LAC-limietwedstrijd
Zaandam (NED),    2.12.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Dames, 300m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 7. Heren, 300m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 9. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 12. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 13. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 20. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 21. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                          Dames, 100m rugslag                     alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke AAN                     9601498   Zaanstad (SG)            1:21.04     1:19.87       
          1:19.87



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                          Heren, 100m rugslag                     alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Michael van der LINDEN        8601921   De Zijl/LGB              1:00.90     1:01.89       
          1:01.89
    2.  Dingeman van der PLUIJM       9002301   De Zijl/LGB              1:00.37     1:03.54       
          1:03.54
    3.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn               1:04.81     1:05.34       
          1:05.34
    4.  Ruben DEKKER                  9300627   Zaanstad (SG)            1:04.10     1:09.72       
          1:09.72
    5.  Kristian STAM                 9102187   Zaanstad (SG)            1:10.57     1:11.45       
          1:11.45
    6.  Sjors LIEVERST                9501389   Zaanstad (SG)            1:12.35     1:12.15       
          1:12.15




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Meisjes, 50m vlinderslag           Meisjes Junioren 1 en later
2-12-2007 - 13:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tessa VERMEULEN               9800068   Zaanstad (SG)              44.54       44.43       
    2.  Anne NOOM                     9800062   Zaanstad (SG)              53.01       49.07       
    3.  Marielle VIJVER               9800336   Z.V.Hoorn-Aurik            54.94       51.03       



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 50m vlinderslag           Jongens Minioren 6 en later
2-12-2007 - 13:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erno SNOEK                    9600925   Zaanstad (SG)              38.86       38.96       
   DIS  Ryan SNELDERWAARD             9701235   Zaanstad (SG)                 NT       58.01  VC   
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 300m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evelien SOHL                  8603346   Het Y                    3:54.56     3:47.81       
            33.32  3:47.81
    2.  Alice BRAVO                   8705346   Het Y                    4:01.39     3:52.91       
          3:52.91
    3.  Vera van den BERG             8800264   Het Y                    3:55.13     3:53.43       
            33.54  3:53.43
    4.  Larissa BRAK                  8800572   De Zijl/LGB                   NT     4:03.17       
            34.92  4:03.17
    5.  Linda van der VOORT           9201908   De Zijl/LGB                   NT     4:08.39       
            34.09  4:08.39
    6.  Kaylee KOCH                   9301444   Het Y                    4:06.36     4:11.24       
            34.84  4:11.24
    7.  Anna KALSE                    9001836   De Dolfijn                    NT     4:14.65       
          4:14.65
    8.  Ilona BROEDERS                9301030   Het Y                    4:21.66     4:24.43       
            36.90  4:24.43
    9.  Sofie KALSE                   9401664   De Dolfijn                    NT     4:41.02       
            42.61  4:41.02
   10.  Kimberly MIJNEN               9503644   Zaanstad (SG)                 NT     4:43.38       
          4:43.38
   11.  Iris BAKKEREN                 9504826   De Dolfijn                    NT     5:20.09       
          5:20.09
 AFGEM  Cheryl CORNWALL               9203750   Zaanstad (SG)                 NT                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 300m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:20                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom VERBEEK                   8803527   Het Y                    3:39.54     3:33.39       
          3:33.39
    2.  Michael van der LINDEN        8601921   De Zijl/LGB                   NT     3:34.18       
            39.78  3:34.18
    3.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn               3:37.02     3:37.14       
            30.70  3:37.14
    4.  Sebastiaan REIJNEN            8602533   Het Y                    3:40.00     3:40.14       
          3:40.14
    5.  Dingeman van der PLUIJM       9002301   De Zijl/LGB                   NT     3:45.66       
            30.13  3:45.66
    6.  Jan-Willem v.d. GRAAFF        8901023   Het Y                    3:45.50     3:48.43       
            31.93  3:48.43
    7.  Killian HESTERMAN             9001187   Het Y                    3:57.65     3:48.92       
            29.60  3:48.92
    8.  Raoul ENGELENBURG             8900843   De Dolfijn                    NT     3:49.08       
            31.38  3:49.08
    9.  Donald HILLEBREGT             9202629   De Zijl/LGB                   NT     3:49.43       
            32.20  3:49.43
   10.  Matthijs DEKKER               9000621   Zaanstad (SG)            4:02.55     3:52.92       
          3:52.92
   11.  Kristian STAM                 9102187   Zaanstad (SG)            3:59.12     3:54.75       
          3:54.75
   12.  Martijn GRAS                  9100751   Zaanstad (SG)            3:58.26     3:56.83       
            34.97  3:56.83
   13.  Tom KALSE                     9200645   De Dolfijn                    NT     3:57.51       
          3:57.51
   14.  Ruben DEKKER                  9300627   Zaanstad (SG)            4:03.55     3:59.51       
            34.15  3:59.51
   15.  Frans BIJL                    9401319   Het Y                    4:44.58     4:18.87       
            35.82  4:18.87
   16.  Fergil HESTERMAN              9300187   Het Y                    4:42.10     4:19.26       
            36.00  4:19.26
   17.  Tim ten KATE                  9300249   Het Y                         NT     4:20.44       
          4:20.44
   18.  Sjors LIEVERST                9501389   Zaanstad (SG)                 NT     4:36.80       
          4:36.80
   19.  Karim WITTE                   9304305   Het Y                         NT     4:59.52       
          4:59.52
   20.  Casper GRAS                   9200403   Zaanstad (SG)                 NT     5:05.15       
            47.05  5:05.15
   21.  Leffert LANSINK               9206865   Het Y                         NT     5:06.37       
          5:06.37
   DIS  Kenneth OLOFSEN               9201891   Zaanstad (SG)                 NT     4:11.38  SD   
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          4:11.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 100m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber van BERGE               9203670   Zaanstad (SG)            1:12.66     1:12.05       
            35.53  1:12.05
    2.  Tamara UIJTEWAAL              9404852   Zaanstad (SG)            1:15.07     1:18.61       
            37.70  1:18.61
    3.  Iris BAKKEREN                 9504826   De Dolfijn               1:26.60     1:23.78       
            38.96  1:23.78
    4.  Arianne HENDRIKS              9503028   Zaanstad (SG)            1:25.47     1:25.81       
          1:25.81
    5.  Lisanne van ZIJL              9505454   Zaanstad (SG)            1:32.10     1:26.37       
            40.60  1:26.37



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 100m vrije slag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:35                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Roy VENS                      9303639   Zaanstad (SG)            1:05.80     1:04.21       
            29.48  1:04.21
    2.  Jesse MEYER                   9403633   Zaanstad (SG)            1:09.03     1:10.56       
            33.43  1:10.56
    3.  Yannick VIJVER                9600469   Z.V.Hoorn-Aurik          1:17.51     1:17.04       
            36.02  1:17.04
 AFGEM  Frank ZWEET                   9402803   Zaanstad (SG)            1:27.62                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Meisjes, 100m vrije slag           Meisjes Junioren 1 en later
2-12-2007 - 13:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke AAN                     9601498   Zaanstad (SG)            1:12.54     1:11.37       
            33.78  1:11.37
    2.  Hannah ROSINGH                9700342   Het Y                    1:19.57     1:18.55       
            36.66  1:18.55
    3.  Carla ten KATE                9600832   Het Y                    1:23.45     1:23.42       
            38.60  1:23.42
    4.  Marielle VIJVER               9800336   Z.V.Hoorn-Aurik          1:42.06     1:41.71       
            46.07  1:41.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Jongens, 100m vrije slag           Jongens Minioren 6 en later
2-12-2007 - 13:40                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wesley PUL                    9602995   Het Y                    1:32.42     1:27.84       
            40.34  1:27.84



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:45                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de BOER               9302840   Zaanstad (SG)            2:39.70     2:36.48       
            31.73  1:11.36  2:01.35  2:36.48
    2.  Esmee VERMEULEN               9600678   Zaanstad (SG)            2:47.04     2:45.35       
            36.24  2:45.35
    3.  Sanne BOMMER                  9501132   Zaanstad (SG)            2:49.92     2:47.95       
            36.20  2:47.95
    4.  Amber RUIG                    9603240   Zaanstad (SG)            3:05.53     2:53.16       
            39.37  2:53.16
    5.  Amber van BERGE               9203670   Zaanstad (SG)            2:53.76     2:58.94       
            38.06  2:58.94



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                       Heren, 200m wisselslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:50                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben DEKKER                  9300627   Zaanstad (SG)            2:31.09     2:26.80       
            31.74  1:07.68  1:53.62  2:26.80
    2.  Daan REMMELZWAAL              9302553   Zaanstad (SG)            2:39.35     2:35.15       
          2:35.15



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                       Dames, 100m vlinderslag                   alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 13:55                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda van der VOORT           9201908   De Zijl/LGB              1:12.24     1:12.39       
            33.17  1:12.39
    2.  Anna KALSE                    9001836   De Dolfijn               1:18.43     1:21.21       
            36.70  1:21.21
    3.  Amber van BERGE               9203670   Zaanstad (SG)            1:22.53     1:22.14       
            36.89  1:22.14
    4.  Kimberly MIJNEN               9503644   Zaanstad (SG)            1:38.44     1:25.10       
            38.21  1:25.10
    5.  Kimberly ANICETO              9701726   Zaanstad (SG)                 NT     1:30.92       
            42.82  1:30.92
    6.  Sofie KALSE                   9401664   De Dolfijn               1:34.50     1:34.88       
            43.31  1:34.88
    7.  Tamara UIJTEWAAL              9404852   Zaanstad (SG)            1:32.42     1:36.54       
            42.78  1:36.54
    8.  Amber RUIG                    9603240   Zaanstad (SG)                 NT     1:39.68       
            43.74  1:39.68
    9.  Lisanne van ZIJL              9505454   Zaanstad (SG)                 NT     1:39.70       
          1:39.70
   10.  Arianne HENDRIKS              9503028   Zaanstad (SG)            1:55.52     1:49.09       
            49.07  1:49.09
   11.  Elise DEKKER                  9700976   Zaanstad (SG)                 NT     1:50.88       
            49.60  1:50.88
   12.  Iris BAKKEREN                 9504826   De Dolfijn               1:52.69     1:51.86       
            51.39  1:51.86
   13.  Samira MIJNEN                 9701320   Zaanstad (SG)                 NT     2:05.21       
            53.28  2:05.21
 AFGEM  Cheryl CORNWALL               9203750   Zaanstad (SG)            1:32.85                   



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Heren, 100m vlinderslag                   alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 14:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dingeman van der PLUIJM       9002301   De Zijl/LGB                59.13     1:02.41       
            28.71  1:02.41
    2.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn               1:03.70     1:04.59       
            29.92  1:04.59
    3.  Michael van der LINDEN        8601921   De Zijl/LGB              1:04.92     1:06.29       
            29.86  1:06.29
    4.  Tom KALSE                     9200645   De Dolfijn               1:07.08     1:12.24       
            32.72  1:12.24
    5.  Roy VENS                      9303639   Zaanstad (SG)            1:13.74     1:17.05       
            34.44  1:17.05
    6.  Jesse MEYER                   9403633   Zaanstad (SG)            1:32.75     1:32.18       
            42.52  1:32.18
 AFGEM  Frank ZWEET                   9402803   Zaanstad (SG)            1:55.29                   




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m wisselslag           Meisjes Junioren 1 en later
2-12-2007 - 14:00                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee VERMEULEN               9600678   Zaanstad (SG)            1:16.70     1:18.54       
          1:18.54
    2.  Amber RUIG                    9603240   Zaanstad (SG)            1:24.54     1:20.26       
          1:20.26
    3.  Kimberly ANICETO              9701726   Zaanstad (SG)            1:26.55     1:26.54       
          1:26.54
    4.  Tessa VERMEULEN               9800068   Zaanstad (SG)            1:31.75     1:28.06       
          1:28.06
    5.  Hannah ROSINGH                9700342   Het Y                    1:30.26     1:32.44       
          1:32.44
    6.  Carla ten KATE                9600832   Het Y                    1:32.32     1:33.09       
          1:33.09
    7.  Anne NOOM                     9800062   Zaanstad (SG)            1:40.78     1:41.92       
          1:41.92
    8.  Elise DEKKER                  9700976   Zaanstad (SG)            1:35.07     1:42.28       
          1:42.28
    9.  Samira MIJNEN                 9701320   Zaanstad (SG)            1:41.46     1:42.47       
          1:42.47



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Jongens, 100m wisselslag           Jongens Minioren 6 en later
2-12-2007 - 14:05                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick VIJVER                9600469   Z.V.Hoorn-Aurik          1:27.61     1:26.28       
          1:26.28
    2.  Erno SNOEK                    9600925   Zaanstad (SG)            1:27.21     1:27.56       
          1:27.56
   DIS  Wesley PUL                    9602995   Het Y                    1:44.51     1:42.67  RH   
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:42.67
   DIS  Ryan SNELDERWAARD             9701235   Zaanstad (SG)                 NT     1:46.14  VB   
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:46.14



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 200m schoolslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 14:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Larissa BRAK                  8800572   De Zijl/LGB              2:43.08     2:47.82       
            36.28  1:20.10  2:04.36  2:47.82
    2.  Naomi STENS                   9302266   Zaanstad (SG)            2:56.71     3:14.65       
            36.95  1:22.83  2:19.64  3:14.65



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Heren, 200m schoolslag                    alg. leeftijdsgroep
2-12-2007 - 14:10                                                                           Results
---------------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang  Naam                          Startnr.  Vereniging           Inschr.tijd        Tijd       
---------------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julian van LEUVEN             9200823   De Dolfijn               2:43.81     2:43.99       
            37.74  1:19.71  2:01.57  2:43.99
    2.  Donald HILLEBREGT             9202629   De Zijl/LGB              2:41.49     2:45.12       
            36.10  1:18.82  2:02.73  2:45.12
    3.  Sjors LIEVERST                9501389   Zaanstad (SG)            3:02.55     3:01.86       
            40.11  1:26.20  2:13.61  3:01.86



Splash Meet Manager 2007Registered to Zaanstad (SG)