Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo - deel 1
Leeuwarden = 11 oktober 2008


Programmanr. 1
11-10-2008 - 17:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jacob de RoosZPD1:19.7499005531:17.69
2.Luuk VeldmanNeptunia '241:25.7399009811:18.02
3.Stefan ReinderinkDZ & PC1:28.7999007871:29.19
4.Freek Jan MelseDZ & PC1:38.0900002351:30.73
5.Brent MologOrcaNT99008891:31.50
6.Koendert KellnerDZ & PC1:40.6000002371:33.46
7.Pieter RoemelingZPD1:31.7799002531:33.54
8.Auke Jan YtsmaOrcaNT99009051:38.62
9.Jan Arnoud MelseDZ & PC1:37.6199007851:39.75
10.Marcel Delfstrade GranaetNT01000371:40.32
11.Tom van der SarOrca1:51.8399010091:40.50
12.Jesse Jacob HeslingaSG Middelse-SkelpNT00HEJJ1:46.64


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-10-2008 - 17:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marrit SteenbergenDZ & PC1:50.6900000861:43.90
2.Tabitha de Haande GranaetNT00005501:57.75
3.Danieke van de Kooide Granaet2:04.4600005521:59.25
4.Anna RozemaFZC'542:06.2600006222:01.70
5.Janny GroosDZ & PCNT00007402:02.19
6.Nikita PostmaSG Middelse-SkelpNT00NIPO2:06.95
7.Elsa BremerDZ & PCNT00010502:13.50
DISVeerle ZandringaSG Middelse-SkelpNT00VEZA2:11.03
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-10-2008 - 17:10
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin de Joodede Granaet1:29.4698003711:28.93
2.Jacko KorporaalZPD1:38.4298022471:33.28
3.Theo GroenewoudDZ & PC1:39.9198017371:35.47
4.Aron VisserDZ & PC1:38.6498018891:37.25
5.Reinder BoumaFZC'541:49.5798008051:43.17
6.Herman BuistPWC BuitenpostNT98015251:46.75
7.Mark BarteldsNeptunia '24NT98014591:47.14
DISRobin van der AkkerNeptunia '241:50.8498021031:45.58
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-10-2008 - 17:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '2449.88990101446.10FJ 1
2.Naomi RozemaDZ & PC50.62990119446.10FJ 2
3.Fenna LouwsmaOrcaNT990160049.19
4.Rosalie BaardaOrcaNT99baaag49.58
5.Hinke GroosDZ & PCNT990176851.23
6.Feya BoomsmaOrca51.10990159451.40
7.Christa de VriesFZC'5456.21990041653.03
8.Mirthe Offengade VikingsNT990187453.69
9.Tessa FolkertsmaDZ & PC55.64990132254.78
10.Sigrid HogendorpFZC'54NT990096255.57
11.Anika van der WalOrcaNT990160458.46
12.Esther MeinsmaDZ & PCNT990181059.29
13.Hanna KellnerDZ & PC1:03.7499013181:00.56
14.Kirsten WesterhuisDZ & PC1:04.4999013201:01.31
NGNyna VisserOrca58.889901602


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-10-2008 - 17:19
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marcel van der Heidede VikingsNT97015032:31.35
2.Jorn SteenbergenDZ & PC2:49.9797000392:37.88
3.Jelmer PostmaOrca3:10.1997016312:46.90
4.Hotze van der WerfSG Middelse-SkelpNT97013292:53.96
5.Jilles KootstraSG Middelse-SkelpNT97013272:59.23
6.Daniel BorghardtOrcaNT97009733:03.68
7.Thomas van BreemenZPDNT97012993:05.52
8.Kevin RozemaDZ & PCNT97014513:06.67
9.Hoaran OvereemSG Middelse-SkelpNT9702335FJ 13:09.12
10.Patrick de RoosZPDNT9702671FJ 23:09.12
11.Arend Toeringde VikingsNT97031833:11.37
12.Jelmer de GrootDZ & PCNT97019453:13.37
13.Niels ProceeDZ & PCNT97014493:13.62
14.Zino HolwerdaOrcaNT97009753:14.13
15.Hidde ZijlstraOrcaNT97004733:16.52
16.Rik OeveringFZC'54NT97000913:17.14
17.Danny HayemaPWC BuitenpostNT97010433:22.91
18.Daylam DagZPDNT97013013:34.60


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-10-2008 - 17:28
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ellen JagerPWC Buitenpost3:09.3198013843:09.09
2.Anneliene ZuidemaSG Middelse-Skelp3:19.6798007683:13.56
3.Nynke KlokmanDZ & PC3:13.7698014243:15.53
4.Kinge ZandringaSG Middelse-Skelp3:17.7098014223:18.42
5.Carmen WeistraOrca3:26.9498021483:23.78
6.Danielle TrippenzeeOrca3:32.4198021463:26.56
7.Meike Holdingade Granaet3:39.2698026023:29.22
8.Linda NoordDZ & PC3:34.7998004543:32.66
9.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet3:40.5698014563:33.87
10.Marlies v/d BrugDZ & PCNT98014283:35.99
11.Wendy van CleefOrca3:56.2798027603:36.46
12.Lara de ZeeuwOrca4:08.3398021443:43.64
13.Brigitte van de Veende Granaet3:49.8298026003:46.56
14.Nadine SmitsOrca3:46.6498010983:53.06
15.Kim JasperNeptunia '24NT98027144:01.98
16.Carolien Nautade VikingsNT98031484:05.69
DISNienke PostmaOrca3:59.2598010963:48.63
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLuuke SmitOrcaNT98025863:58.09
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMGwen SieswerdaFZC'543:38.499802342
AFGEMNelie vd KooiSG Middelse-SkelpNT9802652
AFGEMAngelica HiemstraSG Middelse-SkelpNT98HIa


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-10-2008 - 17:45
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Pieter YtsmaOrca2:27.5095018092:21.99
2.Robin de Joodede Granaet2:29.0896013712:22.78
3.Oebele v/d VeldeDZ & PC2:34.3695027312:32.12
4.Jelmer GroosDZ & PC2:47.8196029452:35.07
5.Jens KuitertOrca3:07.6096038912:38.66
6.Arno BergsmaDZ & PC2:48.8495016912:39.39
7.Hendrik RozemaNeptunia '242:45.4996002812:45.69
8.Mark FolkertsmaDZ & PC3:15.5196014132:45.81
9.Floris van IJsseldijkDZ & PC2:48.0795041532:54.69
10.Hein Jouke WindDZ & PC3:09.6696009493:02.72
11.Dennis RauwerdaOrca3:30.5596035173:04.61
12.Bram van der SarOrca3:52.4196038713:11.11


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-10-2008 - 17:53
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Cynthia Verkaikde Granaet2:31.5796012882:26.27
2.Marre ZandringaOrca2:38.2097011362:27.64
3.Evelien van RuitenOrca2:35.6096029242:27.94
4.Claudia HackeOrca2:35.3996029362:32.34
5.Joëlle RozemaDZ & PC2:38.8596011242:35.35
6.Mirthe AlkemaOrca2:36.2096036162:37.91
7.Claris de VriesDZ & PC2:54.2997009422:39.14
8.Lisa RozemaFZC'542:42.1796008602:39.27
9.Jill MullerDZ & PC2:47.0996007282:39.80
10.Martine van der Sluisde Vikings2:52.3397028882:41.35
11.Esther Visserde Vikings2:54.5597005442:42.19
12.Rebecca JansenOrca3:13.7997034902:45.25
13.Aldith PasveerOrca3:21.1097013982:45.99
14.Irene DotingaNeptunia '242:52.1096035162:48.59
15.Tineke Nicolaide Granaet2:55.0396030322:50.75
16.Esmee VerhoefOrca3:05.2196038022:52.96
17.Rixt-Nynke BaronFZC'542:43.7596018962:53.78
18.Carolien BaardaOrca3:19.0297040602:55.06
19.Mare ZijlstraDZ & PC3:32.4597027002:59.52
20.Wendy BergsmaDZ & PC3:19.1397013162:59.96
21.Marike de Boerde Granaet3:05.8997028773:00.00
22.Anke KoopmansNeptunia '24NT97027023:00.21
23.Annemiek Halmade VikingsNT97028843:00.29
24.Hester GroosDZ & PC3:03.1697027343:02.41
25.Karen SuradiOrca3:28.7797039263:03.96
26.Amber BoschFZC'54NT97033683:06.59
27.Silke Bilde Granaet3:36.8097039423:09.55
28.Tessa WaldaDZ & PCNT97043043:11.40
29.Femke de MeerZPD3:10.5697030803:13.07
30.Maaike de RuijterOrcaNT97046843:13.54
31.Anne Vlottesde Vikings3:29.4097021203:14.17
32.Paulien PetersonZPD3:14.5597009063:15.52
33.Heleen VisserNeptunia '24NT97034143:16.66
34.Swanet van der WalZPD3:23.2697019303:21.13
35.Sonja HommelSG Middelse-SkelpNT97031963:23.25
AFGEMRosanne BaardaNeptunia '242:59.039603026
AFGEMLiseth FlisijnNeptunia '242:53.669601176
AFGEMJanna PostNeptunia '243:01.819602061
AFGEMRhyanne WestraNeptunia '24NT9603028


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-10-2008 - 18:34
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jacob de RoosZPD1:30.7699005531:29.15
2.Luuk VeldmanNeptunia '241:34.7599009811:32.77
3.Stefan ReinderinkDZ & PC1:45.6699007871:38.17
4.Jan Arnoud MelseDZ & PC1:44.4499007851:41.82
5.Freek Jan MelseDZ & PC1:59.6000002351:44.04
6.Brent MologOrca1:54.2199008891:46.03
7.Koendert KellnerDZ & PC1:51.7700002371:48.24
8.Tom van der SarOrca2:00.7699010091:55.23
9.Auke Jan YtsmaOrcaNT99009051:55.93
10.Marcel Delfstrade GranaetNT01000371:58.40
11.Jesse Jacob HeslingaSG Middelse-SkelpNT00HEJJ1:58.87
DISPieter RoemelingZPD1:42.9099002531:46.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-10-2008 - 18:39
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marrit SteenbergenDZ & PC1:31.5600000861:30.74
2.Danieke van de Kooide GranaetNT00005521:46.18
3.Anna RozemaFZC'541:55.3800006221:51.61
4.Tabitha de Haande GranaetNT00005501:52.43
5.Elsa BremerDZ & PCNT00010501:54.68
6.Janny GroosDZ & PCNT00007401:55.38
7.Nikita PostmaSG Middelse-SkelpNT00NIPO1:58.33
NGVeerle ZandringaSG Middelse-SkelpNT00VEZA


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-10-2008 - 18:44
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin de Joodede Granaet1:18.7498003711:18.96
2.Jacko KorporaalZPD1:30.0498022471:27.30
3.Theo GroenewoudDZ & PC1:30.0798017371:29.46
4.Mark BarteldsNeptunia '241:34.3198014591:31.91
5.Aron VisserDZ & PC1:38.9398018891:33.08
6.Herman BuistPWC BuitenpostNT98015251:35.13
7.Reinder BoumaFZC'541:35.7898008051:35.64
8.Robin van der AkkerNeptunia '241:38.8998021031:38.69


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-10-2008 - 18:48
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse Marije SijpersmaNeptunia '241:51.0399010141:50.19
2.Naomi RozemaDZ & PC1:57.7099011941:50.56
3.Sigrid HogendorpFZC'541:59.4699009621:50.61
4.Feya BoomsmaOrca1:51.4599015941:51.57
5.Hinke GroosDZ & PCNT99017681:53.96
6.Rosalie BaardaOrca2:03.0699baaag1:54.49
7.Christa de VriesFZC'542:04.4699004161:54.95
8.Fenna LouwsmaOrcaNT99016001:55.74
9.Anika van der WalOrcaNT99016042:02.83
10.Mirthe Offengade Vikings2:06.6199018742:03.39
11.Kirsten WesterhuisDZ & PC2:06.2999013202:06.62
12.Tessa FolkertsmaDZ & PC2:06.4399013222:09.02
13.Hanna KellnerDZ & PC2:09.8099013182:12.04
14.Esther MeinsmaDZ & PCNT99018102:13.93
NGNyna VisserOrca1:53.049901602


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-10-2008 - 18:56
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorn SteenbergenDZ & PC1:22.0797000391:22.89
2.Marcel van der Heidede Vikings1:28.1397015031:23.14
3.Jelmer PostmaOrca1:37.7597016311:30.86
4.Hotze van der WerfSG Middelse-Skelp1:30.7297013291:32.99
5.Hoaran OvereemSG Middelse-Skelp1:35.7297023351:33.14
6.Daniel BorghardtOrca1:40.3197009731:33.75
7.Jilles KootstraSG Middelse-SkelpNT97013271:36.08
8.Kevin RozemaDZ & PC1:52.5697014511:36.48FJ 1
9.Danny HayemaPWC Buitenpost1:53.7697010431:36.48FJ 2
10.Thomas van BreemenZPD1:31.8497012991:38.05
11.Patrick de RoosZPD1:44.4197026711:38.65FJ 1
12.Zino HolwerdaOrca1:46.0997009751:38.65FJ 2
13.Rik OeveringFZC'541:44.7697000911:40.36
14.Daylam DagZPD1:50.4597013011:40.92
15.Hidde ZijlstraOrca1:46.9797004731:42.09
16.Niels ProceeDZ & PC1:36.4797014491:42.74
17.Arend Toeringde VikingsNT97031831:44.15
18.Jelmer de GrootDZ & PC1:42.4897019451:44.53


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-10-2008 - 19:03
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anneliene ZuidemaSG Middelse-Skelp1:19.2898007681:17.81
2.Ellen JagerPWC Buitenpost1:16.2998013841:19.09
3.Kinge ZandringaSG Middelse-Skelp1:17.1198014221:19.56
4.Carmen WeistraOrca1:27.4998021481:24.15
5.Nynke KlokmanDZ & PC1:23.5498014241:25.87
6.Rixt-Nynke Zijlstrade Granaet1:27.4998014561:26.07
7.Linda NoordDZ & PC1:26.9498004541:28.56
8.Danielle TrippenzeeOrca1:28.0898021461:29.26
9.Meike Holdingade Granaet1:31.3498026021:29.96
10.Marlies v/d BrugDZ & PC1:34.0798014281:30.19
11.Nienke PostmaOrca1:40.4098010961:31.50
12.Lara de ZeeuwOrca1:35.6498021441:31.78
13.Wendy van CleefOrca1:39.9198027601:32.03
14.Brigitte van de Veende Granaet1:29.2398026001:35.59
15.Nadine SmitsOrca1:32.2798010981:35.64
16.Kim JasperNeptunia '241:47.9798027141:38.97
17.Luuke SmitOrca1:49.5198025861:41.21
18.Carolien Nautade VikingsNT98031481:46.16
AFGEMAngelica HiemstraSG Middelse-SkelpNT98HIa
AFGEMNelie vd KooiSG Middelse-SkelpNT9802652
AFGEMGwen SieswerdaFZC'541:27.579802342


<< TOP >>
Programmanr. 15
11-10-2008 - 19:12
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Robin de Joodede GranaetNT96013713:10.87
2.Pieter YtsmaOrca3:22.829501809FJ 13:18.09
3.Oebele v/d VeldeDZ & PC3:18.329502731FJ 23:18.09
4.Hendrik RozemaNeptunia '24NT96002813:22.08
5.Mark FolkertsmaDZ & PCNT96014133:28.75
6.Jelmer GroosDZ & PCNT96029453:31.03
7.Arno BergsmaDZ & PC3:40.0395016913:37.50
8.Floris van IJsseldijkDZ & PC3:35.7995041533:37.64
9.Bram van der SarOrcaNT96038713:39.17
10.Hein Jouke WindDZ & PCNT96009493:48.65
11.Jens KuitertOrcaNT96038914:03.30
12.Dennis RauwerdaOrcaNT96035174:20.34


<< TOP >>
Programmanr. 16
11-10-2008 - 19:19
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Marre ZandringaOrca3:15.0097011363:04.97
2.Jill MullerDZ & PC3:15.9796007283:08.99
3.Cynthia Verkaikde Granaet3:18.3096012883:18.51
4.Mirthe AlkemaOrca3:18.9296036163:18.54
5.Rebecca JansenOrcaNT97034903:19.60
6.Martine van der Sluisde VikingsNT97028883:19.78
7.Lisa RozemaFZC'543:18.7096008603:21.28
8.Irene DotingaNeptunia '243:28.7396035163:21.74
9.Claudia HackeOrca3:30.6596029363:22.90
10.Tineke Nicolaide Granaet3:25.2196030323:27.49
11.Carolien BaardaOrcaNT97040603:29.40
12.Evelien van RuitenOrca3:39.8596029243:29.80
13.Rixt-Nynke BaronFZC'543:36.7596018963:30.21
14.Amber BoschFZC'54NT97033683:33.65
15.Marike de Boerde Granaet3:33.2597028773:34.81
16.Claris de VriesDZ & PCNT97009423:35.07
17.Aldith PasveerOrcaNT97013983:36.90
18.Esther Visserde VikingsNT97005443:38.14
19.Joëlle RozemaDZ & PC3:43.1996011243:40.81
20.Esmee VerhoefOrca3:43.0796038023:40.99
21.Mare ZijlstraDZ & PCNT97027003:43.27
22.Annemiek Halmade VikingsNT97028843:45.79
23.Anne Vlottesde VikingsNT97021203:47.76
24.Anke KoopmansNeptunia '24NT97027023:49.65
25.Heleen VisserNeptunia '24NT97034143:49.88
26.Tessa WaldaDZ & PCNT97043043:50.21
27.Hester GroosDZ & PCNT97027343:50.49
28.Maaike de RuijterOrcaNT97046843:52.56
29.Paulien PetersonZPDNT97009063:57.02
30.Sonja HommelSG Middelse-SkelpNT97031964:02.88
31.Karen SuradiOrcaNT97039264:07.34
32.Swanet van der WalZPDNT97019304:07.39
33.Femke de MeerZPDNT97030804:12.58
34.Silke Bilde GranaetNT97039424:16.20
DISWendy BergsmaDZ & PCNT97013163:50.99
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGEMJanna PostNeptunia '243:55.109602061
AFGEMLiseth FlisijnNeptunia '243:43.419601176
AFGEMRosanne BaardaNeptunia '243:52.169603026
AFGEMRhyanne WestraNeptunia '24NT9603028