Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag  18 jaar en ouder
Nr. 2. Heren, 100m vlinderslag  18 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 1 en 2
Nr. 4. Jongens, 100m vrije slag  Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 13. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 14. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 15. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 200m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 19. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 2 en 3
Nr. 20. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 21. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 22. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 23. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 25. Meisjes, 25m rugslag  Meisjes Minioren 1 en 2
Nr. 26. Jongens, 25m rugslag  Jongens Minioren 1 en 2
Nr. 27. Dames, 200m vlinderslag  Dames Senioren Open
Nr. 28. Heren, 200m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 29. Alle, 8 x 50m vrije slag  12 jaar en ouder


Vierkamp all-in
Waddinxveen, 10.2.2008


Programmanr. 1
10.2.08 - 16:15
Dames, 100m vlinderslag 18 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Iris Barendregt Van Vliet Barracuda 1:11.43 8600172 1:11.46
50m: 32.92 100m: 1:11.46
2. Sabine Lina Van Vliet Barracuda 1:15.86 8902680 1:13.45
50m: 35.00 100m: 1:13.45
NG Esther Versteeg Van Vliet Barracuda 1:15.24 8302112


<< TOP >>
Programmanr. 2
10.2.08 - 16:15
Heren, 100m vlinderslag 18 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kas Kop Jansen Van Vliet Barracuda 59.13 8501423 59.38
50m: 28.12 100m: 59.38
2. Davey de Vos Van Uden-De Gouwe 1:03.26 8903451 1:03.05
50m: 28.73 100m: 1:03.05
3. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 1:03.95 8903605 1:05.16
50m: 29.70 100m: 1:05.16
4. Niels van Kooten Widex Gzc Donk 1:10.11 8906399 1:13.22
50m: 31.40 100m: 1:13.22
NG Bastiaan de Knoop Widex Gzc Donk 1:04.55 8601635


<< TOP >>
Programmanr. 3
10.2.08 - 16:20
Dames, 100m vrije slag Dames Senioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Merel Barendregt Van Vliet Barracuda 1:01.51 9100118 1:01.13
50m: 29.15 100m: 1:01.13
2. Mayke Stolwijk Van Uden-De Gouwe 1:06.38 9107544 1:07.39
50m: 31.79 100m: 1:07.39
3. Lisa Petersen Van Vliet Barracuda 1:06.48 9102450 1:07.57
50m: 32.32 100m: 1:07.57
4. DaniŽlle Wijnen Widex Gzc Donk 1:07.56 9004304 1:09.16
50m: 33.02 100m: 1:09.16
5. Lotte van Lieshout Van Uden-De Gouwe NT 9108306 1:22.34
50m: 38.34 100m: 1:22.34
AFGEM Naomi Alphenaar Van Uden-De Gouwe 1:07.80 9107938


<< TOP >>
Programmanr. 4
10.2.08 - 16:20
Jongens, 100m vrije slag Heren Jeugd 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Steven Nonnekes Van Vliet Barracuda 52.67 9003749 53.38
50m: 25.56 100m: 53.38
2. Lauran Cornax Van Vliet Barracuda 57.42 9103335 58.11
50m: 27.33 100m: 58.11
3. Marc de Vos Van Uden-De Gouwe 1:00.29 9102885 59.57
50m: 28.49 100m: 59.57
4. Rob Peek HoogenboomTours BZ&PC 58.66 9101765 59.89
50m: 28.89 100m: 59.89
5. Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 58.55 9005149 1:00.13
50m: 28.36 100m: 1:00.13
6. Jeroen van der Vlist Widex Gzc Donk 59.45 9106387 1:00.31
50m: 28.32 100m: 1:00.31
7. Renť Peek HoogenboomTours BZ&PC 59.28 9101763 1:00.46
50m: 29.33 100m: 1:00.46
8. Owen Louwes HoogenboomTours BZ&PC 1:02.92 9101487 1:01.80
50m: 29.22 100m: 1:01.80
9. Jos van Remmen HoogenboomTours BZ&PC 1:07.57 9101879 1:06.07
50m: 32.10 100m: 1:06.07
10. Igor Verlaan HoogenboomTours BZ&PC 1:09.45 9102377 1:09.14
50m: 31.30 100m: 1:09.14


<< TOP >>
Programmanr. 5
10.2.08 - 16:25
Meisjes, 100m schoolslag Dames Jeugd 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. JoŽlle Scheps Van Uden-De Gouwe 1:17.19 9202364 1:16.60
50m: 36.49 100m: 1:16.60
2. Denise Boereboom Van Vliet Barracuda 1:22.87 9202144 1:21.86
50m: 37.77 100m: 1:21.86
3. Kris Siegers Widex Gzc Donk 1:28.95 9306368 1:27.62
50m: 40.61 100m: 1:27.62
4. Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC 1:21.10 9202560 1:27.65
50m: 41.77 100m: 1:27.65
5. Marijke Kommers Van Vliet Barracuda 1:27.08 9305334 1:27.72
50m: 41.76 100m: 1:27.72
6. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 1:26.59 9302084 1:30.07
50m: 42.02 100m: 1:30.07
7. Yldau de Lange Widex Gzc Donk 1:27.43 9303608 1:30.50
50m: 41.77 100m: 1:30.50
8. Sabine den Hartog HoogenboomTours BZ&PC 1:31.98 9302094 1:33.61
50m: 43.58 100m: 1:33.61
9. Eline van Vliet HoogenboomTours BZ&PC 1:37.48 9204592 1:34.54
50m: 44.64 100m: 1:34.54
10. Vivian de Jong Widex Gzc Donk 1:37.30 9307074 1:36.64
50m: 45.13 100m: 1:36.64
11. Marieke Nederend HoogenboomTours BZ&PC 1:40.02 9304818 1:37.89
50m: 45.78 100m: 1:37.89
12. Kirsten Schippers Van Uden-De Gouwe 1:46.14 9203004 1:40.70
50m: 48.70 100m: 1:40.70
AFGEM Stephanie Lina HoogenboomTours BZ&PC 1:34.19 9201114


<< TOP >>
Programmanr. 6
10.2.08 - 16:30
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Niek Pereboom Widex Gzc Donk 1:16.86 9305395 1:14.57
50m: 35.02 100m: 1:14.57
2. Koen de Leeuw Van Uden-De Gouwe 1:15.77 9202961 1:15.13
50m: 35.02 100m: 1:15.13
3. Philippe Rivard Widex Gzc Donk 1:17.89 9301209 1:17.02
50m: 36.33 100m: 1:17.02
4. Anshel Hofstede Van Vliet Barracuda 1:16.02 9300615 1:17.04
50m: 35.73 100m: 1:17.04
5. Rolf Boers Van Uden-De Gouwe 1:24.19 9301555 1:19.63
50m: 36.25 100m: 1:19.63
6. Robin van Beusekom Van Vliet Barracuda 1:24.03 9205841 1:20.45
50m: 37.70 100m: 1:20.45
7. Jos Beeuwkes HoogenboomTours BZ&PC 1:24.64 9202737 1:21.11
50m: 38.38 100m: 1:21.11
8. Luke Rijnbeek Van Uden-De Gouwe 1:18.38 9301761 1:21.19
50m: 38.09 100m: 1:21.19
9. Bas de Vos HoogenboomTours BZ&PC 1:23.38 9303595 1:21.38
50m: 38.68 100m: 1:21.38
10. Silvan de Waart Widex Gzc Donk 1:17.94 9205345 1:21.43
50m: 37.74 100m: 1:21.43
11. Joeri de Mik Van Uden-De Gouwe 1:28.95 9304903 1:24.73
50m: 40.07 100m: 1:24.73
12. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 1:25.43 9302983 1:25.07
50m: 40.71 100m: 1:25.07
13. Remco Oskam Widex Gzc Donk 1:24.16 9205583 1:25.23
50m: 38.92 100m: 1:25.23
14. Rogier van Oossanen HoogenboomTours BZ&PC 1:39.68 9302625 1:31.54
50m: 42.64 100m: 1:31.54
15. Tobias van Briemen Van Vliet Barracuda 1:29.88 9303713 1:32.26
50m: 44.48 100m: 1:32.26
NG Mark van den Hondel Widex Gzc Donk 1:23.96 9201805


<< TOP >>
Programmanr. 7
10.2.08 - 16:40
Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jennifer den Besten HoogenboomTours BZ&PC 1:26.26 9501740 1:24.72
50m: 40.20 100m: 1:24.72
2. Maaike de Leeuw Van Uden-De Gouwe 1:24.88 9404486 1:24.82
50m: 39.24 100m: 1:24.82
3. Amber Reijm Van Vliet Barracuda 1:36.40 9405434 1:28.76
50m: 42.82 100m: 1:28.76
4. Daphne Schippers Van Uden-De Gouwe 1:37.02 9401992 1:33.80
50m: 44.30 100m: 1:33.80
5. Eline Kempen Widex Gzc Donk 1:37.01 9402802 1:36.13
50m: 45.24 100m: 1:36.13
6. Caitlin Vink Van Uden-De Gouwe 1:41.95 9403182 1:37.48
50m: 46.32 100m: 1:37.48
7. Kyra de Lange Widex Gzc Donk 1:42.36 9502210 1:39.37
50m: 46.96 100m: 1:39.37
8. Meike Kolthof Widex Gzc Donk 1:46.51 9406668 1:39.89
50m: 47.04 100m: 1:39.89
9. Valery Visser HoogenboomTours BZ&PC 1:44.70 9504710 1:42.17
50m: 48.98 100m: 1:42.17
DIS Manon de Vos Van Uden-De Gouwe 1:32.89 9501638 1:29.36
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m: 42.70 100m: 1:29.36
AFGEM Kimberley van Wijk Van Uden-De Gouwe 1:28.19 9402040
NG Renate Oskam Widex Gzc Donk 1:36.59 9405036
NG Saskia Kommers Van Vliet Barracuda 1:37.61 9502846


<< TOP >>
Programmanr. 8
10.2.08 - 16:45
Jongens, 100m schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jeffrey Bakker Van Uden-De Gouwe 1:25.75 9402317 1:26.36
50m: 41.52 100m: 1:26.36
2. Roan Hagebeek Van Vliet Barracuda 1:29.02 9402545 1:27.57
50m: 41.48 100m: 1:27.57
3. Kevin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 1:28.19 9494237 1:29.64
50m: 43.24 100m: 1:29.64
4. Jorian Aantjes Van Vliet Barracuda 1:31.27 9402839 1:30.67
50m: 43.10 100m: 1:30.67
5. Sander Pereboom Widex Gzc Donk 1:34.28 9404201 1:33.72
50m: 44.80 100m: 1:33.72
6. Emiel van Beusekom Van Vliet Barracuda 1:39.23 9403951 1:34.99
50m: 45.15 100m: 1:34.99
7. Wesley Roos HoogenboomTours BZ&PC 1:32.80 9502963 1:35.12
50m: 44.18 100m: 1:35.12
8. Niels de Jong Van Uden-De Gouwe 1:37.82 9502095 1:35.37
50m: 46.02 100m: 1:35.37
9. Yannick van Kooten Van Uden-De Gouwe 1:41.86 9501093 1:36.20
50m: 45.76 100m: 1:36.20
10. Mark Houtman Van Uden-De Gouwe 1:42.72 9501091 1:39.61
50m: 46.00 100m: 1:39.61
11. Marc van Rij Widex Gzc Donk 1:43.00 9500931 1:42.80
50m: 48.61 100m: 1:42.80
12. Nicolas Rivard Widex Gzc Donk 1:42.80 9500113 1:43.05
50m: 47.89 100m: 1:43.05
13. John Hendriks HoogenboomTours BZ&PC 1:51.19 9402213 1:44.29
50m: 48.73 100m: 1:44.29


<< TOP >>
Programmanr. 9
10.2.08 - 16:55
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Anouk van der Vlies Widex Gzc Donk 36.35 9603226 35.63
2. Eveline van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 40.93 9602378 39.70
3. Marsha den Besten HoogenboomTours BZ&PC 39.42 9601574 40.08
4. Anne Petersen Van Vliet Barracuda 50.28 9700454 43.97
5. Elisabeth Rivard Widex Gzc Donk 46.71 9600244 44.16
6. Angelique van Vark Van Uden-De Gouwe 45.84 9701478 44.60
7. Simone Bunnik HoogenboomTours BZ&PC 45.21 9702850 46.54
8. Amanda Sels Van Uden-De Gouwe 52.22 9603174 51.39
9. Nicole den Boer HoogenboomTours BZ&PC 57.69 9601890 55.92
10. Stephanie Roskam Van Uden-De Gouwe 1:16.60 9701476 58.47
11. Anne Vergeer Widex Gzc Donk 57.82 9702386 1:00.60
12. Chantal Visser HoogenboomTours BZ&PC 1:08.51 9704386 1:04.31
13. Saskia de Mik Van Uden-De Gouwe NT 9702656 1:04.89
DIS Janine Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702654
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DIS Eline van Krimpen Widex Gzc Donk 53.36 9704226
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DIS Francis Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702652 1:06.51
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGEM Eva Grimbergen HoogenboomTours BZ&PC NT 9604862


<< TOP >>
Programmanr. 10
10.2.08 - 17:00
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Minioren 5 en 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Tiamo van IJperen HoogenboomTours BZ&PC 39.14 9600993 42.13
2. Mark Dros Widex Gzc Donk 45.43 9601509 46.02
3. Bart Cok Van Uden-De Gouwe 46.67 9701921 46.45
4. Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 49.00 9701039 47.53
5. Ian Quak Van Uden-De Gouwe NT 9702723 48.10
6. Jeroen Snel Widex Gzc Donk 56.95 9602653 49.34
7. Paul van Grol Widex Gzc Donk 50.36 9602951 49.75
8. Martijn Tamis Widex Gzc Donk 58.92 9701407 59.51
9. Niels RŲder Van Vliet Barracuda NT 9603875 1:03.64
DIS Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 49.61 9701037 49.44
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DIS Nigel Kombrink Widex Gzc Donk 1:09.06 9700895 49.75
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Dylan Maza Van Uden-De Gouwe NT 9600973 56.95
VD - Schoolslagbenen gezwommen.
DIS Bart Houtman Van Uden-De Gouwe 1:03.54 9701705 57.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DIS Justin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 1:06.21 9702007 1:00.36
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
NG Floyd van Hoof Van Vliet Barracuda 44.54 9700605


<< TOP >>
Programmanr. 11
10.2.08 - 17:00
Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Eileen Duits Widex Gzc Donk 43.77 9800842 41.75
2. Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 45.08 9900530 43.77
3. Myrthe Aartman HoogenboomTours BZ&PC 48.44 9901918 44.35
4. Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 45.98 9801356 45.26
5. Marsha van den Heuvel Widex Gzc Donk 47.23 9801154 45.95
6. Chiara van der Poel Widex Gzc Donk 48.67 9802978 47.25
7. Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 48.16 9900468 48.05
8. Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe 52.40 9802792 51.73
9. Chantal van Bemmel HoogenboomTours BZ&PC 52.89 9901166 53.60
10. Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 51.46 9900222 54.97
11. Merle de Lange Widex Gzc Donk 1:03.40 9900990 59.09
12. Amy Hoogendoorn Van Uden-De Gouwe 1:01.49 9801358 59.73
13. Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda NT 9901696 1:00.33
NG.ZA Eva Mommers Van Vliet Barracuda NT 99EM


<< TOP >>
Programmanr. 12
10.2.08 - 17:05
Jongens, 50m vrije slag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 38.39 9800983 37.72
2. Romano Groeneveld HoogenboomTours BZ&PC 45.73 9801607 43.31
3. Roel van Grol Widex Gzc Donk 48.28 9802277 46.36
4. Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe 53.23 9801733 47.28
5. Thom Vergeer Widex Gzc Donk 1:02.26 9901209 49.20
6. Sander van Jaarsveld HoogenboomTours BZ&PC 1:20.68 9900877 49.35
7. Jeroen Elzer HoogenboomTours BZ&PC 51.70 9801611 50.23
8. Wilko de Heer Van Uden-De Gouwe NT 9901125 1:20.08


<< TOP >>
Programmanr. 13
10.2.08 - 17:10
Meisjes, 50m vrije slag Meisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Iris van Berkel Van Vliet Barracuda NT 0000476 1:05.94


<< TOP >>
Programmanr. 14
10.2.08 - 17:10
Jongens, 50m vrije slag Jongens Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Bernard Rivard Widex Gzc Donk 50.43 0000045 49.41


<< TOP >>
Programmanr. 15
10.2.08 - 17:15
Dames, 200m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sabine Lina Van Vliet Barracuda 2:36.83 8902680 2:40.26
50m: 38.49 100m: 1:18.20 200m: 2:40.26
2. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:46.96 9302084 2:46.16
50m: 38.80 100m: 1:20.39 200m: 2:46.16
3. Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC 2:44.93 9202560 2:52.48
50m: 41.53 100m: 1:25.31 200m: 2:52.48
4. Eline Kempen Widex Gzc Donk 3:02.08 9402802 2:53.60
50m: 41.48 100m: 1:25.82 200m: 2:53.60


<< TOP >>
Programmanr. 16
10.2.08 - 17:20
Heren, 200m rugslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kas Kop Jansen Van Vliet Barracuda 2:12.21 8501423 2:13.05
50m: 32.27 100m: 1:06.20 200m: 2:13.05
2. Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:24.67 9005149 2:29.53
50m: 34.14 100m: 1:12.18 200m: 2:29.53
3. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 2:29.50 8903605 2:30.70
50m: 36.60 100m: 1:15.67 200m: 2:30.70
4. Bas de Vos HoogenboomTours BZ&PC 2:34.63 9303595 2:32.83
50m: 35.92 100m: 1:15.11 200m: 2:32.83
5. Koen de Leeuw Van Uden-De Gouwe 3:06.46 9202961 2:33.75
50m: 36.97 100m: 1:15.93 200m: 2:33.75
6. Jeroen van der Vlist Widex Gzc Donk 2:37.86 9106387 2:37.36
50m: 34.38 100m: 1:13.99 200m: 2:37.36
7. Luke Rijnbeek Van Uden-De Gouwe NT 9301761 2:44.20
50m: 39.73 100m: 1:21.70 200m: 2:44.20
8. Rolf Boers Van Uden-De Gouwe 2:44.46 9301555 2:45.30
50m: 37.63 100m: 1:19.69 200m: 2:45.30
9. Robin van Beusekom Van Vliet Barracuda 3:00.26 9205841 2:56.22
50m: 40.99 100m: 1:25.80 200m: 2:56.22


<< TOP >>
Programmanr. 17
10.2.08 - 17:25
Dames, 50m rugslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Denise Boereboom Van Vliet Barracuda 34.69 9202144 34.21 FJ 1
2. Sabine Lina Van Vliet Barracuda 33.26 8902680 34.21 FJ 2
3. Mayke Stolwijk Van Uden-De Gouwe 35.04 9107544 35.45
4. Lisa Petersen Van Vliet Barracuda 35.96 9102450 37.00
5. Maaike de Leeuw Van Uden-De Gouwe 37.23 9404486 37.38
6. Nathalie Schoonderwoerd Van Uden-De Gouwe 37.76 8603188 37.82
7. Yldau de Lange Widex Gzc Donk 38.24 9303608 38.23
8. Marijke Kommers Van Vliet Barracuda 37.43 9305334 39.12
9. Manon de Vos Van Uden-De Gouwe 41.29 9501638 40.75
10. Kirsten Schippers Van Uden-De Gouwe 42.78 9203004 41.19
11. Daphne Schippers Van Uden-De Gouwe 41.67 9401992 41.71
12. Caitlin Vink Van Uden-De Gouwe 44.08 9403182 42.00
13. Marieke Nederend HoogenboomTours BZ&PC 44.11 9304818 42.23
14. Sabine den Hartog HoogenboomTours BZ&PC 41.45 9302094 42.36
15. Eline van Vliet HoogenboomTours BZ&PC 45.54 9204592 43.53
16. Vivian de Jong Widex Gzc Donk 46.91 9307074 43.89
17. Lotte van Lieshout Van Uden-De Gouwe NT 9108306 46.07
AFGEM Stephanie Lina HoogenboomTours BZ&PC 40.32 9201114
NG Esther Versteeg Van Vliet Barracuda 37.22 8302112


<< TOP >>
Programmanr. 18
10.2.08 - 17:30
Heren, 50m rugslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Davey de Vos Van Uden-De Gouwe 31.26 8903451 31.44
2. Lauran Cornax Van Vliet Barracuda 31.56 9103335 31.73
3. Joeri de Mik Van Uden-De Gouwe 33.17 9304903 32.04
4. Anshel Hofstede Van Vliet Barracuda 33.94 9300615 33.29
5. Marc de Vos Van Uden-De Gouwe 34.65 9102885 34.01
6. Renť Peek HoogenboomTours BZ&PC 35.74 9101763 34.02
7. Jos Beeuwkes HoogenboomTours BZ&PC 34.59 9202737 34.61
8. Niels van Kooten Widex Gzc Donk 34.95 8906399 34.69
9. Rob Peek HoogenboomTours BZ&PC 35.76 9101765 35.04
10. Tobias van Briemen Van Vliet Barracuda 37.78 9303713 36.21
11. Owen Louwes HoogenboomTours BZ&PC 36.42 9101487 36.27
12. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 36.09 9302983 36.46
13. Jos van Remmen HoogenboomTours BZ&PC 39.28 9101879 37.20
14. Silvan de Waart Widex Gzc Donk 36.51 9205345 37.84
15. Rogier van Oossanen HoogenboomTours BZ&PC 39.95 9302625 39.04
DIS Igor Verlaan HoogenboomTours BZ&PC 39.34 9102377 38.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG Bastiaan de Knoop Widex Gzc Donk 30.73 8601635


<< TOP >>
Programmanr. 19
10.2.08 - 17:35
Meisjes, 50m vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Amber Reijm Van Vliet Barracuda 37.50 9405434 36.09
2. Jennifer den Besten HoogenboomTours BZ&PC 36.44 9501740 37.00
3. Meike Kolthof Widex Gzc Donk 48.87 9406668 47.20
4. Kyra de Lange Widex Gzc Donk 49.92 9502210 48.92
5. Valery Visser HoogenboomTours BZ&PC 52.22 9504710 53.67
NG Renate Oskam Widex Gzc Donk 47.67 9405036
NG Saskia Kommers Van Vliet Barracuda 40.45 9502846


<< TOP >>
Programmanr. 20
10.2.08 - 17:40
Jongens, 50m vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Jorian Aantjes Van Vliet Barracuda 36.00 9402839 35.37
2. Roan Hagebeek Van Vliet Barracuda 36.43 9402545 36.57
3. Sander Pereboom Widex Gzc Donk 44.29 9404201 36.81
4. Jeffrey Bakker Van Uden-De Gouwe 37.26 9402317 36.83
5. Kevin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 39.32 9494237 38.54
6. Yannick van Kooten Van Uden-De Gouwe 41.52 9501093 39.38
7. Wesley Roos HoogenboomTours BZ&PC 43.50 9502963 39.74
8. Niels de Jong Van Uden-De Gouwe 43.81 9502095 41.18
9. Mark Houtman Van Uden-De Gouwe 44.98 9501091 42.45
10. Emiel van Beusekom Van Vliet Barracuda 44.77 9403951 43.64
11. Nicolas Rivard Widex Gzc Donk 45.84 9500113 44.67
12. Marc van Rij Widex Gzc Donk 46.03 9500931 46.43
13. John Hendriks HoogenboomTours BZ&PC 46.93 9402213 50.16


<< TOP >>
Programmanr. 21
10.2.08 - 17:40
Meisjes, 100m vrije slag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Anouk van der Vlies Widex Gzc Donk 1:08.46 9603226 1:07.96
2. Elisabeth Rivard Widex Gzc Donk 1:15.81 9600244 1:14.04
50m: 35.42 100m: 1:14.04
3. Eveline van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 1:13.51 9602378 1:14.96
50m: 36.25 100m: 1:14.96
4. Angelique van Vark Van Uden-De Gouwe 1:18.93 9701478 1:20.07
50m: 38.43 100m: 1:20.07
5. Marsha den Besten HoogenboomTours BZ&PC 1:17.23 9601574 1:20.17
50m: 38.14 100m: 1:20.17
6. Anne Petersen Van Vliet Barracuda 1:26.86 9700454 1:23.61
7. Eline van Krimpen Widex Gzc Donk 1:32.86 9704226 1:29.50
50m: 40.40 100m: 1:29.50
8. Amanda Sels Van Uden-De Gouwe 1:31.90 9603174 1:29.70
50m: 42.45 100m: 1:29.70
9. Anne Vergeer Widex Gzc Donk 1:30.79 9702386 1:31.23
50m: 42.32 100m: 1:31.23
10. Nicole den Boer HoogenboomTours BZ&PC 1:23.79 9601890 1:32.17
50m: 41.99 100m: 1:32.17
11. Simone Bunnik HoogenboomTours BZ&PC 1:30.55 9702850 1:35.97
50m: 46.61 100m: 1:35.97
12. Stephanie Roskam Van Uden-De Gouwe 1:46.39 9701476 1:36.04
50m: 43.80 100m: 1:36.04
13. Saskia de Mik Van Uden-De Gouwe 1:50.70 9702656 1:43.44 FJ 1
14. Chantal Visser HoogenboomTours BZ&PC NT 9704386 1:43.44 FJ 2
50m: 48.36 100m: 1:43.44
15. Janine Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702654 1:57.74
50m: 54.11 100m: 1:57.74
16. Francis Hendriks Van Uden-De Gouwe NT 9702652 2:13.64
50m: 1:03.00 100m: 2:13.64
AFGEM Eva Grimbergen HoogenboomTours BZ&PC NT 9604862


<< TOP >>
Programmanr. 22
10.2.08 - 17:50
Jongens, 100m vrije slag Jongens Minioren 5 en 6
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Mark Dros Widex Gzc Donk 1:19.73 9601509 1:19.07
50m: 37.92 100m: 1:19.07
2. Tiamo van IJperen HoogenboomTours BZ&PC 1:18.32 9600993 1:19.80
50m: 38.15 100m: 1:19.80
3. Danny Merkestijn Van Uden-De Gouwe 1:24.83 9701039 1:22.16
50m: 38.45 100m: 1:22.16
4. Bart Cok Van Uden-De Gouwe 1:25.02 9701921 1:24.32
50m: 41.34 100m: 1:24.32
5. Wessel van Kooten Van Uden-De Gouwe 1:27.91 9701037 1:25.08
50m: 40.23 100m: 1:25.08
6. Jeroen Snel Widex Gzc Donk 1:30.33 9602653 1:28.89
50m: 42.29 100m: 1:28.89
7. Paul van Grol Widex Gzc Donk 1:27.82 9602951 1:29.59
8. Justin Lingen HoogenboomTours BZ&PC 1:39.06 9702007 1:33.42
50m: 44.54 100m: 1:33.42
9. Nigel Kombrink Widex Gzc Donk 1:27.67 9700895 1:33.95
50m: 40.46 100m: 1:33.95
10. Ian Quak Van Uden-De Gouwe NT 9702723 1:34.23
50m: 42.89 100m: 1:34.23
11. Dylan Maza Van Uden-De Gouwe 1:44.65 9600973 1:34.26
50m: 45.42 100m: 1:34.26
12. Niels RŲder Van Vliet Barracuda 1:37.34 9603875 1:39.54
50m: 46.67 100m: 1:39.54
13. Martijn Tamis Widex Gzc Donk 1:48.32 9701407 1:47.29
14. Bart Houtman Van Uden-De Gouwe 1:53.14 9701705 1:51.02
50m: 51.44 100m: 1:51.02
NG Floyd van Hoof Van Vliet Barracuda 1:15.16 9700605


<< TOP >>
Programmanr. 23
10.2.08 - 17:55
Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Sterre van der Bijl Van Uden-De Gouwe 52.89 9900530 48.73
2. Marsha van den Heuvel Widex Gzc Donk 48.14 9801154 51.68
3. Chiara van der Poel Widex Gzc Donk 54.94 9802978 52.76
4. Myrthe Aartman HoogenboomTours BZ&PC 57.60 9901918 53.53
5. Eileen Duits Widex Gzc Donk 50.55 9800842 53.90
6. Amber Zijderhand Van Uden-De Gouwe 1:06.38 9801356 57.42
7. Chantal van Bemmel HoogenboomTours BZ&PC 56.87 9901166 59.00
8. Merel te Marvelde Van Uden-De Gouwe NT 9802792 59.68
9. Merle de Lange Widex Gzc Donk 1:01.02 9900990 59.82
10. Angelique Roskam Van Uden-De Gouwe 59.97 9900222 1:00.27
11. Gillian de Zwart Van Vliet Barracuda 54.51 9900468 1:00.89
12. Amy Hoogendoorn Van Uden-De Gouwe 1:07.36 9801358 1:01.02
13. Maaike Koedoot Van Vliet Barracuda NT 9901696 1:02.91
NG.ZA Eva Mommers Van Vliet Barracuda NT 99EM


<< TOP >>
Programmanr. 24
10.2.08 - 18:00
Jongens, 50m rugslag Jongens Minioren 3 en 4
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Erwin van Kooten Van Uden-De Gouwe 44.73 9800983 44.40
2. Lorenzo Bakker Van Uden-De Gouwe NT 9801733 53.70
3. Romano Groeneveld HoogenboomTours BZ&PC 39.61 9801607 56.88
4. Roel van Grol Widex Gzc Donk 1:05.76 9802277 57.89
5. Thom Vergeer Widex Gzc Donk 1:00.08 9901209 1:05.02
DIS Sander van Jaarsveld HoogenboomTours BZ&PC 1:29.73 9900877 1:00.40
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DIS Jeroen Elzer HoogenboomTours BZ&PC 1:03.15 9801611 1:01.67
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DIS Wilko de Heer Van Uden-De Gouwe NT 9901125 1:18.82
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
10.2.08 - 18:05
Meisjes, 25m rugslag Meisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Iris van Berkel Van Vliet Barracuda 39.02 0000476 38.11


<< TOP >>
Programmanr. 26
10.2.08 - 18:05
Jongens, 25m rugslag Jongens Minioren 1 en 2
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Bernard Rivard Widex Gzc Donk 27.52 0000045 25.57


<< TOP >>
Programmanr. 27
10.2.08 - 18:10
Dames, 200m vlinderslag Dames Senioren Open
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. JoŽlle Scheps Van Uden-De Gouwe 2:33.51 9202364 2:29.81
50m: 33.40 100m: 1:11.78 200m: 2:29.81
2. Iris Barendregt Van Vliet Barracuda 2:39.04 8600172 2:40.57
50m: 34.05 100m: 1:13.51 200m: 2:40.57
3. Merel Barendregt Van Vliet Barracuda 2:47.39 9100118 2:44.45
50m: 34.70 100m: 1:15.32 200m: 2:44.45
4. Chantal van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC NT 9302084 2:49.57
50m: 36.07 100m: 1:18.54 200m: 2:49.57
5. Nathalie Schoonderwoerd Van Uden-De Gouwe 2:53.27 8603188 2:54.14
50m: 35.67 100m: 1:18.51 200m: 2:54.14
6. Marissa Humme HoogenboomTours BZ&PC NT 9202560 2:57.92
50m: 38.42 100m: 1:22.92 200m: 2:57.92
7. DaniŽlle Wijnen Widex Gzc Donk 2:52.16 9004304 2:58.26
50m: 37.10 100m: 1:21.10 200m: 2:58.26
8. Kris Siegers Widex Gzc Donk NT 9306368 3:11.79
50m: 39.61 100m: 1:26.90 200m: 3:11.79
AFGEM Naomi Alphenaar Van Uden-De Gouwe 2:57.68 9107938
AFGEM Kimberley van Wijk Van Uden-De Gouwe 2:59.33 9402040


<< TOP >>
Programmanr. 28
10.2.08 - 18:15
Heren, 200m vlinderslag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Kas Kop Jansen Van Vliet Barracuda 2:15.23 8501423 2:12.27
50m: 28.59 100m: 1:02.03 200m: 2:12.27
2. Niek Pereboom Widex Gzc Donk 2:25.14 9305395 2:19.42
50m: 30.16 100m: 1:05.92 200m: 2:19.42
3. Steven Nonnekes Van Vliet Barracuda NT 9003749 2:20.07
50m: 28.92 100m: 1:03.36 200m: 2:20.07
4. Philippe Rivard Widex Gzc Donk 2:25.86 9301209 2:22.95
50m: 30.92 100m: 1:07.00 200m: 2:22.95
5. Hans van Wijk HoogenboomTours BZ&PC 2:21.64 8903605 2:27.23
50m: 31.41 100m: 1:08.25 200m: 2:27.23
6. Stefan Verheul HoogenboomTours BZ&PC 2:50.03 9302983 2:43.55
50m: 34.81 100m: 1:15.69 200m: 2:43.55
7. Jos Beeuwkes HoogenboomTours BZ&PC NT 9202737 2:49.73
50m: 36.28 100m: 1:20.99 200m: 2:49.73
8. Owen Louwes HoogenboomTours BZ&PC 2:51.74 9101487 3:03.36
50m: 35.46 100m: 1:19.01 200m: 3:03.36
9. Bart van der Zwaan HoogenboomTours BZ&PC 2:57.08 9005149 3:04.17
50m: 36.78 100m: 1:22.90 200m: 3:04.17
10. Remco Oskam Widex Gzc Donk NT 9205583 3:15.32
50m: 39.67 100m: 1:27.80 200m: 3:15.32
NG Mark van den Hondel Widex Gzc Donk NT 9201805


<< TOP >>
Programmanr. 29
10.2.08 - 18:25
Alle, 8 x 50m vrije slag 12 jaar en ouder
Resultaten


Rang In.tijd Tijd
1. Van Vliet Barracuda Van Vliet Barracuda NT 3:48.52
Anshel Hofstede
Merel Barendregt
Lauran Cornax
Lisa Petersen
93
91
91
91
27.58 Steven Nonnekes
Sabine Lina
Iris Barendregt
Kas Kop Jansen
90
89
86
85
2. Van Uden-De Gouwe 1 Van Uden-De Gouwe 3:58.52 3:56.25
Maaike de Leeuw
Joeri de Mik
Manon de Vos
Rolf Boers
94
93
95
93
30.84 Mayke Stolwijk
Koen de Leeuw
Nathalie Schoonderwoerd
Davey de Vos
91
92
86
89
3. HoogenboomTours BZ&PC 1 HoogenboomTours BZ&PC 4:00.60 4:01.24
Chantal van der Zwaan
Rogier van Oossanen
Marissa Humme
Bas de Vos
93
93
92
93
29.91 Sabine den Hartog
Jos Beeuwkes
Jennifer den Besten
Stefan Verheul
93
92
95
93
4. Widex Gzc Donk 1 Widex Gzc Donk 4:20.07 4:16.89
Eline Kempen
Jeroen van der Vlist
Yldau de Lange
Nicolas Rivard
94
91
93
95
33.10 Kyra de Lange
Silvan de Waart
Vivian de Jong
Niels van Kooten
95
92
93
89
5. Van Vliet Barracuda 1 Van Vliet Barracuda 4:05.44 4:20.54
Amber Reijm
Roan Hagebeek
Anne Petersen
Jorian Aantjes
94
94

94
31.26 Denise Boereboom
Robin van Beusekom
Marijke Kommers
Emiel van Beusekom
92
92
93
94