Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag  Junioren 2 en later
Nr. 6. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Meisjes, 100m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 10. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 4 en later
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vlinderslag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 18. Meisjes, 200m schoolslag  Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 100m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 20. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 21. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 23. Meisjes, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 100m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 26. Dames, 100m vlinderslag  Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 28. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 31. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 32. Jongens, 4 x 100m wisselslag  Junioren 4 en later


KNZB Zwemcompetitie Landelijke C deel 3
Veenendaal, 13.1.2008


Programmanr. 1
13-01-2008
Dames, 4 x 200m vrije slag

Senioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC9:32.109:32.04
Lisanne Wildekamp
Mariëlle Janssen
Rita van der Horst
Susanne Bos
88
82
69
91
31.891:07.13
2.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK9:35.199:43.98
Ivana Lingen
Elles van Leeuwen
Babette Dessing
Linda Kempen
93
86
85
92
32.481:08.672:26.232:26.23
3.Aquarijn 1Aquarijn9:54.2710:04.66
Iris Selten
Zoë van Zijl
Michelle Geisler
Anne Willers
92
95
95
93
32.161:07.662:23.252:23.25


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-01-2008
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn1:38.681:36.5245.051:36.52
2.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK1:37.341:39.3947.891:39.39
3.Laura ter Stege9602364RZC1:43.161:40.1548.851:40.15
4.Vera Willers9602076Aquarijn1:37.601:40.7348.481:40.73
5.Vera Martens9600852RZC1:51.471:45.9349.821:45.93
6.Noa van Schaik9604856WIDEX GZC DONKNT1:46.9349.561:46.93
7.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK1:50.711:47.8151.181:47.81
8.Lodieke Rodenburg9801094RZC1:53.951:50.5353.571:50.53
9.Jessica van de Geer9605338Aquarijn1:52.841:51.2952.021:51.29
10.Aurelie Pinede9600562RZC1:53.861:52.4851.891:52.48
11.Anne Vergeer9702386WIDEX GZC DONKNT1:59.5156.631:59.51
12.Djan Mattijssen9703550RZC2:05.422:01.4555.452:01.45
13.Lotte de Brabander9801470RZC2:03.482:02.0357.432:02.03
DISElise ter Elst9801468RZC2:29.06AE
DISMarsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK2:04.582:02.60SK58.852:02.60


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-01-2008
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mark Huistra9600297RZC39.2939.02
2.Stijn van Duinhoven9601655RZC41.8042.42
3.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK43.1744.04
4.Bas Neeleman9603015RZC44.9844.47
5.Joshua Verkuil9700859Aquarijn47.1245.60
6.Tim Bredenhof9702243Aquarijn48.0046.17
7.Colin van der Bijl9700631Aquarijn45.7146.64
8.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK48.2847.95
9.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONK48.7149.92
10.Mees van Duinhoven9801189RZC53.7050.36
11.Michael den Oudsten9703181Aquarijn51.4451.25
12.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK54.1553.86
13.Luc Huistra9800627RZC1:07.5159.17


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-01-2008
Meisjes, 100m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Zoë van Zijl9500136Aquarijn1:18.381:18.2038.071:18.20
2.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK1:23.561:21.5739.831:21.57
3.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONK1:21.711:22.2040.161:22.20
4.Liza van Dijk9502290RZC1:25.701:22.4239.211:22.42
5.Michelle Geisler9502514Aquarijn1:27.641:25.0041.601:25.00
6.Georgette Wortelboer9602144RZC1:34.331:33.6845.851:33.68
7.Emmy Tuithof9503418Aquarijn1:37.231:33.9247.361:33.92
8.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK1:44.971:36.1844.941:36.18
9.Meike Kolthof9406668WIDEX GZC DONK1:38.471:38.71FJ 147.441:38.71
10.Janita Verkuil9503320Aquarijn1:41.791:38.71FJ 21:38.71
11.Renate Oskam9405036WIDEX GZC DONK1:37.991:39.2947.861:39.29
12.Linn Ampts9503672RZC1:39.981:41.6746.351:41.67


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-01-2008
Jongens, 200m schoolslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Stefan Timmermans9403015RZC3:20.603:11.9541.801:31.113:11.95
2.Tom Brouwers9402027RZC3:21.263:14.2942.951:31.823:14.29
3.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK3:24.513:21.7346.421:37.543:21.73
4.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK4:06.413:36.1648.201:42.803:36.16
5.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONK3:35.713:39.6050.101:46.483:39.60
DISKjeld van Keulen9502031Aquarijn3:42.423:46.57SL3:46.57
DISRobin Sabatino9503337RZC4:46.794:25.81SH/SD55.302:04.594:25.81


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-01-2008
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Mariëlle Janssen8200760RZC31.0031.60
2.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK31.7531.80
3.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC34.1232.89
4.Jip Mulkens9402538Aquarijn33.2233.80
5.Rita van der Horst6900260RZC34.6434.64
6.Iris Selten9202840Aquarijn35.8635.60
7.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK34.7536.24
8.Marieke van Dodeweerd8600896RZC34.8936.48
9.Sarike de Bruin9103986WIDEX GZC DONK39.2439.60
10.Lineke van Hall8102058Aquarijn41.2541.59


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-01-2008
Heren, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:45.542:39.4335.441:16.342:39.43
2.John van Susteren8502549RZC2:34.032:39.8034.921:15.362:39.80
3.Kevin van Susteren8903085RZC2:44.002:44.8635.101:17.642:44.86
4.Tijmen Benthem8700191RZC2:52.922:52.3937.541:20.922:52.39
5.Vincent Okkersen8902311Aquarijn2:56.812:55.4538.451:23.292:55.45
6.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK2:51.702:58.5239.521:24.822:58.52
7.Barend Kamphuis8100835Aquarijn3:14.503:15.0342.031:31.093:15.03
DISBastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK2:44.942:45.58SK36.431:18.732:45.58
DISReinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK2:47.512:52.65SD36.731:21.352:52.65


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-01-2008
Meisjes, 100m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Sanne Rodenburg9404714RZC1:07.851:06.7031.461:06.70
2.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK1:07.531:08.0432.761:08.04
3.Anne Willers9305626Aquarijn1:07.601:08.5833.171:08.58
4.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK1:09.911:09.2033.291:09.20
5.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK1:09.871:12.1334.611:12.13
6.Amalia Pechler9300588Aquarijn1:13.921:12.1734.141:12.17
7.Marlot Langlere9301022Aquarijn1:10.921:13.4434.971:13.44
8.Emma van Doorn9503668RZC1:18.421:17.7636.861:17.76
9.Rosa Gonzales Cortez9505302RZC1:23.821:18.0135.601:18.01


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK2:24.362:21.8230.592:21.82
2.Pascal Timmermans9202349RZC2:23.742:22.8629.232:22.86
3.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK2:22.702:23.9830.002:23.98
4.Puck Smit9303357RZC2:35.382:34.7932.002:34.79
5.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC2:42.542:39.0834.302:39.08
6.Jochem Benthem9203293RZC2:40.212:42.6735.652:42.67
7.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK2:41.162:44.2535.302:44.25
8.Jesse Schaekers9301987Aquarijn2:47.882:49.1236.182:49.12
9.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn2:59.952:51.0736.802:51.07
10.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK2:47.322:51.5740.732:51.57
11.Jesper de Jong9300775Aquarijn2:51.172:51.6238.312:51.62
12.Lennart Okkersen9200977Aquarijn2:54.192:53.4236.392:53.42
13.Mark van den Heuvel9303553RZC3:03.732:57.7134.122:57.71


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-01-2008
Dames, 200m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Susanne Bos9100364RZC2:40.162:41.7334.452:41.73
2.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK2:41.072:43.0234.422:43.02
3.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK2:48.182:52.1336.192:52.13
4.Marlous de Jong9001782Aquarijn2:53.092:52.1938.812:52.19
5.Moira van der Bijl9000288Aquarijn2:55.642:57.5938.142:57.59
6.Henriëtte Nooter9006602RZC3:03.283:01.1039.393:01.10
DISMara Diks9000842Aquarijn2:57.263:00.64RC40.023:00.64
NGVivian de Jong9307074WIDEX GZC DONKNT


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-01-2008
Jongens, 100m vlinderslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Roy Awater9100043RZC1:01.631:02.7027.701:02.70
2.Bart Beumer9104547RZC1:10.391:07.9830.851:07.98
3.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC1:10.361:08.6431.461:08.64
4.Wouter Kaman9300241Aquarijn1:09.531:10.2031.601:10.20
5.Peter Koning9101277WIDEX GZC DONK1:11.481:11.1532.591:11.15
6.Tom van Silfhout9104551RZC1:14.561:13.5133.001:13.51
7.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK1:13.651:14.7032.761:14.70
8.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn1:13.481:15.9433.681:15.94
9.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK1:14.641:16.8934.521:16.89
10.Brian Grootveld9001053Aquarijn1:22.041:22.3036.141:22.30
11.Tom Balfoort9106815AquarijnNT1:25.9037.961:25.90
NGMichiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONK1:22.90
niet gestart door vervanging


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-01-2008
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK2:30.232:39.3237.131:17.762:39.32
2.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC2:52.832:41.9838.571:19.702:41.98
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn2:54.562:43.7838.821:20.232:43.78
4.Iris Selten9202840Aquarijn2:45.842:47.5439.021:21.022:47.54
5.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK2:47.862:48.5340.151:22.592:48.53
6.Marieke van Dodeweerd8600896RZC2:52.362:49.6140.441:22.892:49.61
7.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK3:10.413:11.1345.411:32.823:11.13


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-01-2008
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Raynor Wolf8903663RZC55.2654.8226.2354.82
2.Tim Wagenmans9104945Aquarijn54.6655.2026.5755.20
3.Stefan van Susteren8703283RZC57.2257.4827.2357.48
4.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK57.3357.5428.0457.54
5.Kevin van Susteren8903085RZC57.2858.0427.1758.04
6.Vincent Okkersen8902311Aquarijn55.8658.6327.4258.63
7.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK58.121:00.6428.761:00.64
8.Barend Kamphuis8100835Aquarijn1:02.831:04.7430.161:04.74
9.John van Susteren8502549RZC56.621:08.4131.521:08.41
10.Michiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONKNT1:08.6533.081:08.65
AFGEMJeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK1:09.58
NGKasper Boers8100165Aquarijn1:01.35


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-01-2008
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Denise Schulpen9700158Aquarijn36.4938.02
2.Maud Megens9601094WIDEX GZC DONK40.7540.20
3.Vera Martens9600852RZC42.7042.05
4.Laura ter Stege9602364RZC44.2642.64
5.Vera Willers9602076Aquarijn46.8644.68
6.Aurelie Pinede9600562RZC45.2645.39
7.Marsha van den Heuvel9801154WIDEX GZC DONK48.1448.89
8.Noa van Schaik9604856WIDEX GZC DONK46.9349.29
9.Anne Vergeer9702386WIDEX GZC DONK50.2949.89
10.Jessica van de Geer9605338Aquarijn49.3950.53
11.Djan Mattijssen9703550RZC52.0250.76
12.Eileen Duits9800842WIDEX GZC DONK50.5552.21
13.Lodieke Rodenburg9801094RZC52.7653.57
DISElise ter Elst9801468RZC51.48RE
DISLotte de Brabander9801470RZCNT58.94RH


<< TOP >>
Programmanr. 17
13-01-2008
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Stijn van Duinhoven9601655RZC1:44.381:44.3950.541:44.39
2.Joshua Verkuil9700859Aquarijn1:49.791:46.33FJ 150.081:46.33
3.Mark Dros9601509WIDEX GZC DONK1:44.861:46.33FJ 250.801:46.33
4.Paul van Grol9602951WIDEX GZC DONK1:46.371:46.3550.681:46.35
5.Mark Huistra9600297RZC1:46.591:48.3650.421:48.36
6.Colin van der Bijl9700631Aquarijn1:54.261:51.2052.951:51.20
7.Tim Bredenhof9702243Aquarijn1:56.231:57.4456.141:57.44
8.Martijn Tamis9701407WIDEX GZC DONK1:54.541:57.7456.801:57.74
9.Jeroen Snel9602653WIDEX GZC DONK2:03.072:00.1657.892:00.16
10.Mees van Duinhoven9801189RZC2:03.132:01.4657.922:01.46
11.Bas Neeleman9603015RZC2:11.672:02.2057.422:02.20
12.Luc Huistra9800627RZC2:36.832:35.461:10.002:35.46
DISMichael den Oudsten9703181Aquarijn1:52.941:51.67AE51.461:51.67


<< TOP >>
Programmanr. 18
13-01-2008
Meisjes, 200m schoolslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Zoë van Zijl9500136Aquarijn3:17.843:16.6045.131:35.643:16.60
2.Michelle Geisler9502514Aquarijn3:16.243:19.3644.301:35.583:19.36
3.Liza van Dijk9502290RZC3:27.823:19.4343.361:35.273:19.43
4.Eline Kempen9402802WIDEX GZC DONK3:39.793:25.5847.951:40.513:25.58
5.Elisabeth Rivard9600244WIDEX GZC DONKNT3:28.3547.711:41.243:28.35
6.Emmy Tuithof9503418Aquarijn3:31.943:28.8646.571:39.923:28.86
7.Renate Oskam9405036WIDEX GZC DONK3:48.243:30.0845.691:39.563:30.08
8.Kyra de Lange9502210WIDEX GZC DONK3:38.493:31.1647.451:42.363:31.16
9.Janita Verkuil9503320Aquarijn3:39.083:37.3648.611:44.193:37.36
10.Georgette Wortelboer9602144RZC3:43.863:39.3647.671:44.803:39.36
11.Linn Ampts9503672RZC4:12.924:13.8654.671:59.074:13.86
DISMeike Kolthof9406668WIDEX GZC DONKNT3:41.21SD49.941:46.513:41.21


<< TOP >>
Programmanr. 19
13-01-2008
Jongens, 100m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Tom Brouwers9402027RZC1:09.181:08.6433.481:08.64
2.Stefan Timmermans9403015RZC1:19.601:20.6438.891:20.64
3.Nicolas Rivard9500113WIDEX GZC DONK1:25.191:26.4742.231:26.47
4.Marc van Rij9500931WIDEX GZC DONK1:27.801:28.5444.071:28.54
5.Sander Pereboom9404201WIDEX GZC DONK1:31.381:32.3644.891:32.36
6.Kjeld van Keulen9502031Aquarijn1:43.371:42.4849.421:42.48
DISRobin Sabatino9503337RZC1:45.701:43.43RC48.661:43.43


<< TOP >>
Programmanr. 20
13-01-2008
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Mariëlle Janssen8200760RZC1:04.001:02.6030.321:02.60
2.Iris Selten9202840Aquarijn1:02.281:04.0430.201:04.04
3.Jip Mulkens9402538Aquarijn1:04.201:05.6731.231:05.67
4.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK1:04.231:06.25FJ 131.641:06.25
5.Rita van der Horst6900260RZC1:05.511:06.25FJ 230.921:06.25
6.Lisanne Wildekamp8804902RZC1:04.881:06.8831.651:06.88
7.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK1:06.821:06.9831.291:06.98
8.Babette Dessing8500646WIDEX GZC DONK1:07.711:08.5432.861:08.54
9.Vera van Vliet8905106WIDEX GZC DONK1:14.281:15.7937.171:15.79
10.Lineke van Hall8102058AquarijnNT1:22.8239.511:22.82


<< TOP >>
Programmanr. 21
13-01-2008
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd
1.Raynor Wolf8903663RZC27.5427.45
2.Tim Wagenmans9104945Aquarijn27.1428.02
3.Stefan van Susteren8703283RZC28.0228.07
4.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK27.6528.92
5.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK29.7929.81
6.Vincent Okkersen8902311Aquarijn30.0130.54
7.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK31.1330.92
8.Tijmen Benthem8700191RZC31.7131.42
9.Barend Kamphuis8100835Aquarijn33.8334.29
NGKasper Boers8100165Aquarijn31.75


<< TOP >>
Programmanr. 23
13-01-2008
Meisjes, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK2:50.602:48.2937.862:48.29
2.Anne Willers9305626Aquarijn3:04.272:54.1840.352:54.18
3.Eva van Vliet9203616WIDEX GZC DONK2:59.752:59.3239.262:59.32
4.Marlot Langlere9301022Aquarijn2:53.603:02.8239.263:02.82
5.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK2:59.843:03.4741.203:03.47
6.Emma van Doorn9503668RZC3:05.003:09.1042.363:09.10
7.Rosa Gonzales Cortez9505302RZC3:32.473:32.9845.663:32.98
DISSanne Rodenburg9404714RZC2:58.942:56.48RH37.462:56.48
DISAmalia Pechler9300588Aquarijn3:10.683:07.32RC42.003:07.32


<< TOP >>
Programmanr. 24
13-01-2008
Jongens, 100m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Pascal Timmermans9202349RZC54.1656.6426.8056.64
2.Niek Pereboom9305395WIDEX GZC DONK56.9657.3227.3257.32
3.Philippe Rivard9301209WIDEX GZC DONK57.4159.1827.6759.18
4.Remco Oskam9205583WIDEX GZC DONK1:00.001:00.2528.911:00.25
5.Puck Smit9303357RZC59.921:00.9228.921:00.92
6.Jesper de Jong9300775Aquarijn1:03.141:02.9829.511:02.98
7.Jesse Schaekers9301987Aquarijn1:03.391:03.1330.701:03.13
8.Jochem Benthem9203293RZC1:02.951:04.0930.691:04.09
9.Rogier Pepplinkhuizen9302077RZC1:06.141:04.4830.801:04.48
10.Silvan de Waart9205345WIDEX GZC DONK1:03.841:05.4131.271:05.41
11.Jan Willem Meijs9306091Aquarijn1:07.531:06.4232.801:06.42
12.Lennart Okkersen9200977Aquarijn1:07.911:08.5431.821:08.54
13.Mark van den Heuvel9303553RZC1:10.381:08.8532.181:08.85


<< TOP >>
Programmanr. 26
13-01-2008
Dames, 100m vlinderslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m
1.Ivana Lingen9305020WIDEX GZC DONK1:13.791:14.1634.921:14.16
2.Daniëlle Wijnen9004304WIDEX GZC DONK1:15.961:17.2336.481:17.23
3.Susanne Bos9100364RZC1:14.861:18.2035.001:18.20
4.Moira van der Bijl9000288Aquarijn1:29.251:27.2039.801:27.20
5.Henriëtte Nooter9006602RZC1:26.451:29.1340.591:29.13
6.Mara Diks9000842Aquarijn1:28.031:29.5439.891:29.54
7.Marlous de Jong9001782Aquarijn1:26.001:31.3040.361:31.30
8.Sarike de Bruin9103986WIDEX GZC DONK1:31.921:34.3140.131:34.31


<< TOP >>
Programmanr. 27
13-01-2008
Jongens, 200m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Roy Awater9100043RZC2:17.612:19.3628.572:19.36
2.Wouter Kaman9300241Aquarijn2:26.132:27.2330.952:27.23
3.Thijmen van de Waal9203085Aquarijn2:30.752:29.4034.382:29.40
4.Bart Beumer9104547RZC2:33.032:30.0731.392:30.07
5.Victor Pepplinkhuizen9002267RZC2:36.392:30.5132.022:30.51
6.Tom van Silfhout9104551RZC2:30.802:36.3932.422:36.39
7.Jeroen van der Vlist9106387WIDEX GZC DONK2:34.642:37.4334.472:37.43
8.Mark van den Hondel9201805WIDEX GZC DONK2:46.602:46.1036.082:46.10
9.Brian Grootveld9001053AquarijnNT2:47.8037.702:47.80
10.Michiel Voskamp9305393WIDEX GZC DONKNT2:52.4537.522:52.45
11.Tom Balfoort9106815AquarijnNT2:59.5439.422:59.54
DISPeter Koning9101277WIDEX GZC DONK2:37.35AA


<< TOP >>
Programmanr. 28
13-01-2008
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Yvonne Janssen-van Beek7600030RZC2:58.642:57.5740.101:25.162:57.57
2.Linda Kempen9202096WIDEX GZC DONK2:55.962:58.8939.671:25.642:58.89
3.Iris Selten9202840Aquarijn3:00.443:04.8141.101:27.853:04.81
4.Lisanne Wildekamp8804902RZC3:05.663:06.0241.701:29.423:06.02
5.Elles van Leeuwen8602240WIDEX GZC DONK3:06.573:07.7941.541:29.133:07.79
6.Jip Mulkens9402538Aquarijn3:13.983:10.4242.601:31.133:10.42
7.Kris Siegers9306368WIDEX GZC DONK3:17.723:15.0742.671:32.453:15.07
8.Yldau de Lange9303608WIDEX GZC DONK3:13.523:26.8045.571:38.613:26.80
9.Lineke van Hall8102058AquarijnNT4:04.2052.391:54.234:04.20
NGVivian de Jong9307074WIDEX GZC DONK3:39.88


<< TOP >>
Programmanr. 29
13-01-2008
Heren, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdTijd50m100m150m200m
1.Tim Wagenmans9104945Aquarijn2:19.652:19.2933.321:08.642:19.29
2.Raynor Wolf8903663RZC2:23.942:22.8632.421:08.002:22.86
3.John van Susteren8502549RZC2:19.642:23.2632.571:09.022:23.26
4.Stefan van Susteren8703283RZC2:21.262:24.4434.161:10.002:24.44
5.Bastiaan de Knoop8601635WIDEX GZC DONK2:32.002:33.8035.761:14.132:33.80
6.Reinier vd Marel8501655WIDEX GZC DONK2:31.872:34.6035.191:14.412:34.60
7.Vincent Okkersen8902311Aquarijn2:30.242:37.9936.401:15.402:37.99
8.Niels van Kooten8906399WIDEX GZC DONK2:38.482:42.0237.551:18.682:42.02
9.Oskar Wong8503063WIDEX GZC DONK2:36.032:43.1637.801:18.732:43.16
10.Barend Kamphuis8100835Aquarijn2:49.212:56.8540.751:24.752:56.85
AFGEMJeroen Sicking9002659WIDEX GZC DONK2:39.49
NGKasper Boers8100165Aquarijn2:44.16


<< TOP >>
Programmanr. 31
13-01-2008
Meisjes, 4 x 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.Aquarijn 1Aquarijn2:07.452:09.02
Michelle Geisler
Emmy Tuithof
95
95
32.95Zoë van Zijl
Jip Mulkens
95
94
2.RZC 1RZC2:09.342:10.92
Sanne Rodenburg
Liza van Dijk
94
95
31.30Georgette Wortelboer
Vera Martens
96
96
3.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK2:18.452:19.89
Eline Kempen
Maud Megens
94
96
32.02Kyra de Lange
Elisabeth Rivard
95
96
4.RZC 2RZC2:27.922:21.70
Emma van Doorn
Laura ter Stege
95
96
36.04Rosa Gonzales Cortez
Aurelie Pinede
95
96


<< TOP >>
Programmanr. 32
13-01-2008
Jongens, 4 x 100m wisselslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdTijd
1.RZC 1RZC4:28.424:34.45
Pascal Timmermans
Puck Smit
92
93
29.761:02.42Tom Brouwers
Jochem Benthem
94
92
2.WIDEX GZC DONK 1WIDEX GZC DONK4:27.614:40.82
Philippe Rivard
Silvan de Waart
93
92
32.891:08.70Niek Pereboom
Remco Oskam
93
92
3.Aquarijn 1Aquarijn4:42.464:44.15
Jesper de Jong
Thijmen van de Waal
93
92
35.821:15.33Wouter Kaman
Jesse Schaekers
93
93
4.WIDEX GZC DONK 2WIDEX GZC DONK5:26.465:31.60
Michiel Voskamp
Sander Pereboom
93
94
1:21.89Mark van den Hondel
Nicolas Rivard
92
95