Nr. 22. Heren, 50m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 24. Heren, 200m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 28. Heren, 200m vrije slag  12 jaar en ouder


Zomerkring Kampioenschappen
Amsterdam, 17. - 25.5.2008


Programmanr. 22
25.5.08 - 14:15
Heren, 50m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus38.32950087738.77
2.Ties ElzermanDe Dolfijn38.12950216338.93
3.Joeri BerendsDe Futen38.15950036939.52
4.Roy GraafmansDe Futen41.64950211940.23
5.Vinny KooringDe Dolfijn40.06950216141.26
6.Stanley MoolhuijsenOceanus41.30950104541.85
7.Ricky de JongAz & Pc De Meerkoeten43.72950473341.88
8.Thomas BruningDe Futen41.20950116142.50
9.Nick SijmonsDe Amstel42.29950049143.75
10.Diego Hélant MullerDe Dolfijn45.54950045144.03
11.Martijn de MercadoOceanus45.26950221346.32
12.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi46.30950029548.67

Junioren 2

1.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi38.70940224538.04
2.Istvan SpaargarenOceanus39.74940119940.63
3.Vincent MoolhuijsenOceanus37.44940121540.83
4.Daan SpringveldZV De Aalscholver38.82940005541.42FJ 1
5.Max BevelanderHet Y39.08940266741.42FJ 2
6.Ziggy van der PloegTorpedo44.42940472143.86
7.Stefan OudshoornDe Amstel44.29940274744.70
8.Friedrich VinkIJsselmeer42.95940461345.86
9.Tariq SakoerKon. AZ 187043.63940521946.57
DISRemy de JongTorpedo43.039405943
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn32.47930002132.51
2.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn34.40930290334.59
3.Daniel RosinghHet Y34.61930274136.07
3.Loïc KempDe Otters Het Gooi36.29930348336.07
5.Mike VerweijZV De Aalscholver37.91930524537.68
6.Tim ten KateHet Y38.24930024939.36
7.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn38.36930173540.02
8.Anne EekhofDe Otters Het Gooi41.31930664541.43
9.Christopher AyoubDe Dolfijn40.16930278941.75

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi33.96920146133.04
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn35.11920082336.07
3.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten34.45920015936.16
4.Bas UdingaZV De Aalscholver34.48920132136.23
5.Julian BranquinhoDe Dolfijn35.29920293337.00
6.Andrea di PariZPCH37.23920164338.50
7.Max de JongDe Amstel38.39920360539.07
8.Glenn MooiIJsselmeer38.76920677939.36
9.Stijn FrankfoorderZPCH39.00920034539.50
10.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton40.64920238141.75
AFGEMFarid BelmamouneKon. AZ 187040.189203045

Jeugd 1

1.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn30.70910244931.48
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi32.59910242333.66
3.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi34.54910624135.13
4.Sil ScholteHet Y33.48910687535.15
5.Tommy PosselDe Dolfijn33.64910423535.47
6.Jos VergeerOceanus35.61910274735.62
7.Stijn vd KroonAz & Pc De Meerkoeten35.43910133935.98
8.Fred SminkDe Otters Het Gooi36.45910451937.61

Senioren open

1.Brinio HondDe Amstel29.92880149930.38
2.Danny van ZoenDe Dolfijn29.99840267731.10
3.Robbert SpringveldZV De Aalscholver31.12830201532.64
4.Ron LangelaanOceanus31.00780064333.66
5.Kaz GroenIJsselmeer32.68860100533.98
6.Mark BedekerAz & Pc De Meerkoeten34.80830009135.19
7.Marcel van der LemKon. AZ 187034.31650056335.23
8.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi34.70880240136.20
9.Ahmet CanDe Dolfijn35.82860054136.67
10.Dennis JonkerZPCH34.86840109736.82
11.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver35.30900409538.06
AFGEMMartijn ZanenDe Dolfijn31.738503083
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. TritonNT9003663


<< TOP >>
Programmanr. 23
25.5.08 - 14:26
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus36.74960126636.93
2.Jennifer StamDe Futen36.48960289037.42
3.Artemis KalemisOceanus38.54960126839.75
4.Annika NeuteboomTorpedo39.76960135439.86
5.Iranila PattipilohyDe Dolfijn39.08960523040.13
6.Esther KoxTorpedo42.79960061240.32
7.Danique PoldervaartZPCH39.50960187240.89
8.Lisa de JongOceanus42.05960238042.63
9.Carla ten KateHet Y42.88960083243.18
10.Chloe van den HoffOceanus44.87960403243.79
11.Diyar SavutKon. AZ 187043.62960348243.85
12.Christel PoldervaartZPCH43.14960187044.02
13.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver44.38960464044.64
14.Gemma van der VoortTorpedo43.70960367244.86
15.Tiffany PikkerIJsselmeer44.65960338044.95
16.Rhea Ilse SchokkerDe Dolfijn45.96960313046.10
DISNina LijzengaKon. AZ 187041.589605026
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.

Junioren 2

1.Zoë van der AartZPCH36.83950315236.59
2.Robin Pagano MiraniOceanus36.92950255636.68
3.Tessa v.d. ZwaardOceanus36.32950136636.93
4.Dorien HeinDe Futen35.82950301038.02
5.Alissa BusOceanus39.04950137040.24
6.Barbara van SchaikTorpedo41.07950446042.70
7.Lisa MartelhoffHet Y41.42950425842.92
NGSeren SavutKon. AZ 187042.489504078

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn31.85940099032.12
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn32.15940215032.84
3.Chantal GroveOceanus35.07940184435.80
4.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten37.39940496638.48
5.Ayako de NietDe Otters Het Gooi36.45940577838.51
6.Tara KokDe Otters Het Gooi40.37940511440.67
7.Ilse SchramAz & Pc De Meerkoeten38.23940497040.75
8.Sofie KalseDe Dolfijn38.95940166441.25
9.Angela VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten39.36940215441.67
10.Lisanne de RooijZPCH40.66940499242.15
11.Angela JongeneelOceanus41.29940324842.64

Jeugd 1

1.Ilona CatsOceanus34.83930208634.58
2.Megan BartlingZPCH33.95930334634.72
3.Jamie de JongDe Dolfijn34.11930089835.49
4.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi35.66930682436.37
5.Kaylee KochHet Y35.29930144436.60
6.Ilona BroedersHet Y35.10930103036.73
7.Marieke SpittelerOceanus35.98930340237.71
8.Ilse BaasZPCH37.92930466238.15
9.Vera de WeerdtDe Otters Het Gooi38.10930556038.20
10.Anne-Sophie vd. HeerikAz & Pc De Meerkoeten37.26930459638.39
11.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi38.51930082838.89
12.Merel HoekAz & Pc De Meerkoeten38.63930550841.60

Jeugd 2

1.Kirsten SmitOceanus34.65920564834.50
2.Cynthia de GalanKon. AZ 187036.29920341635.45
3.Merel ToussaintDe Futen34.02920378836.13
4.Anna PijningDe Amstel36.23920605836.20
5.Aster PijningDe Amstel36.03920605636.60
6.Robin MeesterOceanus37.11920703637.82
7.Rens GerritsenDe Futen37.90920229838.20
8.Linda NelisAz & Pc De Meerkoeten36.42920751638.51
9.Rosa ThewessemHet Y38.84920603039.89
10.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi39.68920442640.65
11.Kim SchoofHet Y39.47920733640.66
12.Sylvia OudshoornZPCH38.46920137040.75

Senioren 1

1.Wyke NieuwenhuizenOceanus32.69910386233.59
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH33.75910255035.60
3.Samantha LubbersDe Dolfijn36.63910679436.60
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver37.44910589237.69
5.Mirte BalkeDe Amstel38.24910825439.13
6.Anouk BakkerDe Futen39.25910009240.53
NGLana VoinovDe Dolfijn35.059103306
NGRichelle EpskampAz & Pc De Meerkoeten39.709100894

Senioren open

1.Noëlla HondDe Amstel32.36860161832.82
2.Alice BravoHet Y32.61870534633.26
3.Maureen VisserDe Otters Het Gooi32.42890438833.65
4.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver32.42870306833.92
5.Martine OuwendijkZV De Aalscholver34.29870306636.60
6.Mandy VleeschhouwerAz & Pc De Meerkoeten36.20900401037.39
AFGEMLilian TiemessenIJsselmeer36.878403162
NGNinke van ZwieterenDe Amstel36.128704862


<< TOP >>
Programmanr. 24
25.5.08 - 14:38
Heren, 200m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus2:39.4595008772:44.94
100m:1:20.69200m:2:44.94
2.Joeri BerendsDe Futen2:43.6195003692:52.86
100m:1:25.77200m:2:52.86
3.Anthony LubbersDe Dolfijn2:43.0795011512:54.38
100m:1:23.89200m:2:54.38
4.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi3:06.5995024793:04.43
100m:1:30.50200m:3:04.43
5.Niels RuijzenaarsZV De Aalscholver3:11.8495029193:14.85
100m:1:34.48200m:3:14.85
6.Thomas BruningDe Futen3:10.3695011613:15.14
100m:1:35.43200m:3:15.14
7.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi3:14.9895002953:18.91
100m:1:37.16200m:3:18.91
DISNick SijmonsDe Amstel2:56.359500491
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISValiant BeekesDe Otters Het Gooi2:55.3695000212:57.10
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
100m:1:25.86200m:2:57.10

Junioren 2

1.Istvan SpaargarenOceanus2:25.6394011992:27.80
100m:1:12.50200m:2:27.80
2.Vincent MoolhuijsenOceanus2:29.5294012152:38.27
100m:1:16.97200m:2:38.27
3.Frans BijlHet Y2:42.2494013192:41.45
100m:1:18.21200m:2:41.45
4.Friedrich VinkIJsselmeer2:55.8194046132:49.39
100m:1:24.17200m:2:49.39
5.Max GaljaartOceanus2:40.0294011872:51.53FJ 1
100m:1:23.78200m:2:51.53
6.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi2:45.9694022452:51.53FJ 2
100m:1:23.75200m:2:51.53
7.Tom HuydtsTorpedo2:53.3694023752:55.00
100m:1:24.71200m:2:55.00
8.Jasper BiemoltZV De Aalscholver2:59.6094030953:00.18
100m:1:27.80200m:3:00.18
9.Dennis SchlebaumZPCH3:10.3994050273:11.32
100m:1:32.12200m:3:11.32
10.Duncan WeijDe Otters Het Gooi3:09.2994022433:11.60
100m:1:32.59200m:3:11.60
11.Richard VeenstraDe Otters Het Gooi3:07.6894021553:21.54
100m:1:36.12200m:3:21.54
DISMax MaasZPCH2:57.5894011133:05.76
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:30.22200m:3:05.76

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn2:18.2693000212:24.89
100m:1:12.51200m:2:24.89
2.Christopher AyoubDe Dolfijn2:33.2693027892:48.76
100m:1:23.61200m:2:48.76
3.Daniel RosinghHet Y2:55.8693027412:51.86
100m:1:26.66200m:2:51.86
4.Patrick VeenstraDe Otters Het Gooi2:59.1193019713:00.18
100m:1:26.71200m:3:00.18
5.Karim WitteHet Y2:53.5793043053:04.33
100m:1:31.11200m:3:04.33

Junioren 4

1.Julian van LeuvenDe Dolfijn2:18.1592008232:28.76
100m:1:12.10200m:2:28.76
2.Dennis ReijndersOceanus2:30.2392027272:36.97
100m:1:17.80200m:2:36.97
3.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten2:42.9292001592:41.73
100m:1:17.07200m:2:41.73
4.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton2:29.9292023812:43.94
100m:1:18.89200m:2:43.94
5.Nicolaas van der VoortTorpedo2:39.2692042312:47.09
100m:1:22.17200m:2:47.09

Jeugd 1

1.Nick HessingDe Dolfijn2:13.2891037532:22.19
100m:1:08.58200m:2:22.19
2.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn2:24.7791030632:27.35
100m:1:11.01200m:2:27.35
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:17.8191024232:28.76
100m:1:12.49200m:2:28.76
4.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi2:32.0491062412:31.90FJ 1
100m:1:14.36200m:2:31.90
5.Fred SminkDe Otters Het Gooi2:30.8991045192:31.90FJ 2
100m:1:13.34200m:2:31.90
6.Thom van DijkZV De Aalscholver2:33.1391029032:33.10
100m:1:13.91200m:2:33.10
7.Jeffrey van 't SchipOceanus2:28.6091020352:36.06
100m:1:14.38200m:2:36.06
8.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi2:35.1891002832:38.32
100m:1:18.26200m:2:38.32
9.Tommy PosselDe Dolfijn2:38.8591042352:44.57
100m:1:19.95200m:2:44.57
10.Nick DrenthDe Amstel2:36.1691056052:47.96
100m:1:22.98200m:2:47.96

Senioren open

1.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn2:02.4289050632:09.12
100m:1:03.07200m:2:09.12
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y2:15.4889010232:20.83
100m:1:09.84200m:2:20.83
3.Brinio HondDe Amstel2:17.6088014992:21.06
100m:1:08.52200m:2:21.06
4.Raoul EngelenburgDe Dolfijn2:25.4289008432:28.64
100m:1:14.05200m:2:28.64
5.Robin TolenaarsZPCH2:24.8289031712:33.83
100m:1:12.62200m:2:33.83
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton2:27.119003663


<< TOP >>
Programmanr. 25
25.5.08 - 14:58
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Artemis KalemisOceanus2:55.7096012683:05.89
100m:1:26.20200m:3:05.89
2.Tiffany PikkerIJsselmeer3:45.5096033803:52.08
100m:1:49.28200m:3:52.08

Junioren 2

1.Annika ArvinDe Dolfijn2:52.5595000083:06.69
100m:1:23.08200m:3:06.69
2.Zoë van der AartZPCH3:21.4095031523:22.43
100m:1:44.00200m:3:22.43
DISTessa v.d. ZwaardOceanus2:56.8995013662:58.43
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
100m:1:22.76200m:2:58.43

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn2:36.7094009902:41.31
100m:1:13.60200m:2:41.31
2.Sofie KalseDe Dolfijn3:11.3294016643:18.82
100m:1:30.60200m:3:18.82
3.Lisanne de RooijZPCH3:34.8394049923:32.56
100m:1:37.89200m:3:32.56

Jeugd 1

1.Jamie de JongDe Dolfijn2:36.9393008982:41.44
100m:1:13.62200m:2:41.44

Senioren 1

1.Kelly de JongDe Dolfijn2:28.3691014742:27.63
100m:1:07.99200m:2:27.63
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH2:49.3991025502:56.47
100m:1:18.95200m:2:56.47

Senioren open

1.Evelien SohlHet Y2:25.3686033462:27.25
100m:1:10.55200m:2:27.25
2.Alice BravoHet Y2:42.8087053462:35.73
100m:1:15.43200m:2:35.73
AFGEMLilian TiemessenIJsselmeer2:58.838403162
AFGEMHelen VermerenDe Otters Het Gooi2:51.808904326


<< TOP >>
Programmanr. 26
25.5.08 - 15:10
Heren, 100m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:14.8995008771:14.57
2.Andy OnderstalDe Dolfijn1:14.2495048891:16.95
3.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:26.5395000211:19.90
4.Anthony LubbersDe Dolfijn1:18.1695011511:21.42
5.Nick SijmonsDe Amstel1:27.6295004911:30.63
6.Martijn de MercadoOceanus1:39.8295022131:35.01
7.Joeri BerendsDe Futen1:35.1695003691:40.44
8.Sven DriessenOceanus1:35.5495028091:44.20

Junioren 2

1.Istvan SpaargarenOceanus1:08.1294011991:12.69
2.Max GaljaartOceanus1:10.1394011871:13.36
3.Vincent MoolhuijsenOceanus1:09.2294012151:14.39
4.Frans BijlHet Y1:16.2894013191:15.29
5.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:29.3494022451:20.38
6.Max WegbransOceanus1:20.8494025431:20.96
7.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:17.7994001251:21.43
8.Max MaasZPCH1:28.1494011131:31.28
9.Jules FolkersHet Y1:25.6394030751:31.93
10.Dennis SchlebaumZPCH1:33.9394050271:35.53

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:00.6793000211:05.10
2.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:05.0893005391:06.46
3.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:09.9193034831:09.40
4.Jan BatstraHet Y1:10.8093027371:10.27
5.Fergil HestermanHet Y1:16.0693001871:17.73
6.Christopher AyoubDe Dolfijn1:13.7893027891:17.74
7.Tim ten KateHet Y1:15.1693002491:19.73
8.Daniel RosinghHet Y1:18.2093027411:23.30
9.Karim WitteHet Y1:26.1693043051:28.37

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:02.6792014611:03.11
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:03.3692008231:04.64
3.Bas UdingaZV De Aalscholver1:08.8992013211:07.75
4.Chester HautvastTorpedo1:06.6892043591:08.95
5.Julian BranquinhoDe Dolfijn1:09.2292029331:10.96
6.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten1:13.2092001591:14.55
7.Nicolaas van der VoortTorpedo1:13.5292042311:18.66
8.Andrea di PariZPCH1:14.2092016431:21.12
9.Stijn FrankfoorderZPCH1:22.6492003451:25.33
NGTom KalseDe Dolfijn1:07.089200645

Jeugd 1

1.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.5791024231:04.15
2.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:03.4891024491:06.51
3.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:04.0691045191:07.05
4.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:03.5791030631:07.08
5.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi1:15.7091002831:10.57
6.Thijs BöhmDe Amstel1:10.3691036951:11.06
7.Jos VergeerOceanus1:06.8991027471:11.20
8.Thom van DijkZV De Aalscholver1:10.2991029031:12.96
9.Sil ScholteHet Y1:10.2691068751:13.16
10.Roland BeekesDe Otters Het Gooi1:11.4791036491:14.64
11.Nick DrenthDe Amstel1:12.9091056051:18.22
12.Axel DorrestijnDe Otters Het Gooi1:17.9391071251:21.51

Senioren open

1.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi56.25900460358.33
2.Danny van ZoenDe Dolfijn59.0484026771:00.31
3.Henk van NiejenhuisDe Dolfijn1:05.5089050631:00.63
4.Daan GlorieHet Y1:04.1188011151:02.44
5.Killian HestermanHet Y1:03.0690011871:02.89
6.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:01.4583020151:04.37
7.Tom VerbeekHet Y1:03.8388035271:06.09
8.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:03.8489008431:07.52
9.Jasper DoornbosDe Amstel1:05.7088054871:07.75
10.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi1:11.1290032311:09.62
11.Robin TolenaarsZPCH1:05.1189031711:09.65
12.Michiel HerrebrughAz & Pc De Meerkoeten1:09.4290011791:10.76
13.Brian Roy OstendorfZV De Aalscholver1:10.9290040951:12.06
14.Mike HereijgersDe Futen1:08.6185010071:12.26
15.Elko MiddendorpDe Otters Het Gooi1:09.7288024011:12.81
16.Mark BedekerAz & Pc De Meerkoeten1:11.3283000911:18.29
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:06.629003663
NGMartijn ZanenDe Dolfijn1:05.248503083


<< TOP >>
Programmanr. 27
25.5.08 - 15:26
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus1:09.5196012661:09.34
2.Artemis KalemisOceanus1:08.8696012681:10.81
3.Esther KoxTorpedo1:13.3896006121:12.41
4.Danique PoldervaartZPCH1:13.6896018721:14.33
5.Iranila PattipilohyDe Dolfijn1:18.6396052301:20.21
6.Tiffany PikkerIJsselmeer1:16.0796033801:20.36
7.Annika NeuteboomTorpedo1:16.9396013541:20.95FJ 1
8.Christel PoldervaartZPCH1:19.0896018701:20.95FJ 2
9.Carla ten KateHet Y1:23.4296008321:21.51
10.Daniëlle SpoelderZV De Aalscholver1:23.8396046401:21.92
11.Diyar SavutKon. AZ 18701:24.9496034821:24.48
12.Lisa de JongOceanus1:25.1396023801:26.98
13.Marijke RebelHet Y1:25.5996030921:28.17

Junioren 2

1.Annika ArvinDe Dolfijn1:04.9095000081:08.17
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:06.7895013661:12.07
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:10.0295025561:12.29
4.Alissa BusOceanus1:12.5495013701:13.80
5.Zoë van der AartZPCH1:12.4295031521:14.43
NGSeren SavutKon. AZ 18701:20.849504078
NGJudith ReesinkDe Amstel1:19.679505658
NGDorien HeinDe Futen1:14.959503010

Junioren 3

1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:02.0594021501:02.80FJ 1
2.Kira ToussaintDe Dolfijn1:00.8494009901:02.80FJ 2
3.Chantal GroveOceanus1:07.0294018441:09.09
4.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:12.7594057781:13.43
5.Ismay CohenAz & Pc De Meerkoeten1:13.8394049661:14.33
6.Tara KokDe Otters Het Gooi1:13.4194051141:14.68
7.Lisanne de RooijZPCH1:16.1694049921:16.34

Jeugd 1

1.Ilona CatsOceanus1:04.9893020861:06.67
2.Jamie de JongDe Dolfijn1:03.3293008981:07.25
3.Kaylee KochHet Y1:04.5993014441:07.53
4.Ilona BroedersHet Y1:06.8893010301:07.64
5.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:07.1293008281:08.06
6.Megan BartlingZPCH1:07.8093033461:08.79
7.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:11.5193068241:10.19
8.Ilse BaasZPCH1:07.8393046621:10.67
9.Amber 't HoenHet Y1:12.7393063061:11.57
10.Marieke SpittelerOceanus1:09.2693034021:12.55
11.Andrea PoldervaartZPCH1:12.5693067061:15.36
NGAnne-Sophie vd. HeerikAz & Pc De Meerkoeten1:12.769304596

Jeugd 2

1.Kirsten SmitOceanus1:05.0492056481:05.64
2.Merel ToussaintDe Futen1:05.6192037881:07.44
3.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:06.8792034161:07.91
4.Robin MeesterOceanus1:06.8692070361:08.10
5.Laura OotesDe Dolfijn1:07.4292013401:08.98
6.Rosa ThewessemHet Y1:10.9592060301:09.45
7.Rens GerritsenDe Futen1:10.1992022981:11.34
8.Anna PijningDe Amstel1:11.4592060581:11.51
9.Kim SchoofHet Y1:10.3292073361:12.92
10.Linda NelisAz & Pc De Meerkoeten1:11.6792075161:13.81
11.Sylvia OudshoornZPCH1:08.8592013701:14.28

Senioren 1

1.Kelly de JongDe Dolfijn1:01.4191014741:02.14
2.Wyke NieuwenhuizenOceanus1:04.3291038621:06.02
3.Samantha LubbersDe Dolfijn1:06.9291067941:06.86
4.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:07.4391058921:09.74
5.Anouk BakkerDe Futen1:09.5891000921:13.71
NGLana VoinovDe Dolfijn1:00.649103306

Senioren open

1.Noëlla HondDe Amstel59.9486016181:00.92
2.Evelien SohlHet Y1:02.0886033461:03.76
3.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:02.1287030681:04.70
4.Anke JonkerDe Dolfijn1:04.0289069661:05.24
5.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi1:03.8890081261:05.24FJ 1
6.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:03.2589043881:05.24FJ 2
7.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:02.8087030661:06.70
8.Fleur vd KroonAz & Pc De Meerkoeten1:07.3289024781:08.54
9.Geertje ScharpZPCH1:04.2986031361:11.28
NGNinke van ZwieterenDe Amstel1:05.918704862


<< TOP >>
Programmanr. 28
25.5.08 - 15:44
Heren, 200m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus2:18.2795008772:19.49
100m:1:08.10200m:2:19.49
2.Andy OnderstalDe Dolfijn2:29.1495048892:23.92
100m:1:08.45200m:2:23.92
3.Ties ElzermanDe Dolfijn2:25.2295021632:24.97
100m:1:09.07200m:2:24.97
4.Roy GraafmansDe Futen2:36.5495021192:38.08
100m:1:16.83200m:2:38.08
5.Stanley MoolhuijsenOceanus2:36.6095010452:39.18
100m:1:17.18200m:2:39.18
6.Anthony LubbersDe Dolfijn2:36.8395011512:39.28
100m:1:16.08200m:2:39.28
7.Nick SijmonsDe Amstel2:36.2395004912:40.29
100m:1:16.80200m:2:40.29
8.Diego Hélant MullerDe Dolfijn2:53.8895004512:41.67
100m:1:19.07200m:2:41.67
9.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi2:42.8595000212:43.87
100m:1:21.15200m:2:43.87
10.Mitch MeeusenHet Y2:47.3995007672:44.29
100m:1:19.60200m:2:44.29
11.Martijn de MercadoOceanus2:47.3695022132:44.96
100m:1:23.52200m:2:44.96
12.Nordin ZandhuisDe Otters Het Gooi2:48.4895024792:46.59
100m:1:20.23200m:2:46.59
13.Joeri BerendsDe Futen2:38.8595003692:47.42
100m:1:21.54200m:2:47.42
14.Youri BorsboomDe Otters Het Gooi2:47.1895002952:51.17
100m:1:23.17200m:2:51.17
15.Thomas BruningDe Futen2:49.9795011612:51.43
100m:1:21.64200m:2:51.43
16.Sven DriessenOceanus2:49.3395028092:52.38
100m:1:21.76200m:2:52.38

Junioren 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus2:12.8494012152:14.59
100m:1:04.88200m:2:14.59
2.Istvan SpaargarenOceanus2:12.7994011992:15.17
100m:1:05.08200m:2:15.17
3.Paul BreeDe Otters Het Gooi2:23.3494001252:26.91
100m:1:11.25200m:2:26.91
4.Max GaljaartOceanus2:14.9194011872:27.80
100m:1:06.32200m:2:27.80
5.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi2:26.3694022452:30.30
100m:1:10.96200m:2:30.30
6.Friedrich VinkIJsselmeer2:32.5394046132:32.03
100m:1:12.32200m:2:32.03
7.Max WegbransOceanus2:28.4994025432:32.48
100m:1:12.70200m:2:32.48
8.Stefan OudshoornDe Amstel2:37.6994027472:34.57
100m:1:13.02200m:2:34.57
9.Daan SpringveldZV De Aalscholver2:35.8694000552:39.37
100m:1:14.85200m:2:39.37
10.Jasper BiemoltZV De Aalscholver2:38.2194030952:41.00
100m:1:20.19200m:2:41.00
11.Dennis SchlebaumZPCH2:36.3794050272:43.17
100m:1:19.40200m:2:43.17
12.Jules FolkersHet Y2:39.4194030752:43.43
100m:1:20.09200m:2:43.43
13.Tom HuydtsTorpedo2:37.6094023752:44.46
100m:1:18.64200m:2:44.46
14.Max BevelanderHet Y2:43.6494026672:46.68
100m:1:21.46200m:2:46.68
15.Max MaasZPCH2:41.6594011132:49.33
100m:1:23.64200m:2:49.33
NG.ZAUzay BayinZPCH2:42.409403225

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn2:01.1793000212:08.54
100m:1:02.89200m:2:08.54
2.Daniel RosinghHet Y2:14.4993027412:14.91
100m:1:05.96200m:2:14.91
3.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn2:11.8993029032:15.73
100m:1:04.87200m:2:15.73
4.Jan BatstraHet Y2:16.4993027372:16.00
100m:1:06.14200m:2:16.00
5.Loïc KempDe Otters Het Gooi2:05.3593034832:16.30
100m:1:06.46200m:2:16.30
6.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn2:24.6193017352:20.39
100m:1:07.10200m:2:20.39
7.Fergil HestermanHet Y2:20.8393001872:25.24
100m:1:10.58200m:2:25.24
8.Christopher AyoubDe Dolfijn2:22.4893027892:29.82
100m:1:12.10200m:2:29.82
9.Tim ten KateHet Y2:30.7393002492:31.94
100m:1:12.68200m:2:31.94
10.Patrick VeenstraDe Otters Het Gooi2:35.1593019712:44.42
100m:1:16.60200m:2:44.42

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi2:01.2192014612:02.08
100m:1:00.36200m:2:02.08
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn2:01.5292008232:03.10
100m:1:00.76200m:2:03.10
3.Chester HautvastTorpedo2:07.2992043592:11.52
100m:1:03.34200m:2:11.52
4.Bas UdingaZV De Aalscholver2:10.0092013212:14.97
100m:1:04.62200m:2:14.97
5.Dennis ReijndersOceanus2:17.1692027272:19.49
100m:1:09.56200m:2:19.49
6.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton2:17.8692023812:24.16
100m:1:09.11200m:2:24.16
7.Leffert LansinkHet Y2:30.6692068652:26.43
100m:1:11.59200m:2:26.43
8.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten2:18.7392001592:27.23
100m:1:08.67200m:2:27.23
9.Nicolaas van der VoortTorpedo2:30.4592042312:27.76
100m:1:11.00200m:2:27.76
10.Max de JongDe Amstel2:31.0792036052:34.15
100m:1:11.88200m:2:34.15
11.Andrea di PariZPCH2:30.5092016432:40.40
100m:1:12.78200m:2:40.40
NGTom KalseDe Dolfijn2:07.269200645

Jeugd 1

1.Nick HessingDe Dolfijn2:02.2791037532:05.03
100m:59.63200m:2:05.03
2.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:58.9191030632:05.44
100m:1:01.44200m:2:05.44
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi2:00.2091024232:06.09
100m:1:00.00200m:2:06.09
4.Fred SminkDe Otters Het Gooi2:02.9491045192:09.00
100m:1:02.71200m:2:09.00
5.Robbert Jan BreeDe Otters Het Gooi2:14.6091002832:10.66
100m:1:04.43200m:2:10.66
6.Jeffrey van 't SchipOceanus2:08.2691020352:12.12
100m:1:01.23200m:2:12.12
7.Tommy PosselDe Dolfijn2:10.8591042352:13.32
100m:1:03.51200m:2:13.32
8.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi2:17.9291062412:16.68
100m:1:05.50200m:2:16.68
9.Roland BeekesDe Otters Het Gooi2:17.5891036492:18.53
100m:1:08.41200m:2:18.53
10.Jos VergeerOceanus2:15.9291027472:25.09
100m:1:07.73200m:2:25.09
11.Nick DrenthDe Amstel2:22.6791056052:29.64
100m:1:10.00200m:2:29.64

Senioren open

1.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi2:02.8690022232:03.26
100m:59.58200m:2:03.26
2.Tom VerbeekHet Y1:59.2688035272:04.57
100m:59.98200m:2:04.57
3.Raoul EngelenburgDe Dolfijn2:02.2089008432:06.39
100m:1:01.98200m:2:06.39
4.Daan GlorieHet Y2:03.5288011152:06.95
100m:1:02.04200m:2:06.95
5.Killian HestermanHet Y2:05.6990011872:07.40
100m:1:01.76200m:2:07.40
6.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:58.7189010232:07.82
100m:1:02.82200m:2:07.82
7.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:56.7790046032:09.23
100m:1:01.59200m:2:09.23
8.Jarno WeertmanDe Otters Het Gooi2:08.6990032312:10.13
100m:1:03.42200m:2:10.13
9.Robbert SpringveldZV De Aalscholver2:02.6683020152:10.65
100m:1:02.25200m:2:10.65
10.Mike HereijgersDe Futen2:05.6285010072:12.29
100m:1:02.80200m:2:12.29
AFGEMEwout de VriesW.Z. & P.C. Triton2:07.579003663