Speedo 4 Bussum
Bussum (NED),    16.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Minioren 2 en 3
16-3-2008 - 15:15                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rafaëlla van Nee              9900358 Het Y                  1:45.12     1.          
            49.12  1:45.12
    2.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton     1:48.99     2.          
            51.56  1:48.99
    3.  Abigail Pengel                9902002 Het Y                  1:50.52     3.          
            51.11  1:50.52
    4.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi     1:55.12     4.          
            49.44  1:55.12
    5.  Rachèl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi     1:56.82     5.          
            55.76  1:56.82
    6.  Marit Leusink                 9901570 Torpedo                1:59.08     6.          
            54.88  1:59.08
    7.  Sterre Bax                    9901804 De Otters Het Gooi     1:59.94     7.          
            57.98  1:59.94
    8.  Lois Hoeben                   0000598 Torpedo                2:01.15     8.          
            56.72  2:01.15
    9.  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton     2:05.57     9.          
            58.67  2:05.57
   DIS  Karima Aly                    9900824 De Otters Het Gooi     2:06.69    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
            59.93  2:06.69
   DIS  Stèphanie Bentum              9900826 De Otters Het Gooi     2:13.22    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:02.86  2:13.22
   DIS  Lianne Tuin                   9900532 Torpedo                2:20.48    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:04.64  2:20.48
   DIS  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870           2:24.56    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:05.82  2:24.56
    NG  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Jongens, 100m vrije slag        Jongens Minioren 4 en later
16-3-2008 - 15:22                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                  1:24.23     1.          
            38.16  1:24.23
    2.  Mike Pronk                    9800723 W.Z. & P.C. Triton     1:24.52     2.          
            40.82  1:24.52
    3.  Joep de Jong                  0000051 Torpedo                1:28.30     3.          
            39.92  1:28.30
    4.  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton     1:29.07     4.          
            42.39  1:29.07
    5.  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             1:32.68     5.          
            43.82  1:32.68
    6.  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     1:37.22     6.          
            43.57  1:37.22
    7.  Issam Alahyane                9801501 Het Y                  1:41.79     7.          
            48.91  1:41.79
    8.  Jimmy Wilkens                 9801437 Torpedo                1:46.34     8.          
            48.09  1:46.34
    9.  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton     1:46.88     9.          
            48.87  1:46.88
   10.  Tom Gentenaar                 9802353 ZV De Aalscholver      1:49.53    10.          
            49.44  1:49.53
   11.  Martijn Sterk                 9801449 Torpedo                1:50.58    11.          
            50.64  1:50.58
   12.  Jesse van der Duin            0000645 Torpedo                1:54.41    12.          
            52.50  1:54.41
   13.  Marek Kotulla                 9900691 De Otters Het Gooi     1:55.06    13.          
            53.61  1:55.06
   14.  Haron Malash                  0000541 Het Y                  1:58.65    14.          
            54.56  1:58.65
   15.  Ismaïl El Alami               9901425 Het Y                  2:01.95    15.          
            54.42  2:01.95
   16.  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           2:09.06    16.          
          1:00.65  2:09.06
    NG  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Meisjes, 200m wisselslag                 Meisjes Minioren 4
16-3-2008 - 15:28                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     4:07.99     1.          
            57.75  4:07.99
   DIS  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                3:38.54    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            50.82  3:38.54
   DIS  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     4:04.84    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.36  4:04.84
   DIS  Hanna Lukacs                  9800958 Torpedo                4:06.32    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            51.29  4:06.32
   DIS  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           4:15.60    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:02.48  4:15.60
   DIS  Amber Hof                     9802730 Torpedo                4:22.54    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:00.85  4:22.54
 NG.ZA  Elodie Karres                 9801816 De Otters Het Gooi              NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Jongens, 100m schoolslag                 Jongens Minioren 5
16-3-2008 - 15:32                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver      1:38.38     1.          
            48.18  1:38.38
    2.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton     1:50.44     2.          
            54.55  1:50.44
    3.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton     1:50.54     3.          
            54.09  1:50.54
    4.  Adam Malash                   9702145 Het Y                  1:56.32     4.          
            54.92  1:56.32
    5.  Diesel ten Have               9703287 Het Y                  1:56.97     5.          
            53.42  1:56.97
    6.  Timon Tuin                    9701091 Torpedo                2:03.86     6.          
            57.14  2:03.86
    7.  Damian Martens                9701095 Het Y                  2:07.12     7.          
            59.94  2:07.12
    8.  Niels Hoefsloot               9702127 Het Y                  2:28.98     8.          
          1:11.23  2:28.98
 AFGEM  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                         AFGEM          
 AFGEM  Ali Benzeroual                9703289 Het Y                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 100m rugslag                  Meisjes Minioren 5
16-3-2008 - 15:37                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     1:29.73     1.          
            44.47  1:29.73
    2.  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                1:30.69     2.          
            44.42  1:30.69
    3.  Jody de Groof                 9702600 ZV De Aalscholver      1:34.97     3.          
            46.07  1:34.97
    4.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     1:35.48     4.          
            47.38  1:35.48
    5.  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870           1:41.47     5.          
            47.91  1:41.47
    6.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     1:42.09     6.          
            49.78  1:42.09
    7.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     1:42.11     7.          
            51.06  1:42.11
    8.  Nadine Timmers                9702816 De Otters Het Gooi     1:42.89     8.          
            49.57  1:42.89
    9.  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           1:44.91     9.          
            49.80  1:44.91
   10.  Kyra Loen                     9703270 ZV De Aalscholver      1:50.68    10.          
            52.76  1:50.68
   11.  Nicole Kaandorp               9702262 Het Y                  1:59.40    11.          
            59.56  1:59.40
   12.  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           1:59.48    12.          
            58.62  1:59.48
   13.  Denise Mooten                 9704036 Torpedo                2:00.22    13.          
            59.64  2:00.22
   14.  Anne Veen                     9702714 De Otters Het Gooi     2:05.12    14.          
          1:01.26  2:05.12
   DIS  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  1:27.39    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.29  1:27.39
   DIS  Rebecca Remak                 9703280 Kon. AZ 1870           1:54.57    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.88  1:54.57
   DIS  Deborah Stegeman              9704438 ZV De Aalscholver      1:57.94    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.06  1:57.94
   DIS  Merle Bos                     9703186 De Otters Het Gooi     2:00.88    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.41  2:00.88
 AFGEM  Rosa Randoe                   9704434 Het Y                           AFGEM          
 AFGEM  Kirke van de Port             9704432 Het Y                           AFGEM          
    NG  Jülide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi                 NG          
    NG  Jolan Bosgraaf                9704436 Het Y                              NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Jongens, 100m schoolslag                 Jongens Minioren 6
16-3-2008 - 15:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     1:39.38     1.          
            48.32  1:39.38
    2.  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                1:43.79     2.          
            50.29  1:43.79
    3.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      1:46.09     3.          
            49.99  1:46.09
    4.  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     1:48.41     4.          
            51.79  1:48.41
    5.  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer             1:50.62     5.          
            50.48  1:50.62
    6.  Juipe Winsser                 9603311 De Otters Het Gooi     2:17.82     6.          
          2:17.82
    7.  Coby van Oossanen             9603115 IJsselmeer             2:18.18     7.          
          1:02.85  2:18.18
   DIS  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           1:47.78    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.72  1:47.78



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 200m vlinderslag           Jongens Junioren 1 en 2
16-3-2008 - 15:50                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  2:51.18     1.          
            36.06  1:19.36  2:04.87  2:51.18
    2.  Paul Bree                     9400125 De Otters Het Gooi     2:57.33     2.          
            37.99  1:23.29  2:57.33
    3.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     3:10.86     3.          
            38.55  1:31.23  2:22.44  3:10.86
    4.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             3:12.48     4.          
            40.28  1:30.92  3:12.48
    5.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     3:14.24     5.          
            38.41  1:29.34  3:14.24
    6.  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                3:21.02     6.          
            40.02  1:29.98  2:26.12  3:21.02
    7.  Tom Huydts                    9402375 Torpedo                3:27.68     7.          
            42.82  1:37.37  2:32.17  3:27.68
    8.  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                3:41.84     8.          
            42.52  1:37.91  2:37.82  3:41.84
    9.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     3:49.11     9.          
            50.30  1:50.17  3:49.11
   DIS  Youri Borsboom                9500295 De Otters Het Gooi     3:44.06    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
            51.11  1:50.53  3:44.06



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Meisjes, 200m vlinderslag           Meisjes Junioren 1 en 2
16-3-2008 - 15:57                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton     3:33.54     1.          
            44.23  1:40.23  3:33.54
    2.  Tiffany Pikker                9603380 IJsselmeer             3:45.50     2.          
            49.48  1:50.28  2:51.16  3:45.50
    3.  Esther Kox                    9600612 Torpedo                3:45.68     3.          
            45.61  1:42.91  2:44.24  3:45.68
    4.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                3:46.93     4.          
            44.99  1:43.10  2:44.95  3:46.93
    5.  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:51.86     5.          
            50.96  1:50.41  2:52.94  3:51.86
    6.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:54.64     6.          
            52.25  1:53.85  3:54.64
    7.  Gabriëlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton     3:57.30     7.          
            50.37  1:52.06  3:57.30
    8.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     3:57.52     8.          
            47.84  1:48.10  2:52.54  3:57.52
 AFGEM  Barbara van Schaik            9504460 Torpedo                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 50m vlinderslag            Meisjes Minioren 2 en 3
16-3-2008 - 16:05                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rachèl v.d. Plas              9901606 De Otters Het Gooi       50.94     1.          
    2.  Nienke Aalbers                9900290 W.Z. & P.C. Triton       55.86     2.          
    3.  Mariko de Niet                9900554 De Otters Het Gooi       56.14     3.          
    4.  Marit Leusink                 9901570 Torpedo                  57.16     4.          
    5.  Sterre Bax                    9901804 De Otters Het Gooi       59.14     5.          
   DIS  Louise de Haan                9901658 W.Z. & P.C. Triton                DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Lianne Tuin                   9900532 Torpedo                1:22.01    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Eylin Kokulu                  0000784 Kon. AZ 1870           1:30.74    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
    NG  Irith Buursma                 0000242 W.Z. & P.C. Triton                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Minioren 4 en later
16-3-2008 - 16:08                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Pronk                    9800723 W.Z. & P.C. Triton     1:31.56     1.          
            44.70  1:31.56
    2.  Bas Martelhoff                9900343 Het Y                  1:33.26     2.          
            45.71  1:33.26
    3.  Jesse Groenendaal             9800721 W.Z. & P.C. Triton     1:39.25     3.          
            48.55  1:39.25
    4.  Niek Heldoorn                 9900199 IJsselmeer             1:42.18     4.          
            50.17  1:42.18
    5.  Taylan Saricaoglu             9900689 De Otters Het Gooi     1:45.14     5.          
            51.36  1:45.14
    6.  Tom Gentenaar                 9802353 ZV De Aalscholver      1:49.10     6.          
            53.42  1:49.10
    7.  Job van Voorst                9800413 W.Z. & P.C. Triton     1:49.37     7.          
            52.36  1:49.37
    8.  Martijn Sterk                 9801449 Torpedo                2:05.76     8.          
            58.92  2:05.76
    9.  Jesse van der Duin            0000645 Torpedo                2:08.32     9.          
          1:02.66  2:08.32
   10.  Jordi van der Lem             0000189 Kon. AZ 1870           2:12.21    10.          
          1:05.45  2:12.21
   DIS  Issam Alahyane                9801501 Het Y                             DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Joep de Jong                  0000051 Torpedo                1:50.48    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            54.48  1:50.48
   DIS  Marek Kotulla                 9900691 De Otters Het Gooi     1:54.36    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.16  1:54.36
   DIS  Jimmy Wilkens                 9801437 Torpedo                1:56.58    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            57.45  1:56.58
    NG  Niels Post                    9801327 De Otters Het Gooi                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Meisjes, 100m vrije slag                 Meisjes Minioren 4
16-3-2008 - 16:13                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emily de Jong                 9800984 Torpedo                1:34.91     1.          
            44.99  1:34.91
    2.  Merve Ulu                     9801392 De Otters Het Gooi     1:43.82     2.FJ 1      
            51.21  1:43.82
    3.  Nienke van der Zee            9802808 W.Z. & P.C. Triton     1:43.82     3.FJ 2      
            49.03  1:43.82
    4.  Amber Hof                     9802730 Torpedo                1:46.70     4.          
            51.51  1:46.70
    5.  Sharon van der Lem            9800270 Kon. AZ 1870           1:56.68     5.          
            50.58  1:56.68
   DIS  Hanna Lukacs                  9800958 Torpedo                           DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 NG.ZA  Elodie Karres                 9801816 De Otters Het Gooi              NG.ZA          
 AFGEM  Jennifer Bergsma              9801390 De Otters Het Gooi              AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 100m rugslag                  Jongens Minioren 5
16-3-2008 - 16:18                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ivar de Jong                  9700869 ZV De Aalscholver      1:27.81     1.          
            43.71  1:27.81
    2.  Lars v.d. Zee                 9702427 W.Z. & P.C. Triton     1:38.96     2.          
            47.06  1:38.96
    3.  Pieter Oosterheert            9701149 W.Z. & P.C. Triton     1:40.68     3.          
            50.76  1:40.68
    4.  Damian Martens                9701095 Het Y                  1:44.39     4.          
            49.14  1:44.39
    5.  Adam Malash                   9702145 Het Y                  1:48.16     5.          
            53.42  1:48.16
    6.  Timon Tuin                    9701091 Torpedo                1:48.35     6.          
            51.58  1:48.35
   DIS  Niels Hoefsloot               9702127 Het Y                  1:47.13    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.83  1:47.13
 AFGEM  Jeroen van Zanten             9700963 Torpedo                         AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 400m vrije slag                 Meisjes Minioren 5
16-3-2008 - 16:22                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hannah Rosingh                9700342 Het Y                  5:46.28     1.          
            37.83  1:20.83  2:50.05  5:46.28
    2.  Jody de Groof                 9702600 ZV De Aalscholver      6:22.06     2.          
            39.06  1:23.68  6:22.06
    3.  Rianne Bekenkamp              9700084 Torpedo                6:22.90     3.          
            41.65  1:27.70  3:06.48  6:22.90
    4.  Boukje Aalbers                9701594 W.Z. & P.C. Triton     6:38.54     4.          
            43.57  1:33.29  3:12.36  6:38.54
    5.  Lalaine Faber                 9703606 De Otters Het Gooi     6:40.48     5.          
            43.73  1:34.06  3:19.68  6:40.48
    6.  Dominique Luursema            9702102 W.Z. & P.C. Triton     6:40.68     6.          
            44.18  1:34.50  3:17.07  6:40.68
    7.  Nadine Timmers                9702816 De Otters Het Gooi     7:12.38     7.          
            48.26  1:43.08  3:34.38  7:12.38
    8.  Sandra Schoonderwoerd         9702104 W.Z. & P.C. Triton     7:15.98     8.          
            47.30  1:41.17  3:32.26  7:15.98
    9.  Anne Veen                     9702714 De Otters Het Gooi     7:30.07     9.          
            49.47  1:47.78  3:42.41  7:30.07
   10.  Lindsey Keizerweerd           9704204 Kon. AZ 1870           7:39.90    10.          
            46.75  1:42.50  3:39.86  7:39.90
   11.  Kyra Loen                     9703270 ZV De Aalscholver      8:15.67    11.          
            50.57  1:52.10  4:01.76  8:15.67
   12.  Rebecca Remak                 9703280 Kon. AZ 1870           9:08.51    12.          
            55.06  2:02.58  4:28.76  9:08.51
   13.  Zinzi Theeuwes                9704196 Kon. AZ 1870           9:34.55    13.          
            54.62  1:58.70  4:05.66  9:34.55
   DIS  Larissa Keizerweerd           9704200 Kon. AZ 1870                      DIS          
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
            48.44  1:48.48  3:58.59
    NG  Jülide Saricaoglu             9703588 De Otters Het Gooi                 NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Jongens, 100m vlinderslag                Jongens Minioren 6
16-3-2008 - 16:43                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars van Wijk                 9600959 W.Z. & P.C. Triton     1:37.23     1.          
            44.84  1:37.23
    2.  Kaspur van der Lem            9600279 Kon. AZ 1870           1:40.96     2.          
            44.66  1:40.96
    3.  Raymon Ostendorf              9600845 ZV De Aalscholver      1:47.56     3.          
            48.52  1:47.56
    4.  Isaac Vaarzon Morel           9602223 IJsselmeer             1:58.77     4.          
            51.63  1:58.77
    5.  Teun Steinroth                9602519 Torpedo                2:09.60     5.          
            59.07  2:09.60
   DIS  Stefan Grijpink               9601321 W.Z. & P.C. Triton     2:01.90    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            54.06  2:01.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 200m rugslag             Jongens Junioren 1 en 2
16-3-2008 - 16:45                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frans Bijl                    9401319 Het Y                  2:42.24     1.          
            38.44  1:20.76  2:42.24
    2.  Joppe Soons                   9402245 De Otters Het Gooi     2:45.96     2.          
            39.06  1:22.08  2:45.96
    3.  Valiant Beekes                9500021 De Otters Het Gooi     2:55.36     3.          
            41.26  1:26.60  2:55.36
    4.  Tom Huydts                    9402375 Torpedo                2:57.66     4.          
            40.94  1:26.70  2:57.66
    5.  Jasper Biemolt                9403095 ZV De Aalscholver      2:59.60     5.          
            41.50  1:28.09  2:59.60
    6.  Friedrich Vink                9404613 IJsselmeer             3:05.91     6.          
            42.25  1:28.44  3:05.91
    7.  Nordin Zandhuis               9502479 De Otters Het Gooi     3:06.59     7.          
            43.84  1:32.88  3:06.59
    8.  Richard Veenstra              9402155 De Otters Het Gooi     3:07.68     8.          
            44.45  1:32.41  3:07.68
    9.  Stan Limburg                  9504519 ZV De Aalscholver      3:11.77     9.          
            44.77  1:34.20  3:11.77
   10.  Niels Ruijzenaars             9502919 ZV De Aalscholver      3:11.84    10.          
            44.77  1:33.12  3:11.84
   11.  Roy Roquas                    9402373 Torpedo                3:14.14    11.          
            45.36  1:34.18  3:14.14
   12.  Youri Borsboom                9500295 De Otters Het Gooi     3:19.73    12.          
            47.51  1:38.57  3:19.73
   13.  Armando van Eijk              9402843 ZV De Aalscholver      3:20.46    13.          
            46.75  1:38.18  3:20.46
   14.  Wesley van Spaandonk          9405627 IJsselmeer             3:27.74    14.          
            48.33  1:42.25  3:27.74
   15.  Niek van Dijk                 9505089 ZV De Aalscholver      3:33.90    15.          
            47.53  1:43.82  3:33.90
   16.  Maarten Vos                   9500297 IJsselmeer             3:39.30    16.          
            50.48  1:47.12  3:39.30
   DIS  Paul Bree                     9400125 De Otters Het Gooi     2:41.73    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            38.44  1:19.69  2:41.73
   DIS  Duncan Weij                   9402243 De Otters Het Gooi     3:04.83    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.35  1:30.52  3:04.83
   DIS  Tijmen Schaapherder           9502141 Torpedo                3:10.96    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.70  1:32.90  3:10.96
   DIS  Tariq Sakoer                  9405219 Kon. AZ 1870           3:16.45    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.54  1:30.99  3:16.45



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 200m rugslag             Meisjes Junioren 1 en 2
16-3-2008 - 17:00                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke de Rooij              9501674 W.Z. & P.C. Triton     2:56.61     1.          
            41.62  1:27.93  2:56.61
    2.  Annika Neuteboom              9601354 Torpedo                3:07.76     2.          
            45.44  1:33.76  3:07.76
    3.  Gemmy Wiskerke                9501664 W.Z. & P.C. Triton     3:09.49     3.          
            45.52  1:35.21  3:09.49
    4.  Esther Kox                    9600612 Torpedo                3:12.32     4.          
            45.07  1:34.79  3:12.32
    5.  Marit Plukker                 9502940 W.Z. & P.C. Triton     3:20.12     5.          
            45.19  1:35.19  3:20.12
    6.  Gabriëlle van Wijk            9602572 W.Z. & P.C. Triton     3:20.75     6.          
            48.19  1:39.57  3:20.75
    7.  Daniëlle Spoelder             9604640 ZV De Aalscholver      3:24.41     7.          
            47.49  1:40.44  3:24.41
    8.  Robin Simonse                 9603494 Torpedo                3:30.58     8.          
            48.11  1:43.84  3:30.58
    9.  Jorien Wiskerke               9601086 W.Z. & P.C. Triton     3:32.72     9.          
            51.76  1:47.40  3:32.72
   10.  Suenna Pinas                  9506036 Kon. AZ 1870           4:35.80    10.          
          1:01.04  2:10.26  4:35.80
   DIS  Qudsiyah Braaf                9505082 Kon. AZ 1870                      DIS          
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
   DIS  Tiffany Pikker                9603380 IJsselmeer             3:29.05    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.89  1:41.14  3:29.05
   DIS  Mary-Ann Remak                9603620 Kon. AZ 1870           4:13.56    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.75  2:03.41  4:13.56
 AFGEM  Barbara van Schaik            9504460 Torpedo                         AFGEM          
    NG  Jeanine den Hollander         9504440 ZV De Aalscholver                  NG          



Splash Meet Manager 2007Registered to Kring Amsterdam-'t Gooi