landelijke A klasse, deel 1
Apeldoorn (NED),    4.10.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m wisselslag, Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
Nr. 4. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 5. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 6. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 7. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 9. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 10. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 11. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 13. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 17. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 27. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 29. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 30. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 4 x 100m vrije slag       Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08 - 17:00                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:32.83            4:39.45           
        Cecily Sadowski, 95                        Esther Kuhlman, 96
        Denise van Ark, 96                         Isolde de Louw, 95
          1:05.89  4:39.45

  2. Octopus 1                     Octopus                4:41.71            4:51.39           
        Sharon Julius, 96                          Romy Worst, 95
        Sifra van Bottenburg, 95                   Annemarie Worst, 95
          1:13.69  4:51.39

  3. Ndd 1                         Ndd                    4:47.98            4:56.54           
        Guusje Vrieze, 95                          Sanne Nieuwenhuis, 96
        Femke de Vries, 95                         Julia Mijnen, 96
          1:08.60  4:56.54




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Alle, 4 x 50m wisselslag Mix Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
4.10.08 - 17:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             2:38.93            2:42.95           
        Martin Wenderich, 97                       Felicia Swets, 98
        Blanca de Louw, 98                         Jesse Thomassen, 97
            41.45  2:42.95

  2. Octopus 1                     Octopus                2:54.58            2:46.70           
        Britt Schoonhoven, 97                      Axel Julius, 97
        Carmen ter Weele, 98                       Jarco van Ommen, 98
            40.54  2:46.70

  3. Ndd 1                         Ndd                    2:49.96            2:53.53           
        Marleen Bussink, 97                        Maike Blom, 97
        Kelt Garritsen, 98                         Ebel van Geemen, 99
            41.14  2:53.53

  4. Ndd 2                         Ndd                    3:08.61            3:11.76           
        Lysanne Schepper, 97                       Tessa Mennink, 98
        Elwin Klap, 97                             Bram Denkers, 98
            42.10  3:11.76




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
4.10.08 - 17:09                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Verstegen              Ndd                    1:18.00 9003964    1:19.64           
          1:19.64
  2. Margot vd Kemp                Ndd                    1:21.10 7700382    1:21.88 FJ 1      
          1:21.88
  3. Jantina Bredewoud             Octopus                1:20.00 8800592    1:21.88 FJ 2      
          1:21.88
  4. Iris Boon                     Aquapoldro             1:22.54 9303012    1:22.80           
          1:22.80
  5. Erika Aan het Rot             Octopus                1:20.42 9000010    1:23.42           
          1:23.42
  6. Michelle Buunk                Ndd                    1:25.67 8905276    1:27.23           
          1:27.23
  7. Astrid Simons                 Aquapoldro             1:27.08 8903800    1:27.62           
          1:27.62
  8. Anja Boogaard                 Aquapoldro             1:23.25 8400252    1:28.02           
          1:28.02
  9. Denise van Zetten             Octopus                1:40.78 9600932    1:37.10           
          1:37.10
AFGE Sifra van Bottenburg          Octopus                1:46.16 9501178                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 400m vrije slag                  Heren Senioren Open
4.10.08 - 17:13                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Eltink                  Ndd                    4:28.54 9100589    4:23.02           
          2:09.11  4:23.02
  2. Emile Manni                   Octopus                4:27.07 9001901    4:24.16           
          4:24.16
  3. Floris Manni                  Octopus                4:29.26 8805679    4:29.51           
          4:29.51
  4. Emil Wassink                  Ndd                    4:56.67 7400911    4:36.32           
          4:36.32
  5. Remco Jorink                  Octopus                5:05.64 8000719    4:41.13           
          4:41.13
  6. Edwin Willemsen               Aquapoldro             4:32.99 8703823    4:46.33           
          2:19.23  4:46.33
  7. Hjalmar de Ruiter             Ndd                    5:09.00 8902695    4:54.92           
          1:00.86  4:54.92
  8. Koen Leemans                  Aquapoldro             4:39.74 9004483    4:58.26           
          1:05.82  4:58.26
  9. Andre in het Veld             Aquapoldro             4:45.51 5800435    4:58.82           
          2:24.70  4:58.82
 10. Steven van der Weij           Aquapoldro             5:04.44 8903533    5:12.99           
          1:10.55  5:12.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 100m rugslag             Dames Senioren 2 en later
4.10.08 - 17:24                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diede Oldenhave               Ndd                    1:11.15 9205114    1:10.72           
          1:10.72
  2. Margreet Laar                 Ndd                    1:09.55 9304700    1:12.02           
          1:12.02
  3. Manon van Essen               Octopus                1:11.93 9100910    1:13.67           
          1:13.67
  4. Liselot van der Kuip          Aquapoldro             1:17.18 9303584    1:16.86           
          1:16.86
  5. Mieke Jansen                  Ndd                    1:16.28 9206720    1:16.89           
          1:16.89
  6. Cecily Sadowski               Aquapoldro             1:13.92 9500188    1:17.14           
          1:17.14
  7. Suzanne Brummel               Octopus                1:15.14 9401366    1:18.10           
          1:18.10
  7. Kristel Huiskamp              Octopus                1:15.81 9200820    1:18.10           
          1:18.10
  9. Daphne Meinicke               Ndd                    1:18.02 9201198    1:20.10           
          1:20.10
 10. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             1:19.86 9404280    1:24.64           
          1:24.64
 11. Romy Worst                    Octopus                1:29.36 9505272    1:27.76           
          1:27.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
4.10.08 - 17:28                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roald Blok                    Octopus                2:34.72 9302685    2:37.48           
          2:37.48
  2. Marcel van Essen              Octopus                2:42.20 9400019    2:38.76           
          2:38.76
  3. Gijs de Rooij                 Aquapoldro             2:44.82 9104769    2:42.13           
          2:42.13
  4. Alex van der Hoeven           Ndd                    2:45.75 9202571    2:48.29           
          2:48.29
  5. Johan Smit                    Octopus                3:11.07 9201217    3:09.26           
          3:09.26
  6. Niels van de Esschert         Aquapoldro             3:23.20 9402805    3:09.95           
          3:09.95
  7. Mike van Amersfoort           Aquapoldro             3:02.20 9105151    3:10.82           
          3:10.82
  8. Michiel Peters                Aquapoldro             3:13.16 9202227    3:11.85           
          1:33.17  3:11.85
  9. Bas Ebbers                    Ndd                    2:50.00 9201675    3:12.89           
          3:12.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.08 - 17:35                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                2:21.29 9400416    2:22.26           
          2:22.26
  2. Marloes van der Beek          Aquapoldro             2:26.10 9401364    2:23.92           
          2:23.92
  3. Malou Memelink                Ndd                    2:25.48 9403064    2:24.02           
          2:24.02
  4. Anne de Vries                 Ndd                    2:26.20 9301942    2:26.76           
          2:26.76
  5. Femke Wolvetang               Ndd                    2:29.60 9404712    2:26.95           
          2:26.95
  6. Kelly van der Hoeven          Ndd                    2:28.36 9402618    2:27.70           
          2:27.70
  7. Tara van Bottenburg           Octopus                2:32.88 9300114    2:31.98           
          2:31.98
  8. Sophie de Been                Aquapoldro             2:44.48 9405626    2:39.02           
          2:39.02
  9. Lisanne Knapen                Aquapoldro             2:38.20 9303254    2:41.36           
          2:41.36
 10. Hanneke Steenbergen           Octopus                2:42.62 9400414    2:43.54           
          2:43.54
 11. Marijke van de Beek           Octopus                3:01.89 9602660    2:54.82           
          2:54.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.08 - 17:42                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Renshoff            Octopus                1:16.34 9404343    1:17.51           
          1:17.51
  2. Thomas Meijer                 Aquapoldro             1:16.99 9402321    1:17.79           
          1:17.79
  3. Robin Mierop                  Ndd                    1:22.49 9303683    1:22.64           
          1:22.64
  4. Nick van de Esschert          Aquapoldro             1:24.40 9302769    1:24.60           
          1:24.60
  5. Mart Vrieze                   Ndd                    1:24.25 9400401    1:25.70           
          1:25.70
  6. Jeroen Staakman               Aquapoldro             1:22.80 9404989    1:26.51           
          1:26.51
  7. Ramon Westhof                 Octopus                1:29.48 9303145    1:30.02           
          1:30.02
  8. Mike Schel                    Ndd                    1:30.70 9403279    1:30.29           
          1:30.29
  9. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             1:31.42 9306833    1:31.36           
          1:31.36
 10. Jeffry van Zetten             Octopus                1:34.77 9500755    1:33.16           
          1:33.16
 11. Max Mutter                    Ndd                    1:30.48 9401265    1:34.78           
          1:34.78
 12. Cedric Rouw                   Aquapoldro             1:49.82 9601907    1:47.39           
          1:47.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 50m rugslag                    Dames Senioren Open
4.10.08 - 17:46                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Kuipers               Ndd                      30.77 8702430      31.67           
  2. Josť Adema                    Aquapoldro               32.59 9100016      33.16           
  3. Michelle Buunk                Ndd                      32.57 8905276      33.93           
  4. Astrid Simons                 Aquapoldro               34.37 8903800      35.42           
  5. Marileen de Reus              Aquapoldro               35.95 8202250      36.57           
  6. Anja Boogaard                 Aquapoldro               32.59 8400252      37.23           
  7. Erika Aan het Rot             Octopus                  36.38 9000010      37.27           
  8. Annebeth van Ark              Octopus                  40.16 8805588      38.23           
  9. Geralde Steenbergen           Octopus                  36.53 9201674      38.50           
 10. Miriam Visserman              Octopus                  39.72 8704364      40.45           
 11. Vivian Renshoff               Octopus                  41.79 9603932      41.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m wisselslag                  Heren Senioren Open
4.10.08 - 17:48                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                1:02.47 9001901    1:03.11           
          1:03.11
  2. Kevin Eltink                  Ndd                    1:02.15 9100589    1:05.86           
          1:05.86
  3. Hjalmar de Ruiter             Ndd                    1:04.71 8902695    1:06.20           
          1:06.20
  4. Remco Jorink                  Octopus                1:04.95 8000719    1:06.26           
          1:06.26
  5. Floris Manni                  Octopus                1:06.42 8805679    1:06.46 FJ 1      
          1:06.46
  6. Nico Chiapperini              Ndd                    1:08.00 7801701    1:06.46 FJ 2      
          1:06.46
  7. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             1:05.44 8302673    1:07.48           
          1:07.48
  8. Stefan Knapen                 Aquapoldro             1:05.75 9001593    1:08.10           
          1:08.10
  9. Stefan van der Grift          Octopus                1:06.50 8701121    1:09.58           
          1:09.58
 10. Andre in het Veld             Aquapoldro             1:07.62 5800435    1:10.39           
          1:10.39
 11. Martin Pauw                   Aquapoldro             1:08.89 7801485    1:11.36           
          1:11.36
AFGE Emil Wassink                  Ndd                    1:07.22 7400911                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 100m vlinderslag        Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08 - 17:51                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemarie Worst               Octopus                1:14.02 9500042    1:15.48           
          1:15.48
  2. Guusje Vrieze                 Ndd                    1:21.79 9502820    1:17.57           
          1:17.57
  3. Isolde de Louw                Aquapoldro             1:22.07 9503008    1:24.07           
          1:24.07
  4. Denise van Ark                Aquapoldro             1:37.39 9604800    1:31.29           
          1:31.29
  5. Esther Kuhlman                Aquapoldro             1:35.24 9601678    1:31.90           
          1:31.90
  6. Sharon Julius                 Octopus                1:33.08 9602664    1:32.95           
          1:32.95
  7. Julia Mijnen                  Ndd                    1:32.89 9602682    1:33.26           
          1:33.26
  8. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:41.96 9501178    1:34.48           
          1:34.48
  9. Sanne Nieuwenhuis             Ndd                    1:32.26 9602756    1:35.33           
          1:35.33
 10. Mascha Mannak                 Aquapoldro             1:37.71 9501270    1:40.48           
          1:40.48
 11. Femke de Vries                Ndd                    1:36.13 9502818    1:41.26           
          1:41.26
AFGE Simone Waanders               Octopus                1:25.86 9500964                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 2 en later
4.10.08 - 17:56                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Boverhoff               Octopus                2:42.13 9500741    2:36.06           
          2:36.06
  2. Niels Thomassen               Aquapoldro             2:38.89 9500293    2:38.26           
          2:38.26
  3. Jory Willemsen                Octopus                2:44.34 9500747    2:41.51           
          2:41.51
  4. Maikel Mierop                 Ndd                    2:44.33 9503991    2:42.60           
          2:42.60
  5. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             2:48.98 9501849    2:49.73           
          2:49.73
  6. Leander Heuvels               Ndd                    3:00.77 9503059    2:57.26           
          2:57.26
  7. Josha van den Elzen           Aquapoldro             3:14.07 9602423    2:58.54           
          2:58.54
  8. Casper Muselaers              Octopus                3:05.02 9600399    2:59.29           
          2:59.29
  9. Victor Westhof                Octopus                3:10.60 9500569    3:06.70           
          3:06.70
 10. Mees Laar                     Ndd                    3:26.18 9601719    3:09.53           
          3:09.53
 DIS Frank de Graaf                Aquapoldro             3:25.36 9602671    3:02.89           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:02.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4.10.08 - 18:03                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne Hesse                  Aquapoldro               34.32 9703494      33.76           
  2. Maike Blom                    Ndd                      36.54 9701264      36.16           
  3. Lysanne Schepper              Ndd                      35.26 9702450      36.23           
  4. Britt Schoonhoven             Octopus                  37.73 9702468      36.57           
  5. Blanca de Louw                Aquapoldro               37.33 9801268      36.67           
  5. Carmen ter Weele              Octopus                  39.46 9800384      36.67           
  7. Estelle Witteveen             Aquapoldro               36.02 9702526      37.14           
  8. Felicia Swets                 Aquapoldro               38.29 9801272      37.70           
  9. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  40.27 9701198      38.80           
 10. Tessa Mennink                 Ndd                      38.53 9802386      38.92           
 11. Marleen Bussink               Ndd                      39.23 9703746      40.39           
 12. Latoya van Laar               Octopus                  43.16 9802100      42.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag              Jongens Minioren 4,5,6
4.10.08 - 18:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Axel Julius                   Octopus                1:32.30 9702221    1:28.95           
          1:28.95
  2. Jesse Thomassen               Aquapoldro             1:29.83 9700273    1:31.23           
          1:31.23
  3. Martin Wenderich              Aquapoldro             1:31.57 9700961    1:31.36           
          1:31.36
  4. Kelt Garritsen                Ndd                    1:37.39 9801703    1:37.82           
          1:37.82
  5. Niek Heethaar                 Aquapoldro             1:55.29 9900999    1:38.61           
          1:38.61
  6. Jarco van Ommen               Octopus                1:54.51 9802153    1:45.60           
          1:45.60
  7. Sybren Bootsma                Octopus                     NT 9802327    1:46.76           
          1:46.76
  8. Bram Denkers                  Ndd                         NT 9802159    1:47.57           
          1:47.57
  9. Ebel van Geemen               Ndd                         NT 9901095    1:48.45           
          1:48.45
 10. Elwin Klap                    Ndd                    2:00.04 9702685    1:51.92           
          1:51.92
 DIS Robin Meima                   Octopus                     NT 9901143    2:03.39           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:03.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 400m vrije slag                  Dames Senioren Open
4.10.08 - 18:20                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Kuipers               Ndd                    4:53.39 8702430    4:47.42           
          4:47.42
  2. Josť Adema                    Aquapoldro             4:55.07 9100016    4:51.09           
          4:51.09
  3. Anja Boogaard                 Aquapoldro             4:56.54 8400252    4:59.10           
          4:59.10
  4. Margot vd Kemp                Ndd                    5:21.12 7700382    5:03.08           
          5:03.08
  5. Jantina Bredewoud             Octopus                5:10.00 8800592    5:15.95           
          5:15.95
  6. Marileen de Reus              Aquapoldro             5:28.00 8202250    5:30.95           
          5:30.95
  7. Erika Aan het Rot             Octopus                5:58.35 9000010    5:33.16           
          5:33.16
  8. Miriam Visserman              Octopus                5:47.84 8704364    5:40.36           
          5:40.36
  9. Annebeth van Ark              Octopus                6:06.60 8805588    5:47.02           
          5:47.02
 10. Denise van Zetten             Octopus                6:49.26 9600932    6:14.64           
          6:14.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
4.10.08 - 18:34                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                1:11.36 9001901    1:12.80           
          1:12.80
  2. Albert van Piekeren           Octopus                1:10.00 8401767    1:13.16           
          1:13.16
  3. Emil Wassink                  Ndd                    1:13.67 7400911    1:13.42           
          1:13.42
  4. Remco Jorink                  Octopus                1:12.07 8000719    1:14.23           
          1:14.23
  5. Kevin Eltink                  Ndd                    1:10.62 9100589    1:15.36           
          1:15.36
  6. Stefan van der Grift          Octopus                1:12.58 8701121    1:15.48           
          1:15.48
  7. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro             1:12.16 8302673    1:15.63           
          1:15.63
  8. Koen Leemans                  Aquapoldro             1:14.84 9004483    1:17.13           
          1:17.13
  9. Stefan Knapen                 Aquapoldro             1:15.48 9001593    1:17.42           
          1:17.42
 10. Edwin Willemsen               Aquapoldro             1:15.43 8703823    1:18.89           
          1:18.89
 11. Steven van der Weij           Aquapoldro             1:19.76 8903533    1:22.51           
          1:22.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
4.10.08 - 18:37                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Brummel               Octopus                2:53.52 9401366    2:55.95           
          2:55.95
  2. Cecily Sadowski               Aquapoldro             2:54.35 9500188    2:56.48           
          2:56.48
  3. Anne Marleen van Keulen       Aquapoldro             2:54.92 9404280    2:59.11           
          2:59.11
  4. Margreet Laar                 Ndd                    3:04.95 9304700    3:05.95           
          3:05.95
  5. Manon van Essen               Octopus                3:33.95 9100910    3:08.65           
          3:08.65
  6. Mieke Jansen                  Ndd                    3:09.26 9206720    3:10.46           
          3:10.46
  7. Kristel Huiskamp              Octopus                3:13.59 9200820    3:16.54           
          3:16.54
  8. Daphne Meinicke               Ndd                    3:15.20 9201198    3:17.30           
          3:17.30
  9. Liselot van der Kuip          Aquapoldro             3:26.39 9303584    3:20.26           
          3:20.26
 DIS Diede Oldenhave               Ndd                    3:28.10 9205114    3:18.54           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          3:18.54
AFGE Romy Worst                    Octopus                3:24.46 9505272                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
4.10.08 - 18:45                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex van der Hoeven           Ndd                    1:04.74 9202571    1:05.70           
          1:05.70
  2. Bas Ebbers                    Ndd                    1:07.69 9201675    1:07.23           
          1:07.23
  3. Alex Wenderich                Aquapoldro             1:06.56 9106895    1:09.02           
          1:09.02
  4. Gijs de Rooij                 Aquapoldro             1:11.73 9104769    1:09.23           
          1:09.23
  5. Roald Blok                    Octopus                1:08.56 9302685    1:09.82           
          1:09.82
  6. Marcel van Essen              Octopus                1:10.48 9400019    1:13.66           
          1:13.66
  7. Michiel Peters                Aquapoldro             1:14.26 9202227    1:14.11           
          1:14.11
  8. Mike van Amersfoort           Aquapoldro             1:17.54 9105151    1:18.70           
          1:18.70
  9. Niels van de Esschert         Aquapoldro             1:23.73 9402805    1:20.83           
          1:20.83
 10. Johan Smit                    Octopus                1:19.50 9201217    1:22.60           
          1:22.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
4.10.08 - 18:48                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malou Memelink                Ndd                    1:19.87 9403064    1:19.45           
          1:19.45
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:22.17 9400416    1:23.17           
          1:23.17
  3. Marloes van der Beek          Aquapoldro             1:25.17 9401364    1:24.92           
          1:24.92
  4. Kelly van der Hoeven          Ndd                    1:21.95 9402618    1:25.36           
          1:25.36
  5. Femke Wolvetang               Ndd                    1:28.06 9404712    1:28.58           
          1:28.58
  6. Sophie de Been                Aquapoldro             1:26.76 9405626    1:29.34           
          1:29.34
  7. Anne de Vries                 Ndd                    1:36.89 9301942    1:33.10           
          1:33.10
  8. Tara van Bottenburg           Octopus                1:32.18 9300114    1:35.70           
          1:35.70
  9. Marijke van de Beek           Octopus                1:36.93 9602660    1:35.92           
          1:35.92
 10. Hanneke Steenbergen           Octopus                1:36.08 9400414    1:35.98           
          1:35.98
 11. Lisanne Knapen                Aquapoldro             1:40.55 9303254    1:38.76           
          1:38.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
4.10.08 - 18:53                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christian Renshoff            Octopus                2:16.15 9404343    2:14.39           
          2:14.39
  2. Jeroen Staakman               Aquapoldro             2:18.86 9404989    2:17.07           
          2:17.07
  3. Thomas Meijer                 Aquapoldro             2:22.07 9402321    2:20.00           
          2:20.00
  4. Jeffry van Zetten             Octopus                2:21.06 9500755    2:21.10           
          2:21.10
  5. Mart Vrieze                   Ndd                    2:30.23 9400401    2:23.42           
          2:23.42
  6. Nick van de Esschert          Aquapoldro             2:28.08 9302769    2:24.95           
          2:24.95
  7. Robbin Schuchmann             Aquapoldro             2:32.00 9306833    2:25.26           
          2:25.26
  8. Robin Mierop                  Ndd                    2:52.76 9303683    2:31.16           
          2:31.16
  9. Max Mutter                    Ndd                    2:27.20 9401265    2:31.31           
          2:31.31
 10. Mike Schel                    Ndd                    2:32.95 9403279    2:33.23           
          2:33.23
 11. Ramon Westhof                 Octopus                2:38.98 9303145    2:34.80           
          2:34.80
 12. Victor Westhof                Octopus                2:49.45 9500569    2:52.35           
          2:52.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m wisselslag                  Dames Senioren Open
4.10.08 - 18:59                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Kuipers               Ndd                    1:08.00 8702430    1:09.82           
          1:09.82
  2. Sharon Verstegen              Ndd                    1:10.87 9003964    1:12.76           
          1:12.76
  3. Josť Adema                    Aquapoldro             1:12.56 9100016    1:14.02           
          1:14.02
  4. Iris Boon                     Aquapoldro             1:14.81 9303012    1:15.42           
          1:15.42
  5. Jantina Bredewoud             Octopus                1:15.48 8800592    1:15.64           
          1:15.64
  6. Astrid Simons                 Aquapoldro             1:14.54 8903800    1:16.54           
          1:16.54
  7. Erika Aan het Rot             Octopus                1:14.82 9000010    1:17.23           
          1:17.23
  8. Margot vd Kemp                Ndd                    1:09.95 7700382    1:20.86           
          1:20.86
  9. Geralde Steenbergen           Octopus                1:24.06 9201674    1:23.23           
          1:23.23
 10. Miriam Visserman              Octopus                1:20.23 8704364    1:23.51           
          1:23.51
 11. Vivian Renshoff               Octopus                1:35.33 9603932    1:30.44           
          1:30.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
4.10.08 - 19:03                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hjalmar de Ruiter             Ndd                      28.96 8902695      29.45           
  2. Floris Manni                  Octopus                  29.50 8805679      30.02           
  3. Albert van Piekeren           Octopus                  29.76 8401767      31.45           
  4. Kevin Eltink                  Ndd                      30.08 9100589      31.71 FJ 1      
  5. Remco van de Bruinhorst       Aquapoldro               30.81 8302673      31.71 FJ 2      
  6. Nico Chiapperini              Ndd                      32.00 7801701      31.74           
  7. Stefan van der Grift          Octopus                  32.80 8701121      31.90           
  8. Stefan Knapen                 Aquapoldro               31.84 9001593      32.32           
  9. Martin Pauw                   Aquapoldro               34.29 7801485      33.20           
 10. Edwin Willemsen               Aquapoldro               33.41 8703823      34.54           
 11. Steven van der Weij           Aquapoldro               34.32 8903533      35.06           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 3 en later
4.10.08 - 19:05                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annemarie Worst               Octopus                2:28.15 9500042    2:35.02           
          2:35.02
  2. Guusje Vrieze                 Ndd                    2:43.64 9502820    2:39.80           
          2:39.80
  3. Esther Kuhlman                Aquapoldro             2:50.04 9601678    2:48.54           
          2:48.54
  4. Isolde de Louw                Aquapoldro             2:53.20 9503008    2:55.67           
          2:55.67
  5. Romy Worst                    Octopus                2:56.67 9505272    2:57.84           
          2:57.84
  6. Julia Mijnen                  Ndd                    3:03.73 9602682    2:59.29           
          2:59.29
  7. Sharon Julius                 Octopus                2:57.54 9602664    2:59.92           
          2:59.92
  8. Denise van Ark                Aquapoldro             3:13.00 9604800    3:00.66           
          3:00.66
  9. Femke de Vries                Ndd                    3:02.25 9502818    3:04.39           
          3:04.39
 10. Sanne Nieuwenhuis             Ndd                    3:10.42 9602756    3:13.60           
          3:13.60
 11. Mascha Mannak                 Aquapoldro             3:16.80 9501270    3:21.20           
          3:21.20
 DIS Sifra van Bottenburg          Octopus                     NT 9501178    2:59.23           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          2:59.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 100m vlinderslag        Jongens Junioren 2 en later
4.10.08 - 19:12                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Boverhoff               Octopus                1:19.80 9500741    1:14.45           
          1:14.45
  2. Jory Willemsen                Octopus                1:18.57 9500747    1:19.76           
          1:19.76
  3. Maikel Mierop                 Ndd                    1:29.86 9503991    1:23.23           
          1:23.23
  4. Niels Thomassen               Aquapoldro             1:23.36 9500293    1:26.36           
          1:26.36
  5. Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:22.07 9602423    1:26.70           
          1:26.70
  6. Pike Kijlstra                 Aquapoldro             1:25.53 9501849    1:29.45           
          1:29.45
  7. Casper Muselaers              Octopus                1:24.21 9600399    1:31.50           
          1:31.50
  8. Frank de Graaf                Aquapoldro             1:41.07 9602671    1:39.82           
          1:39.82
  9. Leander Heuvels               Ndd                    1:46.39 9503059    1:43.39           
          1:43.39
 10. Cedric Rouw                   Aquapoldro             1:46.42 9601907    1:50.82           
          1:50.82
 11. Mees Laar                     Ndd                    1:53.36 9601719    1:53.47           
          1:53.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
4.10.08 - 19:16                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maike Blom                    Ndd                    1:31.00 9701264    1:28.30           
          1:28.30
  2. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:31.73 9801268    1:29.92           
          1:29.92
  3. Britt Schoonhoven             Octopus                1:38.54 9702468    1:31.39           
          1:31.39
  4. Estelle Witteveen             Aquapoldro             1:34.41 9702526    1:31.56           
          1:31.56
  5. Rianne Hesse                  Aquapoldro             1:33.51 9703494    1:31.67           
          1:31.67
  6. Felicia Swets                 Aquapoldro                  NT 9801272    1:33.77           
          1:33.77
  7. Carmen ter Weele              Octopus                1:37.32 9800384    1:34.04           
          1:34.04
  8. Marleen Bussink               Ndd                    1:44.42 9703746    1:39.17           
          1:39.17
  9. Lysanne Schepper              Ndd                    1:36.02 9702450    1:41.76           
          1:41.76
 10. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                1:47.57 9701198    1:43.56           
          1:43.56
 11. Tessa Mennink                 Ndd                    1:45.03 9802386    1:48.07           
          1:48.07
 12. Latoya van Laar               Octopus                1:49.77 9802100    1:52.48           
          1:52.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Jongens, 50m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
4.10.08 - 19:21                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Thomassen               Aquapoldro               33.55 9700273      34.89           
  2. Axel Julius                   Octopus                  33.87 9702221      34.95           
  3. Niek Heethaar                 Aquapoldro               38.05 9900999      39.57           
  4. Kelt Garritsen                Ndd                      40.07 9801703      41.63           
  4. Sybren Bootsma                Octopus                     NT 9802327      41.63           
  6. Vincent van 't Hof            Aquapoldro                  NT 9803001      42.10           
  7. Jarco van Ommen               Octopus                  43.72 9802153      42.70           
  8. Bram Denkers                  Ndd                      41.90 9802159      43.10           
  9. Elwin Klap                    Ndd                      46.04 9702685      44.04           
 10. Robin Meima                   Octopus                  52.70 9901143      53.89           
 DIS Ebel van Geemen               Ndd                      44.95 9901095                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
4.10.08 - 19:23                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ndd 1                         Ndd                    4:34.45            4:40.16           
        Chantal Kuipers, 87                        Margot vd Kemp, 77
        Malou Memelink, 94                         Sharon Verstegen, 90
          1:07.95  4:40.16

  2. Octopus 1                     Octopus                4:45.84            4:53.02           
        Annemarie Worst, 95                        Sharon Gelmers, 94
        Jantina Bredewoud, 88                      Manon van Essen, 91
          1:12.16  4:53.02

  3. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             4:43.92            4:59.20           
        Josť Adema, 91                             Anja Boogaard, 84
        Anne Marleen van Keulen, 94                Astrid Simons, 89
          1:13.82  4:59.20

  4. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             5:03.54            5:14.12           
        Liselot van der Kuip, 93                   Marloes van der Beek, 94
        Iris Boon, 93                              Marileen de Reus, 82
          1:19.88  5:14.12

 DIS Ndd 2                         Ndd                    4:48.69                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Kelly van der Hoeven, 94                   Mieke Jansen, 92
        Margreet Laar, 93                          Michelle Buunk, 89




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Heren, 4 x 100m vrije slag                Heren Senioren Open
4.10.08 - 19:29                                                                         Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ndd 1                         Ndd                    3:44.82            3:47.82           
        Hjalmar de Ruiter, 89                      Emil Wassink, 74
        Alex van der Hoeven, 92                    Kevin Eltink, 91
            58.10  3:47.82

  2. Octopus 1                     Octopus                3:49.85            3:48.80           
        Floris Manni, 88                           Remco Jorink, 80
        Roald Blok, 93                             Emile Manni, 90
            58.39  3:48.80

  3. Aquapoldro 1                  Aquapoldro             3:46.86            3:50.36           
        Stefan Knapen, 90                          Remco van de Bruinhorst, 83
        Andre in het Veld, 58                      Gijs de Rooij, 91
            58.30  3:50.36

  4. Ndd 2                         Ndd                    4:07.35            4:06.21           
        Nico Chiapperini, 78                       Mart Vrieze, 94
        Robin Mierop, 93                           Bas Ebbers, 92
            58.05  4:06.21

  5. Aquapoldro 2                  Aquapoldro             4:00.47            4:07.10           
        Koen Leemans, 90                           Martin Pauw, 78
        Mike van Amersfoort, 91                    Edwin Willemsen, 87
          1:01.26  4:07.10




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Aquapoldro