Nr. 1. Heren, 200m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 2. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Alle, 100m rugslag  jongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Nr. 4. Heren, 50m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Heren, 50m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Alle, 100m schoolslag  jongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Nr. 9. Heren, 100m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 100m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 12. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Alle, 50m vlinderslag  jongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Nr. 14. Heren, 50m rugslag  12 jaar en ouder
Nr. 15. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag  12 jaar en ouder
Nr. 17. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Alle, 100m vrije slag  jongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Nr. 19. Heren, 100m wisselslag  12 jaar en ouder
Nr. 20. Dames, 100m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 21. Heren, 100m schoolslag  12 jaar en ouder
Nr. 22. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Heren, 200m vrije slag  12 jaar en ouder
Nr. 24. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder


2007-12-02 Limietwedstrijd 25m DAW-Finenzo Alkmaar
Alkmaar, 2.12.2007


Programmanr. 1
2.12.07 - 13:30
Heren, 200m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo2:21.172:21.01
2.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo2:22.782:22.12
3.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo2:28.662:27.94
4.Marcel Schouten9300653Rapido'822:34.072:34.28
5.Ron Salm9002543WZ&PC Purmerend2:32.442:34.44
6.Rico Roels9403119DAW-Finenzo2:48.692:53.06
7.Pepijn Jorink9502575DAW-Finenzo3:14.243:12.51
8.Jasper Falk9502785DAW-Finenzo3:23.193:18.67
9.Sam Buter9502783DAW-Finenzo3:30.453:28.82


<< TOP >>
Programmanr. 2
2.12.07 - 13:40
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend2:33.722:32.80
2.Corine Rooker9201522WZ&PC Purmerend2:41.312:41.60
3.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend2:41.802:41.64
4.Carmen Krijnen9301454WZ&PC Purmerend2:43.902:44.72
5.Ingrid Jongert9101490A.Z.V.D.2:43.482:45.10
6.Anouk van der Gracht8901408OEZA2:46.332:45.65
7.Annemiek Suiker9501636De Reuring2:48.662:50.12
8.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend2:54.072:50.21
9.Nickey de Klerk8604394WZ&PC Purmerend2:45.882:50.35
10.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend2:53.262:57.20
11.Channe Noort8605032De Reuring3:02.252:57.90
12.Naomi Uitslager9003786A.Z.V.D.3:02.093:03.34
13.Marcha Kemp9504810WZ&PC Purmerend2:58.683:03.84
14.Rebecca Martens9604352DAW-Finenzo3:38.393:23.09
AFGEMSuzanne Bond8302602De Reuring2:53.19


<< TOP >>
Programmanr. 3
2.12.07 - 13:45
100m rugslagjongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Corne Borst9602335OEZA1:44.361:39.71
2.Danny Fabian Groen9703033WZ&PC Purmerend1:47.571:41.85
3.Kjeld Verhage9702637DAW-Finenzo1:50.731:46.29
4.Yvanna Zuurveld9702998DAW-Finenzo1:49.451:52.18
5.Silke Jonk9802042DAW-FinenzoNT1:55.19
6.Maartje Feldberg9801620DAW-FinenzoNT1:57.97
7.Brian de Pagter9603585DAW-FinenzoNT2:00.47
DISRik Stoelwinder9600239Zv Aquarius1:49.901:38.63RD
DISKim Hiemstra9703966De ReuringNT1:51.88RF
NGDylan Erfmann9603133DAW-Finenzo1:51.69


<< TOP >>
Programmanr. 4
2.12.07 - 13:50
Heren, 50m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Bart Schram9103683DAW-Finenzo25.1624.73
2.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG25.4425.32
3.Michel de Maesschalck9101525Noordkop-Zeemacht SG25.9025.63
4.Bart Knijn9101249WZ&PC Purmerend25.8225.91
5.Martijn van Gelderen8900939DAW-Finenzo25.8925.97
6.Dennis Eliveld9202351Rapido'8226.6825.99
7.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo25.5226.70
7.Dennis de Ruiter9206069Zv Aquarius27.1726.70
9.Thom de Boer9100181DAW-Finenzo27.2226.74
10.Arjan Baron9100067DAW-Finenzo26.6226.84
11.Rene de Boer6400087DAW-Finenzo27.7427.15
12.Rowan Schaap8902729DAW-Finenzo26.7027.18
13.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo27.4327.31
14.Fred Heemstra6500357DAW-Finenzo27.4327.37
15.Jordy de Klerk9300269WZ&PC Purmerend27.1727.44
16.Mike Hoonakker9301709WZ&PC Purmerend28.0727.56FJ 1
17.Rian Visser9007141DAW-Finenzo28.1827.56FJ 2
18.Ger Sevenhuijsen9004841De Reuring28.9527.90
19.Martijn van Tricht9103581Zv Aquarius28.5828.00
20.Ron Salm9002543WZ&PC Purmerend27.6428.06
20.Kasper Gerdes9301873De Reuring28.2828.06
22.Yorick van Tricht8704373Zv Aquarius26.9428.20
23.Camiel Landheer9301931A.Z.V.D.28.5728.34
24.Kingue Struijf9400913WZ&PC Purmerend28.9928.53
25.Michael Gozeling9206031Rapido'8229.4028.86
26.Jeroen van Tricht8904613Zv Aquarius29.2228.88
27.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC Purmerend28.2828.92
28.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo30.9229.66
29.Robin Döderlein de Win9302447WZ&PC Purmerend31.9730.20
30.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo33.1031.25
31.Christiaan Zwaal9503881Noordkop-Zeemacht SG34.1631.79
32.Aaron Koomen9304381Rapido'8234.2631.96
33.Tim Huisintveld9504301DAW-Finenzo44.4443.47
34.Ted Boerkamp9504663Zv Aquarius42.5943.48


<< TOP >>
Programmanr. 5
2.12.07 - 13:55
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Monique Jonker8501472De Reuring27.4627.76
2.Jessica de Ruiter9306160Zv Aquarius30.0328.20
3.Tessa Mosch9102172Noordkop-Zeemacht SG28.5128.49
4.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo28.7729.28
5.Nicole Palmboom9106072OEZA28.8629.35
6.Evelien Kok9002028A.Z.V.D.28.4429.38
7.Maureen Udes9103128WZ&PC Purmerend29.7029.61
8.Ilana Schaap9102714DAW-Finenzo28.8529.86
9.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo31.0729.91
10.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG29.8929.93
11.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo29.4230.10
12.Gitta Buskermolen9000660DAW-Finenzo30.0730.25
13.Chantal Molenkamp9002624DAW-Finenzo29.7630.27
14.Melonie Hoonakker9200804WZ&PC Purmerend30.0630.38
15.Rianne Koopman9101728DAW-Finenzo31.7030.62
16.Anouk Limburg9501806Noordkop-Zeemacht SG32.0730.87
17.Annemiek Suiker9501636De Reuring31.7530.97
18.Renate Bergen8800270De Reuring31.4231.05
19.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius31.7931.07
20.Ragna Jonker9001812De Reuring32.1832.03
21.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo33.8732.75
22.Medea Krijnen9002144WZ&PC Purmerend32.3533.22
23.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend33.5833.52
24.Kim Luyken9403558Zv Aquarius35.1933.56
25.Martine Lammers9304262Zv Aquarius34.5733.87
26.Lucille Stroobach9601482Noordkop-Zeemacht SG35.8234.44
27.Renee v.d. Brink9602732Noordkop-Zeemacht SG35.8236.33
28.Inge Sluys9203908Zv Aquarius36.0937.09
29.Denise Otjes9601378Zv Aquarius39.4437.19
30.Marloes Jellema9500922WZ&PC Purmerend35.5337.35
31.Annika Blaauboer9404400Zv Aquarius40.3537.42
32.Lisanne Burgers9306980Zv Aquarius38.0537.50
33.Marlou van Rhijn9108184WZ&PC Purmerend36.3637.56
34.Ankita Singhvi9505536DAW-Finenzo44.6243.22
35.Manon van Schagen94agvmsZv AquariusNT44.25
36.Franka Boerkamp9604486Zv Aquarius42.8044.58


<< TOP >>
Programmanr. 6
2.12.07 - 14:00
Heren, 50m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo31.1331.21
2.Ronald Hart7800391DAW-Finenzo30.7131.72
3.Gerard Hoedjes8701363DAW-Finenzo33.9632.86
4.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo35.5834.72
5.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo35.6335.11
6.Jeroen Beemster8700155WZ&PC Purmerend36.8137.18
7.Sander van Schaik9102005A.Z.V.D.40.1439.86
8.Glenn Smit9401599DAW-Finenzo43.9543.52


<< TOP >>
Programmanr. 7
2.12.07 - 14:05
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Nathalie van Velzen8502970WZ&PC Purmerend35.0534.69
2.Sterre Boon9304544DAW-Finenzo37.9438.72
3.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo39.8939.84
4.Marcha Kemp9504810WZ&PC Purmerend43.1941.91
5.Inge Verbeek9303958DAW-Finenzo41.5742.13
6.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo45.0642.92
7.Melissa Eliveld9500524Rapido'8247.0245.63
8.Anne van Rongen9501202WZ&PC Purmerend47.8546.72
9.Monica Sanchez9406182DAW-Finenzo46.9347.03
AFGEMSuzanne Bond8302602De Reuring40.38


<< TOP >>
Programmanr. 8
2.12.07 - 14:05
100m schoolslagjongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Carlo Kemp9600467WZ&PC Purmerend1:32.611:29.88
2.Lindsey Reijsoo9603078Rapido'821:32.111:30.01
3.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo1:42.041:41.07
4.Bradley Sap9801027A.Z.V.D.1:46.441:41.56
5.Ruben Sap9601145A.Z.V.D.1:42.951:42.06
6.Marnix Vermeer9602275Zv Aquarius1:45.861:47.23
7.Bianca Denekamp9703888WZ&PC PurmerendNT1:49.09
8.Danielle Visser9701346De Reuring1:47.741:50.07
9.Corne Borst9602335OEZA1:52.781:50.78
10.Martijn Falk9601457DAW-Finenzo1:56.051:54.80
11.Kim Hiemstra9703966De Reuring1:54.441:57.54
12.Jeffrey Dekker96jdagvZv AquariusNT2:05.85
13.Brian de Pagter9603585DAW-Finenzo2:03.322:06.57
14.Danny Fabian Groen9703033WZ&PC PurmerendNT2:11.18
15.Thalita Dekker98TdagvZv AquariusNT2:18.34
16.Simon Koopen9802127WZ&PC PurmerendNT2:24.01
17.Lucas Reuther9603559Zv AquariusNT2:37.73
DISFleur den Dunnen9803022Zv AquariusNT2:51.62SK


<< TOP >>
Programmanr. 9
2.12.07 - 14:15
Heren, 100m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Thom de Boer9100181DAW-Finenzo1:12.741:10.38
2.Camiel Landheer9301931A.Z.V.D.1:11.571:11.82
3.Marcel Schouten9300653Rapido'821:14.091:12.28
4.Jory van der Gracht8701097OEZA1:12.681:12.50
5.Dave Heshof9501403WZ&PC Purmerend1:14.181:13.99
6.Aaron Koomen9304381Rapido'821:12.001:17.34
7.Reinier Willemsen9005177A.Z.V.D.1:18.321:18.19
8.Glenn Smit9401599DAW-Finenzo1:20.621:19.36
9.Felix Geenen9501085DAW-Finenzo1:25.471:22.58
10.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:25.511:24.79
11.Remco Visser9503185De Reuring1:30.931:26.86


<< TOP >>
Programmanr. 10
2.12.07 - 14:20
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Sharon van der Leest9202772WZ&PC Purmerend1:12.691:10.04
2.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG1:10.831:10.25
3.Ingrid Jongert9101490A.Z.V.D.1:14.281:14.81
4.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo1:13.071:15.97
5.Nickey de Klerk8604394WZ&PC Purmerend1:16.991:19.08
6.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo1:23.041:23.04
7.Kim Klijn9406176DAW-Finenzo1:25.621:24.13
8.Marjolein Vink9306478OEZA1:23.651:25.23
9.Maxine Alfonsi9502900DAW-Finenzo1:29.661:26.07
10.Esther Beerling8400120A.Z.V.D.1:27.841:26.83
11.Inge Verbeek9303958DAW-Finenzo1:27.521:29.19
12.Nathalja Wiersma9603336DAW-Finenzo1:46.971:37.87
13.Roos Vredenburg9504618OEZA1:47.751:47.95


<< TOP >>
Programmanr. 11
2.12.07 - 14:25
Heren, 100m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Matthijs Boers9102717Noordkop-Zeemacht SG52.2753.29
2.Bart Knijn9101249WZ&PC Purmerend57.2157.00
3.Sverre Oelen9002147WZ&PC Purmerend56.6057.01
4.Ronald Hart7800391DAW-Finenzo56.9857.18
5.Bart Beemster8700153WZ&PC Purmerend56.1857.74
6.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo57.1257.96
7.Pieter Crok9100413OEZA57.8558.56
8.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo57.0358.79
9.Rene de Boer6400087DAW-Finenzo1:00.5158.82
10.Mike Hoonakker9301709WZ&PC Purmerend1:00.941:00.40
11.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo1:00.051:00.65
12.Fred Heemstra6500357DAW-Finenzo1:01.651:00.78
13.Martijn van Gelderen8900939DAW-Finenzo57.001:00.86
14.Ger Sevenhuijsen9004841De Reuring1:03.501:01.11
15.Kasper Gerdes9301873De Reuring1:01.181:01.64
16.Ron Salm9002543WZ&PC Purmerend1:02.071:01.68
17.Joey Stokx9301251DAW-Finenzo59.591:02.69
18.Remy Naporowski9303065WZ&PC Purmerend1:03.911:02.81
19.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:03.121:03.50
20.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC Purmerend1:01.881:04.25
21.Kingue Struijf9400913WZ&PC Purmerend1:00.521:04.49
22.Michael Gozeling9206031Rapido'821:06.951:06.27
23.Rico Roels9403119DAW-Finenzo1:06.861:07.05
24.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo1:06.371:07.62
25.Arjan Baron9100067DAW-Finenzo58.911:08.32
26.Michel Naporowski9402135WZ&PC Purmerend1:16.541:11.82
27.Glenn Smit9401599DAW-Finenzo1:13.291:14.66
28.Christiaan Zwaal9503881Noordkop-Zeemacht SG1:15.211:15.26
29.Pepijn Jorink9502575DAW-Finenzo1:17.371:16.75
30.Rowdy Spaltman9501747DAW-Finenzo1:14.621:17.77
31.Jasper Falk9502785DAW-Finenzo1:16.151:18.03
NGLars Kerkhoff9501007Rapido'821:07.74
NGFerry Kemmeren9101179OEZA1:03.98


<< TOP >>
Programmanr. 12
2.12.07 - 14:30
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Tessa Mosch9102172Noordkop-Zeemacht SG1:01.681:03.33
2.Maureen Udes9103128WZ&PC Purmerend1:03.351:03.57
3.Daniëlle de Groot9303868OEZA1:08.601:05.18
4.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo1:03.501:05.58
5.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG1:05.401:05.72
6.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend1:04.861:06.07
7.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo1:04.021:06.36
8.Carmen Krijnen9301454WZ&PC Purmerend1:07.321:07.75
9.Gitta Buskermolen9000660DAW-Finenzo1:07.121:07.77
10.Melonie Hoonakker9200804WZ&PC Purmerend1:06.231:08.41
11.Danique Mallon9402114OEZA1:08.811:08.85
12.Ilana Schaap9102714DAW-Finenzo1:03.881:08.94
13.Annemiek Suiker9501636De Reuring1:07.931:09.01
14.Sterre Boon9304544DAW-Finenzo1:08.771:09.38
15.Channe Noort8605032De Reuring1:11.621:09.48
16.Ragna Jonker9001812De Reuring1:10.341:10.36
17.Linda Crok9401068OEZA1:09.981:11.20
18.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo1:11.771:11.56
19.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo1:12.061:12.02
20.Ilse van Niekerk9406180DAW-Finenzo1:13.531:12.60
21.Medea Krijnen9002144WZ&PC Purmerend1:12.631:12.91
22.Naomi Uitslager9003786A.Z.V.D.1:14.141:14.21
23.Anne van Rongen9501202WZ&PC Purmerend1:19.101:15.06
24.Marcha Kemp9504810WZ&PC Purmerend1:16.541:15.68
25.Annabel Zevenhek9202044DAW-Finenzo1:14.001:15.99
26.Sophie Padt9601514DAW-Finenzo1:16.721:16.18
27.Kim Klijn9406176DAW-Finenzo1:15.971:16.22
28.Marlou van Rhijn9108184WZ&PC Purmerend1:17.201:21.59
29.Elena Peeters9603690DAW-Finenzo1:30.841:22.83FJ 1
30.Marit van Elsas9505406DAW-Finenzo1:23.271:22.83FJ 2
31.Rebecca Martens9604352DAW-Finenzo1:23.131:25.91


<< TOP >>
Programmanr. 13
2.12.07 - 14:40
50m vlinderslagjongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Carlo Kemp9600467WZ&PC Purmerend36.7637.10
2.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo37.6838.77
3.Ruben Sap9601145A.Z.V.D.38.1239.36
4.Lindsey Reijsoo9603078Rapido'8240.2840.84
5.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo45.8942.89
6.Danielle Visser9701346De Reuring49.6049.82
7.Maurits de Bruijn9700917DAW-Finenzo47.4649.83
8.Thomas Haneveld9801631DAW-FinenzoNT50.69
9.Yvanna Zuurveld9702998DAW-FinenzoNT51.74
10.Bianca Denekamp9703888WZ&PC PurmerendNT52.96
11.Sanjay Jagroep9701625DAW-FinenzoNT53.54
12.Kim Hiemstra9703966De ReuringNT54.29
13.Silke Jonk9802042DAW-FinenzoNT55.76
14.Kjeld Verhage9702637DAW-FinenzoNT59.15
15.Maartje Feldberg9801620DAW-Finenzo56.111:03.07
NG.ZAElin Ahlstrand9701326DAW-Finenzo41.57


<< TOP >>
Programmanr. 14
2.12.07 - 14:45
Heren, 50m rugslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo28.2228.60
2.Bart Schram9103683DAW-Finenzo29.8629.71
3.Rowan Schaap8902729DAW-Finenzo30.8931.78
4.Yorick van Tricht8704373Zv Aquarius30.4432.28
5.Martijn van Tricht9103581Zv Aquarius34.8433.58
6.Jeroen van Tricht8904613Zv Aquarius33.6233.81
7.Robin Döderlein de Win9302447WZ&PC Purmerend35.2834.65
8.Dennis de Ruiter9206069Zv Aquarius37.9134.94
9.Aaron Koomen9304381Rapido'8237.1636.73
10.Felix Geenen9501085DAW-Finenzo41.1838.09
11.Christiaan Zwaal9503881Noordkop-Zeemacht SG40.6640.02
12.Ted Boerkamp9504663Zv Aquarius50.7050.09


<< TOP >>
Programmanr. 15
2.12.07 - 14:45
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Monique Jonker8501472De Reuring32.0333.65
2.Chantalle van der Fluit9206406DAW-Finenzo34.5234.71
3.Jessica de Ruiter9306160Zv Aquarius36.0035.03
4.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius37.1037.34
5.Romy Willemsen9303982A.Z.V.D.37.4537.36
6.Kim Luyken9403558Zv Aquarius41.5137.79
7.Julia Brouwers9600868WZ&PC Purmerend37.1737.84
8.Inge Sluys9203908Zv Aquarius39.9840.80
9.Lucille Stroobach9601482Noordkop-Zeemacht SG41.5940.96
10.Esther Beerling8400120A.Z.V.D.40.9341.44
11.Martine Lammers9304262Zv Aquarius41.7541.75
12.Annika Blaauboer9404400Zv Aquarius46.7745.76
13.Franka Boerkamp9604486Zv Aquarius48.7549.15
14.Manon van Schagen94agvmsZv AquariusNT52.40
DISLisanne Burgers9306980Zv Aquarius46.4245.10RF


<< TOP >>
Programmanr. 16
2.12.07 - 14:50
Heren, 50m vlinderslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Arjan Baron9100067DAW-Finenzo28.0028.43
2.Michel de Maesschalck9101525Noordkop-Zeemacht SG28.7929.32
3.Gerard Hoedjes8701363DAW-Finenzo28.9829.53
4.Fred Heemstra6500357DAW-Finenzo29.9130.06
5.Rene de Boer6400087DAW-Finenzo30.3830.64
6.Martijn van Gelderen8900939DAW-Finenzo29.9831.41
7.Camiel Landheer9301931A.Z.V.D.31.1731.58
8.Richard Brink9203691Noordkop-Zeemacht SG34.6735.24
9.Tim Huisintveld9504301DAW-Finenzo1:01.5058.81


<< TOP >>
Programmanr. 17
2.12.07 - 14:50
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Marianne vd Poll8903352DAW-Finenzo30.9231.29
2.Monique Jonker8501472De Reuring30.7331.66
3.Lisa Boers9400994Noordkop-Zeemacht SG32.1731.95
4.Renate Bergen8800270De Reuring34.7833.91
5.Anouk van der Gracht8901408OEZA34.3134.20
6.Ilana Schaap9102714DAW-Finenzo32.4334.43
7.Carmen Krijnen9301454WZ&PC Purmerend34.1035.09
8.Chantal Molenkamp9002624DAW-Finenzo33.4735.12
9.Anouk Limburg9501806Noordkop-Zeemacht SG35.7136.20
10.Rianne Koopman9101728DAW-Finenzo36.1336.97
11.Channe Noort8605032De Reuring40.0837.18
12.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo37.5937.57FJ 1
13.Ragna Jonker9001812De Reuring36.5837.57FJ 2
14.Inge Verbeek9303958DAW-Finenzo37.7739.00
15.Anne van Rongen9501202WZ&PC Purmerend38.2039.26
16.Monica Sanchez9406182DAW-Finenzo41.4040.00
17.Melissa Eliveld9500524Rapido'8242.4342.45
18.Denise Otjes9601378Zv Aquarius44.4842.83
19.Marloes Jellema9500922WZ&PC Purmerend40.3743.12
20.Ankita Singhvi9505536DAW-Finenzo1:00.7554.39
AFGEMSuzanne Bond8302602De Reuring36.72


<< TOP >>
Programmanr. 18
2.12.07 - 14:55
100m vrije slagjongens min. 4,5 en 6, meisjes min, 4 en 5
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Irene Teufer9602340OEZA1:10.651:09.39
2.Carlo Kemp9600467WZ&PC Purmerend1:12.261:12.68
3.Mirl de Boer9700468DAW-Finenzo1:16.051:16.32
4.Lindsey Reijsoo9603078Rapido'821:24.261:19.40
5.Lars van der Velden9800175DAW-Finenzo1:20.491:22.56
6.Ruben Sap9601145A.Z.V.D.1:24.701:23.18
7.Danielle Visser9701346De Reuring1:31.681:25.98
8.Marnix Vermeer9602275Zv Aquarius1:31.091:26.67
9.Martijn Falk9601457DAW-Finenzo1:27.381:27.73
10.Bradley Sap9801027A.Z.V.D.1:33.211:28.75
11.Corne Borst9602335OEZA1:30.551:29.74
12.Thomas Haneveld9801631DAW-Finenzo1:40.821:32.68
13.Rik Stoelwinder9600239Zv Aquarius1:31.691:32.89
14.Bianca Denekamp9703888WZ&PC Purmerend1:33.111:33.88
15.Sanjay Jagroep9701625DAW-Finenzo1:37.701:34.16
16.Kim Hiemstra9703966De ReuringNT1:38.91
17.Danny Fabian Groen9703033WZ&PC Purmerend1:40.711:46.02
18.Simon Koopen9802127WZ&PC Purmerend1:59.471:53.62
19.Jeffrey Dekker96jdagvZv AquariusNT1:57.85
20.Lucas Reuther9603559Zv AquariusNT2:11.40
21.Fleur den Dunnen9803022Zv Aquarius2:34.402:31.41
22.Thalita Dekker98TdagvZv Aquarius2:41.442:36.72
NG.ZAElin Ahlstrand9701326DAW-Finenzo1:24.14
NGDylan Erfmann9603133DAW-Finenzo1:37.93


<< TOP >>
Programmanr. 19
2.12.07 - 15:05
Heren, 100m wisselslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Patrick Molenkamp8802427DAW-Finenzo1:06.041:06.95
2.Bart Schram9103683DAW-Finenzo1:06.241:08.62
3.Ger Sevenhuijsen9004841De Reuring1:13.191:09.36
4.Jory van der Gracht8701097OEZA1:09.971:09.48
5.Thom de Boer9100181DAW-Finenzo1:11.701:09.76
6.Yorick van Tricht8704373Zv Aquarius1:07.981:10.03
7.Rowan Schaap8902729DAW-Finenzo1:08.321:10.28
8.Martijn van Tricht9103581Zv Aquarius1:12.151:10.87
9.Jordy de Klerk9300269WZ&PC Purmerend1:12.101:10.93
10.Rian Visser9007141DAW-Finenzo1:11.411:12.16
11.Dennis de Ruiter9206069Zv Aquarius1:15.321:15.86
12.Remy Naporowski9303065WZ&PC Purmerend1:18.101:16.61
13.Kasper Gerdes9301873De Reuring1:15.501:17.80
14.Felix Geenen9501085DAW-Finenzo1:25.691:18.57
15.Richard Brink9203691Noordkop-Zeemacht SG1:21.841:19.39
16.Vincent Schram9402041DAW-Finenzo1:23.651:20.52
17.Klaas Schoute9500891DAW-Finenzo1:26.221:20.74
18.Michel Naporowski9402135WZ&PC Purmerend1:35.691:25.56
19.Rowdy Spaltman9501747DAW-Finenzo1:28.451:31.26
20.Remco Visser9503185De Reuring1:30.061:31.45
21.Ted Boerkamp9504663Zv AquariusNT1:54.44
DISJeroen van Tricht8904613Zv Aquarius1:13.791:13.41SK


<< TOP >>
Programmanr. 20
2.12.07 - 15:10
Dames, 100m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Evelien Kok9002028A.Z.V.D.1:09.501:11.66
2.Nicole Palmboom9106072OEZA1:14.861:14.42
3.Jessica de Ruiter9306160Zv Aquarius1:15.661:15.08
4.Maureen Udes9103128WZ&PC Purmerend1:14.741:15.46
5.Renate Bergen8800270De Reuring1:17.321:16.47
6.Tessa Mosch9102172Noordkop-Zeemacht SG1:13.531:16.60
7.Daniëlle de Groot9303868OEZA1:19.321:16.88
8.Marjolein Vink9306478OEZA1:18.791:18.37
9.Yvonne Verbeek9402788WZ&PC Purmerend1:18.711:19.15
10.Anouk Limburg9501806Noordkop-Zeemacht SG1:20.501:20.57
11.Diede Witkamp9205684DAW-Finenzo1:20.691:20.81
12.Romy Willemsen9303982A.Z.V.D.1:21.431:21.55
13.Kim Luyken9403558Zv Aquarius1:22.481:22.69
14.Danique Mallon9402114OEZA1:21.181:22.88
15.Linda Crok9401068OEZA1:20.931:24.76FJ 1
16.Annabel Zevenhek9202044DAW-Finenzo1:23.431:24.76FJ 2
17.Martine Lammers9304262Zv Aquarius1:25.001:24.77
18.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo1:28.631:25.79
19.Inge Sluys9203908Zv Aquarius1:27.591:27.65
20.Nina Joosten9403518A.Z.V.D.1:29.361:28.06
21.Esther Beerling8400120A.Z.V.D.1:29.631:28.43
22.Sophie Padt9601514DAW-Finenzo1:27.451:28.69
23.Anne van Rongen9501202WZ&PC Purmerend1:30.801:30.07
24.Denise Otjes9601378Zv Aquarius1:36.701:32.51
25.Renee v.d. Brink9602732Noordkop-Zeemacht SG1:36.371:33.51
26.Monica Sanchez9406182DAW-Finenzo1:34.331:33.85
27.Lisanne Burgers9306980Zv Aquarius1:37.181:35.87
28.Marit van Elsas9505406DAW-Finenzo1:39.011:37.87FJ 1
29.Elena Peeters9603690DAW-Finenzo1:35.651:37.87FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 21
2.12.07 - 15:20
Heren, 100m schoolslag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Ronald Hart7800391DAW-Finenzo1:09.551:10.12
2.Wouter Breton8900461DAW-Finenzo1:08.431:11.38
3.Dennis Eliveld9202351Rapido'821:15.511:15.40
4.Stefan Schulte9302443Rapido'821:15.861:16.23
5.Mart de Boer9303589DAW-Finenzo1:15.951:17.09
6.Pieter Crok9100413OEZA1:18.251:18.21
7.Reinier Willemsen9005177A.Z.V.D.1:26.121:26.93
8.Sander van Schaik9102005A.Z.V.D.1:27.421:28.36
9.Sam Buter9502783DAW-Finenzo1:51.151:50.28
NGLars Kerkhoff9501007Rapido'821:25.40


<< TOP >>
Programmanr. 22
2.12.07 - 15:25
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Nathalie van Velzen8502970WZ&PC Purmerend1:16.611:17.96
2.Sterre Boon9304544DAW-Finenzo1:23.301:25.98
3.Mariska van Engeldorp9502326Zv Aquarius1:25.601:27.93
4.Corine Rooker9201522WZ&PC Purmerend1:28.821:29.05
5.Gitta Buskermolen9000660DAW-Finenzo1:29.591:30.06
6.Janine Rooker9600316WZ&PC Purmerend1:34.561:30.63
7.Marcha Kemp9504810WZ&PC Purmerend1:33.891:30.77
8.Ilse van Niekerk9406180DAW-Finenzo1:30.101:31.47
9.Maxine Alfonsi9502900DAW-Finenzo1:32.761:31.72
10.Medea Krijnen9002144WZ&PC Purmerend1:31.921:33.26
11.Nathalja Wiersma9603336DAW-Finenzo1:45.331:43.84
12.Roos Vredenburg9504618OEZA1:51.021:52.20


<< TOP >>
Programmanr. 23
2.12.07 - 15:30
Heren, 200m vrije slag12 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Jeroen Beemster8700155WZ&PC Purmerend1:57.501:59.26
2.Bart Beemster8700153WZ&PC Purmerend2:00.692:00.60
3.Hans Peter Hartog9100859DAW-Finenzo2:04.022:05.09
4.Demi de Rooij9105607DAW-Finenzo2:07.012:07.29
5.Sverre Oelen9002147WZ&PC Purmerend2:04.582:10.16
6.Marcel Schouten9300653Rapido'822:13.232:15.83
7.Jeffrey Spaltman9204037DAW-Finenzo2:12.792:17.77
8.Ritchoberto Peternella9300991WZ&PC Purmerend2:19.172:17.85
9.Kingue Struijf9400913WZ&PC Purmerend2:15.192:18.23
10.Rico Roels9403119DAW-Finenzo2:23.542:27.47
11.Robin Döderlein de Win9302447WZ&PC Purmerend2:30.062:29.10
12.Dave Heshof9501403WZ&PC Purmerend2:37.072:29.79
NGFerry Kemmeren9101179OEZA2:26.83


<< TOP >>
Programmanr. 24
2.12.07 - 15:35
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangInschrijftijdTijd
1.Daisy Molenaar9306808DAW-Finenzo2:17.662:23.65
2.Suzanne Mosch9400548Noordkop-Zeemacht SG2:21.492:23.89
3.Nickey de Klerk8604394WZ&PC Purmerend2:27.452:31.03
4.Irene Teufer9602340OEZA2:34.632:33.14
5.Roxann Geenen9601518DAW-Finenzo2:40.632:39.14
6.Mandy Verhage9501382DAW-Finenzo2:36.132:39.94
7.Nina Joosten9403518A.Z.V.D.2:43.742:41.16
8.Melissa Eliveld9500524Rapido'822:44.722:44.45
9.Laura Stokx9601510DAW-Finenzo2:48.122:53.82