Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 1 en later
Nr. 4. Jongens, 100m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 2 en later
Nr. 19. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 22. Jongens, 100m vlinderslag  Junioren 4 en later
Nr. 23. Dames, 200m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 25. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 26. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 27. Dames, 4 x 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 28. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 6 en later
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 33. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 34. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 35. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 36. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 37. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 38. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 39. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 40. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 41. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 42. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 43. Meisjes, 100m vlinderslag  Junioren 3 en later
Nr. 44. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 45. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 46. Heren, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 47. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 48. Jongens, 200m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 49. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 50. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 51. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 52. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 53. Gemengd, 12 x 50m vrije slag  9 jaar en ouder


Promotie-Degradatiewedstrijd A/B competitie
Leiden, 6.4.2008


Programmanr. 1
6-4-2008 - 10:00
Heren, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:34.993:36.32
Martijn Bouwens
Mark Moussa
88
90
26.2255.13
53.93
Martijn van Buuren
Marvin Kruin
76
89
55.07
52.19
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo3:37.203:37.02
Kevin Lebis
Bart Schram
81
91
25.98
26.34
54.76
56.16
Pieter Schoots
Stanley Vleerlaag
87
85
25.72
25.31
54.00
52.10
3.OZ&PC 1OZ&PC3:39.383:40.24
Stef Comello
Kay Beimin
88
89
25.68
26.15
53.93
55.00
Fabian Beimin
Ramon Grootelaar
91
83
26.02
26.45
55.00
56.31
4.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ3:41.523:41.52
Sjoerd Sieval
Kristiaan Lenos
90
83
25.94
25.42
54.21
54.60
Lars Sieval
Jelmar Kluiwstra
93
92
26.04
26.86
55.89
56.82
5.De Stormvogel 1De Stormvogel3:45.153:47.06
Yaïr Klazen
Sonny Corré
90
93
26.51
26.78
56.15
57.19
Martijn Mechielsen
Eelco van Gemert
90
72
26.58
26.41
57.51
56.21
6.AZ&PC 1AZ&PC3:43.713:53.06
Ewoud Tamminga
Mark Pijtak
82
90
26.06
28.88
53.28
1:01.67
Frederik Tamminga
Ron Korzelius
87
65
26.81
28.89
56.79
1:01.32


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-4-2008 - 10:04
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:56.395:00.53
Rosanne Padt
Marit Visscher
95
96
34.911:15.29
1:26.68
Sharona Mlcoch
Davina van Perge
94
95
1:12.72
1:05.84
2.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ5:23.645:10.70
Mariska Teske
Seline Koek
96
94
36.66
38.84
1:15.38
1:24.90
Nina van Hooidonk
Myrthe van Gestel
94
95
37.96
31.76
1:24.62
1:05.80
3.De Stormvogel 1De Stormvogel5:08.465:10.92
Yoshi Corré
Amira Fathi
95
94
37.00
37.06
1:18.07
1:21.63
Savannah Leenheer
Saskia de Haard
96
94
35.30
32.71
1:20.66
1:10.56
4.AZ&PC 1AZ&PC5:20.585:24.43
Laura Moolenaar
Desiree Visser
96
95
40.28
43.37
1:21.69
1:33.84
Shireen Post
Lynn Dybiona
95
95
35.15
33.60
1:17.63
1:11.27
5.OZ&PC 1OZ&PC5:26.755:31.97
Margot Reuvers
Air Tochaiyaphum
95
95
39.75
42.92
1:22.22
1:33.21
Anneke Asbroek
Stefanie ter Bruggen
94
96
36.41
33.81
1:23.41
1:13.13
6.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)5:34.835:34.69
Anne Kooijman
Mirre Thomas
95
95
37.01
43.63
1:16.81
1:33.35
Geke Hasperhoven
Courtney van Huizen
95
96
42.85
32.92
1:34.85
1:09.68


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-4-2008 - 10:11
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:19.451:17.9435.961:17.94
2.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:22.841:19.2337.611:19.23
3.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo1:27.461:20.541:20.54
4.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:24.211:20.6138.341:20.61
5.Laura Moolenaar9600656AZ&PC1:24.031:21.261:21.26
6.Jasmijn Bink9700332LZ 1886-KartoenZ1:24.811:23.0139.441:23.01
7.Stefanie ter Bruggen9600204OZ&PC1:23.801:23.161:23.16
8.Lindy Nijhuis9700010OZ&PC1:23.421:23.9340.091:23.93
9.Eline de Haard9601004De Stormvogel1:24.501:24.63FJ 137.851:24.63
10.Ymke Kluiwstra9600186LZ 1886-KartoenZ1:28.221:24.63FJ 21:24.63
11.Sedona de Keijzer9603164AZ&PC1:24.281:26.7340.361:26.73
12.Tineke van Dort9600012De Stormvogel1:32.361:27.4642.931:27.46
13.Courtney van Huizen9601686Zwemlust/Utrecht(SG)1:29.941:28.0641.951:28.06
14.Maudi Groeneveld9600194OZ&PC1:31.661:28.2942.701:28.29
15.Jacqueline van Rossum9601400Zwemlust/Utrecht(SG)1:38.351:34.9145.881:34.91
16.Manon Broeze9703468AZ&PC1:49.981:37.091:37.09
DISLaura Stokx9601510DAW-Finenzo1:22.841:23.35VE38.251:23.35


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-4-2008 - 10:18
Jongens, 100m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Twan Boot9601201AZ&PC1:12.641:15.3136.501:15.31
2.Pedro Mol9600581De Stormvogel1:21.871:21.0240.651:21.02
3.Levy Kort9600583De Stormvogel1:20.931:21.6439.951:21.64
4.Mohammed el Bakkali9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:26.121:24.3840.631:24.38
5.Dion de Mooy9701803LZ 1886-KartoenZ1:24.291:25.0641.661:25.06
6.André van Kleef9602195AZ&PC1:29.451:26.2842.441:26.28
7.Moemen Badawi9700353LZ 1886-KartoenZ1:32.601:26.9341.621:26.93
8.Wouter Stap9700935De Stormvogel1:26.021:27.5342.661:27.53
9.Mouhlis Sahi9800061LZ 1886-KartoenZ1:39.801:27.6442.821:27.64
10.Seser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:32.091:28.4342.611:28.43
11.Bas Neef9800019OZ&PC1:31.421:29.1245.071:29.12
12.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo1:28.571:30.9845.321:30.98
13.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo1:29.181:32.5045.111:32.50
14.Rens van Amelsvoort9700385OZ&PC1:39.801:35.3546.051:35.35
15.Joey Agema9700937Zwemlust/Utrecht(SG)1:40.661:38.6247.211:38.62
DISChristopher ter Horst9602533OZ&PC1:40.541:39.51RD48.421:39.51
NGDaniël Buijs9600183AZ&PC1:23.53


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-4-2008 - 10:25
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Amira Fathi9402974De Stormvogel1:20.681:22.1538.501:22.15
2.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:27.491:26.0841.161:26.08
3.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:24.761:26.6040.731:26.60
4.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ1:26.681:27.3940.321:27.39
5.Anneke Asbroek9400174OZ&PC1:29.891:30.4243.741:30.42
6.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo1:26.521:31.5343.391:31.53
7.Mirre Thomas9506002Zwemlust/Utrecht(SG)1:26.891:31.7743.671:31.77
8.Fleur Bierman9402020AZ&PC1:33.701:32.8243.911:32.82
9.Air Tochaiyaphum9503768OZ&PC1:32.911:33.23FJ 144.281:33.23
10.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ1:32.051:33.23FJ 244.891:33.23
11.Desiree Visser9505318AZ&PC1:33.921:34.4944.451:34.49
12.Margot Reuvers9501260OZ&PC1:34.161:34.9645.691:34.96
13.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:35.841:35.3645.681:35.36
14.Marlene v.d. Kaaij9404892AZ&PC1:33.471:35.9346.461:35.93
15.Yoshi Corré9503844De Stormvogel1:35.101:36.2344.701:36.23
16.Bodine Corré9503842De Stormvogel1:37.481:37.4743.991:37.47
17.Nina van Hooidonk9403860LZ 1886-KartoenZ1:40.251:38.6946.951:38.69
18.Geke Hasperhoven9504160Zwemlust/Utrecht(SG)1:50.391:47.7551.831:47.75


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-4-2008 - 10:32
Jongens, 100m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Joey ten Doeschot9400145OZ&PC1:04.571:02.2530.391:02.25
2.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.561:02.7630.861:02.76
3.Martijn Teske9401357LZ 1886-KartoenZ1:03.651:02.9629.121:02.96
4.Rico Roels9403119DAW-Finenzo1:05.301:03.9530.341:03.95
5.Rikus de Lange9401261AZ&PC1:05.241:04.761:04.76
6.Jesse Puts9401147Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.641:05.2531.191:05.25
7.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo1:04.611:05.7532.581:05.75
8.Robin Schollink9500103OZ&PC1:06.641:07.7032.141:07.70
9.Sten Heck9401649LZ 1886-KartoenZ1:12.751:08.5132.131:08.51
10.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:11.221:08.7232.321:08.72
11.Lennard Breel9501487De Stormvogel1:08.761:09.9433.161:09.94
12.Casper Segerink9400197OZ&PC1:11.231:11.1134.621:11.11
13.Daniël Buijs9600183AZ&PCNT1:11.2233.801:11.22
14.Ozzie Hoogesteger9503413De Stormvogel1:13.271:11.8334.041:11.83
15.Gabriël Verheij9402199AZ&PC1:14.321:12.9634.211:12.96
16.Kjell Sieval9500823LZ 1886-KartoenZ1:16.501:14.3734.761:14.37
17.Sjakko Bekkers9501591De Stormvogel1:15.611:15.5535.851:15.55


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-4-2008 - 10:38
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:16.702:18.3830.061:04.911:46.862:18.38
2.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)2:26.002:28.0231.451:07.451:53.582:28.02
3.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:30.342:28.3531.761:09.911:53.352:28.35
4.Marieke Hanter8701792OZ&PC2:32.362:30.7632.761:12.511:55.392:30.76
5.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:29.702:31.0332.691:11.681:55.682:31.03
6.Merel van der Ent9303976De Stormvogel2:48.302:33.2831.701:12.731:58.362:33.28
7.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ2:33.852:33.5735.391:15.641:59.362:33.57
8.Mariska v.d. Tol8603558LZ 1886-KartoenZ2:29.602:33.7832.011:09.081:56.272:33.78
9.Mirjam Pannekeet8201256DAW-Finenzo2:38.862:35.6833.201:13.811:58.842:35.68
10.Loes Wijlens8904728OZ&PC2:35.512:35.7733.582:35.77
11.Linda Everlo8801242OZ&PC2:35.132:36.0033.111:12.441:57.502:36.00
12.Lidia v. Bon7000054AZ&PC2:37.712:38.0633.801:13.452:00.142:38.06
13.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)2:37.192:38.0733.431:14.362:03.002:38.07
14.Monique de Haard9203828De Stormvogel2:38.462:39.4834.001:16.732:03.072:39.48
15.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)NT2:39.5533.091:16.352:01.792:39.55
16.Elsbeth v. Dorssen8500724AZ&PC2:40.962:40.5433.971:17.692:02.942:40.54
17.Kelly van Velzen9103186LZ 1886-KartoenZ2:34.222:45.2435.261:15.732:04.342:45.24
DISMarianne vd Poll8903352DAW-Finenzo2:41.182:43.08SK33.292:43.08


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-4-2008 - 10:48
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC2:08.402:08.7632.141:04.981:37.512:08.76
2.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo2:11.082:13.0731.641:05.391:39.292:13.07
3.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)2:14.452:15.4532.211:05.931:40.302:15.45
4.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:15.322:16.3832.281:06.701:42.202:16.38
5.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ2:24.142:20.3032.171:06.971:43.322:20.30
6.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo2:16.852:22.22FJ 130.491:05.811:43.942:22.22
7.Frederik Tamminga8703293AZ&PCNT2:22.22FJ 233.021:09.071:45.892:22.22
8.Eelco van Gemert7200299De Stormvogel2:24.112:22.6233.781:09.771:46.352:22.62
9.Stefan Roovers9102753De Stormvogel2:22.492:23.00FJ 133.021:08.731:46.452:23.00
10.Mathijs Brandhorst8800481OZ&PC2:20.352:23.00FJ 233.071:09.421:46.982:23.00
11.Jonathan de Graaff8705045LZ 1886-KartoenZ2:25.432:23.9033.091:08.531:45.602:23.90
12.Jan Brink6200091De Stormvogel2:25.322:25.7933.941:10.971:48.172:25.79
13.Arnoud Keizer8401151OZ&PC2:24.442:26.4434.041:11.321:49.062:26.44
14.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo2:25.442:26.8635.261:13.021:50.132:26.86
15.Vincent Versteeg7701003Zwemlust/Utrecht(SG)2:33.092:31.1235.591:13.591:52.552:31.12
16.Martijn van Buuren7600169Zwemlust/Utrecht(SG)2:26.422:31.9236.081:13.631:52.682:31.92
17.Wouter Smidt8703093OZ&PC2:32.472:33.1336.521:14.511:53.852:33.13
18.Ron Korzelius6500513AZ&PC2:38.672:37.5937.361:17.461:57.732:37.59


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-4-2008 - 10:58
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:54.642:54.2339.071:23.592:08.972:54.23
2.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ2:53.092:54.9239.141:23.422:09.452:54.92
3.Janet van der Poel9301842LZ 1886-KartoenZ2:58.322:55.1338.961:23.512:09.342:55.13
4.Marloes Giesselink9200612OZ&PC3:00.162:55.9739.351:23.442:09.262:55.97
5.Nicole ter Bruggen9200328OZ&PC2:51.102:57.9938.081:22.612:10.082:57.99
6.Anniek Minderhoud9302698De Stormvogel3:02.683:02.2640.291:26.162:14.233:02.26
7.Iris Pijtak9300602AZ&PC3:00.953:03.2642.131:29.622:17.013:03.26
8.Dieuwertje Jorink9302306DAW-Finenzo3:04.223:04.2041.201:27.292:15.573:04.20
9.Iris Dingemanse9205056De Stormvogel3:12.493:07.0842.501:29.362:18.993:07.08
10.Jaimy Kort9205654De Stormvogel3:06.113:07.1341.461:29.432:19.033:07.13
11.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo3:14.213:07.8740.641:26.902:17.143:07.87
12.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo3:06.463:10.5841.931:30.472:21.393:10.58
13.Sabrina Charehbili9203370Zwemlust/Utrecht(SG)NT3:12.5742.711:31.782:22.253:12.57
14.Ilka van Veldhuijzen9304990AZ&PC3:19.303:14.5043.461:32.412:22.233:14.50
15.Marjolein van Kleef9301398LZ 1886-KartoenZ3:15.683:16.0741.921:32.002:24.483:16.07
DISCharelle Hanewald9305186AZ&PC3:14.823:15.04SK42.611:31.912:23.203:15.04


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-4-2008 - 11:10
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Sonny Corré9303615De Stormvogel2:04.532:02.7728.1859.621:30.552:02.77
2.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)2:04.672:04.6729.111:01.671:33.512:04.67
3.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.542:04.8427.9959.381:32.612:04.84
4.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ2:04.982:08.1928.101:00.281:34.212:08.19
5.Rick Cristen9200201OZ&PC2:09.842:09.4228.401:01.131:35.502:09.42
6.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:10.592:09.8028.061:00.571:35.232:09.80
7.David Beijer9202051Zwemlust/Utrecht(SG)2:13.402:11.62FJ 129.611:02.301:37.352:11.62
8.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo2:17.772:11.62FJ 229.171:02.141:37.502:11.62
9.Yannick Mol9302899De Stormvogel2:12.022:12.5730.071:03.231:38.362:12.57
10.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo2:26.532:12.8629.641:03.491:38.702:12.86
11.Bas Onderstal9205967LZ 1886-KartoenZ2:06.962:13.4829.061:01.511:36.572:13.48
12.Colin Siers9201195OZ&PC2:13.782:13.5429.801:03.261:38.762:13.54
13.Steven Uyl9304075De Stormvogel2:12.752:14.9630.821:04.811:40.712:14.96
14.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC2:19.222:16.2731.001:05.211:40.962:16.27
15.Karel Melis9601529AZ&PCNT2:27.6734.001:11.731:50.102:27.67
16.Huub Koster9200741OZ&PC2:31.602:31.0735.171:14.021:53.672:31.07
17.Lennertjan van Duijn9401833AZ&PC2:39.362:36.1435.091:15.101:56.392:36.14


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-4-2008 - 11:19
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.431:04.0329.891:04.03
2.Judith Stap9302702De Stormvogel1:07.661:06.0230.321:06.02
3.Ilse van Hoorn9001578Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.391:08.1831.371:08.18
4.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC1:12.631:09.7032.231:09.70
5.Mieke van Dort9100780De Stormvogel1:09.221:10.6132.401:10.61
6.Kelly Teunissen9201740OZ&PC1:10.131:10.6232.601:10.62
7.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:12.271:11.6932.731:11.69
8.Evelien Kip9200932OZ&PC1:16.641:14.8634.131:14.86
9.Shireen Post9503286AZ&PC1:15.141:15.0534.881:15.05
9.Daniëlle Vermeulen9103240AZ&PC1:13.641:15.0534.711:15.05
11.Karlijn Kerkvliet9304024LZ 1886-KartoenZ1:15.061:16.3434.561:16.34
12.Pien Burger9306202DAW-Finenzo1:17.161:17.2634.761:17.26
13.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo1:18.881:17.9533.651:17.95
14.Simone de Boer9306858LZ 1886-KartoenZ1:18.601:18.6835.771:18.68
15.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ1:15.461:20.0035.861:20.00
16.Saskia de Haard9401972De Stormvogel1:19.051:23.3837.441:23.38
17.Bernadette Kramer9303354AZ&PC1:36.051:36.4041.221:36.40
NGMarloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)1:10.41


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-4-2008 - 11:25
Jongens, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)1:02.171:02.1630.541:02.16
2.Fabian Beimin9100087OZ&PC1:02.161:02.3530.511:02.35
3.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ1:03.421:04.8531.761:04.85
4.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo1:04.761:05.2531.751:05.25
5.Aschwin van Zoest9102677LZ 1886-KartoenZ1:05.731:05.6931.321:05.69
6.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.961:05.8832.381:05.88
7.Bart Schram9103683DAW-Finenzo1:09.491:06.4931.461:06.49
8.Thomas Nijenhuis9105565OZ&PC1:10.041:07.4432.781:07.44
9.Sander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel1:08.651:07.7232.001:07.72
10.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo1:07.131:08.1332.861:08.13
11.Martijn Mechielsen9001933De Stormvogel1:09.721:08.7534.081:08.75
12.Erik Koops9104571Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.331:10.5933.761:10.59
13.Yaïr Klazen9001557De Stormvogel1:07.451:10.6433.851:10.64
14.Mark Pijtak9002287AZ&PC1:12.061:13.3135.311:13.31
15.Bas Zierikzee9204321LZ 1886-KartoenZ1:14.311:16.3036.381:16.30
16.Gerald van Dalen9104751AZ&PC1:17.921:17.0337.481:17.03
17.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC1:16.421:18.0038.811:18.00
NGHuub ter Laak9103149OZ&PC1:10.69


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-4-2008 - 11:31
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC1:19.391:16.4236.041:16.42
2.Sharon Teunissen8904088OZ&PC1:16.411:16.8236.441:16.82
3.Manon Minneboo9301548De Stormvogel1:18.361:18.4337.041:18.43
4.Kimberley Beimin8700218OZ&PC1:17.051:19.7636.541:19.76
5.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ1:17.591:19.9337.421:19.93
6.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)NT1:21.3437.971:21.34
7.Marieke Verbeek8904272DAW-Finenzo1:22.771:21.4338.341:21.43
8.Marike Boersen8800402Zwemlust/Utrecht(SG)1:19.321:21.6638.191:21.66
9.Mirjam Pannekeet8201256DAW-Finenzo1:23.881:21.9939.121:21.99
10.Marieke Stuiver8502812AZ&PC1:21.121:22.1638.911:22.16
11.Monique de Haard9203828De Stormvogel1:19.651:22.9738.441:22.97
11.Esther Nijgh8401758LZ 1886-KartoenZ1:19.781:22.9738.001:22.97
13.Nikita Kruis8902486De Stormvogel1:22.781:23.2538.881:23.25
14.Elsbeth v. Dorssen8500724AZ&PC1:23.481:23.5139.921:23.51
15.Kelly van Velzen9103186LZ 1886-KartoenZ1:19.091:25.7939.221:25.79
16.Wieteke Elzinga8601038DAW-Finenzo1:26.251:26.3541.061:26.35
17.Petra Frowijn6600098AZ&PC1:27.391:26.9541.071:26.95
18.Chantal Molenkamp9002624DAW-Finenzo1:31.441:34.0944.391:34.09
NGMarjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)1:23.74


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-4-2008 - 11:40
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC51.4251.9724.8951.97
2.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo53.1453.5526.1653.55
3.Martijn van Buuren7600169Zwemlust/Utrecht(SG)53.6454.5226.3854.52
4.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ54.0254.8426.2754.84
5.Stef Comello8801133OZ&PC53.1354.9826.1754.98
6.Wouter Vink8803609Zwemlust/Utrecht(SG)55.7755.1226.0355.12
7.Pieter Schoots8702979DAW-Finenzo54.5255.7726.5155.77
8.Kevin Lebis8101037DAW-Finenzo53.8455.9526.6055.95
9.Kay Beimin8900163OZ&PC54.9156.3827.0656.38
10.Frederik Tamminga8703293AZ&PC56.8957.0628.0457.06
11.Kevin vd Poll8602429DAW-Finenzo55.9557.1026.8857.10
12.Jonathan de Graaff8705045LZ 1886-KartoenZ57.4557.2027.4857.20
13.Eelco van Gemert7200299De Stormvogel56.6257.2827.7157.28
14.Jan Brink6200091De Stormvogel56.9958.3228.3958.32
15.Boy Heijnekamp8901161LZ 1886-KartoenZ56.1359.7328.4859.73
16.Mark Zwart7901461Zwemlust/Utrecht(SG)56.361:00.6628.271:00.66
17.Jeroen Dellebeke8100353De Stormvogel1:01.981:01.3328.361:01.33
18.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ59.341:01.8228.921:01.82
19.Robin Breel9206111De Stormvogel1:03.881:05.1030.301:05.10
NGHelco Timmerman7901221AZ&PC1:01.68


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-4-2008 - 11:47
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:07.411:06.0632.021:06.06
2.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:09.551:08.3533.381:08.35
3.Laura Moolenaar9600656AZ&PC1:08.981:08.8833.341:08.88
4.Lindy Nijhuis9700010OZ&PC1:09.801:09.1233.431:09.12
5.Courtney van Huizen9601686Zwemlust/Utrecht(SG)1:13.671:10.6933.521:10.69
6.Jasmijn Bink9700332LZ 1886-KartoenZ1:11.111:10.7634.391:10.76
7.Stefanie ter Bruggen9600204OZ&PC1:13.351:10.8834.111:10.88
8.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo1:12.281:12.1535.101:12.15
9.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo1:12.461:12.5135.421:12.51
10.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel1:12.731:12.8934.921:12.89
11.Ymke Kluiwstra9600186LZ 1886-KartoenZ1:11.701:13.9435.121:13.94
12.Bente Zwaferink9600200OZ&PC1:13.531:14.6033.951:14.60
13.Sedona de Keijzer9603164AZ&PC1:15.031:15.82FJ 136.241:15.82
14.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:13.851:15.82FJ 21:15.82
15.Tineke van Dort9600012De Stormvogel1:19.821:20.9137.811:20.91
16.Jacqueline van Rossum9601400Zwemlust/Utrecht(SG)1:22.671:24.4940.221:24.49
17.Manon Broeze9703468AZ&PC1:31.861:26.1639.391:26.16


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-4-2008 - 11:53
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.André van Kleef9602195AZ&PC1:24.801:28.1541.431:28.15
2.Twan Boot9601201AZ&PC1:37.991:32.3943.731:32.39
3.Pedro Mol9600581De Stormvogel1:33.671:35.0945.821:35.09
4.Mohammed el Bakkali9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:40.121:39.0248.431:39.02
5.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo1:39.381:39.5048.681:39.50
6.Mouhlis Sahi9800061LZ 1886-KartoenZ1:46.621:40.3648.201:40.36
7.Alex Breel9700945De Stormvogel1:44.081:42.2949.241:42.29
8.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo1:42.381:42.7349.861:42.73
9.Bas Neef9800019OZ&PC1:47.481:47.2252.131:47.22
10.Christopher ter Horst9602533OZ&PC1:47.101:47.9451.321:47.94
11.Dion de Mooy9701803LZ 1886-KartoenZ1:46.831:48.3552.181:48.35
12.Rens van Amelsvoort9700385OZ&PC1:54.951:58.9955.341:58.99
13.Joey Agema9700937Zwemlust/Utrecht(SG)1:58.212:02.2355.042:02.23
DISMoemen Badawi9700353LZ 1886-KartoenZ1:43.91AA
DISLevy Kort9600583De Stormvogel1:32.221:31.32SK43.891:31.32
DISSeser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:48.991:50.02SK+SA52.911:50.02
NGDaniël Buijs9600183AZ&PC1:35.76


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-4-2008 - 12:01
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:12.661:14.6635.191:14.66
2.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:17.581:16.6137.451:16.61
3.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:19.821:17.2238.471:17.22
4.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ1:19.521:19.5338.801:19.53
5.Margot Reuvers9501260OZ&PC1:22.421:19.5438.951:19.54
6.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ1:21.071:19.7039.511:19.70
7.Mirre Thomas9506002Zwemlust/Utrecht(SG)1:28.311:19.9539.801:19.95
8.Nina van Hooidonk9403860LZ 1886-KartoenZ1:21.741:20.2639.211:20.26
9.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo1:22.781:20.6938.901:20.69
10.Yoshi Corré9503844De Stormvogel1:17.941:20.8439.751:20.84
11.Anneke Asbroek9400174OZ&PC1:22.891:21.7340.391:21.73
12.Saskia de Haard9401972De Stormvogel1:19.061:23.8340.391:23.83
13.Air Tochaiyaphum9503768OZ&PCNT1:24.2640.261:24.26
14.Marlene v.d. Kaaij9404892AZ&PC1:26.381:25.3943.361:25.39
15.Desiree Visser9505318AZ&PC1:25.451:25.7642.541:25.76
16.Lynn Dybiona9501786AZ&PC1:31.071:27.8543.121:27.85
17.Bodine Corré9503842De Stormvogel1:22.301:28.2741.301:28.27
18.Geke Hasperhoven9504160Zwemlust/Utrecht(SG)1:29.261:28.8643.861:28.86


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-4-2008 - 12:08
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Joey ten Doeschot9400145OZ&PC1:12.221:10.6433.091:10.64
2.Jesse Puts9401147Zwemlust/Utrecht(SG)1:23.061:13.3332.981:13.33
2.Martijn Teske9401357LZ 1886-KartoenZ1:16.081:13.3333.661:13.33
4.Robin Schollink9500103OZ&PC1:13.291:15.1134.421:15.11
5.Daniël Buijs9600183AZ&PCNT1:16.8135.191:16.81
6.Rikus de Lange9401261AZ&PC1:20.041:17.9835.421:17.98
7.Ozzie Hoogesteger9503413De Stormvogel1:25.231:22.1236.181:22.12
8.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:22.851:22.6238.041:22.62
9.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:22.631:23.5237.861:23.52
10.Lennard Breel9501487De Stormvogel1:26.161:24.3637.821:24.36
11.Sten Heck9401649LZ 1886-KartoenZ1:34.881:25.6937.831:25.69
12.Casper Segerink9400197OZ&PC1:27.821:27.5639.991:27.56
13.Gabriël Verheij9402199AZ&PC1:38.821:32.7342.731:32.73
14.Sjakko Bekkers9501591De Stormvogel1:33.291:33.8243.011:33.82
15.Kjell Sieval9500823LZ 1886-KartoenZ1:29.381:34.0043.341:34.00
DISRico Roels9403119DAW-Finenzo1:20.621:18.31VH35.641:18.31
DISVincent Schram9402041DAW-Finenzo1:31.911:30.10VE40.751:30.10


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-4-2008 - 12:15
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:00.742:01.2528.4659.251:30.252:01.25
2.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.192:10.44FJ 129.901:03.561:38.052:10.44
3.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)2:06.832:10.44FJ 230.731:04.411:37.512:10.44
4.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ2:12.782:12.1830.021:03.801:38.242:12.18
5.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:15.072:13.7430.941:04.841:39.202:13.74
6.Merel van der Ent9303976De Stormvogel2:17.862:14.7931.971:07.201:41.602:14.79
7.Esther Nijgh8401758LZ 1886-KartoenZ2:11.872:16.3030.891:05.491:40.992:16.30
8.Mariska v.d. Tol8603558LZ 1886-KartoenZ2:16.372:16.3830.831:05.261:41.452:16.38
9.Marieke Hanter8701792OZ&PC2:15.062:17.8331.421:06.121:42.162:17.83
10.Anne Boomars8900460OZ&PC2:13.172:19.0729.401:02.701:38.992:19.07
11.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo2:14.432:19.5031.681:07.521:44.082:19.50
12.Loes Wijlens8904728OZ&PC2:12.542:19.9531.391:06.541:43.202:19.95
13.Petra Frowijn6600098AZ&PC2:19.942:21.8831.731:07.081:44.352:21.88
14.Lidia v. Bon7000054AZ&PC2:16.962:23.0931.861:07.641:44.772:23.09
15.Eline van Suchtelen8603466Zwemlust/Utrecht(SG)2:21.212:23.5232.061:07.751:45.692:23.52
16.Monique de Haard9203828De Stormvogel2:22.242:24.8333.311:09.791:48.032:24.83
17.Nikita Kruis8902486De Stormvogel2:23.542:24.9232.131:08.571:46.922:24.92


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-4-2008 - 12:24
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ2:33.162:34.8033.451:12.511:53.642:34.80
2.Ronald Hart7800391DAW-Finenzo2:33.782:37.0534.391:13.301:54.502:37.05
3.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ2:36.372:39.0135.861:16.201:57.952:39.01
4.Vincent Versteeg7701003Zwemlust/Utrecht(SG)2:40.962:40.07FJ 135.291:16.751:58.452:40.07
5.Kevin vd Poll8602429DAW-Finenzo2:39.582:40.07FJ 235.121:16.071:59.182:40.07
6.Martijn Bouwens8800461Zwemlust/Utrecht(SG)2:43.632:41.9736.041:16.961:59.512:41.97
7.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo2:34.662:42.4535.281:16.882:00.392:42.45
8.Frederik Tamminga8703293AZ&PC2:43.442:43.5636.741:18.742:01.022:43.56
9.Ramon Grootelaar8300793OZ&PC2:36.612:43.7834.401:14.431:58.272:43.78
10.Mark Zwart7901461Zwemlust/Utrecht(SG)2:40.392:43.9135.611:17.402:02.952:43.91
11.Ewoud Tamminga8201701AZ&PCNT2:44.5038.601:21.442:03.362:44.50
12.Wouter Smidt8703093OZ&PC2:45.682:45.9636.871:18.562:01.812:45.96
13.Kay Beimin8900163OZ&PC2:39.362:46.1136.101:18.002:01.832:46.11
14.Jeroen Dellebeke8100353De Stormvogel2:49.452:46.4438.311:20.822:03.702:46.44
15.Jan Brink6200091De Stormvogel2:49.962:52.6039.991:23.622:07.802:52.60
16.Boy Heijnekamp8901161LZ 1886-KartoenZ2:42.832:56.2039.131:24.292:10.102:56.20
17.Ron Korzelius6500513AZ&PC2:54.783:03.5740.101:26.822:15.893:03.57


<< TOP >>
Programmanr. 21
6-4-2008 - 12:34
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)1:06.461:07.3732.841:07.37
2.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:08.401:09.7234.081:09.72
3.Iris Pijtak9300602AZ&PC1:13.501:13.3035.981:13.30
4.Janet van der Poel9301842LZ 1886-KartoenZ1:14.771:15.0636.301:15.06
5.Dieuwertje Jorink9302306DAW-Finenzo1:15.861:15.1936.831:15.19
6.Anniek Minderhoud9302698De Stormvogel1:16.231:15.2237.121:15.22
7.Renée Marquenie9206862AZ&PC1:16.131:16.5436.721:16.54
8.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ1:16.281:16.6837.021:16.68
9.Marjolein van Kleef9301398LZ 1886-KartoenZ1:15.321:17.3937.291:17.39
10.Sabrina Charehbili9203370Zwemlust/Utrecht(SG)1:20.041:18.4437.921:18.44
11.Linda Benneker9300054OZ&PC1:18.601:19.4538.761:19.45
12.Charelle Hanewald9305186AZ&PC1:20.861:20.7839.121:20.78
13.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo1:22.411:21.0239.551:21.02
14.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo1:23.481:21.1339.291:21.13
15.Iris Dingemanse9205056De Stormvogel1:20.341:21.1639.951:21.16
16.Nicole ter Bruggen9200328OZ&PC1:19.201:21.5439.811:21.54
DISJaimy Kort9205654De Stormvogel1:18.361:18.26RD38.881:18.26


<< TOP >>
Programmanr. 22
6-4-2008 - 12:41
Jongens, 100m vlinderslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ1:03.601:03.2229.011:03.22
2.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.701:05.1030.661:05.10
3.Sonny Corré9303615De Stormvogel1:07.201:06.7430.151:06.74
4.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo1:05.581:07.6830.851:07.68
5.Colin Siers9201195OZ&PC1:09.781:09.8531.181:09.85
6.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:14.041:11.0032.731:11.00
7.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo1:14.551:11.1031.881:11.10
8.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.751:11.1432.271:11.14
9.Bas Onderstal9205967LZ 1886-KartoenZ1:09.301:11.6932.211:11.69
10.Yannick Mol9302899De Stormvogel1:12.761:11.8633.651:11.86
11.Huub Koster9200741OZ&PC1:12.801:12.1333.761:12.13
12.Steven Uyl9304075De Stormvogel1:14.511:12.6533.791:12.65
13.Rick Cristen9200201OZ&PC1:17.131:15.6932.801:15.69
14.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC1:20.531:18.0335.221:18.03
15.David Beijer9202051Zwemlust/Utrecht(SG)NT1:18.0735.641:18.07
16.Karel Melis9601529AZ&PCNT1:20.1336.461:20.13
17.Lennertjan van Duijn9401833AZ&PC1:27.371:27.2639.761:27.26


<< TOP >>
Programmanr. 23
6-4-2008 - 12:47
Dames, 200m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:05.662:04.0829.101:01.491:32.272:04.08
2.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC2:05.212:06.1328.911:00.771:33.202:06.13
3.Ilse van Hoorn9001578Zwemlust/Utrecht(SG)2:10.542:12.3230.511:04.601:39.202:12.32
4.Judith Stap9302702De Stormvogel2:09.422:12.9030.621:04.551:39.152:12.90
5.Evelien Kip9200932OZ&PC2:15.082:16.9231.411:06.751:42.132:16.92
6.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo2:20.362:17.1932.121:07.461:42.872:17.19
7.Daniëlle Vermeulen9103240AZ&PC2:17.132:18.5632.161:08.051:43.592:18.56
8.Shireen Post9503286AZ&PC2:19.622:18.7432.641:08.771:44.382:18.74
9.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo2:26.062:20.3232.011:07.741:44.852:20.32
10.Kelly Teunissen9201740OZ&PC2:20.162:20.6432.511:08.331:44.952:20.64
11.Simone de Boer9306858LZ 1886-KartoenZ2:22.562:20.8132.351:07.721:45.082:20.81
12.Mieke van Dort9100780De Stormvogel2:17.552:20.8332.371:08.411:45.272:20.83
13.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ2:14.902:23.3432.461:08.171:45.112:23.34
14.Ilka van Veldhuijzen9304990AZ&PC2:26.722:27.3233.291:10.421:49.322:27.32
15.Karlijn Kerkvliet9304024LZ 1886-KartoenZ2:25.842:28.0534.341:12.051:50.362:28.05
16.Ilana Schaap9102714DAW-Finenzo2:21.142:35.4134.131:12.861:53.992:35.41
17.Amira Fathi9402974De StormvogelNT2:37.7534.681:14.391:55.932:37.75
NGMarloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)2:10.25


<< TOP >>
Programmanr. 24
6-4-2008 - 12:56
Jongens, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Martijn Mechielsen9001933De Stormvogel2:41.972:38.0535.691:15.861:57.152:38.05
2.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:37.022:39.1935.641:16.191:57.332:39.19
3.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo2:42.952:39.5135.891:16.761:58.002:39.51
4.Aschwin van Zoest9102677LZ 1886-KartoenZ2:38.302:39.8635.061:14.761:57.122:39.86
5.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)2:46.292:40.4835.211:15.481:57.882:40.48
6.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo2:41.912:43.4537.181:19.022:01.452:43.45
7.Thomas Nijenhuis9105565OZ&PC2:54.232:43.5037.851:20.522:02.222:43.50
8.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)2:46.132:44.7236.921:18.802:01.702:44.72
9.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC2:50.202:46.5738.761:21.512:04.322:46.57
10.Sander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel2:44.522:48.6336.741:19.122:03.402:48.63
11.Bart Schram9103683DAW-Finenzo2:45.692:51.9736.781:21.842:07.602:51.97
12.Yaïr Klazen9001557De Stormvogel2:53.722:52.5237.971:21.472:06.732:52.52
13.Bas Zierikzee9204321LZ 1886-KartoenZ2:57.122:59.4639.811:26.872:13.462:59.46
14.Erik Koops9104571Zwemlust/Utrecht(SG)2:51.283:00.1940.371:26.182:12.683:00.19
15.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ3:11.123:03.4540.021:27.232:16.023:03.45
16.Gerald van Dalen9104751AZ&PC3:06.773:07.0940.401:28.612:17.903:07.09
17.Mark Pijtak9002287AZ&PC3:11.723:15.3543.121:33.802:25.463:15.35
NGHuub ter Laak9103149OZ&PC2:49.37


<< TOP >>
Programmanr. 25
6-4-2008 - 13:07
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC1:04.381:04.5531.811:04.55
2.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:04.341:05.1131.631:05.11
3.Mariska v.d. Tol8603558LZ 1886-KartoenZ1:06.001:07.4132.591:07.41
4.Manon Minneboo9301548De Stormvogel1:08.211:09.5433.531:09.54
5.Kyra Althanning8700068OZ&PC1:10.631:10.9734.171:10.97
6.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo1:11.941:11.8135.651:11.81
7.Esther Nijgh8401758LZ 1886-KartoenZ1:10.231:12.2035.361:12.20
8.Merel van der Ent9303976De Stormvogel1:11.291:12.2335.621:12.23
9.Marieke Stuiver8502812AZ&PC1:13.391:12.2835.241:12.28
10.Marike Boersen8800402Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.311:13.4336.101:13.43
11.Eline van Suchtelen8603466Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.751:14.1636.001:14.16
12.Dorien Riemersma8903492AZ&PC1:14.001:15.3536.371:15.35
13.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo1:14.201:15.4835.731:15.48
14.Wieteke Elzinga8601038DAW-Finenzo1:15.691:16.0437.481:16.04
15.Nikita Kruis8902486De Stormvogel1:15.451:17.0737.611:17.07
16.Richelle Roord8000922OZ&PC1:16.501:17.9637.881:17.96
17.Marieke Verbeek8904272DAW-Finenzo1:21.541:18.1238.041:18.12
18.Kelly van Velzen9103186LZ 1886-KartoenZ1:14.221:18.9438.591:18.94
19.Nicolle Buijs9302400AZ&PC1:30.621:29.8544.181:29.85
DISLinda Everlo8801242OZ&PC1:12.091:11.98RC35.211:11.98


<< TOP >>
Programmanr. 26
6-4-2008 - 13:16
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC54.8157.5727.5157.57
2.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)56.8757.7427.2957.74
3.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo1:00.401:00.1328.481:00.13
4.Kevin Lebis8101037DAW-Finenzo57.521:00.4427.691:00.44
5.Kay Beimin8900163OZ&PC58.261:01.8828.421:01.88
6.Martijn Bouwens8800461Zwemlust/Utrecht(SG)1:01.751:02.2528.581:02.25
7.Arjan Baron9100067DAW-Finenzo1:02.441:03.5729.121:03.57
8.Stef Comello8801133OZ&PC1:03.031:04.3429.101:04.34
9.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ1:02.881:04.3528.851:04.35
10.Jonathan de Graaff8705045LZ 1886-KartoenZ1:04.251:04.6929.681:04.69
11.Mathijs Brandhorst8800481OZ&PC1:04.841:04.7830.191:04.78
12.Wouter Vink8803609Zwemlust/Utrecht(SG)1:07.291:05.4530.391:05.45
13.Stefan Roovers9102753De Stormvogel1:03.911:05.6030.161:05.60
14.Eelco van Gemert7200299De Stormvogel1:03.791:06.2430.231:06.24
15.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo1:05.621:06.6330.871:06.63
16.Frederik Tamminga8703293AZ&PC1:04.391:06.7631.091:06.76
17.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ1:08.241:10.1432.321:10.14
18.Jeroen Dellebeke8100353De Stormvogel1:10.151:10.5032.561:10.50
19.Boy Heijnekamp8901161LZ 1886-KartoenZ1:04.321:12.1433.921:12.14
NGHelco Timmerman7901221AZ&PC1:14.32


<< TOP >>
Programmanr. 27
6-4-2008 - 14:23
Dames, 4 x 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)3:55.303:57.20
Elise Bouwens
Marloes Nieberg
91
90
27.75
28.62
58.25
1:00.48
Ellen de Goeij
Malissa van der Horst
87
92
28.26
28.42
58.88
59.59
2.OZ&PC 1OZ&PC3:56.964:02.83
Anne Boomars
Evelien Kip
89
92
29.09
29.67
1:01.06
1:02.48
Marloes Giesselink
Marieke Nijhuis
92
92
28.79
27.72
1:00.97
58.32
3.De Stormvogel 1De Stormvogel4:03.824:05.64
Merel van der Ent
Nikita Kruis
93
89
29.30
29.45
1:00.98
1:02.89
Judith Stap
Manon Minneboo
93
93
28.92
28.57
1:01.38
1:00.39
4.AZ&PC 1AZ&PC4:05.734:06.53
Marieke Stuiver
Rieneke Terink
85
84
30.39
27.34
1:03.51
56.93
Iris Pijtak
Lidia v. Bon
93
70
30.60
29.38
1:02.97
1:03.12
5.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ4:06.054:08.20
Mariska v.d. Tol
Rosanne de Boer
86
91
29.10
29.93
1:01.23
1:02.81
Janet van der Poel
Esther Nijgh
93
84
29.91
28.84
1:03.66
1:00.50
6.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:12.164:13.73
Marianne vd Poll
Rosanne Padt
89
95
30.06
29.55
1:02.35
1:04.50
Sharona Mlcoch
Maaike Vooren
94
91
29.55
30.05
1:03.59
1:03.29


<< TOP >>
Programmanr. 28
6-4-2008 - 14:28
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ4:26.304:30.48
Jelmar Kluiwstra
Bas Zierikzee
92
92
31.65
36.68
1:05.25
1:21.45
Lars Sieval
Bas Onderstal
93
92
28.71
28.23
1:03.69
1:00.09
2.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo4:31.174:32.91
Vincent Schram
Mart de Boer
94
93
35.75
33.77
1:12.39
1:12.90
Joey Stokx
Jeffrey Spaltman
93
92
31.01
28.12
1:08.67
58.95
3.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)4:28.444:38.66
David Beijer
Sander Ariaansz
92
93
35.10
36.02
1:12.04
1:17.02
Robin Veenstra
Yassine Maniani
92
95
30.14
31.26
1:05.00
1:04.60
4.OZ&PC 1OZ&PC4:40.004:40.56
Colin Siers
Rick Cristen
92
92
35.12
34.35
1:11.56
1:14.72
Huub Koster
Joey ten Doeschot
92
94
32.65
29.52
1:11.98
1:02.30
5.De Stormvogel 1De Stormvogel4:40.144:45.86
Robin Breel
Yannick Mol
92
93
36.89
36.26
1:17.00
1:17.36
Sonny Corré
Steven Uyl
93
93
31.12
29.85
1:09.15
1:02.35
6.AZ&PC 1AZ&PC4:50.964:54.83
Twan Boot
Jordan Kraaijenhof
96
93
37.63
37.56
1:16.12
1:18.96
Rikus de Lange
Ronald Vermeulen
94
94
33.79
29.92
1:17.10
1:02.65


<< TOP >>
Programmanr. 29
6-4-2008 - 14:34
Meisjes, 100m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:16.481:16.6137.211:16.61
2.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:25.631:19.9839.361:19.98
3.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo1:20.941:20.4140.191:20.41
4.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo1:21.281:21.7640.341:21.76
5.Lindy Nijhuis9700010OZ&PC1:23.671:21.7940.201:21.79
6.Jasmijn Bink9700332LZ 1886-KartoenZ1:21.691:22.1640.321:22.16
7.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel1:25.411:23.5340.831:23.53
8.Ymke Kluiwstra9600186LZ 1886-KartoenZ1:26.231:23.6241.831:23.62
9.Eline de Haard9601004De Stormvogel1:22.911:23.7339.721:23.73
10.Sedona de Keijzer9603164AZ&PC1:23.091:26.1441.991:26.14
11.Stefanie ter Bruggen9600204OZ&PC1:25.601:26.3841.911:26.38
12.Courtney van Huizen9601686Zwemlust/Utrecht(SG)1:32.821:28.2043.401:28.20
13.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:27.431:28.5743.201:28.57
14.Bente Zwaferink9600200OZ&PC1:27.151:29.6844.481:29.68
15.Jacqueline van Rossum9601400Zwemlust/Utrecht(SG)1:39.111:42.0850.141:42.08
16.Manon Broeze9703468AZ&PC1:49.131:44.2949.951:44.29
DISLaura Moolenaar9600656AZ&PC1:19.971:19.28RC39.051:19.28


<< TOP >>
Programmanr. 30
6-4-2008 - 14:41
Jongens, 100m wisselslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Pedro Mol9600581De Stormvogel1:21.821:18.0437.161:18.04
2.Karel Melis9601529AZ&PC1:23.001:21.04FJ 138.321:21.04
3.Daniël Buijs9600183AZ&PC1:20.571:21.04FJ 237.601:21.04
4.Levy Kort9600583De Stormvogel1:22.901:22.6640.061:22.66
5.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo1:29.531:28.3141.661:28.31
6.Mouhlis Sahi9800061LZ 1886-KartoenZ1:35.761:28.6543.061:28.65
7.Bas Neef9800019OZ&PC1:32.911:28.9142.511:28.91
8.Mohammed el Bakkali9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:28.251:29.3941.511:29.39
9.Moemen Badawi9700353LZ 1886-KartoenZ1:29.571:29.6243.001:29.62
10.Dion de Mooy9701803LZ 1886-KartoenZ1:31.351:33.2545.181:33.25
11.Alex Breel9700945De Stormvogel1:36.221:33.9645.971:33.96
12.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo1:33.331:33.9845.701:33.98
13.Christopher ter Horst9602533OZ&PC1:40.341:36.4947.661:36.49
14.Joey Agema9700937Zwemlust/Utrecht(SG)1:42.081:42.2147.361:42.21
DISSeser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:39.491:33.61SK45.161:33.61
DISRens van Amelsvoort9700385OZ&PC1:46.101:42.21VE+VD47.361:42.21
NGTwan Boot9601201AZ&PC1:17.22


<< TOP >>
Programmanr. 31
6-4-2008 - 14:48
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:03.221:03.8731.271:03.87
2.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:03.391:04.1031.241:04.10
3.Shireen Post9503286AZ&PC1:05.791:05.1131.901:05.11
4.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ1:05.871:05.6131.601:05.61
5.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ1:08.791:06.2931.721:06.29
6.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:06.031:07.6032.701:07.60
7.Anneke Asbroek9400174OZ&PC1:07.431:08.0333.001:08.03
8.Mirre Thomas9506002Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.111:09.0733.961:09.07
9.Saskia de Haard9401972De Stormvogel1:08.611:09.4232.841:09.42
10.Lynn Dybiona9501786AZ&PC1:11.551:10.1134.211:10.11
11.Desiree Visser9505318AZ&PC1:11.741:10.4634.081:10.46
12.Nina van Hooidonk9403860LZ 1886-KartoenZ1:13.741:10.5633.941:10.56
13.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo1:10.151:10.8634.041:10.86
14.Yoshi Corré9503844De Stormvogel1:11.521:11.5334.271:11.53
15.Margot Reuvers9501260OZ&PCNT1:13.6734.701:13.67
16.Air Tochaiyaphum9503768OZ&PC1:14.361:14.4835.891:14.48
17.Bodine Corré9503842De Stormvogel1:12.021:16.2035.121:16.20
18.Geke Hasperhoven9504160Zwemlust/Utrecht(SG)1:21.931:17.8837.391:17.88


<< TOP >>
Programmanr. 32
6-4-2008 - 14:54
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Joey ten Doeschot9400145OZ&PC1:22.091:23.6839.611:23.68
2.Robin Schollink9500103OZ&PC1:23.081:23.8040.261:23.80
3.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC1:23.891:24.3140.071:24.31
4.Remi Lempsink9401075OZ&PC1:26.651:24.4338.721:24.43
5.Jesse Puts9401147Zwemlust/Utrecht(SG)1:29.401:26.9641.211:26.96
6.André van Kleef9602195AZ&PC1:24.801:27.3140.551:27.31
7.Rico Roels9403119DAW-Finenzo1:26.221:27.4740.971:27.47
8.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:28.721:27.8041.901:27.80
9.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo1:26.361:27.9643.411:27.96
10.Martijn Teske9401357LZ 1886-KartoenZ1:25.921:28.7341.041:28.73
11.Lennard Breel9501487De Stormvogel1:29.871:29.2942.451:29.29
12.Rikus de Lange9401261AZ&PC1:30.661:29.5042.191:29.50
13.Sten Heck9401649LZ 1886-KartoenZ1:33.741:30.1042.401:30.10
14.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:33.771:35.0045.511:35.00
15.Ozzie Hoogesteger9503413De Stormvogel1:38.471:36.9145.611:36.91
16.Kjell Sieval9500823LZ 1886-KartoenZ1:34.131:40.4646.321:40.46
17.Sjakko Bekkers9501591De Stormvogel1:42.611:44.5449.641:44.54


<< TOP >>
Programmanr. 33
6-4-2008 - 15:01
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:20.482:16.3432.791:07.001:41.702:16.34
2.Judith Stap9302702De Stormvogel2:24.462:24.1833.111:09.681:47.312:24.18
3.Mariska v.d. Tol8603558LZ 1886-KartoenZ2:24.312:26.06FJ 133.431:09.851:47.962:26.06
4.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)2:25.542:26.06FJ 234.241:11.861:49.372:26.06
5.Dieuwertje Vermeulen8402574LZ 1886-KartoenZ2:38.422:31.2635.291:13.421:51.862:31.26
6.Marieke Hanter8701792OZ&PC2:33.642:35.2237.441:16.411:55.762:35.22
7.Marieke Stuiver8502812AZ&PC2:38.942:35.5336.451:15.871:56.372:35.53
8.Kyra Althanning8700068OZ&PC2:32.162:35.7937.041:15.901:55.532:35.79
9.Linda Everlo8801242OZ&PC2:29.732:37.2636.831:16.001:56.582:37.26
10.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo2:33.672:37.4437.981:17.901:57.932:37.44
11.Merel van der Ent9303976De Stormvogel2:36.012:39.4138.111:18.231:59.112:39.41
12.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo2:39.622:40.7538.311:19.602:01.002:40.75
13.Monique de Haard9203828De Stormvogel2:42.972:42.7937.651:19.502:02.362:42.79
14.Wieteke Elzinga8601038DAW-FinenzoNT2:43.0238.951:19.862:02.292:43.02
15.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)NT2:43.3138.541:20.802:02.142:43.31
16.Karlijn Kerkvliet9304024LZ 1886-KartoenZ2:43.392:44.6639.291:21.202:03.542:44.66
17.Dorien Riemersma8903492AZ&PC2:42.662:49.8840.281:23.282:07.222:49.88


<< TOP >>
Programmanr. 34
6-4-2008 - 15:11
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC2:11.932:13.6428.161:02.751:45.032:13.64
2.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo2:13.982:14.5329.511:04.261:45.062:14.53
3.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)2:16.882:17.5828.041:03.481:45.702:17.58
4.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ2:16.972:19.0429.311:04.931:46.652:19.04
5.Kevin Lebis8101037DAW-Finenzo2:20.872:19.1229.581:06.291:47.472:19.12
6.Martijn van Buuren7600169Zwemlust/Utrecht(SG)2:17.262:20.2329.871:08.271:48.762:20.23
7.Mathijs Brandhorst8800481OZ&PC2:23.642:22.3430.501:06.521:50.622:22.34
8.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ2:16.282:23.5430.671:07.301:51.732:23.54
9.Frederik Tamminga8703293AZ&PCNT2:24.1630.751:09.631:51.972:24.16
10.Kay Beimin8900163OZ&PC2:21.542:24.8029.361:07.821:50.132:24.80
11.Martijn Bouwens8800461Zwemlust/Utrecht(SG)2:23.702:24.8928.821:08.041:51.392:24.89
12.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo2:22.832:24.9330.941:09.171:52.322:24.93
13.Stef Comello8801133OZ&PC2:21.362:26.0329.921:07.291:54.232:26.03
14.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ2:23.452:26.9032.501:12.711:53.572:26.90
15.Sander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel2:34.632:29.4230.601:09.021:54.762:29.42
16.Jan Brink6200091De Stormvogel2:25.732:30.6432.741:10.481:56.202:30.64
DISEelco van Gemert7200299De Stormvogel2:20.622:27.78RF30.961:08.992:27.78


<< TOP >>
Programmanr. 35
6-4-2008 - 15:21
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)59.801:00.6929.501:00.69
2.Evelien Kip9200932OZ&PC1:01.131:01.2729.561:01.27
3.Iris Pijtak9300602AZ&PC1:03.321:03.6230.881:03.62
4.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo1:03.591:04.1030.951:04.10
5.Sabrina Charehbili9203370Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.141:04.2031.101:04.20
6.Anniek Minderhoud9302698De Stormvogel1:03.901:04.3231.001:04.32
7.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo1:04.671:05.6831.051:05.68
8.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ1:05.041:05.8831.371:05.88
9.Ilka van Veldhuijzen9304990AZ&PC1:06.701:06.0532.431:06.05
10.Simone de Boer9306858LZ 1886-KartoenZ1:05.101:06.7131.961:06.71
11.Iris Dingemanse9205056De Stormvogel1:07.341:07.1132.291:07.11
12.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ1:03.101:07.3432.041:07.34
13.Pien Burger9306202DAW-Finenzo1:08.161:07.7632.201:07.76
13.Kelly Teunissen9201740OZ&PC1:05.651:07.7632.671:07.76
15.Nicole ter Bruggen9200328OZ&PC1:06.511:07.8132.201:07.81
16.Renée Huster9204908AZ&PC1:10.561:10.2333.481:10.23
17.Jaimy Kort9205654De Stormvogel1:08.111:10.3933.411:10.39


<< TOP >>
Programmanr. 36
6-4-2008 - 15:26
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:13.511:14.0934.661:14.09
2.Sonny Corré9303615De Stormvogel1:13.671:14.3435.601:14.34
3.Bas Onderstal9205967LZ 1886-KartoenZ1:18.911:16.7536.581:16.75
4.Rick Cristen9200201OZ&PC1:14.111:16.9935.751:16.99
5.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)1:18.501:18.88FJ 137.561:18.88
6.Yannick Mol9302899De Stormvogel1:18.441:18.88FJ 237.321:18.88
7.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)1:19.021:19.6637.941:19.66
8.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC1:22.381:20.1238.291:20.12
9.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo1:23.361:20.5938.131:20.59
10.Huub Koster9200741OZ&PC1:21.571:22.3239.361:22.32
11.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ1:25.111:24.2139.051:24.21
12.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo1:20.061:24.3139.131:24.31
13.Colin Siers9201195OZ&PC1:23.131:25.5339.931:25.53
14.Bas Zierikzee9204321LZ 1886-KartoenZ1:19.711:26.6739.041:26.67
15.Robin Breel9206111De Stormvogel1:25.281:26.9441.041:26.94
16.David Beijer9202051Zwemlust/Utrecht(SG)NT1:28.7641.661:28.76
17.Twan Boot9601201AZ&PCNT1:35.2344.861:35.23
18.Gabriël Verheij9402199AZ&PC1:38.971:36.9445.591:36.94


<< TOP >>
Programmanr. 37
6-4-2008 - 15:33
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Manon Minneboo9301548De Stormvogel2:26.432:27.6834.751:13.571:52.432:27.68
2.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)2:27.962:27.7936.341:15.051:52.402:27.79
3.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC2:30.302:29.1735.851:14.371:52.342:29.17
4.Marloes Giesselink9200612OZ&PC2:27.802:30.1836.241:14.721:52.402:30.18
5.Ilse van Hoorn9001578Zwemlust/Utrecht(SG)2:39.422:35.5236.191:15.851:56.212:35.52
6.Dieuwertje Jorink9302306DAW-Finenzo2:48.062:40.2238.431:18.881:59.942:40.22
7.Janet van der Poel9301842LZ 1886-KartoenZ2:36.972:40.5337.091:17.731:59.472:40.53
8.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo2:46.912:42.4439.331:19.472:00.502:42.44
9.Renée Marquenie9206862AZ&PC2:41.272:44.8438.401:19.902:02.812:44.84
10.Marjolein van Kleef9301398LZ 1886-KartoenZ2:42.472:46.1839.281:21.572:05.002:46.18
11.Kelly van Velzen9103186LZ 1886-KartoenZ2:35.672:46.7039.071:21.482:04.762:46.70
12.Daniëlle Vermeulen9103240AZ&PC2:43.472:48.6240.681:23.522:06.792:48.62
13.Charelle Hanewald9305186AZ&PC2:53.292:49.3640.461:23.042:06.442:49.36
14.Linda Benneker9300054OZ&PC2:47.062:51.3040.711:23.592:07.542:51.30
15.Ilana Schaap9102714DAW-Finenzo2:50.642:55.0438.761:22.672:08.162:55.04
16.Saskia de Haard9401972De Stormvogel2:50.252:56.0941.501:25.942:11.382:56.09
DISMieke van Dort9100780De Stormvogel2:47.312:44.97RC39.521:21.682:04.182:44.97
NGMarloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)2:43.81


<< TOP >>
Programmanr. 38
6-4-2008 - 15:44
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Fabian Beimin9100087OZ&PC2:16.192:16.0328.001:02.641:44.442:16.03
2.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)2:24.932:18.0029.141:04.711:46.092:18.00
3.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)2:17.662:19.5229.971:05.521:47.782:19.52
4.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo2:20.912:21.0130.851:07.091:50.082:21.01
5.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo2:21.532:22.2331.001:08.921:50.232:22.23
6.Aschwin van Zoest9102677LZ 1886-KartoenZ2:21.302:22.3529.791:06.821:48.482:22.35
7.Martijn Mechielsen9001933De Stormvogel2:34.972:25.4430.941:09.821:52.342:25.44
8.Stefan Roovers9102753De Stormvogel2:33.202:26.1430.241:07.211:53.002:26.14
9.Thomas Nijenhuis9105565OZ&PC2:28.292:26.5730.881:08.691:52.852:26.57
10.Yaïr Klazen9001557De Stormvogel2:26.552:27.0929.351:08.161:54.062:27.09
11.Arjan Baron9100067DAW-Finenzo2:30.562:31.1829.601:09.441:55.942:31.18
12.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ2:22.962:34.7831.781:09.901:58.722:34.78
13.Erik Koops9104571Zwemlust/Utrecht(SG)2:29.172:38.7031.321:10.392:00.862:38.70
14.Mark Pijtak9002287AZ&PC2:43.522:40.4532.561:13.372:04.842:40.45
15.Gerald van Dalen9104751AZ&PC2:48.562:46.2934.761:18.192:08.982:46.29
16.Lennertjan van Duijn9401833AZ&PC3:01.082:59.8638.761:25.002:19.132:59.86
NGHuub ter Laak9103149OZ&PC2:27.81


<< TOP >>
Programmanr. 39
6-4-2008 - 15:54
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC56.8157.0027.6057.00
2.Saskia v.d. Wielen8402734Zwemlust/Utrecht(SG)57.891:00.0328.321:00.03
3.Marjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)1:01.861:01.9729.931:01.97
4.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ1:01.731:02.2630.121:02.26
5.Esther Nijgh8401758LZ 1886-KartoenZ59.381:02.5830.071:02.58
6.Eline van Suchtelen8603466Zwemlust/Utrecht(SG)1:01.811:03.1130.171:03.11
7.Nikita Kruis8902486De Stormvogel1:03.321:03.3530.401:03.35
8.Loes Wijlens8904728OZ&PC1:02.451:04.3430.871:04.34
9.Judith Stap9302702De Stormvogel1:00.381:04.5131.021:04.51
10.Marieke Hanter8701792OZ&PC1:01.431:04.8230.871:04.82
11.Petra Frowijn6600098AZ&PC1:04.351:04.8831.141:04.88
12.Lidia v. Bon7000054AZ&PC1:02.451:04.8930.701:04.89
13.Anne Boomars8900460OZ&PC57.361:05.0030.881:05.00
14.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo1:01.941:05.1231.201:05.12
15.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo1:03.611:06.7631.481:06.76
16.Monique de Haard9203828De Stormvogel1:04.121:06.8631.821:06.86
17.Marieke Verbeek8904272DAW-Finenzo1:06.821:07.3332.361:07.33
18.Karlijn Kerkvliet9304024LZ 1886-KartoenZ1:09.271:10.8334.251:10.83
19.Chantal Molenkamp9002624DAW-Finenzo1:09.571:11.4734.031:11.47
20.Bernadette Kramer9303354AZ&PC1:13.961:15.2535.641:15.25
21.Amira Fathi9402974De Stormvogel1:10.091:16.3735.851:16.37


<< TOP >>
Programmanr. 40
6-4-2008 - 16:01
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Ronald Hart7800391DAW-Finenzo1:09.041:09.8732.521:09.87
2.Ramon Grootelaar8300793OZ&PC1:08.111:10.0933.021:10.09
3.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ1:10.401:11.1333.201:11.13
4.Vincent Versteeg7701003Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.151:11.9832.481:11.98
5.Kevin vd Poll8602429DAW-Finenzo1:12.831:12.2732.891:12.27
6.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo1:08.431:12.9433.401:12.94
7.Jonathan de Graaff8705045LZ 1886-KartoenZ1:14.661:13.0333.921:13.03
8.Mark Zwart7901461Zwemlust/Utrecht(SG)1:11.261:13.0733.981:13.07
9.Martijn Bouwens8800461Zwemlust/Utrecht(SG)1:12.431:13.3633.891:13.36
10.Kay Beimin8900163OZ&PC1:12.891:13.7134.341:13.71
11.Pieter Schoots8702979DAW-Finenzo1:15.571:14.1635.421:14.16
12.Wouter Vink8803609Zwemlust/Utrecht(SG)1:14.501:15.2935.151:15.29
13.Wouter Smidt8703093OZ&PC1:14.781:16.4036.381:16.40
13.Frederik Tamminga8703293AZ&PC1:15.071:16.4036.001:16.40
15.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ1:13.351:16.4535.861:16.45
16.Sander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel1:15.391:16.5835.991:16.58
17.Jeroen Dellebeke8100353De Stormvogel1:16.511:16.8436.091:16.84
18.Ron Korzelius6500513AZ&PC1:17.451:20.9837.141:20.98
19.Steven Uyl9304075De Stormvogel1:23.471:24.3339.751:24.33
NGEdwin v. Norden6300563AZ&PC1:12.22


<< TOP >>
Programmanr. 41
6-4-2008 - 16:10
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Savannah Leenheer9603072De Stormvogel1:26.761:25.1940.791:25.19
2.Tulany de Wilde9601002De Stormvogel1:24.361:25.8540.791:25.85
3.Marit Visscher9600004DAW-Finenzo1:26.521:30.0043.421:30.00
4.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:31.461:30.7343.531:30.73
5.Mariska Teske9601712LZ 1886-KartoenZ1:37.641:32.2044.141:32.20
6.Stefanie ter Bruggen9600204OZ&PC1:32.681:32.3242.961:32.32
7.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo1:36.091:34.2144.541:34.21
8.Ymke Kluiwstra9600186LZ 1886-KartoenZ1:34.951:34.3644.751:34.36
9.Ilse Giesselink9600030OZ&PC1:38.441:38.3146.751:38.31
10.Sedona de Keijzer9603164AZ&PC1:36.441:38.3246.641:38.32
11.Laura Moolenaar9600656AZ&PC1:37.771:38.7847.081:38.78
12.Tineke van Dort9600012De Stormvogel1:39.441:38.8646.441:38.86
13.Bente Zwaferink9600200OZ&PC1:38.331:39.4445.861:39.44
14.Jasmijn Bink9700332LZ 1886-KartoenZ1:36.451:40.2147.821:40.21
15.Courtney van Huizen9601686Zwemlust/Utrecht(SG)1:43.921:41.6047.541:41.60
16.Jacqueline van Rossum9601400Zwemlust/Utrecht(SG)1:41.041:46.2950.351:46.29
17.Manon Broeze9703468AZ&PC1:51.661:47.0149.931:47.01


<< TOP >>
Programmanr. 42
6-4-2008 - 16:17
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Karel Melis9601529AZ&PC1:06.081:08.0033.111:08.00
2.Pedro Mol9600581De Stormvogel1:07.901:08.9033.261:08.90
3.Levy Kort9600583De Stormvogel1:10.821:11.9034.461:11.90
4.Mohammed el Bakkali9700971Zwemlust/Utrecht(SG)1:15.111:13.5935.361:13.59
5.Daniël Buijs9600183AZ&PC1:11.791:13.7135.231:13.71
6.Wouter Stap9700935De Stormvogel1:13.011:15.8136.221:15.81
7.Mouhlis Sahi9800061LZ 1886-KartoenZ1:17.701:15.8936.391:15.89
8.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo1:16.931:18.3037.361:18.30
9.Seser Yas9800909Zwemlust/Utrecht(SG)1:18.041:18.9138.511:18.91
10.Bas Neef9800019OZ&PC1:20.211:19.6938.771:19.69
11.Dion de Mooy9701803LZ 1886-KartoenZ1:19.421:20.8238.831:20.82
12.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo1:20.781:23.5140.341:23.51
13.Joey Agema9700937Zwemlust/Utrecht(SG)1:24.861:24.4139.621:24.41
14.Christopher ter Horst9602533OZ&PC1:24.011:28.2741.021:28.27
15.Rens van Amelsvoort9700385OZ&PC1:29.291:33.0644.861:33.06
NGTwan Boot9601201AZ&PC1:04.16


<< TOP >>
Programmanr. 43
6-4-2008 - 16:23
Meisjes, 100m vlinderslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Sharona Mlcoch9406178DAW-Finenzo1:12.271:13.8334.381:13.83
2.Rosanne Padt9501582DAW-Finenzo1:11.351:13.8533.631:13.85
3.Shireen Post9503286AZ&PC1:15.141:14.7635.291:14.76
4.Saskia de Haard9401972De Stormvogel1:19.051:22.2136.591:22.21
5.Anneke Asbroek9400174OZ&PC1:23.161:22.4435.911:22.44
6.Yoshi Corré9503844De Stormvogel1:21.081:22.5236.821:22.52
7.Mirre Thomas9506002Zwemlust/Utrecht(SG)1:24.041:24.3238.601:24.32
8.Nina van Hooidonk9403860LZ 1886-KartoenZ1:31.691:25.1438.971:25.14
9.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo1:26.571:25.4238.241:25.42
10.Desiree Visser9505318AZ&PC1:36.121:25.7839.511:25.78
11.Seline Koek9400622LZ 1886-KartoenZ1:25.481:26.8839.761:26.88
12.Anne Kooijman9503218Zwemlust/Utrecht(SG)1:29.671:27.0839.491:27.08
13.Bodine Corré9503842De Stormvogel1:24.261:28.8840.311:28.88
14.Marlene v.d. Kaaij9404892AZ&PC1:21.891:30.5442.141:30.54
15.Myrthe van Gestel9504938LZ 1886-KartoenZ1:34.191:34.4243.521:34.42
16.Margot Reuvers9501260OZ&PCNT1:37.7543.001:37.75
17.Air Tochaiyaphum9503768OZ&PC1:38.601:38.9942.941:38.99
DISGeke Hasperhoven9504160Zwemlust/Utrecht(SG)1:36.691:32.78VH43.431:32.78


<< TOP >>
Programmanr. 44
6-4-2008 - 16:30
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo1:12.831:12.1235.031:12.12
2.Rikus de Lange9401261AZ&PC1:17.111:13.7936.981:13.79
3.Martijn Teske9401357LZ 1886-KartoenZ1:15.581:14.6736.911:14.67
4.Jesse Puts9401147Zwemlust/Utrecht(SG)1:21.451:16.3038.081:16.30
5.Robin Schollink9500103OZ&PC1:17.041:16.9837.751:16.98
6.Rico Roels9403119DAW-Finenzo1:16.641:17.7837.141:17.78
7.Lennard Breel9501487De Stormvogel1:20.001:19.4739.561:19.47
8.Sten Heck9401649LZ 1886-KartoenZ1:25.291:19.5338.161:19.53
9.Ronald Vermeulen9400109AZ&PC1:16.931:19.5638.941:19.56
10.Remi Lempsink9401075OZ&PC1:22.291:21.3439.771:21.34
11.Yassine Maniani9501755Zwemlust/Utrecht(SG)1:17.651:21.6039.941:21.60
12.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:24.061:21.6839.851:21.68
13.Ozzie Hoogesteger9503413De Stormvogel1:29.851:23.4439.341:23.44
14.Casper Segerink9400197OZ&PC1:27.571:26.0042.791:26.00
15.Kjell Sieval9500823LZ 1886-KartoenZ1:24.761:27.8642.501:27.86
16.André van Kleef9602195AZ&PC1:29.451:29.1643.331:29.16
17.Sjakko Bekkers9501591De Stormvogel1:33.721:37.2247.261:37.22


<< TOP >>
Programmanr. 45
6-4-2008 - 16:37
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC2:45.862:43.4036.861:18.302:00.562:43.40
2.Sharon Teunissen8904088OZ&PC2:44.742:47.5837.831:20.212:03.712:47.58
3.Dieuwertje Vermeulen8402574LZ 1886-KartoenZ2:52.752:48.8637.311:20.412:04.222:48.86
4.Rosanne de Boer9104060LZ 1886-KartoenZ2:45.752:52.0838.701:22.572:07.322:52.08
5.Linda Everlo8801242OZ&PC2:52.462:55.2940.061:24.962:10.432:55.29
6.Mirjam Pannekeet8201256DAW-Finenzo2:57.982:55.5040.281:24.332:09.632:55.50
7.Kimberley Beimin8700218OZ&PC2:56.022:56.1238.251:21.792:07.852:56.12
8.Elsbeth v. Dorssen8500724AZ&PC2:56.582:56.5240.741:26.202:11.512:56.52
9.Marike Boersen8800402Zwemlust/Utrecht(SG)2:50.872:57.8439.591:24.632:11.142:57.84
10.Marieke Verbeek8904272DAW-Finenzo2:55.892:59.7540.731:26.062:14.062:59.75
11.Marieke Stuiver8502812AZ&PC2:56.243:00.8539.761:26.002:13.773:00.85
12.Marloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)NT3:01.0339.741:24.972:12.413:01.03
13.Monique de Haard9203828De Stormvogel2:54.043:03.8040.371:27.032:15.203:03.80
14.Amira Fathi9402974De Stormvogel2:56.373:05.2640.421:25.582:17.493:05.26
15.Nikita Kruis8902486De Stormvogel3:01.283:05.4141.261:28.102:16.643:05.41
16.Wieteke Elzinga8601038DAW-FinenzoNT3:15.5243.871:34.362:25.703:15.52
NGMarjolein Post8903370Zwemlust/Utrecht(SG)3:00.89


<< TOP >>
Programmanr. 46
6-4-2008 - 16:48
Heren, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC1:56.591:53.5427.5356.291:25.321:53.54
2.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo1:55.141:58.0427.8457.621:28.261:58.04
3.Kevin Lebis8101037DAW-Finenzo2:01.832:01.5227.9058.771:30.242:01.52
4.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ1:58.852:02.4027.4958.821:31.262:02.40
5.Kristiaan Lenos8301331LZ 1886-KartoenZ2:00.512:03.0227.4158.361:30.742:03.02
6.Stef Comello8801133OZ&PC1:59.872:03.9128.0659.911:32.732:03.91
7.Martijn van Buuren7600169Zwemlust/Utrecht(SG)2:00.992:03.9629.081:00.371:32.802:03.96
8.Arnoud Keizer8401151OZ&PC2:03.642:04.9627.7259.901:32.562:04.96
9.Frederik Tamminga8703293AZ&PC2:02.542:06.8229.261:02.071:34.922:06.82
10.Wouter Vink8803609Zwemlust/Utrecht(SG)2:07.702:07.8829.151:01.881:35.162:07.88
11.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo2:02.012:07.9529.451:01.481:34.852:07.95
12.Mark Zwart7901461Zwemlust/Utrecht(SG)2:11.112:08.6028.551:01.462:08.60
13.Stefan Roovers9102753De StormvogelNT2:08.8629.511:02.501:35.872:08.86
14.Jan Brink6200091De Stormvogel2:07.262:11.8330.951:05.341:38.502:11.83
15.Wouter Smidt8703093OZ&PC2:06.982:15.2230.591:04.091:38.882:15.22
16.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ2:11.512:16.9630.911:05.561:41.722:16.96
17.Jeroen Dellebeke8100353De Stormvogel2:14.062:18.1231.671:07.211:43.572:18.12
18.Ron Korzelius6500513AZ&PC2:13.672:22.3531.201:08.051:45.902:22.35


<< TOP >>
Programmanr. 47
6-4-2008 - 16:57
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Malissa van der Horst9200810Zwemlust/Utrecht(SG)2:29.822:31.4632.431:11.441:57.612:31.46
2.Iris Pijtak9300602AZ&PC2:40.002:37.2034.461:15.132:03.192:37.20
3.Shirley Koek9203262LZ 1886-KartoenZ2:33.802:38.9434.351:17.082:02.582:38.94
4.Kelly Teunissen9201740OZ&PC2:40.102:39.0434.221:16.532:02.502:39.04
5.Anniek Minderhoud9302698De Stormvogel2:43.232:41.8436.101:18.442:05.432:41.84
6.Evelien Kip9200932OZ&PC2:33.942:43.1834.621:16.862:04.982:43.18
7.Tessa Kerkvliet9202428LZ 1886-KartoenZ2:38.822:43.1935.671:17.882:06.062:43.19
8.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo2:45.942:44.8635.261:18.102:09.032:44.86
9.Simone de Boer9306858LZ 1886-KartoenZ2:47.042:45.2136.051:19.732:08.882:45.21
10.Ilka van Veldhuijzen9304990AZ&PC2:49.132:45.5736.381:17.582:08.062:45.57
11.Sabrina Charehbili9203370Zwemlust/Utrecht(SG)NT2:46.5337.251:20.172:10.382:46.53
12.Jaimy Kort9205654De Stormvogel2:45.342:47.7937.611:20.282:08.852:47.79
13.Iris Dingemanse9205056De Stormvogel2:45.862:47.9436.231:22.772:11.062:47.94
14.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo2:50.752:48.9239.731:23.382:12.562:48.92
15.Linda Benneker9300054OZ&PC2:52.592:56.1838.301:21.692:16.062:56.18
16.Renée Huster9204908AZ&PC2:55.993:01.1438.091:24.842:20.213:01.14
DISPien Burger9306202DAW-Finenzo2:46.972:55.03VC36.641:21.982:16.952:55.03


<< TOP >>
Programmanr. 48
6-4-2008 - 17:07
Jongens, 200m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschr.tijdTijd50m100m150m200m
1.Jelmar Kluiwstra9204323LZ 1886-KartoenZ2:20.752:18.2333.391:08.891:44.582:18.23
2.Sonny Corré9303615De Stormvogel2:21.682:23.0234.421:11.051:48.082:23.02
3.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:22.912:25.5534.261:11.291:48.742:25.55
4.Bas Onderstal9205967LZ 1886-KartoenZ2:27.142:26.6734.321:10.881:48.672:26.67
5.Robin Veenstra9201335Zwemlust/Utrecht(SG)2:33.672:30.3136.961:15.911:54.232:30.31
6.Yannick Mol9302899De Stormvogel2:31.552:30.5636.871:15.401:53.892:30.56
7.Rick Cristen9200201OZ&PC2:28.512:32.3435.131:13.451:53.822:32.34
8.Colin Siers9201195OZ&PC2:30.742:33.9536.431:15.191:55.092:33.95
9.Sander Ariaansz9302053Zwemlust/Utrecht(SG)2:38.292:36.4136.701:16.321:57.232:36.41
10.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo2:40.592:36.5537.321:17.171:57.552:36.55
11.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo2:40.412:39.4838.181:18.772:00.232:39.48
12.David Beijer9202051Zwemlust/Utrecht(SG)2:35.202:39.5637.101:17.471:58.762:39.56
13.Steven Uyl9304075De Stormvogel2:39.992:40.1638.421:18.422:00.322:40.16
14.Twan Boot9601201AZ&PCNT2:43.1339.401:20.302:02.782:43.13
15.Jordan Kraaijenhof9301111AZ&PC2:49.872:43.6040.521:22.462:04.072:43.60
16.Bas Zierikzee9204321LZ 1886-KartoenZ2:38.972:47.6038.581:21.502:04.082:47.60
17.Huub Koster9200741OZ&PC2:48.142:49.061:24.062:07.142:49.06
18.Lennertjan van Duijn9401833AZ&PC2:57.812:59.2442.681:28.622:15.262:59.24


<< TOP >>
Programmanr. 49
6-4-2008 - 17:18
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Manon Minneboo9301548De Stormvogel1:18.361:19.5537.731:19.55
2.Nicole ter Bruggen9200328OZ&PC1:19.131:21.1537.561:21.15
3.Ilse van Hoorn9001578Zwemlust/Utrecht(SG)1:22.261:21.5338.731:21.53
4.Janet van der Poel9301842LZ 1886-KartoenZ1:21.411:22.7238.671:22.72
5.Marieke Nijhuis9201296OZ&PC1:29.061:23.3438.921:23.34
6.Marloes Giesselink9200612OZ&PC1:21.411:23.4938.661:23.49
7.Davina van Perge9503786DAW-Finenzo1:27.491:24.5740.351:24.57
8.Elise Bouwens9103964Zwemlust/Utrecht(SG)1:23.721:24.8540.311:24.85
9.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo1:26.321:25.0740.191:25.07
10.Daniëlle Vermeulen9103240AZ&PC1:24.931:27.0640.861:27.06
11.Dieuwertje Jorink9302306DAW-Finenzo1:26.861:27.4741.251:27.47
12.Kelly van Velzen9103186LZ 1886-KartoenZ1:19.091:27.6340.791:27.63
13.Mieke van Dort9100780De Stormvogel1:25.511:27.6440.821:27.64
14.Marjolein van Kleef9301398LZ 1886-KartoenZ1:28.491:30.9441.471:30.94
15.Charelle Hanewald9305186AZ&PC1:31.791:31.7643.631:31.76
16.Fleur Bierman9402020AZ&PC1:33.701:33.4043.921:33.40
NGMarloes Nieberg9002712Zwemlust/Utrecht(SG)1:18.65


<< TOP >>
Programmanr. 50
6-4-2008 - 17:25
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Fabian Beimin9100087OZ&PC56.0455.49FJ 126.7855.49
2.Aschwin van Zoest9102677LZ 1886-KartoenZ56.8655.49FJ 226.0955.49
3.Mark Moussa9002059Zwemlust/Utrecht(SG)54.1055.5526.9655.55
4.Aziz Nosairi9104645Zwemlust/Utrecht(SG)55.1455.5826.8455.58
5.Bart Schram9103683DAW-Finenzo55.7055.7126.3755.71
6.Yaïr Klazen9001557De Stormvogel55.1756.3827.3056.38
7.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo56.9357.2027.6057.20
8.Sander v. Nieuwenhuyzen9104257De Stormvogel56.8957.6627.5157.66
9.Lars Sieval9300723LZ 1886-KartoenZ55.8957.8227.1257.82
10.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo57.8758.4727.9458.47
11.Martijn Mechielsen9001933De Stormvogel56.5558.8128.3658.81
12.Thomas Nijenhuis9105565OZ&PC57.7059.8328.3959.83
13.Erik Koops9104571Zwemlust/Utrecht(SG)58.071:00.9128.611:00.91
14.Mark Pijtak9002287AZ&PC1:00.481:01.1028.961:01.10
15.Gerald van Dalen9104751AZ&PC1:03.061:03.5929.801:03.59
16.Gabriël Verheij9402199AZ&PC1:14.321:10.8733.391:10.87
NGHuub ter Laak9103149OZ&PC56.02


<< TOP >>
Programmanr. 51
6-4-2008 - 17:30
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Rieneke Terink8402424AZ&PC1:03.241:04.7730.111:04.77
2.Ellen de Goeij8701356Zwemlust/Utrecht(SG)1:05.491:06.6431.331:06.64
3.Judith Stap9302702De Stormvogel1:07.661:06.6631.061:06.66
4.Mariska v.d. Tol8603558LZ 1886-KartoenZ1:07.921:08.5131.831:08.51
5.Merel van der Ent9303976De Stormvogel1:09.411:10.2232.421:10.22
6.Marike Boersen8800402Zwemlust/Utrecht(SG)1:08.981:11.3833.601:11.38
7.Mirjam Pannekeet8201256DAW-Finenzo1:12.301:11.4733.641:11.47
8.Maaike Vooren9103324DAW-Finenzo1:08.951:11.6133.801:11.61
9.Esther Nijgh8401758LZ 1886-KartoenZ1:09.431:12.9633.091:12.96
10.Lidia v. Bon7000054AZ&PC1:12.501:13.0434.281:13.04
11.Dieuwertje Vermeulen8402574LZ 1886-KartoenZ1:16.111:13.4932.951:13.49
12.Anne Boomars8900460OZ&PC1:04.791:13.5432.261:13.54
13.Sharon Teunissen8904088OZ&PC1:11.951:13.8634.301:13.86
14.Linda Everlo8801242OZ&PC1:08.701:16.0634.431:16.06
15.Dorien Riemersma8903492AZ&PC1:15.441:16.2734.091:16.27
16.Karlijn Kerkvliet9304024LZ 1886-KartoenZ1:15.061:17.6335.091:17.63
17.Nikita Kruis8902486De Stormvogel1:16.231:17.7735.831:17.77
18.Richelle Roord8000922OZ&PC1:19.861:20.1635.821:20.16
19.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo1:14.891:21.2235.161:21.22
NGElsbeth v. Dorssen8500724AZ&PC1:12.28


<< TOP >>
Programmanr. 52
6-4-2008 - 17:38
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Robin van Aggele8400017Zwemlust/Utrecht(SG)55.7656.6027.7156.60
2.Ewoud Tamminga8201701AZ&PC58.2558.6428.4958.64
3.Marvin Kruin8901815Zwemlust/Utrecht(SG)1:01.341:02.0829.791:02.08
4.Stanley Vleerlaag8502813DAW-Finenzo59.981:02.2430.561:02.24
5.Sjoerd Sieval9002663LZ 1886-KartoenZ1:03.311:03.0230.991:03.02
6.Stefan Roovers9102753De Stormvogel1:04.341:04.3131.281:04.31
7.Kevin Lebis8101037DAW-Finenzo1:04.761:04.6030.691:04.60
8.Pieter Schoots8702979DAW-Finenzo1:02.311:05.0531.641:05.05
9.Jonathan de Graaff8705045LZ 1886-KartoenZ1:04.571:05.7331.201:05.73
10.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo1:02.071:06.3531.061:06.35
11.Arnoud Keizer8401151OZ&PC1:05.341:06.5832.481:06.58
12.Frederik Tamminga8703293AZ&PC1:05.831:08.0533.601:08.05
13.Mathijs Brandhorst8800481OZ&PC1:05.201:08.5633.451:08.56
14.Martijn Bouwens8800461Zwemlust/Utrecht(SG)1:09.561:08.8233.921:08.82
15.Jan Brink6200091De Stormvogel1:05.651:10.1638.321:10.16
16.Wouter Vink8803609Zwemlust/Utrecht(SG)1:13.261:11.7134.881:11.71
17.Ramon Grootelaar8300793OZ&PC1:08.321:11.7634.351:11.76
18.Ralf van der Poel8401783LZ 1886-KartoenZ1:11.841:15.46FJ 137.391:15.46
19.Robin Breel9206111De Stormvogel1:14.111:15.46FJ 235.961:15.46
NGEelco van Gemert7200299De Stormvogel1:05.06
NGEdwin v. Norden6300563AZ&PC1:05.60


<< TOP >>
Programmanr. 53
6-4-2008 - 17:46
Gemengd, 12 x 50m vrije slag9 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zwemlust/Utrecht(SG) 1Zwemlust/Utrecht(SG)5:33.325:31.13
Mohammed el Bakkali
Courtney van Huizen
Yassine Maniani
Anne Kooijman
Robin Veenstra
Malissa van der Horst
97
96
95
95
92
92
33.07
32.22
29.21
30.23
25.34
27.56
Mark Moussa
Elise Bouwens
Marvin Kruin
Marloes Nieberg
Robin van Aggele
Saskia v.d. Wielen
90
91
89
90
84
84
25.40
27.16
24.81
27.09
22.11
26.93
2.AZ&PC 1AZ&PC5:39.655:37.66
Twan Boot
Laura Moolenaar
Ronald Vermeulen
Shireen Post
Jordan Kraaijenhof
Iris Pijtak
96
96
94
95
93
93
29.00
30.32
28.70
30.45
29.38
28.61
Mark Pijtak
Daniëlle Vermeulen
Frederik Tamminga
Marieke Stuiver
Ewoud Tamminga
Rieneke Terink
90
91
87
85
82
84
27.23
29.95
25.48
28.61
23.51
26.42
3.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ5:43.945:40.44
Moemen Badawi
Mariska Teske
Martijn Teske
Seline Koek
Lars Sieval
Janet van der Poel
97
96
94
94
93
93
35.47
29.59
28.56
30.19
26.16
29.09
Sjoerd Sieval
Rosanne de Boer
Jonathan de Graaff
Mariska v.d. Tol
Kristiaan Lenos
Esther Nijgh
90
91
87
86
83
84
25.00
28.85
26.31
27.88
25.15
28.19
4.DAW-Finenzo 1DAW-Finenzo5:42.855:41.28
Lars van der Velden
Roxann Geenen
Vincent Schram
Sharona Mlcoch
Jeffrey Spaltman
Chantalle van der Fluit
98
96
94
94
92
92
34.99
30.23
28.83
28.91
26.70
28.90
Arjan Baron
Rosanne Padt
Bart Schram
Maaike Vooren
Stanley Vleerlaag
Marianne vd Poll
91
95
91
91
85
89
26.80
28.19
24.57
29.02
24.52
29.62
5.OZ&PC 1OZ&PC5:44.285:42.46
Bas Neef
Lindy Nijhuis
Robin Schollink
Anneke Asbroek
Rick Cristen
Marloes Giesselink
98
97
95
94
92
92
35.74
31.86
30.42
31.05
26.62
28.74
Fabian Beimin
Evelien Kip
Kay Beimin
Anne Boomars
Stef Comello
Marieke Nijhuis
91
92
89
89
88
92
25.18
28.68
24.46
27.66
24.00
28.05
6.De Stormvogel 1De Stormvogel5:47.095:45.92
Levy Kort
Savannah Leenheer
Pedro Mol
Saskia de Haard
Sonny Corré
Monique de Haard
96
96
96
94
93
92
32.26
32.77
31.45
31.85
26.70
29.73
Yaïr Klazen
Judith Stap
Sander v. Nieuwenhuyzen
Merel van der Ent
Martijn Mechielsen
Manon Minneboo
90
93
91
93
90
93
26.22
27.69
25.18
27.78
26.38
27.91