Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Jongens, 400m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 5. Heren, 1500m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 800m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 1500m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Jongens, 200m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 9. Meisjes, 200m vrije slag  9 - 11 jaar
Nr. 10. Heren, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Heren, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder


Limietwedstrijd lange afstanden


Programmanr. 1
10-2-2008
Heren, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Job van DuijnhovenNoord Limburg(SG)4:40.9288008874:41.63
50m:
100m:
29.78
1:03.85
150m:
200m:
1:38.97
2:14.46
250m:
300m:
2:50.71
3:27.48
350m:
400m:
4:04.82
4:41.63
2.Ferry J. ClaassenZwem & Poloklub Budel5:02.2992022174:43.75
50m:
100m:
30.60
1:05.12
150m:
200m:
1:41.34
2:17.08
250m:
300m:
2:53.84
3:31.06
350m:
400m:
4:08.50
4:43.75
3.Matti de BruijnTrb/Res4:59.8493050714:53.03
50m:
100m:
30.67
1:05.76
150m:
200m:
1:43.06
2:20.92
250m:
300m:
2:59.22
3:37.54
350m:
400m:
4:15.92
4:53.03
4.Wiebe van de RijtTrb/Res5:24.3694009315:05.95
50m:
100m:
35.11
1:14.14
150m:
200m:
1:54.11
2:34.17
250m:
300m:
3:11.96
3:51.74
350m:
400m:
4:30.62
5:05.95
5.Tristan BronDZT '625:01.0593011315:07.92
50m:
100m:
33.02
1:09.29
150m:
200m:
1:48.60
2:28.86
250m:
300m:
3:09.02
3:49.10
350m:
400m:
4:29.07
5:07.92
6.Pepijn SmitsEiffel Swimmers PSV5:13.1096006915:17.14
50m:
100m:
35.04
1:13.64
150m:
200m:
1:53.18
2:34.12
250m:
300m:
3:14.61
3:56.14
350m:
400m:
4:37.18
5:17.14
7.Patrick GeurtsEiffel Swimmers PSV5:10.0091071475:17.92
50m:
100m:
34.32
1:12.94
150m:
200m:
1:52.76
2:33.44
250m:
300m:
3:14.38
3:55.26
350m:
400m:
4:36.98
5:17.92
8.Mark v. DintherNeptunus '585:47.0494014715:30.60
50m:
100m:
35.20
1:15.23
150m:
200m:
1:57.36
2:41.13
250m:
300m:
3:25.48
4:09.07
350m:
400m:
4:52.13
5:30.60
9.Michiel van EssenZ.V.Hoorn-Aurik5:56.6593063775:31.18
50m:
100m:
34.66
1:13.69
150m:
200m:
1:55.25
2:38.10
250m:
300m:
3:21.56
4:06.34
350m:
400m:
4:50.16
5:31.18
10.Thomas FrankeZ.V.Hoorn-Aurik6:09.8294048535:46.82
50m:
100m:
37.09
1:18.85
150m:
200m:
2:02.50
2:47.72
250m:
300m:
3:32.19
4:17.32
350m:
400m:
5:02.94
5:46.82
11.Wimar LindenbergDe Krabben5:45.0296018575:47.96
50m:
100m:
38.84
1:21.78
150m:
200m:
2:05.94
2:50.78
250m:
300m:
3:36.21
4:21.24
350m:
400m:
5:06.94
5:47.96
12.Mark BroersZwem & Poloklub BudelNT94003355:51.52
50m:
100m:
38.70
1:22.87
150m:
200m:
2:07.99
2:52.09
250m:
300m:
3:37.48
4:22.73
350m:
400m:
5:07.78
5:51.52
13.Bart GubbelsTrb/Res5:55.5796020156:08.68
50m:
100m:
37.96
1:21.18
150m:
200m:
2:06.71
2:54.32
250m:
300m:
3:42.88
4:32.52
350m:
400m:
5:20.88
6:08.68
14.Mark SmitsDZT '626:41.4096025256:17.04
50m:
100m:
41.80
1:28.20
150m:
200m:
2:16.80
3:05.95
250m:
300m:
3:53.16
4:40.51
350m:
400m:
5:24.92
6:17.04
15.Khoa HoZ.V.Hoorn-Aurik6:52.0592068456:19.74
50m:
100m:
38.71
1:23.96
150m:
200m:
2:11.28
3:00.08
250m:
300m:
3:49.81
4:39.55
350m:
400m:
5:27.96
6:19.74
16.Yaro SmetsersDZT '626:53.3296015357:00.80
50m:
100m:
41.92
1:31.82
150m:
200m:
2:24.32
3:19.39
250m:
300m:
4:14.80
5:11.86
350m:
400m:
6:08.16
7:00.80


<< TOP >>
Programmanr. 2
10-2-2008
Dames, 400m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roos van EschTrb/Res4:37.6682004684:43.16
50m:
100m:
32.67
1:08.10
150m:
200m:
1:44.20
2:20.08
250m:
300m:
2:56.47
3:32.59
350m:
400m:
4:08.50
4:43.16
2.Anne Michelle VosEiffel Swimmers PSV4:50.7891079944:49.36
50m:
100m:
32.23
1:07.76
150m:
200m:
1:43.48
2:19.76
250m:
300m:
2:56.57
3:33.82
350m:
400m:
4:11.23
4:49.36
3.Eveline WoutersNjord4:59.2791049345:01.83
50m:
100m:
33.23
1:10.61
150m:
200m:
1:48.57
2:27.41
250m:
300m:
3:06.13
3:45.25
350m:
400m:
4:24.28
5:01.83
4.Minke JanssenNoord Limburg(SG)5:15.0094008305:03.31
50m:
100m:
34.37
1:12.59
150m:
200m:
1:50.80
2:29.98
250m:
300m:
3:08.23
3:47.08
350m:
400m:
4:26.96
5:03.31
5.Kim SmuldersTrb/Res5:02.2295012485:05.66
50m:
100m:
33.38
1:11.11
150m:
200m:
1:49.73
2:28.60
250m:
300m:
3:08.69
3:48.57
350m:
400m:
4:28.06
5:05.66
6.Michelle de BruijnTrb/Res5:26.0695030905:11.20
50m:
100m:
33.58
1:11.48
150m:
200m:
1:50.53
2:30.25
250m:
300m:
3:09.83
3:50.70
350m:
400m:
4:31.57
5:11.20
7.Suzan van BoxtelTrb/Res5:41.8794025785:15.07
50m:
100m:
33.50
1:10.87
150m:
200m:
1:50.34
2:29.78
250m:
300m:
3:11.46
3:53.87
350m:
400m:
4:35.71
5:15.07
8.Pascalle RoversTrb/Res4:56.7393010645:16.07
50m:
100m:
31.26
1:06.10
150m:
200m:
1:42.16
2:18.86
250m:
300m:
3:05.51
3:48.73
350m:
400m:
4:34.54
5:16.07
9.Marissa MinkmanDe Krabben5:16.0893060545:22.13
50m:
100m:
34.58
1:13.80
150m:
200m:
1:54.09
2:35.83
250m:
300m:
3:17.96
3:59.23
350m:
400m:
4:41.42
5:22.13
10.Kelly MekesTrb/Res5:28.7494027245:23.10
50m:
100m:
32.66
1:10.19
150m:
200m:
1:50.19
2:30.66
250m:
300m:
3:15.90
3:59.69
350m:
400m:
4:42.82
5:23.10
11.Sandra SchellekensNeptunus '585:24.8885034165:24.95
50m:
100m:
35.16
1:14.73
150m:
200m:
1:55.23
2:37.51
250m:
300m:
3:19.64
4:02.39
350m:
400m:
4:44.23
5:24.95
12.Estee VerdonkTrb/Res5:31.7994058665:32.48
50m:
100m:
36.83
1:16.45
150m:
200m:
1:58.48
2:41.51
250m:
300m:
3:24.67
4:07.95
350m:
400m:
4:49.09
5:32.48
13.Indy DiependaalTrb/ResNT95049765:33.76
50m:
100m:
36.23
1:18.11
150m:
200m:
2:00.36
2:42.64
250m:
300m:
3:24.91
4:07.56
350m:
400m:
4:51.09
5:33.76
14.Mónica van SchijndelDZT '625:43.2092023625:34.87
50m:
100m:
37.68
1:19.07
150m:
200m:
2:01.42
2:44.27
250m:
300m:
3:27.74
4:11.27
350m:
400m:
4:54.52
5:34.87
15.Birgit AdriaansenDe Krabben5:44.2895033425:35.48
50m:
100m:
37.14
1:18.37
150m:
200m:
2:01.33
2:44.61
250m:
300m:
3:28.51
4:12.38
350m:
400m:
4:55.72
5:35.48
16.Vera VinkenDZT '625:36.9094019285:36.45
50m:
100m:
37.00
1:19.45
150m:
200m:
2:02.60
2:46.24
250m:
300m:
3:29.88
4:13.75
350m:
400m:
4:56.82
5:36.45
17.Lotte van de RijtTrb/Res5:40.3891026165:37.27
50m:
100m:
38.09
1:20.04
150m:
200m:
2:02.94
2:45.77
250m:
300m:
3:29.21
4:12.92
350m:
400m:
4:57.16
5:37.27
18.Anouk v. HelvoirtNeptunus '586:20.6994056065:37.75
50m:
100m:
35.00
1:16.14
150m:
200m:
1:59.89
2:44.38
250m:
300m:
3:28.07
4:12.05
350m:
400m:
4:55.22
5:37.75
19.Lisa HartogsZ&PV NuenenNT95050445:41.26
50m:
100m:
39.08
1:22.76
150m:
200m:
2:06.08
2:50.74
250m:
300m:
3:34.57
4:19.38
350m:
400m:
5:02.91
5:41.26
20.Vanessa van SchijndelDZT '625:54.1395004005:43.28
50m:
100m:
38.09
1:20.98
150m:
200m:
2:05.04
2:49.76
250m:
300m:
3:33.59
4:17.98
350m:
400m:
5:01.95
5:43.28
21.Ananda VeugenDZT '625:39.7995020705:45.39
50m:
100m:
38.07
1:21.29
150m:
200m:
2:05.42
2:49.76
250m:
300m:
3:33.95
4:17.76
350m:
400m:
5:02.57
5:45.39
22.Lisa KoolenDZT '625:39.4495020725:45.59
50m:
100m:
36.69
1:18.08
150m:
200m:
2:02.06
2:46.79
250m:
300m:
3:31.51
4:16.44
350m:
400m:
5:02.04
5:45.59
23.Shirley VoetsNeptunus '58NT95048625:47.20
50m:
100m:
36.26
1:18.51
150m:
200m:
2:01.92
2:47.51
250m:
300m:
3:33.48
4:19.21
350m:
400m:
5:06.06
5:47.20
24.Elke SchellekensNeptunus '586:02.1793015505:48.03
50m:
100m:
37.94
1:20.53
150m:
200m:
2:04.41
2:49.32
250m:
300m:
3:34.44
4:19.44
350m:
400m:
5:04.69
5:48.03
25.Judith van de WijdevenNjordNT95038205:48.17
50m:
100m:
36.60
1:18.62
150m:
200m:
2:01.98
2:45.48
250m:
300m:
3:32.70
4:19.10
350m:
400m:
5:05.03
5:48.17
26.Manon BalversWzv5:59.7295020425:52.08
50m:
100m:
37.22
1:20.18
150m:
200m:
2:05.28
2:50.53
250m:
300m:
3:36.34
4:22.79
350m:
400m:
5:08.66
5:52.08
27.Laura van BeekWzv6:26.9694065485:59.51
50m:
100m:
38.36
1:22.26
150m:
200m:
2:07.95
2:54.70
250m:
300m:
3:41.33
4:28.67
350m:
400m:
5:15.89
5:59.51
28.Kim van VlietWzv5:45.9087043846:03.53
50m:
100m:
37.47
1:19.62
150m:
200m:
2:03.53
2:49.46
250m:
300m:
3:36.99
4:25.31
350m:
400m:
5:13.68
6:03.53
29.Emy LiebregtsNjord6:27.6395050206:05.47
50m:
100m:
39.78
1:24.76
150m:
200m:
2:10.82
2:57.23
250m:
300m:
3:45.45
4:32.53
350m:
400m:
5:20.42
6:05.47
30.Yvette BouthoornTrb/Res6:08.3990079926:08.32
50m:
100m:
37.95
1:21.90
150m:
200m:
2:08.36
2:55.39
250m:
300m:
3:44.72
4:34.30
350m:
400m:
5:23.51
6:08.32
31.Zoë HellingsNeptunus '586:39.4196003386:21.76
50m:
100m:
40.85
1:27.59
150m:
200m:
2:16.26
3:05.82
250m:
300m:
3:56.29
4:45.82
350m:
400m:
5:36.19
6:21.76
AFGEMJanine VerhaeghEiffel Swimmers PSV5:49.319500754
AFGEMMarin SmetsersDZT '62NT9107692
NGSimone BalversWzv6:34.049600878
NGDaniëlle ScheepersNjord5:08.229005428
NGInge van den BoogaardDZT '62NT9603934


<< TOP >>
Programmanr. 3
10-2-2008
Jongens, 400m vrije slag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel5:43.4797004895:44.02
50m:
100m:
36.24
1:19.43
150m:
200m:
2:04.40
2:49.43
250m:
300m:
3:35.00
4:19.76
350m:
400m:
5:04.91
5:44.02
2.Loed JacobsDZT '62NT98004416:16.10
50m:
100m:
40.05
1:26.86
150m:
200m:
2:13.12
3:00.74
250m:
300m:
3:50.44
4:39.67
350m:
400m:
5:30.39
6:16.10
3.Rick MinkmanDe Krabben6:44.5797010976:40.54
50m:
100m:
41.20
1:30.79
150m:
200m:
2:22.48
3:15.22
250m:
300m:
4:07.91
5:00.51
350m:
400m:
5:52.76
6:40.54
4.Cristhian van SchijndelDZT '627:14.2398001317:13.54
50m:
100m:
43.95
1:37.64
150m:
200m:
2:32.07
3:29.92
250m:
300m:
4:25.73
5:24.26
350m:
400m:
6:20.92
7:13.54


<< TOP >>
Programmanr. 4
10-2-2008
Meisjes, 400m vrije slag

8 - 10 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura van LeeuwenEiffel Swimmers PSV5:31.0097017625:44.57
50m:
100m:
36.78
1:19.28
150m:
200m:
2:03.48
2:48.78
250m:
300m:
3:34.78
4:19.73
350m:
400m:
5:04.51
5:44.57
2.Bente GeritsEiffel Swimmers PSV5:32.9097020525:56.57
50m:
100m:
39.16
1:24.00
150m:
200m:
2:10.16
2:56.13
250m:
300m:
3:43.00
4:28.76
350m:
400m:
5:14.89
5:56.57
3.Kathy GrootDe Krabben6:30.2997004445:57.31FJ 1
50m:
100m:
39.81
1:24.76
150m:
200m:
2:10.60
2:57.09
250m:
300m:
3:42.92
4:29.83
350m:
400m:
5:15.11
5:57.31
4.Esmée SixEiffel Swimmers PSV5:32.0097004905:57.31FJ 2
50m:
100m:
41.12
1:27.05
150m:
200m:
2:13.12
2:59.27
250m:
300m:
3:44.90
4:30.68
350m:
400m:
5:15.05
5:57.31
5.Paulien KoenenEiffel Swimmers PSV5:35.6097018565:59.10
50m:
100m:
39.91
1:24.76
150m:
200m:
2:11.03
2:57.97
250m:
300m:
3:44.17
4:31.72
350m:
400m:
5:19.00
5:59.10
6.Amber RommelseEiffel Swimmers PSV5:39.1097025626:09.09
50m:
100m:
40.32
1:25.88
150m:
200m:
2:13.38
3:00.41
250m:
300m:
3:47.31
4:36.55
350m:
400m:
5:24.25
6:09.09
7.Eva van de KerkhofDZT '62NT97030926:23.60
50m:
100m:
44.07
1:31.64
150m:
200m:
2:20.89
3:10.92
250m:
300m:
4:01.02
4:50.29
350m:
400m:
5:40.16
6:23.60
8.Myrle SchoonesZwem & Poloklub Budel6:55.1898002066:28.60
50m:
100m:
42.22
1:30.20
150m:
200m:
2:20.00
3:10.12
250m:
300m:
4:01.86
4:53.56
350m:
400m:
5:44.82
6:28.60
9.Mandy StevensDZT '62NT97028666:32.74
50m:
100m:
42.66
1:31.84
150m:
200m:
2:21.91
3:12.22
250m:
300m:
4:03.30
4:55.59
350m:
400m:
5:46.96
6:32.74
10.Lilly de WitDe KrabbenNT98005446:35.56
50m:
100m:
43.15
1:32.06
150m:
200m:
2:22.63
3:13.73
250m:
300m:
4:03.88
4:56.97
350m:
400m:
5:49.06
6:35.56
11.Nikita van den OudenDe Krabben7:02.4499006226:49.51
50m:
100m:
44.85
1:34.22
150m:
200m:
2:26.82
3:19.76
250m:
300m:
4:13.11
5:06.12
350m:
400m:
5:58.99
6:49.51
12.Naomi EuwesNoord Limburg(SG)NT97013746:58.47
50m:
100m:
44.85
1:36.53
150m:
200m:
2:31.22
3:24.79
250m:
300m:
4:19.82
5:13.54
350m:
400m:
6:07.85
6:58.47
13.Eline HartogsZ&PV NuenenNT99013887:08.81
50m:
100m:
47.68
1:41.31
150m:
200m:
2:35.68
3:30.50
250m:
300m:
4:24.21
5:19.50
350m:
400m:
6:15.03
7:08.81
14.Senna LindenbergDe KrabbenNT99007387:19.15
50m:
100m:
46.19
1:42.04
150m:
200m:
2:38.77
3:34.07
250m:
300m:
4:32.16
5:30.31
350m:
400m:
6:26.22
7:19.15
15.Carina SpronkTrb/Res7:35.3097023827:35.98
50m:
100m:
47.42
1:44.70
150m:
200m:
2:42.36
3:40.92
250m:
300m:
4:39.39
5:38.74
350m:
400m:
6:38.11
7:35.98


<< TOP >>
Programmanr. 5
10-2-2008
Heren, 1500m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maurice SoudantEiffel Swimmers PSV18:20.03930212517:51.68
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
29.44
1:03.22
1:37.86
2:12.85
2:47.25
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:22.52
3:58.20
4:34.16
5:09.14
5:45.52
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:21.25
6:57.53
7:33.98
8:10.09
8:46.59
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:23.00
9:59.40
10:36.19
11:13.60
11:48.44
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:26.03
13:02.80
13:39.37
14:15.60
14:52.55
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
15:28.80
16:04.75
16:41.46
17:18.67
17:51.68
2.Tom LommersWzv19:00.00900184718:18.20
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
29.04
1:03.14
1:38.04
2:13.33
2:49.42
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:26.39
4:03.48
4:41.54
5:18.39
5:55.20
550m:
600m:
700m:
750m:
800m:
6:32.33
7:09.77
8:23.48
9:01.17
9:39.00
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
10:15.77
10:53.95
11:32.45
12:10.86
12:47.26
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
1300m:
13:24.33
14:03.00
14:40.33
15:18.14
15:55.42
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:31.39
17:09.02
17:45.54
18:18.20
3.Bruun BeenkerZ.V.Hoorn-Aurik19:00.11910008318:28.70
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.75
1:07.03
1:43.85
2:20.74
2:58.22
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:35.79
4:12.87
4:50.16
5:27.46
6:05.28
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:43.05
7:20.61
7:58.10
8:35.46
9:12.75
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
9:50.04
10:27.06
11:04.36
11:41.51
12:18.53
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
12:55.49
13:32.30
14:09.07
14:46.30
15:23.93
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:01.37
16:38.86
17:16.49
17:53.44
18:28.70
4.Stef v.d. StruijkEiffel Swimmers PSV18:50.00930547319:14.28
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
32.12
1:08.87
1:47.38
2:26.19
3:04.56
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:43.69
4:22.34
5:01.19
5:40.91
6:19.91
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:59.56
7:39.54
8:18.56
8:58.69
9:37.75
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
10:16.69
10:55.00
11:34.34
12:12.54
12:51.22
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
13:29.38
14:07.75
14:46.48
15:25.16
16:04.28
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:43.28
17:22.08
18:01.16
18:38.66
19:14.28
5.Gunther FitenZwem & Poloklub Budel20:03.38910326919:19.72
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.06
1:05.40
1:41.44
2:17.56
2:54.91
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:33.25
4:11.75
4:50.12
5:29.38
6:08.97
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
6:48.78
7:28.16
8:07.88
8:47.56
9:27.50
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
10:06.81
10:46.75
11:26.75
12:06.66
12:47.06
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
13:27.06
14:06.76
14:46.97
15:27.19
16:07.18
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
16:46.47
17:26.22
18:05.22
18:43.85
19:19.72
6.Jesse DekkerZ.V.Hoorn-Aurik21:21.95930169919:53.77
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.29
1:11.70
1:50.98
2:31.35
3:11.10
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:51.48
4:31.80
5:12.66
5:52.51
6:32.70
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:12.86
7:52.94
8:33.19
9:14.06
9:54.33
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
10:35.66
11:16.19
11:57.19
12:37.19
13:18.04
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
13:58.11
14:38.91
15:19.51
15:59.98
16:41.08
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:21.06
18:00.66
18:39.80
19:18.22
19:53.77
7.Ruud ScheepersNjord21:00.07920341120:44.05
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
31.02
1:06.66
1:44.92
2:24.39
3:03.97
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
3:44.40
4:24.92
5:05.45
5:46.75
6:28.46
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:10.40
7:51.80
8:34.58
9:15.82
9:58.74
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
10:41.08
11:24.82
12:07.78
12:51.65
13:34.92
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
14:18.52
15:02.36
15:45.80
16:29.76
17:13.04
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
17:55.90
18:39.02
19:19.17
20:02.51
20:44.05
8.Rob BroersZwem & Poloklub BudelNT900044720:53.18
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.12
1:13.11
1:54.37
2:36.81
3:19.34
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:02.21
4:44.69
5:27.18
6:09.43
6:51.93
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:34.21
8:16.41
8:58.91
9:41.41
10:23.84
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
11:06.37
11:48.81
12:30.28
13:13.09
13:55.62
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
14:38.07
15:19.81
16:01.41
16:44.12
17:26.43
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:08.78
18:50.31
19:32.62
20:14.54
20:53.18
9.Thijs AlferinkZ.V.Hoorn-Aurik22:38.21920662922:06.80
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
35.80
1:16.60
1:58.54
2:42.45
3:27.60
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:12.04
4:56.20
5:41.57
6:26.86
7:12.67
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
7:57.39
8:42.45
9:27.76
10:13.82
10:59.10
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
11:44.80
12:30.67
13:16.76
14:01.04
14:47.20
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
15:32.86
16:18.92
17:04.13
17:49.36
18:33.86
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:19.02
20:04.48
20:47.80
21:31.00
22:06.80
10.Anne-Tjeerd VisserZ.V.Hoorn-Aurik22:45.13930617922:22.39
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
34.98
1:16.34
2:00.52
2:44.17
3:30.32
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:15.44
5:00.36
5:48.04
6:32.44
7:17.71
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
8:03.30
8:48.43
9:34.36
10:20.37
11:06.09
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
11:51.08
12:35.81
13:21.42
14:07.42
14:52.48
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
15:38.54
16:24.06
17:09.60
17:56.07
18:42.00
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:27.46
20:12.85
20:58.03
21:41.94
22:22.39
11.Omar NokrettZ.V.Hoorn-Aurik22:53.17930657922:35.77
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
37.06
1:19.10
2:03.66
2:49.04
3:34.38
300m:
350m:
400m:
450m:
500m:
4:19.56
5:04.41
5:49.66
6:35.22
7:20.69
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
8:05.19
8:49.94
9:35.26
10:20.47
11:07.28
800m:
850m:
900m:
950m:
1000m:
11:51.77
12:37.63
13:23.17
14:08.94
14:53.60
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
1250m:
15:39.38
16:24.08
17:10.63
17:55.91
18:42.88
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
19:30.66
20:17.41
21:04.15
21:52.29
22:35.77
DISStan GorreeNoord Limburg(SG)20:59.149401325
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 6
10-2-2008
Dames, 800m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tanja PeetersEiffel Swimmers PSV10:11.51910242810:05.04
50m:
100m:
150m:
33.37
1:10.50
1:48.45
200m:
250m:
300m:
2:26.27
3:03.99
3:42.21
350m:
400m:
450m:
4:20.52
4:58.62
5:37.18
500m:
550m:
600m:
6:15.91
6:54.92
7:33.91
650m:
700m:
750m:
8:13.46
8:51.72
9:28.83
800m:10:05.04
2.Marleen BakkerTrb/Res10:06.78930287410:08.34
50m:
100m:
150m:
33.08
1:10.24
1:48.06
200m:
250m:
300m:
2:26.08
3:04.06
3:42.43
350m:
400m:
450m:
4:20.78
4:59.33
5:38.40
500m:
550m:
600m:
6:17.49
6:57.34
7:35.90
650m:
700m:
750m:
8:15.40
8:53.58
9:33.21
800m:10:08.34
3.Eveline WoutersNjord10:11.54910493410:27.06
50m:
100m:
150m:
34.52
1:12.24
1:51.65
200m:
250m:
300m:
2:30.99
3:10.68
3:50.93
350m:
400m:
450m:
4:30.93
5:10.65
5:51.02
500m:
550m:
600m:
6:31.06
7:10.77
7:50.65
650m:
700m:
750m:
8:30.56
9:09.84
9:49.24
800m:10:27.06
4.Pascalle RoversTrb/Res10:22.24930106410:36.70
50m:
100m:
150m:
32.92
1:10.26
1:48.80
200m:
250m:
300m:
2:27.64
3:06.36
3:45.26
350m:
400m:
450m:
4:25.57
5:05.09
5:45.22
500m:
550m:
600m:
6:26.39
7:07.86
7:49.61
650m:
700m:
750m:
8:30.61
9:12.92
9:55.95
800m:10:36.70
5.Kelly MekesTrb/Res11:09.96940272411:12.89
50m:
100m:
150m:
35.20
1:14.80
1:56.57
200m:
250m:
300m:
2:38.02
3:20.57
4:03.00
350m:
400m:
450m:
4:46.54
5:30.02
6:13.64
500m:
550m:
600m:
6:57.02
7:40.60
8:23.86
650m:
700m:
750m:
9:07.70
9:51.07
10:33.64
800m:11:12.89
6.Marceline de CloeDe Vennen12:25.48960205011:24.66
50m:
100m:
150m:
34.69
1:17.03
2:00.76
200m:
250m:
300m:
2:45.12
3:27.43
4:11.06
350m:
400m:
450m:
4:55.09
5:39.78
6:22.47
500m:
550m:
600m:
7:06.41
7:51.48
8:35.06
650m:
700m:
750m:
9:18.59
10:02.34
10:45.46
800m:11:24.66
7.Jeanine KockenEiffel Swimmers PSV11:21.23960181611:26.26
50m:
100m:
150m:
38.68
1:20.05
2:02.48
200m:
250m:
300m:
2:45.41
3:28.60
4:12.30
350m:
400m:
450m:
4:55.99
5:39.38
6:23.42
500m:
550m:
600m:
7:07.35
7:50.42
8:34.36
650m:
700m:
750m:
9:18.25
10:01.95
10:45.16
800m:11:26.26
8.Madelon van DamEiffel Swimmers PSV11:01.49960162411:31.04
50m:
100m:
150m:
35.73
1:15.66
1:57.34
200m:
250m:
300m:
2:40.37
3:22.75
4:06.54
350m:
400m:
450m:
4:51.52
5:36.04
6:21.12
500m:
550m:
600m:
7:06.33
7:51.21
8:36.87
650m:
700m:
750m:
9:23.30
10:07.39
10:50.06
800m:11:31.04
9.Estee VerdonkTrb/Res11:28.52940586611:38.83
50m:
100m:
150m:
38.77
1:21.30
2:05.27
200m:
250m:
300m:
2:50.11
3:34.86
4:19.55
350m:
400m:
450m:
5:04.46
5:48.99
6:33.67
500m:
550m:
600m:
7:18.39
8:01.61
8:45.14
650m:
700m:
750m:
9:29.30
10:13.36
10:57.39
800m:11:38.83
10.Rosanne van WierstEiffel Swimmers PSV11:19.62960023411:45.36
50m:
100m:
150m:
38.64
1:21.20
2:04.26
200m:
250m:
300m:
2:48.80
3:33.80
4:19.39
350m:
400m:
450m:
5:04.14
5:49.08
6:34.60
500m:
550m:
600m:
7:19.57
8:04.30
8:49.48
650m:
700m:
750m:
9:34.64
10:18.95
11:03.76
800m:11:45.36
11.Susan TeijkenZ&PV NuenenNT950459211:59.29
50m:
100m:
150m:
39.89
1:23.70
2:08.60
200m:
250m:
300m:
2:54.07
3:41.07
4:27.36
350m:
400m:
450m:
5:13.64
6:00.10
6:45.80
500m:
550m:
600m:
7:32.10
8:17.16
9:02.86
650m:
700m:
750m:
9:48.32
10:33.95
11:18.57
800m:11:59.29
12.Marie-Rose HeijkoopStreekzwemclub Daphnia13:38.61960258412:01.16
50m:
100m:
150m:
38.92
1:22.61
2:08.07
200m:
250m:
300m:
2:53.82
3:40.45
4:26.67
350m:
400m:
450m:
5:13.13
5:59.64
6:45.70
500m:
550m:
600m:
7:32.39
8:18.80
9:04.23
650m:
700m:
800m:
9:49.20
10:35.11
12:01.16
13.Jonna EpkerZ.V.Hoorn-Aurik12:19.15950119612:01.76
50m:
100m:
150m:
39.64
1:23.28
2:08.56
200m:
250m:
300m:
2:53.64
3:38.94
4:25.30
350m:
400m:
450m:
5:10.60
5:57.00
6:43.18
500m:
550m:
600m:
7:30.31
8:16.24
9:01.10
650m:
700m:
750m:
9:47.68
10:32.07
11:17.71
800m:12:01.76
14.Tanja KnookStreekzwemclub Daphnia11:52.56940348812:06.39
50m:
100m:
150m:
36.58
1:18.92
2:03.73
200m:
250m:
300m:
2:49.10
3:35.22
4:21.80
350m:
400m:
450m:
5:08.09
5:54.09
6:39.86
500m:
550m:
600m:
7:27.70
8:13.45
9:00.92
650m:
700m:
750m:
9:47.51
10:33.83
11:20.41
800m:12:06.39
15.Britt van DiessenTrb/ResNT890090012:18.47
50m:
100m:
150m:
40.11
1:26.02
2:12.91
200m:
250m:
300m:
2:59.61
3:45.93
4:32.11
350m:
400m:
450m:
5:18.68
6:05.22
6:52.34
500m:
550m:
600m:
7:39.57
8:26.50
9:13.31
650m:
700m:
750m:
10:00.08
10:47.04
11:34.79
800m:12:18.47
16.Kim van VlietWzv12:21.67870438412:37.64
50m:
100m:
150m:
38.83
1:23.48
2:10.26
200m:
250m:
300m:
2:59.26
3:48.67
4:38.33
350m:
400m:
450m:
5:27.48
6:17.08
7:05.51
500m:
550m:
600m:
7:54.64
8:41.74
9:29.23
650m:
700m:
750m:
10:17.92
11:05.61
11:52.19
800m:12:37.64
17.Amy van LierDe Vennen13:12.30960302212:58.34
50m:
100m:
150m:
38.49
1:24.37
2:11.24
200m:
250m:
300m:
2:58.34
3:45.62
4:36.87
350m:
400m:
450m:
5:28.24
6:18.96
7:11.06
500m:
550m:
600m:
8:02.02
8:52.93
9:42.62
650m:
700m:
750m:
10:33.31
11:23.96
12:14.27
800m:12:58.34
AFGEMJet v.d. BersselaarNeptunus '5812:35.729205096


<< TOP >>
Programmanr. 8
10-2-2008
Jongens, 200m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floris van MierloZwem & Poloklub Budel2:46.5197004892:37.66
50m:35.24100m:1:16.43150m:1:58.31200m:2:37.66
2.Bart GubbelsTrb/Res2:54.5696020152:46.40
50m:35.40100m:1:18.06150m:2:03.03200m:2:46.40
3.Loed JacobsDZT '62NT98004412:54.92
50m:38.97100m:1:23.71150m:2:10.26200m:2:54.92
4.Mark SmitsDZT '623:04.2196025253:00.94
50m:40.58100m:1:27.11150m:2:15.33200m:3:00.94
5.Cristhian van SchijndelDZT '623:31.4298001313:11.64
50m:42.68100m:1:32.71150m:2:23.33200m:3:11.64
6.Stefan van de WijdevenNjordNT98009953:13.64
50m:42.96100m:1:33.49150m:2:25.11200m:3:13.64
7.Yaro SmetsersDZT '623:20.6496015353:19.13
50m:41.07100m:1:32.22150m:2:26.95200m:3:19.13


<< TOP >>
Programmanr. 9
10-2-2008
Meisjes, 200m vrije slag

9 - 11 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cheyenne MelisZwem & Poloklub Budel2:54.8296040822:53.72
50m:38.59100m:1:22.78150m:2:08.72200m:2:53.72
2.Lara v.d. VenNeptunus '582:58.0296028922:55.99
50m:39.62100m:1:25.67150m:2:12.11200m:2:55.99
3.Mandy StevensDZT '623:12.0697028663:01.95
50m:41.36100m:1:28.64150m:2:17.20200m:3:01.95
4.Eva van de KerkhofDZT '623:10.7897030923:03.97
50m:42.37100m:1:30.33150m:2:18.87200m:3:03.97
5.Myrle SchoonesZwem & Poloklub Budel3:27.0098002063:04.92
50m:42.57100m:1:30.29150m:2:19.16200m:3:04.92
6.Carina SpronkTrb/Res3:26.8197023823:37.65
50m:46.28100m:1:42.46150m:2:41.52200m:3:37.65
NGInge van den BoogaardDZT '62NT9603934


<< TOP >>
Programmanr. 10
10-2-2008
Heren, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kasper v. DijkNoord Limburg(SG)5:05.3092002495:06.09
50m:
100m:
31.36
1:09.06
200m:
250m:
2:26.07
3:08.64
300m:
350m:
3:53.13
4:30.73
400m:5:06.09
2.Gijs VerhagenNeptunus '585:26.3493042535:10.79
50m:
100m:
33.38
1:11.47
150m:
200m:
1:52.33
2:30.47
250m:
300m:
3:16.67
4:03.78
350m:
400m:
4:38.29
5:10.79
3.Mark SchellekensNeptunus '585:26.3092011535:11.64
50m:
100m:
33.41
1:12.80
150m:
200m:
1:54.20
2:33.64
250m:
300m:
3:16.86
4:00.73
350m:
400m:
4:37.32
5:11.64
4.Job van DuijnhovenNoord Limburg(SG)5:11.9688008875:18.08
50m:
100m:
30.95
1:08.05
150m:
200m:
1:49.70
2:31.98
250m:
300m:
3:15.28
4:01.71
350m:
400m:
4:39.93
5:18.08
5.Roel v.d. KleijNeptunus '585:18.0890015715:26.00
50m:
100m:
30.92
1:09.67
150m:
200m:
1:50.86
2:31.92
250m:
300m:
3:18.96
4:07.39
350m:
400m:
4:47.42
5:26.00
6.Matti de BruijnTrb/ResNT93050716:09.73
50m:
100m:
33.48
1:15.45
150m:
200m:
2:07.54
2:54.02
250m:
300m:
3:50.86
4:48.80
350m:
400m:
5:31.23
6:09.73


<< TOP >>
Programmanr. 11
10-2-2008
Dames, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke HendrikxDZT '625:19.0588016985:29.46
50m:
100m:
32.96
1:13.00
150m:
200m:
1:54.81
2:36.46
250m:
300m:
3:22.20
4:10.96
350m:
400m:
4:50.30
5:29.46
2.Sahar HamamDZT '625:49.1794054125:40.42
50m:
100m:
34.77
1:17.77
150m:
200m:
2:03.46
2:48.95
250m:
300m:
3:37.22
4:26.51
350m:
400m:
5:05.01
5:40.42
3.Emily HarksEiffel Swimmers PSV5:39.0093024845:41.60
50m:
100m:
35.34
1:20.37
150m:
200m:
2:05.21
2:48.27
250m:
300m:
3:36.66
4:25.34
350m:
400m:
5:03.04
5:41.60
4.Linda SchellekensNeptunus '585:43.4388038545:45.69
50m:
100m:
35.65
1:19.21
150m:
200m:
2:02.21
2:45.33
250m:
300m:
3:35.08
4:25.08
350m:
400m:
5:06.80
5:45.69
5.Michelle de BruijnTrb/Res6:04.5895030905:46.76
50m:
100m:
35.85
1:20.72
150m:
200m:
2:04.93
2:46.29
250m:
300m:
3:37.93
4:28.31
350m:
400m:
5:08.23
5:46.76
6.Kim SmuldersTrb/ResNT95012485:57.36
50m:
100m:
38.26
1:26.16
150m:
200m:
2:12.23
2:57.46
250m:
300m:
3:48.92
4:41.11
350m:
400m:
5:20.70
5:57.36
7.Judith van de WijdevenNjordNT95038206:23.82
50m:
100m:
42.86
1:38.51
150m:
200m:
2:25.20
3:10.82
250m:
300m:
4:04.76
4:57.57
350m:
400m:
5:42.20
6:23.82
8.Lotte van de RijtTrb/Res6:19.5691026166:32.21
50m:
100m:
42.13
1:31.28
150m:
200m:
2:22.30
3:10.84
250m:
300m:
4:07.24
5:04.91
350m:
400m:
5:49.00
6:32.21
9.Lichelle GrootDe Krabben6:18.4590063086:41.62
50m:
100m:
42.32
1:34.44
150m:
200m:
2:24.91
3:14.56
250m:
300m:
4:11.50
5:08.53
350m:
400m:
5:54.59
6:41.62
DISMilena van SchijndelDZT '626:06.9494008186:23.39
SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
50m:
100m:
37.16
1:23.02
150m:
200m:
2:12.00
2:59.45
250m:
300m:
3:55.26
4:53.16
350m:
400m:
5:38.60
6:23.39
AFGEMMarin SmetsersDZT '62NT9107692
NGInge DamenDZT '62NT9403334


<< TOP >>
Programmanr. 12
10-2-2008
Heren, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferry J. ClaassenZwem & Poloklub BudelNT92022172:51.29
50m:35.11100m:1:18.73150m:2:04.77200m:2:51.29
2.Joey SmitsDZT '62NT93060293:01.39
50m:38.51100m:1:24.51150m:2:13.30200m:3:01.39
3.Michiel van EssenZ.V.Hoorn-AurikNT93063773:22.44
50m:42.37100m:1:34.02150m:2:28.77200m:3:22.44
DISThomas FrankeZ.V.Hoorn-AurikNT9404853
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).


<< TOP >>
Programmanr. 13
10-2-2008
Dames, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roos van EschTrb/Res2:27.2582004682:29.53
50m:34.08100m:1:12.40150m:1:50.88200m:2:29.53
2.Lisa KoolenDZT '623:13.0995020723:11.48
50m:40.74100m:1:28.75150m:2:19.48200m:3:11.48
3.Maxime SchoonesZwem & Poloklub Budel3:38.8995035203:21.31
100m:1:31.58150m:2:28.02200m:3:21.31
4.Ananda VeugenDZT '62NT95020703:22.39
50m:43.07100m:1:34.48150m:2:29.70200m:3:22.39
5.Yvette BouthoornTrb/ResNT90079923:29.74
50m:43.57100m:1:35.82150m:2:31.61200m:3:29.74
6.Cheyenne MelisZwem & Poloklub Budel4:02.5196040823:53.07
50m:50.51100m:1:50.82150m:2:53.07200m:3:53.07
NGDaniëlle ScheepersNjord2:45.109005428