Districtscompetitie 1e en 2e klasse deel 2
Vlissingen (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mixed Minioren 4 en jonger    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 16. Jongens, 50m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 18. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mixed Minioren 4 en jonger
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 35. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 37. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 39. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mixed J Minioren 6 M Junioren 1 en jonger


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Heren, 4 x 100m vrije slag               Heren Senioren Open
25-11-2007 - 9:30                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          4:09.87     1.          
        Jasper Rouwendal, 90                      Steven Uyl, 93
        Rowan Leijnse, 93                         Pim Bekkers, 67
            28.19  1:00.02  1:30.32  2:05.39  2:35.18  3:08.36  3:37.45  4:09.87

    2.  Z.V. Zeelandia 1                      Z.V. Zeelandia         4:18.36     2.          
        Stefan Nieuwenhuize, 87                   Christian van Bommel, 91
        Rik de Klerk, 92                          René van Oudenaarde, 83
            28.92  1:01.36  1:33.18  2:08.31  2:40.23  3:12.58  3:42.53  4:18.36

    3.  Z&PC de Ganze 1                       Z&PC de Ganze          4:31.44     3.          
        Jeroen Vermeulen, 82                      Jacob Poot, 89
        Robert Steendijk, 89                      Erik Vermeu, 89
            28.89  1:00.05  1:34.98  2:16.00  2:48.78  3:26.45  3:57.47  4:31.44

    4.  De Honte 1                            De Honte               4:31.46     4.          
        Tom Erpelinck, 91                         Wouter van Kerckhoven, 95
        Stijn Strooband, 91                       Jorg Verhallen, 91
            28.21    59.04  1:31.61  2:06.89  2:42.77  3:24.69  3:56.48  4:31.46

    5.  Z&PC de Ganze 2                       Z&PC de Ganze          5:45.98     5.          
        Bob Wabeke, 94                            Kevin Dane, 88
        Lukas de Hamer, 94                        Daniel Mehlbaum, 95
            40.44  1:24.40  2:07.61  2:57.39  3:35.13  4:19.27  5:00.34  5:45.98





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Dames, 4 x 50m wisselslag         Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 9:36                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Honte 1                            De Honte               2:23.75     1.          
        Merel van Drongelen, 95                   Iris Erpelinck, 93
        Emke Erpelinck, 90                        Joline Verhallen, 94
            40.31  1:17.97  1:49.85  2:23.75

    2.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:24.34     2.          
        Sanne Klompe, 92                          Danique van Peenen, 92
        Demi Dingemanse, 94                       Liliane Solé, 92
            34.97  1:15.91  1:53.90  2:24.34

    3.  Z&PC de Ganze 1                       Z&PC de Ganze          2:37.24     3.          
        Esther Poot, 94                           Eva Oyevaar, 96
        Rianne Poot, 91                           Daphne de Koster, 93
            38.66  1:23.36  2:00.37  2:37.24

    4.  Z.V. Zeelandia 1                      Z.V. Zeelandia         2:38.67     4.          
        Sylvia Mollet, 92                         Tekla van Gils, 91
        Arjanne Bode, 94                          Judith Schuijs, 94
            42.27  1:26.63  2:01.15  2:38.67

    5.  Z&PC de Ganze 2                       Z&PC de Ganze          3:02.27     5.          
        Danielle Rabout, 95                       Ellen Stolk, 90
        Eden v.d. Moere, 96                       Myrthe Wigman, 95
            44.06  1:36.99  2:23.58  3:02.27




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 25m vrije slag        Jongens Minioren 4 en later
25-11-2007 - 9:40                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel            17.82     1.          
    2.  Nander Meerman                9801261 De Stormvogel            19.94     2.          
    3.  Jochem Neels                  9800999 De Stormvogel            21.31     3.          
    4.  Christian Mehlbaum            0000317 Z&PC de Ganze            32.58     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 25m vrije slag        Meisjes Minioren 4 en later
25-11-2007 - 9:40                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Wijdeveld               9802592 Z&PC de Ganze            18.66     1.          
    2.  Ylva Wolterman                9801718 De Stormvogel            20.80     2.          
    3.  Jaimy de Vrieze               9801342 Z&PC de Ganze            20.81     3.          
    4.  Fabiënne Schoutens            9801404 Z.V. Zeelandia           21.07     4.          
    5.  Eline Bekkers                 9900740 De Stormvogel            22.00     5.          
    6.  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                 22.29     6.          
    7.  Isrid Wigman                  9901470 Z&PC de Ganze            23.50     7.          
    8.  Anne de Meurichy              9900474 De Honte                 24.74     8.          
    9.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte                 25.00     9.          
   10.  Vanity de Roos                0000008 De Honte                 26.39    10.          
   11.  Kristien Strooband            9802604 De Honte                 27.50    11.          
   12.  Kayleigh Kloet                9802860 Z.V. Zeelandia           27.97    12.          
   13.  Jade v.d. Moere               9802724 Z&PC de Ganze            27.98    13.          
   14.  Evelien van Kerckhoven        0000672 De Honte                 29.47    14.          
   15.  Laura Tieleman                9802194 De Honte                 32.73    15.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                    Jongens, 100m wisselslag        Jongens Minioren 6 en later
25-11-2007 - 9:44                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Guimar van der Weele          9601689 De Stormvogel          1:32.45     1.          
            42.83  1:32.45
    2.  Sander de Hamer               9701541 Z&PC de Ganze          1:36.83     2.          
            45.68  1:36.83
    3.  Pascal van Vliet              9702235 De Stormvogel          1:36.84     3.          
            44.77  1:36.84
    4.  Jean-Paul de Pooter           9601693 De Stormvogel          1:39.67     4.          
            45.59  1:39.67
    5.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel          1:43.01     5.          
            51.61  1:43.01
    6.  Jeroen v.d. Genugten          9603791 Z&PC de Ganze          1:45.74     6.          
            50.02  1:45.74
    7.  Jordy Johann                  9602131 Z.V. Zeelandia         1:52.33     7.          
            52.92  1:52.33
    8.  Erik Lobbezoo                 9603431 De Stormvogel          2:00.40     8.          
            57.17  2:00.40
    9.  Luc Tieleman                  9701831 De Honte               2:16.64     9.          
          1:05.50  2:16.64
   DIS  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel          1:38.03    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            46.01  1:38.03
   DIS  Alexander Wessel              9603241 De Stormvogel          1:59.42    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:03.37  1:59.42
 AFGEM  Michael van Acker             9702399 De Honte                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                    Meisjes, 100m wisselslag        Meisjes Junioren 1 en later
25-11-2007 - 9:49                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Oyevaar                   9602292 Z&PC de Ganze          1:27.31     1.          
            40.99  1:27.31
    2.  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel          1:30.59     2.          
            43.89  1:30.59
    3.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel          1:30.81     3.          
            44.01  1:30.81
    4.  Paula Zulfah                  9604488 De Stormvogel          1:33.08     4.          
            43.09  1:33.08
    5.  Sanne Koopmanschap            9602526 De Stormvogel          1:36.38     5.          
            44.78  1:36.38
    6.  Iris Klapwijk                 9700854 De Stormvogel          1:37.94     6.          
            46.68  1:37.94
    7.  Claudia Berndsen              9600752 Z.V. Zeelandia         1:38.18     7.          
            45.28  1:38.18
    8.  Carlijn van Ingen             9604062 Z&PC de Ganze          1:38.71     8.          
            45.98  1:38.71
    9.  Vera Poot                     9701550 Z&PC de Ganze          1:46.21     9.          
            49.90  1:46.21
   10.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel          1:47.92    10.          
            49.66  1:47.92
   11.  Eva Pijpelink                 9701636 Z.V. Zeelandia         1:49.98    11.          
            49.97  1:49.98
   12.  Jeanette van Driessche        9702812 De Honte               2:08.95    12.          
          1:02.65  2:08.95
   13.  Veerle de Rijk                9702286 De Honte               2:14.31    13.          
          1:06.85  2:14.31
   DIS  Simone van Kerckhoven         9703260 De Honte               1:43.33    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.08  1:43.33
   DIS  Eden v.d. Moere               9604030 Z&PC de Ganze          1:44.14    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.64  1:44.14
   DIS  Britt van Vossen              9604064 Z&PC de Ganze          1:47.81    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            51.34  1:47.81
   DIS  Joelle Siewe                  9605120 De Stormvogel          1:50.42    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            54.65  1:50.42
   DIS  Chantal Vermeulen             9701640 Z.V. Zeelandia         1:53.66    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            55.70  1:53.66
   DIS  Britt Stolk                   9702632 Z&PC de Ganze          1:57.03    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.86  1:57.03
   DIS  Sofie Roctus                  9701380 De Honte               2:03.96    DIS          
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.
          1:03.32  2:03.96
   DIS  Angele van Driessche          9702534 De Honte               2:09.54    DIS          
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde.
          1:05.34  2:09.54
 AFGEM  Eva de Weert                  9605122 De Stormvogel                   AFGEM          
 AFGEM  Amy Verhallen                 9700838 De Honte                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Jongens, 100m schoolslag        Jongens Junioren 2 en later
25-11-2007 - 9:57                                                                     Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Wabeke                    9403501 Z&PC de Ganze          1:32.50     1.          
            44.33  1:32.50
    2.  Jorn de Klerk                 9400489 Z.V. Zeelandia         1:32.94     2.          
            43.04  1:32.94
    3.  Matthijs Berndsen             9400585 Z.V. Zeelandia         1:35.17     3.          
            45.97  1:35.17
    4.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          1:36.23     4.          
            45.69  1:36.23
    5.  Mees Leijnse                  9503415 De Stormvogel          1:37.43     5.          
            45.52  1:37.43
    6.  Julian Aertsen                9405591 De Stormvogel          1:39.57     6.          
            45.41  1:39.57
    7.  Ismir Obarcanin               9504399 De Stormvogel          1:44.04     7.          
            49.48  1:44.04
    8.  Bas Wullems                   9401247 Z&PC de Ganze          1:45.29     8.          
            50.44  1:45.29
    9.  Marijn Vermeulen              9404729 Z.V. Zeelandia         1:46.04     9.          
            48.45  1:46.04
   10.  Lukas de Hamer                9404651 Z&PC de Ganze          1:46.52    10.          
            50.27  1:46.52
   11.  Wouter van Kerckhoven         9503641 De Honte               1:46.59    11.          
            51.25  1:46.59
   12.  Daniel Mehlbaum               9502149 Z&PC de Ganze          1:54.32    12.          
            54.03  1:54.32
   13.  Davor Bradara                 9504763 De Stormvogel          1:54.79    13.          
            51.99  1:54.79
   14.  Menno van Kaam                9504401 De Stormvogel          2:02.89    14.          
            58.12  2:02.89
   15.  Alex Westerweele              9504105 Z&PC de Ganze          2:24.91    15.          
          1:05.96  2:24.91
 NG.ZA  Jorben van Hooij              9405593 De Stormvogel                   NG.ZA          
 AFGEM  Reinbert Flipse               9405267 Z&PC de Ganze                   AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Junioren 3 en later
25-11-2007 - 10:05                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van Drongelen           9502670 De Honte               1:26.89     1.          
            41.45  1:26.89
    2.  Demi Dingemanse               9404236 De Stormvogel          1:29.35     2.          
            42.48  1:29.35
    3.  Arjanne Bode                  9401530 Z.V. Zeelandia         1:32.60     3.          
            43.01  1:32.60
    4.  Esther Poot                   9400998 Z&PC de Ganze          1:34.88     4.          
            44.65  1:34.88
    5.  Judith Schuijs                9402894 Z.V. Zeelandia         1:35.83     5.          
            44.91  1:35.83
    6.  Corline Meulmeester           9502244 De Stormvogel          1:36.18     6.          
            46.21  1:36.18
    7.  Vivienne van Vliet            9404956 De Stormvogel          1:38.10     7.          
            47.46  1:38.10
    8.  Joline Verhallen              9401404 De Honte               1:41.71     8.          
            46.70  1:41.71
    9.  Laura Reijm                   9500732 De Honte               1:42.51     9.          
            49.73  1:42.51
   10.  Vivian Koopmanschap           9404010 De Stormvogel          1:43.92    10.          
            49.24  1:43.92
   11.  Lianda Vervloed               9402336 De Stormvogel          1:44.86    11.          
            48.91  1:44.86
   12.  Sylvia Crielaard              9405742 De Stormvogel          1:46.49    12.          
            48.21  1:46.49
   13.  Stefanie Korsuize             9505146 Z&PC de Ganze          1:47.65    13.          
            50.08  1:47.65
   14.  Céline den Engelsman          9505294 De Stormvogel          1:47.81    14.          
            51.13  1:47.81
   15.  Zoë Kallemein                 9502246 De Stormvogel          1:47.83    15.          
            49.94  1:47.83
   16.  Chelsea Schild                9502584 De Stormvogel          1:48.29    16.          
            51.43  1:48.29
   17.  Britt Wolterman               9503840 De Stormvogel          1:48.99    17.          
            51.44  1:48.99
   18.  Myrthe Wigman                 9504832 Z&PC de Ganze          1:49.35    18.          
            52.35  1:49.35
   19.  Faye Kisters                  9505934 De Stormvogel          2:01.43    19.          
            53.38  2:01.43
   20.  Christianne Verbraeken        9505108 De Honte               2:04.04    20.          
            57.26  2:04.04
   21.  Kimberley Jansen              9406696 De Stormvogel          2:06.67    21.          
            57.86  2:06.67
   DIS  Liza Koole                    9505670 De Stormvogel          1:42.29    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            46.03  1:42.29
   DIS  Alisa van der Werf            9402338 De Stormvogel          1:50.55    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            50.64  1:50.55
 AFGEM  Manon van der Heijden         9502450 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Yasra Breisser                9406598 De Honte                        AFGEM          
 AFGEM  Dian de Keyzer                9402646 De Honte                        AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 10:16                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Steven Uyl                    9304075 De Stormvogel          1:16.03     1.          
            34.56  1:16.03
    2.  Rowan Leijnse                 9302897 De Stormvogel          1:20.13     2.          
            36.26  1:20.13
   DIS  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          1:26.71    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            38.69  1:26.71



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                   Jongens, 50m vlinderslag        Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 10:18                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rik de Klerk                  9202549 Z.V. Zeelandia           36.01     1.          
    2.  Bob Wabeke                    9403501 Z&PC de Ganze            40.67     2.          
    3.  Roy Zeilstra                  9306367 Z&PC de Ganze            44.24     3.          
    4.  Daniel Mehlbaum               9502149 Z&PC de Ganze            45.91     4.          
    5.  Matthijs Berndsen             9400585 Z.V. Zeelandia           46.59     5.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Meisjes, 100m vlinderslag            Dames Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 10:20                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel          1:19.41     1.          
            36.24  1:19.41
    2.  Sanne Klompe                  9202138 De Stormvogel          1:19.73     2.          
            36.02  1:19.73
    3.  Marianne Bhugwandass          9307322 De Stormvogel          1:57.60     3.          
            46.54  1:57.60
 AFGEM  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel                   AFGEM          
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888 De Stormvogel                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 50m vlinderslag             Dames Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 10:22                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                9300236 De Honte                 31.62     1.          
    2.  Laura Reijm                   9500732 De Honte                 40.32     2.          
    3.  Joline Verhallen              9401404 De Honte                 41.22     3.          
    4.  Sylvia Mollet                 9206374 Z.V. Zeelandia           41.90     4.          
    5.  Nicole Cappon                 9207554 Z&PC de Ganze            42.85     5.          
    6.  Esther Poot                   9400998 Z&PC de Ganze            43.65     6.          
    7.  Daphne de Koster              9305114 Z&PC de Ganze            44.56     7.          
   DIS  Arjanne Bode                  9401530 Z.V. Zeelandia           44.67    DIS          
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Daira Jansen                  9302380 Z.V. Zeelandia           45.99    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Stefanie Korsuize             9505146 Z&PC de Ganze            54.59    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 AFGEM  Dian de Keyzer                9402646 De Honte                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 10:26                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Rouwendal              9006069 De Stormvogel          1:18.05     1.          
            36.79  1:18.05
    2.  Steven Uyl                    9304075 De Stormvogel          1:26.35     2.          
            41.05  1:26.35
    3.  Jens van der Heijden          9107077 De Stormvogel          1:28.31     3.          
            39.81  1:28.31



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 10:28                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian van Bommel          9100095 Z.V. Zeelandia           39.15     1.          
    2.  Bonno Jansen                  9101075 Z.V. Zeelandia           40.57     2.          
    3.  Stijn Strooband               9107279 De Honte                 41.58     3.          
    4.  Kevin den Braber              9306369 Z&PC de Ganze            45.68     4.          
    5.  Lukas de Hamer                9404651 Z&PC de Ganze            48.81     5.          
    6.  Robbe van Rie                 9306739 De Honte                 53.20     6.          
    7.  Jeroen v.d. Genugten          9603791 Z&PC de Ganze            56.30     7.          
    8.  Alex Westerweele              9504105 Z&PC de Ganze          1:07.23     8.          
 AFGEM  Kevin Timmer                  9106797 Z&PC de Ganze                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 10:32                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel          1:29.32     1.          
            42.65  1:29.32
    2.  Lois van den Berg             9502874 De Stormvogel          1:32.57     2.          
            44.96  1:32.57
 AFGEM  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 50m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 10:35                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emke Erpelinck                9001026 De Honte                 38.79     1.          
    2.  Tekla van Gils                9101032 Z.V. Zeelandia           43.10     2.          
    3.  Rianne Poot                   9102510 Z&PC de Ganze            43.80     3.          
    4.  Ellen Stolk                   9008116 Z&PC de Ganze            51.70     4.          
    5.  Myrthe Wigman                 9504832 Z&PC de Ganze            52.08     5.          
    6.  Daira Jansen                  9302380 Z.V. Zeelandia           52.15     6.          
    7.  Nicole Cappon                 9207554 Z&PC de Ganze            54.70     7.          
    8.  Christianne Verbraeken        9505108 De Honte                 55.64     8.          
 AFGEM  Stefanie Peeters              9108188 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Manon van der Heijden         9502450 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Yasra Breisser                9406598 De Honte                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
25-11-2007 - 10:38                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Erpelinck                 9100607 De Honte               2:12.63     1.          
            29.13  1:02.60  1:38.09  2:12.63
    2.  Jasper Rouwendal              9006069 De Stormvogel          2:15.56     2.          
            31.25  1:05.79  1:42.68  2:15.56
    3.  Stefan Nieuwenhuize           8702339 Z.V. Zeelandia         2:15.74     3.          
            30.41  1:05.72  1:42.96  2:15.74
    4.  Pim Bekkers                   6700049 De Stormvogel          2:21.94     4.          
            31.38  1:07.92  1:46.05  2:21.94
    5.  Jeroen Vermeulen              8201861 Z&PC de Ganze          2:23.03     5.          
            30.67  1:07.05  1:45.20  2:23.03
    6.  Erik Vermeu                   8906357 Z&PC de Ganze          2:30.02     6.          
            34.35  1:12.70  1:52.09  2:30.02
    7.  René van Oudenaarde           8301619 Z.V. Zeelandia         2:30.47     7.          
            33.48  1:10.00  1:49.68  2:30.47
    8.  Jorg Verhallen                9104689 De Honte               2:30.93     8.          
            33.91  1:13.54  1:53.68  2:30.93
    9.  Stijn Strooband               9107279 De Honte               2:40.33     9.          
            34.89  1:15.68  1:59.50  2:40.33
   10.  Jacob Poot                    8902485 Z&PC de Ganze          2:44.18    10.          
            34.42  1:13.29  1:56.09  2:44.18
   11.  Frank de Klerk                5900613 Z.V. Zeelandia         2:57.86    11.          
            38.13  1:20.88  2:07.80  2:57.86
   12.  Erik de Jong                  8701557 Z.V. Zeelandia         2:58.49    12.          
            35.77  1:18.55  2:07.79  2:58.49
   13.  Robert Steendijk              8903013 Z&PC de Ganze          2:59.62    13.          
            41.00  1:27.78  2:15.09  2:59.62
   14.  Kevin Dane                    8800683 Z&PC de Ganze          3:01.97    14.          
            39.40  1:25.85  2:15.11  3:01.97
 NG.ZA  Kevin Remie                   9107311 Z&PC de Ganze                   NG.ZA          
 AFGEM  André Schutte                 6000521 De Stormvogel                   AFGEM          

    BM  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       2:02.09     BM          
            27.23    57.99  1:29.84  2:02.09




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
25-11-2007 - 10:46                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                9300236 De Honte               2:18.13     1.          
            31.70  1:06.44  1:42.75  2:18.13
    2.  Evi Erpelinck                 8901146 De Honte               2:26.48     2.          
            32.21  1:08.56  1:46.75  2:26.48
    3.  Judith Zijleman               7400652 Z&PC de Ganze          2:27.59     3.          
            33.41  1:10.00  1:48.06  2:27.59
    4.  Thérèse de Munck              7100438 Z.V. Zeelandia         2:34.57     4.          
            34.01  1:12.54  1:53.55  2:34.57
    5.  Lana Ohlenroth                7801134 De Stormvogel          2:38.66     5.          
            35.68  1:16.11  1:58.49  2:38.66
    6.  Marleen van der Borgt         8100174 Z.V. Zeelandia         2:53.48     6.          
            35.72  1:17.36  2:03.55  2:53.48
    7.  Margreta Jansen               6500134 Z.V. Zeelandia         2:57.24     7.          
            38.80  1:23.12  2:10.04  2:57.24
    8.  Joyca Jansen                  8902000 Z.V. Zeelandia         2:59.93     8.          
            37.17  1:21.66  2:10.82  2:59.93
    9.  Danielle Rabout               9504272 Z&PC de Ganze          3:07.95     9.          
            41.55  1:28.86  2:18.73  3:07.95
   10.  Els Dommanschet               8100358 Z.V. Zeelandia         3:28.31    10.          
            43.41  1:35.14  2:32.01  3:28.31
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888 De Stormvogel                   AFGEM          
 AFGEM  Marthe de Win                 8907078 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Danielle Groenenberg          8907220 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Stefanie Peeters              9108188 Z&PC de Ganze                   AFGEM          





TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 4 en later
25-11-2007 - 11:07                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kalle van Gemert              9801259 De Stormvogel            50.10     1.          
    2.  Nander Meerman                9801261 De Stormvogel            55.36     2.          
    3.  Jochem Neels                  9800999 De Stormvogel            59.53     3.          
    4.  Christian Mehlbaum            0000317 Z&PC de Ganze          1:04.28     4.          


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 4 en later
25-11-2007 - 11:07                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isrid Wigman                  9901470 Z&PC de Ganze            51.30     1.          
    2.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte                 53.41     2.          
    3.  Fabiënne Schoutens            9801404 Z.V. Zeelandia           54.12     3.          
    4.  Fleur Wijdeveld               9802592 Z&PC de Ganze            54.74     4.          
    5.  Jaimy de Vrieze               9801342 Z&PC de Ganze            56.30     5.          
    6.  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                 57.16     6.          
    7.  Eline Bekkers                 9900740 De Stormvogel            57.61     7.          
    8.  Kayleigh Kloet                9802860 Z.V. Zeelandia           59.08     8.          
    9.  Ylva Wolterman                9801718 De Stormvogel          1:00.02     9.          
   10.  Anne de Meurichy              9900474 De Honte               1:03.24    10.          
   11.  Evelien van Kerckhoven        0000672 De Honte               1:06.28    11.          
   12.  Laura Tieleman                9802194 De Honte               1:06.88    12.          
   13.  Vanity de Roos                0000008 De Honte               1:08.57    13.          
   14.  Kristien Strooband            9802604 De Honte               1:18.45    14.          
   DIS  Jade v.d. Moere               9802724 Z&PC de Ganze                     DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vrije slag        Jongens Minioren 6 en later
25-11-2007 - 11:13                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Guimar van der Weele          9601689 De Stormvogel            36.11     1.          
    2.  Jonathan Davidse              9702473 De Stormvogel            37.00     2.          
    3.  Pascal van Vliet              9702235 De Stormvogel            38.43     3.          
    4.  Kevin van Haaren              9603031 De Stormvogel            39.58     4.          
    5.  Jean-Paul de Pooter           9601693 De Stormvogel            39.70     5.          
    6.  Sander de Hamer               9701541 Z&PC de Ganze            40.02     6.          
    7.  Jeroen v.d. Genugten          9603791 Z&PC de Ganze            40.64     7.          
    8.  Erik Lobbezoo                 9603431 De Stormvogel            43.59     8.          
    9.  Mark Potappel                 9703059 Z.V. Zeelandia           45.56     9.          
   10.  Jordy Johann                  9602131 Z.V. Zeelandia           46.98    10.          
   11.  Alexander Wessel              9603241 De Stormvogel            47.71    11.          
   12.  Luc Tieleman                  9701831 De Honte               1:03.60    12.          
 AFGEM  Michael van Acker             9702399 De Honte                        AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Meisjes, 50m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en later
25-11-2007 - 11:16                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Eva Oyevaar                   9602292 Z&PC de Ganze            34.86     1.          
    2.  Rowena de Kok                 9602908 De Stormvogel            36.08     2.          
    3.  Paula Zulfah                  9604488 De Stormvogel            36.81     3.          
    4.  Demi van der Werf             9701860 De Stormvogel            36.93     4.          
    5.  Sanne Koopmanschap            9602526 De Stormvogel            38.33     5.          
    6.  Claudia Berndsen              9600752 Z.V. Zeelandia           39.50     6.          
    7.  Carlijn van Ingen             9604062 Z&PC de Ganze            40.02     7.          
    8.  Iris Klapwijk                 9700854 De Stormvogel            40.03     8.          
    9.  Simone van Kerckhoven         9703260 De Honte                 42.13     9.          
   10.  Vera Poot                     9701550 Z&PC de Ganze            42.47    10.          
   11.  Britt van Vossen              9604064 Z&PC de Ganze            43.20    11.          
   12.  Sarinah Leenheer              9703066 De Stormvogel            43.40    12.          
   13.  Eden v.d. Moere               9604030 Z&PC de Ganze            44.35    13.          
   14.  Chantal Vermeulen             9701640 Z.V. Zeelandia           45.48    14.          
   15.  Joelle Siewe                  9605120 De Stormvogel            45.53    15.          
   16.  Britt Stolk                   9702632 Z&PC de Ganze            45.85    16.          
   17.  Fleur Wijdeveld               9802592 Z&PC de Ganze            45.96    17.          
   18.  Jeanette van Driessche        9702812 De Honte                 46.40    18.          
   19.  Sofie Roctus                  9701380 De Honte                 46.97    19.          
   20.  Angele van Driessche          9702534 De Honte                 47.18    20.          
   21.  Jaimy de Vrieze               9801342 Z&PC de Ganze            47.93    21.          
   22.  Lisa de Keyzer                9800474 De Honte                 49.49    22.          
   23.  Fabiënne Schoutens            9801404 Z.V. Zeelandia           49.64    23.          
   24.  Eva Pijpelink                 9701636 Z.V. Zeelandia           49.74    24.          
   25.  Veerle de Rijk                9702286 De Honte                 52.57    25.          
   26.  Stephanie de Roos             9800476 De Honte                 57.48    26.          
   27.  Laura Tieleman                9802194 De Honte               1:08.11    27.          
   28.  Kristien Strooband            9802604 De Honte               1:17.84    28.          
 AFGEM  Eva de Weert                  9605122 De Stormvogel                   AFGEM          
 AFGEM  Amy Verhallen                 9700838 De Honte                        AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Junioren 2 en later
25-11-2007 - 11:23                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorn de Klerk                 9400489 Z.V. Zeelandia         1:25.87     1.          
            42.99  1:25.87
    2.  Mees Leijnse                  9503415 De Stormvogel          1:26.36     2.          
            41.62  1:26.36
    3.  Raymond Tax                   9402765 De Stormvogel          1:26.83     3.          
            43.12  1:26.83
    4.  Matthijs Berndsen             9400585 Z.V. Zeelandia         1:32.87     4.          
            45.04  1:32.87
    5.  Lukas de Hamer                9404651 Z&PC de Ganze          1:33.00     5.          
            45.96  1:33.00
    6.  Wouter van Kerckhoven         9503641 De Honte               1:33.63     6.          
            45.26  1:33.63
    7.  Julian Aertsen                9405591 De Stormvogel          1:34.76     7.          
            46.44  1:34.76
    8.  Daniel Mehlbaum               9502149 Z&PC de Ganze          1:35.07     8.          
            45.90  1:35.07
    9.  Bas Wullems                   9401247 Z&PC de Ganze          1:35.83     9.          
            47.15  1:35.83
   10.  Marijn Vermeulen              9404729 Z.V. Zeelandia         1:46.81    10.          
            50.17  1:46.81
   11.  Menno van Kaam                9504401 De Stormvogel          1:51.98    11.          
            54.42  1:51.98
   12.  Davor Bradara                 9504763 De Stormvogel          2:14.08    12.          
          1:03.97  2:14.08
 NG.ZA  Jorben van Hooij              9405593 De Stormvogel                   NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 3 en later
25-11-2007 - 11:29                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel van Drongelen           9502670 De Honte               1:23.90     1.          
            41.24  1:23.90
    2.  Joline Verhallen              9401404 De Honte               1:26.73     2.          
            41.91  1:26.73
    3.  Vivian Koopmanschap           9404010 De Stormvogel          1:27.70     3.          
            40.60  1:27.70
    4.  Lianda Vervloed               9402336 De Stormvogel          1:29.38     4.          
            43.71  1:29.38
    5.  Eva Oyevaar                   9602292 Z&PC de Ganze          1:30.04     5.          
            43.21  1:30.04
    6.  Corline Meulmeester           9502244 De Stormvogel          1:32.79     6.          
            45.64  1:32.79
    7.  Lois van den Berg             9502874 De Stormvogel          1:33.16     7.          
            46.28  1:33.16
    8.  Judith Schuijs                9402894 Z.V. Zeelandia         1:33.31     8.          
            46.23  1:33.31
    9.  Britt Wolterman               9503840 De Stormvogel          1:33.63     9.          
            45.70  1:33.63
   10.  Vivienne van Vliet            9404956 De Stormvogel          1:34.21    10.          
            47.20  1:34.21
   11.  Arjanne Bode                  9401530 Z.V. Zeelandia         1:35.58    11.          
            46.03  1:35.58
   12.  Danielle Rabout               9504272 Z&PC de Ganze          1:36.05    12.          
            47.45  1:36.05
   13.  Zoë Kallemein                 9502246 De Stormvogel          1:36.49    13.          
            46.30  1:36.49
   14.  Sylvia Crielaard              9405742 De Stormvogel          1:36.88    14.          
            48.19  1:36.88
   15.  Myrthe Wigman                 9504832 Z&PC de Ganze          1:37.98    15.          
            48.88  1:37.98
   16.  Céline den Engelsman          9505294 De Stormvogel          1:38.52    16.          
            47.94  1:38.52
   17.  Stefanie Korsuize             9505146 Z&PC de Ganze          1:42.95    17.          
            49.83  1:42.95
   18.  Liza Koole                    9505670 De Stormvogel          1:44.94    18.          
            50.21  1:44.94
   19.  Alisa van der Werf            9402338 De Stormvogel          1:45.58    19.          
            50.78  1:45.58
   20.  Carlijn van Ingen             9604062 Z&PC de Ganze          1:47.41    20.          
            52.78  1:47.41
   21.  Eden v.d. Moere               9604030 Z&PC de Ganze          1:52.32    21.          
            56.77  1:52.32
   22.  Kimberley Jansen              9406696 De Stormvogel          2:04.40    22.          
            58.74  2:04.40
   23.  Christianne Verbraeken        9505108 De Honte               2:12.29    23.          
          1:01.14  2:12.29
   DIS  Chelsea Schild                9502584 De Stormvogel          1:30.15    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            43.01  1:30.15
   DIS  Faye Kisters                  9505934 De Stormvogel          2:19.28    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:04.88  2:19.28
 AFGEM  Manon van der Heijden         9502450 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Yasra Breisser                9406598 De Honte                        AFGEM          
 AFGEM  Dian de Keyzer                9402646 De Honte                        AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 4 en later
25-11-2007 - 11:39                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rowan Leijnse                 9302897 De Stormvogel          1:05.48     1.          
            30.84  1:05.48
    2.  Rik de Klerk                  9202549 Z.V. Zeelandia         1:08.20     2.          
            33.04  1:08.20
    3.  Jorn de Klerk                 9400489 Z.V. Zeelandia         1:16.16     3.          
            36.14  1:16.16
    4.  Ismir Obarcanin               9504399 De Stormvogel          1:19.48     4.          
            37.13  1:19.48
    5.  Roy Zeilstra                  9306367 Z&PC de Ganze          1:21.30     5.          
            39.34  1:21.30
    6.  Wouter van Kerckhoven         9503641 De Honte               1:21.57     6.          
            38.37  1:21.57
    7.  Kevin den Braber              9306369 Z&PC de Ganze          1:24.52     7.          
            40.20  1:24.52
    8.  Alex Westerweele              9504105 Z&PC de Ganze          1:50.93     8.          
            51.64  1:50.93
    9.  Robbe van Rie                 9306739 De Honte               1:57.60     9.          
            53.29  1:57.60
 AFGEM  Reinbert Flipse               9405267 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Bob Wabeke                    9403501 Z&PC de Ganze                   AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                   Meisjes, 100m vrije slag             Dames Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 11:44                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iris Erpelinck                9300236 De Honte               1:02.97     1.          
            30.00  1:02.97
    2.  Sanne Klompe                  9202138 De Stormvogel          1:08.54     2.          
            32.39  1:08.54
    3.  Esther Poot                   9400998 Z&PC de Ganze          1:15.38     3.          
            35.24  1:15.38
    4.  Laura Reijm                   9500732 De Honte               1:17.45     4.          
            37.25  1:17.45
    5.  Daphne de Koster              9305114 Z&PC de Ganze          1:18.66     5.          
            38.21  1:18.66
    6.  Sylvia Mollet                 9206374 Z.V. Zeelandia         1:18.99     6.          
            36.90  1:18.99
    7.  Demi Dingemanse               9404236 De Stormvogel          1:19.27     7.          
            38.01  1:19.27
    8.  Judith Schuijs                9402894 Z.V. Zeelandia         1:24.36     8.          
            40.56  1:24.36
    9.  Daira Jansen                  9302380 Z.V. Zeelandia         1:29.06     9.          
            42.39  1:29.06
   10.  Claudia Berndsen              9600752 Z.V. Zeelandia         1:33.52    10.          
            43.90  1:33.52
   11.  Britt van Vossen              9604064 Z&PC de Ganze          1:38.44    11.          
            45.30  1:38.44
 NG.ZA  Marianne Bhugwandass          9307322 De Stormvogel                   NG.ZA          
 AFGEM  Kirsten Kramer                9303996 De Stormvogel                   AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                   Jongens, 200m wisselslag             Heren Jeugd 2 en later
25-11-2007 - 11:49                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tom Erpelinck                 9100607 De Honte               2:30.89     1.          
            31.32  1:09.94  1:56.12  2:30.89
    2.  Jasper Rouwendal              9006069 De Stormvogel          2:34.83     2.          
            34.15  1:14.35  2:00.48  2:34.83
    3.  Christian van Bommel          9100095 Z.V. Zeelandia         2:41.92     3.          
            33.96  1:12.21  2:03.12  2:41.92
    4.  Rowan Leijnse                 9302897 De Stormvogel          2:48.97     4.          
            38.75  1:22.31  2:12.23  2:48.97
    5.  Jorg Verhallen                9104689 De Honte               2:53.46     5.          
            37.94  1:20.98  2:16.96  2:53.46
    6.  Jens van der Heijden          9107077 De Stormvogel          2:57.24     6.          
            36.23  1:25.51  2:16.32  2:57.24
    7.  Bonno Jansen                  9101075 Z.V. Zeelandia         3:07.48     7.          
            39.43  1:27.91  2:22.91  3:07.48
    8.  Bob Wabeke                    9403501 Z&PC de Ganze          3:12.39     8.          
            42.87  1:32.55  2:26.37  3:12.39
   DIS  Bas Wullems                   9401247 Z&PC de Ganze          3:25.14    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            52.85  1:44.63  2:40.63  3:25.14
 AFGEM  Kevin Timmer                  9106797 Z&PC de Ganze                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Dames, 200m wisselslag           Dames Senioren 2 en later
25-11-2007 - 11:56                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Emke Erpelinck                9001026 De Honte               2:46.61     1.          
            35.89  1:19.26  2:07.61  2:46.61
    2.  Tekla van Gils                9101032 Z.V. Zeelandia         2:51.52     2.          
            33.48  1:16.53  2:11.32  2:51.52
    3.  Liliane Solé                  9206088 De Stormvogel          2:57.99     3.          
            37.91  1:24.95  2:17.52  2:57.99
    4.  Rianne Poot                   9102510 Z&PC de Ganze          3:10.28     4.          
            41.24  1:28.95  2:21.30  3:10.28
    5.  Merel van Drongelen           9502670 De Honte               3:12.33     5.          
            45.55  1:33.73  2:26.67  3:12.33
    6.  Ellen Stolk                   9008116 Z&PC de Ganze          3:54.39     6.          
            50.25  1:51.58  3:01.64  3:54.39
   DIS  Nicole Cappon                 9207554 Z&PC de Ganze          3:36.61    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            46.42  1:40.72  2:49.34  3:36.61
 AFGEM  Danique van Peenen            9202888 De Stormvogel                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Heren, 200m rugslag                  Heren Senioren Open
25-11-2007 - 12:00                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Steven Uyl                    9304075 De Stormvogel          2:42.09     1.          
            37.95  1:18.91  2:00.54  2:42.09
    2.  Jasper Rouwendal              9006069 De Stormvogel          2:47.39     2.          
            39.21  1:20.95  2:04.43  2:47.39
 AFGEM  André Schutte                 6000521 De Stormvogel                   AFGEM          

    BM  Toby Aarnoutse                8900007 Luctor et Emergo       2:25.77     BM          
            33.63  1:10.27  1:48.22  2:25.77



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                      Heren, 100m rugslag                  Heren Senioren Open
25-11-2007 - 12:04                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Nieuwenhuize           8702339 Z.V. Zeelandia         1:12.19     1.          
            35.15  1:12.19
    2.  Tom Erpelinck                 9100607 De Honte               1:12.87     2.          
            35.92  1:12.87
    3.  Jeroen Vermeulen              8201861 Z&PC de Ganze          1:19.04     3.          
            38.51  1:19.04
    4.  René van Oudenaarde           8301619 Z.V. Zeelandia         1:19.29     4.          
            36.78  1:19.29
    5.  Erik Vermeu                   8906357 Z&PC de Ganze          1:19.66     5.          
            38.79  1:19.66
    6.  Jorg Verhallen                9104689 De Honte               1:19.95     6.          
            39.57  1:19.95
    7.  Rik de Klerk                  9202549 Z.V. Zeelandia         1:24.56     7.          
            41.87  1:24.56
    8.  Stijn Strooband               9107279 De Honte               1:25.56     8.          
            42.03  1:25.56
    9.  Kevin Dane                    8800683 Z&PC de Ganze          1:29.23     9.          
            43.57  1:29.23
   10.  Robert Steendijk              8903013 Z&PC de Ganze          1:32.48    10.          
            47.05  1:32.48
   11.  Erik de Jong                  8701557 Z.V. Zeelandia         1:33.33    11.          
            45.08  1:33.33
   12.  Robbe van Rie                 9306739 De Honte               2:07.83    12.          
            58.76  2:07.83
   DIS  Jacob Poot                    8902485 Z&PC de Ganze          1:20.84    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            39.00  1:20.84
   DIS  Kevin den Braber              9306369 Z&PC de Ganze          1:39.79    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.74  1:39.79
   DIS  Roy Zeilstra                  9306367 Z&PC de Ganze          1:41.03    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.99  1:41.03
 NG.ZA  Kevin Remie                   9107311 Z&PC de Ganze                   NG.ZA          
 AFGEM  Reinbert Flipse               9405267 Z&PC de Ganze                   AFGEM          
 AFGEM  Kevin Timmer                  9106797 Z&PC de Ganze                   AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                      Dames, 200m rugslag                  Dames Senioren Open
25-11-2007 - 12:11                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sanne Klompe                  9202138 De Stormvogel          2:45.32     1.          
            38.01  1:19.28  2:02.21  2:45.32
    2.  Lana Ohlenroth                7801134 De Stormvogel          3:09.74     2.          
            43.98  1:32.32  2:22.53  3:09.74



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Dames, 100m rugslag                  Dames Senioren Open
25-11-2007 - 12:14                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Evi Erpelinck                 8901146 De Honte               1:13.36     1.          
            35.53  1:13.36
    2.  Judith Zijleman               7400652 Z&PC de Ganze          1:20.16     2.          
            38.66  1:20.16
    3.  Emke Erpelinck                9001026 De Honte               1:20.30     3.          
            39.47  1:20.30
    4.  Thérèse de Munck              7100438 Z.V. Zeelandia         1:20.88     4.          
            38.80  1:20.88
    5.  Joyca Jansen                  8902000 Z.V. Zeelandia         1:28.16     5.          
            41.88  1:28.16
    6.  Margreta Jansen               6500134 Z.V. Zeelandia         1:28.17     6.          
            43.00  1:28.17
    7.  Marleen van der Borgt         8100174 Z.V. Zeelandia         1:29.85     7.          
            44.04  1:29.85
    8.  Daphne de Koster              9305114 Z&PC de Ganze          1:31.86     8.          
            44.78  1:31.86
    9.  Els Dommanschet               8100358 Z.V. Zeelandia         1:50.65     9.          
            53.48  1:50.65
   10.  Ellen Stolk                   9008116 Z&PC de Ganze          1:55.57    10.          
            55.88  1:55.57
 AFGEM  Marthe de Win                 8907078 Z&PC de Ganze                   AFGEM          

    BM  Linda Vink                    8402602 De Honte               1:22.02     BM          
            41.38  1:22.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Jongens, 4 x 50m wisselslag      Jongens Junioren 2 en later
25-11-2007 - 12:19                                                                    Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:43.43     1.          
        Guimar van der Weele, 96                  Raymond Tax, 94
        Mees Leijnse, 95                          Kevin van Haaren, 96
            42.07  1:27.15  2:03.51  2:43.43

    2.  Z.V. Zeelandia 1                      Z.V. Zeelandia         2:54.00     2.          
        Matthijs Berndsen, 94                     Jorn de Klerk, 94
        Jordy Johann, 96                          Marijn Vermeulen, 94
            41.71  1:33.39  2:15.76  2:54.00

   DIS  Z&PC de Ganze 1                       Z&PC de Ganze          2:53.06    DIS          
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., 3e zwemmer
        Lukas de Hamer, 94                        Bob Wabeke, 94
        Bas Wullems, 94                           Daniel Mehlbaum, 95
            45.10  1:32.84  2:14.00  2:53.06




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                   Alle, 4 x 50m vrije slag Mixed J Minioren 6 M Junioren 1 en jonger
25-11-2007 - 12:23                    (1j, 1m, 1j, 1m)                                Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Stormvogel 1                       De Stormvogel          2:32.77     1.          
        Pascal van Vliet, 97                      Jean-Paul de Pooter, 96
        Rowena de Kok, 96                         Demi van der Werf, 97
            40.69  1:16.11  1:55.74  2:32.77

    2.  Z&PC de Ganze 1                       Z&PC de Ganze          2:37.21     2.          
        Sander de Hamer, 97                       Jeroen v.d. Genugten, 96
        Carlijn van Ingen, 96                     Eva Oyevaar, 96
            40.42  1:20.03  2:01.83  2:37.21

    3.  Z.V. Zeelandia 1                      Z.V. Zeelandia         3:04.59     3.          
        Mark Potappel, 97                         Jordy Johann, 96
        Chantal Vermeulen, 97                     Claudia Berndsen, 96
            49.48  1:36.81  2:24.47  3:04.59

 AFGEM  De Honte 1                            De Honte                        AFGEM          
        Luc Tieleman, 97                          Michael van Acker, 97
        Simone van Kerckhoven, 97                 Amy Verhallen, 97




Splash Meet Manager 2007Registered to De Stormvogel