Nationale Verenigings Competitie dl 4
Barneveld (NED),    8.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 11. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 15. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 17. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 18. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 20. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 22. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 23. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 24. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 25. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 26. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 27. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 28. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 30. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
8.3.08 - 14:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DWK-Barneveld 1               DWK-Barneveld          7:48.48            7:50.73           
        Felix Broekhuizen, 90                      Robert Yallop, 89
        Nick van Gemert, 89                        Mike Marissen, 92
            55.63  1:57.39  7:50.73

  2. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          7:53.21            8:01.84           
        Marc Catsburg, 90                          Joost Kuijlaars, 66
        Koen Florijn, 86                           Stefan Groeneweg, 89
            56.88  2:00.86  8:01.84

  3. De Dinkel Denekamp 1          De Dinkel Denekamp     8:12.01            8:08.63           
        Sjoerd Zanderink, 91                       Pim Kienhuis, 93
        Steffen Hillmer, 93                        Rense Loohuis, 91
          1:02.89  2:00.14  8:08.63




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
8.3.08 - 14:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Busch                     MNC Dordrecht            36.58 9801450      36.72           
  2. Veronique van der Velde       De Dinkel Denekamp       38.53 9601740      37.76           
  3. Laura Willemsen               DWK-Barneveld            38.64 9700168      38.86           
  4. Marloes Ekkelboom             De Dinkel Denekamp       38.86 9700402      39.14           
  5. Carli Harteman                DWK-Barneveld            41.83 9602882      39.31           
  6. Mayra Westerhof               De Dinkel Denekamp       42.08 9601786      40.52           
  7. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht            43.07 9800616      40.75           
  8. Anique Aten                   De Dinkel Denekamp       40.80 9602336      40.76           
  9. Janine Elsebos                MNC Dordrecht            44.15 9603184      42.10           
 10. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht            43.83 9702020      43.48           
 11. Anoeska van de Kraats         DWK-Barneveld            44.03 9701284      43.70           
 12. Rosanne Leeuwis               DWK-Barneveld          1:05.00 9801974      45.02           
 13. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht            45.36 9601650      45.40           
 14. Jolijn Keegstra               DWK-Barneveld            50.79 9602284      46.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
8.3.08 - 14:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karst Boersma                 De Dinkel Denekamp     1:07.46 9600849    1:07.62           
            32.12  1:07.62
  2. Thomas Leeuwis                DWK-Barneveld          1:10.59 9601743    1:09.07           
            32.36  1:09.07
  3. Rik Heijdens                  De Dinkel Denekamp     1:10.29 9600841    1:10.86           
            33.84  1:10.86
  4. Lorenzo Peperkamp             De Dinkel Denekamp     1:14.51 9600847    1:12.42           
            34.70  1:12.42
  5. Robin van Dijk                MNC Dordrecht          1:18.92 9600829    1:15.65           
            34.72  1:15.65
  6. Luuk Hendriksen               De Dinkel Denekamp     1:17.16 9700269    1:17.15           
            36.65  1:17.15
  7. Nino Sieling                  DWK-Barneveld          1:18.86 9701845    1:17.63           
            37.45  1:17.63
  8. Mike Fraanje                  DWK-Barneveld          1:17.95 9701847    1:17.89           
            37.72  1:17.89
  9. Jurre Stammes                 DWK-Barneveld          1:21.60 9701843    1:21.73           
            38.04  1:21.73
 10. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht          1:22.19 9800565    1:23.54           
            38.23  1:23.54
 11. Willem de Roller              DWK-Barneveld          1:27.81 9602823    1:24.08           
            39.39  1:24.08
 12. Marthello van de Beukel       MNC Dordrecht          1:28.39 9700551    1:29.36           
            41.28  1:29.36
 13. Virgill vd Heij               MNC Dordrecht          1:34.03 9701565    1:30.61           
            41.53  1:30.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
8.3.08 - 14:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carien van der Schaaf         De Dinkel Denekamp     4:51.10 9500168    4:49.59           
          1:07.81  2:21.68  4:49.59
  2. Maud Hesselink                De Dinkel Denekamp     4:53.26 9400854    4:58.40           
          1:09.50  2:25.50  4:58.40
  3. Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          5:10.68 9500554    5:04.29           
          1:11.71  2:29.78  5:04.29
  4. Jeanine Burgers               DWK-Barneveld          5:02.29 9401862    5:06.60           
          1:11.58  2:28.12  5:06.60
  5. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          5:17.51 9401700    5:09.19           
          1:12.53  2:31.19  5:09.19
  6. Danique Thijert               De Dinkel Denekamp     4:57.86 9401652    5:09.26           
          1:10.98  2:30.05  5:09.26
  7. Marissa Taribuka              DWK-Barneveld          5:25.00 9602782    5:14.38           
          1:12.50  2:31.87  5:14.38
  8. Floortje de Waard             MNC Dordrecht          5:00.03 9400158    5:14.63           
          1:11.40  2:30.65  5:14.63
  9. Denise van Leeuwen            DWK-Barneveld          5:35.45 9501672    5:22.67           
          1:16.13  2:38.16  5:22.67
 10. Sanne Willemsen               DWK-Barneveld          5:43.70 9502080    5:33.07           
          1:19.16  2:43.07  5:33.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
8.3.08 - 15:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Derksen                 DWK-Barneveld          1:12.63 9400017    1:11.49           
            33.00  1:11.49
  2. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          1:14.84 9404753    1:16.18           
            35.25  1:16.18
  3. Jacko van der Meer            DWK-Barneveld          1:15.81 9402347    1:16.35           
            35.77  1:16.35
  4. Jacco Doest                   DWK-Barneveld          1:19.84 9400711    1:16.86           
            35.86  1:16.86
  5. Ivar van Ginkel               DWK-Barneveld          1:19.91 9400025    1:18.25           
            36.54  1:18.25
  6. Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp     1:21.34 9501101    1:19.92           
            37.79  1:19.92
  7. Joris Kraaijenstein           MNC Dordrecht          1:21.89 9502167    1:22.50           
            39.20  1:22.50
  8. Jacques Journée               De Dinkel Denekamp     1:24.01 9400513    1:24.04           
            39.47  1:24.04
  9. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          1:29.47 9501397    1:28.36           
            41.32  1:28.36
 10. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:29.77 9402603    1:28.70           
            41.42  1:28.70
 11. Rutger Borgerink              De Dinkel Denekamp     1:32.86 9401905    1:32.14           
            44.16  1:32.14
 12. Coen Reukers                  De Dinkel Denekamp     1:40.48 9500213    1:36.06           
            45.63  1:36.06
 13. Yonno Paalhaar                De Dinkel Denekamp     1:42.64 9500651    1:40.72           
            48.46  1:40.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
8.3.08 - 15:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht          2:14.98 8001100    2:17.43           
          1:05.21  2:17.43
  2. Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp     2:21.10 9002854    2:23.40           
          1:08.96  2:23.40
  3. Marlies Reinders              De Dinkel Denekamp     2:28.59 8602976    2:27.43           
          1:09.49  2:27.43
  4. Evy Witlox                    DWK-Barneveld          2:35.43 8804946    2:27.72           
          1:10.52  2:27.72
  5. Sascha de Bruijn              MNC Dordrecht          2:32.20 8800680    2:28.04           
          1:09.10  2:28.04
  6. Lotte Wilms                   DWK-Barneveld          2:19.42 8402770    2:30.03           
          1:08.26  2:30.03
  7. Silvie Ketelaars              DWK-Barneveld          2:36.13 8503778    2:33.77           
          1:11.46  2:33.77
 DIS Anique Willeme                De Dinkel Denekamp     2:44.23 8604106    2:37.31           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:12.96  2:37.31
 DIS Laura Advocaat                MNC Dordrecht          3:02.21 9502988    2:55.57           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:18.70  2:55.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
8.3.08 - 15:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. John Keetman                  DWK-Barneveld            54.92 8401145      54.76           
            26.35    54.76
  2. Robert Yallop                 DWK-Barneveld            57.21 8903679      59.45           
            28.38    59.45
  3. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          1:01.73 8900737    1:03.58           
            31.42  1:03.58
  4. Marcel Ekkelboom              De Dinkel Denekamp     1:04.01 6401071    1:03.85           
            30.83  1:03.85
  5. Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp     1:04.82 9100483    1:04.07           
            31.12  1:04.07
  6. Stefan Groeneweg              MNC Dordrecht          1:02.65 8901039    1:04.64           
            31.10  1:04.64
  7. Marien Willeme                De Dinkel Denekamp     1:06.50 8903623    1:04.69           
            32.08  1:04.69
  8. Thomas Verburg                MNC Dordrecht          1:04.45 8803533    1:05.04           
            30.98  1:05.04
  9. Nick van Gemert               DWK-Barneveld          1:03.54 8900943    1:06.48           
            31.48  1:06.48
 10. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          1:07.23 8801647    1:07.64           
            32.60  1:07.64
 11. Jeroen Derksen                DWK-Barneveld          1:10.13 8900675    1:08.80           
            33.19  1:08.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
8.3.08 - 15:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lonne Dijkhuis                De Dinkel Denekamp     2:50.24 9400030    2:48.95           
          1:21.28  2:48.95
  2. Myrna Schasfoort              De Dinkel Denekamp     2:52.20 9300668    2:51.28           
          1:21.51  2:51.28
  3. Ela Hutten                    MNC Dordrecht          2:57.68 9300354    2:52.83           
          1:21.63  2:52.83
  4. Marloes Erkens                DWK-Barneveld          3:03.45 9300234    2:53.84           
          1:24.10  2:53.84
  5. Marleen Braakhuis             De Dinkel Denekamp     3:05.01 9304850    2:57.67           
          1:25.53  2:57.67
  6. Kris Hutten                   MNC Dordrecht          3:04.61 9500688    3:00.10           
          1:24.97  3:00.10
  7. Leonie Loman                  De Dinkel Denekamp     3:01.70 9201132    3:02.74           
          1:27.43  3:02.74
  8. Kimberly Ribberink            De Dinkel Denekamp     3:11.39 9501654    3:08.30           
          1:29.11  3:08.30
  9. Iris Kool                     DWK-Barneveld          3:13.49 9300428    3:10.89           
          1:30.20  3:10.89
 10. Romy Bouman                   MNC Dordrecht          3:23.40 9202852    3:13.42           
          1:30.08  3:13.42
 11. Natasha Bosma                 DWK-Barneveld          3:16.53 9300112    3:14.35           
          1:33.98  3:14.35
 12. Diane Schoenmaker             DWK-Barneveld          3:20.61 9502920    3:15.25           
          1:33.54  3:15.25
 13. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          3:25.21 9306062    3:18.19           
          1:35.32  3:18.19
 DIS Rianne Burgers                DWK-Barneveld          3:07.89 9200352    3:12.45           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:31.37  3:12.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
8.3.08 - 15:25                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Marissen                 DWK-Barneveld            58.90 9202187      59.46           
            29.19    59.46
  2. Steffen Hillmer               De Dinkel Denekamp     1:02.09 9306365    1:01.67           
            30.52  1:01.67
  3. Johan Veenstra                DWK-Barneveld          1:06.99 9201333    1:06.39           
            32.13  1:06.39
  4. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          1:07.90 9201661    1:07.80           
            33.26  1:07.80
  5. Pim Kienhuis                  De Dinkel Denekamp     1:14.17 9300263    1:08.83           
            34.02  1:08.83
  6. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          1:11.72 9402625    1:12.17           
            35.06  1:12.17
  7. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          1:07.80 9302037    1:13.47           
            35.34  1:13.47
  8. Ben van Westenberg            De Dinkel Denekamp     1:15.50 9400873    1:14.59           
            36.33  1:14.59
  9. Dennis Timmerman              De Dinkel Denekamp     1:15.45 9203611    1:15.17           
            37.23  1:15.17
 10. Marijn van Zundert            MNC Dordrecht          1:18.02 9400679    1:15.58           
            36.11  1:15.58
 11. Mart Oude Weernink            De Dinkel Denekamp     1:19.76 9300393    1:16.22           
            37.75  1:16.22
 12. Antoine Veenstra              DWK-Barneveld          1:16.75 9402351    1:19.26           
            38.32  1:19.26
 13. Niek de Brabander             DWK-Barneveld          1:37.98 9502071    1:33.70           
            45.94  1:33.70



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
8.3.08 - 15:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariël Borgerink              De Dinkel Denekamp     2:22.38 9200142    2:22.17           
          1:09.96  2:22.17
  2. Marloes Resink                DWK-Barneveld          2:28.89 9003078    2:33.04           
          1:15.16  2:33.04
  3. Rianne Zeegers                DWK-Barneveld          2:34.32 9103634    2:34.82           
          1:14.45  2:34.82
  4. Kim Anne Bouw                 DWK-Barneveld          2:38.95 9000500    2:34.98           
          1:15.11  2:34.98
  5. Noortje Timmerman             De Dinkel Denekamp     2:39.72 9501088    2:38.19           
          1:15.56  2:38.19
  6. Daniëlle Hols                 DWK-Barneveld          2:34.07 9104588    2:41.78           
          1:19.24  2:41.78
  7. Merle Oonk                    De Dinkel Denekamp     2:42.92 9400092    2:42.74           
          1:19.89  2:42.74
  8. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          2:36.13 9104488    2:43.29           
          1:18.84  2:43.29
  9. Loes Westerhof                De Dinkel Denekamp     2:48.01 9502752    2:43.63           
          1:20.41  2:43.63
 10. Lisa Johnstone                DWK-Barneveld          2:38.78 9207172    2:44.09           
          1:19.60  2:44.09
 11. Karlijn Hassink               De Dinkel Denekamp     2:41.01 9303758    2:44.23           
          1:19.18  2:44.23
 12. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          2:37.18 9104354    2:44.75           
          1:18.84  2:44.75
  NG Marjolein Bolster             DWK-Barneveld          2:32.44 9000414                      

  BM Femke van der Linde           MNC Dordrecht          2:50.51 9403068    2:52.93           
          1:23.80  2:52.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
8.3.08 - 15:40                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Felix Broekhuizen             DWK-Barneveld            53.09 9000439      52.88           
            25.47    52.88
  2. Olaf Achterberg               DWK-Barneveld            53.71 9000011      53.60           
            25.59    53.60
  3. Sjoerd Zanderink              De Dinkel Denekamp       55.53 9102651      55.22           
            26.40    55.22
  4. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht            55.25 9000533      55.31           
            26.43    55.31
  5. Rense Loohuis                 De Dinkel Denekamp       56.22 9101477      56.20           
            27.16    56.20
  6. Tom van de Kamp               DWK-Barneveld          1:00.03 9101153      59.00           
            28.22    59.00
  7. Simon Veenstra                DWK-Barneveld               NT 9004377      59.82           
            27.39    59.82
  8. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          1:00.05 9301157      59.89           
            28.00    59.89
  9. Joost Schasfoort              De Dinkel Denekamp     1:02.73 9002649    1:01.31           
            29.19  1:01.31
 10. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          1:03.90 9105531    1:02.18           
            29.30  1:02.18
 11. Jesper Bouman                 MNC Dordrecht          1:02.98 9000375    1:02.83           
            29.05  1:02.83
 12. Lars van Ginkel               DWK-Barneveld          1:06.50 9100699    1:07.98           
            32.10  1:07.98
 13. Marc Advocaat                 MNC Dordrecht          1:08.46 9402603    1:09.44           
            32.75  1:09.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
8.3.08 - 15:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht            26.39 8001100      27.37           
  2. Karin Hidding                 De Dinkel Denekamp       28.04 8400970      27.80           
  3. Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp       27.05 9002854      27.85 FJ 1      
  4. Marlies Reinders              De Dinkel Denekamp       27.67 8602976      27.85 FJ 2      
  5. Silvie Ketelaars              DWK-Barneveld            27.89 8503778      27.94           
  6. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht            28.25 8803650      28.15           
  7. Marion van den Berg           DWK-Barneveld            27.44 8600272      28.19           
  8. Yvonne van de Pol             DWK-Barneveld            27.81 8803472      28.23           
  9. Anique Willeme                De Dinkel Denekamp       28.81 8604106      29.16 FJ 1      
 10. Zanella Hey                   DWK-Barneveld            28.46 8801762      29.16 FJ 2      
 11. Franca Willeme                De Dinkel Denekamp       29.77 8402760      30.16           
 12. Laura Advocaat                MNC Dordrecht            31.51 9502988      30.42           
 13. Liesbeth van Mill             DWK-Barneveld            33.99 8702786      32.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
8.3.08 - 15:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rutger Sloof                  DWK-Barneveld          2:11.62 8803141    2:10.86           
          2:10.86
  2. Stefan Groeneweg              MNC Dordrecht          2:13.95 8901039    2:15.05           
          2:15.05
  3. Robert Yallop                 DWK-Barneveld          2:06.91 8903679    2:15.55           
          2:15.55
  4. Mans Broekgaarden             DWK-Barneveld          2:15.60 8500385    2:16.04           
          2:16.04
  5. Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp     2:13.64 9100483    2:17.28           
          2:17.28
  6. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht          2:17.80 8900737    2:20.10           
          2:20.10
  7. Nick van Ingen                MNC Dordrecht          2:22.75 8801647    2:20.15           
          2:20.15
  8. Koen Florijn                  MNC Dordrecht          2:16.51 8600851    2:20.38           
          2:20.38
  9. Joost Kuijlaars               MNC Dordrecht          2:24.61 6600439    2:23.23           
          2:23.23
 10. Nick van Gemert               DWK-Barneveld          2:19.11 8900943    2:24.79           
          2:24.79
 DIS Frank Rikhof                  De Dinkel Denekamp     2:25.80 8802851    2:26.57           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:26.57
  NG Sjaak Oude Ophuis             De Dinkel Denekamp     2:20.01 8702495                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
8.3.08 - 15:55                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carli Harteman                DWK-Barneveld          1:10.82 9602882    1:10.30           
            34.20  1:10.30
  2. Anique Aten                   De Dinkel Denekamp     1:10.80 9602336    1:10.72           
            34.04  1:10.72
  3. Veronique van der Velde       De Dinkel Denekamp     1:12.36 9601740    1:11.18           
            34.25  1:11.18
  4. Laura Willemsen               DWK-Barneveld          1:13.11 9700168    1:12.87           
            35.89  1:12.87
  5. Mayra Westerhof               De Dinkel Denekamp     1:14.67 9601786    1:14.63           
            36.07  1:14.63
  6. Brigitte Sleeking             MNC Dordrecht          1:18.50 9800616    1:18.31           
            37.00  1:18.31
  7. Jasmijn Ponssen               MNC Dordrecht          1:17.74 9702020    1:19.00           
            37.45  1:19.00
  8. Anoeska van de Kraats         DWK-Barneveld          1:21.71 9701284    1:19.17           
            37.39  1:19.17
  9. Marloes Ekkelboom             De Dinkel Denekamp     1:22.07 9700402    1:19.87 FJ 1      
            38.20  1:19.87
 10. Kim Busch                     MNC Dordrecht          1:19.12 9801450    1:19.87 FJ 2      
            38.70  1:19.87
 11. Rosanne Leeuwis               DWK-Barneveld          1:23.86 9801974    1:20.73           
            38.22  1:20.73
 12. Janine Elsebos                MNC Dordrecht          1:22.18 9603184    1:21.52           
            38.84  1:21.52
 13. Lesley Harlaar                MNC Dordrecht          1:23.44 9601650    1:22.02           
            40.26  1:22.02
 14. Jolijn Keegstra               DWK-Barneveld          1:25.76 9602284    1:23.43           
            39.42  1:23.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
8.3.08 - 16:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lorenzo Peperkamp             De Dinkel Denekamp       36.07 9600847      34.90           
  2. Thomas Leeuwis                DWK-Barneveld            36.45 9601743      35.10           
  3. Karst Boersma                 De Dinkel Denekamp       36.36 9600849      36.51           
  4. Luuk Hendriksen               De Dinkel Denekamp       41.54 9700269      40.51           
  5. Rik Heijdens                  De Dinkel Denekamp       41.33 9600841      41.77           
  6. Dennis Bougrimov              MNC Dordrecht            40.24 9800565      42.18           
  7. Mike Fraanje                  DWK-Barneveld            41.97 9701847      43.39           
  8. Nino Sieling                  DWK-Barneveld            42.33 9701845      43.66           
  9. Robin van Dijk                MNC Dordrecht            42.58 9600829      44.22           
 10. Virgill vd Heij               MNC Dordrecht            47.57 9701565      45.65           
 11. Willem de Roller              DWK-Barneveld            48.32 9602823      48.11           
 12. Jurre Stammes                 DWK-Barneveld            49.00 9701843      49.66           
 13. Marthello van de Beukel       MNC Dordrecht            45.61 9700551      50.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
8.3.08 - 16:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carien van der Schaaf         De Dinkel Denekamp     1:23.33 9500168    1:23.28           
            39.39  1:23.28
  2. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:25.51 9402982    1:25.21           
            40.45  1:25.21
  3. Kimberly Ribberink            De Dinkel Denekamp     1:26.75 9501654    1:25.65           
            39.96  1:25.65
  4. Maud Hesselink                De Dinkel Denekamp     1:23.63 9400854    1:26.07           
            40.23  1:26.07
  5. Wendy Kosterink               De Dinkel Denekamp     1:29.20 9402412    1:26.96           
            42.55  1:26.96
  6. Floortje de Waard             MNC Dordrecht          1:25.45 9400158    1:27.48           
            40.80  1:27.48
  7. Marissa Taribuka              DWK-Barneveld          1:29.98 9602782    1:28.06           
            41.49  1:28.06
  8. Danique Thijert               De Dinkel Denekamp     1:28.39 9401652    1:28.69           
            41.48  1:28.69
  9. Jeanine Burgers               DWK-Barneveld          1:27.72 9401862    1:28.71           
            41.92  1:28.71
 10. Denise van Leeuwen            DWK-Barneveld          1:30.25 9501672    1:30.42           
            42.45  1:30.42
 11. Anouk Kuijlaars               MNC Dordrecht          1:31.47 9401700    1:30.79           
            43.66  1:30.79
 12. Diane Schoenmaker             DWK-Barneveld          1:32.39 9502920    1:33.29           
            44.07  1:33.29
 13. Sanne Willemsen               DWK-Barneveld          1:33.77 9502080    1:37.35           
            45.76  1:37.35
 DIS Martine Kuijlaars             MNC Dordrecht          1:38.99 9500554    1:37.96           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            46.49  1:37.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
8.3.08 - 16:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Derksen                 DWK-Barneveld          4:30.20 9400017    4:27.02           
          1:02.81  2:10.51  4:27.02
  2. Jacco Doest                   DWK-Barneveld          4:34.87 9400711    4:32.02           
          1:05.94  2:15.02  4:32.02
  3. Alex Catsburg                 MNC Dordrecht          4:39.72 9404753    4:37.52           
          1:06.08  2:16.38  4:37.52
  4. Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp     4:40.17 9501101    4:37.56           
          1:06.30  2:17.18  4:37.56
  5. Jacques Journée               De Dinkel Denekamp     4:39.17 9400513    4:42.76           
          1:07.51  2:19.72  4:42.76
  6. Ivar van Ginkel               DWK-Barneveld          4:41.76 9400025    4:49.70           
          1:10.14  2:24.09  4:49.70
  7. Jacko van der Meer            DWK-Barneveld          4:45.01 9402347    5:02.42           
          1:13.07  2:30.82  5:02.42
  8. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          5:15.51 9500201    5:08.07           
          1:15.40  2:33.18  5:08.07
  9. Coen Reukers                  De Dinkel Denekamp          NT 9500213    5:13.29           
          1:14.47  2:34.85  5:13.29
 10. Duane Wemmers                 MNC Dordrecht          5:08.51 9501397    5:16.35           
          1:13.51  2:34.72  5:16.35
 11. Rutger Borgerink              De Dinkel Denekamp     5:25.39 9401905    5:19.45           
          1:15.95  2:39.32  5:19.45
 12. Yonno Paalhaar                De Dinkel Denekamp          NT 9500651    5:29.78           
          1:19.08  2:44.60  5:29.78



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
8.3.08 - 16:20                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sandra Temmerman              MNC Dordrecht          2:20.33 8001100    2:23.77           
          2:23.77
  2. Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp     2:27.18 9002854    2:25.24           
          2:25.24
  3. Evy Witlox                    DWK-Barneveld          2:28.00 8804946    2:25.60           
          2:25.60
  4. Lotte Wilms                   DWK-Barneveld          2:23.80 8402770    2:26.77           
          2:26.77
  5. Sascha de Bruijn              MNC Dordrecht          2:27.29 8800680    2:28.84           
          2:28.84
  6. Claudia Holterman             De Dinkel Denekamp     2:28.76 8100650    2:30.00           
          2:30.00
  7. Loes Zanderink                De Dinkel Denekamp     2:31.61 8805006    2:31.30           
          2:31.30
  8. Marlies Reinders              De Dinkel Denekamp     2:31.68 8602976    2:31.97           
          2:31.97
  9. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          2:34.89 8803650    2:33.90           
          2:33.90
 10. Yvonne van de Pol             DWK-Barneveld          2:33.50 8803472    2:34.62           
          2:34.62
 11. Karin Hidding                 De Dinkel Denekamp     2:35.68 8400970    2:35.51           
          2:35.51
 12. Liesbeth van Mill             DWK-Barneveld          3:02.94 8702786    2:58.44           
          2:58.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
8.3.08 - 16:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Verburg                MNC Dordrecht            24.36 8803533      24.21           
  2. Marcel Ekkelboom              De Dinkel Denekamp       25.01 6401071      24.58           
  3. Nick van Ingen                MNC Dordrecht            24.73 8801647      24.66           
  4. Rutger Sloof                  DWK-Barneveld            24.64 8803141      24.84 FJ 1      
  5. Nick van Gemert               DWK-Barneveld            24.36 8900943      24.84 FJ 2      
  6. Jeroen Derksen                DWK-Barneveld            25.51 8900675      25.48           
  7. Mans Broekgaarden             DWK-Barneveld            25.81 8500385      26.26           
  8. Frank Rikhof                  De Dinkel Denekamp       25.58 8802851      26.34           
  9. Martijn Dolk                  MNC Dordrecht            25.86 8900737      26.51           
 10. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht               NT 9000533      30.56           
  NG Sjaak Oude Ophuis             De Dinkel Denekamp       24.98 8702495                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
8.3.08 - 16:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romy Bouman                   MNC Dordrecht          1:09.59 9202852    1:11.13           
            33.70  1:11.13
  2. Tessa van der Aa              DWK-Barneveld          1:09.90 9302110    1:11.56           
            34.32  1:11.56
  3. Lonne Dijkhuis                De Dinkel Denekamp     1:11.77 9400030    1:11.94           
            34.57  1:11.94
  4. Ela Hutten                    MNC Dordrecht          1:09.36 9300354    1:11.95           
            34.29  1:11.95
  5. Marloes Erkens                DWK-Barneveld          1:11.48 9300234    1:12.20           
            35.21  1:12.20
  6. Natasha Bosma                 DWK-Barneveld          1:12.72 9300112    1:13.57           
            35.75  1:13.57
  7. Leonie Loman                  De Dinkel Denekamp     1:15.84 9201132    1:15.42           
            36.39  1:15.42
  8. Iris Kool                     DWK-Barneveld          1:15.89 9300428    1:17.32           
          1:17.32
  9. Loes Westerhof                De Dinkel Denekamp     1:16.45 9502752    1:17.95           
            37.48  1:17.95
 10. Veronique van der Velde       De Dinkel Denekamp     1:17.68 9601740    1:18.20           
            38.61  1:18.20
 11. Myrna Schasfoort              De Dinkel Denekamp     1:23.01 9300668    1:18.50           
            38.06  1:18.50
 12. Merle Oonk                    De Dinkel Denekamp     1:16.26 9400092    1:18.65           
            38.89  1:18.65
 13. Kris Hutten                   MNC Dordrecht          1:20.48 9500688    1:20.42           
            38.07  1:20.42
 14. Rianne Burgers                DWK-Barneveld          1:19.88 9200352    1:21.48           
            39.13  1:21.48
 15. Anouk de Vaal                 MNC Dordrecht          1:21.96 9306062    1:23.08           
            40.06  1:23.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
8.3.08 - 16:35                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mike Marissen                 DWK-Barneveld          2:34.85 9202187    2:26.70           
          1:10.92  2:26.70
  2. Johan Veenstra                DWK-Barneveld          2:29.02 9201333    2:31.12           
          1:12.15  2:31.12
  3. Steffen Hillmer               De Dinkel Denekamp     2:38.29 9306365    2:33.33           
          1:13.95  2:33.33
  4. Marijn van Zundert            MNC Dordrecht          2:44.07 9400679    2:43.78           
          1:18.06  2:43.78
  5. Ben van Westenberg            De Dinkel Denekamp     2:47.08 9400873    2:48.68           
          1:22.20  2:48.68
  6. Tom van de Putte              MNC Dordrecht          2:42.15 9402625    2:53.72           
          1:24.15  2:53.72
  7. Damon Peperkamp               De Dinkel Denekamp     2:56.16 9501101    2:54.59           
          1:23.70  2:54.59
  8. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          3:10.02 9302037    2:59.67           
          1:26.67  2:59.67
  9. Joris Kraaijenstein           MNC Dordrecht          2:57.64 9502167    3:00.92           
          1:27.25  3:00.92
 10. Mart Oude Weernink            De Dinkel Denekamp     3:17.40 9300393    3:06.13           
          1:31.75  3:06.13
 11. Antoine Veenstra              DWK-Barneveld          3:04.23 9402351    3:07.28           
          1:29.02  3:07.28
 12. Niek de Brabander             DWK-Barneveld          3:25.57 9502071    3:23.86           
          3:23.86
 DIS Dennis Timmerman              De Dinkel Denekamp     3:21.64 9203611    3:08.76           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:32.57  3:08.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
8.3.08 - 16:45                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariël Borgerink              De Dinkel Denekamp     1:02.09 9200142    1:01.73           
            29.67  1:01.73
  2. Rianne Zeegers                DWK-Barneveld          1:01.64 9103634    1:02.89           
            30.00  1:02.89
  3. Marleen Braakhuis             De Dinkel Denekamp     1:02.56 9304850    1:03.34           
            31.48  1:03.34
  4. Katja Bougrimova              MNC Dordrecht          1:02.83 9104488    1:03.66           
            29.97  1:03.66
  5. Kim Anne Bouw                 DWK-Barneveld          1:06.57 9000500    1:04.56           
            30.48  1:04.56
  6. Solé van Leenen               MNC Dordrecht          1:03.70 9104354    1:05.04           
            30.70  1:05.04
  7. Noortje Timmerman             De Dinkel Denekamp     1:05.34 9501088    1:05.67 FJ 1      
            31.57  1:05.67
  8. Karlijn Hassink               De Dinkel Denekamp     1:05.95 9303758    1:05.67 FJ 2      
            31.45  1:05.67
  9. Marloes Resink                DWK-Barneveld          1:02.25 9003078    1:06.51           
            31.70  1:06.51
 10. Daniëlle Hols                 DWK-Barneveld          1:06.20 9104588    1:07.04           
            31.92  1:07.04
 11. Francesca van Dongen          MNC Dordrecht          1:07.54 9402982    1:10.04           
            33.68  1:10.04
  NG Marjolein Bolster             DWK-Barneveld          1:04.32 9000414                      
  NG Lisa Johnstone                DWK-Barneveld          1:03.48 9207172                      

  BM Femke van der Linde           MNC Dordrecht          1:10.45 9403068    1:09.00           
            32.93  1:09.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
8.3.08 - 16:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rense Loohuis                 De Dinkel Denekamp     2:10.01 9101477    2:10.73           
          1:05.22  2:10.73
  2. Felix Broekhuizen             DWK-Barneveld          2:13.77 9000439    2:10.95           
          1:06.10  2:10.95
  3. Marc Catsburg                 MNC Dordrecht          2:25.29 9000533    2:21.25           
          1:09.22  2:21.25
  4. Olaf Achterberg               DWK-Barneveld          2:20.19 9000011    2:21.71           
          1:09.44  2:21.71
  5. Melvin van de Meij            MNC Dordrecht          2:26.42 9301157    2:23.57           
          1:10.51  2:23.57
  6. Sjoerd Zanderink              De Dinkel Denekamp     2:23.64 9102651    2:26.07           
          1:12.07  2:26.07
  7. Simon Veenstra                DWK-Barneveld          2:31.67 9004377    2:29.83           
          1:13.95  2:29.83
  8. Alwin Hillebrink              MNC Dordrecht          2:33.89 9201661    2:30.38           
          1:12.80  2:30.38
  9. Tom van de Kamp               DWK-Barneveld          2:35.95 9101153    2:30.66           
          1:15.27  2:30.66
 10. Melvin Prins                  MNC Dordrecht          2:44.66 9500201    2:40.89           
          1:20.26  2:40.89
 11. Lars van Ginkel               DWK-Barneveld          2:46.72 9100699    2:44.57           
          1:20.92  2:44.57
 12. Jesper Bouman                 MNC Dordrecht          2:41.14 9000375    2:46.04           
          1:20.22  2:46.04
 13. Joost Schasfoort              De Dinkel Denekamp     2:40.01 9002649    2:46.23           
          1:22.36  2:46.23
 14. Armenak Hairabetian           MNC Dordrecht          2:59.00 9105531    2:51.34           
          1:22.44  2:51.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
8.3.08 - 17:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy Witlox                    DWK-Barneveld          1:01.84 8804946    1:02.95           
            30.80  1:02.95
  2. Marion van den Berg           DWK-Barneveld          1:06.24 8600272    1:06.86           
            32.77  1:06.86
  3. Claudia Holterman             De Dinkel Denekamp     1:06.82 8100650    1:08.81           
            33.53  1:08.81
  4. Silke Oude Weernink           De Dinkel Denekamp     1:07.58 9002854    1:09.53           
            34.41  1:09.53
  5. Sascha de Bruijn              MNC Dordrecht          1:09.54 8800680    1:10.29           
            34.72  1:10.29
  6. Sheri Rijnberge               MNC Dordrecht          1:11.54 8803650    1:11.12           
            34.41  1:11.12
  7. Astrid Koert                  MNC Dordrecht          1:09.59 8000612    1:12.45           
            35.23  1:12.45
  8. Loes Zanderink                De Dinkel Denekamp     1:12.27 8805006    1:12.75           
            35.33  1:12.75
  9. Anique Willeme                De Dinkel Denekamp     1:13.68 8604106    1:14.45           
            35.51  1:14.45
 10. Silvie Ketelaars              DWK-Barneveld          1:09.40 8503778    1:14.78           
            35.78  1:14.78
 11. Franca Willeme                De Dinkel Denekamp     1:16.52 8402760    1:16.45           
            37.02  1:16.45
 12. Liesbeth van Mill             DWK-Barneveld          1:30.83 8702786    1:26.95           
            42.06  1:26.95
  NG Zanella Hey                   DWK-Barneveld          1:16.30 8801762                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
8.3.08 - 17:05                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Groeneweg              MNC Dordrecht          2:09.09 8901039    2:12.51           
          1:01.11  2:12.51
  2. Robert Yallop                 DWK-Barneveld          2:25.00 8903679    2:14.42           
          1:03.36  2:14.42
  3. Rutger Sloof                  DWK-Barneveld          2:15.26 8803141    2:15.11           
          1:02.99  2:15.11
  4. Jordi Dijkhuis                De Dinkel Denekamp     2:19.89 9100483    2:18.94           
          1:04.85  2:18.94
  5. Koen Florijn                  MNC Dordrecht          2:10.86 8600851    2:21.26           
          1:07.10  2:21.26
  6. Mans Broekgaarden             DWK-Barneveld          2:24.63 8500385    2:27.42           
          1:05.26  2:27.42
  7. Joeri Prins                   MNC Dordrecht          2:32.70 9302037    2:30.82           
          1:12.76  2:30.82
  8. Joost Kuijlaars               MNC Dordrecht          2:18.99 6600439    2:34.90           
          1:13.87  2:34.90
  9. Marien Willeme                De Dinkel Denekamp     2:28.01 8903623    2:41.06           
          1:10.51  2:41.06
 10. Frank Rikhof                  De Dinkel Denekamp     2:32.01 8802851    2:50.22           
          1:14.83  2:50.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                  Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
8.3.08 - 17:10                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DWK-Barneveld 1               DWK-Barneveld          3:47.52            3:44.82           
        Mike Marissen, 92                          Johan Veenstra, 92
        Jelle Derksen, 94                          Jacco Doest, 94
            24.34    51.72  3:44.82

  2. De Dinkel Denekamp 1          De Dinkel Denekamp     3:58.13            3:58.20           
        Pim Kienhuis, 93                           Ben van Westenberg, 94
        Jacques Journée, 94                        Steffen Hillmer, 93
            28.42    58.70  3:58.20

  3. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          3:58.23            3:59.98           
        Alwin Hillebrink, 92                       Melvin van de Meij, 93
        Tom van de Putte, 94                       Alex Catsburg, 94
            28.32    59.10  3:59.98

  4. De Dinkel Denekamp 2          De Dinkel Denekamp     4:22.33            4:19.46           
        Dennis Timmerman, 92                       Damon Peperkamp, 95
        Mart Oude Weernink, 93                     Karst Boersma, 96
            29.57  1:02.23  4:19.46

  5. DWK-Barneveld 2               DWK-Barneveld          4:19.08            4:24.53           
        Jacko van der Meer, 94                     Thomas Leeuwis, 96
        Ivar van Ginkel, 94                        Antoine Veenstra, 94
            29.74  1:01.89  4:24.53




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
8.3.08 - 17:15                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dinkel Denekamp 1          De Dinkel Denekamp     4:52.58            4:55.67           
        Noortje Timmerman, 95                      Wendy Kosterink, 94
        Lonne Dijkhuis, 94                         Maud Hesselink, 94
          1:13.61  4:55.67

  2. MNC Dordrecht 1               MNC Dordrecht          5:10.40            5:09.50           
        Floortje de Waard, 94                      Laura Advocaat, 95
        Kris Hutten, 95                            Martine Kuijlaars, 95
            37.94  1:19.76  5:09.50

  3. DWK-Barneveld 1               DWK-Barneveld          5:12.35            5:16.36           
        Jeanine Burgers, 94                        Diane Schoenmaker, 95
        Denise van Leeuwen, 95                     Marissa Taribuka, 96
            37.54  1:17.04  5:16.36

 DIS De Dinkel Denekamp 2          De Dinkel Denekamp     5:03.39            5:06.95           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
        Merle Oonk, 94                             Danique Thijert, 94
        Carien van der Schaaf, 95                  Loes Westerhof, 95
            36.29  1:15.39  5:06.95




Splash Meet Manager 2007Registered to DWK