Limietwedstrijd SG Zaanstad
Zaandam (NED),    14.9.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 5 en later    Nr. 2. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 4. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 5 en later    Nr. 8. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 10. Alle, 100m wisselslag, Mix Minioren 5 en later
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 50m schoolslag               Mix Minioren 5 en later
14.09.2008 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bradley Sap                   A.Z.V.D.                 47.10 9801027      43.25           
  2. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            48.08 9800699      45.07           
  3. Shanna Veerman                Ed-Vo                    48.12 9800302      47.56           
  4. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            51.03 9802232      49.47 FJ 1      
  5. Brian Otjes                   ZV Aquarius              50.97 9901135      49.47 FJ 2      
  6. Celine de Jong                A.Z.V.D.                 49.57 9803492      49.56           
  7. Anne Berendrecht              Zaanstad (SG)            52.62 9900782      50.43           
  7. Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)               NT 9802050      50.43           
  9. Bas Vlugt                     Ed-Vo                    54.84 9900727      51.11           
 10. Martijn de Ruiter             ZV Aquarius              49.29 9900091      51.22           
 11. Shai Datauker                 A.Z.V.D.                 55.18 9801819      51.51           
 12. Sander Karregat               Ed-Vo                    53.93 9800367      52.37           
 13. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)            54.40 9801062      52.44 FJ 1      
 14. Anouk Dijkman                 KZC                      54.60 9801518      52.44 FJ 2      
 15. Sheri Zwietering              A.Z.V.D.                 56.63 9802036      53.30           
 16. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)               NT 0000726      53.49           
 17. Merel Tol                     Ed-Vo                    55.98 9800300      54.52           
 18. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          56.10 0000349      54.70           
 19. Regina van 't Veer            Zaanstad (SG)               NT 9900784      55.07           
 20. Denice Hukema                 Ed-Vo                    59.28 9901844      55.26           
 21. Barry van Engeldorp           ZV Aquarius              55.52 9900089      55.94           
 22. Demy Appel                    ZV Waterland             58.72 9802424      57.23           
 23. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)               NT 9803382      57.50           
 24. Sven Martens                  KZC                      57.39 9801445      57.88           
 25. Pepijn Kerssens               KZC                    1:01.41 9901321      58.49           
 26. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:01.50 9802127      58.79           
 27. Phil Brantjes                 KZC                    1:15.74 0000485      58.84           
 28. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)               NT 9803228      58.95           
 29. Stefan Loos                   KZC                         NT 0000487      59.13           
 30. Chayenne Mosk                 KZC                         NT 0001022    1:02.20           
 31. Chantal Hetjes                Ed-Vo                       NT 0001510    1:02.66           
 32. Daphne de Groot               Ed-Vo                       NT 0001434    1:03.39           
 33. Mike Schilder                 Ed-Vo                       NT 0000767    1:03.62           
 34. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          56.11 0000412    1:03.66           
 35. Tessa Westerborg              KZC                    1:12.41 9901914    1:09.20           
 DIS Roxane Dreuning               Zaanstad (SG)               NT 9802550      52.66 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
14.09.2008 - 13:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:11.20 9201522    1:11.56           
  2. Anouk Nulkes                  DWT                    1:11.37 9302876    1:11.75           
  3. Rosa Veerman                  Ed-Vo                  1:12.00 9600862    1:12.21           
  4. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend        1:12.87 9403314    1:14.09           
  5. Tessa Mosch                   MSV Zeemacht           1:10.89 9102172    1:14.69           
  6. Evelien Jurriansen            MSV Zeemacht           1:16.21 9207504    1:15.50           
  7. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  1:15.57 9000106    1:16.03           
  8. Mariska van Engeldorp         ZV Aquarius            1:17.90 9502326    1:16.18           
  9. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:17.44 9600316    1:16.34           
 10. Suzanne Mosch                 MSV Zeemacht           1:12.09 9400548    1:16.84           
 11. Kimberly Mijnen               Zaanstad (SG)          1:17.81 9503644    1:17.21           
 12. Jessica de Ruiter             ZV Aquarius            1:16.57 9306160    1:17.43           
 13. Anouk Limburg                 MSV Zeemacht           1:18.69 9501806    1:18.07           
 14. Ingrid Jongert                A.Z.V.D.               1:14.28 9101490    1:19.02           
 15. Milenka Bakker                A.Z.V.D.               1:15.63 9000120    1:19.09           
 16. Daphne Romeijn                DWT                    1:19.91 9403890    1:19.18           
 17. Marit Hoogland                WZ&PC Purmerend        1:21.53 9300342    1:19.51           
 18. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        1:17.46 9301454    1:20.34           
 19. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        1:18.05 9200804    1:20.98           
 20. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:20.93 9007526    1:21.25           
 21. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:21.21 9402788    1:21.93           
 22. Cheryl Cornwall               Zaanstad (SG)          1:31.72 9203750    1:22.48           
 23. Nienke van der Zee            ZV Aquarius            1:24.26 9605430    1:23.37           
 24. Kimberly Aniceto              Zaanstad (SG)          1:23.58 9701726    1:23.91 FJ 1      
 25. Nathalie Bakker               A.Z.V.D.               1:23.49 8600152    1:23.91 FJ 2      
 26. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:24.89 9602480    1:24.19           
 27. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        1:28.14 9500922    1:24.35           
 28. Samira Mijnen                 Zaanstad (SG)          1:27.40 9701320    1:24.62           
 29. Martine Lammers               ZV Aquarius            1:25.29 9304262    1:25.00           
 30. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        1:24.59 9301414    1:25.22           
 31. Esmee Bont                    Ed-Vo                  1:23.66 9502336    1:25.50           
 32. Britt Constant                A.Z.V.D.               1:23.85 9200376    1:26.50           
 33. Inge Sluys                    ZV Aquarius            1:25.89 9203908    1:26.75           
 34. Renee van den Brink           MSV Zeemacht           1:31.49 9602732    1:28.01           
 35. Bente Rogge                   Zaanstad (SG)          1:32.57 9701536    1:28.16           
 36. Jade Broek                    A.Z.V.D.               1:32.13 9702300    1:28.31           
 37. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:27.42 9307222    1:29.45           
 38. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:31.68 9701248    1:29.50           
 39. Elise Dekker                  Zaanstad (SG)          1:26.49 9700976    1:29.62           
 40. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:34.03 9505454    1:30.31           
 41. Sandra Zwaanswijk             ZV Aquarius            1:29.72 8503934    1:32.16           
 42. Saskia van Langelaar          Zaanstad (SG)          1:31.76 9105222    1:32.64           
 43. Nadine Scheeve                Zaanstad (SG)          1:34.38 9700684    1:32.84           
 44. Lotte Vens                    Zaanstad (SG)          1:33.43 9700044    1:33.60           
 45. Annika Blaauboer              ZV Aquarius            1:32.34 9404400    1:33.77 FJ 1      
 46. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:36.25 9703606    1:33.77 FJ 2      
 47. Denise Otjes                  ZV Aquarius            1:24.22 9601378    1:33.94           
 48. Annika Vader                  MSV Zeemacht           1:38.64 9701552    1:36.21           
 49. Halise Gultekin               DWT                    1:36.73 96agv      1:40.73           
 50. Chantal van Kranenburg        ZV Aquarius            1:43.22 8604528    1:43.93           
 51. Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)          1:40.73 9506020    1:45.03           
 52. Noortje Rotterdam             Zaanstad (SG)          1:44.66 9603218    1:45.90           
 53. Rosa Westerborg               KZC                    1:57.75 9702966    1:57.63           
 54. Emily Mikhail                 Zaanstad (SG)               NT 9703426    1:58.69           
AFGE Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:37.77 9703566                      
  NG Angela Gooijer                DWT                    1:21.85 9207088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
14.09.2008 - 13:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sverre Eschweiler             MSV Zeemacht           1:01.83 9204035    1:01.18           
  2. Fred Bond                     Ed-Vo                  1:02.56 8905697    1:02.33           
  3. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)          1:04.63 9000621    1:03.03           
  4. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        1:03.94 9200027    1:05.15           
  5. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          1:03.08 9300627    1:06.50           
  6. Quintin Trausel               A.Z.V.D.               1:05.00 8703403    1:07.65           
  7. Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend        1:08.34 9301709    1:08.72           
  8. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:08.95 9106345    1:09.03           
  9. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:09.11 9501403    1:09.22           
 10. Jeroen van Tricht             ZV Aquarius            1:08.22 8904613    1:09.57           
 11. Stefan Bouwman                ZV Waterland           1:07.46 9100251    1:09.97           
 12. Nick Venema                   ZV Waterland           1:10.37 9300951    1:10.68           
 13. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:15.86 9400913    1:11.50           
 14. Koen Kesting                  ZV Waterland           1:14.92 9400225    1:11.59           
 15. Jeffrey Schippers             Zaanstad (SG)          1:10.60 9002593    1:12.32           
 16. Kristian Stam                 Zaanstad (SG)          1:09.84 9102187    1:12.46           
 17. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:14.01 9303065    1:12.56           
 18. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:11.82 9302447    1:13.08           
 19. Ritchoberto Peternella        WZ&PC Purmerend        1:13.48 9300991    1:13.65           
 20. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:17.14 9403633    1:13.91           
 21. Ruben Tol                     Ed-Vo                  1:15.33 9501119    1:14.44           
 22. Dennis de Ruiter              ZV Aquarius            1:15.95 9206069    1:15.40           
 23. Rob Tol                       Ed-Vo                  1:12.54 9205459    1:15.87           
 24. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:17.96 9303871    1:16.76           
 25. Sander van Schaik             A.Z.V.D.               1:18.08 9102005    1:17.32           
 26. Sebastien v Zundert           A.Z.V.D.               1:18.50 9303989    1:17.71           
 27. Peter van de Bor              DWT                    1:12.39 8402897    1:17.93           
 28. Remco Tol                     Ed-Vo                  1:17.34 9501505    1:18.06           
 29. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)          1:15.78 8702981    1:18.25           
 30. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          1:26.18 9402801    1:18.83           
 31. Richard Brink                 MSV Zeemacht           1:19.96 9203691    1:19.82           
 32. Rick Jellema                  WZ&PC Purmerend        1:22.74 9303063    1:19.84           
 33. Christiaan Zwaal              MSV Zeemacht           1:24.42 9503881    1:20.81           
 34. Yunus Karaca                  DWT                    1:23.80 9203163    1:22.76           
 35. Michael Tonsbeek              DWT                    1:21.79 9701287    1:23.41           
 36. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:20.43 9006787    1:23.87           
 37. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               1:22.41 9600445    1:24.07           
 38. Matthijs Bloem                A.Z.V.D.               1:19.39 9006953    1:25.10           
 39. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:24.94 9600925    1:26.28           
 40. Ruben Sap                     A.Z.V.D.               1:27.48 9601145    1:27.03           
 41. Twan Rozie                    MSV Zeemacht           1:32.81 9107371    1:27.73           
 42. Stijn Steenmeijer             KZC                         NT 9306583    1:30.11           
 43. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          1:35.25 9700915    1:30.42           
 44. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:32.78 9703033    1:34.62           
 45. Ted Boerkamp                  ZV Aquarius            1:44.58 9504663    1:35.81           
 46. Levi Tol                      Ed-Vo                  1:32.63 9700351    1:36.10           
 47. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609    1:38.30           
 48. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:40.91 9701001    1:41.56           
 49. Koen de Jong                  Zaanstad (SG)          1:41.89 9700347    1:42.72           
 50. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)               NT 9701993    1:43.82           
 51. Rik Stoelwinder               ZV Aquarius            1:37.77 9600239    1:44.17           
 DIS Marnix Vermeer                ZV Aquarius            1:41.14 9602275    1:37.51 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                       NT 9703491                      
AFGE Pieter Bakker                 MSV Zeemacht           1:17.73 8800113                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Alle, 50m vrije slag               Mix Minioren 5 en later
14.09.2008 - 13:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)            36.59 9801064      35.14           
  2. Tim Tuijp                     Ed-Vo                    36.75 9800975      35.39           
  3. Ingmar Bakker                 A.Z.V.D.                 36.52 9800493      35.53           
  4. Saritha van Zanten            ZV Waterland             37.15 9801220      36.14           
  5. Lisa Brantjes                 KZC                      37.43 9800950      37.28           
  6. Bradley Sap                   A.Z.V.D.                 38.41 9801027      37.71           
  7. Rick van Zanten               ZV Waterland             37.20 9800351      38.06           
  8. Jordi de Nijs                 MSV Zeemacht             42.48 9801851      38.45           
  9. Bas Vlugt                     Ed-Vo                    40.84 9900727      38.51           
 10. Anne Noom                     Zaanstad (SG)            40.53 9800062      38.84           
 11. Sander Karregat               Ed-Vo                    39.98 9800367      39.40           
 12. Shanna Veerman                Ed-Vo                    37.56 9800302      39.60           
 13. Brian Otjes                   ZV Aquarius              37.78 9901135      40.20           
 14. Roanne Stolk                  ZV Waterland             42.08 9801002      40.28           
 15. Elvira Korthagen              ZV Waterland             42.28 9801004      40.37           
 16. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          40.54 9802127      40.69           
 17. Martijn de Ruiter             ZV Aquarius              37.84 9900091      40.79           
 18. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)            43.21 9900713      41.09           
 19. Merel Tol                     Ed-Vo                    40.32 9800300      41.18           
 20. Celine de Jong                A.Z.V.D.                 42.06 9803492      41.51           
 21. Bart Klootwijk                MSV Zeemacht             42.20 9801353      41.69           
 22. Kyra Wijnker                  MSV Zeemacht             41.05 9803342      41.91           
 23. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)            47.26 9901546      44.86 FJ 1      
 24. Anouk Dijkman                 KZC                      43.53 9801518      44.86 FJ 2      
 25. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          43.07 0000349      45.43           
 26. Denice Hukema                 Ed-Vo                    47.91 9901844      45.86           
 27. Thomas Sap                    KZC                      48.88 9802357      46.12           
 28. Barry van Engeldorp           ZV Aquarius              46.74 9900089      46.71           
 29. Suzanne van den Brink         MSV Zeemacht             51.80 9901438      48.25           
 30. Phil Brantjes                 KZC                      51.79 0000485      48.90           
 31. Mike Schilder                 Ed-Vo                    54.50 0000767      51.00           
 32. Pepijn Kerssens               KZC                      52.81 9901321      51.56           
 33. Stefan Loos                   KZC                         NT 0000487      52.79           
 34. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          53.16 0000412      53.08           
 34. Kirsten Dijkman               KZC                         NT 0000482      53.08           
 36. Demy Appel                    ZV Waterland             49.45 9802424      54.84           
 37. Sven Martens                  KZC                      55.27 9801445    1:02.16           
 38. Chantal Hetjes                Ed-Vo                       NT 0001510    1:06.76           
 39. Daphne de Groot               Ed-Vo                       NT 0001434    1:12.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag                  Dames Senioren Open
14.09.2008 - 13:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:16.18 9202772    1:17.25           
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:18.53 9403030    1:17.74           
  3. Amber Ruig                    Zaanstad (SG)          1:20.62 9603240    1:20.59           
  4. Elke Vens                     Zaanstad (SG)          1:16.11 9003906    1:22.36           
  5. Evelien Kok                   A.Z.V.D.               1:20.05 9002028    1:23.43           
  6. Mariska van Engeldorp         ZV Aquarius            1:22.59 9502326    1:24.43           
  7. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          1:23.65 9501132    1:24.72           
  8. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:30.37 9504810    1:25.81           
  9. Alouette Bakker               A.Z.V.D.               1:23.42 9301442    1:25.87           
 10. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:25.25 9402788    1:26.70           
 11. Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend        1:25.36 9103128    1:26.92           
 12. Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:27.07 9107424    1:28.03           
 13. Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)          1:30.27 9700682    1:29.27           
 14. Milenka Bakker                A.Z.V.D.               1:24.24 9000120    1:29.48           
 15. Jessica de Ruiter             ZV Aquarius            1:26.64 9306160    1:30.79           
 16. Janine Kroon                  Ed-Vo                  1:29.42 9600600    1:31.26           
 17. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:31.68 9600868    1:32.96           
 18. Romy Willemsen                A.Z.V.D.               1:31.89 9303982    1:33.39           
 19. Shannon Adema                 A.Z.V.D.               1:33.98 9601422    1:33.78           
 20. Amber van Berge               Zaanstad (SG)          1:30.02 9203670    1:34.16           
 21. Laura van der Veen            A.Z.V.D.               1:36.43 9404090    1:34.32           
 22. Naomi Uitslager               A.Z.V.D.               1:32.75 9003786    1:34.82           
 23. Martine Lammers               ZV Aquarius            1:35.80 9304262    1:35.24           
 24. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:37.82 9503028    1:35.38           
 25. Medea Krijnen                 WZ&PC Purmerend        1:31.92 9002144    1:35.66           
 26. Esther Mijnen-Heilig          Zaanstad (SG)               NT 6900846    1:37.42           
 27. Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)          1:39.22 9701724    1:37.75           
 28. Nina Joosten                  A.Z.V.D.               1:37.09 9403518    1:37.88           
 29. Sandra Zwaanswijk             ZV Aquarius            1:37.57 8503934    1:39.35           
 30. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend        1:38.06 9406972    1:39.37           
 31. Naomi Sier                    Ed-Vo                  1:37.73 9503548    1:39.40           
 32. Lisa Schellinger              ZV Waterland           1:38.89 9602006    1:39.62           
 33. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          1:41.25 9601498    1:39.97           
 34. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:40.12 9207456    1:40.20           
 35. Nienke van der Zee            ZV Aquarius            1:37.95 9605430    1:40.51           
 36. Inge Sluys                    ZV Aquarius            1:36.23 9203908    1:40.80           
 37. Jade Broek                    A.Z.V.D.               1:41.06 9702300    1:41.00           
 38. Linsey Schilder               Ed-Vo                  1:44.55 9504094    1:42.05           
 39. Chantal van Kranenburg        ZV Aquarius            1:37.12 8604528    1:42.31           
 40. Manon Sier                    Ed-Vo                  1:39.97 9403210    1:42.54           
 41. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:44.58 9603810    1:42.71           
 42. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:39.21 9703888    1:43.43           
 43. Annika Blaauboer              ZV Aquarius            1:40.73 9404400    1:43.59           
 44. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:39.85 9701248    1:44.58           
 45. Judith Oudhuis                ZV Waterland           1:40.13 9504444    1:46.08           
 46. Sylvia Kwakman                Ed-Vo                  1:47.10 9207582    1:47.21           
 47. Denise Otjes                  ZV Aquarius            1:38.88 9601378    1:47.34           
 48. Melanie Sibbelee              WZ&PC Purmerend             NT 9704826    1:47.98           
 49. Fréderique van Tiel           KZC                         NT 9702852    1:48.57           
 50. Daniëlle de Reus              KZC                    1:56.55 9505908    1:49.01           
 51. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:51.45 9702646    1:50.52           
 52. Laura Hoveling                A.Z.V.D.                    NT 95000LH    1:57.08           
 53. Robin Veenman                 A.Z.V.D.                    NT 95000RV    2:04.59           
 54. Rosa Westerborg               KZC                    2:09.81 9702966    2:05.03           
AFGE Cecca Kwakman                 Ed-Vo                  1:40.63 9307440                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m schoolslag                  Heren Senioren Open
14.09.2008 - 13:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:08.07 8703351    1:10.11           
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        1:11.94 9200027    1:13.82           
  3. Daan Remmelzwaal              Zaanstad (SG)          1:15.13 9302553    1:14.21           
  4. Quintin Trausel               A.Z.V.D.               1:12.19 8703403    1:15.21           
  5. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        1:15.60 9400913    1:15.69           
  6. Paul van Mer                  A.Z.V.D.               1:12.25 8902135    1:16.40           
  7. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:17.08 9402341    1:17.87           
  7. Wouter van de Bor             DWT                    1:16.38 9005169    1:17.87           
  9. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          1:18.73 9100751    1:18.32           
 10. Ritchoberto Peternella        WZ&PC Purmerend        1:15.30 9300991    1:18.39           
 11. Gerben Rozie                  MSV Zeemacht           1:17.50 9002507    1:19.08           
 12. Richard Veerman               Ed-Vo                  1:20.51 9106345    1:19.60           
 13. Gerco Kalverboer              ZV Waterland           1:18.54 9400231    1:19.75           
 14. Sjors Lieverst                Zaanstad (SG)          1:23.32 9501389    1:19.93           
 15. Jeroen van Tricht             ZV Aquarius            1:20.48 8904613    1:19.98           
 16. Hiras Ferrandino              DWT                    1:21.64 9306527    1:23.01           
 17. Paul de Graaf                 ZV Waterland           1:25.82 9500107    1:24.09           
 18. Dennis de Ruiter              ZV Aquarius            1:23.05 9206069    1:26.04           
 19. Tim de Graaf                  ZV Waterland           1:22.67 9202137    1:26.10           
 20. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:29.15 9006787    1:28.33           
 21. Bas Cavadino                  Ed-Vo                  1:32.54 9206887    1:31.34           
 22. Sebastien v Zundert           A.Z.V.D.               1:40.45 9303989    1:32.18           
 23. Rick Jellema                  WZ&PC Purmerend        1:38.72 9303063    1:33.28           
 24. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          1:48.67 9603273    1:37.45           
 25. Remco Tol                     Ed-Vo                  1:40.47 9501505    1:37.93           
 26. Ruben Sap                     A.Z.V.D.               1:35.63 9601145    1:38.76           
 27. Marnix Vermeer                ZV Aquarius            1:43.82 9602275    1:41.53           
 28. Colin Pellenkoft              KZC                    1:36.54 8705097    1:43.16           
 29. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          1:52.43 9602311    1:43.73           
 30. Nico Karregat                 Ed-Vo                  1:47.04 9701001    1:44.58           
 31. Stijn Steenmeijer             KZC                         NT 9306583    1:47.17           
 32. Clim Kerssens                 KZC                    2:02.56 9703617    1:53.59           
 33. Ted Boerkamp                  ZV Aquarius            1:59.17 9504663    2:00.73           
 34. Rik Stoelwinder               ZV Aquarius            1:59.53 9600239    2:07.12           
 DIS Casper Gras                   Zaanstad (SG)          1:41.64 9200403    1:41.01 SR        
        SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
AFGE Lâsse Krikke                  KZC                    1:17.93 8802027                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                         Alle, 50m rugslag                Mix Minioren 5 en later
14.09.2008 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     Ed-Vo                    41.96 9800975      42.18           
  2. Ingmar Bakker                 A.Z.V.D.                 43.34 9800493      43.27           
  3. Lisa Brantjes                 KZC                      45.81 9800950      43.54           
  4. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            46.25 9800699      43.93           
  5. Anne Berendrecht              Zaanstad (SG)            43.25 9900782      44.48           
  6. Shai Datauker                 A.Z.V.D.                 44.10 9801819      45.31           
  7. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)            48.97 9900713      47.69           
  8. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)            50.09 9801062      49.06           
  9. Roxane Dreuning               Zaanstad (SG)               NT 9802550      49.59           
 10. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)               NT 9803228      49.75           
 11. Anouk Dijkman                 KZC                      53.16 9801518      49.76           
 12. Kyra Wijnker                  MSV Zeemacht             52.62 9803342      49.90           
 13. Sheri Zwietering              A.Z.V.D.                 50.37 9802036      50.24           
 14. Bart Klootwijk                MSV Zeemacht             51.08 9801353      50.39           
 15. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          53.85 9802127      51.87           
 16. Sammy Jo Bron                 Zaanstad (SG)               NT 9802050      51.91           
 17. Regina van 't Veer            Zaanstad (SG)               NT 9900784      52.80           
 18. Jordi de Nijs                 MSV Zeemacht             52.58 9801851      53.54           
 19. Hannah Bervoets               Zaanstad (SG)               NT 0000726      54.64           
 20. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)               NT 9803382      55.96           
 21. Suzanne van den Brink         MSV Zeemacht             57.26 9901438      56.92           
 22. Mike Schilder                 Ed-Vo                  1:00.39 0000767    1:02.39           
 23. Kirsten Dijkman               KZC                         NT 0000482    1:02.65           
 24. Stefan Loos                   KZC                         NT 0000487    1:04.30           
 25. Tessa Westerborg              KZC                    1:19.15 9901914    1:07.45           
 DIS Chayenne Mosk                 KZC                         NT 0001022    1:00.39 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
14.09.2008 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend        1:01.76 9403314    1:01.16           
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:05.17 9403030    1:02.28           
  3. Evelien Kok                   A.Z.V.D.               1:01.35 9002028    1:04.73           
  4. Anouk Nulkes                  DWT                    1:05.17 9302876    1:04.77           
  5. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:06.19 9600316    1:04.90           
  6. Jessica de Ruiter             ZV Aquarius            1:02.87 9306160    1:05.67 FJ 1      
  7. Maureen Udes                  WZ&PC Purmerend        1:02.72 9103128    1:05.67 FJ 2      
  8. Anouk Limburg                 MSV Zeemacht           1:06.86 9501806    1:05.82           
  9. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:04.20 9201522    1:05.89           
 10. Elke Vens                     Zaanstad (SG)          1:09.00 9003906    1:05.97           
 11. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:04.40 9402788    1:06.38           
 12. Sandra Kok                    Ed-Vo                  1:05.88 9107424    1:07.20           
 13. Mariska van Engeldorp         ZV Aquarius            1:06.94 9502326    1:08.08           
 14. Evelien Jurriansen            MSV Zeemacht           1:08.79 9207504    1:08.09           
 15. Alouette Bakker               A.Z.V.D.               1:07.32 9301442    1:08.23           
 16. Tessa Mosch                   MSV Zeemacht           1:00.86 9102172    1:08.36           
 17. Romy Willemsen                A.Z.V.D.               1:08.74 9303982    1:08.50           
 18. Ingrid Jongert                A.Z.V.D.               1:06.05 9101490    1:08.53           
 19. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        1:05.94 9200804    1:08.57           
 20. Lisa Bakels                   Ed-Vo                  1:08.93 9000106    1:08.97           
 21. Laura van der Veen            A.Z.V.D.               1:13.23 9404090    1:09.21           
 22. Suzanne Mosch                 MSV Zeemacht           1:04.26 9400548    1:09.32           
 23. Cheryl Cornwall               Zaanstad (SG)          1:10.28 9203750    1:09.68           
 24. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        1:07.75 9301454    1:10.74           
 25. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:11.57 9504810    1:10.97           
 26. Shannon Adema                 A.Z.V.D.               1:09.22 9601422    1:11.08           
 27. Nathalie Bakker               A.Z.V.D.               1:09.38 8600152    1:11.26           
 28. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:13.05 9600868    1:11.72           
 29. Judith Oudhuis                ZV Waterland           1:14.46 9504444    1:11.78           
 30. Lara Deul                     Ed-Vo                  1:13.12 9602480    1:12.81           
 31. Joyce Geschiere               Ed-Vo                  1:13.89 9007526    1:13.03           
 32. Kimberly Aniceto              Zaanstad (SG)          1:14.38 9701726    1:13.22           
 33. Martine Lammers               ZV Aquarius            1:10.35 9304262    1:13.37           
 34. Marit Hoogland                WZ&PC Purmerend        1:12.18 9300342    1:13.54           
 35. Nina Brouwers                 WZ&PC Purmerend        1:12.79 9301414    1:13.66           
 36. Elise Keijzer                 Ed-Vo                  1:13.27 9207456    1:13.73           
 37. Medea Krijnen                 WZ&PC Purmerend        1:11.01 9002144    1:13.95           
 38. Renee van den Brink           MSV Zeemacht           1:13.07 9602732    1:14.10           
 39. Nienke van der Zee            ZV Aquarius            1:13.68 9605430    1:14.39           
 40. Britt Constant                A.Z.V.D.               1:12.97 9200376    1:14.64           
 41. Johnny Mae Hauser             Zaanstad (SG)          1:18.15 9700682    1:14.65           
 42. Nina Joosten                  A.Z.V.D.               1:14.74 9403518    1:15.45           
 43. Naomi Uitslager               A.Z.V.D.               1:14.14 9003786    1:15.75           
 44. Sandra Zwaanswijk             ZV Aquarius            1:10.92 8503934    1:15.79           
 45. Marloes Jellema               WZ&PC Purmerend        1:22.20 9500922    1:17.78           
 46. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:25.49 9505454    1:17.94           
 47. Angela Tol                    Ed-Vo                  1:15.58 9307222    1:17.96           
 48. Esther Mijnen-Heilig          Zaanstad (SG)               NT 6900846    1:18.39           
 49. Annika Vader                  MSV Zeemacht           1:17.80 9701552    1:19.19           
 50. Saskia van Langelaar          Zaanstad (SG)          1:15.26 9105222    1:19.45           
 51. Sylvia Kwakman                Ed-Vo                  1:16.00 9207582    1:19.60           
 52. Naomi Sier                    Ed-Vo                  1:18.96 9503548    1:19.73           
 53. Annika Blaauboer              ZV Aquarius            1:19.66 9404400    1:20.32           
 54. José Verbeek                  WZ&PC Purmerend        1:18.02 9701248    1:20.68           
 55. Elise Dekker                  Zaanstad (SG)          1:21.21 9700976    1:20.93           
 56. Chantal van Kranenburg        ZV Aquarius            1:15.52 8604528    1:21.51           
 57. Bente Rogge                   Zaanstad (SG)          1:19.73 9701536    1:21.55           
 58. Nadine Scheeve                Zaanstad (SG)          1:25.14 9700684    1:21.81           
 59. Annemarie Otte                Ed-Vo                  1:21.96 9603810    1:21.87           
 60. Arianne Hendriks              Zaanstad (SG)          1:19.93 9503028    1:22.28           
 61. Inge Sluys                    ZV Aquarius            1:20.72 9203908    1:22.98           
 62. Lotte Vens                    Zaanstad (SG)          1:25.84 9700044    1:23.31           
 63. Halise Gultekin               DWT                    1:23.94 96agv      1:23.81           
 64. Linsey Schilder               Ed-Vo                  1:24.42 9504094    1:23.91           
 65. Lisa Schellinger              ZV Waterland           1:21.09 9602006    1:24.10           
 66. Claudia Spiekerman            WZ&PC Purmerend        1:23.60 9406972    1:24.64           
 67. Daphne Wassenaar              Zaanstad (SG)          1:27.54 9703606    1:24.93           
 68. Samira Mijnen                 Zaanstad (SG)          1:25.02 9701320    1:25.98           
 69. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:25.33 9703888    1:27.02           
 70. Noortje Rotterdam             Zaanstad (SG)          1:32.09 9603218    1:27.05           
 71. Denise Otjes                  ZV Aquarius            1:17.40 9601378    1:29.10           
 72. Jamie Lee Bron                Zaanstad (SG)          1:29.08 9506020    1:29.62           
 73. Isabelle Otte                 Ed-Vo                  1:27.94 9702646    1:30.37           
 74. Daniëlle de Reus              KZC                    1:40.05 9505908    1:30.96           
 75. Robin Veenman                 A.Z.V.D.                    NT 95000RV    1:31.26           
 76. Laura Hoveling                A.Z.V.D.                    NT 95000LH    1:38.32           
 77. Melanie Sibbelee              WZ&PC Purmerend             NT 9704826    1:40.95           
 78. Emily Mikhail                 Zaanstad (SG)               NT 9703426    1:41.47           
 79. Rosa Westerborg               KZC                    1:51.74 9702966    1:44.11           
AFGE Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:24.95 9703566                      
AFGE Cecca Kwakman                 Ed-Vo                  1:19.47 9307440                      
  NG Angela Gooijer                DWT                    1:09.19 9207088                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
14.09.2008 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fred Bond                     Ed-Vo                    53.84 8905697      54.42           
  2. Sverre Eschweiler             MSV Zeemacht             54.06 9204035      54.77           
  3. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          55.39 8700155      57.96           
  4. Bart Beemster                 WZ&PC Purmerend          56.18 8700153      58.19           
  5. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          56.78 9200027      58.60           
  6. Kees Veerman                  Ed-Vo                    57.39 9205457      58.74           
  7. Mike Hoonakker                WZ&PC Purmerend          58.28 9301709      59.63           
  8. Richard Veerman               Ed-Vo                    58.52 9106345      59.78           
  9. Stefan Bouwman                ZV Waterland             58.76 9100251      59.89           
 10. Dennis de Ruiter              ZV Aquarius              59.58 9206069    1:00.62           
 11. Gerco Kalverboer              ZV Waterland           1:00.97 9400231    1:01.81           
 12. Roland Hoogendoorn            DWT                    1:04.98 9306099    1:02.31           
 13. Robin Schilder                Ed-Vo                  1:01.18 9006787    1:02.37           
 14. Rob Tol                       Ed-Vo                  1:00.73 9205459    1:02.78           
 15. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  1:05.29 9402341    1:02.82           
 16. Kristian Stam                 Zaanstad (SG)          1:02.59 9102187    1:03.35           
 17. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:03.93 9501403    1:03.64           
 18. Jeroen Schortinghuis          Zaanstad (SG)          1:02.56 8702981    1:05.03           
 19. Tim de Graaf                  ZV Waterland             59.00 9202137    1:05.04           
 20. Daan Remmelzwaal              Zaanstad (SG)          1:06.28 9302553    1:05.12           
 21. Jeffrey Schippers             Zaanstad (SG)          1:04.23 9002593    1:05.35           
 22. Rick Bond                     Ed-Vo                  1:05.68 9303871    1:05.36           
 23. Jesse Meijer                  Zaanstad (SG)          1:06.48 9403633    1:05.69           
 24. Yunus Karaca                  DWT                    1:11.88 9203163    1:05.71           
 25. Hiras Ferrandino              DWT                    1:03.99 9306527    1:06.36           
 26. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:04.84 9302447    1:06.79           
 27. Remco Tol                     Ed-Vo                  1:08.80 9501505    1:06.94           
 28. Sander van Schaik             A.Z.V.D.               1:08.74 9102005    1:07.29           
 29. Maarten van der Park          Zaanstad (SG)          1:09.40 9402801    1:07.65           
 30. Richard Brink                 MSV Zeemacht           1:07.76 9203691    1:08.39           
 31. Christiaan Zwaal              MSV Zeemacht           1:10.36 9503881    1:10.09           
 32. Rick Jellema                  WZ&PC Purmerend        1:16.55 9303063    1:11.89           
 33. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:10.55 9600467    1:12.18           
 34. Matthijs Bloem                A.Z.V.D.               1:09.24 9006953    1:12.51           
 35. Michael Tonsbeek              DWT                    1:11.58 9701287    1:12.94           
 36. Bas Cavadino                  Ed-Vo                  1:14.40 9206887    1:14.76           
 37. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               1:12.76 9600445    1:15.34           
 38. Erno Snoek                    Zaanstad (SG)          1:16.19 9600925    1:16.75           
 39. Twan Rozie                    MSV Zeemacht           1:15.00 9107371    1:17.58           
 40. Stijn Steenmeijer             KZC                    1:23.54 9306583    1:21.37           
 41. Marnix Vermeer                ZV Aquarius            1:25.04 9602275    1:26.43           
 42. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          1:23.69 9700915    1:26.49           
 43. Jos Kalverboer                ZV Waterland           1:27.31 9602241    1:26.62           
 44. Koen de Jong                  Zaanstad (SG)          1:27.08 9700347    1:27.28           
 45. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend             NT 9703609    1:27.29           
 46. Ted Boerkamp                  ZV Aquarius            1:30.70 9504663    1:30.22           
 47. Colin Pellenkoft              KZC                    1:15.84 8705097    1:31.01           
 48. Rik Stoelwinder               ZV Aquarius            1:27.00 9600239    1:32.28           
 49. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)               NT 9701993    1:36.45           
 50. Clim Kerssens                 KZC                    1:49.03 9703617    1:36.56           
AFGE Paul van Mer                  A.Z.V.D.                 57.53 8902135                      
AFGE Lâsse Krikke                  KZC                      58.40 8802027                      
AFGE Lorenzo Runderkamp            Ed-Vo                       NT 9703491                      
AFGE Pieter Bakker                 MSV Zeemacht           1:00.73 8800113                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Alle, 100m wisselslag              Mix Minioren 5 en later
14.09.2008 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:31.61 9801064    1:29.52           
  2. Anne Noom                     Zaanstad (SG)          1:34.86 9800062    1:32.69           
  3. Saritha van Zanten            ZV Waterland           1:32.81 9801220    1:33.00           
  4. Rick van Zanten               ZV Waterland           1:32.73 9800351    1:33.37           
  5. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:38.92 9802232    1:33.78           
  6. Lisa Brantjes                 KZC                    1:38.06 9800950    1:34.72           
  7. Tim Tuijp                     Ed-Vo                  1:32.82 9800975    1:35.38           
  8. Shanna Veerman                Ed-Vo                  1:32.03 9800302    1:35.62           
  9. Bas Vlugt                     Ed-Vo                  1:39.95 9900727    1:38.47           
 10. Elvira Korthagen              ZV Waterland           1:43.87 9801004    1:39.67           
 11. Martijn de Ruiter             ZV Aquarius            1:35.96 9900091    1:40.47           
 12. Roanne Stolk                  ZV Waterland           1:46.23 9801002    1:42.29           
 13. Sander Karregat               Ed-Vo                  1:43.80 9800367    1:43.60           
 14. Merel Tol                     Ed-Vo                  1:45.10 9800300    1:44.72           
 15. Brian Otjes                   ZV Aquarius            1:43.51 9901135    1:46.96           
 16. Femke Stevens                 Zaanstad (SG)          1:52.43 9901546    1:47.70           
 17. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:51.19 9802127    1:50.84           
 18. Barry van Engeldorp           ZV Aquarius            1:59.58 9900089    1:56.23           
 19. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        2:09.97 0000412    2:02.72           
 20. Phil Brantjes                 KZC                         NT 0000485    2:04.15           
 21. Sven Martens                  KZC                    2:06.38 9801445    2:14.98           
 DIS Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:51.80 0000349    1:52.52 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Denice Hukema                 Ed-Vo                  2:00.53 9901844    1:54.88 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Thomas Sap                    KZC                         NT 9802357    1:59.06 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
14.09.2008 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:35.44 9403030    2:29.48           
  2. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:29.91 9202772    2:30.47           
  3. Rosa Veerman                  Ed-Vo                  2:38.26 9600862    2:38.03           
  4. Amber Ruig                    Zaanstad (SG)          2:45.84 9603240    2:41.17           
  5. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:45.50 9600316    2:42.39           
  6. Kimberly Mijnen               Zaanstad (SG)          2:47.80 9503644    2:43.71           
  7. Sanne Bommer                  Zaanstad (SG)          2:42.69 9501132    2:45.64           
  8. Corine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:41.31 9201522    2:45.79           
  9. Daphne Romeijn                DWT                    2:52.48 9403890    2:51.08           
 10. Janine Kroon                  Ed-Vo                  2:52.60 9600600    2:52.10           
 11. Carmen Krijnen                WZ&PC Purmerend        2:44.72 9301454    2:52.42           
 12. Amber van Berge               Zaanstad (SG)          2:53.76 9203670    2:55.83           
 13. Femke Aan                     Zaanstad (SG)          2:56.52 9601498    2:58.39           
 14. Lara Deul                     Ed-Vo                  3:12.96 9602480    3:02.44           
 15. Esmee Bont                    Ed-Vo                  3:10.57 9502336    3:07.92           
 16. Demi Koelemeij                Zaanstad (SG)          3:14.85 9701724    3:12.31           
 17. Manon Sier                    Ed-Vo                  3:29.83 9403210    3:30.00           
 18. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:34.47 9703888    3:31.24           
 19. Daniëlle de Reus              KZC                         NT 9505908    3:42.82           
 DIS Fréderique van Tiel           KZC                         NT 9702852    4:04.13 VD        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
14.09.2008 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Matthijs Dekker               Zaanstad (SG)          2:26.53 9000621    2:21.76           
  2. Ruben Dekker                  Zaanstad (SG)          2:26.80 9300627    2:24.02           
  3. Kees Veerman                  Ed-Vo                  2:22.70 9205457    2:25.71           
  4. Martijn Gras                  Zaanstad (SG)          2:32.37 9100751    2:26.64           
  5. Jeroen van Tricht             ZV Aquarius            2:30.25 8904613    2:31.76           
  6. Nick Venema                   ZV Waterland           2:32.63 9300951    2:32.21           
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:45.86 9303065    2:33.34           
  8. Sjors Lieverst                Zaanstad (SG)          2:39.41 9501389    2:37.22           
  9. Gerben Rozie                  MSV Zeemacht           2:32.20 9002507    2:38.69           
 10. Ruben Tol                     Ed-Vo                  2:41.30 9501119    2:40.02           
 11. Wouter van de Bor             DWT                    2:35.83 9005169    2:40.10           
 12. Roland Hoogendoorn            DWT                    2:43.07 9306099    2:40.32           
 13. Bryan Kroon                   Ed-Vo                  2:38.41 9402341    2:41.67           
 14. Paul de Graaf                 ZV Waterland           2:51.54 9500107    2:44.40           
 15. Robin Schilder                Ed-Vo                  2:50.13 9006787    2:45.12           
 16. Casper Gras                   Zaanstad (SG)          3:20.52 9200403    3:08.95           
 17. Levi Tol                      Ed-Vo                  3:01.62 9700351    3:15.10           
 18. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          3:42.97 9603273    3:25.49           
 19. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          4:10.44 9602311    3:31.09           
 20. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        3:40.47 9703033    3:33.78           
 21. Jos Kalverboer                ZV Waterland           3:34.65 9602241    3:35.00           
 DIS Stijn Steenmeijer             KZC                         NT 9306583    3:22.72 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Lâsse Krikke                  KZC                    2:21.34 8802027                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)