Brabantse Lange Afstand Kampioenschappen 2008
Deurne (NED),    2.3.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag, 8 - 11 jaar    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 6. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                 Jongens Junioren 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  18:11.37  Patrick Janssen                   Barneveld             2004
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Alderlieste              9501329 SBC 2000              20:26.62     1.          
            34.48  1:13.21  1:53.20  2:34.06  3:15.02  3:56.04  4:37.23  5:18.70  6:00.19
          6:41.55  7:22.80  8:04.30  8:46.05  9:27.45 10:08.76 10:50.20 11:31.40 12:12.72
         12:54.09 13:35.34 14:16.52 14:57.50 15:38.78 16:20.22 17:01.50 17:42.79 18:24.29
         19:05.69 19:46.56 20:26.62
    2.  Guus van Stiphout             9501081 Nautilus              20:49.96     2.          
            34.97  1:14.06  1:54.17  2:35.15  3:16.48  3:58.13  4:40.42  5:22.69  6:04.96
          6:47.11  7:29.56  8:12.06  8:55.17  9:37.76 10:19.56 11:01.87 11:43.56 12:25.66
         13:07.91 13:50.41 14:32.76 15:14.85 15:57.57 16:40.26 17:23.10 18:05.76 18:48.34
         19:29.75 20:10.76 20:49.96


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                 Jongens Junioren 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  16:52.34  Pieter van den Hoogenband         Dordrecht             1991
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remy den Boer                 9401759 De Warande            18:24.36     1.          
            30.92  1:05.98  1:42.01  2:18.04  2:55.33  3:31.33  4:07.89  4:44.34  5:21.38
          5:58.11  6:34.51  7:11.29  7:47.91  8:25.55  9:03.15  9:39.86 10:18.08 10:55.67
         11:33.09 12:10.97 12:47.51 13:25.01 14:02.56 14:40.61 15:18.51 15:55.51 16:33.26
         17:10.74 17:48.83 18:24.36
    2.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES               18:58.83     2.          
            33.42  1:10.33  1:48.45  2:25.51  3:03.00  3:41.70  4:20.33  4:57.95  5:36.48
          6:15.23  6:53.74  7:31.83  8:09.64  8:48.51  9:27.48 10:04.95 10:43.77 11:23.30
         12:02.08 12:39.36 13:17.61 13:57.48 14:35.48 15:15.33 15:54.02 16:31.70 17:09.58
         17:46.92 18:24.64 18:58.83
    3.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen      20:48.84     3.          
            34.58  1:13.93  1:54.41  2:35.43  3:16.75  3:58.49  4:40.06  5:22.31  6:46.32
          7:28.93  8:10.93  8:53.72  9:35.77 10:18.06 11:00.18 11:42.48 12:24.72 13:07.12
         13:49.50 14:31.56 15:13.42 15:55.48 16:37.71 17:26.40 18:02.77 18:44.66 19:26.40
         20:07.95 20:48.84


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                 Jongens Junioren 3
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  16:25.77  Pieter van den Hoogenband         Drachten              1992
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                18:01.26     1.          
            31.36  1:06.42  1:42.36  2:18.45  2:54.64  3:31.10  4:07.76  4:44.13  5:20.39
          5:56.80  6:33.57  7:09.86  7:46.07  8:22.54  8:59.48  9:36.02 10:12.60 10:49.10
         11:25.60 12:02.36 12:39.13 13:15.89 13:52.57 14:28.82 15:05.76 15:42.04 16:17.76
         16:53.82 17:29.26 18:01.26
    2.  Dirk Vogels                   9302427 Zeester/Meerval       18:09.93     2.          
            31.29  1:06.32  1:41.68  2:17.45  2:53.38  3:29.50  4:06.48  4:43.19  5:19.95
          5:57.31  6:34.09  7:11.00  7:47.93  8:25.19  9:02.39  9:39.18 10:15.95 10:52.68
         11:29.73 12:06.53 12:42.82 13:19.69 13:56.41 14:32.69 15:09.25 15:45.09 16:21.79
         16:58.49 17:34.60 18:09.93
    3.  Thomas van Mierlo             9300353 Budel                 18:52.19     3.          
            30.83  1:06.49  1:42.19  2:18.60  2:55.36  3:32.37  4:09.04  4:46.90  5:24.65
          6:02.47  6:40.12  7:18.76  7:56.90  8:35.88  9:13.93  9:52.65 10:31.15 11:10.44
         11:48.88 12:27.76 13:06.15 13:45.34 14:23.62 15:02.76 15:41.43 16:20.85 16:59.23
         17:38.48 18:16.60 18:52.19
    4.  Harm Donkers                  9301809 De Warande            18:58.08     4.          
            33.75  1:10.55  1:48.11  2:25.86  3:03.52  3:42.06  4:20.46  4:59.00  5:37.17
          6:15.37  6:53.87  7:31.93  8:09.50  8:47.58  9:25.78 10:03.64 10:41.80 11:20.40
         11:59.20 12:37.71 13:15.80 13:54.17 14:32.65 15:10.99 15:49.27 16:27.71 17:05.78
         17:44.46 18:22.40 18:58.08
    5.  Matti de Bruijn               9305071 TRB/RES               19:27.72     5.          
            32.62  1:09.61  1:47.30  2:25.65  3:04.20  3:42.74  4:21.80  5:00.84  5:40.30
          6:19.75  7:00.06  7:39.74  8:19.40  8:59.15  9:38.81 10:18.43 10:58.42 11:37.80
         12:17.62 12:57.55 13:37.36 14:17.03 14:56.72 15:36.15 16:15.71 16:55.36 17:34.47
         18:13.34 18:52.03 19:27.72


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                 Jongens Junioren 4
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  15:52.90  Arthur de Rouw                    Uden                  1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ferry J. Claassen             9202217 Budel                 18:56.27     1.          
            31.34  1:06.83  1:43.75  2:20.86  2:58.39  3:36.15  4:14.42  4:52.84  5:31.07
          6:09.47  6:47.90  7:26.17  8:04.82  8:43.23  9:21.75 10:00.10 10:38.53 11:17.36
         11:56.06 12:35.11 13:13.69 13:52.96 14:31.79 15:10.24 15:49.43 16:27.86 17:06.26
         17:44.62 18:21.23 18:56.27


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                      Heren Jeugd 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  15:24.83  Arthur de Rouw                    Doetichem             1984
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande            16:45.42     1.          
            28.53  1:00.47  1:33.75  2:06.43  2:39.71  3:13.03  3:46.41  4:20.11  4:54.26
          5:27.97  6:01.52  6:35.31  7:09.14  7:43.27  8:17.36  8:51.72  9:25.72  9:59.42
         10:33.41 11:07.64 11:41.62 12:15.85 12:50.03 13:24.53 13:58.33 14:32.47 15:06.31
         15:40.38 16:45.42
    2.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers  16:45.46     2.          
            29.19  1:00.84  1:33.30  2:06.11  2:39.19  3:12.20  3:45.79  4:19.54  4:53.88
          5:27.29  6:00.82  6:34.77  7:08.99  7:43.23  8:17.45  8:51.72  9:59.95 10:33.66
         11:07.98 11:41.84 12:16.06 12:50.23 13:24.46 13:58.76 14:32.64 15:06.64 15:40.55
         16:14.46 16:45.46


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                      Heren Jeugd 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  15:24.83  Arthur de Rouw                    Doetichem             1984
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Lommers                   9001847 WZV                   17:48.31     1.          
            29.78  1:03.47  1:39.08  2:14.95  2:51.31  3:28.36  4:05.05  4:40.80  5:16.97
          5:53.39  6:29.79  7:06.14  7:41.99  8:17.59  8:53.19  9:29.28 10:05.08 10:40.53
         11:16.69 11:52.99 12:29.15 13:04.40 13:40.14 14:16.13 14:52.03 15:27.37 16:03.09
         16:39.09 17:14.59 17:48.31
    2.  Roel Verdijk                  9004317 De Vennen             18:47.99     2.          
            31.96  1:06.91  1:43.10  2:19.45  2:56.92  3:34.46  4:12.46  4:50.19  5:28.16
          6:06.70  6:45.46  7:24.10  8:02.32  8:40.45  9:18.95  9:57.34 10:35.86 11:14.48
         11:52.96 12:32.06 13:10.35 13:49.48 14:28.69 15:06.94 15:44.88 16:22.06 16:58.62
         17:35.91 18:13.44 18:47.99


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Heren, 1500m vrije slag                Heren Senioren Open
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  15:24.83  Arthur de Rouw                    Doetichem             1984
Brabants Record heren  14:51.07  Tom Vangeneugden                  Amsterdam             2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
 NG.ZA  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.                        NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                  Meisjes Junioren 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  10:23.16  Claudia den Ottelander            Deurne                2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marceline de Cloe             9602050 De Vennen             11:11.83     1.          
            33.70  1:13.95  1:55.70  2:38.18  3:20.61  4:04.08  4:46.08  5:28.46  6:11.33
          6:54.27  7:37.08  8:20.95  9:04.87  9:48.58 10:31.95 11:11.83
    2.  Jeanine Kocken                9601816 Eiffel Swimmers PSV   11:17.71     2.          
            37.58  1:18.61  2:00.83  2:43.36  3:26.61  4:08.94  4:51.69  5:35.43  6:18.38
          7:01.90  7:45.36  8:28.61  9:11.07  9:53.11 10:35.94 11:17.71
    3.  Femke Beskers                 9602496 De Warande            11:44.54     3.          
            37.90  1:20.90  2:04.98  2:49.03  3:34.30  4:18.54  5:03.54  5:48.93  6:34.82
          7:20.35  8:06.28  8:51.30 10:20.44 11:03.32 11:44.54
    4.  Nikki Habers                  9600594 Zeester/Meerval       11:44.77     4.          
            37.85  1:21.06  2:05.45  2:49.95  3:35.04  4:19.81  5:05.49  5:50.77  6:37.06
          7:22.81  8:07.50  8:52.02  9:36.77 10:20.38 11:05.23 11:44.77
    5.  Amy van Lier                  9603022 De Vennen             12:17.10     5.          
          1:22.64  2:07.19  2:53.38  3:39.31  4:26.89  5:15.42  6:03.42  6:50.89  7:38.70
          8:25.55  9:14.02 10:01.86 10:49.38 11:34.79 12:17.10
    6.  Marie-Rose Heijkoop           9602584 Daphnia               12:30.25     6.          
            39.12  1:23.40  2:09.08  2:55.95  3:42.06  4:28.87  5:16.32  6:04.77  6:52.86
          7:41.12  8:30.77  9:20.05 10:08.84 10:57.39 11:44.68 12:30.25


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                  Meisjes Junioren 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   9:42.05  Jovanna Koens                     Amsterdam             2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Claudia den Ottelander        9500552 SBC 2000              10:04.36     1.          
            32.54  1:09.48  1:46.60  2:24.36  3:02.82  3:41.13  4:20.23  4:59.13  5:37.54
          6:16.64  6:55.54  7:34.00  8:12.57  8:51.10  9:29.54 10:04.36
    2.  Maya Kingma                   9503824 SBC 2000              10:18.76     2.          
            35.56  1:14.69  1:53.51  2:32.60  3:12.01  3:50.69  4:30.41  5:09.80  5:48.70
          6:28.00  7:06.82  7:45.79  8:24.42  9:03.48  9:42.23 10:18.76
    3.  Kim Smulders                  9501248 TRB/RES               10:18.98     3.          
            33.78  1:11.73  1:49.51  2:28.18  3:07.10  3:46.14  4:25.50  5:05.61  5:45.69
          6:25.41  7:05.03  7:44.81  8:24.23  9:03.29  9:42.37 10:18.98
    4.  Lindi Verkooijen              9503826 SBC 2000              10:56.79     4.          
            35.29  1:14.05  1:53.90  2:34.72  3:16.11  3:57.32  4:38.63  5:21.05  6:03.14
          6:45.49  7:27.48  8:09.15  8:51.51  9:33.72 10:15.93 10:56.79
    5.  Nikey van de Wetering         9500336 Zeester/Meerval       10:57.19     5.          
            36.22  1:17.25  1:58.85  2:40.59  3:22.78  4:06.05  4:47.83  5:29.42  6:11.75
          6:53.47  7:33.68  8:14.58  8:56.04  9:37.94 10:18.19 10:57.19
    6.  Samantha Kardol               9502972 Nuenen                10:57.78     6.          
            35.34  1:14.93  1:56.72  2:37.80  3:19.52  4:01.59  4:43.84  5:26.81  6:08.89
          6:50.68  7:32.89  8:15.21  8:57.33  9:39.49 10:21.55 10:57.78
    7.  Claudia Bloks                 9501878 De Dommelbaarzen      11:31.62     7.          
            36.45  1:17.48  1:59.56  2:42.52  3:25.54  4:09.46  4:53.10  5:37.68  6:22.45
          7:06.68  8:35.89  9:19.68 10:04.74 10:48.95 11:31.62
    8.  Judith Vos                    9502140 Zeester/Meerval       11:35.98     8.          
            38.80  1:21.91  2:06.32  2:50.82  3:34.67  5:01.56  5:44.99  6:29.79  7:14.25
          7:58.41  8:42.20  9:26.89 10:12.19 10:56.52 11:35.98
    9.  Manon Balvers                 9502042 WZV                   11:59.18     9.          
            37.66  1:20.53  2:04.84  2:49.93  3:35.24  4:20.91  5:07.43  5:53.28  6:40.07
          7:26.47  8:12.74  8:58.90  9:44.97 10:31.25 11:16.97 11:59.18
   10.  Birgit Adriaansen             9503342 De Krabben            12:16.12    10.          
            37.71  1:19.57  2:04.39  2:50.00  3:36.02  4:22.91  5:10.19  5:57.31  6:44.95
          7:32.36  8:20.35  9:08.25  9:56.13 10:44.35 11:31.57 12:16.12
   11.  Laura Renders                 9500538 DBD                   12:17.08    11.          
            39.20  1:22.70  2:07.89  2:54.00  3:40.39  4:27.51  5:15.17  6:02.36  6:49.14
          7:36.43  8:24.70  9:13.02 10:00.54 10:48.11 11:35.00 12:17.08


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                  Meisjes Junioren 3
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   9:41.08  Roxanne Linders                   Veldhoven             2005
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sophie Sollie                 9400140 Zeester/Meerval       10:00.51     1.          
            33.86  1:11.10  1:48.30  2:25.70  3:03.40  3:41.05  4:18.90  4:57.26  5:36.10
          6:14.80  6:53.09  7:31.20  8:08.93  8:46.49  9:23.99 10:00.51
    2.  Kelly Mekes                   9402724 TRB/RES               11:04.54     2.          
            33.69  1:11.99  1:51.54  2:32.24  3:13.55  3:56.29  4:39.35  5:23.23  6:06.01
          6:49.04  7:32.03  8:15.10  8:58.14  9:41.39 10:24.51 11:04.54
    3.  Estee Verdonk                 9405866 TRB/RES               11:13.67     3.          
            35.02  1:14.45  1:56.30  2:39.14  3:22.08  4:04.92  4:47.95  5:30.58  6:13.86
          6:56.77  7:40.20  8:23.54  9:07.48  9:50.54 10:33.39 11:13.67
    4.  Milena van Schijndel          9400818 DZT '62               11:23.07     4.          
            35.10  1:14.07  1:55.50  2:37.19  3:19.07  4:01.85  4:45.13  5:27.97  6:12.07
          6:55.59  7:40.28  8:25.92  9:11.54  9:54.98 10:40.42 11:23.07


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                     Meisjes Jeugd 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   9:14.62  Roxanne Linders                   Eindhoven             2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   9:33.49     1.          
            30.93  1:05.17  1:39.81  2:14.62  2:50.31  3:26.21  4:02.48  4:38.73  5:15.73
          5:52.40  6:29.27  7:06.79  7:44.39  8:21.93  8:59.61  9:33.49
    2.  Pascalle Rovers               9301064 TRB/RES               10:25.46     2.          
            33.04  1:10.22  1:48.02  2:26.63  3:05.73  3:44.91  4:24.41  5:04.21  5:44.32
          6:24.41  7:04.62  7:45.21  8:25.52  9:05.89  9:46.03 10:25.46
    3.  Susette Lauwen                9302398 DIO                   10:27.90     3.          
            34.36  1:11.84  1:50.50  2:30.06  3:10.08  3:49.96  4:30.12  5:10.55  5:50.84
          6:31.22  7:10.93  7:50.58  8:30.68  9:10.70  9:50.08 10:27.90
    4.  Ilse Resink                   9303632 DIO                   10:36.98     4.          
            33.64  1:11.39  1:50.48  2:29.82  3:09.20  3:49.10  4:29.60  5:10.07  5:50.32
          6:30.82  7:11.13  7:52.26  8:34.10  9:15.20  9:56.95 10:36.98
 AFGEM  Marleen Bakker                9302874 TRB/RES                         AFGEM          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                     Meisjes Jeugd 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   9:05.96  Anne-Marie Verstappen             Tilburg               1980
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen             10:04.02     1.          
            32.44  1:08.69  1:45.51  2:23.23  3:00.98  3:39.80  4:17.83  4:56.79  5:35.49
          6:14.43  6:53.55  7:32.37  8:11.46  8:50.10  9:28.47 10:04.02
    2.  Laura vd Laar                 9201054 DZT '62               10:24.08     2.          
            33.74  1:11.80  1:50.40  2:29.17  3:08.56  3:48.42  4:27.61  5:47.06  6:27.09
          7:06.48  7:46.06  8:25.78  9:05.53  9:44.70 10:24.08
    3.  Bianca den Ottelander         9204108 SBC 2000              11:44.83     3.          
            34.71  1:14.50  1:56.32  2:39.58  3:23.80  4:08.82  4:54.53  5:39.39  6:24.75
          7:10.89  7:57.85  8:43.67  9:30.01 10:16.25 11:00.98 11:44.83


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                   Dames Senioren D1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   8:41.96  Anne-Marie Verstappen             Zutphen               1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stephanie Janssen             9101450 Zeester/Meerval        9:29.01     1.          
            31.83  1:06.51  1:41.91  2:17.67  2:53.95  3:29.88  4:05.88  4:41.61  5:17.58
          5:53.69  6:29.66  7:05.97  7:42.47  8:18.72  8:54.66  9:29.01
    2.  Anne Michelle Vos             9107994 Eiffel Swimmers PSV   10:04.62     2.          
            34.43  1:12.16  1:48.98  2:26.29  3:03.84  3:41.68  4:19.12  4:57.27  5:35.52
          6:14.40  6:52.59  7:31.46  8:09.89  8:48.66  9:27.56 10:04.62
    3.  Eveline Wouters               9104934 Njord                 10:17.08     3.          
            33.02  1:09.74  1:47.51  2:26.08  3:04.61  3:43.92  4:23.58  5:02.67  5:42.00
          6:21.51  7:01.42  7:40.61  8:20.23  8:59.70  9:39.67 10:17.08


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                   Dames Senioren D2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj   8:41.96  Anne-Marie Verstappen             Zutphen               1982
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                 10:14.57     1.          
            33.07  1:09.76  1:46.64  2:24.85  3:02.97  3:41.49  4:19.95  4:58.89  5:38.30
          6:17.82  6:57.16  7:36.89  8:16.40  8:56.17  9:36.02 10:14.57
    2.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                 10:26.08     2.          
            32.48  1:09.63  1:48.67  2:27.85  3:07.54  3:46.62  4:26.03  5:06.18  5:46.12
          6:25.06  7:04.54  7:44.84  8:25.92  9:06.28  9:46.85 10:26.08
    3.  Martje Godschalk              9001186 DIO                   10:40.19     3.          
            34.96  1:13.39  1:52.51  2:32.41  3:12.64  3:52.97  4:33.48  5:14.48  5:55.19
          6:36.11  7:17.38  7:58.47  8:39.57  9:20.19 10:00.86 10:40.19


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                      Dames Senioren
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record dames   8:21.94  Kirsten Vlieghuis                 Sydney (AUS)          1988
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                9:48.16     1.          
            33.16  1:08.56  1:45.07  2:21.47  2:58.12  3:34.90  4:11.69  4:48.76  5:25.84
          6:03.09  6:40.63  7:18.40  7:55.85  8:33.82  9:11.28  9:48.16
    2.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62               10:04.16     2.          
            30.97  1:05.42  1:41.27  2:17.74  2:55.18  3:33.75  4:12.73  4:51.55  5:31.56
          6:11.67  6:51.57  7:31.64  8:10.89  8:49.16  9:27.02 10:04.16
    3.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58          10:20.90     3.          
            32.97  1:09.86  1:47.85  2:25.87  3:04.18  3:42.54  4:21.03  4:59.77  5:38.50
          6:18.35  6:58.29  7:38.98  8:20.15  9:01.26  9:42.45 10:20.90
    4.  Susanne van der Linden        8802736 DIO                   10:49.03     4.          
            34.92  1:13.14  1:52.67  2:32.66  3:13.07  3:53.56  4:34.50  5:15.60  5:57.25
          6:38.75  7:20.22  8:02.25  8:44.35  9:26.00 10:07.71 10:49.03


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Dames, 800m vrije slag                          unattached
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    BM  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62               10:14.92     BM          
            33.69  1:11.19  1:49.59  2:28.28  3:07.63  3:47.06  4:26.19  5:05.33  5:45.12
          6:24.70  7:04.31  7:43.72  8:23.06  9:01.97  9:40.69 10:14.92
    BM  Lotte Langenhoff              9602580 Zeester/Meerval       11:08.95     BM          
            35.18  1:57.13  2:39.99  3:22.38  4:05.21  4:48.91  5:32.61  6:15.67  6:59.26
          7:42.70  8:25.95  9:07.12  9:48.03 10:28.52 11:08.95




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 400m vrije slag        Jongens Minioren 5 en later
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  5:05.07  Jurian Beukers                    Deurne                 2006
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van Mierlo             9700489 Budel                  5:42.89     1.          
            37.80  1:18.82  2:02.48  2:47.07  3:31.39  4:15.64  5:00.64  5:42.89
    2.  Loed Jacobs                   9800441 DZT '62                5:59.63     2.          
            37.12  1:20.73  2:06.74  2:52.86  3:39.94  4:28.86  5:14.70  5:59.63
    3.  Yvo Bulham                    9701073 De Vennen              6:13.47     3.          
            40.54  1:28.11  2:16.63  3:05.17  3:55.36  4:43.37  5:32.56  6:13.47
    4.  Joeri Phaff                   9701099 Nuenen                 6:20.97     4.          
            41.20  1:28.32  2:16.73  3:06.16  3:56.20  4:44.88  5:33.85  6:20.97
    5.  Jeroen Schelling              9701837 Nuenen                 6:24.82     5.          
            42.29  1:29.89  2:19.29  3:09.10  3:59.48  4:49.67  5:39.26  6:24.82
    6.  Alain Vogels                  9701835 Nuenen                 6:32.32     6.          
            44.32  1:34.20  2:24.17  3:15.17  4:05.45  4:55.73  5:45.45  6:32.32
    7.  Rick Minkman                  9701097 De Krabben             6:34.65     7.          
            42.33  1:30.33  2:20.28  3:11.25  4:02.18  4:53.41  5:45.14  6:34.65


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 400m vrije slag                 Jongens Minioren 6
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:46.30  Pieter van den Hoogenband         Cuijk                  1989
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pepijn Smits                  9600691 Eiffel Swimmers PSV    5:05.83     1.          
            34.33  1:12.26  1:50.92  2:30.30  3:09.92  3:49.74  4:29.14  5:05.83
    2.  Stan Pijnenburg               9600427 Eiffel Swimmers PSV    5:06.08     2.          
            33.98  1:12.48  1:52.20  2:31.26  3:11.19  3:50.54  4:29.64  5:06.08
    3.  Peter Rietveld                9601081 TRB/RES                5:11.04     3.          
            33.53  1:11.67  1:50.68  2:30.30  3:10.14  3:50.55  4:32.01  5:11.04
    4.  Stef van Zitteren             9601459 Eiffel Swimmers PSV    5:12.38     4.          
            35.58  1:14.22  1:53.72  2:34.32  3:14.74  3:54.72  4:34.83  5:12.38
    5.  Ramon Verhulst                9601751 Hieronymus             5:37.92     5.          
            34.64  1:16.48  1:59.39  2:42.23  3:27.38  4:57.61  5:37.92
    6.  Wimar Lindenberg              9601857 De Krabben             5:38.60     6.          
            35.67  1:16.45  1:58.76  2:41.60  3:25.67  4:10.16  4:53.29  5:38.60
    7.  Floris Lafeber                9602143 TRB/RES                5:46.32     7.          
            36.20  1:18.51  2:01.92  2:46.78  3:31.55  4:17.52  5:01.51  5:46.32
    8.  Bart Gubbels                  9602015 TRB/RES                5:52.32     8.          
            36.67  1:20.63  2:06.82  2:52.07  3:38.20  4:24.77  5:10.14  5:52.32
    9.  Bob Scheiberlich              9601005 DBD                    5:58.43     9.          
            39.37  1:23.69  2:09.47  2:55.41  3:41.19  4:28.16  5:14.60  5:58.43
   10.  Teun van Houtert              9603065 De Dommelbaarzen       5:58.82    10.          
            44.53  1:24.48  2:10.51  2:57.48  3:44.89  4:31.57  5:17.80  5:58.82
   11.  Casper de Bruin               9602019 Zeester/Meerval        5:59.42    11.          
            39.39  1:23.80  2:09.67  2:56.80  3:43.82  4:29.92  5:16.10  5:59.42
   12.  Mark Smits                    9602525 DZT '62                6:12.47    12.          
            40.22  1:26.10  2:13.72  3:02.36  3:51.78  4:39.89  5:27.26  6:12.47
 AFGEM  Teun Lamers                   9600785 Budel                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                    Meisjes, 400m vrije slag        Meisjes Minioren 5 en later
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  5:15.10  Margit de Pon                     Uden                   1979
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laura van Leeuwen             9701762 Eiffel Swimmers PSV    5:37.70     1.          
            36.36  1:18.00  2:01.26  2:45.76  3:29.45  4:13.70  4:57.42  5:37.70
    2.  Esmée Six                     9700490 Eiffel Swimmers PSV    5:39.50     2.          
            38.54  1:21.65  2:05.32  2:48.84  3:31.94  4:15.94  5:00.47  5:39.50
    3.  Bente Gerits                  9702052 Eiffel Swimmers PSV    5:50.24     3.          
            38.28  1:21.94  2:06.96  2:51.58  3:36.02  4:20.85  5:07.76  5:50.24
    4.  Danique Scheepers             9700836 Budel                  5:55.69     4.          
            39.29  1:23.39  2:09.00  2:54.64  3:41.38  4:27.91  5:13.43  5:55.69
    5.  Paulien Koenen                9701856 Eiffel Swimmers PSV    6:00.68     5.          
            38.60  1:22.06  2:07.54  2:52.64  3:39.80  4:26.82  5:15.71  6:00.68
    6.  Kathy Groot                   9700444 De Krabben             6:02.26     6.          
            39.47  1:25.15  2:11.29  2:58.15  3:45.14  4:33.33  5:20.58  6:02.26
    7.  Renske den Dekker             9700138 ZVDO '74               6:09.45     7.          
            40.02  1:26.04  2:12.36  2:59.67  3:46.86  4:35.07  5:23.36  6:09.45
    8.  Amber Rommelse                9702562 Eiffel Swimmers PSV    6:11.10     8.          
            39.70  1:25.48  2:13.13  3:00.10  3:48.67  4:37.70  5:26.64  6:11.10
    9.  Anne Hoevenaars               9700778 Zeester/Meerval        6:14.26     9.          
            39.67  1:27.45  2:17.06  3:05.51  3:53.59  4:42.06  5:30.89  6:14.26
   10.  Evi Lauwen                    9700166 DIO                    6:25.48    10.          
            41.00  1:27.60  2:15.89  3:05.13  3:55.39  4:45.86  5:36.95  6:25.48
   11.  Myrle Schoones                9800206 Budel                  6:25.93    11.          
            41.88  1:28.88  2:17.87  3:08.38  3:59.93  4:50.32  5:39.91  6:25.93
   12.  Els van Gemert                9702878 DZT '62                6:26.13    12.          
            40.89  1:27.39  2:17.45  3:08.23  3:58.10  4:49.16  5:37.95  6:26.13
   13.  Eva van de Kerkhof            9703092 DZT '62                6:27.37    13.          
            41.51  1:28.76  2:18.65  3:09.12  4:00.27  4:50.83  5:41.11  6:27.37
   14.  Erica Schoenmakers            9900856 Nuenen                 6:28.30    14.          
            43.30  1:32.26  2:22.30  3:12.26  4:02.48  4:52.67  5:43.67  6:28.30
   15.  Eline Hartogs                 9901388 Nuenen                 6:32.59    15.          
            42.67  1:32.05  2:22.01  3:12.56  4:03.07  4:56.39  5:47.10  6:32.59
   16.  Mandy Stevens                 9702866 DZT '62                6:35.60    16.          
            42.70  1:33.16  2:24.39  3:15.02  4:07.54  4:59.82  5:50.89  6:35.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                  Jongens Junioren 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  5:07.20  Pieter van den Hoogenband  NAM    Cuijk                  1990
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Diederick Groeneveld          9502123 BZV                    6:03.07     1.          
            39.20  1:27.83  6:03.07


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                  Jongens Junioren 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:57.20  Pieter van den Hoogenband         Dordrecht              1991
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeffrey Thijssen              9400445 Zeester/Meerval        5:14.24     1.          
            30.93  1:08.57  5:14.24
    2.  Remy den Boer                 9401759 De Warande             5:15.10     2.          
            33.82  1:16.42  5:15.10
    3.  Thomas Rietveld               9401803 TRB/RES                5:35.57     3.          
            34.57  1:16.80  5:35.57
    4.  Huub Leijssen                 9402755 DZT '62                5:47.24     4.          
            36.28  1:23.53  5:47.24
    5.  Ted Reniers                   9400519 De Dommelbaarzen       6:00.56     5.          
            38.83  1:27.24  6:00.56


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                  Jongens Junioren 3
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:44.50  Pieter van den Hoogenband         Uden                   1992
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sven Kardol                   9302135 Nuenen                 4:55.86     1.          
            32.04  1:09.31  4:55.86
    2.  Miguel Correia                9300103 Zeester/Meerval        5:11.23     2.          
            32.11  1:10.26  5:11.23
    3.  Gijs Verhagen                 9304253 Neptunus '58           5:12.26     3.          
            31.73  1:10.31  5:12.26
    4.  Harm Donkers                  9301809 De Warande             5:32.35     4.          
            37.47  1:23.85  5:32.35
    5.  Joey Smits                    9306029 DZT '62                5:44.39     5.          
            37.00  1:22.76  5:44.39
    6.  Ramon Bastiaansen             9303797 DIO                    5:49.70     6.          
            33.29  1:13.95  5:49.70


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                  Jongens Junioren 4
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:36.60  Pieter van den Hoogenband         Barneveld              1993
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Donny van Alphen              9202377 Zeester/Meerval        5:05.03     1.          
            31.04  1:07.89  5:05.03
    2.  Mark Schellekens              9201153 Neptunus '58           5:10.87     2.          
            32.15  1:10.85  5:10.87
    3.  Geert Janssen                 9201621 Eiffel Swimmers PSV    5:13.13     3.          
            30.76  1:07.38  5:13.13
    4.  Kevin Janssen                 9204109 Zeester/Meerval        5:18.45     4.          
            33.08  1:13.70  5:18.45
   DIS  Dustin Bolte                  9204813 Tempo                  5:19.34    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            31.72  1:09.06  5:19.34


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                       Heren Jeugd 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:29.00  Georgios Dimitras                 Den Bosch              1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gerben Fiere                  9102825 De Warande             4:48.37     1.          
            29.26  1:04.01  4:48.37
    2.  Giel van Dijk                 9104211 De Biesboschzwemmers   5:09.69     2.          
            30.82  1:07.43  5:09.69
    3.  Thom van de Wetering          9102551 Zeester/Meerval        5:12.73     3.          
            31.96  1:10.11  5:12.73


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                       Heren Jeugd 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:29.00  Georgios Dimitras                 Den Bosch              1998
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Micael Correia                9000569 Zeester/Meerval        4:49.73     1.          
            31.04  1:07.39  4:49.73
    2.  Loek Herberts                 9001173 Zeester/Meerval        5:05.62     2.          
            31.78  1:08.62  5:05.62
    3.  Tom Lommers                   9001847 WZV                    5:09.04     3.          
            32.64  1:10.57  5:09.04


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record jonge  4:19.35  Georgios Dimitras                 Nieuwegein             2000
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Doesburg              8800817 TRB/RES                4:57.38     1.          
            30.92  1:07.38  4:57.38
 NG.ZA  Martijn Rongen                8705073 E.O.Z.C.                        NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                  Meisjes Junioren 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  5:25.90  Margit de Pon                     Budel                  1981
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michelle de Bruijn            9503090 TRB/RES                5:50.39     1.          
            33.42  1:14.95  5:50.39
    2.  Nikey van de Wetering         9500336 Zeester/Meerval        6:04.97     2.          
            38.01  1:30.41  6:04.97
    3.  Aniek Resink                  9500738 DIO                    6:05.82     3.          
            35.34  1:25.18  6:05.82
    4.  Maya Kingma                   9503824 SBC 2000               6:06.86     4.          
            42.70  1:34.42  6:06.86
    5.  Anne Klijberg                 9503974 WZV                    6:11.94     5.          
            39.66  1:28.62  6:11.94
    6.  Judith van de Wijdeven        9503820 Njord                  6:33.26     6.          
            39.42  1:36.20  6:33.26


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                  Meisjes Junioren 3
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  5:17.96  Danielle van der Veer             Emmen                  2007
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sahar Hamam                   9405412 DZT '62                5:39.57     1.          
            34.86  1:17.86  5:39.57
    2.  Whitney van Hoeckel           9402390 DIO                    5:45.67     2.          
            36.16  1:20.13  5:45.67
    3.  Suzan van Boxtel              9402578 TRB/RES                5:53.98     3.          
            35.54  1:17.54  5:53.98
    4.  Karlijn Hoogstede             9404800 Arethusa               5:54.67     4.          
            34.89  1:18.61  5:54.67
    5.  Kim Loeffen                   9403432 Tritium (SG)           5:56.00     5.          
            36.92  1:25.60  5:56.00


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                     Meisjes Jeugd 1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  5:09.60  Ingrid Esser                      De Meern               1977
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               9300012 De Biesboschzwemmers   5:20.57     1.          
            33.28  1:11.40  5:20.57
    2.  Emily Harks                   9302484 Eiffel Swimmers PSV    5:29.02     2.          
            37.13  1:18.39  5:29.02
    3.  Marissa Minkman               9306054 De Krabben             5:45.88     3.          
            36.51  1:22.22  5:45.88
    4.  Lotte Nederstigt              9303062 De Krabben             5:46.86     4.          
            39.06  1:25.38  5:46.86


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                     Meisjes Jeugd 2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  5:00.40  Anne-Marie Verstappen             Utrecht                1980
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Inge Maalsen                  9202236 Zeester/Meerval        5:29.54     1.          
            35.00  1:18.18  5:29.54
    2.  Désirée Emmen                 9204862 De Vennen              5:45.00     2.          
            36.39  1:19.79  5:45.00


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                   Dames Senioren D1
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  4:54.10  Kristel Tellegen                  Drachten               1990
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eveline Wouters               9104934 Njord                  5:38.44     1.          
            36.67  1:20.16  5:38.44
    2.  Kitty Schiphorst Preuper      9102752 SBC 2000               5:58.30     2.          
            36.90  1:20.21  5:58.30


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                   Dames Senioren D2
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record meisj  4:54.10  Kristel Tellegen                  Drachten               1990
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daniëlle Scheepers            9005428 Njord                  5:43.62     1.          
            32.90  1:14.65  5:43.62
    2.  Vivian van der Burgt          9000656 Njord                  5:44.71     2.          
            35.94  1:23.32  5:44.71


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Dames, 400m wisselslag                      Dames Senioren
02-03-2008                                                                            Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
Brabants Record dames  4:47.31  Hinkelien Schreuder               Drachten               2004
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   Rang          
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke Hendrikx                8801698 DZT '62                5:19.95     1.          
            32.04  1:10.07  5:19.95
    2.  Roos van Esch                 8200468 TRB/RES                5:27.86     2.          
            34.43  1:12.75  5:27.86
    3.  Linda Schellekens             8803854 Neptunus '58           5:39.26     3.          
            35.85  1:18.25  5:39.26




Splash Meet Manager 2007Registered to De Biesboschzwemmers