Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 12. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 14. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Speedo deel 1
Bergum, 11.10.2008


Programmanr. 1
11.10.08 - 17:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:28.9099005591:27.08
2.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:37.6299004631:30.50
3.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:40.1199006951:34.95
4.Almar KleefstraWetterwilleNT99005551:46.69
5.Sherco AlgraJZ&PCNT99007091:48.60
6.Rob van WierHZ&PC Heerenveen1:56.8299006971:51.15
7.Jort BoomhouwerZcnf'34NT99010531:54.59
8.Thijs HoekstraHZ&PC HeerenveenNT00004951:55.79
9.Wouter van BarneveldHZ&PC HeerenveenNT99020892:00.78
10.Gerco GanzevoortHZ&PC HeerenveenNT99020912:04.34
11.Roan NumanHZ&PC HeerenveenNT000Rnu12:08.33
12.Jilles Lycklama a NijholtHZ&PC HeerenveenNT00011032:11.87
13.Quentin RuizHZ&PC HeerenveenNT01001872:25.66


<< TOP >>
Programmanr. 2
11.10.08 - 17:38
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anna HarbersHZ&PC HeerenveenNT00012501:54.00
2.Celeste SijtsmaHZ&PC Heerenveen2:06.6900004422:08.61
3.Romy JalvingHZ&PC HeerenveenNT00006162:12.95
4.Jeske MoerenhoutDe Forel2:36.1100003902:14.54
DISMarthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008462:10.87
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
11.10.08 - 17:42
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:31.5498007351:27.43
2.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:32.0298012351:32.79
3.Mika ButZcnf'341:44.1198013931:46.44
4.Jarno van LeusenDe Forel1:41.0698006111:48.36
5.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen2:03.0398025491:48.88
6.Kor PostumusJZ&PCNT98006252:10.53
7.Jelke J. RobbenJZ&PCNT98003212:13.71
AFGEMSander BrinkZcnf'34NT9802131


<< TOP >>
Programmanr. 4
11.10.08 - 17:46
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Silke RinsmaHZ&PC HeerenveenNT990073255.20
2.Lysbeth KosterAvenaNT990195255.34
3.Sabine LagewegHZ&PC HeerenveenNT990092655.60
4.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC HeerenveenNT990108459.75
DISAlyn SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT99011641:01.72
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 5
11.10.08 - 17:48
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Mathijs MulderDe ForelNT97000712:38.95
2.Jelmer PostAvenaNT97026092:49.69
3.Bart WeilandWetterwilleNT97007772:53.44
4.Bas VerweijAvenaNT97024932:57.46
5.Guido PostmaAvenaNT97020652:57.93
6.Martijn LagewegHZ&PC HeerenveenNT97013232:58.65
7.Vincent VisserSG. Bolsward-WorkumNT97003952:59.00
8.Koen van der EemsWetterwilleNT97008073:03.01
9.Niels KoopmanDe ForelNT97018673:10.82
10.Niels VisserHZ&PC Heerenveen3:41.7797022513:13.08
11.Derk WiggersWetterwilleNT97004253:13.32
12.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen3:30.8497001133:13.40
13.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen3:32.2397006453:16.13
14.Jorn LampersWetterwilleNT97008013:17.57
15.Jurriën WerminkZcnf'34NT97000413:32.54
16.Rico TjepkemaWetterwilleNT97023033:32.69
17.Franck FluitmanDe ForelNT97018653:42.36
AFGEMMelwin v SpilAvenaNT9701927
AFGEMOlivier Victor van de VoortZcnf'34NT9703035


<< TOP >>
Programmanr. 6
11.10.08 - 18:02
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Astrid de VegtZcnf'343:21.3098000363:22.40
2.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum3:37.2698002583:36.67
3.Jildou TemmingAvenaNT98027683:39.21
4.Iris de JongHZ&PC Heerenveen3:33.5798017083:39.46
5.Laura de GrootSG. Bolsward-WorkumNT98022464:01.82
6.Maartje WestenbergDe ForelNT98004064:25.76
DISEsmee KleenSG. Bolsward-WorkumNT98034404:06.75
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMMarrit v. AalzumAvenaNT9803206


<< TOP >>
Programmanr. 7
11.10.08 - 18:10
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bart BekkemaDe Forel2:38.9395021332:31.56
2.Dirk van der EemsWetterwille2:38.5495015652:32.40
3.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum2:39.8295033852:32.70
4.Lennart van LigtenbergWetterwille2:50.3495019512:40.99
5.Roderik StoffelsAvena3:02.8495041432:51.85
6.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum3:07.1296015232:52.05
7.Janco van der MolenJZ&PC3:15.2596007592:53.36
8.Jacco v/d WalAvena3:14.4395041452:55.94
9.Lars RoelofsDe Forel2:59.0296026672:56.89
10.Matthijs JansenWetterwille3:29.8896023792:58.36
11.Wilco HeikensHZ&PC HeerenveenNT96044373:04.20
12.Robin KeuningSG. Bolsward-WorkumNT95046813:04.87
13.Jonne WestenbergDe Forel3:44.3796016953:05.33
14.Ruben de BoerAvena3:25.5595009413:06.53
15.Elmo DoornDe Forel3:23.9196019953:06.81
16.Danny DamhuisDe Forel3:40.9096006233:14.33
17.Jurjen de WolffAvenaNT96041073:29.47
18.Niek JonkerHZ&PC HeerenveenNT96044353:57.10


<< TOP >>
Programmanr. 8
11.10.08 - 18:24
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Indyra HummelZcnf'342:49.4396006242:38.29
2.Joyce BakkerDe Forel2:45.1996005222:46.82
3.Bianca JongsmaAvena2:51.2696010062:50.44
4.Willeke WillemsZcnf'342:46.2396002322:51.52
5.Roos EilersDe Forel3:01.9597006302:54.10
6.Anna RegnerusWetterwille2:58.8697016562:54.59
7.Nynke YtsmaWetterwille3:15.2297016542:56.87
8.Roelie de BoerWetterwille3:01.5396005082:59.32
9.Anouk TerpstraAvena3:18.1396036603:02.26
10.Trineke van der SchaafHZ&PC Heerenveen3:27.0097002003:03.94
11.Eline StoffelsAvenaNT97040843:05.32
12.Raijsa BalasinghamAvena3:30.6297021823:08.14
13.Judith Brug van derAvenaNT97040823:11.74
14.Renske JellesmaAvenaNT96051803:12.36
15.Karin v/d GootAvena3:36.9996040843:16.05
16.Marit KramerWetterwille3:23.1196024023:16.62
17.Rianne WeggemansZcnf'34NT97033063:18.53
18.Marit BroersmaAvenaNT97050943:57.57
19.Zöe van HuitHZ&PC HeerenveenNT96044724:01.34
20.Tessa HeinsiusHZ&PC Heerenveen4:09.5397036104:01.97
21.Anna HoboHZ&PC HeerenveenNT97030604:12.58
22.Florianne OskamHZ&PC HeerenveenNT97043744:36.96
DISLotte BekkemaDe Forel3:45.589701260
AM - Gebruik maken van hulpmiddelen .
DISDagmar BosmaAvenaNT9705090
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGEMMyran KleefstraWetterwilleNT9701658
AFGEMLisanne HassingDe Forel3:33.999702584
AFGEMFemke de JongAvenaNT9705092


<< TOP >>
Programmanr. 9
11.10.08 - 19:02
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjors VerweijAvena1:32.5999005591:39.00
2.Erwin HeinsiusHZ&PC Heerenveen1:46.5499006951:45.61
3.Daan ZwertbroekHZ&PC Heerenveen1:44.4899004631:47.44
4.Almar KleefstraWetterwilleNT99005551:48.61
5.Rob van WierHZ&PC Heerenveen1:55.0899006971:51.67
6.Sherco AlgraJZ&PCNT99007091:54.10
7.Jort BoomhouwerZcnf'34NT99010532:06.38
DISJilles Lycklama a NijholtHZ&PC HeerenveenNT0001103
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISThijs HoekstraHZ&PC HeerenveenNT00004951:56.39
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISQuentin RuizHZ&PC HeerenveenNT01001872:37.05
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.


<< TOP >>
Programmanr. 10
11.10.08 - 19:06
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Celeste SijtsmaHZ&PC HeerenveenNT00004421:56.95
DISAnna HarbersHZ&PC HeerenveenNT00012501:56.18
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISMarthe LubbertsHZ&PC HeerenveenNT00008462:10.96
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISRomy JalvingHZ&PC HeerenveenNT00006162:16.49
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 11
11.10.08 - 19:08
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denny Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen1:23.8098012351:18.16
2.Mirko van LigtenbergWetterwille1:19.2598007351:18.25
3.Mika ButZcnf'341:27.1498013931:28.23
4.Carlo RuizHZ&PC Heerenveen1:35.3698025491:35.96
5.Jarno van LeusenDe Forel1:43.6398006111:49.37
6.Jelke J. RobbenJZ&PCNT98003211:56.00
7.Kor PostumusJZ&PCNT98006252:11.53
AFGEMSander BrinkZcnf'34NT9802131


<< TOP >>
Programmanr. 12
11.10.08 - 19:14
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lysbeth KosterAvenaNT99019521:54.26
2.Sabine LagewegHZ&PC HeerenveenNT99009262:00.63
3.Chiara Olde AgterhuisHZ&PC Heerenveen2:02.9799010842:03.14
4.Liv FledderusDe ForelNT99023882:05.04
5.Lisanne FaberHZ&PC Heerenveen2:11.6299016222:05.11
6.Silke RinsmaHZ&PC Heerenveen2:03.6699007322:08.84
7.Alyn SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT99011642:13.48
DISJildau HoltropHZ&PC HeerenveenNT99028322:05.83
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJori van de MeerHZ&PC HeerenveenNT99028302:11.30
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
11.10.08 - 19:20
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mathijs MulderDe Forel1:32.3497000711:25.82
2.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum1:33.6997003951:30.14
3.Bart WeilandWetterwille1:41.0697007771:32.62
4.Jelmer PostAvena1:38.5797026091:32.84
5.Bas VerweijAvena1:38.2497024931:32.89
6.Derk WiggersWetterwille1:33.2297004251:33.89
7.Guido PostmaAvena1:41.7597020651:34.67
8.Martijn LagewegHZ&PC HeerenveenNT97013231:35.39
9.Niels VisserHZ&PC HeerenveenNT97022511:36.56
10.Frank van der WalHZ&PC Heerenveen1:43.3297006451:36.95
11.Niels KoopmanDe ForelNT97018671:37.10
12.Silvan AkkermanHZ&PC Heerenveen1:45.0397001131:41.73
DISKoen van der EemsWetterwille1:37.2397008071:32.32
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJorn LampersWetterwilleNT97008011:39.80
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJurriën WerminkZcnf'341:58.9397000411:49.81
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRico TjepkemaWetterwilleNT97023031:51.44
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISFranck FluitmanDe ForelNT97018651:58.18
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMOlivier Victor van de VoortZcnf'34NT9703035
AFGEMMelwin v SpilAvena1:26.549701927


<< TOP >>
Programmanr. 14
11.10.08 - 19:30
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Astrid de VegtZcnf'341:20.0598000361:23.24
2.Jildou TemmingAvena1:28.2898027681:24.97
3.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:25.2398002581:26.22
4.Iris de JongHZ&PC Heerenveen1:34.2598017081:32.20
5.Esmee KleenSG. Bolsward-WorkumNT98034401:44.56
6.Maartje WestenbergDe Forel1:43.7898004061:45.18
7.Laura de GrootSG. Bolsward-Workum1:48.2298022461:48.29
8.Carola StuiverHZ&PC Heerenveen2:03.0798034441:48.69
9.Melissa PortijkHZ&PC Heerenveen1:56.1098034421:53.23
AFGEMMarrit v. AalzumAvenaNT9803206


<< TOP >>
Programmanr. 15
11.10.08 - 19:36
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dirk van der EemsWetterwille3:13.7695015653:01.86
2.Bart BekkemaDe Forel3:23.0895021333:12.39
3.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum3:18.7095033853:15.22
4.Roderik StoffelsAvena3:40.4695041433:23.82
5.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum3:30.4496015233:26.65
6.Lars RoelofsDe ForelNT96026673:29.08
7.Lennart van LigtenbergWetterwille3:43.4395019513:35.16
8.Janco van der MolenJZ&PCNT96007593:41.52
9.Ruben de BoerAvena3:48.3195009413:41.59
10.Matthijs JansenWetterwilleNT96023793:42.47
11.Jacco v/d WalAvena3:52.8795041453:43.18
12.Robin KeuningSG. Bolsward-WorkumNT95046813:47.77
13.Elmo DoornDe ForelNT96019954:00.64
14.Danny DamhuisDe ForelNT96006234:07.14
15.Jonne WestenbergDe ForelNT96016954:13.01
16.Jurjen de WolffAvenaNT96041074:15.33
DISWilco HeikensHZ&PC HeerenveenNT96044373:31.12
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNiek JonkerHZ&PC HeerenveenNT96044354:27.60
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 16
11.10.08 - 19:50
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Indyra HummelZcnf'343:29.2296006243:23.99
2.Roos EilersDe ForelNT97006303:28.05
3.Nynke YtsmaWetterwilleNT97016543:33.25
4.Joyce BakkerDe Forel3:43.0996005223:35.00
5.Anna RegnerusWetterwilleNT97016563:38.07
6.Bianca JongsmaAvena3:45.8596010063:40.74
7.Anouk TerpstraAvena3:56.7196036603:41.34
8.Willeke WillemsZcnf'343:36.5496002323:42.00
9.Rianne WeggemansZcnf'34NT97033063:43.87
10.Roelie de BoerWetterwille3:52.3196005083:44.10
11.Karin v/d GootAvena4:09.9296040843:47.37
12.Trineke van der SchaafHZ&PC HeerenveenNT97002003:49.89
13.Raijsa BalasinghamAvenaNT97021824:00.14
14.Renske JellesmaAvenaNT96051804:06.73
15.Lotte BekkemaDe ForelNT97012604:08.32
16.Dagmar BosmaAvenaNT97050904:25.17
17.Zöe van HuitHZ&PC HeerenveenNT96044724:32.00
18.Anna HoboHZ&PC HeerenveenNT97030604:45.48
19.Tessa HeinsiusHZ&PC HeerenveenNT97036104:53.44
20.Marit BroersmaAvenaNT97050944:55.15
DISEline StoffelsAvenaNT9704084
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISMarit KramerWetterwilleNT96024023:50.13
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJudith Brug van derAvenaNT97040824:12.83
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
DISFlorianne OskamHZ&PC HeerenveenNT97043745:00.56
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMLisanne HassingDe ForelNT9702584
AFGEMMyran KleefstraWetterwilleNT9701658
AFGEMFemke de JongAvenaNT9705092