Landelijke B-competitie - deel 2
Almelo (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, 9 - 11 jaar
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later    Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open



---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EZC  1                                EZC                    4:02.91     1.          
        Kasper Leeuw, 93                          Jurrien Vermeulen, 93
        Vincent de Haan, 92                       Jeroen Gijselaar, 93
            59.61  4:02.91

    2.  de Veene 1                            de Veene               4:03.36     2.          
        Sander Baars, 93                          Mark Arendshorst, 94
        Bart Arendshorst, 93                      Menno Manning, 93
          1:00.89  4:03.36

    3.  GZ en PC de Whee 1                    GZ en PC de Whee       4:15.82     3.          
        Max Klaver, 92                            Jasper de Boer, 93
        Siebren Kuipers, 94                       Nils Veldkamp, 93
          1:06.45  4:15.82

    4.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             4:17.82     4.          
        Robin Bos, 93                             Jeroen Staakman, 94
        Thomas Meijer, 94                         Nick Oortwijn, 92
          1:01.63  4:17.82




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m vrije slag                        9 - 11 jaar
25.11.07             meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EZC  1                                EZC                    2:11.72     1.          
        Tom van den Berg, 96                      Niels Kemperink, 96
        Vera Hooijsma, 96                         Lora Bosch, 96
            37.78  2:11.72

    2.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             2:15.17     2.          
        Josha van den Elzen, 96                   Jesse Thomassen, 97
        Denise van Ark, 96                        Esmée Bos, 96
            35.51  2:15.17

    3.  GZ en PC de Whee 1                    GZ en PC de Whee       2:18.64     3.          
        Maren Kuipers, 96                         Janneke ten Brinke, 96
        Kars Veldkamp, 97                         Teun Nijhof, 96
            36.11  2:18.64

    4.  de Veene 2                            de Veene               2:20.06     4.          
        Gijs Hegeman, 97                          Robbin Nijsink, 97
        Tessa Struis, 96                          Sabine van den Hoeven, 96
            36.18  2:20.06




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m wisselslag                 Dames Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               9100750 GZ en PC de Whee       5:10.06     1.          
          5:10.06
    2.  Yvon Versteeg                 9201864 de Veene               5:21.76     2.          
          5:21.76
    3.  Lenneke v/d Molen             8702802 GZ en PC de Whee       5:23.54     3.          
          5:23.54
    4.  Suzanne Konst                 9005094 EZC                    5:27.11     4.          
          1:13.75  5:27.11
    5.  Ellen Maris                   9201168 de Veene               5:35.29     5.          
          5:35.29
    6.  Nicole Reinshagen             8402014 EZC                    5:43.54     6.          
          1:15.64  5:43.54
    7.  José Adema                    9100016 Aquapoldro             5:45.18     7.          
          5:45.18
    8.  Milou Bouwhuis                8900532 de Veene               5:53.76     8.          
          5:53.76
    9.  Marlene de Boer               8800374 EZC                    5:55.58     9.          
          5:55.58
   10.  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro             6:00.60    10.          
          6:00.60
   11.  Inge Schimmelpennink          9003306 Aquapoldro             6:12.54    11.          
          6:12.54




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 100m vlinderslag                Heren Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Lantink                 8601849 GZ en PC de Whee         59.98     1.          
            59.98
    2.  Teun Groeneweg                8701133 EZC                    1:01.75     2.          
          1:01.75
    3.  Ruud Holswilder               7800435 Aquapoldro             1:04.13     3.          
          1:04.13
    4.  Pascal Bruins                 8905413 EZC                    1:04.89     4.          
          1:04.89
    5.  Rick Bruins                   8905427 EZC                    1:05.26     5.          
          1:05.26
    6.  Ronald Boogaard               8500295 Aquapoldro             1:06.10     6.          
          1:06.10
    7.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             1:06.26     7.          
          1:06.26
    8.  Brian Morssinkhof             8501797 GZ en PC de Whee       1:06.79     8.          
          1:06.79
    9.  Erik Knapen                   6400955 Aquapoldro             1:07.64     9.          
          1:07.64
   10.  Emiel Huisken                 8501139 GZ en PC de Whee       1:08.45    10.          
          1:08.45
   11.  Rick ter Doest                8900735 GZ en PC de Whee       1:09.94    11.          
          1:09.94
   12.  Marcel Reefhuis               8101381 de Veene               1:10.88    12.          
          1:10.88
   13.  Joris Tip                     8502603 de Veene               1:11.79    13.          
          1:11.79



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Nijland                  9102272 GZ en PC de Whee       1:12.12     1.          
          1:12.12
    2.  Cecily Sadowski               9500188 Aquapoldro             1:22.79     2.          
          1:22.79
    3.  Milou ten Heggeler            9300306 GZ en PC de Whee       1:23.45     3.          
          1:23.45
    4.  Laura Moormann                9300542 GZ en PC de Whee       1:25.86     4.          
          1:25.86
    5.  Suzanne van Sloten            9303258 de Veene               1:29.00     5.          
          1:29.00
    6.  Michelle de Groot             9402946 EZC                    1:30.04     6.          
          1:30.04
    7.  Tinu Oyekan                   9004746 Aquapoldro             1:30.10     7.          
          1:30.10
    8.  Lora Bosch                    9601900 EZC                    1:30.42     8.          
          1:30.42
    9.  Sanne de Pijper               9102468 de Veene               1:31.10     9.          
          1:31.10
   10.  Isolde de Louw                9503008 Aquapoldro             1:33.05    10.          
          1:33.05
   11.  Marloes Meijering             9301046 de Veene               1:40.29    11.          
          1:40.29
   DIS  Sam Fransen                   9504808 EZC                    1:39.80    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
          1:39.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 400m vrije slag             Heren Jeugd 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tjerk vd Kieft                9001529 EZC                    4:30.13     1.          
          4:30.13
    2.  Jos de Graaf                  9106095 Aquapoldro             4:30.78     2.          
            29.06  1:02.28  2:11.51  4:30.78
    3.  Bryan Morsink                 9101629 de Veene               4:32.82     3.          
          4:32.82
    4.  Kasper Leeuw                  9304435 EZC                    4:35.84     4.          
          4:35.84
    5.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             4:39.74     5.          
            29.33  1:02.67  2:13.54  4:39.74
    6.  Nils Veldkamp                 9302873 GZ en PC de Whee       4:39.84     6.          
          4:39.84
    7.  Menno Manning                 9300333 de Veene               4:46.26     7.          
          4:46.26
    8.  Alex Wenderich                9106895 Aquapoldro             4:57.36     8.          
            30.89  1:06.45  2:21.45  4:57.36
    9.  Ralph vd Plas                 9002293 EZC                    5:08.89     9.          
          5:08.89
   10.  Siebren Kuipers               9400797 GZ en PC de Whee       5:16.67    10.          
          5:16.67




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 200m rugslag              Dames Jeugd 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maartje Veenstra              9201824 GZ en PC de Whee       2:32.38     1.          
          2:32.38
    2.  Merel vd Kieft                9200920 EZC                    2:32.60     2.          
          2:32.60
    3.  Lisanne Kranenberg            9201010 GZ en PC de Whee       2:40.26     3.          
          2:40.26
    4.  Roselie Beumer                9206236 EZC                    2:41.38     4.          
          2:41.38
    5.  Emmy v/d Riet                 9303636 GZ en PC de Whee       2:45.67     5.          
          2:45.67
    6.  Liselot van der Kuip          9303584 Aquapoldro             2:46.67     6.          
          2:46.67
    7.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro             2:51.95     7.          
          2:51.95
    8.  Larissa Beernink              9300050 de Veene               2:55.57     8.          
          2:55.57
    9.  Sabine van den Hoeven         9600014 de Veene               2:55.60     9.          
          2:55.60
   10.  Lisanne Knapen                9303254 Aquapoldro             2:55.80    10.          
          2:55.80
   11.  Nynke de Pijper               9300600 de Veene               3:01.08    11.          
          3:01.08
   12.  Sanne Bannink                 9204924 Aquapoldro             3:03.57    12.          
          3:03.57
   DIS  Annemaj Wagenvoort            9201958 GZ en PC de Whee       2:46.48    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:46.48
   DIS  Loraine Seliger               9503696 EZC                    3:22.64    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          3:22.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nick Oortwijn                 9204447 Aquapoldro             1:05.26     1.          
          1:05.26
    2.  Robin Bos                     9302265 Aquapoldro             1:11.07     2.          
          1:11.07
    3.  Jeroen Gijselaar              9300777 EZC                    1:11.39     3.          
          1:11.39
    4.  Jurrien Vermeulen             9304549 EZC                    1:13.89     4.          
          1:13.89
    5.  Nick van de Esschert          9302769 Aquapoldro             1:14.13     5.          
          1:14.13
    6.  Bart Arendshorst              9300005 de Veene               1:14.44     6.          
          1:14.44
    7.  Vincent de Haan               9204159 EZC                    1:17.44     7.          
          1:17.44
    8.  Jasper de Boer                9300051 GZ en PC de Whee       1:19.60     8.          
          1:19.60
    9.  Michiel Peters                9202227 Aquapoldro             1:26.29     9.          
          1:26.29
   10.  Sander Baars                  9301995 de Veene               1:28.23    10.          
          1:28.23
   11.  Max Klaver                    9200697 GZ en PC de Whee       1:32.64    11.          
          1:32.64
   12.  Maurice Meupelenberg          9402661 de Veene               1:36.02    12.          
          1:36.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lenneke v/d Molen             8702802 GZ en PC de Whee         36.35     1.          
    2.  Michelle Schouten             9402072 GZ en PC de Whee         37.13     2.          
    3.  Suzanne Konst                 9005094 EZC                      38.68     3.          
    4.  Danique ter Avest             8900128 de Veene                 39.54     4.          
    5.  Milou Bouwhuis                8900532 de Veene                 39.64     5.          
    6.  Lisanne Dikkers               9300204 GZ en PC de Whee         40.46     6.          
    7.  Barbara van Beek              7500032 Aquapoldro               41.12     7.          
    8.  Nicole Reinshagen             8402014 EZC                      41.29     8.          
    9.  Marlene de Boer               8800374 EZC                      43.29     9.          
   10.  Marileen de Reus              8202250 Aquapoldro               43.57    10.          
   11.  Diana Lammers                 8902572 de Veene                 44.26    11.          
   12.  Britte Leemans                9204336 Aquapoldro               48.07    12.          
   DIS  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro               41.10    DIS          
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Geert Lantink                 8601849 GZ en PC de Whee       1:55.50     1.          
          1:55.50
    2.  Pascal Bruins                 8905413 EZC                    1:57.23     2.          
          1:57.23
    3.  Richard Huisken               8501141 GZ en PC de Whee       2:03.10     3.          
          2:03.10
    4.  Rick Bruins                   8905427 EZC                    2:05.89     4.          
          2:05.89
    5.  Ruud Holswilder               7800435 Aquapoldro             2:06.24     5.          
          2:06.24
    6.  Edwin Willemsen               8703823 Aquapoldro             2:10.64     6.          
          2:10.64
    7.  Robert Dekker                 8400443 de Veene               2:12.22     7.          
          2:12.22
    8.  Marcel Reefhuis               8101381 de Veene               2:13.86     8.          
          2:13.86
    9.  Bart Amsing                   8200027 de Veene               2:14.58     9.          
          2:14.58
   10.  Teun Groeneweg                8701133 EZC                    2:22.51    10.          
          2:22.51
   11.  Steven van der Weij           8903533 Aquapoldro             2:26.98    11.          
          2:26.98
   12.  Mike van Amersfoort           9105151 Aquapoldro             2:27.64    12.          
          2:27.64



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722 Aquapoldro             2:42.80     1.          
          2:42.80
    2.  Anne Marleen van Keulen       9404280 Aquapoldro             2:47.72     2.          
          2:47.72
    3.  Sietske Veldkamp              9501628 GZ en PC de Whee       2:48.39     3.          
          2:48.39
    4.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             2:48.51     4.          
          2:48.51
    5.  Kimberley Kranenberg          9400292 GZ en PC de Whee       2:50.04     5.          
          2:50.04
    6.  Simone de Haan                9401030 EZC                    2:54.97     6.          
          2:54.97
    7.  Willemijn Mink                9404032 de Veene               2:56.89     7.          
          2:56.89
    8.  Sophie de Been                9405626 Aquapoldro             2:58.42     8.          
          2:58.42
    9.  Loes Hegeman                  9400782 de Veene               3:00.69     9.          
          3:00.69
   10.  Vera Hooijsma                 9600610 EZC                    3:01.95    10.          
          3:01.95
   11.  Rebecca van Klompenburg       9500256 de Veene               3:06.29    11.          
          3:06.29
   12.  Marloes de Boer               9500514 GZ en PC de Whee       3:09.04    12.          
          3:09.04
   13.  Michelle Hoogendoorn          9503718 GZ en PC de Whee       3:09.54    13.          
          3:09.54
   14.  Soraya van Veen               9503924 EZC                    3:17.80    14.          
          3:17.80
   15.  Maaike Masselink              9402226 EZC                    3:18.80    15.          
          3:18.80



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro             1:04.62     1.          
          1:04.62
    2.  Niels Kemperink               9600005 EZC                    1:08.32     2.          
          1:08.32
    3.  Tiemen Maris                  9400189 de Veene               1:08.52     3.FJ 1      
          1:08.52
    4.  Mark Arendshorst              9400303 de Veene               1:08.52     4.FJ 2      
          1:08.52
    5.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             1:08.60     5.          
          1:08.60
    6.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             1:08.86     6.          
          1:08.86
    7.  Jasper Nijsink                9500581 de Veene               1:09.04     7.          
          1:09.04
    8.  Sjoerd Nijhof                 9401117 GZ en PC de Whee       1:13.39     8.          
          1:13.39
    9.  Christopher Kole              9403105 EZC                    1:13.64     9.          
          1:13.64
   10.  Pike Kijlstra                 9501849 Aquapoldro             1:14.76    10.          
          1:14.76
   11.  Abe Veenstra                  9501923 de Veene               1:17.45    11.          
          1:17.45
   12.  Teun Nijhof                   9600291 GZ en PC de Whee       1:18.26    12.          
          1:18.26
 NG.ZA  Jeroen Koenraadt              9401909 EZC                             NG.ZA          
 NG.ZA  Sean van den Boogaard         9501847 EZC                             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 1 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662 Aquapoldro             1:14.83     1.          
          1:14.83
    2.  Esther Kuhlman                9601678 Aquapoldro             1:22.35     2.          
          1:22.35
    3.  Babette Aubri                 9700986 de Veene               1:26.51     3.          
          1:26.51
    4.  Janeri Fröberg                9602392 EZC                    1:27.89     4.          
          1:27.89
    5.  Janneke ten Brinke            9601334 GZ en PC de Whee       1:28.20     5.          
          1:28.20
    6.  Tessa Struis                  9603760 de Veene               1:29.11     6.          
          1:29.11
    7.  Maren Kuipers                 9600062 GZ en PC de Whee       1:30.82     7.          
          1:30.82
    8.  Laura Schoeman                9702282 EZC                    1:32.67     8.          
          1:32.67
    9.  Janine ten Heggeler           9600036 GZ en PC de Whee       1:33.21     9.          
          1:33.21
   10.  Loranne van Keulen            9701574 Aquapoldro             1:35.69    10.          
          1:35.69
   11.  Franka Dam                    9602370 de Veene               1:37.80    11.          
          1:37.80
   12.  Lisa Leusink                  9700064 GZ en PC de Whee       1:40.64    12.          
          1:40.64
   13.  Kirsten Masselink             9601156 EZC                    1:40.86    13.          
          1:40.86
   14.  Amber Achterhuis              9602394 EZC                    1:41.45    14.          
          1:41.45
   DIS  Denise van Ark                9604800 Aquapoldro             1:28.02    DIS          
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:28.02



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Kemperink               9600005 EZC                      41.59     1.          
    2.  Luc Huisman                   9601511 EZC                      48.29     2.          
    3.  Josha van den Elzen           9602423 Aquapoldro               48.98     3.          
    4.  Cedric Rouw                   9601907 Aquapoldro               49.43     4.          
    5.  Gijs Hegeman                  9700663 de Veene                 49.47     5.          
    6.  Kars Veldkamp                 9700747 GZ en PC de Whee         49.61     6.          
    7.  Martin Wenderich              9700961 Aquapoldro               49.67     7.          
    8.  Jesse Thomassen               9700273 Aquapoldro               53.39     8.          
    9.  Mathieu Boers                 9800187 de Veene                 53.80     9.          
   10.  Ibe Zwart                     9700101 GZ en PC de Whee         56.28    10.          
   DIS  Ruben van de Geest            9700079 GZ en PC de Whee                  DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Tom van den Berg              9601651 EZC                               DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).
   DIS  Robbin Nijsink                9700259 de Veene                 49.34    DIS          
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
   DIS  Derk Schooltink               9600225 GZ en PC de Whee         53.51    DIS          
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvon Versteeg                 9201864 de Veene               2:10.00     1.          
          2:10.00
    2.  Kelly ter Doest               9100750 GZ en PC de Whee       2:10.23     2.          
          2:10.23
    3.  Suzanne Konst                 9005094 EZC                    2:20.80     3.          
          2:20.80
    4.  José Adema                    9100016 Aquapoldro             2:21.98     4.          
          2:21.98
    5.  Ellen Maris                   9201168 de Veene               2:22.23     5.          
          2:22.23
    6.  Maayke ter Doest              8700944 GZ en PC de Whee       2:22.86     6.          
          2:22.86
    7.  Nicole Reinshagen             8402014 EZC                    2:23.82     7.          
          2:23.82
    8.  Annelette de Vries            8603908 de Veene               2:25.31     8.          
          2:25.31
    9.  Marlene de Boer               8800374 EZC                    2:29.36     9.          
          2:29.36
   10.  Pauline Scheepbouwer          8703578 GZ en PC de Whee       2:29.45    10.          
          1:03.48  2:29.45
   11.  Lisette Scheepbouwer          9003292 GZ en PC de Whee       2:29.70    11.          
          2:29.70
   12.  Marileen de Reus              8202250 Aquapoldro             2:32.03    12.          
          2:32.03
   13.  Danique ter Avest             8900128 de Veene               2:32.36    13.          
          2:32.36
   14.  Inge Schimmelpennink          9003306 Aquapoldro             2:36.20    14.          
          2:36.20
   15.  Diana Lammers                 8902572 de Veene               2:43.45    15.          
          2:43.45
   16.  Britte Leemans                9204336 Aquapoldro             2:57.40    16.          
          2:57.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 50m schoolslag                 Heren Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruud Holswilder               7800435 Aquapoldro               32.42     1.          
    2.  Teun Groeneweg                8701133 EZC                      32.47     2.          
    3.  Rick Bruins                   8905427 EZC                      32.65     3.          
    4.  Brian Morssinkhof             8501797 GZ en PC de Whee         33.17     4.          
    5.  Erik Knapen                   6400955 Aquapoldro               33.36     5.          
    6.  Pascal Bruins                 8905413 EZC                      33.39     6.          
    7.  Pieter Pickhardt              8301657 GZ en PC de Whee         33.61     7.          
    8.  Remco van de Bruinhorst       8302673 Aquapoldro               34.13     8.          
    9.  Joris Tip                     8502603 de Veene                 34.54     9.          
   10.  Emiel Huisken                 8501139 GZ en PC de Whee         35.98    10.          
   11.  Bart Amsing                   8200027 de Veene                 36.39    11.          
   12.  Ronald Boogaard               8500295 Aquapoldro               36.94    12.          
   DIS  Rick ter Doest                8900735 GZ en PC de Whee                  DIS          
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
   DIS  Steven van der Weij           8903533 Aquapoldro               37.73    DIS          
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd).



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 400m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Nijland                  9102272 GZ en PC de Whee       4:41.29     1.          
          4:41.29
    2.  Cecily Sadowski               9500188 Aquapoldro             4:59.64     2.          
          4:59.64
    3.  Tinu Oyekan                   9004746 Aquapoldro             5:15.78     3.          
          5:15.78
    4.  Milou ten Heggeler            9300306 GZ en PC de Whee       5:16.32     4.          
          5:16.32
    5.  Isolde de Louw                9503008 Aquapoldro             5:30.59     5.          
          5:30.59
    6.  Emmy v/d Riet                 9303636 GZ en PC de Whee       5:32.10     6.          
          5:32.10
    7.  Sanne de Pijper               9102468 de Veene               5:37.74     7.          
          5:37.74
    8.  Lora Bosch                    9601900 EZC                    5:42.32     8.          
          5:42.32
    9.  Michelle de Groot             9402946 EZC                    5:47.93     9.          
          5:47.93
   10.  Marloes Meijering             9301046 de Veene               5:55.42    10.          
          5:55.42
   11.  Suzanne van Sloten            9303258 de Veene               5:56.04    11.          
          5:56.04
   12.  Sam Fransen                   9504808 EZC                    6:29.45    12.          
          6:29.45




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 100m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Leemans                  9004483 Aquapoldro             1:14.98     1.          
          1:14.98
    2.  Bryan Morsink                 9101629 de Veene               1:16.92     2.          
          1:16.92
    3.  Kasper Leeuw                  9304435 EZC                    1:17.82     3.          
          1:17.82
    4.  Tjerk vd Kieft                9001529 EZC                    1:19.23     4.          
          1:19.23
    5.  Menno Manning                 9300333 de Veene               1:20.73     5.          
          1:20.73
    6.  Ralph vd Plas                 9002293 EZC                    1:21.68     6.          
          1:21.68
    7.  Siebren Kuipers               9400797 GZ en PC de Whee       1:24.23     7.          
          1:24.23
    8.  Nils Veldkamp                 9302873 GZ en PC de Whee       1:25.39     8.          
          1:25.39
    9.  Jos de Graaf                  9106095 Aquapoldro             1:26.89     9.          
          1:26.89
   10.  Alex Wenderich                9106895 Aquapoldro             1:27.59    10.          
          1:27.59
   11.  Mike van Amersfoort           9105151 Aquapoldro             1:27.70    11.          
          1:27.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vlinderslag            Dames Jeugd 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel vd Kieft                9200920 EZC                    1:10.68     1.          
          1:10.68
    2.  Roselie Beumer                9206236 EZC                    1:16.54     2.          
          1:16.54
    3.  Iris Boon                     9303012 Aquapoldro             1:17.32     3.          
          1:17.32
    4.  Lisanne Dikkers               9300204 GZ en PC de Whee       1:17.57     4.          
          1:17.57
    5.  Lisanne Kranenberg            9201010 GZ en PC de Whee       1:17.78     5.          
          1:17.78
    6.  Sabine van den Hoeven         9600014 de Veene               1:18.59     6.          
          1:18.59
    7.  Maartje Veenstra              9201824 GZ en PC de Whee       1:20.42     7.          
          1:20.42
    8.  Nynke de Pijper               9300600 de Veene               1:23.89     8.          
          1:23.89
    9.  Liselot van der Kuip          9303584 Aquapoldro             1:28.42     9.          
          1:28.42
   10.  Larissa Beernink              9300050 de Veene               1:29.00    10.          
          1:29.00
   11.  Michelle Hoogendoorn          9503718 GZ en PC de Whee       1:37.60    11.          
          1:37.60
   DIS  Lisanne Knapen                9303254 Aquapoldro             1:30.16    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:30.16
   DIS  Sanne Bannink                 9204924 Aquapoldro             1:35.53    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:35.53
   DIS  Loraine Seliger               9503696 EZC                    1:50.30    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:50.30



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Arendshorst              9300005 de Veene               2:23.30     1.          
          2:23.30
    2.  Jeroen Gijselaar              9300777 EZC                    2:29.82     2.          
          2:29.82
    3.  Robin Bos                     9302265 Aquapoldro             2:33.29     3.          
          2:33.29
    4.  Vincent de Haan               9204159 EZC                    2:38.98     4.          
          2:38.98
    5.  Nick Oortwijn                 9204447 Aquapoldro             2:39.60     5.          
          2:39.60
    6.  Jurrien Vermeulen             9304549 EZC                    2:39.75     6.          
          2:39.75
    7.  Nick van de Esschert          9302769 Aquapoldro             2:44.90     7.          
          2:44.90
    8.  Maurice Meupelenberg          9402661 de Veene               2:45.76     8.          
          2:45.76
    9.  Sander Baars                  9301995 de Veene               2:54.88     9.          
          2:54.88
   10.  Max Klaver                    9200697 GZ en PC de Whee       3:07.82    10.          
          3:07.82
   DIS  Jasper de Boer                9300051 GZ en PC de Whee       2:37.89    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:37.89



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                Dames Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kelly ter Doest               9100750 GZ en PC de Whee       1:06.73     1.          
          1:06.73
    2.  Yvon Versteeg                 9201864 de Veene               1:08.29     2.          
          1:08.29
    3.  Ellen Maris                   9201168 de Veene               1:09.60     3.          
          1:09.60
    4.  Maayke ter Doest              8700944 GZ en PC de Whee       1:13.60     4.          
          1:13.60
    5.  Nicole Reinshagen             8402014 EZC                    1:13.94     5.          
          1:13.94
    6.  Suzanne Konst                 9005094 EZC                    1:15.07     6.          
          1:15.07
    7.  José Adema                    9100016 Aquapoldro             1:19.32     7.          
          1:19.32
    8.  Astrid Simons                 8903800 Aquapoldro             1:19.57     8.          
          1:19.57
    9.  Annelette de Vries            8603908 de Veene               1:23.64     9.          
          1:23.64
   10.  Marlene de Boer               8800374 EZC                    1:24.16    10.          
          1:24.16
   11.  Barbara van Beek              7500032 Aquapoldro             1:24.51    11.          
          1:24.51
   12.  Laura Moormann                9300542 GZ en PC de Whee       1:30.23    12.          
          1:30.23
   DIS  Annemaj Wagenvoort            9201958 GZ en PC de Whee       1:36.54    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:36.54



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascal Bruins                 8905413 EZC                    4:54.70     1.          
          4:54.70
    2.  Rick Bruins                   8905427 EZC                    5:01.22     2.          
          5:01.22
    3.  Richard Huisken               8501141 GZ en PC de Whee       5:05.89     3.          
          5:05.89
    4.  Pieter Pickhardt              8301657 GZ en PC de Whee       5:06.43     4.          
          5:06.43
    5.  Remco van de Bruinhorst       8302673 Aquapoldro             5:07.60     5.          
          5:07.60
    6.  Kasper Leeuw                  9304435 EZC                    5:09.40     6.          
          5:09.40
    7.  Stefan Knapen                 9001593 Aquapoldro             5:16.34     7.          
          5:16.34
    8.  Edwin Willemsen               8703823 Aquapoldro             5:18.86     8.          
          5:18.86
    9.  Marcel Reefhuis               8101381 de Veene               5:38.02     9.          
          5:38.02
   10.  Michiel Peters                9202227 Aquapoldro             6:04.82    10.          
          6:04.82
   DIS  Robert Dekker                 8400443 de Veene               5:31.03    DIS          
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          5:31.03




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Macy Oortwijn                 9500722 Aquapoldro             1:04.68     1.          
          1:04.68
    2.  Marloes van der Beek          9401364 Aquapoldro             1:05.20     2.          
          1:05.20
    3.  Kimberley Kranenberg          9400292 GZ en PC de Whee       1:08.82     3.          
          1:08.82
    4.  Anne Marleen van Keulen       9404280 Aquapoldro             1:09.45     4.          
          1:09.45
    5.  Sietske Veldkamp              9501628 GZ en PC de Whee       1:09.67     5.          
          1:09.67
    6.  Michelle Schouten             9402072 GZ en PC de Whee       1:09.92     6.          
          1:09.92
    7.  Simone de Haan                9401030 EZC                    1:10.29     7.          
          1:10.29
    8.  Willemijn Mink                9404032 de Veene               1:11.95     8.          
          1:11.95
    9.  Sophie de Been                9405626 Aquapoldro             1:13.12     9.          
          1:13.12
   10.  Vera Hooijsma                 9600610 EZC                    1:13.32    10.          
          1:13.32
   11.  Loes Hegeman                  9400782 de Veene               1:16.02    11.          
          1:16.02
   12.  Marloes de Boer               9500514 GZ en PC de Whee       1:17.54    12.          
          1:17.54
   13.  Rebecca van Klompenburg       9500256 de Veene               1:18.95    13.          
          1:18.95
   14.  Maaike Masselink              9402226 EZC                    1:21.81    14.          
          1:21.81
   15.  Soraya van Veen               9503924 EZC                    1:21.86    15.          
          1:21.86



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Staakman               9404989 Aquapoldro             2:41.98     1.          
          2:41.98
    2.  Thomas Meijer                 9402321 Aquapoldro             2:42.20     2.          
          2:42.20
    3.  Niels Thomassen               9500293 Aquapoldro             2:48.04     3.          
          2:48.04
    4.  Niels Kemperink               9600005 EZC                    2:58.10     4.          
          2:58.10
    5.  Tiemen Maris                  9400189 de Veene               2:59.36     5.          
          2:59.36
    6.  Mark Arendshorst              9400303 de Veene               3:00.34     6.          
          3:00.34
    7.  Christopher Kole              9403105 EZC                    3:04.95     7.          
          3:04.95
    8.  Pike Kijlstra                 9501849 Aquapoldro             3:05.20     8.          
          3:05.20
    9.  Sjoerd Nijhof                 9401117 GZ en PC de Whee       3:09.89     9.          
          3:09.89
   10.  Abe Veenstra                  9501923 de Veene               3:13.37    10.          
          3:13.37
   11.  Teun Nijhof                   9600291 GZ en PC de Whee       3:18.67    11.          
          3:18.67
 NG.ZA  Jeroen Koenraadt              9401909 EZC                             NG.ZA          
 NG.ZA  Sean van den Boogaard         9501847 EZC                             NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmée Bos                     9600662 Aquapoldro               39.30     1.          
    2.  Franka Dam                    9602370 de Veene                 43.32     2.FJ 1      
    3.  Esther Kuhlman                9601678 Aquapoldro               43.32     3.FJ 2      
    4.  Janneke ten Brinke            9601334 GZ en PC de Whee         43.64     4.          
    5.  Janeri Fröberg                9602392 EZC                      44.70     5.          
    6.  Loranne van Keulen            9701574 Aquapoldro               45.17     6.          
    7.  Babette Aubri                 9700986 de Veene                 45.42     7.          
    8.  Tessa Struis                  9603760 de Veene                 46.76     8.          
    9.  Laura Schoeman                9702282 EZC                      47.28     9.          
   10.  Amber Achterhuis              9602394 EZC                      47.99    10.          
   11.  Kirsten Masselink             9601156 EZC                      49.20    11.          
   12.  Lisa Leusink                  9700064 GZ en PC de Whee         50.17    12.          
   13.  Denise van Ark                9604800 Aquapoldro               50.64    13.          
   DIS  Janine ten Heggeler           9600036 GZ en PC de Whee         49.82    DIS          
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Minioren 6 en later
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Kemperink               9600005 EZC                    1:19.78     1.          
          1:19.78
    2.  Cedric Rouw                   9601907 Aquapoldro             1:30.54     2.          
          1:30.54
    3.  Josha van den Elzen           9602423 Aquapoldro             1:30.64     3.          
          1:30.64
    4.  Martin Wenderich              9700961 Aquapoldro             1:32.25     4.          
          1:32.25
    5.  Jesse Thomassen               9700273 Aquapoldro             1:33.39     5.          
          1:33.39
    6.  Kars Veldkamp                 9700747 GZ en PC de Whee       1:34.61     6.          
          1:34.61
    7.  Gijs Hegeman                  9700663 de Veene               1:35.96     7.          
          1:35.96
    8.  Mathieu Boers                 9800187 de Veene               1:39.13     8.          
          1:39.13
    9.  Robbin Nijsink                9700259 de Veene               1:42.57     9.          
          1:42.57
   10.  Derk Schooltink               9600225 GZ en PC de Whee       1:45.30    10.          
          1:45.30
   DIS  Tom van den Berg              9601651 EZC                    1:30.89    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:30.89
   DIS  Luc Huisman                   9601511 EZC                    1:36.28    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:36.28
   DIS  Ruben van de Geest            9700079 GZ en PC de Whee       1:43.13    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:43.13
   DIS  Ibe Zwart                     9700101 GZ en PC de Whee       1:57.92    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:57.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 4 x 100m vrije slag               Dames Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  GZ en PC de Whee 1                    GZ en PC de Whee       4:07.74     1.          
        Maayke ter Doest, 87                      Lisa Nijland, 91
        Lenneke v/d Molen, 87                     Kelly ter Doest, 91
          1:05.02  4:07.74

    2.  de Veene 3                            de Veene               4:15.04     2.          
        Yvon Versteeg, 92                         Annelette de Vries, 86
        Ellen Maris, 92                           Milou Bouwhuis, 89
            59.42  4:15.04

    3.  EZC  1                                EZC                    4:19.57     3.          
        Suzanne Konst, 90                         Nicole Reinshagen, 84
        Merel vd Kieft, 92                        Roselie Beumer, 92
          1:05.10  4:19.57

    4.  GZ en PC de Whee 2                    GZ en PC de Whee       4:19.74     4.          
        Pauline Scheepbouwer, 87                  Lisette Scheepbouwer, 90
        Maartje Veenstra, 92                      Lisanne Kranenberg, 92
          1:03.74  4:19.74

    5.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             4:33.99     5.          
        Tinu Oyekan, 90                           Cecily Sadowski, 95
        Inge Schimmelpennink, 90                  Macy Oortwijn, 95
          1:06.78  4:33.99

    6.  EZC  1                                EZC                    4:48.67     6.          
        Lora Bosch, 96                            Michelle de Groot, 94
        Vera Hooijsma, 96                         Simone de Haan, 94
          1:10.73  4:48.67




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Heren, 4 x 100m wisselslag               Heren Senioren Open
25.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  EZC  1                                EZC                    4:10.68     1.          
        Tjerk vd Kieft, 90                        Teun Groeneweg, 87
        Rick Bruins, 89                           Pascal Bruins, 89
          1:03.32  4:10.68

    2.  GZ en PC de Whee 1                    GZ en PC de Whee       4:11.36     2.          
        Richard Huisken, 85                       Geert Lantink, 86
        Brian Morssinkhof, 85                     Emiel Huisken, 85
          1:04.67  4:11.36

    3.  Aquapoldro 1                          Aquapoldro             4:19.10     3.          
        Jos de Graaf, 91                          Ronald Boogaard, 85
        Erik Knapen, 64                           Ruud Holswilder, 78
          1:02.67  4:19.10

    4.  de Veene 4                            de Veene               4:25.18     4.          
        Bryan Morsink, 91                         Menno Manning, 93
        Joris Tip, 85                             Robert Dekker, 84
          1:04.53  4:25.18

    5.  EZC  1                                EZC                    4:43.29     5.          
        Jeroen Gijselaar, 93                      Jurrien Vermeulen, 93
        Kasper Leeuw, 93                          Vincent de Haan, 92
          1:10.20  4:43.29




Splash Meet Manager 2007Registered to De Veene