Nr. 1. Heren, 400m vrije slag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 2. Dames, 400m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Heren, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 4. Dames, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Heren, 100m schoolslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 8. Dames, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Heren, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 10. Dames, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 12. Dames, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 14. Dames, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Heren, 50m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en ouder
Nr. 16. Dames, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en ouder


Fintan A/B-circuit - deel 4
Leeuwarden, 7 februari 2009


Programmanr. 1
07-02-2009 - 17:00
Heren, 400m vrije slagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent, van IperenOrca4:10.6991061794:08.51
2.Marc, KremerAnker Team Groningen4:11.8790046674:10.13
3.Devi, WolthuizenTrivia4:14.2087038874:11.52
4.Rory Bob, de HaanAnker Team Groningen4:11.5581006094:13.87
5.Jorke, WillemseOrca4:15.9093019774:16.97
6.Dennis, BosHz&pc4:37.8892019654:21.54
7.Micheal, Westersde Vikings4:26.7992042634:26.05
8.Roy, SmeengeTrivia5:06.2793055574:26.68
9.Erik, NijholtDz&pc4:59.4894013494:36.10
10.Michiel, PunterOrca4:33.6784018234:36.11
11.Remco, KampsDz&pc4:36.0490014654:41.33
12.Obbo, ScheeringaDe Aquaflippers4:52.0291020094:41.69
13.Marwin, IedemaDz&pc4:44.3992027834:42.23
14.Niels, SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen5:06.7893004494:56.08
15.Stefan, PetersenDe Pinquin5:14.3494030674:59.44
AFGEMNiels, van EckZPC Bikkel Hoogeveen4:05.428900793


<< TOP >>
Programmanr. 2
07-02-2009 - 17:15
Dames, 400m vrije slagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marloes, OldenburgOrca4:28.5288032184:25.83
2.Mariët, KosterZPC Bikkel Hoogeveen4:34.2683011624:34.65
3.Nienke, van EckZPC Bikkel Hoogeveen4:33.0191008384:38.75
4.Monique, van der StruikZPC Stadskanaal4:49.4695025024:41.67
5.Baukje, HooghiemstraHz&pc4:47.0788018804:49.96
6.Beau, RijpersZPC Bikkel Hoogeveen4:49.6494026384:52.65
7.Sylvia, DikTrivia5:03.1095010644:53.02
8.Jakonien, KosterZPC Bikkel Hoogeveen4:52.5194000684:55.03
9.Saskia, BergsmaZcnf'345:06.1093016864:55.21
10.Lysbeth, WiersmaHz&pc5:05.8092044864:56.47
11.Fraukje, PutsZPC Stadskanaal4:58.0492064704:57.51
12.Nanda, de VriesHz&pc4:51.2692043284:57.75
13.Cynthia, van BeusekomTrivia5:01.5095001344:59.13
14.Winnie, TimansDe Pinquin4:43.7391030905:00.38
15.Renske, de GrootDz&pc4:45.5293002765:02.94
16.Nathalja, PragtNova5:05.0495000305:05.58
17.Minke, BettenDz&pc5:01.1794040125:09.19
18.Anouk, FriemanTrivia5:20.3995023905:09.47
19.Marjolein, TissinghHz&pc5:14.2789041305:11.41
20.Saskia, KruijerZcm'865:14.5892042745:13.86
DISStephanie, KoopmanGzvw5:00.069202524
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGEMEeke, van der WalTrivia4:45.149004150
AFGEMGea, HagtingNova4:33.098801584
AFGEMNynke, DijkstraHz&pc5:37.369501242


<< TOP >>
Programmanr. 3
07-02-2009 - 17:40
Heren, 200m rugslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels, KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:10.4287018512:10.51
2.Jelmer, MeijerHz&pc2:13.1990019612:11.70
3.Erik, HagtingNova2:09.0291008292:12.54
4.Robert, KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen2:17.9991012412:14.96
5.Dennis, CramerZpca2:17.6492001992:16.47
6.Willem Kees, Roosde Vikings2:20.2194026932:16.77
7.Sven, AlkemaOrca2:20.6193030832:16.88
8.Fabian, BuiringeTrivia2:29.9690062092:29.43
9.Ruben, PostNeptunia '242:35.2091066232:31.55
10.Dennis, BaalmanDe AquaflippersNT95008872:42.92
11.Pieter, GroosDz&pc2:53.6993049072:43.65
AFGEMTim, BlauwNova2:30.349301345
AFGEMBas, BraunTrivia2:23.549106545
AFGEMRuben, BonnemaHz&pc3:00.759504389
AFGEMTaco, WonderDe Spatters2:27.839303197
AFGEMWillem, van de EndeNeptunia '242:38.069305129


<< TOP >>
Programmanr. 4
07-02-2009 - 17:50
Dames, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse, KraaijeveldOrca2:18.7390021102:18.51
2.Wendan, PoelstraOrca2:19.0691024962:21.38
3.Mariëlle, ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:22.8991029742:23.11
4.Mariët, KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:13.9583011622:23.31
5.Danielle, MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8693012802:27.52*
6.Jose, SijbringDe Pinquin2:29.6893007022:27.97
7.Jakonien, KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:27.0594000682:28.61
8.Manon, KuiperHz&pc2:29.4894003022:29.80ht
9.Rosanne, SchoonbeekTrivia2:36.0794026922:30.25
10.Jolanda, CnossenNeptunia '242:30.7786007122:31.60
11.Mariska, MeemsZPC Stadskanaal2:30.7089028122:32.62
12.Simone, van der WalOrca2:35.7091046362:33.38
13.Anna, VisserHz&pc2:31.8394007742:33.97
14.Maxime, de WildeDz&pc2:38.6093046582:34.58
15.Annelinde, VeldmanZpca2:32.5693027582:35.47*
16.Chantal, NapHz&pcNT89030042:37.82
17.Rixt, VeldkampGzvw2:47.0094043442:37.91
18.Ankie, van der MeerOrca2:37.1693005042:38.69
19.Nathasja, BosZPC Stadskanaal2:39.2291003622:40.13
20.Zoë, HendriksZPC Bikkel Hoogeveen2:42.1994050162:40.17
21.Hjordis, WagenaarHz&pc2:46.8495021702:40.52
22.Freya, HolwerdaOrca2:41.8995027802:40.53
23.Suzanne, TeubenDe Aquaflippers2:45.1592017362:44.45
24.Marlies, CramerZpca2:59.5495021642:47.42
25.Heleen, de VriesBubble2:50.7393045382:52.14
26.Henny, de VriesHz&pc2:55.1395005562:53.75
27.Myrna, GorterNeptunia '242:54.8395031582:54.69
DISKelly, de JongHz&pc2:55.5495019202:48.24
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.

BMDesiree, VedderHz&pc2:53.0296008642:49.85
BMSanne, KammingaDe Aquaflippers3:02.8196043783:04.35


<< TOP >>
Programmanr. 5
07-02-2009 - 18:05
Heren, 100m schoolslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timon, EvenhuisAnker Team Groningen1:01.3090008431:03.86
2.Gavin, van der WerfHz&pc1:05.9493029711:07.35
3.Niels, van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:02.9489007931:09.35
4.Dennis, WijbengaZPC Stadskanaal1:08.7490032831:09.97
5.Peter Paul, HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen1:08.5193006511:10.53
6.Bernd, KobesenZPC Stadskanaal1:13.0693009811:10.62
7.Ward, van RijssenTrivia1:11.5592048411:11.19
8.Sander, HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen1:09.0890012671:11.41
9.Gijs, GertsenOrca1:12.7793034851:12.94
10.Sverre, van de WalTrivia1:12.8490064491:14.46
11.Olav, van der WalTrivia1:13.5493033991:14.92
12.Casper, HutHz&pc1:10.4878004711:14.94
13.Kevin, MeindersDe Spatters1:16.7393007691:15.28
14.Ricardo, BoltZPC Bikkel Hoogeveen1:16.1493035211:15.37
15.Tom, MoeskerZpca1:16.1092009171:16.48
16.Mike, KoelewijnHz&pc1:18.8693035971:16.92
17.Jelger, RietveldTrivia1:18.2192011091:17.73
18.Johan, WijmaDe Aquaflippers1:17.5693016891:18.77
19.Timo, BurgerZcm'861:21.7090046231:22.25
20.Rycklef, EpemaDz&pc1:28.8992027871:26.86
AFGEMBram, ter EllenOrca1:19.569402689


<< TOP >>
Programmanr. 6
07-02-2009 - 18:15
Dames, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lia, DekkerDz&pc1:08.0487008301:15.21
2.Nienke, van EckZPC Bikkel Hoogeveen1:14.8491008381:15.69
3.Mirthe, LanfermeijerTrivia1:19.4294000741:17.12
4.Joyce, DuurkenOrca1:16.8792059381:18.66
5.Paula, DuursmaDz&pc1:16.3193009821:19.27
6.Kyra, RietveldTrivia1:18.9293006241:21.40
7.Danielle, de BoerHz&pc1:21.3694047361:21.71
8.Rochelle, KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen1:18.9186019241:21.81
9.Liza, SalverdaOrca1:20.8595005701:21.96
10.Iris, HartmanDe Pinquin1:21.2995026541:22.28
11.Naomi, TouréTrivia1:20.7294016281:23.20
12.Rianne, HartmanOrca1:23.3695014621:23.28
13.Esther, SchipperDe Aquaflippers1:26.2692015701:23.93
14.Karin, GroenGzvw1:25.0895024401:24.52
15.Elisabeth, MuthertZPC Stadskanaal1:24.1095000621:25.22
16.Nikki, van der PijlZPC Stadskanaal1:24.5794039541:25.78
17.Josephine, MeermanDz&pc1:24.4793042581:26.14
18.Nenne, VenemaDz&pc1:26.9195035861:26.19
19.Loes, WielinkTrivia1:28.2094039601:26.50
20.Andrea, BandstraNeptunia '241:27.5895015201:27.32
21.Fiona, van HeerdeOrca1:25.5794036601:27.92
22.Jolien, Bleichrodtde Vikings1:26.4092036501:28.16
23.Marijke, PrasGzvw1:25.2992037001:28.49
24.Iris, VisserZpca1:28.4295047841:29.18
25.Eline, Ligthartde Vikings1:28.0193017061:29.93
26.Femke, GroosDz&pc1:28.4994044921:30.22
27.Annelies, JeuringZPC Stadskanaal1:34.6594005621:34.28

BMLeandra, VedderHz&pc1:28.3996008661:27.84
BMAniek, BergsmaHz&pc1:30.8496010881:28.82


<< TOP >>
Programmanr. 7
07-02-2009 - 18:25
Heren, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Vincent, van IperenOrca2:16.7191061792:16.74
2.Maurits, MuthertZPC Stadskanaal2:20.4892009412:17.83
3.Marc, KremerAnker Team Groningen2:05.6990046672:20.82
4.Jeroen, StuutTrivia2:22.8688033152:21.11
5.Rory Bob, de HaanAnker Team Groningen2:05.4481006092:24.97
6.Ruben, PostNeptunia '242:37.6291066232:40.21
AFGEMWillem, van de EndeNeptunia '243:00.409305129


<< TOP >>
Programmanr. 8
07-02-2009 - 18:30
Dames, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Charlotte, MolZPC Bikkel Hoogeveen2:33.7091021382:33.89
2.Winnie, TimansDe Pinquin2:30.2691030902:34.95
3.Femke, LeenstraOrca2:40.5695030382:35.16
4.Jessie, SmedingOrca2:45.9095045282:47.82
5.Sanne, HuismanDz&pc2:46.1393019982:49.40
6.Marjolein, TissinghHz&pc2:48.2189041302:57.19


<< TOP >>
Programmanr. 9
07-02-2009 - 18:50
Heren, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jorke, WillemseOrca2:13.0493019772:12.91
2.Erik, HagtingNova2:11.5391008292:14.19
3.Jelmer, MeijerHz&pc2:16.0890019612:14.68
4.Gavin, van der WerfHz&pc2:14.4193029712:19.44
5.Dennis, WijbengaZPC Stadskanaal2:16.8690032832:19.63
6.Peter Paul, HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8493006512:20.45
7.Maxim, VeldhuisHz&pc2:24.7794001952:24.17
8.Sander, HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen2:22.9490012672:25.06
9.Gijs, GertsenOrca2:26.3093034852:27.05
10.Fabian, BuiringeTrivia2:28.6290062092:30.81
11.Olav, van der WalTrivia2:31.6993033992:31.12
12.Ricardo, BoltZPC Bikkel Hoogeveen2:40.0193035212:33.03
13.Tim, VondelingDe AquaflippersNT94020092:36.61
14.Niels, SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen2:42.7293004492:36.68
DISMaiko, PostmaDz&pc2:29.3094009632:24.96
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
07-02-2009 - 19:00
Dames, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wendan, PoelstraOrca2:21.3491024962:22.88
2.Marloes, OldenburgOrca2:20.8188032182:25.66
3.Mariëlle, ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen2:24.8491029742:27.59
4.Mariët, KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:26.3983011622:30.56
5.Mariska, MeemsZPC Stadskanaal2:29.4689028122:31.97
6.Rochelle, KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen2:28.6186019242:33.28
7.Paula, DuursmaDz&pc2:32.7293009822:35.24
8.Danielle, MiddelZPC Bikkel Hoogeveen2:34.8693012802:35.62
9.Rosanne, SchoonbeekTrivia2:36.0394026922:36.79
10.Joyce, DuurkenOrca2:38.6392059382:38.66
11.Baukje, HooghiemstraHz&pc2:37.9188018802:39.59
12.Beau, RijpersZPC Bikkel Hoogeveen2:38.0094026382:40.13
13.Jakonien, KosterZPC Bikkel Hoogeveen2:34.7194000682:40.27
14.Danielle, de BoerHz&pc2:40.8494047362:40.61
15.Rianne, HartmanOrca2:41.6795014622:40.80
16.Josephine, MeermanDz&pc2:38.9293042582:40.86
17.Ankie, van der MeerOrca2:42.3893005042:40.90
18.Anna, VisserHz&pc2:41.3894007742:42.80
19.Femke, GroosDz&pc2:50.3294044922:42.81
20.Fiona, van HeerdeOrca2:39.9194036602:42.90
21.Liza, SalverdaOrca2:40.9195005702:44.47
22.Hjordis, WagenaarHz&pc2:49.9895021702:47.92
23.Andrea, BandstraNeptunia '242:51.9895015202:49.75
24.Zoë, HendriksZPC Bikkel Hoogeveen2:50.9294050162:50.57
25.Gejanne, van HeukelemTrivia2:49.7392007282:52.36
26.Iris, VisserZpca2:51.8195047842:53.55
27.Myrthe, TalsmaTrivia2:46.6091068442:57.06
DISLeandra, VedderHz&pc2:49.1596008662:52.33
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., BM
AFGEMImke, OddingTrivia2:51.649501326
AFGEMEeke, van der WalTrivia2:31.739004150

BMAniek, BergsmaHz&pc3:05.0896010883:01.61


<< TOP >>
Programmanr. 11
07-02-2009 - 19:20
Heren, 100m vrije slagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Timon, EvenhuisAnker Team Groningen53.33900084353.56
2.Devi, WolthuizenTrivia53.79870388753.79
2.Chris, van VlietTrivia53.35910242553.79
4.Robert, KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen53.29910124154.17
5.Michiel, PunterOrca53.19840182354.26
6.Casper, HutHz&pc54.18780047155.70
7.Willem Kees, Roosde Vikings56.38940269356.68
8.Micheal, Westersde Vikings56.32920426356.74
9.Remco, KampsDz&pc55.61900146556.88
10.Aydin, HummelZcnf'3456.37920157756.91
11.Dennis, CramerZpca58.06920019956.98
12.Ward, van RijssenTrivia58.92920484158.73
13.Rick, MooijHz&pc56.14910657159.10
14.Tom, MoeskerZpca58.51920091759.61
15.Niels, KosterZPC Bikkel Hoogeveen53.24870185159.64
16.Kevin, MeindersDe Spatters59.23930076959.65
17.Marwin, IedemaDz&pc1:00.82920278359.76
18.Sverre, van de WalTrivia59.69900644959.79
19.Mike, KoelewijnHz&pc1:00.0893035971:00.71
20.Jelger, RietveldTrivia1:00.4292011091:00.76
21.Obbo, ScheeringaDe Aquaflippers1:02.2091020091:01.65
22.Stefan, PetersenDe Pinquin1:03.5094030671:02.48
23.Johan, WijmaDe Aquaflippers1:02.4993016891:02.50
24.Rycklef, EpemaDz&pc1:00.4592027871:02.56
25.Niels, van EckZPC Bikkel Hoogeveen51.5689007931:02.99
26.Pieter, GroosDz&pc1:04.0493049071:04.24
DISBernd, KobesenZPC Stadskanaal55.379300981
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMBas, BraunTrivia56.549106545
AFGEMTaco, WonderDe Spatters56.599303197
AFGEMRuben, BonnemaHz&pc1:09.449504389
AFGEMBram, ter EllenOrca1:02.699402689
AFGEMTim, BlauwNova58.449301345

BMDennis, BaalmanDe Aquaflippers1:07.6095008871:06.39


<< TOP >>
Programmanr. 12
07-02-2009 - 19:30
Dames, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse, KraaijeveldOrca55.37900211057.63
2.Femke, LeenstraOrca1:00.4195030381:00.26
3.Jose, SijbringDe Pinquin1:00.6793007021:01.03
4.Charlotte, MolZPC Bikkel Hoogeveen59.5191021381:01.09
5.Anouk, FriemanTrivia1:02.0395023901:01.27
6.Annelinde, VeldmanZpca1:02.5693027581:01.63
7.Nienke, van EckZPC Bikkel Hoogeveen59.2591008381:02.12
8.Mirthe, LanfermeijerTrivia1:02.4094000741:02.44
9.Rixt, VeldkampGzvw1:01.9494043441:02.73
10.Naomi, TouréTrivia1:00.8894016281:03.32
11.Jessie, SmedingOrca1:03.7095045281:03.55
12.Saskia, BergsmaZcnf'341:02.9593016861:03.83
13.Karin, GroenGzvw1:02.1895024401:04.14
14.Fraukje, PutsZPC Stadskanaal1:03.5692064701:04.89
15.Nanda, de VriesHz&pc1:03.0992043281:05.03
16.Roos, WielinkTrivia1:03.4494039621:05.12
17.Lysbeth, WiersmaHz&pc1:07.4192044861:05.26
18.Loes, WielinkTrivia1:04.8494039601:05.35
19.Stephanie, KoopmanGzvw1:05.3592025241:05.51
20.Nathalja, PragtNova1:05.7095000301:05.95
21.Elisabeth, MuthertZPC Stadskanaal1:05.3395000621:06.11
22.Marijke, PrasGzvw1:05.1392037001:06.91
23.Eline, Ligthartde Vikings1:06.1393017061:06.97
24.Freya, HolwerdaOrca1:05.2295027801:07.29
25.Heleen, de VriesBubble1:07.7593045381:08.07
26.Denise, KoerhuisDe Spatters1:08.8694003061:08.12
27.Iris, HartmanDe Pinquin1:10.1195026541:08.40
28.Nenne, VenemaDz&pc1:08.2695035861:08.85
29.Marjolein, TissinghHz&pc1:14.0589041301:10.14
30.Suzanne, TeubenDe Aquaflippers1:08.2892017361:10.41
31.Kelly, de JongHz&pc1:10.6195019201:10.56
32.Meike, DijkhuisZcm'861:10.1792004381:10.62
33.Myrna, GorterNeptunia '241:11.2095031581:10.80
34.Amarins, MengerDz&pc1:11.4394067161:12.21
35.Henny, de VriesHz&pc1:11.1395005561:12.22
AFGEMNynke, DijkstraHz&pc1:08.809501242
AFGEMGea, HagtingNova1:00.008801584

BMDesiree, VedderHz&pc1:07.8196008641:07.21
BMSanne, KammingaDe Aquaflippers1:11.6296043781:13.55


<< TOP >>
Programmanr. 13
07-02-2009 - 19:40
Heren, 50m rugslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sven, AlkemaOrca29.58930308328.53
2.Willem Kees, Roosde Vikings30.38940269329.76
3.Sander, HoogeveenZPC Bikkel Hoogeveen30.13900126730.57
4.Erik, NijholtDz&pc33.44940134931.67
5.Ruben, PostNeptunia '2432.89910662332.50
6.Niels, SchoemakerZPC Bikkel Hoogeveen32.84930044932.84
DISRory Bob, de HaanAnker Team Groningen27.39810060927.70
RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.
AFGEMWillem, van de EndeNeptunia '2432.239305129
AFGEMTaco, WonderDe Spatters31.849303197


<< TOP >>
Programmanr. 14
07-02-2009 - 19:45
Dames, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ilse, KraaijeveldOrca30.48900211030.62
2.Sylvia, DikTrivia33.99950106431.60
3.Wendan, PoelstraOrca31.61910249631.69
4.Chantal, NapHz&pc30.44890300431.75
5.Cynthia, van BeusekomTrivia33.32950013432.18
6.Jolanda, CnossenNeptunia '2432.71860071232.22
7.Monique, van der StruikZPC Stadskanaal32.51950250232.24
8.Mariëlle, ter StegeZPC Bikkel Hoogeveen31.40910297432.35
9.Manon, KuiperHz&pc33.24940030232.59
10.Danielle, MiddelZPC Bikkel Hoogeveen31.52930128032.98*
11.Simone, van der WalOrca33.44910463633.28
12.Anna, VisserHz&pc32.85940077433.72
13.Nathasja, BosZPC Stadskanaal33.97910036234.14*
14.Freya, HolwerdaOrca34.44950278034.19
15.Marlies, CramerZpca35.15950216434.33
16.Paula, DuursmaDz&pc34.36930098234.40
17.Zoë, HendriksZPC Bikkel Hoogeveen36.10940501635.68
18.Jolien, Bleichrodtde Vikings35.21920365036.00
19.Saskia, KruijerZcm'8637.08920427436.57
20.Andrea, BandstraNeptunia '24NT950152038.22
21.Annelies, JeuringZPC Stadskanaal38.76940056238.96


<< TOP >>
Programmanr. 15
07-02-2009 - 19:50
Heren, 50m vlinderslagJongens Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeroen, StuutTrivia24.89880331525.25
2.Timon, EvenhuisAnker Team Groningen26.07900084325.58
3.Marc, KremerAnker Team Groningen24.73900466725.79
4.Maurits, MuthertZPC Stadskanaal27.30920094127.20
5.Michiel, PunterOrca26.45840182327.38
6.Aydin, HummelZcnf'3427.63920157727.41
7.Roy, SmeengeTrivia27.84930555727.57
8.Robert, KlinkhamerZPC Bikkel Hoogeveen25.98910124127.67
9.Vincent, van IperenOrca27.42910617927.75
9.Chris, van VlietTrivia27.41910242527.75
11.Rick, MooijHz&pc27.89910657127.83
12.Bernd, KobesenZPC Stadskanaal27.68930098127.97
13.Peter Paul, HoutkampZPC Bikkel Hoogeveen29.46930065128.26
14.Dennis, BosHz&pc28.96920196528.41
15.Jorke, WillemseOrca29.08930197728.54
16.Maxim, VeldhuisHz&pc28.50940019528.56
17.Olav, van der WalTrivia30.39930339929.98
18.Kevin, MeindersDe Spatters29.79930076930.30
19.Tim, VondelingDe Aquaflippers29.51940200930.60
20.Ward, van RijssenTrivia30.59920484130.70
21.Sverre, van de WalTrivia31.15900644930.98
22.Timo, BurgerZcm'8632.83900462331.40
23.Fabian, BuiringeTrivia30.82900620932.05
24.Ricardo, BoltZPC Bikkel Hoogeveen32.56930352133.69


<< TOP >>
Programmanr. 16
07-02-2009 - 19:55
Dames, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kyra, RietveldTrivia29.33930062429.25
2.Marloes, OldenburgOrca29.31880321829.67
3.Femke, LeenstraOrca30.68950303830.14
4.Sanne, HuismanDz&pc30.44930199831.29
5.Rochelle, KirindongoZPC Bikkel Hoogeveen31.11860192431.94
6.Karin, GroenGzvw31.32950244031.98
7.Nikki, van der PijlZPC Stadskanaal32.67940395432.63
8.Minke, BettenDz&pc32.23940401232.72
9.Jessie, SmedingOrca33.89950452833.51HT
10.Roos, WielinkTrivia32.18940396233.55
11.Meike, DijkhuisZcm'8632.80920043833.68
12.Myrthe, TalsmaTrivia34.12910684433.99
13.Renske, de GrootDz&pc32.00930027634.06
14.Jakonien, KosterZPC Bikkel Hoogeveen32.47940006834.08
15.Esther, SchipperDe Aquaflippers33.72920157034.14
16.Ankie, van der MeerOrca32.94930050434.19
17.Maxime, de WildeDz&pc33.09930465834.30
18.Naomi, TouréTrivia35.98940162834.58
19.Loes, WielinkTrivia37.33940396034.69
20.Gejanne, van HeukelemTrivia33.34920072834.84
21.Nathalja, PragtNova33.72950003034.86
22.Nenne, VenemaDz&pc36.60950358634.93
23.Beau, RijpersZPC Bikkel Hoogeveen33.37940263835.30
24.Marjolein, TissinghHz&pc35.42890413036.63
25.Heleen, de VriesBubble35.29930453836.78
26.Myrna, GorterNeptunia '2440.28950315837.00
DISLiesbeth, HoekstraZpd35.229206404HD335
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMEeke, van der WalTrivia31.649004150
AFGEMImke, OddingTrivia37.389501326