Competitie deel 1, Hoofkl. A B
Drachten (NED),    4.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 200m vrije slag, 11 - 13 jaar    Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, 11 - 13 jaar
Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, 9 - 11 jaar    Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Dames, 100m rugslag, 11 - 17 jaar
Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 15 jaar    Nr. 10. Dames, 50m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder    Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 - 13 jaar
Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, 11 - 13 jaar    Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar    Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, 11 - 17 jaar    Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, 11 - 15 jaar
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 50m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, 11 - 13 jaar
Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 13 jaar    Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Meisjes, 4 x 200m vrije slag                      11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trivia 1                      Trivia                 9:39.79            9:31.20           
        Cynthia van Beusekom, 95                   Anouk Frieman, 95
        Sylvia Dik, 95                             Esther Hulsing, 96
          2:19.70  9:31.20

  2. DZ&PC 1                       DZ&PC                 10:51.82           10:30.23           
        Rixt Menger, 96                            Claris de Vries, 97
        Jill Muller, 96                            Nenne Venema, 95
          2:32.13 10:30.23




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag                      11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         4:52.72            5:06.80           
        Maaike van Veen, 97                        Amber IJzebrink, 96
        Joyce Mennink, 96                          Marloes Franken, 97
          1:12.64  5:06.80

  2. ZVZwartsluis 1                ZVZwartsluis           5:21.97            5:12.48           
        Luciënne van der Linde, 95                 Elianne Huitema, 97
        Rebecca Lok, 95                            Vera Lassche, 95
          1:06.86  5:12.48




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag                         9 - 11 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trivia 1                      Trivia                 2:52.45            2:43.77           
        Maarten Bonnema, 98                        Marieke Tienstra, 99
        Lisanne van Avezaath, 97                   Jelle Roorda, 97
            45.86  2:43.77

  2. DZ&PC 1                       DZ&PC                  2:55.99            2:47.10           
        Niels Procee, 97                           Jorn Steenbergen, 97
        Nynke Klokman, 98                          Wendy Bergsma, 97
            44.39  2:47.10

  3. ZVZwartsluis 1                ZVZwartsluis           3:02.14            3:00.09           
        Kim Lassche, 98                            Thomas Jacob Lok, 98
        Kees Vos, 97                               Esther Lubberts, 97
            43.03  3:00.09

 DIS Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         2:59.13            2:56.76           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
        Herman Brinkman, 97                        Marije Dankelman, 97
        Kirsten Bies, 98                           Jeroen Boessenkool, 98
            42.13  2:56.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  1:11.15 8700830    1:14.54           
          1:14.54
  2. Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC         1:17.39 8702326    1:17.68           
          1:17.68
  3. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:16.33 9300982    1:18.39           
          1:18.39
  4. Eeke van der Wal              Trivia                 1:22.81 9004150    1:21.16           
          1:21.16
  5. Carolien Stuut                Trivia                 1:20.33 8704014    1:21.48           
          1:21.48
  6. Estelle Moorman               ZVZwartsluis           1:22.76 9300540    1:23.32           
          1:23.32
  7. Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         1:22.74 9001386    1:24.41           
          1:24.41
  8. Kimberly Grünewald            Trivia                 1:26.38 9006680    1:27.13           
          1:27.13
  9. Nienke van Stipriaan          Dedemsvaart-AC         1:26.25 8703970    1:27.36           
          1:27.36
 10. Anke Smit                     Dedemsvaart-AC         1:28.47 9003470    1:28.86           
          1:28.86
 11. Kimberley Boxum               ZVZwartsluis           1:34.64 9405452    1:32.64           
          1:32.64
 12. Nadine de Jonge               ZVZwartsluis           1:26.00 8902102    1:34.13           
          1:34.13
 13. Melanie Meijerink             Dedemsvaart-AC         1:37.88 9104796    1:41.58           
          1:41.58
 DIS Saskia Knol                   Dedemsvaart-AC         1:39.13 7900468    1:36.86           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:36.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ewoud Potiek                  DZ&PC                  4:05.92 8902503    4:08.17 1         
            57.82  4:08.17
  1. Erik Schröder                 Trivia                 4:07.52 8402025    4:08.17 2         
            58.58  4:08.17
  3. Joost Schröder                Trivia                 4:16.16 8803073    4:16.71           
          1:01.58  4:16.71
  4. Devi Wolthuizen               Trivia                 4:11.35 8703887    4:17.08           
          1:00.08  4:17.08
  5. Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis           4:22.20 9003183    4:26.54           
          1:00.64  4:26.54
  6. Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC         4:25.09 8302447    4:27.42           
          1:00.84  4:27.42
  7. Arjan Prins                   Dedemsvaart-AC         4:24.51 8201383    4:31.51           
          1:01.16  4:31.51
  8. Maarten Smit                  Dedemsvaart-AC         4:33.44 9002707    4:31.95           
          1:04.33  4:31.95
  9. Remco Kamps                   DZ&PC                  4:40.67 9001465    4:40.00           
          1:04.89  4:40.00
 10. Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC         4:46.23 9001585    4:43.30           
          1:04.49  4:43.30
 11. Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC         4:31.89 7800255    4:48.89           
          1:05.62  4:48.89
 12. Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis           5:10.38 9003173    4:55.28           
          1:05.69  4:55.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag                          11 - 17 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kyra Rietveld                 Trivia                 1:07.97 9300624    1:07.54           
          1:07.54
  2. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 1:07.07 9400074    1:09.00           
          1:09.00
  3. Grace Vrieling                Trivia                 1:10.38 9401624    1:11.78           
          1:11.78
  4. Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC         1:12.69 9203374    1:12.88           
          1:12.88
  5. Josephine Meerman             DZ&PC                  1:14.36 9304258    1:13.26           
          1:13.26
  6. Minke Betten                  DZ&PC                  1:15.23 9404012    1:15.98           
          1:15.98
  7. Felicia Addink                ZVZwartsluis           1:15.42 9200006    1:17.44           
          1:17.44
  8. Kim de Bruijn                 Dedemsvaart-AC         1:18.50 9203424    1:19.07           
          1:19.07
  9. Getrude Corporaal             ZVZwartsluis           1:16.82 9200380    1:19.24           
          1:19.24
 10. Maaike Boschman               Dedemsvaart-AC         1:24.61 9200238    1:20.14           
          1:20.14
 11. Amarins Nonhebel              ZVZwartsluis                NT 9203724    1:20.53           
          1:20.53
 12. Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC         1:21.90 9100738    1:21.51           
          1:21.51
 13. Hannah Feldman                Dedemsvaart-AC         1:26.47 9106308    1:26.00           
          1:26.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag                        11 - 17 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ward van Rijssen              Trivia                 2:36.15 9204841    2:35.36           
          1:12.32  2:35.36
  2. Hugo Polman                   Dedemsvaart-AC         2:36.36 9101813    2:38.41           
          1:16.09  2:38.41
  3. Étiënne Vrieling              Trivia                 2:34.96 9102455    2:39.77           
          1:15.74  2:39.77
  4. Bas Braun                     Trivia                 2:46.53 9106545    2:45.70           
          1:18.40  2:45.70
  5. Richard Krijnse Locker        ZVZwartsluis           2:47.76 9200757    2:46.76           
          2:46.76
  6. Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC         2:49.33 9105977    2:51.36           
          1:21.42  2:51.36
  7. Jelger Rietveld               Trivia                 2:53.20 9201109    2:54.53           
          1:22.18  2:54.53
  8. Maiko Postma                  DZ&PC                  3:12.54 9400963    2:55.76           
          1:24.13  2:55.76
  9. Albert Dijkstra               DZ&PC                  3:02.50 9204437    3:07.55           
          1:27.01  3:07.55
 10. Peter de Boer                 Dedemsvaart-AC         3:28.04 9206199    3:15.25           
          1:30.60  3:15.25
 DIS Karl Vos                      ZVZwartsluis           3:24.34 9106373    3:15.57           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:33.26  3:15.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag                        11 - 15 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 2:15.25 9402692    2:13.11           
          1:04.42  2:13.11
  2. Femke Groos                   DZ&PC                  2:18.07 9404492    2:17.51           
          1:08.02  2:17.51
  3. Christel Vinke                ZVZwartsluis           2:22.19 9400152    2:17.84           
          1:07.07  2:17.84
  4. Sanne Huisman                 DZ&PC                  2:19.09 9301998    2:20.94           
          1:08.24  2:20.94
  5. Roos Wielink                  Trivia                 2:22.22 9403962    2:20.98           
          1:07.57  2:20.98
  6. Loes Wielink                  Trivia                 2:27.34 9403960    2:23.36           
          1:09.54  2:23.36
  7. Michelle Oomkens              ZVZwartsluis           2:22.82 9305730    2:29.46           
          1:10.39  2:29.46
  8. Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC         2:34.48 9402606    2:31.37           
          1:12.94  2:31.37
  9. Naomi Lok                     ZVZwartsluis           2:32.02 9300480    2:31.92           
          1:13.51  2:31.92
 10. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         2:52.58 9400608    2:35.25           
          1:14.57  2:35.25
 11. Susan Voortman                Dedemsvaart-AC         2:39.51 9404066    2:36.60           
          1:16.01  2:36.60
 12. Shannen Diphoorn              Dedemsvaart-AC         2:33.53 9300208    2:36.76           
          1:12.82  2:36.76
 13. Saskia Zwiers                 Dedemsvaart-AC         2:40.75 9404064    2:37.31           
          1:14.75  2:37.31
 14. Eline van de Velde            ZVZwartsluis           2:44.82 9300792    2:45.20           
          1:17.92  2:45.20
AFGE Naomi Touré                   Trivia                 2:19.18 9401628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag                        11 - 15 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy Smeenge                   Trivia                 1:15.48 9305557    1:12.51           
          1:12.51
  2. Olav van der Wal              Trivia                 1:14.94 9303399    1:13.92           
          1:13.92
  3. Ingmar Kloek                  Dedemsvaart-AC         1:21.41 9305409    1:23.06           
          1:23.06
  4. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:33.00 9401349    1:24.73           
          1:24.73
  5. Mike Kroneman                 Dedemsvaart-AC         1:32.04 9405063    1:25.29           
          1:25.29
  6. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  1:38.49 9502731    1:25.51           
          1:25.51
  7. Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis           1:28.64 9600465    1:28.21           
          1:28.21
  8. Raoul Bergsma                 Dedemsvaart-AC         1:29.60 9400603    1:29.52           
          1:29.52
  9. Arjan Francken                Dedemsvaart-AC         1:44.41 9402503    1:39.25           
          1:39.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                       11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC           32.07 8802994      32.23           
  2. Eeke van der Wal              Trivia                   32.85 9004150      33.36           
  3. Paula Duursma                 DZ&PC                    34.87 9300982      34.36           
  4. Monique van Vliet             Trivia                   34.85 8904410      34.78           
  5. Renske de Groot               DZ&PC                    36.95 9300276      34.95           
  6. Nienke van Stipriaan          Dedemsvaart-AC           35.73 8703970      35.64           
  7. Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC           36.41 8602066      36.10           
  8. Laura Oosterbroek             ZVZwartsluis             36.07 8803264      36.25           
  9. Kimberly Grünewald            Trivia                   34.98 9006680      36.54           
 10. Nadine de Jonge               ZVZwartsluis             34.94 8902102      36.91           
 11. Monica Bakker                 ZVZwartsluis                NT 5600082      41.97           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willem Jan v/d Vegte          DZ&PC                    59.73 8703459      59.76 1         
            59.76
  1. Devi Wolthuizen               Trivia                   58.13 8703887      59.76 2         
            59.76
  3. Jeroen Stuut                  Trivia                 1:00.84 8803315    1:00.79           
          1:00.79
  4. Jaap v/d Vegte                DZ&PC                  1:03.79 8803485    1:02.13           
          1:02.13
  5. Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis           1:01.72 9003183    1:02.38           
          1:02.38
  6. Ewoud Potiek                  DZ&PC                  1:07.47 8902503    1:03.31           
          1:03.31
  7. Bart van 't Land              Trivia                 1:03.70 8906563    1:03.34           
          1:03.34
  8. Sander Zoer                   Dedemsvaart-AC         1:02.42 8302447    1:03.36           
          1:03.36
  9. Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC         1:03.38 9002873    1:03.86           
          1:03.86
 10. Joost Schröder                Trivia                 1:04.58 8803073    1:04.31           
          1:04.31
 11. Erik Schröder                 Trivia                 1:04.83 8402025    1:05.09           
          1:05.09
 12. Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC         1:05.63 8602595    1:05.89           
          1:05.89
 13. Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC         1:04.47 8000837    1:07.51           
          1:07.51
 14. Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC         1:06.86 8602133    1:07.74           
          1:07.74
 15. Ramon Runherd                 Dedemsvaart-AC         1:09.66 9004575    1:08.04           
          1:08.04
 16. Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis           1:08.39 9003173    1:09.02           
          1:09.02
 17. Wietze de Vries               ZVZwartsluis           1:09.92 8502877    1:11.99           
          1:11.99
 18. Sander Apperlo                ZVZwartsluis           1:08.33 8700079    1:12.39           
          1:12.39
 19. Rinus de Vries                ZVZwartsluis           1:10.82 8703635    1:13.66           
          1:13.66
AFGE Erik Talma                    Trivia                 1:00.99 8903107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag                       11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sylvia Dik                    Trivia                 1:18.84 9501064    1:12.89           
          1:12.89
  2. Cynthia van Beusekom          Trivia                 1:13.20 9500134    1:12.92           
          1:12.92
  3. Anouk Frieman                 Trivia                 1:21.39 9502390    1:18.51           
          1:18.51
  4. Esther Hulsing                Trivia                 1:21.66 9601080    1:19.67           
          1:19.67
  5. Rixt Menger                   DZ&PC                  1:36.57 9602052    1:23.25           
          1:23.25
  6. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         1:20.88 9700292    1:24.14           
          1:24.14
  7. Jill Muller                   DZ&PC                       NT 9600728    1:24.60           
          1:24.60
  8. Imke Odding                   Trivia                 1:26.33 9501326    1:25.46           
          1:25.46
  9. Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis           1:21.22 9503452    1:26.57           
          1:26.57
 10. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:32.92 9503586    1:26.73           
          1:26.73
 11. Janine Huizeling              Trivia                 1:46.72 9601598    1:29.10           
          1:29.10
 12. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         1:32.39 9601180    1:29.42           
          1:29.42
 13. Ilse van Rijssen              Trivia                 1:36.15 9601600    1:35.81           
          1:35.81
 14. Vera Lassche                  ZVZwartsluis           1:42.09 9500312    1:36.26           
          1:36.26
 15. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         1:48.16 9602258    1:40.80           
          1:40.80
 16. Rebecca Lok                   ZVZwartsluis                NT 9500310    1:45.33           
          1:45.33
AFGE Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC         1:28.60 9600318                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag                         11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         2:27.70 9500093    2:28.02           
          1:11.89  2:28.02
  2. Milan Grünewald               Trivia                 2:27.15 9500757    2:28.07           
          1:11.76  2:28.07
  3. Jonathan Rozema               DZ&PC                  2:35.14 9501157    2:28.66           
          1:11.80  2:28.66
  4. Ruben Rozeboom                Trivia                 2:42.68 9500323    2:43.35           
          1:19.76  2:43.35
  5. Geert Jan Rozeboom            Trivia                      NT 9500325    2:46.16           
          1:21.54  2:46.16
  6. Jelmer Groos                  DZ&PC                       NT 9602945    2:50.67           
          1:24.07  2:50.67
  7. Kristan Feenstra              ZVZwartsluis           2:54.98 9500409    2:52.70           
          2:52.70
  8. Maarten Rottier               Trivia                 3:03.39 9600657    2:55.53           
          1:26.01  2:55.53
  9. Sven Doldersum                Dedemsvaart-AC         3:02.58 9500457    2:56.92           
          1:27.82  2:56.92
 10. Bastiaan Bonnema              Trivia                      NT 9600683    3:00.17           
          1:28.98  3:00.17
 11. Twan Vinke                    ZVZwartsluis                NT 9600153    3:01.56           
          3:01.56
 12. Jos Smit                      Dedemsvaart-AC         3:16.98 9502693    3:10.64           
          1:33.80  3:10.64
 13. Mark Folkertsma               DZ&PC                       NT 9601413    3:17.08           
          1:36.61  3:17.08
 DIS Sebas Wijmans                 Trivia                 3:06.52 9601785    3:01.89           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:01.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Avezaath          Trivia                   31.87 9701304      30.73           
  2. Claris de Vries               DZ&PC                    35.80 9700942      33.37           
  3. Bernice Dijkhuis              Trivia                   35.63 9800084      33.86           
  4. Marieke Tienstra              Trivia                   37.92 9900302      34.66           
  5. Ayla Berg                     Dedemsvaart-AC           37.26 9703480      35.91           
  6. Marloes Franken               Dedemsvaart-AC           36.13 9700912      36.01           
  7. Nynke Klokman                 DZ&PC                    37.73 9801424      36.48           
  8. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC           37.99 9701502      37.23           
  9. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC           39.48 9800516      37.59 2         
  9. Wendy Bergsma                 DZ&PC                    39.98 9701316      37.59 1         
 11. Elianne Huitema               ZVZwartsluis             40.28 9700258      37.85           
 12. Kim Lassche                   ZVZwartsluis             40.54 9800252      38.67           
 13. Hilde Diederix                Dedemsvaart-AC           43.04 9700914      42.02           
 14. Esther Lubberts               ZVZwartsluis             42.91 9700352      43.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag                         9 - 11 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:24.08 9700039    1:22.07           
          1:22.07
  2. Kees Vos                      ZVZwartsluis           1:54.42 9703081    1:35.77           
          1:35.77
  3. Niels Procee                  DZ&PC                  1:44.13 9701449    1:36.47           
          1:36.47
  4. Maarten Bonnema               Trivia                 1:38.88 9800047    1:36.76           
          1:36.76
  5. Thomas Jacob Lok              ZVZwartsluis           1:40.32 9800007    1:39.62           
          1:39.62
  6. Jeroen Boessenkool            Dedemsvaart-AC         1:59.48 9800295    1:47.91           
          1:47.91
  7. Sergio Jansen                 Trivia                 1:52.25 9801499    1:51.16           
          1:51.16
  8. Jelle Roorda                  Trivia                      NT 9703279    1:53.00           
          1:53.00




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  4:48.03 8700830    4:43.82           
          1:08.25  4:43.82
  2. Estelle Moorman               ZVZwartsluis           4:49.32 9300540    4:45.06           
          1:08.25  4:45.06
  3. Eeke van der Wal              Trivia                 4:48.77 9004150    4:45.14           
          1:08.11  4:45.14
  4. Linda Ronda                   Trivia                 4:55.21 8101260    4:51.74           
          4:51.74
  5. Janine Kosse                  Dedemsvaart-AC         4:54.18 8702326    4:54.82           
          1:08.82  4:54.82
  6. Kimberley Boxum               ZVZwartsluis           4:55.82 9405452    4:59.03           
          1:09.24  4:59.03
  7. Renske de Groot               DZ&PC                  4:43.01 9300276    5:00.77           
          1:11.99  5:00.77
  8. Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         4:52.78 9001386    5:01.42           
          1:09.32  5:01.42
  9. Mariëtte Kosse                Dedemsvaart-AC         5:07.39 8602066    5:08.25           
          1:08.91  5:08.25
 10. Carolien Stuut                Trivia                 5:04.14 8704014    5:08.42           
          1:10.37  5:08.42
 11. Monique Bruins                Trivia                      NT 8500494    5:25.36           
          5:25.36
 12. Laura Oosterbroek             ZVZwartsluis           5:24.16 8803264    5:27.27           
          1:15.17  5:27.27
 13. Monica Bakker                 ZVZwartsluis           6:03.45 5600082    6:07.52           
          1:24.17  6:07.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaap v/d Vegte                DZ&PC                  1:04.06 8803485    1:04.14           
          1:04.14
  2. Devi Wolthuizen               Trivia                 1:03.48 8703887    1:04.51           
          1:04.51
  3. Pieter Jan de Vries           ZVZwartsluis           1:05.78 9003183    1:09.51           
          1:09.51
  4. Willem Jan v/d Vegte          DZ&PC                  1:15.82 8703459    1:10.19           
          1:10.19
  5. Bart van 't Land              Trivia                 1:13.67 8906563    1:11.23           
          1:11.23
  6. Jeroen Stuut                  Trivia                 1:12.59 8803315    1:12.86           
          1:12.86
  7. Erik Schröder                 Trivia                 1:16.89 8402025    1:13.65           
          1:13.65
  8. Kelvin Bergsma                Dedemsvaart-AC         1:13.23 8602133    1:16.13           
          1:16.13
  9. Bram Romkes                   Dedemsvaart-AC         1:17.56 8602595    1:17.13           
          1:17.13
 10. Jasper Pouls                  Dedemsvaart-AC         1:14.36 8502065    1:17.52           
          1:17.52
 11. Ramon Runherd                 Dedemsvaart-AC         1:15.63 9004575    1:17.78           
          1:17.78
 12. Sander Apperlo                ZVZwartsluis           1:16.39 8700079    1:19.87           
          1:19.87
 13. Rinus de Vries                ZVZwartsluis           1:18.42 8703635    1:21.48           
          1:21.48
 14. Remco Kamps                   DZ&PC                  1:23.56 9001465    1:23.67           
          1:23.67
AFGE Erik Talma                    Trivia                 1:04.56 8903107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag                         11 - 17 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirthe Lanfermeijer           Trivia                 2:45.35 9400074    2:46.85           
          1:21.35  2:46.85
  2. Sharayah Diphoorn             Dedemsvaart-AC         2:52.46 9100738    2:49.27           
          1:20.35  2:49.27
  3. Kyra Rietveld                 Trivia                 2:51.32 9300624    2:57.98           
          1:24.96  2:57.98
  4. Josephine Meerman             DZ&PC                  2:59.08 9304258    2:59.48           
          2:26.86  2:59.48
  5. Grace Vrieling                Trivia                 3:06.45 9401624    3:11.17           
          1:20.86  3:11.17
  6. Kim de Bruijn                 Dedemsvaart-AC         3:02.10 9203424    3:13.29           
          1:31.02  3:13.29
  7. Minke Betten                  DZ&PC                  3:11.69 9404012    3:13.61           
          1:33.23  3:13.61
  8. Stéphanie Bergsma             Dedemsvaart-AC         3:22.12 9203374    3:14.24           
          1:34.28  3:14.24
  9. Maaike Boschman               Dedemsvaart-AC         3:18.45 9200238    3:14.71           
          1:33.74  3:14.71
 10. Felicia Addink                ZVZwartsluis           3:09.39 9200006    3:20.73           
          1:33.32  3:20.73
 11. Amarins Nonhebel              ZVZwartsluis                NT 9203724    3:21.07           
          1:36.13  3:21.07
 12. Hannah Feldman                Dedemsvaart-AC         3:42.04 9106308    3:37.52           
          1:44.79  3:37.52
 13. Getrude Corporaal             ZVZwartsluis           3:31.36 9200380    3:39.81           
          1:42.96  3:39.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                         11 - 17 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijs van Beusekom          Trivia                 1:00.72 9100133    1:02.78           
          1:02.78
  2. Albert Dijkstra               DZ&PC                  1:02.83 9204437    1:03.34           
          1:03.34
  3. Chris van Vliet               Trivia                 1:09.68 9102425    1:04.57           
          1:04.57
  4. Bas Braun                     Trivia                 1:03.73 9106545    1:05.82           
          1:05.82
  5. Hugo Polman                   Dedemsvaart-AC         1:07.26 9101813    1:06.23           
          1:06.23
  6. Ward van Rijssen              Trivia                 1:05.92 9204841    1:06.59           
          1:06.59
  7. Étiënne Vrieling              Trivia                 1:07.13 9102455    1:08.82           
          1:08.82
  8. Maiko Postma                  DZ&PC                  1:14.15 9400963    1:11.07           
          1:11.07
  9. Richard Krijnse Locker        ZVZwartsluis           1:09.86 9200757    1:11.28           
          1:11.28
 10. Peter de Boer                 Dedemsvaart-AC         1:14.56 9206199    1:11.80           
          1:11.80
 11. Jordy Kerssies                Dedemsvaart-AC         1:12.23 9105977    1:12.07           
          1:12.07
 12. Karl Vos                      ZVZwartsluis           1:11.84 9106373    1:13.23           
          1:13.23
 13. Jelger Rietveld               Trivia                 1:13.04 9201109    1:13.98           
          1:13.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag                        11 - 15 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christel Vinke                ZVZwartsluis           1:22.13 9400152    1:22.70           
          1:22.70
  2. Shannen Diphoorn              Dedemsvaart-AC         1:24.05 9300208    1:24.20           
          1:24.20
  3. Sanne Huisman                 DZ&PC                  1:26.36 9301998    1:25.60           
          1:25.60
  4. Naomi Lok                     ZVZwartsluis           1:24.99 9300480    1:25.67           
          1:25.67
  5. Rosanne Schoonbeek            Trivia                 1:23.97 9402692    1:25.78           
          1:25.78
  6. Roos Wielink                  Trivia                 1:27.67 9403962    1:26.07           
          1:26.07
  7. Loes Wielink                  Trivia                 1:28.20 9403960    1:28.26           
          1:28.26
  8. Femke Groos                   DZ&PC                  1:29.54 9404492    1:30.14           
          1:30.14
  9. Susan Voortman                Dedemsvaart-AC         1:32.76 9404066    1:31.26           
          1:31.26
 10. Beau de Bruijn                Dedemsvaart-AC         1:33.08 9400608    1:32.06           
          1:32.06
 11. Eline van de Velde            ZVZwartsluis           1:31.00 9300792    1:32.73           
          1:32.73
 12. Lynde Hans                    Dedemsvaart-AC         1:33.76 9402606    1:34.76           
          1:34.76
 13. Saskia Zwiers                 Dedemsvaart-AC         1:40.48 9404064    1:38.98           
          1:38.98
 14. Michelle Oomkens              ZVZwartsluis           1:34.70 9305730    1:39.16           
          1:39.16
AFGE Naomi Touré                   Trivia                 1:20.72 9401628                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag                        11 - 15 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy Smeenge                   Trivia                 2:07.76 9305557    2:09.00           
          1:01.07  2:09.00
  2. Erik Nijholt                  DZ&PC                  2:19.70 9401349    2:15.68           
          1:04.66  2:15.68
  3. Olav van der Wal              Trivia                 2:22.92 9303399    2:23.01           
          1:08.32  2:23.01
  4. Martijn Gerritsen             ZVZwartsluis           2:25.36 9600465    2:28.33           
          1:09.75  2:28.33
  5. Raoul Bergsma                 Dedemsvaart-AC         2:36.02 9400603    2:29.91           
          1:12.38  2:29.91
  6. Ingmar Kloek                  Dedemsvaart-AC         2:35.73 9305409    2:30.33           
          1:11.36  2:30.33
  7. Mike Kroneman                 Dedemsvaart-AC         2:37.35 9405063    2:30.86           
          1:12.46  2:30.86
  8. Arjan Francken                Dedemsvaart-AC         2:38.34 9402503    2:32.26           
          1:14.67  2:32.26
  9. Oebele v/d Velde              DZ&PC                  2:34.36 9502731    2:36.57           
          1:14.04  2:36.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                     11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lia Dekker                    DZ&PC                  1:06.28 8700830    1:08.34           
          1:08.34
  2. Eeke van der Wal              Trivia                 1:10.56 9004150    1:10.35           
          1:10.35
  3. Paula Duursma                 DZ&PC                  1:09.73 9300982    1:11.47           
          1:11.47
  4. Estelle Moorman               ZVZwartsluis           1:08.95 9300540    1:11.90           
          1:11.90
  5. Nienke van Stipriaan          Dedemsvaart-AC         1:12.52 8703970    1:12.86           
          1:12.86
  6. Inge Menzo                    Dedemsvaart-AC         1:11.66 8802994    1:12.98           
          1:12.98
  7. Carolien Stuut                Trivia                 1:12.92 8704014    1:14.09           
          1:14.09
  8. Renske de Groot               DZ&PC                  1:13.48 9300276    1:14.88           
          1:14.88
  9. Kimberly Grünewald            Trivia                 1:14.90 9006680    1:16.53           
          1:16.53
 10. Kimberley Boxum               ZVZwartsluis           1:18.02 9405452    1:16.78           
          1:16.78
 11. Anke Smit                     Dedemsvaart-AC         1:18.77 9003470    1:17.04           
          1:17.04
 12. Nadine de Jonge               ZVZwartsluis           1:15.70 8902102    1:23.85           
          1:23.85
 13. Saskia Knol                   Dedemsvaart-AC         1:27.20 7900468    1:26.98           
          1:26.98
 14. Melanie Meijerink             Dedemsvaart-AC         1:27.26 9104796    1:27.73           
          1:27.73
 DIS Monique van Vliet             Trivia                 1:12.83 8904410    1:13.86           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:13.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                       11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aljan Tempel                  Dedemsvaart-AC           27.80 9002873      27.97           
  2. Ewoud Potiek                  DZ&PC                    28.49 8902503      28.05           
  3. Joost Schröder                Trivia                   28.92 8803073      29.00           
  4. Johan Westerhuis              DZ&PC                    30.11 8703763      29.11           
  5. Arjan Prins                   Dedemsvaart-AC           29.67 8201383      29.70           
  6. Bart van 't Land              Trivia                   30.59 8906563      29.92           
  7. Jesper Kloek                  Dedemsvaart-AC           30.00 9001585      30.12           
  8. Arjan Dolstra                 Dedemsvaart-AC           29.15 7800255      30.36           
  9. Jeroen Stuut                  Trivia                   29.96 8803315      30.37           
 10. Erik Kosters                  Dedemsvaart-AC           29.88 8000837      30.86           
 11. Maarten Smit                  Dedemsvaart-AC           30.25 9002707      30.96           
 12. Erik Schröder                 Trivia                   32.22 8402025      31.79           
 13. Remco Kamps                   DZ&PC                    33.03 9001465      31.83           
 14. Jan Wicher de Vries           ZVZwartsluis             31.87 9003173      32.14           
 15. Wietze de Vries               ZVZwartsluis             31.86 8502877      32.26           
 16. Rinus de Vries                ZVZwartsluis             32.13 8703635      34.13           
 DIS Sander Apperlo                ZVZwartsluis             33.60 8700079      35.51           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Willem Jan v/d Vegte          DZ&PC                    27.20 8703459                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag                         11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sylvia Dik                    Trivia                 2:39.57 9501064    2:35.82           
          1:16.22  2:35.82
  2. Cynthia van Beusekom          Trivia                 2:39.73 9500134    2:36.55           
          1:16.82  2:36.55
  3. Luciënne van der Linde        ZVZwartsluis           2:35.64 9503452    2:40.68           
          2:40.68
  4. Esther Hulsing                Trivia                      NT 9601080    2:44.86           
          1:22.51  2:44.86
  5. Anouk Frieman                 Trivia                 2:48.00 9502390    2:45.36           
          2:45.36
  6. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         2:52.32 9700292    2:46.60           
          1:21.42  2:46.60
  7. Joyce Mennink                 Dedemsvaart-AC         2:58.48 9601180    2:50.51           
          1:24.46  2:50.51
  8. Janine Huizeling              Trivia                      NT 9601598    2:54.60           
          1:23.09  2:54.60
  9. Rixt Menger                   DZ&PC                  2:53.91 9602052    2:54.86           
          1:26.13  2:54.86
 10. Jill Muller                   DZ&PC                  3:05.01 9600728    3:02.23           
          1:30.06  3:02.23
 11. Ilse van Rijssen              Trivia                 3:02.09 9601600    3:05.09           
          1:30.46  3:05.09
 12. Vera Lassche                  ZVZwartsluis           3:07.21 9500312    3:07.51           
          1:31.00  3:07.51
 13. Amber IJzebrink               Dedemsvaart-AC         3:16.32 9602258    3:12.83           
          1:34.08  3:12.83
 DIS Nenne Venema                  DZ&PC                  2:55.72 9503586    2:54.18           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.08  2:54.18
AFGE Imke Odding                   Trivia                 2:50.03 9501326                      
AFGE Samantha Diphoorn             Dedemsvaart-AC         3:00.21 9600318                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag                       11 - 13 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonathan Rozema               DZ&PC                  1:06.79 9501157    1:06.37           
          1:06.37
  2. Milan Grünewald               Trivia                 1:10.24 9500757    1:09.79           
          1:09.79
  3. Floris Polman                 Dedemsvaart-AC         1:11.53 9500093    1:11.11           
          1:11.11
  4. Maarten Rottier               Trivia                 1:22.09 9600657    1:21.57           
          1:21.57
  5. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:23.61 9602945    1:28.02           
          1:28.02
  6. Bastiaan Bonnema              Trivia                 1:25.57 9600683    1:28.90           
          1:28.90
  7. Geert Jan Rozeboom            Trivia                 1:26.11 9500325    1:30.09           
          1:30.09
  8. Mark Folkertsma               DZ&PC                  1:25.19 9601413    1:31.13           
          1:31.13
  9. Twan Vinke                    ZVZwartsluis           1:32.67 9600153    1:33.81           
          1:33.81
 10. Sebas Wijmans                 Trivia                 1:31.86 9601785    1:36.74           
          1:36.74
 11. Sven Doldersum                Dedemsvaart-AC         1:44.49 9500457    1:37.39           
          1:37.39
 12. Jos Smit                      Dedemsvaart-AC              NT 9502693    1:46.25           
          1:46.25
 DIS Ruben Rozeboom                Trivia                 1:21.51 9500323    1:24.32           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:24.32
 DIS Kristan Feenstra              ZVZwartsluis           1:38.30 9500409    1:28.81           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:28.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag                         9 - 11 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne van Avezaath          Trivia                 1:19.41 9701304    1:17.25           
          1:17.25
  2. Bernice Dijkhuis              Trivia                 1:31.18 9800084    1:25.00           
          1:25.00
  3. Claris de Vries               DZ&PC                  1:29.45 9700942    1:25.37           
          1:25.37
  4. Marieke Tienstra              Trivia                 1:32.21 9900302    1:28.08           
          1:28.08
  5. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:41.03 9801424    1:32.46           
          1:32.46
  6. Marloes Franken               Dedemsvaart-AC         1:33.62 9700912    1:32.48           
          1:32.48
  7. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC         1:36.76 9800516    1:33.89           
          1:33.89
  8. Ayla Berg                     Dedemsvaart-AC         1:37.32 9703480    1:34.11           
          1:34.11
  9. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC         1:37.26 9701502    1:36.54           
          1:36.54
 10. Wendy Bergsma                 DZ&PC                  1:42.00 9701316    1:36.61           
          1:36.61
 11. Kim Lassche                   ZVZwartsluis           1:54.67 9800252    1:40.14           
          1:40.14
 12. Elianne Huitema               ZVZwartsluis           1:49.28 9700258    1:40.82           
          1:40.82
 13. Hilde Diederix                Dedemsvaart-AC         1:49.73 9700914    1:41.13           
          1:41.13
 14. Esther Lubberts               ZVZwartsluis           1:48.75 9700352    1:42.65           
          1:42.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag                         9 - 11 jaar
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorn Steenbergen              DZ&PC                    35.10 9700039      33.54           
  2. Kees Vos                      ZVZwartsluis             36.02 9703081      35.94           
  3. Herman Brinkman               Dedemsvaart-AC           40.45 9701233      37.57           
  4. Niels Procee                  DZ&PC                    43.24 9701449      39.45           
  5. Thomas Jacob Lok              ZVZwartsluis             38.78 9800007      40.22           
  6. Maarten Bonnema               Trivia                   39.54 9800047      40.61           
  7. Jelle Roorda                  Trivia                   45.93 9703279      41.55           
  8. Andy Vermanen                 Dedemsvaart-AC           44.91 9702273      43.62           
  9. Jeroen Boessenkool            Dedemsvaart-AC           43.67 9800295      43.82           
 10. Sergio Jansen                 Trivia                   43.04 9801499      46.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                   11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trivia 1                      Trivia                 4:34.68            4:38.44           
        Kyra Rietveld, 93                          Rosanne Schoonbeek, 94
        Mirthe Lanfermeijer, 94                    Monique van Vliet, 89
          1:08.24  4:38.44

  2. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         4:37.28            4:40.65           
        Inge Menzo, 88                             Janine Kosse, 87
        Sharayah Diphoorn, 91                      Kim Heerdink, 90
          1:10.26  4:40.65

  3. DZ&PC 1                       DZ&PC                  4:36.87            4:42.68           
        Paula Duursma, 93                          Sanne Huisman, 93
        Lia Dekker, 87                             Renske de Groot, 93
          1:13.75  4:42.68

  4. ZVZwartsluis 1                ZVZwartsluis           4:47.12            4:53.69           
        Luciënne van der Linde, 95                 Estelle Moorman, 93
        Christel Vinke, 94                         Kimberley Boxum, 94
          1:13.42  4:53.69

  5. Dedemsvaart-AC 2              Dedemsvaart-AC         5:00.66            5:00.67           
        Beau de Bruijn, 94                         Stéphanie Bergsma, 92
        Shannen Diphoorn, 93                       Mariëtte Kosse, 86
          1:15.54  5:00.67




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
04-10-2008                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Trivia 1                      Trivia                 3:34.25            3:34.22           
        Devi Wolthuizen, 87                        Bart van 't Land, 89
        Chris van Vliet, 91                        Jeroen Stuut, 88
            54.70  3:34.22

  2. Dedemsvaart-AC 1              Dedemsvaart-AC         3:41.42            3:39.59           
        Sander Zoer, 83                            Hugo Polman, 91
        Maarten Smit, 90                           Aljan Tempel, 90
            54.41  3:39.59

  3. DZ&PC 1                       DZ&PC                  3:44.22            3:48.12           
        Ewoud Potiek, 89                           Remco Kamps, 90
        Jaap v/d Vegte, 88                         Johan Westerhuis, 87
            54.79  3:48.12

  4. Dedemsvaart-AC 2              Dedemsvaart-AC         3:47.69            3:51.35           
        Arjan Prins, 82                            Bram Romkes, 86
        Jasper Pouls, 85                           Arjan Dolstra, 78
            57.95  3:51.35

  5. ZVZwartsluis 1                ZVZwartsluis           3:48.63            3:53.02           
        Jan Wicher de Vries, 90                    Richard Krijnse Locker, 92
        Wietze de Vries, 85                        Pieter Jan de Vries, 90
            57.51  3:53.02




SPLASH Meet Manager 2007Registered to DZ&PC