Nr. 1. Heren, 50m vrije slag  All in
Nr. 2. Jongens, 4 x 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 3. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 1
Nr. 7. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3
Nr. 9. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 1
Nr. 10. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2
Nr. 11. Dames, 200m vrije slag  Senioren 1 en ouder
Nr. 12. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 1
Nr. 13. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2
Nr. 14. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 3
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4
Nr. 16. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 17. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 18. Heren, 200m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 50m vlinderslag  All in
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en later
Nr. 21. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 22. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1
Nr. 23. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 2
Nr. 24. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 1
Nr. 26. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6
Nr. 29. Jongens, 100m rugslag  Junioren 1
Nr. 30. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag  Junioren 3
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4
Nr. 33. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 1
Nr. 34. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2
Nr. 35. Heren, 100m rugslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 36. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 2
Nr. 37. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3
Nr. 38. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 1
Nr. 39. Meisjes, 100m vlinderslag  Jeugd 2
Nr. 40. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 1 en ouder
Nr. 41. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open


GK 2008
Nijmegen, 17. - 25.5.2008


1 - GK 2008 deel 117.05.2008 - 14:45


Programmanr. 1
17.05.2008
Heren, 50m vrije slagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tim van Deutekom9100459DWK24.1224.48FJ 1
2.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen24.0624.48FJ 2
3.Nick van Gemert8900943DWK24.5525.21FJ 1
4.Raynor Wolf8903663RZC24.3825.21FJ 2
5.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis24.7925.21FJ 3
6.Rutger Sloof8803141DWK24.6425.21FJ 4
7.Jelle den Ouden8802617Noord Veluwe25.0725.54
8.Sander de Vrught8903499ESCA Zwemmen25.4225.82FJ 1
9.Roy Awater9100043RZC25.2125.82FJ 2
10.Kevin Eltink9100589NDD24.8826.37
11.Alex van der Hoeven9202571NDD25.1826.48FJ 1
12.Emile Manni9001901Octopus25.2226.48FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 2
17.05.2008
Jongens, 4 x 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.DWK 1DWK8:28.608:50.64
Jelle Derksen
Jacko van der Meer
Jacco Doest
Johan Veenstra
94
94
94
92
1:03.512:11.292:11.29
2.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'948:43.099:01.08
Sjors van Lith
Luc Awater
Bas Krafft
Jasper Verheijen
92
92
93
93
1:05.822:18.122:18.12
3.Livo 1Livo8:45.169:05.89
Barry Bloemberg
Jordi Peters
Stijn Lensink
Koen Sterenborg
92
93
92
92
2:12.542:12.54
4.Aquapoldro 1Aquapoldro9:05.549:24.26
Robin Bos
Jeroen Staakman
Thomas Meijer
Nick Oortwijn
93
94
94
92
1:06.642:16.822:16.82
5.Octopus 1Octopus9:13.289:36.26
Christian Renshoff
Sjors Boverhoff
Jeffry van Zetten
Roald Blok
94
95
95
93
1:07.792:22.372:22.37
6.De Houtrib 1De Houtrib9:13.119:37.90
Marco Uppelschoten
Boris Bijl
Brian van de Graaf
Marvin Santana Sanz
95
93
94
93
1:09.962:27.182:27.18
DISRZC 1RZC8:38.64EA
dis EA 2e zwemmer
Puck Smit
Jochem Benthem
Tom Brouwers
Pascal Timmermans
93
92
94
92
1:04.682:17.192:17.19


<< TOP >>
Programmanr. 3
17.05.2008
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Wietse Waninge9800023Nunspeet1:31.581:32.86
2.Frank Roovers9800219De Houtrib1:32.681:33.05
3.Sook Willemsen9800917DWK1:38.151:40.51
4.Kelt Garritsen9801703NDD1:47.511:45.42
5.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe1:43.991:46.15
6.Marco den Breejen9801065ZV Zaltbommel1:48.201:47.84
7.Maarten Reuvekamp9800265Livo1:49.361:48.57
8.Perry van der Meer9801941Montferland1:43.861:50.42
9.Nick Bongers9800843De Berkelduikers1:51.051:51.73
10.Torben Lammerdink9900745De Berkelduikers1:49.001:52.24
11.Done Hieltjes9800895GZV Marveld1:48.791:52.39
12.Nick Jansen9800467De Rijn1:49.461:54.82
13.Tom Groot Kormelinck9800105Natare1:49.671:55.68FJ 1
14.Haroet Sagradian9801563Neptunus1:51.201:55.68FJ 2
15.Tim Durant9900415ZVW '741:48.441:56.47
16.Wilko Blaauw9801513MZC '801:51.901:57.73
17.Luuk Monker9900443De Meer1:50.911:58.98
DISYouri Dinnissen9800411Aqua-Novio'941:45.671:48.26AI


<< TOP >>
Programmanr. 4
17.05.2008
Jongens, 100m schoolslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jeroen Voltman9700325ZVW '741:24.101:26.51
2.Lennart Spies9701191ZVW '741:34.641:36.44
3.Peter Rothengatter9701189ZVW '741:34.101:37.42
4.Stan Ruessink9700829Noord Veluwe1:36.471:37.45
5.Jim Beckers9701951EZZ1:36.711:39.19
6.Ruben Jeurissen9700969ZV Wijchen1:40.261:40.26
7.Ruben Koek9701187ZVW '741:40.861:40.27
8.Jorn Wolterinck9700293GZV Marveld1:41.021:43.48
9.Jurre Stammes9701843DWK1:38.911:43.54
10.Jeroen van Beek9700271ZVV1:41.951:44.82
11.Luuk Nijland9700333De Berkelduikers1:42.441:51.96
12.Gijs van der Wal9700321De Rijn1:42.071:52.23
NGRens Oliemans9700639De Rijn1:40.76


<< TOP >>
Programmanr. 5
17.05.2008
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Tim Furer9600087Aqua-Novio'941:07.381:07.36
2.Thomas Leeuwis9601743DWK1:09.071:08.81
3.Mark Huistra9600297RZC1:11.991:10.81
4.Emiel Tholen9602089De IJsselmeeuwen1:10.471:10.87
5.Niels van de Vegte9600129Zuiderzeezwemmers1:10.541:11.54
6.Casper Muselaers9600399Octopus1:12.071:12.64
7.Niels Tjoonk9600995De Berkelduikers1:12.551:13.98
8.Mike van de Kraats9600343De Rijn1:12.921:14.26
9.Melvin van den Born9601029ZVW '741:12.311:14.34
10.Stefan den Boer9600099Flevo1:15.031:15.02
11.Jesse Smilda9600851Natare1:15.121:15.09
12.Kenneth Nnaekwe9601621GZV Marveld1:13.541:15.26
13.Camiel Stempels9602633Nunspeet1:13.891:15.71
14.Youri Kool9600767ZV Zaltbommel1:15.161:15.73
15.Erik Pape9601669Noord Veluwe1:12.041:15.82
16.Niels Bonnink9601661Livo1:13.721:16.02
17.Jorvik Verhoeve9600015Zuiderzeezwemmers1:14.891:16.05
18.Jeroen de Graaf9600965ESCA Zwemmen1:13.771:16.51


<< TOP >>
Programmanr. 6
17.05.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marissa Taribuka9602782DWK2:28.042:27.251:07.752:27.25
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro2:29.842:27.762:27.76
3.Susan Melchers9603334De Gelenberg2:31.742:28.811:12.762:28.81
4.Fanne van Eldik9600074ZVW '742:26.312:29.261:11.482:29.26
5.Aniek Broekhuizen9600052ZC '902:27.512:30.121:14.842:30.12
6.Breanne Lensink9600240Livo2:34.802:34.861:13.822:34.86
7.Lisanne Versteegh9601834Olympia2:39.602:35.262:35.26
8.Denise van de Kop9603216TZC Vahalis2:38.292:39.361:17.472:39.36
9.Ilona Oomen9601818ZV Zaltbommel2:32.112:40.001:18.172:40.00
10.Dèlenn van Oostrom9600056De Meer2:38.892:42.422:42.42
11.Carli Harteman9602882DWK2:37.932:44.931:16.932:44.93
12.Vera van Aalten9600314ZVW '742:41.102:50.291:21.732:50.29


<< TOP >>
Programmanr. 7
17.05.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Annemarie Worst9500042Octopus2:17.572:20.141:07.542:20.14
2.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro2:19.512:22.061:08.562:22.06
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro2:20.982:23.431:09.512:23.43
4.Niké Schuurmans9502004Livo2:26.362:30.001:13.582:30.00
5.Carmen Nijenhuis9500374Livo2:25.242:30.041:12.102:30.04
6.Aimée Groenveld9503394De Houtrib2:27.922:30.181:10.262:30.18
7.Vera Heesink9503534ZVW '742:24.572:31.322:31.32
8.Merel Wilgenhof9501728De Berkelduikers2:25.802:32.54FJ 11:13.002:32.54
9.Denise van Leeuwen9501672DWK2:30.952:32.54FJ 21:12.392:32.54
10.Romy van Alphen9502776Olympia2:30.532:35.602:35.60
11.Lotte Eising9502098De Berkelduikers2:25.642:36.201:15.202:36.20
12.Tessa Mol9501396De Rijn2:31.862:37.361:17.132:37.36


<< TOP >>
Programmanr. 8
17.05.2008
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Marjolein Delno9400024De Rijn2:11.712:14.001:04.542:14.00
2.Inge Pepping9402308De Rijn2:17.272:18.811:06.752:18.81
3.Iris van Zuilen9400216Olympia2:20.602:21.371:07.872:21.37
4.Carmen Seesing9406220De Berkelduikers2:23.822:25.641:09.132:25.64
5.Robbin Lensink9401092Livo2:22.572:26.621:09.002:26.62
6.Hermijntje Drenth9401300TZC Vahalis2:21.922:28.762:28.76


<< TOP >>
Programmanr. 9
17.05.2008
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Lodi Broeder9302620De Gelenberg2:18.992:20.591:07.332:20.59
2.Marloes Erkens9300234DWK2:16.802:20.641:08.202:20.64
3.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen2:19.742:21.881:10.542:21.88
4.Natasha Bosma9300112DWK2:20.562:22.811:09.532:22.81
5.Vivian Sevenich9300700Livo2:20.542:29.862:29.86
6.Britt Lagarde9303314Aqua-Novio'942:23.642:30.671:12.762:30.67


<< TOP >>
Programmanr. 10
17.05.2008
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen2:20.362:18.691:10.112:18.69
2.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen2:15.512:20.231:09.572:20.23
3.Monique van de Hoeff9200752De Meer2:19.862:27.951:09.942:27.95
4.Charelle Cordewener9200378De Rijn2:21.062:29.702:29.70
5.Mieke Jansen9206720NDD2:22.512:32.881:11.512:32.88


<< TOP >>
Programmanr. 11
17.05.2008
Dames, 200m vrije slagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Rachel Kremer9002128Livo2:13.212:17.901:07.342:17.90
2.José Adema9100016Aquapoldro2:16.042:18.041:06.762:18.04
3.Thaisa Fiering9100940Livo2:14.802:19.021:07.832:19.02
4.Lisanne Andeweg8800092Zuiderzeezwemmers2:17.442:19.841:07.102:19.84
5.Kim Anne Bouw9000500DWK2:19.092:22.671:09.102:22.67
6.Corry Floor9100954ZV Kerkdriel2:21.182:23.511:10.542:23.51
7.Tieske Konings9101708GZV Marveld2:17.572:23.541:09.892:23.54
8.Geralda Klumpers9105014GZV Marveld2:17.122:23.861:07.702:23.86
9.Monique van Lint8602312De Meer2:18.082:24.231:10.042:24.23
10.Iris Ebben9100836Olympia2:21.322:25.811:09.722:25.81
NGMarion van den Berg8600272DWK2:06.39


<< TOP >>
Programmanr. 12
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers2:54.482:54.701:26.482:54.70
2.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'943:04.102:59.521:26.462:59.52
3.Jory Willemsen9500747Octopus3:05.103:05.191:29.913:05.19
4.Martijn Velders9502619TZC Vahalis3:08.803:07.771:31.383:07.77
5.Leander Heuvels9503059NDD3:07.363:09.321:30.393:09.32
6.Nick Alink9500273Olympia3:10.603:10.361:33.453:10.36
7.Stijn Temmen9504079ZVV3:10.753:12.561:33.223:12.56
8.Joshua Kuipers9502297ZV Zaltbommel3:12.293:13.481:30.233:13.48
9.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib3:09.333:17.141:34.333:17.14
10.Niels Thomassen9500293Aquapoldro3:11.823:18.541:36.383:18.54
11.Richard Meinicke9503055NDD3:15.693:21.391:38.393:21.39
12.Sjors Boverhoff9500741Octopus3:14.383:24.581:39.623:24.58


<< TOP >>
Programmanr. 13
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Jelle Derksen9400017DWK2:39.232:45.94FJ 11:19.482:45.94
2.Marcel van Essen9400019De Hokseberg2:42.202:45.94FJ 21:20.652:45.94
3.Jacko van der Meer9402347DWK2:45.922:48.891:22.422:48.89
4.Thomas Meijer9402321Aquapoldro2:50.612:50.951:24.572:50.95
5.Christian Renshoff9404343Octopus2:48.732:51.001:21.092:51.00
6.Brian van de Graaf9401653De Houtrib2:41.672:52.801:21.002:52.80


<< TOP >>
Programmanr. 14
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Roald Blok9302685Octopus2:34.722:40.921:15.422:40.92
2.Sander Quirijns9302913ZV Kerkdriel2:44.112:48.751:19.542:48.75
3.Jasper Verheijen9303685Aqua-Novio'942:43.692:48.801:20.772:48.80
4.Joost de Bruijn9301933De Rijn2:50.762:52.681:22.222:52.68
5.Maarten Arntz9301921De Gelenberg2:47.322:53.801:23.542:53.80
6.Leander Oonk9303093WWV2:52.272:54.891:22.802:54.89


<< TOP >>
Programmanr. 15
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Johan Veenstra9201333DWK2:29.022:40.511:16.542:40.51
2.Laurens Pepping9203529De Rijn2:45.822:51.411:22.552:51.41
3.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'942:45.672:52.141:20.862:52.14
4.Robin Trietsch9201315ZV Zaltbommel2:54.993:03.081:25.893:03.08


<< TOP >>
Programmanr. 16
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Dirk Zeelte9105911De Waalstroom2:32.382:32.771:16.582:32.77
2.Stefan Hazeleger9100867De Meer2:26.712:35.701:15.762:35.70
3.Tom van de Kamp9101153DWK2:34.682:41.771:17.802:41.77
4.Maik Steenkamp9103847NDD2:34.702:43.511:17.822:43.51
5.Robbert Vink9102993ZVW '742:43.612:55.061:19.912:55.06
NGGijs de Rooij9104769De IJsselmeeuwen2:44.82


<< TOP >>
Programmanr. 17
17.05.2008
Jongens, 200m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'942:31.262:36.481:14.022:36.48
2.Simon Veenstra9004377DWK2:33.442:41.461:16.702:41.46
3.Daan Ratering9002389Livo2:35.452:43.711:17.472:43.71
4.Johan Bosma9000361Noord Veluwe2:36.822:43.961:18.262:43.96
5.Emile Manni9001901Octopus2:35.872:45.231:19.362:45.23
6.Jelmer Staring9005799De IJsselmeeuwen2:42.312:45.291:20.102:45.29


<< TOP >>
Programmanr. 18
17.05.2008
Heren, 200m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd100m200m
1.Rutger Sloof8803141DWK2:16.822:24.821:09.482:24.82
2.Nick van Gemert8900943DWK2:28.602:40.151:16.002:40.15
3.Albert van Piekeren8401767Octopus2:35.862:42.281:18.472:42.28
4.Stefan van der Grift8701121Octopus2:39.482:42.641:19.102:42.64
5.Niek Havekes8601127De Waalstroom2:39.102:43.281:16.792:43.28
6.John van Susteren8502549RZC2:36.692:49.041:19.042:49.04


<< TOP >>
Programmanr. 19
17.05.2008
Dames, 50m vlinderslagAll in
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers30.0329.80
2.Sharon Verstegen9003964NDD30.4630.23
3.Chantal Kuipers8702430NDD29.8730.34
4.Inge Pepping9402308De Rijn30.8531.02
5.Margot vd Kemp7700382NDD30.5431.08
6.Yvonne van de Pol8803472DWK30.4931.18
7.Charlotte Maris9201166De Houtrib31.0231.36
8.Sharon Gelmers9400416Octopus31.0831.64FJ 1
9.Anisa Memic9204260WWV31.0131.64FJ 2
10.Malou Memelink9403064NDD31.3031.77
11.José Adema9100016Aquapoldro31.4232.60
12.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro31.4432.73


<< TOP >>
Programmanr. 20
17.05.2008
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Frank Roovers9800219De Houtrib38.4638.17
2.Lars Ruessink9800271Noord Veluwe38.5640.23
3.Wietse Waninge9800023Nunspeet41.5941.23
4.Sook Willemsen9800917DWK42.9142.81
5.Youri Dinnissen9800411Aqua-Novio'9445.1145.51
6.Abel Mellema9800647De Rijn46.1047.04
7.Maarten Reuvekamp9800265Livo49.2647.37
8.Kelt Garritsen9801703NDD45.4247.48
9.Fabian Boer9800509De Houtrib48.1448.58
10.Perry van der Meer9801941Montferland45.5549.60
11.Done Hieltjes9800895GZV Marveld49.3250.76
12.Tim Durant9900415ZVW '7449.5455.54


<< TOP >>
Programmanr. 21
17.05.2008
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Peter Rothengatter9701189ZVW '7435.9034.82
2.Luuk Nijland9700333De Berkelduikers36.6336.36
3.Jeroen van Beek9700271ZVV37.5537.00
4.Ruben Jeurissen9700969ZV Wijchen37.7137.50
5.Axel Julius9702221Octopus38.6038.32
6.Jeroen Voltman9700325ZVW '7438.0938.51
7.Gijs van der Wal9700321De Rijn39.1139.02
8.Lennart Spies9701191ZVW '7439.5540.00
9.Sjoerd van de Oord9700267ZV Kerkdriel41.4141.95
10.David van Zelst9700147ZV Kerkdriel40.6042.55
11.Mike Fraanje9701847DWK41.9744.10


<< TOP >>
Programmanr. 22
17.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Breanne Lensink9600240Livo1:21.951:23.32
2.Esmée Bos9600662Aquapoldro1:23.091:28.10
3.Helen Kleinnibbelink9604112Livo1:27.051:29.00
4.Marissa Taribuka9602782DWK1:26.871:30.19
5.Sabine Wentink9602758NDD1:31.711:34.64
6.Esther Kuhlman9601678Aquapoldro1:31.781:35.47


<< TOP >>
Programmanr. 23
17.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Milou Tjoonk9504170De Berkelduikers1:21.861:22.51
2.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:20.031:24.02
3.Femke Klein Gunnewiek9501074Livo1:22.091:24.54
4.Elise de Graaff9504936De Meer1:22.481:25.41
5.Niké Schuurmans9502004Livo1:23.071:26.18
6.Lianne Slagter9500940WWV1:22.861:26.76


<< TOP >>
Programmanr. 24
17.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:17.531:19.02
2.Iris van Zuilen9400216Olympia1:17.501:22.36
3.Inge Pepping9402308De Rijn1:20.221:22.92
4.Anne Marleen van Keulen9404280Aquapoldro1:19.381:23.09
5.Pleuni Bongers9403222ZVW '741:20.471:23.68
6.Malou Memelink9403064NDD1:19.871:24.34


<< TOP >>
Programmanr. 25
17.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Annemiek Arts9303848Montferland1:21.601:23.86
2.Iris Boon9303012Aquapoldro1:22.541:26.07
3.Didi Maas9303610Aqua-Novio'941:25.421:26.53
4.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen1:24.231:26.90
5.Margreet Laar9304700NDD1:23.401:26.94
6.Marjolein Scholten9300676Noord Veluwe1:25.421:27.80


<< TOP >>
Programmanr. 26
17.05.2008
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Anisa Memic9204260WWV1:14.971:19.36
2.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:17.271:21.73
3.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen1:18.801:21.97
4.Monique van de Hoeff9200752De Meer1:20.251:27.54
5.Mieke Jansen9206720NDD1:23.881:32.86


<< TOP >>
Programmanr. 27
17.05.2008
Dames, 100m schoolslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Yvonne van de Pol8803472DWK1:15.921:19.45
2.Jantina Bredewoud8800592Octopus1:17.961:19.82
3.Sharon Verstegen9003964NDD1:19.571:21.63
4.Marijke Monsma8502100DWK1:17.961:21.68
5.Marije Onnink9102344WWV1:19.811:23.51
6.Evelien Veenstra9103166De Rijn1:18.201:23.59
7.Erika Aan het Rot9000010Octopus1:21.181:23.74
8.Mignon Brussen8500504NDD1:18.651:24.13
9.Thaisa Fiering9100940Livo1:22.131:25.17FJ 1
10.Tieske Konings9101708GZV Marveld1:22.001:25.17FJ 2
11.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers1:19.951:26.45
12.Aranka Bloemberg8900358Livo1:21.381:27.52


<< TOP >>
Programmanr. 28
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagMinioren 6
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Thomas Leeuwis9601743DWK1:18.431:18.26
2.Tim Furer9600087Aqua-Novio'941:17.041:19.36
3.Niels Tjoonk9600995De Berkelduikers1:21.041:22.42
4.Melvin van den Born9601029ZVW '741:19.281:23.01
5.Niels van de Vegte9600129Zuiderzeezwemmers1:20.731:23.37
6.Mark Huistra9600297RZC1:23.821:23.51
7.Mike van de Kraats9600343De Rijn1:24.011:24.07
8.Stefan den Boer9600099Flevo1:23.531:24.90
9.Josha van den Elzen9602423Aquapoldro1:23.051:25.45
10.Youri Kool9600767ZV Zaltbommel1:23.701:25.51
11.Jorvik Verhoeve9600015Zuiderzeezwemmers1:21.481:26.48
12.Jeroen de Graaf9600965ESCA Zwemmen1:21.391:27.94


<< TOP >>
Programmanr. 29
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.David Koers9501229ZV Zaltbommel1:12.071:13.32
2.Sem van Lith9501851Aqua-Novio'941:13.221:15.26
3.Arjan Hanse9500657Zuiderzeezwemmers1:15.691:15.95
4.Sjors Boverhoff9500741Octopus1:18.911:17.60
5.Stijn Temmen9504079ZVV1:17.871:18.67
6.Maikel Mierop9503991NDD1:15.921:19.54
7.Jory Willemsen9500747Octopus1:13.861:19.74
8.Marco Uppelschoten9500375De Houtrib1:16.441:20.26
9.Niels Thomassen9500293Aquapoldro1:16.451:20.51
10.Joshua Kuipers9502297ZV Zaltbommel1:19.861:21.60
11.Jeffry van Zetten9500755Octopus1:18.241:21.61
12.Nick Alink9500273Olympia1:18.731:25.68


<< TOP >>
Programmanr. 30
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jelle Derksen9400017DWK1:06.481:08.45
2.Tom Brouwers9402027RZC1:06.421:09.07
3.Christian Renshoff9404343Octopus1:08.731:11.50
4.Mart Vrieze9400401NDD1:10.201:12.23
5.Jacco Doest9400711DWK1:08.931:13.38
6.Marcel van Essen9400019De Hokseberg1:10.481:14.66


<< TOP >>
Programmanr. 31
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Wessel van der Maarel9300325De Rijn1:06.441:08.97
2.Maarten Arntz9301921De Gelenberg1:06.161:09.26
3.Jordi Peters9302177Livo1:05.621:09.42
4.Berjan Ebbekink9300761De Berkelduikers1:08.631:10.80
5.Robin Bos9302265Aquapoldro1:08.681:12.08
6.Boris Bijl9304823De Houtrib1:08.661:12.10
7.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC1:11.601:13.26
8.Roald Blok9302685Octopus1:08.561:13.33
9.Puck Smit9303357RZC1:09.291:13.57
10.Bram Siebers9302241De Berkelduikers1:09.691:14.11
11.Wouter Kiesewetter9303625ZVW '741:11.141:15.92
12.Joost de Bruijn9301933De Rijn1:11.431:19.20


<< TOP >>
Programmanr. 32
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 4
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Pascal Timmermans9202349RZC1:01.371:04.00
2.Barry Bloemberg9200097Livo1:03.621:06.29
3.Sjors van Lith9202869Aqua-Novio'941:06.761:09.63
4.Alex van der Hoeven9202571NDD1:04.741:10.99
5.Luc Awater9202991Aqua-Novio'941:08.921:13.06
6.Laurens Pepping9203529De Rijn1:08.361:14.20


<< TOP >>
Programmanr. 33
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Jos de Graaf9106095Aquapoldro1:01.121:03.00
2.Roy Awater9100043RZC1:00.741:05.04
3.Robbert Vink9102993ZVW '741:04.991:06.07
4.Bart Beumer9104547RZC1:05.771:08.17
5.Stefan Hazeleger9100867De Meer1:05.791:09.80
6.Jeroen Janssen9101089Aqua-Novio'941:05.821:10.48


<< TOP >>
Programmanr. 34
17.05.2008
Jongens, 100m rugslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Daan Ratering9002389Livo1:00.761:03.48
2.Joost Awater9000075DWK1:00.791:03.82
3.Sebas van Lith9001841Aqua-Novio'941:02.321:06.26
4.Emile Manni9001901Octopus1:04.801:08.68


<< TOP >>
Programmanr. 35
17.05.2008
Heren, 100m rugslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Hjalmar de Ruiter8902695NDD1:02.281:03.86
2.Tom Driessen8700801ESCA Zwemmen1:02.091:04.17
3.Raynor Wolf8903663RZC1:02.091:05.57
4.Floris Manni8805679Octopus1:02.971:06.42
5.Albert van Piekeren8401767Octopus1:05.071:07.51
6.Tjark Blokzijl7901771TZC Vahalis1:04.911:10.16


<< TOP >>
Programmanr. 36
17.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Macy Oortwijn9500722Aquapoldro1:09.751:12.54
2.Annemarie Worst9500042Octopus1:14.021:15.53
3.Cecily Sadowski9500188Aquapoldro1:13.801:17.57
4.Guusje Vrieze9502820NDD1:21.791:19.93
5.Aimée Groenveld9503394De Houtrib1:20.921:21.02
6.Isolde de Louw9503008Aquapoldro1:22.071:22.00
7.Romy van Alphen9502776Olympia1:18.461:22.47
8.Niké Schuurmans9502004Livo1:20.021:22.75
9.Alissa Onstenk9501456WWV1:21.641:25.29
10.Diane Schoenmaker9502920DWK1:22.861:25.43
11.Denise van Leeuwen9501672DWK1:22.021:26.05
12.Vera Heesink9503534ZVW '741:19.301:30.45


<< TOP >>
Programmanr. 37
17.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Marjolein Delno9400024De Rijn1:10.691:11.00
1.Inge Pepping9402308De Rijn1:10.041:11.00
3.Iris van Zuilen9400216Olympia1:12.481:13.69
4.Sharon Gelmers9400416Octopus1:12.581:14.04
5.Marloes van der Beek9401364Aquapoldro1:17.101:16.76
6.Marjolein Maris9400210De Houtrib1:12.101:17.67


<< TOP >>
Programmanr. 38
17.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 1
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Lodi Broeder9302620De Gelenberg1:11.571:12.54
2.Linda Kolkman9302994ESCA Zwemmen1:11.641:14.10
3.Marloes Erkens9300234DWK1:13.501:15.46
4.Sanne te Brinke9303416GZV Marveld1:16.901:19.56
5.Iris Boon9303012Aquapoldro1:16.081:20.09
6.Britt Lagarde9303314Aqua-Novio'941:16.511:22.70


<< TOP >>
Programmanr. 39
17.05.2008
Meisjes, 100m vlinderslagJeugd 2
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Charlotte Maris9201166De Houtrib1:11.281:12.07
2.Nynke van der Steur9201690ESCA Zwemmen1:12.861:12.54
3.Anisa Memic9204260WWV1:12.381:13.45
4.Charelle Cordewener9200378De Rijn1:13.821:22.00
5.Mieke Jansen9206720NDD1:14.391:22.64
6.Loes van Ooijen9205180ESCA Zwemmen1:12.311:24.73


<< TOP >>
Programmanr. 40
17.05.2008
Dames, 100m vlinderslagSenioren 1 en ouder
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Danique Stoop9106956Zuiderzeezwemmers1:06.511:09.10
2.Margot vd Kemp7700382NDD1:06.391:09.95
3.Chantal Kuipers8702430NDD1:08.291:10.17
4.Sharon Verstegen9003964NDD1:09.101:10.92
5.Tieske Konings9101708GZV Marveld1:08.811:11.79
6.Corry Floor9100954ZV Kerkdriel1:09.711:11.82
7.Yvonne van de Pol8803472DWK1:10.971:16.11
8.Gerrie Zuyderwijk8704828TZC Vahalis1:12.541:20.99


<< TOP >>
Programmanr. 41
17.05.2008
Heren, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aqua-Novio'94 1Aqua-Novio'948:18.288:26.00
Sebas van Lith
Jasper Verheijen
Martijn van Tricht
Thomas Felten
90
93
91
83
2:11.022:11.02
2.DWK 1DWK8:18.208:27.86
Joost Awater
Tim van Deutekom
Nick van Gemert
Rutger Sloof
90
91
89
88
1:02.002:12.022:12.02
3.Octopus 1Octopus8:33.828:48.25
Floris Manni
Remco Jorink
Roald Blok
Emile Manni
88
80
93
90
1:02.842:09.912:09.91
4.De Waalstroom 1De Waalstroom8:33.428:49.16
Bryan Meeuwissen
Tom Havekes
Rodney Cobussen
Niek Havekes
92
89
88
86
1:04.732:11.922:11.92
5.RZC 1RZC8:38.428:51.77
Roy Awater
John van Susteren
Stefan van Susteren
Raynor Wolf
91
85
87
89
1:01.202:09.512:09.51
6.De Rijn 1De Rijn8:28.978:57.83
Laurens Pepping
Wessel van der Maarel
Joost de Bruijn
Jasper van der Maarel
92
93
93
90
2:08.562:08.56
7.ESCA Zwemmen 1ESCA Zwemmen8:24.658:59.69
Tom Driessen
Romario Schenker
Marten Jan Verbeek
Sander de Vrught
87
91
86
89
1:03.072:12.912:12.91
8.Aqua-Novio'94 2Aqua-Novio'948:42.479:16.12
Sjors van Lith
Bas Alstadt
Yorick van Tricht
Jeroen Janssen
92
91
87
91
1:05.542:19.752:19.75
9.RZC 2RZC8:40.239:21.16
Stefan Timmermans
Kevin van Susteren
Bart Beumer
Tom van Silfhout
94
89
91
91
2:20.642:20.64
NGNoord Veluwe 1Noord Veluwe8:53.46
Jelle den Ouden, Johan Bosma, Richard Oosterbroek, Bernie Klompmaker