 46.78
10. Anne Groen De Reuring NT 9506314 47.30 FJ 1
11. Jill van Offenbeek* Zwemvereniging Hoorn NT 9605924 47.30 FJ 2
12. Daniëlle Bakker Oeza 44.50 9605392 49.70
13. Kelly Willemse* Zwemvereniging Hoorn NT 9506354 50.00
14. Cyrelle Feld Zwemvereniging Hoorn NT 9407080 51.95
15. Lisette Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn NT 9704666 53.21
16. Jodie Moraal Zwemvereniging Hoorn NT 9705164 56.23
17. Sarah Harrell* Zwemvereniging Hoorn 1:01.05 9506156 56.99
18. Melanie Volkers MSV- Zeemacht 56.53 9506126 58.81
DIS Desiree Veenstra MSV- Zeemacht 55.68 9704886 56.48 SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
NG.ZA Sabrina Kootje ZV Waterland NT 8301142


<< TOP >>
Programmanr. 12
25.10.08 - 14:31
Heren, 50m schoolslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Bas Tietze WZ&PC Purmerend 30.60 8703351 31.30
2. Remy Naporowski WZ&PC Purmerend 41.39 9303065 37.44
3. Yannick Vijver Zwemvereniging Hoorn 42.13 9600469 39.89
4. Stefan Tijms Oeza 43.72 9300863 42.73
5. Rick Jellema WZ&PC Purmerend 44.68 9303063 42.89
6. Beau Kneppers Oude Veer 46.02 9703157 45.87


<< TOP >>
Programmanr. 13
25.10.08 - 14:33
25m schoolslag Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tobias van den Nieuwendijk Zv Aquarius 28.86 01TNagv 25.60
2. Max Pera Zwemvereniging Hoorn 31.40 0100275 32.06
3. Tim Wijnberger Zwemvereniging Hoorn 42.89 0100467 40.85


<< TOP >>
Programmanr. 14
25.10.08 - 14:34
50m schoolslag Mix Minioren 5 en later
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sean Tuinstra Oeza 51.51 9801685 50.30
2. Hugo Blom De Reuring 54.53 9801949 50.66
3. Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 52.43 9803342 51.24
4. Koen Gaal Oeza 57.30 9901113 52.64
5. Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 54.70 0000349 53.09
6. Sam Haring Zwemvereniging Hoorn NT 9901491 53.77
7. Floor Koenen De Reuring 53.50 0001606 53.87
8. Rowan Tom WZ&PC Purmerend 55.21 9802219 53.88
9. Barry van Engeldorp Zv Aquarius 55.52 9900089 55.36
10. Anouk Zandbergen MSV- Zeemacht 57.02 9802774 55.38
11. Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 59.80 9901438 55.63
12. Isabel van den Nieuwndijk Zv Aquarius 51.10 9803222 56.94
13. Sacha Schepers Zwemvereniging Hoorn 1:00.70 9801664 57.10
14. Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 1:02.45 9901643 57.24
15. Ilse van Ginkel Zwemvereniging Hoorn 57.77 9801660 57.57
16. Suzanne Ivens Oeza NT 9902904 58.28 FJ 1
17. Mitchell van Dijk Oeza NT 9902145 58.28 FJ 2
18. Marjolein Visser De Reuring 1:00.65 9902216 59.07
19. Lot Kuilboer Zv Aquarius 59.65 9901746 1:00.36
20. Mara Döderlein de Win WZ&PC Purmerend 56.11 0000412 1:00.53
21. Marije van den Hoff MSV- Zeemacht 59.57 9802560 1:00.89
22. Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 1:00.03 9801199 1:02.09
23. Simone Anvelink MSV- Zeemacht 1:04.86 0001546 1:04.63
24. Anna van Moll MSV- Zeemacht 1:11.85 0001548 1:15.18
DIS Nikki Zandbergen MSV- Zeemacht 1:03.69 9802776 1:03.64 SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.


<< TOP >>
Programmanr. 15
25.10.08 - 14:42
Dames, 100m vrije slag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Pascalle Spiekerman WZ&PC Purmerend 1:02.28 9403030 1:00.19
2. Sharon van der Leest WZ&PC Purmerend 1:02.87 9202772 1:02.83
3. Claudia Rijkhoff Zwemvereniging Hoorn 1:04.54 9603338 1:03.70
4. Maureen Udes WZ&PC Purmerend 1:02.72 9103128 1:03.81 FJ 1
5. Tessa Mosch MSV- Zeemacht 1:00.86 9102172 1:03.81 FJ 2
6. Evelien Jurriansen MSV- Zeemacht 1:08.09 9207504 1:05.68
7. Mariska van Engeldorp Zv Aquarius 1:06.94 9502326 1:05.89
8. Manon Wiersma Zwemvereniging Hoorn 1:08.05 9600112 1:08.06
9. Annemiek Suiker De Reuring 1:07.93 9501636 1:09.80
10. Iris Niesten Oeza 1:11.57 9204024 1:10.93
11. Simone Druijf Zwemvereniging Hoorn 1:13.85 9505830 1:10.99
12. Renee v.d. Brink MSV- Zeemacht 1:13.07 9602732 1:15.69
13. Roos Vredenburg Oeza 1:19.30 9504618 1:17.46
14. José Verbeek WZ&PC Purmerend 1:18.02 9701248 1:17.57
15. Indra Sinnige Zwemvereniging Hoorn 1:17.91 9502076 1:18.45
16. Chantal Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn 1:18.31 9603884 1:18.51
17. Daniëlle Bakker Oeza 1:25.53 9605392 1:19.60
18. Claudia Spiekerman WZ&PC Purmerend 1:23.60 9406972 1:21.61
AFGEM Miloes Rozemuller Zwemvereniging Hoorn 1:06.32 9501832


<< TOP >>
Programmanr. 16
25.10.08 - 14:50
Heren, 100m vrije slag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sverre Eschweiler MSV- Zeemacht 54.06 9204035 55.22
2. Jeffrey Appel WZ&PC Purmerend 56.78 9200027 55.32
3. Jeroen Beemster WZ&PC Purmerend 55.39 8700155 56.38
4. Bas Tietze WZ&PC Purmerend 55.26 8703351 58.33
5. Nick Venema ZV Waterland 1:00.27 9300951 58.40
6. Thom Wever Zwemvereniging Hoorn 57.87 9102711 58.92
7. Marijn Nijssen Zwemvereniging Hoorn 57.19 8703983 59.11
8. Frank van der Wolff Zwemvereniging Hoorn 1:00.81 9400955 59.45
9. Dennis de Ruiter Zv Aquarius 59.58 9206069 1:00.41
10. Dave Heshof WZ&PC Purmerend 1:01.64 9501403 1:01.09
11. Remy Naporowski WZ&PC Purmerend 1:02.81 9303065 1:01.16
12. Bruun Beenker Zwemvereniging Hoorn 59.80 9100083 1:01.45
13. Thijs Alferink Zwemvereniging Hoorn 1:04.84 9206629 1:02.43
14. Gerben Rozie MSV- Zeemacht 1:04.97 9002507 1:03.92
15. Lars Haarsma Zwemvereniging Hoorn 1:05.97 9600745 1:04.35
16. Guus Jonk Zwemvereniging Hoorn 1:04.76 9501509 1:04.75
17. Barry Kleijne Oeza 1:04.29 9300661 1:05.52
18. Robin Stammes De Reuring 1:06.47 9202809 1:07.39
19. Richard Brink MSV- Zeemacht 1:07.76 9203691 1:07.89
20. Maikel Boes ZV Waterland 1:07.45 9204629 1:08.35
21. Remco Visser De Reuring 1:14.26 9503185 1:11.76
22. Thomas Franke Zwemvereniging Hoorn 1:13.18 9404853 1:13.68
23. Jordi Kerssens Zwemvereniging Hoorn 1:18.93 9601075 1:19.95
24. Huib Koenen De Reuring 1:23.65 9702913 1:23.03


<< TOP >>
Programmanr. 17
25.10.08 - 14:57
Dames, 50m vlinderslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Cleo Denise Bol WZ&PC Purmerend 30.98 9403314 29.73
2. Jessica de Ruiter Zv Aquarius 32.34 9306160 32.17
3. Nynke de Groot Zwemvereniging Hoorn 33.50 8801490 32.66
4. Claudia Rijkhoff Zwemvereniging Hoorn 32.16 9603338 33.15 FJ 1
5. Nicole Palmboom Oeza 31.87 9106072 33.15 FJ 2
6. Suzanne Mosch MSV- Zeemacht 33.58 9400548 33.24
7. Anouk Limburg MSV- Zeemacht 33.89 9501806 33.37
8. Anouk van der Gracht Oeza 32.71 8901408 33.55
9. Yvonne Verbeek WZ&PC Purmerend 34.27 9402788 34.06
10. Monique Berlemon Zwemvereniging Hoorn 38.61 6900808 39.08
11. Marloes Jellema WZ&PC Purmerend 38.13 9500922 41.18
12. Charita Furumaya De Reuring 39.72 9505610 41.66
13. Monica Schouten ZV Waterland 44.94 9602828 43.86
14. Daniëlle Bakker Oeza 39.31 9605392 49.78
15. Alicia Furumaya De Reuring 48.75 9703968 51.30
16. Lisette Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn NT 9704666 59.86
NG.ZA Sabrina Kootje ZV Waterland NT 8301142


<< TOP >>
Programmanr. 18
25.10.08 - 15:01
Heren, 50m vlinderslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Koen Kesting ZV Waterland 32.50 9400225 33.10
2. Thierry Feld Zwemvereniging Hoorn 34.97 9601185 33.68 FJ 1
3. Michiel van Essen Zwemvereniging Hoorn 33.84 9306377 33.68 FJ 2
4. Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 35.99 9600467 36.91
5. Beau Kneppers Oude Veer 47.82 9703157 49.85


<< TOP >>
Programmanr. 19
25.10.08 - 15:02
25m vlinderslag Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
<< TOP >>
Programmanr. 20
25.10.08 - 15:02
50m vlinderslag Mix Minioren 5 en later
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Martijn de Ruiter Zv Aquarius 42.86 9900091 44.23
2. Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 51.03 9800336 47.72
3. Rowan Tom WZ&PC Purmerend 51.93 9802219 52.49
4. Ian van Tiel WZ&PC Purmerend 53.42 0000349 53.36
5. Barry van Engeldorp Zv Aquarius 1:01.71 9900089 55.22
6. Mara Döderlein de Win WZ&PC Purmerend 1:04.58 0000412 1:05.08
DIS Lot Kuilboer Zv Aquarius 58.19 9901746 1:01.20 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Marjolein Visser De Reuring NT 9902216 1:10.47 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEM Simon Koopen WZ&PC Purmerend 56.47 9802127


<< TOP >>
Programmanr. 21
25.10.08 - 15:06
Dames, 100m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sharon van der Leest WZ&PC Purmerend 1:08.74 9202772 1:09.23
2. Pascalle Spiekerman WZ&PC Purmerend 1:13.70 9403030 1:10.16
3. Nienke van der Zee Zv Aquarius 1:23.37 9605430 1:22.07
4. Claudia Spiekerman WZ&PC Purmerend NT 9406972 1:36.42
AFGEM Miloes Rozemuller Zwemvereniging Hoorn 1:18.29 9501832


<< TOP >>
Programmanr. 22
25.10.08 - 15:08
Heren, 100m rugslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Frank van der Wolff Zwemvereniging Hoorn 1:06.27 9400955 1:04.12
2. Paul Oudendijk Oeza 1:02.89 8101287 1:04.35
3. Bart Beemster WZ&PC Purmerend 1:02.73 8700153 1:06.11
4. Jeroen van Tricht Zv Aquarius 1:08.22 8904613 1:11.05
5. Lars Haarsma Zwemvereniging Hoorn 1:15.13 9600745 1:14.25
6. Thierry Feld Zwemvereniging Hoorn 1:20.90 9601185 1:18.70
7. Maikel Boes ZV Waterland 1:18.78 9204629 1:19.25
8. Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 1:32.78 9703033 1:34.16


<< TOP >>
Programmanr. 23
25.10.08 - 15:13
Dames, 50m vrije slag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Cleo Denise Bol WZ&PC Purmerend 26.86 9403314 27.52
2. Tessa Mosch MSV- Zeemacht 27.75 9102172 27.76
3. Jessica de Ruiter Zv Aquarius 28.20 9306160 29.06
4. Suzanne Mosch MSV- Zeemacht 29.05 9400548 29.38
5. Maureen Udes WZ&PC Purmerend 29.35 9103128 29.63
6. Anouk Limburg MSV- Zeemacht 29.84 9501806 29.80
7. Nynke de Groot Zwemvereniging Hoorn 30.00 8801490 30.00
8. Mariska van Engeldorp Zv Aquarius 30.15 9502326 30.11
9. Janine Rooker WZ&PC Purmerend 29.74 9600316 30.21
10. Annemiek Suiker De Reuring 30.96 9501636 32.06
11. Marcha Kemp WZ&PC Purmerend 32.76 9504810 32.16
12. Anouk van der Gracht Oeza 31.57 8901408 32.94 FJ 1
13. Kristine Zwaan Zwemvereniging Hoorn 32.65 9604426 32.94 FJ 2
14. Renee v.d. Brink MSV- Zeemacht 35.82 9602732 33.60
15. Hester Boes ZV Waterland 34.03 9403670 34.04
16. José Nijman Oeza 35.97 9306988 34.50
17. Marloes Jellema WZ&PC Purmerend 34.65 9500922 35.47
18. Roos Vredenburg Oeza 36.30 9504618 36.43
19. Marije Visser MSV- Zeemacht NT 9307660 36.48
20. Cyrelle Feld Zwemvereniging Hoorn 42.13 9407080 37.29
21. Alicia Furumaya De Reuring 39.57 9703968 40.39
22. Jill van Offenbeek* Zwemvereniging Hoorn NT 9605924 41.13
23. Melanie Volkers MSV- Zeemacht 42.04 9506126 41.27
24. Jodie Moraal Zwemvereniging Hoorn NT 9705164 42.53
25. Anne Groen De Reuring NT 9506314 43.63
26. Sarah Harrell* Zwemvereniging Hoorn 53.87 9506156 49.46
27. Lisette Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn 48.55 9704666 49.82
28. Desiree Veenstra MSV- Zeemacht NT 9704886 51.32
29. Marit Groen De Reuring NT 9704910 53.47
DIS Kelly Willemse* Zwemvereniging Hoorn NT 9506354 AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 24
25.10.08 - 15:19
Heren, 50m vrije slag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sverre Eschweiler MSV- Zeemacht 25.12 9204035 25.32
2. Toine van Diepen Zwemvereniging Hoorn 25.51 6400175 25.55
3. Jeffrey Appel WZ&PC Purmerend 25.51 9200027 25.82
4. Dennis de Ruiter Zv Aquarius 25.78 9206069 26.65
5. Jory van der Gracht Oeza 27.25 8701097 27.34
6. Nick Venema ZV Waterland 28.16 9300951 27.50
7. Jordy de Klerk WZ&PC Purmerend 26.51 9300269 28.14
8. Thijs Alferink Zwemvereniging Hoorn 28.68 9206629 28.45
9. Barry Kleijne Oeza 29.24 9300661 28.90
10. Stephen de Wit Oeza 30.11 9306669 29.11
11. Richard Brink MSV- Zeemacht 29.32 9203691 29.45
12. Stefan Tijms Oeza 31.25 9300863 31.41
13. Rick Jellema WZ&PC Purmerend 32.89 9303063 32.30 FJ 1
14. Remco Visser De Reuring 32.75 9503185 32.30 FJ 2
15. Carlo Kemp WZ&PC Purmerend 31.84 9600467 32.30 FJ 3
16. Danny Berlemon Zwemvereniging Hoorn 34.05 9600527 32.84
17. Beau Kneppers Oude Veer 35.50 9703157 35.67
18. Huib Koenen De Reuring 38.41 9702913 37.75
19. Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend 37.87 9703609 38.39
20. Niels de Jongh Zv Aquarius 42.28 9603239 40.03
21. Matthew de Wit Oeza NT 9703831 55.74


<< TOP >>
Programmanr. 25
25.10.08 - 15:23
25m vrije slag Mix Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tobias van den Nieuwendijk Zv Aquarius NT 01TNagv 29.30
2. Max Pera Zwemvereniging Hoorn 40.68 0100275 36.59


<< TOP >>
Programmanr. 26
25.10.08 - 15:25
50m vrije slag Mix Minioren 5 en later
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sam Haring Zwemvereniging Hoorn 39.40 9901491 36.00
2. Sean Tuinstra Oeza 40.29 9801685 38.15
3. Kyra Wijnker MSV- Zeemacht 40.44 9803342 39.28
4. Koen Gaal Oeza 39.76 9901113 40.06
5. Hugo Blom De Reuring 44.11 9801949 40.36
6. Martijn de Ruiter Zv Aquarius 37.84 9900091 40.60
7. Marielle Vijver Zwemvereniging Hoorn 39.97 9800336 40.75
8. Isabel van den Nieuwndijk Zv Aquarius 43.36 9803222 42.05
9. Rowan Tom WZ&PC Purmerend 42.62 9802219 42.16
10. Bas Takken Zwemvereniging Hoorn 51.18 9901643 42.76
11. Ian Berkel Zwemvereniging Hoorn 40.61 9801199 43.23
12. Anouk Zandbergen MSV- Zeemacht 52.72 9802774 43.61
13. Lot Kuilboer Zv Aquarius 43.94 9901746 43.99
14. Barry van Engeldorp Zv Aquarius 45.83 9900089 45.56
15. Floor Koenen De Reuring 47.37 0001606 46.93
16. Suzanne van den Brink MSV- Zeemacht 48.25 9901438 47.43 FJ 1
17. Nikki Zandbergen MSV- Zeemacht 45.65 9802776 47.43 FJ 2
18. Marjolein Visser De Reuring 50.64 9902216 49.66
19. Marije van den Hoff MSV- Zeemacht 47.68 9802560 49.76
20. Mara Döderlein de Win WZ&PC Purmerend 53.08 0000412 50.68
21. Suzanne Ivens Oeza 48.43 9902904 52.42
22. Mitchell van Dijk Oeza NT 9902145 54.75
23. Ilse van Ginkel Zwemvereniging Hoorn 1:00.03 9801660 54.96
24. Sacha Schepers Zwemvereniging Hoorn 57.91 9801664 56.81
25. Simone Anvelink MSV- Zeemacht NT 0001546 59.11
26. Anna van Moll MSV- Zeemacht NT 0001548 59.88
AFGEM Simon Koopen WZ&PC Purmerend 39.91 9802127


<< TOP >>
Programmanr. 27
25.10.08 - 15:32
Dames, 100m schoolslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Helena La Zwemvereniging Hoorn 1:22.37 9502134 1:20.81
2. Manon Wiersma Zwemvereniging Hoorn 1:26.18 9600112 1:28.07
3. Marcha Kemp WZ&PC Purmerend 1:25.46 9504810 1:28.76
4. Iris Niesten Oeza 1:29.55 9204024 1:31.42
5. Chantal Hoogervorst Zwemvereniging Hoorn 1:36.72 9603884 1:36.11
6. Indra Sinnige Zwemvereniging Hoorn 1:40.92 9502076 1:42.65
7. Marit Groen De Reuring 1:58.60 9704910 2:02.29


<< TOP >>
Programmanr. 28
25.10.08 - 15:37
Heren, 100m schoolslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Paul Oudendijk Oeza 1:10.70 8101287 1:13.29
2. Gerben Rozie MSV- Zeemacht 1:17.50 9002507 1:18.56
3. Bruun Beenker Zwemvereniging Hoorn 1:17.86 9100083 1:18.74
4. Guus Jonk Zwemvereniging Hoorn 1:20.93 9501509 1:23.59
5. Yannick Vijver Zwemvereniging Hoorn 1:23.19 9600469 1:24.01
6. Paul de Graaf ZV Waterland 1:24.09 9500107 1:25.84
7. Lars Haarsma Zwemvereniging Hoorn 1:26.93 9600745 1:27.57
8. Thomas Franke Zwemvereniging Hoorn 1:27.88 9404853 1:30.00
9. Jordi Kerssens Zwemvereniging Hoorn 1:38.75 9601075 1:38.11


<< TOP >>
Programmanr. 29
25.10.08 - 15:41
Dames, 100m wisselslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Maureen Udes WZ&PC Purmerend 1:13.69 9103128 1:14.27
2. Claudia Rijkhoff Zwemvereniging Hoorn 1:16.06 9603338 1:15.31
3. Janine Rooker WZ&PC Purmerend 1:18.81 9600316 1:15.43
4. Nicole Palmboom Oeza 1:12.94 9106072 1:16.35
5. Simone Druijf Zwemvereniging Hoorn 1:31.92 9505830 1:25.33
6. Monique Berlemon Zwemvereniging Hoorn 1:25.17 6900808 1:28.64
7. Claudia Spiekerman WZ&PC Purmerend 1:39.16 9406972 1:32.58
8. Monica Schouten ZV Waterland 1:39.14 9602828 1:42.13
DIS Hester Boes ZV Waterland 1:32.56 9403670 1:26.80 RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DIS José Nijman Oeza 1:31.61 9306988 1:32.51 RD/RH
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Anne Groen De Reuring 1:48.33 9506314 1:49.13 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Sarah Harrell* Zwemvereniging Hoorn NT 9506156 2:03.73 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 30
25.10.08 - 15:46
Heren, 100m wisselslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Toine van Diepen Zwemvereniging Hoorn 1:15.00 6400175 1:07.74
2. Jordy de Klerk WZ&PC Purmerend 1:08.33 9300269 1:08.09
3. Thom Wever Zwemvereniging Hoorn 1:09.92 9102711 1:08.22
4. Jory van der Gracht Oeza 1:09.11 8701097 1:09.66
5. Jeroen van Tricht Zv Aquarius 1:10.13 8904613 1:11.42
6. Dennis de Ruiter Zv Aquarius 1:13.86 9206069 1:15.08
7. Paul de Graaf ZV Waterland 1:18.11 9500107 1:18.38
8. Robin Stammes De Reuring 1:17.47 9202809 1:19.87
9. Michiel van Essen Zwemvereniging Hoorn 1:22.94 9306377 1:20.29
10. Danny Berlemon Zwemvereniging Hoorn 1:24.32 9600527 1:24.16
11. Danny Fabian Groen WZ&PC Purmerend 1:37.76 9703033 1:38.82
12. Sjors de Bruin WZ&PC Purmerend 1:37.44 9703609 1:40.88
DIS Niels de Jongh Zv Aquarius 1:54.41 9603239 1:45.51 VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.




Ik gebruik de gratis versie van
SPAMfighter
Wij zijn een gemeenschap van 5,5 miljoen gebruikers in strijd tegen spam.
1773 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.
De Professionele versie heeft deze voetnoot niet.