D1 Zwemcompetitie deel 2
Schijndel (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, 11 - 17 jaar
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, 7 - 9 jaar    Nr. 401. Alle, 50m vrije slag, 7 - 9 jaar
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, 9 - 11 jaar
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 13 jaar    Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, 11 - 13 jaar
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, 11 - 15 jaar
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, 11 - 17 jaar
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, 11 jaar en ouder
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, 7 - 9 jaar    Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, 11 - 13 jaar
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, 11 - 13 jaar    Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, 11 - 15 jaar
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, 11 - 15 jaar    Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, 11 - 17 jaar
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag, 11 - 17 jaar    Nr. 36. Heren, 200m rugslag, 11 jaar en ouder
Nr. 38. Dames, 200m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag, 11 - 13 jaar
Nr. 41. Gemengd, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar    

FINA Point Scoring 2004

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m vrije slag                 Senioren open
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarzen       3:52.34   554       
        Marco , van de WEIJENBERG, 90          Luuk , van DOREMALEN, 93
        Jelle , BEERENS, 86                    Wietse , BEERENS, 87
            27.88    59.47  3:52.34

    2.  Neptunus'58 1                      Neptunus'58            3:53.42   546       
        Roel , v.d. KLEIJ, 90                  Rick , v. HAMOND, 92
        Mark , SCHELLEKENS, 92                 Gijs , VERHAGEN, 93
            56.10  3:53.42

    3.  De Waalstroom 1                    De Waalstroom          3:58.89   509       
        Tom , HAVEKES, 89                      Bryan , MEEUWISSEN, 92
        Rodney , COBUSSEN, 88                  Niek , HAVEKES, 86
          1:00.20  3:58.89

    4.  De Dommelbaarzen 2                 De Dommelbaarzen       4:39.36   319       
        Ted , RENIERS, 94                      Jelle , DIKKER, 92
        Paul , KOESLAG, 84                     Joris , vd WEEM, 85
            32.73  1:08.86  4:39.36

   DIS  Zegenwerp 1                        Zegenwerp                                  
        EA
        Luuk , LEERING, 87                     Martijn , HAMERS, 83
        Guus , VERHOEVEN, 91                   Jeroen , KRIELAART, 92
          1:03.22




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 50m wisselslag            Senioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarzen       2:21.83   459       
        Marian , KRIELAART, 94                 Juliska , PEYNENBURG, 90
        Esther , KRIELAART, 94                 Agaath , BONT, 92
          2:21.83

    2.  De Dommelbaarzen 2                 De Dommelbaarzen       2:24.73   432       
        Nienke , BEERENS, 90                   Lisa , van EWIJK, 92
        Nina , DIKKER, 93                      Ellen , RENIERS, 91
            35.90  2:24.73

    3.  Zegenwerp 1                        Zegenwerp              2:25.70   424       
        Joke , MINKELS, 90                     Emma , VERHOEVEN, 93
        Hanneke , vd STEEN, 93                 Kim , v BERKEL, 91
            38.02  2:25.70

    3.  Zegenwerp 2                        Zegenwerp              2:25.70   424       
        Terry , op 't HOOG, 92                 Melissa , vd SCHOOT, 92
        Jolijn , vd SCHOOT, 93                 Anita , ENGELS, 90
            37.95  2:25.70

    5.  Neptunus'58 1                      Neptunus'58            2:30.26   386       
        Elke , SCHELLEKENS, 93                 Esra , PENNINGS, 94
        Anouk , v. LOKVEN, 94                  Anouk , v. HELVOIRT, 94
            38.13  2:30.26

    6.  De Waalstroom 1                    De Waalstroom          2:31.91   374       
        Laura , van REEN, 93                   Danielle , THIJSSEN, 93
        Tamara , van AKEN, 94                  Alja , HUIBERS, 91
            37.08  2:31.91




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Alle, 25m vrije slag              Minioren 4 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joyce , RABOU                 98   De Dommelbaarzen         17.36   261       
    2.  Jessica , BLOKS               99   De Dommelbaarzen         22.86   114       
    3.  Rixt , LETTINGA               98   De Waalstroom            26.76    71       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 401                 Alle, 50m vrije slag              Minioren 4 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noud , v. BOVEN               98   Neptunus'58              43.47   117       
    2.  Isa , v.d. VEN                98   Neptunus'58              50.46   110       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag            Minioren 6 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luke , v. HAMOND              96   Neptunus'58            1:25.96   239       
          1:25.96
    2.  Jim Luca , WIDDERSHOVEN       96   De Dommelbaarzen       1:27.83   224       
          1:27.83
    3.  Bobby , VISSER                96   Zegenwerp              1:28.80   216       
          1:28.80
    4.  Richie , v EMPEL              96   Zegenwerp              1:28.86   216       
          1:28.86
    5.  Teun , van HOUTERT            96   De Dommelbaarzen       1:32.74   190       
          1:32.74
    6.  Frans , PEIJNENBURG           96   De Dommelbaarzen       1:37.54   163       
          1:37.54
    7.  Luuk , v. HELVOIRT            96   Neptunus'58            1:39.40   154       
          1:39.40
    8.  Ivar , WIJFELS                98   De Dommelbaarzen       1:42.80   139       
          1:42.80
    9.  Jeroen , v. DINTHER           97   Neptunus'58            1:43.07   138       
          1:43.07
   10.  Martijn , EICKMANS            97   Neptunus'58            1:53.32   104       
          1:53.32
   11.  Gijs , v WEELIE               97   Zegenwerp              1:58.20    92       
          1:58.20
   12.  Tom , v.d. HEIJDEN            97   Neptunus'58            1:58.53    91       
          1:58.53
   13.  Alex , d. LAAT                96   Neptunus'58            2:00.08    88       
          2:00.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m wisselslag            Junioren 1 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bente , v. BERGEN             96   Neptunus'58            1:22.96   382       
          1:22.96
    2.  Robin , HILGERDENAAR          96   Zegenwerp              1:26.11   342       
          1:26.11
    3.  Carlijn , VIERING             97   De Waalstroom          1:27.10   330       
            41.80  1:27.10
    4.  ZoŽ , HELLINGS                96   Neptunus'58            1:28.88   311       
          1:28.88
    5.  Aniek , PENNINGS              96   Neptunus'58            1:29.71   302       
          1:29.71
    6.  Amy , van BERKEL              96   De Dommelbaarzen       1:31.54   284       
          1:31.54
    7.  Sharina , VERWIJMEREN         96   De Dommelbaarzen       1:33.23   269       
          1:33.23
    8.  Joyce , RABOU                 98   De Dommelbaarzen       1:35.06   254       
          1:35.06
    9.  Mandy , HUIJSMANS             96   Zegenwerp              1:35.22   253       
          1:35.22
   10.  Lotte , v GRINSVEN            96   Zegenwerp              1:37.98   232       
          1:37.98
   11.  Bo , SLUIJPERS                97   Neptunus'58            1:41.36   210       
          1:41.36
   12.  Daphne , VOETS                96   Neptunus'58            1:43.45   197       
          1:43.45
   13.  Femke , KUIPERS               96   Zegenwerp              1:45.53   186       
          1:45.53
   14.  Dimphy , v. GRINSVEN          97   Neptunus'58            1:55.57   141       
          1:55.57
   15.  Jaimy , VENNIX                97   Zegenwerp              2:00.67   124       
          2:00.67
   16.  Emmeke , ARENDS               98   De Waalstroom          2:08.48   103       
          2:08.48
 AFGEM  Jeanelle , OOSTERLAKEN        96   Zegenwerp                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag            Junioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan , VIERING                94   De Waalstroom          1:22.78   348       
            38.56  1:22.78
    2.  Ted , RENIERS                 94   De Dommelbaarzen       1:33.64   240       
            43.73  1:33.64
    3.  Bobby , VISSER                96   Zegenwerp              1:35.95   223       
            46.54  1:35.95
    4.  Loek , van HOUTERT            95   De Dommelbaarzen       1:35.96   223       
            45.82  1:35.96
    5.  Mark , v. DINTHER             94   Neptunus'58            1:36.75   218       
            46.94  1:36.75
    6.  Bram , BLONK                  95   De Waalstroom          1:41.54   188       
            49.64  1:41.54
    7.  Koen , NUCHELMANS             95   De Dommelbaarzen       1:41.70   187       
            47.82  1:41.70
    8.  Luke , v. HAMOND              96   Neptunus'58            1:42.08   185       
            48.54  1:42.08
    9.  Jelle , v GRINSVEN            94   Zegenwerp              1:42.64   182       
            47.23  1:42.64
   10.  Bart , v. BERGEN              94   Neptunus'58            1:42.88   181       
            47.75  1:42.88
   11.  Jeroen , TRIMBACH             94   Neptunus'58            1:43.45   178       
            47.96  1:43.45
   12.  Thomas , de BEKKER            95   Zegenwerp              1:47.04   161       
            48.10  1:47.04
   13.  Kees , LEEMEIJER              95   Zegenwerp              1:47.64   158       
            50.82  1:47.64
   14.  Camiel , MASELAND             95   Neptunus'58            1:48.38   155       
            51.31  1:48.38
   15.  Jip , DURIEUX                 94   De Waalstroom          1:54.56   131       
          1:54.56
   16.  Boy , RAAIJMAKERS             95   Zegenwerp              1:57.10   123       
            52.67  1:57.10
 AFGEM  Danny , v. GRINSVEN           95   Neptunus'58                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m schoolslag            Junioren 3 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara , van AKEN             94   De Waalstroom          1:30.04   384       
            42.39  1:30.04
    2.  Esther , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       1:31.38   367       
            42.69  1:31.38
    3.  Anouk , v. LOKVEN             94   Neptunus'58            1:31.92   361       
            43.64  1:31.92
    4.  Marian , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       1:34.05   337       
            43.66  1:34.05
    5.  Robin , HILGERDENAAR          96   Zegenwerp              1:35.48   322       
            45.89  1:35.48
    6.  Lara , v.d. VEN               96   Neptunus'58            1:39.38   286       
            46.82  1:39.38
    7.  Claudia , BLOKS               95   De Dommelbaarzen       1:39.66   283       
            46.94  1:39.66
    8.  Anika , KUIPERS               94   Zegenwerp              1:39.78   282       
            47.06  1:39.78
    9.  Shirley , VOETS               95   Neptunus'58            1:40.07   280  FJ 1 
            46.67  1:40.07
   10.  Fardau , LETTINGA             94   De Waalstroom          1:40.07   280  FJ 2 
            47.16  1:40.07
   11.  Mandy , HUIJSMANS             96   Zegenwerp              1:42.32   262       
            48.80  1:42.32
   12.  Manon , BRUIJNS               95   De Waalstroom          1:43.82   250       
            48.29  1:43.82
   13.  Lies , v.d. BERSSELAAR        94   Neptunus'58            1:47.45   226       
            50.45  1:47.45
   14.  Corine , SOMERS               95   De Waalstroom          1:48.51   219       
            49.44  1:48.51
   15.  Vera , d. LAAT                94   Neptunus'58            1:59.64   164       
            56.10  1:59.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Jongens, 100m vlinderslag            Junioren 4 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bryan , MEEUWISSEN            92   De Waalstroom          1:06.83   433       
            30.95  1:06.83
    2.  Gijs , VERHAGEN               93   Neptunus'58            1:07.80   414       
            32.10  1:07.80
    3.  Jeroen , KRIELAART            92   Zegenwerp              1:11.07   360       
            31.99  1:11.07
    4.  Rick , v. HAMOND              92   Neptunus'58            1:13.94   319       
            33.69  1:13.94
    5.  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       1:18.26   269       
            35.86  1:18.26
    6.  Jelle , DIKKER                92   De Dommelbaarzen       1:23.61   221       
            36.58  1:23.61
    7.  Tim , SOMERS                  93   De Waalstroom          1:25.76   205       
            38.32  1:25.76
    8.  Stefan , ENGELS               92   Zegenwerp              1:27.42   193       
            39.02  1:27.42
    9.  Loek , van HOUTERT            95   De Dommelbaarzen       1:27.85   190       
            41.78  1:27.85
   10.  Pim , v HEDEL                 93   Zegenwerp              1:44.12   114       
            48.59  1:44.12



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag               Jeugd 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa , van EWIJK              92   De Dommelbaarzen       1:19.73   368       
            35.70  1:19.73
    2.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen       1:21.95   339       
            37.23  1:21.95
    3.  Melissa , vd SCHOOT           92   Zegenwerp              1:23.18   324       
            38.15  1:23.18
    4.  Laura , van REEN              93   De Waalstroom          1:26.02   293       
            38.58  1:26.02
    5.  Esra , PENNINGS               94   Neptunus'58            1:27.36   280       
            38.25  1:27.36
    6.  Emma , VERHOEVEN              93   Zegenwerp              1:28.12   273       
            38.51  1:28.12
    7.  Anouk , v. HELVOIRT           94   Neptunus'58            1:28.24   272       
            40.46  1:28.24
    8.  Danielle , THIJSSEN           93   De Waalstroom          1:28.51   269       
            40.10  1:28.51
    9.  Terry , op 't HOOG            92   Zegenwerp              1:29.29   262       
            39.26  1:29.29
   10.  Jolijn , vd SCHOOT            93   Zegenwerp              1:29.67   259       
            41.02  1:29.67
   11.  Tessa , VISSER                93   Zegenwerp              1:29.87   257       
            39.99  1:29.87
   12.  Raissa , NUCHELMANS           93   De Dommelbaarzen       1:30.04   256       
            40.39  1:30.04
   13.  Lisa , SMITS                  93   Neptunus'58            1:30.13   255       
            40.60  1:30.13
   DIS  Nina , DIKKER                 93   De Dommelbaarzen       1:42.92        VB   
            44.10  1:42.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m schoolslag               Jeugd 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dirk , ZEELTE                 91   De Waalstroom          1:11.52   539       
            34.56  1:11.52
    2.  Mark , SCHELLEKENS            92   Neptunus'58            1:13.26   501       
            34.57  1:13.26
    3.  Marco , van de WEIJENBERG     90   De Dommelbaarzen       1:15.92   451       
            35.64  1:15.92
    4.  Jeroen , KRIELAART            92   Zegenwerp              1:26.26   307       
            39.97  1:26.26
    5.  Charlie , van AKEN            92   De Waalstroom          1:28.64   283       
            42.73  1:28.64
    6.  Ted , RENIERS                 94   De Dommelbaarzen       1:33.23   243       
            44.04  1:33.23
    7.  Guus , VERHOEVEN              91   Zegenwerp              1:38.51   206       
            46.16  1:38.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m schoolslag             Senioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hanneke , vd STEEN            93   Zegenwerp              1:28.84   400       
          1:28.84
    2.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen       1:29.51   391       
            42.11  1:29.51
    3.  Nienke , BEERENS              90   De Dommelbaarzen       1:30.13   383       
          1:30.13
    4.  Kim , v BERKEL                91   Zegenwerp              1:31.42   367       
            43.23  1:31.42
    5.  Tamara , van AKEN             94   De Waalstroom          1:31.89   361       
            42.80  1:31.89
    6.  Evalie , HOVERS               92   Neptunus'58            1:32.09   359  FJ 1 
            43.64  1:32.09
    7.  Anouk , v. LOKVEN             94   Neptunus'58            1:32.09   359  FJ 2 
            43.90  1:32.09
    8.  Ellen , RENIERS               91   De Dommelbaarzen       1:34.26   335       
            43.04  1:34.26
    9.  Elke , SCHELLEKENS            93   Neptunus'58            1:35.98   317       
            45.31  1:35.98
   10.  Anita , ENGELS                90   Zegenwerp              1:36.64   310       
            45.82  1:36.64
   11.  Milou , vd PLAS               92   Zegenwerp              1:37.02   307       
            46.14  1:37.02
   12.  Manissa , v.d. BRAND          92   Neptunus'58            1:39.45   285       
            46.39  1:39.45
   13.  Rebecca , THIJSSEN            93   De Waalstroom          1:39.93   281       
            46.51  1:39.93
   14.  Maaike , v BERKEL             91   Zegenwerp              1:41.18   271       
            48.53  1:41.18
   15.  Jet , v.d. BERSSELAAR         92   Neptunus'58            1:41.82   265       
            48.86  1:41.82
   16.  Astrid , van SPRANG           91   De Dommelbaarzen       1:46.75   230       
            50.52  1:46.75
   17.  Anne , MEESTERS               91   De Dommelbaarzen       1:49.07   216       
            51.24  1:49.07
   18.  Elke , v. LIEMPD              92   Neptunus'58            1:49.29   215       
            50.45  1:49.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 200m vrije slag                       Senioren 
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse , BEERENS              87   De Dommelbaarzen       2:03.80   581       
          1:01.86  2:03.80
    2.  Niek , HAVEKES                86   De Waalstroom          2:03.98   578       
          1:02.14  2:03.98
    3.  Jelle , BEERENS               86   De Dommelbaarzen       2:06.07   550       
          1:01.42  2:06.07
    4.  Gijs , VERHAGEN               93   Neptunus'58            2:06.55   544       
          1:02.53  2:06.55
    5.  Roel , v.d. KLEIJ             90   Neptunus'58            2:08.60   518       
          1:01.73  2:08.60
    6.  Tom , HAVEKES                 89   De Waalstroom          2:10.06   501       
          1:03.81  2:10.06
    7.  Rodney , COBUSSEN             88   De Waalstroom          2:18.78   412       
          1:06.15  2:18.78
    8.  Luuk , LEERING                87   Zegenwerp              2:23.76   371       
          1:08.26  2:23.76
    9.  Joris , vd WEEM               85   De Dommelbaarzen       2:29.48   330       
          1:08.13  2:29.48
   10.  Frank , HOVENIER              85   Neptunus'58            2:29.78   328       
          1:08.76  2:29.78
   11.  Martijn , HAMERS              83   Zegenwerp              2:35.42   293       
          1:14.70  2:35.42
   12.  Paul , KOESLAG                84   De Dommelbaarzen       2:43.39   253       
          1:15.78  2:43.39
 AFGEM  Jasper , de VOLDER            83   De Dommelbaarzen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag                       Senioren 
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda , SCHELLEKENS           88   Neptunus'58            2:17.26   588       
          1:04.30  2:17.26
    2.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen       2:26.60   483       
          1:11.16  2:26.60
    3.  Tessa , LEERING               84   Zegenwerp              2:29.20   458       
          1:12.10  2:29.20
    4.  RafaŽla , BREED               89   De Waalstroom          2:31.43   438       
          1:11.74  2:31.43
    5.  Anick , SPIEKERMANN           88   De Dommelbaarzen       2:32.73   427       
          1:11.60  2:32.73
    6.  Sandra , SCHELLEKENS          85   Neptunus'58            2:32.75   427       
          1:14.24  2:32.75
    7.  Melissa , vd SCHOOT           92   Zegenwerp              2:33.67   419       
          1:16.48  2:33.67
    8.  Daphne , van PINXTEN          86   Zegenwerp              2:34.36   414       
          1:11.73  2:34.36
    9.  Alja , HUIBERS                91   De Waalstroom          2:34.80   410       
          1:14.92  2:34.80
   10.  Mandy , KUYPERS               88   Neptunus'58            2:35.95   401       
          1:11.57  2:35.95
   11.  Patricia , BECKS              87   Zegenwerp              2:37.54   389       
          1:16.48  2:37.54
   12.  Anne , JANSEN                 88   Zegenwerp              2:40.66   367       
          1:17.38  2:40.66
   13.  Ellen , RENIERS               91   De Dommelbaarzen       2:40.70   367       
          1:14.69  2:40.70
   14.  Nancy , van de VEN            74   De Dommelbaarzen       2:41.70   360       
          1:15.45  2:41.70
   15.  Manon , JANSEN                90   Zegenwerp              2:48.20   320       
          1:20.48  2:48.20
   16.  Fannie , LEERING              85   Zegenwerp              2:56.86   275       
          1:23.89  2:56.86
 AFGEM  Julia , HUVENEERS             91   De Dommelbaarzen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                  Alle, 50m schoolslag              Minioren 4 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa , v.d. VEN                98   Neptunus'58              54.57   171       
    2.  Joyce , RABOU                 98   De Dommelbaarzen         55.21   165  FJ 1 
    3.  Noud , v. BOVEN               98   Neptunus'58              55.21   113  FJ 2 
    4.  Jessica , BLOKS               99   De Dommelbaarzen       1:00.39   126       
    5.  Rixt , LETTINGA               98   De Waalstroom          1:06.07    96       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 50m vrije slag             Minioren 6 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luke , v. HAMOND              96   Neptunus'58              33.51   256       
    2.  Jim Luca , WIDDERSHOVEN       96   De Dommelbaarzen         34.25   240       
    3.  Richie , v EMPEL              96   Zegenwerp                36.00   207       
    4.  Bobby , VISSER                96   Zegenwerp                37.64   181       
    5.  Luuk , v. HELVOIRT            96   Neptunus'58              37.95   176       
    6.  Frans , PEIJNENBURG           96   De Dommelbaarzen         38.73   166       
    7.  Teun , van HOUTERT            96   De Dommelbaarzen         38.86   164       
    8.  Jeroen , v. DINTHER           97   Neptunus'58              40.36   147       
    9.  Ivar , WIJFELS                98   De Dommelbaarzen         42.70   124       
   10.  Martijn , EICKMANS            97   Neptunus'58              46.59    95       
   11.  Alex , d. LAAT                96   Neptunus'58              48.26    86       
   12.  Gijs , v WEELIE               97   Zegenwerp                48.45    85       
   13.  Tom , v.d. HEIJDEN            97   Neptunus'58              50.20    76       
   DIS  Jeppe , KOMDEUR               96   De Waalstroom                         AA   
        AA



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 50m vrije slag             Junioren 1 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bente , v. BERGEN             96   Neptunus'58              32.80   401       
    2.  Robin , HILGERDENAAR          96   Zegenwerp                35.25   323       
    3.  Carlijn , VIERING             97   De Waalstroom            35.48   317       
    4.  Aniek , PENNINGS              96   Neptunus'58              36.04   302       
    5.  ZoŽ , HELLINGS                96   Neptunus'58              36.48   292       
    6.  Sharina , VERWIJMEREN         96   De Dommelbaarzen         36.51   291       
    7.  Amy , van BERKEL              96   De Dommelbaarzen         37.02   279       
    8.  Lara , v.d. VEN               96   Neptunus'58              37.76   263       
    9.  Lotte , v GRINSVEN            96   Zegenwerp                38.51   248       
   10.  Mandy , HUIJSMANS             96   Zegenwerp                38.73   244       
   11.  Bo , SLUIJPERS                97   Neptunus'58              40.54   212       
   12.  Daphne , VOETS                96   Neptunus'58              41.00   205       
   13.  Femke , KUIPERS               96   Zegenwerp                41.53   198       
   14.  Dimphy , v. GRINSVEN          97   Neptunus'58              46.64   140       
   15.  Jaimy , VENNIX                97   Zegenwerp                48.57   124       
   16.  Emmeke , ARENDS               98   De Waalstroom            57.51    74       
 AFGEM  Jeanelle , OOSTERLAKEN        96   Zegenwerp                                  



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 100m rugslag              Junioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan , VIERING                94   De Waalstroom          1:19.80   263       
            39.26  1:19.80
    2.  Ted , RENIERS                 94   De Dommelbaarzen       1:21.45   248       
            39.93  1:21.45
    3.  Bram , BLONK                  95   De Waalstroom          1:24.60   221       
            41.36  1:24.60
    4.  Koen , NUCHELMANS             95   De Dommelbaarzen       1:24.73   220       
            40.48  1:24.73
    5.  Mark , v. DINTHER             94   Neptunus'58            1:26.13   209       
            42.20  1:26.13
    6.  Loek , van HOUTERT            95   De Dommelbaarzen       1:28.39   194       
            43.86  1:28.39
    7.  Jeroen , TRIMBACH             94   Neptunus'58            1:32.82   167       
            46.70  1:32.82
    8.  Camiel , MASELAND             95   Neptunus'58            1:35.98   151       
            47.54  1:35.98
    9.  Jelle , v GRINSVEN            94   Zegenwerp              1:38.90   138       
            49.46  1:38.90
   10.  Boy , RAAIJMAKERS             95   Zegenwerp              1:39.48   136       
            50.23  1:39.48
   11.  Bart , v. BERGEN              94   Neptunus'58            1:40.42   132       
            48.39  1:40.42
   12.  Thomas , de BEKKER            95   Zegenwerp              1:49.73   101       
            52.39  1:49.73
   13.  Kees , LEEMEIJER              95   Zegenwerp              1:54.75    89       
            56.01  1:54.75
   14.  Jip , DURIEUX                 94   De Waalstroom          2:24.10    45       
          1:09.32  2:24.10
 AFGEM  Danny , v. GRINSVEN           95   Neptunus'58                                



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Meisjes, 100m rugslag              Junioren 3 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marian , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       1:22.23   356       
            39.70  1:22.23
    2.  Claudia , BLOKS               95   De Dommelbaarzen       1:25.70   314       
            41.67  1:25.70
    3.  Shirley , VOETS               95   Neptunus'58            1:29.60   275       
            43.64  1:29.60
    4.  Esra , PENNINGS               94   Neptunus'58            1:29.64   275       
            43.52  1:29.64
    5.  Vera , d. LAAT                94   Neptunus'58            1:30.26   269       
            43.76  1:30.26
    6.  Manon , BRUIJNS               95   De Waalstroom          1:30.83   264       
            44.45  1:30.83
    7.  Esther , KRIELAART            94   De Dommelbaarzen       1:34.82   232       
            46.32  1:34.82
    8.  Anouk , v. LOKVEN             94   Neptunus'58            1:35.89   225       
            45.95  1:35.89
    9.  Anika , KUIPERS               94   Zegenwerp              1:38.42   208       
            47.13  1:38.42
   10.  Corine , SOMERS               95   De Waalstroom          1:38.70   206       
            48.00  1:38.70
   11.  Lotte , v GRINSVEN            96   Zegenwerp              1:40.32   196       
            49.20  1:40.32
   12.  Lies , v.d. BERSSELAAR        94   Neptunus'58            1:46.60   163       
            51.77  1:46.60
   13.  Fardau , LETTINGA             94   De Waalstroom          1:47.70   158       
            52.60  1:47.70
   DIS  Anouk , v. HELVOIRT           94   Neptunus'58            1:28.11        RD   
            42.62  1:28.11



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m vrije slag            Junioren 4 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen , KRIELAART            92   Zegenwerp              1:01.00   451       
            29.04  1:01.00
    2.  Rick , v. HAMOND              92   Neptunus'58            1:01.89   432       
            29.95  1:01.89
    3.  Bryan , MEEUWISSEN            92   De Waalstroom          1:02.04   429       
            30.02  1:02.04
    4.  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       1:02.79   414       
            29.63  1:02.79
    5.  Mark , SCHELLEKENS            92   Neptunus'58            1:03.23   405       
            30.67  1:03.23
    6.  Tim , SOMERS                  93   De Waalstroom          1:06.86   343       
            31.92  1:06.86
    7.  Stefan , ENGELS               92   Zegenwerp              1:07.70   330       
            32.02  1:07.70
    8.  Jelle , DIKKER                92   De Dommelbaarzen       1:08.96   312       
            32.95  1:08.96
    9.  Charlie , van AKEN            92   De Waalstroom          1:15.60   237       
            35.82  1:15.60
   10.  Koen , NUCHELMANS             95   De Dommelbaarzen       1:16.02   233       
            35.39  1:16.02
   11.  Pim , v HEDEL                 93   Zegenwerp              1:26.28   159       
            41.83  1:26.28



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 100m vrije slag               Jeugd 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Agaath , BONT                 92   De Dommelbaarzen       1:04.67   544       
            31.16  1:04.67
    2.  Melissa , vd SCHOOT           92   Zegenwerp              1:08.72   454       
            33.37  1:08.72
    3.  Jolijn , vd SCHOOT            93   Zegenwerp              1:08.80   452       
            32.92  1:08.80
    4.  Emma , VERHOEVEN              93   Zegenwerp              1:09.60   437       
            32.70  1:09.60
    5.  Hanneke , vd STEEN            93   Zegenwerp              1:10.05   428  FJ 1 
            33.48  1:10.05
    6.  Evalie , HOVERS               92   Neptunus'58            1:10.05   428  FJ 2 
            33.13  1:10.05
    7.  Lisa , van EWIJK              92   De Dommelbaarzen       1:11.39   405       
            33.54  1:11.39
    8.  Lisa , SMITS                  93   Neptunus'58            1:12.42   388       
            34.02  1:12.42
    9.  Danielle , THIJSSEN           93   De Waalstroom          1:13.39   372       
            35.80  1:13.39
   10.  Laura , van REEN              93   De Waalstroom          1:14.38   358       
            35.48  1:14.38
   11.  Raissa , NUCHELMANS           93   De Dommelbaarzen       1:14.54   355       
            35.25  1:14.54
   12.  Terry , op 't HOOG            92   Zegenwerp              1:14.67   354       
            35.32  1:14.67
   13.  Rebecca , THIJSSEN            93   De Waalstroom          1:15.29   345       
            35.42  1:15.29
   14.  Manissa , v.d. BRAND          92   Neptunus'58            1:17.42   317       
            37.73  1:17.42
   15.  Tessa , VISSER                93   Zegenwerp              1:18.42   305       
            37.02  1:18.42
   16.  Milou , vd PLAS               92   Zegenwerp              1:18.57   303       
            37.42  1:18.57
   17.  Jet , v.d. BERSSELAAR         92   Neptunus'58            1:20.58   281       
            39.14  1:20.58
   18.  Nina , DIKKER                 93   De Dommelbaarzen       1:24.83   241       
            38.08  1:24.83
   19.  Elke , v. LIEMPD              92   Neptunus'58            1:28.70   211       
            41.26  1:28.70



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 200m wisselslag               Jeugd 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marco , van de WEIJENBERG     90   De Dommelbaarzen       2:23.02   523       
          1:08.45  2:23.02
    2.  Mark , SCHELLEKENS            92   Neptunus'58            2:24.89   503       
          1:08.43  2:24.89
    3.  Dirk , ZEELTE                 91   De Waalstroom          2:30.73   447       
          1:13.57  2:30.73
    4.  Roel , v.d. KLEIJ             90   Neptunus'58            2:31.02   444       
          1:11.64  2:31.02
    5.  Guus , VERHOEVEN              91   Zegenwerp              2:58.04   271       
          1:22.82  2:58.04
   DIS  Luuk , van DOREMALEN          93   De Dommelbaarzen       2:40.92        RH   
        RH
          2:40.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                 Dames, 200m wisselslag             Senioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen       2:50.48   431       
          1:19.86  2:50.48
    2.  Kim , v BERKEL                91   Zegenwerp              2:53.50   409       
          1:22.23  2:53.50
    3.  Elke , SCHELLEKENS            93   Neptunus'58            2:57.48   382       
          1:22.29  2:57.48
    4.  Alja , HUIBERS                91   De Waalstroom          3:01.08   360       
          3:01.08
    5.  Nienke , BEERENS              90   De Dommelbaarzen       3:01.73   356       
          1:23.42  3:01.73
    6.  Ellen , RENIERS               91   De Dommelbaarzen       3:02.89   349       
          3:02.89
    7.  Anita , ENGELS                90   Zegenwerp              3:05.23   336       
          3:05.23
    8.  Tamara , van AKEN             94   De Waalstroom          3:08.07   321       
          1:37.18  3:08.07
    9.  Manon , JANSEN                90   Zegenwerp              3:10.07   311       
          1:32.67  3:10.07
   10.  Anne , MEESTERS               91   De Dommelbaarzen       3:14.13   292       
          1:27.45  3:14.13
   11.  Maaike , v BERKEL             91   Zegenwerp              3:21.45   261       
          3:21.45
   12.  Astrid , van SPRANG           91   De Dommelbaarzen       3:23.04   255       
          3:23.04
   DIS  Anouk , v. HELVOIRT           94   Neptunus'58            3:00.60        RD   
        RD
          1:24.89  3:00.60
 AFGEM  Julia , HUVENEERS             91   De Dommelbaarzen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                  Heren, 200m rugslag                         Senioren 
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wietse , BEERENS              87   De Dommelbaarzen       2:15.70   561       
          1:06.32  2:15.70
    2.  Niek , HAVEKES                86   De Waalstroom          2:23.16   478       
          1:09.67  2:23.16
    3.  Tom , HAVEKES                 89   De Waalstroom          2:28.48   429       
          1:12.36  2:28.48
    4.  Jelle , BEERENS               86   De Dommelbaarzen       2:28.52   428       
          1:12.94  2:28.52
    5.  Gijs , VERHAGEN               93   Neptunus'58            2:33.02   391       
          1:15.70  2:33.02
    6.  Rick , v. HAMOND              92   Neptunus'58            2:46.36   305       
          1:22.67  2:46.36
    7.  Joris , vd WEEM               85   De Dommelbaarzen       2:47.40   299       
          1:19.18  2:47.40
    8.  Rodney , COBUSSEN             88   De Waalstroom          2:47.67   298       
          1:21.60  2:47.67
    9.  Frank , HOVENIER              85   Neptunus'58            2:49.95   286       
          1:20.29  2:49.95
   10.  Luuk , LEERING                87   Zegenwerp              2:51.23   279       
          1:22.39  2:51.23
   11.  Paul , KOESLAG                84   De Dommelbaarzen       2:56.13   257       
          1:25.76  2:56.13
   DIS  Martijn , HAMERS              83   Zegenwerp              3:00.80        RD   
        RD
          1:27.95  3:00.80
    NG  Jasper , de VOLDER            83   De Dommelbaarzen                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Dames, 200m rugslag                         Senioren 
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Linda , SCHELLEKENS           88   Neptunus'58            2:37.20   501       
          2:37.20
    2.  Jolijn , vd SCHOOT            93   Zegenwerp              2:50.20   395       
          1:22.86  2:50.20
    3.  Tessa , LEERING               84   Zegenwerp              2:50.45   393       
          1:23.39  2:50.45
    4.  Laura , van REEN              93   De Waalstroom          2:54.10   369       
          1:25.32  2:54.10
    5.  Anick , SPIEKERMANN           88   De Dommelbaarzen       2:54.23   368       
          1:21.59  2:54.23
    6.  RafaŽla , BREED               89   De Waalstroom          2:54.51   367       
          1:26.02  2:54.51
    7.  Juliska , PEYNENBURG          90   De Dommelbaarzen       2:57.00   351       
          1:25.86  2:57.00
    8.  Sandra , SCHELLEKENS          85   Neptunus'58            2:57.70   347       
          1:24.64  2:57.70
    9.  Joke , MINKELS                90   Zegenwerp              2:57.77   347       
          1:26.83  2:57.77
   10.  Nienke , BEERENS              90   De Dommelbaarzen       2:58.16   344       
          1:24.07  2:58.16
   11.  Daphne , van PINXTEN          86   Zegenwerp              2:59.68   336       
          1:25.72  2:59.68
   12.  Terry , op 't HOOG            92   Zegenwerp              3:01.20   327       
          1:29.13  3:01.20
   13.  Nancy , van de VEN            74   De Dommelbaarzen       3:03.13   317       
          1:30.26  3:03.13
   14.  Mandy , KUYPERS               88   Neptunus'58            3:04.91   308       
          1:25.53  3:04.91
   15.  Fannie , LEERING              85   Zegenwerp              3:07.48   296       
          1:32.76  3:07.48
   16.  Anne , JANSEN                 88   Zegenwerp              3:07.80   294       
          1:31.70  3:07.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40              Jongens, 4 x 50m wisselslag           Junioren 2 en later
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarzen       2:34.57   234       
        Jim Luca , WIDDERSHOVEN, 96            Ted , RENIERS, 94
        Koen , NUCHELMANS, 95                  Loek , van HOUTERT, 95
            39.29  1:26.60  2:01.67  2:34.57

    2.  Zegenwerp 1                        Zegenwerp              2:54.48   162       
        Jelle , v GRINSVEN, 94                 Richie , v EMPEL, 96
        Bobby , VISSER, 96                     Boy , RAAIJMAKERS, 95
            44.77  2:54.48

    3.  De Waalstroom 1                    De Waalstroom          2:58.57   152       
        Bram , BLONK, 95                       Daan , VIERING, 94
        Jip , DURIEUX, 94                      Jeppe , KOMDEUR, 96
            41.45  1:34.95  2:10.20  2:58.57

   DIS  Neptunus'58 1                      Neptunus'58            2:40.11        SA   
        SA
        Jeroen , TRIMBACH, 94                  Luke , v. HAMOND, 96
        Bart , v. BERGEN, 94                   Mark , v. DINTHER, 94
            42.28  2:40.11




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41              Gemengd, 4 x 50m vrije slag J Min 6 el/ M Jun 1 el (J, M, J, M)
25-11-2007                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Neptunus'58 1                      Neptunus'58            2:26.48   200       
        Luuk , v. HELVOIRT, 96                 Jeroen , v. DINTHER, 97
        Aniek , PENNINGS, 96                   Bente , v. BERGEN, 96
            37.72  2:26.48

    2.  De Dommelbaarzen 1                 De Dommelbaarzen       2:26.57   200       
        Teun , van HOUTERT, 96                 Frans , PEIJNENBURG, 96
        Amy , van BERKEL, 96                   Sharina , VERWIJMEREN, 96
            35.04  1:12.29  1:50.82  2:26.57

    3.  Zegenwerp 1                        Zegenwerp              2:45.07   140       
        Gijs , v WEELIE, 97                    Bobby , VISSER, 96
        Mandy , HUIJSMANS, 96                  Lotte , v GRINSVEN, 96
            48.36  2:45.07




Splash Meet Manager 2007Registered to zegenwerp