Limietwedstrijd Alkmaar 50m bad 30 maart 2008
Alkmaar (NED),    30.3.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 14. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 400m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 17. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 19. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 24. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 25. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 30. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 31. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 400m wisselslag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 13:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          5:18.84     5:33.78       
          1:18.67  5:33.78
    2.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend          5:37.14     5:43.89       
          1:20.04  5:43.89
    3.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend          5:51.07     5:58.50       
          1:24.53  5:58.50



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 400m wisselslag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 13:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              5:00.91     5:11.18       
          1:08.34  5:11.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 200m schoolslag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 13:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mariska van Engeldorp         9502326   Zv Aquarius              3:02.78     3:09.18       
          1:28.89  3:09.18
    2.  Marit Visscher                9600004   DAW-Finenzo              3:10.54     3:13.45       
          1:33.76  3:13.45
    3.  Janine Kroon                  9600600   EDVO                     3:13.79     3:16.16       
          1:33.31  3:16.16
    4.  Maxine Alfonsi                9502900   DAW-Finenzo              3:16.04     3:25.57       
          3:25.57
    5.  Chantal Hoogervorst           9603884   Z.V.Hoorn-Aurik          3:34.56     3:28.23       
          1:40.51  3:28.23
    6.  Melonie Hoonakker             9200804   WZ&PC Purmerend               NT     3:30.49       
          1:40.28  3:30.49



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 200m schoolslag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 13:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Molenkamp             8802427   DAW-Finenzo              2:40.29     2:50.38       
          1:22.86  2:50.38
    2.  Gerben Rozie                  9002507   Noordkop-Zeemacht SG     2:48.97     2:56.56       
          1:24.32  2:56.56
    3.  Ritchoberto Peternella        9300991   WZ&PC Purmerend          2:45.00     2:57.64       
          1:25.86  2:57.64
    4.  Jeffrey Reijnders             9500877   Oceanus                  2:58.93     3:00.48       
          1:27.15  3:00.48
    5.  Bryan Kroon                   9402341   EDVO                     2:50.45     3:02.92       
          3:02.92
    6.  Damon de nijs                 9501665   Zv Aquarius              4:12.08     4:14.21       
          2:00.84  4:14.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                        1996 en eerder
30-3-2008 - 13:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maureen Udes                  9103128   WZ&PC Purmerend          1:15.73     1:16.22       
    2.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo              1:11.35     1:16.35       
    3.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik          1:19.34     1:16.44       
    4.  Sandra Kok                    9107424   EDVO                     1:17.09     1:18.82       
    5.  Carmen Krijnen                9301454   WZ&PC Purmerend          1:17.62     1:19.37       
    6.  Tessa v.d. Zwaard             9501366   Oceanus                  1:17.68     1:21.86       
    7.  Artemis Kalemis               9601268   Oceanus                  1:21.60     1:22.11       
    8.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              1:25.66     1:23.07       
    9.  Anne van Rongen               9501202   WZ&PC Purmerend          1:24.85     1:23.64       
   10.  Kim Luyken                    9403558   Zv Aquarius              1:21.96     1:25.14       
   11.  Mandy Verhage                 9501382   DAW-Finenzo              1:26.57     1:31.92       
   12.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend               NT     1:32.82       
   13.  Elise Keijzer                 9207456   EDVO                     1:25.18     1:35.22       
   14.  Kristine Zwaan                9604426   EZV                      1:35.87     1:35.73       
   15.  Nienke van der Zee            9605430   Zv Aquarius                   NT     1:39.71       
   16.  Denise Otjes                  9601378   Zv Aquarius                   NT     1:43.82       
 AFGEM  Inge Sluys                    9203908   Zv Aquarius              1:27.54                   
    NG  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend          1:11.66                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Heren, 100m vlinderslag                        1995 en eerder
30-3-2008 - 14:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Lebis                   8101037   DAW-Finenzo                56.72       59.62       
    2.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo              1:02.44     1:04.81       
    3.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend          1:01.95     1:06.70       
    4.  Jory van der Gracht           8701097   Oeza                     1:07.88     1:07.86       
    5.  Mike Hoonakker                9301709   WZ&PC Purmerend          1:09.44     1:10.37       
    6.  Max Galjaart                  9401187   Oceanus                  1:10.13     1:12.25       
    7.  Ferry Kemmeren                9101179   Oeza                     1:10.39     1:12.43       
    8.  Jordy de Klerk                9300269   WZ&PC Purmerend          1:10.96     1:13.47       
    9.  Dave Heshof                   9501403   WZ&PC Purmerend          1:13.31     1:21.16       
   10.  Klaas Schoute                 9500891   DAW-Finenzo              1:22.85     1:25.98       
   11.  Jan Peereboom                 9501371   DAW-Finenzo              1:34.03     1:37.08       
   12.  Remco Tol                     9501505   EDVO                     1:26.31     1:37.60       
   DIS  Ted Boerkamp                  9504663   Zv Aquarius                   NT     2:07.53       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VB / VC



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m vrije slag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 14:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa Mosch                   9102172   Noordkop-Zeemacht SG     1:00.86     1:04.19       
    2.  Yvonne Verbeek                9402788   WZ&PC Purmerend          1:04.40     1:04.67       
    3.  Marianne vd Poll              8903352   DAW-Finenzo              1:03.61     1:05.63       
    4.  Chantalle van der Fluit       9206406   DAW-Finenzo              1:03.59     1:05.72       
    5.  Marije de Winter              8804930   Noordkop-Zeemacht SG     1:02.25     1:05.73       
    6.  Annet Bakker                  9004566   Noordkop-Zeemacht SG     1:04.29     1:06.07       
    7.  Daniëlle de Groot             9303868   Oeza                     1:09.49     1:06.23       
    8.  Nicole Palmboom               9106072   Oeza                     1:07.22     1:06.36       
    9.  Jessica de Ruiter             9306160   Zv Aquarius              1:02.87     1:06.42       
   10.  Daisy Molenaar                9306808   DAW-Finenzo              1:03.50     1:07.07       
   11.  Suzanne Mosch                 9400548   Noordkop-Zeemacht SG     1:04.26     1:07.52       
   12.  Daisy Kleijne                 8902286   Oeza                     1:07.50     1:07.66       
   13.  Anouk Limburg                 9501806   Noordkop-Zeemacht SG     1:06.86     1:07.98       
   14.  Sanne Essers                  9100912   Oeza                     1:10.08     1:08.80       
   15.  Mariska van Engeldorp         9502326   Zv Aquarius              1:07.26     1:10.12       
   16.  Brenda Zwarthoed              9604938   Oeza                     1:10.51     1:10.80       
   17.  Rianne Koopman                9101728   DAW-Finenzo              1:08.37     1:11.10       
   18.  Anne Zwolsman                 9601272   Oceanus                  1:12.01     1:11.58       
   18.  Pien Burger                   9306202   DAW-Finenzo              1:05.03     1:11.58       
   20.  Gitta Buskermolen             9000660   WZ&PC Purmerend          1:05.31     1:11.70       
   21.  Ilana Schaap                  9102714   DAW-Finenzo              1:03.75     1:12.24       
   22.  Britt Jansen                  9500526   Rapido '82               1:12.67     1:12.45       
   23.  Ilse van Niekerk              9406180   DAW-Finenzo              1:12.28     1:13.01       
   24.  Medea Krijnen                 9002144   WZ&PC Purmerend          1:12.63     1:14.08       
   25.  Tess de Boer                  9601516   DAW-Finenzo              1:15.30     1:14.65       
   26.  Renee v.d. Brink              9602732   Noordkop-Zeemacht SG     1:14.29     1:15.21       
   27.  Janine Kroon                  9600600   EDVO                     1:12.29     1:15.41       
   28.  Simone Druijf                 9505830   Z.V.Hoorn-Aurik          1:18.10     1:16.10       
   29.  Marcha Kemp                   9504810   WZ&PC Purmerend          1:15.11     1:16.20       
   30.  Chantal van Kranenburg        8604528   Zv Aquarius              1:15.52     1:17.10       
   31.  Robin Pagano Mirani           9502556   Oceanus                  1:10.02     1:18.48       
   32.  Angela Tol                    9307222   EDVO                     1:15.58     1:19.22       
   33.  Marit van Elsas               9505406   DAW-Finenzo              1:22.56     1:19.23       
   34.  Nienke van der Zee            9605430   Zv Aquarius              1:14.98     1:19.89       
   35.  Roos Vredenburg               9504618   Oeza                     1:27.94     1:20.51       
   36.  Maxine Alfonsi                9502900   DAW-Finenzo              1:15.61     1:20.61       
   37.  Marloes Jellema               9500922   WZ&PC Purmerend          1:22.35     1:21.43       
   38.  Nathalja Wiersma              9603336   DAW-Finenzo              1:23.37     1:21.74       
   39.  Denise Otjes                  9601378   Zv Aquarius              1:17.40     1:21.92       
   40.  Annemarie Otte                9603810   EDVO                     1:23.32     1:21.96       
   41.  Manon van Schagen             9406904   Zv Aquarius              1:27.96     1:26.50       
    NG  Rebecca Martens               9604352   DAW-Finenzo              1:17.78                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m vrije slag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 14:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik            55.28       55.64       
    2.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend            56.65       57.83       
    3.  Jeroen Beemster               8700155   WZ&PC Purmerend            55.39       58.73       
    4.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend            55.61       59.50       
    5.  Jeffrey Spaltman              9204037   DAW-Finenzo                59.25     1:00.43       
    6.  Dennis de Ruiter              9206069   Zv Aquarius                59.58     1:00.48       
    7.  Dennis Reijnders              9202727   Oceanus                  1:00.36     1:01.52       
    8.  Istvan Spaargaren             9401199   Oceanus                    59.46     1:01.55  FJ 1 
    9.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC Purmerend          1:00.52     1:01.55  FJ 2 
   10.  Vincent Moolhuijsen           9401215   Oceanus                  1:01.60     1:02.12  FJ 1 
   11.  Marcel Schouten               9300653   Rapido '82               1:01.11     1:02.12  FJ 2 
   12.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo                55.70     1:03.32       
   13.  Kevin vd Poll                 8602429   DAW-Finenzo                55.95     1:03.52       
   14.  Ritchoberto Peternella        9300991   WZ&PC Purmerend          1:01.34     1:03.80       
   15.  Robin Döderlein de Win        9302447   WZ&PC Purmerend          1:05.85     1:06.46       
   16.  Vincent Schram                9402041   DAW-Finenzo              1:04.61     1:06.52       
   17.  Martijn van Gelderen          8900939   DAW-Finenzo                57.00     1:07.24       
   18.  Richard Brink                 9203691   Noordkop-Zeemacht SG     1:07.76     1:08.89       
   19.  Bryan Kroon                   9402341   EDVO                     1:05.90     1:10.39       
   20.  Felix Geenen                  9501085   DAW-Finenzo              1:09.05     1:14.32       
   21.  Rowdy Spaltman                9501747   DAW-Finenzo              1:12.32     1:14.73       
   22.  Rick Jellema                  9303063   WZ&PC Purmerend          1:16.55     1:14.88       
   23.  Sam Buter                     9502783   DAW-Finenzo              1:22.67     1:20.95       
   24.  Tim Huisintveld               9504301   DAW-Finenzo              1:37.86     1:37.88       
    NG  Jasper Falk                   9502785   DAW-Finenzo              1:22.56                   






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                         Dames, 200m rugslag                          1996 en eerder
30-3-2008 - 14:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          2:29.04     2:38.71       
          1:17.56  2:38.71
    2.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend          2:36.48     2:44.76       
          1:22.60  2:44.76
    3.  Chantal Grove                 9401844   Oceanus                  2:38.58     2:45.36       
          2:45.36
    4.  Davina van Perge              9503786   DAW-Finenzo              2:46.91     2:48.26       
          1:22.82  2:48.26
    5.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend          2:43.51     2:50.47       
          2:50.47
    6.  Tamara Grove                  9601266   Oceanus                  2:51.80     2:51.79       
          1:26.00  2:51.79
    7.  Laura Stokx                   9601510   DAW-Finenzo              2:50.99     2:55.85       
          1:27.40  2:55.85
    8.  Carmen Krijnen                9301454   WZ&PC Purmerend               NT     2:57.15       
          2:57.15
    9.  Mariska van Engeldorp         9502326   Zv Aquarius              2:48.84     2:58.76       
          2:58.76
   10.  Sophie Padt                   9601514   DAW-Finenzo              2:55.89     2:59.00       
          1:28.82  2:59.00
   11.  Nina Brouwers                 9301414   WZ&PC Purmerend          3:00.56     3:06.52       
          1:29.92  3:06.52
   12.  Lucille Stroobach             9601482   Noordkop-Zeemacht SG     3:06.85     3:09.89       
          3:09.89
    NG  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend          2:38.42                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                         Heren, 200m rugslag                          1995 en eerder
30-3-2008 - 14:30                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887    Trivia                  2:07.84     2:17.05       
          1:07.08  2:17.05
    2.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              2:11.08     2:24.42       
          1:08.86  2:24.42
    3.  Demi de Rooij                 9105607   DAW-Finenzo              2:20.84     2:32.58       
          1:14.82  2:32.58
    4.  Jeroen van Tricht             8904613   Zv Aquarius              2:34.16     2:35.36       
          1:14.26  2:35.36
    5.  Christiaan Zwaal              9503881   Noordkop-Zeemacht SG     2:54.51     3:00.93       
          3:00.93



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Dames, 400m vrije slag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 14:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              4:35.89     4:54.43       
          1:07.72  4:54.43
    2.  Lidewij Vink                  9007508   Oeza                     5:01.21     5:11.48       
          1:10.89  5:11.48
    3.  Lisa Koster                   9401682   Oeza                     5:02.29     5:14.50       
          1:11.16  5:14.50
    4.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              5:40.72     5:32.02       
          5:32.02
    5.  Chantal Hoogervorst           9603884   Z.V.Hoorn-Aurik          6:34.32     6:15.59       
          1:27.92  6:15.59



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Heren, 400m vrije slag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 14:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend          4:25.28     4:29.39       
          1:03.50  4:29.39
    2.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend          4:27.38     4:39.77       
          1:06.95  4:39.77
    3.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo              4:54.53     4:47.60       
          1:07.84  4:47.60
    4.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo              4:49.24     4:47.78       
          1:08.05  4:47.78
    5.  Rico Roels                    9403119   DAW-Finenzo              5:01.04     5:05.49       
          1:09.83  5:05.49
    6.  Dave Heshof                   9501403   WZ&PC Purmerend          5:06.99     5:18.81       
          1:14.67  5:18.81
   DIS  Richard Veerman               9106345   EDVO                     4:51.21                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 200m wisselslag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 14:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvonne Verbeek                9402788   WZ&PC Purmerend          2:41.64     2:43.80       
          2:43.80
    2.  Rosanne Padt                  9501582   DAW-Finenzo              2:46.11     2:45.38       
          2:45.38
    3.  Anouk van der Gracht          8901408   Oeza                     3:03.79     2:49.18       
          2:49.18
    4.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik          2:51.80     2:50.95       
          2:50.95
    5.  Jessica de Ruiter             9306160   Zv Aquarius              2:44.71     2:51.06       
          2:51.06
    6.  Marit Visscher                9600004   DAW-Finenzo              3:08.37     2:57.82       
          2:57.82
    7.  Rianne Koopman                9101728   DAW-Finenzo              2:57.07     3:03.27       
          3:03.27
    8.  Medea Krijnen                 9002144   WZ&PC Purmerend          3:04.92     3:09.71       
          3:09.71
    9.  Maxine Alfonsi                9502900   DAW-Finenzo              3:00.96     3:10.40       
          3:10.40
   10.  Denise Otjes                  9601378   Zv Aquarius              3:06.16     3:14.11       
          3:14.11
   11.  Chantal van Kranenburg        8604528   Zv Aquarius              3:22.74     3:23.02       
          3:23.02
   12.  Angela Tol                    9307222   EDVO                     3:30.29     3:29.37       
          1:43.29  3:29.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 200m wisselslag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 14:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Molenkamp             8802427   DAW-Finenzo              2:22.83     2:28.18       
          2:28.18
    2.  Marcel Schouten               9300653   Rapido '82               2:28.58     2:29.78       
          2:29.78
    3.  Jordy de Klerk                9300269   WZ&PC Purmerend          2:27.65     2:30.31       
          2:30.31
    4.  Mart de Boer                  9303589   DAW-Finenzo              2:34.29     2:31.70       
          2:31.70
    5.  Jory van der Gracht           8701097   Oeza                     2:36.26     2:39.12       
          2:39.12
    6.  Richard Veerman               9106345   EDVO                     2:36.21     2:45.36       
          2:45.36
    7.  Robin Döderlein de Win        9302447   WZ&PC Purmerend          2:54.51     2:51.85       
          2:51.85
    8.  Klaas Schoute                 9500891   DAW-Finenzo              2:46.19     2:56.54       
          2:56.54
    9.  Felix Geenen                  9501085   DAW-Finenzo              2:54.57     3:06.85       
          3:06.85
   10.  Remco Tol                     9501505   EDVO                     3:00.25     3:08.00       
          3:08.00
   11.  Pepijn Jorink                 9502575   DAW-Finenzo              3:11.18     3:16.05       
          3:16.05



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                         Dames, 100m rugslag                          1996 en eerder
30-3-2008 - 15:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Grove                 9401844   Oceanus                  1:13.97     1:16.90       
    2.  Chantalle van der Fluit       9206406   DAW-Finenzo              1:13.07     1:17.43       
    3.  Dieuwertje Jorink             9302306   DAW-Finenzo              1:15.86     1:18.78       
    4.  Daisy Kleijne                 8902286   Oeza                     1:14.53     1:19.68       
    5.  Maureen Udes                  9103128   WZ&PC Purmerend          1:14.83     1:19.79       
    6.  Kim Luyken                    9403558   Zv Aquarius              1:18.69     1:22.26       
    7.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend          1:16.55     1:22.34       
    8.  Tamara Grove                  9601266   Oceanus                  1:17.29     1:23.29       
    9.  Robin Pagano Mirani           9502556   Oceanus                  1:16.93     1:24.04  FJ 1 
   10.  Tessa v.d. Zwaard             9501366   Oceanus                  1:17.24     1:24.04  FJ 2 
   11.  Melonie Hoonakker             9200804   WZ&PC Purmerend          1:18.05     1:24.32       
   12.  Anne van Rongen               9501202   WZ&PC Purmerend          1:21.87     1:24.54       
   13.  Britt Jansen                  9500526   Rapido '82               1:22.45     1:27.30       
   14.  Kristine Zwaan                9604426   EZV                      1:27.86     1:27.71       
   15.  Marloes Jellema               9500922   WZ&PC Purmerend          1:28.14     1:29.47       
   16.  Tess de Boer                  9601516   DAW-Finenzo              1:29.07     1:30.07       
   17.  Nienke van der Zee            9605430   Zv Aquarius              1:32.80     1:31.44       
   18.  Marit van Elsas               9505406   DAW-Finenzo              1:33.43     1:32.43       
   19.  Annemarie Otte                9603810   EDVO                     1:33.18     1:35.95       
   20.  Nathalja Wiersma              9603336   DAW-Finenzo              1:37.87     1:40.41       
 AFGEM  Inge Sluys                    9203908   Zv Aquarius              1:25.89                   
    NG  Rebecca Martens               9604352   DAW-Finenzo              1:30.38                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                         Heren, 100m rugslag                          1995 en eerder
30-3-2008 - 15:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             9204035   Z.V.Hoorn-Aurik          1:02.72     1:06.00       
    2.  Istvan Spaargaren             9401199   Oceanus                  1:05.80     1:08.39       
    3.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:02.07     1:08.75       
    4.  Dennis Reijnders              9202727   Oceanus                  1:09.11     1:11.36       
    5.  Mike Hoonakker                9301709   WZ&PC Purmerend          1:08.34     1:11.58       
    6.  Jeroen van Tricht             8904613   Zv Aquarius              1:08.61     1:12.16       
    7.  Bart Schram                   9103683   DAW-Finenzo              1:04.08     1:13.08       
    8.  Jeffrey Reijnders             9500877   Oceanus                  1:13.52     1:16.15       
    9.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC Purmerend          1:15.86     1:17.07       
   10.  Ferry Kemmeren                9101179   Oeza                     1:20.15     1:17.28       
   11.  Vincent Schram                9402041   DAW-Finenzo              1:12.83     1:17.39       
   12.  Ritchoberto Peternella        9300991   WZ&PC Purmerend          1:13.48     1:17.52       
   13.  Rick Jellema                  9303063   WZ&PC Purmerend          1:22.74     1:25.99       
   14.  Rowdy Spaltman                9501747   DAW-Finenzo              1:29.81     1:31.13       
   15.  Sam Buter                     9502783   DAW-Finenzo              1:30.99     1:31.81       
   16.  Jan Peereboom                 9501371   DAW-Finenzo              1:36.81     1:37.04       
   17.  Ted Boerkamp                  9504663   Zv Aquarius              1:44.58     1:47.21       
   18.  Tim Huisintveld               9504301   DAW-Finenzo              1:53.70     1:54.34       
    NG  Jasper Falk                   9502785   DAW-Finenzo              1:33.43                   






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 200m vlinderslag                        1996 en eerder
30-3-2008 - 15:15                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sandra Kok                    9107424   EDVO                     3:07.80     3:04.96       
          1:25.21  3:04.96
    2.  Suzanne Mosch                 9400548   Noordkop-Zeemacht SG          NT     3:12.96       
          1:35.31  3:12.96
    3.  Elise Keijzer                 9207456   EDVO                     3:16.83     3:32.27       
          1:40.27  3:32.27



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 200m vlinderslag                        1995 en eerder
30-3-2008 - 15:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Lebis                   8101037   DAW-Finenzo              2:09.10     2:21.93       
          1:06.51  2:21.93
    2.  Jeroen Beemster               8700155   WZ&PC Purmerend          2:10.49     2:25.05       
          1:05.88  2:25.05
    3.  Arjan Baron                   9100067   DAW-Finenzo              2:25.26     2:33.98       
          2:33.98
    4.  Rob Tol                       9205459   EDVO                     2:55.95     2:51.44       
          1:20.87  2:51.44
    5.  Richard Brink                 9203691   Noordkop-Zeemacht SG          NT     3:19.18       
          1:30.87  3:19.18



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 100m schoolslag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 15:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sharon van der Leest          9202772   WZ&PC Purmerend          1:17.38     1:20.22       
    2.  Laura Badoux                  8200038   Oceanus                  1:13.87     1:21.51       
    3.  Pascalle Spiekerman           9403030   WZ&PC Purmerend          1:18.53     1:24.84       
    4.  Nicole Palmboom               9106072   Oeza                     1:26.05     1:29.12       
    5.  Yvonne Verbeek                9402788   WZ&PC Purmerend          1:26.61     1:29.42       
    6.  Davina van Perge              9503786   DAW-Finenzo              1:27.49     1:29.56       
    7.  Lucille Stroobach             9601482   Noordkop-Zeemacht SG     1:30.63     1:32.73       
    8.  Ilse van Niekerk              9406180   DAW-Finenzo              1:30.10     1:32.90       
    9.  Marcha Kemp                   9504810   WZ&PC Purmerend          1:30.40     1:33.22       
   10.  Julia Brouwers                9600868   WZ&PC Purmerend          1:33.62     1:33.89       
   11.  Jessica de Ruiter             9306160   Zv Aquarius              1:26.67     1:34.01       
   12.  Ilana Schaap                  9102714   DAW-Finenzo              1:23.27     1:34.57       
   13.  Gitta Buskermolen             9000660   WZ&PC Purmerend          1:26.43     1:35.00       
   14.  Janine Kroon                  9600600   EDVO                     1:29.42     1:35.78       
   15.  Kristine Zwaan                9604426   EZV                      1:34.01     1:35.84       
   16.  Carmen Krijnen                9301454   WZ&PC Purmerend          1:29.11     1:36.19       
   17.  Nickey de Klerk               8604394   WZ&PC Purmerend          1:32.42     1:36.60       
   18.  Medea Krijnen                 9002144   WZ&PC Purmerend          1:33.26     1:38.37       
   19.  Chantal Hoogervorst           9603884   Z.V.Hoorn-Aurik          1:36.72     1:39.58       
   20.  Tess de Boer                  9601516   DAW-Finenzo              1:40.86     1:41.09       
   21.  Marloes Jellema               9500922   WZ&PC Purmerend          1:38.28     1:42.00       
   22.  Chantal van Kranenburg        8604528   Zv Aquarius              1:37.12     1:43.04       
   23.  Nathalja Wiersma              9603336   DAW-Finenzo              1:39.66     1:45.20       
   24.  Claudia Spiekerman            94csagv   WZ&PC Purmerend               NT     1:48.92       
   25.  Roos Vredenburg               9504618   Oeza                     1:46.24     1:49.73       
   26.  Simone Druijf                 9505830   Z.V.Hoorn-Aurik          1:45.38     1:51.23       
   27.  Marit van Elsas               9505406   DAW-Finenzo              1:57.47     2:02.24       
 AFGEM  Cleo Denise Bol               9403314   WZ&PC Purmerend          1:22.66                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 100m schoolslag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 15:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Tietze                    8703351   WZ&PC Purmerend          1:08.40     1:15.47       
    2.  Wouter Breton                 8900461   DAW-Finenzo              1:08.43     1:16.84       
    3.  Kevin vd Poll                 8602429   DAW-Finenzo              1:12.72     1:18.62       
    4.  Kingue Struijf                9400913   WZ&PC Purmerend          1:15.60     1:20.06       
    5.  Gerben Rozie                  9002507   Noordkop-Zeemacht SG     1:17.50     1:23.18       
    6.  Marcel Schouten               9300653   Rapido '82               1:20.60     1:23.62       
    7.  Jeroen van Tricht             8904613   Zv Aquarius              1:22.09     1:24.15       
    8.  Martijn van Gelderen          8900939   DAW-Finenzo              1:18.67     1:25.32       
    9.  Vincent Moolhuijsen           9401215   Oceanus                  1:21.10     1:25.69       
   10.  Dennis de Ruiter              9206069   Zv Aquarius              1:23.05     1:33.11       
   11.  Rick Jellema                  9303063   WZ&PC Purmerend          1:38.72     1:37.49       
   12.  Sam Buter                     9502783   DAW-Finenzo              1:50.28     1:54.92       
   13.  Tim Huisintveld               9504301   DAW-Finenzo              1:55.90     2:02.04       
   14.  Ted Boerkamp                  9504663   Zv Aquarius              1:59.17     2:03.28       
    NG  Jasper Falk                   9502785   DAW-Finenzo              1:46.96                   






TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Dames, 200m vrije slag                         1996 en eerder
30-3-2008 - 15:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maaike Vooren                 9103324   DAW-Finenzo              2:11.42     2:20.80       
          1:08.86  2:20.80
    2.  Marianne vd Poll              8903352   DAW-Finenzo              2:14.43     2:23.88       
          1:09.74  2:23.88
    3.  Tessa Mosch                   9102172   Noordkop-Zeemacht SG     2:14.12     2:24.51       
          1:10.07  2:24.51
    4.  Dieuwertje Jorink             9302306   DAW-Finenzo              2:21.39     2:25.06       
          1:10.30  2:25.06
    5.  Claudia Rijkhoff              9603338   Z.V.Hoorn-Aurik          2:24.76     2:26.33       
          1:10.51  2:26.33
    6.  Daniëlle de Groot             9303868   Oeza                     2:21.44     2:26.83       
          1:11.85  2:26.83
    7.  Annet Bakker                  9004566   Noordkop-Zeemacht SG     2:19.83     2:28.88       
          2:28.88
    8.  Chantal Grove                 9401844   Oceanus                  2:29.44     2:30.76       
          2:30.76
    9.  Marije de Winter              8804930   Noordkop-Zeemacht SG     2:19.63     2:32.32       
          2:32.32
   10.  Anouk Limburg                 9501806   Noordkop-Zeemacht SG     2:28.16     2:32.44       
          2:32.44
   11.  Mandy Verhage                 9501382   DAW-Finenzo              2:30.49     2:32.59       
          1:13.89  2:32.59
   12.  Daisy Molenaar                9306808   DAW-Finenzo              2:17.66     2:33.22       
          2:33.22
   13.  Sanne Essers                  9100912   Oeza                     2:34.60     2:33.83       
          2:33.83
   14.  Britt Jansen                  9500526   Rapido '82               2:30.71     2:34.69       
          1:15.06  2:34.69
   15.  Anouk van der Gracht          8901408   Oeza                     2:32.51     2:35.31       
          1:15.83  2:35.31
   16.  Brenda Zwarthoed              9604938   Oeza                     2:37.43     2:35.53       
          1:16.04  2:35.53
   17.  Tessa v.d. Zwaard             9501366   Oceanus                  2:23.51     2:36.32       
          1:14.25  2:36.32
   18.  Pien Burger                   9306202   DAW-Finenzo              2:24.60     2:36.68       
          1:15.47  2:36.68
   19.  Tamara Grove                  9601266   Oceanus                  2:30.53     2:37.94       
          1:18.11  2:37.94
   20.  Artemis Kalemis               9601268   Oceanus                  2:37.11     2:38.30       
          1:16.62  2:38.30
   21.  Sophie Padt                   9601514   DAW-Finenzo              2:38.55     2:39.03       
          1:17.61  2:39.03
   22.  Rianne Koopman                9101728   DAW-Finenzo              2:36.03     2:39.12       
          1:18.62  2:39.12
   23.  Roxann Geenen                 9601518   DAW-Finenzo              2:34.05     2:39.24       
          1:19.25  2:39.24
   24.  Anne Zwolsman                 9601272   Oceanus                  2:33.82     2:39.41       
          1:16.97  2:39.41
   25.  Alissa Bus                    9501370   Oceanus                  2:34.68     2:41.11       
          2:41.11
   26.  Laura Stokx                   9601510   DAW-Finenzo              2:40.86     2:43.66       
          1:19.79  2:43.66
   27.  Marit Visscher                9600004   DAW-Finenzo              2:46.07     2:43.68       
          2:43.68
   28.  Renee v.d. Brink              9602732   Noordkop-Zeemacht SG     2:42.40     2:51.48       
          2:51.48
   29.  Nina Brouwers                 9301414   WZ&PC Purmerend          2:47.28     2:51.72       
          2:51.72
   30.  Robin Pagano Mirani           9502556   Oceanus                  2:34.77     2:52.72       
          2:52.72
   31.  Simone Druijf                 9505830   Z.V.Hoorn-Aurik          2:57.19     2:58.21       
          1:25.56  2:58.21



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                       Heren, 200m vrije slag                         1995 en eerder
30-3-2008 - 15:50                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Devi Wolthuizen               8703887    Trivia                  1:58.35     2:00.88       
            58.51  2:00.88
    2.  Stanley Vleerlaag             8502813   DAW-Finenzo              1:55.14     2:04.83       
            59.96  2:04.83
    3.  Bart Beemster                 8700153   WZ&PC Purmerend          2:00.60     2:08.15       
          1:00.41  2:08.15
    4.  Sverre Oelen                  9002147   WZ&PC Purmerend          2:08.70     2:12.70       
          2:12.70
    5.  Bart Knijn                    9101249   WZ&PC Purmerend          2:09.20     2:13.11       
          2:13.11
    6.  Richard Veerman               9106345   EDVO                     2:16.76     2:14.63       
          1:04.68  2:14.63
    7.  Thom de Boer                  9100181   DAW-Finenzo              2:12.03     2:16.62       
          1:05.97  2:16.62
    8.  Joey Stokx                    9301251   DAW-Finenzo              2:10.59     2:17.09       
          2:17.09
    9.  Rob Tol                       9205459   EDVO                     2:17.69     2:18.11       
          2:18.11
   10.  Mart de Boer                  9303589   DAW-Finenzo              2:20.20     2:18.14       
          1:06.89  2:18.14
   11.  Istvan Spaargaren             9401199   Oceanus                  2:12.79     2:18.69       
          1:06.52  2:18.69
   12.  Max Galjaart                  9401187   Oceanus                  2:18.53     2:19.06       
          2:19.06
   13.  Jory van der Gracht           8701097   Oeza                     2:20.69     2:19.68       
          1:07.13  2:19.68
   14.  Jeffrey Reijnders             9500877   Oceanus                  2:18.27     2:22.49       
          2:22.49
   15.  Jeffrey Spaltman              9204037   DAW-Finenzo              2:12.79     2:23.54       
          1:07.53  2:23.54
   16.  Rico Roels                    9403119   DAW-Finenzo              2:23.54     2:25.80       
          1:08.48  2:25.80
   17.  Dennis de Ruiter              9206069   Zv Aquarius              2:16.18     2:27.08       
          1:07.93  2:27.08
   18.  Robin Döderlein de Win        9302447   WZ&PC Purmerend          2:29.10     2:34.98       
          1:16.65  2:34.98
   19.  Bryan Kroon                   9402341   EDVO                     2:19.40     2:42.12       
          1:15.71  2:42.12
   20.  Rowdy Spaltman                9501747   DAW-Finenzo              2:37.86     2:42.80       
          2:42.80
   21.  Pepijn Jorink                 9502575   DAW-Finenzo              2:37.86     2:44.41       
          2:44.41
   22.  Christiaan Zwaal              9503881   Noordkop-Zeemacht SG     2:44.96     2:52.32       
          2:52.32
   23.  Jan Peereboom                 9501371   DAW-Finenzo              2:48.70     2:58.32       
          1:26.02  2:58.32
   24.  Damon de nijs                 9501665   Zv Aquarius              3:54.30     3:49.78       
          1:46.16  3:49.78



Splash Meet Manager 2007Registered to DAW-FINENZO