A/B Zwemcompetitie
Purmerend (NED),    25.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Jongens, 4 x 200m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 15:30                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        8:50.83     1.          
        Ritchoberto Peternella, 93                Jordy de Klerk, 93
        Kingue Struijf, 94
          2:13.33  8:50.83

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            9:08.67     2.          
        Rico Roels, 94                            Mart de Boer, 93
        Jeffrey Spaltman, 92
          2:10.59  9:08.67




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 15:40                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:05.40     1.          
        Roy Vens, 93                              Sjors Lieverst, 95
        Ruben Dekker, 93
            59.29  4:05.40

    2.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:12.80     2.          
        Frank van der Wolff, 94                   Sverre Eschweiler, 92
        Guus Jonk, 95
          1:03.53  4:12.80

    3.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          4:44.73     3.          
        Sven Gravesteijn, 95                      Kjeld Gravesteijn, 95
        Maarten van der Park, 94
          1:09.03  4:44.73




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Junioren 1 e.l. en Jongens Minioren 6 e.l.
25.11.07 - 15:46                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        2:10.68     1.          
        Danny Berlemon, 96                        Lars Haarsma, 96
        Manon Wiersma, 96
            30.87  2:10.68

    2.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          2:14.08     2.          
        Erno Snoek, 96                            Kevin Menagie, 96
        Femke Aan, 96
            30.17  2:14.08

    3.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            2:20.67     3.          
        Lars van der Velden, 98                   Rick Peereboom, 96
        Roxann Geenen, 96
            34.15  2:20.67

    4.  WZ&PC Purmerend                       WZ&PC Purmerend        2:20.80     4.          
        Danny Fabian Groen, 97                    Carlo Kemp, 96
        Janine Janine Rooker, 96
            32.54  2:20.80

    NG  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)                      NG          
        Amber Ruig, 96                            Johnny Mae Hauser, 97
        Justin Spaans, 97




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m wisselslag                 Dames Senioren Open
25.11.07 - 15:49                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        5:12.17     1.          
          5:12.17
    2.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        5:18.84     2.          
          1:16.61  5:18.84
    3.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            5:21.37     3.          
          5:21.37
    4.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          5:32.92     4.          
          1:13.89  5:32.92
    5.  Elke Vens                     9003906 Zaanstad (SG)          5:43.34     5.          
          5:43.34
    6.  Simone de Wit                 8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        5:50.06     6.          
          1:16.58  5:50.06
    7.  Sabine Kolken                 8000616 Z.V.Hoorn-Aurik        5:50.83     7.          
          1:18.86  5:50.83
    8.  Nathalie van Velzen           8502970 WZ&PC Purmerend        5:50.96     8.          
          5:50.96
    9.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        5:54.31     9.          
          1:21.50  5:54.31
   10.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            5:58.70    10.          
          5:58.70
   11.  Chantalle van der Fluit       9206406 DAW-Finenzo            6:03.44    11.          
          6:03.44




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 100m vlinderslag                Heren Senioren Open
25.11.07 - 16:04                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo              58.18     1.          
            58.18
    2.  Remco Peerdeman               8902411 Z.V.Hoorn-Aurik          59.20     2.          
            59.20
    3.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:00.47     3.          
          1:00.47
    4.  Johan Roos                    8301817 WZ&PC Purmerend        1:00.58     4.          
          1:00.58
    5.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        1:02.52     5.          
          1:02.52
    6.  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik        1:04.95     6.          
          1:04.95
    7.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            1:05.38     7.          
          1:05.38
    8.  Serge Snel                    7901157 Zaanstad (SG)          1:05.62     8.          
          1:05.62
    9.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo            1:06.46     9.          
          1:06.46
   10.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend        1:07.93    10.          
          1:07.93
   11.  Bjorn de Goede                8701041 Zaanstad (SG)          1:09.61    11.          
          1:09.61
   12.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            1:10.66    12.          
          1:10.66
   13.  Edwin Feeke                   7901759 Zaanstad (SG)          1:10.73    13.          
          1:10.73
   14.  Michel Koenen                 8906201 Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.40    14.          
          1:18.40
    ZK  Jeroen Schortinghuis          8702981 Zaanstad (SG)                      ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07 - 16:08                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend        1:18.53     1.          
          1:18.53
    2.  Naomi Stens                   9302266 Zaanstad (SG)          1:20.21     2.          
          1:20.21
    3.  Cindy van Heusden             9206310 Zaanstad (SG)          1:22.70     3.          
          1:22.70
    4.  Xandra Groot                  9001268 Z.V.Hoorn-Aurik        1:23.93     4.          
          1:23.93
    5.  Maureen Udes                  9103128 WZ&PC Purmerend        1:25.36     5.          
          1:25.36
    6.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            1:26.93     6.          
          1:26.93
    7.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          1:27.12     7.          
          1:27.12
    8.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            1:27.14     8.          
          1:27.14
    9.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            1:28.33     9.          
          1:28.33
   10.  Carmen Krijnen                9301454 WZ&PC Purmerend        1:29.11    10.          
          1:29.11
   11.  Tamara Sachs                  9205524 Z.V.Hoorn-Aurik        1:32.99    11.          
          1:32.99
   12.  Nina Brouwers                 9301414 WZ&PC Purmerend        1:33.29    12.          
          1:33.29
   13.  Medea Krijnen                 9002144 WZ&PC Purmerend        1:33.67    13.          
          1:33.67
 NG.ZA  Lisa Alers                    9205526 WZ&PC Purmerend                 NG.ZA          
 NG.ZA  Ilona Udes                    9201792 WZ&PC Purmerend                 NG.ZA          
 NG.ZA  Lisanne Duijst                9000938 Z.V.Hoorn-Aurik                 NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 400m vrije slag           Jongens Jeugd 2 en later
25.11.07 - 16:12                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mike Cornwall                 9003855 Zaanstad (SG)          4:22.89     1.          
          4:22.89
    2.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            4:25.05     2.          
          4:25.05
    3.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        4:27.38     3.          
          4:27.38
    4.  Thom Wever                    9102711 Z.V.Hoorn-Aurik        4:37.03     4.          
          4:37.03
    5.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            4:37.42     5.          
          4:37.42
    6.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            4:42.50     6.          
          4:42.50
    7.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        4:42.86     7.          
          4:42.86
    8.  Kristian Stam                 9102187 Zaanstad (SG)          4:43.75     8.          
          4:43.75
    9.  Bruun Beenker                 9100083 Z.V.Hoorn-Aurik        4:44.63     9.          
          4:44.63
   10.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            4:50.60    10.          
          4:50.60
   11.  Arnoud Janki                  9101069 Zaanstad (SG)          5:04.29    11.          
          5:04.29
   12.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        5:08.28    12.          
          5:08.28
   13.  Jesse Dekker                  9301699 Z.V.Hoorn-Aurik        5:16.10    13.          
          5:16.10
   14.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          5:17.19    14.          
          5:17.19
   15.  Sander Koenen                 9206187 Z.V.Hoorn-Aurik        6:09.75    15.          
          6:09.75
    NG  Ian Verrey                    9003863 Zaanstad (SG)                      NG          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 200m rugslag            Meisjes Jeugd 2 en later
25.11.07 - 16:27                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)          2:29.69     1.          
          2:29.69
    2.  Corine Rooker                 9201522 WZ&PC Purmerend        2:32.18     2.          
          2:32.18
    3.  Femke Swier                   9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        2:39.15     3.          
          2:39.15
    4.  Esmee Vermeulen               9600678 Zaanstad (SG)          2:40.57     4.          
          2:40.57
    5.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            2:43.65     5.          
          2:43.65
    6.  Melonie Hoonakker             9202216 WZ&PC Purmerend        2:45.66     6.          
          2:45.66
    7.  Femke Aan                     9601498 Zaanstad (SG)          2:49.28     7.          
          2:49.28
    8.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            2:50.45     8.          
          2:50.45
    9.  Marit Hoogland                9300342 WZ&PC Purmerend        2:51.97     9.          
          2:51.97
   10.  Britt Kraak                   9303750 Z.V.Hoorn-Aurik        2:52.71    10.          
          2:52.71
   11.  Diede Witkamp                 9205684 DAW-Finenzo            3:00.67    11.          
          3:00.67
   12.  Laura Schleeper               9402262 Zaanstad (SG)          3:04.16    12.          
          3:04.16
   13.  Tamara Uijtewaal              9404852 Zaanstad (SG)          3:05.92    13.          
          3:05.92



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 16:35                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            1:05.58     1.          
          1:05.58
    2.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          1:06.34     2.          
          1:06.34
    3.  Kenneth Olofsen               9201891 Zaanstad (SG)          1:10.06     3.          
          1:10.06
    4.  Mike Hoonakker                9301709 WZ&PC Purmerend        1:10.70     4.          
          1:10.70
    5.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        1:11.00     5.          
          1:11.00
    6.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        1:11.16     6.          
          1:11.16
    7.  Sverre Eschweiler             9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        1:12.49     7.          
          1:12.49
    8.  Roy Vens                      9303639 Zaanstad (SG)          1:13.74     8.          
          1:13.74
    9.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            1:14.04     9.          
          1:14.04
   10.  Pim van Diemen                9203403 WZ&PC Purmerend        1:15.79    10.          
          1:15.79
   11.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            1:17.84    11.          
          1:17.84
   12.  Casper van der Haagen         9202521 Z.V.Hoorn-Aurik        1:19.02    12.          
          1:19.02
   13.  Robin Döderlein de Win        9302447 WZ&PC Purmerend        1:19.29    13.          
          1:19.29
   14.  Michiel van Essen             9306377 Z.V.Hoorn-Aurik        1:29.19    14.          
          1:29.19
 NG.ZA  Milan Tump                    9401411 Zaanstad (SG)                   NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren Open
25.11.07 - 16:39                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nathalie van Velzen           8502970 WZ&PC Purmerend          35.05     1.          
    2.  Elke Vens                     9003906 Zaanstad (SG)            35.68     2.          
    3.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend          36.55     3.          
    4.  Sabine Kolken                 8000616 Z.V.Hoorn-Aurik          38.20     4.          
    5.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo              38.58     5.          
    6.  Mirjam Pannekeet              8201256 DAW-Finenzo              38.97     6.          
    7.  Chinouk Steketee              9102978 Zaanstad (SG)            39.75     7.          
    8.  Angelique Schut               8903762 Z.V.Hoorn-Aurik          41.02     8.          
    9.  Chantal Molenkamp             9002624 DAW-Finenzo              41.15     9.          
   10.  Wendy Henstra                 8701660 Zaanstad (SG)            41.97    10.          
   11.  Mariette Mc Campbell          8600688 Z.V.Hoorn-Aurik          45.79    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
25.11.07 - 16:42                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Peerdeman               8902411 Z.V.Hoorn-Aurik        1:55.64     1.          
          1:55.64
    2.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        1:59.69     2.FJ 1      
          1:59.69
    3.  Michiel Beemster              8000063 WZ&PC Purmerend        1:59.69     3.FJ 2      
          1:59.69
    4.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        2:01.09     4.          
          2:01.09
    5.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            2:04.79     5.FJ 1      
          2:04.79
    6.  Pieter Schoots                8702979 DAW-Finenzo            2:04.79     6.FJ 2      
          2:04.79
    7.  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik        2:06.37     7.          
          2:06.37
    8.  Patrick Molenkamp             8802427 DAW-Finenzo            2:10.54     8.          
          2:10.54
    9.  Serge Snel                    7901157 Zaanstad (SG)          2:13.38     9.          
          2:13.38
   10.  Bjorn de Goede                8701041 Zaanstad (SG)          2:13.80    10.          
          2:13.80
   11.  Peter Schepers                6401181 Z.V.Hoorn-Aurik        2:17.50    11.          
          2:17.50
   12.  Axel Tietze                   8803379 WZ&PC Purmerend        2:20.88    12.          
          2:20.88
   13.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo            2:23.33    13.          
          2:23.33
   14.  Michel Koenen                 8906201 Z.V.Hoorn-Aurik        2:33.21    14.          
          2:33.21
   15.  Rick Jellema                  9303063 WZ&PC Purmerend        2:47.88    15.          
          2:47.88
    ZK  Jeroen Schortinghuis          8702981 Zaanstad (SG)                      ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07 - 16:48                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend        2:36.05     1.          
          2:36.05
    2.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        2:42.45     2.          
            35.51  2:42.45
    3.  Helena La                     9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        2:44.24     3.          
            36.11  2:44.24
    4.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            2:47.78     4.          
          2:47.78
    5.  Miloes Rozemuller             9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        2:48.51     5.          
          2:48.51
    6.  Marsha Spaans                 9402264 Zaanstad (SG)          2:51.43     6.          
            38.69  2:51.43
    7.  Davina van Perge              9503786 DAW-Finenzo            2:51.53     7.          
            39.96  2:51.53
    8.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)          2:53.76     8.          
          2:53.76
    9.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            2:58.06     9.          
          2:58.06
   10.  Marcha Kemp                   9504810 WZ&PC Purmerend        2:58.68    10.          
          2:58.68
   11.  Anne Fleur op den Velde       9405876 Zaanstad (SG)          3:01.03    11.          
            38.96  3:01.03
   12.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo            3:02.14    12.          
          3:02.14
   13.  Anne van Rongen               9501202 WZ&PC Purmerend        3:05.96    13.          
            39.15  3:05.96
   14.  Marloes Jellema               9500922 WZ&PC Purmerend        3:13.18    14.          
          3:13.18
   15.  Najade Bijl                   9501126 Z.V.Hoorn-Aurik        3:18.39    15.          
          3:18.39



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07 - 16:57                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend        1:00.52     1.          
          1:00.52
    2.  Frank van der Wolff           9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        1:01.48     2.          
          1:01.48
    3.  Sjors Lieverst                9501389 Zaanstad (SG)          1:05.35     3.          
          1:05.35
    4.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        1:05.39     4.          
          1:05.39
    5.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            1:06.37     5.          
          1:06.37
    6.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            1:06.86     6.          
          1:06.86
    7.  Kjeld Gravesteijn             9500515 Zaanstad (SG)          1:08.25     7.          
          1:08.25
    8.  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo            1:09.05     8.          
          1:09.05
    9.  Jesse Meyer                   9403633 Zaanstad (SG)          1:09.58     9.          
          1:09.58
   10.  Guus Jonk                     9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        1:09.67    10.          
          1:09.67
   11.  Sven Gravesteijn              9500517 Zaanstad (SG)          1:10.21    11.          
          1:10.21
   12.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            1:12.50    12.          
          1:12.50
   13.  Roel Alers                    9501593 WZ&PC Purmerend        1:14.21    13.          
          1:14.21
   14.  Thomas Franke                 9404853 Z.V.Hoorn-Aurik        1:15.15    14.          
          1:15.15
   15.  Maarten van der Park          9402801 Zaanstad (SG)          1:16.38    15.          
          1:16.38



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 100m rugslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
25.11.07 - 17:00                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Julia Brouwers                9600868 WZ&PC Purmerend        1:16.58     1.          
          1:16.58
    2.  Claudia Rijkhoff              9603338 Z.V.Hoorn-Aurik        1:17.31     2.          
          1:17.31
    3.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend        1:19.29     3.          
          1:19.29
    4.  Amber Ruig                    9603240 Zaanstad (SG)          1:22.26     4.          
          1:22.26
    5.  Laura Stokx                   9601510 DAW-Finenzo            1:23.66     5.          
          1:23.66
    6.  Manon Wiersma                 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik        1:23.91     6.          
          1:23.91
    7.  Mirl de Boer                  9700468 DAW-Finenzo            1:25.56     7.          
          1:25.56
    8.  Marit Visscher                9600004 DAW-Finenzo            1:26.37     8.          
          1:26.37
    9.  Elise Dekker                  9700976 Zaanstad (SG)          1:26.49     9.          
          1:26.49
   10.  Kimberly Aniceto              9701726 Zaanstad (SG)          1:27.56    10.          
          1:27.56
   11.  Tessa Vermeulen               9800068 Zaanstad (SG)          1:28.03    11.          
          1:28.03
   12.  Johnny Mae Hauser             9700682 Zaanstad (SG)          1:28.92    12.          
          1:28.92
   13.  José Verbeek                  9701248 WZ&PC Purmerend        1:36.07    13.          
          1:36.07
   14.  Lotte Vens                    9700044 Zaanstad (SG)          1:36.34    14.          
          1:36.34
   15.  Chantal Hoogervorst           9603884 Z.V.Hoorn-Aurik        1:38.15    15.          
          1:38.15
   16.  Laura Beekes                  9600354 Z.V.Hoorn-Aurik        1:39.08    16.          
          1:39.08
   17.  Bianca Denekamp               9703888 WZ&PC Purmerend        1:44.68    17.          
          1:44.68
   18.  Britt Doedse                  9700752 WZ&PC Purmerend        1:44.71    18.          
          1:44.71
   DIS  Elise Toepoel                 9700754 Z.V.Hoorn-Aurik        1:42.09    DIS          
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:42.09
   DIS  Marielle Vijver               9800336 Z.V.Hoorn-Aurik        1:56.70    DIS          
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:56.70



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 4,5,6
25.11.07 - 17:07                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Haarsma                  9600745 Z.V.Hoorn-Aurik          42.45     1.          
    2.  Carlo Kemp                    9600467 WZ&PC Purmerend          42.59     2.          
    3.  Yannick Vijver                9600469 Z.V.Hoorn-Aurik          43.51     3.          
    4.  Thierry Feld                  9601185 Z.V.Hoorn-Aurik          45.59     4.          
    5.  Maurits de Bruijn             9700917 DAW-Finenzo              46.65     5.          
    6.  Erno Snoek                    9600925 Zaanstad (SG)            46.94     6.          
    7.  Jordi Kerssens                9601075 Z.V.Hoorn-Aurik          47.37     7.          
    8.  Kevin Menagie                 9600933 Zaanstad (SG)            47.88     8.          
    9.  Justin Spaans                 9700913 Zaanstad (SG)            48.25     9.          
   10.  Danny Berlemon                9600527 Z.V.Hoorn-Aurik          48.99    10.          
   11.  Lars van der Velden           9800175 DAW-Finenzo              49.92    11.          
   12.  Jeroen Hoeben                 9602955 Z.V.Hoorn-Aurik          50.34    12.          
   13.  Ruben Pera                    9602249 Z.V.Hoorn-Aurik          53.68    13.          
   14.  Martijn Falk                  9601457 DAW-Finenzo              54.63    14.          
   15.  Rick Peereboom                9600679 DAW-Finenzo              55.34    15.          
   16.  Danny Fabian Groen            9703033 WZ&PC Purmerend          59.40    16.          
   17.  Simon Koopen                  9802127 WZ&PC Purmerend        1:05.43    17.          
    NG  Chris Dekker                  9700915 Zaanstad (SG)                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
25.11.07 - 17:12                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        2:08.11     1.          
          2:08.11
    2.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          2:13.33     2.          
          2:13.33
    3.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            2:15.07     3.          
          2:15.07
    4.  Elke Vens                     9003906 Zaanstad (SG)          2:18.14     4.FJ 1      
          2:18.14
    5.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        2:18.14     5.FJ 2      
          2:18.14
    6.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            2:18.91     6.          
          2:18.91
    7.  Simone de Wit                 8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        2:19.67     7.          
          2:19.67
    8.  Cynthia Noordermeer           7000358 Zaanstad (SG)          2:24.64     8.          
          2:24.64
    9.  Marianne Jongsma              8702044 WZ&PC Purmerend        2:25.16     9.          
          2:25.16
   10.  Chinouk Steketee              9102978 Zaanstad (SG)          2:26.69    10.          
          2:26.69
   11.  Ilana Schaap                  9102714 DAW-Finenzo            2:29.85    11.          
          2:29.85
   12.  Marieke Verbeek               8904272 DAW-Finenzo            2:33.20    12.          
          2:33.20
   13.  Sabine Kolken                 8000616 Z.V.Hoorn-Aurik        2:34.51    13.          
          2:34.51
   14.  Wendy Henstra                 8701660 Zaanstad (SG)          2:42.40    14.          
          2:42.40
   15.  Marlou van Rhijn              9108184 WZ&PC Purmerend        2:58.75    15.          
          2:58.75



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 50m schoolslag                 Heren Senioren Open
25.11.07 - 17:19                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wouter Breton                 8900461 DAW-Finenzo              31.06     1.          
    2.  Ronald Hart                   7800391 DAW-Finenzo              31.26     2.          
    3.  Bas Tietze                    8703351 WZ&PC Purmerend          31.34     3.          
    4.  Remco Peerdeman               8902411 Z.V.Hoorn-Aurik          31.64     4.          
    5.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo              32.63     5.          
    6.  Michiel Beemster              8000063 WZ&PC Purmerend          32.97     6.          
    7.  Edwin Feeke                   7901759 Zaanstad (SG)            33.51     7.          
    8.  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik          33.95     8.          
    9.  Martijn van Gelderen          8900939 DAW-Finenzo              34.42     9.          
   10.  Johan Roos                    8301817 WZ&PC Purmerend          35.05    10.          
   11.  Axel Tietze                   8803379 WZ&PC Purmerend          35.41    11.          
   12.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)            35.50    12.          
   13.  Rick Jellema                  9303063 WZ&PC Purmerend          45.59    13.          
    NG  Frank Vijver                  6301151 Z.V.Hoorn-Aurik                    NG          
    ZK  Jeroen Schortinghuis          8702981 Zaanstad (SG)                      ZK          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 400m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
25.11.07 - 17:22                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Xandra Groot                  9001268 Z.V.Hoorn-Aurik        4:45.65     1.          
          4:45.65
    2.  Dieuwertje Jorink             9302306 DAW-Finenzo            4:59.82     2.          
          4:59.82
    3.  Pascalle Spiekerman           9403030 WZ&PC Purmerend        5:01.94     3.          
          5:01.94
    4.  Maureen Udes                  9103128 WZ&PC Purmerend        5:09.12     4.          
          5:09.12
    5.  Carmen Krijnen                9301454 WZ&PC Purmerend        5:13.24     5.          
          5:13.24
    6.  Tamara Sachs                  9205524 Z.V.Hoorn-Aurik        5:18.88     6.          
          5:18.88
    7.  Sanne Bommer                  9501132 Zaanstad (SG)          5:20.29     7.          
          5:20.29
    8.  Daisy Molenaar                9306808 DAW-Finenzo            5:20.98     8.          
          5:20.98
    9.  Sterre Boon                   9304544 DAW-Finenzo            5:42.91     9.          
          5:42.91
   10.  Naomi Stens                   9302266 Zaanstad (SG)          5:55.63    10.          
          5:55.63
   11.  Medea Krijnen                 9002144 WZ&PC Purmerend        5:58.82    11.          
          5:58.82
 NG.ZA  Lisa Alers                    9205526 WZ&PC Purmerend                 NG.ZA          
 NG.ZA  Ilona Udes                    9201792 WZ&PC Purmerend                 NG.ZA          
 NG.ZA  Lisanne Duijst                9000938 Z.V.Hoorn-Aurik                 NG.ZA          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 100m schoolslag           Jongens Jeugd 2 en later
25.11.07 - 17:36                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Knijn                    9101249 WZ&PC Purmerend        1:15.22     1.          
          1:15.22
    2.  Bart Schram                   9103683 DAW-Finenzo            1:15.41     2.          
          1:15.41
    3.  Daan Remmelzwaal              9302553 Zaanstad (SG)          1:15.50     3.          
          1:15.50
    4.  Demi de Rooij                 9105607 DAW-Finenzo            1:16.48     4.          
          1:16.48
    5.  Ritchoberto Peternella        9300991 WZ&PC Purmerend        1:17.41     5.          
          1:17.41
    6.  Tim Zoontjes                  9003431 WZ&PC Purmerend        1:18.30     6.          
          1:18.30
    7.  Bruun Beenker                 9100083 Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.47     7.          
          1:18.47
    8.  Sverre Oelen                  9002147 WZ&PC Purmerend        1:19.32     8.          
          1:19.32
    9.  Arjan Baron                   9100067 DAW-Finenzo            1:20.70     9.          
          1:20.70
   10.  Kristian Stam                 9102187 Zaanstad (SG)          1:20.72    10.          
          1:20.72
   11.  Mike Cornwall                 9003855 Zaanstad (SG)          1:22.44    11.          
          1:22.44
   12.  Ron Salm                      9002543 WZ&PC Purmerend        1:22.85    12.          
          1:22.85
   13.  Thom Wever                    9102711 Z.V.Hoorn-Aurik        1:23.19    13.          
          1:23.19
   14.  Arnoud Janki                  9101069 Zaanstad (SG)          1:24.12    14.          
          1:24.12
   15.  Jesse Dekker                  9301699 Z.V.Hoorn-Aurik        1:27.09    15.          
          1:27.09
   16.  Sander Koenen                 9206187 Z.V.Hoorn-Aurik        1:34.70    16.          
          1:34.70
    NG  Ian Verrey                    9003863 Zaanstad (SG)                      NG          
    NG  Chris Al                      9100015 Z.V.Hoorn-Aurik                    NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vlinderslag          Meisjes Jeugd 2 en later
25.11.07 - 17:43                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shelley de Boer               9302840 Zaanstad (SG)          1:11.26     1.          
          1:11.26
    2.  Femke Swier                   9305122 Z.V.Hoorn-Aurik        1:12.31     2.          
          1:12.31
    3.  Rosanne Padt                  9501582 DAW-Finenzo            1:13.36     3.          
          1:13.36
    4.  Britt Kraak                   9303750 Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.01     4.          
          1:18.01
    5.  Corine Rooker                 9201522 WZ&PC Purmerend        1:18.06     5.          
          1:18.06
    6.  Esmee Vermeulen               9600678 Zaanstad (SG)          1:19.58     6.          
          1:19.58
    7.  Femke Aan                     9601498 Zaanstad (SG)          1:20.50     7.          
          1:20.50
    8.  Melonie Hoonakker             9202216 WZ&PC Purmerend        1:22.46     8.          
          1:22.46
    9.  Anne van Rongen               9501202 WZ&PC Purmerend        1:25.39     9.          
          1:25.39
   10.  Diede Witkamp                 9205684 DAW-Finenzo            1:25.92    10.          
          1:25.92
   11.  Pien Burger                   9306202 DAW-Finenzo            1:27.06    11.          
          1:27.06
   12.  Tamara Uijtewaal              9404852 Zaanstad (SG)          1:33.85    12.          
          1:33.85
   13.  Laura Schleeper               9402262 Zaanstad (SG)          1:37.40    13.          
          1:37.40
   DIS  Nina Brouwers                 9301414 WZ&PC Purmerend        1:43.62    DIS          
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:43.62



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
25.11.07 - 17:47                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             9204035 Z.V.Hoorn-Aurik        2:19.62     1.          
          2:19.62
    2.  Ruben Dekker                  9300627 Zaanstad (SG)          2:21.23     2.          
          2:21.23
    3.  Joey Stokx                    9301251 DAW-Finenzo            2:27.06     3.          
          2:27.06
    4.  Jordy de Klerk                9300269 WZ&PC Purmerend        2:27.95     4.          
          2:27.95
    5.  Mike Hoonakker                9301709 WZ&PC Purmerend        2:36.25     5.          
          2:36.25
    6.  Mart de Boer                  9303589 DAW-Finenzo            2:40.41     6.          
          2:40.41
    7.  Jeffrey Spaltman              9204037 DAW-Finenzo            2:40.59     7.          
          2:40.59
    8.  Roy Vens                      9303639 Zaanstad (SG)          2:40.64     8.          
          2:40.64
    9.  Robin Döderlein de Win        9302447 WZ&PC Purmerend        2:40.80     9.          
          2:40.80
   10.  Casper van der Haagen         9202521 Z.V.Hoorn-Aurik        2:42.92    10.          
          2:42.92
   11.  Kenneth Olofsen               9201891 Zaanstad (SG)          2:43.59    11.          
          2:43.59
   12.  Pim van Diemen                9203403 WZ&PC Purmerend        2:46.64    12.          
          2:46.64
   13.  Michiel van Essen             9306377 Z.V.Hoorn-Aurik        3:12.92    13.          
          3:12.92
 NG.ZA  Milan Tump                    9401411 Zaanstad (SG)                   NG.ZA          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                Dames Senioren Open
25.11.07 - 17:54                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andrea Kneppers               9302216 Z.V.Hoorn-Aurik        1:05.30     1.          
          1:05.30
    2.  Melissa Zwaan                 9103666 Zaanstad (SG)          1:10.66     2.          
          1:10.66
    3.  Maaike Vooren                 9103324 DAW-Finenzo            1:10.76     3.          
          1:10.76
    4.  Mirjam Pannekeet              8201256 DAW-Finenzo            1:12.30     4.          
          1:12.30
    5.  Sharon van der Leest          9202772 WZ&PC Purmerend        1:13.69     5.          
          1:13.69
    6.  Nathalie van Velzen           8502970 WZ&PC Purmerend        1:14.68     6.          
          1:14.68
    7.  Simone de Wit                 8604152 Z.V.Hoorn-Aurik        1:15.89     7.          
          1:15.89
    8.  Marianne vd Poll              8903352 DAW-Finenzo            1:16.43     8.          
          1:16.43
    9.  Cynthia Noordermeer           7000358 Zaanstad (SG)          1:17.67     9.          
          1:17.67
   10.  Angelique Schut               8903762 Z.V.Hoorn-Aurik        1:18.10    10.          
          1:18.10
   11.  Nickey de Klerk               8604394 WZ&PC Purmerend        1:23.23    11.          
          1:23.23
   12.  Marit Hoogland                9300342 WZ&PC Purmerend        1:26.04    12.          
          1:26.04
   13.  Mariette Mc Campbell          8600688 Z.V.Hoorn-Aurik        1:37.46    13.          
          1:37.46



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
25.11.07 - 17:58                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Peerdeman               8902411 Z.V.Hoorn-Aurik        4:50.40     1.          
          1:04.59  4:50.40
    2.  Jeroen Beemster               8700155 WZ&PC Purmerend        4:52.87     2.          
          4:52.87
    3.  Bart Beemster                 8700153 WZ&PC Purmerend        4:57.78     3.          
          4:57.78
    4.  Hans Peter Hartog             9100859 DAW-Finenzo            5:01.61     4.          
          1:08.48  5:01.61
    5.  Kevin Lebis                   8101037 DAW-Finenzo            5:02.85     5.          
          5:02.85
    6.  Marijn Nijssen                8703983 Z.V.Hoorn-Aurik        5:12.04     6.          
          1:12.01  5:12.04
    7.  Michiel Beemster              8000063 WZ&PC Purmerend        5:12.68     7.          
          1:09.46  5:12.68
    8.  Serge Snel                    7901157 Zaanstad (SG)          5:21.79     8.          
          5:21.79
    9.  Kevin vd Poll                 8602429 DAW-Finenzo            5:22.91     9.          
          1:13.15  5:22.91
   10.  Martijn Gras                  9100751 Zaanstad (SG)          5:31.26    10.          
          1:16.51  5:31.26
   11.  Bjorn de Goede                8701041 Zaanstad (SG)          5:40.65    11.          
          1:15.48  5:40.65
   12.  Peter Schepers                6401181 Z.V.Hoorn-Aurik        5:43.41    12.          
          1:16.34  5:43.41




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
25.11.07 - 18:12                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Cleo Denise Bol               9403314 WZ&PC Purmerend        1:02.38     1.          
          1:02.38
    2.  Yvonne Verbeek                9402788 WZ&PC Purmerend        1:04.64     2.          
          1:04.64
    3.  Sharona Mlcoch                9406178 DAW-Finenzo            1:04.96     3.          
          1:04.96
    4.  Miloes Rozemuller             9501832 Z.V.Hoorn-Aurik        1:06.94     4.          
          1:06.94
    5.  Helena La                     9502134 Z.V.Hoorn-Aurik        1:07.29     5.          
          1:07.29
    6.  Marsha Spaans                 9402264 Zaanstad (SG)          1:08.95     6.FJ 1      
          1:08.95
    7.  Davina van Perge              9503786 DAW-Finenzo            1:08.95     7.FJ 2      
          1:08.95
    8.  Anne Fleur op den Velde       9405876 Zaanstad (SG)          1:10.82     8.          
          1:10.82
    9.  Kimberly Mijnen               9503644 Zaanstad (SG)          1:11.01     9.          
          1:11.01
   10.  Mandy Verhage                 9501382 DAW-Finenzo            1:12.06    10.          
          1:12.06
   11.  Roxann Geenen                 9601518 DAW-Finenzo            1:12.11    11.          
          1:12.11
   12.  Marcha Kemp                   9504810 WZ&PC Purmerend        1:16.54    12.          
          1:16.54
   13.  Marloes Jellema               9500922 WZ&PC Purmerend        1:22.35    13.          
          1:22.35
   14.  Najade Bijl                   9501126 Z.V.Hoorn-Aurik        1:23.60    14.          
          1:23.60



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
25.11.07 - 18:16                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kingue Struijf                9400913 WZ&PC Purmerend        2:34.25     1.          
          2:34.25
    2.  Frank van der Wolff           9400955 Z.V.Hoorn-Aurik        2:37.62     2.          
            33.52  2:37.62
    3.  Sjors Lieverst                9501389 Zaanstad (SG)          2:42.57     3.          
            36.51  2:42.57
    4.  Guus Jonk                     9501509 Z.V.Hoorn-Aurik        2:49.00     4.          
            38.96  2:49.00
    5.  Rico Roels                    9403119 DAW-Finenzo            2:49.75     5.          
          2:49.75
    6.  Dave Heshof                   9501403 WZ&PC Purmerend        2:53.31     6.          
          2:53.31
    7.  Kjeld Gravesteijn             9500515 Zaanstad (SG)          2:53.69     7.          
            38.79  2:53.69
    8.  Felix Geenen                  9501085 DAW-Finenzo            2:54.57     8.          
            40.44  2:54.57
    9.  Vincent Schram                9402041 DAW-Finenzo            2:54.60     9.          
            40.16  2:54.60
   10.  Klaas Schoute                 9500891 DAW-Finenzo            2:55.19    10.          
          2:55.19
   11.  Roel Alers                    9501593 WZ&PC Purmerend        3:00.62    11.          
          3:00.62
   12.  Maarten van der Park          9402801 Zaanstad (SG)          3:01.36    12.          
          3:01.36
   13.  Sven Gravesteijn              9500517 Zaanstad (SG)          3:01.73    13.FJ 1      
          3:01.73
   14.  Jesse Meyer                   9403633 Zaanstad (SG)          3:01.73    14.FJ 2      
            42.13  3:01.73
   DIS  Thomas Franke                 9404853 Z.V.Hoorn-Aurik        3:09.95    DIS          
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            50.25  3:09.95



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 50m schoolslag   Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
25.11.07 - 18:24                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Ruig                    9603240 Zaanstad (SG)            37.93     1.          
    2.  Johnny Mae Hauser             9700682 Zaanstad (SG)            42.12     2.          
    3.  Janine Rooker                 9600316 WZ&PC Purmerend          42.19     3.          
    4.  Marit Visscher                9600004 DAW-Finenzo              42.29     4.          
    5.  Claudia Rijkhoff              9603338 Z.V.Hoorn-Aurik          43.01     5.          
    6.  Julia Brouwers                9600868 WZ&PC Purmerend          43.32     6.          
    7.  Manon Wiersma                 9600112 Z.V.Hoorn-Aurik          43.48     7.          
    8.  Kimberly Aniceto              9701726 Zaanstad (SG)            43.97     8.          
    9.  Mirl de Boer                  9700468 DAW-Finenzo              44.41     9.          
   10.  Laura Stokx                   9601510 DAW-Finenzo              44.42    10.          
   11.  Tessa Vermeulen               9800068 Zaanstad (SG)            46.17    11.          
   12.  Chantal Hoogervorst           9603884 Z.V.Hoorn-Aurik          46.32    12.          
   13.  José Verbeek                  9701248 WZ&PC Purmerend          47.74    13.          
   14.  Bianca Denekamp               9703888 WZ&PC Purmerend          48.57    14.          
   15.  Lotte Vens                    9700044 Zaanstad (SG)            49.19    15.          
   16.  Laura Beekes                  9600354 Z.V.Hoorn-Aurik          49.70    16.          
   17.  Britt Doedse                  9700752 WZ&PC Purmerend          51.54    17.          
   18.  Elise Dekker                  9700976 Zaanstad (SG)            52.92    18.          
   19.  Elise Toepoel                 9700754 Z.V.Hoorn-Aurik          54.39    19.          
   20.  Marielle Vijver               9800336 Z.V.Hoorn-Aurik          57.91    20.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag              Jongens Minioren 4,5,6
25.11.07 - 18:28                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Haarsma                  9600745 Z.V.Hoorn-Aurik        1:19.43     1.          
          1:19.43
    2.  Carlo Kemp                    9600467 WZ&PC Purmerend        1:25.15     2.          
          1:25.15
    3.  Thierry Feld                  9601185 Z.V.Hoorn-Aurik        1:28.48     3.          
          1:28.48
    4.  Yannick Vijver                9600469 Z.V.Hoorn-Aurik        1:29.00     4.          
          1:29.00
    5.  Danny Berlemon                9600527 Z.V.Hoorn-Aurik        1:30.59     5.          
          1:30.59
    6.  Ruben Pera                    9602249 Z.V.Hoorn-Aurik        1:31.33     6.          
          1:31.33
    7.  Erno Snoek                    9600925 Zaanstad (SG)          1:31.70     7.          
          1:31.70
    8.  Rick Peereboom                9600679 DAW-Finenzo            1:34.14     8.          
          1:34.14
    9.  Maurits de Bruijn             9700917 DAW-Finenzo            1:34.33     9.          
          1:34.33
   10.  Jeroen Hoeben                 9602955 Z.V.Hoorn-Aurik        1:35.38    10.          
          1:35.38
   11.  Jordi Kerssens                9601075 Z.V.Hoorn-Aurik        1:37.58    11.          
          1:37.58
   12.  Lars van der Velden           9800175 DAW-Finenzo            1:38.95    12.          
          1:38.95
   13.  Justin Spaans                 9700913 Zaanstad (SG)          1:43.69    13.          
          1:43.69
   14.  Martijn Falk                  9601457 DAW-Finenzo            1:45.05    14.          
          1:45.05
   15.  Kevin Menagie                 9600933 Zaanstad (SG)          1:47.45    15.          
          1:47.45
   16.  Danny Fabian Groen            9703033 WZ&PC Purmerend        1:47.57    16.          
          1:47.57
   17.  Simon Koopen                  9802127 WZ&PC Purmerend        2:12.64    17.          
          2:12.64
    NG  Chris Dekker                  9700915 Zaanstad (SG)                      NG          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 4 x 100m vrije slag               Dames Senioren Open
25.11.07 - 18:36                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:05.84     1.          
        Simone de Wit, 86                         Andrea Kneppers, 93
        Femke Swier, 93
          1:01.51  4:05.84

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:15.32     2.          
        Chantalle van der Fluit, 92               Maaike Vooren, 91
        Marianne vd Poll, 89
          1:04.67  4:15.32

    3.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:16.78     3.          
        Cynthia Noordermeer, 70                   Shelley de Boer, 93
        Elke Vens, 90
          1:02.18  4:16.78

    4.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:17.55     4.          
        Cleo Denise Bol, 94                       Maureen Udes, 91
        Yvonne Verbeek, 94
          1:06.44  4:17.55

    5.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            4:27.11     5.          
        Dieuwertje Jorink, 93                     Ilana Schaap, 91
        Daisy Molenaar, 93
          1:04.58  4:27.11

    6.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          4:41.73     6.          
        Naomi Stens, 93                           Wendy Henstra, 87
        Cindy van Heusden, 92
          1:06.31  4:41.73

    7.  DAW-Finenzo 3                         DAW-Finenzo            4:47.66     7.          
        Mandy Verhage, 95                         Pien Burger, 93
        Sterre Boon, 93
          1:10.23  4:47.66




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Heren, 4 x 100m wisselslag               Heren Senioren Open
25.11.07 - 18:41                                                                      Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  WZ&PC Purmerend 1                     WZ&PC Purmerend        4:04.51     1.          
        Bas Tietze, 87                            Michiel Beemster, 80
        Johan Roos, 83
          1:01.96  4:04.51

    2.  DAW-Finenzo 1                         DAW-Finenzo            4:07.09     2.          
        Ronald Hart, 78                           Pieter Schoots, 87
        Kevin Lebis, 81
          1:04.25  4:07.09

    3.  Z.V.Hoorn-Aurik 1                     Z.V.Hoorn-Aurik        4:16.36     3.          
        Remco Peerdeman, 89                       Thom Wever, 91
        Marijn Nijssen, 87
          1:03.67  4:16.36

    4.  Zaanstad (SG) 1                       Zaanstad (SG)          4:26.55     4.          
        Daan Remmelzwaal, 93                      Serge Snel, 79
        Mike Cornwall, 90
          1:04.77  4:26.55

    5.  DAW-Finenzo 2                         DAW-Finenzo            4:29.22     5.          
        Kevin vd Poll, 86                         Patrick Molenkamp, 88
        Arjan Baron, 91
          1:09.49  4:29.22

    6.  DAW-Finenzo 3                         DAW-Finenzo            4:49.32     6.          
        Mart de Boer, 93                          Jeffrey Spaltman, 92
        Joey Stokx, 93
          1:19.00  4:49.32

    7.  Zaanstad (SG) 2                       Zaanstad (SG)          4:49.55     7.          
        Martijn Gras, 91                          Kenneth Olofsen, 92
        Bjorn de Goede, 87
          1:13.80  4:49.55




Splash Meet Manager 2007Registered to ZV Hoorn-Aurik stukadoors