9e Z.V. Patrick / SSP Sprintwedstrijd
Echt (NED),    9.2.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 3. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Dames, 50m vlinderslag, Dames junioren 2 en ouder    Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 8. Heren, 50m vlinderslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 9. Dames, 4 x 50m vlinderslag, Dames Junioren 1 en ouder
Nr. 10. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 13. Dames, 50m rugslag, Dames junioren 2 en ouder
Nr. 14. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 2 en later    Nr. 15. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 17. Heren, 50m rugslag, Heren Junioren 1 en ouder
Nr. 18. Heren, 4 x 50m vlinderslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 19. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en later
Nr. 20. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 21. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Dames, 50m schoolslag, Dames junioren 2 en ouder    Nr. 23. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 2 en later
Nr. 24. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 25. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 26. Heren, 50m schoolslag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 27. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 29. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 30. Dames, 50m vrije slag, Dames junioren 2 en ouder    Nr. 31. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2 en later
Nr. 32. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 34. Heren, 50m vrije slag, Heren Junioren 1 en ouder    Nr. 35. Alle, 10 x 50m vrije slag, Mix Junioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            47.44 9801466      45.97           
  2. Bo Verhoeven                  Njord                       NT 9801562      46.23           
  3. Serafina Vlijt                De Roersoppers           46.45 9801142      46.26           
  4. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               53.82 9800552      50.77           
  5. Rian Bongers                  RZL                    1:04.50 9802022      52.30           
  6. Lou Ann van de Nieuwelaar     De Dommelbaarsen            NT 9802698      54.72           
  7. Jolijn Miedema                Njord                       NT 9801552      55.33           
  8. Jessica Bloks                 De Dommelbaarsen            NT 9900874      57.81           
  9. Aniek Ketelings               RZ                       53.27 9800588    1:00.28           
 DIS Tobie Saparuwe                ZV Kimbria                  NT 9802954      52.01           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Robin-Marthe Ghijzen          ZV Kimbria                  NT 9901442    1:16.22 VC        
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
AFGE Michelle Bartelet             MZ&PC                       NT 9802184                      
  NG Joyce Rabou                   De Dommelbaarsen         42.28 9801892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramona Buscher                SG-Neuss                 37.00 1996rbu      35.93           
  2. Ira Löffler                   SG-Neuss                 37.50 1996ilo      36.33           
  3. Sarah-Mae Lücker              SG-Neuss                 41.00 1996slu      38.12           
  4. Paulina Esgen                 SG-Neuss                 43.50 1996pes      38.26           
  5. Katharina Scharf              SG-Neuss                 45.00 1996ksc      38.87           
  6. Michelle Schulte              SG-Neuss                 40.00 1996msc      39.13           
  7. Jara Wassenberg               RZ                       41.29 9600222      39.66           
  8. Celina Austen                 RZ                       40.57 9602056      40.57           
  9. Chantal Vervoort              Njord                    40.48 9603134      40.70           
 10. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarsen         46.49 9704012      41.50           
 11. Vanessa Snijkers              Patrick                  44.67 9601978      42.51           
 12. Noelle Matzner                SG-Neuss                 43.50 1996nma      42.72           
 13. Nadien van Lang               Njord                    45.68 9702012      43.08           
 14. Zoï Pappas                    ZV Kimbria               46.97 9700448      43.35           
 15. Sharina Verwijmeren           De Dommelbaarsen         44.42 9603640      43.43           
 16. Amy van Berkel                De Dommelbaarsen         47.88 9603642      46.52           
 17. Xandra Blaauw                 Njord                    51.48 9702010      47.08           
 18. Femke Snijders                RZL                      48.15 9700814      47.23           
 19. KIm van der Heijden           Njord                    54.20 9700662      47.86           
 20. Verena di Bartolomeo          Nimo                     51.08 9602438      48.04           
 21. Nicole Delsing                Patrick                  54.26 9601290      51.97           
 22. Lisa Meyers                   ZV Kimbria                  NT 9605054      54.54           
 23. Lucie Vrehen                  Patrick                     NT 9703222      54.69           
 24. Kelsey Wijler                 ZV Kimbria               55.34 9700016      55.49           
 25. Nikki Hautvast                Patrick                  51.77 9601292      57.16           
 26. Veerle Jansen                 RZL                    1:07.95 9700812    1:08.32           
 DIS Ismay Sonnemans               RZL                         NT 9702694    1:21.54           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NG.Z Laura Dehing                  RZ                       53.67 9601212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag              Meisjes Junioren 2 en 3
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena Cruchten               RZ                       38.26 9401608      33.86           
  2. Michelle Meusen               RZL                      35.80 9400852      34.88           
  3. Magali Matzner                SG-Neuss                 37.00 1994mma      35.85           
  4. Maaike Knops                  RZL                      35.70 9404018      36.22           
  5. Veerle Corstjens              Patrick                  37.80 9401314      36.34           
  6. Shanna Hintzen                De Roersoppers           39.83 9504876      36.50           
  7. Linda Dehing                  RZ                       37.02 9400022      36.67           
  8. Esther Krielaart              De Dommelbaarsen         37.31 9404054      37.84           
  9. Patty Drenthen                RZ                       38.85 9401610      38.02 FJ 1      
 10. Hilde vd Schans               De Rog                   38.11 9502710      38.02 FJ 2      
 11. Judith van de Wijdeven        Njord                    39.03 9503820      38.29           
 12. Anouk van den Boorn           ZV Kimbria               38.54 9403902      39.19           
 13. Claudia Bloks                 De Dommelbaarsen         39.72 9501878      39.81           
 14. Fiona Meuffels                Patrick                  39.61 9504366      39.92           
 15. Marlou Jacobs                 RZL                      41.43 9502388      40.81           
 16. Jill Jansen                   De Roersoppers           48.97 9501498      41.32           
 17. Joyce Vervoort                Njord                    40.75 9405370      41.74           
 18. Yorgia Pappas                 ZV Kimbria               42.84 9500720      42.45           
 19. Joyce Delsing                 Patrick                  42.00 9502594      44.07           
 20. Emy Liebregts                 Njord                    44.52 9505020      44.40           
 21. Stephanie Wijler              ZV Kimbria               40.42 9406604      44.55           
 22. Katrien Kurvers               Nimo                     47.18 9503408      45.20           
 23. Simone Vroemen                MZ&PC                    46.12 9405794      45.25           
 24. Kimberley Brouwer de          Nimo                     44.90 9505392      45.54           
 25. Jacqueline Teley              RZL                         NT 9405944      47.80           
 26. Constante Gutzeit             SG-Neuss                    NT 1995cgu      48.75           
 27. Lisanne Renet                 Patrick                  49.02 9502490      49.84           
 28. Nora Chrif                    MZ&PC                    48.56 9501002      49.94           
 29. Saskia Turlings               Patrick                  51.35 9504842      50.52           
 30. Mariska Menten                RZ                          NT 9406278      52.25           
 31. Carlijn Smeets                Nimo                     59.34 9502194      57.71           
 DIS Nina van Soest                Nimo                     45.34 9502510      45.61           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGE Maaike Greven                 MZ&PC                    43.11 9500826                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Viola Uebbing                 SG-Neuss                 32.00 1992vue      32.25           
  2. Svenja Zonneveld              RZ                       32.25 9301096      32.56           
  3. Wilma Verhoeven               Njord                    32.66 9304610      32.79           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            33.77 9204200      34.12           
  5. Denise Austen                 RZ                       34.54 9303778      34.60           
  6. Sabine Klesman                De Roersoppers           35.40 9202860      34.65           
  7. Karin Bongers                 RZL                      35.59 9303800      34.93           
  8. Claudia Creemers              De Roersoppers           36.60 9202864      35.85           
  9. Varolien Francisca            RZ                       37.99 9305420      38.41           
 10. Ines Löffler                  SG-Neuss                 39.00 1993ilo      38.49           
 11. Ankie Meusen                  RZL                      40.96 9302180      39.13           
 12. Kim Bartels                   Nimo                     44.34 9207426      39.32           
 13. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarsen         38.96 9305098      39.54           
 14. Ruth Vogel                    De Roersoppers           39.16 9302922      40.14           
 15. Chantal Goijens               De Rog                   43.32 9307052      41.89           
 16. Sandra Lemmen                 TV-Erkelenz              39.70 1993sle      41.94           
 17. Stefanie Cox                  De Roersoppers           55.00 9306648      42.32           
 18. Sarina Paulussen              Patrick                  47.39 9307426      42.48           
 19. Lieke Janssen                 Nimo                     43.98 9305954      43.08           
 20. Suzan Suskens                 De Roersoppers           44.40 9201718      44.27           
 21. Charlotte van de Laar         Patrick                  50.70 9207650      45.88           
 22. Maud Jaspers                  Nimo                        NT 9207616      51.79           
AFGE Evelien Schwillens            MZ&PC                    35.50 9201602                      
AFGE Dorien Swerts                 MZ&PC                    44.87 9203500                      
AFGE Pascalle Vroemen              MZ&PC                    40.48 9205560                      
AFGE Joyce Veldman                 Nimo                     47.11 9307410                      
  NG Valerie Nieman                MZ&PC                    43.57 9305138                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag              Dames Senioren D1 en D2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Caron                   TV-Erkelenz              32.10 1991jca      33.42           
  2. Denise Möde                   SG-Neuss                    NT 1990dmo      34.08           
  3. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            34.10 9101602      34.26           
  4. Iris Hopman                   ZC Valkenburg            33.00 9101330      34.43           
  5. Vivian van der Burgt          Njord                    33.60 9000656      34.89           
  6. Vera Coenen                   De Rog                   35.73 9104046      35.30           
  7. Jasmin Krüll                  SG-Neuss                 35.50 1991jkr      35.76           
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            36.50 9001588      35.90           
  9. Renske Venner                 RZL                      36.33 9008012      36.44           
 10. Kelly van Grimbergen          RZL                      38.85 9008016      38.17           
 11. Marie-Theres Schopen          TV-Erkelenz              39.70 1990tsc      38.60           
 12. Anouk Bloem                   MOSA~regio               43.39 9007908      42.81           
 13. Elena Habets                  ZC Valkenburg          1:08.17 9007170    1:01.12           
NG.Z Chantal Gielens               De Roersoppers           37.05 9101014                      
NG.Z Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           42.54 9102490                      
AFGE Indra Swerts                  MZ&PC                    39.50 9005896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                       Dames Senioren
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Küppers                TV-Erkelenz                 NT 1985sku      32.80           
  2. Christiane Gutzeit            SG-Neuss                 33.00 1989cgu      33.29           
  3. Marianka Peeters              Patrick                  32.75 8803394      33.89           
  4. Ilvy van Grimbergen           RZL                      32.85 8805442      34.47           
  5. Saskia Coolen                 RZL                      33.39 8805440      34.89           
  6. Rianne Golsteijn              Patrick                  34.59 8601262      35.39           
  7. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria               34.64 8201712      35.87           
  8. Dianne Nien                   RZ                       36.43 7100452      35.90           
  9. Melanie Lange                 TV-Erkelenz              37.71 1984mla      38.18           
AFGE Elmy Theuniszen               Patrick                  34.73 8403082                      
AFGE Linda van der Sande           MZ&PC                    36.08 8806622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Snijders                   RZL                         NT 0000033    1:03.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:00.00 9800247      48.28           
  2. Stefan van de Wijdeven        Njord                    51.30 9800995      49.06           
  3. Michel Henkel                 RZ                          NT 9802301      58.97           
 DIS Robbin Vonk                   De Roersoppers         1:00.00 9800737      53.81           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
  NG Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:07.82 9801043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5 en 6
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                      39.42 9602629      39.76 FJ 1      
  2. Sebastian Franken             SG-Neuss                 40.00 1996sfr      39.76 FJ 2      
  3. Robin Meuwissen               Patrick                  41.74 9602601      40.32           
  4. Jitse Zonneveld               RZ                       41.96 9703133      41.00           
  5. Marcel Drewniak               SG-Neuss                 41.00 1996mdr      41.09           
  6. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarsen         43.02 9603067      41.22           
  7. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            42.35 9702025      41.94           
  8. Teun van Houtert              De Dommelbaarsen         47.54 9603065      42.64           
  9. Marius Bornfleth              SG-Neuss                 43.50 1996mbo      44.14           
 10. Michaily Pappas               ZV Kimbria               52.53 9700285      50.23           
 11. Chris Verheesen               Patrick                  52.60 9701379      50.71           
 12. Jens van Deursen              Njord                    55.94 9603579      50.90           
 13. Eddy Neggers                  Njord                    52.28 9701161      52.08           
 14. Jeroen van Buggenum           Patrick                  57.99 9601545      54.93           
 15. Jordi Knops                   RZL                      59.16 9601323      57.80           
 16. Damon Meuwissen               Patrick                1:00.97 9702361    1:04.15           
 DIS Lars Hamacher                 Patrick                     NT 9703189      56.38 VC        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Luuk Willems                  Patrick                     NT 9703191    1:01.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philip Lücker                 SG-Neuss                 32.00 1994plu      32.07           
  2. Ken Boonen                    RZL                      34.31 9401481      33.42           
  3. Stan Snijders                 RZL                      34.19 9500485      33.45           
  4. Jim Ketelings                 RZ                       34.13 9403901      34.69           
  5. Ted Reniers                   De Dommelbaarsen         33.60 9400519      35.02           
  6. Kevin Meuwissen               Patrick                  35.46 9502485      35.31           
  7. Maurice Zelis                 RZ                       35.76 9401031      35.66           
  8. Casper van den Broek          RZL                      36.19 9500071      36.88           
  9. Loek van Houtert              De Dommelbaarsen         35.73 9504515      37.14           
 10. Ivo Hover                     Patrick                  37.99 9404679      37.42           
 11. Joep Suskens                  De Roersoppers           39.70 9400627      37.73           
 12. Tom Gulikers                  ZV Kimbria               36.47 9405547      37.81           
 13. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarsen         37.38 9501761      38.44           
 14. Stef Verheesen                Patrick                  41.52 9402405      38.57           
 15. Bram Jansen                   RZL                      40.32 9501695      38.78           
 16. Maurice Henkel                RZ                       40.43 9504703      40.36           
 17. Jeroen Martin                 MZ&PC                    40.85 9500839      40.59           
 18. Tim Sonnemans                 RZL                      47.05 9403017      44.13           
 19. Jordi Hintzen                 Patrick                  45.81 9403907      45.53           
 20. Jeroen Criens                 RZL                      52.36 9403019      47.11           
 21. Lars Bogie                    Patrick                  48.84 9402105      49.87           
 22. Jules Cortenraede             ZV Kimbria                  NT 9504867      50.86           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Franken                SG-Neuss                 32.00 1993ffr      30.63           
  2. Ruud Backes                   RZL                      32.33 9303619      32.48           
  2. Ramon Wassenberg              RZ                       32.81 9300715      32.48           
  4. Dennis Dornberg               SG-Neuss                 35.00 1992ddo      33.05           
  5. Dominik Rick                  SG-Neuss                 34.00 1993dri      33.47           
  6. Dennis Creemers               De Roersoppers           34.45 9202243      34.69           
  7. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarsen         34.08 9303487      36.36           
  8. Wouter Thonnon                MZ&PC                    35.09 9302957      36.45           
  9. Daan Jansen                   RZL                      41.04 9303621      36.93           
 10. Sjoerd Haex                   De Rog                   38.99 9205159      37.98           
 11. Andy Beckers                  Patrick                  44.74 9204027      41.76           
AFGE Tim Greven                    MZ&PC                    34.16 9202373                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 50m vlinderslag                   Heren Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               Trb/Res                  28.05 9001061      28.37           
  2. Sjors Pietermans              Patrick                  30.04 9106841      29.06           
  3. Patrick Creemers              RZ                       29.60 9000579      29.48           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.91 9103401      30.64           
  5. Jannik Lemmen                 TV-Erkelenz              30.75 1990jle      30.82           
  6. Sander Heijnen                Patrick                  30.96 9001199      30.86           
  7. Stefan Teley                  RZL                      31.91 9107153      31.92           
  8. Thijs van der Sterren         Zeps                     34.18 9102207      32.86           
  9. Joop v.d. Linden              MOSA~regio               35.21 9104839      33.65           
 10. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            37.37 9004959      37.44           
 11. Jeroen van Buggenum           RZL                         NT 9107151      38.48           
 12. Maik Draaisma                 Patrick                     NT 9107285      43.19           
 13. Benedikt Weber                TV-Erkelenz              42.39 1990bwe      44.78           
 DIS Tom Hinskens                  Nimo                        NT 9007241      42.81           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 50m vlinderslag                  Heren Senioren Open
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                     27.70 8502495      28.10           
  2. Daniel Rick                   SG-Neuss                 29.00 1989dri      28.28           
  3. Christian Köhler              SG-Neuss                 30.00 1988cko      29.80           
  4. Tim Metsemakers               Patrick                  29.98 8902129      29.93           
  5. Marcel Meuffels               Patrick                  29.68 8101149      30.50           
  6. Roy Hopman                    ZC Valkenburg            29.15 8801535      30.60           
  7. Gertjan Winten                MZ&PC                    30.47 8803881      30.92           
  8. Martin Teley                  RZL                      30.90 8906059      31.19           
  9. Martijn Birk                  Patrick                  30.67 8900249      31.98           
 10. Jeroen van der Burgt          Njord                    31.64 8600525      32.06           
 11. Bart Coolen                   RZL                      32.18 8603865      33.80           
 12. Timo Tabak                    RZL                      32.40 8201697      34.29           
 13. Peter Mertens                 MZ&PC                    35.13 8501725      36.63           
AFGE Werner Warzecha               TV-Erkelenz              32.46 1964wwa                      
AFGE Mitchell Essers               MZ&PC                    29.15 8805857                      
AFGE Sander van Elburg             MZ&PC                    27.66 8800937                      
  NG Sander Sloove                 RZL                      35.73 8101549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 50m vlinderslag          Dames Junioren 1 en ouder
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SG-Neuss 1                    SG-Neuss               2:20.00            2:13.06           
        Viola Uebbing, 92                          Christiane Gutzeit, 89
        Birte Siebolds, 91                         Denise Möde, 90
            31.67  2:13.06

  2. RZ 1                          RZ                     2:22.07            2:17.46           
        Linda Dehing, 94                           Selena Cruchten, 94
        Denise Austen, 93                          Svenja Zonneveld, 93
            36.82  2:17.46

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:17.37            2:18.57           
        Iris Hopman, 91                            Thessa Hopman, 90
        Jolien van Golde, 92                       Tessa Kierkels, 91
            34.46  2:18.57

  4. RZL 1                         RZL                    2:21.42            2:22.60           
        Kelly van Grimbergen, 90                   Saskia Coolen, 88
        Renske Venner, 90                          Ilvy van Grimbergen, 88
            38.21  2:22.60

  5. Njord 1                       Njord                  2:29.09            2:25.54           
        Vivian van der Burgt, 90                   Joyce Vervoort, 94
        Wilma Verhoeven, 93                        Judith van de Wijdeven, 95
            34.61  2:25.54

  6. Patrick 1                     Patrick                2:19.87            2:25.59           
        Marianka Peeters, 88                       Fiona Meuffels, 95
        Rianne Golsteijn, 86                       Veerle Corstjens, 94
            33.90  2:25.59

  7. RZL 2                         RZL                    2:28.05            2:29.36           
        Ankie Meusen, 93                           Karin Bongers, 93
        Michelle Meusen, 94                        Maaike Knops, 94
            39.21  2:29.36

  8. De Dommelbaarsen 1            De Dommelbaarsen            NT            2:43.42           
        Raissa Nuchelmans, 93                      Esther Krielaart, 94
        Sharina Verwijmeren, 96                    Claudia Bloks, 95
            40.62  2:43.42

  9. Patrick 2                     Patrick                2:53.67            2:58.37           
        Marianka Peeters, 88                       Lisanne Renet, 95
        Vanessa Snijkers, 96                       Sarina Paulussen, 93
            44.43  2:58.37

 10. Nimo 2                        Nimo                   3:16.76            3:23.68           
        Nina van Soest, 95                         Katrien Kurvers, 95
        Carlijn Smeets, 95                         Verena di Bartolomeo, 96
            46.51  3:23.68

 11. Patrick 3                     Patrick                3:22.84            3:27.31           
        Saskia Turlings, 95                        Charlotte van de Laar, 92
        Nicole Delsing, 96                         Nikki Hautvast, 96
            52.53  3:27.31

 DIS RZ 2                          RZ                     2:41.24                              
        EA - Te vroeg overgenomen.
        Celina Austen, 96                          Jara Wassenberg, 96
        Michelle van Oosterhout, 93                Varolien Francisca, 93

 DIS Nimo 1                        Nimo                   2:57.41            2:53.28 2e        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
        Carlijn Jaspers, 94                        Lieke Janssen, 93
        Kimberley Brouwer de, 95                   Kim Bartels, 92
            44.33  2:53.28

AFGE Njord 2                       Njord                  2:46.27                              
        Nicole Schoonbeek, 95                      Judith van de Wijdeven, 95
        Emy Liebregts, 95                          Chantal Vervoort, 96




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nicole Rabou                  De Dommelbaarsen            NT 00nira       54.45           
  2. Anouk Verhoeven               Njord                       NT 0000544      57.25           
 DIS Lotte Beckers                 Patrick                     NT 0000834    1:11.25           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 50m rugslag               Meisjes Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            45.30 9801466      45.14           
  2. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               44.48 9800552      45.18           
  3. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria               46.41 9802954      46.22           
  3. Bo Verhoeven                  Njord                       NT 9801562      46.22           
  5. Rian Bongers                  RZL                      53.42 9802022      47.68           
  6. Daphne Erkens                 Nimo                        NT 9802372      51.10           
  7. Aniek Ketelings               RZ                       50.20 9800588      52.19           
  8. Lou Ann van de Nieuwelaar     De Dommelbaarsen         55.12 9802698      52.33 FJ 1      
  9. Jessica Bloks                 De Dommelbaarsen         51.16 9900874      52.33 FJ 2      
 10. Serafina Vlijt                De Roersoppers           53.03 9801142      52.45           
 11. Denise Blok                   MZ&PC                    52.95 9900572      52.93           
 12. Amber Thevissen               De Roersoppers           56.67 9900918      53.12           
 13. Sterre Schlicher              RZ                          NT 9901672      53.91           
 14. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    57.72 9900570      54.86           
 15. Britt Wirtz                   De Dommelbaarsen            NT 99brwi       59.64           
 16. Robin-Marthe Ghijzen          ZV Kimbria             1:00.43 9901442    1:03.42           
AFGE Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880                      
AFGE Michelle Bartelet             MZ&PC                       NT 9802184                      
  NG Joyce Rabou                   De Dommelbaarsen         45.84 9801892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 50m rugslag      Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramona Buscher                SG-Neuss                 37.50 1996rbu      37.16           
  2. Ira Löffler                   SG-Neuss                 41.00 1996ilo      39.91           
  3. Jara Wassenberg               RZ                       40.79 9600222      40.64           
  4. Katharina Scharf              SG-Neuss                 41.00 1996ksc      40.84           
  5. Paulina Esgen                 SG-Neuss                 41.00 1996pes      41.12           
  6. Michelle Schulte              SG-Neuss                 46.00 1996msc      41.16           
  7. Xandra Blaauw                 Njord                    44.67 9702010      43.26           
  8. Vanessa Snijkers              Patrick                  43.35 9601978      43.39 FJ 1      
  9. Celina Austen                 RZ                       41.55 9602056      43.39 FJ 2      
 10. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarsen         45.28 9704012      43.73           
 11. Amy van Berkel                De Dommelbaarsen         44.64 9603642      43.74           
 12. Zoï Pappas                    ZV Kimbria               44.77 9700448      43.95           
 13. Nadien van Lang               Njord                    44.43 9702012      43.96           
 14. Sarah-Mae Lücker              SG-Neuss                 46.00 1996slu      44.25           
 15. Noelle Matzner                SG-Neuss                 48.00 1996nma      45.94           
 16. Femke Snijders                RZL                      46.48 9700814      46.14           
 17. Nicole Delsing                Patrick                  46.20 9601290      47.25           
 18. Kelsey Wijler                 ZV Kimbria               49.50 9700016      49.62           
 19. Nikki Hautvast                Patrick                  47.02 9601292      50.14           
 20. Lisa Meyers                   ZV Kimbria               55.20 9605054      51.28           
 21. Veerle Jansen                 RZL                      57.02 9700812      52.76           
 22. Anne van Meyel                ZV Kimbria               59.44 9704206      53.30           
 23. Kristina Kamnarovski          RZ                     1:12.03 9604758      57.60           
 24. Ismay Sonnemans               RZL                      57.26 9702694      58.16           
 DIS Lucie Vrehen                  Patrick                1:00.21 9703222                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
NG.Z Laura Dehing                  RZ                       46.38 9601212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m rugslag                Meisjes Junioren 2 en 3
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Veerle Corstjens              Patrick                  37.32 9401314      36.85           
  2. Selena Cruchten               RZ                       38.03 9401608      37.11           
  2. Linda Dehing                  RZ                       36.06 9400022      37.11           
  4. Michelle Meusen               RZL                      37.20 9400852      37.97           
  5. Patty Drenthen                RZ                       37.86 9401610      38.63           
  6. Maaike Knops                  RZL                      38.40 9404018      38.98           
  7. Shanna Hintzen                De Roersoppers           46.64 9504876      39.50           
  8. Hilde vd Schans               De Rog                   43.01 9502710      40.08           
  9. Fiona Meuffels                Patrick                  44.28 9504366      41.29           
 10. Claudia Bloks                 De Dommelbaarsen         39.16 9501878      41.62           
 11. Magali Matzner                SG-Neuss                 41.50 1994mma      41.66           
 12. Yvette Peulen                 Patrick                  41.30 9405298      41.87           
 13. Nicole Schoonbeek             Njord                    43.69 9503144      42.31           
 14. Esther Krielaart              De Dommelbaarsen         40.54 9404054      42.52           
 15. Simone Vroemen                MZ&PC                    41.53 9405794      42.95           
 16. Joyce Delsing                 Patrick                  47.84 9502594      43.36           
 17. Kimberley Brouwer de          Nimo                     44.22 9505392      43.95           
 18. Nora Chrif                    MZ&PC                    42.95 9501002      44.05           
 19. Anouk van den Boorn           ZV Kimbria               40.53 9403902      44.19           
 20. Carlijn Jaspers               Nimo                     43.44 9405798      44.35           
 21. Marlou Jacobs                 RZL                      40.47 9502388      44.38           
 22. Nina van Soest                Nimo                     44.88 9502510      44.87           
 23. Jacqueline Teley              RZL                      46.19 9405944      45.59           
 24. Constante Gutzeit             SG-Neuss                    NT 1995cgu      45.96           
 25. Saskia Turlings               Patrick                  55.99 9504842      46.00           
 26. Stephanie Wijler              ZV Kimbria               44.94 9406604      46.10           
 27. Carlijn Smeets                Nimo                     53.62 9502194      46.45           
 28. Vera Berghmans                MZ&PC                    49.12 9501918      48.24           
 29. Yorgia Pappas                 ZV Kimbria               50.01 9500720      48.32           
 30. Lisanne Renet                 Patrick                  55.12 9502490      50.66           
AFGE Pety Viguurs                  De Dommelbaarsen         50.09 95-pvig                      
AFGE Maaike Greven                 MZ&PC                    42.89 9500826                      
  NG Maxime Nieman                 MZ&PC                    44.24 9504326                      
  NG Annebeth Trepels              Njord                    45.27 9403184                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m rugslag                   Meisjes Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              RZ                          NT 9301096      35.09           
  2. Denise Austen                 RZ                       35.05 9303778      35.43           
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers           37.54 9202860      36.92           
  4. Karin Bongers                 RZL                      36.26 9303800      37.41           
  5. Varolien Francisca            RZ                       38.80 9305420      39.07           
  6. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            39.16 9204200      39.38           
  7. Chantal Goijens               De Rog                   38.99 9307052      39.89           
  8. Ankie Meusen                  RZL                      40.50 9302180      39.93           
  9. Michelle van Oosterhout       RZ                       39.07 9303172      40.13           
 10. Ines Löffler                  SG-Neuss                 43.00 1993ilo      40.94           
 11. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarsen         40.51 9305098      41.28           
 12. Ruth Vogel                    De Roersoppers           40.98 9302922      41.57           
 13. Kim Bartels                   Nimo                     40.10 9207426      42.06           
 14. Sandra Lemmen                 TV-Erkelenz              39.20 1993sle      42.26           
 15. Claudia Creemers              De Roersoppers           42.32 9202864      42.75           
 16. Suzan Suskens                 De Roersoppers           42.00 9201718      42.86           
 17. Stefanie Cox                  De Roersoppers           45.44 9306648      43.67           
 18. Lieke Janssen                 Nimo                     43.26 9305954      44.82           
 19. Sarina Paulussen              Patrick                     NT 9307426      45.17           
 20. Charlotte van de Laar         Patrick                     NT 9207650      46.17           
 21. Priscilla Brouwer de          Nimo                     55.82 9307448      57.68           
AFGE Evelien Schwillens            MZ&PC                    38.31 9201602                      
AFGE Dorien Swerts                 MZ&PC                    44.38 9203500                      
AFGE Pascalle Vroemen              MZ&PC                    43.72 9205560                      
  NG Valerie Nieman                MZ&PC                    43.86 9305138                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m rugslag                Dames Senioren D1 en D2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmin Krüll                  SG-Neuss                 36.00 1991jkr      36.25           
  2. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            35.53 9001588      36.42           
  3. Julia Caron                   TV-Erkelenz              36.45 1991jca      37.11           
  4. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            36.63 9101602      37.26 FJ 1      
  5. Birte Siebolds                SG-Neuss                 37.00 1991bsi      37.26 FJ 2      
  6. Iris Hopman                   ZC Valkenburg            39.30 9101330      38.19           
  7. Denise Möde                   SG-Neuss                    NT 1990dmo      38.31           
  8. Chantal Gielens               De Roersoppers           38.38 9101014      38.48           
  9. Vera Coenen                   De Rog                   37.33 9104046      38.72           
 10. Marie-Theres Schopen          TV-Erkelenz              39.00 1990tsc      39.33           
 11. Renske Venner                 RZL                      38.32 9008012      39.71           
 12. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           44.00 9102490      42.75           
 13. Kelly van Grimbergen          RZL                      43.16 9008016      43.82           
 14. Anouk Bloem                   MOSA~regio               42.43 9007908      44.50           
 15. Kirsten Langen                Nimo                     53.29 9108228      53.46           
 16. Elena Habets                  ZC Valkenburg            54.12 9007170      54.83           
AFGE Indra Swerts                  MZ&PC                    41.42 9005896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m rugslag                         Dames Senioren
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilvy van Grimbergen           RZL                      34.70 8805442      34.94           
  2. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria               36.35 8201712      35.81           
  3. Rianne Golsteijn              Patrick                  35.72 8601262      36.78           
  4. Svenja Küppers                TV-Erkelenz              36.52 1985sku      36.94           
  5. Saskia Coolen                 RZL                      36.86 8805440      38.41           
  6. Melanie Lange                 TV-Erkelenz              38.45 1984mla      39.07           
  7. Dianne Nien                   RZ                       39.29 7100452      39.78           
  8. Marianka Peeters              Patrick                  39.31 8803394      41.43           
AFGE Elmy Theuniszen               Patrick                  39.92 8403082                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Bo Snijders                   RZL                    1:04.06 0000033      56.52           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593    1:02.19           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivar Wijfels                  De Dommelbaarsen         46.76 9801369      45.10           
  2. Stefan van de Wijdeven        Njord                    47.81 9800995      46.66           
  3. Robbin Vonk                   De Roersoppers           48.21 9800737      47.06           
  4. Koen Wijnands                 De Roersoppers           51.76 9800247      52.22           
  5. Michel Henkel                 RZ                          NT 9802301      55.36           
  6. Thomas Pater                  De Dommelbaarsen            NT 98thpa       56.48           
  7. Mariano Paulussen             Patrick                1:06.95 9901283    1:07.45           
  NG Caio Passos-newman            ZV Kimbria               54.03 9801043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 5 en 6
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                         NT 9602629      38.18           
  2. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarsen         39.29 9603067      39.91           
  3. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            41.39 9702025      40.51           
  4. Marcel Drewniak               SG-Neuss                 44.00 1996mdr      40.92           
  5. Jitse Zonneveld               RZ                       42.40 9703133      41.83           
  6. Sebastian Franken             SG-Neuss                 45.50 1996sfr      43.23           
  7. Teun van Houtert              De Dommelbaarsen         46.02 9603065      43.84           
  8. Robin Meuwissen               Patrick                  43.24 9602601      45.35           
  9. Marius Bornfleth              SG-Neuss                 45.50 1996mbo      45.58           
 10. Chris Verheesen               Patrick                  52.83 9701379      48.90           
 11. Lars Hamacher                 Patrick                  48.86 9703189      49.99           
 12. Jens van Deursen              Njord                    52.92 9603579      50.09           
 13. Jordi Knops                   RZL                      48.58 9601323      51.28           
 14. Luuk Willems                  Patrick                  49.93 9703191      51.55           
 15. Damon Meuwissen               Patrick                  56.57 9702361      54.34           
 16. Jeroen van Buggenum           Patrick                  55.81 9601545      56.32           
 17. Michaily Pappas               ZV Kimbria               56.92 9700285      56.50           
 18. Eddy Neggers                  Njord                    53.20 9701161      59.36           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ken Boonen                    RZL                      33.76 9401481      34.41           
  2. Philip Lücker                 SG-Neuss                 33.50 1994plu      35.19           
  3. Stan Snijders                 RZL                      38.47 9500485      35.52           
  4. Ted Reniers                   De Dommelbaarsen         37.25 9400519      36.46           
  5. Maurice Zelis                 RZ                       37.35 9401031      36.78           
  6. Kevin Meuwissen               Patrick                  42.65 9502485      38.12           
  7. Jim Ketelings                 RZ                       38.26 9403901      38.55           
  8. Maurice Henkel                RZ                       37.44 9504703      38.60           
  9. Ivo Hover                     Patrick                  40.92 9404679      38.64           
  9. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarsen         39.26 9501761      38.64           
 11. Stef Verheesen                Patrick                  37.90 9402405      38.75           
 12. Joep Suskens                  De Roersoppers           40.03 9400627      39.30           
 13. Casper van den Broek          RZL                      40.70 9500071      39.69           
 14. Loek van Houtert              De Dommelbaarsen         43.23 9504515      40.83           
 15. Tim Sonnemans                 RZL                      40.00 9403017      41.25           
 16. Lars Bogie                    Patrick                  44.07 9402105      41.28           
 17. Bram Jansen                   RZL                      43.40 9501695      41.88           
 18. Jules Cortenraede             ZV Kimbria               43.48 9504867      43.81           
 19. Jordi Hintzen                 Patrick                  45.30 9403907      44.54           
 20. Jeroen Criens                 RZL                    1:00.63 9403019      48.76           
 DIS Jeroen Martin                 MZ&PC                    41.36 9500839      43.45           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Franken                SG-Neuss                 35.00 1993ffr      35.03           
  2. Ramon Wassenberg              RZ                       34.38 9300715      35.19           
  3. Dennis Dornberg               SG-Neuss                 37.00 1992ddo      35.35           
  4. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarsen         33.45 9303487      35.75           
  5. Dominik Rick                  SG-Neuss                 36.00 1993dri      35.79           
  6. Dennis Creemers               De Roersoppers           34.68 9202243      35.88           
  7. Ruud Backes                   RZL                      39.66 9303619      36.23           
  8. Daan Jansen                   RZL                      38.94 9303621      37.79           
  9. Wouter Thonnon                MZ&PC                    36.13 9302957      38.14           
 10. Sjoerd Haex                   De Rog                   36.41 9205159      38.98           
 11. Andy Beckers                  Patrick                  43.28 9204027      39.86           
AFGE Tim Greven                    MZ&PC                    34.93 9202373                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 50m rugslag                     Heren Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Patrick Creemers              RZ                       30.77 9000579      31.57           
  2. Sjors Pietermans              Patrick                  32.04 9106841      31.82           
  3. Willem Jongen                 De Roersoppers           31.96 9103401      32.66           
  4. Jannik Lemmen                 TV-Erkelenz              33.78 1990jle      33.82           
  5. Sander Heijnen                Patrick                  33.02 9001199      33.91           
  6. Thijs van der Sterren         Zeps                     35.06 9102207      34.12           
  7. Jeroen Custers                ZV Kimbria               33.71 9106319      35.70           
  8. Stefan Teley                  RZL                      35.94 9107153      37.07           
  9. Jeffrey Smits                 Njord                    38.88 9007257      38.64           
 10. Joop v.d. Linden              MOSA~regio               37.44 9104839      38.88           
 11. Jeroen van Buggenum           RZL                         NT 9107151      40.18           
 12. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            40.27 9004959      41.18           
 13. Benedikt Weber                TV-Erkelenz              40.29 1990bwe      41.65           
 14. Maik Draaisma                 Patrick                     NT 9107285      41.70           
 15. Tom Hinskens                  Nimo                     42.64 9007241      44.52           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Heren, 50m rugslag                    Heren Senioren Open
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                     28.28 8502495      28.64           
  2. Christian Köhler              SG-Neuss                 30.00 1988cko      30.68           
  3. Daniel Rick                   SG-Neuss                 33.00 1989dri      31.54           
  4. Martin Teley                  RZL                      33.56 8906059      34.18           
  5. Tim Metsemakers               Patrick                  32.42 8902129      34.19           
  6. Martijn Birk                  Patrick                  33.97 8900249      34.39           
  7. Bart Coolen                   RZL                      33.73 8603865      34.52           
  8. Roy Hopman                    ZC Valkenburg            34.73 8801535      35.05 FJ 1      
  9. Gertjan Winten                MZ&PC                    34.92 8803881      35.05 FJ 2      
 10. Marcel Meuffels               Patrick                  33.40 8101149      35.30           
 11. Jeroen van der Burgt          Njord                    34.81 8600525      35.62           
 12. Timo Tabak                    RZL                      34.98 8201697      36.06           
 13. Peter Mertens                 MZ&PC                    37.20 8501725      37.93           
 DIS Tom Goffin                    Nimo                     46.92 8604457            RE        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Werner Warzecha               TV-Erkelenz              37.09 1964wwa                      
AFGE Mitchell Essers               MZ&PC                    31.51 8805857                      
AFGE Sander van Elburg             MZ&PC                    29.95 8800937                      
  NG Sander Sloove                 RZL                      40.92 8101549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                   Heren, 4 x 50m vlinderslag          Heren Junioren 1 en ouder
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SG-Neuss 1                    SG-Neuss               2:06.00            1:57.90           
        Daniel Rick, 89                            Fabian Franken, 93
        Christian Köhler, 88                       Dominik Rick, 93
            28.02  1:57.90

  2. Patrick 1                     Patrick                2:00.37            2:03.35           
        Tim Metsemakers, 89                        Martijn Birk, 89
        Marcel Meuffels, 81                        Sjors Pietermans, 91
          2:03.35

  3. RZL 1                         RZL                    2:07.39            2:11.05           
        Timo Tabak, 82                             Stefan Teley, 91
        Bart Coolen, 86                            Martin Teley, 89
            34.55  2:11.05

  4. RZ 1                          RZ                     2:12.30            2:14.03           
        Ramon Wassenberg, 93                       Jim Ketelings, 94
        Maurice Zelis, 94                          Patrick Creemers, 90
            33.75  2:14.03

  5. RZL 2                         RZL                    2:17.02            2:18.18           
        Casper van den Broek, 95                   Stan Snijders, 95
        Ken Boonen, 94                             Ruud Backes, 93
            36.96  2:18.18

  6. Patrick 2                     Patrick                2:25.93            2:26.09           
        Sander Heijnen, 90                         Ivo Hover, 94
        Kevin Meuwissen, 95                        Stef Verheesen, 94
            31.01  2:26.09

  7. De Dommelbaarsen 1            De Dommelbaarsen       2:20.79            2:27.66           
        Ted Reniers, 94                            Loek van Houtert, 95
        Koen Nuchelmans, 95                        Luuk van Doremalen, 93
            34.65  2:27.66

  8. Patrick 3                     Patrick                2:19.39            3:05.61           
        Andy Beckers, 92                           Lars Bogie, 94
        Jordi Hintzen, 94                          Maik Draaisma, 91
          3:05.61




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Verhoeven               Njord                       NT 0000544    1:01.89           
  2. Nicole Rabou                  De Dommelbaarsen            NT 00nira     1:04.78           
  3. Lotte Beckers                 Patrick                     NT 0000834    1:09.66           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Meisjes, 50m schoolslag             Meisjes Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               46.56 9800552      48.72           
  2. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria               48.70 9802954      50.56           
  3. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            52.56 9801466      51.26           
  4. Rian Bongers                  RZL                      59.98 9802022      52.24           
  5. Jolijn Miedema                Njord                       NT 9801552      55.13           
  6. Aniek Ketelings               RZ                       51.91 9800588      55.26           
  7. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    54.96 9900570      55.28           
  8. Sterre Schlicher              RZ                       54.04 9901672      55.53           
  9. Lou Ann van de Nieuwelaar     De Dommelbaarsen            NT 9802698      55.75           
 10. Jessica Bloks                 De Dommelbaarsen         56.35 9900874    1:00.61           
 11. Denise Blok                   MZ&PC                    58.16 9900572    1:01.14           
 12. Britt Wirtz                   De Dommelbaarsen            NT 99brwi     1:08.19           
 DIS Amber Thevissen               De Roersoppers           55.59 9900918      55.61 SL        
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
 DIS Robin-Marthe Ghijzen          ZV Kimbria             1:00.80 9901442    1:00.90           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880                      
AFGE Michelle Bartelet             MZ&PC                    57.97 9802184                      
  NG Joyce Rabou                   De Dommelbaarsen         55.21 9801892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Meisjes, 50m schoolslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramona Buscher                SG-Neuss                 41.00 1996rbu      41.54           
  2. Ira Löffler                   SG-Neuss                 45.50 1996ilo      43.64           
  3. Paulina Esgen                 SG-Neuss                 44.00 1996pes      44.50           
  4. Michelle Schulte              SG-Neuss                 47.50 1996msc      45.12           
  5. Zoï Pappas                    ZV Kimbria               45.59 9700448      45.54           
  6. Jara Wassenberg               RZ                       46.32 9600222      45.73           
  7. Vanessa Snijkers              Patrick                  47.53 9601978      46.68           
  8. Sarah-Mae Lücker              SG-Neuss                 48.50 1996slu      46.93           
  9. Katharina Scharf              SG-Neuss                 50.00 1996ksc      47.69           
 10. Celina Austen                 RZ                       49.99 9602056      49.13           
 11. Verena di Bartolomeo          Nimo                     49.10 9602438      49.70           
 12. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarsen         48.86 9704012      49.78           
 13. Amy van Berkel                De Dommelbaarsen         47.99 9603642      49.79           
 14. Noelle Matzner                SG-Neuss                 51.00 1996nma      50.00           
 15. Chantal Vervoort              Njord                    50.65 9603134      50.28           
 16. Sharina Verwijmeren           De Dommelbaarsen         49.92 9603640      50.86           
 17. Femke Snijders                RZL                      49.48 9700814      51.25 FJ 1      
 18. Nicole Delsing                Patrick                  49.20 9601290      51.25 FJ 2      
 19. Nikki Hautvast                Patrick                  50.86 9601292      52.54           
 20. KIm van der Heijden           Njord                    53.92 9700662      52.68           
 21. Kristina Kamnarovski          RZ                     1:00.82 9604758      52.86           
 22. Ismay Sonnemans               RZL                      54.33 9702694      53.32           
 23. Lucie Vrehen                  Patrick                  53.98 9703222      53.86           
 24. Veerle Jansen                 RZL                      53.75 9700812      54.93           
 25. Kelsey Wijler                 ZV Kimbria               51.92 9700016      55.08           
 26. Demi Berghs                   RZ                     1:01.11 9604778      56.36           
 27. Lisa Meyers                   ZV Kimbria             1:03.88 9605054      56.71           
 28. Anne van Meyel                ZV Kimbria               56.22 9704206      57.64           
 DIS Lisa Jongen                   Nimo                   1:01.25 9604924            SD        
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Laura Dehing                  RZ                       50.33 9601212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Dames, 50m schoolslag              Meisjes Junioren 2 en 3
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Magali Matzner                SG-Neuss                 40.50 1994mma      39.97           
  2. Selena Cruchten               RZ                       40.39 9401608      40.64           
  3. Hilde vd Schans               De Rog                   41.42 9502710      40.67           
  4. Linda Dehing                  RZ                       41.55 9400022      41.81           
  5. Esther Krielaart              De Dommelbaarsen         41.14 9404054      42.30           
  6. Judith van de Wijdeven        Njord                    43.64 9503820      42.34           
  7. Maaike Knops                  RZL                      42.79 9404018      42.44           
  8. Joyce Delsing                 Patrick                  42.10 9502594      43.31           
  9. Michelle Meusen               RZL                      44.05 9400852      43.40           
 10. Yorgia Pappas                 ZV Kimbria               44.31 9500720      43.81           
 11. Fiona Meuffels                Patrick                  48.43 9504366      44.68           
 12. Jill Jansen                   De Roersoppers           48.80 9501498      45.70           
 13. Veerle Corstjens              Patrick                  45.99 9401314      46.05           
 14. Yvette Peulen                 Patrick                  50.15 9405298      46.07           
 15. Emy Liebregts                 Njord                    43.79 9505020      46.12           
 16. Simone Vroemen                MZ&PC                    45.55 9405794      46.90           
 17. Jacqueline Teley              RZL                      50.68 9405944      47.16           
 18. Joyce Vervoort                Njord                    47.07 9405370      47.34           
 19. Shanna Hintzen                De Roersoppers           50.91 9504876      47.46           
 20. Claudia Bloks                 De Dommelbaarsen         46.34 9501878      47.77           
 21. Carlijn Jaspers               Nimo                     46.06 9405798      47.89           
 22. Lisanne Renet                 Patrick                  49.16 9502490      48.32           
 23. Nicole Schoonbeek             Njord                    46.31 9503144      48.72           
 24. Nora Chrif                    MZ&PC                    46.62 9501002      48.75           
 25. Saskia Turlings               Patrick                  50.78 9504842      49.40           
 26. Katrien Kurvers               Nimo                     50.12 9503408      49.75           
 27. Marlou Jacobs                 RZL                      48.38 9502388      49.78           
 28. Vera Berghmans                MZ&PC                    48.23 9501918      50.23           
 29. Stephanie Wijler              ZV Kimbria               49.67 9406604      51.36           
 30. Constante Gutzeit             SG-Neuss                    NT 1995cgu      53.03           
 31. Kimberley Brouwer de          Nimo                     57.25 9505392      53.68           
AFGE Pety Viguurs                  De Dommelbaarsen         50.48 95-pvig                      
AFGE Maaike Greven                 MZ&PC                    47.40 9500826                      
  NG Maxime Nieman                 MZ&PC                    48.57 9504326                      
  NG Annebeth Trepels              Njord                    46.28 9403184                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Dames, 50m schoolslag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              RZ                       39.70 9301096      39.58           
  2. Varolien Francisca            RZ                       41.13 9305420      41.12           
  3. Suzan Suskens                 De Roersoppers           40.41 9201718      41.49           
  4. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            39.82 9204200      41.68           
  5. Sabine Klesman                De Roersoppers           41.06 9202860      41.78           
  6. Karin Bongers                 RZL                      40.90 9303800      43.10           
  7. Ankie Meusen                  RZL                      43.35 9302180      43.38           
  8. Denise Austen                 RZ                       43.60 9303778      43.50           
  9. Ines Löffler                  SG-Neuss                 47.00 1993ilo      44.27           
 10. Ruth Vogel                    De Roersoppers           43.26 9302922      45.19           
 11. Charlotte van de Laar         Patrick                     NT 9207650      45.57           
 12. Claudia Creemers              De Roersoppers           46.83 9202864      46.07           
 13. Chantal Goijens               De Rog                   44.94 9307052      46.19           
 14. Sandra Lemmen                 TV-Erkelenz              44.14 1993sle      46.54           
 15. Stefanie Cox                  De Roersoppers           47.94 9306648      46.61           
 16. Wilma Verhoeven               Njord                       NT 9304610      47.50           
 17. Sarina Paulussen              Patrick                  48.94 9307426      48.13           
 18. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarsen         47.26 9305098      48.67           
 19. Maud Jaspers                  Nimo                        NT 9207616      57.52           
 20. Priscilla Brouwer de          Nimo                   1:15.35 9307448    1:10.05           
AFGE Pascalle Vroemen              MZ&PC                    45.58 9205560                      
AFGE Joyce Veldman                 Nimo                     48.40 9307410                      
  NG Valerie Nieman                MZ&PC                    45.16 9305138                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Dames, 50m schoolslag              Dames Senioren D1 en D2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Birte Siebolds                SG-Neuss                    NT 1991bsi      37.53           
  2. Vera Coenen                   De Rog                   37.07 9104046      39.14           
  3. Renske Venner                 RZL                      40.13 9008012      39.84           
  4. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            40.00 9101602      40.13           
  5. Vivian van der Burgt          Njord                    38.95 9000656      40.79           
  6. Denise Möde                   SG-Neuss                    NT 1990dmo      42.62           
  7. Julia Caron                   TV-Erkelenz              43.66 1991jca      44.03           
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            45.00 9001588      44.11           
  9. Chantal Gielens               De Roersoppers           43.75 9101014      44.27           
 10. Iris Hopman                   ZC Valkenburg            42.95 9101330      44.31           
 11. Kelly van Grimbergen          RZL                      44.51 9008016      44.83           
 12. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           46.51 9102490      46.33           
 13. Anouk Bloem                   MOSA~regio               46.56 9007908      47.59           
 14. Marie-Theres Schopen          TV-Erkelenz              46.38 1990tsc      47.96           
 15. Kirsten Langen                Nimo                     59.10 9108228      58.56           
 16. Elena Habets                  ZC Valkenburg          1:03.84 9007170    1:03.45           
AFGE Indra Swerts                  MZ&PC                    45.13 9005896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Dames, 50m schoolslag                       Dames Senioren
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilvy van Grimbergen           RZL                      37.48 8805442      39.16           
  2. Marianka Peeters              Patrick                  38.75 8803394      39.20           
  3. Christiane Gutzeit            SG-Neuss                 40.00 1989cgu      39.31           
  4. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria               42.10 8201712      41.86           
  5. Melanie Lange                 TV-Erkelenz              41.00 1984mla      41.96           
  6. Svenja Küppers                TV-Erkelenz              42.44 1985sku      43.31           
  7. Saskia Coolen                 RZL                      41.86 8805440      43.43           
  8. Dianne Nien                   RZ                       47.08 7100452      46.72           
AFGE Elmy Theuniszen               Patrick                  40.51 8403082                      
AFGE Linda van der Sande           MZ&PC                    41.23 8806622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593    1:02.50           
  2. Bo Snijders                   RZL                    1:16.08 0000033    1:06.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Wijnands                 De Roersoppers           51.93 9800247      50.26           
  2. Ivar Wijfels                  De Dommelbaarsen         52.96 9801369      50.50           
  3. Robbin Vonk                   De Roersoppers           55.89 9800737      54.00           
  4. Michel Henkel                 RZ                       54.98 9802301      54.29           
  5. Mariano Paulussen             Patrick                     NT 9901283    1:09.43           
 DIS Thomas Pater                  De Dommelbaarsen            NT 98thpa     1:11.76           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Ramón Pleijers                De Dommelbaarsen            NT 9802013                      
  NG Caio Passos-newman            ZV Kimbria               52.24 9801043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 5 en 6
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcel Drewniak               SG-Neuss                 45.50 1996mdr      45.81           
  2. Marius Bornfleth              SG-Neuss                 43.50 1996mbo      46.06           
  3. Teun van Houtert              De Dommelbaarsen         45.04 9603065      46.43           
  4. Sebastian Franken             SG-Neuss                 48.00 1996sfr      47.14           
  5. Robin Meuwissen               Patrick                  48.14 9602601      48.30           
  6. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            46.86 9702025      48.96           
  7. Jitse Zonneveld               RZ                       48.99 9703133      49.03           
  8. Jeroen Bongers                RZL                      55.95 9602629      49.18           
  9. Jordi Knops                   RZL                      52.52 9601323      50.26           
 10. Michaily Pappas               ZV Kimbria               49.98 9700285      51.52           
 11. Jeroen van Buggenum           Patrick                  52.13 9601545      52.50           
 12. Chris Verheesen               Patrick                  51.93 9701379      53.43           
 13. Luuk Willems                  Patrick                  53.74 9703191      55.91           
 14. Damon Meuwissen               Patrick                  56.76 9702361      57.80           
 15. Lars Hamacher                 Patrick                1:00.10 9703189    1:01.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Henkel                RZ                       36.39 9504703      38.16           
  2. Kevin Meuwissen               Patrick                  39.32 9502485      38.55           
  3. Joep Suskens                  De Roersoppers           42.21 9400627      40.15           
  4. Philip Lücker                 SG-Neuss                 43.00 1994plu      41.86           
  5. Tim Sonnemans                 RZL                      43.68 9403017      42.15           
  6. Ivo Hover                     Patrick                  44.37 9404679      42.36           
  7. Jim Ketelings                 RZ                       43.28 9403901      42.61 FJ 1      
  8. Ken Boonen                    RZL                      42.52 9401481      42.61 FJ 2      
  9. Stan Snijders                 RZL                      44.77 9500485      43.23           
 10. Ted Reniers                   De Dommelbaarsen         40.63 9400519      43.27           
 11. Maurice Zelis                 RZ                       44.32 9401031      43.30           
 12. Loek van Houtert              De Dommelbaarsen         44.92 9504515      44.18           
 13. Tom Gulikers                  ZV Kimbria               48.14 9405547      45.70           
 14. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarsen         46.34 9501761      46.64           
 15. Casper van den Broek          RZL                      45.96 9500071      46.88           
 16. Jordi Hintzen                 Patrick                  47.38 9403907      47.06           
 17. Bram Jansen                   RZL                      46.20 9501695      47.21           
 18. Jeroen Martin                 MZ&PC                    45.97 9500839      47.71           
 19. Lars Bogie                    Patrick                  55.23 9402105      50.10           
 20. Jeroen Criens                 RZL                      53.81 9403019      50.96           
 21. Jules Cortenraede             ZV Kimbria                  NT 9504867      52.94           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarsen         35.13 9303487      35.77           
  2. Dennis Dornberg               SG-Neuss                 35.50 1992ddo      35.97           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                       34.58 9300715      36.09           
  4. Fabian Franken                SG-Neuss                 38.00 1993ffr      37.27           
  5. Daan Jansen                   RZL                      41.07 9303621      38.36           
  6. Dennis Creemers               De Roersoppers           38.56 9202243      39.43           
  7. Wouter Thonnon                MZ&PC                    38.50 9302957      40.43           
  8. Ruud Backes                   RZL                      41.59 9303619      40.85           
  9. Dominik Rick                  SG-Neuss                 42.00 1993dri      41.26           
 10. Sjoerd Haex                   De Rog                      NT 9205159      41.44           
 11. Andy Beckers                  Patrick                  50.81 9204027      50.06           
 DIS Bart-Jan Ploumen              Nimo                        NT 9306805                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Tim Greven                    MZ&PC                    37.25 9202373                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                   Heren Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin van Gulik               Trb/Res                  32.22 9001061      32.47           
  2. Sjors Pietermans              Patrick                  33.19 9106841      33.50           
  3. Patrick Creemers              RZ                       33.50 9000579      34.25           
  4. Jannik Lemmen                 TV-Erkelenz              34.60 1990jle      35.44           
  5. Stefan Teley                  RZL                      34.57 9107153      35.62           
  6. Willem Jongen                 De Roersoppers           35.46 9103401      35.86           
  7. Sander Heijnen                Patrick                  36.89 9001199      37.57           
  8. Thijs van der Sterren         Zeps                     40.10 9102207      38.47           
  9. Jeroen van Buggenum           RZL                         NT 9107151      39.33           
 10. Benedikt Weber                TV-Erkelenz              40.91 1990bwe      39.94           
 11. Jeroen Custers                ZV Kimbria               41.09 9106319      40.06           
 12. Jeffrey Smits                 Njord                    39.76 9007257      40.84           
 13. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            42.05 9004959      42.75           
 14. Joop v.d. Linden              MOSA~regio               41.22 9104839      42.96           
 15. Maik Draaisma                 Patrick                  44.58 9107285      45.25           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Heren, 50m schoolslag                  Heren Senioren Open
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Reinier Ellenkamp             De Rog                   31.68 8000367      31.50           
  2. Tom van der Sterren           Zeps                     33.41 8502495      33.54           
  3. Marcel Meuffels               Patrick                  33.62 8101149      34.56           
  4. Roy Hopman                    ZC Valkenburg            34.73 8801535      34.87           
  5. Martin Teley                  RZL                      33.33 8906059      35.50           
  6. Daniel Rick                   SG-Neuss                 34.00 1989dri      35.84           
  7. Tim Metsemakers               Patrick                  35.76 8902129      37.10           
  8. Bart Coolen                   RZL                      36.92 8603865      39.14           
  9. Tom Goffin                    Nimo                     40.83 8604457      39.74           
 10. Martijn Birk                  Patrick                  40.00 8900249      40.76           
 11. Gertjan Winten                MZ&PC                    38.64 8803881      41.25           
 12. Peter Mertens                 MZ&PC                    43.36 8501725      43.30           
AFGE Werner Warzecha               TV-Erkelenz              39.96 1964wwa                      
AFGE Mitchell Essers               MZ&PC                    32.63 8805857                      
AFGE Sander van Elburg             MZ&PC                    34.63 8800937                      
  NG Sander Sloove                 RZL                      37.66 8101549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Verhoeven               Njord                       NT 0000544      47.87           
  2. Nicole Rabou                  De Dommelbaarsen            NT 00nira       49.66           
  3. Lotte Beckers                 Patrick                     NT 0000834    1:11.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            38.53 9801466      37.07           
  2. Bo Verhoeven                  Njord                       NT 9801562      38.74           
  3. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               40.08 9800552      39.03           
  4. Denise Blok                   MZ&PC                    41.84 9900572      41.61           
  5. Daphne Erkens                 Nimo                     48.60 9802372      42.51           
  6. Serafina Vlijt                De Roersoppers           41.76 9801142      42.79           
  7. Aniek Ketelings               RZ                       47.18 9800588      42.94           
  8. Rian Bongers                  RZL                         NT 9802022      43.40           
  9. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria                  NT 9802954      44.10           
 10. Amber Thevissen               De Roersoppers           45.26 9900918      44.30           
 11. Jolijn Miedema                Njord                       NT 9801552      44.45           
 12. Sterre Schlicher              RZ                       49.01 9901672      46.34           
 13. Lou Ann van de Nieuwelaar     De Dommelbaarsen            NT 9802698      47.34           
 14. Jessica Bloks                 De Dommelbaarsen         48.91 9900874      48.10           
 15. Britt Wirtz                   De Dommelbaarsen            NT 99brwi       50.47           
 16. Nina Vriezelaar               MZ&PC                    51.96 9900570      50.94           
 17. Robin-Marthe Ghijzen          ZV Kimbria               54.08 9901442      54.97           
AFGE Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880                      
AFGE Michelle Bartelet             MZ&PC                       NT 9802184                      
  NG Joyce Rabou                   De Dommelbaarsen         42.64 9801892                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 50m vrije slag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ramona Buscher                SG-Neuss                 33.00 1996rbu      33.12           
  2. Paulina Esgen                 SG-Neuss                 34.00 1996pes      33.59           
  3. Michelle Schulte              SG-Neuss                 35.00 1996msc      33.75           
  4. Ira Löffler                   SG-Neuss                 34.50 1996ilo      33.90           
  5. Zoï Pappas                    ZV Kimbria               38.01 9700448      34.80           
  6. Jara Wassenberg               RZ                       35.95 9600222      35.21           
  7. Sarah-Mae Lücker              SG-Neuss                 37.00 1996slu      35.69           
  8. Katharina Scharf              SG-Neuss                 36.50 1996ksc      35.78           
  9. Celina Austen                 RZ                       36.17 9602056      36.42           
 10. Chantal Vervoort              Njord                    36.65 9603134      36.48           
 11. Sharina Verwijmeren           De Dommelbaarsen         36.51 9603640      36.68           
 12. Vanessa Snijkers              Patrick                  36.93 9601978      37.06           
 13. Amy van Berkel                De Dommelbaarsen         36.91 9603642      37.40           
 14. Ylva Hendriks                 De Dommelbaarsen         39.67 9704012      37.47           
 15. Noelle Matzner                SG-Neuss                 39.00 1996nma      38.18           
 16. Xandra Blaauw                 Njord                    41.31 9702010      38.63           
 17. Nadien van Lang               Njord                    39.11 9702012      39.88           
 18. KIm van der Heijden           Njord                       NT 9700662      40.19           
 19. Verena di Bartolomeo          Nimo                     44.86 9602438      40.26           
 20. Nicole Delsing                Patrick                  40.70 9601290      41.10           
 21. Femke Snijders                RZL                      40.90 9700814      41.41           
 22. Kristina Kamnarovski          RZ                       52.61 9604758      42.45           
 23. Lisa Meyers                   ZV Kimbria               47.06 9605054      43.85           
 24. Lucie Vrehen                  Patrick                  47.08 9703222      44.78           
 25. Ismay Sonnemans               RZL                         NT 9702694      46.82           
 26. Nikki Hautvast                Patrick                  42.02 9601292      47.34           
 27. Lisa Jongen                   Nimo                     58.18 9604924      47.51           
 28. Kelsey Wijler                 ZV Kimbria               41.24 9700016      47.74           
 29. Veerle Jansen                 RZL                      51.89 9700812      47.92           
 30. Demi Berghs                   RZ                       58.78 9604778      49.62           
 31. Anne van Meyel                ZV Kimbria               46.75 9704206      50.85           
NG.Z Laura Dehing                  RZ                       38.50 9601212                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag              Meisjes Junioren 2 en 3
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selena Cruchten               RZ                       29.82 9401608      30.39           
  2. Magali Matzner                SG-Neuss                 33.00 1994mma      31.38           
  3. Michelle Meusen               RZL                      30.68 9400852      31.43           
  4. Maaike Knops                  RZL                      30.88 9404018      31.53           
  5. Linda Dehing                  RZ                       32.13 9400022      32.58           
  6. Hilde vd Schans               De Rog                   32.07 9502710      32.72           
  7. Judith van de Wijdeven        Njord                    31.66 9503820      32.81           
  8. Patty Drenthen                RZ                       32.06 9401610      33.02           
  9. Yvette Peulen                 Patrick                  33.71 9405298      33.37           
 10. Anouk van den Boorn           ZV Kimbria               33.29 9403902      33.52           
 11. Veerle Corstjens              Patrick                  33.26 9401314      33.57           
 12. Esther Krielaart              De Dommelbaarsen         32.92 9404054      33.62           
 13. Claudia Bloks                 De Dommelbaarsen         33.08 9501878      33.91           
 14. Fiona Meuffels                Patrick                  34.52 9504366      34.35           
 15. Shanna Hintzen                De Roersoppers           42.75 9504876      35.00           
 16. Emy Liebregts                 Njord                    34.56 9505020      35.61           
 17. Jill Jansen                   De Roersoppers           36.63 9501498      35.80           
 18. Jacqueline Teley              RZL                      36.45 9405944      36.16           
 19. Joyce Delsing                 Patrick                  36.20 9502594      36.27 FJ 1      
 20. Nicole Schoonbeek             Njord                    35.96 9503144      36.27 FJ 2      
 21. Yorgia Pappas                 ZV Kimbria               34.38 9500720      36.34           
 22. Joyce Vervoort                Njord                    34.60 9405370      36.48           
 23. Nora Chrif                    MZ&PC                    35.96 9501002      36.50           
 24. Stephanie Wijler              ZV Kimbria               36.36 9406604      36.68           
 25. Carlijn Jaspers               Nimo                     35.84 9405798      37.44           
 26. Kimberley Brouwer de          Nimo                     39.59 9505392      37.96           
 27. Simone Vroemen                MZ&PC                    37.94 9405794      38.18           
 28. Carlijn Smeets                Nimo                     41.08 9502194      38.54           
 29. Nina van Soest                Nimo                     38.71 9502510      38.66           
 30. Lisanne Renet                 Patrick                  37.86 9502490      38.74           
 31. Katrien Kurvers               Nimo                     40.05 9503408      39.39           
 32. Marlou Jacobs                 RZL                      37.59 9502388      40.03           
 33. Vera Berghmans                MZ&PC                    41.99 9501918      41.32           
 34. Constante Gutzeit             SG-Neuss                    NT 1995cgu      42.13           
 35. Mariska Menten                RZ                          NT 9406278      42.71           
 36. Saskia Turlings               Patrick                  41.71 9504842      43.21           
AFGE Pety Viguurs                  De Dommelbaarsen         41.06 95-pvig                      
AFGE Maaike Greven                 MZ&PC                    37.13 9500826                      
  NG Annebeth Trepels              Njord                    36.00 9403184                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag                 Meisjes Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Viola Uebbing                 SG-Neuss                 29.50 1992vue      30.22           
  2. Wilma Verhoeven               Njord                       NT 9304610      30.26           
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers           29.74 9202860      30.53           
  4. Svenja Zonneveld              RZ                       29.79 9301096      30.98           
  5. Denise Austen                 RZ                       31.31 9303778      31.59           
  6. Ines Löffler                  SG-Neuss                 33.00 1993ilo      32.08           
  7. Karin Bongers                 RZL                      31.83 9303800      32.12           
  8. Jolien van Golde              ZC Valkenburg            31.32 9204200      32.47           
  9. Ankie Meusen                  RZL                      32.79 9302180      32.67           
 10. Michelle van Oosterhout       RZ                       31.25 9303172      32.87           
 11. Varolien Francisca            RZ                       33.00 9305420      33.51           
 12. Ruth Vogel                    De Roersoppers           33.07 9302922      33.76           
 13. Raissa Nuchelmans             De Dommelbaarsen         34.45 9305098      34.12           
 14. Suzan Suskens                 De Roersoppers           32.84 9201718      34.18           
 15. Charlotte van de Laar         Patrick                     NT 9207650      34.19           
 16. Claudia Creemers              De Roersoppers           38.93 9202864      34.26           
 17. Sarina Paulussen              Patrick                  35.20 9307426      34.48           
 18. Kim Bartels                   Nimo                     35.20 9207426      35.33           
 19. Sandra Lemmen                 TV-Erkelenz              35.28 1993sle      35.68           
 20. Chantal Goijens               De Rog                   34.36 9307052      37.05           
 21. Lieke Janssen                 Nimo                     37.18 9305954      38.18           
 22. Stefanie Cox                  De Roersoppers           41.92 9306648      38.98           
 23. Maud Jaspers                  Nimo                     55.69 9207616      43.01           
 24. Priscilla Brouwer de          Nimo                     50.02 9307448      44.14           
AFGE Evelien Schwillens            MZ&PC                    33.34 9201602                      
AFGE Pascalle Vroemen              MZ&PC                    36.12 9205560                      
AFGE Joyce Veldman                 Nimo                     38.85 9307410                      
  NG Valerie Nieman                MZ&PC                    36.16 9305138                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag              Dames Senioren D1 en D2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmin Krüll                  SG-Neuss                    NT 1991jkr      29.77           
  2. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            29.81 9101602      30.10           
  3. Birte Siebolds                SG-Neuss                 30.00 1991bsi      30.84           
  4. Vivian van der Burgt          Njord                    29.47 9000656      30.99           
  5. Renske Venner                 RZL                      30.51 9008012      31.04           
  6. Julia Caron                   TV-Erkelenz              31.04 1991jca      31.76           
  7. Vera Coenen                   De Rog                   30.92 9104046      31.87           
  8. Thessa Hopman                 ZC Valkenburg            31.58 9001588      31.92           
  9. Denise Möde                   SG-Neuss                    NT 1990dmo      32.12           
 10. Iris Hopman                   ZC Valkenburg            31.42 9101330      32.25           
 11. Chantal Gielens               De Roersoppers           38.46 9101014      33.89           
 12. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers           33.74 9102490      34.34           
 13. Kelly van Grimbergen          RZL                      33.04 9008016      34.56           
 14. Marie-Theres Schopen          TV-Erkelenz              36.59 1990tsc      35.80           
 15. Anouk Bloem                   MOSA~regio               35.25 9007908      35.94           
 16. Kirsten Langen                Nimo                     40.45 9108228      40.67           
 17. Elena Habets                  ZC Valkenburg            44.23 9007170      42.84           
AFGE Indra Swerts                  MZ&PC                    33.64 9005896                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Dames, 50m vrije slag                       Dames Senioren
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Christiane Gutzeit            SG-Neuss                 29.50 1989cgu      29.81           
  2. Marianka Peeters              Patrick                  30.36 8803394      30.23 FJ 1      
  3. Svenja Küppers                TV-Erkelenz              30.29 1985sku      30.23 FJ 2      
  4. Kathinka Vertommen            ZV Kimbria               30.42 8201712      30.51           
  5. Saskia Coolen                 RZL                      29.61 8805440      30.58           
  6. Rianne Golsteijn              Patrick                  30.30 8601262      30.63           
  7. Ilvy van Grimbergen           RZL                      29.97 8805442      30.92           
  8. Melanie Lange                 TV-Erkelenz              30.95 1984mla      31.53           
  9. Dianne Nien                   RZ                       32.33 7100452      32.50           
AFGE Elmy Theuniszen               Patrick                  32.33 8403082                      
AFGE Linda van der Sande           MZ&PC                    31.00 8806622                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 2 en later
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Snijders                   RZL                      56.87 0000033      48.37           
  2. Dimitar Kamnarovski           RZ                          NT 0000593      58.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan van de Wijdeven        Njord                    39.85 9800995      39.74           
  2. Robbin Vonk                   De Roersoppers           41.07 9800737      40.06           
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers           45.74 9800247      41.13           
  4. Ivar Wijfels                  De Dommelbaarsen         42.70 9801369      41.87           
  5. Michel Henkel                 RZ                       47.19 9802301      44.88           
  6. Thomas Pater                  De Dommelbaarsen            NT 98thpa       51.97           
  7. Mariano Paulussen             Patrick                     NT 9901283    1:07.04           
NG.Z Ramón Pleijers                De Dommelbaarsen            NT 9802013                      
  NG Caio Passos-newman            ZV Kimbria               43.15 9801043                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 5 en 6
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Bongers                RZL                      41.43 9602629      34.01           
  2. Jim Luca Widdershoven         De Dommelbaarsen         33.93 9603067      34.63           
  3. Teun van Houtert              De Dommelbaarsen         35.04 9603065      35.17           
  4. Marcel Drewniak               SG-Neuss                 36.00 1996mdr      35.50           
  5. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            35.94 9702025      35.55           
  6. Marius Bornfleth              SG-Neuss                 36.00 1996mbo      35.59           
  7. Robin Meuwissen               Patrick                  34.69 9602601      35.91           
  8. Jitse Zonneveld               RZ                       35.25 9703133      36.01           
  9. Sebastian Franken             SG-Neuss                 37.00 1996sfr      37.21           
 10. Michaily Pappas               ZV Kimbria               41.10 9700285      40.81           
 11. Jens van Deursen              Njord                    44.02 9603579      41.29           
 12. Jeroen van Buggenum           Patrick                  41.90 9601545      42.79           
 13. Damon Meuwissen               Patrick                  45.85 9702361      42.90           
 14. Jordi Knops                   RZL                      59.02 9601323      43.10           
 15. Luuk Willems                  Patrick                  43.83 9703191      44.63           
 16. Lars Hamacher                 Patrick                  47.32 9703189      48.28           
 17. Eddy Neggers                  Njord                    50.55 9701161      53.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ken Boonen                    RZL                      28.72 9401481      28.85           
  2. Ivo Hover                     Patrick                  30.13 9404679      29.94 FJ 1      
  3. Stan Snijders                 RZL                      30.47 9500485      29.94 FJ 2      
  4. Kevin Meuwissen               Patrick                  30.47 9502485      30.48           
  5. Philip Lücker                 SG-Neuss                 30.00 1994plu      30.57           
  6. Maurice Zelis                 RZ                       30.72 9401031      30.81           
  7. Ted Reniers                   De Dommelbaarsen         29.90 9400519      31.36           
  8. Maurice Henkel                RZ                       31.54 9504703      32.56           
  9. Casper van den Broek          RZL                      31.86 9500071      32.60           
 10. Stef Verheesen                Patrick                  35.91 9402405      32.86           
 11. Loek van Houtert              De Dommelbaarsen         32.89 9504515      33.00           
 12. Koen Nuchelmans               De Dommelbaarsen         32.64 9501761      33.59           
 13. Tom Gulikers                  ZV Kimbria               37.38 9405547      33.60           
 14. Tim Sonnemans                 RZL                      34.73 9403017      34.54           
 15. Joep Suskens                  De Roersoppers           31.76 9400627      35.00           
 16. Lars Bogie                    Patrick                  39.35 9402105      35.74           
 17. Bram Jansen                   RZL                      36.97 9501695      35.88           
 18. Jeroen Martin                 MZ&PC                    34.70 9500839      35.90           
 19. Jules Cortenraede             ZV Kimbria               38.64 9504867      37.08           
 20. Jeroen Criens                 RZL                      40.69 9403019      38.00           
 21. Jim Ketelings                 RZ                       32.31 9403901      40.65           
 22. Jordi Hintzen                 Patrick                  38.26 9403907      41.20           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Franken                SG-Neuss                 30.00 1993ffr      28.62           
  2. Luuk van Doremalen            De Dommelbaarsen         28.59 9303487      28.81           
  3. Ramon Wassenberg              RZ                       28.14 9300715      29.07           
  4. Ruud Backes                   RZL                      30.86 9303619      29.25           
  5. Dennis Dornberg               SG-Neuss                 30.50 1992ddo      29.43           
  6. Dominik Rick                  SG-Neuss                 30.00 1993dri      29.75           
  7. Daan Jansen                   RZL                      32.92 9303621      30.72           
  8. Dennis Creemers               De Roersoppers           29.82 9202243      30.79           
  9. Wouter Thonnon                MZ&PC                    30.12 9302957      31.20           
 10. Sjoerd Haex                   De Rog                   30.83 9205159      32.36           
 11. Andy Beckers                  Patrick                  35.92 9204027      34.22           
 12. Bart-Jan Ploumen              Nimo                     54.19 9306805      49.36           
AFGE Tim Greven                    MZ&PC                    29.60 9202373                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 50m vrije slag                   Heren Jeugd 1 en 2
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sjors Pietermans              Patrick                  26.03 9106841      26.41 FJ 1      
  2. Patrick Creemers              RZ                       26.10 9000579      26.41 FJ 2      
  3. Robin van Gulik               Trb/Res                  26.39 9001061      26.55           
  4. Willem Jongen                 De Roersoppers           26.58 9103401      26.99           
  5. Jannik Lemmen                 TV-Erkelenz              27.10 1990jle      27.51           
  6. Sander Heijnen                Patrick                  27.47 9001199      27.98           
  7. Thijs van der Sterren         Zeps                     27.82 9102207      28.10           
  8. Stefan Teley                  RZL                      27.78 9107153      28.12           
  9. Jeroen Custers                ZV Kimbria               28.12 9106319      28.57           
 10. Joop v.d. Linden              MOSA~regio               29.35 9104839      30.57           
 11. Karsten Meijers               ZC Valkenburg            29.72 9004959      30.58           
 12. Jeroen van Buggenum           RZL                      30.63 9107151      31.21           
 13. Benedikt Weber                TV-Erkelenz              32.80 1990bwe      32.44           
 14. Jeffrey Smits                 Njord                    32.09 9007257      33.59           
 15. Tom Hinskens                  Nimo                     36.27 9007241      35.40           
 16. Maik Draaisma                 Patrick                  34.62 9107285      36.82           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
9.2.08                                                                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom van der Sterren           Zeps                     25.36 8502495      25.56           
  2. Daniel Rick                   SG-Neuss                 26.00 1989dri      25.78           
  3. Martin Teley                  RZL                      25.46 8906059      26.15           
  4. Christian Köhler              SG-Neuss                 26.00 1988cko      26.18           
  5. Tim Metsemakers               Patrick                  26.74 8902129      27.03           
  6. Jeroen van der Burgt          Njord                    26.82 8600525      27.28           
  7. Roy Hopman                    ZC Valkenburg            26.52 8801535      27.47           
  8. Bart Coolen                   RZL                      28.06 8603865      28.53           
  9. Timo Tabak                    RZL                      27.17 8201697      28.71           
 10. Martijn Birk                  Patrick                  28.89 8900249      29.15           
 11. Peter Mertens                 MZ&PC                    29.69 8501725      30.50           
 12. Tom Goffin                    Nimo                     35.89 8604457      35.66           
AFGE Werner Warzecha               TV-Erkelenz              29.84 1964wwa                      
AFGE Mitchell Essers               MZ&PC                    26.41 8805857                      
AFGE Sander van Elburg             MZ&PC                    25.55 8800937                      
  NG Sander Sloove                 RZL                      30.22 8101549                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Alle, 10 x 50m vrije slag            Mix Junioren 1 en ouder
9.2.08                               (D/H/D/H/D/H/D/H/D/H)                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. SG-Neuss 1                    SG-Neuss               5:08.00            4:48.59           
        Viola Uebbing, 92                          Dennis Dornberg, 92
        Christian Köhler, 88                       Christiane Gutzeit, 89
        Ramona Buscher, 96                         Philip Lücker, 94
        Fabian Franken, 93                         Birte Siebolds, 91
        Jasmin Krüll, 91                           Daniel Rick, 89
            29.89  4:48.59

  2. RZL 1                         RZL                    4:48.84            4:53.92           
        Maaike Knops, 94                           Stefan Teley, 91
        Ken Boonen, 94                             Ilvy van Grimbergen, 88
        Michelle Meusen, 94                        Timo Tabak, 82
        Bart Coolen, 86                            Saskia Coolen, 88
        Renske Venner, 90                          Martin Teley, 89
            32.07  4:53.92

  3. Patrick 1                     Patrick                4:56.09            4:58.37           
        Marianka Peeters, 88                       Ivo Hover, 94
        Tim Metsemakers, 89                        Yvette Peulen, 94
        Veerle Corstjens, 94                       Martijn Birk, 89
        Sjors Pietermans, 91                       Fiona Meuffels, 95
        Rianne Golsteijn, 86                       Sander Heijnen, 90
            30.20  4:58.37

  4. RZ 1                          RZ                     5:06.32            5:06.22           
        Denise Austen, 93                          Jim Ketelings, 94
        Maurice Henkel, 95                         Linda Dehing, 94
        Michelle van Oosterhout, 93                Ramon Wassenberg, 93
        Maurice Zelis, 94                          Selena Cruchten, 94
        Varolien Francisca, 93                     Patrick Creemers, 90
            30.64  5:06.22

  5. De Dommelbaarsen 1            De Dommelbaarsen            NT            5:37.43           
        Luuk van Doremalen, 93                     Amy van Berkel, 96
        Raissa Nuchelmans, 93                      Loek van Houtert, 95
        Teun van Houtert, 96                       Esther Krielaart, 94
        Sharina Verwijmeren, 96                    Claudia Bloks, 95
        Jim Luca Widdershoven, 96                  Ted Reniers, 94
            28.94  5:37.43

  6. SG-Neuss 2                    SG-Neuss                    NT            5:39.10           
        Ramona Buscher, 96                         Marcel Drewniak, 96
        Philip Lücker, 94                          Ira Löffler, 96
        Paulina Esgen, 96                          Marius Bornfleth, 96
        Sebastian Franken, 96                      Denise Möde, 90
        Ines Löffler, 93                           L. Kicken, 61
            33.12  5:39.10

  7. RZL 2                         RZL                    5:25.74            5:39.81           
        Marlou Jacobs, 95                          Jeroen van Buggenum, 91
        Casper van den Broek, 95                   Ankie Meusen, 93
        Jacqueline Teley, 94                       Stan Snijders, 95
        Ruud Backes, 93                            Karin Bongers, 93
        Kelly van Grimbergen, 90                   Daan Jansen, 93
            39.46  5:39.81

  8. Patrick 2                     Patrick                5:37.86            5:49.66           
        Joyce Delsing, 95                          Stef Verheesen, 94
        Jordi Hintzen, 94                          Charlotte van de Laar, 92
        Vanessa Snijkers, 96                       Maik Draaisma, 91
        Kevin Meuwissen, 95                        Lisanne Renet, 95
        Sarina Paulussen, 93                       Andy Beckers, 92
          5:49.66




Splash Meet Manager 2007Registered to Patrick