A-competitie deel 1
Sittard (NED),    5.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:53.92            4:47.25           
        Ilse Litjens, 96                           Manon Koster, 97
        Denise van der Klij, 96                    Floor Weijmans, 95
          1:11.96  4:47.25

  2. RZ 1                          RZ-Roermond            5:01.04            4:57.34           
        Jara Wassenberg, 96                        Maureen Wingers, 96
        Jessica Hesen, 96                          Celina Austen, 96
          1:14.76  4:57.34

  3. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                5:04.31            5:08.84           
        Elishia Sinkiewicz, 97                     Cline Jennes, 96
        Danae Remmel, 96                           Karin van der Aalst, 95
          1:16.74  5:08.84

 DIS Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:14.47                    3e zw     
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Andra Dols, 95                             Jolle Houben, 96
        Kelly Craenen, 97                          Eline van der Plas, 95
          1:10.74




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   2:47.25            2:41.90           
        Manon Koster, 97                           Max Hermans, 97
        Lotte van Megen, 97                        Koen Koster, 99
            40.50  2:41.90

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:02.02            2:53.44           
        Martijn Huveneers, 97                      Wendy Bex, 97
        Denise Craenen, 99                         Dylan Wolters, 98
            43.64  2:53.44

  3. RZ 1                          RZ-Roermond            2:57.20            2:55.51           
        Jitse Zonneveld, 97                        Elke Theunissen, 97
        Zjef Nelissen, 97                          Aniek Ketelings, 98
          2:55.51

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                3:13.06            3:05.22           
        Joshua Sinkiewicz, 99                      Elishia Sinkiewicz, 97
        Mariecke de Beer, 99                       Mick Kouters, 97
            50.92  3:05.22




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ-Roermond            1:12.34 8900450    1:15.72           
          1:15.72
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:19.80 9102076    1:19.60           
          1:19.60
  3. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:17.44 9103534    1:22.88           
          1:22.88
  4. Lauke Knoop                   Zon/S&s                1:19.88 9002008    1:23.70           
          1:23.70
  5. Mieke Veens                   HZPC                        NT 8502944    1:25.12           
          1:25.12
  6. Danique Ubags                 Zon/S&s                1:25.70 9003780    1:29.07           
          1:29.07
  7. Linda Drenthen                RZ-Roermond            1:30.69 9100804    1:30.43           
          1:30.43
  8. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           1:30.16 9402266    1:30.65           
          1:30.65
  9. Jannie Janssen                HZPC                   1:37.68 8902022    1:35.18           
          1:35.18
 10. Claudia Giezenaar             RZ-Roermond            1:34.84 9101022    1:35.22           
          1:35.22
 11. Laura van der Aalst           Zon/S&s                1:35.41 9000006    1:40.14           
          1:40.14
 12. Jamie Vaessen                 HZPC                   1:44.14 9103142    1:43.47           
          1:43.47
  NG Elke Euwes                    HZPC                   1:31.06 8801236                      
  NG Maddy Thielen                 HZPC                   1:22.23 9003732                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:05.49 8903341    4:05.37           
            56.77  1:58.70  3:02.14  4:05.37
  2. Michel Heijnen                Hellas-Glana           4:11.71 8701267    4:16.74           
            58.96  2:03.41  3:09.42  4:16.74
  3. Maikel Brouwers               HZPC                   4:25.83 8300339    4:28.68           
          1:02.94  2:10.15  4:28.68
  4. Sander Bouts                  RZ-Roermond            4:15.21 8500331    4:29.91           
          1:03.11  2:10.80  3:19.86  4:29.91
  5. Cor van de Broek              HZPC                   4:29.95 8503489    4:29.95           
          1:02.95  2:11.64  3:21.26  4:29.95
  6. Stefan Jacobs                 RZ-Roermond            4:35.61 8601407    4:33.32           
          1:03.50  2:12.79  3:23.64  4:33.32
  7. Patrick Creemers              RZ-Roermond            4:43.72 9000579    4:34.41           
          1:02.54  2:13.35  3:24.57  4:34.41
  8. Tristan Eisank                Zon/S&s                4:29.90 9000773    4:34.48           
          1:05.51  2:14.76  3:24.07  4:34.48
  9. Mark van Enckevort            HZPC                   4:40.00 9000797    4:35.85           
          1:03.80  2:12.55  3:24.40  4:35.85
 10. Jrme Aris                  Zon/S&s                4:33.45 9000065    4:37.21           
          1:02.63  2:11.72  3:24.23  4:37.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maureen Muyen                 Zon/S&s                1:11.16 9102874    1:12.96           
          1:12.96
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   1:13.83 9204060    1:13.97           
          1:13.97
  3. Svenja Zonneveld              RZ-Roermond            1:12.63 9301096    1:14.28           
          1:14.28
  4. Ilona Remmel                  Zon/S&s                1:12.71 9302198    1:15.03           
          1:15.03
  5. Denise Austen                 RZ-Roermond            1:14.97 9303778    1:16.27           
          1:16.27
  6. Neiske Becks                  HZPC                   1:17.88 9100138    1:18.92           
          1:18.92
  7. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:21.97 9500866    1:20.68           
          1:20.68
  8. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:23.63 9602806    1:22.31           
          1:22.31
  9. Varolien Francisca            RZ-Roermond            1:20.19 9305420    1:22.65           
          1:22.65
 10. Ilse Masseling                HZPC                   1:24.98 9202124    1:26.68           
          1:26.68
 11. Rianne van Enckevort          HZPC                   1:29.96 9204568    1:33.32           
          1:33.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Eisank                  Zon/S&s                2:26.52 9100577    2:32.00           
          1:10.59  2:32.00
  2. Kenneth Caster                RZ-Roermond            2:31.01 9100375    2:42.08           
          1:17.82  2:42.08
  3. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:50.47 9203459    2:44.95           
          1:18.54  2:44.95
  4. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           2:35.31 9206767    2:45.44           
          1:18.36  2:45.44
  5. Robin Ramaekers               Zon/S&s                2:54.16 9304385    2:49.44           
          1:22.05  2:49.44
  6. Kevin van den Bekerom         HZPC                   2:50.47 9200057    2:51.77           
          1:23.95  2:51.77
  7. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           2:57.88 9203053    2:52.84           
          1:21.98  2:52.84
  8. Thijs Wolswinkel              RZ-Roermond            2:52.47 9201837    2:53.00           
          1:22.86  2:53.00
  9. Tim Jacobs                    HZPC                   3:01.48 9201825    2:56.02           
          1:15.20  2:56.02
 10. Ralph van Megen               HZPC                   3:04.58 9201613    3:03.00           
          1:27.07  3:03.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena van Cruchten           RZ-Roermond            2:17.97 9401608    2:23.60           
          1:08.43  2:23.60
  2. Sophie Cleuren                HZPC                   2:27.48 9300158    2:27.60           
          1:12.12  2:27.60
  3. Rinske Becks                  HZPC                   2:29.27 9403098    2:27.65           
          1:11.71  2:27.65
  4. Linda Dehing                  RZ-Roermond            2:35.07 9400022    2:33.40           
          1:13.31  2:33.40
  5. Maud Rutjens                  HZPC                   2:38.83 9305632    2:37.04           
          1:16.10  2:37.04
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           2:39.54 9502764    2:37.86           
          1:17.90  2:37.86
  7. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                2:34.65 9303332    2:38.78           
          1:16.50  2:38.78
  8. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                2:39.96 9401012    2:42.49           
          1:19.10  2:42.49
  9. Vicky Simons                  HZPC                   2:57.90 9404932    2:43.51           
          1:19.24  2:43.51
 10. Lisa In 't Zand               RZ-Roermond            2:43.39 9401614    2:44.75           
          1:19.80  2:44.75
 11. Pim Scheres                   HZPC                   2:47.77 9302410    2:46.32           
          1:16.29  2:46.32
 12. Patty Drenthen                RZ-Roermond            2:47.91 9401610    2:46.86           
          1:20.84  2:46.86
 13. Jamilla Franssen              Zon/S&s                2:51.64 9404872    2:48.89           
          1:21.20  2:48.89
 14. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           2:57.30 9503970    2:50.01           
          1:22.99  2:50.01
 15. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                3:01.03 9403984    2:50.43           
          1:22.33  2:50.43
 16. Annik Delissen                RZ-Roermond            3:03.03 9404672    2:52.56           
          1:23.33  2:52.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:22.02 9400649    1:18.47           
          1:18.47
  2. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:19.24 9401657    1:18.80           
          1:18.80
  3. Patrick Janssen               HZPC                   1:21.72 9302009    1:21.01           
          1:21.01
  4. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           1:26.39 9400593    1:23.57           
          1:23.57
  5. Bram Becks                    HZPC                   1:25.69 9303701    1:25.58           
          1:25.58
  6. Maurice Zelis                 RZ-Roermond            1:27.99 9401031    1:27.70           
          1:27.70
  7. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                1:28.65 9306693    1:28.32           
          1:28.32
  8. Jim Ketelings                 RZ-Roermond            1:30.63 9403901    1:28.43           
          1:28.43
  9. Rick Hesen                    HZPC                   1:28.20 9300601    1:28.61           
          1:28.61
 10. Mitch Waeyen                  RZ-Roermond            1:38.48 9400239    1:34.16           
          1:34.16
 11. Jeroen Wolthuis               Zon/S&s                1:30.08 9301599    1:36.00           
          1:36.00
 12. Mark Linssen                  HZPC                   1:38.78 9500535    1:36.04           
          1:36.04
 13. Dylan Bos                     HZPC                   1:48.29 9600717    1:49.84           
          1:49.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ-Roermond              32.91 8900450      33.88           
  2. Mieke Veens                   HZPC                     32.59 8502944      34.03           
  3. Alice Janssen                 HZPC                     34.60 8902012      34.69           
  4. Melissa Geilen                Zon/S&s                  35.25 9001128      34.73           
  5. Danique Agterberg             Hellas-Glana             35.18 9401054      35.57           
  6. Claudia Giezenaar             RZ-Roermond              36.11 9101022      36.00           
  7. Silvana Klander               Hellas-Glana             37.14 8902252      36.06           
  8. Debbie Hesen                  HZPC                     35.14 8601528      36.21           
  9. Linda Drenthen                RZ-Roermond              36.81 9100804      37.44           
 10. Laura van der Aalst           Zon/S&s                  37.64 9000006      38.96           
 11. Dianne Nien                   RZ-Roermond              36.15 7100452      40.42           
 12. Lena Wijnen                   Zon/S&s                     NT 9108354      46.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel Brouwers               HZPC                   1:00.91 8300339    1:02.09           
          1:02.09
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana             59.21 8301021    1:02.34           
          1:02.34
  3. Stefan Jacobs                 RZ-Roermond            1:03.38 8601407    1:02.76           
          1:02.76
  4. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:04.73 8402089    1:04.04           
          1:04.04
  5. Sander Bouts                  RZ-Roermond            1:01.85 8500331    1:05.97           
          1:05.97
  6. Stefan Kranenbroek            HZPC                   1:02.48 7900729    1:06.27           
          1:06.27
  7. Charel Thewissen              Hellas-Glana           1:05.72 9005591    1:06.81           
          1:06.81
  8. Patrick Creemers              RZ-Roermond            1:07.04 9000579    1:07.23           
          1:07.23
  9. Bert Schlicher                RZ-Roermond                 NT 6400669    1:08.97           
          1:08.97
 10. Imre Dehner                   Zon/S&s                1:11.69 9006195    1:09.61           
          1:09.61
 11. Willem Drissen                HZPC                   1:11.28 8800871    1:10.74           
          1:10.74
 12. Mark Snijders                 Zon/S&s                1:10.76 8803187    1:11.78           
          1:11.78
 13. Ralph Caster                  RZ-Roermond            1:17.25 6100069    1:16.52           
          1:16.52
 14. Sean Kolar                    Zon/S&s                1:29.83 8503677    1:20.22           
          1:20.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Weijmans                HZPC                   1:27.51 9502522    1:23.23           
          1:23.23
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:27.77 9701232    1:24.25           
          1:24.25
  3. Karin van der Aalst           Zon/S&s                1:25.94 9501356    1:29.93           
          1:29.93
  4. Denise van der Klij           HZPC                   1:32.96 9600482    1:31.07           
          1:31.07
  5. Maureen Wingers               RZ-Roermond            1:34.66 9602264    1:33.64           
          1:33.64
  6. Celina Austen                 RZ-Roermond            1:29.98 9602056    1:34.55           
          1:34.55
  7. Danae Remmel                  Zon/S&s                1:35.84 9600588    1:35.82           
          1:35.82
  8. Jessica Hesen                 RZ-Roermond            1:36.95 9601194    1:37.22           
          1:37.22
  9. Noortje Voestermans           RZ-Roermond            1:50.06 9601776    1:39.97           
          1:39.97
 10. Cline Jennes                 Zon/S&s                1:38.84 9602154    1:45.34           
          1:45.34
 11. Jolle Houben                 Hellas-Glana           2:02.67 9601416    1:58.18           
          1:58.18
 DIS Jara Wassenberg               RZ-Roermond            1:28.34 9600222    1:26.00           
        VI - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:26.00
 DIS Ilse Litjens                  HZPC                   1:41.96 9602640    1:41.49           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:41.49
AFGE Emmy Linssen                  Zon/S&s                1:51.84 9600590                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:43.61 9503663    2:34.12           
          1:15.66  2:34.12
  2. Daan Wolswinkel               RZ-Roermond            2:43.62 9501791    2:35.30           
          1:16.41  2:35.30
  3. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:51.11 9501965    2:40.64           
          1:20.06  2:40.64
  4. Sem Hermans                   HZPC                   2:50.06 9601259    2:42.81           
          1:20.18  2:42.81
  5. Sam Derks                     HZPC                   2:52.81 9600719    2:45.60           
          1:22.70  2:45.60
  6. Maurice Henkel                RZ-Roermond            2:52.07 9504703    2:46.63           
          1:21.59  2:46.63
  7. Kay Thijssen                  HZPC                   3:12.66 9601799    3:03.45           
          1:29.75  3:03.45
  8. Max Vervoort                  RZ-Roermond                 NT 9601405    3:10.59           
          1:30.23  3:10.59
  9. Xavier Wuts                   RZ-Roermond                 NT 9602661    3:12.05           
          1:32.46  3:12.05
 10. Bjrn Piket                   HZPC                   3:20.00 9602133    3:12.60           
          1:37.05  3:12.60
 11. Teun van Rens                 HZPC                   3:12.77 9503949    3:14.71           
          1:35.49  3:14.71
 12. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                3:40.00 9600629    3:15.11           
          1:36.63  3:15.11
 13. Nando Broeren                 HZPC                   3:26.62 9601441    3:16.89           
          1:37.83  3:16.89
 14. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                3:59.72 9504825    3:23.82           
          1:39.80  3:23.82
 15. Tom Timmermans                RZ-Roermond                 NT 9602117    3:30.26           
          1:42.85  3:30.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                     33.60 9701312      33.28           
  2. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                  33.64 9702110      33.92           
  3. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             38.42 9700714      37.26           
  4. Lotte van Megen               HZPC                     39.96 9701376      38.42           
  5. Elke Theunissen               RZ-Roermond              44.85 9703446      39.61           
  6. Sterre Schlicher              RZ-Roermond              44.20 9901672      39.89           
  7. Pernille Somers               Hellas-Glana             47.57 9802310      40.19           
  8. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             44.64 9902072      40.70           
  9. Natasja Wingers               RZ-Roermond              46.48 9702392      41.13           
 10. Celine Buijssen               HZPC                     42.63 9801484      41.43           
 11. Myrthe Simons                 Zon/S&s                     NT 9704330      42.64           
 12. Milou Peeters                 HZPC                     44.75 9800668      42.66           
 13. Denise Craenen                Hellas-Glana             43.58 9900040      43.05           
 14. Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                     NT 9704718      44.44           
 15. Hilde Litjens                 HZPC                     59.51 9901156      45.06           
 16. Aniek Ketelings               RZ-Roermond              42.94 9800588      45.72           
 17. Alette Litjens                HZPC                     51.65 9802220      46.36           
 18. Mariecke de Beer              Zon/S&s                  42.73 9900524      46.71           
AFGE Kathleen de Beer              Zon/S&s                  35.26 9702638                      
  NG Joanna Verjans                Zon/S&s                  36.88 9800582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:26.18 9700879    1:20.39           
          1:20.39
  2. Jitse Zonneveld               RZ-Roermond            1:31.60 9700574    1:25.44           
          1:25.44
  3. Martijn Huveneers             Hellas-Glana                NT 9700299    1:33.53           
          1:33.53
  4. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:38.51 9800287    1:34.92           
          1:34.92
  5. Tim Peeters                   RZ-Roermond            1:48.61 9700363    1:36.57           
          1:36.57
  6. Koen Koster                   HZPC                   1:39.48 9900517    1:36.76           
          1:36.76
  7. Guus Wolswinkel               RZ-Roermond            1:46.50 9701677    1:38.23           
          1:38.23
  8. Max Peuten                    HZPC                        NT 9800431    1:44.19           
          1:44.19
  9. Michel Henkel                 RZ-Roermond                 NT 9802301    1:45.36           
          1:45.36
 10. Eddie Soruvskis               HZPC                   1:58.62 9702081    1:47.78           
          1:47.78
 11. Pieter Otten                  HZPC                   2:09.30 9800937    1:49.82           
          1:49.82
 12. Mick Kouters                  Zon/S&s                2:02.70 9703447    1:55.55           
          1:55.55
 DIS Zjef Nelissen                 RZ-Roermond            1:36.55 9701679    1:34.60           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.60
 DIS Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                2:05.08 9900431    1:50.75           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.75
  NG Finn Timmermans               HZPC                   1:48.58 9801961                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   4:44.90 9102076    4:41.36           
          1:07.55  2:19.00  3:30.72  4:41.36
  2. Suzan van den Bogaard         RZ-Roermond            4:59.35 8900450    4:52.34           
          1:09.67  2:24.38  3:39.55  4:52.34
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana           5:01.14 9401054    5:00.39           
          1:09.89  2:25.36  3:43.08  5:00.39
  4. Alice Janssen                 HZPC                   5:20.00 8902012    5:05.56           
          1:12.55  2:30.74  3:50.20  5:05.56
  5. Mieke Veens                   HZPC                   5:06.82 8502944    5:06.49           
          1:11.35  2:27.66  3:46.73  5:06.49
  6. Melissa Geilen                Zon/S&s                5:15.00 9001128    5:08.57           
          1:11.11  2:28.17  3:48.15  5:08.57
  7. Claudia Giezenaar             RZ-Roermond            5:15.30 9101022    5:11.45           
          1:12.37  2:31.22  3:51.27  5:11.45
  8. Linda Drenthen                RZ-Roermond            5:16.60 9100804    5:18.28           
          1:14.44  2:35.33  3:58.46  5:18.28
  9. Danique Ubags                 Zon/S&s                5:15.06 9003780    5:19.54           
          1:12.54  2:33.62  3:56.65  5:19.54
 10. Anouk Hustinx                 Hellas-Glana           5:28.16 9402266    5:20.37           
          1:15.62  2:38.16  4:00.45  5:20.37
 11. Dianne Nien                   RZ-Roermond            4:45.31 7100452    5:27.54           
          1:15.53  2:38.54  4:03.75  5:27.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:06.40 8903341    1:07.54           
          1:07.54
  2. Sven Jaeger                   Hellas-Glana           1:06.05 8301021    1:08.87           
          1:08.87
  3. Maikel Brouwers               HZPC                   1:06.54 8300339    1:09.69           
          1:09.69
  4. Stefan Jacobs                 RZ-Roermond            1:05.99 8601407    1:10.48           
          1:10.48
  5. Tristan Eisank                Zon/S&s                1:08.48 9000773    1:11.18           
          1:11.18
  6. Patrick Creemers              RZ-Roermond            1:12.69 9000579    1:14.30           
          1:14.30
  7. Cor van de Broek              HZPC                   1:15.18 8503489    1:15.93           
          1:15.93
  8. Ralph Caster                  RZ-Roermond            1:18.12 6100069    1:18.16           
          1:18.16
  9. Mark van Enckevort            HZPC                   1:16.89 9000797    1:18.29           
          1:18.29
 10. Mark Snijders                 Zon/S&s                1:17.12 8803187    1:19.31           
          1:19.31
 11. Bert Schlicher                RZ-Roermond                 NT 6400669    1:26.37           
          1:26.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Zon/S&s                2:42.42 9302198    2:44.43           
          1:18.47  2:44.43
  2. Ingrid van Horen              HZPC                   2:57.81 9204060    2:57.98           
          1:25.47  2:57.98
  3. Neiske Becks                  HZPC                   2:47.85 9100138    2:58.38           
          1:24.34  2:58.38
  4. Eline van der Plas            Hellas-Glana           3:00.36 9500866    2:59.28           
          1:24.77  2:59.28
  5. Svenja Zonneveld              RZ-Roermond            2:59.38 9301096    3:03.79           
          1:27.53  3:03.79
  6. Varolien Francisca            RZ-Roermond            3:06.23 9305420    3:10.67           
          1:30.50  3:10.67
  7. Maaike Sanders                Hellas-Glana           3:14.64 9602806    3:11.35           
          1:30.73  3:11.35
  8. Maureen Muyen                 Zon/S&s                3:21.11 9102874    3:15.37           
          1:33.19  3:15.37
  9. Denise Austen                 RZ-Roermond            3:19.47 9303778    3:23.01           
          1:35.86  3:23.01
 10. Ilse Masseling                HZPC                   3:35.53 9202124    3:29.32           
          1:38.49  3:29.32
AFGE Rianne van Enckevort          HZPC                   3:26.89 9204568                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Ramaekers               Zon/S&s                1:03.41 9304385    1:03.89           
          1:03.89
  2. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:08.60 9203459    1:06.96           
          1:06.96
  3. Aaron Eisank                  Zon/S&s                1:08.40 9100577    1:08.39           
          1:08.39
  4. Roy Hoogerwerf                Hellas-Glana           1:08.74 9203053    1:08.91           
          1:08.91
  5. Ralph van Megen               HZPC                   1:09.88 9201613    1:09.70           
          1:09.70
  6. Thijs Wolswinkel              RZ-Roermond            1:09.24 9201837    1:10.74           
          1:10.74
  7. Tim Jacobs                    HZPC                   1:11.59 9201825    1:11.75           
          1:11.75
  8. Kenneth Caster                RZ-Roermond            1:09.58 9100375    1:13.09           
          1:13.09
  9. Mark Wolswinkel               RZ-Roermond            1:15.43 9102997    1:13.36           
          1:13.36
 10. Bjorn de Jonge                Hellas-Glana           1:13.54 9206767    1:14.79           
          1:14.79
 11. Kevin van den Bekerom         HZPC                   1:20.85 9200057    1:19.13           
          1:19.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rinske Becks                  HZPC                   1:25.52 9403098    1:24.45           
          1:24.45
  2. Linda Dehing                  RZ-Roermond            1:28.59 9400022    1:27.44           
          1:27.44
  3. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:29.16 9502764    1:28.72           
          1:28.72
  4. Selena van Cruchten           RZ-Roermond            1:28.18 9401608    1:30.58           
          1:30.58
  5. Chidi Hennigfeld              Zon/S&s                1:28.43 9303332    1:30.79           
          1:30.79
  6. Sophie Cleuren                HZPC                   1:30.96 9300158    1:31.92           
          1:31.92
  7. Maud Rutjens                  HZPC                   1:31.76 9305632    1:32.58           
          1:32.58
  8. Wynona Wilms                  Hellas-Glana           1:31.96 9503970    1:32.89           
          1:32.89
  9. Vicky Simons                  HZPC                   1:32.45 9404932    1:33.61           
          1:33.61
 10. Pim Scheres                   HZPC                   1:33.51 9302410    1:34.37           
          1:34.37
 11. Lisette Ramaekers             Zon/S&s                1:35.83 9403984    1:35.36           
          1:35.36
 12. Mandy Wetzels                 Zon/S&s                1:30.81 9401012    1:36.65           
          1:36.65
 13. Patty Drenthen                RZ-Roermond            1:33.69 9401610    1:38.82           
          1:38.82
 14. Jamilla Franssen              Zon/S&s                1:40.08 9404872    1:39.72           
          1:39.72
 15. Lisa In 't Zand               RZ-Roermond            1:40.65 9401614    1:43.96           
          1:43.96
 16. Annik Delissen                RZ-Roermond            1:42.07 9404672    1:44.09           
          1:44.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           2:12.96 9401657    2:08.90           
          1:03.34  2:08.90
  2. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:22.26 9400649    2:13.28           
          1:04.36  2:13.28
  3. Rick Hesen                    HZPC                   2:20.48 9300601    2:18.54           
          1:05.61  2:18.54
  4. Maurice Zelis                 RZ-Roermond            2:23.04 9401031    2:19.77           
          1:06.74  2:19.77
  5. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:22.23 9400593    2:19.94           
          1:06.40  2:19.94
  6. Patrick Janssen               HZPC                   2:34.43 9302009    2:24.82           
          1:10.88  2:24.82
  7. Bram Becks                    HZPC                   2:39.88 9303701    2:29.98           
          1:12.65  2:29.98
  8. Bjorn van de Kuit             Zon/S&s                2:30.92 9306693    2:31.50           
          1:13.73  2:31.50
  9. Mitch Waeyen                  RZ-Roermond            2:48.91 9400239    2:37.76           
          1:17.25  2:37.76
 10. Jim Ketelings                 RZ-Roermond            2:34.54 9403901    2:37.87           
          1:17.42  2:37.87
 11. Jeroen Wolthuis               Zon/S&s                2:48.00 9301599    2:52.47           
          1:21.40  2:52.47
 12. Dylan Bos                     HZPC                   3:06.56 9600717    3:04.40           
          1:29.37  3:04.40
 13. Mark Linssen                  HZPC                   3:35.76 9500535    3:11.68           
          1:27.85  3:11.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzan van den Bogaard         RZ-Roermond            1:07.94 8900450    1:08.61           
          1:08.61
  2. Judith van Meijel             HZPC                   1:08.90 9102076    1:09.58           
          1:09.58
  3. Mieke Veens                   HZPC                   1:11.14 8502944    1:13.05           
          1:13.05
  4. Elise Wijnker                 Hellas-Glana           1:11.74 9103534    1:14.18           
          1:14.18
  5. Debbie Hesen                  HZPC                   1:13.75 8601528    1:14.95           
          1:14.95
  6. Lauke Knoop                   Zon/S&s                1:12.92 9002008    1:15.20           
          1:15.20
  7. Silvana Klander               Hellas-Glana           1:18.40 8902252    1:19.16 FJ 1      
          1:19.16
  8. Danique Ubags                 Zon/S&s                1:17.65 9003780    1:19.16 FJ 2      
          1:19.16
  9. Linda Drenthen                RZ-Roermond            1:18.64 9100804    1:20.06           
          1:20.06
 10. Claudia Giezenaar             RZ-Roermond            1:18.45 9101022    1:20.48           
          1:20.48
 11. Jannie Janssen                HZPC                   1:25.19 8902022    1:23.47           
          1:23.47
 12. Dianne Nien                   RZ-Roermond            1:17.42 7100452    1:26.14           
          1:26.14
 13. Laura van der Aalst           Zon/S&s                1:22.97 9000006    1:27.62           
          1:27.62
AFGE Lena Wijnen                   Zon/S&s                1:46.25 9108354                      
  NG Elke Euwes                    HZPC                   1:23.75 8801236                      
  NG Maddy Thielen                 HZPC                   1:26.45 9003732                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.96 8402089      28.37           
  2. Sander Bouts                  RZ-Roermond              28.76 8500331      29.76           
  3. Bert Schlicher                RZ-Roermond                 NT 6400669      30.71           
  4. Michel Heijnen                Hellas-Glana             30.97 8701267      30.87           
  5. Stefan Jacobs                 RZ-Roermond              31.85 8601407      31.20           
  6. Imre Dehner                   Zon/S&s                  31.07 9006195      31.35           
  7. Charel Thewissen              Hellas-Glana             31.75 9005591      31.42           
  8. Stefan Kranenbroek            HZPC                     29.73 7900729      31.76           
  9. Mark van Enckevort            HZPC                     31.66 9000797      32.14           
 10. Patrick Creemers              RZ-Roermond              30.77 9000579      32.23           
 11. Tristan Eisank                Zon/S&s                  32.16 9000773      32.32           
 12. Willem Drissen                HZPC                     33.06 8800871      32.82           
 13. Cor van de Broek              HZPC                     32.09 8503489      33.46           
 14. Sean Kolar                    Zon/S&s                     NT 8503677      36.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wendy Bex                     Hellas-Glana           3:12.13 9701232    2:49.86           
          1:22.78  2:49.86
  2. Floor Weijmans                HZPC                   2:58.73 9502522    2:55.53           
          1:26.35  2:55.53
  3. Ilse Litjens                  HZPC                   3:00.24 9602640    3:00.57           
          1:29.41  3:00.57
  4. Maureen Wingers               RZ-Roermond            3:04.83 9602264    3:00.60           
          1:30.69  3:00.60
  5. Jara Wassenberg               RZ-Roermond            3:05.48 9600222    3:02.94           
          1:31.81  3:02.94
  6. Denise van der Klij           HZPC                   2:59.49 9600482    3:03.53           
          1:32.02  3:03.53
  7. Karin van der Aalst           Zon/S&s                3:07.43 9501356    3:03.65           
          1:29.93  3:03.65
  8. Jessica Hesen                 RZ-Roermond            3:03.86 9601194    3:07.65           
          1:33.60  3:07.65
  9. Danae Remmel                  Zon/S&s                3:14.58 9600588    3:11.15           
          1:35.81  3:11.15
 10. Cline Jennes                 Zon/S&s                3:16.79 9602154    3:11.50           
          1:32.79  3:11.50
 11. Noortje Voestermans           RZ-Roermond            3:18.85 9601776    3:15.85           
          1:38.86  3:15.85
 12. Jolle Houben                 Hellas-Glana           3:20.45 9601416    3:16.41           
          1:37.48  3:16.41
 13. Celina Austen                 RZ-Roermond            3:06.59 9602056    3:16.43           
          1:36.81  3:16.43
AFGE Emmy Linssen                  Zon/S&s                3:26.95 9600590                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:14.81 9501965    1:11.94           
          1:11.94
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:18.02 9601259    1:15.24           
          1:15.24
  3. Daan Wolswinkel               RZ-Roermond            1:16.17 9501791    1:17.01           
          1:17.01
  4. Sam Derks                     HZPC                   1:25.04 9600719    1:22.16           
          1:22.16
  5. Xavier Wuts                   RZ-Roermond                 NT 9602661    1:25.15           
          1:25.15
  6. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:34.00 9503663    1:25.22           
          1:25.22
  7. Maurice Henkel                RZ-Roermond            1:29.15 9504703    1:27.13           
          1:27.13
  8. Tim Ramaekers                 Zon/S&s                1:28.50 9600629    1:35.31           
          1:35.31
  9. Nando Broeren                 HZPC                   1:35.58 9601441    1:36.62           
          1:36.62
 10. Max Vervoort                  RZ-Roermond            1:57.00 9601405    1:51.03           
          1:51.03
 11. Tom Timmermans                RZ-Roermond            2:17.17 9602117    1:55.15           
          1:55.15
 12. Yannic van de Kuit            Zon/S&s                2:21.03 9504825    2:00.72           
          2:00.72
 13. Teun van Rens                 HZPC                   2:02.25 9503949    2:03.46           
          2:03.46
 DIS Bjrn Piket                   HZPC                   1:39.26 9602133    1:37.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:37.45
 DIS Kay Thijssen                  HZPC                   1:43.16 9601799    1:51.17           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.17



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   1:26.83 9701312    1:23.57           
          1:23.57
  2. Elishia Sinkiewicz            Zon/S&s                1:21.82 9702110    1:26.98           
          1:26.98
  3. Lotte van Megen               HZPC                   1:43.68 9701376    1:35.08           
          1:35.08
  4. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:40.02 9700714    1:35.32           
          1:35.32
  5. Celine Buijssen               HZPC                   1:50.46 9801484    1:38.93           
          1:38.93
  6. Elke Theunissen               RZ-Roermond            1:43.39 9703446    1:39.10           
          1:39.10
  7. Pernille Somers               Hellas-Glana           1:50.03 9802310    1:42.19           
          1:42.19
  8. Aniek Ketelings               RZ-Roermond            1:42.26 9800588    1:45.52           
          1:45.52
  9. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:54.58 9902072    1:47.49           
          1:47.49
 10. Mariecke de Beer              Zon/S&s                1:42.25 9900524    1:47.52           
          1:47.52
 11. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:45.80 9900040    1:47.91           
          1:47.91
 12. Milou Peeters                 HZPC                   1:57.02 9800668    1:48.25           
          1:48.25
 13. Jane Nieuwkamer               Zon/S&s                2:04.05 9704718    1:52.40           
          1:52.40
 14. Alette Litjens                HZPC                   2:09.42 9802220    1:52.63           
          1:52.63
 DIS Sterre Schlicher              RZ-Roermond            1:50.48 9901672    1:44.57           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.57
 DIS Natasja Wingers               RZ-Roermond                 NT 9702392    1:47.22           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:47.22
 DIS Hilde Litjens                 HZPC                   2:13.02 9901156    1:49.23           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.23
 DIS Myrthe Simons                 Zon/S&s                2:12.45 9704330    1:59.90           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:59.90
AFGE Kathleen de Beer              Zon/S&s                1:36.70 9702638                      
  NG Joanna Verjans                Zon/S&s                1:32.84 9800582                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                     33.18 9700879      32.79           
  2. Jitse Zonneveld               RZ-Roermond              35.25 9700574      34.08           
  3. Zjef Nelissen                 RZ-Roermond              39.67 9701679      36.64           
  4. Martijn Huveneers             Hellas-Glana                NT 9700299      36.86           
  5. Dylan Wolters                 Hellas-Glana             42.13 9800287      37.35 FJ 1      
  6. Tim Peeters                   RZ-Roermond              42.03 9700363      37.35 FJ 2      
  7. Koen Koster                   HZPC                     39.56 9900517      39.08           
  8. Michel Henkel                 RZ-Roermond              41.12 9802301      39.87           
  9. Guus Wolswinkel               RZ-Roermond              40.19 9701677      40.00           
 10. Max Peuten                    HZPC                     42.81 9800431      40.49           
 11. Eddie Soruvskis               HZPC                     42.06 9702081      40.51           
 12. Serve Nelissen                RZ-Roermond              40.16 9900579      41.07           
 13. Mick Kouters                  Zon/S&s                     NT 9703447      41.64           
 14. Pieter Otten                  HZPC                     51.43 9800937      43.89           
 15. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&s                  46.07 9900431      50.56           
  NG Finn Timmermans               HZPC                     43.18 9801961                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:36.84            4:44.63           
        Judith van Meijel, 91                      Mieke Veens, 85
        Neiske Becks, 91                           Ingrid van Horen, 92
          1:10.02  2:30.78  3:42.28  4:44.63

  2. RZ 1                          RZ-Roermond            4:46.28            4:56.63           
        Svenja Zonneveld, 93                       Denise Austen, 93
        Suzan van den Bogaard, 89                  Selena van Cruchten, 94
          1:16.08  2:31.25  3:50.26  4:56.63

  3. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                4:44.39            4:59.70           
        Maureen Muyen, 91                          Ilona Remmel, 93
        Lauke Knoop, 90                            Melissa Geilen, 90
          1:15.01  2:38.75  3:53.22  4:59.70

  4. HZPC 2                        HZPC                   4:53.99            5:01.98           
        Alice Janssen, 89                          Debbie Hesen, 86
        Rinske Becks, 94                           Sophie Cleuren, 93
          1:13.95  5:01.98

  5. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           4:54.58            5:06.47           
        Silvana Klander, 89                        Danique Agterberg, 94
        Elise Wijnker, 91                          Anouk Hustinx, 94
          1:19.11  5:06.47




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
5.10.08                                                                                 Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:38.57            3:41.07           
        Alan Smeets, 84                            Sven Jaeger, 83
        Davy Verreussel, 89                        Michel Heijnen, 87
            56.29  1:50.60  2:46.50  3:41.07

  2. HZPC 1                        HZPC                   3:41.67            3:43.43           
        Maikel Brouwers, 83                        Ralph van Megen, 92
        Mark van Enckevort, 90                     Stefan Kranenbroek, 79
            56.43  1:53.90  2:48.76  3:43.43

  3. RZ 1                          RZ-Roermond            3:42.93            3:48.46           
        Thijs Wolswinkel, 92                       Sander Bouts, 85
        Stefan Jacobs, 86                          Patrick Creemers, 90
          1:00.53  1:54.27  2:51.87  3:48.46

  4. Zon/S&s 1                     Zon/S&s                3:45.41            3:56.94           
        Aaron Eisank, 91                           Robin Ramaekers, 93
        Imre Dehner, 90                            Tristan Eisank, 90
            59.37  3:56.94

  5. HZPC 2                        HZPC                   4:00.23            4:04.90           
        Willem Drissen, 88                         Tim Jacobs, 92
        Rick Hesen, 93                             Cor van de Broek, 85
          1:00.84  4:04.90




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Hellas-Glana