Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 1
Vlissingen (NED),    21.9.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 5 x 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                            Dames, 100m schoolslag                       Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       1:20.42   539               +0,80       
            38.45  1:20.42
    2.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel          1:20.49   537               +0,81       
            38.19  1:20.49
    3.  Amira Fathi                   94   De Stormvogel          1:20.84   530               +0,83       
            38.05  1:20.84
    4.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:22.46   500               +0,90       
            37.99  1:22.46
    5.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo       1:23.59   480               +0,75       
            39.13  1:23.59
    6.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:23.91   474                           
            39.37  1:23.91
    7.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:26.91   427               +0,91       
            40.43  1:26.91
    8.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          1:26.94   426               +0,79       
            40.92  1:26.94
    9.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:27.08   424               +0,85       
            42.30  1:27.08
   10.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             1:27.59   417               +0,88       
            40.68  1:27.59
   11.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo       1:28.82   400               +0,71       
            41.60  1:28.82
   12.  Lisanne de Jong               89   De Schelde             1:29.14   396               +0,91       
            41.31  1:29.14
   13.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:29.43   392               +0,82       
            41.61  1:29.43
   14.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:31.02   372               +0,84       
            44.06  1:31.02
   15.  Joanne Palsma                 90   Luctor et Emergo       1:31.78   362               +0,84       
            43.09  1:31.78
   16.  Eline van der Werf            94   De Schelde             1:31.81   362               +0,90       
            43.54  1:31.81
   17.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:32.11   359               +0,99       
            42.82  1:32.11
   18.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:32.40   355                           
            43.42  1:32.40
   19.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             1:32.87   350               +0,84       
            44.50  1:32.87
   20.  Lois van den Berg             95   De Stormvogel          1:32.93   349               +0,95       
            44.52  1:32.93
   21.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo       1:33.13   347               +0,74       
            43.22  1:33.13
   22.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             1:33.61   342               +0,85       
            44.17  1:33.61
   23.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             1:34.13   336               +1,00       
            44.93  1:34.13
   24.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:35.78   319               +1,04       
            45.19  1:35.78
   25.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht             1:35.96   317               +0,93       
            44.92  1:35.96
   26.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          1:36.11   316               +1,03       
            46.74  1:36.11
   27.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:37.46   303                           
            45.39  1:37.46
   28.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht             1:38.73   291               +0,88       
            45.89  1:38.73
   29.  Rigt van der Woude            97   De Stormvogel          1:39.78   282                           
            45.43  1:39.78
   30.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:40.03   280                           
            46.52  1:40.03
   31.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             1:40.56   276               +1,07       
            48.13  1:40.56
   32.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht             1:41.36   269               +0,82       
            47.53  1:41.36
   33.  Maja Sevic                    97   De Schelde             1:42.23   262               +0,85       
            48.09  1:42.23
   34.  Ane Sletten                   93   De Schelde             1:42.48   260               +1,01       
            48.89  1:42.48
   35.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo       1:43.20   255               +0,74       
            48.00  1:43.20
   36.  Emma Pool                     96   De Schelde             1:44.63   245               +0,71       
            48.38  1:44.63
   37.  Elga de Klerk                      De Schelde             1:46.23   234               +0,65       
            49.34  1:46.23
   38.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       1:47.10   228               +0,88       
            50.45  1:47.10
   39.  Nadine van Geersdaele         94   De Schelde             1:47.76   224               +0,78       
            51.28  1:47.76
   40.  Iris Raes                     97   De Schelde             1:48.00   222               +0,95       
            50.64  1:48.00
   41.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             1:48.37   220               +1,19       
            50.73  1:48.37
   42.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht             1:48.46   220               +1,10       
            50.94  1:48.46
   43.  Britt Wolterman               95   De Stormvogel          1:48.88   217               +0,96       
            51.26  1:48.88
   44.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       1:53.31   193               +0,86       
            54.53  1:53.31
   45.  Merel Kuijs                   97   De Stormvogel          1:53.62   191               +0,81       
            53.28  1:53.62
   46.  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo       1:55.04   184               +0,87       
            54.22  1:55.04
   47.  Demi van Campenhout           97   De Schelde             1:55.51   182                           
            53.48  1:55.51
   48.  Noortje Pompies               97   Luctor et Emergo       1:59.80   163                           
            55.98  1:59.80
   49.  Ylonka Pronk                  97   De Schelde             2:03.02   151               +0,80       
            58.53  2:03.02
   50.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht             2:04.82   144               +0,97       
            58.42  2:04.82
   51.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht             2:05.63   141               +0,87       
          2:05.63
   DIS  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             1:41.99                     +0,62       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
            48.45  1:41.99
    NG  Sabine Menu                   97   ZCKoewacht                                                     
    NG  Fien van de Velde             97   ZCKoewacht                                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                            Heren, 100m schoolslag                       Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo       1:06.80   661               +0,74       
            31.51  1:06.80
    2.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       1:11.47   540               +0,74       
            33.82  1:11.47
    3.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo       1:11.59   537               +0,78       
            33.44  1:11.59
    4.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             1:11.69   535               +0,75       
            33.29  1:11.69
    5.  Cees van Houwelingen          63   De Schelde             1:13.44   498               +0,88       
            34.23  1:13.44
    6.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel          1:13.94   488                           
            34.03  1:13.94
    7.  Yannick Mol                   93   De Stormvogel          1:17.76   419               +0,83       
            36.83  1:17.76
    8.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          1:18.65   405               +0,72       
            35.00  1:18.65
    9.  Nico Huijssen                 93   De Schelde             1:19.11   398               +0,83       
            36.62  1:19.11
   10.  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo       1:19.31   395               +0,86       
            36.99  1:19.31
   11.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo       1:20.76   374               +0,79       
            37.40  1:20.76
   12.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:21.34   366               +1,04       
            37.70  1:21.34
   13.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:23.74   336               +0,88       
            37.40  1:23.74
   14.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:23.97   333               +0,82       
            39.04  1:23.97
   15.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:24.36   328               +0,88       
            40.25  1:24.36
   16.  Jeffrey de Vos                93   Luctor et Emergo       1:24.86   323               +0,72       
            40.28  1:24.86
   17.  Robin Breel                   92   De Stormvogel          1:24.97   321               +0,94       
            40.11  1:24.97
   18.  Andrew van Vliet              91   De Stormvogel          1:27.86   291               +0,80       
            41.55  1:27.86
   19.  Luka Jaksic                   96   De Schelde             1:28.30   286               +0,94       
            42.62  1:28.30
   20.  Jeroen de Putter              92   De Schelde             1:29.02   279               +0,93       
            41.60  1:29.02
   21.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:29.19   278               +0,77       
            41.64  1:29.19
   22.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:29.57   274               +0,87       
            41.81  1:29.57
   23.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:30.28   268               +1,05       
            43.73  1:30.28
   24.  Christian de Die              95   De Schelde             1:31.51   257               +0,76       
            44.57  1:31.51
   25.  Jeroen Wezeman                95   De Schelde             1:38.49   206               +0,98       
            45.79  1:38.49
   26.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel          1:38.88   204               +0,92       
            48.06  1:38.88
   27.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             1:38.95   203                           
            46.43  1:38.95
   28.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             1:39.26   202               +0,96       
            47.90  1:39.26
   29.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          1:42.08   185               +0,91       
            50.15  1:42.08
   30.  Alex Breel                    97   De Stormvogel          1:42.66   182               +0,84       
            49.25  1:42.66
   31.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       1:42.90   181               +0,81       
            48.26  1:42.90
   32.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:45.30   169               +0,81       
            49.35  1:45.30
   33.  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             1:46.56   163               +1,01       
            49.13  1:46.56
   34.  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde             1:47.30   160               +0,74       
            48.79  1:47.30
   35.  Koen Legters                  96   De Schelde             1:47.41   159                           
            49.06  1:47.41
   36.  Christian van Nieuwenhuizen   95   Luctor et Emergo       1:48.10   156               +0,83       
            49.70  1:48.10
   37.  Jasper van Riet               96   De Schelde             1:50.54   146                           
            51.87  1:50.54
   38.  Thomas de Vos                 96   De Schelde             1:54.64   131               +0,86       
            53.83  1:54.64
   39.  Sander de Ridder              96   De Schelde             1:55.70   127               +1,10       
            55.14  1:55.70
   DIS  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht             1:22.60                     +0,78       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
            37.73  1:22.60



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                            Dames, 200m vrije slag                       Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       2:10.09   691               +0,79       
            29.40  1:02.06  1:36.22  2:10.09
    2.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          2:14.13   631               +0,80       
            30.49  1:04.54  1:39.53  2:14.13
    3.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             2:17.08   591               +0,91       
            30.38  1:04.50  1:40.36  2:17.08
    4.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       2:19.55   560               +0,87       
            31.75  1:07.32  1:43.93  2:19.55
    5.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          2:22.59   525               +0,73       
            33.05  1:08.93  1:45.43  2:22.59
    6.  Danique van Peenen            92   De Stormvogel          2:25.90   490               +0,77       
            33.18  1:10.16  1:48.35  2:25.90
    7.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo       2:26.56   483               +0,85       
            33.44  1:10.69  1:49.28  2:26.56
    8.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo       2:28.02   469               +0,77       
            33.91  1:10.45  1:49.10  2:28.02
    9.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo       2:29.49   455               +0,82       
            32.94  1:10.32  1:50.07  2:29.49
   10.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo       2:38.81   380               +0,82       
            34.55  1:14.72  1:57.14  2:38.81
   11.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             2:43.02   351               +0,82       
            35.41  1:16.38  2:00.11  2:43.02
   12.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             2:44.58   341               +0,97       
            36.88  1:17.51  2:00.85  2:44.58
   13.  Chelsea Schild                95   De Stormvogel          2:46.19   332               +0,89       
            34.66  1:15.68  2:00.74  2:46.19
   14.  Sophie van Bolderik           97   De Schelde             2:48.08   320               +0,81       
            37.76  1:20.98  2:05.85  2:48.08
   15.  Lois van den Berg             95   De Stormvogel          2:49.28   314               +0,91       
            38.23  1:21.22  2:07.39  2:49.28
   16.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          2:49.54   312                           
            37.97  1:21.69  2:07.58  2:49.54
   17.  Britt Wolterman               95   De Stormvogel          2:54.06   289               +0,97       
            39.23  1:23.66  2:08.96  2:54.06
   18.  Mette Wagenvoort              97   Luctor et Emergo       3:09.34   224               +0,78       
            39.35  1:28.93  2:21.65  3:09.34
   19.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde             3:10.22   221               +0,92       
            41.00  1:29.21  2:19.44  3:10.22
   20.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel          3:10.87   219               +1,01       
            40.00  1:28.68  2:21.44  3:10.87
   21.  Maaike Pladdet                97   De Schelde             3:13.82   209               +0,97       
            41.87  1:31.38  2:22.95  3:13.82
   22.  Sarinah Leenheer              97   De Stormvogel          3:14.36   207                           
            40.76  1:31.43  2:25.69  3:14.36



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                            Heren, 200m vrije slag                       Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo       1:56.42   698               +0,94       
            28.81    58.91  1:27.63  1:56.42
    2.  Niek de Ridder                88   Luctor et Emergo       1:59.54   645               +0,92       
            27.71    57.21  1:27.51  1:59.54
    3.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       2:01.19   619               +0,72       
            27.76    59.03  1:29.80  2:01.19
    4.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             2:02.03   606               +0,77       
            27.86    59.00  1:30.17  2:02.03
    5.  Sonny Corré                   93   Luctor et Emergo       2:03.72   582               +0,81       
            28.30    59.58  1:31.86  2:03.72
    6.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          2:05.44   558               +0,82       
            26.65    57.03  1:30.51  2:05.44
    7.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             2:09.96   502               +0,75       
            29.20  1:01.45  1:35.77  2:09.96
    8.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          2:10.44   496               +0,73       
            29.92  1:02.59  1:36.55  2:10.44
    9.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       2:10.59   495                           
            29.57  1:02.43  1:36.80  2:10.59
   10.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             2:13.16   467               +0,94       
            28.68  1:01.18  1:36.93  2:13.16
   11.  Richard Oskam                 94   De Schelde             2:24.27   367               +0,92       
            31.75  1:07.97  1:46.45  2:24.27
   12.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo       2:29.74   328               +0,71       
            33.46  1:11.07  1:50.26  2:29.74
   13.  Raymond Tax                   94   De Stormvogel          2:30.93   320               +0,71       
            32.59  1:10.46  1:51.35  2:30.93
   14.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       2:31.41   317               +0,81       
            34.50  1:14.75  1:54.93  2:31.41
   15.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel          2:31.42   317               +0,75       
            34.43  1:13.43  1:53.94  2:31.42
   16.  Levy Kort                     96   De Stormvogel          2:31.60   316                           
            34.71  1:14.84  1:55.59  2:31.60
   17.  Mark Legters                  93   De Schelde             2:32.99   308               +0,85       
            34.21  1:12.73  1:52.83  2:32.99
   18.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             2:38.99   274                           
            35.30  1:16.12  1:58.62  2:38.99
   19.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       2:41.14   263               +0,81       
            35.94  1:17.12  1:59.99  2:41.14
   20.  Kevin Dickie                  94   De Schelde             2:41.52   261               +0,88       
            35.16  1:16.32  1:59.59  2:41.52
   21.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          2:45.35   244               +0,77       
            36.42  1:18.82  2:03.50  2:45.35
   22.  Wouter Stap                   97   De Stormvogel          2:45.57   243               +0,71       
            36.54  1:19.71  2:04.63  2:45.57
   23.  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo       2:48.28   231               +0,68       
            37.95  1:20.98  2:05.78  2:48.28
   24.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          3:03.87   177               +1,00       
            42.06  2:19.79  3:03.87
   25.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       3:05.63   172               +0,85       
            40.33  1:28.17  2:19.12  3:05.63
   26.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel          3:05.88   172               +0,80       
            41.44  1:29.91  2:20.60  3:05.88
   27.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo       3:08.93   163               +0,87       
            40.90  1:28.84  2:19.53  3:08.93
   DIS  Christian van Nieuwenhuizen   95   Luctor et Emergo       3:10.45                     +0,59       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
            41.09  1:30.46  2:22.21  3:10.45



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                              Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Manon Minneboo                93   De Stormvogel            31.70   635                           
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel            32.19   606                           
    3.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo         35.23   462                           
    4.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel            35.82   440                           
    5.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo         36.24   425                           
    6.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel            36.38   420                           
    7.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo         36.75   407                           
    7.  Manon Boone                   93   De Schelde               36.75   407                           
    9.  Lisanne de Jong               89   De Schelde               37.02   398                           
   10.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            37.28   390                           
   11.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht               37.35   388                           
   12.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht               37.53   382                           
   13.  Myriam Baute                  94   De Schelde               37.57   381                           
   14.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht               37.67   378                           
   15.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo         37.76   375                           
   16.  Esther Brinkman               93   Luctor et Emergo         37.84   373                           
   17.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo         37.99   369                           
   18.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel            38.43   356                           
   19.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht               38.73   348                           
   20.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht               38.76   347                           
   21.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht               38.89   344                           
   22.  Chelsea Schild                95   De Stormvogel            39.31   333                           
   23.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde               39.97   317                           
   24.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel            40.23   310                           
   25.  Talitha Romkes le Clercq      91   ZCKoewacht               40.41   306                           
   25.  Joanne Palsma                 90   Luctor et Emergo         40.41   306                           
   27.  Manon van Geersdaele          92   De Schelde               40.93   295                           
   28.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht               41.28   287                           
   29.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               41.29   287                           
   30.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               41.44   284                           
   31.  Nadine van Geersdaele         94   De Schelde               41.95   274                           
   32.  Eline van der Werf            94   De Schelde               42.44   264                           
   33.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde               42.70   260                           
   34.  Sophie van Bolderik           97   De Schelde               42.91   256                           
   35.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel            43.36   248                           
   36.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo         43.92   239                           
   37.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht               43.93   238                           
   38.  Tessa Eijkman                 97   De Schelde               44.00   237                           
   39.  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo         44.44   230                           
   40.  Sarinah Leenheer              97   De Stormvogel            44.69   226                           
   41.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel            45.30   217                           
   42.  Stephany de Gruijter          94   De Schelde               45.38   216                           
   43.  Maaike Pladdet                97   De Schelde               46.53   201                           
   44.  Maja Sevic                    97   De Schelde               47.42   190                           
   45.  Merel Kuijs                   97   De Stormvogel            48.06   182                           
   46.  Ane Sletten                   93   De Schelde               49.14   170                           
   47.  Emma Pool                     96   De Schelde               49.49   167                           
   48.  Esmée Siben                   96   De Schelde               49.83   163                           
   49.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht               49.86   163                           
   50.  Elga de Klerk                      De Schelde               50.58   156                           
   51.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht               51.61   147                           
   52.  Iris Raes                     97   De Schelde               56.22   114                           
   53.  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo         57.24   108                           
   54.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht               58.92    99                           
   55.  Noortje Pompies               97   Luctor et Emergo         59.16    98                           
   56.  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       1:01.56    87               +1,90       
   57.  Ylonka Pronk                  97   De Schelde             1:05.13    73                           
   58.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht             1:08.20    64                           
   DIS  Demi van Campenhout           97   De Schelde             1:00.26                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Fien van de Velde             97   ZCKoewacht                                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                              Heren, 50m rugslag                         Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo         28.72   564                           
    2.  Joeri van Wallenburg          90   Luctor et Emergo         29.26   533                           
    3.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel            30.69   462                           
    4.  René van Wallenburg           92   Luctor et Emergo         31.54   426                           
    5.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo         31.79   416                           
    6.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo         33.16   366                           
    7.  Kevin Dickie                  94   De Schelde               35.49   299                           
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde               35.89   289                           
    9.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht               36.30   279                           
   10.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde               36.47   275                           
   11.  Robin Breel                   92   De Stormvogel            36.53   274                           
   12.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht               37.01   264                           
   13.  Jeffrey de Vos                93   Luctor et Emergo         37.06   263                           
   14.  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht               37.30   257                           
   15.  Jeroen de Putter              92   De Schelde               37.68   250                           
   16.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel            37.70   249                           
   17.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht               38.32   237                           
   18.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo         39.26   221                           
   19.  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo         39.60   215                           
   20.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht               41.76   183                           
   21.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo         42.11   179                           
   22.  Andrew van Vliet              91   De Stormvogel            42.31   176                           
   23.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo         42.80   170                           
   24.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht               43.33   164                           
   25.  Jeroen Wezeman                95   De Schelde               45.50   142                           
   26.  Kevin van Haaren              96   De Stormvogel            45.73   140                           
   27.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht               45.78   139                           
   28.  Koen Legters                  96   De Schelde               47.35   126                           
   29.  Jasper van Riet               96   De Schelde               47.97   121                           
   30.  Christian van Nieuwenhuizen   95   Luctor et Emergo         48.30   119                           
   31.  Maarten van Kalsbeek          94   Luctor et Emergo         51.02   101                           
   32.  Sander de Ridder              96   De Schelde               52.00    95                           
   DIS  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht               44.41                                 
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht               45.82                                 
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                            Dames, 800m vrije slag                       Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          9:30.78   658               +0,79       
            31.73  1:06.47  1:41.47  2:17.52  2:53.61  3:30.05  4:07.31  4:43.77  5:20.35  5:56.50
          6:33.03  7:10.13  7:46.21  8:21.81  8:57.21  9:30.78
    2.  Priscilla Meerman             94   Luctor et Emergo       9:51.32   592               +0,78       
            32.20  1:06.65  1:42.27  2:18.46  2:54.87  3:31.45  4:09.11  4:47.21  5:26.32  6:04.26
          6:42.43  7:20.45  7:59.11  8:38.39  9:16.30  9:51.32
    3.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde            10:09.10   542               +0,93       
            32.68  1:09.33  1:47.19  2:25.71  3:04.40  3:43.14  4:21.18  4:59.56  5:37.93  6:16.71
          6:55.44  7:34.47  8:13.77  8:52.50  9:30.80 10:09.10
    4.  Mieke van Dort                91   De Stormvogel         10:18.64   517               +0,85       
            33.11  1:09.83  1:47.30  2:25.45  3:03.83  3:42.91  4:22.04  5:01.28  5:41.13  6:21.16
          7:01.86  7:42.40  8:22.34  9:01.93  9:41.02 10:18.64
    5.  Danique van Peenen            92   De Stormvogel         10:43.02   460               +0,83       
            35.68  1:14.71  1:54.63  2:35.13  3:15.30  3:56.28  4:36.77  5:17.57  5:58.63  6:39.41
          7:20.52  8:01.72  8:42.83  9:23.78 10:04.26 10:43.02
    6.  Romy Hoogendijk               96   Luctor et Emergo      10:43.45   459               +0,75       
            35.09  1:14.30  1:55.05  2:36.35  3:18.20  3:59.84  4:41.07  5:21.59  6:03.06  6:44.03
          7:25.18  8:05.69  8:46.62  9:26.72 10:06.00 10:43.45
    7.  Lotte Dalmeijer               96   Luctor et Emergo      10:43.52   459               +1,40       
            35.87  1:15.67  1:56.46  2:38.15  3:19.45  4:00.11  4:41.52  5:23.32  6:03.55  6:44.68
          7:25.81  8:06.88  8:46.70  9:27.39 10:06.11 10:43.52
    8.  Kelsey Onderdijk              91   Luctor et Emergo      11:24.17   382               -1,99       
            34.84  1:14.18  1:55.78  2:38.27  3:20.88  4:04.70  4:48.49  5:32.99  6:17.60  7:02.56
          7:47.47  8:31.75  9:16.25 10:00.01 10:42.98 11:24.17
    9.  Yessica Wouters               91   Luctor et Emergo      11:39.22   358               +0,72       
            36.93  1:17.49  1:59.94  2:42.91  3:26.29  4:10.93  4:55.00  5:39.25  6:23.30  7:08.73
          7:52.76  8:39.17  9:23.42 10:08.90 10:54.16 11:39.22
   10.  Mette Wagenvoort              97   Luctor et Emergo      13:59.32   207               +0,78       
            41.28  1:32.18  2:25.57  3:17.40  4:11.52  5:06.06  6:00.59  6:54.99  7:50.28  8:45.64
          9:39.75 10:34.14 11:28.25 12:19.38 13:12.06 13:59.32



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                            Heren, 200m wisselslag                       Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 83   Luctor et Emergo       2:20.03   557               +0,77       
            28.29  1:04.38  1:48.89  2:20.03
    2.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             2:21.02   545               +0,78       
            29.99  1:06.37  1:48.97  2:21.02
    3.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde             2:27.67   475               +0,91       
            31.75  1:10.63  1:52.12  2:27.67
    4.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel          2:29.36   459               +0,77       
            30.54  1:10.28  1:53.70  2:29.36
    5.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             2:30.14   452               +0,81       
            30.96  1:09.28  1:56.36  2:30.14
    6.  Cees van Houwelingen          63   De Schelde             2:31.21   442               +0,94       
            32.35  1:14.55  1:57.84  2:31.21
    7.  Yannick Mol                   93   De Stormvogel          2:32.50   431                           
            35.08  1:13.33  1:57.92  2:32.50
    8.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde             2:38.36   385               +0,75       
            33.26  1:14.96  2:03.59  2:38.36
    9.  Bob Dalmeijer                 94   Luctor et Emergo       2:40.24   372               +0,90       
            34.07  1:13.20  2:02.43  2:40.24
   10.  Yaus Lekatompessy             87   Luctor et Emergo       2:45.75   336               +0,74       
            32.55  1:16.77  2:03.30  2:45.75
   11.  Christian de Die              95   De Schelde             2:48.23   321               -0,66       
            36.66  1:18.57  2:10.07  2:48.23
   12.  Nico Huijssen                 93   De Schelde             3:00.28   261               +0,78       
            37.35  1:25.38  2:15.01  3:00.28
   13.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             3:01.35   256               +0,83       
            40.54  1:26.12  2:22.52  3:01.35
   14.  Mark Legters                  93   De Schelde             3:04.58   243                           
            45.61  1:31.73  2:24.41  3:04.58
   15.  Tom van Gils                  95   Luctor et Emergo       3:06.07   237               +0,70       
            44.29  1:31.20  2:25.19  3:06.07
   16.  Nicky Joosse                  96   Luctor et Emergo       3:09.87   223               +0,68       
            41.90  1:29.98  2:26.09  3:09.87
   17.  Sjakko Bekkers                95   De Stormvogel          3:13.95   210               +0,81       
            44.84  1:36.66  2:32.85  3:13.95
   18.  Jonathan Davidse              97   De Stormvogel          3:18.52   195               +0,94       
            46.11  1:35.82  2:35.26  3:18.52
   19.  Alex Breel                    97   De Stormvogel          3:19.83   192               +0,81       
            53.26  1:42.37  2:37.39  3:19.83
   20.  Rik Rozendaal                 95   Luctor et Emergo       3:25.77   176               +0,87       
            46.76  1:37.89  2:38.02  3:25.77



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                           Dames, 100m vlinderslag                       Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   Luctor et Emergo       1:06.70   629                           
            31.04  1:06.70
    2.  Merel van der Ent             93   De Stormvogel          1:10.11   542                           
            32.72  1:10.11
    3.  Monique de Haard              92   Luctor et Emergo       1:10.99   522                           
            32.34  1:10.99
    4.  Leonie Edenburg               90   Luctor et Emergo       1:16.29   420               +0,82       
            34.96  1:16.29
    5.  Nikita Kruis                  89   De Stormvogel          1:17.67   398                           
            35.50  1:17.67
    6.  Saskia de Haard               94   Luctor et Emergo       1:18.36   388               +0,78       
            35.37  1:18.36
    7.  Manon Boone                   93   De Schelde             1:18.65   384               +0,84       
            37.51  1:18.65
    8.  Zoë Braal                     87   Luctor et Emergo       1:18.78   382                           
            35.62  1:18.78
    9.  Savannah Leenheer             96   De Stormvogel          1:20.69   355               +0,83       
            36.48  1:20.69
   10.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:21.22   348                           
            36.96  1:21.22
   11.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             1:21.84   341               -0,73       
            37.10  1:21.84
   12.  Willemijn Verhelst            94   De Schelde             1:22.88   328               +0,63       
            38.98  1:22.88
   13.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:23.59   320                           
            36.67  1:23.59
   14.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:24.30   312               +0,83       
            37.67  1:24.30
   15.  Kelly Bergez                  96   ZCKoewacht             1:25.58   298               +0,84       
            40.46  1:25.58
   16.  Eline de Haard                96   Luctor et Emergo       1:25.60   298               +0,78       
            39.49  1:25.60
   17.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht             1:26.18   292                           
            39.47  1:26.18
   18.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:26.75   286               +0,86       
            39.29  1:26.75
   19.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:27.63   277               +0,91       
            38.87  1:27.63
   20.  Myriam Baute                  94   De Schelde             1:29.22   263               +0,86       
            39.92  1:29.22
   21.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:29.41   261               +1,00       
            40.21  1:29.41
   22.  Manon van Geersdaele          92   De Schelde             1:31.56   243               +0,72       
            41.53  1:31.56
   23.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:32.16   238               +0,89       
            43.07  1:32.16
   24.  Melissa van Assel             94   ZCKoewacht             1:32.79   234                           
            43.45  1:32.79
   25.  Geneva Joval                  97   Luctor et Emergo       1:36.55   207               +0,72       
            43.03  1:36.55
   26.  Dymphie Huijssen              95   De Schelde             1:37.11   204               +0,95       
            43.34  1:37.11
   27.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:38.50   195               +0,98       
            43.88  1:38.50
   28.  Stephany de Gruijter          94   De Schelde             1:38.60   195               +0,97       
            42.93  1:38.60
   29.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             1:39.61   189               +0,81       
            44.20  1:39.61
   30.  Selina Dimkos                 97   ZCKoewacht             1:56.12   119               +0,98       
            50.39  1:56.12
   31.  Nadine Koster                 97   ZCKoewacht             2:03.74    99                           
            56.52  2:03.74
   DIS  Maartje Oosterhoff            97   Luctor et Emergo       1:37.91                     +0,85       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            46.10  1:37.91
   DIS  Esmée Siben                   96   De Schelde             1:49.76                     +0,70       
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
            50.31  1:49.76
   DIS  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht             1:49.90                     +0,86       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            45.47  1:49.90
   DIS  Shireen Westerweele           97   Luctor et Emergo       2:17.67                                 
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:00.29  2:17.67
   DIS  Irène Stavast                 97   Luctor et Emergo       2:20.56                     +1,00       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:01.08  2:20.56
    NG  Sabine Menu                   97   ZCKoewacht                                                     



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                          Heren, 100m vlinderslag                       Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davy Bisslik                  82   Luctor et Emergo         58.94   630               +0,77       
            27.43    58.94
    2.  Joeri van Wallenburg          90   Luctor et Emergo         59.65   608               +0,77       
            27.61    59.65
    3.  Toby Aarnoutse                89   Luctor et Emergo       1:00.43   585               +0,89       
            28.24  1:00.43
    4.  Simon Edenburg                93   Luctor et Emergo       1:00.62   580               +0,71       
            28.19  1:00.62
    5.  Kevin Hondsmerk               88   De Schelde             1:00.70   577               +0,74       
            27.97  1:00.70
    6.  René van Wallenburg           92   Luctor et Emergo       1:01.53   554               +0,72       
            27.66  1:01.53
    7.  Niek de Ridder                88   Luctor et Emergo       1:02.90   519               +0,87       
            29.43  1:02.90
    8.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          1:04.61   479                           
            29.98  1:04.61
    9.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          1:06.15   446               +0,82       
            29.71  1:06.15
   10.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          1:08.45   403               +0,73       
            29.33  1:08.45
   11.  Sonny Corré                   93   Luctor et Emergo       1:09.05   392               +0,82       
            30.98  1:09.05
   12.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:11.11   359               +0,96       
            32.43  1:11.11
   13.  Steven Uijl                   93   Luctor et Emergo       1:12.46   339               +0,83       
            33.32  1:12.46
   14.  Paul van den Driest           92   Luctor et Emergo       1:12.86   334               -0,76       
            33.51  1:12.86
   15.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:14.70   310               +1,03       
            34.05  1:14.70
   16.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             1:14.90   307               +0,81       
            32.40  1:14.90
   17.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:15.18   304               +0,91       
            35.69  1:15.18
   18.  Ole Wicke                     92   ZCKoewacht             1:18.86   263                           
            34.76  1:18.86
   19.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:20.10   251                           
            35.42  1:20.10
   20.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:21.00   243               +0,85       
            38.58  1:21.00
   21.  Pedro Mol                     96   De Stormvogel          1:22.02   234               +0,74       
            39.44  1:22.02
   22.  Casper Zwier                  97   Luctor et Emergo       1:23.86   219               +0,85       
            39.89  1:23.86
   23.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             1:25.02   210               +0,85       
            39.02  1:25.02
   24.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:26.37   200               -0,72       
            38.73  1:26.37
   25.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             1:26.44   200                           
            40.71  1:26.44
   26.  Luka Jaksic                   96   De Schelde             1:28.93   184               +0,77       
            40.19  1:28.93
   27.  Karsten van Assel             95   ZCKoewacht             1:46.31   107               +1,01       
            50.39  1:46.31
   28.  Mariano Kamoen                96   ZCKoewacht             1:47.86   103               +0,92       
            49.33  1:47.86
   29.  Thomas de Vos                 96   De Schelde             1:51.53    93               +0,82       
            51.87  1:51.53
   DIS  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde             1:47.86                     +0,54       
        AL - AL:  Tijdens het water verlaten een deelnemer gehinderd die de race nog niet heeft beëindigd.
            47.77  1:47.86
   DIS  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:51.03                     +0,83       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            50.75  1:51.03
   DIS  Didier Strijdonk              91   ZCKoewacht             2:19.96                     +0,99       
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.23  2:19.96



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                         Dames, 5 x 50m vrije slag                      Dames Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:24.37                     +0,78       
        Merel van der Ent, 93                            Manon Minneboo, 93
        Anniek Minderhoud, 93                            Judith Stap, 93
        Mieke van Dort, 91
            28.51    58.47  1:28.32  1:55.73  2:24.37

    2.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       2:28.09                     +0,77       
        Zoë Braal, 87                                    Monique de Haard, 92
        Priscilla Meerman, 94                            Stephanie Rombout, 88
        Kelsey Onderdijk, 91
            30.52  1:00.60  1:31.10  2:00.44  2:28.09

    3.  De Schelde 1                       De Schelde             2:35.63                     +0,89       
        Josje van Houwelingen, 90                        Anouk Molewijk, 95
        Manon Boone, 93                                  Lieke Beezemer, 91
        Lisanne de Jong, 89
            29.25  1:01.71  1:31.93  2:04.51  2:35.63

    4.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       2:41.09                     +0,89       
        Joanne Palsma, 90                                Saskia de Haard, 94
        Leonie Edenburg, 90                              Romy Hoogendijk, 96
        Lotte Dalmeijer, 96
            33.72  1:05.58  1:38.03  2:09.67  2:41.09

    5.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:43.28                     +0,90       
        Naomi Gelderland, 90                             Kelly Bergez, 96
        Celine van Roeyen, 92                            Larissa Gelderland, 96
        Sophie Bonte, 96
            31.36  1:04.98  1:37.44  2:10.69  2:43.28

    6.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel          2:43.32                     +0,79       
        Danique van Peenen, 92                           Marianne Bhugwandass, 93
        Jaimy Kort, 92                                   Nikita Kruis, 89
        Liliane Solé, 92
            33.40  1:05.91  1:37.77  2:14.71  2:43.32

    7.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             3:06.01                                 
        Larissa Gelderland, 96                           Talitha Romkes le Clercq, 91
        Eileen van Bunder, 96                            Melissa van Assel, 94
        Xantina Romkes-le Clercq, 94
            35.34  1:10.91  1:51.61  2:32.84  3:06.01

    NG  ZCKoewacht 3                       ZCKoewacht                                                     
        Femke Hiel, 96                                   Indra Goossen, 97
        Selina Dimkos,                                   Sabine Menu, 97
        Nadine Koster, 97




TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                         Heren, 4 x 200m vrije slag                     Heren Senioren Open
21-9-2008                                                                                          Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt                  RT       
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                 Luctor et Emergo       8:12.25   636               +0,77       
        Davy Bisslik, 82                                 Charles Potin, 83
        Niek de Ridder, 88                               Toby Aarnoutse, 89
            29.47  1:00.90  1:33.32  2:07.03  2:35.81  3:08.53  3:41.60  4:10.22  4:37.25  5:08.83
          5:39.82  6:11.42  6:39.51  7:10.41  7:41.54  8:12.25

    2.  De Schelde 1                       De Schelde             8:31.56   567               +0,79       
        Kevin Hondsmerk, 88                              Kevin Dooms, 92
        Tommy van Overmeeren, 84                         Bas van Houwelingen, 92
            28.37  1:00.05  1:31.57  2:02.75  2:33.19  3:06.61  3:41.77  4:16.34  4:45.62  5:19.88
          5:55.62  6:30.48  6:57.55  7:28.66  8:00.07  8:31.56

    3.  Luctor et Emergo 2                 Luctor et Emergo       8:33.61   560               +0,73       
        Bob Dalmeijer, 94                                Steven Uijl, 93
        Simon Edenburg, 93                               Sonny Corré, 93
            29.52  1:02.79  1:37.58  2:11.85  2:38.89  3:10.67  3:44.28  4:16.56  4:47.12  5:20.73
          5:55.60  6:29.25  6:56.63  7:28.04  8:00.91  8:33.61

    4.  Luctor et Emergo 3                 Luctor et Emergo       9:18.50   436               +0,78       
        Joeri van Wallenburg, 90                         Paul van den Driest, 92
        René van Wallenburg, 92                          Jeffrey de Vos, 93
            28.45  1:00.22  1:33.59  2:07.41  2:37.15  3:11.33  3:45.93  4:19.18  4:50.24  5:26.60
          6:05.11  6:41.65  7:15.32  7:54.45  8:36.29  9:18.50

    5.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          9:48.52   372               +0,85       
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91                      Stefan Roovers, 91
        Andrew van Vliet, 91                             Yannick Mol, 93
            28.15  1:00.50  1:35.20  2:11.13  2:48.36  3:31.47  4:17.50  5:04.84  5:36.34  6:11.45
          6:48.68  7:26.69  7:58.43  8:33.99  9:12.36  9:48.52

    6.  De Schelde 2                       De Schelde            10:01.50   349               +0,79       
        Ivar Jansen v Rosendaal, 92                      Richard Oskam, 94
        Mark Legters, 93                                 Jeroen de Putter, 92
            31.01  1:06.92  1:44.37  2:20.59  2:56.91  3:37.12  4:18.65  4:58.12  5:30.97  6:09.18
          6:49.27  7:27.46  8:00.45  8:39.66  9:21.04 10:01.50

    7.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht            10:05.32   342               +0,79       
        Roderick van Doeselaar, 92                       Dominique Rombout, 91
        Sjoerd van de Poele, 95                          Ole Wicke, 92
            29.47  1:05.77  1:44.74  2:22.36  2:57.60  3:36.65  4:16.17  4:53.21  5:26.60  6:05.20
          6:46.75  7:30.38  8:04.53  8:43.59  9:25.77 10:05.32

    8.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel         10:13.46   329               +0,73       
        Raymond Tax, 94                                  Pedro Mol, 96
        Lennard Breel, 95                                Levy Kort, 96
            33.52  1:13.08  1:54.48  2:33.18  3:06.40  3:44.71  4:25.18  5:04.73  5:40.21  6:19.98
          7:00.92  7:38.60  8:12.91  8:53.80  9:35.49 10:13.46

   DIS  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht            11:42.95                     +0,80       
        VRA - VRA: Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren)., 4e zwemmer
        Aaron v d Broeke, 93                             Mariano Kamoen, 96
        Karsten van Assel, 95                            Joris van Bunder, 93
            35.98  1:17.72  2:00.47  2:43.27  3:24.70  4:58.86  5:43.57  6:25.66  7:14.38  8:04.40
          8:48.93  9:28.11 10:11.01 10:55.79 11:42.95




Splash Meet Manager 2007Registered to Luctor et Emergo