Zeeuwse Zomerkampioenschappen
Terneuzen (NED),    17. - 29.5.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 33. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 34. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 35. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 36. Meisjes, 100m schoolslag, Junioren 2 en 3
Nr. 37. Jongens, 100m vlinderslag, Junioren 3 en 4    Nr. 38. Heren, 100m vrije slag, Senioren
Nr. 39. Heren, 100m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 40. Jongens, 100m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 41. Dames, 100m rugslag, Senioren    Nr. 42. Dames, 100m rugslag, Senioren 1 en 2
Nr. 43. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 44. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later
Nr. 45. Meisjes, 100m vlinderslag, Junioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 100m rugslag, Junioren 3 en 4
Nr. 47. Dames, 4 x 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 48. Heren, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                       Heren, 200m wisselslag                          Senioren Open
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo         2:14.71     2:17.45       
        Kring BJP 19 jaar
          1:03.12  2:17.45
    2.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo         2:17.87     2:18.34       
          1:03.83  2:18.34
    3.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde               2:14.36     2:18.94       
          1:06.10  2:18.94
    4.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis        2:15.25     2:22.92       
          1:07.21  2:22.92
    5.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo         2:22.26     2:23.42       
          1:04.24  2:23.42
    6.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         2:20.08     2:25.99       
          1:08.36  2:25.99
    7.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis        2:18.25     2:29.24       
          1:10.02  2:29.24
    8.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               2:23.35     2:33.77       
          1:14.72  2:33.77
    9.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                 2:28.84     2:34.40       
          1:11.73  2:34.40
   10.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel            2:26.14     2:35.41       
          1:08.89  2:35.41
   11.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel            2:25.73     2:36.81       
          1:13.14  2:36.81
   12.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde               2:22.12     2:42.97       
          1:15.99  2:42.97



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                       Dames, 200m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   9302702   De Stormvogel            2:11.58     2:13.04       
        Kring BJP 15 jaar
          1:04.84  2:13.04
    2.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 2:09.62     2:13.89       
          1:04.12  2:13.89
    3.  Manon Minneboo                9301548   De Stormvogel            2:14.36     2:18.77       
          1:06.11  2:18.77
    4.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               2:14.53     2:21.13       
          1:06.41  2:21.13
    5.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         2:19.46     2:21.18       
          1:07.07  2:21.18
    6.  Iris Erpelinck                9300236   De Honte                 2:18.13     2:21.31       
          1:07.41  2:21.31
    7.  Merel van der Ent             9303976   De Stormvogel            2:14.79     2:21.74       
          1:06.35  2:21.74
    8.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            2:20.83     2:23.21       
          1:08.57  2:23.21
    9.  Carmen de Ridder              8803634   SZ&PC De Bruinvis        2:14.00     2:24.11       
          1:10.18  2:24.11
   10.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            2:19.84     2:24.85       
          1:09.33  2:24.85
   11.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            2:21.17     2:26.57       
          1:10.12  2:26.57
   12.  Anniek Minderhoud             9302698   De Stormvogel            2:19.19     2:26.74       
          1:08.44  2:26.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                        Jongens, 100m rugslag                    Minioren 6 en later
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:12.80     1:16.80       
        Kring BJP 12 jaar
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:21.02     1:21.43       
    3.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:20.93     1:24.98       
    4.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:28.33     1:28.23       
    5.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:28.95     1:29.56       
    6.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:26.02     1:31.51       
    7.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:27.38     1:33.78       
    8.  Enrique van Opdurp            9700161   Scheldestroom            1:30.58     1:36.16       
    9.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:31.76     1:36.76       
   10.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:34.13     1:37.16       
   11.  Thom Allonsius                9702355   De Schelde               1:32.38     1:38.59       
   DIS  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:31.72     1:37.24       
        RD - RD:  Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
    NG  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:20.56                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Meisjes, 100m schoolslag                       Junioren 2 en 3
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:20.68     1:23.71       
    2.  Merel van Drongelen           9502670   De Honte                 1:24.64     1:23.97       
    3.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:24.03     1:26.73       
    4.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:23.12     1:26.75       
    5.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.14     1:26.92       
    6.  Anouk Bron                    9503212   Scheldestroom            1:30.34     1:30.52       
    7.  Demi Dingemanse               9404236   De Stormvogel            1:28.32     1:30.91       
    8.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:26.09     1:32.75       
    9.  Arjanne Bode                  9401530   Z.V. Zeelandia           1:29.30     1:32.92       
   10.  Anouk Molewijk                9501916   De Schelde               1:29.66     1:33.43       
   11.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:30.11     1:35.04       
   12.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:30.64     1:37.64       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Jongens, 100m vlinderslag                      Junioren 3 en 4
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:04.57     1:04.31       
    2.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:03.16     1:04.87       
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:04.43     1:06.29       
    4.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:05.33     1:07.20       
    5.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:06.74     1:08.03       
    6.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:08.83     1:10.87       
    7.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:13.03     1:12.09       
    8.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:08.83     1:13.86       
    9.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:13.54     1:14.57       
   10.  Steven Uyl                    9304075   De Stormvogel            1:12.65     1:15.20       
   11.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:11.86     1:16.29       
   12.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:12.08     1:17.30       
    NG  Jeffrey de Vos                9304077   De Stormvogel            1:13.19                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m vrije slag                               Senioren
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           55.93       56.13       
    2.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          54.58       56.34       
    3.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           55.64       58.45       
    4.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 56.48       58.71       
    5.  Erwin van Boven               8500343   De Otters Axel             57.44       59.65       
    6.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          57.51     1:00.59       
    7.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 57.15     1:00.63       
    8.  Jeroen Dellebeke              8100353   De Stormvogel            1:01.33     1:02.30       
    9.  Brian Oosting                 8702449   SZ&PC De Bruinvis        1:00.61     1:02.54       
   10.  Jan Brink                     6200091   De Stormvogel              56.99     1:03.36       
   11.  Dennis Eggermont              7500225   Scheldestroom            1:03.66     1:08.17       
   DIS  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                   59.76                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                       Heren, 100m vrije slag                        Senioren 1 en 2
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           52.30       54.63       
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 53.21       57.22       
    3.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis          56.82       58.35       
    4.  Robin Dellaert                8800745   Scheldestroom            1:00.32     1:02.69       
    5.  Niek Kampman                  8901557   De Schelde               1:00.96     1:04.31       
    6.  Erik Vermeu                   8906357   Z&PC de Ganze            1:03.24     1:05.28       
    7.  Michael Rutze                 8902717   De Bevelanders           1:04.05     1:05.58       
    8.  Jurjen Pater                  8802653   Scheldestroom            1:03.61     1:07.26       
    9.  Tobias Haak                   8801231   De Otters Axel           1:07.31     1:09.62       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Jongens, 100m vrije slag                          Jeugd 1 en 2
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           54.91       57.09       
    2.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              56.89       58.78       
    3.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              56.55       58.82       
    4.  Alex Eversdijk                9000847   SZ&PC De Bruinvis          58.26     1:00.48       
    5.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   58.99     1:01.37       
    6.  Stefan Roovers                9102753   De Stormvogel              58.74     1:02.59       
    7.  Vincent Keijmel               9101169   Scheldestroom            1:01.71     1:03.08       
    8.  Arjan van Boven               9000391   De Otters Axel           1:02.95     1:03.47       
    8.  Christian van Bommel          9100095   Z.V. Zeelandia           1:02.89     1:03.47       
   10.  Dominique Rombout             9101925   Koewacht                 1:04.86     1:09.09       
   DIS  Davy Hermans                  9103913   Scheldestroom            1:01.62                   
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij start.






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                         Dames, 100m rugslag                                Senioren
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             8803696   Koewacht                 1:09.10     1:13.79       
    2.  Linda Vink                    8402602   De Honte                 1:10.79     1:14.42       
    3.  Marlinda Eggermont            8500804   Scheldestroom            1:12.80     1:15.44       
    4.  Cynthia Potin                 8502374   Luctor et Emergo         1:12.76     1:16.59       
    5.  Ryan Verplanke                7700696   Scheldestroom            1:11.78     1:16.77       
    6.  Evi Erpelinck                 8901146   De Honte                 1:13.36     1:17.09       
    7.  Valerie Manhave               8802856   Scheldestroom            1:14.57     1:18.15       
    8.  Nikita Kruis                  8902486   De Stormvogel            1:15.45     1:20.10       
    9.  Anouk Meesen                  8902828   Koewacht                 1:19.32     1:22.64       
   10.  Daisy de Ridder               8402032   SZ&PC De Bruinvis        1:20.48     1:22.92       
   11.  Sabina van Doeselaar          8900962   Koewacht                 1:16.33     1:24.34       
   12.  Sabine van Waes               8503136   Koewacht                 1:17.07     1:24.74       
    NG  Lisanne de Jong               8902082   De Schelde               1:19.91                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                         Dames, 100m rugslag                         Senioren 1 en 2
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         9001606   De Schelde               1:07.49     1:11.42       
        Kring BJP 18 jaar
    2.  Miriam van Noorden            9102290   De Bevelanders           1:14.33     1:15.44       
    3.  Tekla van Gils                9101032   Z.V. Zeelandia           1:13.60     1:16.33       
    4.  Kelsey Onderdijk              9102340   Luctor et Emergo         1:13.51     1:16.45       
    5.  Jacqueline Boonman            9100340   De Bevelanders           1:15.20     1:17.43       
    6.  Monique Lindenberg            9002360   De Bevelanders           1:13.70     1:17.89       
    7.  Emelie Bral                   9100430   Koewacht                 1:16.00     1:18.20       
    8.  Talitha Ruissen               9102670   Koewacht                 1:15.86     1:20.84       
    9.  Mieke van Dort                9100780   De Stormvogel            1:14.39     1:21.19       
   10.  Naomi Gelderland              9005276   Koewacht                 1:16.29     1:23.27       
   11.  Karen Coone                   9107762   SZ&PC De Bruinvis        1:17.25     1:23.87       
   12.  Lieke Beezemer                9100152   De Schelde               1:21.61     1:25.07       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                        Heren, 50m vrije slag                          Senioren Open
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby Aarnoutse                8900007   Luctor et Emergo           24.01       24.32       
        Kring BJP 19 jaar
    2.  Kevin Hondsmerk               8801501   De Schelde                 23.98       25.02       
    3.  Davy Bisslik                  8202351   Luctor et Emergo           24.36       25.50       
    4.  Joeri van Wallenburg          9004875   Luctor et Emergo           25.26       25.89       
    5.  Charles Potin                 8301701   Luctor et Emergo           25.84       26.19       
    6.  Sander v. Nieuwenhuyzen       9104257   De Stormvogel              26.08       26.22       
    7.  Roel Dellaert                 8400447   SZ&PC De Bruinvis          25.01       26.24       
    8.  Niek de Ridder                8802819   SZ&PC De Bruinvis          25.54       26.35       
    9.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde                 25.75       26.42       
   10.  Robbert Dellaert              8300477   SZ&PC De Bruinvis          25.54       26.47  FJ 1 
   11.  Tommy van Overmeeren          8402887   De Schelde                 25.58       26.47  FJ 2 
   12.  Cees van Houwelingen          6300351   De Schelde                 25.39       26.62       
   13.  Martijn Mechielsen            9001933   De Stormvogel              26.32       26.74  FJ 1 
   14.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde                 27.19       26.74  FJ 2 
   15.  Tim Roeb                      8101413   SZ&PC De Bruinvis          26.40       26.75       
   16.  Bert van Waes                 7801179   Koewacht                   25.94       26.79       
   17.  Tom Erpelinck                 9100607   De Honte                   26.86       27.30       
   18.  Sven Ivens                    9306165   SZ&PC De Bruinvis          27.04       29.59       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                      Jongens, 100m vrije slag                   Minioren 6 en later
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn              9600349   Scheldestroom            1:03.14     1:05.11       
    2.  Pedro Mol                     9600581   De Stormvogel            1:07.90     1:08.99       
    3.  Casper Zwier                  9701355   Luctor et Emergo         1:10.47     1:10.50       
    4.  Levy Kort                     9600583   De Stormvogel            1:10.82     1:13.78       
    5.  Wouter Stap                   9700935   De Stormvogel            1:13.01     1:14.88       
    6.  Nicky Joosse                  9600789   Luctor et Emergo         1:18.50     1:17.96       
    7.  Mariano Kamoen                9600559   Koewacht                 1:14.56     1:18.23       
    8.  Luka Jaksic                   9602267   De Schelde               1:20.06     1:19.19       
    9.  Gideon van Ee                 9801225   De Schelde               1:20.98     1:19.56       
   10.  Rik Vanhijfte                 9600643   Scheldestroom            1:22.90     1:22.64       
   11.  Alex Breel                    9700945   De Stormvogel            1:23.06     1:23.94       
   12.  Jean-Paul de Pooter           9601693   De Stormvogel            1:24.28     1:33.00       
    NG  Philip van Moll               9700767   Luctor et Emergo         1:15.30                   





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Junioren 2 en 3
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Priscilla Meerman             9401428   Luctor et Emergo         1:15.20     1:16.81       
    2.  Saskia de Haard               9401972   De Stormvogel            1:19.19     1:19.45       
    3.  Yoshi Corré                   9503844   De Stormvogel            1:21.08     1:22.63       
    4.  Bodine Corré                  9503842   De Stormvogel            1:24.26     1:22.96       
    5.  Willemijn Verhelst            9405394   De Schelde               1:25.23     1:23.99       
    6.  Rani Rootsaert                9501298   Scheldestroom            1:24.25     1:26.38       
    7.  Rody Vanhijfte                9400806   Scheldestroom            1:26.27     1:29.54       
    8.  Amira Fathi                   9402974   De Stormvogel            1:23.88     1:30.18       
    9.  Larissa Jansen                9500660   De Bevelanders           1:24.45     1:30.77       
   10.  Vivian Nagelkerke             9401456   Luctor et Emergo         1:28.68     1:32.43       
   11.  Myriam Baute                  9404928   De Schelde               1:27.64     1:34.29       
   12.  Ilse Hamelink                 9405604   De Bevelanders           1:29.59     1:35.42       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                        Jongens, 100m rugslag                        Junioren 3 en 4
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           9200563   De Schelde               1:04.79     1:07.37       
    2.  Sonny Corré                   9303615   De Stormvogel            1:06.20     1:08.50       
    3.  Roderick van Doeselaar        9200261   Koewacht                 1:06.16     1:09.93       
    4.  Michiel Pater                 9300399   Scheldestroom            1:09.23     1:12.01       
    5.  Simon Edenburg                9301567   Luctor et Emergo         1:07.78     1:12.65       
    6.  Paul van den Driest           9200283   Luctor et Emergo         1:10.67     1:13.35       
    7.  Yannick Mol                   9302899   De Stormvogel            1:08.84     1:13.94       
    8.  Niels Suy                     9302967   De Schelde               1:10.70     1:15.64       
    9.  Tristan Loof                  9204147   De Schelde               1:10.83     1:16.10       
   10.  René van Wallenburg           9204413   Luctor et Emergo         1:08.10     1:16.63       
   11.  Kevin Dooms                   9203337   De Schelde               1:14.14     1:17.31       
   12.  Christoph Bral                9202391   Koewacht                 1:11.83     1:18.25       





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Dames, 4 x 200m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            9:23.74     9:21.21       
        Kring Estafetterecord tot 15, tot 17 en Senioren
        Merel van der Ent, 93                        Manon Minneboo, 93
        Anniek Minderhoud, 93                        Judith Stap, 93
          1:07.80  2:20.38  3:29.35  4:44.99  5:53.16  7:04.72  8:10.37  9:21.21

    2.  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            9:37.34     9:42.86       
        Liliane Solé, 92                             Nikita Kruis, 89
        Mieke van Dort, 91                           Monique de Haard, 92
          1:13.04  2:34.13  3:42.56  4:57.01  6:04.94  7:20.91  8:28.99  9:42.86

    3.  Koewacht 1                              Koewacht                 9:26.94     9:48.40       
        Talitha Ruissen, 91                          Eline Nijskens, 88
        Naomi Gelderland, 90                         Stephanie Rombout, 88
          1:11.72  2:29.00  3:41.09  4:58.49  6:10.27  7:32.95  8:35.62  9:48.40

    4.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            9:37.33     9:59.62       
        Marlinda Eggermont, 85                       Ryan Verplanke, 77
        Kirsten de Boevere, 93                       Valerie Manhave, 88
          1:06.84  2:22.81  3:32.37  4:54.94  6:02.32  7:19.83  8:32.30  9:59.62

    5.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         9:39.07    10:04.40       
        Kelsey Onderdijk, 91                         Romy Hoogendijk, 96
        Zoë Braal, 87                                Priscilla Meerman, 94
          1:11.47  2:29.68  3:41.21  5:02.02  6:14.98  7:36.17  8:46.27 10:04.40

    6.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        9:42.41    10:07.28       
        Karen Coone, 91                              Daisy de Ridder, 84
        Daphne Wiskerke, 87                          Carmen de Ridder, 88
          1:14.59  3:53.55  5:16.15  6:26.13  7:43.62  8:53.75 10:07.28

    7.  De Honte 1                              De Honte                 9:57.79    10:10.05       
        Evi Erpelinck, 89                            Joline Verhallen, 94
        Iris Erpelinck, 93                           Linda Vink, 84
          1:10.12  2:29.07  3:36.59  4:51.19  6:11.79  7:43.58  8:53.89 10:10.05

    8.  De Bevelanders 1                        De Bevelanders           9:43.75    10:13.76       
        Jacqueline Boonman, 91                       Monique Lindenberg, 90
        Larissa Jansen, 95                           Miriam van Noorden, 91
          1:09.32  2:24.53  3:45.06  5:07.52  6:22.06  7:42.16  8:51.68 10:13.76

    9.  De Schelde 1                            De Schelde               9:57.66    10:33.55       
        Lieke Beezemer, 91                           Josje van Houwelingen, 90
        Manon Boone, 93                              Lisanne de Jong, 89
          1:15.67  2:48.44  4:05.55  5:32.04  6:41.00  7:58.88  9:11.81 10:33.55

   10.  Koewacht 2                              Koewacht                 9:58.08    10:34.33       
        Celine van Roeyen, 92                        Sabina van Doeselaar, 89
        Anouk Meesen, 89                             Sabine van Waes, 85
          1:14.96  2:36.72  3:50.16  5:11.54  6:28.76  7:55.20  9:07.68 10:34.33

   11.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom           10:16.93    11:28.32       
        Nicky Vanhijfte, 92                          Rody Vanhijfte, 94
        Rani Rootsaert, 95                           Anouk Bron, 95
          1:18.46  2:45.64  4:08.87  5:39.37  7:02.77  8:34.83  9:56.37 11:28.32




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                      Heren, 5 x 50m vrije slag                        Senioren Open
24.05.2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luctor et Emergo 1                      Luctor et Emergo         2:05.84     2:07.16       
        Kring Estafetterecord Senioren
        Toby Aarnoutse, 89                           Bob Dalmeijer, 94
        Joeri van Wallenburg, 90                     Davy Bisslik, 82
        Charles Potin, 83
            24.74    50.20  1:41.82  2:07.16

    2.  De Schelde 1                            De Schelde               2:07.89     2:09.99       
        Kevin Hondsmerk, 88                          Tommy van Overmeeren, 84
        Cees van Houwelingen, 63                     Bas van Houwelingen, 92
        Kevin Dooms, 92
            25.42    51.79  1:17.90  1:44.53  2:09.99

    3.  SZ&PC De Bruinvis 1                     SZ&PC De Bruinvis        2:08.39     2:10.45       
        Alex Eversdijk, 90                           Niek de Ridder, 88
        Tim Roeb, 81                                 Roel Dellaert, 84
        Robbert Dellaert, 83
            26.66    53.04  1:45.21  2:10.45

    4.  De Stormvogel 1                         De Stormvogel            2:12.84     2:14.40       
        Martijn Mechielsen, 90                       Sonny Corré, 93
        Jeroen Dellebeke, 81                         Jan Brink, 62
        Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
            27.22    54.80  1:47.60  2:14.40

    5.  Scheldestroom 1                         Scheldestroom            2:21.41     2:22.56       
        Davy Hermans, 91                             Jurjen Pater, 88
        Robin Dellaert, 88                           Michiel Pater, 93
        Vincent Keijmel, 91
            29.20    57.64  1:54.99  2:22.56

    6.  Koewacht 1                              Koewacht                 2:17.26     2:25.26       
        Roderick van Doeselaar, 92                   Sjoerd van de Poele, 95
        Christoph Bral, 92                           Bert van Waes, 78
        Dominique Rombout, 91
            26.94    55.51  1:58.30  2:25.26

    7.  De Schelde 2                            De Schelde               2:30.79     2:27.60       
        Niels Suy, 93                                Richard Oskam, 94
        Cas van Vorstenbos, 94                       Tristan Loof, 92
        Niek Kampman, 89
            28.06  1:00.41  1:28.35  1:58.81  2:27.60

    8.  Scheldestroom 2                         Scheldestroom            2:35.29     2:36.87       
        Sander Boidin, 92                            Rik Vanhijfte, 96
        Dennis Eggermont, 75                         Robin Hermans, 94
        Bjorn Scherbeijn, 96
            29.11    58.45  2:06.39  2:36.87

    9.  Koewacht 2                              Koewacht                 2:52.29     2:55.61       
        Aaron v d Broeke, 93                         Jeroen Ruissen, 95
        Mariano Kamoen, 96                           Bas Goossen, 95
        Joris van Bunder, 93
            32.87  1:07.92  2:16.85  2:55.61

    NG  De Stormvogel 2                         De Stormvogel            2:23.91                   
        Yannick Mol, 93                              Stefan Roovers, 91
        Bas Mechielsen, 92                           Rowan Leijnse, 93
        Steven Uyl, 93








Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel