Limietwedstrijd
Valkenburg (NED),    24.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 6 en later    Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag, Junioren 1 en later
Nr. 3. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Jongens, 100m rugslag, Minioren 6 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Junioren 1 en later
Nr. 17. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep


----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Jongens, 100m vrije slag             Minioren 6 en later
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Billman                  Eurode KZC          9601033    1:14.06            
            35.44  1:14.06
    2.  Jordy Severins                Eurode KZC          9800559    1:18.57            
            36.82  1:18.57



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Meisjes, 100m vrije slag             Junioren 1 en later
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel Jaspers                 Nimo                9602544    1:14.50            
            34.99  1:14.50
    2.  Nina Grispen                  ZC Valkenburg       9700656    1:18.44            
            36.85  1:18.44
    3.  JoŽlle Savelberg              Eurode KZC          9702464    1:31.73            
            40.77  1:31.73



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Heren, 400m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitch Notten                  ZC Valkenburg       9202505    4:16.00            
            27.67    58.45  2:03.54  4:16.00
    2.  Yannick Mommers               ZC Valkenburg       9101613    4:16.88            
            28.43    59.61  2:04.63  4:16.88



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Dames, 400m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Schouten                ZC Valkenburg       8703674    4:42.35            
            31.20  1:06.22  1:42.32  2:18.28  2:54.50  3:30.75  4:07.14  4:42.35
    2.  Elena Habets                  ZC Valkenburg       9007170    7:01.69            
            47.27  1:38.97  2:32.08  3:25.68  4:19.68  5:14.41  6:09.46  7:01.69



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                   Heren, 200m wisselslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg       8901553    2:08.16            
            28.38  2:08.16
    2.  Bram Dekker                   ZC Valkenburg       8900649    2:12.18            
            28.37  2:12.18
    3.  Arvid Munsters                ZC Valkenburg       9203625    2:15.57            
            28.10  2:15.57
    4.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC          9400341    2:23.79            
            30.84  2:23.79
    5.  Ruben Klinkers                ZC Valkenburg       9403511    2:30.43            
            32.33  2:30.43
    6.  Lester Snackers               ZC Valkenburg       9400947    2:35.68            
            34.57  2:35.68
    7.  Arthur van Noorden            ZC Valkenburg       9501239    2:38.10            
            32.92  2:38.10



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                   Dames, 200m wisselslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg       9201052    2:31.10            
            32.79  2:31.10
    2.  Jamie Schepers                ZC Valkenburg       9300894    2:33.10            
            33.74  2:33.10
    3.  Misty Coert                   ZC Valkenburg       9300162    2:38.63            
            33.54  2:38.63
    4.  Tessa Kierkels                ZC Valkenburg       9101602    2:43.98            
            35.17  2:43.98



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                    Heren, 100m rugslag                alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg       9200333    1:04.58            
            31.72  1:04.58
    2.  Lucas Greven                  ZC Valkenburg       9501941    1:13.01            
            35.71  1:13.01
    3.  Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg       9403779    1:13.36            
            36.64  1:13.36



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Dames, 100m rugslag                alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liz Rompelberg                ZC Valkenburg       9003146    1:09.52            
            33.32  1:09.52
    2.  Irene Gubbels                 ZC Valkenburg       8801532    1:13.20            
            35.07  1:13.20
    3.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC          9301772    1:13.25            
            36.08  1:13.25
    4.  Thessa Hopman                 ZC Valkenburg       9001588    1:17.76            
            37.15  1:17.76



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Heren, 100m schoolslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Dekker                   ZC Valkenburg       8900649    1:06.90            
            31.92  1:06.90
    2.  Thijs Greven                  ZC Valkenburg       8905745    1:08.40            
            32.48  1:08.40
    3.  Kenneth Caster                ZC Valkenburg       9100375    1:10.65            
            33.28  1:10.65
    4.  Scott Delbressine             ZC Valkenburg       9203057    1:11.65            
            33.41  1:11.65
    5.  Jeffrey Schijns               Eurode KZC          9401797    1:24.25            
            39.69  1:24.25
    6.  Max Grispen                   ZC Valkenburg       9501783    1:33.13            
            44.23  1:33.13
 AFGEM  Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg       9403779                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Dames, 100m schoolslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Hendrikse              ZC Valkenburg       9005446    1:18.73            
            37.20  1:18.73
    2.  Helene Vos                    Eurode KZC          9007842    1:25.84            
            40.06  1:25.84
    3.  Leonora Arets                 Eurode KZC          9504690    1:35.33            
            45.61  1:35.33
 AFGEM  Desteny Karssenmakers         Eurode KZC          9700540                       



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                  Heren, 200m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Terrence Olaria               ZC Valkenburg       8602249    1:57.70            
            27.08    56.40  1:57.70
    2.  Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg       8901553    2:00.64            
            27.67    57.70  2:00.64
    3.  Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg       9200333    2:09.91            
            29.79  1:02.29  2:09.91



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                  Dames, 200m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jenny Schouten                ZC Valkenburg       8703674    2:16.43            
            31.56  1:06.18  1:41.28  2:16.43
    2.  Jamie Schepers                ZC Valkenburg       9300894    2:21.99            
            33.23  1:09.10  2:21.99  2:21.99
    3.  Celine Dekker                 ZC Valkenburg       9400200    2:29.81            
            35.14  1:13.93  1:52.50  2:29.81



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                   Heren, 200m rugslag                alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mitch Notten                  ZC Valkenburg       9202505    2:11.40            
            31.20  1:04.13  2:11.40
    2.  Arvid Munsters                ZC Valkenburg       9203625    2:11.60            
            30.84  1:03.73  2:11.60
    3.  Dean Coert                    ZC Valkenburg       9100393    2:15.46            
            31.44  1:04.93  1:40.00  2:15.46
    4.  Jacky Coumans                 ZC Valkenburg       9000573    2:19.34            
            32.22  1:06.23  2:19.34
    5.  Bram Dekker                   ZC Valkenburg       8900649    2:20.12            
            31.39  1:05.84  1:42.96  2:20.12
    6.  Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg       9200333    2:22.71            
            33.34  1:09.09  1:45.85  2:22.71
    7.  Dylan Notten                  ZC Valkenburg       9500099    2:50.50            
            40.11  1:23.54  2:50.50



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Dames, 200m rugslag                alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Misty Coert                   ZC Valkenburg       9300162    2:32.25            
            35.90  1:14.55  2:32.25
    2.  Liz Rompelberg                ZC Valkenburg       9003146    2:33.14            
            34.62  1:12.22  1:52.39  2:33.14
    3.  Chantal Senden                ZC Valkenburg       9300698    2:35.20            
            36.42  1:15.26  2:35.20
    4.  Thessa Hopman                 ZC Valkenburg       9001588    2:50.76            
            39.34  1:22.78  2:08.24  2:50.76



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Jongens, 100m rugslag               Minioren 6 en later
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jeroen de Croock              ZC Valkenburg       9702025    1:26.79            
            42.28  1:26.79
    2.  Jordy Severins                Eurode KZC          9800559    1:39.75            
            49.30  1:39.75



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                  Meisjes, 100m rugslag               Junioren 1 en later
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  JoŽlle Savelberg              Eurode KZC          9702464    1:38.56            
            47.19  1:38.56



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Heren, 100m vlinderslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Yannick Mommers               ZC Valkenburg       9101613    1:02.38            
            29.20  1:02.38
    2.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC          9400341    1:07.21            
            31.31  1:07.21
    3.  Arthur van Noorden            ZC Valkenburg       9501239    1:18.23            
            33.74  1:18.23
    4.  Timo Billman                  Eurode KZC          9601033    1:23.56            
            39.66  1:23.56



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Dames, 100m vlinderslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC          9301772    1:12.89            
            34.60  1:12.89
    2.  Tessa Kierkels                ZC Valkenburg       9101602    1:15.96            
            34.78  1:15.96



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                  Heren, 200m schoolslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram Dekker                   ZC Valkenburg       8900649    2:26.83            
            34.11  1:12.12  2:26.83
    2.  Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg       8901553    2:27.96            
            34.46  1:12.53  2:27.96
    3.  Thijs Greven                  ZC Valkenburg       8905745    2:31.55            
            34.14  1:12.95  2:31.55
    4.  Kenneth Caster                ZC Valkenburg       9100375    2:32.74            
            34.34  1:13.16  1:53.39  2:32.74
    5.  Scott Delbressine             ZC Valkenburg       9203057    2:35.36            
            35.23  1:14.20  2:35.36
    6.  Arvid Munsters                ZC Valkenburg       9203625    2:42.25            
            36.81  1:18.06  2:42.25
    7.  Jeffrey Schijns               Eurode KZC          9401797    3:01.78            
            40.21  1:26.51  3:01.78
    8.  Yannick de Liege              ZC Valkenburg       9403107    3:19.51            
            43.88  1:35.63  3:19.51



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                  Dames, 200m schoolslag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Simone Hendrikse              ZC Valkenburg       9005446    2:49.23            
            38.45  1:21.09  2:49.23
    2.  Sanne Scheerder               ZC Valkenburg       9401316    2:52.53            
            38.71  1:22.80  2:52.53
    3.  Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg       9201052    2:55.64            
            40.26  1:25.07  2:55.64
    4.  Helene Vos                    Eurode KZC          9007842    3:09.99            
            42.59  1:31.64  2:21.53  3:09.99
    5.  Leonora Arets                 Eurode KZC          9504690    3:22.31            
            46.31  1:38.35  3:22.31



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                  Heren, 100m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Terrence Olaria               ZC Valkenburg       8602249      54.46            
            26.38    54.46
    2.  Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg       8901553      54.81            
            26.85    54.81
    3.  Bram Dekker                   ZC Valkenburg       8900649      55.80            
            26.95    55.80
    4.  Jeroen Feijs                  ZC Valkenburg       9200333      57.46            
            27.78    57.46
    5.  Jordy Vroomen                 Eurode KZC          9400341      58.26            
            28.78    58.26
    6.  Jacky Coumans                 ZC Valkenburg       9000573      59.32            
            28.57    59.32
    7.  Dean Coert                    ZC Valkenburg       9100393    1:00.76            
            28.86  1:00.76
    8.  Lester Snackers               ZC Valkenburg       9400947    1:02.16            
            30.23  1:02.16
    9.  Ruben Klinkers                ZC Valkenburg       9403511    1:02.76            
            29.97  1:02.76
   10.  Lucas Greven                  ZC Valkenburg       9501941    1:03.84            
            31.27  1:03.84
   11.  Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg       9403779    1:05.55            
            31.68  1:05.55
   12.  Max Grispen                   ZC Valkenburg       9501783    1:10.29            
            34.00  1:10.29
   13.  Dylan Notten                  ZC Valkenburg       9500099    1:11.30            
            34.33  1:11.30



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                  Dames, 100m vrije slag              alg. leeftijdsgroep
24-11-2007                                                                       Results
----------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Chantal Senden                ZC Valkenburg       9300698      59.06            
            27.92    59.06
    2.  Jenny Schouten                ZC Valkenburg       8703674    1:01.54            
            29.60  1:01.54
    3.  Liz Rompelberg                ZC Valkenburg       9003146    1:03.82            
            30.32  1:03.82
    4.  Irene Gubbels                 ZC Valkenburg       8801532    1:05.27            
            30.94  1:05.27
    5.  Rebecca Vroomen               Eurode KZC          9301772    1:08.63            
            33.28  1:08.63
    6.  Celine Dekker                 ZC Valkenburg       9400200    1:09.22            
            33.60  1:09.22
 AFGEM  Desteny Karssenmakers         Eurode KZC          9700540                       



Splash Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg