Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  5 - 7 jaar
Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Alle, 25m rugslag  5 - 7 jaar
Nr. 8. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 11. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 12. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 13. Alle, 4 x 25m wisselslag  5 - 7 jaar
Nr. 14. Meisjes, 4 x 25m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 15. Jongens, 4 x 25m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 17. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 18. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 19. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 20. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 22. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 23. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 4 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 28. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 29. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 30. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 31. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2


Swimkick & Speedo wedstrijd deel 3


1 - SwimKickwedstrijd deel 320.1.08 - 15:00


Programmanr. 1
20.1.08 - 15:00
Jongens, 25m schoolslagJongens Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edgar BrokAquAmigos26.70000001726.48
2.Maxwell CouwenbergDe VennenNT00000MC38.76
SL

<< TOP >>
Programmanr. 1
20.1.08 - 15:00
Meisjes, 25m schoolslagMeisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura van EngelenAquAmigos26.96000035027.14
2.Annemijn SpohrWZV34.42000054828.49
3.Esther de LaatAquAmigos30.32000017429.34
4.Elise JocailleWZV28.04000054629.59
5.Sacha KimenaiDe VennenNT00000SK34.42
6.Cathy HekkerDe Vennen40.67000056237.95


<< TOP >>
Programmanr. 2
20.1.08 - 15:02
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harm van de HeijdenAquAmigosNT98024651:01.26
2.Jarno KoremanDe VennenNT99011791:03.71
3.Bart JanssenAquAmigosNT98024711:04.62
4.Marnix VerhoefWZV1:08.2199008951:09.53
5.Ayrton CouwenbergDe VennenNT99000AC1:13.62
6.Brian KorthoutAquAmigosNT98024731:17.04FJ 1
7.Tim VerhoevenAquAmigosNT99014611:17.04FJ 2
SL
DISThomas van den LindenWZV1:11.399900893
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NGBjorn van RielDe Vennen1:00.889800981
AFGEMNiels JacobsAquAmigosNT9802469


<< TOP >>
Programmanr. 3
20.1.08 - 15:05
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Roxanne KouwenbergWZV1:01.2298025901:02.79
2.Anouk IJpelaarDe VennenNT99018361:04.25
3.Lynn van EsWZV1:04.3299014621:04.40
4.Laura de SmitDe VennenNT99012191:06.90
5.Mélissa MortkoWZV1:08.5499014641:12.15
6.Nicky van LierDe Vennen1:16.5499009001:18.19


<< TOP >>
Programmanr. 4
20.1.08 - 15:08
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tom MonsieursDe VennenNT97000TM1:00.71
2.Wout KoningsDe Treffers1:05.9197029751:01.79
3.Daan HorstenWZVNT97030931:05.08


<< TOP >>
Programmanr. 5
20.1.08 - 15:10
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Micky WinkelmolenWZV54.06970362455.58
2.Manon in 't GroenDe Vennen58.02970427256.48
3.Carlijn de WinWZV59.0297039301:00.31
4.Renee de JongDe TreffersNT97000001:12.77


<< TOP >>
Programmanr. 6
20.1.08 - 15:12
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van MeelAquAmigosNT960418956.93


<< TOP >>
Programmanr. 7
20.1.08 - 15:13
Jongens, 25m rugslagJongens Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Edgar BrokAquAmigos24.13000001724.07
2.Maxwell CouwenbergDe VennenNT00000MC44.72

<< TOP >>
Programmanr. 7
20.1.08 - 15:13
Meisjes, 25m rugslagMeisjes Minioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Laura van EngelenAquAmigos23.64000035024.07
2.Esther de LaatAquAmigos26.45000017427.80
3.Annemijn SpohrWZV30.16000054828.41
4.Elise JocailleWZV31.02000054629.46
5.Cathy HekkerDe Vennen32.32000056230.80
6.Sacha KimenaiDe VennenNT00000SK34.12


<< TOP >>
Programmanr. 8
20.1.08 - 15:15
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harm van de HeijdenAquAmigosNT980246555.08
1.Brian KorthoutAquAmigosNT980247355.08
3.Jarno KoremanDe VennenNT990117959.10
RC
4.Marnix VerhoefWZVNT99008951:02.91
5.Ayrton CouwenbergDe VennenNT99000AC1:04.46
6.Tim VerhoevenAquAmigosNT99014611:05.63
7.Thomas van den LindenWZV1:13.3699008931:08.55
8.Bart JanssenAquAmigosNT98024711:11.84
NGBjorn van RielDe Vennen1:06.759800981
AFGEMNiels JacobsAquAmigosNT9802469


<< TOP >>
Programmanr. 9
20.1.08 - 15:18
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicky van LierDe Vennen1:01.89990090057.12
2.Anouk IJpelaarDe VennenNT99018361:04.19FJ 1
3.Laura de SmitDe VennenNT99012191:04.19FJ 2
4.Roxanne KouwenbergWZV1:03.9998025901:07.37
5.Lynn van EsWZV1:01.3999014621:08.90
6.Mélissa MortkoWZV1:06.4799014641:10.15


<< TOP >>
Programmanr. 10
20.1.08 - 15:21
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan HorstenWZVNT970309358.06
2.Tom MonsieursDe VennenNT97000TM1:02.88
3.Wout KoningsDe Treffers1:12.4297029751:03.31


<< TOP >>
Programmanr. 11
20.1.08 - 15:23
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Micky WinkelmolenWZV57.98970362456.61
2.Carlijn de WinWZV59.56970393059.35
3.Manon in 't GroenDe VennenNT97042721:02.15
4.Renee de JongDe TreffersNT97000001:07.53


<< TOP >>
Programmanr. 12
20.1.08 - 15:24
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin van MeelAquAmigosNT960418949.03


<< TOP >>
Programmanr. 14
20.1.08 - 15:28
Meisjes, 4 x 25m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.WZV 1WZVNT1:48.21
Carlijn de Win
Micky Winkelmolen
97
97
Lynn van Es
Mélissa Mortko
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 15
20.1.08 - 15:29
Jongens, 4 x 25m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.AquAmigos 1AquAmigosNT2:01.62
Brian Korthout
Harm van de Heijden
98
98
Niels Jacobs
Bart Janssen
98
98


<< TOP >>
2 - Speedowedstrijd deel 320.1.08 - 16:00


Programmanr. 16
20.1.08 - 16:00
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hein LafeberTrb/Res1:46.1598004351:42.08
2.Joris NieuwkoopDe Treffers1:48.0098004251:50.46
3.Niels van den HoutAquAmigos2:02.6298012691:51.76
4.Sven van der PolWZV1:58.5598002911:57.27
5.Mitchel SchollenWZV2:10.9298015432:01.07
6.Kjell VissersTrb/ResNT98017532:11.85
7.Lars van TuylDe Treffers2:24.0999004252:16.50
8.Noël HeidtTrb/ResNT99003912:19.25


<< TOP >>
Programmanr. 17
20.1.08 - 16:06
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maaike ZandbergTrb/Res1:36.0799011381:38.87
2.Cynthia van den BroekTrb/Res1:43.9499013381:48.18
3.Baukje van HestTrb/Res1:53.9399013401:50.83
4.Paula SchellekensTrb/Res1:52.1800003681:54.22
5.Pleun HuigensDe Treffers2:01.9599003641:58.43


<< TOP >>
Programmanr. 18
20.1.08 - 16:09
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvo BulhamDe VennenNT97010733:17.84
50m:46.30200m:3:17.84
2.Stefan HoekstraTrb/ResNT97002233:20.59
50m:49.27200m:3:20.59
3.Ruben SchellekensTrb/Res3:28.0497027473:27.25
50m:49.60200m:3:27.25
4.Loek FliervoetWZVNT97017933:34.55
50m:52.76200m:3:34.55
5.Erwin IjpelaarDe VennenNT97010713:35.20
50m:55.95200m:3:35.20
6.Rory PullesWZVNT97017953:38.09
50m:52.94200m:3:38.09
7.Rick van den BoerTrb/ResNT97004133:53.86
50m:57.46200m:3:53.86
DISLuca NieuwkoopDe TreffersNT97011633:56.14
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:55.73200m:3:56.14
DISThijs VerreckDe TreffersNT97019154:05.21
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:03.78200m:4:05.21
AFGEMDennis BakkDe VennenNT9702433


<< TOP >>
Programmanr. 19
20.1.08 - 16:14
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva van GinnekenDe Vennen1:46.1398001641:41.77
2.Rachel de VetDe Vennen1:52.1398005281:49.29
3.Lisan TjioeTrb/Res1:50.6298007361:49.78
4.Yara HoofsTrb/ResNT98024541:52.69
5.Chantal DentzAquAmigos2:01.2298017261:56.49
6.Jip LangermansAquAmigos2:00.2298021741:57.27
7.Renée vd BesselaarAquAmigos2:05.0498017281:57.48
8.Kim VerstijnenTrb/ResNT98024561:58.74
9.Ilona van GinnekenTrb/Res2:08.1898015801:59.41
10.Lisa CoppelmansAquAmigos2:08.1998012502:01.70
11.Maud SchalkenTrb/Res2:04.9198017902:03.28
12.Amy van DelftTrb/ResNT98024502:04.50
13.Ilse CoppelmansAquAmigosNT98012542:05.83
14.Anne BakkerWZV2:16.8998021682:07.28
15.Esther de WijsWZV2:14.5498017322:13.16
16.Cynthia van der HeijdenAquAmigosNT98022302:18.28
17.Evelien BeenhakkersDe TreffersNT98027282:20.08
DISSanne WertherAquAmigos2:14.269801256
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
DISManon WesterveldAquAmigos2:15.0098012582:03.40
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMBerber DamenAquAmigos2:07.269802172


<< TOP >>
Programmanr. 20
20.1.08 - 16:24
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter RietveldTrb/Res1:21.4296010811:22.16
2.Bram van HeuvenDe Treffers1:32.7696005231:25.25
3.Bart GubbelsTrb/Res1:34.0696020151:27.15
4.Floris LafeberTrb/Res1:33.5796021431:28.95
5.Thijs ToonenDe TreffersNT96006151:36.25
6.Koen van den BoerTrb/Res1:44.2396004291:41.86
7.Luc de BontWZV1:47.2596017011:42.50
8.Lucas van NeervenDe TreffersNT96023091:44.90
9.Bart CornelissenTrb/ResNT96026451:46.45
10.Tom DondersTrb/ResNT96036771:48.92
11.Martijn BolkenbaasTrb/Res1:51.0996026511:49.33
12.Antonio DedaAquAmigos2:02.6496035471:57.60
NG.ZAPatrick MommersteegAquAmigos2:02.959602721


<< TOP >>
Programmanr. 21
20.1.08 - 16:31
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne VerhoefWZV1:57.3197025101:45.85
2.Isa van DartelDe TreffersNT97040341:54.42
3.Steffi KieboomTrb/Res1:57.4297016201:56.48
4.Lenny van TuylDe TreffersNT97026361:57.51
5.Carina SpronkTrb/Res2:00.0897023821:57.97
6.Daniek PeppensterTrb/Res2:00.9497029161:58.35
7.Lara VerdonkTrb/Res1:55.6597037521:59.62
8.Carlijn BalversWZV2:05.8297012381:59.88
9.Laura HoogervorstAquAmigosNT97030701:59.97
DISLisa BonhofTrb/Res1:52.2797035721:49.01
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 22
20.1.08 - 16:36
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas RietveldTrb/Res2:18.4894018032:16.87
50m:31.12100m:1:06.00200m:2:16.87
2.Stan BrokAquAmigos2:39.1994014732:36.78
50m:34.59100m:1:15.02200m:2:36.78
3.Rick HoekstraTrb/Res2:43.6495014372:38.50
50m:36.07100m:1:16.72200m:2:38.50
4.Dennis MustersTrb/Res2:43.1394036052:39.84
50m:36.96100m:1:17.65200m:2:39.84
5.Nick EversAquAmigos2:43.7195021712:40.06
50m:35.99100m:1:16.46200m:2:40.06
6.Wouter van NeervenDe TreffersNT94027612:40.75
50m:35.43100m:1:17.38200m:2:40.75
7.Wilko HeemskerkDe Treffers2:48.1895043222:41.37
50m:37.53100m:1:20.14200m:2:41.37
8.Dennis van KriekenDe Treffers2:51.6695012472:42.35
50m:38.21100m:1:20.39200m:2:42.35
9.Bart de BontWZV2:46.2194027252:50.44
50m:38.55100m:1:23.05200m:2:50.44
10.Jordy de BruijnDe Vennen2:46.9594040152:51.74
50m:37.33100m:1:21.11200m:2:51.74
11.Bram van GinnekenDe VennenNT95013853:04.13
50m:40.26100m:1:29.01200m:3:04.13
12.Norell RoomerWZV3:25.3995044193:15.96
50m:40.90100m:1:30.99200m:3:15.96
13.Mitch OnnesDe Vennen3:35.4195041373:33.36
50m:47.74100m:1:42.19200m:3:33.36
14.Jashja KempAquAmigos3:41.8295045733:55.08
50m:47.45100m:1:46.34200m:3:55.08


<< TOP >>
Programmanr. 23
20.1.08 - 16:48
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle de BruijnTrb/Res2:31.5795030902:23.44
50m:32.13100m:1:08.03200m:2:23.44
2.Kim SmuldersTrb/Res2:26.5795012482:24.21
50m:33.76100m:1:10.42200m:2:24.21
3.Anne KlijbergWZV2:37.0995039742:32.82
50m:33.48100m:1:11.26200m:2:32.82
4.Indy DiependaalTrb/Res2:39.4895049762:36.65
50m:35.88100m:1:57.58200m:2:36.65
5.Femke van HestTrb/Res2:52.1696042942:37.51
50m:36.06100m:1:16.20200m:2:37.51
6.Sanne de LaatAquAmigosNT95027302:37.57
50m:36.42100m:1:15.60200m:2:37.57
7.Manon BalversWZV2:48.0595020422:48.19
50m:36.69100m:1:18.69200m:2:48.19
8.Kayleigh BrouwersTrb/Res2:54.8496034722:48.64
50m:38.04100m:1:21.41200m:2:48.64
9.Renate PeppensterTrb/Res2:57.8696042982:49.88
50m:38.94100m:1:22.57200m:2:49.88
10.Daphne VerstijnenTrb/Res2:58.2696038442:53.13
50m:39.18100m:1:24.15200m:2:53.13
10.Sanne van der SchansWZV3:05.8096027142:53.13
50m:38.34100m:1:21.93200m:2:53.13
12.Amy KieboomTrb/Res2:56.3995025802:54.29
50m:37.48100m:1:21.76200m:2:54.29
13.Marloes BökeTrb/Res2:51.0695020122:54.32
50m:39.18100m:1:22.68200m:2:54.32
14.Simone BalversWZV3:03.9896008783:03.62
50m:41.45100m:1:27.48200m:3:03.62
15.Renske ZandbergTrb/Res3:19.1696048323:10.70
50m:41.16100m:1:31.73200m:3:10.70
16.Wiyanna van BelleAquAmigosNT96008003:11.86
50m:42.68100m:1:32.45200m:3:11.86
17.Celine van HoutumWZV3:27.2696045083:12.86
50m:42.73100m:1:32.26200m:3:12.86
18.Nikki HoofsTrb/Res3:34.4296028143:13.81
50m:42.31100m:1:31.92200m:3:13.81
19.Janneke de WijsWZV3:28.4396027163:19.51
50m:42.38100m:1:34.12200m:3:19.51
20.Romy HekkerDe Vennen3:32.9596032083:26.10
50m:41.27100m:1:34.81200m:3:26.10
21.Anastasia NovikovaTrb/Res3:32.2696049963:31.45
50m:40.57100m:1:36.38200m:3:31.45
22.Brynne van BelleAquAmigosNT95050503:38.36
50m:44.75100m:1:40.65200m:3:38.36
23.Yanniek DamenAquAmigos3:44.5096006703:43.85
50m:47.51100m:1:46.15200m:3:43.85


<< TOP >>
Programmanr. 24
20.1.08 - 17:06
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hein LafeberTrb/Res45.26980043547.19
DISMitchel SchollenWZVNT980154350.80
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNiels van den HoutAquAmigosNT980126957.62
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJoris NieuwkoopDe TreffersNT98004251:00.70
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISSven van der PolWZV1:04.7898002911:01.26
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISLars van TuylDe TreffersNT99004251:14.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNoël HeidtTrb/ResNT99003911:19.34
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKjell VissersTrb/ResNT98017531:30.55
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 25
20.1.08 - 17:09
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Cynthia van den BroekTrb/Res1:48.3499013381:47.81
2.Paula SchellekensTrb/Res2:08.3900003682:04.82
3.Maaike ZandbergTrb/Res2:10.5199011382:05.39
4.Pleun HuigensDe Treffers2:05.5799003642:05.67
DISBaukje van HestTrb/Res2:18.0199013402:14.59
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 26
20.1.08 - 17:12
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Stefan HoekstraTrb/Res1:22.0397002231:20.52
2.Yvo BulhamDe Vennen1:21.8097010731:23.04
3.Erwin IjpelaarDe Vennen1:26.2597010711:27.00
4.Ruben SchellekensTrb/Res1:27.1497027471:30.99
5.Rick van den BoerTrb/Res1:30.0297004131:32.68
6.Rory PullesWZV1:39.4097017951:33.74
7.Loek FliervoetWZV1:30.0297017931:33.79
8.Luca NieuwkoopDe Treffers1:37.0297011631:40.68
9.Thijs VerreckDe Treffers1:38.0497019151:41.08


<< TOP >>
Programmanr. 27
20.1.08 - 17:17
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva van GinnekenDe Vennen1:33.2998001641:30.14
2.Rachel de VetDe Vennen1:47.0998005281:40.82
3.Lisan TjioeTrb/Res1:51.1098007361:47.29
4.Maud SchalkenTrb/Res1:52.6098017901:50.85
5.Jip LangermansAquAmigosNT98021741:54.39
6.Yara HoofsTrb/Res1:58.9798024541:54.66
7.Renée vd BesselaarAquAmigos1:55.9698017281:55.10
8.Esther de WijsWZV1:53.0398017321:55.41
9.Manon WesterveldAquAmigos1:53.7598012581:55.72
10.Chantal DentzAquAmigos1:59.9598017261:58.58
11.Lisa CoppelmansAquAmigos1:53.7798012501:59.96
12.Anne BakkerWZV1:57.4598021682:02.10
13.Ilona van GinnekenTrb/ResNT98015802:02.59
14.Sanne WertherAquAmigos2:17.7498012562:07.18
15.Ilse CoppelmansAquAmigos2:12.6098012542:07.82
16.Amy van DelftTrb/Res2:27.1398024502:17.10
DISCynthia van der HeijdenAquAmigos2:21.669802230
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISKim VerstijnenTrb/Res2:21.009802456
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
DISEvelien BeenhakkersDe TreffersNT98027281:54.23
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMBerber DamenAquAmigos2:12.949802172


<< TOP >>
Programmanr. 28
20.1.08 - 17:27
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Peter RietveldTrb/ResNT96010815:20.45
50m:36.39100m:1:17.26200m:2:40.10400m:5:20.45
2.Floris LafeberTrb/ResNT96021435:53.90
50m:36.89100m:1:20.33200m:2:52.70400m:5:53.90
3.Bart GubbelsTrb/Res6:56.7296020155:55.57
50m:38.47100m:1:22.43200m:2:54.56400m:5:55.57
4.Bram van HeuvenDe TreffersNT96005236:05.94
50m:39.34100m:1:25.68200m:3:00.07400m:6:05.94
5.Thijs ToonenDe TreffersNT96006156:19.30
50m:42.12100m:1:28.93200m:3:03.43400m:6:19.30
6.Koen van den BoerTrb/ResNT96004296:40.44
50m:44.92100m:1:33.92200m:3:16.55400m:6:40.44
7.Lucas van NeervenDe TreffersNT96023097:10.81
50m:48.60100m:1:42.72200m:3:32.67400m:7:10.81
8.Tom DondersTrb/ResNT96036777:20.64
50m:43.45100m:1:37.60200m:3:31.26400m:7:20.64
9.Martijn BolkenbaasTrb/ResNT96026517:28.72
50m:47.81100m:1:43.98200m:3:40.15400m:7:28.72
10.Bart CornelissenTrb/ResNT96026457:42.32
50m:51.15100m:1:48.97200m:3:48.61400m:7:42.32
11.Antonio DedaAquAmigosNT96035477:53.38
50m:49.86100m:1:48.19200m:3:49.54400m:7:53.38
NG.ZAPatrick MommersteegAquAmigosNT9602721


<< TOP >>
Programmanr. 29
20.1.08 - 17:36
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne VerhoefWZVNT97025101:44.06
2.Lenny van TuylDe TreffersNT97026361:47.95
3.Carlijn BalversWZVNT97012381:51.70
4.Lisa BonhofTrb/ResNT97035721:56.51
5.Carina SpronkTrb/ResNT97023822:02.50
6.Daniek PeppensterTrb/ResNT97029162:04.47
7.Steffi KieboomTrb/ResNT97016202:08.25
8.Laura HoogervorstAquAmigosNT97030702:10.57
DISIsa van DartelDe TreffersNT97040342:16.58
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 30
20.1.08 - 17:38
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick HoekstraTrb/Res3:06.8995014373:05.55
50m:42.48100m:1:29.07200m:3:05.55
2.Stan BrokAquAmigos3:10.8694014733:09.93
50m:43.14100m:1:32.27200m:3:09.93
3.Thomas RietveldTrb/Res3:16.1994018033:12.86
50m:44.39100m:1:35.00200m:3:12.86
4.Jordy de BruijnDe Vennen3:30.0894040153:23.26
50m:44.39100m:1:34.40200m:3:23.26
5.Wouter van NeervenDe TreffersNT94027613:27.26
50m:45.82100m:1:38.76200m:3:27.26
6.Bart de BontWZV3:40.0994027253:36.94
50m:49.69100m:1:47.34200m:3:36.94
7.Dennis MustersTrb/Res3:34.8094036053:40.28
50m:52.32100m:1:48.08200m:3:40.28
8.Nick EversAquAmigos3:40.0695021713:40.60
50m:51.12100m:1:47.37200m:3:40.60
9.Jashja KempAquAmigos4:04.3295045733:56.41
50m:53.24100m:1:53.73200m:3:56.41
10.Bram van GinnekenDe Vennen4:16.0595013854:09.29
50m:56.60100m:2:00.76200m:4:09.29
11.Norell RoomerWZV4:25.6195044194:12.25
50m:54.50100m:1:59.64200m:4:12.25
12.Mitch OnnesDe Vennen4:16.2995041374:31.30
50m:1:00.28100m:2:09.85200m:4:31.30
DISWilko HeemskerkDe TreffersNT95043223:53.86
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:52.67100m:1:52.92200m:3:53.86


<< TOP >>
Programmanr. 31
20.1.08 - 17:52
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Anne KlijbergWZV3:20.0995039743:14.66
50m:42.57100m:1:32.50200m:3:14.66
2.Indy DiependaalTrb/Res3:23.7095049763:23.62
50m:43.91100m:1:36.10200m:3:23.62
3.Kayleigh BrouwersTrb/Res3:33.7196034723:24.60
50m:46.94100m:1:39.12200m:3:24.60
4.Sanne van der SchansWZV3:35.2096027143:26.45
50m:45.69100m:1:38.76200m:3:26.45
5.Femke van HestTrb/Res3:38.0696042943:26.71
50m:47.11100m:1:40.48200m:3:26.71
6.Sanne de LaatAquAmigosNT95027303:27.16
50m:45.93100m:1:37.90200m:3:27.16
7.Marloes BökeTrb/Res3:43.8995020123:29.56
50m:48.61100m:1:42.78200m:3:29.56
8.Amy KieboomTrb/Res3:33.1495025803:33.04
50m:46.23100m:1:40.20200m:3:33.04
9.Celine van HoutumWZV3:46.2896045083:37.77
50m:51.90100m:1:47.11200m:3:37.77
10.Wiyanna van BelleAquAmigosNT96008003:38.92
50m:47.98100m:1:44.83200m:3:38.92
11.Anastasia NovikovaTrb/Res3:47.7996049963:45.96
50m:48.78100m:1:46.45200m:3:45.96
12.Renate PeppensterTrb/Res3:56.3796042983:49.25
50m:52.87100m:1:52.40200m:3:49.25
13.Daphne VerstijnenTrb/Res3:51.6496038443:51.19
50m:53.39100m:1:52.54200m:3:51.19
14.Janneke de WijsWZV3:47.0096027163:51.73
50m:51.73100m:1:50.86200m:3:51.73
15.Yanniek DamenAquAmigos4:08.2696006703:52.43
50m:53.62100m:1:52.46200m:3:52.43
16.Nikki HoofsTrb/Res4:03.5896028143:54.48
50m:51.59100m:1:51.33200m:3:54.48
17.Renske ZandbergTrb/Res4:09.0796048324:00.60
50m:55.32100m:1:55.95200m:4:00.60
18.Brynne van BelleAquAmigosNT95050504:08.59
50m:53.86100m:1:58.74200m:4:08.59