Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  7 - 9 jaar
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  7 - 8 jaar
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  10 jaar
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  9 jaar
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  11 jaar
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  10 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  12 - 13 jaar
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  11 - 12 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  7 - 9 jaar
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  7 - 8 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  9 jaar
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  11 jaar
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  10 jaar
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  12 - 13 jaar
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  11 - 12 jaar


Speedo deel 1
Amersfoort, 11.10.2008


Programmanr. 1
11.10.08 - 14:00
Jongens, 100m vrije slag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Skip de MÖNNINK9901035AZ&PC1:27.4915341.391:27.49
2.Sjoerd VELDHUIZEN9900015De Haaien1:34.4812143.281:34.48
3.Alex RAZZAK9900493AZ&PC1:39.261051:39.26
4.Lars van den BURG0000565GoSwim1:44.099148.701:44.09
5.Job HENDRIKSEN9900125De Haaien1:46.608546.731:46.60
6.Justin HANNEWIJK9901445GoSwim1:47.678250.161:47.67
7.Sem VOORMOLEN0000497De Haaien1:49.647850.511:49.64
8.Milan ten BROEK0000229De Haaien1:50.487649.501:50.48
9.Tim JONG9902041AZ&PC1:52.317251.151:52.31
10.Jasper van ENGEN9900127De Haaien2:00.795855.892:00.79
11.David KOYMANS9900671GoSwim2:06.14512:06.14
12.Floris REINDERS0000641AZ&PC2:08.124958.252:08.12
DISKarl van den BURG0000553GoSwim54.34
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.08 - 14:05
Meisjes, 100m schoolslag7 - 8 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Sofie van GIJSSEL0000850Woerden2:10.441261:00.562:10.44
2.Tessa BOGAARDT0001072Woerden2:13.201191:03.512:13.20


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.08 - 14:07
Jongens, 100m rugslag10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wout de BRUIN9800555IJZPC1:35.2415545.761:35.24
2.Erik AMBERGEN9801233De Duinkikkers1:43.5612051.191:43.56
3.Renzo STRANG9801151De Duinkikkers1:46.5611152.361:46.56
4.Cyriel MUTHERT9802315Woerden1:51.81961:51.81
5.Derk van der SLUIS9800933De Duinkikkers2:01.167558.702:01.16
6.Melvin de GROOT9802715GoSwim2:03.257155.892:03.25
DISDjamal van der HOEVEN9800127De Haaien1:32.2644.881:32.26
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMGino KRAAN9802451GoSwim
AFGEMMitchell FENNEMA9801585De Duinkikkers


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.08 - 14:12
Meisjes, 50m vlinderslag9 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa BAARSIJZPC42.16990037642.93
2.Mendy KOODe Haaien1:00.38990006559.29
2.Nastaran TAVAKOLIIJZPCNT990149259.29
4.Kathleen de BOERDe HaaienNT99008481:00.29
5.Floor STEHOUWERDe HaaienNT99007081:13.67
DISRenske FEENSTRAGoSwimNT99020261:06.36
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMDjura KNOLIJZPCNT9901490


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.08 - 14:14
Jongens, 200m vrije slag11 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Thom HANSEN97De Zwoer2:56.6938.081:24.592:56.69
2.Martijn KORNET97GoSwim3:02.5940.311:26.903:02.59
3.Tim de ZOETE97De Duinkikkers3:04.4541.421:28.103:04.45
4.Theo ARP97AZ&PC3:13.0243.261:34.163:13.02
5.Bas GIEZEMAN97Zwemclub Zeist3:15.6343.561:32.623:15.63
6.Tjeerd SMID97AZ&PC3:19.8641.861:32.763:19.86
7.Lennart KRUIZINGA97AZ&PC3:25.6241.721:34.583:25.62
8.Joey GOMES97De Haaien3:28.9443.441:37.143:28.94
9.Jan-Willem KOENS97AZ&PC3:30.2642.261:36.093:30.26
10.Florian KORZELIUS97AZ&PC3:39.8347.211:45.583:39.83
11.Boris SEINEN97AZ&PC4:12.1650.841:56.974:12.16
AFGEMKoen van DAM97De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.08 - 14:22
Meisjes, 200m wisselslag10 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Elena LAMING98Zwemclub Zeist3:43.8250.203:43.82
2.Danique van den BOSCH98IJZPC3:45.3656.963:45.36
3.Sophie BROUWER98AZ&PC3:48.8251.213:48.82
4.Eline HENDRIKS98AZ&PC3:49.1351.223:49.13
5.Samantha VALKEN98Zwemclub Zeist4:31.481:04.314:31.48
DISNancy VISSER98AZ&PC
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
DISDemi BUNTE98Zwemclub Zeist3:50.9459.253:50.94
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DISEsmee MOREL98AZ&PC3:56.8255.663:56.82
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMVivian de KOK98De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.08 - 14:31
Jongens, 200m vrije slag12 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Twan BOOT96AZ&PC2:22.6631.171:07.862:22.66
2.Sven DOGGER96De Zwoer2:30.6034.541:13.202:30.60
3.Daniël BUIJS96AZ&PC2:34.54FJ 134.861:14.232:34.54
4.Marijn KRUIT95IJZPC2:34.54FJ 234.711:14.392:34.54
5.André van KLEEF96AZ&PC2:38.5435.801:16.292:38.54
6.Ramon SUNTER95De Duinkikkers2:43.4237.361:18.782:43.42
7.Martijn BARTELS96AZ&PC2:44.9939.161:21.242:44.99
8.Matthijs WILSCHUT95GoSwim2:53.3137.621:22.362:53.31
9.Floris TILS96IJZPC2:59.05FJ 141.891:28.132:59.05
10.Luc van de SANT95Zwemclub Zeist2:59.05FJ 238.251:23.582:59.05
11.Sean van der STEEG96IJZPC3:11.4342.571:31.283:11.43
12.Ysbrand van WINGERDEN96AZ&PC3:16.0345.411:36.303:16.03
13.Maurits van LEEUWEN96IJZPC3:20.5743.521:34.623:20.57
14.Ryan van REENEN96AZ&PC3:27.5447.231:41.503:27.54
15.Bryan ADVOCAAT96Zwemclub Zeist3:35.0446.261:40.543:35.04
DISLorenzo MISSIONE96GoSwim
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMDavid SMALBRUGGE96De Zwoer


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.08 - 14:44
Meisjes, 200m vrije slag11 - 12 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Laura MOOLENAAR96AZ&PC2:30.0333.611:12.112:30.03
2.Sedona de KEIJZER96AZ&PC2:35.9935.141:14.902:35.99
3.Melanie van SOMEREN96Zwemclub Zeist2:42.5837.511:19.282:42.58
4.Belle van DIERMEN97IJZPC2:44.2637.231:20.822:44.26
5.Alyssa van KILSDONK96IJZPC2:46.1136.761:20.092:46.11
6.Elles BECKER96Zwemclub Zeist2:47.3237.641:20.802:47.32
7.Manon BROEZE97AZ&PC2:59.7739.971:25.882:59.77
8.Amy WEIJBURG97De Zwoer3:03.3139.281:26.093:03.31
9.Esmee DEKKING97De Duinkikkers3:07.8442.251:30.683:07.84
10.Stefanie van den HOED97De Duinkikkers3:22.4544.121:36.403:22.45
11.Judith MURK97IJZPC3:24.7045.801:40.073:24.70
12.Lotte ARP96AZ&PC3:24.8044.241:38.073:24.80
13.Quinty van den BEDEM97De Duinkikkers3:26.1647.201:42.543:26.16
14.Lisa ROOF96Zwemclub Zeist3:27.8245.541:38.163:27.82
15.Veerle KOOT97Zwemclub Zeist3:27.8745.351:40.773:27.87
16.Zoë MEINEN97AZ&PC3:28.6048.021:42.103:28.60
17.Merel MONQUIL97De Duinkikkers3:38.0849.631:46.093:38.08
18.Eva ALLEWELT97Zwemclub Zeist3:44.3449.691:47.323:44.34
19.Jasmin LOTFOLAHIAN97AZ&PC3:44.5847.421:45.173:44.58
20.Annika DOES96AZ&PC3:46.0548.981:45.813:46.05
21.Esmeralda STEKELENBURG97Zwemclub Zeist3:46.1350.361:46.543:46.13
22.Sanne VALKEN96Zwemclub Zeist4:06.0155.381:58.304:06.01
AFGEMNina WERKHOVEN96De Zwoer
AFGEMCharlotte van der MOLEN97De Duinkikkers


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.08 - 14:58
Jongens, 100m rugslag7 - 9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Sjoerd VELDHUIZEN9900015De Haaien1:47.9710653.081:47.97
2.David KOYMANS9900671GoSwim1:54.718953.661:54.71
3.Job HENDRIKSEN9900125De Haaien1:56.948453.731:56.94
4.Sem VOORMOLEN0000497De Haaien1:59.89781:59.89
5.Lars van den BURG0000565GoSwim2:01.287555.482:01.28
6.Tim JONG9902041AZ&PC2:02.077459.602:02.07
7.Alex RAZZAK9900493AZ&PC2:02.64731:00.252:02.64
8.Karl van den BURG0000553GoSwim2:06.43661:00.642:06.43
9.Justin HANNEWIJK9901445GoSwim2:08.49631:01.322:08.49
10.Milan ten BROEK0000229De Haaien2:09.17621:01.602:09.17
DISFloris REINDERS0000641AZ&PC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISSkip de MÖNNINK9901035AZ&PC1:47.1547.521:47.15
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISJasper van ENGEN9900127De Haaien2:20.531:09.822:20.53
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.08 - 15:04
Meisjes, 100m wisselslag7 - 8 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.08 - 15:04
Jongens, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Wout de BRUIN9800555IJZPC1:18.6521137.471:18.65
2.Djamal van der HOEVEN9800127De Haaien1:18.9720837.651:18.97
3.Erik AMBERGEN9801233De Duinkikkers1:34.2512245.271:34.25
4.Renzo STRANG9801151De Duinkikkers1:35.9411644.221:35.94
5.Cyriel MUTHERT9802315Woerden1:40.1710246.691:40.17
6.Derk van der SLUIS9800933De Duinkikkers1:46.198650.611:46.19
7.Melvin de GROOT9802715GoSwim1:47.658248.271:47.65
AFGEMGino KRAAN9802451GoSwim
AFGEMMitchell FENNEMA9801585De Duinkikkers


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.10.08 - 15:10
Meisjes, 100m schoolslag9 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Melissa BAARS9900376IJZPC1:46.7023151.151:46.70
2.Mendy KOO9900065De Haaien1:56.7617656.471:56.76
3.Renske FEENSTRA9902026GoSwim2:01.1915755.962:01.19
4.Kathleen de BOER9900848De Haaien2:04.6414558.952:04.64
5.Nastaran TAVAKOLI9901492IJZPC2:06.021401:00.612:06.02
6.Floor STEHOUWER9900708De Haaien2:31.96801:09.502:31.96
DISManon SMETS9902028GoSwim2:16.461:02.432:16.46
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDjura KNOL9901490IJZPC


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.10.08 - 15:13
Jongens, 100m wisselslag11 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Thom HANSEN9701205De Zwoer1:33.811841:33.81
2.Theo ARP9701869AZ&PC1:34.291811:34.29
3.Lennart KRUIZINGA9702633AZ&PC1:38.16160FJ 11:38.16
4.Tim de ZOETE9701875De Duinkikkers1:38.16160FJ 21:38.16
5.Martijn KORNET9700231GoSwim1:40.281501:40.28
6.Bas GIEZEMAN9702285Zwemclub Zeist1:40.371501:40.37
7.Jan-Willem KOENS9701247AZ&PC1:49.641151:49.64
8.Joey GOMES9700857De Haaien1:49.801141:49.80
9.Florian KORZELIUS9700731AZ&PC1:52.481061:52.48
DISTjeerd SMID9703723AZ&PC1:46.861:46.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISBoris SEINEN9701661AZ&PC2:08.092:08.09
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMKoen van DAM9700511De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.10.08 - 15:20
Meisjes, 100m vrije slag10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2004
RangTijdPnt50m100m
1.Danique van den BOSCH9801122IJZPC1:33.9517844.901:33.95
2.Marlene BEZEM9801704AZ&PC1:34.291761:34.29
3.Demi BUNTE9801794Zwemclub Zeist1:35.0417145.821:35.04
4.Sophie BROUWER9802134AZ&PC1:36.0116646.541:36.01
5.Renske BASSANT9803940AZ&PC1:38.3215544.371:38.32
6.Esmee MOREL9802356AZ&PC1:40.2214646.121:40.22
7.Elena LAMING9802304Zwemclub Zeist1:40.9214346.891:40.92
8.Eline HENDRIKS9802794AZ&PC1:42.9813548.781:42.98
9.Femke van der WOERD9803580AZ&PC1:44.1513048.151:44.15
10.Kirsten BECKER9801080Zwemclub Zeist1:46.6112147.851:46.61
11.Nancy VISSER9802960AZ&PC1:47.6711850.251:47.67
12.Eeke NIJLAND9802234AZ&PC1:52.0110553.631:52.01
13.Samantha VALKEN9802306Zwemclub Zeist1:58.778854.981:58.77
NGVivian de KOK9801852De Haaien


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.10.08 - 15:26
Jongens, 200m schoolslag12 - 13 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.André van KLEEF96AZ&PC3:08.5141.761:30.543:08.51
2.Sven DOGGER96De Zwoer3:17.0443.731:34.563:17.04
3.Daniël BUIJS96AZ&PC3:23.6046.371:39.233:23.60
4.Martijn BARTELS96AZ&PC3:27.3347.831:41.233:27.33
5.Marijn KRUIT95IJZPC3:27.4047.271:40.393:27.40
6.Luc van de SANT95Zwemclub Zeist3:31.9647.231:42.383:31.96
7.Floris TILS96IJZPC3:38.8651.131:47.513:38.86
8.Matthijs WILSCHUT95GoSwim3:39.5249.941:47.073:39.52
9.Ysbrand van WINGERDEN96AZ&PC3:40.8050.121:48.113:40.80
10.Lorenzo MISSIONE96GoSwim3:41.4051.001:48.803:41.40
11.Ryan van REENEN96AZ&PC3:50.0652.931:52.503:50.06
12.Sean van der STEEG96IJZPC3:58.4254.091:53.593:58.42
13.Maurits van LEEUWEN96IJZPC4:06.4554.861:59.544:06.45
14.Bryan ADVOCAAT96Zwemclub Zeist4:11.2057.292:01.454:11.20
DISRamon SUNTER95De Duinkikkers3:48.7750.921:48.303:48.77
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMDavid SMALBRUGGE96De Zwoer


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.10.08 - 15:38
Meisjes, 200m schoolslag11 - 12 jaar
Resultaten


RangGeb.Tijd50m100m150m200m
1.Sedona de KEIJZER96AZ&PC3:19.2844.341:36.203:19.28
2.Laura MOOLENAAR96AZ&PC3:20.7045.441:37.313:20.70
3.Alyssa van KILSDONK96IJZPC3:25.2547.221:40.453:25.25
4.Elles BECKER96Zwemclub Zeist3:26.7646.831:40.603:26.76
5.Belle van DIERMEN97IJZPC3:35.1249.611:45.023:35.12
6.Manon BROEZE97AZ&PC3:41.4549.361:46.143:41.45
7.Amy WEIJBURG97De Zwoer3:46.2849.721:48.573:46.28
8.Melanie van SOMEREN96Zwemclub Zeist3:48.9851.041:49.023:48.98
9.Quinty van den BEDEM97De Duinkikkers3:52.0053.521:53.453:52.00
10.Lotte ARP96AZ&PC3:53.6453.191:53.983:53.64
11.Eva ALLEWELT97Zwemclub Zeist3:54.3755.541:57.103:54.37
12.Esmee DEKKING97De Duinkikkers4:00.4453.811:54.814:00.44
13.Lisa ROOF96Zwemclub Zeist4:01.5053.951:55.554:01.50
14.Merel MONQUIL97De Duinkikkers4:02.0756.821:58.734:02.07
15.Stefanie van den HOED97De Duinkikkers4:06.1456.162:00.204:06.14
16.Zoë MEINEN97AZ&PC4:08.7057.642:02.394:08.70
17.Veerle KOOT97Zwemclub Zeist4:11.1058.272:02.514:11.10
18.Annika DOES96AZ&PC4:16.9958.282:05.974:16.99
19.Judith MURK97IJZPC4:17.1056.702:02.644:17.10
20.Sanne VALKEN96Zwemclub Zeist4:27.251:00.662:09.904:27.25
21.Jasmin LOTFOLAHIAN97AZ&PC4:27.341:00.052:08.554:27.34
DISEsmeralda STEKELENBURG97Zwemclub Zeist4:03.7554.571:57.974:03.75
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., SD De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMNina WERKHOVEN96De Zwoer
AFGEMCharlotte van der MOLEN97De Duinkikkers