Limburgse Winterkampioenschappen
Landgraaf (NED),    5. - 6.1.2008,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 1    Nr. 8. Jongens, 100m vrije slag, Heren Jeugd 2
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 12. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 3
Nr. 13. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3    Nr. 14. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2
Nr. 15. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 2    Nr. 16. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 1
Nr. 17. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 18. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 22. Heren, 100m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 23. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 1    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Heren Jeugd 2
Nr. 25. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2    Nr. 26. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4
Nr. 27. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 1    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 3
Nr. 29. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3    Nr. 30. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2
Nr. 31. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 2    Nr. 32. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 1
Nr. 33. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1    Nr. 34. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 35. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 36. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 4 x 100m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             5:10.15     5:11.05       
        Eline van der Plas, 95                       Danique Agterberg, 94
        Rosien Meesen, 94                            Anouk Hustinx, 94
          1:23.38  5:11.05

    2.  Nimo 1                                  Nimo                     5:33.99     5:23.74       
        Jona Pisters, 95                             Bo Kerkhoff, 95
        Judith Mingers, 95                           Rylana Slaghuis, 94
          1:16.58  5:23.74

    3.  HZPC 1                                  HZPC                     5:35.56     5:33.69       
        Floor Weijmans, 95                           Rinske Becks, 94
        Juul van Berlo, 95                           Jessica Hesen, 96
          1:25.52  5:33.69

    4.  Brunssum 1                              Brunssum                 5:36.11     5:36.40       
        Lisa Borger, 95                              Sharon Schroyen, 95
        Maud Geerssen, 95                            Lisanne Jente, 96
          1:25.77  5:36.40

    5.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:53.17     5:44.79       
        Meggie Schreppers, 94                        Suzanne Leeters, 95
        Beau Warnier, 96                             Astrid van den Brandt, 95
          1:23.12  5:44.79

    6.  Patrick 1                               Patrick                  5:57.44     5:47.37       
        Yvette Peulen, 94                            Veerle Corstjens, 94
        Joyce Delsing, 95                            Fiona Meuffels, 95
          1:27.98  5:47.37

    7.  RZ 1                                    RZ                       5:31.92     5:48.26       
        Jara Wassenberg, 96                          Linda Dehing, 94
        Lisa In 't Zand, 94                          Selena van Cruchten, 94
          1:30.40  5:48.26

    8.  Kimbria 1                               Kimbria                  6:07.97     6:00.45       
        Simone Jongen, 94                            Anouk van den Boorn, 94
        Yorgia Pappas, 95                            Robin Janssen, 95
          1:30.45  6:00.45

   DIS  Nimo 2                                  Nimo                     6:26.63                   
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren)., VC
        Merel Jaspers, 96                            Carlijn Jaspers, 94
        Katrien Kurvers, 95                          Hilary Pain, 95
          1:25.87




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 4 x 100m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hellas-Glana 1                          Hellas-Glana             4:39.08     4:42.73       
        Stan Tummers, 94                             Niels van Basten Batenburg, 94
        Kevin Wolters, 95                            Pim van Basten Batenburg, 94
          1:11.66  4:42.73

    2.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            5:18.35     5:16.51       
        Jelle Peltzer, 94                            Max Grispen, 95
        Mart Theunissen, 95                          Dylan Notten, 95
          1:14.20  5:16.51

    3.  RZL 1                                   RZL                      5:18.47     5:23.52       
        Ken Boonen, 94                               Stan Snijders, 95
        Tim Sonnemans, 94                            Bram Jansen, 95
          1:14.31  5:23.52

    4.  Zwemclub Eijsden 1                      Zwemclub Eijsden         5:33.54     5:28.88       
        Jochim Herben, 95                            Philip Bams, 96
        Jordy Heuschen, 95                           Laurent Bams, 96
          1:29.10  5:28.88

    5.  RZ 1                                    RZ                       5:12.94     5:30.53       
        Mitch Waeyen, 94                             Jim Ketelings, 94
        Maurice Henkel, 95                           Maurice Zelis, 94
          1:27.06  5:30.53

    6.  Nimo 1                                  Nimo                     5:59.44     5:51.48       
        Vince Weber, 94                              Joeri Kerkhoff, 95
        Andreas Waldus, 95                           Yoeri Cuijpers, 94
          1:25.16  5:51.48

    7.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        5:33.10     5:51.66       
        Christian v. Iersel, 94                      Alex Bos, 95
        Nick Wientjens, 95                           Nik Heeren, 96
          1:28.81  5:51.66

   DIS  Patrick 1                               Patrick                  5:44.85     5:47.30       
        SC - De bewegingen van de armen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
        Stef Verheesen, 94                           Kevin Meuwissen, 95
        Jordi Hintzen, 94                            Ivo Hover, 94
          1:27.90  5:47.30




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m schoolslag           Meisjes Minioren 5 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elishia Sinkiewicz            9702110   ZON/S&S                  1:35.64     1:34.43       
    2.  Ina Willigers                 9702678   Zwemclub Eijsden         1:44.90     1:38.58       
    3.  Desteny Karssenmakers         9700540   Eurode KZC               1:41.26     1:39.51       
    4.  Lynn Simons                   9703020   Mosa Regio               1:42.44     1:40.83       
    5.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:43.29     1:41.35       
    6.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:44.63     1:41.42       
    7.  Jessica van Dijk              9800552   Kimbria                  1:45.69     1:41.48       
    8.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:44.10     1:42.13       
    9.  Carmen van de Rijt            9801412   MZ&PC                    1:44.70     1:42.23       
   DIS  Zoï Pappas                    9700448   Kimbria                  1:39.32     1:40.73       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 100m schoolslag           Jongens Minioren 5 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:34.89     1:34.62       
    2.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:38.10     1:35.20       
    3.  Zjef Nelissen                 9701679   RZ                       1:44.65     1:37.61       
    4.  Killian von den Hoff          9700013   Brunssum                 1:38.79     1:39.42       
    5.  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:41.16     1:41.63       
    6.  Jeroen de Croock              9702025   ZC Valkenburg            1:43.72     1:42.18       
    7.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:48.49     1:46.82       
    8.  Kevin Janssen                 9700585   Kimbria                  1:46.43     1:47.70       
    9.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:47.32     1:49.34       
   DIS  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:42.89     1:42.70       
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                          Dames, 100m rugslag                     Dames Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:08.53     1:09.01       
    2.  Maureen Muyen                 9102874   ZON/S&S                  1:11.44     1:11.16  FJ 1 
    3.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:12.13     1:11.16  FJ 2 
    4.  Mieke Veens                   8502944   HZPC                     1:10.96     1:12.22       
    5.  Lydia Colijn                  8600718   Nimo                     1:14.48     1:12.51       
    6.  Nienke van Stipriaan          8703970   Kimbria                  1:12.52     1:15.46       
    7.  Alice Janssen                 8902012   HZPC                     1:15.26     1:15.55       
    8.  Kathinka Vertommen            8201712   Kimbria                  1:14.91     1:16.63       
    9.  Linda Custers                 8600738   HZPC                     1:13.12     1:18.14       
   DIS  Fanny Robbertsen              9102622   Nimo                     1:12.83     1:17.51       
        RI - Tijdens de start de tenen over de overloopgoot geklemd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                          Heren, 100m rugslag                     Heren Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Alan Smeets                   8402089   Hellas-Glana             1:00.66     1:00.22       
    2.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                     1:00.48     1:01.42       
    3.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:01.89     1:03.10       
    4.  Stefan Kranenbroek            7900729   HZPC                     1:06.51     1:03.48       
    5.  Richard Hubers                8501129   De Roersoppers           1:06.92     1:07.10       
    6.  Reinier Ellenkamp             8000367   De Rog                   1:06.42     1:07.35       
    7.  Pieter de Heer                8901141   Hellas-Glana             1:05.67     1:07.80       
    8.  Math Smeets                   8704153   Nimo                     1:08.98     1:07.92       
 NG.ZA  Joep Janssen                  8200805   De Roersoppers           1:06.87                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias van Halen              9100835   RZ                         55.97       55.73       
    2.  Aaron Eisank                  9100577   ZON/S&S                    59.12       56.95       
    3.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                    58.29       58.51       
    4.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers             59.43       59.21       
    5.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                   59.62     1:00.30       
    6.  Stefan Teley                  9107153   RZL                      1:02.57     1:02.08       
    7.  Leon Hendriks                 9106975   Noord Limburg(SG)        1:02.64     1:02.76       
    8.  Michèl Theissen               9102777   Nimo                     1:02.61     1:02.82       
    9.  Thijs van der Sterren         9102207   Zeps                     1:03.17     1:03.17       
   DIS  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                  1:01.78                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m vrije slag                         Heren Jeugd 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jérôme Ariës                  9000065   ZON/S&S                    55.77       55.90       
    2.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                    56.70       56.25       
    3.  Frabrice Ariës                9000063   ZON/S&S                    57.20       57.39       
    4.  Patrick Creemers              9000579   RZ                         57.38       57.72       
    5.  Rico Nemeth                   9004455   Brunssum                   59.08       58.69       
    6.  Mark van Enckevort            9000797   HZPC                       59.27       59.18       
    7.  Anton van der Sluis           9002697   Hellas-Glana               59.47       59.29       
    8.  Jelmer v. Dijk                9000653   Noord Limburg(SG)          57.89     1:00.46       
    9.  Pim van Zeijl                 9003415   Kimbria                  1:01.86     1:02.36       
   DIS  Imre Dehner                   9006195   ZON/S&S                    59.32                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m schoolslag                       Meisjes Jeugd 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:24.86     1:23.80       
    2.  Kimberley Teunissen           9201742   Noord Limburg(SG)        1:21.16     1:23.88       
    3.  Chloé Rutzerveld              9203450   Nimo                     1:24.33     1:24.97       
    4.  Suzan Suskens                 9201718   De Roersoppers           1:27.27     1:28.11       
    5.  Mirte Tummers                 9201790   Hellas-Glana             1:30.69     1:28.27  FJ 1 
    6.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers           1:29.93     1:28.27  FJ 2 
    7.  Annora de Rijck               9201502   Brunssum                 1:25.77     1:28.77       
    8.  Annemieke de Heer             9200704   Zeps                     1:33.73     1:34.41       
 AFGEM  Iborah Oomen                  9207646   Zeps                     1:30.93                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 4
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:11.78     1:12.83       
    2.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                     1:21.25     1:19.26       
    3.  Kevin van den Bekerom         9200057   HZPC                     1:19.45     1:20.94       
    4.  Roy Hoogerwerf                9203053   Hellas-Glana             1:21.78     1:20.96       
    5.  Jory Niemark                  9204409   Brunssum                 1:26.03     1:21.91       
    6.  Robin Leers                   9202885   Zeps                     1:25.28     1:24.50       
    7.  Kevin ten Braak               9205471   Patrick                  1:26.66     1:25.89       
    8.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers           1:24.18     1:26.05       
    9.  Robin Krutzen                 9205021   Patrick                  1:27.44     1:30.17       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:11.44     1:10.89       
    2.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:11.25     1:13.19       
    3.  Denise Austen                 9303778   RZ                       1:17.76     1:14.50       
    4.  Svenja Zonneveld              9301096   RZ                       1:15.03     1:14.86       
    5.  Vera Weinberg                 9302144   Nimo                     1:16.28     1:17.12       
    6.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:15.39     1:17.44       
    7.  Bo Peeters                    9306564   Nimo                     1:19.86     1:19.68       
    8.  Karin Bongers                 9303800   RZL                      1:23.70     1:21.41       
    9.  Roxane Wilms                  9305946   Hellas-Glana             1:23.36     1:22.48       
   10.  Sophie Cleuren                9300158   HZPC                     1:24.06     1:24.28       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 3
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                     1:01.85     1:03.61       
    2.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:08.65     1:08.22       
    3.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:11.58     1:11.13       
    4.  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                       1:16.85     1:11.60       
    5.  Rick Hesen                    9300601   HZPC                     1:12.40     1:12.08       
    6.  Patrick Janssen               9302009   HZPC                     1:22.22     1:17.00       
    7.  Ruud Backes                   9303619   RZL                      1:21.88     1:18.48       
    8.  Gergo Lovas                   9302411   RZ                       1:19.22     1:19.70       
   DIS  Shing Long Lin                9305999   Mosa Regio               1:19.95     1:22.73       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Glenn Rompelberg              9303807   Kimbria                       NT     1:22.73       
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 NG.ZA  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:22.51                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 3
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danique Agterberg             9401054   Hellas-Glana             1:04.82     1:04.36       
    2.  Selena van Cruchten           9401608   RZ                       1:04.12     1:05.74       
    3.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        1:06.20     1:07.07       
    4.  Vera Hendriks                 9405270   Noord Limburg(SG)        1:07.89     1:07.96       
    5.  Michelle Meusen               9400852   RZL                      1:09.76     1:08.29       
    6.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert           1:08.40     1:08.58       
    7.  Anouk Hustinx                 9402266   Hellas-Glana             1:09.04     1:09.02       
    8.  Rylana Slaghuis               9401286   Nimo                     1:09.83     1:09.32       
    9.  Rinske Becks                  9403098   HZPC                     1:10.20     1:09.76       
   10.  Linda Dehing                  9400022   RZ                       1:10.29     1:10.74       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC                 58.02       59.05       
    2.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana             1:01.18     1:01.41       
    3.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:07.42     1:04.92       
    4.  Silvan Viehmann               9403763   Brunssum                 1:06.18     1:05.11       
    5.  Niels van Basten Batenburg    9400593   Hellas-Glana             1:05.60     1:06.01       
    6.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:05.12     1:07.67       
    7.  Boy Coort                     9402283   ZON/S&S                  1:07.85     1:07.80       
    8.  Maurice Zelis                 9401031   RZ                       1:09.15     1:07.90       
    9.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert           1:08.85     1:09.35       
   DIS  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:05.80                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:26.16     1:26.39       
    2.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:28.56     1:28.74       
    3.  Sharon Schroyen               9502536   Brunssum                 1:29.03     1:29.11       
    4.  Leonora Arets                 9504690   Eurode KZC               1:32.48     1:30.10       
    5.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:35.25     1:30.70       
    6.  Joyce Delsing                 9502594   Patrick                  1:31.07     1:32.86       
    7.  Mathilde Bulkens              9502306   KZPC                     1:33.96     1:33.82       
    8.  Yorgia Pappas                 9500720   Kimbria                  1:32.67     1:34.43       
    9.  Wynona Wilms                  9503970   Hellas-Glana             1:31.96     1:35.60       
   DIS  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:27.57                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Sharon Wanders                9502308   Eurode KZC               1:31.98                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:17.24     1:15.95       
    2.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg            1:27.08     1:23.76       
    3.  Maurice Henkel                9504703   RZ                       1:23.39     1:24.20       
    4.  Alex Bos                      9501273   Noord Limburg(SG)        1:28.79     1:28.32       
    5.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:36.25     1:28.93       
    6.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                  1:24.80     1:29.73       
    7.  Bart de Heer                  9500359   Zeps                     1:31.20     1:30.53       
    8.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:30.67     1:31.80       
    9.  Sven Brouwer                  9504449   Mosa Regio               1:32.33     1:32.39       
   10.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:33.13     1:37.64       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Meisjes, 100m vlinderslag                   Meisjes Junioren 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:18.13     1:17.79       
    2.  Jara Wassenberg               9600222   RZ                       1:30.89     1:29.32       
    3.  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:32.01     1:29.98       
    4.  Margot v. Iersel              9603098   Noord Limburg(SG)        1:43.40     1:34.75       
    5.  Loes Arnoldussen              9603146   Brunssum                 1:40.20     1:35.32       
    6.  Jessica Hesen                 9601194   HZPC                     1:39.25     1:36.95       
    7.  Céline Jennes                 9602154   ZON/S&S                  1:42.83     1:38.84       
   DIS  Ellen Borger                  9600786   Brunssum                 1:42.09     1:34.07       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Denise van der Klij           9600482   HZPC                     1:35.50     1:35.26       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
    NG  Maureen Wingers               9602264   RZ                       1:34.66                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Minioren 6
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:15.82     1:15.61       
    2.  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:18.18     1:18.97       
    3.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:24.60     1:20.01       
    4.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:22.77     1:20.36       
    5.  Tim Ramaekers                 9600629   ZON/S&S                  1:31.60     1:29.38       
    6.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:39.12     1:31.04       
    7.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:37.51     1:31.26       
    8.  Rowin Meuffels                9603325   Hellas-Glana             1:40.07     1:43.08       
   DIS  Robin Meuwissen               9602601   Patrick                  1:41.68     1:43.10       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
   DIS  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:57.12     1:55.89       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VB



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                        Meisjes, 100m rugslag            Meisjes Minioren 5 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Audrey Bams                   9800073   Zwemclub Eijsden         1:27.48     1:24.18       
    2.  Manon Koster                  9701312   HZPC                     1:29.02     1:25.46       
    3.  Elishia Sinkiewicz            9702110   ZON/S&S                  1:29.07     1:26.03       
    4.  Mignon Peeters                9701048   Nimo                     1:35.01     1:27.93       
    5.  Wendy Bex                     9701232   Hellas-Glana             1:26.27     1:28.00       
    6.  Chayenne Poorts               9800670   Nimo                     1:29.07     1:28.39       
    7.  Carmen van de Rijt            9801412   MZ&PC                    1:31.29     1:28.98       
    8.  Sarah Bos                     9700918   Noord Limburg(SG)        1:34.14     1:31.01       
    9.  Naomi Euwes                   9701374   Noord Limburg(SG)        1:33.15     1:33.85       
   DIS  Femke Snijders                9700814   RZL                      1:38.18     1:40.14       
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                        Jongens, 100m rugslag            Jongens Minioren 5 en later
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen de Croock              9702025   ZC Valkenburg            1:26.79     1:26.71       
    2.  Jitse Zonneveld               9703133   RZ                       1:32.08     1:31.18       
    3.  Max Hermans                   9700879   HZPC                     1:28.40     1:31.56       
    4.  Killian von den Hoff          9700013   Brunssum                 1:33.44     1:34.77       
    5.  Ted Wilders                   9701177   Mosa Regio               1:36.07     1:38.44       
    6.  Hugo v. Iersel                9702287   Noord Limburg(SG)        1:39.30     1:38.87  FJ 1 
    7.  Ivo Nemeth                    9700075   Brunssum                 1:37.51     1:38.87  FJ 2 
    8.  Jordy Severins                9800559   Eurode KZC               1:39.75     1:39.94       
   DIS  Lars van Didden               9701615   Zeps                     1:32.73     1:33.79       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
   DIS  Koen Koster                   9900517   HZPC                     1:38.84     1:39.94       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 NG.ZA  Roy van Rijswick              9700897   ROB                      1:38.11                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 100m schoolslag                    Dames Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Dreesens                 9105798   HZPC                     1:16.94     1:17.16       
    2.  Maureen Rutten                8803776   HZPC                     1:16.87     1:17.39       
    3.  Elise Wijnker                 9103534   Hellas-Glana             1:18.04     1:19.35       
    4.  Fleur Boelhouwers             9007408   Zeps                     1:21.45     1:21.89       
    5.  Melissa Stienen               8907230   RZ                       1:22.56     1:21.95       
    6.  Maddy Thielen                 9003732   HZPC                     1:23.86     1:22.74       
    7.  Judith van Meijel             9102076   HZPC                     1:19.80     1:22.83       
    8.  Vera Coenen                   9104046   De Rog                   1:22.67     1:24.46       
    9.  Helene Vos                    9007842   Eurode KZC               1:23.39     1:24.76       
   10.  Lauke Knoop                   9002008   ZON/S&S                  1:19.94     1:25.01       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 100m schoolslag                    Heren Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maikel Brouwers               8300339   HZPC                     1:06.54     1:08.94       
    2.  Reinier Ellenkamp             8000367   De Rog                   1:10.92     1:10.48       
    3.  Freddie Geerlings             7900379   ZON/S&S                  1:11.70     1:12.42       
    4.  Math Smeets                   8704153   Nimo                     1:14.11     1:13.85       
    5.  Pieter de Heer                8901141   Hellas-Glana             1:12.42     1:14.03       
    6.  Tom van der Sterren           8502495   Zeps                     1:12.57     1:15.56       
    7.  Richard Hubers                8501129   De Roersoppers           1:16.00     1:15.93       
    8.  Martin Teley                  8906059   RZL                      1:15.45     1:17.12       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tobias van Halen              9100835   RZ                       1:09.21     1:07.39       
    2.  Willem Jongen                 9103401   De Roersoppers           1:09.28     1:10.15       
    3.  Martyn Slaghuis               9103035   Nimo                     1:14.71     1:11.89       
    4.  Michèl Theissen               9102777   Nimo                     1:09.57     1:12.12       
    5.  Sjors Pietermans              9106841   Patrick                  1:12.83     1:12.98       
    6.  Mathijs Meijers               9103403   De Roersoppers           1:12.54     1:13.12       
    7.  Leon Hendriks                 9106975   Noord Limburg(SG)        1:14.26     1:14.15       
    8.  Patrick Lemmens               9106101   Brunssum                 1:12.62     1:14.25       
    9.  Mario Hautvast                9103395   Patrick                  1:14.54     1:15.01       
   10.  Jeroen Custers                9106319   Kimbria                  1:14.49     1:15.39       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                        Jongens, 100m rugslag                          Heren Jeugd 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rico Nemeth                   9004455   Brunssum                 1:05.88     1:03.97       
    2.  Anton van der Sluis           9002697   Hellas-Glana             1:06.14     1:07.73       
    3.  Jelmer v. Dijk                9000653   Noord Limburg(SG)        1:07.67     1:07.91       
    4.  Patrick Creemers              9000579   RZ                       1:07.35     1:08.09       
    5.  Imre Dehner                   9006195   ZON/S&S                  1:10.56     1:09.88       
    6.  Mark van Enckevort            9000797   HZPC                     1:08.86     1:10.97       
    7.  Tristan Eisank                9000773   ZON/S&S                  1:09.14     1:11.22       
    8.  Frabrice Ariës                9000063   ZON/S&S                  1:09.34     1:11.75       
    9.  Jérôme Ariës                  9000065   ZON/S&S                  1:09.27     1:12.55       
   10.  Pim van Zeijl                 9003415   Kimbria                  1:18.23     1:16.32       
    NG  Dominique Maassen             9004501   Eurode KZC               1:13.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Meisjes, 100m vlinderslag                      Meisjes Jeugd 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ingrid van Horen              9204060   HZPC                     1:13.84     1:11.81       
    2.  Kimberley Teunissen           9201742   Noord Limburg(SG)        1:10.66     1:12.46       
    3.  Mirte Tummers                 9201790   Hellas-Glana             1:12.78     1:14.50       
    4.  Sabine Klesman                9202860   De Roersoppers           1:21.41     1:19.13       
    5.  Rianne van Enckevort          9204568   HZPC                     1:23.35     1:22.35       
    6.  Annora de Rijck               9201502   Brunssum                 1:18.78     1:24.93       
    7.  Chloé Rutzerveld              9203450   Nimo                     1:29.45     1:25.03       
    8.  Claudia Creemers              9202864   De Roersoppers           1:26.98     1:25.25       
    9.  Annemieke de Heer             9200704   Zeps                     1:27.98     1:29.69       
   DIS  Renee Harkx                   9202220   Noord Limburg(SG)        1:22.47                   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Christa Craenen               9200384   Patrick                  1:17.22                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Jongens, 100m vlinderslag                   Jongens Junioren 4
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kasper v. Dijk                9200249   Noord Limburg(SG)        1:02.88     1:03.48       
    2.  Ralph van Megen               9201613   HZPC                     1:03.63     1:04.40       
    3.  Jory Niemark                  9204409   Brunssum                 1:09.79     1:07.74       
    4.  Robin Leers                   9202885   Zeps                     1:15.20     1:14.47       
    5.  Scott van't Land              9205043   Nimo                     1:14.97     1:16.05       
    6.  Roy Hoogerwerf                9203053   Hellas-Glana             1:15.81     1:16.06       
    7.  Mitchel Vorstedt              9201759   KZPC                     1:14.96     1:16.59       
    8.  Kevin van den Bekerom         9200057   HZPC                     1:19.68     1:17.39       
    9.  Dennis Creemers               9202243   De Roersoppers           1:19.73     1:23.34       
 NG.ZA  Max Elbers                    9204059   Mosa Regio               1:23.02                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                        Meisjes, 100m rugslag                        Meisjes Jeugd 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               9301772   Eurode KZC               1:10.57     1:12.49       
    2.  Svenja Zonneveld              9301096   RZ                       1:13.84     1:13.56       
    3.  Ilona Remmel                  9302198   ZON/S&S                  1:14.10     1:15.19       
    4.  Melissa Meijer                9304374   Nimo                     1:18.70     1:16.15       
    5.  Denise Austen                 9303778   RZ                       1:15.74     1:18.63       
    6.  Chidi Hennigfeld              9303332   ZON/S&S                  1:18.60     1:19.50       
    7.  Sophie Cleuren                9300158   HZPC                     1:19.99     1:20.51       
    8.  Karin Bongers                 9303800   RZL                      1:20.77     1:21.53       
    9.  Varolien Francisca            9305420   RZ                       1:20.97     1:22.58       
   10.  Bo Peeters                    9306564   Nimo                     1:21.88     1:22.97       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Junioren 3
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Ramaekers               9304385   ZON/S&S                  1:06.65     1:05.96       
    2.  Dion Dreesens                 9302189   HZPC                     1:07.90     1:06.36       
    3.  Rick Hesen                    9300601   HZPC                     1:13.40     1:12.28       
    4.  Ramon Wassenberg              9300715   RZ                       1:17.26     1:12.39       
    5.  Tom Moonen                    9304169   ZPC Nederweert           1:14.99     1:13.81       
    6.  Robin Borger                  9305183   Brunssum                 1:16.02     1:16.77       
    7.  Gergo Lovas                   9302411   RZ                       1:17.81     1:18.32       
    8.  Ruud Backes                   9303619   RZL                      1:22.57     1:21.14       
 NG.ZA  Shing Long Lin                9305999   Mosa Regio               1:20.11                   
 NG.ZA  Marc Craenen                  9301055   Patrick                  1:21.57                   
    NG  Bas Janssen                   9305167   ZC Valkenburg            1:18.99                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Meisjes, 100m schoolslag                    Meisjes Junioren 3
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosien Meesen                 9402268   Hellas-Glana             1:24.31     1:25.07       
    2.  Rinske Becks                  9403098   HZPC                     1:29.37     1:26.66       
    3.  Minke Janssen                 9400830   Noord Limburg(SG)        1:27.30     1:28.14       
    4.  Linda Dehing                  9400022   RZ                       1:30.25     1:28.59       
    5.  Selena van Cruchten           9401608   RZ                       1:28.57     1:29.62       
    6.  Maaike Knops                  9404018   RZL                      1:30.83     1:30.78       
    7.  Anouk Hustinx                 9402266   Hellas-Glana             1:32.98     1:31.81       
    8.  Michelle Meusen               9400852   RZL                      1:31.01     1:32.75       
    9.  Sanne Boelhouwers             9403506   Zeps                     1:32.95     1:33.96       
   10.  Daphne van de Laar            9403584   ZPC Nederweert           1:33.60     1:35.27       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 100m schoolslag                    Jongens Junioren 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordy Vroomen                 9400341   Eurode KZC               1:17.93     1:19.86       
    2.  Pim van Basten Batenburg      9401657   Hellas-Glana             1:27.88     1:20.87       
    3.  Jeffrey Schijns               9401797   Eurode KZC               1:21.50     1:21.47       
    4.  Stan Tummers                  9400649   Hellas-Glana             1:22.46     1:23.52       
    5.  Joep Suskens                  9400627   De Roersoppers           1:27.92     1:23.83       
    6.  Joop Truijen                  9401111   ZPC Nederweert           1:29.93     1:26.30       
    7.  Jelle Peltzer                 9403779   ZC Valkenburg            1:26.32     1:29.80       
    8.  Boy Coort                     9402283   ZON/S&S                  1:30.42     1:29.98       
    9.  Jim Ketelings                 9403901   RZ                       1:30.63     1:34.19       
   DIS  Ken Boonen                    9401481   RZL                      1:29.55                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Meisjes, 100m vrije slag                    Meisjes Junioren 2
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jona Pisters                  9501784   Nimo                     1:07.32     1:07.32       
    2.  Sharon Schroyen               9502536   Brunssum                 1:09.41     1:09.07       
    3.  Andra Dols                    9502764   Hellas-Glana             1:11.29     1:12.28       
    4.  Hilde vd Schans               9502710   De Rog                   1:13.34     1:12.35       
    5.  Floor Weijmans                9502522   HZPC                     1:14.28     1:13.06       
    6.  Bo Kerkhoff                   9502376   Nimo                     1:16.72     1:13.61       
    7.  Suzanne Leeters               9505718   Zwemclub Eijsden         1:15.16     1:14.34       
    8.  Ellen van der Wallen          9505174   ZPC Nederweert           1:17.30     1:14.78       
    9.  Eline van der Plas            9500866   Hellas-Glana             1:13.37     1:15.02       
   10.  Maud Geerssen                 9501928   Brunssum                 1:16.40     1:17.21       
 AFGEM  Sharon Wanders                9502308   Eurode KZC               1:12.53                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Jongens, 100m vrije slag                    Jongens Junioren 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Theunissen               9500483   ZC Valkenburg            1:07.88     1:06.66       
    2.  Kevin Wolters                 9501965   Hellas-Glana             1:07.22     1:07.06       
    3.  Stan Snijders                 9500485   RZL                      1:09.58     1:07.12       
    4.  Luuk Janssen                  9503497   Mosa Regio               1:09.73     1:09.63       
    5.  Kevin Meuwissen               9502485   Patrick                  1:08.19     1:09.77       
    6.  Alex Bos                      9501273   Noord Limburg(SG)        1:11.26     1:10.64       
    7.  Max Grispen                   9501783   ZC Valkenburg            1:10.29     1:11.38       
    8.  Dylan Notten                  9500099   ZC Valkenburg            1:11.30     1:12.34       
    9.  Maurice Henkel                9504703   RZ                       1:09.72     1:12.46       
   10.  Andreas Waldus                9503581   Nimo                     1:13.97     1:14.83       
 AFGEM  Kenny Sieben                  9503663   Hellas-Glana             1:11.80                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                        Meisjes, 100m rugslag                     Meisjes Junioren 1
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Jente                 9600788   Brunssum                 1:19.17     1:20.02       
    2.  Margot v. Iersel              9603098   Noord Limburg(SG)        1:26.61     1:22.31       
    3.  Maaike Sanders                9602806   Hellas-Glana             1:28.90     1:25.72       
    4.  Merel Jaspers                 9602544   Nimo                     1:30.05     1:27.02       
    5.  Jessica Hesen                 9601194   HZPC                     1:28.28     1:28.10       
    6.  Beau Warnier                  9600118   Zwemclub Eijsden         1:30.82     1:28.25       
    7.  Danae Remmel                  9600588   ZON/S&S                  1:30.41     1:29.36       
    8.  Jara Wassenberg               9600222   RZ                       1:26.27     1:30.08       
    9.  Céline Jennes                 9602154   ZON/S&S                  1:31.02     1:30.96       
   10.  Celina Austen                 9602056   RZ                       1:31.85     1:32.26       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                        Jongens, 100m rugslag                     Jongens Minioren 6
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Laurent Bams                  9600193   Zwemclub Eijsden         1:16.03     1:14.71       
    2.  Sem Hermans                   9601259   HZPC                     1:24.52     1:19.64       
    3.  Sam Derks                     9600719   HZPC                     1:25.82     1:22.75       
    4.  Bas Kerckhoffs                9601571   ZC Valkenburg            1:30.67     1:26.11       
    5.  Rowin Meuffels                9603325   Hellas-Glana             1:26.79     1:26.66       
    6.  Kay Thijssen                  9601799   HZPC                     1:33.46     1:30.82       
    7.  Bram in 't Zandt              9601257   Mosa Regio               1:29.20     1:33.13       
    8.  Timo Billman                  9601033   Eurode KZC               1:34.61     1:36.00       
    9.  Björn Piket                   9602133   HZPC                     1:34.20     1:36.40       
   DIS  Philip Bams                   9600195   Zwemclub Eijsden         1:33.83     1:29.61       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                     Dames, 4 x 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                  HZPC                     4:06.16     4:11.31       
        Judith van Meijel, 91                        Lisa Dreesens, 91
        Ingrid van Horen, 92                         Mieke Veens, 85
          1:03.26  4:11.31

    2.  HZPC 2                                  HZPC                     4:21.37     4:22.12       
        Maureen Rutten, 88                           Linda Custers, 86
        Alice Janssen, 89                            Debbie Hesen, 86
          1:05.18  4:22.12

    3.  Nimo 1                                  Nimo                     4:19.32     4:22.40       
        Michelle Hacking, 91                         Melissa Meijer, 93
        Vera Weinberg, 93                            Lydia Colijn, 86
          1:08.35  4:22.40

    4.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  4:19.34     4:24.25       
        Melissa Geilen, 90                           Lauke Knoop, 90
        Danique Ubags, 90                            Ilona Remmel, 93
          1:05.34  4:24.25

    5.  Kimbria 1                               Kimbria                  4:30.53     4:32.96       
        Aimee Janssen, 91                            Kathinka Vertommen, 82
        Shelly Hollanders, 93                        Nienke van Stipriaan, 87
          1:12.70  4:32.96

    6.  RZL 1                                   RZL                      4:30.13     4:33.74       
        Karin Bongers, 93                            Eveline Mestrom, 88
        Ilvy van Grimbergen, 88                      Renske Venner, 90
          1:11.17  4:33.74

    7.  RZ 1                                    RZ                       4:22.42     4:34.82       
        Melissa Stienen, 89                          Svenja Zonneveld, 93
        Denise Austen, 93                            Selena van Cruchten, 94
          1:08.99  4:34.82

    8.  Noord Limburg(SG) 1                     Noord Limburg(SG)        4:28.06     4:37.09       
        Minke Janssen, 94                            Renee Harkx, 92
        Vera Hendriks, 94                            Kimberley Teunissen, 92
          1:08.74  4:37.09

    9.  Nimo 2                                  Nimo                     4:31.62     4:40.90       
        Chloé Rutzerveld, 92                         Fanny Robbertsen, 91
        Bo Peeters, 93                               Rylana Slaghuis, 94
          1:08.99  4:40.90




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Heren, 4 x 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
05-01-2008                                                                                  Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZPC 1                                  HZPC                     3:39.50     3:44.43       
        Maikel Brouwers, 83                          Dion Dreesens, 93
        Ralph van Megen, 92                          Stefan Kranenbroek, 79
            56.46  3:44.43

    2.  ZON/S&S 1                               ZON/S&S                  3:48.79     3:50.60       
        Jérôme Ariës, 90                             Aaron Eisank, 91
        Frabrice Ariës, 90                           Tristan Eisank, 90
            57.67  3:50.60

    3.  RZL 1                                   RZL                      3:45.74     3:53.75       
        Timo Tabak, 82                               Stijn Agten, 87
        Martin Teley, 89                             Niels van Dalen, 89
          1:00.99  3:53.75

    4.  Zeps 1                                  Zeps                     3:55.17     4:00.50       
        Tom van der Sterren, 85                      Robin Leers, 92
        Thijs van der Sterren, 91                    Roy Kleijkers, 81
            56.14  4:00.50

    5.  Brunssum 1                              Brunssum                 3:59.52     4:03.93       
        Robin Borger, 93                             Jory Niemark, 92
        Rico Nemeth, 90                              Patrick Lemmens, 91
          1:04.88  4:03.93

    6.  Nimo 1                                  Nimo                     4:01.50     4:04.25       
        Bob Goffin, 89                               Math Smeets, 87
        Thijs Villevoye, 91                          Sander van den Berg, 87
          1:01.31  4:04.25

    7.  RZ 1                                    RZ                       3:46.58     4:05.34       
        Ramon Wassenberg, 93                         Patrick Creemers, 90
        Gergo Lovas, 93                              Tobias van Halen, 91
          1:02.39  4:05.34

    8.  ZC Valkenburg 1                         ZC Valkenburg            4:01.91     4:15.84       
        Sebastiaan Gergely, 87                       Karsten Meijers, 90
        Jelle Peltzer, 94                            Roy Hopman, 88
            59.93  4:15.84




Splash Meet Manager 2007Registered to MZ&PC