LAC Wedstrijd
Zaandam (NED),    9.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 100m wisselslag, Mix Minoren 3 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 3. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 4. Dames, 300m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 300m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Alle, 300m vrije slag, Mix Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 Junioren 1    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 1500m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 1500m vrije slag, alg. leeftijdsgroep


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                         Alle, 100m wisselslag                 Mix Minoren 3 en later
9-12-2007 - 13:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn de RUITER             9900091   ZV Aquarius              1:49.84     1:44.62       
          1:44.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Junioren 1 en later
9-12-2007 - 13:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lola HOLSBOER                 9601554   De Zeeschuimers          1:27.82     1:22.27       
          1:22.27
    2.  Irene TEUFER                  9602340   OEZA                     1:19.78     1:22.60       
          1:22.60
    3.  Marit VISSCHER                9600004   DAW-Finenzo              1:25.18     1:26.62       
          1:26.62
    4.  Laura STOKX                   9601510   DAW-Finenzo              1:25.18     1:27.29       
          1:27.29
    5.  Sophie PADT                   9601514   DAW-Finenzo              1:27.45     1:28.44       
          1:28.44
    6.  Caitlin SMITH                 9701100   De Zeeschuimers          1:33.73     1:32.39       
          1:32.39
    7.  Renee v.d. BRINK              9602732   Noordkop-Zeemacht SG     1:33.51     1:33.38       
          1:33.38
    8.  Iranila PATTIPILOHY           9605230   De Dolfijn                    NT     1:34.88       
          1:34.88
    9.  Chantal BEYER                 9700884   HPC                      1:42.79     1:42.08       
          1:42.08
   DIS  Rhea |Ilse SCHOKKER           9603130   De Dolfijn                    NT     1:39.51  RH   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:39.51



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 100m wisselslag           Jongens Minioren 6 en later
9-12-2007 - 13:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Thierry FELD                  9601185   Z.V.Hoorn-Aurik          1:52.00     1:21.52       
          1:21.52
    2.  Joost BOERS                   9600497   Noordkop-Zeemacht SG     1:28.65     1:27.06       
          1:27.06
    3.  Ruben SAP                     9601145   A.Z.V.D.                 1:31.06     1:30.53       
          1:30.53
    4.  David van GROEN               9701341   HPC                      1:31.87     1:33.14       
          1:33.14
    5.  Lars van der VELDEN           9800175   DAW-Finenzo              1:35.71     1:33.37       
          1:33.37
    6.  Martijn FALK                  9601457   DAW-Finenzo              1:39.42     1:46.37       
          1:46.37
   DIS  Kjeld VERHAGE                 9702637   DAW-Finenzo              1:53.47     1:49.24  RH   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:49.24
   DIS  Frank DEKKER                  9801155   DAW-Finenzo              1:58.79     1:51.44  VC+RH
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:51.44



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 300m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
9-12-2007 - 13:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jamie de JONG                 9300898   De Dolfijn               4:07.86     4:05.48       
          4:05.48
    2.  Shelley de BOER               9302840   Zaanstad (SG)            4:14.98     4:13.24       
            34.10  4:13.24
    3.  Rosanne PADT                  9501582   DAW-Finenzo                   NT     4:20.60       
            34.59  4:20.60
    4.  Laura OOTES                   9201340   De Dolfijn               4:14.82     4:20.97       
            35.96  4:20.97
    5.  Daisy KONING                  95000314  De Zeeschuimers               NT     4:23.92       
          4:23.92
    6.  Dieuwertje JORINK             9302306   DAW-Finenzo              4:40.10     4:24.07       
            34.18  4:24.07
    7.  Ilona EVERSDIJK               9200536   De Otters Het Gooi       4:26.40     4:27.72  FJ 1 
          4:27.72
    8.  Evelien KOK                   9002028   A.Z.V.D.                 4:13.23     4:27.72  FJ 2 
            35.48  4:27.72
    9.  DaniŽlle de GROOT             9303868   OEZA                     4:30.30     4:29.29       
          4:29.29
   10.  Davina van PERGE              9503786   DAW-Finenzo                   NT     4:31.11       
            43.91  4:31.11
   11.  Sanne ESSERS                  9100912   OEZA                     4:22.14     4:31.53       
            34.97  4:31.53
   12.  Desiree REEKERS               9303474   De Otters Het Gooi       4:36.12     4:34.08       
          4:34.08
   13.  Ilse van NIEKERK              9406180   DAW-Finenzo              4:50.46     4:38.12  FJ 1 
          4:38.12
   14.  Romy WILLEMSEN                9303982   A.Z.V.D.                 4:36.11     4:38.12  FJ 2 
          4:38.12
   15.  Mandy VERHAGE                 9501382   DAW-Finenzo                   NT     4:44.52       
          4:44.52
   16.  Channe NOORT                  8605032   De Reuring                    NT     4:49.19       
            41.96  4:49.19
   17.  Esther BEERLING               8400120   A.Z.V.D.                      NT     4:51.42       
            42.08  4:51.42
   18.  Nina JOOSTEN                  9403518   A.Z.V.D.                      NT     4:52.36       
            41.57  4:52.36
   DIS  Danique MALLON                9402114   OEZA                          NT     4:31.54  SK   
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          4:31.54
   DIS  Laura van der VEEN            9404090   A.Z.V.D.                      NT     5:00.94  RH   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          5:00.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 300m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
9-12-2007 - 13:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn               3:37.02     3:36.52       
          3:36.52
    2.  Paul OUDENDIJK                8101287   OEZA                     3:52.00     3:44.15       
          3:44.15
    3.  Dennis OVERHAGE               9002223   De Otters Het Gooi       3:45.00     3:45.47       
            29.92  3:45.47
    4.  Martijn BUTTER                7900231   OEZA                     3:50.00     3:53.07       
            33.97  3:53.07
    5.  Fred SMINK                    9104519   De Otters Het Gooi       3:57.11     3:54.30       
            32.18  3:54.30
    6.  Jory van der GRACHT           8701097   OEZA                     4:04.61     3:55.36       
          3:55.36
    7.  Quintin TRAUSEL               8703403   A.Z.V.D.                 3:59.63     3:55.74       
          3:55.74
    8.  Joey STOKX                    9301251   DAW-Finenzo              4:20.01     4:03.44       
            32.07  4:03.44
    9.  Jorrick DRUYVEN               9400507   OEZA                     4:03.25     4:06.02       
          4:06.02
   10.  Reinier WILLEMSEN             9005177   A.Z.V.D.                 4:13.03     4:17.25       
            34.16  4:17.25
   11.  Barry KLEIJNE                 9300661   OEZA                     4:30.00     4:25.07       
            37.07  4:25.07
   12.  Arno STAP                     6100575   LZ 1886-KartoenZ         4:35.29     4:27.07       
          4:27.07
   13.  Rico ROELS                    9403119   DAW-Finenzo              4:53.39     4:28.89       
          4:28.89
   14.  Richard BRINK                 9203691   Noordkop-Zeemacht SG          NT     4:30.20       
          4:30.20
   15.  Job BOERSMA                   9501185   De Reuring                    NT     4:35.81       
          4:35.81
   16.  Stefan TIJMS                  9300863   OEZA                          NT     4:44.57       
            39.78  4:44.57
   17.  Jeroen VORK                   9402577   A.Z.V.D.                      NT     4:51.01       
          4:51.01
   18.  Remco VISSER                  9503185   De Reuring                    NT     4:59.51       
          4:59.51
   19.  Pepijn JORINK                 9502575   DAW-Finenzo                   NT     5:06.80       
          5:06.80
   20.  Jasper FALK                   9502785   DAW-Finenzo                   NT     5:16.08       
            51.29  5:16.08
 NG.ZA  Mike ter HORST                94-02785  De Zeeschuimers               NT                   
 AFGEM  Gerard HOEDJES                8701363   DAW-Finenzo              4:33.67                   
 AFGEM  Robin STAMMES                 9202809   De Reuring                    NT                   
            37.13



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Alle, 300m vrije slag                    Mix Minioren 3 en 4
9-12-2007 - 13:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa VERMEULEN               9800068   Zaanstad (SG)            4:56.01     4:33.00       
            41.53  1:28.85  2:17.31  3:03.44  3:48.65  4:33.00
    2.  Lars van der VELDEN           9800175   DAW-Finenzo              5:28.44     4:38.62       
            43.16  1:30.65  2:19.60  3:07.38  3:55.22  4:38.62
    3.  Anouk van DAM                 9800032   HPC                      5:39.92     4:58.52       
            43.42  1:32.81  2:24.96  3:16.52  4:09.81  4:58.52
    4.  Anne NOOM                     9800062   Zaanstad (SG)                 NT     5:20.43       
            46.15  1:38.53  2:34.28  3:31.25  4:26.73  5:20.43
    5.  Frank DEKKER                  9801155   DAW-Finenzo                   NT     6:18.28       
            53.69  1:55.88  3:01.91  4:07.83  5:15.07  6:18.28



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Minioren 5 Junioren 1
9-12-2007 - 13:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee VERMEULEN               9600678   Zaanstad (SG)            5:11.11     5:05.57       
            34.53  1:13.42  1:52.89  2:31.97  3:10.15  3:49.47  4:28.28  5:05.57
    2.  Irene TEUFER                  9602340   OEZA                     5:42.82     5:30.72       
            36.47  1:17.77  2:00.75  2:43.32  3:26.54  4:09.63  4:50.89  5:30.72
    3.  Lola HOLSBOER                 9601554   De Zeeschuimers          5:33.22     5:42.57       
            36.68  1:18.68  2:02.89  2:47.63  3:32.53  4:17.18  5:01.16  5:42.57
    4.  Amber RUIG                    9603240   Zaanstad (SG)            6:12.52     5:53.94       
            39.03  1:24.07  2:11.37  2:57.37  3:43.95  4:29.85  5:14.35  5:53.94
    5.  Sophie PADT                   9601514   DAW-Finenzo              6:03.34     5:58.00       
            39.09  1:23.28  2:08.69  2:54.53  3:41.88  4:28.65  5:14.25  5:58.00
    6.  Hannah ROSINGH                9700342   Het Y                    6:25.86     6:01.67       
            37.80  1:20.77  2:06.96  2:54.21  3:41.71  4:28.91  5:16.68  6:01.67
    7.  Laura STOKX                   9601510   DAW-Finenzo              5:59.45     6:03.40       
            38.68  1:24.18  2:10.44  2:56.97  3:44.04  4:31.61  5:19.14  6:03.40
    8.  Marit VISSCHER                9600004   DAW-Finenzo              6:12.70     6:04.07       
            40.60  1:26.32  2:13.67  3:00.16  3:47.42  4:33.57  5:19.92  6:04.07
    9.  Renee v.d. BRINK              9602732   Noordkop-Zeemacht SG     7:02.01     6:13.49       
            40.61  1:28.55  2:16.86  3:04.66  3:53.45  4:41.92  5:29.84  6:13.49
   10.  Carla ten KATE                9600832   Het Y                    6:34.81     6:30.94       
            40.48  1:28.38  2:18.36  3:08.57  4:00.51  4:52.86  5:44.64  6:30.94
   11.  Elise DEKKER                  9700976   Zaanstad (SG)            6:34.88     6:33.37       
            40.40  1:26.37  2:15.22  3:05.62  3:56.43  4:49.91  5:43.24  6:33.37
   12.  Iranila PATTIPILOHY           9605230   De Dolfijn                    NT     6:39.07       
            39.10  1:26.46  2:19.59  3:11.44  4:03.62  4:58.31  5:51.03  6:39.07
   13.  Chantal BEYER                 9700884   HPC                           NT     6:43.13       
            43.89  1:36.67  2:30.34  3:22.08  4:14.42  5:05.77  5:58.39  6:43.13
   14.  Samira MIJNEN                 9701320   Zaanstad (SG)                 NT     6:46.22       
            45.13  1:37.15  2:30.51  3:22.53  4:15.57  5:09.16  6:00.32  6:46.22
   15.  Caitlin SMITH                 9701100   De Zeeschuimers               NT     6:51.20       
            41.52  1:31.86  2:24.53  3:17.33  4:11.71  5:06.34  6:02.00  6:51.20
   16.  Rhea |Ilse SCHOKKER           9603130   De Dolfijn                    NT     7:03.47       
            43.78  1:36.76  2:31.76  3:26.78  4:22.99  5:19.16  6:12.75  7:03.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 400m vrije slag               Jongens Minioren 5 en 6
9-12-2007 - 13:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars HAARSMA                  9600745   Z.V.Hoorn-Aurik          5:13.66     5:15.07       
            35.55  1:15.82  1:56.18  2:36.20  3:15.59  3:55.86  4:36.33  5:15.07
    2.  Yannick VIJVER                9600469   Z.V.Hoorn-Aurik          5:44.72     5:45.89       
            37.92  1:21.00  2:05.30  2:49.94  3:33.37  4:17.39  5:02.19  5:45.89
    3.  Danny BERLEMON                9600527   Z.V.Hoorn-Aurik          5:50.73     5:46.99       
            37.66  1:21.69  2:06.41  2:51.51  3:35.62  4:20.43  5:05.15  5:46.99
    4.  Joost BOERS                   9600497   Noordkop-Zeemacht SG     6:14.60     5:48.16       
            38.16  1:22.96  2:07.44  2:52.16  3:36.56  4:22.19  5:06.92  5:48.16
    5.  Thierry FELD                  9601185   Z.V.Hoorn-Aurik          5:55.58     5:49.58       
            37.64  1:21.01  2:06.53  2:50.26  3:34.09  4:19.50  5:05.35  5:49.58
    6.  Erno SNOEK                    9600925   Zaanstad (SG)                 NT     6:12.51       
            39.54  1:26.33  2:14.09  3:03.06  3:51.66  4:40.80  5:29.89  6:12.51
    7.  David van GROEN               9701341   HPC                           NT     6:13.00       
            40.86  1:27.19  2:14.94  3:03.57  4:41.51  5:30.12  6:13.00
    8.  Ruben SAP                     9601145   A.Z.V.D.                 7:40.54     6:25.45       
            38.27  1:25.36  2:15.62  3:05.02  3:56.12  4:47.11  5:37.75  6:25.45
    9.  Martijn FALK                  9601457   DAW-Finenzo              7:15.94     6:38.82       
            44.51  1:34.36  2:25.42  3:15.92  4:07.48  4:59.54  5:51.00  6:38.82
   10.  Damian MARTENS                9701095   Het Y                    7:07.85     7:07.00       
            39.74  1:31.99  2:27.21  3:22.73  4:20.58  5:16.64  6:13.24  7:07.00
   11.  Kjeld VERHAGE                 9702637   DAW-Finenzo                   NT     7:30.32       
            48.81  1:46.93  2:46.50  3:45.82  4:43.93  5:43.17  6:38.07  7:30.32



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 800m vrije slag               Meisjes Junioren 2 en 3
9-12-2007 - 14:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa BOERS                    9400994   Noordkop-Zeemacht SG     9:57.91     9:45.67       
          1:09.70  2:23.34  4:50.26  9:45.67
    2.  Sharona MLCOCH                9406178   DAW-Finenzo             11:38.02    10:17.02       
          1:11.43  2:29.24  5:06.77 10:17.02
    3.  Annika ARVIN                  9500008   De Dolfijn              10:46.02    10:33.96       
          1:13.08  2:34.46  5:15.56 10:33.96
    4.  Suzanne MOSCH                 9400548   Noordkop-Zeemacht SG    11:12.76    10:38.08       
          1:13.74  2:32.89  5:14.39 10:38.08
    5.  Lisa KOSTER                   9401682   OEZA                          NT    10:39.38       
          1:15.12  2:36.41  5:17.81 10:39.38
    6.  Rosanne PADT                  9501582   DAW-Finenzo             12:25.44    10:44.36       
          1:12.36  2:33.67  5:15.89 10:44.36
    7.  Daisy KONING                  95000314  De Zeeschuimers         10:58.05    11:08.17       
          1:17.49  2:43.58  5:33.35 11:08.17
    8.  Sanne BOMMER                  9501132   Zaanstad (SG)           11:09.59    11:11.65       
          1:15.58  2:38.65  5:29.79 11:11.65
    9.  Danique MALLON                9402114   OEZA                    12:56.32    11:12.78       
          1:15.93  2:39.24  5:30.28 11:12.78
   10.  Davina van PERGE              9503786   DAW-Finenzo                   NT    11:18.10       
          1:21.45  2:49.96  5:43.21 11:18.10
   11.  Sofie KALSE                   9401664   De Dolfijn              13:41.50    11:21.06       
          1:17.54  2:42.42  5:35.89 11:21.06
   12.  Mandy VERHAGE                 9501382   DAW-Finenzo             11:52.21    11:22.37       
          1:18.74  2:45.78  5:42.81 11:22.37
   13.  Kimberly MIJNEN               9503644   Zaanstad (SG)                 NT    11:42.45       
          1:17.22  2:45.82  5:47.69 11:42.45
   14.  Ilse van NIEKERK              9406180   DAW-Finenzo             12:03.79    11:48.79       
          1:18.50  2:47.19  5:47.69 11:48.79
   15.  Nina JOOSTEN                  9403518   A.Z.V.D.                12:57.11    11:51.53       
          1:22.61  2:54.01  5:55.58 11:51.53
   16.  Jonna EPKER                   9501196   Z.V.Hoorn-Aurik         12:28.78    12:20.41       
          1:26.40  2:59.90  6:06.37 12:20.41
   17.  Laura van der VEEN            9404090   A.Z.V.D.                14:40.62    12:52.08       
          1:25.77  3:02.69  6:22.29 12:52.08
   18.  Najade BIJL                   9501126   Z.V.Hoorn-Aurik         13:29.33    13:16.25       
          1:28.35  3:06.07  6:31.25 13:16.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 800m vrije slag               Jongens Junioren 1 en 2
9-12-2007 - 14:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick DRUYVEN               9400507   OEZA                     9:54.84     9:55.68       
          1:09.76  2:24.84  4:55.58  9:55.68
    2.  Michael van DAM               9401501   HPC                     10:53.60    10:20.57       
          1:10.96  2:28.78  5:08.81 10:20.57
    3.  Sjors LIEVERST                9501389   Zaanstad (SG)           11:50.68    10:24.81       
          1:11.03  2:28.34  5:06.94 10:24.81
    4.  Rico ROELS                    9403119   DAW-Finenzo             11:04.53    10:36.79       
          1:13.58  2:33.00  5:14.29 10:36.79
    5.  Kjeld GRAVESTEIJN             9500515   Zaanstad (SG)           11:12.86    11:01.52       
          1:13.33  2:35.29  5:25.60 11:01.52
    6.  Frans BIJL                    9401319   Het Y                   11:59.61    11:05.66       
          1:15.65  2:40.31  5:30.66 11:05.66
    7.  Sven GRAVESTEIJN              9500517   Zaanstad (SG)           12:19.87    11:37.91       
          1:17.70  2:46.91  5:46.31 11:37.91
    8.  Job BOERSMA                   9501185   De Reuring              12:26.94    11:48.38       
          1:15.35  2:42.19  5:45.94 11:48.38
    9.  Jesse MEYER                   9403833   Zaanstad (SG)           13:05.61    11:49.85       
          1:19.62  2:47.78  5:50.23 11:49.85
   10.  Maarten van der PARK          9402801   Zaanstad (SG)                 NT    12:03.77       
          1:20.55  2:50.04  5:55.68 12:03.77
   11.  Pepijn JORINK                 9502575   DAW-Finenzo             13:35.80    12:17.12       
          1:22.59  2:55.78  6:03.64 12:17.12
   12.  Jeroen VORK                   9402577   A.Z.V.D.                12:52.12    12:18.00       
          1:16.95  2:46.39  5:55.41 12:18.00
   13.  Jeroen BRASPENNING            9502813   HPC                           NT    12:26.74       
          1:21.08  2:51.81  6:00.24 12:26.74
   14.  Remco VISSER                  9503185   De Reuring              13:09.53    12:36.27       
          1:25.79  3:00.92  6:13.01 12:36.27
   15.  Jasper FALK                   9502785   DAW-Finenzo             13:50.57    12:39.61       
          1:28.67  3:06.56  6:21.45 12:39.61
   16.  Thomas FRANKE                 9404853   Z.V.Hoorn-Aurik         12:40.00    12:46.78       
          1:23.05  3:00.52  6:15.64 12:46.78
   17.  Hajo DEGELING                 9405565   Z.V.Hoorn-Aurik         14:31.55    13:55.80       
          1:32.50  3:18.07  6:53.71 13:55.80
 NG.ZA  Mike ter HORST                94-02785  De Zeeschuimers               NT                   
    NG  Richard VEENSTRA              9402155   De Otters Het Gooi      13:18.55                   
    NG  Ties ELZERMAN                 9502163   De Dolfijn              11:18.89                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 1500m vrije slag                   alg. leeftijdsgroep
9-12-2007 - 15:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien SOHL                  8603346   Het Y                   18:03.78    17:39.17       
          1:08.08  2:18.57  4:39.93  9:24.93 17:39.17
    2.  Vera van den BERG             8800264   Het Y                   17:36.98    17:49.56       
          1:07.09  2:17.84  4:41.06  9:29.58 17:49.56
    3.  Alice BRAVO                   8705346   Het Y                   18:48.48    18:07.29       
          1:07.32  2:19.07  4:44.54  9:39.02 18:07.29
    4.  Grith SIGSGAARD               7200772   Het Y                   18:35.59    18:25.88       
          1:09.38  2:22.08  4:47.88  9:44.06 18:25.88
    5.  Melissa ZWAAN                 9103666   Zaanstad (SG)           19:32.78    18:44.56       
          1:09.94  2:25.08  4:54.02  9:56.25 18:44.56
    6.  Samantha VUIJST               8904522   De Otters Het Gooi      18:42.79    18:50.18       
          1:08.39  2:23.49  4:55.14 10:02.76 18:50.18
    7.  Xandra GROOT                  9001268   Z.V.Hoorn-Aurik         20:54.98    19:08.86       
          1:08.13  2:22.92  4:55.86 10:06.32 19:08.86
    8.  Tessa MOSCH                   9102172   Noordkop-Zeemacht SG    19:35.85    19:34.62       
          1:09.71  2:25.62  5:00.83 10:16.68 19:34.62
    9.  Shelley de BOER               9302840   Zaanstad (SG)           19:46.08    19:37.01       
          1:10.18  2:26.56  5:01.71 10:18.18 19:37.01
   10.  Jamie de JONG                 9300898   De Dolfijn              19:20.08    19:40.33       
          1:09.68  2:26.97  5:05.00 10:25.44 19:40.33
   11.  Kaylee KOCH                   9301444   Het Y                   19:36.27    19:51.78       
          1:10.42  2:27.30  5:06.96 10:28.39 19:51.78
   12.  Anna KALSE                    9001836   De Dolfijn              20:34.70    19:55.91       
          1:13.63  2:32.69  5:13.26 10:35.97 19:55.91
   13.  Cynthia NOORDERMEER           7000358   Zaanstad (SG)           19:44.23    20:06.01       
          1:15.00  2:33.08  5:13.33 10:35.04 20:06.01
   14.  Ilse SCHAAP                   9003274   De Zeeschuimers               NT    20:08.65       
          1:12.83  2:32.14  5:15.39 10:43.64 20:08.65
   15.  Irene van der LAAN            6000096   LZ 1886-KartoenZ        20:04.26    20:10.36       
          1:17.44  2:36.94  5:17.52 10:42.32 20:10.36
   16.  Dieuwertje JORINK             9302306   DAW-Finenzo             21:22.04    20:12.21       
          1:12.82  5:14.53 10:42.32 20:12.21
   17.  Anouk van der GRACHT          8901408   OEZA                    21:37.64    20:36.10       
          1:15.41  2:36.92  5:25.13 11:01.61 20:36.10
   18.  Ilona BROEDERS                9301030   Het Y                   20:34.14    20:37.45       
          1:12.87  2:32.13  5:14.81 10:50.13 20:37.45
   19.  Anke DROOG                    9200482   De Otters Het Gooi      20:57.38    20:58.15       
          1:16.64  2:39.58  5:27.52 11:05.14 20:58.15
   20.  DaniŽlle de GROOT             9303868   OEZA                    24:22.29    21:01.65       
          1:16.78  2:39.06  5:26.47 11:05.30 21:01.65
   21.  Evelien KOK                   9002028   A.Z.V.D.                20:21.14    21:04.86       
          1:18.35  2:41.14  5:28.65 11:05.65 21:04.86
   22.  Ramona VUIJST                 9300828   De Otters Het Gooi      21:05.00    21:12.96       
          1:13.50  2:37.66  5:28.57 11:12.96 21:12.96
   23.  Sanne ESSERS                  9100912   OEZA                    21:45.01    21:50.57       
          1:16.86  2:40.94  5:34.30 11:26.89 21:50.57
   24.  Romy WILLEMSEN                9303982   A.Z.V.D.                21:32.11    21:59.29       
          1:18.71  2:43.11  5:35.85 11:33.66 21:59.29
   25.  Tamara SACHS                  9205524   Z.V.Hoorn-Aurik         21:44.51    22:09.55       
          1:18.99  2:45.10  5:42.33 11:40.94 22:09.55
   26.  Channe NOORT                  8605032   De Reuring              22:20.22    22:22.89       
          1:17.82  2:44.39  5:44.42 11:49.93 22:22.89
   27.  Esther BEERLING               8400120   A.Z.V.D.                22:44.23    23:08.30       
          1:21.12  2:51.68  5:56.26 12:12.94 23:08.30
   28.  Jolina STAP                   9303390   LZ 1886-KartoenZ        25:14.26    24:41.58       
          1:22.58  2:57.26  6:16.61 12:58.89 24:41.58
    NG  Ilona EVERSDIJK               9200536   De Otters Het Gooi      22:22.96                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Heren, 1500m vrije slag                   alg. leeftijdsgroep
9-12-2007 - 17:25                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan REIJNEN            8602533   Het Y                   16:20.79    16:50.27       
          1:03.21  2:08.88  4:21.61  8:49.95 16:50.27
    2.  Remco PEERDEMAN               8902411   Z.V.Hoorn-Aurik         17:12.11    16:55.84       
          1:03.14  2:10.52  4:24.98  8:58.18 16:55.84
    3.  Fred SMINK                    9104519   De Otters Het Gooi      17:13.73    17:20.56       
          1:05.87  2:14.85  4:32.21  9:10.93 17:20.56
    4.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn              17:20.31    17:22.41       
          1:04.76  2:13.70  4:33.45  9:15.86 17:22.41
    5.  Dennis OVERHAGE               9002223   De Otters Het Gooi      17:21.73    17:31.49       
          1:03.61  2:12.42  4:31.20  9:15.86 17:31.49
    6.  Hans Peter HARTOG             9100859   DAW-Finenzo             17:24.96    17:33.71       
          1:03.04  2:13.01  4:34.72  9:19.37 17:33.71
    7.  Matthijs DEKKER               9000621   Zaanstad (SG)           18:02.00    17:45.85       
          1:04.81  2:15.79  4:38.08  9:24.98 17:45.85
    8.  Daan GLORIE                   8801115   Het Y                   18:17.94    17:48.43       
          1:05.69  2:16.06  4:38.41  9:24.75 17:48.43
    9.  Jan-Willem v.d. GRAAFF        8901023   Het Y                   17:21.74    17:49.58       
          1:09.17  2:20.81  4:44.67  9:27.61 17:49.58
   10.  Tom VERBEEK                   8803527   Het Y                   17:13.94    18:12.60       
          1:02.90  2:10.60  4:30.39  9:25.24 18:12.60
   11.  Martijn BUTTER                7900231   OEZA                    19:35.93    18:14.22       
          1:09.25  2:21.04  4:46.04  9:38.68 18:14.22
   12.  Killian HESTERMAN             9001187   Het Y                   18:41.62    18:20.54       
          1:04.18  2:15.63  4:38.05  9:36.37 18:20.54
   13.  Martijn GRAS                  9100751   Zaanstad (SG)           19:13.29    18:26.36       
          1:08.64  2:22.02  4:49.80  9:48.45 18:26.36
   14.  Tom KALSE                     9200645   De Dolfijn              21:52.44    18:27.82       
          1:08.25  2:21.32  4:48.63  9:47.66 18:27.82
   15.  Ruben DEKKER                  9300627   Zaanstad (SG)           18:55.53    18:31.47       
          1:07.40  2:20.50  4:49.11  9:52.94 18:31.47
   16.  Thom WEVER                    9102711   Z.V.Hoorn-Aurik         18:40.80    18:39.94       
          1:10.97  2:26.82  4:56.85  9:59.33 18:39.94
   17.  Arjan BARON                   9100067   DAW-Finenzo             18:21.31    18:51.54       
          1:06.82  2:19.58  4:49.81  9:54.76 18:51.54
   18.  Timo v.d. VEEN                9104133   HPC                     18:24.60    18:55.41       
          1:08.28  2:21.61  4:50.61  9:57.32 18:55.41
   19.  Paul OUDENDIJK                8101287   OEZA                    18:41.59    19:00.97       
          1:11.13  2:26.24  4:56.65 10:01.24 19:00.97
   20.  Kristian STAM                 9102187   Zaanstad (SG)           18:45.98    19:20.94       
          1:10.26  2:24.06  4:55.88 10:10.47 19:20.94
   21.  Barry KLEIJNE                 9300661   OEZA                    19:41.20    19:39.96       
          1:10.90  2:29.18  5:06.90 10:23.25 19:39.96
   22.  Jory van der GRACHT           8701097   OEZA                    19:22.18    19:40.29       
          1:11.12  2:28.70  5:05.50 10:24.45 19:40.29
   23.  Reinier WILLEMSEN             9005177   A.Z.V.D.                19:29.32    19:41.71       
          1:14.25  2:34.54  5:13.15 10:31.56 19:41.71
   24.  Joey STOKX                    9301251   DAW-Finenzo                   NT    19:53.47       
          1:09.00  2:25.89  5:04.38 10:29.12 19:53.47
   25.  Fergil HESTERMAN              9300187   Het Y                   21:15.54    20:01.10       
          1:11.08  2:29.21  5:08.37 10:30.99 20:01.10
   26.  Kenneth OLOFSEN               9201891   Zaanstad (SG)           21:31.02    20:08.00       
          1:08.72  2:24.62  5:05.30 10:35.42 20:08.00
   27.  Arno STAP                     6100575   LZ 1886-KartoenZ        21:00.98    20:32.51       
          1:14.48  2:35.70  5:20.29 10:54.54 20:32.51
   28.  Arno de GRAAF                 6000841   Zaanstad (SG)           21:17.01    20:38.91       
          1:14.59  2:33.81  5:18.41 10:53.31 20:38.91
   29.  Leffert LANSINK               9206865   Het Y                   22:51.36    21:14.07       
          1:16.64  2:41.57  6:18.80 21:14.07
   30.  Tim ten KATE                  9300249   Het Y                         NT    21:43.68       
          1:14.81  2:38.58  5:29.37 11:25.17 21:43.68
   31.  Jesse DEKKER                  9301699   Z.V.Hoorn-Aurik         21:21.95    21:45.30       
          1:16.12  2:39.44  5:29.86 11:21.00 21:45.30
   32.  Stefan TIJMS                  9300863   OEZA                          NT    22:01.82       
          1:21.86  2:49.51  5:45.94 11:41.48 22:01.82
   33.  Anne-Tjeerd VISSER            9306179   Z.V.Hoorn-Aurik               NT    22:45.13       
          1:21.26  2:51.73  5:55.94 12:05.73 22:45.13
   34.  Patrick VEENSTRA              9301971   De Otters Het Gooi      22:05.73    22:46.13       
          1:16.96  2:45.35  5:49.16 12:00.23 22:46.13
   35.  Richard BRINK                 9203691   Noordkop-Zeemacht SG          NT    22:51.18       
          1:21.00  2:51.36  5:57.52 12:11.42 22:51.18
   36.  Casper GRAS                   9200403   Zaanstad (SG)           23:49.90    22:59.96       
          1:23.55  2:55.05  5:59.92 12:09.16 22:59.96
   37.  Thijs ALFERINK                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik               NT    23:21.15       
          1:18.80  2:50.47  5:59.98 12:25.71 23:21.15
   38.  Omar NOKRETT                  9306579   Z.V.Hoorn-Aurik               NT    23:37.11       
          1:22.52  2:54.36  6:02.61 12:23.53 23:37.11
   39.  Michiel van ESSEN             9306377   Z.V.Hoorn-Aurik         24:02.00    23:43.99       
          1:24.10  2:58.06  6:06.33 12:33.87 23:43.99
   40.  Karim WITTE                   9304305   Het Y                   26:13.83    24:25.03       
          1:24.26  3:01.11  6:13.01 12:53.67 24:25.03
   41.  Rene GROOT                    5900617   ZV De Bron              26:08.43    26:18.72       
          1:28.78  3:13.66  6:49.12 13:54.31 26:18.72
   DIS  Paul van MER                  8902135   A.Z.V.D.                18:26.94              AF   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 NG.ZA  Khoa HO                       9206845   Z.V.Hoorn-Aurik         27:06.92                   
 AFGEM  Gerard HOEDJES                8701363   DAW-Finenzo             20:21.74                   
 AFGEM  Robin STAMMES                 9202809   De Reuring              23:26.63                   
 AFGEM  Mike CORNWALL                 9003855   Zaanstad (SG)           19:33.06                   



Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)