Nr. 42. Heren, 50m schoolslag  All in
Nr. 43. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 44. Heren, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 45. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 46. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 5
Nr. 47. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 1
Nr. 48. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 2
Nr. 49. Meisjes, 200m rugslag  Junioren 3
Nr. 50. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 1
Nr. 51. Meisjes, 200m rugslag  Jeugd 2
Nr. 52. Dames, 200m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 53. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 1
Nr. 54. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 55. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 56. Jongens, 200m vlinderslag  Junioren 4
Nr. 57. Jongens, 200m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 58. Jongens, 200m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 59. Heren, 200m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 60. Dames, 50m rugslag  All in
Nr. 61. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 1
Nr. 62. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 2
Nr. 63. Meisjes, 200m wisselslag  Junioren 3
Nr. 64. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 1
Nr. 65. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2
Nr. 66. Dames, 200m wisselslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 67. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 68. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 5
Nr. 69. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 1
Nr. 70. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2
Nr. 71. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 3
Nr. 72. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4
Nr. 73. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 74. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 75. Heren, 100m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 76. Meisjes, 4 x 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 77. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


GK 2008
Nijmegen, 17. - 25.5.2008


2 - GK 2008 deel 218.05.2008 - 16:15


Programmanr. 42
18.05.2008
Heren, 50m schoolslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Rutger Sloof8803141DWK29.4830.45
2.Stefan Hazeleger9100867De Meer30.9231.73
3.Roald Blok9302685Octopus31.5732.33FJ 1
4.Raynor Wolf8903663RZC30.6132.33FJ 2
5.Maik Steenkamp9103847NDD31.6733.36
6.John van Susteren8502549RZC31.0034.76


<< TOP >>
Programmanr. 43
18.05.2008
Dames, 4 x 100m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Livo 1Livo4:11.014:15.64
Rachel Kremer
Robbin Lensink
90
94
1:02.98Ceress Fiering
Thaisa Fiering
89
91
2.De Rijn 1De Rijn4:09.824:16.73
Marjolein Delno
Inge Pepping
94
94
1:02.37Evelien Vos
Charelle Cordewener
92
92
3.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen4:13.994:17.00
Nynke van der Steur
Svenja Peters
92
92
1:04.16Linda Kolkman
Loes van Ooijen
93
92
4.GZV Marveld 1GZV Marveld4:17.634:24.74
Geralda Klumpers
Loes Abbink
91
88
1:05.70Daphne Krabben
Tieske Konings
94
91
5.DWK 1DWK4:06.704:24.91
Rianne Zeegers
Marloes Erkens
91
93
1:06.21Natasha Bosma
Marijke Monsma
93
85
6.WWV 1WWV4:14.554:24.94
Tanja Sterenborg
Lianne Slagter
83
95
1:06.22Eline Kuenen
Anisa Memic
91
92


<< TOP >>
Programmanr. 44
18.05.2008
Heren, 4 x 100m wisselslag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.DWK 1DWK4:01.404:11.44
Olaf Achterberg
Rutger Sloof
90
88
1:06.51Tim van Deutekom
Nick van Gemert
91
89
2.Octopus 1Octopus4:10.104:16.73
Floris Manni
Roald Blok
88
93
1:06.54Emile Manni
Remco Jorink
90
80
3.Aquapoldro 1Aquapoldro4:10.844:19.36
Jos de Graaf
Remco van de Bruinhorst
91
83
1:03.73Jurjen Willemsen
Nick Oortwijn
90
92
4.NDD 1NDD4:06.774:20.15
Hjalmar de Ruiter
Maik Steenkamp
89
91
1:04.52Alex van der Hoeven
Kevin Eltink
92
91
5.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'944:13.144:20.82
Sjors van Lith
Jasper Verheijen
92
93
1:08.19Sebas van Lith
Thomas Felten
90
83
6.RZC 1RZC4:14.324:23.64
Roy Awater
John van Susteren
91
85
1:05.13Stefan van Susteren
Raynor Wolf
87
89
7.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen4:20.914:27.36
Tom Driessen
Sander de Vrught
87
89
1:06.80Marten Jan Verbeek
Romario Schenker
86
91
8.Noord Veluwe 1Noord Veluwe4:19.034:30.12
Richard Oosterbroek
Johan Bosma
90
90
1:12.75Jelle den Ouden
Bernie Klompmaker
88
85
9.De Rijn 1De Rijn4:19.924:35.64
Wessel van der Maarel
Jasper van der Maarel
93
90
1:08.51Joost de Bruijn
Laurens Pepping
93
92
DISRZC 2RZC4:16.77EA
dis 4e zwemmer
Bart Beumer
Kevin van Susteren
91
89
1:08.84Tom van Silfhout
Jochem Benthem
91
92


<< TOP >>
Programmanr. 45
18.05.2008
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn1:26.081:25.62
2.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:25.341:27.38
3.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn1:24.801:28.63
4.Rosanne Leeuwis9801974DWK1:32.111:29.06
5.Daphne de Wildt9800710Aqua-Novio'941:32.671:29.92
6.Lucy Jager9800944TZC Vahalis1:32.091:31.15
7.Aniek Bloemendaal9800432DWV1:32.821:31.18
8.Loes van Herwijnen9800010ZV Kerkdriel1:31.761:31.29
9.Tess Tjokrodikromo9800172De Houtrib1:35.491:32.51
10.Amber Aardema9801634ZVW '741:34.861:32.77
11.Jinte Worsteling9801844De Houtrib1:33.641:33.54
12.Sabrina Vosselman9802360ZVV1:34.501:34.11
13.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:31.861:34.65
14.Mandy Gerritsen9800700De Gelenberg1:35.511:35.09
15.Tamara Maassen9801270Aquapoldro1:35.511:36.16
16.Kristy van Braak9800938Livo1:34.381:37.45
17.Sabine Voltman9900106ZVW '741:35.191:37.51
18.Carmen ter Weele9800384Octopus1:34.701:37.62
19.Laura Keijser9800046De Rijn1:35.771:37.88
20.Simone van Megen9800054ZVW '741:37.021:38.08
21.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:31.751:38.26
22.Nina Geul9901080ZVW '741:35.671:38.86
23.Elsa Groenewold9800872ZVW '741:35.071:42.72
DISLynn Kamphuis9800434DWV1:29.631:32.33RD


<< TOP >>
Programmanr. 46
18.05.2008
Meisjes, 100m rugslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Latascha Kilian9702308De Meer1:19.751:19.23
2.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:22.351:20.80
3.Hannah Kuperus9700398Aqua-Novio'941:26.391:23.76
4.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn1:24.051:24.31
5.Mendy de Rooi9700780De Houtrib1:23.281:25.10
6.Naomi Janssen9701390ZV Wijchen1:25.391:25.51
7.Laura Willemsen9700168DWK1:23.091:26.24
8.Germaine Tjou Tam Sin9700508De Rijn1:28.571:26.53
9.Britt Monker9700576De Meer1:24.741:27.77
10.Amy van Blitterswijk9700660BZC Dolfijnen1:24.451:27.83
11.Melissa van Houts9700182Aqua-Novio'941:28.321:30.15
12.Marlieke Scholten9700708De Berkelduikers1:27.761:30.25
13.Jody Looman9701388ZVV1:26.201:30.38
14.Laura van Asseldonk9701222De Vrije Slag1:30.641:30.61
15.Carlijn Viering9701142De Waalstroom1:29.261:31.50FJ 1
16.Judith Wentink9701414De Berkelduikers1:30.021:31.50FJ 2
DISSophie v.d. Broek9700028ZV Kerkdriel1:29.42AA
DISMarleen Bussink9703746NDD1:28.081:33.70RD


<< TOP >>
Programmanr. 47
18.05.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:33.452:38.531:14.652:38.53
2.Marissa Taribuka9602782DWK2:43.822:44.791:20.252:44.79
3.Fanne van Eldik9600074ZVW '742:42.762:48.321:20.942:48.32
4.Aniek Broekhuizen9600052ZC '902:53.162:52.101:22.812:52.10
5.Breanne Lensink9600240Livo2:48.972:53.031:23.642:53.03
6.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:47.732:53.921:26.892:53.92
7.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:50.042:57.201:28.542:57.20
8.Carli Harteman9602882DWK2:53.002:57.381:26.782:57.38
9.Lieze Nijenhuis9604396BZC Dolfijnen2:55.422:58.081:26.942:58.08
10.Denise van de Kop9603216TZC Vahalis2:57.803:02.041:27.963:02.04
11.Sharon Julius9602664Octopus2:57.543:03.101:29.953:03.10
12.Femke Eppingbroek9600850Livo2:58.763:05.321:30.233:05.32


<< TOP >>
Programmanr. 48
18.05.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:28.152:34.411:14.712:34.41
2.Carmen Nijenhuis9500374Livo2:38.842:38.961:17.402:38.96
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:39.232:42.981:19.102:42.98
4.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:36.762:43.811:19.482:43.81
5.Guusje Vrieze9502820NDD2:43.642:45.281:21.702:45.28
6.Merel Kersten9503556ESCA Zwemmen2:49.132:48.162:48.16
7.Tessa Mol9501396De Rijn2:43.542:49.201:22.322:49.20
8.Vera Heesink9503534ZVW '742:41.672:50.121:20.652:50.12
9.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo2:47.072:51.511:24.162:51.51
10.Lotte Eising9502098De Berkelduikers2:47.102:53.821:25.732:53.82
11.Myrna Hendriks9502208ZVW '742:45.292:55.971:25.702:55.97
DISAnne-Carlijn Bakker9502100De Berkelduikers2:49.043:00.13RC1:28.633:00.13


<< TOP >>
Programmanr. 49
18.05.2008
Meisjes, 200m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:25.702:31.961:14.052:31.96
2.Inge Pepping9402308De Rijn2:31.942:38.991:16.472:38.99
3.Hermijntje Drenth9401300TZC Vahalis2:37.452:41.701:18.322:41.70
4.Iris van Zuilen9400216Olympia2:34.922:41.741:18.812:41.74
5.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:36.662:42.951:19.232:42.95
6.Kelly van der Hoeven9402618NDD2:36.792:46.881:20.642:46.88


<< TOP >>
Programmanr. 50
18.05.2008
Meisjes, 200m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:32.982:38.151:17.682:38.15
2.Annemiek Arts9303848Montferland2:36.312:39.821:18.392:39.82
3.Marloes Erkens9300234DWK2:32.962:40.011:18.632:40.01
4.Margreet Laar9304700NDD2:32.422:40.081:18.112:40.08
5.Natasha Bosma9300112DWK2:37.522:43.471:20.382:43.47
6.Iris Kool9300428DWK2:41.752:50.641:22.322:50.64


<< TOP >>
Programmanr. 51
18.05.2008
Meisjes, 200m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Anisa Memic9204260WWV2:31.132:36.171:16.512:36.17
2.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen2:32.382:39.291:20.412:39.29
3.Evelien Vos9201912De Rijn2:42.222:39.511:19.422:39.51
4.Monique van de Hoeff9200752De Meer2:41.542:50.21FJ 11:23.152:50.21
5.Charelle Cordewener9200378De Rijn2:40.132:50.21FJ 21:23.392:50.21
6.Diede Oldenhave9205114NDD2:37.132:51.941:25.162:51.94


<< TOP >>
Programmanr. 52
18.05.2008
Dames, 200m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.José Adema9100016Aquapoldro2:33.852:33.711:14.462:33.71
2.Anne Awater8800120Aqua-Novio'942:32.922:36.531:14.912:36.53
3.Kim Anne Bouw9000500DWK2:33.942:39.201:16.642:39.20
4.Bianca van Ringelestijn8502466De Gelenberg2:34.962:40.821:17.482:40.82
5.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers2:36.422:41.191:19.422:41.19
6.Aranka Bloemberg8900358Livo2:36.042:42.521:20.332:42.52
7.Tara Oldenhave9102328NDD2:34.162:43.981:18.762:43.98
8.Rianne Zeegers9103634DWK2:32.582:44.851:18.032:44.85
9.Monique van Lint8602312De Meer2:36.922:44.861:19.642:44.86
10.Iris Ebben9100836Olympia2:38.542:45.331:20.362:45.33
11.Rachel Kremer9002128Livo2:38.352:45.421:20.272:45.42
12.Michelle Buunk8905276NDD2:36.012:46.861:19.842:46.86


<< TOP >>
Programmanr. 53
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:57.042:54.571:24.132:54.57
2.Sjors Boverhoff9500741Octopus2:57.142:57.461:23.502:57.46
3.Stijn Temmen9504079ZVV2:57.063:07.991:25.303:07.99
4.Jeffry van Zetten9500755Octopus3:06.333:13.261:36.393:13.26
5.Niels Thomassen9500293Aquapoldro3:07.583:16.071:32.183:16.07
6.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib3:08.323:19.741:33.423:19.74


<< TOP >>
Programmanr. 54
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jacco Doest9400711DWK2:45.602:41.381:16.582:41.38
2.Tom Brouwers9402027RZC2:43.102:43.811:08.522:43.81
3.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro2:47.512:48.831:20.612:48.83
4.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:41.602:49.501:15.252:49.50
5.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:54.922:54.771:21.662:54.77
6.Daan Viering9403839De Waalstroom2:52.322:57.211:22.662:57.21
7.Christian Renshoff9404343Octopus2:54.672:58.801:20.062:58.80
8.Arjan Knipping9401667Livo2:55.913:00.711:23.513:00.71
9.Mart Vrieze9400401NDD2:56.023:02.601:25.863:02.60
10.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld2:57.963:05.191:25.173:05.19
11.Bram Meijlis9401967ESCA Zwemmen3:01.923:06.131:27.163:06.13
DISMarcel van Essen9400019De Hokseberg2:52.393:03.58VC1:26.083:03.58


<< TOP >>
Programmanr. 55
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Bas Krafft9303195Aqua-Novio'942:43.642:36.921:09.202:36.92
2.Robin Bos9302265Aquapoldro2:36.742:37.001:14.662:37.00
3.Joost de Bruijn9301933De Rijn2:40.262:46.311:15.562:46.31
4.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers2:46.072:51.221:15.332:51.22
5.Bram Siebers9302241De Berkelduikers2:53.483:19.731:24.543:19.73
DISWouter Kiesewetter9303625ZVW '742:42.932:53.09VC1:15.782:53.09


<< TOP >>
Programmanr. 56
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Mike Marissen9202187DWK2:11.712:18.781:04.472:18.78
2.Koen van Asseldonk9201955De Vrije Slag2:23.222:31.581:11.092:31.58
3.Nick Oortwijn9204447Aquapoldro2:35.382:32.341:12.182:32.34
4.Bryan Meeuwissen9200893De Waalstroom2:37.232:39.891:12.862:39.89
5.Laurens Pepping9203529De Rijn2:41.172:41.331:13.922:41.33


<< TOP >>
Programmanr. 57
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Robbert Vink9102993ZVW '742:17.732:24.491:05.472:24.49
2.Maik Steenkamp9103847NDD2:25.232:30.131:10.852:30.13
3.Stefan Hazeleger9100867De Meer2:23.872:30.811:08.952:30.81
4.Jos de Graaf9106095Aquapoldro2:32.762:43.401:17.182:43.40
5.Bart Kiesewetter9101203ZVW '742:34.672:46.951:13.672:46.95
NGGijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen2:27.92


<< TOP >>
Programmanr. 58
18.05.2008
Jongens, 200m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro2:07.462:15.341:03.722:15.34
2.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'942:17.472:26.851:11.122:26.85
3.Emile Manni9001901Octopus2:17.972:28.061:09.672:28.06
4.Wouter van den Bijgaart9000245De IJsselmeeuwen2:27.202:40.321:13.422:40.32
5.Jelmer Staring9005799De IJsselmeeuwen2:32.782:43.021:15.002:43.02
6.Erik van de Hoeff9004413De Meer2:32.682:43.131:09.112:43.13


<< TOP >>
Programmanr. 59
18.05.2008
Heren, 200m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Rutger Sloof8803141DWK2:15.112:22.001:09.052:22.00
2.Tonny v.d. Sluijs8201589ZV Kerkdriel2:16.372:22.041:08.442:22.04
3.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis2:21.102:25.501:06.782:25.50
4.Floris Manni8805679Octopus2:29.132:35.432:35.43
5.Yorick van Tricht8704373Aqua-Novio'942:29.062:37.701:10.952:37.70


<< TOP >>
Programmanr. 60
18.05.2008
Dames, 50m rugslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Chantal Kuipers8702430NDD30.7732.36
2.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers32.3933.04
3.Annemarie Worst9500042Octopus32.3233.08
4.Sharon Gelmers9400416Octopus32.0433.33
5.Iris Ebben9100836Olympia32.0033.39
6.José Adema9100016Aquapoldro32.5933.80
7.Diede Oldenhave9205114NDD32.3934.53
8.Marinke Nengerman8602592ZVW '7432.5634.71FJ 1
9.Kelly van der Hoeven9402618NDD32.8934.71FJ 2
10.Michelle Buunk8905276NDD32.5734.86
11.Margreet Laar9304700NDD32.5735.48


<< TOP >>
Programmanr. 61
18.05.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:36.252:42.422:42.42
2.Breanne Lensink9600240Livo2:49.322:48.242:48.24
3.Fanne van Eldik9600074ZVW '742:54.232:53.25FJ 12:53.25
4.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:56.452:53.25FJ 22:53.25
5.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro2:54.842:54.402:54.40
6.Aniek Broekhuizen9600052ZC '902:56.233:01.233:01.23
7.Julia Mijnen9602682NDD3:03.863:02.073:02.07
8.Lisanne Versteegh9601834Olympia2:59.823:02.193:02.19
9.Dieuwertje Stolte9604266De Vrije Slag3:05.203:04.933:04.93
10.Vera van Aalten9600314ZVW '743:01.063:05.453:05.45
11.Femke Eppingbroek9600850Livo3:01.663:06.583:06.58
12.Sharon Julius9602664Octopus2:59.323:07.573:07.57


<< TOP >>
Programmanr. 62
18.05.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:35.772:39.762:39.76
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:39.762:40.412:40.41
3.Lianne Slagter9500940WWV2:47.762:46.112:46.11
4.Niké Schuurmans9502004Livo2:45.172:48.362:48.36
5.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers2:51.292:50.022:50.02
6.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo2:48.232:53.512:53.51
7.Aimée Groenveld9503394De Houtrib2:49.732:53.732:53.73
8.Vera Heesink9503534ZVW '742:48.632:56.502:56.50
9.Guusje Vrieze9502820NDD2:50.082:56.862:56.86
10.Isolde de Louw9503008Aquapoldro2:50.202:57.542:57.54
11.Lotte van de Kamp9503104De Vrije Slag2:54.742:58.262:58.26
12.Milou Schaverus9503878Flevo2:51.232:58.842:58.84


<< TOP >>
Programmanr. 63
18.05.2008
Meisjes, 200m wisselslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:26.652:28.822:28.82
2.Inge Pepping9402308De Rijn2:33.182:35.092:35.09
3.Iris van Zuilen9400216Olympia2:33.442:38.802:38.80
4.Malou Memelink9403064NDD2:41.362:43.922:43.92
5.Robbin Lensink9401092Livo2:42.042:47.102:47.10
6.Marjolein Maris9400210De Houtrib2:39.952:51.162:51.16


<< TOP >>
Programmanr. 64
18.05.2008
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marloes Erkens9300234DWK2:34.532:38.452:38.45
2.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:38.532:40.292:40.29
3.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen2:38.282:40.352:40.35
4.Annemiek Arts9303848Montferland2:41.662:46.152:46.15
5.Vivian Sevenich9300700Livo2:45.762:52.442:52.44
6.Margreet Laar9304700NDD2:43.022:54.892:54.89


<< TOP >>
Programmanr. 65
18.05.2008
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Anisa Memic9204260WWV2:27.892:33.422:33.42
2.Evelien Vos9201912De Rijn2:32.432:37.502:37.50
3.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen2:32.772:40.042:40.04
4.Charelle Cordewener9200378De Rijn2:39.202:47.862:47.86
5.Monique van de Hoeff9200752De Meer2:39.872:50.322:50.32


<< TOP >>
Programmanr. 66
18.05.2008
Dames, 200m wisselslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Tieske Konings9101708GZV Marveld2:32.672:36.112:36.11
2.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers2:34.592:38.54FJ 12:38.54
3.Jantina Bredewoud8800592Octopus2:35.092:38.54FJ 22:38.54
4.Rachel Kremer9002128Livo2:32.732:41.832:41.83
5.Thaisa Fiering9100940Livo2:38.952:45.362:45.36
6.Michelle Buunk8905276NDD2:38.022:50.832:50.83
NGEvy Witlox8804946DWK2:24.69


<< TOP >>
Programmanr. 67
18.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Alyce-Faye Eichelberger9802922De Rijn1:16.541:13.57
2.Daphne de Wildt9800710Aqua-Novio'941:14.171:13.76
3.Anouk van Nellestijn9800366De Rijn1:16.901:17.20FJ 1
4.Aniek Bloemendaal9800432DWV1:17.801:17.20FJ 2
5.Amber Aardema9801634ZVW '741:15.581:17.85
6.Loes van Herwijnen9800010ZV Kerkdriel1:22.231:19.80
7.Tess Tjokrodikromo9800172De Houtrib1:19.641:21.80
8.Kristy van Braak9800938Livo1:20.841:21.82
9.Rosanne Leeuwis9801974DWK1:19.531:22.12
10.Kirsten Opmeer9800014Nunspeet1:25.391:22.64
11.Elsa Groenewold9800872ZVW '741:22.641:23.07
12.Sabrina Vosselman9802360ZVV1:23.181:23.26
13.Blanca de Louw9801268Aquapoldro1:25.231:24.12
14.Lynn Kamphuis9800434DWV1:21.951:24.26
15.Simone van Megen9800054ZVW '741:19.781:25.18
16.Felicia Swets9801272Aquapoldro1:25.651:26.67
17.Chelsea Merfol9800870Aquapoldro1:24.581:26.89
DISTamara Maassen9801270Aquapoldro1:23.73AA


<< TOP >>
Programmanr. 68
18.05.2008
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Latascha Kilian9702308De Meer1:08.601:09.86
2.Manon Friskes9701566De IJsselmeeuwen1:10.281:10.91
3.Naomi Janssen9701390ZV Wijchen1:13.671:13.15
4.Laura Willemsen9700168DWK1:12.871:13.36
5.Melissa van Houts9700182Aqua-Novio'941:13.791:14.23
6.Amy van Blitterswijk9700660BZC Dolfijnen1:15.391:14.44
7.Hannah Kuperus9700398Aqua-Novio'941:15.191:14.83
8.Mendy de Rooi9700780De Houtrib1:15.761:15.32
9.Carlijn Viering9701142De Waalstroom1:15.381:15.45
10.Sophie v.d. Broek9700028ZV Kerkdriel1:17.131:17.28
11.Gaby Zittersteijn9700104De Rijn1:17.921:17.90
12.Marlieke Scholten9700708De Berkelduikers1:17.701:19.54


<< TOP >>
Programmanr. 69
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Dian Bonestroo9500715Nunspeet1:05.841:04.86
2.Stijn Temmen9504079ZVV1:04.941:04.89
3.Sjors Boverhoff9500741Octopus1:06.471:05.16
4.Maikel Mierop9503991NDD1:04.131:05.36
5.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'941:05.261:05.76
6.Bryan Tankink9502829WWV1:06.881:06.04
7.David Koers9501229ZV Zaltbommel1:05.881:06.26
8.Jeffry van Zetten9500755Octopus1:06.061:06.55
9.Nick Alink9500273Olympia1:06.691:08.11
10.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib1:07.021:08.63
11.Martijn Velders9502619TZC Vahalis1:06.871:09.39
12.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:06.901:09.54


<< TOP >>
Programmanr. 70
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jelle Derksen9400017DWK59.0056.57
2.Tom Brouwers9402027RZC58.6459.13
3.Jacco Doest9400711DWK58.881:00.67
4.Ivar van Ginkel9400025DWK1:01.291:01.51
5.Stefan Timmermans9403015RZC1:03.601:01.57
6.Joren Woeltjes9401225GZV Marveld1:01.501:03.02
7.Michiel Bouw9400009DWK1:03.901:03.11
8.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:00.841:03.66
9.Christian Renshoff9404343Octopus1:02.181:03.70
10.Jeroen Staakman9404989Aquapoldro1:02.901:03.83
11.Brian van de Graaf9401653De Houtrib1:01.391:04.23
12.Bram Meijlis9401967ESCA Zwemmen1:04.291:04.64


<< TOP >>
Programmanr. 71
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'9457.6758.08
2.Wessel van der Maarel9300325De Rijn56.801:00.02
3.Puck Smit9303357RZC59.061:00.04
4.Roald Blok9302685Octopus58.321:00.26
5.Boris Bijl9304823De Houtrib58.671:00.48
6.Maarten Arntz9301921De Gelenberg58.641:00.93
7.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers1:00.571:01.26
8.Bas Krafft9303195Aqua-Novio'9459.001:02.39
9.Wouter Kiesewetter9303625ZVW '7458.921:02.45
10.Ico Broekhuizen9300069ZC '901:00.751:02.71
11.Jordi Peters9302177Livo59.941:02.93
12.Robin Bos9302265Aquapoldro59.141:03.02


<< TOP >>
Programmanr. 72
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mike Marissen9202187DWK51.7254.02
2.Pascal Timmermans9202349RZC54.1655.36
3.Laurens Pepping9203529De Rijn55.7457.51
4.Koen Sterenborg9201259Livo56.8259.20
5.Barry Bloemberg9200097Livo57.2059.50
6.Alex van der Hoeven9202571NDD56.161:02.00


<< TOP >>
Programmanr. 73
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tim van Deutekom9100459DWK53.6855.07
2.Kevin Eltink9100589NDD54.5056.42
3.Roy Awater9100043RZC54.7056.93
4.Robbert Vink9102993ZVW '7456.0557.13
5.Stefan Hazeleger9100867De Meer55.8058.30
6.Jos de Graaf9106095Aquapoldro56.7658.86
7.Bart Kiesewetter9101203ZVW '7457.5759.40
8.Bart Beumer9104547RZC58.651:00.04
9.Romario Schenker9104095ESCA Zwemmen58.561:00.83
10.Bas Alstadt9105255Aqua-Novio'9458.401:01.04
11.Maik Steenkamp9103847NDD58.541:05.44
NGGijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen54.68


<< TOP >>
Programmanr. 74
18.05.2008
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jurjen Willemsen9003315Aquapoldro54.2854.19
2.Olaf Achterberg9000011DWK53.6056.54
3.Daan Ratering9002389Livo54.8156.70
4.Emile Manni9001901Octopus55.8058.21
5.Richard Oosterbroek9002175Noord Veluwe57.1659.57
6.Jelmer Staring9005799De IJsselmeeuwen58.031:00.17


<< TOP >>
Programmanr. 75
18.05.2008
Heren, 100m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Thomas Felten8300655Aqua-Novio'9451.3853.02
2.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis53.1954.76
3.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen54.1155.06
4.Nick van Gemert8900943DWK54.1656.02
5.Rutger Sloof8803141DWK53.9156.39
6.Raynor Wolf8903663RZC54.8256.78


<< TOP >>
Programmanr. 76
18.05.2008
Meisjes, 4 x 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquapoldro 1Aquapoldro4:17.004:24.80
Macy Oortwijn
Esmée Bos
95
96
1:06.67Marloes van der Beek
Cecily Sadowski
94
95
2.NDD 1NDD4:26.004:28.18
Malou Memelink
Kelly van der Hoeven
94
94
1:05.44Eva Engelen
Femke Wolvetang
94
94
3.Octopus 1Octopus4:24.614:30.67
Sharon Gelmers
Sharon Julius
94
96
1:04.04Suzanne Brummel
Annemarie Worst
94
95
4.Livo 1Livo4:25.924:31.76
Robbin Lensink
Niké Schuurmans
94
95
1:06.07Carmen Nijenhuis
Breanne Lensink
95
96
5.De Rijn 1De Rijn4:28.804:32.17
Inge Pepping
Marjolein Delno
94
94
1:04.53Tessa Mol
Marte Stoorvogel
95
95
6.De Berkelduikers 1De Berkelduikers4:28.624:38.39
Carmen Seesing
Lotte Eising
94
95
1:06.29Anne-Carlijn Bakker
Merel Wilgenhof
95
95
7.DWK 1DWK4:35.684:41.48
Carli Harteman
Sanne Willemsen
96
95
1:13.60Diane Schoenmaker
Marissa Taribuka
95
96
8.ZVW '74 1ZVW '744:35.594:41.89
Annae van de Weerd
Eline van der Meel
94
94
1:13.36Vera Heesink
Fanne van Eldik
95
96
9.De Houtrib 1De Houtrib4:30.514:43.48
Marjolein Maris
Vivian Ogundipe
94
94
1:09.83Surya van Dijk
Aimée Groenveld
94
95
10.RZC 1RZC4:45.734:46.89
Sanne Rodenburg
Liza van Dijk
94
95
1:05.04Georgette Wortelboer
Vera Martens
96
96
11.De Gelenberg 1De Gelenberg4:44.534:53.71
Nouska van Leur
Judith Lukkezen
95
94
1:12.61Kim Reijers
Susan Melchers
94
96
12.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'944:52.934:56.47
Deirdre Kuperus
Lotte Wekking
95
96
1:15.05Jade Hoogland
Laura Wekking
96
94


<< TOP >>
Programmanr. 77
18.05.2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.DWK 1DWK4:12.004:22.67
Jacco Doest
Johan Veenstra
94
92
1:11.39Mike Marissen
Jelle Derksen
92
94
2.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'944:25.194:30.73
Sjors van Lith
Jasper Verheijen
92
93
1:08.45Bas Krafft
Luc Awater
93
92
3.RZC 1RZC4:24.974:32.64
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
1:04.98Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
4.Livo 1Livo4:33.444:45.08
Jordi Peters
Koen Sterenborg
93
92
1:10.29Barry Bloemberg
Stijn Lensink
92
92
5.Aquapoldro 1Aquapoldro4:35.484:50.14
Robin Bos
Thomas Meijer
93
94
1:13.07Nick Oortwijn
Jeroen Staakman
92
94
6.De Rijn 1De Rijn4:34.344:51.48
Wessel van der Maarel
Joost de Bruijn
93
93
1:09.33Laurens Pepping
Bram Kleinhout
92
93