Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Jongens/Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Jongens/Meisjes Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Dames Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Heren Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 40. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 41. Gemengd, 4 x 50m vrije slag  9 - 11 jaar


D1 Competitie deel 2


1 - Competitie d1 deel 224-11-2007 - 16:30


Programmanr. 1
24-11-2007 - 16:30
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.ZPD 1ZPD1 / 33:56.634:02.60
Oane van der Heide
Johnny Westra
87
76
58.92Haye Heidema
Roelof de Jong
92
89
2.FZC'54 1FZC'541 / 44:08.324:09.84
Arno Nieuwhof
Hendrik v.d. Veer
93
91
59.89Jorrit Prins
Jildert Prins
87
89
3.Wetterwille 1Wetterwille1 / 24:20.304:19.94
Ramon Fredrik
Bauke Ytsma
94
93
1:05.69Daryll Rinzema
Johan Wijts
91
92
4.De Granaet 1De Granaet1 / 54:41.074:39.84
Martin van Dijk
Andreas Veltman
84
83
1:04.09Sander Verkaik
Pieter Donker
94
93


<< TOP >>
Programmanr. 3
24-11-2007 - 16:35
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.FZC'54 1FZC'541 / 42:16.882:18.87
Margot Schulpen
Anna-Jetske Baron
93
92
36.21Henrieke v.d. Kooi
Iris Rozema
90
93
2.ZPD 1ZPD1 / 52:27.842:28.04
Sytske Kooistra
Johanna de Boer
93
94
40.29Liesbeth Hoekstra
Charissa Zijlstra
92
94
3.De Granaet 1De Granaet1 / 31:55.452:28.26
Marianne van der Zee
Elske Vastbinder
93
92
37.07Femke de Jong
Nynke Koster
93
92
4.Wetterwille 1Wetterwille1 / 22:27.312:29.12
Annemart Schievink
Baukje Brattinga
92
91
40.68Maaike Wijts
Jannie de Boer
90
92
NGWetterwille 2Wetterwille1 / 12:46.26
Anouk Ytsma
Alien Schievink
95
94
Nynke Klijn
Maaike Brattinga
93
95


<< TOP >>
Programmanr. 4
24-11-2007 - 16:39
Jongens, 25m vrije slagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacob de Roos9900553ZPD1 / 316.8116.44
Gefeliciteerd je bent de beste van dit programma nummer.
2.Pieter Roemeling9900253ZPD1 / 219.7019.64

<< TOP >>
Programmanr. 4
24-11-2007 - 16:39
Meisjes, 25m vrije slagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Meike Holdinga9802602De Granaet1 / 126.0319.64
Gefeliciteerd je bent de beste van dit programma nummer.
AFGEMGenna Visser9900968ZPD1 / 419.04
NGRixt-Nynke Zijlstra9801456De Granaet1 / 520.22


<< TOP >>
Programmanr. 5
24-11-2007 - 16:40
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Thomas van Breemen9701299ZPD3 / 31:31.841:32.67
2.Derk Wiggers9700425Wetterwille3 / 41:36.561:33.22
3.Koen van der Eems9700807Wetterwille3 / 21:37.921:37.23
4.Mirko van Ligtenberg9800735Wetterwille1 / 3NT1:40.16
5.Bart Weiland9700777Wetterwille2 / 1NT1:41.06
6.Rik Oevering9700091FZC'543 / 12:00.451:44.76
7.Matthijs Jansen9602379Wetterwille2 / 3NT1:44.82
8.Patrick de Roos9702671ZPD2 / 4NT1:46.74
9.Daylam Dag9701301ZPD2 / 2NT1:50.45
10.Jan Broer Terpstra9603797De Granaet2 / 5NT2:04.51
DISJacob de Boer9701369ZPD3 / 51:38.431:40.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJorris Kingma9601559FZC'541 / 2NT1:52.63
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISReinder Bouma9800805FZC'541 / 4NT1:59.34
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 6
24-11-2007 - 16:46
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Lisa Rozema9600860FZC'544 / 31:25.501:24.08
2.Rixt-Nynke Baron9601896FZC'544 / 41:29.121:27.36
3.Willemieke Bakker9601068ZPD3 / 41:42.191:30.16
4.Anna Regnerus9701656Wetterwille2 / 5NT1:30.97
5.Nynke Ytsma9701654Wetterwille1 / 5NT1:36.30
6.Sjoukje van der Wal9601216Wetterwille4 / 11:40.841:36.84
7.Hester Anjema9604152De Granaet4 / 51:38.911:37.10
8.Roelie de Boer9600508Wetterwille4 / 21:33.011:39.27
9.Femke de Meer9703080ZPD2 / 2NT1:39.79
10.Renate Sijens9603038De Granaet3 / 21:43.071:40.57
11.Gea van de Meulen9604154De Granaet1 / 2NT1:42.91
12.Paulien Peterson9700906ZPD3 / 51:44.281:44.16
13.Vera Hemmen9603034De Granaet1 / 4NT1:47.30
14.Siebrina van der Meulen9700904ZPD3 / 11:48.821:47.89
15.Rinske Bouma9601914FZC'542 / 42:05.311:49.91
16.Swanet van der Wal9701930ZPD2 / 31:50.921:53.51
17.Silke Bil9703942De Granaet1 / 3NT1:56.64
18.Marike de Boer9702877De Granaet2 / 1NT1:57.84
DISCorina Vaartjes9602028Wetterwille3 / 31:41.821:39.92
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
24-11-2007 - 16:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 2: 1:27.50;  Jun 1: 1:31.80


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Ramon Fredrik9403933Wetterwille3 / 31:23.821:25.10
2.Dirk van der Eems9501565Wetterwille3 / 41:34.171:32.33
3.Rienk Noordhof9503379De Granaet3 / 21:41.621:40.43
4.Eyso Meelker9404059De Granaet3 / 51:42.571:42.36
5.Martin van Kammen9502687ZPD2 / 31:44.891:43.23
6.Ewoud Eppinga9403169FZC'542 / 41:51.241:43.29
7.Lennart van Ligtenberg9501951Wetterwille3 / 11:43.081:48.11
8.Henry Wiersma9403143De Granaet1 / 2NT1:51.75FJ 1
9.Jasper Knip9402551FZC'541 / 42:01.171:51.75FJ 2
10.Drewes Schievink9501471Wetterwille2 / 21:53.951:53.39
11.Bart de Vos9501435FZC'541 / 31:59.072:02.76


<< TOP >>
Programmanr. 9
24-11-2007 - 17:03
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 3: 1:32.80;  Jun 2: 1:35.20;  Jun 1: 1:38.80


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Charissa Zijlstra9402514ZPD4 / 31:31.251:31.92
2.Ilse Harskamp9403492FZC'544 / 41:33.971:35.91
3.José Alkema9402978FZC'543 / 51:42.951:36.22
4.Anouk Ytsma9503858Wetterwille4 / 11:39.321:37.90
5.Amarins Zijlstra9406566De Granaet4 / 51:37.851:38.00
6.Marije v/d Ploeg9502312ZPD4 / 21:35.031:38.81
7.Sigrid Koolstra9504240De Granaet2 / 31:47.081:41.33
8.Rixt-Nynke Baron9601896FZC'543 / 21:42.481:41.58
9.Eline Dammer9504242De Granaet3 / 11:43.171:42.59
10.Maaijke de Boer9505906De Granaet1 / 2NT1:43.01
11.Annemiek Meulenbeld95amagvDe Granaet1 / 4NT1:45.78
12.Imkje Bouma9402980FZC'543 / 41:40.811:45.89
13.Corina Vaartjes9602028Wetterwille3 / 3NT1:47.02
14.Esther Postma9405118ZPD2 / 21:53.601:48.43
15.Jeldau Andringa9405722De Granaet2 / 41:48.451:49.19
16.Femke Koopmans9504488De Granaet1 / 32:01.511:55.45


<< TOP >>
Programmanr. 11
24-11-2007 - 17:13
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 4: 1:12.70;  Jun 3: 1:14.80;  Jun 2: 1:17.50;  Jun 1: 1:21.40


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Arno Nieuwhof9302375FZC'542 / 41:17.831:15.12
2.Johan Wijts9202361Wetterwille2 / 31:16.661:16.82
3.Haye Heidema9200489ZPD2 / 21:21.511:20.27
4.Bauke Ytsma9301131Wetterwille2 / 51:22.861:21.41
5.Sietse Wijbenga9301967ZPD2 / 11:33.761:24.76
6.Sander Verkaik9404057De Granaet1 / 31:39.831:32.80
DISNiek Zeilstra9403167FZC'541 / 4NT1:47.74
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISPieter Donker9305927De Granaet1 / 2NT1:48.10
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
24-11-2007 - 17:18
Meisjes, 100m vlinderslagDames Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jgd 2: 1:20.60;  Jgd 1: 1:20.90;  Jun 3: 1:22.50;  Jun 2: 1:25.20;  Jun 1: 1:29.40


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Iris Rozema9305108FZC'542 / 31:14.561:17.45
2.Anna-Jetske Baron9203044FZC'542 / 41:19.361:18.59
3.Femke de Jong9306390De Granaet2 / 51:25.321:18.66
4.Johanna de Boer9403944ZPD2 / 21:20.371:22.68
5.Liesbeth Hoekstra9206404ZPD1 / 41:30.021:26.51
6.Marianne van der Zee9305648De Granaet1 / 31:27.821:28.50FJ 1
7.Jannie de Boer9202662Wetterwille1 / 21:31.481:28.50FJ 2
8.Alien Schievink9402326Wetterwille2 / 11:26.931:30.26
9.Annemart Schievink9205236Wetterwille1 / 5NT1:38.67


<< TOP >>
Programmanr. 15
24-11-2007 - 17:22
Jongens, 100m schoolslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jgd 2: 1:21.10;  Jgd 1: 1:22.00;  Jun 4: 1:22.60;  Jun 3: 1:24.90;  Jun 2: 1:27.50;  Jun 1: 1:31.80


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Arno Nieuwhof9302375FZC'542 / 51:28.301:28.50
2.Hendrik v.d. Veer9103417FZC'541 / 41:34.451:31.02
3.Wiebe Wijbenga9103263ZPD1 / 31:30.101:31.80
DISDaryll Rinzema9107339Wetterwille2 / 41:24.221:28.50
AFGEMRitske Reitsma9002409ZPD2 / 31:19.31
NGGerard Brondijk9206867FZC'541 / 21:37.92
NGElmar Veenstra9007083De Granaet2 / 21:27.05


<< TOP >>
Programmanr. 17
24-11-2007 - 17:26
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 16 +: 1:30.00;  Jgd 1: 1:31.90;  Jgd 2: 1:31.00;  Jun 3: 1:32.80;  Jun 2: 1:35.20;  Jun 1: 1:38.80


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Johanna de Boer9403944ZPD2 / 31:25.031:28.29
2.Sanne Eppinga9202880FZC'542 / 41:27.051:28.99
3.Baukje Brattinga9105306Wetterwille2 / 21:29.061:33.19
4.Mirjam Nieuwhof9103834FZC'541 / 31:38.671:37.48
5.Elske Vastbinder9205874De Granaet2 / 11:38.281:37.86
6.Lisa Rozema9600860FZC'542 / 51:36.331:38.96
7.Nynke Koster9206548De Granaet1 / 51:49.881:43.01
8.Lisa Huisman9305706FZC'541 / 1NT1:43.25
9.Judith Metselaar9006960FZC'541 / 41:44.551:47.66
NGNynke Klijn9304442Wetterwille1 / 21:46.68


<< TOP >>
Programmanr. 19
24-11-2007 - 17:31
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 18 +: 2:13.00;  Jgd 2: 2:14.30;  Jgd 1: 2:15.00;  Jun 4: 2:17.00;  Jun 3: 2:20.90;  Jun 2: 2:25.70;  Jun 1: 2:30.30


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jildert Prins8902509FZC'543 / 32:08.572:11.70
2.Johnny Westra7601017ZPD3 / 52:14.202:17.04
3.Oane van der Heide8704903ZPD2 / 42:15.882:17.10
4.Roukebert de Boer8900299ZPD3 / 12:15.112:18.13
5.Roelof de Jong8905551ZPD2 / 32:15.532:19.82
6.Jorrit Prins8702661FZC'542 / 22:18.332:23.19
7.Andreas Veltman8302183De Granaet3 / 42:11.382:24.65
8.Johan Wijts9202361Wetterwille1 / 32:19.102:24.73
9.Martin van Dijk8400479De Granaet3 / 22:12.832:31.46
10.Frans Plat8401781FZC'541 / 22:31.122:46.99
11.Daryll Rinzema9107339Wetterwille1 / 42:30.152:49.64


<< TOP >>
Programmanr. 21
24-11-2007 - 17:40
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 16 +: 2:28.00;  Jgd 2: 2:30.30;  Jgd 1: 2:31.90;  Jun 3: 2:34.70;  Jun 2: 2:38.70;  Jun 1: 2:45.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Berber Veenstra8402520FZC'543 / 32:17.942:20.42
2.Anna-Jetske Baron9203044FZC'543 / 42:20.642:25.30
3.Iris Rozema9305108FZC'543 / 22:22.522:26.58
4.Margot Schulpen9305254FZC'542 / 32:27.142:28.07
5.Hester de Vries8904492ZPD2 / 42:28.302:32.30
6.Ludmilla Veltman8904240De Granaet3 / 12:25.382:33.79
7.Liesbeth Hoekstra9206404ZPD2 / 22:28.792:35.72
8.Sanne Risselada8903512De Granaet3 / 52:24.402:37.32
9.Maaike Wijts9005476Wetterwille2 / 12:31.222:40.01
10.Henrieke v.d. Kooi9002054FZC'542 / 52:29.502:43.72
11.Sytske Kooistra9305476ZPD1 / 22:52.382:44.49
12.Inge Hatzmann8905790Wetterwille1 / 32:40.862:45.48
13.Gretha de Vries7400602ZPD1 / 42:47.092:46.91


<< TOP >>
Programmanr. 23
24-11-2007 - 18:05
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jacob de Roos9900553ZPD1 / 351.1251.70
Gefeliciteerd je bent de beste van dit programma nummer.
2.Pieter Roemeling9900253ZPD1 / 557.9759.67

<< TOP >>
Programmanr. 23
24-11-2007 - 18:05
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Meike Holdinga9802602De Granaet1 / 255.4757.20
Gefeliciteerd je bent de beste van dit programma nummer.
AFGEMGenna Visser9900968ZPD1 / 454.56
NGRixt-Nynke Zijlstra9801456De Granaet1 / 158.41


<< TOP >>
Programmanr. 24
24-11-2007 - 18:07
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Thomas van Breemen9701299ZPD3 / 335.9436.13
2.Koen van der Eems9700807Wetterwille2 / 243.8137.28
3.Patrick de Roos9702671ZPD3 / 541.0839.39
4.Rik Oevering9700091FZC'542 / 341.9241.73
5.Jacob de Boer9701369ZPD3 / 440.2442.13
6.Bart Weiland9700777Wetterwille2 / 544.4742.45
7.Matthijs Jansen9602379Wetterwille2 / 442.0642.77
8.Guido de Graaf97ggagvDe Granaet1 / 5NT44.76
9.Jorris Kingma9601559FZC'541 / 2NT44.93
10.Daylam Dag9701301ZPD2 / 146.9345.07
11.Reinder Bouma9800805FZC'541 / 348.0750.45
12.Jan Broer Terpstra9603797De Granaet1 / 453.2354.55
NG.ZAMirko van Ligtenberg9800735Wetterwille3 / 141.80
NG.ZADerk Wiggers9700425Wetterwille3 / 240.73


<< TOP >>
Programmanr. 26
24-11-2007 - 18:11
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Rixt-Nynke Baron9601896FZC'544 / 333.4833.58
2.Lisa Rozema9600860FZC'544 / 237.6333.73
3.Willemieke Bakker9601068ZPD4 / 436.9036.57
4.Roelie de Boer9600508Wetterwille4 / 538.1036.95
5.Anna Regnerus9701656Wetterwille3 / 540.5136.98
6.Corina Vaartjes9602028Wetterwille3 / 339.4838.32
7.Hester Anjema9604152De Granaet3 / 439.8038.61
8.Renate Sijens9603038De Granaet2 / 441.1638.92
9.Nynke Ytsma9701654Wetterwille2 / 341.0039.31
10.Femke de Meer9703080ZPD4 / 138.9940.32
11.Paulien Peterson9700906ZPD3 / 240.3940.94
12.Sjoukje van der Wal9601216Wetterwille3 / 140.5441.06
13.Gea van de Meulen9604154De Granaet1 / 5NT41.98
14.Siebrina van der Meulen9700904ZPD2 / 544.7943.26
15.Swanet van der Wal9701930ZPD2 / 243.6944.76
16.Vera Hemmen9603034De Granaet2 / 145.9344.91
17.Rinske Bouma9601914FZC'541 / 447.3245.08
18.Marike de Boer9702877De Granaet1 / 347.2746.48
19.Silke Bil9703942De Granaet1 / 254.7946.76


<< TOP >>
Programmanr. 28
24-11-2007 - 18:17
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 2: 1:17.50;  Jun 1: 1:20.70


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Ramon Fredrik9403933Wetterwille3 / 31:22.781:23.04
2.Dirk van der Eems9501565Wetterwille3 / 41:24.151:24.30
3.Niek Zeilstra9403167FZC'541 / 2NT1:32.96
4.Lennart van Ligtenberg9501951Wetterwille3 / 21:30.061:34.19
5.Martin van Kammen9502687ZPD2 / 31:38.501:34.20
6.Ewoud Eppinga9403169FZC'542 / 41:41.731:38.23
7.Jasper Knip9402551FZC'542 / 21:43.831:41.58
8.Drewes Schievink9501471Wetterwille3 / 11:37.921:45.38
9.Eyso Meelker9404059De Granaet1 / 31:58.161:46.95
10.Henry Wiersma9403143De Granaet1 / 4NT1:52.90
DISRienk Noordhof9503379De Granaet3 / 51:34.491:33.48
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISBart de Vos9501435FZC'542 / 51:50.521:48.13
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 29
24-11-2007 - 18:24
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 3: 1:22.80;  Jun 2: 1:25.10;  Jun 1: 1:28.50


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Charissa Zijlstra9402514ZPD3 / 31:18.421:16.89
2.Ilse Harskamp9403492FZC'543 / 41:27.561:24.89
3.Femke Koopmans9504488De Granaet1 / 2NT1:30.46
4.Amarins Zijlstra9406566De Granaet2 / 41:41.481:33.30
5.Marije v/d Ploeg9502312ZPD3 / 51:33.881:34.13
6.Anouk Ytsma9503858Wetterwille3 / 21:33.261:35.68
7.Sigrid Koolstra9504240De Granaet2 / 51:44.451:38.60
8.Imkje Bouma9402980FZC'542 / 31:36.791:39.13
9.Jeldau Andringa9405722De Granaet1 / 41:51.831:40.67
10.Annemiek Meulenbeld95amagvDe Granaet1 / 1NT1:41.14
11.Maaijke de Boer9505906De Granaet1 / 5NT1:41.20
12.Esther Postma9405118ZPD2 / 21:41.761:41.52
13.Eline Dammer9504242De Granaet2 / 11:45.591:43.92
14.José Alkema9402978FZC'541 / 31:51.751:45.58
15.Sjoukje van der Wal9601216Wetterwille3 / 1NT1:49.06


<< TOP >>
Programmanr. 30
24-11-2007 - 18:31
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jun 4: 1:02.30;  Jun 3: 1:04.10;  Jun 2: 1:05.90;  Jun 1: 1:08.40


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Haye Heidema9200489ZPD2 / 31:01.521:00.64
2.Arno Nieuwhof9302375FZC'542 / 51:04.641:02.07
3.Johan Wijts9202361Wetterwille2 / 41:01.841:03.44
4.Bauke Ytsma9301131Wetterwille2 / 21:04.181:05.17
5.Sietse Wijbenga9301967ZPD1 / 31:08.221:08.02
6.Pieter Donker9305927De Granaet1 / 41:15.801:17.01
7.Sander Verkaik9404057De Granaet1 / 21:17.111:19.78
NGGerard Brondijk9206867FZC'542 / 11:06.48


<< TOP >>
Programmanr. 32
24-11-2007 - 18:35
Meisjes, 100m vrije slagDames Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jgd 2: 1:09.10;  Jgd 1: 1:09.90;  Jun 3: 1:11.20;  Jun 2: 1:13.00;  Jun 1: 1:16.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Iris Rozema9305108FZC'542 / 31:02.411:04.47
2.Margot Schulpen9305254FZC'542 / 41:05.861:08.01
3.Liesbeth Hoekstra9206404ZPD2 / 21:06.191:10.50
4.Sanne Eppinga9202880FZC'541 / 41:16.411:14.11
5.Elske Vastbinder9205874De Granaet2 / 51:12.781:16.13
6.Sytske Kooistra9305476ZPD2 / 11:15.731:17.12
7.Nynke Koster9206548De Granaet1 / 31:16.271:20.47
8.Annemart Schievink9205236Wetterwille1 / 51:22.511:21.02
9.Willemieke Bakker9601068ZPD1 / 21:20.851:24.38
10.Roelie de Boer9600508Wetterwille1 / 1NT1:27.59


<< TOP >>
Programmanr. 34
24-11-2007 - 18:39
Jongens, 200m wisselslagHeren Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen Jgd 2: 2:38.90;  Jgd 1: 2:40.00;  Jun 4: 2:44.00;  Jun 3: 2:47.50;  Jun 2: 2:52.90;  Jun 1: 2:59.50


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Sietse Wijbenga9301967ZPD2 / 22:49.002:50.25
2.Wiebe Wijbenga9103263ZPD2 / 53:00.262:53.76
3.Daryll Rinzema9107339Wetterwille2 / 42:44.402:54.83
4.Hendrik v.d. Veer9103417FZC'542 / 13:18.843:13.70
DISNiek Zeilstra9403167FZC'541 / 33:41.913:18.05
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMRitske Reitsma9002409ZPD2 / 32:31.06
NGGerard Brondijk9206867FZC'541 / 2NT
NGElmar Veenstra9007083De Granaet1 / 4NT


<< TOP >>
Programmanr. 35
24-11-2007 - 18:48
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 16 +: 2:54.20;  Jgd 2: 2:56.90;  Jgd 1: 2:58.20;  Jun 3: 3:01.80;  Jun 2: 3:06.40;  Jun 1: 3:14.60


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Anna-Jetske Baron9203044FZC'542 / 32:42.402:42.69
2.Johanna de Boer9403944ZPD2 / 42:50.682:50.36
3.Femke de Jong9306390De Granaet2 / 22:52.152:51.88
4.Jannie de Boer9202662Wetterwille2 / 53:00.212:56.26
5.Ilse Harskamp9403492FZC'541 / 33:02.982:58.15
6.Marianne van der Zee9305648De Granaet2 / 13:00.263:00.24
7.Alien Schievink9402326Wetterwille1 / 43:03.153:07.21
8.Mirjam Nieuwhof9103834FZC'541 / 23:07.843:12.77
9.Judith Metselaar9006960FZC'541 / 1NT3:42.73
DISLisa Huisman9305706FZC'541 / 53:46.05
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.


<< TOP >>
Programmanr. 36
24-11-2007 - 18:56
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 18 +: 2:35.10;  Jgd 2: 2:37.50;  Jgd 1: 2:38.50;  Jun 4: 2:40.00;  Jun 3: 2:44.20;  Jun 2: 2:49.00;  Jun 1: 2:56.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Roukebert de Boer8900299ZPD3 / 32:21.002:22.69
2.Jildert Prins8902509FZC'543 / 22:27.982:34.22
3.Oane van der Heide8704903ZPD3 / 42:27.072:34.89
4.Roelof de Jong8905551ZPD1 / 32:50.372:39.16
5.Johnny Westra7601017ZPD3 / 12:38.762:42.16
6.Jorrit Prins8702661FZC'542 / 32:39.762:42.90
7.Bauke Ytsma9301131Wetterwille2 / 22:48.652:46.63
8.Ramon Fredrik9403933Wetterwille1 / 22:58.422:51.42
9.Andreas Veltman8302183De Granaet2 / 42:40.442:52.27
10.Frans Plat8401781FZC'541 / 42:54.233:19.28
DISMartin van Dijk8400479De Granaet3 / 52:38.482:55.14
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 38
24-11-2007 - 19:06
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2008 Heerenveen 16 +: 2:50.10;  Jgd 2: 2:52.40;  Jgd 1: 2:54.30;  Jun 3: 2:57.90;  Jun 2: 3:03.00;  Jun 1: 3:11.00


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Charissa Zijlstra9402514ZPD3 / 32:44.162:44.37
2.Berber Veenstra8402520FZC'542 / 32:50.432:52.50
3.Margot Schulpen9305254FZC'543 / 52:48.002:52.95
4.Ludmilla Veltman8904240De Granaet3 / 22:47.992:53.40
5.Maaike Wijts9005476Wetterwille2 / 22:53.382:56.65
6.Henrieke v.d. Kooi9002054FZC'543 / 42:47.312:59.95
7.Gretha de Vries7400602ZPD1 / 33:01.293:03.44
8.Hester de Vries8904492ZPD3 / 12:49.623:05.66
9.Baukje Brattinga9105306Wetterwille1 / 23:09.573:12.32
10.Inge Hatzmann8905790Wetterwille1 / 43:09.313:12.36
11.Sanne Risselada8903512De Granaet2 / 42:53.363:13.05


<< TOP >>
Programmanr. 40
24-11-2007 - 19:17
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille1 / 32:41.182:43.36
Dirk van der Eems
Lennart van Ligtenberg
95
95
38.52Ramon Fredrik
Drewes Schievink
94
95
2.FZC'54 1FZC'541 / 23:12.432:57.20
Jasper Knip
Ewoud Eppinga
94
94
46.05Niek Zeilstra
Bart de Vos
94
95
3.De Granaet 1De Granaet1 / 43:00.943:02.56
Eyso Meelker
Rienk Noordhof
94
95
50.12Sander Verkaik
Henry Wiersma
94
94


<< TOP >>
Programmanr. 41
24-11-2007 - 19:21
Gemengd, 4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
9 - 11 jaar
Resultaten


RangStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Wetterwille 1Wetterwille1 / 32:46.052:31.18
Derk Wiggers
Nynke Ytsma
97
97
39.10Koen van der Eems
Anna Regnerus
97
97
2.FZC'54 1FZC'542 / 42:36.452:31.34
Jorris Kingma
Lisa Rozema
96
96
43.37Rik Oevering
Rixt-Nynke Baron
97
96
3.ZPD 1ZPD2 / 32:31.882:32.47
Thomas van Breemen
Femke de Meer
97
97
36.09Jacob de Boer
Willemieke Bakker
97
96
4.Wetterwille 2Wetterwille2 / 22:42.502:39.96
Matthijs Jansen
Sjoukje van der Wal
96
96
43.06Mirko van Ligtenberg
Roelie de Boer
98
96
5.ZPD 1ZPD1 / 22:54.322:51.50
Patrick de Roos
Siebrina van der Meulen
97
97
39.32Daylam Dag
Swanet van der Wal
97
97
6.De Granaet 1De Granaet1 / 42:54.072:52.97
Jan Broer Terpstra
Hester Anjema
96
96
52.33Guido de Graaf
Renate Sijens
97
96