Zeeuwse Competitie Hoofdklasse deel 6
Hulst (NED),    20.4.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 5 x 50m vrije slag, Heren Senioren Open

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
20.4.08 - 13:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          2:24.94   640       
          1:09.63  2:24.94
    2.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht             2:38.70   487       
          1:15.21  2:38.70
    3.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             2:42.16   457       
          1:19.66  2:42.16
    4.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             2:45.61   429       
          1:19.55  2:45.61
    5.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             2:48.09   410       
          1:22.11  2:48.09
    6.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             2:49.07   403       
          1:23.45  2:49.07
    7.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             2:50.59   392       
          1:22.31  2:50.59
    8.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom          2:51.85   384       
          2:51.85
    9.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             2:52.55   379       
          1:23.28  2:52.55
   10.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom          2:56.78   353       
          1:23.86  2:56.78
   11.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             3:06.80   299       
          3:06.80
   12.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          3:14.48   265       
          1:36.38  3:14.48
   13.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht             3:17.44   253       
          1:37.45  3:17.44
   14.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht             3:21.83   237       
          1:41.22  3:21.83
   DIS  Naomi Smits                   90   Scheldestroom          2:58.78             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.35  2:58.78



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
20.4.08 - 13:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             2:20.96   501       
          1:08.28  2:20.96
    2.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             2:21.39   496       
          1:08.62  2:21.39
    3.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom          2:35.54   373       
          1:13.76  2:35.54
    4.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          2:39.64   345       
          1:13.81  2:39.64
    5.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             2:48.34   294       
          1:21.41  2:48.34
    6.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             2:58.78   245       
          1:25.36  2:58.78
    7.  Tim Totté                     95   Scheldestroom          3:23.19   167       
          1:41.18  3:23.19
   DIS  Kevin Dickie                  94   De Schelde             2:54.75             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:24.42  2:54.75
   DIS  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             3:22.09             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.11  3:22.09
   DIS  Max Engelen                   96   Scheldestroom          3:26.65             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:41.73  3:26.65



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren Open
20.4.08 - 13:50                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel            29.26   565       
    2.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom            30.38   505       
    3.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom            30.52   498       
    4.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom            30.79   485  FJ 1 
    5.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht               30.79   485  FJ 2 
    6.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht               30.97   477       
    7.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            31.11   470       
    8.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht               31.14   469       
    9.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom            31.35   459  FJ 1 
   10.  Lieke Beezemer                91   De Schelde               31.35   459  FJ 2 
   11.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht               31.41   457       
   12.  Layla van Driel               92   De Schelde               32.28   421       
   13.  Anouk Molewijk                95   De Schelde               32.29   420       
   14.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               32.54   411       
   15.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom            32.56   410       
   16.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht               32.72   404       
   17.  Eline van der Werf            94   De Schelde               32.73   404       
   18.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel            33.12   390       
   19.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom            33.18   388       
   20.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               33.28   384       
   21.  Myriam Baute                  94   De Schelde               33.42   379       
   22.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom            33.47   378       
   23.  Anouk Bron                    95   Scheldestroom            33.56   374       
   24.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom            33.65   371       
   25.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde               33.88   364  FJ 1 
   26.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde               33.88   364  FJ 2 
   27.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom            33.95   362       
   28.  Stephany de Gruijter          94   De Schelde               34.12   356       
   29.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom            34.13   356       
   30.  Stephanie van der Linden      96   De Schelde               34.55   343       
   31.  Romy de Bruijne               96   De Schelde               34.71   338       
   32.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel            35.41   319       
   33.  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht               35.56   315  FJ 1 
   34.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel            35.56   315  FJ 2 
   35.  Ashley van Rijsewijk          94   ZCKoewacht               36.08   301       
   36.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht               36.62   288       
   37.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom            36.87   282       
   38.  Emma Pool                     96   De Schelde               36.97   280       
   39.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel            37.08   278       
   40.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht               37.14   276       
   41.  Charissa Loof                 96   De Schelde               38.30   252       
   42.  Nadine van Geersdaele         94   De Schelde               38.38   250       
   43.  Anne Mahu                     96   ZCKoewacht               38.53   247       
   44.  Roxan Pieters                 94   De Schelde               40.16   219       
   45.  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht               40.85   208       
   46.  Esmée Siben                   96   De Schelde               40.88   207       
   47.  Merel Beemster                95   De Schelde               42.09   190  FJ 1 
   48.  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht               42.09   190  FJ 2 
   49.  Nadia van de Woestijne        95   Scheldestroom            42.70   182       
   50.  Ane Sletten                   93   De Schelde               43.86   168       
   51.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht               48.99   120       
   52.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht               51.05   106       
   53.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht               53.45    93       
   54.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht               53.82    91       
   DIS  Kimberley Jansen              94   De Stormvogel                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Manon Boone                   93   De Schelde                                 
    NG  Jamie van Driel               96   De Schelde                                 
    NG  Manon van Geersdaele          92   De Schelde                                 
    NG  Sophie Tolhuijsen             96   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 50m vrije slag              Heren Senioren Open
20.4.08 - 14:00                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               25.89   555       
    2.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel            26.12   541       
    3.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel            26.32   529       
    4.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               26.35   527       
    5.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            26.71   506  FJ 1 
    6.  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom            26.71   506  FJ 2 
    7.  Kevin Dooms                   92   De Schelde               27.19   479       
    8.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom            28.44   419       
    9.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht               28.51   416       
   10.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde               28.53   415       
   11.  Tristan Loof                  92   De Schelde               28.72   407       
   12.  Robin Breel                   92   De Stormvogel            28.81   403       
   13.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom            28.89   400       
   14.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom            29.57   373       
   15.  Richard Oskam                 94   De Schelde               29.96   358       
   16.  Jeroen de Putter              92   De Schelde               30.68   334       
   17.  Ozzie Hoogesteger             95   De Stormvogel            31.84   299       
   18.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde               32.06   292       
   19.  Christian de Die              95   De Schelde               32.21   288       
   20.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel            32.38   284       
   21.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht               32.44   282       
   22.  Laurens Westerweele           94   Scheldestroom            33.09   266       
   23.  Thijs de Vries                95   Scheldestroom            33.46   257       
   24.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom            33.59   254       
   25.  Yoshua Rijk                   95   Scheldestroom            35.43   217       
   26.  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde               36.36   200       
   27.  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel            37.59   181       
   28.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht               38.42   170       
   29.  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom            38.56   168       
   30.  Max Engelen                   96   Scheldestroom            39.70   154       
   31.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht               40.26   148       
   32.  Tim Totté                     95   Scheldestroom            40.47   145       
   33.  Yannick van de Voorde         95   ZCKoewacht               41.58   134       
   34.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht               41.70   133       
   35.  Wiegert Lehembre              96   ZCKoewacht               51.64    70       
   DIS  William de Jonge              95   Scheldestroom                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
    NG  Youri Melse                   95   De Schelde                                 
    NG  Robin Hermans                 94   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Dames, 200m vlinderslag             Dames Senioren Open
20.4.08 - 14:10                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             2:41.00   474       
          1:13.08  2:41.00
    2.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          2:58.81   346       
          1:24.91  2:58.81
    3.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom          3:09.62   290       
          1:24.47  3:09.62
   DIS  Naomi Smits                   90   Scheldestroom                              
        AF - AF:  Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
    NG  Manon Boone                   93   De Schelde                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Heren, 400m vrije slag             Heren Senioren Open
20.4.08 - 14:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          4:32.22   522       
          1:03.92  2:12.67  4:32.22
    2.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             4:34.16   511       
          1:02.74  2:13.16  4:34.16
    3.  Bas van Houwelingen           92   De Schelde             4:34.93   506       
          1:05.81  2:16.66  4:34.93
    4.  Niels Suy                     93   De Schelde             4:43.56   462       
          1:05.06  2:17.33  4:43.56
    5.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel          4:48.96   436       
          1:02.54  2:14.91  4:48.96
    6.  Jeroen Dellebeke              81   De Stormvogel          4:52.16   422       
          1:08.34  2:23.88  4:52.16
    7.  Steven Uyl                    93   De Stormvogel          4:57.74   399       
          1:09.29  2:25.86  4:57.74
    8.  Richard Oskam                 94   De Schelde             5:08.96   357       
          1:09.39  2:27.10  5:08.96
    9.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom          5:09.65   354       
          1:11.86  2:30.93  5:09.65
   10.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom          5:10.06   353       
          1:12.90  2:31.16  5:10.06
   11.  Levy Kort                     96   De Stormvogel          5:13.11   343       
          1:14.61  2:34.57  5:13.11
   12.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          5:13.96   340       
          1:03.24  2:22.44  5:13.96
   13.  Gijs Manhave                  94   De Schelde             5:22.14   315       
          1:13.95  2:36.43  5:22.14
   14.  Raymond Tax                   94   De Stormvogel          5:25.28   306       
          1:15.11  2:38.01  5:25.28
   15.  Kevin Dickie                  94   De Schelde             5:37.64   273       
          1:16.76  2:43.33  5:37.64
   16.  Ozzie Hoogesteger             95   De Stormvogel          5:45.54   255       
          1:16.92  2:45.14  5:45.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren Open
20.4.08 - 14:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht               35.91   599       
    2.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht               36.73   560       
    3.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom            37.91   509       
    4.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht               38.12   501       
    5.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht               38.44   488       
    6.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel            39.80   440       
    7.  Lieke Beezemer                91   De Schelde               39.92   436       
    8.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel            39.92   436  FJ 1 
    9.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom            39.92   436  FJ 2 
   10.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht               39.98   434       
   11.  Anouk Bron                    95   Scheldestroom            41.23   396       
   12.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde               41.71   382       
   13.  Eline van der Werf            94   De Schelde               42.09   372       
   14.  Anouk Molewijk                95   De Schelde               42.13   371       
   15.  Bianca de Pooter              92   De Schelde               42.20   369       
   16.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom            42.47   362       
   17.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht               43.10   346       
   18.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom            43.18   345       
   19.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom            43.34   341       
   20.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom            43.35   340       
   21.  Stephanie van der Linden      96   De Schelde               43.49   337       
   22.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht               44.15   322       
   23.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom            44.26   320  FJ 1 
   24.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel            44.26   320  FJ 2 
   25.  Layla van Driel               92   De Schelde               44.58   313       
   26.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom            44.63   312       
   27.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht               44.66   311       
   28.  Kirsti Sletten                96   De Schelde               45.43   296       
   29.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht               46.00   285       
   30.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel            46.13   283       
   31.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht               46.67   273       
   32.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht               46.96   268       
   33.  Ashley van Rijsewijk          94   ZCKoewacht               47.25   263       
   34.  Charissa Loof                 96   De Schelde               47.45   260       
   35.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht               47.68   256       
   36.  Paula Zulfah                  96   De Stormvogel            48.07   250       
   37.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom            48.41   244  FJ 1 
   38.  Emma Pool                     96   De Schelde               48.41   244  FJ 2 
   39.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht               48.47   244       
   40.  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht               49.25   232       
   41.  Roxan Pieters                 94   De Schelde               50.44   216       
   42.  Nadia van de Woestijne        95   Scheldestroom            51.98   197       
   43.  Merel Beemster                95   De Schelde               52.58   191       
   44.  Tessy Block                   96   ZCKoewacht               53.51   181       
   45.  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht               53.70   179       
   46.  Kimberley Jansen              94   De Stormvogel            54.54   171       
   47.  Kelsey van de Broeke          96   ZCKoewacht               58.18   141       
   48.  Rowena Block                  96   ZCKoewacht               58.58   138       
   49.  Anne Mahu                     96   ZCKoewacht               59.09   134       
   50.  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht               59.86   129       
   DIS  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht                                 
        AE - AE:  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
   DIS  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Romy de Bruijne               96   De Schelde               43.46             
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel            44.14             
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
   DIS  Stephany de Gruijter          94   De Schelde               48.82             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Esmée Siben                   96   De Schelde               51.41             
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
    NG  Manon Boone                   93   De Schelde                                 
    NG  Jamie van Driel               96   De Schelde                                 
    NG  Sophie Tolhuijsen             96   ZCKoewacht                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 50m schoolslag              Heren Senioren Open
20.4.08 - 14:45                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tommy van Overmeeren          84   De Schelde               31.22   626       
    2.  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom            34.29   473       
    3.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel            34.86   450       
    4.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht               35.87   413       
    5.  Kevin Dooms                   92   De Schelde               36.06   406       
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht               36.72   385       
    7.  Tristan Loof                  92   De Schelde               37.54   360       
    8.  Joris Boekhorst               91   Scheldestroom            37.64   357       
    9.  Ivar Jansen v Rosendaal       92   De Schelde               38.51   334       
   10.  Robin Breel                   92   De Stormvogel            38.86   325       
   11.  Stefan Roovers                91   De Stormvogel            38.96   322       
   12.  Laurens Westerweele           94   Scheldestroom            40.02   297       
   13.  Jeroen de Putter              92   De Schelde               40.42   289       
   14.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom            40.62   284       
   15.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht               41.14   274       
   16.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht               41.67   263       
   17.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel            42.60   246       
   18.  Yoshua Rijk                   95   Scheldestroom            46.20   193       
   19.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde               47.35   179       
   20.  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom            48.79   164       
   21.  William de Jonge              95   Scheldestroom            49.43   158       
   22.  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde               50.28   150       
   23.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht               50.63   147       
   24.  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht               53.42   125  FJ 1 
   25.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht               53.42   125  FJ 2 
   DIS  Wiegert Lehembre              96   ZCKoewacht                                 
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Thijs de Vries                95   Scheldestroom                              
        AA - AA:  Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
   DIS  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht               50.92             
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
   DIS  Yannick van de Voorde         95   ZCKoewacht               52.45             
        SA - SA:  Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken voordat bij het wijdste gedeelte van de 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
    NG  Youri Melse                   95   De Schelde                                 
    NG  Robin Hermans                 94   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Dames, 100m wisselslag             Dames Senioren Open
20.4.08 - 14:55                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith Stap                   93   De Stormvogel          1:07.89   697       
          1:07.89
    2.  Stephanie Rombout             88   ZCKoewacht             1:08.03   693       
          1:08.03
    3.  Josje van Houwelingen         90   De Schelde             1:10.10   633       
            32.02  1:10.10
    4.  Anniek Minderhoud             93   De Stormvogel          1:14.26   533       
          1:14.26
    5.  Anouk Meesen                  89   ZCKoewacht             1:15.73   502       
          1:15.73
    6.  Talitha Ruissen               91   ZCKoewacht             1:16.66   484       
          1:16.66
    7.  Jaimy Kort                    92   De Stormvogel          1:17.57   467       
            36.54  1:17.57
    8.  Valerie Manhave               88   Scheldestroom          1:17.66   466       
          1:17.66
    9.  Kirsten de Boevere            93   Scheldestroom          1:17.77   464       
            37.48  1:17.77
   10.  Naomi Gelderland              90   ZCKoewacht             1:17.80   463       
          1:17.80
   11.  Lieke Beezemer                91   De Schelde             1:18.12   458       
          1:18.12
   12.  Eline Nijskens                88   ZCKoewacht             1:18.26   455       
          1:18.26
   13.  Celine van Roeyen             92   ZCKoewacht             1:19.11   441       
            36.23  1:19.11
   14.  Rody Vanhijfte                94   Scheldestroom          1:19.56   433       
          1:19.56
   15.  Larissa Gelderland            96   ZCKoewacht             1:20.13   424       
            37.39  1:20.13
   16.  Liliane Solé                  92   De Stormvogel          1:20.47   419       
          1:20.47
   17.  Sabina van Doeselaar          89   ZCKoewacht             1:20.55   417       
          1:20.55
   18.  Anouk Molewijk                95   De Schelde             1:20.92   412       
          1:20.92
   19.  Sabine van Waes               85   ZCKoewacht             1:21.31   406       
          1:21.31
   20.  Nicky Vanhijfte               92   Scheldestroom          1:22.27   392       
          1:22.27
   21.  Bianca de Pooter              92   De Schelde             1:22.28   392       
          1:22.28
   22.  Rani Rootsaert                95   Scheldestroom          1:22.74   385       
          1:22.74
   23.  Kelly Bergez                  96   Scheldestroom          1:22.88   383       
          1:22.88
   24.  Sophie Bonte                  96   ZCKoewacht             1:23.06   381       
          1:23.06
   25.  Dunya Luteijn                 94   De Schelde             1:23.61   373       
          1:23.61
   26.  Pauline Rootsaert             92   Scheldestroom          1:24.59   360       
          1:24.59
   27.  Layla van Driel               92   De Schelde             1:24.83   357       
          1:24.83
   28.  Corline Meulmeester           95   De Stormvogel          1:25.15   353       
          1:25.15
   29.  Anouk Bron                    95   Scheldestroom          1:25.29   352       
          1:25.29
   30.  Myriam Baute                  94   De Schelde             1:25.32   351       
            38.70  1:25.32
   31.  Veronique Vasseur             83   Scheldestroom          1:25.52   349       
          1:25.52
   32.  Eline van der Werf            94   De Schelde             1:25.76   346       
            40.76  1:25.76
   33.  Charlotte Bral                96   ZCKoewacht             1:26.51   337       
            39.64  1:26.51
   34.  Vicky Vermeire                96   Scheldestroom          1:26.77   334       
          1:26.77
   35.  Stephanie van der Linden      96   De Schelde             1:27.02   331       
          1:27.02
   36.  Yentl Geelhoedt               95   De Schelde             1:27.44   326       
          1:27.44
   37.  Lotte Boone                   93   Scheldestroom          1:27.81   322       
          1:27.81
   38.  Eileen van Bunder             96   ZCKoewacht             1:29.52   304       
          1:29.52
   39.  Femke Hiel                    96   ZCKoewacht             1:29.92   300       
            42.92  1:29.92
   40.  Xantina Romkes-le Clercq      94   ZCKoewacht             1:30.23   297       
          1:30.23
   41.  Dorien Vasseur                87   Scheldestroom          1:30.50   294       
          1:30.50
   42.  Rowena de Kok                 96   De Stormvogel          1:31.19   288       
          1:31.19
   43.  Marianne Bhugwandass          93   De Stormvogel          1:32.67   274       
          1:32.67
   44.  Laura Hermans                 96   Scheldestroom          1:34.20   261       
          1:34.20  1:34.20
   45.  Nadine van Geersdaele         94   De Schelde             1:35.63   249       
          1:35.63
   46.  Manon Nijskens                94   ZCKoewacht             1:36.52   243       
          1:36.52
   47.  Josine van Dorsselaer         88   ZCKoewacht             1:36.53   243       
          1:36.53
   48.  Kirsti Sletten                96   De Schelde             1:37.62   235       
          1:37.62
   49.  Roxan Pieters                 94   De Schelde             1:38.13   231       
          1:38.13
   50.  Nadia van de Woestijne        95   Scheldestroom          1:40.36   216       
          1:40.36
   51.  Ane Sletten                   93   De Schelde             1:40.63   214       
          1:40.63
   52.  Ashley van Rijsewijk          94   ZCKoewacht             1:41.12   211       
          1:41.12
   53.  Emma Pool                     96   De Schelde             1:45.13   188       
            52.76  1:45.13
   DIS  Simone de Rijcke              96   ZCKoewacht                                 
        AE - AE:  De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (bij meer dan twee slagen geen tijd noteren).
   DIS  Romy de Bruijne               96   De Schelde             1:31.01             
        VL - VL:  Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
          1:31.01
   DIS  Stephany de Gruijter          94   De Schelde             1:32.27             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:32.27
   DIS  Michelle de Rijcke            96   ZCKoewacht             1:36.96             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:36.96
   DIS  Sanne van Ham                 96   ZCKoewacht             1:40.38             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:40.38
   DIS  Esmée Siben                   96   De Schelde             1:41.95             
        SL - SL:  Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:41.95
   DIS  Anne Mahu                     96   ZCKoewacht             1:44.73             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.73
   DIS  Tine Weemaes                  96   ZCKoewacht             2:02.07             
        RC - RC:  Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:00.60  2:02.07
   DIS  Milou Bogaert                 96   ZCKoewacht             2:10.24             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:10.24
    NG  Manon Boone                   93   De Schelde                                 
    NG  Jamie van Driel               96   De Schelde                                 
    NG  Sophie Tolhuijsen             96   ZCKoewacht                                 
    NG  Naomi Smits                   90   Scheldestroom                              
    NG  Manon van Geersdaele          92   De Schelde             1:25.76   346       
          1:25.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Heren, 100m wisselslag             Heren Senioren Open
20.4.08 - 15:15                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roderick van Doeselaar        92   ZCKoewacht             1:05.51   539       
          1:05.51
    2.  Sander v. Nieuwenhuyzen       91   De Stormvogel          1:06.86   507       
          1:06.86
    3.  Martijn Mechielsen            90   De Stormvogel          1:07.20   499       
            31.57  1:07.20
    4.  Jasper Rouwendal              90   De Stormvogel          1:08.56   470       
          1:08.56
    5.  Kevin Dooms                   92   De Schelde             1:10.25   437       
          1:10.25
    6.  Bert van Waes                 78   ZCKoewacht             1:10.45   433       
          1:10.45
    7.  Davy Hermans                  91   Scheldestroom          1:10.94   424       
          1:10.94
    8.  Tristan Loof                  92   De Schelde             1:11.36   417       
          1:11.36
    9.  Niels Suy                     93   De Schelde             1:12.17   403       
            32.51  1:12.17
   10.  Bjorn Scherbeijn              96   Scheldestroom          1:12.62   396       
          1:12.62
   11.  Robin Breel                   92   De Stormvogel          1:14.66   364       
          1:14.66
   12.  Dominique Rombout             91   ZCKoewacht             1:15.26   355       
            34.73  1:15.26
   13.  Vincent Keijmel               91   Scheldestroom          1:16.35   340       
          1:16.35
   14.  Richard Oskam                 94   De Schelde             1:16.91   333       
          1:16.91
   15.  Joris van Bunder              93   ZCKoewacht             1:19.04   307       
          1:19.04
   16.  Sjoerd van de Poele           95   ZCKoewacht             1:19.28   304       
          1:19.28
   17.  Christian de Die              95   De Schelde             1:20.15   294       
          1:20.15
   18.  Aaron v d Broeke              93   ZCKoewacht             1:20.25   293       
          1:20.25
   19.  Raymond Tax                   94   De Stormvogel          1:20.44   291  FJ 1 
          1:20.44
   20.  Lennard Breel                 95   De Stormvogel          1:20.44   291  FJ 2 
          1:20.44
   21.  Ozzie Hoogesteger             95   De Stormvogel          1:21.66   278       
          1:21.66
   22.  Cas van Vorstenbos            94   De Schelde             1:23.02   265       
          1:23.02
   23.  Dylan van Opdurp              94   Scheldestroom          1:23.41   261       
          1:23.41
   24.  Laurens Westerweele           94   Scheldestroom          1:23.99   256       
          1:23.99
   25.  Thijs de Vries                95   Scheldestroom          1:25.39   243       
            39.16  1:25.39
   26.  Yoshua Rijk                   95   Scheldestroom          1:29.12   214       
          1:29.12
   27.  William de Jonge              95   Scheldestroom          1:34.92   177       
          1:34.92
   28.  Jeroen Ruissen                95   ZCKoewacht             1:35.04   176       
            45.08  1:35.04
   29.  Jay Mark Dacatimbang          95   De Schelde             1:36.46   169       
          1:36.46
   30.  Jean-Paul de Pooter           96   De Stormvogel          1:41.95   143       
          1:41.95
   31.  Bas Goossen                   95   ZCKoewacht             1:42.31   141       
          1:42.31
   32.  Max Engelen                   96   Scheldestroom          1:42.53   141       
          1:42.53
   33.  Arno van Leuven               96   ZCKoewacht             1:43.47   137       
          1:43.47
   34.  Tim Totté                     95   Scheldestroom          1:48.34   119       
          1:48.34
   DIS  Florian Boekhorst             89   Scheldestroom          1:10.36             
        SD - SD:  De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:10.36
   DIS  Jeroen de Putter              92   De Schelde             1:19.95             
        SK - SK:  Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:19.95
   DIS  Rik Vanhijfte                 96   Scheldestroom          1:34.30             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:34.30
   DIS  Yannick van de Voorde         95   ZCKoewacht             1:43.16             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.42  1:43.16
   DIS  Bart Vermeulen                96   ZCKoewacht             1:47.68             
        VC - VC:  Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:47.68
    NG  Robin Hermans                 94   Scheldestroom                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
20.4.08 - 15:30                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             9:38.19   541       
        Talitha Ruissen, 91                    Naomi Gelderland, 90
        Eline Nijskens, 88                     Stephanie Rombout, 88
          1:09.37  2:24.46  9:38.19

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel         10:05.05   472       
        Anniek Minderhoud, 93                  Jaimy Kort, 92
        Judith Stap, 93                        Liliane Solé, 92
          1:07.04  2:19.19 10:05.05

    3.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom         10:38.96   401       
        Kirsten de Boevere, 93                 Pauline Rootsaert, 92
        Nicky Vanhijfte, 92                    Lotte Boone, 93
          1:13.09  2:31.79 10:38.96

    4.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom         10:52.32   377       
        Rody Vanhijfte, 94                     Kelly Bergez, 96
        Rani Rootsaert, 95                     Vicky Vermeire, 96
          1:14.26  2:32.80 10:52.32

    5.  Scheldestroom 3                    Scheldestroom         11:24.64   326       
        Valerie Manhave, 88                    Naomi Smits, 90
        Veronique Vasseur, 83                  Dorien Vasseur, 87
          1:13.74  2:32.62 11:24.64




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12               Heren, 5 x 50m vrije slag            Heren Senioren Open
20.4.08 - 15:40                                                                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Schelde 1                       De Schelde             2:14.10   510       
        Tommy van Overmeeren, 84               Ivar Jansen v Rosendaal, 92
        Niels Suy, 93                          Bas van Houwelingen, 92
        Kevin Dooms, 92
            26.31  2:14.10

    2.  De Stormvogel 1                    De Stormvogel          2:14.19   509       
        Martijn Mechielsen, 90                 Sander v. Nieuwenhuyzen, 91
        Jasper Rouwendal, 90                   Jeroen Dellebeke, 81
        Stefan Roovers, 91
            26.98  2:14.19

    3.  ZCKoewacht 1                       ZCKoewacht             2:29.33   369       
        Roderick van Doeselaar, 92             Aaron v d Broeke, 93
        Dominique Rombout, 91                  Bert van Waes, 78
        Joris van Bunder, 93
            26.38  2:29.33

    4.  De Stormvogel 2                    De Stormvogel          2:33.95   337       
        Raymond Tax, 94                        Lennard Breel, 95
        Steven Uyl, 93                         Levy Kort, 96
        Robin Breel, 92
            30.77  2:33.95

    5.  Scheldestroom 1                    Scheldestroom          2:34.45   334       
        Davy Hermans, 91                       Florian Boekhorst, 89
        Vincent Keijmel, 91                    Robin Hermans, 94
        Joris Boekhorst, 91
            29.04  2:34.45

    6.  Scheldestroom 2                    Scheldestroom          2:52.46   240       
        Bjorn Scherbeijn, 96                   Thijs de Vries, 95
        Dylan van Opdurp, 94                   Yoshua Rijk, 95
        Laurens Westerweele, 94
            30.65  2:52.46

    7.  ZCKoewacht 2                       ZCKoewacht             3:15.45   165       
        Bart Vermeulen, 96                     Arno van Leuven, 96
        Bas Goossen, 95                        Sjoerd van de Poele, 95
        Jeroen Ruissen, 95
            43.42  3:15.45




Splash Meet Manager 2007Registered to Koewacht