Netherlands Invitational 2008
Eindhoven (NED),    5. - 6.7.2008,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 13. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 16. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 17. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 19. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 21. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 22. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 26. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, meisjes 1999-2000    Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, meisjes 1997-1998
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag, Jongens 1999-2000    Nr. 30. Jongens, 50m rugslag, jongens 1997-1998
Nr. 31. Meisjes, 50m vrije slag, meisjes 1999-2000    Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag, meisjes 1997-1998
Nr. 33. Jongens, 100m wisselslag, Jongens 1999-2000    Nr. 34. Jongens, 100m wisselslag, jongens 1997-1998
Nr. 35. Meisjes, 100m vrije slag, meisjes 1999-2000    Nr. 36. Meisjes, 100m vrije slag, meisjes 1997-1998
Nr. 37. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens 1999-2000    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, jongens 1997-1998
Nr. 39. Meisjes, 50m rugslag, meisjes 1999-2000    Nr. 40. Meisjes, 50m rugslag, meisjes 1997-1998
Nr. 41. Jongens, 100m schoolslag, Jongens 1999-2000    Nr. 42. Jongens, 100m schoolslag, jongens 1997-1998
Nr. 43. Meisjes, 100m wisselslag, meisjes 1999-2000    Nr. 44. Meisjes, 100m wisselslag, meisjes 1997-1998
Nr. 45. Jongens, 50m vrije slag, Jongens 1999-2000    Nr. 46. Jongens, 50m vrije slag, jongens 1997-1998
Nr. 47. Meisjes, 50m schoolslag, meisjes 1999-2000    Nr. 48. Meisjes, 50m schoolslag, meisjes 1997-1998
Nr. 49. Jongens, 100m rugslag, Jongens 1999-2000    Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, jongens 1997-1998
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, meisjes 1999-2000    Nr. 52. Meisjes, 100m rugslag, meisjes 1997-1998
Nr. 53. Jongens, 50m schoolslag, Jongens 1999-2000    Nr. 54. Jongens, 50m schoolslag, jongens 1997-1998
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, meisjes 1999-2000    Nr. 56. Meisjes, 50m vlinderslag, meisjes 1997-1998
Nr. 57. Jongens, 100m vrije slag, Jongens 1999-2000    Nr. 58. Jongens, 100m vrije slag, jongens 1997-1998


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag                   meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlien bourgois              Royal Ostend Swimmin   1:12.79            1:13.66           
  2. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:18.17 9600604    1:17.60           
  3. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren   1:21.97 OZV/195/   1:17.75           
  4. Linda Kamperman               Aquarijn               1:19.95 9601238    1:20.90           
  5. Marjoline Dubois              Namur Olympic Club B   1:17.98 NOC/176/   1:23.59           
  6. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   1:23.42 OZV/177/   1:25.06           
  7. Aime Groenveld               De Houtrib             1:20.92 9503394    1:25.18           
  8. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te   1:27.29            1:25.26           
  9. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       1:31.89 9504170    1:25.97           
 10. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio   1:26.06            1:26.95           
 11. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren   1:23.04 OZV/193/   1:28.36           
 12. Alice Joris                   Waterloo Natation      1:18.66 WN/223/9   1:28.90           
 13. Michelle Geisler              Aquarijn               1:21.69 9502514    1:29.52           
 14. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren   1:28.66 OZV/198/   1:30.29           
 15. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren   1:28.67 OZV/197/   1:31.49           
 16. Esther Robakiewiez            De Houtrib             1:28.78 9603430    1:32.58           
 17. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   1:30.65 9504540    1:32.96           
 18. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   1:24.63            1:33.02           
 19. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   1:34.06            1:33.33           
 20. Rielle Heemskerk              Alkemade               1:40.32 9501468    1:34.17           
 21. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         1:33.04 9600122    1:34.34           
 22. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         1:30.74 9600628    1:34.41           
 23. Karla Westenberg              E Z C Enschede         1:25.80 9601738    1:35.49           
 24. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      1:34.94 NCH/254/   1:35.58           
 25. Ilse de Heus                  TZC Vahalis            1:35.73 9504222    1:36.25           
 26. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:39.76 9504690    1:38.52           
 27. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen         1:33.44 9600790    1:38.82           
 28. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio   1:35.98            1:39.01           
 29. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:31.39 9500494    1:39.37           
 30. Soraya van Veen               E Z C Enschede         1:30.18 9503924    1:39.66           
 31. Danielle Davidson             TZC Vahalis            1:33.67 9505212    1:39.85           
 32. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         1:41.05 9505682    1:40.79           
 33. Doris Kragten                 PCG                    1:32.58 9602318    1:40.93           
 34. Britte van Someren            Zwemclub Zeist         1:34.36 9500828    1:42.50           
 35. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   1:38.78 LSVZ/154   1:45.05           
 36. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   1:38.19 LSVZ/165   1:45.23           
 37. Ivy Kroon                     Alkemade                    NT 9505808    1:45.74           
 38. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:43.27 9603628    1:45.76           
 39. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   1:49.33 OZV/179/   1:46.74           
 40. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:42.40 9505044    1:47.01           
 41. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:44.29 9601544    1:47.69           
 42. Amber Bijl                    De Houtrib             1:47.61 9602106    1:48.82           
 43. Claudia Schreurs              zpc Maarkel            1:41.82 9600178    1:49.27           
 44. Daphne Bikker                 PCG                    1:50.64 9602316    1:49.30           
AFGE Anne -Sophie Jammaer          Overpeltse ZwemVeren   1:13.14 OZV/194/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag                   meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merle Verkijk                 WVZ                    1:08.56 9400278    1:08.69           
  2. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio   1:08.36            1:09.52           
  3. Sarah Mommers                 Brabant East Swim Te   1:09.98            1:11.58           
  4. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren   1:10.06 OZV/120/   1:11.81           
  5. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:13.15 9301772    1:14.32           
  6. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren   1:12.63 OZV/034/   1:14.53           
  7. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio   1:13.93            1:15.36           
  8. Alice Dell'Aiera              Waterloo Natation      1:15.34 WN/223/9   1:16.31           
  9. Wilma Verhoeven               Njord                  1:18.28 9304610    1:16.46           
 10. Coriena Drieghe               Waterloo Natation      1:15.15 WN/237/9   1:16.58           
 11. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      1:15.18 NCH/199/   1:18.24           
 12. Marjolein Maris               De Houtrib             1:12.10 9400210    1:18.82           
 13. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   1:20.10 LSVZ/147   1:20.93           
 14. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         1:22.46 9306890    1:23.24           
 15. Mandy Feller                  Cercle de Natation W   1:23.53 1898       1:23.52           
 16. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio   1:23.16            1:23.95           
 17. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            1:19.62 9401300    1:24.83           
 18. Annemiek Arts                 Montferland            1:24.98 9303848    1:24.90           
 19. Laura van Reen                De Waalstroom          1:22.45 9306300    1:24.94           
 20. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:25.19 9306094    1:27.05           
 21. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te   1:20.84            1:27.51           
 22. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio   1:26.37            1:28.43           
 23. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:22.99 9303326    1:29.89           
 24. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:37.67 9403552    1:30.16           
 25. Femke Koning                  PCG                    1:31.16 9406468    1:31.05           
 26. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:25.80 9302820    1:31.68           
 27. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:29.87 9306452    1:32.06           
 28. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio   1:29.43            1:33.47           
 29. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:33.92 9401694    1:35.50           
 30. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio   1:27.00            1:35.97           
 31. Sabine van Acquoij            PCG                    1:42.32 9403894    1:36.10           
 32. Pamela Steen                  TZC Vahalis            1:39.44 9304244    1:36.33           
 33. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel            1:39.67 9400300    1:40.84           
 34. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio   1:38.62            1:46.95           
 DIS Kim Fischer                   PCG                    1:59.73 9307514    2:13.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   1:16.00                              
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      1:24.23 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag                   meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien Meijlaers                Overpeltse ZwemVeren   1:04.79 OZV/100/   1:05.71           
  2. Aurelie Antoine               Namur Olympic Club B   1:06.21 NOC/123/   1:08.73           
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:08.10 9203076    1:09.22           
  4. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:08.18 9001578    1:12.02           
  5. Charlotte Maris               De Houtrib             1:10.79 9201166    1:12.68           
  6. Marieke Hanter                O Z & P C              1:13.39 8701792    1:12.89           
  7. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen         1:10.45 8301630    1:13.40           
  8. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te   1:07.82            1:13.46           
  9. Stefanie Murphy               Waterloo Natation      1:13.00 WN/107/9   1:14.79           
 10. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      1:13.43 NCH/183/   1:16.99           
 11. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      1:09.67 NCH/152/   1:18.54           
 12. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve      1:17.00 NCH/146/   1:21.11           
 13. Inge Machtelings              Flanders Inter Regio   1:17.75            1:21.34           
 14. Linda Buijk                   ZVH                    1:16.79 9000634    1:21.51           
 15. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:12.54 8704828    1:22.05           
 16. Patricia Becks                Zegenwerp              1:20.72 8705946    1:22.69           
 17. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen         1:26.67 9108048    1:23.21           
 18. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   1:18.32 LSVZ/148   1:24.94           
 19. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel            1:22.82 9200764    1:26.08           
 20. Anne Jansen                   Zegenwerp              1:23.90 8802054    1:26.48           
 21. Lonneke Peter                 Overpeltse ZwemVeren   1:24.12 OZV/180/   1:26.66           
 22. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel            1:23.70 8703514    1:28.77           
 23. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve      1:22.29 NCH/134/   1:30.46           
 24. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins   1:28.86 9203732    1:30.94           
 25. Kelly Hofstee                 De Houtrib             1:21.52 9101292    1:31.04           
 26. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      1:30.45 NCH/211/   1:31.28           
 27. Britt van 't Hart             Alkemade               1:33.40 9202694    1:32.08           
 28. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   1:18.21 LSVZ/140   1:32.29           
 29. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:29.91 9101352    1:32.48           
 30. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio   1:25.69            1:35.68           
 31. Joyce Deckers                 De Waalstroom          1:40.00 770JoDe    1:37.83           
 32. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio   1:36.03            1:40.75           
 33. Marielle den Dunnen           PCG                    1:37.24 9205650    1:42.80           
 34. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         1:39.68 9206054    1:44.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag                     jongens 1995-1996
05-07-2008 - 11:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te   1:10.76            1:11.89           
  2. Julien Henx                   Cercle de Natation D   1:15.10 401        1:14.80           
  3. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te   1:13.17            1:15.81           
  4. Niels Kemperink               E Z C Enschede         1:11.91 9600005    1:16.02           
  5. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen         1:16.14 9503781    1:17.66           
  6. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:13.62 9500883    1:18.01           
  7. Thijs degrijse                Royal Ostend Swimmin   1:18.25            1:21.05           
  8. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   1:15.63 ChThN/27   1:21.22           
  9. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:19.77 9502289    1:21.29           
 10. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:16.44 9500375    1:22.24           
 11. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   1:20.69 ChThN/24   1:22.36           
 12. Mike dubois                   Royal Ostend Swimmin   1:23.48            1:22.81           
 13. Erik van Lopik                PCG                    1:19.89 9603419    1:22.98           
 14. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      1:22.82 NCH/251/   1:23.71           
 15. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:25.73 9600325    1:23.78           
 16. Kevin Meuwissen               Patrick                1:22.66 9502485    1:23.99           
 17. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te   1:21.83            1:24.65           
 18. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio   1:25.70            1:29.35           
 19. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio   1:26.55            1:30.06           
 20. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      1:30.02 NCH/241/   1:30.91           
 21. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:29.39 9501709    1:31.38           
 22. Glen van Driel                ZVH                         NT 9601161    1:31.98           
 23. Robin Meuwissen               Patrick                1:33.32 9602601    1:32.68           
 24. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   1:29.53 OZV/196/   1:32.95           
 25. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve      1:32.00 NCH/299/   1:33.26           
 26. Jaco Huisman                  ZVH                    1:41.26 9504011    1:34.06           
 27. Julien Diet                   Nautic Club Herve      1:32.00 NCH/298/   1:34.94           
 28. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         1:48.70 9600071    1:35.61           
 29. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   1:35.45 9502455    1:36.57           
 30. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:47.91 9601735    1:37.28           
 31. Roy Groenendijk               ZVH                    1:31.58 9603179    1:37.65           
 32. Timo Billman                  Eurode KZC             1:44.92 9601033    1:39.61           
 33. Wessel Hissink                TZC Vahalis            1:49.00 9503549    1:40.02           
 34. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni   1:42.29 LSVZ/174   1:45.76           
 35. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni   1:51.05 LSVZ/181   1:47.21           
 36. Wout De Punder                Landense Sportvereni   1:44.20 LSVZ/186   1:48.89           
 37. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:48.84 9604097    1:56.49           
 38. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:47.89 9600897    1:59.97           
 39. Reinier Schippers             zv Dorestad Dolphins   2:18.89 9601109    2:03.98           
 DIS Teun Redeker                  zpc Maarkel            1:36.23 9600737    1:29.68           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      1:25.56 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag                     jongens 1993-1994
05-07-2008 - 11:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   1:07.41 ChThN/34   1:02.85           
  2. Ensger Kotterink              WVZ                    1:02.19 9403391    1:03.88           
  3. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio   1:03.90            1:05.43           
  4. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te   1:03.24            1:05.98           
  5. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te   1:03.58            1:07.76           
  6. Lander Hendrikx               Brabant East Swim Te   1:04.65            1:08.55           
  7. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:10.83 9400341    1:12.27           
  8. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   1:09.12 LSVZ/143   1:12.88           
  9. Jesper de Jong                Aquarijn               1:14.56 9300775    1:13.28           
 10. Boris Bijl                    De Houtrib             1:08.66 9304823    1:13.92           
 11. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   1:11.85            1:14.90           
 12. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   1:10.84            1:15.56           
 13. Milan lamote                  Royal Ostend Swimmin   1:15.58            1:16.38           
 14. Max Even                      Cercle de Natation W   1:12.62 1894       1:16.70           
 15. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te   1:13.24            1:16.96           
 16. Adrien Dahin                  Namur Olympic Club B   1:11.35 NOC/166/   1:17.02           
 17. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   1:18.33            1:17.37           
 18. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio   1:13.80            1:17.43           
 19. Daan Viering                  De Waalstroom          1:17.16 9403839    1:17.69           
 20. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   1:14.68            1:17.78           
 21. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:16.20 9301773    1:18.19           
 22. Tim Somers                    De Waalstroom          1:16.07 9303815    1:18.33           
 23. Nick Out                      de Zeehond '73         1:12.43 9400881    1:18.68           
 24. Quint Gerdes                  PCG                    1:19.21 9400263    1:19.84           
 25. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te   1:24.68            1:20.03           
 26. Jesse Schaekers               Aquarijn               1:17.48 9301987    1:20.74           
 27. Gauthier sabot                Royal Ostend Swimmin   1:19.46            1:21.37           
 28. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             1:20.04 9302657    1:21.96           
 29. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         1:22.79 9302439    1:22.67           
 30. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   1:20.74            1:22.82           
 31. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   1:34.76 ChThN/27   1:23.31           
 32. Bjorn Hoogenboom              Alkemade               1:26.05 9300937    1:23.91           
 33. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         1:26.66 9304557    1:24.66           
 34. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:28.60 9403985    1:25.70           
 35. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   1:24.64 LSVZ/155   1:26.16           
 36. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   1:24.19 ChThN/21   1:27.40           
 37. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   1:25.65 LSVZ/163   1:30.92           
 38. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   1:25.59 9306447    1:35.43           
 39. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:46.48 9403983    1:35.59           
 40. James Acela                   Alkemade               1:46.70 9404931    1:37.13           
 41. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   1:33.11 LSVZ/170   1:37.19           
AFGE Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   1:16.10 LSVZ/144                     
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      1:16.77 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag                     jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 11:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio   1:03.82            1:03.98           
  2. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te   1:00.47            1:04.08           
  3. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren   1:05.08 OZV/122/   1:06.72           
  4. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio   1:05.12            1:06.84           
  5. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:04.49 9200249    1:06.99           
  6. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   1:07.00            1:07.68           
  7. Nicolas Terwagne              Namur Olympic Club B   1:05.65 NOC/143/   1:07.88           
  8. Tim Wagenmans                 Aquarijn               1:04.73 9104945    1:07.99           
  9. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren   1:04.65 OZV/093/   1:08.06           
 10. Martijn Giezen                Montferland            1:08.62 8500813    1:08.17           
 11. Niek Havekes                  De Waalstroom          1:05.91 8601127    1:08.83           
 12. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te   1:07.43            1:08.94           
 13. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:08.29 8901119    1:10.52           
 14. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      1:07.71 NCH/222/   1:10.59           
 15. Tim v / d Meer                Alkemade               1:11.87 9103279    1:11.02           
 16. Sven decaesstecker            Royal Ostend Swimmin   1:07.55            1:11.05           
 17. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve      1:08.15 NCH/229/   1:11.66           
 18. Thomas van Ast                Alkemade               1:19.45 9000073    1:12.21           
 19. Adrien Servais                Nautic Club Herve      1:10.65 NCH/212/   1:13.81           
 20. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te   1:06.02            1:14.51           
 21. Daan Ost                      Flanders Inter Regio   1:12.54            1:15.30           
 22. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio   1:15.37            1:15.37           
 23. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen         1:16.46 9204675    1:15.42           
 24. Regis Bader                   Nautic Club Herve      1:13.87 NCH/283/   1:15.57           
 25. Peter Jan Hooikaas            ZVH                    1:16.60 9103059    1:15.61           
 26. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:11.52 9200893    1:15.77           
 27. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:15.41 9201985    1:16.83           
 28. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio   1:12.37            1:17.27           
 29. Kevin Dieker                  Montferland            1:19.44 9100461    1:18.00           
 30. Hessel Brouwer                De Albatros            1:19.21 8906093    1:19.05           
 31. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins   1:14.31 8702483    1:19.12           
 32. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te   1:23.00            1:20.02           
 33. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       1:10.47 8503013    1:20.41           
 34. Roy Siemes                    Montferland            1:22.37 9105227    1:20.85           
 35. Jeroen de Putter              De Schelde             1:18.72 9204149    1:21.95           
 36. Pim Cuijpers                  Montferland            1:24.33 9204623    1:22.54           
 37. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio   1:21.18            1:22.71           
 38. Brian Grootveld               Aquarijn               1:22.95 9001053    1:25.28           
 39. Tom Balfoort                  Aquarijn               1:22.27 9106815    1:25.34           
 40. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       1:20.31 9005039    1:26.19           
 41. Barend Kamphuis               Aquarijn               1:17.43 8100835    1:26.27           
 42. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins   1:16.79 8700851    1:26.98           
 43. Kevin Budding                 zv Dorestad Dolphins   1:24.60 9203211    1:30.02           
 44. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         1:27.53 8603885    1:30.99           
 45. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:37.49 9205625    1:34.72           
 46. Ben Schippers                 zv Dorestad Dolphins   1:55.00 ???        1:58.09           
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve      1:29.00 NCH/230/                     
AFGE Ruud Scheepers                Njord                  1:16.60 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                    meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 12:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren     29.74 OZV/175/     30.57           
  2. Victoria Toppet               Waterloo Natation        30.08 WN/228/9     30.66           
  3. Maaike de Waard               de Zeehond '73           32.03 9600604      30.69           
  4. Iris Jager                    TZC Vahalis              30.86 9504226      30.72           
  5. Merel Wilgenhof               De Berkelduikers         30.66 9501728      30.95           
  6. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           31.58 9501318      31.15           
  7. Aime Groenveld               De Houtrib               30.46 9503394      31.26           
  8. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio     31.61              31.31           
  9. Lora Bosch                    E Z C Enschede           30.75 9601900      31.33           
 10. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te     31.28              31.38           
 11. Joelle Strock                 Cercle de Natation D     32.62 177          31.73           
 12. Zo van Zijl                  Aquarijn                 30.67 9500136      31.83           
 13. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                32.64 9605190      32.00           
 14. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te     33.10              32.01           
 15. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te     32.52              32.37           
 16. Nikki Habers                  Zeester Meerval          32.89 9600594      32.49           
 17. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio     32.52              32.77           
 18. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio     32.12              32.94           
 19. Denise van de Kop             TZC Vahalis              33.36 9603216      32.96           
 20. Linda Kamperman               Aquarijn                 31.41 9601238      33.10           
 20. Britte van Someren            Zwemclub Zeist           33.14 9500828      33.10           
 22. Emy Liebregts                 Njord                    34.60 9505020      33.12           
 23. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio     34.57              33.19           
 24. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              33.79 9505044      33.39           
 25. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist           30.68 9501438      33.46           
 26. Michelle Geisler              Aquarijn                 31.54 9502514      33.51           
 27. Danielle Davidson             TZC Vahalis              35.04 9505212      33.83           
 28. Karla Westenberg              E Z C Enschede           35.16 9601738      33.88           
 29. Doris Kragten                 PCG                      32.89 9602318      34.00           
 30. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins     33.95 9504540      34.09           
 31. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          34.30 9601286      34.10           
 32. Jarka Kortleve                ZVH                      35.66 9604402      34.23           
 33. Ike van Velzen                Alkemade                 36.15 9503916      34.31           
 34. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D     34.97 256          34.43           
 35. Judith van de Wijdeven        Njord                    33.70 9503820      34.69           
 36. Ilse de Heus                  TZC Vahalis              34.60 9504222      34.71           
 37. Leonora Arets                 Eurode KZC               36.44 9504690      34.74           
 38. Zoe Bader                     Nautic Club Herve        38.00 NCH/296/     34.83           
 39. Chantal Vervoort              Njord                    36.48 9603134      34.88           
 40. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           36.18 9504926      34.91           
 41. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D     35.14 415          34.94           
 42. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           38.82 9505682      35.44           
 43. Robin van Rhenen              Zwemclub Zeist           39.35 9503006      35.45           
 44. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio     35.19              35.46           
 45. Amber Bijl                    De Houtrib               34.14 9602106      35.47           
 45. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist           34.17 9600122      35.47           
 47. Amandine Diederich            Cercle de Natation W     33.54 1922         35.52           
 48. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni     34.07 LSVZ/154     35.55           
 49. Esther Robakiewiez            De Houtrib               33.54 9603430      35.66           
 50. Vera Willers                  Aquarijn                 36.07 9602076      35.74           
 51. Nicole Schoonbeek             Njord                    35.25 9503144      35.77           
 52. Marisa Perfini                ZC Ooievaar (SG)         34.43 9504354      35.91           
 53. Rene van den Berg            De Albatros              35.00 9502680      36.25           
 54. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              34.81 9500494      36.54           
 55. Claudia Schreurs              zpc Maarkel              37.51 9600178      36.58           
 56. Daniela Riitano               Zegenwerp                38.33 9506092      36.78           
 57. Emmy Tuithof                  Aquarijn                 34.43 9503418      36.80           
 58. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           37.46 9600628      36.93           
 59. Lian Beenhakker               Alkemade                 41.79 9604102      36.95           
 60. Rielle Heemskerk              Alkemade                 40.07 9501468      37.03           
 61. Manouschka van Beek           Zegenwerp                35.68 9603628      37.04           
 62. Soraya van Veen               E Z C Enschede           36.07 9503924      37.14           
 63. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma     36.42 ChThN/26     37.26           
 64. Janita Verkuil                Aquarijn                 35.45 9503320      37.27           
 65. Jessica van de Geer           Aquarijn                 38.45 9605338      37.40           
 66. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins     38.90 9502382      38.02           
 67. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins     38.11 9603796      38.35           
 68. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni     38.36 LSVZ/165     38.51           
 69. Julia Buijk                   ZVH                      40.43 9506132      38.54           
 70. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve        36.86 NCH/254/     38.57           
 71. Corine Somers                 De Waalstroom            37.39 9501900      38.69           
 71. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp                38.76 9602312      38.69           
 73. Daphne Bikker                 PCG                      38.77 9602316      38.84           
 74. Camille Simonis               Nautic Club Herve        42.61 NCH/259/     38.85           
 75. Emma Pool                     De Schelde               36.97 9604886      38.87           
 76. Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W     50.11 4131         38.89           
 77. Leanne Janssen                De Albatros              38.70 9504744      39.06           
 78. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                37.17 9601544      39.54           
 79. Lieke Hogenboom               Alkemade                 43.73 9604922      40.21           
 80. Annabel Boogaard              ZVH                      41.48 9505054      40.23           
 81. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W     45.51 1937         40.40           
 82. Cedra Horstink                De Waalstroom            50.00 9605634      40.43           
 83. Anne van Casteren             Zeester Meerval          39.54 9601288      40.67           
 84. Lois vd Meer                  Alkemade                 44.85 9602054      41.29           
 85. Ivy Kroon                     Alkemade                 43.86 9505808      43.19           
 86. Elien Laceur                  Landense Sportvereni     47.03 LSVZ/173     43.92           
 87. Vivian Konijnenberg           Cercle de Natation W     58.83 4132         59.40           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                    meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 12:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio     28.39              28.71           
  2. Merle Verkijk                 WVZ                      28.97 9400278      28.94           
  3. Nelly Velthuijs               Njord                    30.41 9404028      29.86           
  4. Jip Mulkens                   Aquarijn                 28.69 9402538      29.95           
  5. Carmen Seesing                De Berkelduikers         29.01 9406220      30.11           
  6. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio     29.59              30.17           
  7. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.                 30.80 9403308      30.69           
  8. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te     30.12              30.79           
  9. Laura Donk                    ZVH                      31.63 9303074      30.95           
 10. Surya van Dijk                De Houtrib               30.89 9405506      30.97           
 11. Anne Willers                  Aquarijn                 30.40 9305626      31.04           
 12. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               32.48 9301772      31.05           
 13. Marjolein Maris               De Houtrib               29.51 9400210      31.18           
 14. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis              30.13 9401300      31.53           
 15. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio     33.70              31.61           
 16. Pauline Schaus                Nautic Club Herve        30.17 NCH/199/     31.68           
 17. Lissy de Rooi                 De Houtrib               33.28 9406968      31.85           
 18. Lisa van Casteren             Zeester Meerval          31.44 9403552      31.91           
 19. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp                31.20 9302278      31.99           
 20. Emma Verhoeven                Zegenwerp                30.99 9303326      32.03           
 20. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist           30.74 9306890      32.03           
 22. Ilse van der Heijden          Njord                    32.61 9402878      32.04           
 23. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio     31.37              32.10           
 24. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio     30.81              32.13           
 25. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                31.07 9302280      32.33           
 26. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen           34.36 9305850      32.97           
 27. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            32.71 9307192      32.98           
 28. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio     31.36              33.02           
 29. Mandy Feller                  Cercle de Natation W     33.79 1898         33.16           
 30. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio     31.90              33.39           
 31. Sarah Drenth                  TZC Vahalis              33.54 9302820      33.41           
 32. Laura van Reen                De Waalstroom            33.04 9306300      33.52           
 33. Kiara Linger                  De Houtrib               33.02 9306304      33.86           
 34. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te     32.38              34.20           
 35. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni     35.23 LSVZ/171     34.22           
 36. Marije van Genderen           ZVH                      33.73 9307358      34.29           
 37. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           34.10 9401694      34.37           
 38. Dorette Vruwink               zpc Maarkel              33.90 9402352      34.38           
 39. Tessa Visser                  Zegenwerp                33.40 9306452      34.48           
 40. Sylvia Tersteeg               De Albatros              33.46 9301166      34.57           
 41. Joyce Vervoort                Njord                    34.14 9405370      34.63           
 42. Judith van der Knaap          De Waalstroom            35.03 9406944      34.89           
 42. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.                 36.22 9403304      34.89           
 44. Femke Koning                  PCG                      35.26 9406468      35.00           
 45. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel              34.67 9400300      35.20           
 46. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen           35.38 9401746      35.38           
 47. Sabine van Acquoij            PCG                      35.26 9403894      35.51           
 48. Soraya Schmidt                ZVH                      38.29 9406516      35.52           
 49. Annebeth Trepels              Njord                    35.44 9403184      35.64           
 50. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W     37.47 4402         35.99           
 51. Jessica Stolp                 De Houtrib               35.45 9406012      36.27           
 52. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio     38.58              37.89           
 53. Jessica Driessen              de Zeehond '73           36.12 9406624      38.21           
 54. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio     36.08              38.39           
 55. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis              37.04 9401400      38.89           
 56. Kim Fischer                   PCG                      42.70 9307514      42.35           
 57. Floor Schmeitz                Watervrienden Den Bo     45.00 941679       44.14           
 58. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     45.16 940990       44.26           
 59. Tess van de Engel             de Zeehond '73           43.52 9404988      44.39           
 60. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio     41.02              46.51           
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve        32.03 NCH/243/                     
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio     30.07                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                    meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 12:02                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien Meijlaers                Overpeltse ZwemVeren     27.38 OZV/100/     28.24           
  2. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)     27.71 9200810      28.44           
  3. Danille Scheepers            Njord                    29.53 9005428      29.67           
  4. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve        28.33 NCH/183/     29.94           
  4. Marieke Hanter                O Z & P C                30.22 8701792      29.94           
  6. Inge Machtelings              Flanders Inter Regio     29.01              30.27           
  7. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te     29.79              30.34           
  8. Eveline Wouters               Njord                    31.74 9104934      30.80           
  9. Linda Buijk                   ZVH                      29.92 9000634      30.96           
 10. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te     29.75              31.00           
 11. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel              31.00 9200764      31.10           
 12. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve        30.42 NCH/146/     31.15           
 13. Anouk Burger                  De Houtrib               30.29 9000648      31.47           
 14. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              29.76 8704828      31.58           
 15. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen           31.53 9108048      31.67           
 16. Estelle Salazar               Nautic Club Herve        32.34 NCH/257/     32.02           
 17. Charlotte Maris               De Houtrib               29.46 9201166      32.09           
 18. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni     29.72 LSVZ/140     32.21           
 19. Sunanda van Heteren           PCG                      30.82 8901728      32.35           
 20. Britt van 't Hart             Alkemade                 32.40 9202694      32.37           
 21. Florielle Domin               Montferland              31.67 8905284      32.47           
 22. Kelly Hofstee                 De Houtrib               30.86 9101292      32.97           
 23. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel              32.20 8703514      33.23           
 23. Cindy Hendriks                De Waalstroom            33.45 9207672      33.23           
 25. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio     32.65              33.45           
 26. Alja Huibers                  De Waalstroom            32.04 9101352      33.49           
 27. Patricia de Heer              de Zeehond '73           33.61 8901624      33.59           
 28. Anita Engels                  Zegenwerp                31.60 9001016      33.73           
 29. Diana Tackett                 zv Dorestad Dolphins     31.81              33.96           
 30. Patricia Becks                Zegenwerp                31.86 8705946      34.11           
 31. Helene Schaus                 Nautic Club Herve        33.89 NCH/151/     34.12           
 32. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve        32.82 NCH/134/     34.48           
 33. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio     33.68              34.56           
 34. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve        33.69 NCH/211/     34.83           
 35. Andrea Meerse                 De Houtrib               34.60 9108146      35.04           
 36. Anne Jansen                   Zegenwerp                34.18 8802054      35.17           
 37. Kimberly Perdon               zpc Maarkel              34.93 8903260      35.24           
 38. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden         34.22 8401156      35.49           
 39. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio     35.36              35.94           
 40. Kelly Bockting                Montferland              35.38 9104050      35.95           
 41. Marielle den Dunnen           PCG                      35.98 9205650      36.36           
 42. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden         34.92 8201594      36.61           
 43. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           34.51 9206054      36.68           
 44. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins     35.86 9203732      36.76           
 45. Carlijn Tuk                   Watervrienden Den Bo     41.80 862027       41.24           
 46. Moudy Schonewille             E Z C Enschede           39.67 9008072      41.47           
 47. Marieke Tuk                   Watervrienden Den Bo     45.10 85mtu        45.63           
 48. Kiryat de Koning              PCG                      55.23 7801172      58.52           
AFGE Frances v d Moolen            De Waalstroom            45.00 6400454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                    jongens 1995-1996
05-07-2008 - 12:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te     36.92              35.97           
  2. Joep van Grunsven             Arethusa                 38.16 9500469      36.22           
  3. Kevin Meuwissen               Patrick                  37.35 9502485      37.09           
  4. Martijn Velders               TZC Vahalis              38.47 9502619      39.91           
  5. Niels Kemperink               E Z C Enschede           40.18 9600005      41.10           
  6. Wimar Lindenberg              De Krabben               41.23 9601857      41.47           
  7. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio     40.93              41.82           
  8. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist           42.50 9600325      42.68           
  9. Floris Pouw                   TZC Vahalis              49.00 9501833      42.75           
 10. Richie van Empel              Zegenwerp                43.42 9603631      43.10           
 11. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        42.64 9503691      43.33           
 12. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           41.44 9502289      43.44           
 13. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma     42.38 ChThN/24     43.83           
 14. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te     42.30              43.90           
 15. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te     46.72              44.35           
 16. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma     42.99 ChThN/27     45.09           
 17. Jaco Huisman                  ZVH                      47.99 9504011      45.19           
 18. Robin Meuwissen               Patrick                  47.83 9602601      45.54           
 19. Kjeld van Keulen              Aquarijn                 47.65 9502031      46.01           
 20. Roy Groenendijk               ZVH                      44.94 9603179      46.58           
 21. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve        47.62 NCH/299/     46.59           
 22. Samim Nouri                   de Zeehond '73           44.72 9501709      46.93           
 23. Jort van der Geest            Alkemade                 52.36 9601581      47.32           
 24. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins     47.30 9502455      48.00           
 25. Teun Redeker                  zpc Maarkel              52.05 9600737      48.26           
 26. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins     48.25 9602593      48.50           
 27. Joachim Wera                  Brabant East Swim Te     48.73              48.87           
 28. Thijs van Galen               Zeester Meerval          46.71 9602021      49.19           
 29. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio     48.10              49.25           
 30. Tjerk Noorduyn                PCG                      51.23 9602145      49.29           
 31. Julien Diet                   Nautic Club Herve        50.00 NCH/298/     49.98           
 32. Wessel Hissink                TZC Vahalis              51.07 9503549      50.35           
 33. Mario Aquino                  LiZV                     55.19 LIZV/024     51.63           
 34. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni     51.20 LSVZ/174     52.11           
 35. Tom van Hoften                TZC Vahalis              53.86 9602041      53.10           
 36. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve        52.66 NCH/241/     53.22           
 37. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni     51.69 LSVZ/181     53.40           
 38. Wout De Punder                Landense Sportvereni     52.80 LSVZ/186     54.04           
 39. Reinier Schippers             zv Dorestad Dolphins     53.47 9601109      55.24           
 40. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            55.32 9604097      55.40           
 41. Stefan Turk                   Alkemade                 57.16 9505035      55.67           
 42. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist           55.43 9600071      57.55           
 43. Timon den Breejen             PCG                    1:05.43 9504777      58.14           
 44. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           57.46 9601735    1:04.67           
 DIS Jeroen Velders                TZC Vahalis              48.37 9602037                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve        43.75 NCH/238/                     
AFGE Marco Uppelschoten            De Houtrib               42.00 9500375                      
AFGE Antonin Jeangille             Nautic Club Herve        40.90 NCH/251/                     
AFGE Robin van Oyen                de Zeehond '73           55.43 9600897                      
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                 44.51 9502131                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                    jongens 1993-1994
05-07-2008 - 12:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio     34.55              34.32           
  2. Brian van de Graaf            De Houtrib               33.84 9401653      34.54           
  3. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren     34.54 OZV/115/     34.63           
  4. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren     34.13 OZV/161/     35.09           
  5. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     35.69 249          35.20           
  6. Roel Timmermans               Landense Sportvereni     33.67 LSVZ/143     35.30           
  7. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te     35.80              35.93           
  8. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren     35.72 OZV/171/     36.27           
  9. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio     35.00              36.32           
 10. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval          35.84 9400445      36.38           
 11. Max Spiering                  ZV Vlaardingen           37.23 9402131      36.49           
 12. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te     35.45              36.50           
 13. Laurens De Clercq             Flanders Inter Regio     37.02              36.96           
 14. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te     35.58              37.13           
 15. Rick de Waard                 de Zeehond '73           36.02 9401095      37.42           
 16. Rick van Bemmelen vd Plaat    PCG                      37.09 9301083      39.06           
 17. Mark Gerdes                   PCG                      35.39 9301085      39.12           
 18. Jesper de Jong                Aquarijn                 38.54 9300775      39.84           
 19. Quint Gerdes                  PCG                      37.66 9400263      40.26           
 20. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen           41.15 9304557      41.12           
 21. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              39.49 9403985      41.24           
 22. Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)         34.55 9304133      41.61           
 23. Ensger Kotterink              WVZ                      35.08 9403391      41.90           
 24. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni     40.09 LSVZ/155     42.36           
 25. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              42.30 9403983      42.59           
 26. Joren Ijzerman                ZVH                      41.14 9404011      43.96           
 26. Bjorn Hoogenboom              Alkemade                 41.60 9300937      43.96           
 28. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma     43.95 ChThN/27     44.87           
 29. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni     43.29 LSVZ/170     44.92           
 30. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma     45.09 ChThN/21     45.00           
 31. Fahim Nouri                   de Zeehond '73           42.31 9302439      45.12           
 32. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins     46.83 9305083      45.84           
 33. Nick Out                      de Zeehond '73           44.35 9400881      46.46           
 34. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins     46.58 9306447      46.98           
 35. Arne Worsteling               De Houtrib               49.00 9405973      49.85           
 36. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni     45.38 LSVZ/163     50.04           
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve        40.22 NCH/224/                     
AFGE Gilles Christiaens            Landense Sportvereni     39.17 LSVZ/144                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                    jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 12:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio     29.65              30.89           
  2. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            32.48 9105911      32.27           
  3. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te     31.64              32.60           
  4. Kevin Janssen                 Zeester Meerval          33.84 9204109      32.68           
  5. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        32.11 9200249      33.43           
  6. Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)        31.83 8202461      33.58           
  7. Sjoerd Boertien               De Houtrib               32.77 9000305      34.49           
  8. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 34.30 9104945      34.51           
  9. Bart De Backer                Flanders Inter Regio     33.42              34.61           
 10. Justin Rijnberg               zv Dorestad Dolphins     34.73 9105079      35.02           
 11. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 34.92 9203085      35.21           
 12. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub       35.21              35.76           
 13. Tim v / d Meer                Alkemade                 36.86 9103279      36.51           
 14. Friso Boer                    De Houtrib               37.80 9006947      36.93           
 15. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib               35.62 9104787      37.05           
 16. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden         35.03 8503013      37.19           
 17. Bob van Egmond                Alkemade                 37.88 8700849      37.24           
 18. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins     35.99 8700851      37.86           
 19. Daan Ost                      Flanders Inter Regio     37.05              37.94           
 20. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio     38.57              38.26           
 21. Regis Bader                   Nautic Club Herve        37.71 NCH/283/     38.34           
 22. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio     36.04              38.46           
 23. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio     38.83              38.65           
 24. Phil Jilleba                  de Zeehond '73           38.45 8503209      38.90           
 25. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve        36.98 NCH/222/     38.92           
 26. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen           36.39 9204675      39.05           
 27. Yaniv Davidson                TZC Vahalis              37.16 9206753      39.09           
 28. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio     38.16              40.01           
 29. Peter Jan Hooikaas            ZVH                      39.79 9103059      40.04           
 30. Brian Grootveld               Aquarijn                 40.19 9001053      40.16           
 31. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins     37.84 8702483      40.20           
 32. Barend Kamphuis               Aquarijn                 37.36 8100835      40.25           
 33. Pim Cuijpers                  Montferland              39.55 9204623      40.32           
 34. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve        38.52 NCH/229/     40.53           
 35. Heico Vos                     zv Dorestad Dolphins     40.02 58hvo        40.87           
 36. Jeroen de Putter              De Schelde               44.32 9204149      41.78           
 37. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           40.34 8705119      42.16           
 38. Maurice de Ruijter            ZVH                      45.05 8906451      42.54           
 39. Nick van der Meer             De Albatros              41.93 9205679      42.75           
 40. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist           42.39 8603885      43.20           
 41. Marcel de Ruijter             ZVH                      41.00 9204727      43.25           
 42. Tom Balfoort                  Aquarijn                 42.68 9106815      44.08           
 43. Gerard Pot                    zv Dorestad Dolphins     42.51 58gpo        44.32           
 44. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden         40.64 9005039      44.56           
 45. Richard van Velzen            de Zeehond '73           44.88 7001421      45.29           
 46. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio     43.29              45.95           
 47. Jan van Galen                 zv Dorestad Dolphins     47.39 58jga        47.26           
 48. Ben Schippers                 zv Dorestad Dolphins     45.66 ???          47.85           
 49. Kevin Budding                 zv Dorestad Dolphins     47.21 9203211      48.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                    meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 12:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Victoria Toppet               Waterloo Natation           NT WN/228/9   2:22.03           
  2. Karlien bourgois              Royal Ostend Swimmin   2:22.56            2:23.11           
          2:23.11
  3. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren   2:20.35 OZV/175/   2:24.13           
          2:24.13
  4. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren   2:23.81 OZV/198/   2:27.45           
          2:27.45
  5. Joelle Strock                 Cercle de Natation D   2:33.48 177        2:29.34           
          2:29.34
  6. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren   2:27.65 OZV/195/   2:32.08           
          2:32.08
  7. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te   2:24.04            2:32.54           
          2:32.54
  8. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   2:29.17 OZV/177/   2:33.00           
          2:33.00
  9. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te   2:28.44            2:33.71           
          2:33.71
 10. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren   2:31.13 OZV/197/   2:34.10           
          2:34.10
 11. Lotte Eising                  De Berkelduikers       2:33.25 9502098    2:34.78           
          2:34.78
 12. Aime Groenveld               De Houtrib             2:27.92 9503394    2:35.65           
          2:35.65
 13. Zo van Zijl                  Aquarijn               2:25.69 9500136    2:35.79           
          2:35.79
 14. Merel Wilgenhof               De Berkelduikers       2:25.80 9501728    2:37.03           
          2:37.03
 15. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te   2:35.02            2:37.17           
          2:37.17
 16. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te   2:42.51            2:37.58           
          2:37.58
 17. Linda Kamperman               Aquarijn               2:33.06 9601238    2:37.74           
          2:37.74
 18. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   2:40.62            2:41.20           
          2:41.20
 19. Marie Debroux                 Namur Olympic Club B   2:36.85 NOC/175/   2:42.23           
          2:42.23
 20. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   2:47.24 415        2:42.33           
          2:42.33
 21. Iris Jager                    TZC Vahalis            2:36.45 9504226    2:42.59           
          2:42.59
 22. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       2:36.87 9504170    2:43.35           
          2:43.35
 23. Judith van de Wijdeven        Njord                  2:40.53 9503820    2:43.54           
          2:43.54
 24. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio   2:33.03            2:43.89           
          2:43.89
 25. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen         2:40.26 9600790    2:44.20           
          2:44.20
 26. Denise van de Kop             TZC Vahalis            2:38.29 9603216    2:44.49           
          2:44.49
 27. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:31.22 9501438    2:45.92           
          2:45.92
 28. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              2:39.01 9605190    2:46.00           
          2:46.00
 29. Alice Joris                   Waterloo Natation      2:30.62 WN/223/9   2:46.27           
          2:46.27
 30. Michelle Geisler              Aquarijn               2:30.41 9502514    2:46.42           
          2:46.42
 31. Emy Liebregts                 Njord                  2:39.51 9505020    2:46.78           
          2:46.78
 32. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   2:45.82 9504540    2:47.76           
          2:47.76
 33. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio   2:54.96            2:49.40           
          2:49.40
 34. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         2:50.42 9600122    2:50.91           
          2:50.91
 35. Amandine Diederich            Cercle de Natation W   2:47.51 1922       2:51.93           
          2:51.93
 36. Leonora Arets                 Eurode KZC             2:57.67 9504690    2:52.39           
          2:52.39
 37. Doris Kragten                 PCG                    2:43.75 9602318    2:55.27           
          2:55.27
 38. Esther Robakiewiez            De Houtrib             2:47.43 9603430    2:55.45           
          2:55.45
 39. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   2:56.34 OZV/179/   2:56.03           
          2:56.03
 40. Vera Willers                  Aquarijn               2:54.50 9602076    2:57.42           
          2:57.42
 41. Britte van Someren            Zwemclub Zeist         2:46.80 9500828    2:58.28           
          2:58.28
 42. Janita Verkuil                Aquarijn               2:55.08 9503320    3:01.25           
          3:01.25
 43. Claudia Schreurs              zpc Maarkel            2:56.96 9600178    3:02.62           
          3:02.62
 44. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   3:13.79 ChThN/26   3:03.86           
          3:03.86
 45. Ike van Velzen                Alkemade               3:03.74 9503916    3:03.95           
          3:03.95
 46. Marisa Perfini                ZC Ooievaar (SG)       2:56.07 9504354    3:06.08           
          3:06.08
 47. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   2:59.87 LSVZ/165   3:07.46           
          3:07.46
 48. Rene van den Berg            De Albatros            3:02.47 9502680    3:07.82           
          3:07.82
 49. Corine Somers                 De Waalstroom          3:02.51 9501900    3:10.92           
          3:10.92
 50. Leanne Janssen                De Albatros            3:06.84 9504744    3:11.46           
          3:11.46
 51. Camille Simonis               Nautic Club Herve      3:18.84 NCH/259/   3:14.08           
          3:14.08
 52. Zoe Bader                     Nautic Club Herve      3:10.00 NCH/296/   3:14.72           
          3:14.72
 53. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins   3:19.11 9603796    3:15.46           
          3:15.46
 54. Amber Bijl                    De Houtrib             2:56.47 9602106    3:18.85           
          3:18.85
 55. Daphne Bikker                 PCG                    3:21.57 9602316    3:20.61           
          3:20.61
 56. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   3:26.80 9502382    3:21.18           
          3:21.18
 57. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              3:07.73 9601544    3:24.22           
          3:24.22
 58. Annabel Boogaard              ZVH                    3:05.00 9505054    3:29.46           
          3:29.46
 59. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W   3:40.12 1937       3:29.47           
          3:29.47
 60. Lian Beenhakker               Alkemade                    NT 9604102    3:29.70           
          3:29.70
 61. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp              3:17.05 9602312    3:31.37           
          3:31.37
 62. Ivy Kroon                     Alkemade                    NT 9505808    3:32.20           
          3:32.20
 63. Elien Laceur                  Landense Sportvereni   4:01.09 LSVZ/173   3:58.25           
          3:58.25
AFGE Anne -Sophie Jammaer          Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/194/                     
AFGE Hester Blommaert              Brabant East Swim Te   3:09.54                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                    meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 12:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren        NT OZV/120/   2:17.96           
  2. Sarah Mommers                 Brabant East Swim Te        NT            2:19.55           
  3. Coriena Drieghe               Waterloo Natation      2:22.05 WN/237/9   2:25.91           
          2:25.91
  4. Jip Mulkens                   Aquarijn                    NT 9402538    2:27.63           
  5. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:20.94 9301772    2:28.85           
          2:28.85
  6. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te   2:23.76            2:30.14           
          2:30.14
  7. Alice Dell'Aiera              Waterloo Natation      2:23.32 WN/223/9   2:30.64           
          2:30.64
  8. Carmen Seesing                De Berkelduikers       2:23.82 9406220    2:31.60           
          2:31.60
  9. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   2:36.99            2:33.42           
          2:33.42
 10. Laura seynaeve                Royal Ostend Swimmin   2:39.30            2:35.21           
          2:35.21
 11. Marjolein Maris               De Houtrib             2:22.04 9400210    2:35.88           
          2:35.88
 12. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            2:21.92 9401300    2:36.04           
          2:36.04
 13. Anne Willers                  Aquarijn               2:28.44 9305626    2:36.07           
          2:36.07
 14. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:29.83 9306094    2:37.07           
          2:37.07
 15. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   2:21.44 LSVZ/147   2:37.60           
          2:37.60
 16. Annemiek Arts                 Montferland            2:29.94 9303848    2:37.81           
          2:37.81
 17. Laura Donk                    ZVH                    2:30.74 9303074    2:38.56           
          2:38.56
 18. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          2:34.95 9307192    2:38.63           
          2:38.63
 19. Laura van Reen                De Waalstroom          2:30.39 9306300    2:39.05           
          2:39.05
 20. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio   2:27.04            2:39.09           
          2:39.09
 21. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         2:33.53 9306890    2:43.51           
          2:43.51
 22. Surya van Dijk                De Houtrib             2:33.00 9405506    2:44.82           
          2:44.82
 23. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen         2:43.58 9305850    2:45.51           
          2:45.51
 24. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            2:33.52 9302820    2:45.61           
          2:45.61
 25. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio   2:39.00            2:51.36           
          2:51.36
 26. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel            2:44.02 9400300    2:52.54           
          2:52.54
 27. Kiara Linger                  De Houtrib             2:42.40 9306304    2:53.30           
          2:53.30
 28. Dorette Vruwink               zpc Maarkel            2:42.32 9402352    2:55.35           
          2:55.35
 29. Femke Koning                  PCG                    2:46.96 9406468    2:55.82           
          2:55.82
 30. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   2:48.10 LSVZ/171   2:56.40           
          2:56.40
 31. Jessica Stolp                 De Houtrib             2:54.77 9406012    2:57.32           
          2:57.32
 32. Sabine van Acquoij            PCG                    2:47.84 9403894    3:01.47           
          3:01.47
 33. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W   3:12.87 4402       3:02.46           
          3:02.46
 34. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:05.32 9405364    3:03.58           
          3:03.58
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      2:35.18 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                    meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 12:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9001578    2:18.16           
  2. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)        NT 9200810    2:18.41           
  3. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen              NT 8301630    2:20.79           
  4. Inge Arts                     Zeester Meerval             NT 9203076    2:22.06           
  5. Adeline Maton                 Royal Ostend Swimmin        NT            2:23.00           
  6. Stefanie Murphy               Waterloo Natation      2:21.42 WN/107/9   2:25.83           
          2:25.83
  7. Eveline Wouters               Njord                  2:24.41 9104934    2:28.89           
          2:28.89
  8. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   2:20.13 LSVZ/148   2:34.52           
          2:34.52
  9. Anouk Burger                  De Houtrib             2:20.24 9000648    2:36.70           
          2:36.70
 10. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel            2:29.42 9200764    2:36.98           
          2:36.98
 11. Anita Engels                  Zegenwerp              2:37.37 9001016    2:40.67           
          2:40.67
 12. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve      2:26.38 NCH/134/   2:41.00           
          2:41.00
 12. Florielle Domin               Montferland            2:38.00 8905284    2:41.00           
          2:41.00
 14. Lonneke Peter                 Overpeltse ZwemVeren   2:34.41 OZV/180/   2:42.10           
          2:42.10
 15. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      2:40.12 NCH/211/   2:47.00           
          2:47.00
 16. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   2:26.14 LSVZ/140   2:48.18           
          2:48.18
 17. Cindy Hendriks                De Waalstroom          3:04.42 9207672    2:49.93           
          2:49.93
 18. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio   2:43.07            2:51.82           
          2:51.82
 19. Joyce Deckers                 De Waalstroom          3:33.72 770JoDe    3:00.46           
          3:00.46
 20. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       2:56.22 8401156    3:01.26           
          3:01.26
 21. Marielle den Dunnen           PCG                    2:56.08 9205650    3:02.50           
          3:02.50
 22. Kelly Bockting                Montferland            3:00.01 9104050    3:04.34           
          3:04.34
 23. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       2:39.57 8201594    3:04.75           
          3:04.75
AFGE Patricia Becks                Zegenwerp              2:37.54 8705946                      
AFGE Frances v d Moolen            De Waalstroom          3:33.70 6400454                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                    jongens 1995-1996
05-07-2008 - 13:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te   2:48.93            2:54.12           
          2:54.12
  2. Martijn Velders               TZC Vahalis            3:07.77 9502619    3:10.02           
          3:10.02
  3. Hans Martens                  Royal Ostend Swimmin   3:30.00            3:10.34           
          3:10.34
  4. Thijs degrijse                Royal Ostend Swimmin   3:15.00            3:20.25           
          3:20.25
  5. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         3:23.66 9600325    3:23.70           
          3:23.70
  6. Kirill goloivenenko           Royal Ostend Swimmin   3:31.26            3:24.13           
          3:24.13
  7. Timo Billman                  Eurode KZC             3:41.93 9601033    3:26.17           
          3:26.17
  8. Jaco Huisman                  ZVH                    3:43.97 9504011    3:29.97           
          3:29.97
  9. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:20.00 9601437    3:30.47           
          3:30.47
 10. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te   3:24.02            3:34.48           
          3:34.48
 11. Kjeld van Keulen              Aquarijn               3:42.42 9502031    3:38.59           
          3:38.59
 12. Jeroen Velders                TZC Vahalis            3:30.00 9602037    3:42.62           
          3:42.62
 13. Glen van Driel                ZVH                         NT 9601161    3:44.12           
          3:44.12
 14. Jort van der Geest            Alkemade               4:02.99 9601581    3:47.04           
          3:47.04
 15. Wessel Hissink                TZC Vahalis            3:50.29 9503549    3:53.58           
          3:53.58
 16. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         3:55.43 9600071    3:54.55           
          3:54.55
 17. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins   3:38.00 9602593    3:55.36           
          3:55.36
 18. Tom van Hoften                TZC Vahalis            3:35.00 9602041    4:10.83           
          4:10.83
 19. Robin van Oyen                de Zeehond '73         5:10.00 9600897    4:24.60           
          4:24.60
 20. Stefan Turk                   Alkemade                    NT 9505035    4:27.03           
          4:27.03
 DIS Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   3:37.96 9502455    3:47.83           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          3:47.83
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                    NT 9502131                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                    jongens 1993-1994
05-07-2008 - 13:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren   2:45.77 OZV/171/   2:45.61           
          2:45.61
  2. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   2:39.36 LSVZ/143   2:49.09           
          2:49.09
  3. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   2:41.88 OZV/161/   2:49.29           
          2:49.29
  4. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:41.67 9401653    2:49.83           
          2:49.83
  5. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren   2:48.92 OZV/115/   2:53.69           
          2:53.69
  6. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   2:59.56 249        2:54.70           
          2:54.70
  7. Max Spiering                  ZV Vlaardingen         2:57.93 9402131    2:55.86           
          2:55.86
  8. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:51.72 9400341    2:56.20           
          2:56.20
  9. Milan lamote                  Royal Ostend Swimmin   2:49.38            2:56.28           
          2:56.28
 10. Jens verburgh                 Royal Ostend Swimmin   2:58.06            2:59.16           
          2:59.16
 11. Daan Viering                  De Waalstroom          2:57.28 9403839    3:03.88           
          3:03.88
 12. Bern Hoeven                   Zegenwerp              3:05.04 9301773    3:05.31           
          3:05.31
 13. Rick de Waard                 de Zeehond '73         2:55.12 9401095    3:06.30           
          3:06.30
 14. Mark Gerdes                   PCG                    3:00.34 9301085    3:08.26           
          3:08.26
 15. Gauthier sabot                Royal Ostend Swimmin   3:28.52            3:10.38           
          3:10.38
 16. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   3:45.00 LSVZ/155   3:10.87           
          3:10.87
 17. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   3:07.00            3:11.80           
          3:11.80
 18. Tim Somers                    De Waalstroom          3:24.76 9303815    3:12.86           
          3:12.86
 19. Rick van Bemmelen vd Plaat    PCG                    3:10.54 9301083    3:15.54           
          3:15.54
 20. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             3:12.18 9302657    3:19.53           
          3:19.53
 21. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            3:15.76 9403985    3:19.94           
          3:19.94
 22. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   3:25.68 LSVZ/170   3:24.17           
          3:24.17
 23. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         3:16.83 9304557    3:25.62           
          3:25.62
 24. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   3:35.38 ChThN/27   3:28.35           
          3:28.35
 25. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            3:21.67 9403983    3:30.98           
          3:30.98
 26. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins   3:28.00 9305083    3:34.88           
          3:34.88
 27. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   3:39.02 9306447    3:41.29           
          3:41.29
 28. James Acela                   Alkemade                    NT 9404931    3:46.80           
          3:46.80
 29. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   3:46.03 LSVZ/163   3:54.81           
          3:54.81
 30. Jip Durieux                   De Waalstroom          3:58.07 9405639    4:01.20           
          4:01.20
AFGE Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)       2:48.85 9304133                      
AFGE Boris Gordts                  Brabant East Swim Te   2:53.60                              
AFGE Ensger Kotterink              WVZ                    2:44.16 9403391                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                    jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 13:46                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:32.77 9105911    2:33.66           
          2:33.66
  2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:38.93 9204109    2:33.74           
          2:33.74
  3. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   2:26.93            2:33.80           
          2:33.80
  4. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren   2:44.07 OZV/046/   2:42.13           
          2:42.13
  5. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:31.88 9200249    2:45.31           
          2:45.31
  6. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:37.88 8601127    2:45.65           
          2:45.65
  7. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:53.53 8503013    2:55.30           
          2:55.30
  8. Bart De Backer                Flanders Inter Regio   2:40.99            2:55.83           
          2:55.83
  9. Adrien Servais                Nautic Club Herve      2:49.93 NCH/212/   2:58.11           
          2:58.11
 10. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio   2:46.74            2:58.13           
          2:58.13
 11. Yordie Santana Sanz           De Houtrib             2:44.88 9005607    2:59.02           
          2:59.02
 12. Bob van Egmond                Alkemade               3:05.35 8700849    3:05.02           
          3:05.02
 13. Sjoerd Boertien               De Houtrib             2:53.46 9000305    3:05.92           
          3:05.92
 14. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins   2:58.08 8700851    3:08.67           
          3:08.67
 15. Friso Boer                    De Houtrib             3:02.56 9006947    3:11.70           
          3:11.70
 16. Justin Rijnberg               zv Dorestad Dolphins   3:06.79 9105079    3:12.10           
          3:12.10
 17. Charlie van Aken              De Waalstroom          3:11.82 9205625    3:20.40           
          3:20.40
 18. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen         3:24.32 8705119    3:24.72           
          3:24.72
 19. Nick van der Meer             De Albatros            3:10.00 9205679    3:26.03           
          3:26.03
 20. Maurice de Ruijter            ZVH                    3:43.63 8906451    3:41.35           
          3:41.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                     meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio   1:12.39            1:15.23           
  2. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:16.91 9600604    1:16.69           
  3. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren   1:14.38 OZV/175/   1:16.92           
  4. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   1:18.43 OZV/177/   1:17.60           
  5. Lora Bosch                    E Z C Enschede         1:15.43 9601900    1:19.52           
  6. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren   1:16.89 OZV/197/   1:19.70           
  7. Zo van Zijl                  Aquarijn               1:17.30 9500136    1:19.79           
  8. Alice Meeus                   Namur Olympic Club B   1:16.45 NOC/156/   1:20.57           
  9. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:17.87 9501318    1:20.89           
 10. Lotte Eising                  De Berkelduikers       1:19.20 9502098    1:21.56           
 11. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:20.16 9503820    1:21.61           
 12. Joelle Strock                 Cercle de Natation D   1:23.91 177        1:23.56           
 13. Karla Westenberg              E Z C Enschede         1:20.26 9601738    1:24.05           
 14. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren   1:17.24 OZV/198/   1:24.19           
 15. Iris Jager                    TZC Vahalis            1:17.58 9504226    1:24.21           
 16. Amandine Diederich            Cercle de Natation W   1:23.50 1922       1:24.30           
 17. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio   1:25.94            1:24.41           
 18. Marjoline Dubois              Namur Olympic Club B   1:19.32 NOC/176/   1:25.06           
 19. Denise van de Kop             TZC Vahalis            1:21.48 9603216    1:25.29           
 20. Linda Kamperman               Aquarijn               1:22.72 9601238    1:25.58           
 21. Aime Groenveld               De Houtrib             1:18.62 9503394    1:26.05           
 22. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   1:21.29            1:26.24           
 23. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   1:23.07            1:26.54           
 24. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te   1:22.30            1:27.49           
 25. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren   1:24.72 OZV/195/   1:27.52           
 26. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:25.41 9505044    1:28.37           
 27. Doris Kragten                 PCG                    1:26.51 9602318    1:28.93           
 28. Ilse de Heus                  TZC Vahalis            1:25.20 9504222    1:28.94           
 29. Marie Debroux                 Namur Olympic Club B   1:32.52 NOC/175/   1:29.11           
 30. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         1:30.35 9600628    1:29.81           
 31. Robin van Rhenen              Zwemclub Zeist         1:33.00 9503006    1:30.05           
 32. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio   1:26.88            1:30.21           
 33. Britte van Someren            Zwemclub Zeist         1:32.23 9500828    1:31.09           
 34. Marisa Perfini                ZC Ooievaar (SG)       1:26.41 9504354    1:31.14           
 35. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936    1:31.80           
 36. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         1:32.37 9600122    1:32.25           
 37. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:28.20 9500494    1:32.62           
 38. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist         1:37.08 9504926    1:32.71           
 39. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   1:26.07 9504540    1:33.18           
 40. Nicole Schoonbeek             Njord                  1:30.24 9503144    1:33.39           
 41. Rielle Heemskerk              Alkemade               1:40.60 9501468    1:33.55           
 42. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      1:33.81 NCH/254/   1:33.69           
 43. Jarka Kortleve                ZVH                    1:33.37 9604402    1:33.82           
 44. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   1:37.29 OZV/179/   1:34.04           
 45. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio   1:30.16            1:34.38           
 46. Ike van Velzen                Alkemade               1:37.87 9503916    1:34.74           
 47. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         1:30.08 9505682    1:34.90           
 48. Rene van den Berg            De Albatros            1:34.42 9502680    1:35.09           
 49. Soraya van Veen               E Z C Enschede         1:24.89 9503924    1:35.21           
 50. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   1:29.41 LSVZ/154   1:37.10           
 51. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   1:32.87 LSVZ/165   1:37.42           
 52. Zoe Bader                     Nautic Club Herve      1:37.62 NCH/296/   1:39.24           
 53. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:43.87 9605338    1:40.26           
 54. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:31.57 9601544    1:40.63           
 55. Corine Somers                 De Waalstroom          1:35.00 9501900    1:41.10           
 56. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:37.80 9603628    1:41.84           
 57. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   1:47.20 9502382    1:42.27           
 58. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   1:52.30 ChThN/26   1:42.39           
 59. Lois vd Meer                  Alkemade               1:55.20 9602054    1:46.00           
 60. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins   1:43.45 9603796    1:46.01           
 61. Hester Blommaert              Brabant East Swim Te   1:30.00            1:48.25           
 62. Camille Simonis               Nautic Club Herve      1:47.21 NCH/259/   1:48.53           
 63. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp              1:42.94 9602312    1:49.11           
 64. Leanne Janssen                De Albatros            1:49.49 9504744    1:49.49           
 65. Lian Beenhakker               Alkemade               1:57.62 9604102    1:51.59           
 66. Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W   2:06.42 4131       1:57.10           
 67. Elien Laceur                  Landense Sportvereni   2:01.43 LSVZ/173   2:07.58           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                     meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:12.57 9301772    1:13.92           
  2. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio   1:12.84            1:16.25           
  3. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren   1:11.12 OZV/120/   1:17.34           
  4. Carmen Seesing                De Berkelduikers       1:14.29 9406220    1:17.83           
  5. Sarah Mommers                 Brabant East Swim Te   1:15.70            1:18.37           
  6. Annemiek Arts                 Montferland            1:17.45 9303848    1:18.75           
  7. Marjolein Maris               De Houtrib             1:12.82 9400210    1:19.52           
  8. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         1:15.97 9306890    1:19.57           
  9. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio   1:18.62            1:20.43           
 10. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio   1:14.49            1:20.71           
 11. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   1:14.65 LSVZ/147   1:21.13           
 12. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   1:16.36            1:21.19           
 13. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:16.38 9302278    1:21.53           
 14. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      1:17.49 NCH/199/   1:22.60           
 15. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:18.54 9302820    1:22.78           
 16. Michelle Franssen             Overpeltse ZwemVeren   1:27.16 OZV/191/   1:22.80           
 17. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio   1:19.12            1:22.97           
 18. Surya van Dijk                De Houtrib             1:17.20 9405506    1:23.08           
 19. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen         1:21.57 9305850    1:23.20           
 20. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te   1:30.96            1:23.32           
 21. Nelly Velthuijs               Njord                  1:22.46 9404028    1:23.71           
 22. Sylvia Tersteeg               De Albatros            1:18.22 9301166    1:25.04           
 23. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:20.76 9303326    1:25.38           
 24. Laura van Reen                De Waalstroom          1:18.23 9306300    1:25.41           
 25. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:22.15 9302280    1:25.99           
 26. Lisa van Casteren             Zeester Meerval        1:22.13 9403552    1:26.52           
 27. Ilse van der Heijden          Njord                  1:24.36 9402878    1:26.73           
 28. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio   1:21.51            1:26.78           
 29. Dorette Vruwink               zpc Maarkel            1:25.55 9402352    1:26.86           
 30. Marije van Genderen           ZVH                    1:34.71 9307358    1:27.34           
 31. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:23.09 9306094    1:27.68           
 32. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te   1:22.26            1:28.36           
 33. Pamela Steen                  TZC Vahalis            1:29.23 9304244    1:28.60           
 34. Kiara Linger                  De Houtrib             1:26.42 9306304    1:29.65           
 35. Caroline Machtelings          Flanders Inter Regio   1:31.63            1:29.88           
 36. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel            1:35.07 9400300    1:31.75           
 37. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         1:27.29 9401746    1:31.76           
 38. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio   1:24.89            1:32.31           
 39. Mariska Eerdekens             Overpeltse ZwemVeren   1:35.00 OZV/215/   1:32.81           
 40. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:27.96 9306452    1:33.69           
 41. Soraya Schmidt                ZVH                    1:46.79 9406516    1:33.85           
 42. Jessica Stolp                 De Houtrib             1:32.26 9406012    1:35.72           
 43. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   1:37.38 LSVZ/171   1:37.27           
 44. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio   1:39.45            1:38.95           
 45. Femke Koning                  PCG                    1:32.87 9406468    1:40.96           
 46. Jessica Driessen              de Zeehond '73         1:38.15 9406624    1:44.65           
 47. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:34.02 9401694    1:44.91           
 48. Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:50.83 9404988    1:54.27           
 49. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio   1:59.31            1:59.09           
 50. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   1:53.43 940990     2:00.22           
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   1:20.39                              
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      1:20.70 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                     meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:10.75 9203076    1:12.49           
  2. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te   1:06.91            1:12.57           
  3. Aurelie Antoine               Namur Olympic Club B   1:10.35 NOC/123/   1:14.21           
  4. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      1:08.88 NCH/183/   1:17.26           
  5. Marieke Hanter                O Z & P C              1:16.45 8701792    1:18.77           
  6. Charlotte Maris               De Houtrib             1:11.26 9201166    1:19.43           
  7. Esther van Maastrigt          Montferland            1:22.98 8802836    1:20.42           
  8. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   1:13.68 LSVZ/140   1:20.64           
  9. Inge Machtelings              Flanders Inter Regio   1:18.30            1:22.69           
 10. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      1:13.75 NCH/152/   1:22.87           
 11. Lonneke Peter                 Overpeltse ZwemVeren   1:21.44 OZV/180/   1:23.73           
 12. Estelle Salazar               Nautic Club Herve      1:18.45 NCH/257/   1:23.94           
 13. Sunanda van Heteren           PCG                    1:18.61 8901728    1:24.58           
 14. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio   1:19.06            1:25.07           
 15. Anita Engels                  Zegenwerp              1:20.55 9001016    1:26.19           
 16. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel            1:19.14 9200764    1:26.33           
 17. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:20.13 8704828    1:26.74           
 18. Helene Schaus                 Nautic Club Herve      1:26.08 NCH/151/   1:27.86           
 19. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   1:22.31 LSVZ/148   1:28.17           
 20. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio   1:25.45            1:28.70           
 21. Andrea Meerse                 De Houtrib             1:27.99 9108146    1:29.85           
 22. Patricia de Heer              de Zeehond '73         1:20.65 8901624    1:31.69           
 23. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      1:26.73 NCH/211/   1:31.98           
 24. Marielle den Dunnen           PCG                    1:28.70 9205650    1:33.10           
 25. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio   1:27.21            1:35.33           
 26. Kelly Bockting                Montferland            1:34.57 9104050    1:35.93           
 27. Kimberly Perdon               zpc Maarkel            1:25.07 8903260    1:36.09           
 28. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:33.93 8201594    1:38.52           
 29. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:34.61 8401156    1:38.77           
 30. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         1:48.91 9206054    1:40.10           
AFGE Patricia Becks                Zegenwerp              1:22.37 8705946                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   jongens 1995-1996
05-07-2008 - 14:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te   1:14.80            1:13.64           
  2. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   1:15.28 ChThN/27   1:15.07           
  3. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:13.68 9502289    1:15.08           
  4. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen         1:14.30 9503781    1:15.87           
  5. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   1:15.22 ChThN/24   1:18.23           
  6. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te   1:17.07            1:18.54           
  7. Niels Kemperink               E Z C Enschede         1:18.11 9600005    1:21.32           
  8. Erik van Lopik                PCG                    1:18.60 9603419    1:21.33           
  9. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      1:21.94 NCH/251/   1:22.65           
 10. Mike dubois                   Royal Ostend Swimmin   1:26.64            1:25.78           
 11. Kevin Meuwissen               Patrick                1:23.45 9502485    1:27.84           
 12. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te   1:23.81            1:28.02           
 13. Timo Billman                  Eurode KZC             1:23.04 9601033    1:30.16           
 14. Richie van Empel              Zegenwerp              1:30.06 9603631    1:30.85           
 15. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:23.10 9502619    1:31.45           
 16. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:23.03 9500883    1:31.96           
 17. Wimar Lindenberg              De Krabben             1:27.83 9601857    1:33.16           
 18. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio   1:33.29            1:33.96           
 19. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:24.71 9500375    1:36.07           
 20. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      1:41.45 NCH/241/   1:38.06           
 21. Robin Meuwissen               Patrick                1:34.56 9602601    1:40.71           
 22. Jaco Huisman                  ZVH                    1:46.92 9504011    1:41.06           
 23. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio   1:35.38            1:41.58           
 24. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   1:35.63 OZV/196/   1:42.43           
 25. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:30.51 9600325    1:45.74           
 26. Roy Groenendijk               ZVH                    1:50.70 9603179    1:47.78           
 27. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:43.51 9601735    1:51.36           
  NG Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      1:23.43 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   jongens 1993-1994
05-07-2008 - 14:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger Kotterink              WVZ                      59.97 9403391    1:00.47           
  2. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te   1:00.58            1:03.08           
  3. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te   1:03.13            1:04.32           
  4. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        1:05.34 9400445    1:06.35           
  5. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   1:08.07 ChThN/34   1:06.56           
  6. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio   1:04.37            1:06.99           
  7. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:07.89 9400341    1:09.11           
  8. Lander Hendrikx               Brabant East Swim Te   1:08.87            1:09.58           
  9. Laurens De Clercq             Flanders Inter Regio   1:07.89            1:10.66           
 10. Max Even                      Cercle de Natation W   1:12.07 1894       1:13.55           
 11. Quint Gerdes                  PCG                    1:12.56 9400263    1:13.99           
 12. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:12.15 9401653    1:14.08           
 13. Adrien Dahin                  Namur Olympic Club B   1:12.63 NOC/166/   1:14.68           
 14. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te   1:15.46            1:15.30           
 15. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   1:14.67            1:15.67           
 16. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio   1:16.60            1:16.14           
 17. Boris Bijl                    De Houtrib             1:09.54 9304823    1:16.15           
 18. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   1:10.42            1:18.35           
 19. Rick van Bemmelen vd Plaat    PCG                    1:12.25 9301083    1:20.12           
 20. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te   1:15.77            1:20.23           
 21. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   1:21.97 ChThN/21   1:23.34           
 22. Daan Viering                  De Waalstroom          1:16.90 9403839    1:23.65           
 23. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   1:25.23            1:23.96           
 24. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   1:34.32            1:24.72           
 25. Mark Gerdes                   PCG                    1:16.24 9301085    1:29.79           
  NG Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   1:23.91 LSVZ/144                     
  NG Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      1:20.22 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                   jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 14:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Verlinden               Eiffel Swimmers PSV      53.09 8803549      54.08           
  2. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 59.87 9104945    1:00.28           
  3. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio   1:01.29            1:03.03           
  4. Antoine Olsen                 Waterloo Natation      1:03.88 WN/212/8   1:03.53           
  5. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te   1:02.55            1:03.58           
  6. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub     1:04.11            1:04.12           
  7. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren   1:02.84 OZV/066/   1:04.32           
  8. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren   1:05.09 OZV/093/   1:05.67           
  9. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      1:04.25 8800887    1:06.57           
 10. Nicolas Terwagne              Namur Olympic Club B   1:06.23 NOC/143/   1:06.88           
 11. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   1:03.88            1:06.93           
 12. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve           NT NCH/229/   1:06.94           
 13. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:04.64 9200893    1:07.03           
 14. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te   1:03.74            1:07.17           
 15. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren   1:05.45 OZV/046/   1:07.43           
 16. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:02.78 9200249    1:08.14           
 17. Boris Galjart                 ZV Vlaardingen         1:06.11 9201997    1:09.45           
 18. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   1:07.30            1:10.19           
 19. Victor Poot                   ZV Vlaardingen         1:07.57 9203651    1:10.75           
 20. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:14.15 9105911    1:11.46           
 21. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:09.32 8901119    1:11.73           
 22. Adrien Servais                Nautic Club Herve      1:08.77 NCH/212/   1:12.02           
 23. Hessel Brouwer                De Albatros            1:16.62 8906093    1:12.39           
 24. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib             1:08.02 9104787    1:14.54           
 25. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      1:14.58 NCH/222/   1:14.76           
 26. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio   1:16.32            1:15.52           
 27. Regis Bader                   Nautic Club Herve      1:20.75 NCH/283/   1:15.77           
 28. Sjoerd Boertien               De Houtrib             1:07.64 9000305    1:15.87           
 29. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio   1:17.29            1:17.03           
 30. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio   1:14.95            1:17.15           
 31. Yordie Santana Sanz           De Houtrib             1:07.26 9005607    1:17.81           
 32. Daan Ost                      Flanders Inter Regio   1:16.66            1:17.97           
 33. Thomas van Ast                Alkemade               1:18.97 9000073    1:18.36           
 34. Roy Siemes                    Montferland            1:22.06 9105227    1:18.56           
 35. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te   1:10.30            1:19.15           
 36. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio   1:15.95            1:20.98           
 37. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins   1:16.42 8700851    1:21.25           
 38. Arjen Huisman                 ZVH                    1:21.89 8501143    1:22.68           
 39. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio   1:16.44            1:24.47           
 40. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         1:24.04 8603885    1:27.08           
 41. Friso Boer                    De Houtrib             1:17.95 9006947    1:28.67           
 42. Nick van der Meer             De Albatros            1:33.38 9205679    1:32.96           
 43. Kevin Budding                 zv Dorestad Dolphins   1:39.73 9203211    1:34.17           
 44. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:40.00 9205625    1:50.27           
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve      1:13.40 NCH/230/                     
AFGE Ruud Scheepers                Njord                  1:19.49 9203411                      
  NG Xavier Vanderlinden           Waterloo Natation      1:06.03 WN/234/9                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                    meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren     38.97 OZV/193/     39.11           
  2. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te     39.38              39.56           
  3. Maaike de Waard               de Zeehond '73           40.91 9600604      40.27           
  4. Leonora Arets                 Eurode KZC               42.67 9504690      40.81           
  5. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te     39.90              41.23           
  6. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te     41.44              41.81           
  7. Nikki Habers                  Zeester Meerval          41.37 9600594      42.44           
  8. Lora Bosch                    E Z C Enschede           41.35 9601900      42.62           
  9. Aime Groenveld               De Houtrib               44.32 9503394      43.17           
 10. Judith van de Wijdeven        Njord                    44.85 9503820      43.42           
 11. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma     44.95 ChThN/26     43.63           
 12. Iris Jager                    TZC Vahalis              41.99 9504226      43.68           
 13. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te     43.04              43.71           
 14. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                42.87 9605190      43.80           
 15. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio     42.16              44.05           
 16. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio     41.55              44.20           
 17. Emy Liebregts                 Njord                    43.79 9505020      44.37           
 18. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           42.49 9501318      44.59           
 19. Michelle Geisler              Aquarijn                 42.28 9502514      44.81           
 20. Linda Kamperman               Aquarijn                 42.20 9601238      45.05           
 21. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          45.10 9601286      45.08           
 22. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio     44.71              45.21           
 23. Doris Kragten                 PCG                      43.56 9602318      45.57           
 24. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           45.16 9505682      45.62           
 25. Jarka Kortleve                ZVH                      46.68 9604402      45.66           
 26. Vera Willers                  Aquarijn                 44.52 9602076      45.78           
 27. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936      45.81           
 28. Daniela Riitano               Zegenwerp                46.25 9506092      45.84           
 29. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio     44.95              45.87           
 30. Ivy Kroon                     Alkemade                 45.45 9505808      45.91           
 31. Britte van Someren            Zwemclub Zeist           46.16 9500828      46.16           
 32. Rene van den Berg            De Albatros              42.61 9502680      46.22           
 33. Emmy Tuithof                  Aquarijn                 45.59 9503418      46.39           
 34. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           47.89 9504926      47.22           
 35. Moira De Graef                Brabant East Swim Te     50.25              47.53           
 36. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D     46.61 415          47.55           
 37. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           48.67 9600628      47.64           
 38. Lois vd Meer                  Alkemade                 49.24 9602054      47.70           
 39. Esther Robakiewiez            De Houtrib               47.92 9603430      47.85           
 40. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni     45.40 LSVZ/154     47.89           
 41. Manouschka van Beek           Zegenwerp                46.07 9603628      48.08           
 42. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              46.20 9500494      48.17           
 43. Amber Bijl                    De Houtrib               44.36 9602106      48.32           
 44. Emma Pool                     De Schelde               47.70 9604886      48.34           
 45. Soraya van Veen               E Z C Enschede           46.48 9503924      48.46           
 46. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve        45.92 NCH/254/     48.68           
 47. Claudia Schreurs              zpc Maarkel              48.74 9600178      49.10           
 48. Janita Verkuil                Aquarijn                 46.36 9503320      49.12           
 49. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins     50.04 9502382      49.13           
 50. Zoe Bader                     Nautic Club Herve        46.60 NCH/296/     49.19           
 51. Robin van Rhenen              Zwemclub Zeist           53.84 9503006      49.42           
 52. Marisa Perfini                ZC Ooievaar (SG)         46.35 9504354      49.47           
 53. Annabel Boogaard              ZVH                      49.30 9505054      49.50           
 54. Ilse de Heus                  TZC Vahalis              46.04 9504222      49.59           
 55. Jessica van de Geer           Aquarijn                 48.64 9605338      49.66           
 56. Julia Buijk                   ZVH                      51.51 9506132      49.91           
 57. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins     48.96 9603796      50.74           
 58. Chantal Vervoort              Njord                    50.28 9603134      50.76           
 59. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni     49.02 LSVZ/165     50.98           
 60. Lian Beenhakker               Alkemade                 51.29 9604102      51.07           
 61. Lieke Hogenboom               Alkemade                 54.60 9604922      51.71           
 62. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist           51.19 9600122      51.88           
 63. Ike van Velzen                Alkemade                 52.09 9503916      52.03           
 64. Camille Simonis               Nautic Club Herve        52.80 NCH/259/     52.88           
 65. Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W     55.25 4131         53.29           
 66. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                50.41 9601544      53.72           
 67. Leanne Janssen                De Albatros              52.23 9504744      54.02           
 68. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W     56.75 1937         54.92           
 69. Anne van Casteren             Zeester Meerval          59.19 9601288      57.75           
 70. Elien Laceur                  Landense Sportvereni     58.95 LSVZ/173   1:02.49           
 DIS Daphne Bikker                 PCG                      54.11 9602316      54.44           
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
 DIS Cedra Horstink                De Waalstroom            58.00 9605634      59.44           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D     40.77 256                          
  NG Vivian Konijnenberg           Cercle de Natation W   1:01.39 4132                         


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                    meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren     36.66 OZV/034/     38.19           
  2. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te     37.67              39.61           
  3. Annelies Buv                 Landense Sportvereni     38.32 LSVZ/147     40.28           
  4. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te     40.25              41.03           
  5. Annemiek Arts                 Montferland              40.24 9303848      41.17           
  6. Anne Willers                  Aquarijn                 39.50 9305626      41.75           
  7. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio     41.91              41.97           
  8. Surya van Dijk                De Houtrib               41.36 9405506      42.18           
  9. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio     40.48              42.36           
 10. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis              39.33 9401300      42.74           
 11. Marjolein Maris               De Houtrib               39.70 9400210      43.24           
 11. Laura Donk                    ZVH                      41.09 9303074      43.24           
 13. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio     40.24              43.29           
 14. Nelly Velthuijs               Njord                    43.15 9404028      43.39           
 15. Lissy de Rooi                 De Houtrib               43.50 9406968      43.53           
 16. Ilse van der Heijden          Njord                    41.29 9402878      43.54           
 17. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.                 44.42 9403304      43.85           
 18. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.                 45.06 9403308      44.17           
 19. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio     40.39              44.41           
 20. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W     45.62 4402         44.50           
 21. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio     43.76              44.53           
 22. Jip Mulkens                   Aquarijn                 40.08 9402538      44.66           
 23. Emma Verhoeven                Zegenwerp                42.84 9303326      44.74           
 24. Annebeth Trepels              Njord                    43.95 9403184      44.93           
 25. Judith van der Knaap          De Waalstroom            47.02 9406944      45.03           
 26. Marije van Genderen           ZVH                      43.90 9307358      45.22           
 27. Sarah Drenth                  TZC Vahalis              42.64 9302820      45.48           
 28. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio     42.71              45.57           
 29. Joyce Vervoort                Njord                    44.83 9405370      45.74           
 30. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni     45.82 LSVZ/171     45.84           
 31. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te     42.03              45.98           
 32. Soraya Schmidt                ZVH                      48.29 9406516      46.26           
 33. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist           45.81 9306890      46.58           
 34. Wilma Verhoeven               Njord                    45.09 9304610      46.64           
 35. Kiara Linger                  De Houtrib               47.21 9306304      46.92           
 36. Sabine van Acquoij            PCG                      43.62 9403894      47.02           
 37. Mandy Feller                  Cercle de Natation W     45.67 1898         47.07           
 38. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio     44.41              47.73           
 39. Kim Fischer                   PCG                      46.62 9307514      47.95           
 40. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           44.36 9401694      48.16           
 41. Pamela Steen                  TZC Vahalis              48.48 9304244      50.89           
 42. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis              47.02 9401400      51.81           
 43. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel              50.36 9400300      52.31           
 44. Jessica Driessen              de Zeehond '73           49.72 9406624      53.05           
 45. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio     51.88              53.85           
 46. Tess van de Engel             de Zeehond '73           53.90 9404988      56.25           
 47. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     57.94 940990       57.35           
 48. Floor Schmeitz                Watervrienden Den Bo     55.00 941679       59.15           
NG.Z Charlotte Vervier             Nautic Club Herve        43.44 NCH/243/                     
NG.Z Alice Dell'Aiera              Waterloo Natation        38.36 WN/223/9                     
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   1:24.89                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                    meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 15:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esther van Maastrigt          Montferland              38.13 8802836      37.51           
  2. Linda Buijk                   ZVH                      37.13 9000634      37.68           
  3. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te     39.15              38.99           
  4. Florielle Domin               Montferland              39.59 8905284      39.41           
  5. Carolien Buv                 Landense Sportvereni     37.48 LSVZ/148     40.28           
  6. Diana Tackett                 zv Dorestad Dolphins     38.78              41.01           
  7. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te     38.70              41.14           
  8. Marie Schaus                  Nautic Club Herve        36.74 NCH/152/     41.26           
  9. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve        40.00 NCH/146/     42.05           
 10. Charlotte Maris               De Houtrib               38.78 9201166      42.15           
 11. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              39.38 8704828      42.53           
 12. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           42.05 9206054      42.96           
 13. Sunanda van Heteren           PCG                      40.87 8901728      43.03           
 14. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen           41.14 9108048      43.12           
 15. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel              42.42 8703514      43.82           
 16. Anne Jansen                   Zegenwerp                44.34 8802054      43.95           
 17. Patricia de Heer              de Zeehond '73           42.04 8901624      44.25           
 18. Estelle Salazar               Nautic Club Herve        43.87 NCH/257/     44.66           
 19. Cindy Hendriks                De Waalstroom            44.36 9207672      45.05           
 20. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio     44.04              45.61           
 21. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni     41.16 LSVZ/140     45.93           
 22. Joyce Deckers                 De Waalstroom            53.00 770JoDe      45.94           
 23. Helene Schaus                 Nautic Club Herve        43.22 NCH/151/     46.16           
 24. Alja Huibers                  De Waalstroom            46.54 9101352      46.46           
 25. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve        45.07 NCH/211/     46.47           
 26. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve        43.00 NCH/134/     46.52           
 27. Kelly Bockting                Montferland              46.69 9104050      47.26           
 28. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins     44.97 9203732      47.30           
 29. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden         46.73 8201594      49.23           
 30. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio     47.82              49.46           
 31. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden         48.53 8401156      50.03           
 32. Kimberly Perdon               zpc Maarkel              45.88 8903260      50.08           
 33. Moudy Schonewille             E Z C Enschede           49.13 9008072      51.35           
 34. Carlijn Tuk                   Watervrienden Den Bo     50.00 862027       53.63           
 35. Kiryat de Koning              PCG                    1:09.17 7801172    1:13.15           
NG.Z Kelly Hofstee                 De Houtrib               43.48 9101292                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    jongens 1995-1996
05-07-2008 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julien Henx                   Cercle de Natation D     29.21 401          28.70           
  2. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te     30.50              29.93           
  3. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           29.62 9502289      30.16           
  4. Kevin Meuwissen               Patrick                  30.99 9502485      30.20           
  5. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te     29.21              30.47           
  6. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te     30.88              30.60           
  7. Joep van Grunsven             Arethusa                 30.54 9500469      30.62           
  8. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma     31.71 ChThN/27     30.69           
  8. Niels Kemperink               E Z C Enschede           30.51 9600005      30.69           
 10. Martijn Velders               TZC Vahalis              30.81 9502619      30.94           
 11. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen           30.53 9503781      31.20           
 12. Erik van Lopik                PCG                      31.64 9603419      31.30           
 13. Jan-Willem den Dunnen         PCG                      29.54 9500883      31.64           
 14. Wimar Lindenberg              De Krabben               31.94 9601857      31.65           
 15. Marco Uppelschoten            De Houtrib               31.51 9500375      32.42           
 16. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma     31.70 ChThN/24     32.87           
 17. Richie van Empel              Zegenwerp                33.31 9603631      33.10           
 18. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist           34.36 9600325      33.40           
 19. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio     32.63              33.41           
 20. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)        34.81 9503691      33.60           
 21. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve        33.00 NCH/299/     34.11           
 22. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins     32.77 9502455      34.95           
 23. Teun Redeker                  zpc Maarkel              38.95 9600737      35.04           
 24. Timo Billman                  Eurode KZC               37.43 9601033      35.12           
 25. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio     35.42              35.13           
 26. Samim Nouri                   de Zeehond '73           35.41 9501709      35.25           
 27. Kjeld van Keulen              Aquarijn                 35.43 9502031      35.26           
 28. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve        36.54 NCH/241/     35.27           
 29. Glen van Driel                ZVH                         NT 9601161      35.47           
 30. Thomas Grudelbach             ZV Vlaardingen           38.68 9500355      35.53           
 31. Tjerk Noorduyn                PCG                      38.24 9602145      35.88           
 32. Robin Meuwissen               Patrick                  36.93 9602601      35.96           
 33. Julien Diet                   Nautic Club Herve        36.50 NCH/298/     36.59           
 34. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist           40.73 9600071      36.67           
 35. Floris Pouw                   TZC Vahalis              34.70 9501833      37.14           
 36. Jeroen Velders                TZC Vahalis              37.17 9602037      37.37           
 37. Jort van der Geest            Alkemade                 41.69 9601581      37.44           
 38. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te     40.06              38.02           
 39. Mario Aquino                  LiZV                     39.83 LIZV/024     38.59           
 40. Timon den Breejen             PCG                      46.58 9504777      39.33           
 41. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni     38.82 LSVZ/174     39.39           
 42. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            41.26 9604097      39.98           
 43. Wout De Punder                Landense Sportvereni     41.97 LSVZ/186     41.09           
 43. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins     39.60 9602593      41.09           
 45. Robin van Oyen                de Zeehond '73           41.57 9600897      41.37           
 46. Tom van Hoften                TZC Vahalis              42.48 9602041      42.17           
 47. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           41.12 9601735      42.61           
 48. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni     43.38 LSVZ/181     43.07           
 49. Stefan Turk                   Alkemade                 45.37 9505035      46.61           
 50. Reinier Schippers             zv Dorestad Dolphins     44.60 9601109      48.73           
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                 37.37 9502131                      
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve        30.50 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    jongens 1993-1994
05-07-2008 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio     24.70              25.52           
  2. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio     26.44              26.42           
  3. Ensger Kotterink              WVZ                      25.83 9403391      26.58           
  4. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te     26.77              27.52           
  5. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma     27.35 ChThN/34     27.53           
  6. Roel Timmermans               Landense Sportvereni     26.73 LSVZ/143     27.58           
  7. Rick van Bemmelen vd Plaat    PCG                      27.30 9301083      27.75           
  8. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               27.79 9400341      27.80           
  9. Jesper de Jong                Aquarijn                 27.37 9300775      27.84           
 10. Boris Bijl                    De Houtrib               27.06 9304823      27.89           
 11. Laurens De Clercq             Flanders Inter Regio     27.20              28.17           
 12. Lander Hendrikx               Brabant East Swim Te     28.21              28.90           
 13. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te     28.88              28.97           
 14. Bern Hoeven                   Zegenwerp                29.11 9301773      29.06           
 15. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio     27.85              29.13           
 16. Jesse Schaekers               Aquarijn                 28.18 9301987      29.16           
 17. Max Even                      Cercle de Natation W     29.28 1894         29.26           
 18. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te     28.65              29.35           
 19. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     29.62 249          29.52           
 20. Brian van de Graaf            De Houtrib               27.86 9401653      29.55           
 21. Max Spiering                  ZV Vlaardingen           29.54 9402131      29.57           
 22. Tim Somers                    De Waalstroom            28.86 9303815      29.61           
 23. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te     30.16              29.73           
 24. Mark Gerdes                   PCG                      29.07 9301085      29.83           
 25. Bjorn Hoogenboom              Alkemade                 31.86 9300937      30.21           
 26. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te     29.49              30.33           
 27. Quint Gerdes                  PCG                      28.82 9400263      30.55           
 28. Rick de Waard                 de Zeehond '73           29.96 9401095      30.84           
 29. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te     31.22              30.88           
 30. Fahim Nouri                   de Zeehond '73           30.13 9302439      31.25           
 31. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen           30.79 9304557      31.32           
 32. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma     31.14 ChThN/21     31.52           
 33. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              31.20 9403985      31.73           
 34. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni     30.98 LSVZ/163     31.93           
 35. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te     31.97              32.05           
 36. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni     32.23 LSVZ/155     32.28           
 37. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma     33.98 ChThN/27     32.90           
 38. Nick Out                      de Zeehond '73           31.36 9400881      33.74           
 39. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins     33.51 9306447      34.35           
 40. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni     34.89 LSVZ/170     35.32           
 41. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              35.48 9403983      35.36           
 42. James Acela                   Alkemade                 37.88 9404931      35.42           
 43. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins     41.16 9305083      36.80           
 44. Jip Durieux                   De Waalstroom            40.05 9405639      37.41           
 45. Joren Ijzerman                ZVH                      38.82 9404011      38.35           
 46. Arne Worsteling               De Houtrib               43.50 9405973      40.73           
NG.Z Gilles Christiaens            Landense Sportvereni     29.56 LSVZ/144                     
NG.Z Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)         27.46 9304133                      
AFGE Kevin Vermeulen               Arethusa                 27.73 9305469                      
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve        29.84 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                    jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 15:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Antoine Olsen                 Waterloo Natation        24.69 WN/212/8     25.20           
  2. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio     24.83              25.27           
  3. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren     26.32 OZV/122/     26.08           
  4. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 25.25 9104945      26.41           
  5. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub       26.20              26.54           
  6. Martijn Giezen                Montferland              26.96 8500813      26.62           
  7. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te     25.69              26.77           
  8. Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)        26.22 8202461      26.82           
  9. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        25.94 8800887      26.89           
 10. Bart De Backer                Flanders Inter Regio     26.98              26.95           
 11. Niek Havekes                  De Waalstroom            25.99 8601127      27.04           
 12. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen           27.42 9202073      27.10           
 13. Sjoerd Boertien               De Houtrib               25.75 9000305      27.14           
 14. Tim v / d Meer                Alkemade                 28.11 9103279      27.30           
 15. Regis Bader                   Nautic Club Herve        27.32 NCH/283/     27.37           
 16. Asger A Jensen                Rodding Svommeclub       26.22              27.68           
 17. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 26.84 9203085      27.71           
 18. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve        27.40 NCH/229/     27.75           
 19. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio     26.61              27.80           
 20. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            27.26 9200893      28.15           
 21. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            29.91 9105911      28.27           
 22. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve        28.72 NCH/222/     28.49           
 23. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins     27.23 8700851      28.50           
 24. Yaniv Davidson                TZC Vahalis              28.09 9206753      28.51           
 25. Peter Jan Hooikaas            ZVH                      27.11 9103059      28.53           
 26. Thomas van Ast                Alkemade                 30.29 9000073      28.61           
 27. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen           28.62 9204675      28.76           
 28. Hessel Brouwer                De Albatros              27.78 8906093      28.77           
 29. Kevin Dieker                  Montferland              28.82 9100461      28.95           
 30. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib               27.13 9104787      28.97           
 31. Adrien Servais                Nautic Club Herve        28.19 NCH/212/     28.99           
 32. Roy Siemes                    Montferland              29.29 9105227      29.16           
 33. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        26.21 9200249      29.18           
 34. Bob van Egmond                Alkemade                 28.77 8700849      29.28           
 35. Stefan Engels                 Zegenwerp                28.39 9201985      29.29           
 36. Friso Boer                    De Houtrib               28.59 9006947      29.32           
 37. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio     28.58              29.35           
 38. Daan Ost                      Flanders Inter Regio     27.64              29.37           
 39. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio     29.13              29.62           
 40. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio     29.85              29.64           
 41. Arjen Huisman                 ZVH                      30.00 8501143      29.76           
 42. Justin Rijnberg               zv Dorestad Dolphins     30.48 9105079      29.80           
 43. Kevin Budding                 zv Dorestad Dolphins     31.89 9203211      30.12           
 44. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te     29.51              30.22           
 45. Barend Kamphuis               Aquarijn                 28.48 8100835      30.29           
 46. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins     29.37 8702483      30.30           
 47. Phil Jilleba                  de Zeehond '73           28.95 8503209      30.32           
 48. Pim Cuijpers                  Montferland              30.16 9204623      30.35           
 49. Charles Toppet                Waterloo Natation        29.85 WN/227/9     30.46           
 50. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist           36.00 5700177      30.71           
 51. Tom Balfoort                  Aquarijn                 29.38 9106815      30.94           
 52. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden         29.87 9005039      31.17           
 53. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden         28.16 8503013      31.52           
 53. Brian Grootveld               Aquarijn                 30.59 9001053      31.52           
 55. Richard van Velzen            de Zeehond '73           31.64 7001421      32.61           
 56. Nick van der Meer             De Albatros              31.40 9205679      32.77           
 57. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio     32.45              32.85           
 58. Heico Vos                     zv Dorestad Dolphins     31.42 58hvo        32.93           
 59. Maurice de Ruijter            ZVH                      33.32 8906451      32.97           
 60. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist           34.86 8603885      33.64           
 61. Gerard Pot                    zv Dorestad Dolphins     32.84 58gpo        34.12           
 62. Marcel de Ruijter             ZVH                      36.14 9204727      35.23           
 63. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           35.25 8705119      36.34           
 64. Jan van Galen                 zv Dorestad Dolphins     37.36 58jga        39.43           
 65. Ben Schippers                 zv Dorestad Dolphins     44.68 ???          42.64           
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve        28.20 NCH/230/                     
AFGE Jeroen de Putter              De Schelde               42.00 9204149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                    meisjes 1995-1996
05-07-2008 - 16:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       2:57.42 9504170    3:01.89           
          1:29.87  3:01.89
  2. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren   2:57.38 OZV/193/   3:03.13           
          1:31.18  3:03.13
  3. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te   3:01.14            3:04.20           
          1:29.44  3:04.20
  4. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te   2:58.25            3:05.11           
          1:30.88  3:05.11
  5. Karlien bourgois              Royal Ostend Swimmin   3:05.00            3:07.55           
          1:31.84  3:07.55
  6. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:07.69 9504690    3:15.96           
          1:37.78  3:15.96
  7. Emy Liebregts                 Njord                  3:29.07 9505020    3:22.06           
          1:38.87  3:22.06
  8. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   3:22.35 ChThN/26   3:22.53           
          1:38.14  3:22.53
  9. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   3:26.87 415        3:26.81           
          1:41.75  3:26.81
 10. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         3:17.41 9501318    3:27.64           
          1:40.82  3:27.64
 11. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              3:23.62 9605190    3:27.78           
          1:40.62  3:27.78
 12. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         3:49.33 9505682    3:29.88           
          1:43.13  3:29.88
 13. Michelle Geisler              Aquarijn               3:16.24 9502514    3:32.78           
          1:41.87  3:32.78
 14. Denise van de Kop             TZC Vahalis            3:26.13 9603216    3:33.03           
          1:42.67  3:33.03
 15. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      3:28.18 NCH/254/   3:33.73           
          1:44.68  3:33.73
 16. Vera Willers                  Aquarijn               3:27.08 9602076    3:33.77           
          1:44.77  3:33.77
 17. Merel Wilgenhof               De Berkelduikers       3:15.13 9501728    3:34.31           
          1:39.92  3:34.31
 18. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   3:24.76            3:34.42           
          1:43.41  3:34.42
 19. Rene van den Berg            De Albatros            3:33.37 9502680    3:39.80           
          1:44.18  3:39.80
 20. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist         3:33.80 9504926    3:40.58           
          1:50.34  3:40.58
 21. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         3:32.85 9600628    3:41.66           
          1:49.49  3:41.66
 22. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   3:31.80 LSVZ/154   3:42.71           
          1:51.42  3:42.71
 23. Daniela Riitano               Zegenwerp              3:30.00 9506092    3:43.06           
          1:45.08  3:43.06
 24. Janita Verkuil                Aquarijn               3:37.36 9503320    3:44.15           
          1:47.32  3:44.15
 25. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   3:39.47 9504540    3:46.90           
          1:52.31  3:46.90
 26. Nicole Schoonbeek             Njord                  3:37.19 9503144    3:46.98           
          1:48.05  3:46.98
 27. Ivy Kroon                     Alkemade                    NT 9505808    3:49.03           
          1:49.83  3:49.03
 28. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   3:50.61 9502382    3:50.48           
          1:49.02  3:50.48
 29. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins   3:52.82 9603796    3:50.60           
          1:52.70  3:50.60
 30. Annabel Boogaard              ZVH                    3:21.60 9505054    3:51.48           
          1:55.72  3:51.48
 31. Amber Bijl                    De Houtrib             3:31.48 9602106    3:54.95           
          1:50.91  3:54.95
 32. Claudia Schreurs              zpc Maarkel            3:44.65 9600178    4:01.71           
          1:55.86  4:01.71
 33. Lieke Hogenboom               Alkemade                    NT 9604922    4:07.30           
          1:59.83  4:07.30
 34. Lois vd Meer                  Alkemade                    NT 9602054    4:07.48           
          1:56.91  4:07.48
 35. Daphne Bikker                 PCG                    4:14.89 9602316    4:12.20           
          2:01.16  4:12.20
NG.Z Hester Blommaert              Brabant East Swim Te   3:23.64                              
AFGE Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   3:07.37 256                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                    meisjes 1993-1994
05-07-2008 - 16:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sarah Mommers                 Brabant East Swim Te   2:48.92            2:58.23           
          1:26.50  2:58.23
  2. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren   2:53.95 OZV/034/   2:59.51           
          1:28.03  2:59.51
  3. Annemiek Arts                 Montferland            2:59.02 9303848    3:03.48           
          1:29.21  3:03.48
  4. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   2:58.05 LSVZ/147   3:10.44           
          1:32.86  3:10.44
  5. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             3:12.97 9301772    3:14.84           
          1:35.69  3:14.84
  6. Anne Willers                  Aquarijn               3:08.31 9305626    3:16.06           
          1:34.79  3:16.06
  7. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      3:09.00 NCH/199/   3:16.47           
          1:35.23  3:16.47
  8. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              3:15.68 9302278    3:16.77           
          1:37.03  3:16.77
  9. Laura Donk                    ZVH                    3:25.33 9303074    3:17.97           
          1:38.65  3:17.97
 10. Laura seynaeve                Royal Ostend Swimmin   3:26.20            3:18.41           
          1:36.50  3:18.41
 11. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              3:08.32 9302280    3:18.88           
          1:35.47  3:18.88
 12. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio   3:11.00            3:22.40           
          1:39.96  3:22.40
 13. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          3:25.81 9307192    3:26.58           
          1:40.37  3:26.58
 14. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio   3:08.55            3:27.36           
          1:41.81  3:27.36
 15. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         3:18.32 9401746    3:30.70           
          1:41.64  3:30.70
 16. Lissy de Rooi                 De Houtrib             3:34.07 9406968    3:31.68           
          1:39.71  3:31.68
 17. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   3:28.78 LSVZ/171   3:31.69           
          1:42.09  3:31.69
 18. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W   3:36.74 4402       3:32.73           
          1:43.68  3:32.73
 19. Mariska Eerdekens             Overpeltse ZwemVeren   3:35.00 OZV/215/   3:32.76           
          1:43.75  3:32.76
 20. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:34.78 9405364    3:34.55           
          1:46.73  3:34.55
 21. Femke Koning                  PCG                    3:37.57 9406468    3:40.43           
          1:47.51  3:40.43
 22. Soraya Schmidt                ZVH                    3:53.13 9406516    3:40.61           
          1:44.46  3:40.61
 23. Sabine van Acquoij            PCG                    3:30.50 9403894    3:46.03           
          1:52.03  3:46.03
 24. Kim Fischer                   PCG                    3:59.27 9307514    3:59.14           
          1:55.41  3:59.14
 25. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio   3:53.68            4:08.28           
          2:01.66  4:08.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                    meisjes 1992 e.o.
05-07-2008 - 16:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Hanter                O Z & P C              2:56.47 8701792    2:58.69           
          1:28.33  2:58.69
  2. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      2:43.13 NCH/152/   3:02.14           
          1:29.49  3:02.14
  3. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te   2:57.80            3:03.70           
          1:29.50  3:03.70
  4. Adeline Maton                 Royal Ostend Swimmin   3:06.22            3:03.74           
          1:28.71  3:03.74
  5. Inge Arts                     Zeester Meerval        3:03.00 9203076    3:04.61           
          1:27.46  3:04.61
  6. Linda Buijk                   ZVH                    3:01.38 9000634    3:06.10           
          1:32.69  3:06.10
  7. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   2:50.86 LSVZ/148   3:06.27           
          1:30.19  3:06.27
  8. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      3:00.48 NCH/183/   3:08.96           
          1:31.78  3:08.96
  9. Danille Scheepers            Njord                  3:28.56 9005428    3:12.19           
          1:31.56  3:12.19
 10. Eveline Wouters               Njord                  3:08.47 9104934    3:16.65           
          1:33.01  3:16.65
 11. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve      3:10.00 NCH/146/   3:16.94           
          1:34.17  3:16.94
 12. Florielle Domin               Montferland            3:11.47 8905284    3:17.69           
          1:35.06  3:17.69
 13. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         3:23.99 9206054    3:20.47           
          1:35.03  3:20.47
 14. Estelle Salazar               Nautic Club Herve      3:18.83 NCH/257/   3:23.42           
          1:39.86  3:23.42
 15. Anne Jansen                   Zegenwerp              3:20.13 8802054    3:26.47           
          1:40.34  3:26.47
 16. Helene Schaus                 Nautic Club Herve      3:19.81 NCH/151/   3:27.39           
          1:40.93  3:27.39
 17. Britt van 't Hart             Alkemade               3:45.37 9202694    3:34.51           
          1:40.88  3:34.51
 18. Joyce Deckers                 De Waalstroom          3:59.00 770JoDe    3:35.65           
          1:46.29  3:35.65
 19. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio   3:37.38            3:37.18           
          1:43.88  3:37.18
 20. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins   3:36.37 9203732    3:40.28           
          1:50.36  3:40.28



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag                    jongens 1995-1996
05-07-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julien Henx                   Cercle de Natation D   2:21.82 401        2:22.58           
          1:09.77  2:22.58
  2. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te   2:21.30            2:22.64           
          1:09.33  2:22.64
  3. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te   2:20.86            2:25.71           
          1:10.82  2:25.71
  4. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   2:21.71 ChThN/27   2:27.75           
          1:12.58  2:27.75
  5. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   2:28.19 ChThN/24   2:29.16           
          1:12.34  2:29.16
  6. Mike dubois                   Royal Ostend Swimmin   2:29.86            2:29.30           
          1:13.28  2:29.30
  7. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      2:29.98 NCH/251/   2:30.87           
          1:13.47  2:30.87
  8. Thijs degrijse                Royal Ostend Swimmin   2:22.41            2:32.03           
          1:13.92  2:32.03
  9. Erik van Lopik                PCG                    2:31.36 9603419    2:33.86           
          1:14.31  2:33.86
 10. Kevin Meuwissen               Patrick                2:38.81 9502485    2:34.34           
          1:12.92  2:34.34
 11. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:24.04 9500375    2:34.92           
          1:14.70  2:34.92
 12. Kirill goloivenenko           Royal Ostend Swimmin   2:38.93            2:37.81           
          1:17.20  2:37.81
 13. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    2:22.04 9500883    2:43.28           
          1:18.28  2:43.28
 14. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te   2:32.34            2:44.40           
          1:20.66  2:44.40
 15. Robin Meuwissen               Patrick                2:51.78 9602601    2:45.47           
          1:24.62  2:45.47
 16. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      2:45.41 NCH/241/   2:46.86           
          1:21.56  2:46.86
 17. Thijs van Galen               Zeester Meerval        2:56.46 9602021    2:48.08           
          1:21.20  2:48.08
 18. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   2:51.43 9502455    2:48.76           
          1:23.95  2:48.76
 19. Thomas Grudelbach             ZV Vlaardingen         3:06.83 9500355    2:49.05           
          1:21.92  2:49.05
 20. Timo Billman                  Eurode KZC             2:43.48 9601033    2:53.08           
          1:24.95  2:53.08
 21. Joachim Wera                  Brabant East Swim Te   2:56.95            2:54.60           
          1:25.93  2:54.60
 22. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve      2:52.20 NCH/299/   2:55.09           
          1:25.59  2:55.09
 23. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   3:07.52 OZV/196/   2:56.21           
          1:26.39  2:56.21
 24. Julien Diet                   Nautic Club Herve      3:05.00 NCH/298/   3:01.74           
          1:30.95  3:01.74
 25. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:04.02 9601437    3:04.55           
          1:27.39  3:04.55
 26. Jaco Huisman                  ZVH                    3:24.34 9504011    3:09.92           
          1:29.54  3:09.92
 27. Teun Redeker                  zpc Maarkel            3:12.57 9600737    3:10.06           
          1:31.39  3:10.06
 28. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         3:03.68 9600071    3:10.44           
          1:33.08  3:10.44
 29. Tjerk Noorduyn                PCG                    3:23.76 9602145    3:10.76           
          1:29.02  3:10.76
 30. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          3:18.48 9604097    3:14.28           
          1:34.69  3:14.28
 31. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni   3:20.29 LSVZ/174   3:20.93           
          1:37.08  3:20.93
 32. Timon den Breejen             PCG                         NT 9504777    3:21.81           
          1:36.92  3:21.81
 33. Wout De Punder                Landense Sportvereni   3:30.25 LSVZ/186   3:26.09           
          1:41.37  3:26.09
 34. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins   3:32.70 9602593    3:28.80           
          1:39.45  3:28.80
 35. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni   3:38.89 LSVZ/181   3:34.24           
          1:43.33  3:34.24
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      2:37.41 NCH/238/                     
AFGE Roy Groenendijk               ZVH                    3:09.13 9603179                      
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                    NT 9502131                      
  NG Floris Pouw                   TZC Vahalis            2:53.07 9501833                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag                    jongens 1993-1994
05-07-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te   1:57.99            2:08.16           
          1:02.39  2:08.16
  2. Ensger Kotterink              WVZ                    1:59.70 9403391    2:09.20           
          2:09.20
  3. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio   2:10.76            2:09.45           
          1:01.67  2:09.45
  4. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   2:06.88 ChThN/34   2:11.82           
          1:04.09  2:11.82
  5. Lander Hendrikx               Brabant East Swim Te   2:06.74            2:11.86           
          1:04.77  2:11.86
  6. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   2:10.09 OZV/161/   2:12.79           
          1:03.04  2:12.79
  7. Milan lamote                  Royal Ostend Swimmin   2:08.10            2:13.24           
          1:02.86  2:13.24
  8. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   2:09.87            2:15.20           
          1:06.29  2:15.20
  9. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:10.76 9400341    2:15.89           
          1:08.32  2:15.89
 10. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   2:06.47 LSVZ/143   2:16.00           
          1:05.66  2:16.00
 11. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren   2:15.81 OZV/171/   2:19.66           
          1:07.29  2:19.66
 12. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren   2:16.73 OZV/115/   2:20.25           
          1:07.61  2:20.25
 13. Jeffrey Thijssen              Zeester Meerval        2:09.42 9400445    2:20.85           
          1:06.68  2:20.85
 14. Boris Bijl                    De Houtrib             2:10.61 9304823    2:21.14           
          1:08.53  2:21.14
 15. Gauthier sabot                Royal Ostend Swimmin   2:19.92            2:21.74           
         11:08.12  2:21.74
 16. Jesse Schaekers               Aquarijn               2:22.48 9301987    2:23.42           
          1:09.48  2:23.42
 17. Max Spiering                  ZV Vlaardingen         2:21.81 9402131    2:23.71           
          1:10.26  2:23.71
 18. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:14.29 9401653    2:23.78           
          1:08.15  2:23.78
 19. Max Even                      Cercle de Natation W   2:18.36 1894       2:23.92           
          1:10.42  2:23.92
 20. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   2:17.60            2:25.44           
          1:10.97  2:25.44
 21. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   2:22.06            2:25.82           
          1:10.54  2:25.82
 22. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te   2:24.62            2:26.45           
          1:09.13  2:26.45
 23. Tim Somers                    De Waalstroom          2:17.86 9303815    2:27.38           
          1:09.99  2:27.38
 24. Quint Gerdes                  PCG                    2:21.25 9400263    2:27.72           
          1:11.35  2:27.72
 25. Jesper de Jong                Aquarijn               2:25.40 9300775    2:28.90           
          1:13.90  2:28.90
 26. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   2:28.39 249        2:30.33           
          1:11.29  2:30.33
 27. Rick van Bemmelen vd Plaat    PCG                    2:21.30 9301083    2:30.44           
          1:11.34  2:30.44
 28. Jens verburgh                 Royal Ostend Swimmin   2:25.19            2:30.86           
          1:10.76  2:30.86
 29. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   2:26.52            2:31.26           
          1:12.65  2:31.26
 30. Bjorn Hoogenboom              Alkemade               3:15.56 9300937    2:32.44           
          1:13.15  2:32.44
 31. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   2:28.58 ChThN/21   2:33.36           
          1:12.73  2:33.36
 32. Marvin Santana Sanz           De Houtrib             2:24.17 9302657    2:35.00           
          1:13.93  2:35.00
 33. Bern Hoeven                   Zegenwerp              2:28.76 9301773    2:35.21           
          1:11.53  2:35.21
 34. Hans Martens                  Royal Ostend Swimmin   2:33.75            2:35.47           
          1:13.34  2:35.47
 35. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   2:26.01 LSVZ/163   2:35.64           
          1:17.08  2:35.64
 36. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            2:33.45 9403985    2:35.92           
          1:14.98  2:35.92
 37. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   2:30.26            2:36.76           
          1:14.16  2:36.76
 38. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   2:33.11 LSVZ/155   2:41.48           
          1:18.80  2:41.48
 39. Rick de Waard                 de Zeehond '73         2:30.81 9401095    2:42.82           
          1:15.39  2:42.82
 40. Mark Gerdes                   PCG                    2:25.64 9301085    2:45.53           
          1:19.05  2:45.53
 41. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         2:46.43 9304557    2:46.65           
          1:16.93  2:46.65
 42. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         2:37.74 9302439    2:46.99           
          1:18.59  2:46.99
 43. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   2:42.54 LSVZ/170   2:47.16           
          1:22.57  2:47.16
 44. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   2:49.86 ChThN/27   2:53.56           
          1:21.61  2:53.56
 45. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   2:47.48 9306447    2:54.41           
          1:24.69  2:54.41
 46. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins   2:58.00 9305083    3:09.90           
          1:27.56  3:09.90
 47. Joren Ijzerman                ZVH                    3:02.29 9404011    3:16.29           
          1:31.16  3:16.29
AFGE Daan Viering                  De Waalstroom          2:21.64 9403839                      
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      2:28.70 NCH/224/                     
  NG Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   2:23.27 LSVZ/144                     
  NG Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)       2:14.44 9304133                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag                    jongens 1992 e.o.
05-07-2008 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Verlinden               Eiffel Swimmers PSV    1:52.09 8803549    1:53.90           
            54.80  1:53.90
  2. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te   2:00.45            2:03.48           
          1:01.57  2:03.48
  3. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren   2:00.22 OZV/093/   2:03.70           
          1:00.58  2:03.70
  4. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren   2:00.74 OZV/122/   2:03.88           
          1:00.35  2:03.88
  5. Victor Poot                   ZV Vlaardingen         2:03.82 9203651    2:04.41           
          1:00.39  2:04.41
  6. Xavier Vanderlinden           Waterloo Natation      2:07.44 WN/234/9   2:08.59           
          1:02.50  2:08.59
  7. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te   2:05.65            2:08.76           
          1:02.13  2:08.76
  8. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen         2:08.07 9202073    2:09.87           
          1:04.21  2:09.87
  9. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   2:03.75            2:11.39           
          1:01.03  2:11.39
 10. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren   2:06.51 OZV/066/   2:12.04           
          1:03.45  2:12.04
 11. Asger A Jensen                Rodding Svommeclub     2:09.03            2:12.65           
          1:02.09  2:12.65
 12. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   2:06.87            2:12.94           
          1:04.24  2:12.94
 13. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren   2:04.68 OZV/046/   2:13.03           
          1:04.18  2:13.03
 14. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:08.86 8901119    2:13.14           
          1:05.27  2:13.14
 15. Sven decaesstecker            Royal Ostend Swimmin   2:12.03            2:13.43           
          1:03.82  2:13.43
 16. Antoine Olsen                 Waterloo Natation      2:09.43 WN/212/8   2:13.95           
          1:03.64  2:13.95
 17. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve      2:08.48 NCH/229/   2:14.16           
          1:06.14  2:14.16
 18. Thijmen van de Waal           Aquarijn               2:08.26 9203085    2:14.54           
          1:05.25  2:14.54
 19. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:13.92 9204109    2:15.37           
          1:03.65  2:15.37
 20. Regis Bader                   Nautic Club Herve      2:13.06 NCH/283/   2:15.39           
          1:05.42  2:15.39
 21. Adrien Servais                Nautic Club Herve      2:10.14 NCH/212/   2:15.41           
          2:15.41
 22. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:05.29 9200893    2:15.69           
          1:04.42  2:15.69
 23. Boris Galjart                 ZV Vlaardingen         2:08.49 9201997    2:16.33           
          1:06.30  2:16.33
 24. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub     2:09.11            2:17.00           
          1:06.28  2:17.00
 25. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      2:13.36 NCH/222/   2:18.48           
          1:06.05  2:18.48
 26. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:10.87 8503013    2:20.90           
          1:08.03  2:20.90
 27. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:08.28 8800887    2:21.48           
          1:06.46  2:21.48
 28. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:25.33 9105911    2:22.57           
          1:08.40  2:22.57
 29. Tim v / d Meer                Alkemade               2:27.83 9103279    2:23.09           
          1:11.68  2:23.09
 30. Yordie Santana Sanz           De Houtrib             2:08.66 9005607    2:23.25           
          1:08.69  2:23.25
 31. Peter Jan Hooikaas            ZVH                    2:24.29 9103059    2:23.31           
          1:15.55  2:23.31
 32. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib             2:11.26 9104787    2:23.34           
          1:07.20  2:23.34
 33. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen         2:22.51 9204675    2:28.05           
          1:11.12  2:28.05
 34. Charles Toppet                Waterloo Natation      2:18.89 WN/227/9   2:29.13           
          1:10.92  2:29.13
 35. Sjoerd Boertien               De Houtrib             2:15.37 9000305    2:30.89           
          1:10.78  2:30.89
 36. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te   2:05.99            2:31.83           
          1:11.08  2:31.83
 37. Bob van Egmond                Alkemade               2:33.49 8700849    2:32.20           
          1:13.03  2:32.20
 38. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       2:25.25 9005039    2:34.16           
          1:13.84  2:34.16
 39. Stefan Engels                 Zegenwerp              2:26.43 9201985    2:35.49           
          1:14.88  2:35.49
 40. Brian Grootveld               Aquarijn               2:25.59 9001053    2:35.57           
          1:15.00  2:35.57
 41. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:34.14 5700177    2:36.34           
          1:12.81  2:36.34
 42. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins   2:30.15 8702483    2:39.69           
          1:16.77  2:39.69
 43. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         2:31.57 8603885    2:40.35           
          1:16.47  2:40.35
 44. Tom Balfoort                  Aquarijn               2:27.96 9106815    2:41.08           
          1:17.07  2:41.08
 45. Charlie van Aken              De Waalstroom          2:50.40 9205625    2:46.60           
          1:18.57  2:46.60
 46. Maurice de Ruijter            ZVH                    3:17.64 8906451    3:13.06           
          1:29.70  3:13.06
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve      2:06.24 NCH/230/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 400m vrije slag                    jongens 1995-1996
06-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julien Henx                   Cercle de Natation D   5:01.32 401        5:02.92           
          1:11.26  2:28.57  3:46.73  5:02.92
  2. Mike dubois                   Royal Ostend Swimmin   5:07.89            5:11.84           
          1:13.15  2:34.06  3:54.91  5:11.84
  3. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      5:09.80 NCH/251/   5:22.49           
          1:13.32  2:35.55  3:59.06  5:22.49
  4. Thijs degrijse                Royal Ostend Swimmin   4:58.70            5:23.53           
          1:16.60  2:40.47  4:03.77  5:23.53
  5. Marco Uppelschoten            De Houtrib             5:02.56 9500375    5:27.04           
          1:15.54  2:40.76  4:06.48  5:27.04
  6. Kirill goloivenenko           Royal Ostend Swimmin   5:37.60            5:30.36           
          1:19.51  2:43.39  4:07.47  5:30.36
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                5:42.95 9502485    5:47.17           
          1:15.33  2:43.61  4:16.23  5:47.17
  8. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      5:58.60 NCH/241/   5:47.66           
          1:21.44  2:50.13  4:20.78  5:47.66
  9. Timo Billman                  Eurode KZC             5:36.57 9601033    5:55.57           
          1:24.04  2:55.45  4:26.13  5:55.57
 10. Thomas Grudelbach             ZV Vlaardingen         6:23.99 9500355    6:02.95           
          1:24.02  2:59.39  4:35.14  6:02.95
 11. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   6:24.23 OZV/196/   6:08.64           
          1:24.86  3:01.76  4:38.89  6:08.64
 12. Joachim Wera                  Brabant East Swim Te   6:28.66            6:11.04           
          1:27.28  3:03.30  4:40.40  6:11.04
 13. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   6:27.29 9502455    6:12.46           
          6:12.46
 14. Robin Meuwissen               Patrick                5:56.54 9602601    6:17.02           
          1:24.35  3:03.37  4:43.70  6:17.02
 15. Toby Mouwen                   Zeester Meerval        7:13.46 9501513    6:55.94           
          1:29.99  3:15.42  5:07.90  6:55.94
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      5:36.70 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 400m vrije slag                    jongens 1993-1994
06-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   4:24.32 ChThN/34   4:36.32           
          1:04.20  2:15.32  3:26.42  4:36.32
  2. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te   4:16.16            4:36.79           
          1:04.54  2:15.63  3:27.46  4:36.79
  3. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio   4:34.29            4:40.52           
          2:16.21  3:29.41  4:40.52
  4. Lander Hendrickx              Brabant East Swim Te   4:28.97            4:43.35           
          1:06.79  2:18.35  4:43.35
  5. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   4:31.15 LSVZ/143   4:43.47           
          1:05.47  2:18.28  3:32.25  4:43.47
  6. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   4:54.62 OZV/161/   4:44.73           
          1:07.13  2:19.70  3:32.70  4:44.73
  7. Milan lamote                  Royal Ostend Swimmin   4:36.68            4:46.05           
          1:06.13  2:19.30  3:33.67  4:46.05
  8. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             4:42.19 9400341    4:53.04           
          1:10.32  2:26.39  4:53.04
  9. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren   4:48.72 OZV/115/   4:55.32           
          1:08.76  2:23.89  3:40.64  4:55.32
 10. Olivier Nass                  WVZ                    4:34.98 9402933    4:56.70           
          1:07.64  2:22.89  3:40.39  4:56.70
 10. Gauthier sabot                Royal Ostend Swimmin   4:51.29            4:56.70           
          1:09.42  2:26.30  3:42.65  4:56.70
 12. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   4:55.94            4:57.75           
          1:11.65  2:28.59  3:44.50  4:57.75
 13. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   4:45.52            4:58.50           
          1:08.10  2:26.18  3:43.70  4:58.50
 14. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   4:30.36            5:00.10           
          1:07.89  2:25.95  3:43.32  5:00.10
 15. Tim Somers                    De Waalstroom          4:50.00 9303815    5:02.49           
          1:12.19  2:29.46  3:47.68  5:02.49
 16. Daan Viering                  De Waalstroom          5:22.55 9403839    5:10.89           
          1:17.48  2:37.95  3:56.10  5:10.89
 17. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   5:08.08            5:11.84           
          1:13.09  2:33.56  3:54.28  5:11.84
 18. Jens verburgh                 Royal Ostend Swimmin   5:09.63            5:12.02           
          1:12.56  2:33.58  3:54.55  5:12.02
 19. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   5:18.87 ChThN/21   5:27.45           
          1:18.45  2:42.29  4:04.80  5:27.45
 20. Hans Martens                  Royal Ostend Swimmin   5:37.25            5:29.88           
          1:15.80  2:41.28  4:08.92  5:29.88
 21. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         6:16.07 9304557    5:45.05           
          1:20.73  2:49.87  5:45.05
 22. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   5:58.22 9306447    6:09.95           
          1:26.54  3:02.28  4:39.07  6:09.95
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      5:15.03 NCH/224/                     
AFGE Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   5:05.27 LSVZ/144                     
AFGE Ensger Kotterink              WVZ                    4:20.54 9403391                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 400m vrije slag                    jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Verlinden               Eiffel Swimmers PSV    4:11.25 8803549    4:04.14           
            58.28  2:01.26  3:04.23  4:04.14
  2. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren   4:21.67 OZV/122/   4:29.70           
          1:03.10  2:12.54  3:21.10  4:29.70
  3. Xavier Vanderlinden           Waterloo Natation      4:27.29 WN/234/9   4:30.17           
          1:04.56  2:14.20  3:23.78  4:30.17
  4. Asger A Jensen                Rodding Svommeclub     4:26.67            4:34.53           
          1:03.96  2:13.60  3:24.04  4:34.53
  5. Sven decaesstecker            Royal Ostend Swimmin   4:33.52            4:35.48           
          1:04.16  2:14.89  3:25.54  4:35.48
  6. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   4:26.03            4:37.20           
          1:03.82  2:15.57  3:26.95  4:37.20
  7. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren   4:23.79 OZV/046/   4:38.08           
          1:04.21  2:15.61  3:28.83  4:38.08
  8. Adrien Servais                Nautic Club Herve      4:37.82 NCH/212/   4:40.52           
          1:06.75  2:17.94  3:30.38  4:40.52
  9. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te   4:33.11            4:41.38           
          1:05.78  2:18.45  3:31.86  4:41.38
 10. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve      4:38.67 NCH/229/   4:41.55           
          1:07.83  2:20.40  3:33.76  4:41.55
 11. Titouhan Drieghe              Waterloo Natation      4:36.87 WN/238/9   4:43.59           
          1:07.40  2:20.28  3:34.31  4:43.59
 12. Tom Havekes                   De Waalstroom          4:29.84 8901119    4:43.83           
          1:06.82  2:18.70  4:43.83
 13. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          4:41.79 9200893    4:46.39           
          1:08.95  2:22.23  3:34.92  4:46.39
 14. Regis Bader                   Nautic Club Herve      4:45.05 NCH/283/   4:49.87           
          1:07.51  2:19.23  3:33.35  4:49.87
 15. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio   4:44.08            4:58.46           
          1:10.06  2:26.52  3:44.42  4:58.46
 16. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          5:00.00 9105911    5:01.08           
          1:11.11  2:29.54  3:46.58  5:01.08
 17. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      4:40.92 8800887    5:04.57           
          1:09.51  2:26.54  3:45.44  5:04.57
 18. Marciano Millenaar            TZC Vahalis            4:54.42 9104777    5:09.66           
          1:10.60  2:29.64  5:09.66
 19. Hessel Brouwer                De Albatros            5:15.88 8906093    5:13.24           
          1:11.06  2:32.43  3:54.57  5:13.24
 20. Roy Siemes                    Montferland            5:11.03 9105227    5:15.73           
          1:07.80  2:26.45  3:50.42  5:15.73
 21. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       4:29.58 8503013    5:18.07           
          1:12.68  2:33.20  3:54.34  5:18.07
 22. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te   4:28.34            5:23.95           
          1:12.72  2:36.09  4:00.38  5:23.95
 23. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       5:16.72 9005039    5:33.79           
          1:17.38  2:42.52  4:09.26  5:33.79
 24. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins   5:26.33 8700851    5:42.78           
          1:20.71  2:50.02  4:18.64  5:42.78
 25. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist         5:10.00 5700177    5:44.73           
          1:22.39  2:50.45  4:18.39  5:44.73
 26. Charlie van Aken              De Waalstroom          6:12.29 9205625    5:45.90           
          1:21.72  2:52.02  4:20.64  5:45.90
 27. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins   5:36.04 8702483    5:46.80           
          1:21.50  2:50.21  5:46.80
 28. Melvin Vink                   Eurode KZC             5:53.98 9106559    6:31.02           
          1:28.67  3:11.30  4:56.58  6:31.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                    meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 11:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Victoria Toppet               Waterloo Natation      1:02.04 WN/228/9   1:04.90           
  2. Karlien bourgois              Royal Ostend Swimmin   1:05.68            1:05.25           
  3. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren   1:04.56 OZV/175/   1:05.27           
  4. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te   1:06.31            1:07.54           
  5. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   1:09.36 OZV/177/   1:07.68           
  6. Aime Groenveld               De Houtrib             1:06.29 9503394    1:07.82           
  7. Merel Wilgenhof               De Berkelduikers       1:05.78 9501728    1:08.04           
  8. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren   1:06.65 OZV/198/   1:08.08           
  9. Joelle Strock                 Cercle de Natation D   1:12.23 177        1:08.78           
 10. Lotte Eising                  De Berkelduikers       1:07.08 9502098    1:08.88           
 11. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio   1:17.05            1:09.07           
 12. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren   1:10.54 OZV/197/   1:09.80           
 13. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren   1:09.10 OZV/195/   1:09.81           
 14. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         1:06.74 9601596    1:10.10           
 15. Alice Meeus                   Namur Olympic Club B   1:08.02 NOC/156/   1:10.17           
 16. Zo van Zijl                  Aquarijn               1:06.81 9500136    1:10.62           
 17. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te   1:08.54            1:10.81           
 18. Iris Jager                    TZC Vahalis            1:08.04 9504226    1:11.06           
 19. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te   1:11.15            1:11.34           
 20. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te   1:13.91            1:11.60           
 21. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:11.60 9605190    1:11.70           
 22. Linda Kamperman               Aquarijn               1:07.75 9601238    1:11.80           
 23. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   1:12.48            1:11.90           
 24. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren   1:11.66 OZV/193/   1:11.98           
 25. Emy Liebregts                 Njord                  1:11.67 9505020    1:12.07           
 26. Denise van de Kop             TZC Vahalis            1:11.95 9603216    1:12.37           
 27. Marjoline Dubois              Namur Olympic Club B   1:08.56 NOC/176/   1:12.41           
 28. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:10.76 9501318    1:12.43           
 29. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio   1:09.56            1:12.45           
 30. Michelle Geisler              Aquarijn               1:09.16 9502514    1:12.54           
 31. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       1:10.16 9504170    1:12.85           
 32. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:12.20 9600594    1:12.98           
 33. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:06.19 9501438    1:13.27           
 34. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   1:13.85            1:13.34           
 35. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen         1:18.92 9605156    1:14.14           
 36. Doris Kragten                 PCG                    1:13.34 9602318    1:14.43           
 37. Britte van Someren            Zwemclub Zeist         1:13.66 9500828    1:14.91           
 38. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   1:15.00 LSVZ/154   1:15.30           
 39. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   1:11.73 9504540    1:15.36           
 40. Amandine Diederich            Cercle de Natation W   1:15.06 1922       1:15.58           
 41. Ilse de Heus                  TZC Vahalis            1:14.95 9504222    1:15.65           
 42. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio   1:14.67            1:15.74           
 43. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:13.67 9505044    1:15.76           
 44. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         1:22.05 9600122    1:15.82           
 45. Margot Dorme                  Koninklijke Waregems   1:14.67 WZC/227/   1:16.20           
 46. Alice Joris                   Waterloo Natation      1:10.60 WN/223/9   1:16.43           
 47. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   1:18.12 415        1:16.49           
 48. Maaike de Waard               de Zeehond '73         1:08.52 9600604    1:16.74           
 49. Karla Westenberg              E Z C Enschede         1:15.14 9601738    1:16.75           
 50. Rielle Heemskerk              Alkemade               1:27.37 9501468    1:17.52           
 51. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         1:36.52 9505682    1:17.86           
 52. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         1:24.68 9600628    1:18.40           
 53. Esther Robakiewiez            De Houtrib             1:16.16 9603430    1:18.68           
 54. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936    1:18.74           
 55. Vera Willers                  Aquarijn               1:19.07 9602076    1:19.50           
 56. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:17.95 9500494    1:19.63           
 57. Ike van Velzen                Alkemade               1:24.66 9503916    1:20.02           
 58. Amber Bijl                    De Houtrib             1:15.20 9602106    1:20.03           
 59. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:26.28 9504690    1:20.28           
 60. Chantal Vervoort              Njord                  1:21.12 9603134    1:20.71           
 61. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio   1:20.76            1:21.01           
 62. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist         1:25.75 9504926    1:21.27           
 63. Janeri Frberg                E Z C Enschede         1:17.36 9602392    1:21.66           
 64. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   1:23.41 ChThN/26   1:22.29           
 65. Janita Verkuil                Aquarijn               1:19.28 9503320    1:22.45           
 66. Emmy Tuithof                  Aquarijn               1:19.02 9503418    1:22.49           
 67. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   1:25.41 OZV/179/   1:22.93           
 68. Soraya van Veen               E Z C Enschede         1:17.89 9503924    1:23.12           
 69. Rene van den Berg            De Albatros            1:21.60 9502680    1:23.53           
 70. Zoe Bader                     Nautic Club Herve      1:27.91 NCH/296/   1:23.76           
 71. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:20.29 9603628    1:24.21           
 72. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      1:20.41 NCH/254/   1:24.57           
 73. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins   1:27.75 9603796    1:25.23           
 74. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   1:23.20 LSVZ/165   1:26.49           
 75. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:23.75 9601544    1:26.97           
 76. Daniela Riitano               Zegenwerp              1:26.29 9506092    1:27.25           
 77. Corine Somers                 De Waalstroom          1:23.31 9501900    1:27.48           
 78. Leanne Janssen                De Albatros            1:24.73 9504744    1:27.49           
 79. Emma Pool                     De Schelde             1:26.79 9604886    1:28.91           
 80. Camille Simonis               Nautic Club Herve      1:29.15 NCH/259/   1:29.03           
 81. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   1:33.18 9502382    1:31.00           
 82. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp              1:28.45 9602312    1:32.66           
 83. Lian Beenhakker               Alkemade               1:39.40 9604102    1:34.49           
 84. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W   1:36.24 1937       1:35.04           
 85. Lois vd Meer                  Alkemade               1:45.01 9602054    1:35.36           
 86. Ivy Kroon                     Alkemade               1:32.57 9505808    1:36.69           
 87. Cedra Horstink                De Waalstroom          2:01.00 9605634    1:39.53           
 88. Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W   1:42.96 4131       1:40.32           
 89. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist         1:40.36 9604912    1:46.38           
 90. Elien Laceur                  Landense Sportvereni   1:51.02 LSVZ/173   1:51.08           
NG.Z Claudia Schreurs              zpc Maarkel            1:20.16 9600178                      
AFGE Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   1:15.60 256                          
AFGE Anne -Sophie Jammaer          Overpeltse ZwemVeren   1:04.46 OZV/194/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                    meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 11:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio   1:02.11            1:03.16           
  2. Merle Verkijk                 WVZ                    1:01.90 9400278    1:03.59           
  3. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren   1:02.41 OZV/120/   1:04.01           
  4. Jip Mulkens                   Aquarijn               1:03.79 9402538    1:04.08           
  5. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio   1:04.93            1:06.78           
  6. Coriena Drieghe               Waterloo Natation      1:05.75 WN/237/9   1:07.00           
  7. Alice Dell'Aiera              Waterloo Natation      1:06.66 WN/223/9   1:07.26           
  8. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te   1:05.55            1:07.35           
  9. Nelly Velthuijs               Njord                  1:08.49 9404028    1:08.18           
 10. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            1:04.78 9401300    1:08.70           
 11. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.               1:08.89 9403308    1:08.71           
 12. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren   1:05.89 OZV/034/   1:08.79           
 13. Laura Donk                    ZVH                    1:10.91 9303074    1:08.90           
 14. Carmen Seesing                De Berkelduikers       1:05.07 9406220    1:08.97           
 15. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio   1:06.65            1:08.98           
 16. Marjolein v.d. Broek          ZV Kerkdriel           1:13.32 9400984    1:09.13           
 17. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio   1:07.30            1:09.36           
 18. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   1:07.51            1:09.37           
 19. Michelle Franssen             Overpeltse ZwemVeren   1:10.67 OZV/191/   1:09.84           
 20. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         1:07.50 9306890    1:10.12           
 21. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio   1:06.73            1:10.14           
 22. Mandy Feller                  Cercle de Natation W   1:14.50 1898       1:10.18           
 23. Annemiek Arts                 Montferland            1:09.71 9303848    1:10.43           
 24. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:07.85 9303326    1:10.45           
 25. Laura seynaeve                Royal Ostend Swimmin   1:10.76            1:10.53           
 26. Anne Willers                  Aquarijn               1:07.60 9305626    1:10.61           
 27. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      1:04.32 NCH/199/   1:10.78           
 28. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   1:06.78 LSVZ/147   1:10.98           
 29. Surya van Dijk                De Houtrib             1:07.90 9405506    1:11.01           
 30. Claudia van Vendelo           TZC Vahalis            1:08.45 9306354    1:11.29           
 31. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:08.45 9302278    1:11.30           
 32. Ilse van der Heijden          Njord                  1:10.53 9402878    1:12.92           
 33. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:11.45 9307192    1:13.13           
 34. Lissy de Rooi                 De Houtrib             1:12.98 9406968    1:13.64           
 35. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te   1:09.64            1:13.91           
 36. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:08.43 9302280    1:14.19           
 37. Laura van Reen                De Waalstroom          1:10.86 9306300    1:14.86           
 38. Kiara Linger                  De Houtrib             1:13.98 9306304    1:15.96           
 39. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen         1:16.83 9406074    1:16.14           
 40. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         1:15.67 9401746    1:16.82           
 41. Pamela Steen                  TZC Vahalis            1:14.27 9304244    1:17.55           
 42. Caroline Machtelings          Flanders Inter Regio   1:17.63            1:17.70           
 43. Dorette Vruwink               zpc Maarkel            1:13.45 9402352    1:17.79           
 44. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.               1:19.70 9403304    1:18.15           
 45. Mariska Eerdekens             Overpeltse ZwemVeren   1:19.66 OZV/215/   1:18.50           
 46. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   1:17.03 LSVZ/171   1:18.52           
 46. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio   1:13.16            1:18.52           
 48. Annebeth Trepels              Njord                  1:18.02 9403184    1:18.78           
 49. Judith van der Knaap          De Waalstroom          1:20.81 9406944    1:18.86           
 50. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:15.88 9306452    1:18.91           
 51. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel            1:14.86 9400300    1:19.00           
 52. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio   1:22.26            1:19.90           
 53. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:17.44 9401694    1:21.08           
 54. Eline van der Werf            De Schelde             1:16.60 9404260    1:21.61           
 55. Jessica Stolp                 De Houtrib             1:19.60 9406012    1:21.83           
 56. Nadine van Geersdaele         De Schelde             1:25.66 9406366    1:23.40           
 57. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W   1:24.62 4402       1:23.60           
 58. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio   1:19.55            1:26.88           
 59. Jessica Driessen              de Zeehond '73         1:27.88 9406624    1:29.36           
 60. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio   1:36.23            1:36.94           
 61. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   1:39.30 940990     1:45.44           
 62. Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:41.66 9404988    1:46.10           
 63. Floor Schmeitz                Watervrienden Den Bo   1:49.90 941679     1:47.22           
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   1:05.86                              
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      1:11.39 NCH/243/   1:11.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                    meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 11:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien Meijlaers                Overpeltse ZwemVeren     58.92 OZV/100/   1:00.85           
  2. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   1:00.16 9001578    1:02.94           
  3. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)     59.63 9200810    1:03.11           
  4. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      1:00.42 NCH/183/   1:04.07           
  5. Adeline Maton                 Royal Ostend Swimmin   1:04.17            1:04.90           
  6. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te   1:02.81            1:06.33           
  7. Danille Scheepers            Njord                  1:04.72 9005428    1:06.39           
  8. Inge Machtelings              Flanders Inter Regio   1:04.27            1:06.66           
  9. Stefanie Murphy               Waterloo Natation      1:06.57 WN/107/9   1:06.81           
 10. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te   1:04.87            1:07.68           
 11. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve      1:06.72 NCH/146/   1:08.41           
 12. Nicole Reinshagen             E Z C Enschede         1:05.28 8402014    1:08.56           
 13. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen         1:10.14 9108048    1:08.73           
 14. Helene Vos                    Eurode KZC             1:09.05 9007842    1:09.45           
 15. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:05.64 8704828    1:10.01           
 16. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel            1:05.80 9200764    1:10.39           
 17. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   1:07.13 LSVZ/148   1:10.89           
 18. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   1:04.93 LSVZ/140   1:10.97           
 19. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      1:05.10 NCH/152/   1:11.66           
 20. Florielle Domin               Montferland            1:11.54 8905284    1:11.88           
 21. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:10.33 9101352    1:12.97           
 22. Estelle Salazar               Nautic Club Herve      1:10.50 NCH/257/   1:13.04           
 23. Britt van 't Hart             Alkemade               1:13.63 9202694    1:13.35           
 24. Patricia Becks                Zegenwerp              1:09.86 8705946    1:13.40           
 25. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:16.56 9207672    1:13.59           
 26. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel            1:11.04 8703514    1:14.23           
 27. Anita Engels                  Zegenwerp              1:11.11 9001016    1:14.30           
 28. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio   1:11.95            1:14.56           
 29. Helene Schaus                 Nautic Club Herve      1:13.89 NCH/151/   1:14.58           
 30. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:20.87 9102490    1:15.36           
 31. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio   1:13.05            1:16.12           
 32. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      1:13.78 NCH/211/   1:16.41           
 33. Anne Jansen                   Zegenwerp              1:13.10 8802054    1:16.99           
 34. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio   1:13.06            1:17.49           
 35. Manon van Geersdaele          De Schelde             1:15.22 9206908    1:18.20           
 36. Sandra over de Vest           ZV Vlaardingen         1:12.61 9107310    1:18.29           
 37. Patricia de Heer              de Zeehond '73         1:12.62 8901624    1:18.60           
 38. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         1:19.54 9206054    1:20.86           
 39. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       1:21.89 8201594    1:21.10           
 40. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       1:16.34 8401156    1:21.22           
 41. Kelly Bockting                Montferland            1:20.77 9104050    1:22.56           
 42. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins   1:27.55 9203732    1:24.56           
 43. Kimberly Perdon               zpc Maarkel            1:19.48 8903260    1:25.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag                    jongens 1995-1996
06-07-2008 - 12:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep van Grunsven             Arethusa               1:19.46 9500469    1:20.27           
  2. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te   1:17.61            1:20.49           
  3. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:24.20 9502619    1:26.36           
  4. Kevin Meuwissen               Patrick                1:29.72 9502485    1:27.53           
  5. Niels Kemperink               E Z C Enschede         1:25.03 9600005    1:28.62           
  6. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio   1:25.76            1:28.64           
  7. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      1:23.77 NCH/251/   1:29.98           
  8. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:32.25 9600325    1:30.73           
  9. Wimar Lindenberg              De Krabben             1:32.73 9601857    1:32.99           
 10. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:29.86 9503691    1:33.45           
 11. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   1:31.90 ChThN/24   1:33.58           
 12. Richie van Empel              Zegenwerp              1:33.82 9603631    1:35.51           
 13. Timo Billman                  Eurode KZC             1:42.27 9601033    1:36.05           
 14. Rick van der Lee              Zeester Meerval        1:33.83 9504033    1:37.59           
 15. Kirill goloivenenko           Royal Ostend Swimmin   1:37.52            1:38.28           
 16. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te   1:37.38            1:39.17           
 17. Robin Meuwissen               Patrick                1:39.67 9602601    1:39.55           
 18. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve      1:43.15 NCH/299/   1:40.09           
 19. Kjeld van Keulen              Aquarijn               1:43.29 9502031    1:40.58           
 20. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:34.99 9601437    1:40.95           
 21. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   1:46.26 9502455    1:43.52           
 22. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:42.61 9501709    1:45.93           
 23. Teun Redeker                  zpc Maarkel            1:48.00 9600737    1:46.14           
 24. Jort van der Geest            Alkemade               1:55.42 9601581    1:46.97           
 25. Jeroen Velders                TZC Vahalis            1:42.80 9602037    1:47.27           
 26. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins   1:42.39 9602593    1:49.93           
 27. Wessel Hissink                TZC Vahalis            1:50.60 9503549    1:50.02           
 28. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         1:59.37 9600071    1:50.51           
 29. Floris Pouw                   TZC Vahalis            1:47.64 9501833    1:50.53           
 30. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      1:52.13 NCH/241/   1:52.14           
 31. Wout De Punder                Landense Sportvereni   1:56.70 LSVZ/186   1:54.58           
 32. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni   1:51.05 LSVZ/174   1:56.73           
 33. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni   1:52.32 LSVZ/181   1:56.78           
 34. Stefan Turk                   Alkemade                    NT 9505035    1:58.70           
 35. Tom van Hoften                TZC Vahalis            1:54.32 9602041    1:58.95           
 36. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:59.54 9604097    2:01.00           
 37. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:58.80 9600897    2:02.54           
 38. Bryan Advocaat                Zwemclub Zeist         2:00.46 9602597    2:07.65           
 39. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:58.78 9601735    2:10.59           
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      1:35.71 NCH/238/                     
AFGE Reinier Schippers             zv Dorestad Dolphins   2:01.16 9601109                      
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                    NT 9502131                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag                    jongens 1993-1994
06-07-2008 - 12:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Quirijns               ZV Kerkdriel           1:16.03 9302913    1:15.88           
  2. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:14.76 9401653    1:16.43           
  3. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren   1:15.94 OZV/171/   1:17.53           
  4. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   1:13.16 LSVZ/143   1:18.19           
  5. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   1:20.53 249        1:18.74           
  6. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio   1:17.16            1:19.30           
  7. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te   1:15.58            1:19.77           
  8. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te   1:16.75            1:20.20           
  9. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:17.97 9401095    1:20.81           
 10. Jens verburgh                 Royal Ostend Swimmin   1:18.91            1:21.58           
 11. Milan lamote                  Royal Ostend Swimmin   1:17.71            1:21.93           
 12. Boris Bijl                    De Houtrib             1:18.54 9304823    1:22.34           
 13. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te   1:18.15            1:24.40           
 14. Simon Duyvejonck              Koninklijke Waregems   1:22.30 WZC/222/   1:24.98           
 15. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:20.42 9301773    1:25.67           
 16. Jesper de Jong                Aquarijn               1:30.20 9300775    1:28.02           
 17. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   1:25.26 LSVZ/155   1:28.28           
 18. Hans Martens                  Royal Ostend Swimmin   1:40.00            1:29.05           
 19. Daan Viering                  De Waalstroom          1:21.36 9403839    1:29.60           
 20. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:26.56 9403985    1:30.68           
 21. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         1:34.69 9304557    1:30.93           
 22. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   1:30.85            1:32.43           
 23. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         1:33.45 9302439    1:35.85           
 24. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:31.73 9403983    1:36.52           
 25. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   1:35.47 LSVZ/170   1:37.41           
 26. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   1:40.32 ChThN/27   1:38.14           
 27. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins   1:40.15 9305083    1:39.06           
 28. Nick Out                      de Zeehond '73         1:35.44 9400881    1:39.35           
 29. Arne Worsteling               De Houtrib             1:46.00 9405973    1:40.79           
 30. James Acela                   Alkemade               1:52.47 9404931    1:42.50           
 31. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   1:36.29 9306447    1:43.24           
 32. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   1:41.33 LSVZ/163   1:50.41           
NG.Z Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)       1:15.49 9304133                      
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      1:25.20 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag                    jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 12:31                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio   1:05.76            1:09.59           
  2. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   1:07.90            1:11.23           
  3. Teun Groeneweg                E Z C Enschede         1:08.76 8701133    1:12.62           
  4. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:09.55 9105911    1:12.71           
  5. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:09.57 9200249    1:13.07           
  6. Joris Boone                   Koninklijke Waregems   1:11.75 WZC/214/   1:13.48           
  7. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:11.57 9204109    1:13.57           
  8. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   1:13.48            1:16.72           
  9. Thijmen van de Waal           Aquarijn               1:14.98 9203085    1:17.48           
 10. Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)      1:11.83 8202461    1:18.02           
 11. Bart De Backer                Flanders Inter Regio   1:12.84            1:18.42           
 12. Niek Havekes                  De Waalstroom          1:12.34 8601127    1:19.37           
 13. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren   1:16.63 OZV/066/   1:20.26           
 14. Jan-Willem van Herpen         Arethusa               1:14.25 7001347    1:20.41           
 15. Ren Zuyderwijk               TZC Vahalis            1:15.68 8903717    1:20.59           
 16. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio   1:16.86            1:21.95           
 17. Justin Rijnberg               zv Dorestad Dolphins   1:24.26 9105079    1:22.61           
 18. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:27.32 9205385    1:22.96           
 19. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      1:18.57 NCH/222/   1:23.06           
 20. Adrien Servais                Nautic Club Herve      1:18.47 NCH/212/   1:23.64           
 21. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib             1:17.67 9104787    1:23.85           
 22. Daan Ost                      Flanders Inter Regio   1:21.70            1:23.86           
 23. Friso Boer                    De Houtrib             1:22.13 9006947    1:25.17           
 24. Bob van Egmond                Alkemade               1:25.19 8700849    1:25.24           
 25. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio   1:21.82            1:25.38           
 26. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       1:16.37 8503013    1:25.70           
 27. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio   1:21.18            1:25.78           
 28. Yaniv Davidson                TZC Vahalis            1:19.08 9206753    1:26.34           
 29. Kevin Dieker                  Montferland            1:31.07 9100461    1:27.05           
 30. Brian Grootveld               Aquarijn               1:26.76 9001053    1:27.17           
 31. Pim Cuijpers                  Montferland            1:30.12 9204623    1:29.45           
 32. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         1:30.93 8603885    1:31.77           
 33. Edwin van Ieperen             Arethusa               1:29.65 7101391D   1:32.42           
 34. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen         1:33.48 8705119    1:33.67           
 35. Barend Kamphuis               Aquarijn               1:24.40 8100835    1:34.84           
 36. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       1:28.63 9005039    1:38.36           
 37. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:31.20 9201985    1:39.55           
 38. Melvin Vink                   Eurode KZC             1:37.44 9106559    1:44.25           
 39. Ben Schippers                 zv Dorestad Dolphins   1:50.00 ???        1:46.15           
 DIS Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio   1:32.80            1:38.37           
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
AFGE Tim Wagenmans                 Aquarijn               1:13.55 9104945                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                      meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 13:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73           34.19 9600604      33.46           
  2. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio     35.83              35.25           
  3. Judith van de Wijdeven        Njord                    37.04 9503820      35.62           
  4. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           35.32 9501318      35.93           
  5. Lora Bosch                    E Z C Enschede           35.64 9601900      36.16           
  6. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren     34.75 OZV/175/     36.40           
  7. Iris Jager                    TZC Vahalis              36.29 9504226      37.39           
  8. Zo van Zijl                  Aquarijn                 35.95 9500136      37.50           
  9. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio     40.02              37.80           
 10. Karla Westenberg              E Z C Enschede           37.48 9601738      38.36           
 11. Joelle Strock                 Cercle de Natation D     39.35 177          38.49           
 12. Amandine Diederich            Cercle de Natation W     37.63 1922         38.55           
 13. Linda Kamperman               Aquarijn                 37.52 9601238      39.33           
 14. Danielle Davidson             TZC Vahalis              41.83 9505212      39.36           
 14. Aime Groenveld               De Houtrib               36.19 9503394      39.36           
 16. Denise van de Kop             TZC Vahalis              37.96 9603216      39.41           
 17. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              39.82 9505044      39.60           
 18. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist           44.39 9501438      40.27           
 19. Doris Kragten                 PCG                      41.07 9602318      40.75           
 20. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           39.61 9600628      40.77           
 21. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen           38.36 9605156      40.83           
 22. Britte van Someren            Zwemclub Zeist           39.49 9500828      41.02           
 23. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              42.54 9500494      41.04           
 24. Margot Dorme                  Koninklijke Waregems     39.55 WZC/227/     41.08           
 25. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio     42.77              41.20           
 26. Ilse de Heus                  TZC Vahalis              39.26 9504222      41.23           
 27. Janeri Frberg                E Z C Enschede           40.73 9602392      41.39           
 28. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist           43.36 9504926      41.49           
 29. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           46.05 9505682      41.74           
 30. Soraya van Veen               E Z C Enschede           41.97 9503924      41.80           
 31. Esther Robakiewiez            De Houtrib               41.42 9603430      41.87           
 32. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936      41.97           
 32. Rene van den Berg            De Albatros              37.60 9502680      41.97           
 34. Ike van Velzen                Alkemade                 43.02 9503916      42.63           
 35. Loraine Seliger               E Z C Enschede           48.86 9503696      42.87           
 36. Nicole Schoonbeek             Njord                    42.29 9503144      42.93           
 37. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist           44.92 9600122      42.95           
 38. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                40.82 9605190      43.00           
 39. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio     43.17              43.51           
 40. Manouschka van Beek           Zegenwerp                41.16 9603628      44.16           
 41. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W     48.08 1937         44.17           
 42. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni     42.45 LSVZ/165     44.31           
 43. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve        41.77 NCH/254/     45.08           
 44. Leonora Arets                 Eurode KZC               50.57 9504690      45.23           
 45. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins     45.82 9502382      45.57           
 46. Amber Bijl                    De Houtrib               41.84 9602106      45.76           
 47. Corine Somers                 De Waalstroom            46.06 9501900      46.62           
 48. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma     48.29 ChThN/26     46.67           
 49. Janita Verkuil                Aquarijn                 42.37 9503320      47.06           
 50. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp                47.27 9602312      47.36           
 51. Lois vd Meer                  Alkemade                 51.14 9602054      47.47           
 52. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                44.13 9601544      47.79           
 53. Cedra Horstink                De Waalstroom          1:05.00 9605634      48.40           
 54. Camille Simonis               Nautic Club Herve        48.20 NCH/259/     49.23           
 55. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins     46.35 9603796      49.37           
 56. Ivy Kroon                     Alkemade                 50.29 9505808      49.55           
 57. Lian Beenhakker               Alkemade                 50.09 9604102      49.80           
 58. Leanne Janssen                De Albatros              47.28 9504744      50.43           
 59. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist           49.24 9604912      54.16           
 60. Elien Laceur                  Landense Sportvereni     56.57 LSVZ/173   1:00.10           
NG.Z Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W     55.15 4131                         
NG.Z Vivian Konijnenberg           Cercle de Natation W   1:06.23 4132                         
NG.Z Claudia Schreurs              zpc Maarkel              45.45 9600178                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                      meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 13:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               33.67 9301772      33.90           
  2. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist           34.88 9306890      35.71           
  3. Marjolein Maris               De Houtrib               34.08 9400210      36.26           
  4. Annemiek Arts                 Montferland                 NT 9303848      36.44           
  5. Carmen Seesing                De Berkelduikers         34.26 9406220      37.22           
  6. Surya van Dijk                De Houtrib               36.26 9405506      37.70           
  7. Laura van Reen                De Waalstroom            36.51 9306300      38.44           
  8. Emma Verhoeven                Zegenwerp                38.02 9303326      38.56           
  8. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp                36.10 9302278      38.56           
 10. Sylvia Tersteeg               De Albatros              35.43 9301166      38.64           
 11. Lissy de Rooi                 De Houtrib               46.00 9406968      38.95           
 12. Claudia van Vendelo           TZC Vahalis              39.54 9306354      39.12           
 13. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio     37.53              39.15           
 14. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio     39.50              39.99           
 15. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel              40.91 9400300      40.18           
 16. Kiara Linger                  De Houtrib               37.56 9306304      40.50           
 17. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te     38.58              41.22           
 18. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.26 9302280      41.32           
 19. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio     40.45              41.69           
 20. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.                 43.69 9403304      41.77           
 21. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio     39.97              42.80           
 22. Tessa Visser                  Zegenwerp                39.91 9306452      42.85           
 23. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen           40.21 9406074      43.12           
 24. Nadine van Geersdaele         De Schelde               44.20 9406366      43.76           
 25. Joyce Vervoort                Njord                    43.84 9405370      43.77           
 26. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.                 42.46 9403308      43.87           
 27. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           45.48 9401694      44.09           
 28. Jessica Stolp                 De Houtrib               42.57 9406012      44.17           
 29. Jessica Driessen              de Zeehond '73           45.31 9406624      45.19           
 30. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni     44.83 LSVZ/171     45.60           
 31. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W     41.62 4402         45.69           
 32. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio     48.02              46.76           
 33. Mascha Kapp                  Watervrienden Den Bo     48.89 941680       49.74           
 34. Tess van de Engel             de Zeehond '73           51.32 9404988      53.74           
 35. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     54.20 940990       55.12           
NG.Z Charlotte Vervier             Nautic Club Herve        38.20 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                      meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 13:01                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)     31.19 9200810      32.50           
  2. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve        33.15 NCH/183/     34.75           
  3. Charlotte Maris               De Houtrib               33.04 9201166      35.41           
  4. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni     33.03 LSVZ/140     36.45           
  5. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel              35.95 9200764      37.12           
  6. Esther van Maastrigt          Montferland              37.82 8802836      37.45           
  7. Florielle Domin               Montferland              38.44 8905284      38.81           
  8. Estelle Salazar               Nautic Club Herve        36.89 NCH/257/     39.01           
  9. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio     37.99              39.31           
 10. Patricia Becks                Zegenwerp                40.51 8705946      40.09           
 11. Chantal Gielens               De Roersoppers           38.38 9101014      40.46           
 12. Helene Vos                    Eurode KZC               40.98 9007842      40.63           
 13. Patricia de Heer              de Zeehond '73           38.28 8901624      40.71           
 14. Sandra over de Vest           ZV Vlaardingen           37.66 9107310      41.00           
 15. Diana Tackett                 zv Dorestad Dolphins     36.00              41.23           
 16. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel              38.42 8703514      41.27           
 17. Anne Jansen                   Zegenwerp                41.69 8802054      41.89           
 18. Kimberly Perdon               zpc Maarkel              38.18 8903260      43.46           
 19. Kelly Bockting                Montferland              44.27 9104050      43.61           
 20. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           41.96 9206054      43.77           
 21. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden         39.41 8401156      43.80           
 22. Cindy Hendriks                De Waalstroom            43.55 9207672      44.01           
 23. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve        42.53 NCH/211/     44.34           
 24. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio     42.90              44.64           
 25. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden         42.57 8201594      44.93           
 26. Moudy Schonewille             E Z C Enschede           46.26 9008072      49.40           
 27. Marieke Tuk                   Watervrienden Den Bo     50.00 85mtu        51.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag                    jongens 1995-1996
06-07-2008 - 13:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           32.59 9502289      31.75           
  2. Julien Henx                   Cercle de Natation D     34.15 401          32.37           
  3. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te     32.97              32.51           
  4. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma     31.16 ChThN/27     32.53           
  5. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te     34.04              33.22           
  6. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen           32.82 9503781      33.57           
  7. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te     33.46              34.59           
  8. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te     35.13              34.92           
  9. Joep van Grunsven             Arethusa                 35.10 9500469      35.28           
 10. Kevin Meuwissen               Patrick                  35.24 9502485      35.35           
 11. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve        36.81 NCH/251/     36.21           
 12. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma     34.08 ChThN/24     36.38           
 13. Wimar Lindenberg              De Krabben               37.20 9601857      36.84           
 14. Timo Billman                  Eurode KZC               38.03 9601033      37.30           
 15. Martijn Velders               TZC Vahalis              34.80 9502619      37.55           
 16. Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve        37.51 NCH/238/     37.62           
 17. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist           37.04 9600325      38.39           
 18. Richie van Empel              Zegenwerp                39.02 9603631      38.72           
 19. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio     40.68              39.47           
 20. Robin Meuwissen               Patrick                  39.39 9602601      40.04           
 21. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio     40.13              40.05           
 22. Marco Uppelschoten            De Houtrib               38.94 9500375      40.63           
 23. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve        45.17 NCH/241/     40.67           
 24. Teun Redeker                  zpc Maarkel              46.36 9600737      41.48           
 25. Samim Nouri                   de Zeehond '73           51.51 9501709      43.53           
 26. Kjeld van Keulen              Aquarijn                 41.29 9502031      44.29           
 27. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins     43.28 9502455      44.95           
 28. Joachim Wera                  Brabant East Swim Te     45.48              47.52           
 29. Floris Pouw                   TZC Vahalis              52.82 9501833      49.57           
 30. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           46.40 9601735      50.28           
 31. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist           55.11 9600071      50.38           
 32. Jeroen Velders                TZC Vahalis              47.54 9602037      50.54           
 33. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            52.84 9604097      54.80           
 34. Tom van Hoften                TZC Vahalis              52.36 9602041      55.48           
 35. Wessel Hissink                TZC Vahalis              56.13 9503549      56.27           
 36. Robin van Oyen                de Zeehond '73           51.61 9600897      57.17           
 37. Bryan Advocaat                Zwemclub Zeist           53.94 9602597      59.13           
NG.Z Stijn van der Geest           Alkemade                    NT 9502131                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag                    jongens 1993-1994
06-07-2008 - 13:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger Kotterink              WVZ                      27.78 9403391      27.50           
  2. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te     27.86              27.79           
  3. Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)         32.05 9304133      28.58           
  4. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma     29.52 ChThN/34     29.34           
  5. Laurens De Clercq             Flanders Inter Regio     30.04              29.61           
  6. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               31.88 9400341      29.92           
  7. Boris Bijl                    De Houtrib               31.04 9304823      30.36           
  8. Max Even                      Cercle de Natation W     31.77 1894         30.85           
  9. Kevin Vermeulen               Arethusa                 31.07 9305469      31.11           
 10. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio     32.13              31.85           
 11. Brian van de Graaf            De Houtrib               31.35 9401653      32.31           
 12. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     33.88 249          32.53           
 13. Rick de Waard                 de Zeehond '73           32.17 9401095      33.47           
 14. Jesse Schaekers               Aquarijn                 34.57 9301987      33.74           
 15. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te     33.39              34.13           
 16. Jesper de Jong                Aquarijn                 32.54 9300775      34.49           
 17. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma     35.17 ChThN/21     34.58           
 18. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 35.18 9306091      34.93           
 19. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te     34.40              35.04           
 19. Fahim Nouri                   de Zeehond '73           37.53 9302439      35.04           
 21. Adrien Heuse                  Nautic Club Herve        34.37 NCH/224/     35.35           
 22. Bern Hoeven                   Zegenwerp                34.09 9301773      35.41           
 23. Bjorn Hoogenboom              Alkemade                 38.00 9300937      36.02           
 24. Simon Duyvejonck              Koninklijke Waregems     35.00 WZC/222/     36.22           
 25. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen           36.25 9304557      36.56           
 26. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              39.83 9403985      37.01           
 27. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma     37.48 ChThN/27     37.20           
 28. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te     38.98              37.62           
 29. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni     38.24 LSVZ/155     38.31           
 30. Pim v.d. Oord                 ZV Kerkdriel             42.08 9402985      39.46           
 31. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni     38.50 LSVZ/163     41.08           
 32. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni     43.14 LSVZ/170     42.02           
 33. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              42.26 9403983      44.52           
 34. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins     50.13 9305083      48.85           
 35. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins     42.45 9306447      50.15           
NG.Z Gilles Christiaens            Landense Sportvereni     35.14 LSVZ/144     38.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag                    jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 13:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Verlinden               Eiffel Swimmers PSV      24.40 8803549      24.81           
  2. Antoine Olsen                 Waterloo Natation        26.80 WN/212/8     26.65           
  3. Teun Groeneweg                E Z C Enschede           26.67 8701133      27.67           
  4. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio     26.23              27.70           
  5. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        27.94 9200249      28.26           
  6. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub       28.20              28.58           
  6. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        28.55 8800887      28.58           
  8. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren     28.83 OZV/066/     28.65           
  8. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te     28.59              28.65           
 10. Xavier Vanderlinden           Waterloo Natation        30.45 WN/234/9     28.88           
 11. Martijn Giezen                Montferland              29.36 8500813      29.11           
 12. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren     28.84 OZV/093/     29.41           
 13. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te     28.18              29.42           
 14. Fernando de Leon              Noord Limburg(SG)        28.94 8202461      29.49           
 15. Titouhan Drieghe              Waterloo Natation        29.43 WN/238/9     29.59           
 16. Rob Dhaene                    Koninklijke Waregems     28.98 WZC/231/     29.71           
 17. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve        30.05 NCH/229/     30.02           
 18. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            29.54 9200893      30.20           
 19. Thomas van Ast                Alkemade                 33.16 9000073      30.24           
 20. Bart De Backer                Flanders Inter Regio     31.47              30.34           
 21. Niek Havekes                  De Waalstroom            28.28 8601127      30.37           
 22. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 26.48 9104945      30.38           
 23. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio     30.58              30.49           
 24. Ren Zuyderwijk               TZC Vahalis              31.00 8903717      30.60           
 25. Ruud Scheepers                Njord                    33.37 9203411      31.26           
 26. Dennis Pedersen               de Zeehond '73           30.11 9205385      31.31           
 27. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te     32.45              31.46           
 27. Hessel Brouwer                De Albatros              29.93 8906093      31.46           
 29. Marciano Millenaar            TZC Vahalis              30.48 9104777      31.67           
 30. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib               30.69 9104787      31.74           
 31. Regis Bader                   Nautic Club Herve        31.75 NCH/283/     31.76           
 32. Adrien Servais                Nautic Club Herve        32.04 NCH/212/     31.94           
 33. Joris Boone                   Koninklijke Waregems     31.89 WZC/214/     32.06           
 34. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve        33.03 NCH/222/     32.07           
 35. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio     33.73              32.84           
 36. Roy Siemes                    Montferland              33.57 9105227      32.87           
 37. Daan Ost                      Flanders Inter Regio     32.61              32.99           
 38. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te     31.81              33.02           
 39. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins     31.23 8700851      33.21           
 40. Stefan Engels                 Zegenwerp                33.25 9201985      33.33           
 41. Phil Jilleba                  de Zeehond '73           32.82 8503209      33.49           
 42. Louis Piron                   Nautic Club Herve        33.08 NCH/230/     33.72           
 42. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio     34.05              33.72           
 44. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio     33.43              33.98           
 45. Jeroen de Putter              De Schelde               40.49 9204149      34.24           
 46. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist           45.00 5700177      34.25           
 47. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio     34.45              34.26           
 48. Friso Boer                    De Houtrib               33.20 9006947      34.54           
 49. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 32.65 9203085      34.74           
 50. Pim Cuijpers                  Montferland              37.45 9204623      35.17           
 51. Brian Grootveld               Aquarijn                 34.40 9001053      35.19           
 52. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins     32.76 8702483      35.21           
 53. Charles Toppet                Waterloo Natation        35.85 WN/227/9     35.54           
 54. Richard van Velzen            de Zeehond '73           35.86 7001421      35.84           
 55. Kevin Budding                 zv Dorestad Dolphins     38.50 9203211      35.90           
 56. Tom Balfoort                  Aquarijn                 35.62 9106815      36.07           
 57. Edwin van Ieperen             Arethusa                    NT 7101391D     36.92           
 58. Barend Kamphuis               Aquarijn                 34.29 8100835      37.78           
 59. Melvin Vink                   Eurode KZC               38.26 9106559      38.67           
 60. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist           42.91 8603885      39.12           
 61. Heico Vos                     zv Dorestad Dolphins     38.16 58hvo        39.85           
 62. Charlie van Aken              De Waalstroom            40.98 9205625      43.62           
 63. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           43.26 8705119      48.78           
 DIS Bob van Egmond                Alkemade                 36.56 8700849      35.68           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                    meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlien bourgois              Royal Ostend Swimmin   2:38.68            2:41.52           
          1:16.11  2:41.52
  2. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren   2:51.03 OZV/193/   2:50.47           
          1:24.50  2:50.47
  3. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   2:53.94 OZV/177/   2:51.15           
          1:21.48  2:51.15
  4. Aime Groenveld               De Houtrib             2:49.73 9503394    2:51.63           
          1:21.21  2:51.63
  5. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren   2:52.40 OZV/197/   2:51.70           
          1:23.71  2:51.70
  6. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te   2:50.05            2:52.89           
          1:26.81  2:52.89
  7. Lotte Eising                  De Berkelduikers       3:00.82 9502098    2:54.54           
          1:23.77  2:54.54
  8. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te   2:48.81            2:55.41           
          1:29.69  2:55.41
  9. Judith van de Wijdeven        Njord                  3:00.34 9503820    2:55.69           
          1:22.42  2:55.69
 10. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te   3:09.35            2:55.73           
          1:27.88  2:55.73
 11. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te   2:54.43            2:56.32           
          1:28.95  2:56.32
 12. Marjoline Dubois              Namur Olympic Club B   2:46.96 NOC/176/   2:57.31           
          1:24.29  2:57.31
 13. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         2:53.82 9601596    2:59.36           
          1:25.71  2:59.36
 14. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   2:59.89            3:03.57           
          1:28.34  3:03.57
 15. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   3:10.16            3:04.64           
          1:29.02  3:04.64
 16. Marie Debroux                 Namur Olympic Club B   3:03.45 NOC/175/   3:05.09           
          1:32.99  3:05.09
 17. Margot Dorme                  Koninklijke Waregems   3:00.69 WZC/227/   3:05.41           
          1:31.34  3:05.41
 18. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936    3:10.40           
          1:31.67  3:10.40
 19. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         3:13.95 9600628    3:11.11           
          1:34.18  3:11.11
 20. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         3:13.95 9600122    3:11.50           
          1:33.49  3:11.50
 21. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   3:12.04 9504540    3:11.55           
          1:37.30  3:11.55
 22. Leonora Arets                 Eurode KZC             3:33.36 9504690    3:12.65           
          1:40.15  3:12.65
 23. Esther Robakiewiez            De Houtrib             3:04.57 9603430    3:13.90           
          1:30.66  3:13.90
 24. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   3:05.20 LSVZ/154   3:14.14           
          1:35.77  3:14.14
 25. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   3:17.67 OZV/179/   3:15.73           
          1:35.51  3:15.73
 26. Rielle Heemskerk              Alkemade               3:32.12 9501468    3:15.77           
          1:35.03  3:15.77
 27. Vera Willers                  Aquarijn               3:15.57 9602076    3:19.99           
          1:41.29  3:19.99
 28. Loraine Seliger               E Z C Enschede         3:03.93 9503696    3:20.10           
          1:37.32  3:20.10
 29. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   3:25.67 ChThN/26   3:21.89           
          1:43.03  3:21.89
 30. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   3:13.45 LSVZ/165   3:24.79           
          1:39.30  3:24.79
 31. Rene van den Berg            De Albatros            3:22.99 9502680    3:25.26           
          1:40.36  3:25.26
 32. Manouschka van Beek           Zegenwerp              3:36.07 9603628    3:26.75           
          1:38.28  3:26.75
 33. Zoe Bader                     Nautic Club Herve      3:40.00 NCH/296/   3:32.15           
          1:46.82  3:32.15
 34. Amber Bijl                    De Houtrib             3:27.91 9602106    3:33.15           
          1:43.55  3:33.15
 35. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              3:32.54 9601544    3:36.31           
          1:42.97  3:36.31
 36. Leanne Janssen                De Albatros            3:34.80 9504744    3:41.38           
          1:48.56  3:41.38
 37. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   3:30.00 9502382    3:43.70           
          1:50.18  3:43.70
 DIS Michelle Geisler              Aquarijn               2:51.78 9502514    2:58.33           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:27.24  2:58.33
 DIS Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      3:05.06 NCH/254/   3:17.49           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:34.62  3:17.49
NG.Z Claudia Schreurs              zpc Maarkel            3:21.41 9600178                      
NG.Z Hester Blommaert              Brabant East Swim Te   3:15.19                              
AFGE Britte van Someren            Zwemclub Zeist         3:10.79 9500828                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                    meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio   2:34.25            2:36.69           
          1:13.69  2:36.69
  2. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren   2:31.69 OZV/120/   2:39.12           
          1:16.38  2:39.12
  3. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren   2:38.08 OZV/034/   2:43.22           
          1:18.63  2:43.22
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:38.02 9301772    2:43.62           
          1:15.85  2:43.62
  5. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      2:41.57 NCH/199/   2:46.75           
          1:20.29  2:46.75
  6. Annemiek Arts                 Montferland            2:46.15 9303848    2:47.24           
          1:22.01  2:47.24
  7. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio   2:41.93            2:47.37           
          1:16.47  2:47.37
  8. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio   2:43.03            2:48.12           
          1:22.81  2:48.12
  9. Marjolein Maris               De Houtrib             2:39.10 9400210    2:50.14           
          1:19.72  2:50.14
 10. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   2:49.18            2:50.29           
          1:22.16  2:50.29
 11. Wilma Verhoeven               Njord                  2:54.30 9304610    2:50.70           
          1:16.92  2:50.70
 12. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            2:44.31 9401300    2:51.05           
          1:20.23  2:51.05
 13. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   2:40.97 LSVZ/147   2:52.33           
          1:22.66  2:52.33
 14. Jip Mulkens                   Aquarijn               2:38.75 9402538    2:53.72           
          1:23.64  2:53.72
 15. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio   2:48.81            2:56.07           
          1:23.93  2:56.07
 16. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         2:52.54 9306890    2:57.81           
          1:25.50  2:57.81
 17. Laura seynaeve                Royal Ostend Swimmin   2:53.79            2:58.14           
          1:28.26  2:58.14
 18. Mandy Feller                  Cercle de Natation W   3:03.15 1898       2:58.99           
          1:24.65  2:58.99
 19. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:53.33 9306094    2:59.30           
          1:25.82  2:59.30
 20. Anne Willers                  Aquarijn               2:54.18 9305626    3:01.03           
          1:28.19  3:01.03
 21. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio   2:55.06            3:02.23           
          1:27.57  3:02.23
 22. Surya van Dijk                De Houtrib             2:56.11 9405506    3:04.35           
          1:29.09  3:04.35
 23. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen         3:01.73 9305850    3:04.40           
          1:25.06  3:04.40
 24. Emma Verhoeven                Zegenwerp              2:52.79 9303326    3:06.06           
          1:28.14  3:06.06
 25. Pamela Steen                  TZC Vahalis            3:05.38 9304244    3:11.68           
          1:32.59  3:11.68
 26. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         3:07.20 9401746    3:14.46           
          1:35.33  3:14.46
 27. Tessa Visser                  Zegenwerp              3:16.02 9306452    3:14.63           
          1:30.99  3:14.63
 28. Caroline Machtelings          Flanders Inter Regio   3:22.83            3:16.72           
          1:35.39  3:16.72
 29. Cindy Hofhuis                 zpc Maarkel            3:20.16 9400300    3:27.31           
          1:40.60  3:27.31
 30. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio   3:52.54            4:03.63           
          2:07.81  4:03.63
NG.Z Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   3:14.60 LSVZ/171                     
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      2:54.02 NCH/243/                     
AFGE Merle Verkijk                 WVZ                    2:29.80 9400278                      
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   2:44.88                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                    meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 13:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien Meijlaers                Overpeltse ZwemVeren   2:30.65 OZV/100/   2:32.82           
          1:12.51  2:32.82
  2. Aurelie Antoine               Namur Olympic Club B   2:26.89 NOC/123/   2:33.19           
          1:12.95  2:33.19
  3. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)   2:28.86 9001578    2:39.42           
          1:17.46  2:39.42
  4. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      2:32.24 NCH/183/   2:39.48           
          1:17.22  2:39.48
  5. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te   2:39.30            2:40.69           
          1:13.31  2:40.69
  6. Adeline Maton                 Royal Ostend Swimmin   2:37.28            2:41.64           
          1:18.28  2:41.64
  7. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen         2:34.14 8301630    2:42.76           
          1:16.00  2:42.76
  8. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      2:25.99 NCH/152/   2:45.67           
          1:20.71  2:45.67
  9. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te   2:39.88            2:46.70           
          1:21.17  2:46.70
 10. Eveline Wouters               Njord                  2:39.96 9104934    2:50.12           
          1:20.96  2:50.12
 11. Nicole Reinshagen             E Z C Enschede         2:42.02 8402014    2:53.23           
          1:20.63  2:53.23
 12. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen         2:54.97 9108048    2:57.21           
          1:27.11  2:57.21
 13. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve      2:51.38 NCH/134/   2:57.80           
          1:28.84  2:57.80
 14. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   2:43.17 LSVZ/148   2:58.19           
          1:29.36  2:58.19
 15. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            2:41.20 8704828    2:58.69           
          1:24.33  2:58.69
 16. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve      2:45.00 NCH/146/   2:59.16           
          1:25.07  2:59.16
 17. Florielle Domin               Montferland            2:53.78 8905284    3:01.77           
          1:26.86  3:01.77
 18. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel            2:52.73 9200764    3:03.15           
          1:28.63  3:03.15
 19. Britt van 't Hart             Alkemade               3:07.89 9202694    3:04.38           
          1:24.94  3:04.38
 20. Patricia Becks                Zegenwerp              2:52.54 8705946    3:06.15           
          1:31.47  3:06.15
 21. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      2:59.39 NCH/211/   3:07.08           
          1:31.29  3:07.08
 22. Alja Huibers                  De Waalstroom          3:01.08 9101352    3:07.25           
          1:31.76  3:07.25
 23. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio   3:02.89            3:07.53           
          1:30.66  3:07.53
 24. Liset de Veer                 Arethusa               2:50.46 8704190    3:08.03           
          1:28.36  3:08.03
 25. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         3:04.06 9102490    3:17.04           
          1:37.77  3:17.04
 26. Manon van Geersdaele          De Schelde             3:12.02 9206908    3:19.54           
          1:30.68  3:19.54
 27. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins   3:19.42 9203732    3:21.00           
          1:39.75  3:21.00
 28. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         3:12.81 9206054    3:25.20           
          1:47.26  3:25.20
 DIS Helene Schaus                 Nautic Club Herve      2:57.38 NCH/151/   3:07.05           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:33.29  3:07.05
NG.Z Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   2:45.75 LSVZ/140                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag                     jongens 1995-1996
06-07-2008 - 14:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te   2:36.96            2:37.36           
          1:16.90  2:37.36
  2. Niels Kemperink               E Z C Enschede         2:43.48 9600005    2:41.26           
          1:20.04  2:41.26
  3. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   2:52.54 ChThN/27   2:44.75           
          1:21.45  2:44.75
  4. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te   2:54.04            2:46.57           
          1:21.18  2:46.57
  5. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen         2:43.58 9503781    2:46.95           
          1:21.68  2:46.95
  6. Thijs degrijse                Royal Ostend Swimmin   2:46.00            2:53.14           
          1:27.15  2:53.14
  7. Mike dubois                   Royal Ostend Swimmin   2:55.00            2:56.17           
          1:26.20  2:56.17
  8. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         2:46.48 9502289    3:01.02           
          1:28.44  3:01.02
  9. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         3:03.31 9600325    3:04.68           
          1:31.99  3:04.68
 10. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio   3:13.92            3:12.35           
          1:34.89  3:12.35
 11. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve      3:10.00 NCH/299/   3:18.06           
          1:38.63  3:18.06
 12. Julien Diet                   Nautic Club Herve      3:25.00 NCH/298/   3:18.25           
          1:39.98  3:18.25
 13. Bryan Advocaat                Zwemclub Zeist         4:14.02 9602597    4:12.89           
          2:01.91  4:12.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag                     jongens 1993-1994
06-07-2008 - 14:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te   2:18.15            2:21.54           
          1:09.79  2:21.54
  2. Lander Hendrickx              Brabant East Swim Te   2:17.93            2:28.40           
          1:13.22  2:28.40
  3. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio   2:22.16            2:28.51           
          1:13.16  2:28.51
  4. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   2:25.03 ChThN/34   2:30.64           
          1:13.84  2:30.64
  5. Roel Timmermans               Landense Sportvereni   2:26.86 LSVZ/143   2:37.17           
          1:17.64  2:37.17
  6. Adrien Dahin                  Namur Olympic Club B   2:36.89 NOC/166/   2:38.33           
          1:17.20  2:38.33
  7. Boris Bijl                    De Houtrib             2:27.02 9304823    2:40.67           
          1:18.16  2:40.67
  8. Nils-Arne baert               Royal Ostend Swimmin   2:32.34            2:42.37           
          1:19.78  2:42.37
  9. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   2:32.99            2:43.36           
          1:20.09  2:43.36
 10. Tim Somers                    De Waalstroom          2:41.40 9303815    2:47.26           
          1:22.67  2:47.26
 11. Nick Out                      de Zeehond '73         2:35.47 9400881    2:48.81           
          1:22.71  2:48.81
 12. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   2:39.87            2:48.88           
          1:22.16  2:48.88
 13. Gauthier sabot                Royal Ostend Swimmin   2:50.00            2:50.68           
          1:24.13  2:50.68
 14. Mike Hoskam                   ZV Kerkdriel           3:04.91 9300211    2:51.81           
          1:24.01  2:51.81
 15. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   3:08.78 ChThN/27   3:02.63           
          1:29.02  3:02.63
 DIS James Acela                   Alkemade                    NT 9404931                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGE Ensger Kotterink              WVZ                    2:15.14 9403391                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag                     jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 14:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te   2:14.37            2:19.08           
          1:07.31  2:19.08
  2. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   2:19.05            2:25.59           
          1:10.85  2:25.59
  3. Gilles de Wetter              Royal Ostend Swimmin   2:27.50            2:27.27           
          1:12.32  2:27.27
  4. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve      2:33.48 NCH/229/   2:33.30           
          1:14.73  2:33.30
  5. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:28.02 8901119    2:35.86           
          1:16.57  2:35.86
  6. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen         2:43.57 9204675    2:42.10           
          1:19.04  2:42.10
  7. Regis Bader                   Nautic Club Herve      2:20.59 NCH/283/   2:43.45           
          1:19.56  2:43.45
  8. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te   2:26.11            2:47.26           
          1:19.08  2:47.26
  9. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:34.31 8503013    2:50.51           
          1:22.40  2:50.51
 10. Jelle Otter                   zv Dorestad Dolphins   2:45.11 8702483    2:53.33           
          1:25.04  2:53.33
 11. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te   2:40.00            2:54.90           
          1:27.40  2:54.90
 12. Jens van Egmond               zv Dorestad Dolphins   2:49.01 8700851    3:02.68           
          1:30.65  3:02.68
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve      2:34.48 NCH/230/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 400m vrije slag                    meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Victoria Toppet               Waterloo Natation      4:38.58 WN/228/9   4:48.36           
          1:09.51  2:23.89  4:48.36
  2. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren   5:05.68 OZV/198/   5:06.84           
          1:12.90  2:30.93  5:06.84
  3. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren   5:16.41 OZV/195/   5:14.97           
          1:15.55  2:37.44  5:14.97
  4. Joelle Strock                 Cercle de Natation D   5:28.51 177        5:27.31           
          1:19.23  2:43.31  5:27.31
  5. Alice Meeus                   Namur Olympic Club B   4:59.65 NOC/156/   5:30.93           
          1:15.54  2:41.27  5:30.93
  6. Merel Wilgenhof               De Berkelduikers       5:22.07 9501728    5:35.54           
          1:19.16  2:43.71  5:35.54
  7. Janne Hendrickx               Overpeltse ZwemVeren   6:00.00 OZV/193/   5:37.26           
          1:21.33  2:48.54  5:37.26
  8. Denise van de Kop             TZC Vahalis            5:43.95 9603216    5:41.53           
          1:22.37  2:52.88  5:41.53
  9. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist         5:27.98 9501438    5:45.77           
          1:25.00  2:55.06  5:45.77
 10. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen         5:42.06 9600790    5:47.94           
          1:20.13  2:50.46  5:47.94
 11. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen              NT 9605156    5:58.76           
          5:58.76
 12. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   5:48.71 LSVZ/154   5:59.86           
          1:28.67  3:01.89  5:59.86
 13. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   5:56.91 9504540    6:01.15           
          1:25.25  3:00.09  6:01.15
 14. Iris Jager                    TZC Vahalis            6:10.26 9504226    6:02.64           
          1:22.36  2:55.86  6:02.64
 15. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        7:03.31 9601286    6:09.69           
          1:25.75  3:00.00  6:09.69
 15. Rielle Heemskerk              Alkemade               6:31.27 9501468    6:09.69           
          1:25.47  3:01.13  6:09.69
 17. Esther Robakiewiez            De Houtrib             6:17.64 9603430    6:25.16           
          1:26.03  3:07.03  6:25.16
 18. Vera Willers                  Aquarijn               6:22.67 9602076    6:26.02           
          1:33.62  3:14.86  6:26.02
 19. Janita Verkuil                Aquarijn               6:33.38 9503320    6:36.12           
          1:29.95  3:13.63  6:36.12
 20. Corine Somers                 De Waalstroom          6:25.00 9501900    6:50.23           
          1:37.16  6:50.23
NG.Z Claudia Schreurs              zpc Maarkel            6:01.54 9600178                      
AFGE Zo van Zijl                  Aquarijn               5:08.38 9500136                      
AFGE Anne -Sophie Jammaer          Overpeltse ZwemVeren   4:47.92 OZV/194/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 400m vrije slag                    meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lore Stalmans                 Overpeltse ZwemVeren   4:43.95 OZV/120/   4:51.65           
          1:10.61  2:24.78  4:51.65
  2. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio   4:51.77            5:01.66           
          1:09.03  2:25.01  5:01.66
  3. Coriena Drieghe               Waterloo Natation      4:49.83 WN/237/9   5:04.39           
          1:11.42  2:28.04  5:04.39
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             5:09.18 9301772    5:15.11           
          1:15.58  2:37.11  5:15.11
  5. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te   5:09.20            5:24.34           
          1:19.06  2:43.56  5:24.34
  6. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            5:06.42 9401300    5:26.26           
          1:18.20  2:43.42  5:26.26
  7. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          5:20.00 9307192    5:29.45           
          1:19.39  2:43.95  5:29.45
  8. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   5:00.80 LSVZ/147   5:30.95           
          1:19.76  2:45.87  5:30.95
  9. Marjolein Maris               De Houtrib             5:08.71 9400210    5:33.89           
          1:18.79  2:43.71  5:33.89
 10. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio   5:20.69            5:35.21           
          1:19.79  2:46.44  5:35.21
 11. Marjolein v.d. Broek          ZV Kerkdriel                NT 9400984    5:37.95           
          1:17.97  2:45.73  5:37.95
 12. Laura Donk                    ZVH                    5:20.00 9303074    5:40.97           
          1:22.91  2:52.75  5:40.97
 13. Danielle Thijssen             De Waalstroom          5:55.35 9306094    5:41.15           
          1:25.50  2:54.31  5:41.15
 14. Anne Willers                  Aquarijn               5:27.84 9305626    5:45.15           
          1:20.13  2:48.87  5:45.15
 15. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen         5:35.24 9305850    5:46.20           
          1:24.73  2:54.48  5:46.20
 16. Emma Verhoeven                Zegenwerp              5:53.33 9303326    5:47.10           
          1:19.85  2:49.50  5:47.10
 17. Pamela Steen                  TZC Vahalis            5:55.16 9304244    6:00.87           
          1:27.03  3:00.71  6:00.87
 18. Kiara Linger                  De Houtrib             6:10.39 9306304    6:22.54           
          1:28.18  3:08.36  6:22.54
 19. Tessa Visser                  Zegenwerp              6:53.64 9306452    6:22.98           
          1:25.92  3:05.73  6:22.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 400m vrije slag                    meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aurelie Antoine               Namur Olympic Club B   4:32.56 NOC/123/   4:47.67           
          1:09.00  2:22.02  4:47.67
  2. Stefanie Murphy               Waterloo Natation      4:57.47 WN/107/9   4:58.44           
          1:10.97  2:27.10  4:58.44
  3. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen         4:57.56 8301630    5:08.70           
          1:13.13  2:31.73  5:08.70
  4. Nina Verplanken               Brabant East Swim Te   4:59.00            5:18.22           
          1:13.75  2:35.06  5:18.22
  5. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   4:53.52 LSVZ/148   5:19.69           
          1:17.97  2:39.44  5:19.69
  6. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve      5:19.60 NCH/134/   5:25.42           
          1:19.20  2:43.17  5:25.42
  7. Helene Vos                    Eurode KZC             5:45.70 9007842    5:37.94           
          1:20.75  2:50.19  5:37.94
  8. Anita Engels                  Zegenwerp              5:50.19 9001016    5:42.22           
          1:20.32  2:49.93  5:42.22
  9. Anne Jansen                   Zegenwerp              5:59.00 8802054    5:58.42           
          1:22.67  2:54.80  5:58.42
 10. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         6:03.63 9102490    6:07.66           
          1:22.89  2:57.51  6:07.66
 11. Sandra over de Vest           ZV Vlaardingen         5:45.60 9107310    6:21.22           
          1:30.36  3:07.44  6:21.22
 12. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden       6:34.12 8201594    6:27.81           
          1:27.52  3:05.74  6:27.81
 13. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden       6:26.14 8401156    6:34.04           
          1:27.51  3:09.50  6:34.04
 14. Diana Tackett                 zv Dorestad Dolphins   5:55.00            6:39.74           
          1:19.74  3:14.20  6:39.74
AFGE Liset de Veer                 Arethusa               5:18.64 8704190                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag                    jongens 1995-1996
06-07-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te   2:39.85            2:40.72           
          1:19.48  2:40.72
  2. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         2:40.11 9502289    2:45.12           
          1:18.80  2:45.12
  3. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen         2:45.61 9503781    2:46.89           
          1:18.18  2:46.89
  4. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   2:42.54 ChThN/27   2:47.79           
          1:21.36  2:47.79
  5. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   2:45.80 ChThN/24   2:48.11           
          1:21.40  2:48.11
  6. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      2:46.41 NCH/251/   2:48.54           
          1:23.62  2:48.54
  7. Marco Uppelschoten            De Houtrib             2:46.50 9500375    2:55.22           
          1:27.35  2:55.22
  8. Martijn Velders               TZC Vahalis            2:50.64 9502619    2:58.83           
          1:28.76  2:58.83
  9. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio   2:50.81            3:01.73           
          1:32.15  3:01.73
 10. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te   2:58.58            3:04.21           
          1:27.54  3:04.21
 11. Timo Billman                  Eurode KZC             3:28.56 9601033    3:08.59           
          1:34.81  3:08.59
 12. Wimar Lindenberg              De Krabben             3:05.17 9601857    3:09.46           
          1:35.20  3:09.46
 13. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      3:12.25 NCH/241/   3:15.24           
          1:34.31  3:15.24
 14. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   3:35.04 OZV/196/   3:16.16           
          1:38.66  3:16.16
 15. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   3:15.38 9502455    3:17.24           
          1:39.77  3:17.24
 16. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:13.59 9601437    3:21.08           
          1:40.09  3:21.08
 17. Thomas Grudelbach             ZV Vlaardingen         3:56.48 9500355    3:29.58           
          1:35.88  3:29.58
 18. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te   3:30.00            3:32.14           
          1:52.19  3:32.14
 19. Toby Mouwen                   Zeester Meerval        3:28.88 9501513    3:35.89           
          1:49.64  3:35.89
 20. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         3:33.18 9600071    3:37.48           
          1:49.39  3:37.48
 21. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins   3:45.45 9602593    3:47.74           
          1:56.73  3:47.74
 22. Bryan Advocaat                Zwemclub Zeist         4:04.02 9602597    4:14.14           
          2:05.05  4:14.14
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      3:01.50 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag                    jongens 1993-1994
06-07-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger Kotterink              WVZ                    2:16.33 9403391    2:18.29           
          1:04.54  2:18.29
  2. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te   2:17.25            2:23.88           
          1:08.21  2:23.88
  3. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te   2:23.13            2:27.50           
          1:08.34  2:27.50
  4. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio   2:23.71            2:28.52           
          1:13.40  2:28.52
  5. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio   2:23.88            2:28.89           
          1:08.91  2:28.89
  6. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             2:26.75 9400341    2:29.75           
          1:11.48  2:29.75
  7. Lander Hendrickx              Brabant East Swim Te   2:29.42            2:31.91           
          1:11.99  2:31.91
  8. Boris Bijl                    De Houtrib             2:24.45 9304823    2:33.10           
          1:11.88  2:33.10
  9. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma   2:29.34 ChThN/34   2:33.58           
          1:11.46  2:33.58
  9. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   2:27.75 OZV/161/   2:33.58           
          1:13.62  2:33.58
 11. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren   2:30.80 OZV/171/   2:35.99           
          1:16.81  2:35.99
 12. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio   2:34.80            2:38.73           
          1:16.86  2:38.73
 13. Adrien Dahin                  Namur Olympic Club B   2:40.32 NOC/166/   2:39.76           
          1:15.00  2:39.76
 14. Brian van de Graaf            De Houtrib             2:30.09 9401653    2:41.82           
          1:17.36  2:41.82
 15. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren   2:40.36 OZV/115/   2:41.95           
          1:23.29  2:41.95
 16. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   2:40.71            2:42.48           
          1:18.04  2:42.48
 17. Simon Duyvejonck              Koninklijke Waregems   2:41.01 WZC/222/   2:42.68           
          1:19.94  2:42.68
 18. Daan Viering                  De Waalstroom          2:37.64 9403839    2:43.98           
          1:19.83  2:43.98
 19. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te   2:37.55            2:44.10           
          1:19.07  2:44.10
 20. Jesse Schaekers               Aquarijn               2:47.88 9301987    2:44.29           
          1:18.81  2:44.29
 21. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te   2:39.77            2:44.68           
          1:19.44  2:44.68
 22. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   2:40.39            2:50.99           
          1:20.26  2:50.99
 23. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   2:47.34            2:51.10           
          1:21.63  2:51.10
 24. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   2:48.96            2:51.12           
          1:23.06  2:51.12
 25. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen         2:58.75 9304557    2:53.23           
          1:22.98  2:53.23
 26. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   2:56.09 ChThN/21   2:54.40           
          1:24.77  2:54.40
 27. Rick de Waard                 de Zeehond '73         2:46.53 9401095    2:55.73           
          1:26.36  2:55.73
 28. Bjorn Hoogenboom              Alkemade               3:10.74 9300937    2:57.52           
          1:23.26  2:57.52
 29. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            2:55.31 9403985    2:58.15           
          1:27.39  2:58.15
 30. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   2:56.06 LSVZ/155   3:00.93           
          1:29.44  3:00.93
 31. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   3:04.81 LSVZ/170   3:07.82           
          1:37.15  3:07.82
 32. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   3:03.94 LSVZ/163   3:11.37           
          1:34.40  3:11.37
 33. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            3:20.60 9403983    3:15.29           
          1:36.45  3:15.29
 34. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins   3:08.59 9306447    3:23.92           
          1:44.79  3:23.92
NG.Z Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   2:41.64 LSVZ/144                     
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      2:48.91 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag                    jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Verlinden               Eiffel Swimmers PSV    2:10.95 8803549    2:11.80           
          1:02.82  2:11.80
  2. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te   2:18.97            2:22.44           
          1:06.61  2:22.44
  3. Nicolas Terwagne              Namur Olympic Club B   2:24.68 NOC/143/   2:24.12           
          1:06.56  2:24.12
  4. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren   2:18.45 OZV/093/   2:25.41           
          1:08.86  2:25.41
  5. Pieterjan Vangerven           Brabant East Swim Te   2:20.13            2:26.03           
          1:11.33  2:26.03
  6. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen         2:25.64 9202073    2:27.06           
          1:11.51  2:27.06
  7. Sven decaesstecker            Royal Ostend Swimmin   2:19.96            2:27.51           
          1:11.15  2:27.51
  8. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      2:18.25 9200249    2:29.13           
          1:10.60  2:29.13
  9. Teun Groeneweg                E Z C Enschede         2:22.02 8701133    2:29.62           
          1:11.46  2:29.62
 10. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren   2:25.10 OZV/066/   2:30.17           
          1:09.82  2:30.17
 11. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:16.15 8601127    2:30.48           
          1:10.23  2:30.48
 12. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve      2:29.75 NCH/229/   2:30.97           
          1:10.85  2:30.97
 13. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren   2:22.98 OZV/046/   2:31.08           
          1:14.32  2:31.08
 14. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te   2:32.76            2:31.60           
          1:09.72  2:31.60
 15. Adrien Servais                Nautic Club Herve      2:28.32 NCH/212/   2:31.64           
          1:12.90  2:31.64
 16. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:30.36 9105911    2:31.99           
          1:14.88  2:31.99
 17. Joris Boone                   Koninklijke Waregems   2:28.92 WZC/214/   2:33.72           
          1:15.22  2:33.72
 18. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      2:30.92 NCH/222/   2:33.88           
          1:12.09  2:33.88
 19. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)      2:25.95 8800887    2:35.38           
          1:11.16  2:35.38
 20. Bart De Backer                Flanders Inter Regio   2:28.58            2:35.42           
          1:12.26  2:35.42
 21. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib             2:30.54 9104787    2:36.98           
          1:16.63  2:36.98
 22. Rob Dhaene                    Koninklijke Waregems   2:37.20 WZC/231/   2:37.75           
          1:13.59  2:37.75
 23. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio   2:37.32            2:39.56           
          1:17.65  2:39.56
 24. Hessel Brouwer                De Albatros            2:39.22 8906093    2:39.67           
          1:14.17  2:39.67
 25. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio   2:33.04            2:39.72           
          1:19.09  2:39.72
 26. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio   2:37.95            2:42.81           
          1:17.64  2:42.81
 27. Kevin Dieker                  Montferland            2:44.74 9100461    2:42.95           
          1:18.60  2:42.95
 28. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio   2:33.16            2:44.16           
          1:16.69  2:44.16
 29. Thomas van Ast                Alkemade               2:47.84 9000073    2:44.17           
          1:19.56  2:44.17
 30. Daan Ost                      Flanders Inter Regio   2:39.35            2:45.87           
          1:19.64  2:45.87
 31. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden       2:34.94 8503013    2:45.94           
          1:18.54  2:45.94
 32. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         2:37.28 9205385    2:46.38           
          1:17.60  2:46.38
 33. Roy Siemes                    Montferland            2:49.93 9105227    2:46.92           
          1:19.73  2:46.92
 34. Jeroen de Putter              De Schelde             2:51.04 9204149    2:53.83           
          1:21.05  2:53.83
 35. Tom Balfoort                  Aquarijn               2:50.65 9106815    2:57.81           
          1:28.12  2:57.81
 36. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         2:58.82 8603885    2:59.98           
          1:30.21  2:59.98
 37. Nick van der Meer             De Albatros            3:02.98 9205679    3:06.31           
          1:28.60  3:06.31
 38. Melvin Vink                   Eurode KZC             3:10.11 9106559    3:10.06           
          1:31.60  3:10.06
 39. Charlie van Aken              De Waalstroom          3:07.57 9205625    3:11.40           
          1:40.17  3:11.40
 40. Edwin van Ieperen             Arethusa                    NT 7101391D   3:15.38           
          1:33.99  3:15.38
AFGE Tim Wagenmans                 Aquarijn               2:15.55 9104945                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                    meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 15:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       1:21.86 9504170    1:22.92           
  2. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te   1:23.48            1:24.83           
  3. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:26.79 9504690    1:28.09           
  4. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te   1:26.02            1:29.04           
  5. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te   1:26.90            1:29.24           
  6. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         1:28.96 9601596    1:29.83           
  7. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te   1:33.10            1:30.71           
  8. Marie Debroux                 Namur Olympic Club B   1:36.96 NOC/175/   1:31.46           
  9. Lora Bosch                    E Z C Enschede         1:27.73 9601900    1:31.93           
 10. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:33.18 9600594    1:33.61           
 11. Margot Dorme                  Koninklijke Waregems   1:29.37 WZC/227/   1:33.72           
 12. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio   1:30.83            1:34.98           
 13. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:32.35 9605190    1:35.35           
 14. Daniela Riitano               Zegenwerp              1:39.13 9506092    1:35.51           
 15. Doris Kragten                 PCG                    1:35.89 9602318    1:36.09           
 16. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio   1:34.46            1:36.30           
 17. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma   1:32.64 ChThN/26   1:36.55           
 18. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen         1:36.11 9605156    1:36.57           
 19. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:33.32 9501318    1:36.75           
 20. Michelle Geisler              Aquarijn               1:31.95 9502514    1:36.80           
 21. Amber Lauwers                 Zwemclub Zeist         1:44.57 9504926    1:38.08           
 22. Hester Blommaert              Brabant East Swim Te   1:36.88            1:38.49           
 23. Janeri Frberg                E Z C Enschede         1:35.23 9602392    1:38.79           
 24. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   1:39.47 415        1:38.88           
 25. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         1:45.24 9505682    1:39.43           
 26. Jill Seventer                 De Devel                    NT 9501936    1:39.76           
 27. Elles Becker                  Zwemclub Zeist         1:42.45 9600628    1:40.95           
 28. Vera Willers                  Aquarijn               1:37.60 9602076    1:41.14           
 29. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio   1:37.88            1:41.55           
 30. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:44.36 9603628    1:41.97           
 31. Britte van Someren            Zwemclub Zeist         1:47.54 9500828    1:42.27           
 32. Rene van den Berg            De Albatros            1:35.80 9502680    1:42.78           
 33. Dorien Reynders               Overpeltse ZwemVeren   1:48.39 OZV/179/   1:42.80           
 34. Emma Pool                     De Schelde             1:48.71 9604886    1:43.03           
 35. Emmy Tuithof                  Aquarijn               1:37.57 9503418    1:43.27           
 36. Ivy Kroon                     Alkemade                    NT 9505808    1:43.58           
 37. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni   1:40.70 LSVZ/154   1:44.80           
 38. Ilse de Heus                  TZC Vahalis            1:38.63 9504222    1:44.93           
 39. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      1:36.78 NCH/254/   1:45.50           
 40. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist         1:58.36 9600122    1:47.12           
 41. Amber Bijl                    De Houtrib             1:35.92 9602106    1:47.19           
 42. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:44.54 9500494    1:47.35           
 43. Zoe Bader                     Nautic Club Herve      1:48.65 NCH/296/   1:47.55           
 44. Lois vd Meer                  Alkemade               1:50.97 9602054    1:48.31           
 45. Lian Beenhakker               Alkemade               1:53.64 9604102    1:48.44           
 46. Juliette Jansen               zv Dorestad Dolphins   1:46.92 9603796    1:48.75           
 47. Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp              1:52.37 9602312    1:49.41           
 48. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni   1:44.98 LSVZ/165   1:49.95           
 49. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins   1:47.90 9502382    1:51.07           
 50. Camille Simonis               Nautic Club Herve      1:54.47 NCH/259/   1:51.39           
 51. Ike van Velzen                Alkemade               1:59.31 9503916    1:56.19           
 52. Martine Konijnenberg          Cercle de Natation W   1:59.69 4131       1:56.23           
 53. Joyce Jacoby                  Cercle de Natation W   1:59.11 1937       2:01.36           
 54. Sanne Valken                  Zwemclub Zeist         2:12.02 9604912    2:05.45           
 55. Elien Laceur                  Landense Sportvereni   2:12.16 LSVZ/173   2:14.87           
NG.Z Vivian Konijnenberg           Cercle de Natation W   2:09.48 4132                         
AFGE Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   1:28.99 256                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                    meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 15:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elke Doumen                   Overpeltse ZwemVeren   1:21.00 OZV/034/   1:24.09           
  2. Annemiek Arts                 Montferland            1:23.86 9303848    1:26.31           
  3. Alice Dell'Aiera              Waterloo Natation      1:20.95 WN/223/9   1:26.57           
  4. Carmen Seesing                De Berkelduikers       1:27.24 9406220    1:27.23           
  5. Tessa Wauters                 Brabant East Swim Te   1:22.24            1:27.96           
  6. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   1:26.62            1:29.01           
  7. Jolijn van der Schoot         Zegenwerp              1:27.50 9302278    1:31.46           
  8. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio   1:27.83            1:31.82           
  9. Anne Willers                  Aquarijn               1:25.64 9305626    1:32.19           
 10. Surya van Dijk                De Houtrib             1:28.64 9405506    1:33.30           
 11. Pauline Schaus                Nautic Club Herve      1:27.80 NCH/199/   1:33.32           
 12. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio   1:27.30            1:34.27           
 13. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:26.15 9302280    1:34.63           
 14. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio   1:28.22            1:35.61           
 15. Annebeth Trepels              Njord                  1:34.13 9403184    1:36.42           
 16. Lissy de Rooi                 De Houtrib             1:36.89 9406968    1:36.48           
 17. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio   1:31.37            1:36.90           
 18. Michelle Franssen             Overpeltse ZwemVeren   1:45.44 OZV/191/   1:37.12           
 19. Claudia van Vendelo           TZC Vahalis            1:32.95 9306354    1:37.43           
 20. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen         1:34.72 9406074    1:37.80           
 21. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist         1:40.97 9306890    1:37.91           
 22. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         1:31.52 9401746    1:38.44           
 23. Eline van der Werf            De Schelde             1:31.00 9404260    1:39.45           
 24. Annelous Konijnenberg         Cercle de Natation W   1:37.73 4402       1:40.68           
 25. Mariska Eerdekens             Overpeltse ZwemVeren   1:37.12 OZV/215/   1:41.00           
 26. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni   1:37.48 LSVZ/171   1:41.26           
 27. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio   1:34.99            1:42.11           
 28. Dorette Vruwink               zpc Maarkel            1:38.54 9402352    1:45.69           
 29. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis            1:44.70 9401400    1:51.66           
 30. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio   1:50.35            1:53.97           
 31. Jessica Driessen              de Zeehond '73         1:48.97 9406624    1:54.81           
 32. Mascha Kapp                  Watervrienden Den Bo   1:50.00 941680     1:56.20           
 33. Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:58.74 9404988    2:00.51           
 33. Evi De Coninck                Flanders Inter Regio   1:54.31            2:00.51           
 35. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   1:59.60 940990     2:04.56           
 36. Floor Schmeitz                Watervrienden Den Bo   2:03.30 941679     2:11.17           
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio   1:24.89                              
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      1:32.06 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                    meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 15:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te   1:23.11            1:25.26           
  2. Esther van Maastrigt          Montferland            1:25.61 8802836    1:26.15           
  3. Helene Vos                    Eurode KZC             1:25.11 9007842    1:26.84           
  4. Carolien Buv                 Landense Sportvereni   1:21.05 LSVZ/148   1:27.28           
  4. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      1:16.85 NCH/152/   1:27.28           
  6. Florielle Domin               Montferland            1:27.16 8905284    1:31.63           
  7. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve      1:26.00 NCH/146/   1:33.81           
  8. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist         1:32.81 9206054    1:33.90           
  9. Estelle Salazar               Nautic Club Herve      1:33.20 NCH/257/   1:36.73           
 10. Helene Schaus                 Nautic Club Herve      1:26.55 NCH/151/   1:37.74           
 11. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve      1:35.62 NCH/211/   1:38.10           
 12. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:38.95 9207672    1:38.74           
 13. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio   1:34.33            1:38.93           
 14. Patricia de Heer              de Zeehond '73         1:33.46 8901624    1:40.55           
 15. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel            1:36.86 8703514    1:42.57           
 16. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins   1:41.17 9203732    1:45.19           
 17. Kimberly Perdon               zpc Maarkel            1:40.58 8903260    1:49.57           
 18. Carlijn Tuk                   Watervrienden Den Bo   1:55.10 862027     1:58.12           
NG.Z Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:25.26 8704828                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag                      jongens 1995-1996
06-07-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te     33.11              33.66           
  2. Julien Henx                   Cercle de Natation D     35.22 401          33.91           
  3. Niels Kemperink               E Z C Enschede           34.62 9600005      34.57           
  4. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen           34.02 9503781      35.39           
  5. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te     35.36              35.82           
  6. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma     37.20 ChThN/27     37.94           
  7. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist           38.11 9600325      38.23           
  8. Marco Uppelschoten            De Houtrib               36.36 9500375      39.07           
  9. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma     40.07 ChThN/24     40.24           
 10. Samim Nouri                   de Zeehond '73           41.40 9501709      40.90           
 11. Kevin Meuwissen               Patrick                  38.12 9502485      40.93           
 12. Teun Redeker                  zpc Maarkel              45.73 9600737      41.89           
 13. Julien Diet                   Nautic Club Herve           NT NCH/298/     42.38           
 14. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio     42.41              42.59           
 15. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve        42.80 NCH/299/     42.73           
 16. Robin Meuwissen               Patrick                  43.24 9602601      43.16           
 17. Kjeld van Keulen              Aquarijn                 49.31 9502031      44.26           
 18. Jort van der Geest            Alkemade                 48.37 9601581      44.43           
 19. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist           48.89 9600071      45.11           
 20. Floris Pouw                   TZC Vahalis              44.39 9501833      45.56           
 21. Wessel Hissink                TZC Vahalis              47.48 9503549      46.69           
 22. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni     49.92 LSVZ/174     47.83           
 23. Wout De Punder                Landense Sportvereni     49.12 LSVZ/186     49.66           
 24. Stefan Turk                   Alkemade                 54.92 9505035      49.90           
 25. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            54.22 9604097      50.01           
 26. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           53.33 9601735      52.04           
 27. Robin van Oyen                de Zeehond '73           51.97 9600897      54.10           
 28. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni     51.98 LSVZ/181     55.04           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag                      jongens 1993-1994
06-07-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iarre Lafort                  Flanders Inter Regio     29.08              29.44           
  2. Ensger Kotterink              WVZ                      30.42 9403391      30.33           
  3. Tom Etienne                   Brabant East Swim Te     30.11              30.66           
  4. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               32.43 9400341      32.68           
  5. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma     32.10 ChThN/34     32.76           
  6. Jesper de Jong                Aquarijn                 33.34 9300775      33.89           
  7. Roel Timmermans               Landense Sportvereni     31.87 LSVZ/143     33.94           
  8. Kevin Vermeulen               Arethusa                    NT 9305469      33.98           
  9. Max Even                      Cercle de Natation W     34.61 1894         34.63           
 10. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te     34.52              34.87           
 11. Sander De Clerck              Flanders Inter Regio     36.85              34.89           
 12. Nick Out                      de Zeehond '73           34.20 9400881      36.13           
 13. Tim Somers                    De Waalstroom            35.85 9303815      36.67           
 14. Jan Willem Meijs              Aquarijn                 35.85 9306091      38.12           
 15. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma     38.17 ChThN/27     38.18           
 16. Koen Bouma                    ZV Vlaardingen           41.18 9304557      38.28           
 17. Fahim Nouri                   de Zeehond '73           37.78 9302439      39.04           
 18. Mike Hoskam                   ZV Kerkdriel             36.76 9300211      39.34           
 19. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              38.98 9403985      40.02           
 20. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni     41.42 LSVZ/155     40.95           
 21. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma     40.19 ChThN/21     41.93           
 22. Patrick Pleiter               zv Dorestad Dolphins     40.32 9306447      42.58           
 23. James Acela                   Alkemade                 43.89 9404931      43.49           
 24. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni     43.18 LSVZ/170     43.99           
 25. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni     42.55 LSVZ/163     44.85           
 26. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              45.02 9403983      45.71           
 27. Arne Worsteling               De Houtrib               51.00 9405973      48.56           
NG.Z Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)         32.30 9304133                      
NG.Z Gilles Christiaens            Landense Sportvereni     35.26 LSVZ/144                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag                      jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 15:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren     29.97 OZV/122/     30.47           
  2. Martijn Giezen                Montferland              30.81 8500813      30.65           
  3. Yannick Gobert                Flanders Inter Regio     29.81              30.95           
  4. Teun Groeneweg                E Z C Enschede           30.15 8701133      30.97           
  5. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio     31.72              31.12           
  6. Tim v / d Meer                Alkemade                 32.45 9103279      31.55           
  7. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve        32.79 NCH/222/     32.79           
  8. Thomas van Ast                Alkemade                 35.27 9000073      32.95           
  9. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub       31.80              33.18           
 10. Daan Ost                      Flanders Inter Regio     33.85              33.29           
 11. Tom Havekes                   De Waalstroom            31.73 8901119      33.35           
 12. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te     32.38              33.49           
 13. Ren Zuyderwijk               TZC Vahalis              32.51 8903717      33.65           
 13. Rob Dhaene                    Koninklijke Waregems     31.90 WZC/231/     33.65           
 15. Asger A Jensen                Rodding Svommeclub       31.82              33.85           
 16. Justin Rijnberg               zv Dorestad Dolphins     35.29 9105079      34.24           
 17. Jan-Willem van Herpen         Arethusa                 32.45 7001347      34.59           
 18. Regis Bader                   Nautic Club Herve        35.38 NCH/283/     34.62           
 19. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 33.61 9203085      34.76           
 20. Nicholai De Vos               Flanders Inter Regio     36.69              34.95           
 21. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            36.80 9200893      35.27           
 22. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen           35.15 9204675      35.31           
 23. Hessel Brouwer                De Albatros              34.77 8906093      35.78           
 24. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te     38.32              36.61           
 25. Friso Boer                    De Houtrib               54.97 9006947      36.65           
 26. Pim Cuijpers                  Montferland              37.83 9204623      37.42           
 27. Phil Jilleba                  de Zeehond '73           38.30 8503209      37.83           
 28. Barend Kamphuis               Aquarijn                 35.53 8100835      38.66           
 29. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio     38.37              38.81           
 30. Marciano Millenaar            TZC Vahalis              36.60 9104777      39.20           
 31. Brian Grootveld               Aquarijn                 37.27 9001053      39.68           
 32. Heico Vos                     zv Dorestad Dolphins     37.94 58hvo        40.13           
 33. Richard van Velzen            de Zeehond '73           42.21 7001421      40.69           
 34. Edwin van Ieperen             Arethusa                    NT 7101391D     42.93           
 35. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist           44.13 8603885      42.99           
 36. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           45.11 8705119      45.07           
 37. Gerard Pot                    zv Dorestad Dolphins     47.03 58gpo        48.15           
AFGE Tim Wagenmans                 Aquarijn                 29.93 9104945                      
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve        34.48 NCH/230/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                    meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 16:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               de Zeehond '73           32.26 9600604      31.86           
  2. Aime Groenveld               De Houtrib               34.65 9503394      35.20           
  3. Judith van de Wijdeven        Njord                    34.95 9503820      35.21           
  4. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen           36.15 9601596      35.41           
  5. Victoria Toppet               Waterloo Natation        33.24 WN/228/9     35.69           
  6. Lora Bosch                    E Z C Enschede           36.54 9601900      36.00           
  7. Lien Evens                    Overpeltse ZwemVeren     36.72 OZV/195/     36.44           
  8. Lotte Eising                  De Berkelduikers         36.83 9502098      36.49           
  9. Michelle Geisler              Aquarijn                 34.98 9502514      36.59           
 10. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio     38.20              36.76           
 11. Esther Schreurs               Brabant East Swim Te     36.17              36.95           
 12. Renke Sevenants               Brabant East Swim Te     36.91              37.46           
 13. Karla Westenberg              E Z C Enschede           38.73 9601738      37.50           
 14. Yasmine Van Hamme             Flanders Inter Regio     37.08              37.69           
 15. Moira De Graef                Brabant East Swim Te     37.81              37.75           
 16. Linda Kamperman               Aquarijn                 35.36 9601238      37.94           
 17. May Geelen                    Overpeltse ZwemVeren     37.48 OZV/197/     38.19           
 18. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           37.68 9501318      38.20           
 19. Lien Vanderlinden             Overpeltse ZwemVeren     37.20 OZV/198/     38.38           
 20. Joelle Strock                 Cercle de Natation D     38.39 177          38.46           
 21. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins     38.64 9504540      38.58           
 22. Alice Joris                   Waterloo Natation        36.15 WN/223/9     38.59           
 23. Iris Jager                    TZC Vahalis              37.78 9504226      38.88           
 24. Chantal Vervoort              Njord                    38.82 9603134      39.28           
 25. Heleen Kaemingk               Zwemclub Zeist           35.93 9501438      39.73           
 26. Lotte Vanmeerbeek             Brabant East Swim Te     37.16              39.80           
 27. Elles Becker                  Zwemclub Zeist           42.36 9600628      39.93           
 28. Emy Liebregts                 Njord                    42.43 9505020      39.96           
 29. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen           41.65 9605156      40.22           
 29. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              40.30 9505044      40.22           
 31. Serafien Verschraegen         Flanders Inter Regio     40.57              40.23           
 32. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D     41.10 415          40.50           
 33. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio     41.31              40.67           
 34. Rielle Heemskerk              Alkemade                 44.09 9501468      40.68           
 35. Esther Robakiewiez            De Houtrib               38.04 9603430      41.07           
 36. Manon Vandebergh              Brabant East Swim Te     39.15              41.21           
 37. Leonora Arets                 Eurode KZC               46.68 9504690      41.22           
 38. Danielle Davidson             TZC Vahalis              42.96 9505212      41.25           
 39. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                37.86 9605190      41.35           
 40. Nicole Schoonbeek             Njord                    42.24 9503144      41.40           
 41. Melanie van Someren           Zwemclub Zeist           45.44 9600122      41.47           
 42. Soraya van Veen               E Z C Enschede           40.76 9503924      41.52           
 43. Doris Kragten                 PCG                      38.85 9602318      41.55           
 44. Britte van Someren            Zwemclub Zeist           39.64 9500828      41.88           
 45. Amber Bijl                    De Houtrib               42.13 9602106      42.01           
 46. Loraine Seliger               E Z C Enschede           49.51 9503696      42.34           
 47. Janeri Frberg                E Z C Enschede           42.32 9602392      42.40           
 48. Ilona Winnen                  Landense Sportvereni     40.85 LSVZ/154     42.51           
 49. Ilse de Heus                  TZC Vahalis              42.29 9504222      42.85           
 50. Carlota Robbe                 Flanders Inter Regio     42.23              43.32           
 51. Manouschka van Beek           Zegenwerp                41.16 9603628      43.79           
 52. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              39.32 9500494      44.07           
 53. Emilie Mazurek                Nautic Club Herve        40.09 NCH/254/     44.67           
 54. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist           43.39 9505682      45.31           
 55. Josephine Dubois              Chaudfontaine Therma     46.00 ChThN/26     47.21           
 56. Daniela Riitano               Zegenwerp                44.99 9506092      48.52           
 57. Camille Simonis               Nautic Club Herve        50.71 NCH/259/     48.62           
 58. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                43.27 9601544      49.28           
 59. Ivy Kroon                     Alkemade                 51.36 9505808      49.49           
 60. Rene van den Berg            De Albatros              45.78 9502680      49.80           
 61. An-Sofie Bosloirs             Landense Sportvereni     43.67 LSVZ/165     49.83           
 62. Leanne Janssen                De Albatros              46.81 9504744      49.95           
 63. Lian Beenhakker               Alkemade                 53.89 9604102      52.82           
 64. Jennifer Rijnberg             zv Dorestad Dolphins     57.28 9502382      56.40           
NG.Z Claudia Schreurs              zpc Maarkel              42.52 9600178                      
AFGE Anne -Sophie Jammaer          Overpeltse ZwemVeren     33.83 OZV/194/                     
AFGE Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D     37.55 256                          


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                    meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 16:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Nimmegeers                 Flanders Inter Regio     31.24              31.13           
  2. Wilma Verhoeven               Njord                    31.50 9304610      31.20           
  3. Chiara De Vos                 Flanders Inter Regio     32.11              32.68           
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               33.79 9301772      32.81           
  5. Coriena Drieghe               Waterloo Natation        33.55 WN/237/9     33.11           
  6. Marjolein Maris               De Houtrib               31.94 9400210      34.06           
  7. Nelly Velthuijs               Njord                    34.03 9404028      34.24           
  8. Robin Theijn                  Zwemclub Zeist           33.00 9306890      34.52           
  9. Pauline Schaus                Nautic Club Herve        35.29 NCH/199/     34.55           
 10. Tamarah v.d. Pasch            E.O.Z.C.                 34.82 9403308      34.67           
 11. Laura Donk                    ZVH                      34.61 9303074      34.76           
 12. Carmen Seesing                De Berkelduikers         34.00 9406220      34.93           
 13. Emma Verhoeven                Zegenwerp                34.44 9303326      35.06           
 14. Mandy Feller                  Cercle de Natation W     35.56 1898         35.45           
 15. Lissy de Rooi                 De Houtrib               37.36 9406968      35.51           
 16. Annelies Buv                 Landense Sportvereni     35.14 LSVZ/147     36.37           
 17. Naomi Snoeck                  Flanders Inter Regio     36.48              36.38           
 18. Inge Lodewijckx               Brabant East Swim Te     35.92              36.90           
 19. Jip Mulkens                   Aquarijn                 33.22 9402538      37.11           
 20. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.66 9302280      37.48           
 21. Joyce Vervoort                Njord                    39.27 9405370      37.50           
 22. Laura van Reen                De Waalstroom            36.91 9306300      37.72           
 23. Mieke Dhont                   Flanders Inter Regio     38.70              37.76           
 24. Claudia van Vendelo           TZC Vahalis              39.48 9306354      37.79           
 25. Tessa Visser                  Zegenwerp                37.29 9306452      37.95           
 26. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio     37.37              38.14           
 27. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           37.24 9401694      38.76           
 28. Surya van Dijk                De Houtrib               36.93 9405506      39.19           
 29. Danielle Thijssen             De Waalstroom            38.83 9306094      39.92           
 30. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen           39.34 9406074      40.53           
 31. Kayleigh Saveyn               Flanders Inter Regio     37.71              40.54           
 32. Andrea Robbe                  Flanders Inter Regio     40.14              41.29           
 33. Desiree Peltenburg            E.O.Z.C.                 43.86 9403304      41.33           
 34. Sylvia Tersteeg               De Albatros              40.97 9301166      41.92           
 35. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            43.94 9307192      42.02           
 36. Debby Van Damme               Flanders Inter Regio     39.59              42.40           
 37. Ilse van der Heijden          Njord                    42.45 9402878      43.36           
 38. Kiara Linger                  De Houtrib               41.45 9306304      45.09           
 39. Marieke Delcourt              Landense Sportvereni     42.67 LSVZ/171     46.42           
 40. Jessica Driessen              de Zeehond '73           48.58 9406624      47.55           
 41. Candy Den Tandt               Flanders Inter Regio     45.89              48.26           
 41. Nadine van Geersdaele         De Schelde               47.12 9406366      48.26           
 DIS Judith van der Knaap          De Waalstroom            46.60 9406944                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGE Tessa Van Loo                 Flanders Inter Regio     34.27                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                    meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 16:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lien Meijlaers                Overpeltse ZwemVeren     29.21 OZV/100/     29.87           
  2. Charlotte Maris               De Houtrib               30.55 9201166      31.11           
  3. Danille Scheepers            Njord                    31.02 9005428      31.41           
  4. Ilse van Hoorn                Zwemlust/Utrecht(SG)     30.24 9001578      31.73           
  5. Nicole Reinshagen             E Z C Enschede           32.41 8402014      33.10           
  6. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              32.71 8704828      33.48           
  7. Inge Machtelings              Flanders Inter Regio     33.89              33.60           
  8. Lieke Hengst                  ZV Vlaardingen           36.43 9108048      33.86           
  9. Eveline Wouters               Njord                    35.04 9104934      33.99           
  9. Patricia de Heer              de Zeehond '73           37.27 8901624      33.99           
 11. Britt van 't Hart             Alkemade                 37.78 9202694      34.44           
 12. Laurie Brouwers               Nautic Club Herve        33.93 NCH/146/     35.06           
 13. Evelien Heeren                Brabant East Swim Te     33.90              35.19           
 14. Benedict Christiaens          Landense Sportvereni     33.73 LSVZ/140     35.24           
 15. Ilse Hofhuis                  zpc Maarkel              36.30 9200764      36.65           
 16. Patricia Becks                Zegenwerp                36.19 8705946      36.71           
 17. Cindy Hendriks                De Waalstroom            38.07 9207672      36.86           
 18. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio     37.37              37.10           
 19. Carolien Buv                 Landense Sportvereni     35.31 LSVZ/148     37.34           
 20. Alja Huibers                  De Waalstroom            37.72 9101352      37.61           
 21. Anne Jansen                   Zegenwerp                36.84 8802054      37.67           
 22. Veerle Ruinemans              zpc Maarkel              35.92 8703514      37.76           
 23. Manon van Geersdaele          De Schelde               38.27 9206908      37.89           
 24. Florielle Domin               Montferland              36.48 8905284      37.93           
 25. Chantal Gielens               De Roersoppers           36.74 9101014      37.99           
 26. Amelie Gathy                  Nautic Club Herve        37.41 NCH/134/     38.85           
 27. Juliette Rousseau             Nautic Club Herve        38.74 NCH/211/     39.26           
 28. Helene Vos                    Eurode KZC               37.27 9007842      39.67           
 29. Nikita Polman                 zv Dorestad Dolphins     37.55 9203732      40.23           
 30. Kelly Bockting                Montferland              44.29 9104050      41.00           
 31. Diana Tackett                 zv Dorestad Dolphins     35.00              41.83           
 32. Elien Van Campe               Flanders Inter Regio     39.85              42.39           
 33. Fabienne Jeukens              Zwemclub Eijsden         41.75 8401156      43.88           
 34. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio     42.46              46.05           
 35. Anouk van den Heuvel          Zwemclub Zeist           43.50 9206054      46.68           
 36. Susan Stappers                Zwemclub Eijsden         46.73 8201594      48.03           
 37. Moudy Schonewille             E Z C Enschede           49.74 9008072      48.07           
 38. Kimberly Perdon               zpc Maarkel              44.13 8903260      49.50           
 39. Marieke Tuk                   Watervrienden Den Bo     53.40 85mtu        54.21           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                    jongens 1995-1996
06-07-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julien Henx                   Cercle de Natation D   1:02.71 401        1:02.70           
  2. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:04.43 9502289    1:04.45           
  3. Vincent Heeren                Brabant East Swim Te   1:03.72            1:04.73           
  4. Toon Wauters                  Brabant East Swim Te   1:03.46            1:04.97           
  4. Karel de Paepe                Brabant East Swim Te   1:05.12            1:04.97           
  6. Niels Kemperink               E Z C Enschede         1:05.48 9600005    1:06.32           
  7. Joep van Grunsven             Arethusa               1:05.26 9500469    1:07.90           
  8. Kevin Meuwissen               Patrick                1:08.15 9502485    1:08.29           
  9. Robin Szabo                   Chaudfontaine Therma   1:05.46 ChThN/27   1:09.13           
 10. Antonin Jeangille             Nautic Club Herve      1:08.91 NCH/251/   1:09.27           
 11. Jerome Verstuyft              Chaudfontaine Therma   1:07.52 ChThN/24   1:10.96           
 12. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:06.87 9502619    1:11.01           
 13. Hannes Tollet                 Brabant East Swim Te   1:09.33            1:11.62           
 14. Marco Uppelschoten            De Houtrib             1:07.02 9500375    1:12.39           
 15. Mathias De Coninck            Flanders Inter Regio   1:10.03            1:12.60           
 16. Rick Theijn                   Zwemclub Zeist         1:13.20 9600325    1:12.92           
 17. Nick Wientjens                Noord Limburg(SG)      1:15.92 9503691    1:13.65           
 18. SAMMY Rousseau                Nautic Club Herve      1:17.15 NCH/241/   1:14.31           
 19. Rick van der Lee              Zeester Meerval        1:17.93 9504033    1:14.67           
 20. Richie van Empel              Zegenwerp              1:13.20 9603631    1:15.08           
 21. Arnaud Jacquet                Nautic Club Herve      1:22.95 NCH/299/   1:16.59           
 22. Stijn Cocquyt                 Flanders Inter Regio   1:15.41            1:16.98           
 23. Timo Billman                  Eurode KZC             1:19.98 9601033    1:18.20           
 24. Thomas Grudelbach             ZV Vlaardingen         1:28.38 9500355    1:18.30           
 25. Ruben Vaes                    Overpeltse ZwemVeren   1:17.15 OZV/196/   1:18.94           
 26. Auke Koops                    zv Dorestad Dolphins   1:16.02 9502455    1:19.43           
 27. Joachim Wera                  Brabant East Swim Te   1:21.55            1:19.62           
 28. Teun Redeker                  zpc Maarkel            1:18.54 9600737    1:20.35           
 29. Kjeld van Keulen              Aquarijn               1:23.06 9502031    1:21.72           
 30. Kevin Peeters                 Brabant East Swim Te   1:21.64            1:23.83           
 31. Samim Nouri                   de Zeehond '73         1:21.80 9501709    1:23.97           
 32. Max Haaksman                  Zwemclub Zeist         1:31.56 9600071    1:26.06           
 33. Julien Diet                   Nautic Club Herve      1:24.00 NCH/298/   1:26.46           
 34. Jeroen Velders                TZC Vahalis            1:22.51 9602037    1:26.66           
 35. Jort van der Geest            Alkemade               1:35.63 9601581    1:26.98           
 36. Floris Pouw                   TZC Vahalis            1:19.28 9501833    1:27.49           
 37. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:30.55 9604097    1:29.21           
 38. Wessel Hissink                TZC Vahalis            1:30.83 9503549    1:29.55           
 39. Hannes Swolfs                 Landense Sportvereni   1:27.49 LSVZ/174   1:30.84           
 40. Wout De Punder                Landense Sportvereni   1:33.72 LSVZ/186   1:33.11           
 41. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:29.17 9601735    1:34.80           
 42. Jonas Dufrasne                Landense Sportvereni   1:41.19 LSVZ/181   1:36.19           
 43. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:34.68 9600897    1:36.42           
 44. Tom van Hoften                TZC Vahalis            1:38.04 9602041    1:38.09           
 44. Jordy Sickmann                zv Dorestad Dolphins   1:30.95 9602593    1:38.09           
 46. Stefan Turk                   Alkemade               1:41.70 9505035    1:40.20           
 47. Bryan Advocaat                Zwemclub Zeist         1:45.73 9602597    1:53.56           
 DIS Robin Meuwissen               Patrick                1:17.02 9602601                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.Z Wimar Lindenberg              De Krabben             1:13.19 9601857                      
AFGE Stijn van der Geest           Alkemade                    NT 9502131                      
AFGE Sebastiaan Halleux            Nautic Club Herve      1:12.49 NCH/238/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                    jongens 1993-1994
06-07-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger Kotterink              WVZ                      55.90 9403391      56.33           
  2. Gertjan Noens                 Flanders Inter Regio     58.12              58.43           
  3. Ken Cortens                   Brabant East Swim Te     55.67              58.45           
  4. Lucas Foester                 Chaudfontaine Therma     58.35 ChThN/34   1:00.04           
  5. Lukas Vaes                    Overpeltse ZwemVeren     59.93 OZV/161/   1:00.74           
  6. Olivier Nass                  WVZ                      59.40 9402933    1:00.90           
  7. Boris Bijl                    De Houtrib               58.67 9304823    1:00.97           
  8. Roel Timmermans               Landense Sportvereni     58.57 LSVZ/143   1:01.11           
  9. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               58.80 9400341    1:01.13           
 10. Brian van de Graaf            De Houtrib             1:01.39 9401653    1:02.61           
 11. Laurens De Clercq             Flanders Inter Regio     59.57            1:02.65           
 12. Laurens Heeren                Brabant East Swim Te   1:00.70            1:03.28           
 13. Bjorn Umans                   Overpeltse ZwemVeren   1:01.86 OZV/171/   1:03.78           
 14. Joran Gielens                 Brabant East Swim Te   1:02.81            1:04.03           
 15. Max Even                      Cercle de Natation W   1:03.93 1894       1:04.50           
 16. Brecht Reynders               Overpeltse ZwemVeren   1:03.53 OZV/115/   1:05.40           
 17. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   1:06.34 249        1:05.58           
 18. Jesper de Jong                Aquarijn               1:01.39 9300775    1:05.75           
 19. Jan Willem Meijs              Aquarijn               1:06.38 9306091    1:05.97           
 20. Boris Gordts                  Brabant East Swim Te   1:03.06            1:06.03           
 21. Jesse Schaekers               Aquarijn               1:03.13 9301987    1:06.08           
 22. Simon Duyvejonck              Koninklijke Waregems   1:04.89 WZC/222/   1:06.19           
 23. Matthias Vanderdonckt         Brabant East Swim Te   1:03.14            1:06.23           
 24. Tim Somers                    De Waalstroom          1:02.62 9303815    1:06.53           
 25. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:08.25 9401095    1:07.47           
 26. Daan Viering                  De Waalstroom          1:06.35 9403839    1:07.82           
 27. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:03.71 9301773    1:08.09           
 28. Mike Hoskam                   ZV Kerkdriel           1:17.12 9300211    1:08.67           
 29. Roger Gosset                  Chaudfontaine Therma   1:08.05 ChThN/21   1:09.40           
 30. Jonas Van Assche              Brabant East Swim Te   1:07.97            1:09.63           
 31. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:07.86 9403985    1:09.75           
 32. Stephane Gielkens             Brabant East Swim Te   1:05.71            1:10.77           
 33. Arthur de Jaegher             Brabant East Swim Te   1:08.54            1:11.33           
 34. Pim v.d. Oord                 ZV Kerkdriel           1:14.16 9402985    1:11.71           
 35. Fahim Nouri                   de Zeehond '73         1:09.45 9302439    1:11.82           
 36. Brecht Mombaerts              Landense Sportvereni   1:05.63 LSVZ/163   1:11.84           
 37. Kevin Winnen                  Landense Sportvereni   1:10.35 LSVZ/155   1:13.15           
 38. Alexei Arseneev               Chaudfontaine Therma   1:13.54 ChThN/27   1:14.40           
 39. Nick Out                      de Zeehond '73         1:11.69 9400881    1:16.82           
 40. Gert-Jan Schellinck           Landense Sportvereni   1:14.16 LSVZ/170   1:17.90           
 41. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:17.98 9403983    1:19.95           
 42. Kuno Sickmann                 zv Dorestad Dolphins   1:24.04 9305083    1:23.33           
 43. James Acela                   Alkemade                    NT 9404931    1:26.47           
 44. Arne Worsteling               De Houtrib             1:37.00 9405973    1:38.59           
NG.Z Rafael Roos                   ZC Ooievaar (SG)         59.12 9304133                      
AFGE Gilles Christiaens            Landense Sportvereni   1:06.37 LSVZ/144                     
AFGE Adrien Heuse                  Nautic Club Herve      1:05.07 NCH/224/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                    jongens 1992 e.o.
06-07-2008 - 16:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Van Damme              Flanders Inter Regio     54.50              55.51           
  2. Jef Stalmans                  Overpeltse ZwemVeren     55.80 OZV/122/     56.27           
  3. Tom Meijlaers                 Overpeltse ZwemVeren     54.80 OZV/093/     56.34           
  4. Antoine Olsen                 Waterloo Natation        56.25 WN/212/8     56.70           
  5. Jonas Meirhaeghe              Brabant East Swim Te     55.37              57.17           
  6. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen           57.78 9202073      57.93           
  7. Christophe Gielkens           Brabant East Swim Te     56.19              58.51           
  8. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:01.26 9204109      58.72           
  9. Nicolas Terwagne              Namur Olympic Club B     58.64 NOC/143/     58.80           
 10. Kris Wesselink                Rodding Svommeclub       57.91              58.89           
 10. Xavier Vanderlinden           Waterloo Natation        58.02 WN/234/9     58.89           
 12. Roy Goossens                  Overpeltse ZwemVeren     57.39 OZV/046/     59.09           
 13. Titouhan Drieghe              Waterloo Natation        57.62 WN/238/9     59.19           
 14. Bertrand Halleux              Nautic Club Herve        59.97 NCH/229/     59.65           
 15. Bart De Backer                Flanders Inter Regio     57.34              59.72           
 16. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 58.83 9203085      59.79           
 17. Rob Vanden Bosch              Brabant East Swim Te     56.39            1:00.08           
 18. Regis Bader                   Nautic Club Herve        59.37 NCH/283/   1:00.09           
 19. Tim v / d Meer                Alkemade               1:01.19 9103279    1:00.11           
 20. Niels Andelhofs               Overpeltse ZwemVeren     58.26 OZV/066/   1:00.16           
 21. Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        57.70 9200249    1:00.19           
 22. Pierrick Bultot               Nautic Club Herve      1:00.35 NCH/222/   1:00.41           
 23. Job v. Duijnhoven             Noord Limburg(SG)        58.38 8800887    1:00.48           
 24. Asger A Jensen                Rodding Svommeclub       57.88            1:01.10           
 25. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            58.99 9200893    1:01.22           
 26. Adrien Servais                Nautic Club Herve        59.94 NCH/212/   1:01.78           
 27. Marciano Millenaar            TZC Vahalis              58.82 9104777    1:01.86           
 28. Jeffrey Uppelschoten          De Houtrib               59.01 9104787    1:01.90           
 29. Rob Dhaene                    Koninklijke Waregems     58.21 WZC/231/   1:02.15           
 30. Ren Zuyderwijk               TZC Vahalis              58.23 8903717    1:02.37           
 31. Yaniv Davidson                TZC Vahalis            1:00.16 9206753    1:02.47           
 32. Joris Boone                   Koninklijke Waregems   1:00.22 WZC/214/   1:03.32           
 33. Hessel Brouwer                De Albatros            1:02.10 8906093    1:03.41           
 34. Erik Willems                  Zwemclub Eijsden         59.20 8503013    1:03.45           
 35. Ruud Scheepers                Njord                  1:02.15 9203411    1:03.66           
 36. Jonas De Temmerman            Flanders Inter Regio   1:01.15            1:03.74           
 37. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:00.20 8901119    1:03.77           
 38. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen         1:03.13 9204675    1:03.82           
 39. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:03.68 9105911    1:04.08           
 40. Geoffrey Saveyn               Flanders Inter Regio   1:02.36            1:04.38           
 41. Roy Siemes                    Montferland            1:04.00 9105227    1:04.57           
 42. Niels Billiau                 Brabant East Swim Te   1:01.66            1:04.86           
 43. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:04.47 9201985    1:05.52           
 44. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:01.14 9205385    1:05.54           
 45. Friso Boer                    De Houtrib             1:05.98 9006947    1:05.70           
 46. Kevin Dieker                  Montferland            1:07.18 9100461    1:06.91           
 47. Charles Toppet                Waterloo Natation      1:04.14 WN/227/9   1:07.28           
 48. Pim Cuijpers                  Montferland            1:07.96 9204623    1:07.96           
 49. Dardo Weusten                 Zwemclub Eijsden       1:04.06 9005039    1:08.13           
 50. Johann Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:07.61 5700177    1:08.78           
 51. Brian Grootveld               Aquarijn               1:06.40 9001053    1:08.84           
 52. Tom Balfoort                  Aquarijn               1:04.10 9106815    1:09.73           
 53. Barend Kamphuis               Aquarijn               1:02.34 8100835    1:10.58           
 54. Jeroen de Putter              De Schelde             1:08.83 9204149    1:11.01           
 55. Stijn Van Ooteghem            Flanders Inter Regio   1:09.06            1:12.19           
 56. Nick van der Meer             De Albatros            1:10.29 9205679    1:12.37           
 57. Bob Valentijn                 Zwemclub Zeist         1:12.43 8603885    1:12.84           
 58. Melvin Vink                   Eurode KZC             1:12.17 9106559    1:12.95           
 59. Richard van Velzen            de Zeehond '73         1:12.12 7001421    1:12.97           
 60. Edwin van Ieperen             Arethusa               1:13.81 7101391D   1:15.05           
 61. Charlie van Aken              De Waalstroom          1:10.67 9205625    1:17.70           
 62. Gerard Pot                    zv Dorestad Dolphins   1:19.46 58gpo      1:18.95           
AFGE Louis Piron                   Nautic Club Herve        58.66 NCH/230/                     
AFGE Tim Wagenmans                 Aquarijn                 54.66 9104945                      
AFGE Robert Lijesen                Eiffel Swimmers PSV      49.71 8501579                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                     meisjes 1995-1996
06-07-2008 - 17:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Janssenswiller         Overpeltse ZwemVeren   2:37.80 OZV/175/   2:40.35           
          1:18.67  2:40.35
  2. Kjenta De Vos                 Flanders Inter Regio   2:35.86            2:44.19           
          1:19.50  2:44.19
  3. Maaike de Waard               de Zeehond '73         2:44.84 9600604    2:46.24           
          1:21.94  2:46.24
  4. Ruth Vanderheyden             Overpeltse ZwemVeren   2:43.07 OZV/177/   2:47.01           
          1:22.44  2:47.01
  5. Milou Tjoonk                  De Berkelduikers       2:54.23 9504170    2:53.47           
          1:25.91  2:53.47
  6. Judith van de Wijdeven        Njord                  2:47.27 9503820    2:56.34           
          1:25.10  2:56.34
  7. Denise van de Kop             TZC Vahalis            3:02.04 9603216    2:58.34           
          1:28.18  2:58.34
  8. Alice Meeus                   Namur Olympic Club B   2:54.85 NOC/156/   2:59.54           
          1:27.75  2:59.54
  9. Maaike De Wilde               Flanders Inter Regio   2:59.11            2:59.69           
          1:29.18  2:59.69
 10. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen         2:59.27 9600790    3:01.19           
          1:30.12  3:01.19
 11. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         2:51.29 9501318    3:01.64           
          1:28.59  3:01.64
 12. Moira De Graef                Brabant East Swim Te   2:51.84            3:01.87           
          1:29.30  3:01.87
 13. Amandine Diederich            Cercle de Natation W   3:02.67 1922       3:03.45           
          1:27.97  3:03.45
 14. Soraya van Veen               E Z C Enschede         3:00.06 9503924    3:15.68           
          1:36.68  3:15.68
 15. Valerie Welkzijn              Zwemclub Zeist         3:19.16 9505682    3:20.09           
          1:39.19  3:20.09
 16. Janita Verkuil                Aquarijn               3:35.67 9503320    3:30.75           
          1:42.49  3:30.75
 17. Esther van Aalst              zv Dorestad Dolphins   3:00.70 9504540    3:31.47           
          1:45.17  3:31.47
 18. Corine Somers                 De Waalstroom          3:20.42 9501900    3:36.28           
          1:46.92  3:36.28
 19. Ike van Velzen                Alkemade               3:38.04 9503916    3:37.10           
          1:48.52  3:37.10
 DIS Zoe Bader                     Nautic Club Herve      3:30.00 NCH/296/   3:22.81           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:39.73  3:22.81
AFGE Jeanelle Oosterlaken          Zegenwerp              3:34.43 9602312                      
AFGE Lotte van Grinsven            Zegenwerp              3:22.26 9601544                      
AFGE Zo van Zijl                  Aquarijn               2:47.24 9500136                      
AFGE Emilie Mazurek                Nautic Club Herve      3:08.00 NCH/254/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                     meisjes 1993-1994
06-07-2008 - 17:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:36.41 9301772    2:40.92           
          1:19.06  2:40.92
  2. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            2:37.45 9401300    2:46.97           
          1:21.22  2:46.97
  3. Annemiek Arts                 Montferland            2:39.82 9303848    2:49.42           
          1:23.21  2:49.42
  4. Emily De Coninck              Flanders Inter Regio   2:42.17            2:49.81           
          1:22.60  2:49.81
  5. Marjolein Maris               De Houtrib             2:36.66 9400210    2:54.13           
          1:26.24  2:54.13
  6. Linde Schreurs                Brabant East Swim Te   2:42.04            2:54.37           
          1:24.81  2:54.37
  7. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen         2:57.37 9305850    2:55.67           
          1:25.38  2:55.67
  8. Michelle Franssen             Overpeltse ZwemVeren   3:02.52 OZV/191/   2:56.69           
          1:27.70  2:56.69
  9. Annelies Buv                 Landense Sportvereni   2:40.20 LSVZ/147   2:57.08           
          1:25.76  2:57.08
 10. Dorette Vruwink               zpc Maarkel            3:06.54 9402352    3:08.96           
          1:31.79  3:08.96
 11. Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen         3:13.04 9401746    3:12.91           
          1:35.89  3:12.91
 12. Caroline Machtelings          Flanders Inter Regio   3:10.19            3:12.96           
          1:35.82  3:12.96
 13. Jessica Stolp                 De Houtrib             3:15.00 9406012    3:22.43           
          1:39.98  3:22.43
AFGE Charlotte Vervier             Nautic Club Herve      2:50.78 NCH/243/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                     meisjes 1992 e.o.
06-07-2008 - 17:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Malissa van der Horst         Zwemlust/Utrecht(SG)   2:22.71 9200810    2:36.48           
          1:15.90  2:36.48
  2. Harmony Weckx                 Nautic Club Herve      2:25.90 NCH/183/   2:44.30           
          1:20.42  2:44.30
  3. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen         2:36.30 8301630    2:46.11           
          1:21.52  2:46.11
  4. Charlotte Maris               De Houtrib             2:37.16 9201166    2:48.85           
          1:23.37  2:48.85
  5. Esther van Maastrigt          Montferland            2:53.51 8802836    2:52.20           
          1:24.65  2:52.20
  6. Marie Schaus                  Nautic Club Herve      2:34.09 NCH/152/   2:54.28           
          1:25.70  2:54.28
  7. Estelle Salazar               Nautic Club Herve      2:49.55 NCH/257/   2:57.63           
          1:28.60  2:57.63
  8. Anita Engels                  Zegenwerp              2:52.67 9001016    2:59.34           
          1:29.22  2:59.34
  9. Joke Minkels                  Zegenwerp              2:50.49 9002592    3:03.08           
          1:25.19  3:03.08
 10. Karen Dhont                   Flanders Inter Regio   2:54.09            3:06.10           
          1:30.46  3:06.10
 11. Chantal Gielens               De Roersoppers         2:56.59 9101014    3:07.11           
          1:31.48  3:07.11
 12. Anne Verdonck                 Flanders Inter Regio   3:09.69            3:23.47           
          1:39.88  3:23.47
NG.Z Helene Schaus                 Nautic Club Herve      2:53.67 NCH/151/                     
NG.Z Benedict Christiaens          Landense Sportvereni   2:41.98 LSVZ/140                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                   meisjes 1999-2000
05-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:47.07            1:45.48           
  2. Melissa Baars                 IJZ & PC               1:49.80 9900376    1:45.88           
  3. Melissa van Aken              De Waalstroom          1:57.74 9900060    1:52.21           
  4. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:51.07 9900438    1:52.45           
  5. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio   1:57.41            1:53.38           
  6. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:53.02 9900992    1:53.78           
  7. Sophie Schagen                De Houtrib             1:54.22 9902218    1:55.23           
  8. Manon Kampman                 Zegenwerp              2:00.00 0000614    1:55.45           
  9. Elise Voets                   LiZV                   1:57.72 LIZV/030   1:56.36           
 10. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   1:58.69            1:57.26           
 11. Josse Marsman                 Njord                  2:05.57 0000722    1:58.94           
 12. Jessie Stegeman               zpc Maarkel            2:10.45 9901176    1:59.72           
 13. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard   1:59.66            2:03.28           
 14. Romy van de Kop               TZC Vahalis            2:09.82 9900912    2:03.36           
 15. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   2:06.98            2:05.71           
 16. Lonneke Kampman               Zegenwerp              2:18.00 0100146    2:06.55           
 17. Laura Cronau                  Aquarijn               2:12.38 9900742    2:09.98           
 18. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:33.71 9900988    2:12.68           
 19. Stephanie Wouters             Njord                       NT 0000952    2:20.89           
 20. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         2:08.99 9901932    2:23.82           
 21. Terri Out                     de Zeehond '73         2:17.64 0000026    2:24.92           
 22. Elise Quak                    de Zeehond '73         2:17.70 9900706    2:25.78           
 23. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:34.32 9900788    2:30.92           
 24. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         2:40.00 0000426    2:33.12           
 25. Fabinne Boertje              de Zeehond '73         2:10.51 0000370    2:38.89           
 DIS Josephine Buysse              Flanders Inter Regio   2:03.02            2:01.77           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib             2:04.00 9902294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m schoolslag                   meisjes 1997-1998
05-07-2008 - 11:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te   1:29.92            1:26.95           
  2. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:36.84 9700012    1:30.72           
  3. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma   1:30.66 ChThN/29   1:31.60           
  4. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio   1:36.23            1:32.03           
  5. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin   1:30.33            1:32.47           
  6. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin   1:38.58            1:34.68           
  7. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:32.25 9701142    1:35.58           
  8. Silke Voets                   LiZV                   1:44.04 LIZV/025   1:37.97           
  9. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve      1:38.59 NCH/253/   1:38.92           
 10. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:42.06 9700032    1:39.08           
 11. Renske Wold                   zpc Maarkel            1:40.64 9700312    1:39.28           
 12. Jolle Savelberg              Eurode KZC             1:49.48 9702464    1:39.95           
 13. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W   1:38.07 1948       1:39.99           
 14. Laura Schoeman                E Z C Enschede         1:39.61 9702282    1:40.22           
 15. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio   1:41.94            1:40.39           
 16. Cheyenne Vlot                 ZVH                    1:39.89 9702986    1:40.64           
 17. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:39.51 9700540    1:40.82           
 18. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni   1:41.47 LSVZ/164   1:41.02           
 19. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:51.76 9703310    1:41.17           
 20. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:39.13 9701374    1:42.22           
 21. Larissa Menve                Flanders Inter Regio   1:44.08            1:42.74           
 22. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis            1:47.51 9700808    1:43.88           
 23. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio   1:41.77            1:43.95           
 24. Petra Vis                     ZVH                    1:49.11 9801240    1:44.81           
 25. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:45.95 9702662    1:44.82           
 26. Marin van Heiningen           Alkemade               1:49.06 9702968    1:44.97           
 27. Jinte Worsteling              De Houtrib             1:47.22 9801844    1:45.45           
 28. Lucy Jager                    TZC Vahalis            1:45.16 9800944    1:45.80           
 29. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             1:43.29 9800172    1:45.92           
 30. Franne Tack                   Flanders Inter Regio   1:47.07            1:46.25           
 31. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma   1:51.03 ChThN/27   1:46.50           
 32. Xandra Blaauw                 Njord                  1:50.03 9702010    1:46.59           
 33. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio   1:51.24            1:46.74           
 34. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te   1:47.51            1:46.89           
 35. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve      1:52.88 NCH/268/   1:46.97           
 36. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni   1:43.82 LSVZ/145   1:47.38           
 37. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist         1:52.92 9702290    1:47.42           
 38. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:48.24 9802528    1:47.93           
 39. Janina Beckers                Eurode KZC             1:48.08 9800574    1:48.20           
 40. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin   1:46.07            1:48.42           
 41. Jaimy Vennix                  Zegenwerp              1:49.78 9703026    1:48.84           
 42. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni   1:50.07 LSVZ/184   1:49.21           
 43. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         2:03.01 9801794    1:49.63           
 44. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            2:02.32 9801934    1:49.76           
 45. Jolijn Miedema                Njord                  1:53.86 9801552    1:50.36           
 46. Beau vd Jagt                  Alkemade               1:56.23 9702696    1:51.23           
 47. Kim van der Heijden           Njord                  1:51.65 9700662    1:51.34           
 48. Vivian van Wijk               TZC Vahalis            1:56.89 9702142    1:51.72           
 49. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel            1:48.29 9800236    1:52.21           
 50. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio   1:54.51            1:53.38           
 51. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W   1:57.69 1963       1:53.76           
 52. Nienke Pranger                de Zeehond '73         2:00.45 9701612    1:54.15           
 53. Claudia de Buck               De Schelde             1:53.05 9801810    1:55.30           
 54. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:53.18 9702556    1:56.01           
 55. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:49.77 9800304    1:57.13           
 56. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio   1:58.92            1:57.99           
 57. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni   2:12.08 LSVZ/182   1:58.29           
 58. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:51.73 9800752    1:58.64           
 59. Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede         1:56.82 9801752    1:59.30           
 60. Robinn Van Mierloo            Overpeltse ZwemVeren   2:09.16 OZV/210/   1:59.48           
 61. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:59.10            2:00.83           
 62. Julie Verheijde               PCG                    2:02.59 9703342    2:01.54           
 63. Diewke Redeker                zpc Maarkel            2:05.74 9700314    2:02.89           
 64. Ylana van Amsterdam           Alkemade               2:29.87 9800680    2:06.02           
 65. Emmeke Arends                 De Waalstroom          2:18.56 9801998    2:06.09           
 66. Ylonka Pronk                  De Schelde             2:16.70 9703654    2:06.90           
 67. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard   2:06.44            2:07.73           
 68. Sanne van Galen               Zeester Meerval        2:23.54 9802348    2:14.93           
 69. Sara Teunissen                Watervrienden Den Bo   2:30.00 982026     2:17.26           
 70. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         2:51.36 9801080    3:00.48           
 DIS Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:18.02 9800480    2:13.63           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W   2:10.00 1952                         
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib             1:59.50 9803264                      
AFGE Elena Laming                  Zwemclub Zeist         2:04.20 9802304                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 50m rugslag                     Jongens 1999-2000
05-07-2008 - 11:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio     50.76              45.84           
  2. Rino Krijic                   TZC Vahalis              57.80 9900533      49.15           
  3. Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo     51.90 991840       49.48           
  4. Roel Slobbe                   Patrick                  56.04 9901287      53.46           
  5. Siebe Tack                    Flanders Inter Regio     54.58              54.04           
  6. Daaf vd Geest                 Alkemade                 56.74 9900315      56.68           
  7. Otto Pranger                  de Zeehond '73           58.46 0000007      57.87           
  8. Jerry Gaudront                Cercle de Natation W     58.92 4145         57.89           
  9. Jasper Konijnenberg           Cercle de Natation W     59.18 4051         57.97           
 10. Ben Mertens                   Cercle de Natation W   1:08.57 1825       1:04.75           
 11. Hidde Zwaal                   Watervrienden Den Bo   1:00.00 002044     1:14.16           
 12. Max Hagen                     de Zeehond '73         1:17.68 9900973    1:18.02           
AFGE Greg Diederich                Cercle de Natation W     50.24 1980                         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 50m rugslag                     jongens 1997-1998
05-07-2008 - 11:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma     39.86 ChThN/28     36.65 FJ 1      
  2. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni     36.70 LSVZ/146     36.65 FJ 2      
  3. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te     38.79              38.22           
  4. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te     43.00              39.74           
  5. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni     42.28 LSVZ/167     40.32           
  6. Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te     48.02              41.17           
  7. Remco van Velzen              de Zeehond '73           44.04 9800011      41.82           
  8. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio     45.22              41.90           
  9. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio     42.86              42.00           
 10. Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard     45.04              42.08           
 11. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te     45.00              43.10           
 12. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve        47.02 NCH/269/     43.54           
 13. Stefan van de Wijdeven        Njord                    43.71 9800995      44.16           
 14. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio     42.04              44.38           
 15. Joshua Verkuil                Aquarijn                 45.13 9700859      44.49           
 16. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio     45.90              44.54           
 17. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma     42.31 ChThN/33     44.71           
 18. William Vandermaesen          Brabant East Swim Te     48.00              44.76           
 19. Jordy Severins                Eurode KZC               45.95 9800559      45.24           
 20. Sybren Kappert                zpc Maarkel              49.76 9801481      45.68           
 21. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni     44.41 LSVZ/166     45.69           
 22. Fabian van Beek               Zegenwerp                46.70 9800635      45.98           
 23. Michael den Oudsten           Aquarijn                 46.01 9703181      46.20           
 24. Joni Laceur                   Landense Sportvereni     50.68 LSVZ/183     46.33           
 25. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio     49.80              46.43           
 26. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni     47.36 LSVZ/187     46.66           
 27. Jasper Slobbe                 Patrick                  52.13 9700435      46.97           
 28. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen           46.81 9802041      47.05           
 29. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard     55.89              47.97           
 30. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist           46.01 9702285      48.33           
 31. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te     47.00              48.64           
 32. Sjoerd den Breejen            PCG                      49.15 9701699      49.72 FJ 1      
 33. Jeremy Evers                  PCG                      49.33 9701175      49.72 FJ 2      
 34. Fabian Boer                   De Houtrib               46.49 9800509      49.91           
 35. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist           54.66 9800383      51.91           
 36. Peter Kaemingk                Zwemclub Zeist         1:07.64 9801133      52.10           
 37. Eddy Neggers                  Njord                    53.20 9701161      53.10           
 38. Thijs van Tol                 Alkemade                 56.47 9702325      54.95           
 39. Christophe Feller             Cercle de Natation W     57.50 1956       1:00.12           
 40. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73           56.10 9802563    1:00.43           
AFGE Floris Kotterink              WVZ                      39.54 9800199                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m vrije slag                   meisjes 1999-2000
05-07-2008 - 11:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 IJZ & PC                 36.38 9900376      36.13           
  2. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard     36.82              36.43           
  3. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              41.05 9900856      37.38           
  4. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              37.43 9901388      38.02           
  5. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard     45.36              41.17           
  6. Romy van de Kop               TZC Vahalis              45.04 9900912      42.26           
  7. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio     45.62              42.45           
  8. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard     43.73              42.61           
  9. Jessie Stegeman               zpc Maarkel              44.07 9901176      43.11           
 10. Josse Marsman                 Njord                    43.61 0000722      43.90           
 11. Shayenne Jacoby               Cercle de Natation W     44.81 1988         44.39           
 12. Jody Savelberg                Eurode KZC               45.83 9900438      44.46           
 13. Manon Kampman                 Zegenwerp                45.02 0000614      44.69           
 14. Sophie Schagen                De Houtrib               50.50 9902218      44.97           
 15. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio     53.40              45.39           
 16. Melissa van Aken              De Waalstroom            45.36 9900060      45.72           
 17. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio     54.02              46.32           
 18. Elise Voets                   LiZV                     45.88 LIZV/030     46.44           
 19. Laura Cronau                  Aquarijn                 53.30 9900742      48.58           
 20. Fabinne Michielsen           De Schelde             1:21.00 0001302      49.63           
 21. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           53.15 9901932      50.82           
 22. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:04.52 9900988      52.16           
 23. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73           52.80 9900788      54.37           
 24. Terri Out                     de Zeehond '73           54.60 0000026      54.75           
 25. Floor van Bolderik            De Schelde             1:20.00 9902474      55.02           
 26. Lonneke Kampman               Zegenwerp                55.89 0100146      55.64           
 27. Stephanie Wouters             Njord                    52.02 0000952      55.70           
 28. Elise Quak                    de Zeehond '73           51.82 9900706      57.54           
 29. Fabinne Boertje              de Zeehond '73           48.15 0000370      58.20           
 30. Bo De Preter                  Heistse Zwemclub Ard   2:20.00            1:02.54           
 31. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         1:07.82 0000426    1:09.05           
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib               45.00 9902294                      
AFGE Melanie Franssens             De Schelde               58.86 9902242                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m vrije slag                   meisjes 1997-1998
05-07-2008 - 12:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn                 31.27 9700158      30.51           
  2. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin     32.36              32.07           
  3. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W     32.25 1948         32.35           
  4. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma     34.31 ChThN/29     32.80           
  5. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin     33.70              33.22           
  5. Mendy de Rooi                 De Houtrib               33.92 9700780      33.22           
  7. Senna Pols                    de Zeehond '73           35.11 9700012      33.31           
  8. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te     36.65              33.71           
  9. Silke Voets                   LiZV                     35.22 LIZV/025     33.98           
 10. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio     38.90              34.18           
 11. Sophie van Bolderik           De Schelde               35.57 9702314      34.80           
 12. Carlijn Viering               De Waalstroom            34.48 9701142      34.93           
 13. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 35.89 9702398      35.12           
 14. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve        38.66 NCH/268/     35.45           
 15. Renske Wold                   zpc Maarkel              37.78 9700312      35.70           
 16. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           36.27 9700032      35.88           
 17. Nadien van Lang               Njord                    38.20 9702012      36.01           
 18. Janina Beckers                Eurode KZC               39.16 9800574      36.45           
 19. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               35.23 9800172      36.50 FJ 1      
 20. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni     36.29 LSVZ/164     36.50 FJ 2      
 21. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel              37.07 9800236      36.77           
 22. Xandra Blaauw                 Njord                    38.63 9702010      36.90 FJ 1      
 23. Meno van Hooff                TZC Vahalis              38.45 9702662      36.90 FJ 2      
 24. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               38.67 9700540      37.13           
 25. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio     42.94              37.21           
 26. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              39.18 9702982      37.38           
 27. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio     38.55              37.39           
 28. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve        39.05 NCH/253/     37.49           
 29. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni     40.29 LSVZ/182     37.51           
 30. Larissa Menve                Flanders Inter Regio     41.63              37.76           
 31. Nienke Pranger                de Zeehond '73           37.14 9701612      37.89           
 32. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio     43.80              38.10           
 33. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        38.92 9701374      38.39           
 34. Cheyenne Vlot                 ZVH                      40.89 9702986      38.76           
 35. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W     37.67 1963         39.00           
 36. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni     38.87 LSVZ/184     39.14           
 37. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis              39.82 9700808      39.25           
 38. Petra Vis                     ZVH                      38.68 9801240      39.45           
 39. Marin van Heiningen           Alkemade                 39.30 9702968      39.57           
 40. Jolle Savelberg              Eurode KZC               42.58 9702464      39.59           
 41. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              40.82 9703310      39.65           
 42. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              42.23 9801934      39.75           
 43. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma     38.71 ChThN/27     39.86           
 43. Jinte Worsteling              De Houtrib               38.00 9801844      39.86           
 45. Jolijn Miedema                Njord                    39.84 9801552      39.99           
 46. Lucy Jager                    TZC Vahalis              42.54 9800944      41.00           
 47. Vivian van Wijk               TZC Vahalis              40.45 9702142      41.20           
 48. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio     48.35              41.31           
 49. Shania Haenen                 Eurode KZC               41.26 9802528      41.35           
 50. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           39.56 9800304      41.46           
 51. Rachelle van Rooij            Njord                    42.01 9801560      41.68           
 52. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin     39.92              41.88           
 53. Claudia de Buck               De Schelde               42.14 9801810      41.95           
 54. Beau vd Jagt                  Alkemade                 42.89 9702696      41.99           
 55. Julie Verheijde               PCG                      40.30 9703342      42.07           
 56. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard     40.88              42.45           
 57. Tess Heemskerk                Alkemade                 43.66 9800682      42.63 FJ 1      
 58. Jaimy Vennix                  Zegenwerp                45.28 9703026      42.63 FJ 2      
 59. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio     53.41              42.65           
 60. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard     39.38              42.85           
 61. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           49.64 9801794      43.61           
 62. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard     41.19              43.65           
 63. Franne Tack                   Flanders Inter Regio     43.64              43.99           
 64. Louise Bakker                 ZVH                      46.20 9702984      44.73           
 65. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni     45.80 LSVZ/145     44.96           
 66. Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede           43.19 9801752      45.07           
 67. Ylana van Amsterdam           Alkemade                 48.41 9800680      45.14           
 68. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist           48.84 9702290      45.58           
 69. Nora Pool                     De Schelde               48.80 9803576      46.14           
 70. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist           46.69 9801080      46.57           
 71. Diewke Redeker                zpc Maarkel              48.02 9700314      47.82           
 72. Emmeke Arends                 De Waalstroom            51.62 9801998      48.39           
 73. Ylonka Pronk                  De Schelde               53.25 9703654      48.67           
 74. Sara Teunissen                Watervrienden Den Bo     50.60 982026       48.96           
 75. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:03.86 9800480      57.77           
AFGE Elena Laming                  Zwemclub Zeist           47.68 9802304                      
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W     46.84 1952                         
AFGE Sabien Dieleman               De Schelde               53.85 9803540                      
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib               49.70 9803264                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 100m wisselslag                   Jongens 1999-2000
05-07-2008 - 12:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard        NT            1:36.57           
  2. Djurre Stoov                 Zeester Meerval        1:47.39 9901555    1:42.86           
  3. Kyle Van Limbergen            Overpeltse ZwemVeren   1:50.00 OZV/213/   1:43.98           
  4. Rino Krijic                   TZC Vahalis            1:55.00 9900533    1:48.98           
  5. Roel Slobbe                   Patrick                1:53.42 9901287    1:58.33 AE        
 DIS Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio   1:44.82            1:42.32 RH        
 DIS Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo   2:00.00 991840     1:47.59 RH        
dis  Siebe Tack                    Flanders Inter Regio   1:55.20                    AE        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m wisselslag                   jongens 1997-1998
05-07-2008 - 12:23                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni   1:19.50 LSVZ/146   1:19.73           
  2. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te   1:25.82            1:21.17           
  3. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma   1:30.23 ChThN/28   1:25.72           
  4. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni   1:30.66 LSVZ/167   1:26.58           
  5. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te   1:36.49            1:28.59           
  6. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio   1:31.40            1:29.30           
  7. William Vandermaesen          Brabant East Swim Te   1:37.29            1:30.02           
  8. Jordy Severins                Eurode KZC             1:32.50 9800559    1:30.16           
  9. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:29.81 9800011    1:30.23           
 10. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio   1:34.09            1:30.34           
 11. Phillipe Jammaer              Overpeltse ZwemVeren   1:34.26 OZV/211/   1:30.56           
 12. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve      1:33.53 NCH/269/   1:30.98           
 13. Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te   1:34.31            1:31.30           
 14. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio   1:36.75            1:33.71           
 15. Simon Geelen                  Overpeltse ZwemVeren   1:31.55 OZV/202/   1:34.43           
 16. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:36.52 9800995    1:35.39 FJ 1      
 17. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te   1:38.08            1:35.39 FJ 2      
 18. Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard   1:40.32            1:35.47           
 19. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te   1:42.38            1:36.58           
 20. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:33.36 9700859    1:38.90           
 21. Joni Laceur                   Landense Sportvereni   1:40.46 LSVZ/183   1:40.06           
 22. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio   1:50.00            1:40.12           
 23. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma   1:34.56 ChThN/33   1:40.27           
 24. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:38.39 9800635    1:40.37           
 25. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni   1:39.93 LSVZ/187   1:40.43           
 26. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni   1:41.77 LSVZ/166   1:41.30           
 27. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:41.83 9802041    1:41.41           
 28. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:38.79 9703181    1:41.70           
 29. Fabian Boer                   De Houtrib             1:38.94 9800509    1:43.45           
 30. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         1:40.97 9702285    1:43.54           
 31. Kenneth Luys                  Overpeltse ZwemVeren   1:46.28 OZV/205/   1:44.07           
 32. Jeremy Evers                  PCG                    1:42.23 9701175    1:44.29           
 33. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:42.67            1:46.23           
 34. Eddy Neggers                  Njord                  1:55.33 9701161    1:47.92           
 35. Jasper Slobbe                 Patrick                1:46.08 9700435    1:48.23           
 36. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         1:48.30 9800383    1:49.63           
 37. Sjoerd den Breejen            PCG                    1:58.28 9701699    1:50.46           
 38. Thijs van Tol                 Alkemade               2:02.59 9702325    1:51.20           
 39. Kevin Groenendijk             ZVH                    1:51.26 9802641    1:52.36           
 DIS Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio   1:43.00            1:36.48 RH        
AFGE Floris Kotterink              WVZ                    1:21.99 9800199                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 100m vrije slag                   meisjes 1999-2000
05-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:18.02            1:18.58           
  2. Melissa Baars                 IJZ & PC               1:21.02 9900376    1:21.26           
  3. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:23.22 9901388    1:26.84           
  4. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard   1:42.57            1:33.42           
  5. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:35.02 9900992    1:34.76           
  6. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   1:37.70            1:35.51           
  7. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio   1:38.06            1:36.82           
  8. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   1:53.41            1:38.45           
  9. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio   1:51.19            1:38.92           
 10. Sophie Schagen                De Houtrib             1:45.00 9902218    1:39.20           
 11. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:38.92 9900912    1:39.56           
 12. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:44.00 9900438    1:39.86           
 13. Josse Marsman                 Njord                  1:42.88 0000722    1:40.13           
 14. Jessie Stegeman               zpc Maarkel            1:43.70 9901176    1:42.50           
 15. Melissa van Aken              De Waalstroom          1:38.86 9900060    1:43.51           
 16. Manon Kampman                 Zegenwerp              2:18.94 0000614    1:43.76           
 17. Shayenne Jacoby               Cercle de Natation W   1:58.00 1988       1:45.30           
 18. Laura Cronau                  Aquarijn               1:49.37 9900742    1:50.31           
 19. Elise Voets                   LiZV                   1:48.08 LIZV/030   1:50.93           
 20. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:32.11 9900988    1:59.85           
 21. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         2:04.10 9901932    2:01.28           
 22. Terri Out                     de Zeehond '73         1:53.73 0000026    2:06.83           
 23. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:10.39 9900788    2:09.73           
 24. Elise Quak                    de Zeehond '73         1:53.51 9900706    2:10.26           
 25. Lonneke Kampman               Zegenwerp              2:00.00 0100146    2:14.29           
 26. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         2:37.48 0000426    2:49.54           
dis  Fabinne Boertje              de Zeehond '73         1:55.54 0000370            AF        
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib             1:45.00 9902294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Meisjes, 100m vrije slag                   meisjes 1997-1998
05-07-2008 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:07.22 9700158    1:07.33           
  2. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin   1:08.58            1:09.76           
  3. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma   1:10.77 ChThN/29   1:10.71           
  4. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin   1:13.46            1:14.00 FJ 1      
  5. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te   1:15.52            1:14.00 FJ 2      
  6. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W   1:16.51 1948       1:14.84           
  7. Silke Voets                   LiZV                   1:20.85 LIZV/025   1:17.45 FJ 1      
  8. Sophie van Bolderik           De Schelde             1:19.67 9702314    1:17.45 FJ 2      
  9. Laura Schoeman                E Z C Enschede         1:19.26 9702282    1:17.90           
 10. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:15.38 9701142    1:17.92           
 11. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio   1:20.91            1:18.02 FJ 1      
 12. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve      1:19.31 NCH/268/   1:18.02 FJ 2      
 13. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:17.51 9700012    1:19.62           
 14. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               1:17.90 9702398    1:19.95           
 15. Nadien van Lang               Njord                  1:23.29 9702012    1:20.90           
 16. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve      1:22.46 NCH/253/   1:21.04           
 17. Janina Beckers                Eurode KZC             1:23.95 9800574    1:21.25           
 18. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni   1:20.00 LSVZ/164   1:23.30           
 19. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:25.17 9702662    1:23.45           
 20. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:21.84 9700540    1:23.83           
 21. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio   1:29.31            1:24.04           
 22. Renske Wold                   zpc Maarkel            1:21.99 9700312    1:24.16           
 23. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:23.02 9701374    1:24.92           
 24. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:23.11 9700032    1:25.35           
 25. Kim van der Heijden           Njord                  1:25.75 9700662    1:25.64           
 26. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:31.76 9703310    1:26.07           
 27. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio   1:25.80            1:26.39           
 28. Larissa Menve                Flanders Inter Regio   1:28.93            1:26.64           
 29. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             1:19.00 9800172    1:26.95           
 30. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni   1:35.80 LSVZ/182   1:27.42           
 31. Jolle Savelberg              Eurode KZC             1:30.91 9702464    1:28.04           
 32. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni   1:29.90 LSVZ/184   1:28.54           
 32. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel            1:22.59 9800236    1:28.54           
 34. Marin van Heiningen           Alkemade               1:32.75 9702968    1:28.66           
 35. Robinn Van Mierloo            Overpeltse ZwemVeren   1:32.21 OZV/210/   1:28.77           
 36. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma   1:28.09 ChThN/27   1:29.05           
 37. Jinte Worsteling              De Houtrib             1:27.39 9801844    1:29.37 FJ 1      
 38. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin   1:26.03            1:29.37 FJ 2      
 39. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio   1:39.89            1:29.64           
 40. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:23.64 9701612    1:30.28           
 41. Cheyenne Vlot                 ZVH                    1:28.54 9702986    1:30.32 FJ 1      
 42. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W   1:30.10 1963       1:30.32 FJ 2      
 43. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis            1:27.57 9700808    1:30.75           
 44. Julie Verheijde               PCG                    1:31.84 9703342    1:31.32           
 45. Claudia de Buck               De Schelde             1:29.37 9801810    1:31.55           
 46. Lucy Jager                    TZC Vahalis            1:35.07 9800944    1:32.20           
 47. Vivian van Wijk               TZC Vahalis            1:30.43 9702142    1:32.48           
 48. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio   1:44.07            1:32.65           
 49. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:25.20 9800304    1:33.61           
 50. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:37.39 9800752    1:33.87           
 51. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:35.86 9801934    1:33.96           
 52. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te   1:31.31            1:34.31           
 53. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard   1:33.06            1:34.66           
 54. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard   1:28.32            1:34.67           
 55. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:35.60 9702556    1:34.95           
 56. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:34.27 9802528    1:35.04           
 57. Tess Heemskerk                Alkemade               1:54.82 9800682    1:36.76           
 58. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:36.26            1:36.79           
 59. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         1:33.55 9801794    1:37.68           
 60. Rachelle van Rooij            Njord                  1:40.32 9801560    1:37.73           
 61. Jaimy Vennix                  Zegenwerp              1:37.87 9703026    1:38.60           
 62. Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede         1:42.51 9801752    1:38.61           
 63. Franne Tack                   Flanders Inter Regio   1:38.42            1:39.28           
 64. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio   1:51.89            1:39.58           
 65. Louise Bakker                 ZVH                    1:40.65 9702984    1:42.84           
 66. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni   1:37.99 LSVZ/145   1:44.07           
 67. Ylana van Amsterdam           Alkemade               1:58.19 9800680    1:45.45           
 68. Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins   1:49.65 9701842    1:45.66           
 69. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist         1:50.43 9702290    1:45.89           
 70. Diewke Redeker                zpc Maarkel            1:53.92 9700314    1:49.26           
 71. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         1:59.07 9801080    1:53.43           
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W   1:44.72 1952                         
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib             1:49.00 9803264                      
AFGE Elena Laming                  Zwemclub Zeist         1:47.08 9802304                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 50m vlinderslag                   Jongens 1999-2000
05-07-2008 - 14:36                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio     50.49              48.02           
  2. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     57.30              49.80           
  3. Rino Krijic                   TZC Vahalis              49.00 9900533      53.85           
  4. Roel Slobbe                   Patrick                  58.00 9901287      59.76           
 DIS Daaf vd Geest                 Alkemade                 59.00 9900315    1:04.14 VD        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag                   jongens 1997-1998
05-07-2008 - 14:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni     33.71 LSVZ/146     34.18           
  2. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te     37.10              36.56           
  3. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma     39.95 ChThN/28     39.54           
  4. William Vandermaesen          Brabant East Swim Te     43.67              41.35           
  5. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni     42.03 LSVZ/167     41.49           
  6. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio     45.56              41.67           
  7. Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te     43.95              41.79           
  7. Jordy Severins                Eurode KZC               41.58 9800559      41.79           
  9. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve        50.87 NCH/269/     43.60           
 10. Remco van Velzen              de Zeehond '73           44.76 9800011      44.32           
 11. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio     47.75              44.75           
 12. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio     48.91              45.73 FJ 1      
 13. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio     50.87              45.73 FJ 2      
 14. Stefan van de Wijdeven        Njord                    46.75 9800995      46.95           
 15. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni     52.40 LSVZ/166     47.00           
 16. Fabian van Beek               Zegenwerp                45.08 9800635      49.87           
 17. Fabian Boer                   De Houtrib               47.27 9800509      49.92           
 18. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:00.57              50.39           
 19. Joshua Verkuil                Aquarijn                 47.94 9700859      50.43           
 20. Eddy Neggers                  Njord                    47.03 9701161      51.31           
 21. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma     41.32 ChThN/33     53.80           
 22. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         1:14.57 9800383      54.57           
 23. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio     51.84              55.16           
 24. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist           55.23 9702285      55.78           
 25. Jasper Slobbe                 Patrick                  54.05 9700435      56.44           
 26. Jeremy Evers                  PCG                      53.77 9701175      57.03           
 27. Kevin Groenendijk             ZVH                    1:05.44 9802641    1:07.76           
 DIS Thijs van Tol                 Alkemade                    NT 9702325      52.74 VD        
AFGE Floris Kotterink              WVZ                      36.10 9800199                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 50m rugslag                     meisjes 1999-2000
05-07-2008 - 14:44                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Baars                 IJZ & PC                 43.08 9900376      43.26           
  2. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              48.72 9901388      47.48           
  3. Manon Kampman                 Zegenwerp                46.27 0000614      48.03           
  4. Sophie Schagen                De Houtrib               52.36 9902218      48.57           
  5. Shayenne Jacoby               Cercle de Natation W     49.23 1988         49.39           
  6. Josse Marsman                 Njord                    49.66 0000722      49.50           
  7. Elise Voets                   LiZV                     49.55 LIZV/030     49.51           
  8. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio     49.64              49.98           
  9. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   1:02.00              50.48           
 10. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio     59.79              51.36           
 11. Romy van de Kop               TZC Vahalis              54.48 9900912      51.82           
 12. Jody Savelberg                Eurode KZC               50.71 9900438      54.07           
 13. Jessie Stegeman               zpc Maarkel              53.82 9901176      55.48           
 14. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:05.23 9900988      57.20           
 15. Terri Out                     de Zeehond '73           53.12 0000026      59.86           
 16. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73           59.31 9900788    1:00.55           
 17. Laura Cronau                  Aquarijn               1:00.00 9900742    1:00.75           
 18. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:03.82 9901932    1:01.17           
 19. Stephanie Wouters             Njord                       NT 0000952    1:02.41           
 20. Melissa van Aken              De Waalstroom            57.72 9900060    1:02.42           
 21. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:05.59 0100146    1:05.08           
 22. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         1:05.93 0000426    1:07.93           
 23. Fabinne Boertje              de Zeehond '73           57.16 0000370    1:09.37           
 24. Bo De Preter                  Heistse Zwemclub Ard   1:22.83            1:11.10           
 25. Elise Quak                    de Zeehond '73           57.96 9900706    1:17.56           
AFGE Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              46.23 9900856                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Meisjes, 50m rugslag                     meisjes 1997-1998
05-07-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn                 36.39 9700158      35.75           
  2. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin     43.49              38.72           
  3. Mendy de Rooi                 De Houtrib               38.32 9700780      39.56 FJ 1      
  4. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W     38.23 1948         39.56 FJ 2      
  5. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma     41.76 ChThN/29     40.18           
  6. Senna Pols                    de Zeehond '73           41.09 9700012      40.44           
  7. Nienke Pranger                de Zeehond '73           40.00 9701612      40.48           
  8. Silke Voets                   LiZV                     43.07 LIZV/025     41.21 FJ 1      
  9. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve        42.10 NCH/268/     41.21 FJ 2      
 10. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              40.94 9702982      41.45           
 11. Meno van Hooff                TZC Vahalis              43.02 9702662      41.70 FJ 1      
 12. Nadien van Lang               Njord                    42.02 9702012      41.70 FJ 2      
 13. Carlijn Viering               De Waalstroom            41.91 9701142      41.89           
 14. Jinte Worsteling              De Houtrib               40.86 9801844      42.51           
 15. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio     46.77              42.70           
 16. Renske Wold                   zpc Maarkel              48.07 9700312      42.76           
 17. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin     43.38              42.86           
 18. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio     44.73              42.97           
 19. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni     43.77 LSVZ/164     43.90           
 20. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        47.87 9701374      44.03           
 21. Xandra Blaauw                 Njord                    41.41 9702010      44.47           
 22. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W     43.75 1963         44.54           
 23. Kim van der Heijden           Njord                    43.53 9700662      44.82           
 24. Lucy Jager                    TZC Vahalis              43.26 9800944      44.84           
 25. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              48.06 9703310      44.89           
 26. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio     50.70              45.10           
 27. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni   1:00.00 LSVZ/182     45.20           
 28. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               46.36 9700540      45.21           
 29. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           44.90 9700032      45.44           
 30. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel              45.08 9800236      45.53           
 31. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               42.88 9800172      45.67           
 32. Petra Vis                     ZVH                      47.36 9801240      46.41           
 33. Jolle Savelberg              Eurode KZC               48.78 9702464      46.47           
 34. Jaimy Vennix                  Zegenwerp                48.65 9703026      46.63 FJ 1      
 35. Janina Beckers                Eurode KZC               48.53 9800574      46.63 FJ 2      
 36. Larissa Menve                Flanders Inter Regio     51.40              47.07           
 37. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 43.10 9702398      47.25           
 38. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni     45.60 LSVZ/184     47.32           
 39. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve        49.34 NCH/253/     47.33           
 40. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard     48.57              47.41 FJ 1      
 41. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              48.76 9801934      47.41 FJ 2      
 42. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio     49.54              47.71           
 43. Shania Haenen                 Eurode KZC               57.04 9802528      48.72           
 44. Julie Verheijde               PCG                      47.08 9703342      48.85           
 45. Beau vd Jagt                  Alkemade                 46.87 9702696      48.98           
 46. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio     54.19              49.02           
 47. Rachelle van Rooij            Njord                    48.01 9801560      49.07           
 48. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma     50.35 ChThN/27     49.29           
 49. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis              48.98 9700808      49.73           
 50. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te     54.00              49.77 FJ 1      
 51. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           55.63 9801794      49.77 FJ 2      
 52. Jolijn Miedema                Njord                    47.36 9801552      50.61           
 53. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           49.09 9800304      50.80 FJ 1      
 54. Vivian van Wijk               TZC Vahalis              49.40 9702142      50.80 FJ 2      
 55. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin     51.00              51.56           
 56. Louise Bakker                 ZVH                      53.58 9702984      52.21           
 57. Tess Heemskerk                Alkemade                 52.37 9800682      52.42           
 58. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio     58.26              52.53           
 59. Emmeke Arends                 De Waalstroom            53.26 9801998      52.84           
 60. Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins     57.01 9701842      54.78           
 61. Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede           50.84 9801752      55.04           
 62. Ylana van Amsterdam           Alkemade                 56.40 9800680      55.27 FJ 1      
 63. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni     54.67 LSVZ/145     55.27 FJ 2      
 64. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist           53.80 9702290      56.17           
 65. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist           57.64 9801080      56.89           
 66. Franne Tack                   Flanders Inter Regio     53.20              57.47           
 67. Diewke Redeker                zpc Maarkel            1:00.45 9700314      58.48           
 68. Sanne van Galen               Zeester Meerval          59.95 9802348      59.07           
 69. Ylonka Pronk                  De Schelde             1:07.72 9703654    1:00.90           
 70. Sara Teunissen                Watervrienden Den Bo   1:10.80 982026     1:05.42           
 71. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:11.09 9800480    1:08.36           
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W     52.69 1952                         
AFGE Elena Laming                  Zwemclub Zeist           50.73 9802304                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Jongens, 100m schoolslag                   Jongens 1999-2000
05-07-2008 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard   1:51.91            1:46.60           
  2. Djurre Stoov                 Zeester Meerval        1:50.71 9901555    1:47.08           
  3. Kyle Van Limbergen            Overpeltse ZwemVeren   2:00.40 OZV/213/   1:50.98           
  4. Daaf vd Geest                 Alkemade               2:12.05 9900315    1:53.34           
  5. Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo   2:12.12 991840     2:02.09           
  6. Roel Slobbe                   Patrick                     NT 9901287    2:08.02           
  7. Rino Krijic                   TZC Vahalis            2:01.50 9900533    2:12.43           
  8. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:27.70 9900973    2:16.64           
  9. Otto Pranger                  de Zeehond '73         2:24.94 0000007    2:26.63           
 DIS Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio   1:53.54            1:50.60 SL        
 DIS Siebe Tack                    Flanders Inter Regio   1:57.69            1:56.80 SL        



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 100m schoolslag                   jongens 1997-1998
05-07-2008 - 15:14                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni   1:34.99 LSVZ/167   1:31.97           
  2. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio   1:34.82            1:33.45           
  3. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni   1:37.32 LSVZ/146   1:33.82           
  4. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te   1:41.39            1:34.01           
  5. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma   1:47.66 ChThN/28   1:38.55           
  6. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te   1:45.01            1:41.60           
  7. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio   1:44.13            1:41.75           
  8. Simon Geelen                  Overpeltse ZwemVeren   1:46.45 OZV/202/   1:42.23           
  9. Jordy Severins                Eurode KZC             1:46.95 9800559    1:43.51           
 10. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te   1:42.62            1:43.99           
 11. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:47.89 9703181    1:45.56           
 12. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio   1:48.69            1:45.98           
 13. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:40.04 9800011    1:46.29           
 14. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio   1:51.00            1:47.03           
 15. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio   1:48.44            1:49.02           
 16. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni   1:47.82 LSVZ/187   1:51.15           
 17. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve      1:59.37 NCH/269/   1:51.26           
 18. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te   1:50.16            1:52.14           
 19. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma   1:45.67 ChThN/33   1:52.28           
 20. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         1:50.00 9702285    1:53.32           
 21. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:56.41 9800995    1:53.40           
 22. Phillipe Jammaer              Overpeltse ZwemVeren   2:00.70 OZV/211/   1:53.45           
 23. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:43.36 9700859    1:53.69           
 24. Eddy Neggers                  Njord                  1:56.37 9701161    1:55.92           
 25. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:53.95 9800635    1:57.09           
 26. Joni Laceur                   Landense Sportvereni   1:54.98 LSVZ/183   1:58.21           
 27. Sjoerd den Breejen            PCG                    2:03.66 9701699    1:58.50           
 28. Fabian Boer                   De Houtrib             1:51.95 9800509    1:58.64           
 29. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni   2:01.06 LSVZ/166   1:58.96           
 30. Thijs van Tol                 Alkemade               2:36.05 9702325    1:59.42           
 31. Kenneth Luys                  Overpeltse ZwemVeren   2:09.32 OZV/205/   2:03.65           
 32. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         2:22.12 9800383    2:05.89           
 DIS Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard   1:49.42            1:45.74 SA        
 DIS Sybren Kappert                zpc Maarkel            2:03.33 9801481    1:57.64 SK        
 DIS Kevin Groenendijk             ZVH                         NT 9802641    2:05.76 SA        
 DIS Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         2:31.11 9802563    2:29.76 SL        
AFGE Floris Kotterink              WVZ                    1:33.73 9800199                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 100m wisselslag                   meisjes 1999-2000
06-07-2008 - 11:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:31.89            1:34.09           
  2. Vivian v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel           1:39.14 9900310    1:35.75           
  3. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:44.95 9900992    1:44.07           
  4. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard   2:12.45            1:44.20           
  5. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio   1:51.37            1:45.98           
  6. Marit van der Lee             Zeester Meerval        1:49.54 9900466    1:46.75           
  7. Manon Kampman                 Zegenwerp              2:06.44 0000614    1:47.31           
  8. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio   1:52.62            1:47.43           
  9. Sophie Schagen                De Houtrib             1:52.00 9902218    1:47.70           
 10. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   2:04.90            1:47.88           
 11. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:49.42 9900438    1:48.06           
 12. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   1:55.31            1:48.60           
 13. Margot Schouttetens           Koninklijke Waregems   1:51.85 WZC/236/   1:49.30           
 14. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:52.16 9900912    1:50.40           
 15. Jessie Stegeman               zpc Maarkel            1:58.00 9901176    1:50.67           
 16. Josse Marsman                 Njord                  1:53.51 0000722    1:51.22           
 17. Senna Lindenberg              De Krabben             1:43.52 9900738    1:51.26           
 18. Melissa van Aken              De Waalstroom          1:54.31 9900060    1:57.34           
 19. Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist         2:06.09 9900624    2:00.29           
 20. Simone v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel           2:04.18 0000198    2:03.68           
 21. Laura Cronau                  Aquarijn               2:02.56 9900742    2:06.96           
 22. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:11.49 9900988    2:09.24           
 DIS Stephanie Wouters             Njord                  2:13.46 0000952                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib             1:55.00 9902294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Meisjes, 100m wisselslag                   meisjes 1997-1998
06-07-2008 - 11:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:17.00 9700158    1:18.08           
  2. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma   1:21.67 ChThN/29   1:19.46           
  3. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin   1:32.43            1:22.27           
  4. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te   1:30.05            1:22.54           
  5. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W   1:27.46 1948       1:23.50           
  6. Mendy de Rooi                 De Houtrib             1:27.02 9700780    1:23.75           
  7. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio   1:31.05            1:27.24           
  8. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin   1:30.00            1:27.45           
  9. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             1:32.42 9800172    1:27.97           
 10. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:27.06 9701142    1:28.40           
 11. Silke Voets                   LiZV                   1:43.81 LIZV/025   1:28.72           
 12. Sophie v.d. Broek             ZV Kerkdriel           1:31.56 9700028    1:29.01           
 13. Laura Schoeman                E Z C Enschede         1:32.26 9702282    1:29.46           
 14. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve      1:33.04 NCH/268/   1:30.07           
 15. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni   1:30.13 LSVZ/164   1:30.73           
 16. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               1:34.61 9702398    1:30.94           
 17. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:37.61 9700540    1:31.04           
 18. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:35.49 9701374    1:31.25           
 19. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio   1:37.87            1:31.57           
 20. Jolle Savelberg              Eurode KZC             1:40.82 9702464    1:31.98           
 21. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:39.76 9702662    1:32.28           
 22. Nadien van Lang               Njord                  2:16.00 9702012    1:32.40           
 23. Renske Wold                   zpc Maarkel            1:33.60 9700312    1:32.46           
 24. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel            1:42.36 9800236    1:33.77           
 25. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve      1:32.67 NCH/253/   1:34.45           
 26. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio   1:34.37            1:34.81           
 27. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio   1:40.17            1:34.84           
 28. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:48.29 9703310    1:34.97           
 29. Cheyenne Vlot                 ZVH                    1:38.68 9702986    1:35.48           
 30. Xandra Blaauw                 Njord                  1:34.58 9702010    1:35.61           
 31. Sien Himpe                    Koninklijke Waregems   1:45.29 WZC/230/   1:35.85           
 32. Janina Beckers                Eurode KZC             1:41.01 9800574    1:36.02           
 33. Charlotte van Hertem          Overpeltse ZwemVeren   1:44.40 OZV/207/   1:36.44           
 34. Kim van der Heijden           Njord                  1:37.88 9700662    1:36.49           
 35. Lucy Jager                    TZC Vahalis            1:32.32 9800944    1:38.28           
 36. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis            1:41.95 9700808    1:38.42           
 37. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel           1:38.13 9700030    1:38.92           
 38. Larissa Menve                Flanders Inter Regio   1:41.72            1:39.08           
 39. Petra Vis                     ZVH                    2:15.00 9801240    1:39.42           
 40. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:48.95 9802528    1:39.58           
 41. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:47.60 9801934    1:39.80           
 42. Jinte Worsteling              De Houtrib             1:36.39 9801844    1:39.89           
 43. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma   1:43.26 ChThN/27   1:41.11           
 44. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni   1:42.37 LSVZ/184   1:41.14           
 45. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni   1:43.23 LSVZ/182   1:42.23           
 46. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         1:56.24 9801794    1:42.29           
 47. Robinn Van Mierloo            Overpeltse ZwemVeren   1:55.00 OZV/210/   1:42.92           
 48. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:44.32 9702556    1:43.30           
 49. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin   1:38.00            1:43.80           
 50. Jolijn Miedema                Njord                  1:45.42 9801552    1:44.33           
 51. Anne van de Loo               Arethusa               1:52.05 9800628    1:44.34           
 52. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te   1:42.14            1:44.68           
 53. Claudia de Buck               De Schelde             1:42.33 9801810    1:45.19           
 54. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni   2:00.00 LSVZ/145   1:45.36           
 55. Louise Bakker                 ZVH                    1:46.83 9702984    1:46.47           
 56. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist         1:48.07 9800020    1:46.79           
 57. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard   1:48.57            1:47.41 FJ 1      
 58. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio   1:48.72            1:47.41 FJ 2      
 59. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard   2:14.00            1:48.69           
 60. Rachelle van Rooij            Njord                  1:47.46 9801560    1:48.94           
 61. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio   1:52.40            1:49.83           
 62. Tess Heemskerk                Alkemade               1:48.45 9800682    1:49.86           
 63. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:46.82            1:51.16           
 64. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist         1:49.25 9702290    1:52.41           
 65. Bo van Ieperen                Arethusa               2:02.36 9802720    1:53.57           
 66. Ylana van Amsterdam           Alkemade               1:55.72 9800680    1:56.23           
 67. Diewke Redeker                zpc Maarkel            2:02.87 9700314    1:58.14           
 68. Samantha Valken               Zwemclub Zeist         2:13.03 9802306    2:06.54           
 69. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         2:08.81 9801080    2:07.23           
 DIS Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins   1:57.98 9701842                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Beau vd Jagt                  Alkemade               1:47.74 9702696    1:41.91           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:41.21 9800752    1:50.16           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Franne Tack                   Flanders Inter Regio   1:50.34            1:51.75           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib             1:59.00 9803264                      
AFGE Vivian van Wijk               TZC Vahalis            1:52.10 9702142                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                   Jongens 1999-2000
06-07-2008 - 11:34                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     37.64              36.35           
  2. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio     44.65              38.47           
  3. Rino Krijic                   TZC Vahalis              44.42 9900533      41.24           
  4. Roel Slobbe                   Patrick                  45.40 9901287      42.07           
  5. Djurre Stoov                 Zeester Meerval          43.61 9901555      42.34           
  6. Victor Pool                   De Schelde               50.00 9901717      44.00           
  7. Jacek Lemieszka               De Schelde               44.64 9901377      44.56           
  8. Siebe Tack                    Flanders Inter Regio     49.08              46.60           
  9. Teun de Pooter                De Schelde               50.00 9901715      48.65           
 10. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         1:01.66 0000625      50.56           
 11. Max Hagen                     de Zeehond '73         1:04.45 9900973      53.09           
 12. Jasper Konijnenberg           Cercle de Natation W     56.73 4051         54.16           
 13. Jerry Gaudront                Cercle de Natation W     55.75 4145         56.04           
 14. Ben Mertens                   Cercle de Natation W   1:10.36 1825       1:01.99           
 15. Hidde Zwaal                   Watervrienden Den Bo   1:00.00 002044     1:06.08           
 DIS Otto Pranger                  de Zeehond '73           51.54 0000007                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Greg Diederich                Cercle de Natation W     42.99 1980                         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Jongens, 50m vrije slag                   jongens 1997-1998
06-07-2008 - 11:39                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni     30.25 LSVZ/146     30.10           
  2. Sjoerd van de Oord            ZV Kerkdriel             32.88 9700267      31.72           
  3. Floris Kotterink              WVZ                      33.00 9800199      32.04           
  4. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te     33.35              32.62           
  5. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma     35.66 ChThN/28     32.80           
  6. Jordy Severins                Eurode KZC               35.46 9800559      33.73           
  7. Remco van Velzen              de Zeehond '73           34.19 9800011      33.86 FJ 1      
  8. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni     34.37 LSVZ/167     33.86 FJ 2      
  9. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen           37.65 9702965      34.93           
 10. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio     35.40              34.98           
 11. Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard     37.45              35.32           
 12. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve        36.96 NCH/269/     35.50           
 13. Joshua Verkuil                Aquarijn                 36.28 9700859      35.56           
 14. Tim Bredenhof                 Aquarijn                 37.18 9702243      35.61           
 15. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio     36.36              35.66           
 16. Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te     36.18              35.73           
 17. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma     36.72 ChThN/33     35.83           
 18. Emiel Duyvejonck              Koninklijke Waregems     36.13 WZC/233/     35.88           
 19. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni     39.34 LSVZ/166     36.69           
 20. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio     38.77              36.89           
 21. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio     40.04              36.95           
 22. Stefan van de Wijdeven        Njord                    37.64 9800995      37.03           
 23. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te     34.96              37.39           
 24. Sybren Kappert                zpc Maarkel              40.73 9801481      37.46           
 25. Joni Laceur                   Landense Sportvereni     39.74 LSVZ/183     37.55           
 26. Fabian van Beek               Zegenwerp                39.74 9800635      37.69           
 27. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio     39.86              37.81           
 28. Jasper Slobbe                 Patrick                  42.76 9700435      37.83           
 29. Thom Allonsius                De Schelde               41.15 9702355      37.92           
 30. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist           40.92 9702285      38.04           
 31. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni     38.54 LSVZ/187     38.16           
 32. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te     41.51              38.18           
 32. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard     39.92              38.18           
 34. Quinten de Putter             De Schelde               39.82 9702675      38.52           
 35. Fabian Boer                   De Houtrib               36.77 9800509      39.13           
 36. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen           38.86 9802041      39.23           
 37. Gilles Derie                  Koninklijke Waregems     40.44 WZC/235/     39.80           
 38. Vincent de Vos                De Schelde               42.65 9703051      41.25           
 39. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist           49.91 9800383      42.00           
 40. Steven Pauw                   De Albatros              44.53 9701817      42.70           
 41. Romano de Bruijne             De Schelde               45.89 9802417      42.74           
 42. Thijs van Tol                 Alkemade                 46.39 9702325      44.23           
 43. Niels Kwadijk                 Zwemclub Zeist           44.68 9701617      44.82           
 44. Eddy Neggers                  Njord                    48.70 9701161      46.98           
 45. Peter Kaemingk                Zwemclub Zeist           56.18 9801133      49.73           
 46. Geworg Galstjan               Arethusa                 52.25 9802445      50.22           
 47. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:02.08 9802563      57.80           
 48. Christophe Feller             Cercle de Natation W     53.04 1956       1:06.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Meisjes, 50m schoolslag                   meisjes 1999-2000
06-07-2008 - 11:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              51.73 9900856      47.43           
  2. Vivian v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel             52.07 9900310      52.08           
  3. Jody Savelberg                Eurode KZC               54.83 9900438      52.22           
  4. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio     57.07              52.86           
  5. Sophie Schagen                De Houtrib               54.17 9902218      53.45           
  6. Jessie Stegeman               zpc Maarkel              54.00 9901176      53.64           
  7. Melissa van Aken              De Waalstroom            52.03 9900060      53.73           
  8. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                53.06 9900992      55.25           
  9. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard     55.47              55.42           
 10. Manon Kampman                 Zegenwerp                55.58 0000614      55.56           
 11. Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist           55.61 9900624      55.63           
 12. Josse Marsman                 Njord                  1:00.11 0000722      56.44           
 13. Charlotte Allonsius           De Schelde               56.13 9901361      56.58           
 14. Shayenne Jacoby               Cercle de Natation W     58.20 1988         56.92           
 15. Margot Schouttetens           Koninklijke Waregems     56.33 WZC/236/     57.02           
 16. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:03.14 9900912      57.34           
 17. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard     54.54              57.60           
 18. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio     57.26              57.93           
 19. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio     59.89              58.25           
 20. Senna Lindenberg              De Krabben               54.76 9900738      58.76           
 21. Robin van den Dungen          Zeester Meerval        1:00.56 0000472      59.10           
 22. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:04.00 0100146      59.38           
 23. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:12.01 9900988      59.65           
 24. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           59.56 9901932    1:00.05           
 25. Simone v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel           1:00.69 0000198    1:02.86           
 26. Laura Cronau                  Aquarijn               1:06.26 9900742    1:04.57           
 27. Fabinne Boertje              de Zeehond '73         1:01.61 0000370    1:04.62 FJ 1      
 28. Terri Out                     de Zeehond '73         1:03.88 0000026    1:04.62 FJ 2      
 29. Stephanie Wouters             Njord                    51.27 0000952    1:06.03           
 30. Bo De Preter                  Heistse Zwemclub Ard   1:15.15            1:07.43           
 31. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:09.51 9900788    1:07.48           
 32. Elise Quak                    de Zeehond '73         1:02.07 9900706    1:07.78           
 33. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         1:12.11 0000426    1:08.24           
 DIS Fabinne Michielsen           De Schelde             1:28.00 0001302    1:06.12           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Melanie Franssens             De Schelde             1:02.86 9902242                      
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib               58.00 9902294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Meisjes, 50m schoolslag                   meisjes 1997-1998
06-07-2008 - 11:58                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te     41.27              40.08           
  2. Senna Pols                    de Zeehond '73           43.25 9700012      41.49           
  3. Denise Schulpen               Aquarijn                 43.86 9700158      42.41           
  4. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma     43.06 ChThN/29     42.65           
  5. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio     45.34              42.81           
  6. Morgane meunier               Royal Ostend Swimmin     45.05              43.80           
  7. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W     44.12 1948         43.87           
  8. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           45.28 9700032      44.02           
  9. Karen bourgois                Royal Ostend Swimmin     46.31              44.25           
 10. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni     45.63 LSVZ/164     44.78           
 11. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        46.71 9701374      45.28           
 12. Carlijn Viering               De Waalstroom            44.16 9701142      45.41           
 13. Silke Voets                   LiZV                     46.95 LIZV/025     45.53           
 14. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve        47.27 NCH/253/     46.34 FJ 1      
 15. Renske Wold                   zpc Maarkel              46.47 9700312      46.34 FJ 2      
 16. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio     51.22              46.43           
 17. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               47.30 9700540      46.48           
 18. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              49.82 9702982      46.67           
 19. Jolle Savelberg              Eurode KZC               50.99 9702464      46.75           
 20. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio     48.25              46.85           
 21. Sophie v.d. Broek             ZV Kerkdriel             47.60 9700028      47.05           
 22. Larissa Menve                Flanders Inter Regio     49.40              47.14           
 23. Shania Haenen                 Eurode KZC               49.22 9802528      47.22           
 24. Lucy Jager                    TZC Vahalis              51.23 9800944      47.37           
 25. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              51.54 9703310      47.89           
 26. Franne Tack                   Flanders Inter Regio     52.60              48.39           
 27. Jinte Worsteling              De Houtrib               50.29 9801844      48.75           
 28. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist           52.45 9702290      48.81           
 29. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               49.91 9800172      49.03           
 30. Xandra Blaauw                 Njord                    49.38 9702010      49.08           
 31. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio     52.26              49.58           
 32. Petra Vis                     ZVH                      50.54 9801240      49.59           
 33. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni     49.18 LSVZ/145     49.70           
 34. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te     50.73              49.84           
 35. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve        53.54 NCH/268/     49.97           
 35. Sien Himpe                    Koninklijke Waregems     52.25 WZC/230/     49.97           
 37. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma     52.00 ChThN/27     50.45           
 38. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis              49.01 9700808      50.49           
 39. Janina Beckers                Eurode KZC               51.23 9800574      50.50           
 40. Jolijn Miedema                Njord                    50.29 9801552      50.69           
 41. Claudia de Buck               De Schelde               53.13 9801810      50.70           
 42. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W     54.60 1963         50.79           
 43. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard     53.48              50.81           
 44. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni     51.08 LSVZ/184     51.31           
 45. Beau vd Jagt                  Alkemade                 50.89 9702696      51.58           
 46. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           57.54 9801794      51.95           
 47. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel              50.80 9800236      52.45           
 48. Delphine baeckelandt          Royal Ostend Swimmin     52.00              52.86           
 49. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              57.86 9801934      52.95           
 50. Rachelle van Rooij            Njord                    55.51 9801560      53.08 FJ 1      
 51. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio     55.43              53.08 FJ 2      
 52. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio     55.10              53.34           
 53. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist           57.19 9800020      53.78           
 54. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           52.10 9800304      54.25           
 55. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard     55.64              54.63           
 56. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni     55.22 LSVZ/182     55.99           
 57. Bo van Ieperen                Arethusa                 56.82 9802720      56.23           
 58. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             53.28 9700030      56.45           
 59. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 57.16 9702398      56.47           
 60. Ylana van Amsterdam           Alkemade               1:02.98 9800680      56.79           
 61. Diewke Redeker                zpc Maarkel              56.56 9700314      57.11           
 62. Tess Heemskerk                Alkemade               1:06.79 9800682      58.13           
 63. Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins     59.17 9701842      58.18           
 64. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard     59.24              58.98 FJ 1      
 65. Lisa van den Dungen           Zeester Meerval        1:03.07 9703132      58.98 FJ 2      
 66. Nora Pool                     De Schelde             1:07.00 9803576      59.64           
 67. Samantha Valken               Zwemclub Zeist         1:03.23 9802306    1:03.79           
 68. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         1:15.54 9801080    1:20.49           
 DIS Meno van Hooff                TZC Vahalis              50.07 9702662      49.18           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
 DIS Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede           56.16 9801752      54.02           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Krista Kapp                  Watervrienden Den Bo   1:03.30 972056                       
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W   1:02.00 1952                         
AFGE Vivian van Wijk               TZC Vahalis              54.13 9702142                      
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib               52.57 9803264                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Jongens, 100m rugslag                    Jongens 1999-2000
06-07-2008 - 12:16                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio   1:42.90            1:42.12           
  2. Kyle Van Limbergen            Overpeltse ZwemVeren   1:50.14 OZV/213/   1:44.07           
  3. Rino Krijic                   TZC Vahalis            1:51.67 9900533    1:48.59           
  4. Siebe Tack                    Flanders Inter Regio   1:56.78            1:53.92           
  5. Jasper Konijnenberg           Cercle de Natation W   2:13.00 4051       2:04.21           
  6. Jerry Gaudront                Cercle de Natation W   2:15.00 4145       2:06.16           
  7. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         2:17.13 0000625    2:20.54           
AFGE Greg Diederich                Cercle de Natation W   1:59.00 1980                         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m rugslag                    jongens 1997-1998
06-07-2008 - 12:18                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te   1:21.97            1:18.45           
  2. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma   1:21.08 ChThN/28   1:19.06           
  3. Floris Kotterink              WVZ                    1:21.72 9800199    1:21.25           
  4. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni   1:23.36 LSVZ/146   1:24.08           
  5. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te   1:30.46            1:24.70           
  6. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni   1:28.72 LSVZ/167   1:27.12           
  7. Simon Geelen                  Overpeltse ZwemVeren   1:32.67 OZV/202/   1:29.45           
  8. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve      2:10.08 NCH/269/   1:29.48           
  9. Thom Allonsius                De Schelde             1:30.98 9702355    1:30.45           
 10. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio   1:31.68            1:31.39           
 11. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio   1:31.84            1:31.49           
 12. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio   1:33.80            1:31.54           
 13. Phillipe Jammaer              Overpeltse ZwemVeren   1:32.04 OZV/211/   1:31.57           
 14. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:29.90 9702965    1:31.68           
 15. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te   1:34.34            1:31.70           
 16. William Vandermaesen          Brabant East Swim Te   1:48.00            1:33.85           
 17. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:39.16 9800995    1:35.12           
 18. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma   1:34.32 ChThN/33   1:35.48           
 19. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:32.26 9800011    1:35.97           
 20. Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard   1:44.16            1:36.12           
 21. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio   1:32.12            1:37.06           
 22. Jordy Severins                Eurode KZC             1:34.13 9800559    1:37.29           
 23. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:33.55 9700859    1:37.70           
 24. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni   1:39.48 LSVZ/166   1:38.11           
 25. Tim Bredenhof                 Aquarijn               1:44.81 9702243    1:39.57           
 26. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te   1:51.36            1:39.84           
 27. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni   1:38.45 LSVZ/187   1:40.29           
 28. Sybren Kappert                zpc Maarkel            1:48.02 9801481    1:40.77           
 29. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio   1:37.91            1:41.16           
 30. Jasper Slobbe                 Patrick                1:45.28 9700435    1:41.42           
 31. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:34.72 9800635    1:41.81           
 32. Fabian Boer                   De Houtrib             1:39.51 9800509    1:42.00           
 33. Kenneth Luys                  Overpeltse ZwemVeren   1:48.48 OZV/205/   1:42.10           
 34. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:41.40 9802041    1:44.73           
 35. Gilles Derie                  Koninklijke Waregems   1:47.80 WZC/235/   1:46.39           
 36. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:45.13            1:47.26           
 37. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         2:07.26 9800383    1:51.37           
 38. Niels Kwadijk                 Zwemclub Zeist         1:51.37 9701617    1:54.36           
 39. Eddy Neggers                  Njord                  1:55.13 9701161    1:56.70           
 40. Steven Pauw                   De Albatros            2:07.26 9701817    1:57.10           
 41. Peter Kaemingk                Zwemclub Zeist         2:24.60 9801133    1:59.11           
 42. Christophe Feller             Cercle de Natation W   2:20.00 1956       2:26.16           
 DIS Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         1:55.97 9702285                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te   1:29.94            1:29.73           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Emiel Duyvejonck              Koninklijke Waregems   1:38.92 WZC/233/   1:34.02           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Joni Laceur                   Landense Sportvereni   1:43.81 LSVZ/183   1:42.28           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Meisjes, 100m rugslag                    meisjes 1999-2000
06-07-2008 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:29.96 9900856    1:31.24           
  2. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:37.04            1:34.45           
  3. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:39.27 9901388    1:39.58           
  4. Sophie Schagen                De Houtrib             1:53.00 9902218    1:40.15           
  5. Vivian v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel           1:33.41 9900310    1:40.95           
  6. Shayenne Jacoby               Cercle de Natation W   2:00.00 1988       1:43.55           
  7. Marit van der Lee             Zeester Meerval        1:39.93 9900466    1:44.07           
  8. Lara Van Avondt               Heistse Zwemclub Ard   1:58.96            1:45.25           
  9. Josephine Buysse              Flanders Inter Regio   1:36.62            1:46.00           
 10. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio   1:53.00            1:46.20           
 11. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:45.82 9900438    1:46.64           
 12. Josse Marsman                 Njord                  1:45.42 0000722    1:47.12           
 13. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   2:03.63            1:47.64           
 14. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   2:12.00            1:47.86           
 15. Romy van de Kop               TZC Vahalis            2:02.39 9900912    1:48.02           
 16. Senna Lindenberg              De Krabben             1:51.92 9900738    1:50.00           
 17. Jessie Stegeman               zpc Maarkel            1:59.00 9901176    1:55.22           
 18. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         2:14.42 9900988    2:01.50           
 19. Melissa van Aken              De Waalstroom          2:02.36 9900060    2:03.58           
 20. Terri Out                     de Zeehond '73         2:07.74 0000026    2:06.47           
 21. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:12.15 9900788    2:08.20           
 22. Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist         2:00.00 9900624    2:09.66           
 23. Laura Cronau                  Aquarijn                    NT 9900742    2:14.18           
 24. Simone v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel           2:13.94 0000198    2:22.02           
 25. Elise Quak                    de Zeehond '73         2:09.88 9900706    2:23.76           
 26. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         2:12.59 9901932    2:24.52           
 27. Marijke Kaemingk              Zwemclub Zeist         2:20.00 0000426    2:36.95           
 DIS Fabinne Boertje              de Zeehond '73         2:07.64 0000370    2:17.95           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib             1:54.00 9902294                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Meisjes, 100m rugslag                    meisjes 1997-1998
06-07-2008 - 14:11                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:17.95 9700158    1:16.66           
  2. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma   1:22.49 ChThN/29   1:22.95           
  3. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W   1:27.52 1948       1:24.42           
  4. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:25.67 9701612    1:26.18           
  5. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te   1:25.94            1:26.42           
  6. Laura Schoeman                E Z C Enschede         1:27.29 9702282    1:27.36           
  7. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:31.50 9701142    1:27.46           
  8. Silke Voets                   LiZV                   1:37.43 LIZV/025   1:28.36           
  9. Renske Wold                   zpc Maarkel            1:36.45 9700312    1:28.84           
 10. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:27.99 9702982    1:29.07           
 11. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio   1:33.62            1:29.08           
 12. Nadien van Lang               Njord                  1:29.28 9702012    1:29.26           
 13. Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve      1:31.23 NCH/268/   1:29.51           
 14. Charlotte van Hertem          Overpeltse ZwemVeren   1:36.97 OZV/207/   1:30.29           
 15. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:27.73 9700012    1:30.69           
 16. Lynn Mertens                  Cercle de Natation W   1:38.67 1963       1:31.67           
 17. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:39.11 9702662    1:32.55           
 18. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni   1:32.51 LSVZ/164   1:32.86           
 19. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:36.94 9700032    1:32.94           
 20. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib             1:32.51 9800172    1:33.86           
 21. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)      1:30.09 9701374    1:34.57           
 22. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:44.10 9703310    1:34.93           
 23. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio   1:35.32            1:35.19           
 24. Xandra Blaauw                 Njord                  1:31.78 9702010    1:35.41           
 25. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel            1:36.66 9800236    1:35.76           
 26. Jinte Worsteling              De Houtrib             1:33.54 9801844    1:36.10           
 27. Sien Himpe                    Koninklijke Waregems   1:41.23 WZC/230/   1:36.16           
 28. Kim van der Heijden           Njord                  1:36.83 9700662    1:37.08           
 29. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio   1:45.15            1:37.18           
 30. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC             1:31.63 9700540    1:37.67           
 31. Lucy Jager                    TZC Vahalis            1:31.15 9800944    1:37.82           
 32. Jolle Savelberg              Eurode KZC             1:40.12 9702464    1:38.07           
 33. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:45.10 9801934    1:38.13           
 34. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve      1:49.52 NCH/253/   1:38.76           
 35. Janina Beckers                Eurode KZC             1:40.68 9800574    1:39.92           
 36. Beau vd Jagt                  Alkemade               2:21.00 9702696    1:40.10           
 37. Robinn Van Mierloo            Overpeltse ZwemVeren   1:45.53 OZV/210/   1:40.26           
 38. Jessie Lambrecht              Landense Sportvereni   1:44.00 LSVZ/182   1:40.79           
 39. Rany Vandendorpe              Landense Sportvereni   1:44.63 LSVZ/184   1:41.29           
 40. Shannon Mommersteeg           Aquarijn               1:33.81 9702398    1:41.64           
 41. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma   1:45.79 ChThN/27   1:42.04           
 42. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio   1:45.20            1:42.16           
 43. Anne van de Loo               Arethusa               1:41.97 9800628    1:42.20           
 44. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel           1:37.75 9700030    1:42.57           
 45. Larissa Menve                Flanders Inter Regio   1:44.02            1:43.67           
 46. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis            1:39.95 9700808    1:43.82           
 47. Bie Vanmeerbeek               Brabant East Swim Te   1:41.44            1:44.07           
 48. Femke De Preter               Heistse Zwemclub Ard   1:40.37            1:44.30           
 49. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:50.81 9802528    1:45.36           
 50. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         1:43.96 9801794    1:45.77           
 51. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:45.21 9800304    1:46.13           
 52. Cheyenne Vlot                 ZVH                    1:44.48 9702986    1:48.70           
 53. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio   1:53.54            1:49.02           
 54. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:47.50            1:49.43           
 55. Tess Heemskerk                Alkemade               2:05.95 9800682    1:50.31           
 56. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist         1:58.31 9800020    1:51.36           
 57. Louise Bakker                 ZVH                    2:22.00 9702984    1:52.84           
 58. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio   1:50.01            1:54.23           
 59. Fien Volkaerts                Heistse Zwemclub Ard   1:47.92            1:54.42           
 60. Franne Tack                   Flanders Inter Regio   1:49.27            1:55.97           
 61. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni   2:06.90 LSVZ/145   1:57.13           
 62. Bo van Ieperen                Arethusa               1:56.26 9802720    1:58.61           
 63. Samantha Valken               Zwemclub Zeist         1:58.69 9802306    1:59.31           
 64. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist         2:03.34 9702290    2:01.34           
 65. Diewke Redeker                zpc Maarkel            2:20.70 9700314    2:02.15           
 66. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         2:14.64 9801080    2:02.48           
 67. Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins   2:08.29 9701842    2:02.99           
AFGE Jolijn Miedema                Njord                  1:46.19 9801552                      
AFGE Mara Cordewener               Cercle de Natation W   1:47.36 1952                         
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib             1:53.00 9803264                      
AFGE Vivian van Wijk               TZC Vahalis            1:45.86 9702142                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Jongens, 50m schoolslag                   Jongens 1999-2000
06-07-2008 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     51.21              48.41           
  2. Djurre Stoov                 Zeester Meerval          55.00 9901555      49.76           
  3. Daaf vd Geest                 Alkemade                 55.09 9900315      51.39           
  4. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio     54.16              51.92           
  5. Jacek Lemieszka               De Schelde               52.20 9901377      52.39           
  6. Siebe Tack                    Flanders Inter Regio     54.10              52.69           
  7. Rino Krijic                   TZC Vahalis            1:01.08 9900533      59.30           
  8. Roel Slobbe                   Patrick                1:02.56 9901287    1:00.32           
  9. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         1:01.94 0000625    1:01.06           
 10. Max Hagen                     de Zeehond '73         1:09.83 9900973    1:02.69           
 11. Teun de Pooter                De Schelde             1:05.00 9901715    1:04.67           
 12. Jasper Konijnenberg           Cercle de Natation W   1:06.48 4051       1:05.60           
 13. Jerry Gaudront                Cercle de Natation W   1:06.52 4145       1:05.82           
 14. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:07.88 0000007    1:08.94           
 15. Ben Mertens                   Cercle de Natation W   1:11.25 1825       1:09.36           
 16. Hidde Zwaal                   Watervrienden Den Bo   1:15.00 002044     1:21.73           
AFGE Greg Diederich                Cercle de Natation W     55.53 1980                         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                     Jongens, 50m schoolslag                   jongens 1997-1998
06-07-2008 - 14:41                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni     41.66 LSVZ/146     41.60           
  2. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio     43.46              42.08           
  3. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni     43.88 LSVZ/167     42.32           
  4. Floris Kotterink              WVZ                      44.00 9800199      43.14           
  5. Remco van Velzen              de Zeehond '73           47.50 9800011      46.90           
  6. Thom Allonsius                De Schelde               50.74 9702355      46.98           
  7. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen           48.22 9702965      47.07 FJ 1      
  8. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio     50.42              47.07 FJ 2      
  9. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma     47.54 ChThN/28     47.10           
 10. Jordy Severins                Eurode KZC               50.90 9800559      48.04           
 11. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio     51.63              48.98           
 12. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio     51.80              49.03           
 13. Michael den Oudsten           Aquarijn                 50.31 9703181      49.05           
 14. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te     53.46              49.16           
 15. Emiel Duyvejonck              Koninklijke Waregems     46.31 WZC/233/     49.41           
 16. Joshua Verkuil                Aquarijn                 47.59 9700859      49.51           
 17. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma     54.32 ChThN/33     49.74           
 18. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni     49.70 LSVZ/187     49.95           
 19. Stefan van de Wijdeven        Njord                    51.86 9800995      50.86           
 20. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio     52.24              51.16           
 21. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist           51.00 9702285      51.57           
 22. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve        55.36 NCH/269/     52.01           
 23. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni     55.48 LSVZ/166     52.31           
 24. Fabian Boer                   De Houtrib               51.95 9800509      52.89           
 25. Sybren Kappert                zpc Maarkel              56.54 9801481      53.02           
 26. Tim Bredenhof                 Aquarijn                 54.58 9702243      53.07           
 27. Fabian van Beek               Zegenwerp                52.72 9800635      53.27           
 28. Vincent de Vos                De Schelde               53.42 9703051      53.67           
 29. Thijs van Tol                 Alkemade                 55.90 9702325      53.70           
 30. Quinten de Putter             De Schelde               53.06 9702675      54.40           
 31. Joni Laceur                   Landense Sportvereni     53.16 LSVZ/183     54.87           
 32. Gilles Derie                  Koninklijke Waregems     51.60 WZC/235/     55.03           
 33. Romano de Bruijne             De Schelde               58.17 9802417      57.01           
 34. Niels Kwadijk                 Zwemclub Zeist           55.50 9701617      57.73           
 35. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         1:07.74 9800383      58.93           
 36. Steven Pauw                   De Albatros              59.95 9701817      59.45           
 37. Geworg Galstjan               Arethusa               1:04.06 9802445    1:03.67           
 DIS William Vandermaesen          Brabant East Swim Te     51.03              47.32           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Tim Spaans                    ZV Vlaardingen           53.08 9802041      52.44           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:07.32 9802563    1:05.30           
        SL - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Eddy Neggers                  Njord                    53.08 9701161                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Meisjes, 50m vlinderslag                   meisjes 1999-2000
06-07-2008 - 14:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard     54.42              43.00           
  2. Vivian v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel             43.17 9900310      44.78           
  3. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                51.34 9900992      45.69           
  4. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              44.70 9901388      49.60           
  5. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              48.06 9900856      49.86           
  6. Margot Van Heghe              Flanders Inter Regio   1:02.60              50.57           
  7. Evy Thys-Goossens             Flanders Inter Regio     57.61              53.58           
  8. Margot Schouttetens           Koninklijke Waregems     55.41 WZC/236/     55.25           
  9. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:00.00 0000614      55.90           
 10. Senna Lindenberg              De Krabben               47.06 9900738      56.24           
 11. Simone v.d. Wolfshaar         ZV Kerkdriel             56.86 0000198      56.73           
 12. Josse Marsman                 Njord                  1:31.00 0000722      57.51           
 13. Sophie Schagen                De Houtrib               58.00 9902218      57.87           
 14. Jody Savelberg                Eurode KZC               58.83 9900438      58.32           
 15. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:03.36 9900912      58.82           
 16. Jessie Stegeman               zpc Maarkel              59.00 9901176      59.62           
 17. Marit van der Lee             Zeester Meerval          55.54 9900466    1:01.83           
 18. Robin van den Dungen          Zeester Meerval          59.47 0000472    1:01.88           
 19. Laura Cronau                  Aquarijn               1:05.26 9900742    1:11.25           
 20. Joekie Kaemingk               Zwemclub Zeist         1:05.81 9900988    1:11.66           
 21. Melissa van Aken              De Waalstroom          1:01.73 9900060    1:13.16           
 DIS Josephine Buysse              Flanders Inter Regio     55.89              57.44           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Meike Kwadijk                 Zwemclub Zeist         1:05.08 9900624    1:12.84           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Stephanie Wouters             Njord                  1:32.00 0000952    1:18.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:15.00 0100146    1:24.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Katleigh Oosthuizen           De Houtrib               56.00 9902294                      
AFGE Charlotte Allonsius           De Schelde             1:30.00 9901361                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                    Meisjes, 50m vlinderslag                   meisjes 1997-1998
06-07-2008 - 14:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mendy de Rooi                 De Houtrib               35.54 9700780      35.26           
  2. Denise Schulpen               Aquarijn                 34.36 9700158      35.29           
  3. Sophie v.d. Broek             ZV Kerkdriel             38.58 9700028      35.38           
  4. Marine Harze                  Chaudfontaine Therma     37.48 ChThN/29     35.67           
  5. Tess Tjokrodikromo            De Houtrib               36.40 9800172      38.96           
  6. Jennifer Diederich            Cercle de Natation W     39.44 1948         40.16           
  7. Celine De Jaegher             Brabant East Swim Te     40.81              40.74           
  8. Shannon Mommersteeg           Aquarijn                 39.34 9702398      42.11           
  9. Janina Beckers                Eurode KZC               44.41 9800574      42.22           
 10. Naomi Euwes                   Noord Limburg(SG)        44.23 9701374      42.29           
 11. Maeva Guillaume               Flanders Inter Regio     45.74              42.48           
 12. Cheyenne Vlot                 ZVH                      44.81 9702986      42.70           
 13. Nadien van Lang               Njord                    41.97 9702012      42.79           
 14. Carlijn Viering               De Waalstroom            41.50 9701142      42.88           
 15. Sien Himpe                    Koninklijke Waregems     42.63 WZC/230/     43.41           
 16. Jolle Savelberg              Eurode KZC               45.20 9702464      43.86           
 17. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              46.17 9702982      44.21           
 18. Lindsay Droesbeke             Flanders Inter Regio     44.69              44.45           
 19. Charlotte Van den Bossche     Flanders Inter Regio     42.41              44.92           
 20. Leatitia Jaquet               Nautic Club Herve        46.36 NCH/253/     45.41           
 21. Meno van Hooff                TZC Vahalis              48.53 9702662      45.57           
 22. Shania Haenen                 Eurode KZC               44.84 9802528      45.80           
 23. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             48.02 9700030      45.84           
 24. Silke Voets                   LiZV                     50.82 LIZV/025     46.20           
 25. Renske Wold                   zpc Maarkel              46.00 9700312      46.40           
 26. Marie Marechal                Chaudfontaine Therma     49.10 ChThN/27     46.47           
 27. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              46.66 9702556      46.51           
 28. Kim van der Heijden           Njord                    46.65 9700662      46.77           
 29. Evelien De Maeyer             Landense Sportvereni     46.07 LSVZ/164     47.64           
 30. Sterre Mooiweer               zpc Maarkel              49.42 9800236      48.00           
 31. Jinte Worsteling              De Houtrib               49.22 9801844      48.48           
 32. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              58.00 9801934      48.51           
 33. Desteny Karssenmakers         Eurode KZC               49.43 9700540      48.96           
 34. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              57.98 9703310      49.08           
 35. Chiara Vanhove                Flanders Inter Regio     52.47              50.72           
 36. Lucy Jager                    TZC Vahalis              51.02 9800944      50.89           
 37. Claire van den Berg           Zeester Meerval          49.92 9800752      51.23           
 38. Claudia de Buck               De Schelde               56.18 9801810      51.32           
 39. Larissa Menve                Flanders Inter Regio     50.98              51.60           
 40. Lisa van den Dungen           Zeester Meerval          51.59 9703132      51.91           
 41. Yvette Pruijn                 TZC Vahalis              50.89 9700808      52.42           
 42. Laurien Stroobants            Landense Sportvereni     51.30 LSVZ/145     53.31           
 43. Rachelle van Rooij            Njord                    55.94 9801560      53.74           
 44. Louise Bakker                 ZVH                      55.54 9702984      53.92           
 45. Petra Vis                     ZVH                      50.44 9801240      54.26           
 46. Ylana van Amsterdam           Alkemade                    NT 9800680      55.11           
 47. Lana Wagemaker                zv Dorestad Dolphins   1:00.55 9701842      56.24           
 48. Eline Vyncke                  Flanders Inter Regio     54.16              57.16           
 49. Lisanne Jongedijk             E Z C Enschede           55.96 9801752      57.70           
 50. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist           58.11 9801794      58.02           
 51. Tess Heemskerk                Alkemade               1:01.39 9800682      58.12           
 52. Laura Steenbeek               Zwemclub Zeist           55.27 9800020      58.27           
 53. Naomi De Noble                Flanders Inter Regio     58.50              58.92           
 54. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         1:07.45 9801080    1:00.95           
 55. Eva Allewelt                  Zwemclub Zeist         1:05.35 9702290    1:01.06           
 DIS Mathilde Timsonet             Nautic Club Herve        40.76 NCH/268/     41.92           
        VI - Met n hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Vivian van Wijk               TZC Vahalis              57.86 9702142                      
AFGE Kristen Oosthuizen            De Houtrib               59.00 9803264                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                    Jongens, 100m vrije slag                   Jongens 1999-2000
06-07-2008 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard   1:25.78            1:22.04           
  2. Jari Fraikin                  Flanders Inter Regio   1:31.82            1:27.43           
  3. Rino Krijic                   TZC Vahalis            1:25.47 9900533    1:27.96           
  4. Kyle Van Limbergen            Overpeltse ZwemVeren   1:35.64 OZV/213/   1:28.36           
  5. Roel Slobbe                   Patrick                2:03.00 9901287    1:37.48           
  6. Daaf vd Geest                 Alkemade               2:02.23 9900315    1:53.38           
  7. Otto Pranger                  de Zeehond '73         2:00.36 0000007    1:58.63           
  8. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         2:04.00 0000625    1:59.82           
NG.Z Siebe Tack                    Flanders Inter Regio   1:50.20                              
AFGE Greg Diederich                Cercle de Natation W   1:49.56 1980                         



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                    Jongens, 100m vrije slag                   jongens 1997-1998
06-07-2008 - 15:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dries Vangoetsenhoven         Landense Sportvereni   1:07.20 LSVZ/146   1:09.27           
  2. Kevin Vandermaesen            Brabant East Swim Te   1:10.51            1:10.26           
  3. Sjoerd van de Oord            ZV Kerkdriel           1:12.78 9700267    1:10.95           
  4. Floris Kotterink              WVZ                    1:10.35 9800199    1:11.70           
  5. Romain Iemmolo                Chaudfontaine Therma   1:11.99 ChThN/28   1:13.45           
  6. Jordy Severins                Eurode KZC             1:14.70 9800559    1:15.32           
  7. Raf Sevenants                 Brabant East Swim Te   1:24.29            1:17.26           
  8. Simon Geelen                  Overpeltse ZwemVeren   1:19.46 OZV/202/   1:17.28           
  9. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:15.24 9800011    1:17.79           
 10. Guillaume Defourny            Nautic Club Herve      1:20.34 NCH/269/   1:18.06           
 11. Vincent Ranallo               Landense Sportvereni   1:16.80 LSVZ/167   1:18.83           
 12. Shaun Saveyn                  Flanders Inter Regio   1:17.46            1:19.39           
 13. Emiel Duyvejonck              Koninklijke Waregems   1:18.67 WZC/233/   1:19.64           
 14. Phillipe Jammaer              Overpeltse ZwemVeren   1:21.23 OZV/211/   1:19.80           
 15. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:18.92 9702965    1:20.26           
 16. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:18.50 9700859    1:20.80           
 17. Steffen Vanderdonkt           Brabant East Swim Te   1:22.58            1:20.83           
 18. Brent Gibbs                   Heistse Zwemclub Ard   1:18.18            1:21.04           
 19. Bertrand Noureddine           Chaudfontaine Therma   1:20.95 ChThN/33   1:21.15           
 20. Emiel Wauters                 Brabant East Swim Te   1:20.55            1:21.40           
 21. Ben Depaepe                   Flanders Inter Regio   1:23.23            1:21.54           
 22. Niels De Coninck              Flanders Inter Regio   1:22.45            1:22.20           
 23. Robert-Jan Bosloirs           Landense Sportvereni   1:25.89 LSVZ/166   1:23.49           
 24. Jasper Slobbe                 Patrick                1:27.26 9700435    1:24.32           
 25. Tim Bredenhof                 Aquarijn               1:23.28 9702243    1:24.58           
 26. Keano De Vos                  Flanders Inter Regio   1:26.23            1:25.06           
 27. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:26.37 9703181    1:25.63           
 28. Mattias Vandecauter           Brabant East Swim Te   1:27.81            1:25.80           
 29. Martin Bogaerts               Landense Sportvereni   1:28.00 LSVZ/187   1:26.10           
 30. Joni Laceur                   Landense Sportvereni   1:26.54 LSVZ/183   1:26.23           
 31. William Vandermaesen          Brabant East Swim Te   1:24.13            1:26.64           
 32. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:27.15 9800995    1:27.66           
 33. Thom Allonsius                De Schelde             1:22.00 9702355    1:27.91           
 34. Fabian Boer                   De Houtrib             1:23.67 9800509    1:28.29           
 35. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:27.66 9800635    1:28.82           
 36. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:28.72            1:29.00           
 37. Kenneth Luys                  Overpeltse ZwemVeren   1:36.47 OZV/205/   1:30.05           
 38. Sybren Kappert                zpc Maarkel            1:35.20 9801481    1:30.39           
 39. Bas Giezeman                  Zwemclub Zeist         1:30.52 9702285    1:30.94           
 40. Quinten de Putter             De Schelde             1:26.13 9702675    1:30.95           
 41. Gilles Derie                  Koninklijke Waregems   1:31.53 WZC/235/   1:32.92           
 42. Matthias Van Hamme            Flanders Inter Regio   1:30.52            1:33.61           
 43. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen         1:29.46 9802041    1:35.38           
 44. Vincent de Vos                De Schelde             1:38.38 9703051    1:39.30           
 45. Steven Pauw                   De Albatros            1:41.71 9701817    1:40.84           
 46. Jesse Haaksman                Zwemclub Zeist         1:56.11 9800383    1:41.91           
 47. Niels Kwadijk                 Zwemclub Zeist         1:44.64 9701617    1:48.00           
 48. Peter Kaemingk                Zwemclub Zeist         2:06.98 9801133    1:58.07           
 49. Christophe Feller             Cercle de Natation W   2:12.00 1956       2:19.99           
AFGE Eddy Neggers                  Njord                  1:49.75 9701161                      



Splash Meet Manager 2007Registered to KNZB