Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1
Nr. 2. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 2
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1
Nr. 4. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2
Nr. 6. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 1
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 3
Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4
Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 1
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 2
Nr. 12. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 1
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 2
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2
Nr. 19. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 1
Nr. 20. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 3
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 4
Nr. 23. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Jeugd 1
Nr. 24. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2
Nr. 25. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open


Limburgse B kampioenschappen
Echt, 14. - 15.6.2008


Programmanr. 1
14.6.08
Meisjes, 100m wisselslag Meisjes Junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Merel, Jaspers Nimo 1:27.71 9602544 1:22.49
2. Jara, Wassenberg RZ 1:26.95 9600222 1:24.86
3. Maureen, Wingers RZ 1:28.86 9602264 1:26.20
4. Denise, van der Klij HZPC 1:27.93 9600482 1:26.51
5. Celina, Austen RZ 1:27.67 9602056 1:26.73
6. Carley, Donders Heldense Zwemvereniging 1:28.01 9602096 1:26.91
7. Clara, Willigers Zwemclub Eijsden 1:31.48 9604088 1:30.78
8. Vera, Odekerken Mosaqua 1:34.79 9602464 1:32.13
9. Jenny, Smeets ZPC Nederweert 1:33.30 9601116 1:37.48
DIS Vanessa, Snijkers Patrick 1:31.53 9601978 1:31.10
EB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde.


<< TOP >>
Programmanr. 2
14.6.08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Junioren 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Bo, Kerkhoff Nimo 1:25.46 9502376 1:20.82
2. Fiona, Meuffels Patrick 1:27.71 9504366 1:24.03
3. Andra, Dols Hellas-Glana 1:26.28 9502764 1:24.90
4. Shanna, Hintzen De Roersoppers 1:25.71 9504876 1:24.96
5. Savannah, Lukassen Mosaqua 1:31.40 9502400 1:25.47
6. Kimberley, Brouwer de Nimo 1:30.27 9505392 1:26.67
7. Suzanne, Leeters Zwemclub Eijsden 1:26.39 9505718 1:27.46
8. Judith, Mingers Nimo 1:31.64 9505544 1:28.09
9. Jill, Jansen De Roersoppers 1:31.69 9501498 1:31.07
10. Sophie, Melssen Noord Limburg(SG) 1:31.46 9504228 1:33.90


<< TOP >>
Programmanr. 3
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Axel, Skrabanja Mosaqua 1:38.29 9503645 1:30.65
2. Kenny, Sieben Hellas-Glana 1:31.87 9503663 1:32.95
3. Max, Grispen ZC Valkenburg 1:33.13 9501783 1:34.43
4. Jordy, Heuschen Zwemclub Eijsden 1:40.28 9503405 1:34.45
5. Andreas, Waldus Nimo 1:36.70 9503581 1:35.01
6. Ferd, Simons ROB 1:37.33 9503101 1:36.74
7. Stefan, de Leeuw ZPC Nederweert 1:41.54 9503483 1:41.05
8. Joeri, Kerkhoff Nimo 1:43.52 9501689 1:42.96
9. Jochim, Herben Zwemclub Eijsden 1:47.70 9503407 1:43.99
10. Teun, van Rens HZPC NT 9503949 1:50.92


<< TOP >>
Programmanr. 4
14.6.08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Junioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sanne, Boelhouwers Zeps 1:12.67 9403506 1:11.26
2. Yvette, Peulen Patrick 1:13.67 9405298 1:12.04
3. Floor, Rutten Heldense Zwemvereniging 1:13.80 9403792 1:13.04
4. Ashley, Hensels Mosaqua 1:13.10 9400668 1:13.16
5. Vicky, Simons HZPC 1:13.90 9404932 1:13.60 FJ 1
6. Lisa, In 't Zand RZ 1:15.39 9401614 1:13.60 FJ 2
7. Patty, Drenthen RZ 1:12.68 9401610 1:14.03
8. Kyani, Vullings Heldense Zwemvereniging 1:13.11 9402102 1:15.06
9. Linda, Roeffen Heldense Zwemvereniging 1:15.71 9404154 1:15.55
DIS Veerle, Corstjens Patrick 1:12.82 9401314
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 5
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ken, Boonen RZL 1:14.81 9401481 1:11.60
2. Maurice, Zelis RZ 1:16.14 9401031 1:14.53
3. Koen, van der Wallen ZPC Nederweert 1:19.59 9405561 1:16.07
4. Jim, Ketelings RZ 1:23.46 9403901 1:16.60
5. Ivo, Hover Patrick 1:23.17 9404679 1:16.90
6. Joop, Truijen ZPC Nederweert 1:19.27 9401111 1:17.55
7. Joep, Suskens De Roersoppers 1:19.36 9400627 1:18.33
8. Sven, Bams Zwemclub Eijsden 1:22.78 9405853 1:18.61
9. Camiel, Smeets Nimo 1:22.03 9400911 1:18.64
10. Vince, Weber Nimo 1:22.93 9404233 1:22.03


<< TOP >>
Programmanr. 6
14.6.08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Jeugd 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Bo, Peeters Nimo 1:19.73 9306564 1:17.36
2. Daphne, de Boer Noord Limburg(SG) 1:19.88 9306828 1:20.55
3. Vera, Weinberg Nimo 1:21.21 9302144 1:20.77
4. Varolien, Francisca RZ 1:20.19 9305420 1:22.01
5. Michelle, van Oosterhout RZ 1:22.53 9303172 1:23.15
6. Ankie, Meusen RZL 1:23.86 9302180 1:23.93
7. Emma, Willems KZ&PC 1:23.18 9301036 1:25.28 FJ 1
8. Shelly, Hollanders Kimbria 1:26.18 9303454 1:25.28 FJ 2
9. Lisa, Sturme ROB 1:23.80 9300756 1:25.72
10. Stefanie, Cox De Roersoppers 1:29.09 9306648 1:27.76


<< TOP >>
Programmanr. 7
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Daan, Jansen RZL 1:23.64 9303621 1:23.36
2. Ruud, Backes RZL 1:26.77 9303619 1:26.22
3. Pim, Thijert Hellas-Glana 1:28.43 9305431 1:27.45
4. Marc, Craenen Patrick 1:29.10 9301055 1:29.95
5. Shing Long, Lin Mosa Regio 1:32.45 9305999 1:34.11
6. Hans, Westerkamp Noord Limburg(SG) 1:27.79 9302745 1:35.08
DIS Raoul, Frenken ZC Valkenburg 1:57.94 9306725 1:57.36
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG Wouter, Thonnon MZ&PC 1:28.82 9302957


<< TOP >>
Programmanr. 8
14.6.08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Jeugd 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sabine, Klesman De Roersoppers 1:07.28 9202860 1:05.23
2. Chloé, Rutzerveld Nimo 1:07.93 9203450 1:06.88
3. Jolien, van Golde ZC Valkenburg 1:07.60 9204200 1:08.45
4. Christa, Craenen Patrick 1:11.73 9200384 1:09.67
5. Annemieke, de Heer Zeps 1:09.61 9200704 1:10.65
6. Anke, Snijkers Nimo 1:12.96 9201638 1:10.71
7. Suzan, Suskens De Roersoppers 1:10.53 9201718 1:12.36
8. Ilse, Masseling HZPC 1:13.92 9202124 1:12.96
9. Claudia, Creemers De Roersoppers 1:13.76 9202864 1:13.49
NG Kim, Bartels Nimo 1:18.39 9207426


<< TOP >>
Programmanr. 9
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ruud, Bex RZL 1:18.26 9204133 1:12.99
2. Ivo, Bakker Zwemclub Eijsden 1:13.82 9204561 1:14.07
3. Kevin, van den Bekerom HZPC 1:14.64 9200057 1:14.13
4. Dennis, Creemers De Roersoppers 1:14.76 9202243 1:14.50
5. Ronald, Waldus Nimo 1:21.49 9206275 1:15.94
6. Scott, van't Land Nimo 1:15.95 9205043 1:16.80
7. Sven, Reijnders Heldense Zwemvereniging 1:18.21 9204441 1:17.94
8. Michel, Ebisch Heldense Zwemvereniging 1:18.11 9204443 1:21.10
9. Tim, Hustinx Hellas-Glana 1:27.94 9203397 1:33.79
NG.ZA Sjoerd, Haex De Rog 1:15.67 9205159


<< TOP >>
Programmanr. 10
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Jeugd 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Mark, Wolswinkel RZ 1:20.39 9102997 1:21.02
2. Thijs, van der Sterren Zeps 1:23.04 9102207 1:22.68
3. Thijs, Villevoye Nimo 1:28.68 9106589 1:25.76
4. Bjorn, Scheijven Patrick 1:33.07 9103731 1:27.49
5. Joop, v.d. Linden Mosa Regio 1:31.86 9104839 1:29.57
6. Mathijs, Meijers De Roersoppers 1:28.76 9103403 1:30.26
NG Erik, de Boer Noord Limburg(SG) 1:23.23 9106973


<< TOP >>
Programmanr. 11
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Jeugd 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Patrick, Creemers RZ 1:07.04 9000579 1:07.04
2. Mark, van Enckevort HZPC 1:07.40 9000797 1:07.27
3. Sander, Heijnen Patrick 1:11.11 9001199 1:09.99
4. Rick, Bloemers ZPC Nederweert 1:14.87 9007233 1:12.73
5. Karsten, Meijers ZC Valkenburg 1:20.98 9004959 1:21.37
6. Tom, Hinskens Nimo 1:23.67 9007241 1:27.07


<< TOP >>
Programmanr. 12
14.6.08
Dames, 100m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Debbie, Hesen HZPC 1:14.27 8601528 1:15.02
2. Natalie, Warnier Zwemclub Eijsden 1:15.36 9103432 1:15.67
3. Tessa, Kierkels ZC Valkenburg 1:17.30 9101602 1:16.19
4. Claudia, Giezenaar RZ 1:17.47 9101022 1:16.69
5. Thessa, Hopman ZC Valkenburg 1:17.49 9001588 1:18.32
6. Linda, Custers HZPC 1:15.39 8600738 1:18.41
7. Rianne, Golsteijn Patrick 1:18.22 8601262 1:18.97
8. Kelly, Goertz ZPC Nederweert 1:17.83 8901366 1:19.01


<< TOP >>
Programmanr. 13
14.6.08
Heren, 100m schoolslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Marcel, Meuffels Patrick 1:17.72 8101149 1:14.46
2. Bart, Alberts Heldense Zwemvereniging 1:15.90 8900033 1:15.25
3. Remco, de Veen De Roersoppers 1:15.54 8903247 1:15.54
4. Erik, Willems Zwemclub Eijsden 1:16.37 8503013 1:16.07
5. Sander, van den Berg Nimo 1:19.24 8700211 1:17.29
6. Frank, Gielen ZPC Nederweert 1:17.10 8805645 1:17.37
7. Ralf, Peters KZ&PC 1:17.97 7600737 1:17.77
8. Roy, Hopman ZC Valkenburg 1:18.07 8801535 1:19.29
9. Dennis, van Eck Patrick 1:18.75 8700825 1:22.56
DIS Sander, Slaghuis Nimo 1:17.93 8805305
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.


<< TOP >>
Programmanr. 14
14.6.08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Carley, Donders Heldense Zwemvereniging 1:29.66 9602096 1:27.64
2. Celina, Austen RZ 1:28.76 9602056 1:29.81
3. Clara, Willigers Zwemclub Eijsden 1:38.75 9604088 1:33.04
4. Inge, Bastings ZC Valkenburg 1:39.53 9603068 1:34.74
5. Nieske, Janssen Nimo 1:33.47 9601328 1:34.92
6. Nicole, Delsing Patrick 1:41.02 9601290 1:37.23
7. Meta, v. Duren Noord Limburg(SG) 1:42.51 9603014 1:38.84
8. Vanessa, Snijkers Patrick 1:38.55 9601978 1:39.07
9. Shirley, Thijssen ROB 1:40.94 9601550 1:42.70


<< TOP >>
Programmanr. 15
14.6.08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Junioren 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Fiona, Meuffels Patrick 1:13.36 9504366 1:12.18
2. Shanna, Hintzen De Roersoppers 1:16.60 9504876 1:14.13 FJ 1
3. Suzanne, Leeters Zwemclub Eijsden 1:14.34 9505718 1:14.13 FJ 2
4. Loes, Mennen ZPC Nederweert 1:20.41 9502394 1:15.17
5. Wynona, Wilms Hellas-Glana 1:20.34 9503970 1:16.17
6. Judith, Mingers Nimo 1:17.28 9505544 1:17.56
7. Sophie, Melssen Noord Limburg(SG) 1:17.32 9504228 1:17.99
8. Jill, Jansen De Roersoppers 1:16.39 9501498 1:18.12
9. Joyce, Delsing Patrick 1:18.74 9502594 1:19.58
10. Dyonne, Lemmens Zeps 1:19.37 9502228 1:21.09


<< TOP >>
Programmanr. 16
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kevin, Meuwissen Patrick 1:18.20 9502485 1:17.42
2. Alex, Bos Noord Limburg(SG) 1:17.62 9501273 1:17.89
3. Kenny, Sieben Hellas-Glana 1:24.09 9503663 1:20.40
4. Axel, Skrabanja Mosaqua 1:26.35 9503645 1:20.67
5. Jordy, Heuschen Zwemclub Eijsden 1:23.55 9503405 1:22.19
6. Bart, de Heer Zeps 1:22.26 9500359 1:23.13
7. Nick, Wientjens Noord Limburg(SG) 1:25.74 9503691 1:23.88
8. Joeri, Kerkhoff Nimo 1:29.61 9501689 1:26.76
9. Stefan, de Leeuw ZPC Nederweert 1:34.30 9503483 1:28.78
DIS Ferd, Simons ROB 1:31.25 9503101 1:36.12
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
14.6.08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Junioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Rylana, Slaghuis Nimo 1:21.98 9401286 1:20.54
2. Vicky, Simons HZPC 1:22.62 9404932 1:22.09
3. Anouk, Hustinx Hellas-Glana 1:24.83 9402266 1:23.12
4. Patty, Drenthen RZ 1:21.17 9401610 1:23.66
5. Linda, Roeffen Heldense Zwemvereniging 1:24.00 9404154 1:24.54
6. Yvette, Peulen Patrick 1:27.98 9405298 1:25.66
7. Lisa, In 't Zand RZ 1:27.61 9401614 1:29.10
8. Maud, Meuwissen Patrick 1:32.80 9402078 1:30.52
9. Fatma, Khalfalla Noord Limburg(SG) 1:33.79 9406916 1:32.65
DIS Sanne, Boelhouwers Zeps 1:27.00 9403506 1:27.71
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 18
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Ken, Boonen RZL 1:29.55 9401481 1:26.51
2. Maurice, Zelis RZ 1:29.65 9401031 1:27.99
3. Tim, Sonnemans RZL 1:28.39 9403017 1:28.44
4. Yoeri, Cuijpers Nimo 1:35.60 9403969 1:30.94
5. Jim, Ketelings RZ 1:30.63 9403901 1:31.40
6. Koen, van der Wallen ZPC Nederweert 1:34.00 9405561 1:31.94
7. Marco, Moors ROB 1:32.23 9404733 1:33.19
8. Camiel, Smeets Nimo 1:35.64 9400911 1:34.00
9. Yannick, de Liege ZC Valkenburg 1:33.01 9403107 1:35.73
DIS Ivo, Hover Patrick 1:30.64 9404679 1:25.65
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 19
14.6.08
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Jeugd 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Maud, Rutjens HZPC 1:10.48 9305632 1:08.91
2. Sanne, Kerkhoff Nimo 1:12.18 9305530 1:09.58
3. Daphne, de Boer Noord Limburg(SG) 1:08.88 9306828 1:09.88
4. Michelle, van Oosterhout RZ 1:09.57 9303172 1:10.13
5. Shelly, Hollanders Kimbria 1:09.89 9303454 1:10.67
6. Ankie, Meusen RZL 1:12.10 9302180 1:12.45
7. Varolien, Francisca RZ 1:16.01 9305420 1:12.66
8. Sarina, Paulussen Patrick 1:13.67 9307426 1:13.27
9. Ruth, Vogel De Roersoppers 1:14.23 9302922 1:13.32
10. Emma, Willems KZ&PC 1:12.43 9301036 1:15.70


<< TOP >>
Programmanr. 20
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Junioren 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tom, Moonen ZPC Nederweert 1:12.95 9304169 1:11.21
2. Jeroen, Schouten Heldense Zwemvereniging 1:17.40 9305715 1:13.48
3. Patrick, Janssen HZPC 1:18.78 9302009 1:13.75
4. Ruud, Backes RZL 1:15.64 9303619 1:15.56
5. Pim, Thijert Hellas-Glana 1:13.22 9305431 1:15.77
6. Martijn, Princen ZPC Nederweert 1:19.02 9304171 1:16.22
7. Marc, Craenen Patrick 1:17.10 9301055 1:16.30
8. Shing Long, Lin Mosa Regio 1:16.63 9305999 1:16.49
9. Daan, Jansen RZL 1:15.47 9303621 1:17.50
NG Wouter, Thonnon MZ&PC 1:17.43 9302957


<< TOP >>
Programmanr. 21
14.6.08
Meisjes, 100m rugslag Meisjes Jeugd 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Chloé, Rutzerveld Nimo 1:19.14 9203450 1:19.16
2. Annemieke, de Heer Zeps 1:19.41 9200704 1:19.77
3. Britt, Timmermans Heldense Zwemvereniging 1:21.11 9202912 1:22.95
4. Jolien, van Golde ZC Valkenburg 1:23.00 9204200 1:23.71
5. Sabine, Klesman De Roersoppers 1:19.95 9202860 1:23.91
6. Ilse, Masseling HZPC 1:24.98 9202124 1:25.57
7. Lia, van der Linden Mosa Regio 1:27.21 9205030 1:28.02
8. Claudia, Creemers De Roersoppers 1:29.12 9202864 1:32.06
9. Suzan, Suskens De Roersoppers 1:30.71 9201718 1:34.78
NG Kim, Bartels Nimo 1:32.74 9207426


<< TOP >>
Programmanr. 22
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Thijs, Wolswinkel RZ 1:22.30 9201837 1:19.98
2. Dennis, Creemers De Roersoppers 1:24.18 9202243 1:22.07
3. Ricardo, Vullings Heldense Zwemvereniging 1:25.78 9203627 1:23.05
4. Ronald, Waldus Nimo 1:29.39 9206275 1:29.62
5. Ruud, Bex RZL 1:28.41 9204133 1:30.48
6. Michel, Ebisch Heldense Zwemvereniging 1:31.86 9204443 1:31.58
7. Scott, van't Land Nimo 1:30.82 9205043 1:33.16
8. Tim, Hustinx Hellas-Glana 1:34.02 9203397 1:33.78
9. Andy, Beckers Patrick 1:40.98 9204027 1:43.79
NG.ZA Sjoerd, Haex De Rog 1:25.83 9205159


<< TOP >>
Programmanr. 23
14.6.08
Jongens, 100m wisselslag Jongens Jeugd 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sjors, Pietermans Patrick 1:09.09 9106841 1:05.45
2. Willem, Jongen De Roersoppers 1:07.90 9103401 1:06.39
3. Stefan, Teley RZL 1:10.45 9107153 1:09.26
4. Martyn, Slaghuis Nimo 1:12.07 9103035 1:10.87
5. Mathijs, Meijers De Roersoppers 1:13.07 9103403 1:13.39
6. Thijs, Villevoye Nimo 1:14.15 9106589 1:13.51
7. Thijs, van der Sterren Zeps 1:11.48 9102207 1:13.75
8. Joop, v.d. Linden Mosa Regio 1:19.49 9104839 1:19.11
NG Erik, de Boer Noord Limburg(SG) 1:16.59 9106973


<< TOP >>
Programmanr. 24
14.6.08
Jongens, 100m schoolslag Jongens Jeugd 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Mark, van Enckevort HZPC 1:18.60 9000797 1:17.88
2. Rick, Bloemers ZPC Nederweert 1:23.14 9007233 1:20.44
3. Sander, Heijnen Patrick 1:19.18 9001199 1:21.51
4. Eloy, Hoofs Mosaqua 1:24.09 9001253 1:26.32
5. Tom, Hinskens Nimo 1:34.84 9007241 1:32.55
6. Karsten, Meijers ZC Valkenburg 1:27.35 9004959 1:35.02


<< TOP >>
Programmanr. 25
14.6.08
Dames, 100m vrije slag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Alice, Janssen HZPC 1:05.52 8902012 1:04.60
2. Natalie, Warnier Zwemclub Eijsden 1:04.49 9103432 1:04.88
3. Tessa, Kierkels ZC Valkenburg 1:04.87 9101602 1:05.36 FJ 1
4. Melanie, van den Beuken Heldense Zwemvereniging 1:05.05 9105162 1:05.36 FJ 2
5. Renske, Venner RZL 1:04.68 9008012 1:05.92
6. Debbie, Hesen HZPC 1:05.13 8601528 1:05.95
7. Ilse, Clevers De Roersoppers 1:06.84 8503908 1:06.00
8. Claudia, Giezenaar RZ 1:05.34 9101022 1:06.42
9. Linda, Custers HZPC 1:06.95 8600738 1:12.04


<< TOP >>
Programmanr. 26
14.6.08
Heren, 100m wisselslag Heren Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tom, van der Sterren Zeps 1:02.72 8502495 1:03.84
2. Remco, de Veen De Roersoppers 1:04.93 8903247 1:06.67
3. Marcel, Meuffels Patrick 1:08.07 8101149 1:08.21
4. Ralf, Peters KZ&PC 1:08.54 7600737 1:08.26
5. Bart, Alberts Heldense Zwemvereniging NT 8900033 1:08.66
6. Math, Smeets Nimo 1:08.41 8704153 1:08.86
7. Tim, Metsemakers Patrick 1:10.12 8902129 1:10.14
8. Marc, Verhaeg Hellas-Glana NT 8905665 1:10.50
9. Sander, van den Berg Nimo 1:09.93 8700211 1:10.61
10. Roy, Hopman ZC Valkenburg 1:08.53 8801535 1:12.32