Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 2. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 100m rugslag  Minioren 4 en 5
Nr. 4. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 6. Dames, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 4 en 5
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Minioren 4 en 5
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 4 en 5
Nr. 12. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 13. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 4 en 5
Nr. 14. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 4 en 5
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 17. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 4 en 5
Nr. 18. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 19. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 4 en 5
Nr. 20. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open


Winterkring Kampioenschappen
Hilversum, 6.1.2008


Programmanr. 1
6-1-2008 - 15:45
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Jet ZwolsmanOceanus1:25.4898011361:25.07
50m:41.59100m:1:25.07
2.Darleen KagchellandZPCH1:33.7698001381:29.32
50m:40.55100m:1:29.32
3.Cheryl ZethofOceanus1:32.8098013141:30.89
50m:43.89100m:1:30.89

Minioren 5

1.Hannah RosinghHet Y1:18.5597003421:15.83
50m:36.44100m:1:15.83
2.Maxime van de HeuvelOceanus1:19.0197010041:16.07
50m:37.73100m:1:16.07
3.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:21.1497015941:20.29
50m:37.84100m:1:20.29
4.Rianne BekenkampTorpedo1:21.9897000841:22.12
50m:39.00100m:1:22.12


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-1-2008 - 15:49
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus1:11.3596012661:10.70
50m:33.88100m:1:10.70
2.Artemis KalemisOceanus1:12.0796012681:11.88
50m:34.83100m:1:11.88
3.Anne ZwolsmanOceanus1:13.6096012721:12.01
50m:34.66100m:1:12.01
4.Esther KoxTorpedo1:14.3796006121:13.94
50m:35.29100m:1:13.94
5.Danique PoldervaartZPCH1:16.6196018721:16.12
50m:36.12100m:1:16.12
6.Annika NeuteboomTorpedo1:19.3096013541:16.93
50m:36.32100m:1:16.93
7.Tiffany PikkerIJsselmeer1:21.8796033801:19.76
50m:36.76100m:1:19.76
8.Christel PoldervaartZPCH1:19.0896018701:21.48
50m:38.23100m:1:21.48
NG.ZAJennifer StamDe Futen1:17.989602890

Junioren 2

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:07.1295013661:07.66
50m:32.15100m:1:07.66
2.Annika ArvinDe Dolfijn1:07.7295000081:07.70
50m:33.36100m:1:07.70
3.Robin Pagano MiraniOceanus1:12.7095025561:11.30
50m:34.04100m:1:11.30
4.Zoë van der AartZPCH1:12.4295031521:13.12
50m:34.67100m:1:13.12
5.Alissa BusOceanus1:13.8495013701:13.62
50m:35.44100m:1:13.62

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn1:01.9994009901:02.26
50m:29.98100m:1:02.26
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:03.1994021501:05.11
50m:30.95100m:1:05.11
3.Chantal GroveOceanus1:07.5994018441:08.90
50m:33.37100m:1:08.90
4.Nicole KlijnstraW.Z. & P.C. Triton1:09.7694018541:10.59
50m:33.10100m:1:10.59

Jeugd 1

1.Kaylee KochHet Y1:05.1993014441:04.59
50m:31.53100m:1:04.59
2.Ilona CatsOceanus1:05.6893020861:05.86
50m:31.80100m:1:05.86
3.Ilona BroedersHet Y1:07.2193010301:06.88
50m:32.33100m:1:06.88
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:08.9493008281:07.29
50m:32.23100m:1:07.29
5.Megan BartlingZPCH1:07.7993033461:08.68
50m:32.82100m:1:08.68
6.Ilse BaasZPCH1:09.0893046621:09.99
50m:33.23100m:1:09.99

Jeugd 2

1.Yvette KarsDe Otters Het Gooi1:04.5192070041:05.36
50m:31.58100m:1:05.36

Senioren 1

1.Kelly de JongDe Dolfijn1:02.5091014741:02.96
50m:29.96100m:1:02.96
2.Britt BakkerDe Dolfijn1:02.3891000941:03.23
50m:30.70100m:1:03.23

17 jaar en ouder

1.Noëlla HondDe Amstel59.8786016181:00.69
50m:30.06100m:1:00.69
2.Alice BravoHet Y1:01.8987053461:01.13
50m:30.06100m:1:01.13
3.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:02.1187030661:03.82
50m:30.66100m:1:03.82
4.Marieke WeijersOceanus1:02.2689046161:04.01
5.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:02.8589045221:04.06
50m:30.84100m:1:04.06
6.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:02.1287030681:06.94
50m:32.06100m:1:06.94
AFGEMIngrid BankDe Dolfijn1:01.488700170


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-1-2008 - 16:00
Jongens, 100m rugslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:46.6598007211:38.97
2.Jason SlijngardDe Dolfijn1:41.0198012651:42.79
50m:50.18100m:1:42.79
DISMike PronkW.Z. & P.C. Triton1:43.1198007231:33.96RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:44.80100m:1:33.96
DISBart SommelingOceanus1:39.4498007651:40.02RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.76100m:1:40.02

Minioren 5

1.Joris DiepeveenDe Futen1:32.1697009411:29.26
50m:43.02100m:1:29.26
2.Rick de MercadoOceanus1:27.3397006731:30.48
50m:44.18100m:1:30.48


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-1-2008 - 16:03
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:18.8996033171:16.29
50m:37.76100m:1:16.29
2.Wessel de JongOceanus1:19.1096014471:19.26
50m:39.04100m:1:19.26
3.Fernando MoolhuijsenOceanus1:25.6396008711:21.80
50m:39.35100m:1:21.80
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:25.6996002791:24.08
50m:40.69100m:1:24.08
5.Mark VisserDe Amstel1:28.2996014491:25.99
50m:41.71100m:1:25.99
6.Jurre StiekelOceanus1:28.2296028571:28.36
50m:43.04100m:1:28.36
7.Matthijs HellingOceanus1:25.5096010431:29.12
50m:43.06100m:1:29.12
8.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:29.3596009591:31.60
50m:45.39100m:1:31.60

Junioren 1

1.Andy OnderstalDe Dolfijn1:19.7895048891:19.20
50m:38.22100m:1:19.20
2.Anthony LubbersDe Dolfijn1:20.8495011511:20.91
50m:38.43100m:1:20.91

Junioren 2

1.Frans BijlHet Y1:18.5694013191:17.48
50m:37.06100m:1:17.48
DISIstvan SpaargarenOceanus1:06.9894011991:06.61RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:32.39100m:1:06.61

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:08.8693000211:04.04
50m:31.26100m:1:04.04
2.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:15.9493034831:10.43
50m:34.66100m:1:10.43
3.Christopher AyoubDe Dolfijn1:11.4993027891:11.45
50m:35.26100m:1:11.45
4.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:16.2893017351:15.30
50m:37.20100m:1:15.30
AFGEMLaurent WilkensTorpedo1:15.809303221

Junioren 4

1.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:04.8192008231:04.79
50m:31.26100m:1:04.79
2.Dennis ReijndersOceanus1:09.1192027271:09.61
50m:33.80100m:1:09.61
3.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten1:12.6792001591:09.70
50m:32.67100m:1:09.70
4.Kenan IbisevicDe Futen1:08.9492038611:10.41
50m:33.61100m:1:10.41
5.Laurens ReindsW.Z. & P.C. Triton1:11.6492023811:12.34
50m:34.80100m:1:12.34
DISFerry WeertmanDe Otters Het Gooi1:10.1692014611:05.93RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:32.04100m:1:05.93

Jeugd 1

1.Nick HessingDe Dolfijn1:03.3891037531:03.57
50m:30.42100m:1:03.57
2.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:06.0591030631:04.20
50m:31.02100m:1:04.20
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:03.5491024231:04.24
50m:30.56100m:1:04.24
4.Jeffrey van 't SchipOceanus1:08.3091020351:07.97
50m:32.21100m:1:07.97
5.Robin HofmanOceanus1:08.0091028451:08.12
50m:32.81100m:1:08.12
6.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:08.4291045191:09.64
50m:33.64100m:1:09.64
7.Harmen van WijkOceanus1:08.7891028491:13.86
50m:34.79100m:1:13.86

17 jaar en ouder

1.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y1:02.5789010231:02.70
50m:30.68100m:1:02.70
2.Nick StockerDe Dolfijn1:04.4889030391:04.90
50m:31.11100m:1:04.90
3.Carl KnelangeOceanus1:05.1480007951:05.09
50m:31.74100m:1:05.09
4.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi1:05.5190022231:08.54
50m:33.08100m:1:08.54


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-1-2008 - 16:14
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Michelle MeulenbroekOceanus1:47.1698011341:45.32
50m:49.76100m:1:45.32
2.Darleen KagchellandZPCH1:52.8298001381:52.27
50m:52.98100m:1:52.27

Minioren 5

1.Hannah RosinghHet Y1:42.9297003421:36.60
50m:46.48100m:1:36.60
2.Dominique LuursemaW.Z. & P.C. Triton1:38.1197021021:40.84
50m:46.95100m:1:40.84
3.Jody de GroofZV De Aalscholver1:46.3997026001:41.09
50m:45.39100m:1:41.09
4.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:43.2297036061:42.63
50m:49.25100m:1:42.63
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:46.3997035881:43.39
50m:49.26100m:1:43.39
6.Chantal KosmisDe Futen1:45.5497020341:47.14
50m:50.65100m:1:47.14
7.Rianne BekenkampTorpedo1:46.2197000841:50.50
50m:52.82100m:1:50.50


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-1-2008 - 16:19
Dames, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Esther KoxTorpedo1:31.3396006121:35.06
50m:44.68100m:1:35.06
2.Anne ZwolsmanOceanus1:37.7396012721:36.90
50m:46.58100m:1:36.90
3.Christel PoldervaartZPCH1:40.4896018701:42.20
50m:47.72100m:1:42.20
NG.ZAJennifer StamDe Futen1:35.739602890

Junioren 2

1.Judith ReesinkDe Amstel1:29.2595056581:28.48
50m:41.42100m:1:28.48
2.Dorien HeinDe Futen1:30.2095030101:29.60
50m:42.70100m:1:29.60
3.Hanna van GesselDe Dolfijn1:33.0895046041:32.36
50m:44.80100m:1:32.36
4.Alissa BusOceanus1:33.1095013701:33.79
50m:44.63100m:1:33.79
5.Marit PlukkerW.Z. & P.C. Triton1:34.5795029401:37.41
50m:45.29100m:1:37.41

Junioren 3

1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:21.6794021501:22.38
50m:38.63100m:1:22.38
2.Sofie KalseDe Dolfijn1:28.9094016641:24.38
50m:39.94100m:1:24.38
3.Kira ToussaintDe Dolfijn1:26.8094009901:26.07
50m:39.99100m:1:26.07
4.Ayako de NietDe Otters Het Gooi1:29.9894057781:30.19
50m:42.09100m:1:30.19
5.Nicole KlijnstraW.Z. & P.C. Triton1:31.1194018541:33.26
50m:43.53100m:1:33.26
AFGEMBrigitte OkkenW.Z. & P.C. Triton1:32.689401852

Jeugd 1

1.Ilse BaasZPCH1:27.1293046621:27.57
50m:40.48100m:1:27.57
2.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:27.6793008281:28.23
50m:41.86100m:1:28.23

Jeugd 2

1.Sylvia OudshoornZPCH1:28.0792013701:28.68
50m:41.50100m:1:28.68
2.Laura OotesDe Dolfijn1:26.7792013401:28.83
50m:41.25100m:1:28.83
3.Ilona EversdijkDe Otters Het Gooi1:27.8992005361:29.77
50m:42.63100m:1:29.77
4.Michelle BorsboomDe Otters Het Gooi1:28.7192044261:32.06
50m:43.06100m:1:32.06
AFGEMIvanka FouraschenTorpedo1:28.149205958

Senioren 1

1.Britt BakkerDe Dolfijn1:17.0591000941:19.13
50m:37.57100m:1:19.13
2.Caroline GoedhartZV De Aalscholver1:22.9291058921:23.88
50m:39.85100m:1:23.88

17 jaar en ouder

1.Laura BadouxOceanus1:14.9382000381:15.48
50m:35.10100m:1:15.48
2.Vera van den BergHet Y1:20.8288002641:22.12
50m:38.53100m:1:22.12
3.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:19.7089045221:23.18
50m:37.66100m:1:23.18
4.Ilka HendriksenDe Otters Het Gooi1:22.9290081261:23.60
50m:38.67100m:1:23.60
5.Geertje ScharpZPCH1:22.8686031361:24.38
50m:37.97100m:1:24.38
6.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:23.5789043881:24.74
50m:39.62100m:1:24.74
7.Anna KalseDe Dolfijn1:22.5990018361:25.94
50m:40.65100m:1:25.94


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-1-2008 - 16:32
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Ruben StamDe Futen40.48980033139.44
2.Sander KirillovaOceanus47.76980012146.57

Minioren 5

1.Joris DiepeveenDe Futen41.51970094142.51
2.Roy MoisonZPCH44.03970072343.25
3.Ivar de JongZV De Aalscholver44.76970086944.66
4.Jeroen van ZantenTorpedo45.66970096348.61


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-1-2008 - 16:33
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Wessel de JongOceanus1:25.2096014471:23.80
50m:38.70100m:1:23.80

Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:14.8995008771:18.87
50m:34.58100m:1:18.87
2.Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn1:21.1395011551:19.39
50m:36.84100m:1:19.39
3.Andy OnderstalDe Dolfijn1:19.8295048891:20.18
50m:36.34100m:1:20.18
4.Tijmen SchaapherderTorpedo1:28.1695021411:22.77
50m:38.54100m:1:22.77
5.Valiant BeekesDe Otters Het Gooi1:26.5395000211:26.79
50m:39.64100m:1:26.79
6.Nick SijmonsDe Amstel1:30.4595004911:27.62
50m:40.55100m:1:27.62
DISAnthony LubbersDe Dolfijn1:23.2995011511:29.36VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.

Junioren 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:10.8994012151:09.22
50m:32.05100m:1:09.22
2.Istvan SpaargarenOceanus1:09.9694011991:11.69
50m:33.88100m:1:11.69
3.Max GaljaartOceanus1:11.7994011871:12.70
50m:33.54100m:1:12.70
4.Frans BijlHet Y1:19.0694013191:17.31
50m:36.62100m:1:17.31
5.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:20.0794001251:17.79
50m:36.00100m:1:17.79

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:03.5793000211:02.86
50m:29.61100m:1:02.86
2.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:06.7093005391:07.06
50m:31.29100m:1:07.06
3.Jan BatstraHet Y1:10.8893027371:10.80
50m:32.12100m:1:10.80
4.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:17.2693017351:15.23
50m:34.04100m:1:15.23
5.Christopher AyoubDe Dolfijn1:13.7893027891:16.07
50m:33.93100m:1:16.07
6.Mike VerweijZV De Aalscholver1:13.4793052451:16.35
50m:33.16100m:1:16.35
7.Fergil HestermanHet Y1:17.1093001871:17.70
50m:35.94100m:1:17.70
AFGEMLaurent WilkensTorpedo1:09.319303221

Junioren 4

1.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:03.7092008231:03.36
50m:29.29100m:1:03.36
2.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:04.2592014611:06.26
50m:30.28100m:1:06.26
3.Chester HautvastTorpedo1:06.6892043591:07.72
50m:31.32100m:1:07.72
4.Bas UdingaZV De Aalscholver1:12.4292013211:08.89
50m:30.96100m:1:08.89
5.Julian BranquinhoDe Dolfijn1:10.0092029331:09.22
50m:31.75100m:1:09.22
6.Tom KalseDe Dolfijn1:07.0892006451:10.18
50m:32.47100m:1:10.18
7.Kenan IbisevicDe Futen1:11.4392038611:11.76
50m:32.68100m:1:11.76

Jeugd 1

1.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:01.5791024231:02.56
50m:28.96100m:1:02.56
2.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:06.3391030631:03.57
50m:29.72100m:1:03.57
3.Nick HessingDe Dolfijn1:06.6491037531:05.55
50m:29.96100m:1:05.55
4.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:04.3391045191:05.76
50m:30.20100m:1:05.76

17 jaar en ouder

1.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi56.25900460357.46
50m:26.75100m:57.46
2.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:00.5989002011:01.45
50m:28.07100m:1:01.45
2.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:00.9183020151:01.45
50m:28.58100m:1:01.45
4.Brinio HondDe Amstel1:01.5588014991:01.98
50m:28.20100m:1:01.98
5.Tom VerbeekHet Y1:03.8588035271:03.83
50m:29.38100m:1:03.83
6.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi1:02.6790022231:05.48
50m:29.80100m:1:05.48
7.Raoul EngelenburgDe Dolfijn1:03.8489008431:05.86
50m:30.03100m:1:05.86
8.Robin TolenaarsZPCH1:03.8689031711:06.40
50m:30.32100m:1:06.40
DISKillian HestermanHet Y1:03.0690011871:03.36VG
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:29.45100m:1:03.36


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-1-2008 - 16:46
Meisjes, 100m rugslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Jet ZwolsmanOceanus1:34.0898011361:34.40
50m:47.56100m:1:34.40
2.Cheryl ZethofOceanus1:38.4098013141:43.02
50m:50.51100m:1:43.02

Minioren 5

1.Maxime van de HeuvelOceanus1:26.3497010041:27.97
50m:44.99100m:1:27.97
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:32.7397015941:29.72
50m:44.51100m:1:29.72
3.Yanna LoogmanZPCH1:33.8697018481:31.76
50m:43.26100m:1:31.76
4.Rianne BekenkampTorpedo1:29.4597000841:33.29
50m:45.60100m:1:33.29
5.Eva v.d. BornOceanus1:38.8797023801:38.45
50m:48.95100m:1:38.45
DISNoa OldenhofZPCH1:37.2897006221:32.55RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:44.68100m:1:32.55
DISLalaine FaberDe Otters Het Gooi1:37.8697036061:37.12RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
50m:48.06100m:1:37.12


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-1-2008 - 16:51
Dames, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Tamara GroveOceanus1:18.6896012661:20.24
50m:39.84100m:1:20.24
2.Danique PoldervaartZPCH1:28.0196018721:27.01
50m:42.40100m:1:27.01
3.Anne ZwolsmanOceanus1:25.8296012721:27.85
50m:43.78100m:1:27.85
4.Annika NeuteboomTorpedo1:26.0096013541:28.40
50m:42.19100m:1:28.40
NG.ZAJennifer StamDe Futen1:23.899602890

Junioren 2

1.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:17.5895013661:17.24
50m:37.92100m:1:17.24
2.Robin Pagano MiraniOceanus1:20.4895025561:20.42
50m:40.04100m:1:20.42
3.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton1:23.6995016741:22.35
50m:40.56100m:1:22.35
4.Zoë van der AartZPCH1:24.1695031521:24.13
50m:41.13100m:1:24.13
DISDorien HeinDe Futen1:23.4295030101:20.35RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:40.49100m:1:20.35

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn1:08.2894009901:07.80
50m:33.38100m:1:07.80
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:12.4694021501:12.06
50m:35.30100m:1:12.06
DISChantal GroveOceanus1:14.0794018441:17.39RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:37.87100m:1:17.39
DISNicole KlijnstraW.Z. & P.C. Triton1:21.7194018541:27.54RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:42.23100m:1:27.54

Jeugd 1

1.Ilona BroedersHet Y1:13.1793010301:15.35
50m:37.06100m:1:15.35
2.Ilona CatsOceanus1:16.6693020861:15.89
50m:36.70100m:1:15.89
3.Megan BartlingZPCH1:17.1693033461:18.14
50m:37.97100m:1:18.14
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:19.9093008281:19.90
50m:39.26100m:1:19.90
DISMarieke SpittelerOceanus1:18.8193034021:19.90RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:39.05100m:1:19.90

Jeugd 2

1.Merel ToussaintDe Futen1:16.4892037881:14.37
50m:35.24100m:1:14.37
2.Cynthia de GalanKon. AZ 18701:16.9892034161:20.24
50m:37.64100m:1:20.24
AFGEMKirsten SmitOceanus1:15.369205648

Senioren 1

1.Britt BakkerDe Dolfijn1:12.9891000941:13.46
50m:36.43100m:1:13.46
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH1:11.1091025501:14.48
50m:36.14100m:1:14.48
3.Kelly de JongDe Dolfijn1:12.4891014741:18.60
50m:36.80100m:1:18.60

17 jaar en ouder

1.Alice BravoHet Y1:09.3387053461:09.51
50m:34.42100m:1:09.51
2.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:10.7787030681:10.97FJ 1
50m:33.85100m:1:10.97
3.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:10.3689043881:10.97FJ 2
50m:33.66100m:1:10.97
4.Marieke WeijersOceanus1:10.4289046161:13.06
50m:34.70100m:1:13.06


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-1-2008 - 17:00
Jongens, 100m wisselslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Ruben StamDe Futen1:28.2998003311:27.24
2.Sander KirillovaOceanus1:38.5698001211:36.02
3.Jason SlijngardDe Dolfijn1:42.6298012651:39.65

Minioren 5

1.Joris DiepeveenDe Futen1:33.1497009411:28.32
2.Ivar de JongZV De Aalscholver1:29.5197008691:30.87
3.Rick de MercadoOceanus1:28.5197006731:31.51
4.Roy MoisonZPCH1:31.5697007231:32.17
5.Jeroen van ZantenTorpedo1:34.8897009631:34.20


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-1-2008 - 17:05
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Wessel de JongOceanus1:20.8396014471:20.14
2.Max GuthmanDe Dolfijn1:19.3096033171:20.26
3.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:26.3696009591:27.92
4.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:27.2296002791:28.07
5.Matthijs HellingOceanus1:30.4696010431:30.42
6.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:30.5496003271:31.13
7.Stefan van den BergZPCH1:32.1096026831:31.92
DISThomas VeroudenOceanus1:29.8996028551:28.37SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Junioren 1

1.Tijmen SchaapherderTorpedo1:25.0495021411:22.92
2.Stanley MoolhuijsenOceanus1:24.0795010451:23.16
3.Nick SijmonsDe Amstel1:23.1595004911:23.64

Junioren 2

1.Vincent MoolhuijsenOceanus1:11.5494012151:10.74
2.Max GaljaartOceanus1:14.5394011871:14.89
3.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:18.4794001251:16.51
4.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:19.8694030631:20.48
DISJoppe SoonsDe Otters Het Gooi1:19.2894022451:17.29RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:03.1693000211:03.70
2.Loïc KempDe Otters Het Gooi1:13.9893034831:08.57
3.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:13.0993005391:09.36
4.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:13.3993029031:09.54
5.Mike VerweijZV De Aalscholver1:12.8793052451:12.76
6.Christopher AyoubDe Dolfijn1:13.9793027891:14.08

Junioren 4

1.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:08.9892008231:05.89
2.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:10.8492014611:06.58
3.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten1:10.0892001591:09.20
4.Tom KalseDe Dolfijn1:10.6292006451:12.11

Jeugd 1

1.Nick HessingDe Dolfijn1:05.8091037531:03.51
2.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:06.5191030631:03.80
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:03.9891024231:03.92
4.Jos VergeerOceanus1:08.6591027471:06.58
5.Robin HofmanOceanus1:08.0191028451:07.64
6.Jeffrey van 't SchipOceanus1:08.5791020351:09.29
7.Fred SminkDe Otters Het Gooi1:07.8491045191:09.48

17 jaar en ouder

1.Brinio HondDe Amstel59.5388014991:00.10
2.Danny van ZoenDe Dolfijn1:00.0984026771:00.58
3.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:01.0590046031:00.89
4.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:02.1689002011:03.70
5.Tom VerbeekHet Y1:05.2988035271:04.45
6.Nick StockerDe Dolfijn1:05.2989030391:05.26
7.Ewout de VriesW.Z. & P.C. Triton1:06.1790036631:05.78
8.Berry SchoenmakerAz & Pc De Meerkoeten1:07.6589027671:08.51
9.Dennis OverhageDe Otters Het Gooi1:06.8690022231:08.60
10.Ron LangelaanOceanus1:07.6478006431:08.82
11.Luuc SonkeDe Futen1:07.8987031271:09.34


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-1-2008 - 17:20
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Jet ZwolsmanOceanus47.36980113645.86
2.Michelle MeulenbroekOceanus47.36980113447.20

Minioren 5

1.Maxime van de HeuvelOceanus38.81970100440.54FJ 1
2.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi41.09970358840.54FJ 2
3.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton46.42970159442.10
4.Rianne BekenkampTorpedo43.00970008443.74
5.Chantal KosmisDe Futen44.66970203445.73
6.Eva v.d. BornOceanus45.39970238046.02
7.Yanna LoogmanZPCH44.67970184847.66


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-1-2008 - 17:23
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Artemis KalemisOceanus1:26.3296012681:21.60
50m:38.26100m:1:21.60
2.Danique PoldervaartZPCH1:36.8996018721:32.07
50m:41.07100m:1:32.07
3.Annika NeuteboomTorpedo1:41.3296013541:44.29
50m:44.32100m:1:44.29

Junioren 2

1.Annika ArvinDe Dolfijn1:18.1695000081:16.80
50m:36.00100m:1:16.80
2.Tessa v.d. ZwaardOceanus1:18.1695013661:20.52
50m:37.34100m:1:20.52
3.Zoë van der AartZPCH1:28.7595031521:33.11
50m:40.95100m:1:33.11

Junioren 3

1.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:08.3594021501:10.45
50m:32.42100m:1:10.45
2.Kira ToussaintDe Dolfijn1:10.2094009901:10.74
50m:33.30100m:1:10.74

Jeugd 1

1.Kaylee KochHet Y1:13.8593014441:14.05
50m:34.63100m:1:14.05
2.Marieke SpittelerOceanus1:23.6793034021:25.09
50m:38.84100m:1:25.09
3.Ilona BroedersHet Y1:23.5293010301:25.83
50m:39.26100m:1:25.83
NGAnne-Sophie vd. HeerikAz & Pc De Meerkoeten1:23.679304596

Jeugd 2

1.Yvette KarsDe Otters Het Gooi1:13.1892070041:12.79
50m:33.54100m:1:12.79
2.Robin MeesterOceanus1:19.0892070361:16.67
50m:35.57100m:1:16.67
3.Laura OotesDe Dolfijn1:19.7492013401:19.57
50m:35.89100m:1:19.57
DISIlona EversdijkDe Otters Het Gooi1:18.9492005361:25.49VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:37.69100m:1:25.49
AFGEMKirsten SmitOceanus1:19.939205648
AFGEMIvanka FouraschenTorpedo1:17.569205958

Senioren 1

1.Kelly de JongDe Dolfijn1:04.5591014741:06.89
50m:31.14100m:1:06.89
2.Kimberley van RavenswaaijZPCH1:12.3091025501:13.54
50m:35.00100m:1:13.54
3.Britt BakkerDe Dolfijn1:14.1491000941:15.13
50m:35.00100m:1:15.13
4.Samantha LubbersDe Dolfijn1:17.2291067941:18.73
50m:36.48100m:1:18.73

17 jaar en ouder

1.Alice BravoHet Y1:10.6087053461:10.79
50m:33.70100m:1:10.79
2.Vera van den BergHet Y1:11.8188002641:10.82
50m:33.20100m:1:10.82
3.Noëlla HondDe Amstel1:10.0486016181:11.20
50m:33.39100m:1:11.20
4.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:11.6489043881:15.02
50m:34.17100m:1:15.02
5.Geertje ScharpZPCH1:11.3886031361:18.07
50m:33.16100m:1:18.07


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-1-2008 - 17:33
Jongens, 100m vrije slagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Ruben StamDe Futen1:19.3198003311:17.70
50m:37.77100m:1:17.70
2.Bart SommelingOceanus1:26.1098007651:27.23
50m:41.60100m:1:27.23
3.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:30.4998007231:28.36
50m:41.89100m:1:28.36
4.Sander KirillovaOceanus1:27.5498001211:30.04
50m:42.08100m:1:30.04
5.Jason SlijngardDe Dolfijn1:32.9698012651:30.59
50m:41.79100m:1:30.59
6.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:31.0698007211:33.40
50m:43.76100m:1:33.40
7.Donny de JongTorpedo1:35.0498006531:35.98
50m:44.57100m:1:35.98

Minioren 5

1.Rick de MercadoOceanus1:13.7597006731:16.29
50m:36.82100m:1:16.29
2.Roy MoisonZPCH1:18.8697007231:16.51
50m:36.82100m:1:16.51
3.Joris DiepeveenDe Futen1:22.9897009411:16.57
50m:37.00100m:1:16.57
4.Jeroen van ZantenTorpedo1:22.5697009631:23.06
50m:37.95100m:1:23.06
NGLars v.d. ZeeW.Z. & P.C. Triton1:21.769702427


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-1-2008 - 17:37
Heren, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Max GuthmanDe Dolfijn1:08.1196033171:09.02
50m:32.73100m:1:09.02
2.Fernando MoolhuijsenOceanus1:09.5496008711:09.16
50m:33.29100m:1:09.16
3.Kaspur van der LemKon. AZ 18701:14.9996002791:16.02
50m:35.67100m:1:16.02
4.Dwight SchoorlDe Dolfijn1:16.7696003271:16.24
50m:38.10100m:1:16.24
5.Jurre StiekelOceanus1:17.6596028571:16.67
50m:36.80100m:1:16.67
6.Nelson BranquinhoDe Dolfijn1:18.9596007271:18.10
50m:37.36100m:1:18.10
7.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:15.2396009591:18.64
50m:37.51100m:1:18.64
8.Matthijs HellingOceanus1:18.3996010431:18.80
50m:37.02100m:1:18.80
NG.ZAThomas VeroudenOceanus1:16.729602855

Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:03.9795008771:04.92
50m:30.92100m:1:04.92
2.Ties ElzermanDe Dolfijn1:06.4095021631:05.76
50m:31.26100m:1:05.76
3.Andy OnderstalDe Dolfijn1:08.3695048891:06.89
50m:32.48100m:1:06.89
4.Tijmen SchaapherderTorpedo1:10.5495021411:09.92
50m:33.26100m:1:09.92
5.Halil Ibrahim KaynakDe Dolfijn1:10.0895011551:10.80
50m:34.60100m:1:10.80
6.Anthony LubbersDe Dolfijn1:11.5795011511:12.73FJ 1
50m:34.54100m:1:12.73
7.Stanley MoolhuijsenOceanus1:11.9795010451:12.73FJ 2
50m:33.89100m:1:12.73

Junioren 2

1.Istvan SpaargarenOceanus1:01.5894011991:01.58
50m:30.02100m:1:01.58
2.Vincent MoolhuijsenOceanus1:02.9194012151:01.60
50m:29.48100m:1:01.60
3.Max GaljaartOceanus1:02.6394011871:03.81
50m:30.69100m:1:03.81
4.Paul BreeDe Otters Het Gooi1:06.3694001251:05.84
50m:31.64100m:1:05.84
5.Joppe SoonsDe Otters Het Gooi1:06.1994022451:09.02
50m:32.02100m:1:09.02

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn58.27930002157.70
50m:28.13100m:57.70
2.Loïc KempDe Otters Het Gooi58.10930348358.54
50m:28.29100m:58.54
3.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn59.4993005391:00.26
50m:29.05100m:1:00.26
4.Jan BatstraHet Y1:01.1693027371:00.76
50m:29.45100m:1:00.76
5.Daniel RosinghHet Y1:01.0493027411:00.92
50m:29.14100m:1:00.92
6.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:02.8293029031:03.26
50m:30.73100m:1:03.26
7.Mike VerweijZV De Aalscholver1:01.9593052451:04.08
50m:30.17100m:1:04.08

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi57.34920146157.11
50m:29.05100m:57.11
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn56.79920082357.57
50m:28.10100m:57.57
3.Chester HautvastTorpedo57.89920435958.02
50m:28.02100m:58.02
4.Bas UdingaZV De Aalscholver58.94920132159.36
50m:28.61100m:59.36
5.Dennis ReijndersOceanus1:00.3692027271:01.44
50m:29.36100m:1:01.44
6.Kenan IbisevicDe Futen1:00.6692038611:01.58
50m:29.80100m:1:01.58

Jeugd 1

1.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn55.22910306354.29
50m:26.42100m:54.29
2.Roy VisserDe Otters Het Gooi55.38910242355.70
50m:26.67100m:55.70
3.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn56.61910244956.23
50m:27.00100m:56.23
4.Fred SminkDe Otters Het Gooi56.59910451957.36
50m:27.86100m:57.36
5.Nick HessingDe Dolfijn56.35910375358.64
50m:27.92100m:58.64
6.Jos VergeerOceanus57.53910274758.83
50m:28.26100m:58.83

17 jaar en ouder

1.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi52.73900460352.20
50m:25.20100m:52.20
2.Mike HereijgersDe Futen55.60850100756.61
50m:27.55100m:56.61
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y55.69890102358.56
50m:27.62100m:58.56


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-1-2008 - 17:51
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Michelle MeulenbroekOceanus1:39.2998011341:38.68

Minioren 5

1.Hannah RosinghHet Y1:30.2697003421:28.51
2.Boukje AalbersW.Z. & P.C. Triton1:33.4197015941:31.45
3.Rianne BekenkampTorpedo1:29.6797000841:32.04
4.Eva v.d. BornOceanus1:35.1897023801:33.35FJ 1
5.Jülide SaricaogluDe Otters Het Gooi1:33.4697035881:33.35FJ 2
6.Noa OldenhofZPCH1:36.3497006221:33.45
7.Lalaine FaberDe Otters Het Gooi1:37.8797036061:36.13
8.Chantal KosmisDe Futen1:36.5497020341:37.92
DISJody de GroofZV De Aalscholver1:37.8497026001:37.29VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-1-2008 - 17:55
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Artemis KalemisOceanus1:20.8296012681:19.95
2.Tamara GroveOceanus1:23.2596012661:22.74
3.Esther KoxTorpedo1:24.8196006121:25.61
4.Danique PoldervaartZPCH1:26.6796018721:28.49
5.Annika NeuteboomTorpedo1:27.7696013541:30.42
6.Christel PoldervaartZPCH1:30.1296018701:31.54
7.Gabriëlle van WijkW.Z. & P.C. Triton1:31.5596025721:33.02
8.Carla ten KateHet Y1:32.3296008321:33.76
NG.ZAJennifer StamDe Futen1:25.399602890

Junioren 2

1.Robin Pagano MiraniOceanus1:22.0095025561:22.06
2.Dorien HeinDe Futen1:26.9595030101:23.45
3.Alissa BusOceanus1:26.2995013701:23.92
4.Zoë van der AartZPCH1:24.4395031521:25.86

Junioren 3

1.Kira ToussaintDe Dolfijn1:11.8594009901:11.78
2.Parand ZarekianiDe Dolfijn1:13.9694021501:14.22
3.Chantal GroveOceanus1:18.5494018441:20.67
4.Nicole KlijnstraW.Z. & P.C. Triton1:19.2594018541:25.32

Jeugd 1

1.Kaylee KochHet Y1:16.3293014441:14.92
2.Ilona CatsOceanus1:14.9293020861:15.89
3.Megan BartlingZPCH1:20.2693033461:20.76
4.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi1:19.9393008281:20.95
5.Marieke SpittelerOceanus1:20.6393034021:21.00
6.Judith KoxTorpedo1:19.8293038981:21.31

Jeugd 2

1.Yvette KarsDe Otters Het Gooi1:14.3692070041:12.76
2.Laura OotesDe Dolfijn1:17.3292013401:17.54
3.Sylvia OudshoornZPCH1:18.0692013701:18.13
AFGEMKirsten SmitOceanus1:15.739205648
AFGEMIvanka FouraschenTorpedo1:17.119205958

Senioren 1

1.Britt BakkerDe Dolfijn1:12.0791000941:12.17
2.Kelly de JongDe Dolfijn1:14.4291014741:12.29
3.Kimberley van RavenswaaijZPCH1:15.0991025501:15.14

17 jaar en ouder

1.Laura BadouxOceanus1:11.8082000381:11.51
2.Maureen VisserDe Otters Het Gooi1:11.2689043881:12.17
3.Marieke WeijersOceanus1:11.3189046161:13.67
3.Vera van den BergHet Y1:12.4988002641:13.67
5.Samantha VuijstDe Otters Het Gooi1:13.2489045221:13.86
6.Martine OuwendijkZV De Aalscholver1:12.2687030661:14.76
7.Saskia OuwendijkZV De Aalscholver1:13.7987030681:14.80
8.Geertje ScharpZPCH1:15.0986031361:16.26


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-1-2008 - 18:09
Jongens, 100m schoolslagMinioren 4 en 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4

1.Ruben StamDe Futen1:45.1898003311:44.01
50m:50.74100m:1:44.01
2.Jason SlijngardDe Dolfijn1:45.9898012651:49.86
3.Jesse GroenendaalW.Z. & P.C. Triton1:53.4298007211:53.29
50m:54.29100m:1:53.29
4.Bart SommelingOceanus1:51.0598007651:53.54
50m:54.95100m:1:53.54
5.Mike PronkW.Z. & P.C. Triton1:54.4098007231:55.80
50m:56.10100m:1:55.80

Minioren 5

1.Michel van NieuwkerkDe Futen1:42.1897024131:44.23
50m:49.23100m:1:44.23
2.Roy MoisonZPCH1:43.1097007231:46.51
50m:50.29100m:1:46.51
DISIvar de JongZV De Aalscholver1:38.9697008691:40.13SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:47.86100m:1:40.13


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-1-2008 - 18:14
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Fernando MoolhuijsenOceanus1:35.7096008711:32.36
50m:43.36100m:1:32.36
2.Stefan van den BergZPCH1:37.2996026831:37.67
50m:46.13100m:1:37.67
3.Lars van WijkW.Z. & P.C. Triton1:38.7696009591:42.26
50m:48.23100m:1:42.26

Junioren 1

1.Jeffrey ReijndersOceanus1:20.8095008771:22.32
50m:38.32100m:1:22.32
2.Joeri BerendsDe Futen1:22.0795003691:22.95
50m:38.82100m:1:22.95
3.Ties ElzermanDe Dolfijn1:25.3995021631:26.60
50m:40.07100m:1:26.60
4.Thomas BruningDe Futen1:33.2095011611:32.73
50m:43.51100m:1:32.73
5.Nick SijmonsDe Amstel1:29.5895004911:34.35
50m:44.51100m:1:34.35

Junioren 2

1.Maarten EekhofDe Otters Het Gooi1:23.1494030631:25.17
50m:38.89100m:1:25.17
2.Frans BijlHet Y1:26.1094013191:26.60
50m:41.67100m:1:26.60
3.Max BevelanderHet Y1:25.9494026671:26.70
50m:41.30100m:1:26.70
4.Tom de GrootDe Futen1:29.4594030891:30.36
50m:41.51100m:1:30.36

Junioren 3

1.Jens BakkerDe Dolfijn1:09.8393000211:10.39
50m:33.16100m:1:10.39
2.Freek SchoffelmeerDe Dolfijn1:15.7093029031:16.76
50m:36.54100m:1:16.76
3.Jan BatstraHet Y1:17.8993027371:21.21
50m:38.32100m:1:21.21
4.Daniel RosinghHet Y1:19.3893027411:21.53
50m:38.28100m:1:21.53
5.Tim ten KateHet Y1:21.6793002491:22.26
50m:38.83100m:1:22.26
6.Quincy Hélant MullerDe Dolfijn1:23.0993017351:22.63
50m:38.84100m:1:22.63
7.Brandon van VoskuilenDe Dolfijn1:17.5593005391:22.82
50m:38.45100m:1:22.82

Junioren 4

1.Ferry WeertmanDe Otters Het Gooi1:13.5592014611:15.07
50m:35.26100m:1:15.07
2.Julian van LeuvenDe Dolfijn1:14.0792008231:15.42
50m:35.86100m:1:15.42
3.Bas UdingaZV De Aalscholver1:16.7192013211:15.80
50m:35.17100m:1:15.80
4.Robin v.d. BroekAz & Pc De Meerkoeten1:18.8292001591:18.16
50m:36.13100m:1:18.16
5.Julian BranquinhoDe Dolfijn1:17.5492029331:18.51
50m:36.86100m:1:18.51
6.Tom KalseDe Dolfijn1:20.4492006451:21.86
50m:38.76100m:1:21.86
NG.ZAKenan IbisevicDe Futen1:20.429203861

Jeugd 1

1.Ryan van VoskuilenDe Dolfijn1:08.4891024491:10.12
50m:32.60100m:1:10.12
2.Nick HessingDe Dolfijn1:12.0491037531:12.84FJ 1
50m:34.10100m:1:12.84
3.Roy VisserDe Otters Het Gooi1:11.1091024231:12.84FJ 2
50m:33.86100m:1:12.84
4.Kevin SpannenburgDe Otters Het Gooi1:15.0691062411:14.73
50m:35.00100m:1:14.73
5.Sil ScholteHet Y1:18.3591068751:16.16
50m:35.76100m:1:16.16
6.Peter-Jan PlasmansDe Dolfijn1:17.5591030631:16.74
50m:36.39100m:1:16.74
7.Robin HofmanOceanus1:17.3791028451:17.67
50m:36.39100m:1:17.67
8.Raïd EmraniHet Y1:18.1791005911:20.13
50m:36.80100m:1:20.13
9.Harmen van WijkOceanus1:17.2091028491:20.29
50m:37.82100m:1:20.29
10.Jeffrey van 't SchipOceanus1:18.9291020351:20.70
50m:37.70100m:1:20.70
11.Jos VergeerOceanus1:18.2591027471:23.92
50m:39.67100m:1:23.92

17 jaar en ouder

1.Brinio HondDe Amstel1:06.2288014991:08.20
50m:31.20100m:1:08.20
2.Rens van den BergDe Otters Het Gooi1:08.1389002011:09.26
50m:32.95100m:1:09.26
3.Robbert SpringveldZV De Aalscholver1:09.2783020151:09.94
50m:32.84100m:1:09.94
4.Ron LangelaanOceanus1:10.8378006431:13.11FJ 1
50m:34.02100m:1:13.11
5.Tom VerbeekHet Y1:12.6988035271:13.11FJ 2
50m:38.99100m:1:13.11
6.Floor VerhaarDe Otters Het Gooi1:13.0390046031:14.99
50m:35.22100m:1:14.99
NG.ZADanny van ZoenDe Dolfijn1:06.538402677