Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m rugslag  Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 6 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag  Jeugd 2 en later
Nr. 26. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 29. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag  Junioren 3 en later


Deel 4 KNZB zwemcompetitie landelijk
Nieuwegein, 9.3.2008


Programmanr. 1
09-03-2008 - 14:00
Heren, 4 x 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC8:13.548:14.94
Roy Awater
Stefan van Susteren
John van Susteren
Pascal Timmermans
91
87
85
92
27.2357.622:00.452:00.45
2.Aquarijn 1Aquarijn8:16.168:20.72
Wouter Kaman
Vincent Okkersen
Thijmen van de Waal
Tim Wagenmans
93
89
92
91
28.7159.432:04.712:04.71
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK8:37.559:04.07
Remco Oskam
Niek Pereboom
Bastiaan de Knoop
Jeroen van der Vlist
92
93
86
91
29.991:05.092:18.502:18.50


<< TOP >>
Programmanr. 2
09-03-2008 - 14:09
Meisjes, 50m vlinderslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn35.6234.75
2.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK35.6335.65FJ 1
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn35.3635.65FJ 2
4.Georgette Wortelboer9602144RZC38.1637.65
5.Vera Martens9600852RZC41.3641.02
6.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn43.9944.73
7.Vera Willers9602076Aquarijn47.2645.78
8.Jessica van de Geer9605338AquarijnNT52.26
9.Lodieke Rodenburg9801094RZC57.0256.59
10.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK57.3657.97
11.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK53.3958.32
12.Elise ter Elst9801468RZC59.0058.89
13.Marijn Mantel9801486RZC59.0059.24
14.Anne Vergeer9702386WIDEX GZC DONK57.821:00.65
15.Djan Mattijssen9703550RZC58.821:01.63
DISLotte de Brabander9801470RZC59.0054.85VH
DISAurelie Pinede9600562RZC56.0257.07VC
NGAnnelou de Jong9701732WIDEX GZC DONK48.51
NGNoa van Schaik9604856WIDEX GZC DONK51.17


<< TOP >>
Programmanr. 3
09-03-2008 - 14:16
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mark Huistra9600297RZC1:14.081:11.9933.621:11.99
2.Stijn van Duinhoven9601655RZC1:20.231:16.6936.881:16.69
3.Joshua Verkuil9700859Aquarijn1:21.031:18.7337.601:18.73
4.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK1:19.071:19.5837.141:19.58
5.Colin van der Bijl9700631Aquarijn1:20.541:20.5738.851:20.57
6.Bas Neeleman9603015RZC1:31.731:24.3439.091:24.34
7.Tim Bredenhof9702243Aquarijn1:28.151:26.0039.511:26.00
8.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONK1:28.891:27.2240.851:27.22
9.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK1:25.881:27.8641.291:27.86
10.Michael den Oudsten9703181Aquarijn1:31.441:32.3241.511:32.32
11.William Gonzales Cortez9603033RZC1:39.761:38.2045.261:38.20
12.Mees van Duinhoven9801189RZC1:43.921:38.4443.251:38.44
13.Jelle van Dijk9703365RZC1:45.001:42.3248.571:42.32
14.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK1:47.291:44.0949.681:44.09
15.Luc Huistra9800627RZC2:04.641:47.6950.341:47.69


<< TOP >>
Programmanr. 5
09-03-2008 - 14:23
Meisjes, 200m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Sanne Rodenburg9404714RZC2:34.832:24.6732.951:10.361:48.362:24.67
2.Zoë van Zijl9500136Aquarijn2:25.692:29.3233.921:12.581:51.402:29.32
3.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK2:39.612:32.1334.841:13.271:53.032:32.13
4.Michelle Geisler9502514Aquarijn2:31.472:32.9135.181:14.741:54.862:32.91
5.Emmy Tuithof9503418Aquarijn2:50.292:49.0838.021:21.612:06.952:49.08
6.Laura ter Stege9602364RZC2:53.362:52.1938.171:22.662:08.182:52.19
7.Janita Verkuil9503320Aquarijn2:55.082:55.6737.791:23.362:11.202:55.67
8.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK3:05.093:03.6039.971:27.332:15.763:03.60
9.Meike Kolthof9406668WIDEX GZC DONK3:05.203:10.4438.911:25.782:14.373:10.44
10.Linn Ampts9503672RZC3:26.423:21.2342.641:35.322:30.763:21.23
NGRenate Oskam9405036WIDEX GZC DONK2:59.50


<< TOP >>
Programmanr. 6
09-03-2008 - 14:31
Jongens, 100m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Stefan Timmermans9403015RZC1:31.111:25.8539.461:25.85
2.Tom Brouwers9402027RZC1:31.821:27.2840.481:27.28
3.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK1:32.731:29.4541.991:29.45
4.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONK1:42.801:42.3847.681:42.38
5.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn1:43.291:45.6047.651:45.60
6.Robin Sabatino9503337RZC2:04.592:01.7556.092:01.75
7.Jordy van der Kolk9505141RZC2:10.002:02.0755.862:02.07


<< TOP >>
Programmanr. 7
09-03-2008 - 14:36
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK2:38.422:43.2333.891:14.021:56.792:43.23
2.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK2:50.542:49.7034.941:15.882:00.972:49.70
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn3:14.632:50.2836.221:19.712:05.852:50.28
4.Lisanne Wildekamp8804902RZC3:00.002:56.2836.781:20.132:06.882:56.28
5.Marieke van Dodeweerd8600896RZC3:12.523:08.6738.641:25.732:16.923:08.67
6.Iris Selten9202840Aquarijn3:10.823:09.7338.111:25.022:16.273:09.73


<< TOP >>
Programmanr. 8
09-03-2008 - 14:40
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Raynor Wolf8903663RZC1:03.461:03.4830.501:03.48
2.Tim Wagenmans9104945Aquarijn1:04.731:05.6331.391:05.63
3.Stefan van Susteren8703283RZC1:05.761:06.9832.851:06.98
4.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK1:08.701:09.9834.201:09.98
5.Jeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK1:09.971:10.0833.701:10.08
6.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK1:06.511:10.3633.731:10.36
7.Vincent Okkersen8902311Aquarijn1:09.111:12.5934.701:12.59
8.Kasper Boers8100165Aquarijn1:14.321:13.8735.971:13.87
9.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK1:13.921:17.0436.771:17.04
10.Barend Kamphuis8100835Aquarijn1:17.941:19.4938.621:19.49


<< TOP >>
Programmanr. 9
09-03-2008 - 14:44
Meisjes, 200m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Anne Willers9305626Aquarijn3:08.383:08.3142.291:30.812:20.813:08.31
2.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK3:13.523:08.7242.291:31.512:20.863:08.72
3.Liza van Dijk9502290RZC3:19.433:23.2244.471:37.192:31.193:23.22
4.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK3:23.533:25.0246.481:38.452:31.703:25.02
5.Marlot Langlere9301022Aquarijn3:18.043:25.4445.591:37.512:31.643:25.44
6.Emma van Doorn9503668RZC3:55.003:30.1246.551:39.852:35.023:30.12


<< TOP >>
Programmanr. 10
09-03-2008 - 14:49
Jongens, 100m rugslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Pascal Timmermans9202349RZC1:01.381:03.6230.401:03.62
2.Puck Smit9303357RZC1:09.461:09.2933.561:09.29
3.Jochem Benthem9203293RZC1:11.051:11.2634.191:11.26
4.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC1:14.891:11.6035.151:11.60
5.Jesper de Jong9300775Aquarijn1:14.561:15.2735.481:15.27
6.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK1:14.361:17.5336.261:17.53
7.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn1:23.001:18.7438.141:18.74
8.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK1:18.791:19.11FJ 138.191:19.11
9.Jesse Schaekers9301987Aquarijn1:17.481:19.11FJ 238.021:19.11
10.Mark van den Heuvel9303553RZC1:29.841:22.1739.081:22.17
11.Marcin Braams9306623AquarijnNT1:23.5840.431:23.58
AFGEMMark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK1:14.37


<< TOP >>
Programmanr. 11
09-03-2008 - 14:53
Dames, 200m rugslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK2:36.472:35.4536.681:15.841:55.642:35.45
2.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK2:37.032:39.1037.671:17.221:58.202:39.10
3.Susanne Bos9100364RZC2:50.062:42.6037.071:17.271:59.942:42.60
4.Mara Diks9000842Aquarijn2:55.132:55.0840.541:24.862:10.432:55.08
5.Henriëtte Nooter9006602RZC2:54.322:57.6541.581:26.212:11.792:57.65
6.Marlous de Jong9001782Aquarijn2:54.743:05.3041.221:28.122:18.553:05.30
7.Moira van der Bijl9000288Aquarijn2:52.493:07.6241.811:29.212:18.593:07.62


<< TOP >>
Programmanr. 12
09-03-2008 - 15:00
Jongens, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Roy Awater9100043RZC54.7055.6826.6855.68
2.Wouter Kaman9300241Aquarijn57.1657.5327.9457.53
3.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn58.8358.8728.2558.87
4.Bart Beumer9104547RZC58.6559.1628.0759.16
5.Tom van Silfhout9104551RZC59.6159.6528.5859.65
6.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC59.421:00.2028.511:00.20
7.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK59.451:00.4728.701:00.47
8.Tom Balfoort9106815Aquarijn1:05.111:04.9831.291:04.98
9.Michiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONK1:08.651:09.47FJ 133.021:09.47
10.Brian Grootveld9001053Aquarijn1:06.401:09.47FJ 233.831:09.47
AFGEMPeter Koning9101277WIDEX GZC DONK59.71


<< TOP >>
Programmanr. 13
09-03-2008 - 15:04
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mariëlle Janssen8200760RZC28.7627.99
2.Iris Selten9202840Aquarijn29.1629.46
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn28.9929.51
4.Rita van der Horst6900260RZC29.9929.89
5.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC29.7329.90
6.Suzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK31.1931.12
7.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK32.1231.15
8.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK30.3431.45
9.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK33.7633.96
NGMonica Driessen9200478AquarijnNT
NGPauline Nieuwenhuijsen8806650AquarijnNT


<< TOP >>
Programmanr. 14
09-03-2008 - 15:06
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:15.552:16.5928.771:05.311:44.712:16.59
2.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:19.962:21.4229.921:07.891:50.322:21.42
3.John van Susteren8502549RZC2:18.772:23.0030.501:07.901:49.692:23.00
4.Raynor Wolf8903663RZC2:18.972:24.1629.461:05.561:49.282:24.16
5.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK2:25.052:32.2031.421:12.761:55.732:32.20
6.Tijmen Benthem8700191RZC2:36.302:35.5032.391:14.551:58.382:35.50
7.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC2:36.672:36.0930.791:14.461:58.812:36.09
8.Vincent Okkersen8902311Aquarijn2:29.622:36.9532.772:36.95
9.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK2:35.362:42.4534.661:17.522:04.432:42.45
10.Kasper Boers8100165Aquarijn2:43.672:44.2433.071:14.012:05.352:44.24
11.Barend Kamphuis8100835Aquarijn2:54.453:03.9240.081:27.332:19.613:03.92


<< TOP >>
Programmanr. 15
09-03-2008 - 15:13
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn1:07.641:07.2232.961:07.22
2.Anouk van der Vlies9603226WIDEX GZC DONK1:07.961:08.0232.951:08.02
3.Linda Kamperman9601238Aquarijn1:07.751:09.1033.101:09.10
4.Georgette Wortelboer9602144RZC1:20.291:13.6034.021:13.60
5.Vera Martens9600852RZC1:14.841:14.1035.251:14.10
6.Vera Willers9602076Aquarijn1:21.171:20.3238.071:20.32
7.Shannon Mommersteeg9702398Aquarijn1:17.901:22.4538.771:22.45
8.Aurelie Pinede9600562RZC1:30.101:26.2040.571:26.20
9.Anne Vergeer9702386WIDEX GZC DONK1:30.511:32.6343.541:32.63
10.Jessica van de Geer9605338Aquarijn1:36.941:34.0641.841:34.06
11.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK1:38.811:34.8344.991:34.83
12.Djan Mattijssen9703550RZC1:39.801:35.0045.071:35.00
13.Elise ter Elst9801468RZC1:45.861:37.9848.111:37.98
14.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:46.861:38.7248.121:38.72
15.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK1:41.101:41.4548.201:41.45
16.Marijn Mantel9801486RZC1:48.981:42.4848.891:42.48
17.Lotte de Brabander9801470RZC1:48.821:44.3752.241:44.37
18.Peggy Blom9605528WIDEX GZC DONKNT1:46.6447.451:46.64
NGAnnelou de Jong9701732WIDEX GZC DONK1:33.77


<< TOP >>
Programmanr. 16
09-03-2008 - 15:22
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mark Huistra9600297RZC38.9837.17
2.Bas Neeleman9603015RZC55.0039.83
3.Stijn van Duinhoven9601655RZC40.2641.06
4.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK43.2346.16
5.Colin van der Bijl9700631Aquarijn45.6946.32
6.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK48.5849.17
7.Mees van Duinhoven9801189RZC58.9552.64
8.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONK49.3453.05
9.Michael den Oudsten9703181AquarijnNT54.80
10.William Gonzales Cortez9603033RZC55.0057.58
11.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK58.921:00.96
DISJoshua Verkuil9700859Aquarijn50.8049.70VC
DISTim Bredenhof9702243Aquarijn53.0455.20VC
DISLuc Huistra9800627RZC1:20.001:03.26VC
DISJelle van Dijk9703365RZC59.001:05.42VD+VC


<< TOP >>
Programmanr. 17
09-03-2008 - 15:27
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:31.191:30.6843.141:30.68
2.Michelle Geisler9502514Aquarijn1:31.951:32.4543.041:32.45
3.Sanne Rodenburg9404714RZC1:30.231:33.9444.511:33.94
4.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK1:36.131:33.9545.301:33.95
5.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK1:39.371:39.4746.381:39.47
6.Meike Kolthof9406668WIDEX GZC DONK1:39.891:39.7647.571:39.76
7.Laura ter Stege9602364RZC1:40.151:40.0247.451:40.02
8.Emmy Tuithof9503418Aquarijn1:37.571:40.1647.491:40.16
9.Janita Verkuil9503320Aquarijn1:40.381:43.8048.601:43.80
10.Linn Ampts9503672RZC1:59.071:59.5053.441:59.50
NGRenate Oskam9405036WIDEX GZC DONK1:36.59


<< TOP >>
Programmanr. 19
09-03-2008 - 15:32
Jongens, 200m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tom Brouwers9402027RZC2:10.592:10.6029.561:03.551:37.502:10.60
2.Stefan Timmermans9403015RZC2:29.242:26.9531.101:08.461:47.962:26.95
3.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK2:53.292:51.2838.041:22.752:08.982:51.28
4.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONK2:52.772:52.1038.641:24.162:10.042:52.10
5.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn3:10.833:02.3539.471:27.222:16.253:02.35
6.Robin Sabatino9503337RZC3:33.393:24.6043.761:39.512:35.603:24.60
7.Jordy van der Kolk9505141RZC3:30.003:43.1545.361:43.892:45.433:43.15


<< TOP >>
Programmanr. 20
09-03-2008 - 15:40
Dames, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK2:34.692:36.8734.111:15.472:00.522:36.87
2.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC2:39.492:39.8634.951:16.802:02.142:39.86
3.Mariëlle Janssen8200760RZC2:41.002:40.5333.312:40.53
4.Iris Selten9202840Aquarijn2:42.242:41.2736.842:41.27
5.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:38.752:44.2235.071:15.902:04.862:44.22
6.Lisanne Wildekamp8804902RZC2:40.512:46.1735.871:21.352:07.702:46.17
7.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK2:51.672:46.2635.561:18.092:08.382:46.26
8.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK2:43.802:46.7233.501:17.522:08.052:46.72
NGMonica Driessen9200478AquarijnNT


<< TOP >>
Programmanr. 21
09-03-2008 - 15:47
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC24.5524.44
2.Tim Wagenmans9104945Aquarijn25.2725.64
3.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK25.4725.83
4.Kevin van Susteren8903085RZC26.1026.19
5.Vincent Okkersen8902311Aquarijn25.1326.33
6.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK26.5627.97
7.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC29.2728.11
8.Kasper Boers8100165Aquarijn27.9528.14
9.Barend Kamphuis8100835Aquarijn28.4829.32
10.Tijmen Benthem8700191RZC30.3630.17
11.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK29.6830.57


<< TOP >>
Programmanr. 22
09-03-2008 - 15:50
Meisjes, 100m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Marlot Langlere9301022Aquarijn1:21.341:22.1639.511:22.16
2.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK1:23.791:23.0940.221:23.09
3.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK1:24.971:23.6740.781:23.67
4.Linda Hulsteijn9302782RZC1:22.171:23.8239.781:23.82
5.Anne Willers9305626Aquarijn1:26.051:23.9240.521:23.92
6.Liza van Dijk9502290RZC1:22.421:24.4240.321:24.42
7.Emma van Doorn9503668RZC1:46.851:28.0242.671:28.02


<< TOP >>
Programmanr. 23
09-03-2008 - 15:54
Jongens, 200m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Pascal Timmermans9202349RZC2:51.922:46.5436.061:18.612:02.232:46.54
2.Puck Smit9303357RZC3:03.922:56.2937.601:22.072:08.512:56.29
3.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK2:53.733:00.5240.091:27.062:14.323:00.52
4.Jochem Benthem9203293RZC3:44.023:07.001:32.223:07.00
5.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK3:04.623:12.2842.021:30.882:20.833:12.28
6.Jesse Schaekers9301987Aquarijn3:09.953:13.781:31.923:13.78
7.Mark van den Heuvel9303553RZC3:38.543:21.4445.921:37.842:30.223:21.44
8.Alex Braams9306637AquarijnNT3:25.9546.481:38.362:32.063:25.95
9.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn3:25.963:30.1347.131:40.542:35.703:30.13
DISJesper de Jong9300775Aquarijn3:18.203:20.63SA51.121:33.102:27.203:20.63
AFGEMMark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK3:11.54


<< TOP >>
Programmanr. 24
09-03-2008 - 16:03
Dames, 100m vrije slagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Susanne Bos9100364RZC1:03.011:04.8630.521:04.86
2.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK1:05.721:06.2632.061:06.26
3.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:06.811:07.7232.611:07.72
4.Marlous de Jong9001782Aquarijn1:07.611:07.8632.191:07.86
5.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK1:07.071:09.8233.581:09.82
6.Mara Diks9000842Aquarijn1:08.741:10.5433.801:10.54
7.Henriëtte Nooter9006602RZC1:10.601:11.5434.131:11.54
8.Michelle Geisler9502514Aquarijn1:09.231:11.8234.561:11.82
9.Moira van der Bijl9000288Aquarijn1:05.921:15.5834.641:15.58


<< TOP >>
Programmanr. 25
09-03-2008 - 16:06
Jongens, 200m rugslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Roy Awater9100043RZC2:15.562:17.4131.131:05.941:41.722:17.41
2.Bart Beumer9104547RZC2:29.062:27.6834.221:10.951:49.382:27.68
3.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:38.142:30.3335.131:12.112:30.33
4.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC2:34.902:32.0735.731:15.021:54.452:32.07
5.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK2:37.362:34.551:13.112:34.55
6.Tom van Silfhout9104551RZC2:44.182:37.5036.221:15.441:56.652:37.50
7.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn2:35.082:40.2237.441:18.291:59.522:40.22
8.Jeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK2:39.492:40.4636.741:17.962:00.152:40.46
9.Michiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONK2:55.152:56.9040.661:25.642:12.252:56.90
10.Brian Grootveld9001053AquarijnNT3:00.4042.291:29.363:00.40
DISTom Balfoort9106815Aquarijn3:14.182:52.37RD1:24.912:52.37
AFGEMPeter Koning9101277WIDEX GZC DONK2:53.29


<< TOP >>
Programmanr. 26
09-03-2008 - 16:14
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mariëlle Janssen8200760RZC1:18.001:12.8435.051:12.84
2.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK1:13.741:13.8435.941:13.84
3.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC1:19.701:15.0437.061:15.04
4.Iris Selten9202840Aquarijn1:16.451:17.9238.321:17.92
5.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK1:18.261:18.671:18.67
6.Marieke van Dodeweerd8600896RZC1:22.891:18.7537.931:18.75
7.Rita van der Horst6900260RZC1:17.201:19.2238.071:19.22
8.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:16.781:19.3638.101:19.36
9.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK1:18.451:21.0039.051:21.00
10.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK1:29.111:28.9044.441:28.90
DISSuzan van den Hoogen8501308WIDEX GZC DONK1:22.211:24.23RD41.131:24.23
NGMonica Driessen9200478AquarijnNT
NGPauline Nieuwenhuijsen8806650AquarijnNT


<< TOP >>
Programmanr. 27
09-03-2008 - 16:20
Heren, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:17.792:14.2829.181:02.681:37.502:14.28
2.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:19.422:24.6830.781:07.701:46.472:24.68
3.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK2:31.832:30.7331.361:09.291:49.112:30.73
4.John van Susteren8502549RZC2:32.412:36.421:12.312:36.42
5.Arno van Schuijlenborgh8403057RZC2:43.292:47.3931.721:10.821:58.322:47.39
6.Vincent Okkersen8902311Aquarijn2:35.852:54.3233.601:15.622:02.442:54.32
DISStefan van Susteren8703283RZC2:23.382:46.02VC30.451:07.391:49.802:46.02
DISTijmen Benthem8700191RZC2:54.052:50.64VD33.481:15.802:02.362:50.64


<< TOP >>
Programmanr. 29
09-03-2008 - 16:27
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC1:47.221:47.25
Pascal Timmermans
Tom Brouwers
92
94
25.79
26.46
Puck Smit
Jochem Benthem
93
92
27.13
27.87
2.Aquarijn 1Aquarijn1:51.321:49.76
Thijmen van de Waal
Jesse Schaekers
92
93
27.22
28.40
Jesper de Jong
Wouter Kaman
93
93
28.06
26.08
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK1:59.752:02.61
Remco Oskam
Sander Pereboom
92
94
27.23
33.81
Michiel Voskamp
Silvan de Waart
93
92
31.85
29.72
4.RZC 2RZC2:06.682:04.80
Rogier Pepplinkhuizen
Mark van den Heuvel
93
93
28.38
30.17
Stefan Timmermans
Robin Sabatino
94
95
28.82
37.43
5.WIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK2:25.232:32.14
Mark Dros
Marc van Rij
96
95
37.50Paul van Grol
Jeroen Snel
96
96


<< TOP >>
Programmanr. 30
09-03-2008 - 16:30
Meisjes, 4 x 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn5:12.835:15.86
Zoë van Zijl
Michelle Geisler
95
95
37.43
44.07
1:17.46
1:34.00
Jip Mulkens
Linda Kamperman
94
96
34.45
32.06
1:15.63
1:08.77
2.RZC 1RZC5:34.335:34.36
Liza van Dijk
Georgette Wortelboer
95
96
39.18
42.34
1:22.84
1:35.22
Sanne Rodenburg
Vera Martens
94
96
37.00
34.05
1:22.34
1:13.96
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK5:42.106:02.16
Eline Kempen
Meike Kolthof
94
94
40.29
46.57
1:21.45
1:38.35
Anouk van der Vlies
Peggy Blom
96
96
36.43
47.31
1:18.71
1:43.65
4.Aquarijn 2Aquarijn6:32.696:27.30
Jessica van de Geer
Vera Willers
96
96
48.68
46.09
1:51.35
1:38.16
Emmy Tuithof
Janita Verkuil
95
95
42.14
38.69
1:33.52
1:24.27