Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  7 - 8 jaar
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  10 jaar
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  9 jaar
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  11 jaar
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  10 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 12 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  7 - 8 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  9 jaar
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  11 jaar
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  11 - 12 jaar


Speedowedstrijd deel 1 Alkmaar
Alkmaar, 12.10.2008


Programmanr. 1
12-10-2008 - 13:30
Jongens, 100m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sam HaringZwemvereniging HoornNT99014911:25.53
2.Martijn de RuiterZv Aquarius1:25.9499000911:28.05
3.Brian OtjesZv Aquarius1:30.0899011351:32.39
4.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:47.0100003491:39.64FJ 1
5.Nanne brugmanZV Waterland1:47.3199013671:39.64FJ 2
6.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003211:41.17
7.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:47.2599000891:43.55
8.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT99020091:45.04
9.Vito MeijZV Waterland1:55.879900777.1:46.62
10.Mike SchilderEd-VoNT00007671:46.95
11.Kees determanZV Waterland2:04.0699013651:50.57
12.Joppe van BeekDAW-Finenzo1:53.7299006271:56.60
DISBas TakkenZwemvereniging HoornNT9901643VRA
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGEMBas VlugtEd-Vo1:26.299900727


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-10-2008 - 13:35
Meisjes, 100m schoolslag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor KoenenDe ReuringNT00016061:58.38
2.Rowie KampDe ReuringNT00017061:58.72
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:08.5600004122:10.13
4.Daphne de GrootEd-VoNT00014342:10.98
5.Chantal HetjesEd-VoNT00015102:11.54


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-10-2008 - 13:40
Jongens, 100m rugslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:25.4198001751:24.90
2.Tim TuijpEd-Vo1:29.4098009751:27.95
3.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:33.6598016311:33.68
4.Rick van ZantenZV Waterland1:32.8898003511:40.38
5.Hugo BlomDe Reuring1:43.4498019491:42.98
6.Frank DekkerDAW-Finenzo1:42.2998011551:43.65
7.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:51.2098022191:44.05
8.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:56.8898021271:44.90
9.Steef HuibertsOude Veer1:37.4398008131:45.12
10.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn1:57.0198011991:48.27
11.Sander KarregatEd-Vo1:45.2098003671:49.59
12.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:47.3298018511:54.57
13.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:58.5098013551:59.46
DISWibout RustenburgEZV EnkhuizenNT9801005AA
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBart KlootwijkMSV- Zeemacht1:55.1798013531:49.12RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMax PuschDAW-Finenzo1:51.6098029591:54.51RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-10-2008 - 13:45
Meisjes, 50m vlinderslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bibi StokvisZV De Bron57.80990089251.83
2.Leonie VosDAW-FinenzoNT990166253.80
3.Jasmijn PadtDAW-Finenzo58.01990015654.28
4.Lot KuilboerZv Aquarius1:14.88990174658.19
5.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:05.93990143858.84
6.Myrthe van BeekDAW-FinenzoNT990107459.91
7.Simone MulDe ReuringNT99027661:03.01
8.Rebecca SchipperZV Waterland1:28.1199022401:23.84
DISBenthe MulderDe ReuringNT99027641:07.23VD;VC
VD - Schoolslagbenen gezwommen., VC - Armen niet over water
DISMarjolein VisserDe ReuringNT99022161:09.71VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-10-2008 - 13:45
Jongens, 200m vrije slag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurits de BruijnDAW-FinenzoNT97009172:49.13
2.Beau KneppersOude VeerNT97031572:51.02
3.Levi TolEd-Vo3:06.5397003512:51.73
4.Huib KoenenDe ReuringNT97029133:07.87
5.Sanjay JagroepDAW-Finenzo3:24.2297016253:08.40
6.Victor NieuwstadMSV- ZeemachtNT97021773:10.53
7.Jan BoonEZV EnkhuizenNT97005393:12.71
8.Kjeld VerhageDAW-Finenzo3:37.8197026373:13.11
9.Davy BarrettMSV- ZeemachtNT97011153:17.59
10.Nico KarregatEd-VoNT97010013:18.89
11.Marc DekkerEZV EnkhuizenNT97004713:24.04
12.Lorenzo RunderkampEd-VoNT97034913:47.95
13.Max HeymanDe ReuringNT97037554:13.83
AFGEMNiels van KogelenbergEZV EnkhuizenNT9701555


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-10-2008 - 13:55
Meisjes, 200m wisselslag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Saritha van ZantenZV Waterland3:13.1398012203:17.27
2.Shanna VeermanEd-Vo3:24.6498003023:22.43
3.Silke JonkDAW-Finenzo3:38.7898020423:23.75
4.Naomi CohenZV WaterlandNT98012223:29.68
5.Elvira KorthagenZV Waterland3:42.1898010043:33.29
6.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT98033423:39.09
7.Maartje FeldbergDAW-Finenzo3:43.7398016203:42.71
8.Mandy VoorthuizenEZV EnkhuizenNT98027483:46.92
9.Isabel van den NieuwendijkZv AquariusNT98032223:53.35
10.Alisa GroeneveldDe Reuring4:10.0498034504:02.22
11.Saviël KuikenMSV- ZeemachtNT98020144:06.16
12.Nika MarinusMSV- ZeemachtNT98012124:27.29
DISMerel TolEd-Vo3:49.239800300WA
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag.
DISBenthe Vries deDe Reuring3:44.5598019143:31.90RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMandy van BeverenDe ReuringNT98034483:56.12VC,RD
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., RD - Rugligging verlaten/stuwen zonder met keerpunt bezig te zijn.
DISNora DekkerEZV EnkhuizenNT98025304:21.43RH,SK
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., SK - niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt
DISOdette HelslootZwemvereniging HoornNT98027644:34.86VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
NG.ZAJaimy SwinkelsDe ReuringNT9803073


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-10-2008 - 14:05
Jongens, 200m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo2:18.2695011192:09.75
2.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn2:24.1196007452:18.75
3.Guus JonkZwemvereniging Hoorn2:25.0795015092:20.16
4.Job BoersmaDe Reuring2:24.5095011852:20.79
5.Klaas SchouteDAW-Finenzo2:27.1695008912:22.73
6.Felix GeenenDAW-Finenzo2:33.4395010852:26.45
7.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn2:37.7296011852:27.55
8.Jasper FalkDAW-Finenzo2:31.7895027852:32.42
9.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:44.9695038812:33.05
10.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn2:37.7396004692:33.16
11.Pepijn JorinkDAW-Finenzo2:37.8695025752:34.07
12.Remco VisserDe Reuring2:38.8295031852:34.28
13.Jan PeereboomDAW-Finenzo2:47.2795013712:36.25
14.Paul de GraafZV Waterland2:38.0295001072:36.47
15.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn2:38.0096005272:36.76
16.Rowin MeuffelsDAW-Finenzo2:47.9096033252:43.15
17.Alphonse de KosterZwemvereniging Hoorn3:42.1196036952:45.47
18.Bas De LangeEZV Enkhuizen2:54.1496012432:50.78
19.Jeroen HoebenZwemvereniging Hoorn3:04.8796029552:52.85
20.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn3:07.9996022492:55.73
21.Jordy HuibertsOude Veer2:50.9495022792:57.83
22.Rick PeereboomDAW-Finenzo3:05.1596006792:58.16
23.Rick de MoelEZV EnkhuizenNT96039273:02.38
24.Marnix VermeerZv Aquarius3:10.5596022753:02.74
25.Dani HoetmerDAW-FinenzoNT96045033:04.23
26.Rik StoelwinderZv Aquarius3:09.2996002393:10.84
27.Ted BoerkampZv Aquarius3:22.5295046633:14.55
28.Jos KalverboerZV Waterland3:10.3196022413:15.88
29.Niels de JonghZv AquariusNT96032393:17.37
30.Brian de PagterDAW-Finenzo3:58.1396035853:26.16
31.Lukas CovicMSV- Zeemacht3:45.5996038993:33.01
32.Jeffrey DekkerZv Aquarius4:01.5396041573:39.51
33.Herke BrugmanZV Waterland4:02.9396041433:52.52
34.Leon CovicMSV- Zeemacht4:06.6796039013:57.19
AFGEMMartijn FalkDAW-Finenzo2:59.649601457
AFGEMRowdy SpaltmanDAW-Finenzo2:35.419501747
AFGEMMatthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn3:06.349501405
NGJordi KerssensZwemvereniging Hoorn2:53.399601075


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-10-2008 - 14:25
Meisjes, 200m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo2:28.4196049382:20.87
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:26.4996001122:24.24
3.Irene TeuferDAW-Finenzo2:32.3896023402:26.12
4.Roxann GeenenDAW-Finenzo2:29.1596015182:27.76
5.Marit VisscherDAW-Finenzo2:35.0996000042:30.71
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend2:38.9396008682:31.70
7.Sophie PadtDAW-Finenzo2:30.4596015142:32.31
8.Janine KroonEd-Vo2:41.9296006002:33.47
9.Mirl de BoerDAW-Finenzo2:41.6897004682:34.61
10.Tess de BoerDAW-Finenzo2:47.2996015162:40.47FJ 1
11.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht2:42.4096027322:40.47FJ 2
12.Lucille StroobachOude Veer2:53.1596014822:41.62
13.Laura StokxDAW-Finenzo2:40.8296015102:41.72
14.Nadine van/der PolOude Veer2:51.5496037202:42.04
15.Rebecca MartensDAW-Finenzo2:53.2696043522:44.65FJ 1
16.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo2:58.9296033362:44.65FJ 2
17.Elena PeetersDAW-Finenzo2:55.4296036902:48.16
18.Marloes RieckerWZ&PC PurmerendNT96019602:48.95
19.Danielle VisserDe Reuring3:02.3997013462:50.97
20.Elna van DeelenEZV Enkhuizen3:20.3296048642:51.13
21.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn2:56.5296038842:51.90
22.Britt GerritseMSV- Zeemacht2:56.4896055142:53.35
23.Ilse MulderDe Reuring3:02.1296046522:53.66
24.Denise OtjesZv Aquarius2:52.4496013782:53.78
25.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht2:57.7496046282:54.48
26.Yvanna ZuurveldDAW-Finenzo3:25.0897029982:57.56
27.Annemarie OtteEd-Vo3:04.7096038102:57.69
28.Annika VaderMSV- Zeemacht2:59.8097015522:58.68
29.Laura BeekesZwemvereniging Hoorn3:09.8396003542:59.16
30.Nathalie VeldboerDe Reuring3:00.1996011443:01.47
31.Lisa SchellingerZV Waterland2:56.4196020063:01.70
32.Isabelle OtteEd-Vo3:16.5497026463:02.78
33.Becky VendelDe Reuring3:08.0796046543:03.50
34.Kyla GroeneveldDe Reuring3:21.0897034543:04.29
35.Monica SchoutenZV Waterland3:17.9296028283:10.11
36.Anouk OutWZ&PC PurmerendNT96019623:10.75
37.Lotte HoogeterpDAW-FinenzoNT97038783:11.30
38.Kaylee RuiterZV De Bron3:24.9596019803:15.21
39.Kim HiemstraDe Reuring3:27.6397039663:15.67
40.Lonneke van WouwenDAW-Finenzo3:30.4497007623:17.72
41.Alicia FurumayaDe Reuring3:29.8797039683:18.73
42.Loïs AnthonijszMSV- ZeemachtNT96050463:19.26
43.Tami de LangeDAW-FinenzoNT97041163:22.31
44.Fenke BosschertDAW-FinenzoNT97047243:23.55
45.Nataly EtmanEZV EnkhuizenNT97032303:27.34
46.Marion SybesmaEZV EnkhuizenNT97040483:27.38
47.Cheyenne BreekerMSV- ZeemachtNT97044983:31.07
48.Judith OostromZV WaterlandNT97045903:31.64
49.Merel VersteegDAW-FinenzoNT97048363:34.33
50.Cyrilla LogmanDAW-FinenzoNT97004563:35.43
51.Annika EpkerZwemvereniging Hoorn3:55.8997011883:36.04
52.Heather BoumanMSV- ZeemachtNT97024563:44.06
53.Manon van DurenDAW-FinenzoNT97048403:44.65
54.Lara KesselaarMSV- ZeemachtNT97048843:54.08
55.Lisette HoogervorstZwemvereniging HoornNT97046664:07.13
AFGEMMarit GroenDe ReuringNT9704910
AFGEMLotte RustenburgEZV Enkhuizen3:01.389600936
AFGEMKristine ZwaanZwemvereniging Hoorn2:46.239604426


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-10-2008 - 14:55
Jongens, 100m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Martijn de RuiterZv Aquarius1:40.1299000911:37.88
2.Sam HaringZwemvereniging HoornNT99014911:44.01
3.Nanne brugmanZV Waterland1:58.9499013671:49.59
4.Brian OtjesZv Aquarius1:47.7999011351:49.65
5.Barry van EngeldorpZv Aquarius1:56.3199000891:52.34
6.Bas TakkenZwemvereniging HoornNT99016431:52.47
7.Marc CastricumZwemvereniging HoornNT00003211:53.50
8.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:00.6700003491:54.11
9.Vito MeijZV Waterland2:06.229900777.1:54.41
10.Joppe van BeekDAW-Finenzo1:51.1099006272:00.15
11.Kees determanZV WaterlandNT99013652:02.86
12.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT99020092:13.12
DISMike SchilderEd-VoNT00007672:00.60RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMBas VlugtEd-Vo1:46.709900727


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-10-2008 - 15:15
Meisjes, 100m wisselslag7 - 8 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor KoenenDe ReuringNT00016061:52.64
2.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend2:02.7200004122:00.66
3.Chantal HetjesEd-VoNT00015102:14.00
4.Daphne de GrootEd-VoNT00014342:15.95
DISRowie KampDe ReuringNT00017061:50.09RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-10-2008 - 15:15
Jongens, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDAW-Finenzo1:14.8298001751:14.84
2.Tim TuijpEd-Vo1:19.6698009751:19.64
3.Thomas HaneveldDAW-Finenzo1:25.6198016311:29.33
4.Rick van ZantenZV Waterland1:22.9998003511:31.75
5.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:30.3598018511:32.22
6.Hugo BlomDe Reuring1:35.5098019491:32.67
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:47.8498021271:32.75
8.Frank DekkerDAW-Finenzo1:42.5398011551:33.85
9.Steef HuibertsOude Veer1:33.5598008131:35.55
10.Rowan TomWZ&PC Purmerend1:37.2598022191:35.87
11.Bart KlootwijkMSV- Zeemacht1:45.2598013531:36.13
12.Sander KarregatEd-Vo1:31.5098003671:38.43
13.Wibout RustenburgEZV Enkhuizen1:46.1198010051:45.95
14.Vitken VaderMSV- Zeemacht1:52.0998013551:46.45
15.Max PuschDAW-Finenzo1:50.1198029591:47.46
16.Ian BerkelZwemvereniging Hoorn1:45.1598011991:47.78


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-10-2008 - 15:20
Meisjes, 100m schoolslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Suzanne van den BrinkMSV- ZeemachtNT99014381:57.23
2.Leonie VosDAW-FinenzoNT99016621:57.62
3.Bibi StokvisZV De Bron2:00.7599008921:59.15
4.Simone MulDe ReuringNT99027662:00.57
5.Lot KuilboerZv Aquarius2:08.6199017462:08.26
6.Benthe MulderDe ReuringNT99027642:10.98
7.Marjolein VisserDe Reuring2:10.9499022162:11.71
8.Rebecca SchipperZV Waterland2:13.0999022402:11.85
9.Jasmijn PadtDAW-Finenzo2:12.2999001562:12.82
10.Myrthe van BeekDAW-FinenzoNT99010742:14.14


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-10-2008 - 15:25
Jongens, 100m wisselslag11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Beau KneppersOude Veer1:31.7597031571:32.14
2.Maurits de BruijnDAW-Finenzo1:33.3397009171:34.14
3.Sanjay JagroepDAW-Finenzo1:39.4697016251:36.96
4.Victor NieuwstadMSV- Zeemacht1:39.4697021771:38.82
5.Nico KarregatEd-Vo1:45.7097010011:39.74
6.Kjeld VerhageDAW-Finenzo1:43.0997026371:41.94
7.Jan BoonEZV Enkhuizen1:48.3997005391:44.33
8.Davy BarrettMSV- Zeemacht1:49.0097011151:55.86
DISHuib KoenenDe Reuring1:41.599702913AM
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .
DISLevi TolEd-Vo1:29.5397003511:28.28RH,SC
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., SC - armbewegingen niet in hetzelfde horizontale vlak
DISMarc DekkerEZV Enkhuizen1:50.2297004711:46.50VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLorenzo RunderkampEd-VoNT97034911:48.02SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMax HeymanDe ReuringNT97037552:13.89VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMNiels van KogelenbergEZV Enkhuizen1:50.469701555


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-10-2008 - 15:30
Meisjes, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Silke JonkDAW-Finenzo1:27.6098020421:22.09
2.Saritha van ZantenZV Waterland1:23.8498012201:23.42
3.Shanna VeermanEd-Vo1:25.7098003021:23.59
4.Naomi CohenZV Waterland1:25.4798012221:28.66
5.Benthe Vries deDe Reuring1:35.0898019141:30.43
6.Elvira KorthagenZV Waterland1:30.6498010041:30.70
7.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT98033421:33.65
8.Merel TolEd-Vo1:31.1398003001:34.18
9.Mandy VoorthuizenEZV Enkhuizen1:43.1498027481:34.85
10.Isabel van den NieuwendijkZv Aquarius1:39.3698032221:36.11
11.Maartje FeldbergDAW-Finenzo1:31.3998016201:37.20
12.Mandy van BeverenDe Reuring1:47.4698034481:40.64
13.Saviël KuikenMSV- Zeemacht1:40.6598020141:42.79
14.Kimberley SchutteZwemvereniging HoornNT98033521:43.80
15.Nika MarinusMSV- Zeemacht1:44.7198012121:46.80
16.Nora DekkerEZV EnkhuizenNT98025301:47.06
17.Alisa GroeneveldDe Reuring1:53.7798034501:49.25
18.Demy AppelZV Waterland1:53.2398024241:49.70
19.Odette HelslootZwemvereniging Hoorn2:15.1598027641:56.45
NG.ZAJaimy SwinkelsDe ReuringNT9803073


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-10-2008 - 15:55
Jongens, 200m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ruben TolEd-Vo3:04.6695011192:53.87
2.Klaas SchouteDAW-Finenzo3:02.8295008912:55.20
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn3:07.5196004692:58.65
4.Guus JonkZwemvereniging Hoorn2:55.9495015093:00.14
5.Job BoersmaDe Reuring3:15.6895011853:01.68
6.Paul de GraafZV Waterland3:03.2995001073:04.59
7.Lars HaarsmaZwemvereniging Hoorn3:19.0296007453:05.14
8.Felix GeenenDAW-Finenzo3:07.7195010853:06.81
9.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn3:26.2796011853:19.49
10.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht3:31.7095038813:22.75
11.Pepijn JorinkDAW-Finenzo3:31.3695025753:27.60
12.Jasper FalkDAW-Finenzo3:34.2695027853:28.18
13.Rick de MoelEZV EnkhuizenNT96039273:30.71
14.Danny BerlemonZwemvereniging HoornNT96005273:31.25
15.Marnix VermeerZv AquariusNT96022753:34.81
16.Rowin MeuffelsDAW-FinenzoNT96033253:37.11
17.Bas De LangeEZV EnkhuizenNT96012433:38.67
18.Alphonse de KosterZwemvereniging HoornNT96036953:40.63
19.Remco VisserDe Reuring3:54.8295031853:41.71
20.Jordy HuibertsOude Veer3:50.7295022793:42.60
21.Jan PeereboomDAW-Finenzo3:56.2095013713:47.50
22.Brian de PagterDAW-FinenzoNT96035853:49.23
23.Ruben PeraZwemvereniging Hoorn4:02.2996022493:53.65
24.Jos KalverboerZV Waterland3:57.7696022413:54.33
25.Dani HoetmerDAW-FinenzoNT96045033:54.90
26.Herke BrugmanZV Waterland3:57.5796041433:54.96
27.Rick PeereboomDAW-FinenzoNT96006793:55.36
28.Jeffrey DekkerZv AquariusNT96041573:57.59
29.Jeroen HoebenZwemvereniging HoornNT96029554:06.91
30.Leon CovicMSV- ZeemachtNT96039014:07.40
31.Ted BoerkampZv Aquarius4:15.8795046634:12.02
32.Rik StoelwinderZv AquariusNT96002394:25.13
33.Niels de JonghZv AquariusNT96032394:27.04
34.Lukas CovicMSV- ZeemachtNT96038994:34.87
AFGEMMartijn FalkDAW-Finenzo4:01.569601457
AFGEMMatthijs HellenbergZwemvereniging Hoorn3:43.499501405
AFGEMRowdy SpaltmanDAW-Finenzo3:45.369501747
NGJordi KerssensZwemvereniging Hoorn3:38.419601075


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-10-2008 - 16:15
Meisjes, 200m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Irene TeuferDAW-Finenzo3:06.4796023402:58.77
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn3:04.2596001123:03.54
3.Marit VisscherDAW-Finenzo3:07.7096000043:08.00
4.Janine KroonEd-Vo3:13.7996006003:08.85
5.Roxann GeenenDAW-Finenzo3:13.6696015183:09.48
6.Julia BrouwersWZ&PC Purmerend3:16.4796008683:15.89
7.Laura StokxDAW-Finenzo3:22.2796015103:16.40
8.Lucille StroobachOude Veer3:21.4096014823:17.26
9.Nadine van/der PolOude Veer3:38.3496037203:19.50
10.Tess de BoerDAW-Finenzo3:37.6196015163:21.15
11.Elna van DeelenEZV Enkhuizen3:37.2796048643:22.45
12.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn3:34.5696038843:24.78
13.Ilse MulderDe Reuring3:40.3596046523:28.48
14.Mirl de BoerDAW-FinenzoNT97004683:29.92
15.Elena PeetersDAW-Finenzo3:36.2096036903:31.79
16.Sophie PadtDAW-Finenzo3:34.6296015143:34.11
17.Rebecca MartensDAW-Finenzo3:54.0196043523:35.32
18.Marloes RieckerWZ&PC PurmerendNT96019603:35.51
19.Yvanna ZuurveldDAW-FinenzoNT97029983:37.06
20.Danielle VisserDe ReuringNT97013463:38.44
21.Lisa SchellingerZV Waterland3:32.5696020063:39.09
22.Nathalja WiersmaDAW-Finenzo3:40.3796033363:39.39
23.Brenda ZwarthoedDAW-Finenzo3:48.2596049383:40.17
24.Anouk OutWZ&PC Purmerend3:50.3796019623:40.77
25.Renee v.d. BrinkMSV- Zeemacht3:38.4396027323:40.99
26.Nathalie VeldboerDe Reuring3:43.1596011443:42.31
27.Laura BeekesZwemvereniging Hoorn3:46.8796003543:42.32
28.Denise OtjesZv Aquarius3:36.9296013783:42.52
29.Britt GerritseMSV- ZeemachtNT96055143:43.22
30.Anouk van de SandtMSV- Zeemacht3:43.8396046283:44.80
31.Cyrilla LogmanDAW-FinenzoNT97004563:46.18
32.Annemarie OtteEd-Vo3:47.0096038103:46.26
33.Lonneke van WouwenDAW-FinenzoNT97007623:48.06
34.Kyla GroeneveldDe ReuringNT97034543:48.37
35.Cheyenne BreekerMSV- ZeemachtNT97044983:48.51
36.Kaylee RuiterZV De Bron3:50.6296019803:48.60
37.Annika VaderMSV- ZeemachtNT97015523:49.39
38.Isabelle OtteEd-VoNT97026463:50.25
39.Monica SchoutenZV Waterland3:54.1096028283:56.83
40.Fenke BosschertDAW-FinenzoNT97047243:57.27
41.Marion SybesmaEZV EnkhuizenNT97040483:57.46
42.Kim HiemstraDe ReuringNT97039663:59.78
43.Lotte HoogeterpDAW-FinenzoNT97038784:01.43
44.Manon van DurenDAW-FinenzoNT97048404:04.97
45.Tami de LangeDAW-FinenzoNT97041164:08.72
46.Merel VersteegDAW-FinenzoNT97048364:12.09
47.Nataly EtmanEZV EnkhuizenNT97032304:13.89
48.Loïs AnthonijszMSV- ZeemachtNT96050464:15.54
49.Alicia FurumayaDe ReuringNT97039684:15.92
50.Annika EpkerZwemvereniging HoornNT97011884:17.82
51.Heather BoumanMSV- ZeemachtNT97024564:18.68
52.Judith OostromZV WaterlandNT97045904:21.66
DISLisette HoogervorstZwemvereniging HoornNT97046664:06.14SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLara KesselaarMSV- ZeemachtNT97048844:07.32SL
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMMarit GroenDe ReuringNT9704910
AFGEMLotte RustenburgEZV Enkhuizen3:38.649600936
AFGEMKristine ZwaanZwemvereniging Hoorn3:24.419604426