2007-12-02 Invitatiewedstrijd De Fuut
Maarssen (NED),    2.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 3. Dames, 800m vrije slag, 14 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 800m vrije slag, 14 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m schoolslag, 12 jaar en ouder
Nr. 11. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 100m vrije slag, 12 jaar en ouder
Nr. 13. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 400m vrije slag                        Junioren 1-2-3
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shireen Post                  9503286   AZ&PC                    4:59.50     5:00.45       
          1:10.78  2:27.61  5:00.45
    2.  Daisy Koning                  9500314   De Zeeschuimers          5:17.02     5:17.51       
          1:14.92  2:36.57  5:17.51
    3.  Iris van de Hoef              9400970   De Meer                  5:43.95     5:37.22       
          1:19.49  2:45.58  5:37.22
    4.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  5:56.26     5:52.59       
          1:23.05  2:52.40  5:52.59
    5.  Jonna Epker                   9501196   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     6:06.10     6:10.90       
          1:24.65  2:56.38  6:10.90



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Jongens, 400m vrije slag                          Junioren 1-2
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     4:54.35     4:43.44       
          1:06.12  2:19.29  4:43.44
    2.  Guus Jonk                     9501509   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     5:24.72     5:29.92       
          1:16.83  2:40.41  5:29.92
    3.  Patrick Nieuwenhuizen         9401531   De Fuut                  6:21.79     5:43.01       
          1:19.86  2:47.09  5:43.01
    4.  Thomas Franke                 9404853   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     6:13.40     6:09.82       
          1:22.35  2:57.69  6:09.82
    NG  Jordi Verheul                 9502845   SG Vecht&Rijn            5:51.36                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Dames, 800m vrije slag                       Jeugd 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Pijtak                   9300602   AZ&PC                   10:34.83    10:11.02       
          1:14.10  2:33.11  5:12.55 10:11.02
    2.  Estelle de Jong               8902076   De Fuut                 10:34.79    11:23.34       
          1:19.80  2:46.00  5:39.80 11:23.34
    3.  Iris van Beek                 9303874   De Fuut                       NT    11:33.31       
          1:22.17  2:50.66  5:47.70 11:33.31
    4.  Susan Roelse                  9307212   De Fuut                       NT    11:43.23       
          1:21.32  2:49.16  5:47.51 11:43.23
    5.  Brenda Groenestein            9303876   De Fuut                       NT    12:07.64       
          1:25.39  2:55.95  6:00.44 12:07.64
    6.  Lotte Dekker                  8403290   Z.V.Hoorn-Aurik stuk    17:08.41    16:02.95       
          1:45.66  3:47.09  7:52.10 16:02.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Heren, 800m vrije slag                    Junioren 3 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  9:32.56     9:13.08       
          1:02.33  2:09.87  4:28.86  9:13.08
    2.  Daniel Langerveld             9302989   De Fuut                 10:22.02     9:34.07       
          1:08.16  2:19.67  4:45.02  9:34.07
    3.  Len ter Hart                  9100853   De Fuut                  9:32.70     9:34.30       
          1:05.33  2:15.59  4:40.87  9:34.30
    4.  Thom Wever                    9102711   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     9:33.17     9:46.66       
          1:07.15  2:21.15  4:48.79  9:46.66
    5.  Bruun Beenker                 9100083   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     9:55.10     9:53.11       
          4:13.61  9:53.11
    6.  Casper van der Haagen         9202521   Z.V.Hoorn-Aurik stuk    10:02.67     9:54.07       
          1:08.67  2:21.95  4:51.87  9:54.07
    7.  Jorik de Jong                 9104573   De Fuut                 10:32.68    10:36.24       
          1:12.77  2:31.48  5:08.13 10:36.24
    8.  Jesse Dekker                  9301699   Z.V.Hoorn-Aurik stuk    11:28.75    10:55.11       
          1:16.79  2:38.11  5:26.02 10:55.11
    9.  Timo Bol                      9104567   De Fuut                 11:38.11    11:26.36       
          1:17.76  2:40.39  5:31.70 11:26.36
   10.  Yordi Tak                     9204189   De Fuut                 11:45.96    11:38.53       
          1:19.42  2:45.71  5:45.45 11:38.53
   11.  Thijs Alferink                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik stuk    11:36.95    12:29.75       
          1:25.82  3:00.19  6:12.53 12:29.75
   12.  Emanuel Loboka                9302793   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT    13:37.75       
          1:27.09  3:08.95  6:40.37 13:37.75
   13.  Khoa Ho                       9206845   Z.V.Hoorn-Aurik stuk    14:24.67    14:12.16       
          1:31.10  3:17.73  6:59.48 14:12.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m vlinderslag                   Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tatjana Wit                   9007744   De Zeeschuimers          1:17.03     1:19.68       
          1:19.68
    2.  Lisanne van Harten            9007928   De Meer                  1:26.10     1:20.26       
          1:20.26
    3.  Iris van de Hoef              9400970   De Meer                       NT     1:20.77       
          1:20.77
    4.  Aranka Schouten               9503742   De Fuut                  1:56.39     1:30.93       
          1:30.93
    5.  Marleen Hoogenkamp            9602478   De Fuut                  1:36.85     1:35.72       
          1:35.72
    6.  Danielle Kuypers              9502470   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:38.16     1:36.48       
          1:36.48
    7.  Anja Daalhuizen               9602418   De Fuut                       NT     1:42.57       
          1:42.57
    8.  Tara Steenaart                9305350   De Fuut                  1:42.37     1:45.55       
          1:45.55
    9.  Jacqueline van Rossum         9601400   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:59.89     1:52.23       
          1:52.23
   10.  Demelsa Kreuger               9505746   De Fuut                       NT     1:53.70       
          1:53.70
   11.  Laura Kievit                  9603544   De Fuut                       NT     2:17.25       
          2:17.25
   DIS  Melissa Smienk                9603004   De Fuut                       NT     1:43.14       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:43.14
    NG  Mirre Thomas                  9506002   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:28.33                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Heren, 100m vlinderslag                   Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Casper Marelis                9203231   SG Vecht&Rijn            1:06.75     1:08.26       
          1:08.26
    2.  Mike ter Horst                9402785   De Zeeschuimers          1:18.53     1:10.57       
          1:10.57
    3.  Ronald Vermeulen              9400109   AZ&PC                    1:20.53     1:20.68       
          1:20.68
    4.  Daan Roordink                 9503979   De Fuut                  1:49.93     1:34.07       
          1:34.07
    5.  Marvin van den Breul          9302993   De Fuut                  1:42.54     1:40.46       
          1:40.46
    6.  Madé Diepersloot              9503831   De Fuut                  1:45.36     1:51.04       
          1:51.04
   DIS  Tim Hoogenkamp                9405299   De Fuut                  1:39.65     1:30.16       
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:30.16
   DIS  Friso van Alphen              9503865   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT     1:59.04       
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.04
 AFGEM  Ivan Jöbsis                   9303263   AZ&PC                    1:11.07                   
    NG  Joey van Dillen               9405073   De Fuut                  1:54.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                          Dames, 100m rugslag                     Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Katinka van Vastenhoven       8402500   De Zeeschuimers          1:08.38     1:10.39       
          1:10.39
    2.  Marieke Stuiver               8502812   AZ&PC                    1:13.00     1:13.39       
          1:13.39
    3.  Dorien Riemersma              8903492   AZ&PC                    1:13.11     1:14.00       
          1:14.00
    4.  Daisy Koning                  9500314   De Zeeschuimers          1:18.76     1:18.07       
          1:18.07
    5.  Daniëlle Vermeulen            9103240   AZ&PC                    1:17.19     1:19.03       
          1:19.03
    6.  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:19.37     1:21.87       
          1:21.87
    7.  Shireen Post                  9503286   AZ&PC                    1:22.04     1:22.09       
          1:22.09
    8.  Myrthe Kettler                9400540   SG Vecht&Rijn            1:24.44     1:25.20       
          1:25.20
    9.  Jacolien Kuypers              9206486   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:23.81     1:25.42       
          1:25.42
   10.  Celeste Kettler               9202408   SG Vecht&Rijn            1:22.73     1:25.76       
          1:25.76
   11.  Myrthe Veenstra               9500112   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:35.39     1:32.66       
          1:32.66
   12.  Dewi van Breukelen            9506024   SG Vecht&Rijn                 NT     1:34.11       
          1:34.11
   13.  Liss Onink                    9306786   De Fuut                  1:34.86     1:34.65       
          1:34.65
   14.  Jacintha van Londen           9306826   SG Vecht&Rijn            1:31.16     1:38.21       
          1:38.21
   15.  Desiree Monrooy               9307380   De Fuut                       NT     1:38.51       
          1:38.51
   DIS  Shabnam Joemman               9307360   SG Vecht&Rijn            1:48.26     1:47.66       
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.66
 AFGEM  Inge Booij                    9603774   SG Vecht&Rijn            1:47.56                   
 AFGEM  Sylvanne Schouten             9604626   SG Vecht&Rijn            1:40.58                   
    NG  Mirre Thomas                  9506002   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:24.52                   
    NG  Nicolle Buijs                 9302400   AZ&PC                    1:30.08                   
    NG  Marlene v.d. Kaaij            9404892   AZ&PC                    1:26.38                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                          Heren, 100m rugslag                     Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Frederik Tamminga             8703293   AZ&PC                    1:07.50     1:08.54       
          1:08.54
    2.  Jeroen Gijselaar              9300777   EZC                      1:10.00     1:10.46       
          1:10.46
    3.  Stefan Hazeleger              9100867   De Meer                  1:08.41     1:10.93       
          1:10.93
    4.  Jurrien Vermeulen             9304549   EZC                      1:16.23     1:13.34       
          1:13.34
    5.  Arn van Londen                9104497   SG Vecht&Rijn            1:13.39     1:18.07       
          1:18.07
    6.  Quincy Beekink                9200049   SG Vecht&Rijn            1:21.57     1:24.38       
          1:24.38
    7.  Jeroen van Rooijen            9003817   SG Vecht&Rijn            1:27.68     1:30.55       
          1:30.55
    8.  Florian Edelenbosch           9206673   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:33.98     1:32.48       
          1:32.48
    9.  Jeroen Essink                 9503801   De Fuut                  1:38.96     1:34.85       
          1:34.85
   10.  Joris Rijkes                  9405679   De Fuut                       NT     1:46.16       
          1:46.16
 AFGEM  Michiel van der Meiden        9304669   De Fuut                  1:28.07                   
 AFGEM  Dennis de Gier                8600941   SG Vecht&Rijn            1:26.96                   
    NG  Maurice Koot                  9206431   SG Vecht&Rijn            1:30.32                   
    NG  Jordi Verheul                 9502845   SG Vecht&Rijn            1:34.65                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 100m schoolslag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda van Herk                8701670   SG Vecht&Rijn            1:20.84     1:20.94       
          1:20.94
    2.  Michelle de Groot             9402946   EZC                      1:27.23     1:29.50       
          1:29.50
    3.  Myrthe Kettler                9400540   SG Vecht&Rijn            1:33.61     1:34.96       
          1:34.96
    4.  Iris van de Hoef              9400970   De Meer                  1:31.80     1:35.09       
          1:35.09
    5.  Marielle Kievit               9405316   De Fuut                  1:37.51     1:37.22       
          1:37.22
    6.  Stephanie Rap                 8403260   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:44.28     1:37.96       
          1:37.96
    7.  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:30.11     1:38.36       
          1:38.36
    8.  Suzanne Robberegt             9203132   De Meer                  1:35.06     1:38.40       
          1:38.40
    9.  Lotte Dekker                  8403290   Z.V.Hoorn-Aurik stuk          NT     1:40.72       
          1:40.72
   10.  Celeste Kettler               9202408   SG Vecht&Rijn            1:36.15     1:41.04       
          1:41.04
   11.  Dewi van Breukelen            9506024   SG Vecht&Rijn            1:47.86     1:52.97       
          1:52.97
   12.  Shabnam Joemman               9307360   SG Vecht&Rijn            1:50.63     2:01.20       
          2:01.20
   DIS  Jacintha van Londen           9306826   SG Vecht&Rijn            1:35.28     1:44.73       
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.73
 AFGEM  Anne Mählmann                 9605246   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT                   
 AFGEM  Inge Booij                    9603774   SG Vecht&Rijn            1:57.96                   
 AFGEM  Sylvanne Schouten             9604626   SG Vecht&Rijn            1:57.59                   
    NG  Roos Keyzer                   7801148   De Fuut                  1:46.11                   
    NG  Cindy Steenhuizen             8502770   De Fuut                  1:24.42                   
    NG  Marlene v.d. Kaaij            9404892   AZ&PC                    1:33.47                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 100m schoolslag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mark Zwart                    7901461   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.26     1:12.98       
          1:12.98
    2.  Roy van der Pal               8501957   De Fuut                  1:15.36     1:18.64       
          1:18.64
    3.  Ronald Stolk                  6601253   De Fuut                  1:19.25     1:18.77       
          1:18.77
    4.  Arn van Londen                9104497   SG Vecht&Rijn            1:17.60     1:23.55       
          1:23.55
    5.  Jesse Dekker                  9301699   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:26.12     1:24.96       
          1:24.96
    6.  Guus Jonk                     9501509   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:27.97     1:26.69       
          1:26.69
    7.  Reno Groenestein              6601289   De Fuut                  1:30.15     1:28.83       
          1:28.83
    8.  Rick van der Pal              9203321   De Fuut                  1:31.45     1:33.13       
          1:33.13
    9.  Jeroen van Rooijen            9003817   SG Vecht&Rijn            1:30.78     1:35.77       
          1:35.77
   10.  Marvin van den Breul          9302993   De Fuut                  1:45.63     1:40.73       
          1:40.73
   11.  Indi Joore                    9503761   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:52.34     1:52.87       
          1:52.87
   DIS  Bruun Beenker                 9100083   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:20.64                   
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
 AFGEM  Tijn Coppens                  9404025   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:47.91                   
 AFGEM  Dennis de Gier                8600941   SG Vecht&Rijn                 NT                   
    NG  Maurice Koot                  9206431   SG Vecht&Rijn            1:35.64                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                       Dames, 100m vrije slag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Stuiver               8502812   AZ&PC                    1:03.51     1:04.12       
          1:04.12
    2.  Daniëlle Vermeulen            9103240   AZ&PC                    1:03.45     1:07.08       
          1:07.08
    3.  Estelle de Jong               8902076   De Fuut                  1:04.56     1:08.52       
          1:08.52
    4.  Dorien Riemersma              8903492   AZ&PC                    1:05.94     1:09.80       
          1:09.80
    5.  Linda van Herk                8701670   SG Vecht&Rijn            1:05.99     1:10.69       
          1:10.69
    6.  Celeste Kettler               9202408   SG Vecht&Rijn            1:10.23     1:11.39       
          1:11.39
    7.  Jessica Kromwijk              9201018   SG Vecht&Rijn            1:08.20     1:11.55  FJ 1 
          1:11.55
    8.  Susan Roelse                  9307212   De Fuut                  1:10.00     1:11.55  FJ 2 
          1:11.55
    9.  Michelle de Groot             9402946   EZC                      1:11.15     1:13.13       
          1:13.13
   10.  Suzanne Robberegt             9203132   De Meer                  1:11.34     1:13.91       
          1:13.91
   11.  Jacolien Kuypers              9206486   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:11.36     1:13.94  FJ 1 
          1:13.94
   12.  Iris van Beek                 9303874   De Fuut                  1:12.60     1:13.94  FJ 2 
          1:13.94
   13.  Aranka Schouten               9503742   De Fuut                  1:19.92     1:16.08       
          1:16.08
   14.  Melissa Smienk                9603004   De Fuut                  1:15.61     1:16.73       
          1:16.73
   15.  Myrthe Kettler                9400540   SG Vecht&Rijn            1:13.63     1:17.06       
          1:17.06
   16.  Brenda Groenestein            9303876   De Fuut                  1:16.74     1:17.82       
          1:17.82
   17.  Danielle Kuypers              9502470   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:19.60     1:17.89       
          1:17.89
   18.  Demelsa Kreuger               9505746   De Fuut                  1:26.43     1:18.58       
          1:18.58
   19.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  1:16.26     1:19.16       
          1:19.16
   20.  Stephanie Rap                 8403260   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:25.00     1:20.56       
          1:20.56
   21.  Liss Onink                    9306786   De Fuut                  1:22.75     1:21.11       
          1:21.11
   22.  Tara Steenaart                9305350   De Fuut                  1:19.34     1:21.35       
          1:21.35
   23.  Jacintha van Londen           9306826   SG Vecht&Rijn            1:15.30     1:21.69       
          1:21.69
   24.  Marleen Hoogenkamp            9602478   De Fuut                  1:22.18     1:22.55       
          1:22.55
   25.  Myrthe Veenstra               9500112   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:25.67     1:22.62       
          1:22.62
   26.  Desiree Monrooy               9307380   De Fuut                  1:22.15     1:24.48       
          1:24.48
   27.  Anja Daalhuizen               9602418   De Fuut                  1:26.10     1:25.05       
          1:25.05
   28.  Marielle Kievit               9405316   De Fuut                  1:23.69     1:25.30       
          1:25.30
   29.  Jacqueline van Rossum         9601400   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:24.75     1:25.73       
          1:25.73
   30.  Shabnam Joemman               9307360   SG Vecht&Rijn            1:29.01     1:32.98       
          1:32.98
   31.  Laura Kievit                  9603544   De Fuut                  1:37.82     1:39.36       
          1:39.36
   DIS  Jonna Epker                   9501196   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:23.74                   
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 AFGEM  Anne Mählmann                 9605246   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT                   
 AFGEM  Inge Booij                    9603774   SG Vecht&Rijn            1:35.75                   
 AFGEM  Sylvanne Schouten             9604626   SG Vecht&Rijn            1:31.29                   
    NG  Mirre Thomas                  9506002   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:13.73                   
    NG  Roos Keyzer                   7801148   De Fuut                  1:20.09                   
    NG  Cindy Steenhuizen             8502770   De Fuut                  1:05.83                   
    NG  Nicolle Buijs                 9302400   AZ&PC                    1:12.06                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Heren, 100m vrije slag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Martijn Mulder                8904587   De Meer                    54.65       55.77       
            55.77
    2.  Mike Kaasjager                8901531   AZ&PC                      55.83       56.47       
            56.47
    3.  Frederik Tamminga             8703293   AZ&PC                      57.04       57.14       
            57.14
    4.  Mark Zwart                    7901461   Zwemlust/Utrecht(SG)       55.94       59.10       
            59.10
    5.  Jeroen Gijselaar              9300777   EZC                      1:00.84     1:00.10       
          1:00.10
    6.  Casper Marelis                9203231   SG Vecht&Rijn              58.65     1:00.16       
          1:00.16
    7.  Jorik de Jong                 9104573   De Fuut                    59.76     1:00.18       
          1:00.18
    8.  Yordi Tak                     9204189   De Fuut                  1:02.43     1:01.54       
          1:01.54
    9.  Daniel Langerveld             9302989   De Fuut                  1:02.43     1:01.61       
          1:01.61
   10.  Thom Wever                    9102711   Z.V.Hoorn-Aurik stuk       59.22     1:01.99       
          1:01.99
   11.  Roy van der Pal               8501957   De Fuut                    59.71     1:02.15       
          1:02.15
   12.  Jurrien Vermeulen             9304549   EZC                      1:02.34     1:02.40       
          1:02.40
   13.  Mark Pijtak                   9002287   AZ&PC                    1:01.95     1:02.45       
          1:02.45
   14.  Timo Bol                      9104567   De Fuut                  1:01.86     1:03.46       
          1:03.46
   15.  Frank van der Wolff           9400955   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:02.50     1:03.54       
          1:03.54
   16.  Mike ter Horst                9402785   De Zeeschuimers          1:05.50     1:03.90       
          1:03.90
   17.  Casper van der Haagen         9202521   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:04.71     1:04.87       
          1:04.87
   18.  Ronald Vermeulen              9400109   AZ&PC                    1:06.27     1:06.71       
          1:06.71
   19.  Ronald Stolk                  6601253   De Fuut                  1:08.71     1:08.14       
          1:08.14
   20.  Daan Roordink                 9503979   De Fuut                  1:18.25     1:11.33       
          1:11.33
   20.  Quincy Beekink                9200049   SG Vecht&Rijn            1:10.78     1:11.33       
          1:11.33
   22.  Thijs Alferink                9206629   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:05.55     1:13.22       
          1:13.22
   23.  Jeroen van Rooijen            9003817   SG Vecht&Rijn            1:10.00     1:13.38       
          1:13.38
   24.  Patrick Nieuwenhuizen         9401531   De Fuut                  1:16.72     1:15.76       
          1:15.76
   25.  Florian Edelenbosch           9206673   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:23.02     1:16.00       
          1:16.00
   26.  Emanuel Loboka                9302793   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:17.13     1:17.07       
          1:17.07
   27.  Madé Diepersloot              9503831   De Fuut                  1:17.04     1:17.09       
          1:17.09
   28.  Thomas Franke                 9404853   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:19.64     1:19.01       
          1:19.01
   29.  Tim Hoogenkamp                9405299   De Fuut                  1:18.28     1:19.79       
          1:19.79
   30.  Reno Groenestein              6601289   De Fuut                  1:24.76     1:19.93       
          1:19.93
   31.  Rick van der Pal              9203321   De Fuut                  1:19.09     1:20.00       
          1:20.00
   32.  Khoa Ho                       9206845   Z.V.Hoorn-Aurik stuk     1:29.28     1:23.64       
          1:23.64
   33.  Indi Joore                    9503761   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:26.70     1:23.67       
          1:23.67
   34.  Friso van Alphen              9503865   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:22.23     1:24.34       
          1:24.34
   35.  Jeroen Essink                 9503801   De Fuut                  1:28.36     1:26.21       
          1:26.21
   36.  Joris Rijkes                  9405679   De Fuut                  1:34.82     1:31.87       
          1:31.87
 AFGEM  Tijn Coppens                  9404025   Zwemlust/Utrecht(SG)     1:33.01                   
 AFGEM  Michiel van der Meiden        9304669   De Fuut                  1:14.51                   
 AFGEM  Ivan Jöbsis                   9303263   AZ&PC                    1:02.68                   
 AFGEM  Dennis de Gier                8600941   SG Vecht&Rijn            1:09.02                   
    NG  Yassin Amraoui                9306767   Zwemlust/Utrecht(SG)          NT                   
    NG  Len ter Hart                  9100853   De Fuut                    56.43                   
    NG  Joey van Dillen               9405073   De Fuut                  1:23.26                   
    NG  Maurice Koot                  9206431   SG Vecht&Rijn            1:10.81                   
    NG  Jordi Verheul                 9502845   SG Vecht&Rijn            1:15.82                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 400m wisselslag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tatjana Wit                   9007744   De Zeeschuimers               NT     6:28.08       
          1:28.22  6:28.08
    2.  Lisanne van Harten            9007928   De Meer                  6:46.14     6:33.13       
          6:33.13
    3.  Suzanne Robberegt             9203132   De Meer                  6:52.36     6:49.42       
          6:49.42
    4.  Delenn van Oostrom            9600056   De Meer                  7:00.20     7:09.16       
          1:45.51  7:09.16



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Heren, 400m wisselslag                    Junioren 1 en ouder
2-12-2007                                                                                   Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Arn van Londen                9104497   SG Vecht&Rijn            5:37.24     5:29.93       
          1:17.41  5:29.93
    2.  Casper Marelis                9203231   SG Vecht&Rijn                 NT     5:49.52       
          1:16.61  5:49.52
 NG.ZA  Martijn Mulder                8904587   De Meer                  5:39.37                   



Splash Meet Manager 2007Registered to De Fuut