Zwemcompetitie deel 2
Oldenzaal (NED),    24.11.2007,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 4 x 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 2. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 3. Alle, 4 x 50m vrije slag, Jongens minioren 6 en meisjes junioren 1    Nr. 4. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 8. Jongens, 400m vrije slag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 10. Meisjes, 200m rugslag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 13. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 14. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 16. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 17. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 18. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open    Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Heren Jeugd 2 en later    Nr. 23. Meisjes, 100m vlinderslag, Dames Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 25. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 30. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 31. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 32. Dames, 4 x 100m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 33. Heren, 4 x 100m wisselslag, Heren Senioren Open    


---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Jongens, 4 x 200m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  HZ&PC Heerenveen 1                    HZ&PC Heerenveen       8:46.58     1.          
        Christiaan van Dijk, 92                   Gavin van der Werf, 93
        Dennis Bos, 92                            Maxim Veldhuis, 94
          2:14.90  8:46.58

    2.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                ZPC Bikkel Hoogeveen   8:53.45     2.          
        Peter Paul Houtkamp, 93                   Bart Mansier, 92
        Frank Theuns, 93                          Kars ten Have, 92
          2:13.92  8:53.45

    3.  OZ&PC 1                               OZ&PC                  9:14.14     3.          
        Rick Cristen, 92                          Joey ten Doeschot, 94
        Colin Siers, 92                           Robin Schollink, 95
          2:09.84  9:14.14




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Jongens, 4 x 100m vrije slag      Jongens Junioren 4 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dedemsvaart-AC 1                      Dedemsvaart-AC         4:30.57     1.          
        Robin Wijnholt, 93                        Floris Polman, 95
        Ingmar Kloek, 93                          Arjan Francken, 94
          1:06.45  4:30.57




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Alle, 4 x 50m vrije slag Jongens minioren 6 en meisjes junioren 1
24.11.07             meisjes junioren 1 e.l. en jongens minioren 6 e.l.               Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OZ&PC 1                               OZ&PC                  2:25.47     1.          
        Bryan Morsink, 96                         Hobie Duyn, 97
        Stefanie ter Bruggen, 96                  Lindy Nijhuis, 97
            38.06  2:25.47

    2.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                ZPC Bikkel Hoogeveen   2:26.86     2.          
        Dieudonnée Houtkamp, 96                   Merlin Nijzingh, 97
        Erik Vellinga, 96                         Gauke Eilander, 98
            32.73  2:26.86

    3.  OZ&PC 2                               OZ&PC                  2:31.86     3.          
        Tijmen Hommels, 96                        Christopher ter Horst, 96
        Bente Zwaferink, 96                       Ilse Giesselink, 96
            42.73  2:31.86

    4.  HZ&PC Heerenveen 1                    HZ&PC Heerenveen       2:33.14     4.          
        Rixt Meijer, 97                           Silvan Akkerman, 97
        Julia Zwertbroek, 96                      Frank van der Wal, 97
            38.06  2:33.14

    5.  Dedemsvaart-AC 1                      Dedemsvaart-AC         2:34.92     5.          
        Herman Brinkman, 97                       Jeroen Boessenkool, 98
        Joyce Mennink, 96                         Samantha Diphoorn, 96
            41.92  2:34.92




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Dames, 400m wisselslag                 Dames Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Janine Kosse                  8702326 Dedemsvaart-AC         5:16.51     1.          
          5:16.51
    2.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:19.75     2.          
          5:19.75
    3.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:21.06     3.          
          5:21.06
    4.  Marieke Hanter                8701792 OZ&PC                  5:21.53     4.          
          5:21.53
    5.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:24.69     5.          
          5:24.69
    6.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   5:29.07     6.          
          5:29.07
    7.  Linda Everlo                  8801242 OZ&PC                  5:29.59     7.          
        SK
          5:29.59
    8.  Loes Wijlens                  8904728 OZ&PC                  5:36.66     8.          
          5:36.66
    9.  Bernadette Bol                8900428 HZ&PC Heerenveen       5:36.76     9.          
          5:36.76
   10.  Karin van Dijk                8600850 HZ&PC Heerenveen       5:44.84    10.          
          5:44.84
   11.  Ellen Koopal                  8401376 HZ&PC Heerenveen       5:51.39    11.          
          5:51.39
   12.  Diana Martena                 8602404 Dedemsvaart-AC         5:56.50    12.          
          5:56.50




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Heren, 100m vlinderslag                Heren Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kay Beimin                    8900163 OZ&PC                    59.96     1.          
            59.96
    2.  Marein Boonstra               8805367 HZ&PC Heerenveen       1:00.38     2.          
          1:00.38
    3.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:01.47     3.          
          1:01.47
    4.  Arjan Prins                   8201383 Dedemsvaart-AC         1:02.38     4.          
          1:02.38
    5.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.51     5.          
          1:03.51
    6.  Jasper Pouls                  8502065 Dedemsvaart-AC         1:03.85     6.          
          1:03.85
    7.  Jeroen Beerlage               8200089 OZ&PC                  1:03.89     7.          
          1:03.89
    8.  Stef Comello                  8801133 OZ&PC                  1:03.92     8.          
          1:03.92
    9.  Anne Huininga                 8601355 HZ&PC Heerenveen       1:05.00     9.          
          1:05.00
   10.  Jelmer Waterlander            8803741 HZ&PC Heerenveen       1:05.82    10.          
          1:05.82
   11.  Ramon Grootelaar              8300793 OZ&PC                  1:06.45    11.          
          1:06.45
   12.  Herman van Dijk               8900691 HZ&PC Heerenveen       1:13.38    12.          
          1:13.38
   13.  Ramon Runherd                 9004575 Dedemsvaart-AC         1:16.58    13.          
          1:16.58
 AFGEM  Gerhard Jan Boer              8400183 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Stefan Hagedoorn              9100825 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Casper Tichelaar              7901215 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Dames, 100m schoolslag           Dames Senioren 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:15.10     1.          
          1:15.10
    2.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.10     2.          
          1:18.10
    3.  Nicole ter Bruggen            9200328 OZ&PC                  1:19.13     3.          
          1:19.13
    4.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:21.86     4.          
          1:21.86
    5.  Evelien Kip                   9200932 OZ&PC                  1:22.46     5.          
          1:22.46
    6.  Kim Heerdink                  9001386 Dedemsvaart-AC         1:22.74     6.          
          1:22.74
    7.  Nanda de Vries                9204328 HZ&PC Heerenveen       1:24.51     7.          
          1:24.51
    8.  Nienke Nolles                 9102286 HZ&PC Heerenveen       1:25.14     8.          
          1:25.14
    9.  Desiree Hulsmeijer            9001656 OZ&PC                  1:26.41     9.          
          1:26.41
   10.  Anke Smit                     9003470 Dedemsvaart-AC         1:28.47    10.          
          1:28.47
   11.  Marlijn ten Hove              9001608 Dedemsvaart-AC         1:36.88    11.          
          1:36.88
   12.  Melanie Meijerink             9104796 Dedemsvaart-AC         1:37.88    12.          
          1:37.88
   13.  Veerle van Kesteren           9101586 Dedemsvaart-AC         1:39.16    13.          
          1:39.16
 AFGEM  Yanieke Slump                 9005052 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                    Jongens, 400m vrije slag             Heren Jeugd 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC         4:20.52     1.          
          4:20.52
    2.  Fabian Beimin                 9100087 OZ&PC                  4:21.51     2.          
          2:04.13  4:21.51
    3.  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:27.80     3.          
          4:27.80
    4.  Jelmer Meijer                 9001961 HZ&PC Heerenveen       4:29.90     4.          
          4:29.90
    5.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC         4:33.44     5.          
          4:33.44
    6.  Thomas Nijenhuis              9105565 OZ&PC                  4:36.98     6.          
          4:36.98
    7.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC         4:40.70     7.          
          4:40.70
    8.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:40.86     8.          
          4:40.86
    9.  Kars ten Have                 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:41.08     9.          
          4:41.08
   10.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC         4:46.23    10.          
          4:46.23
   11.  Eric Oord                     9103983 HZ&PC Heerenveen       4:46.69    11.          
          4:46.69
   12.  Rick Mooij                    9106571 HZ&PC Heerenveen       4:53.38    12.          
          4:53.38




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 200m rugslag              Dames Jeugd 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marloes Giesselink            9200612 OZ&PC                  2:28.51     1.          
          2:28.51
    2.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:32.64     2.          
          2:32.64
    3.  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:37.29     3.          
          2:37.29
    4.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC         2:38.54     4.          
          2:38.54
    5.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:39.82     5.          
          2:39.82
    6.  Lysbeth Wiersma               9204486 HZ&PC Heerenveen       2:40.95     6.          
          2:40.95
    7.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:41.10     7.          
          2:41.10
    8.  Kelly Teunissen               9201740 OZ&PC                  2:42.21     8.          
          2:42.21
    9.  Monique van der Wijk          9202750 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:46.89     9.          
          2:46.89
   10.  Linda Benneker                9300054 OZ&PC                  2:47.06    10.          
          2:47.06
   11.  Eva Zwertbroek                9302340 HZ&PC Heerenveen       2:47.60    11.          
          2:47.60
   12.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC         2:50.74    12.          
          2:50.74
   13.  Marleen Moleman               9300536 OZ&PC                  2:54.95    13.          
          2:54.95
   14.  Saskia Zwiers                 9404064 Dedemsvaart-AC         2:57.32    14.          
          2:57.32
   15.  Anne Winter                   9300848 OZ&PC                  2:59.76    15.          
          2:59.76
   16.  Maaike Boschman               9200238 Dedemsvaart-AC         3:02.26    16.          
          3:02.26
   17.  Corinda Palstra               9202766 HZ&PC Heerenveen       3:02.90    17.          
          3:02.90
 AFGEM  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                   Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Junioren 4 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Mansier                  9200867 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:03.72     1.          
          1:03.72
    2.  Dennis Bos                    9201965 HZ&PC Heerenveen       1:08.34     2.          
          1:08.34
    3.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.93     3.          
          1:09.93
    4.  Colin Siers                   9201195 OZ&PC                  1:10.23     4.          
          1:10.23
    5.  Gavin van der Werf            9302971 HZ&PC Heerenveen       1:10.70     5.          
          1:10.70
    6.  Huub Koster                   9200741 OZ&PC                  1:13.49     6.          
          1:13.49
    7.  Christiaan van Dijk           9200245 HZ&PC Heerenveen       1:14.86     7.          
          1:14.86
    8.  Rick Cristen                  9200201 OZ&PC                  1:17.13     8.          
          1:17.13
    9.  Frank Theuns                  9300971 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:24.13     9.          
          1:24.13
   10.  Robin Wijnholt                9303581 Dedemsvaart-AC         1:25.20    10.          
          1:25.20
   11.  Niels Schoemaker              9300449 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:26.51    11.          
          1:26.51
   12.  Ricardo Bolt                  9303521 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:29.72    12.          
          1:29.72
   13.  Arjan Francken                9402503 Dedemsvaart-AC         1:37.06    13.          
          1:37.06
   14.  Ingmar Kloek                  9305409 Dedemsvaart-AC         1:49.06    14.          
          1:49.06
 AFGEM  Peter de Boer                 9206199 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 50m schoolslag                 Dames Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen     34.32     1.          
    2.  Sharon Teunissen              8904088 OZ&PC                    35.09     2.          
    3.  Kimberley Beimin              8700218 OZ&PC                    35.54     3.          
    4.  Karin van Dijk                8600850 HZ&PC Heerenveen         35.98     4.          
    5.  Kyra Althanning               8700068 OZ&PC                    37.09     5.          
    6.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen     37.10     6.          
    7.  Janine Kosse                  8702326 Dedemsvaart-AC           37.20     7.          
    8.  Ellen Koopal                  8401376 HZ&PC Heerenveen         38.54     8.          
    9.  Willeke van Stipriaan         8903996 Dedemsvaart-AC           40.36     9.          
   10.  Richelle Roord                8000922 OZ&PC                    42.22    10.          
   11.  Moniek Kok                    8401352 Dedemsvaart-AC           42.76    11.          
   12.  Saskia Knol                   7900468 Dedemsvaart-AC           45.53    12.          
 AFGEM  Inez Heideman                 7500198 OZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Heren, 200m vrije slag                 Heren Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:55.09     1.          
          1:55.09
    2.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:59.04     2.          
          1:59.04
    3.  Wouter Dogger                 8400515 HZ&PC Heerenveen       2:01.42     3.          
          2:01.42
    4.  Stef Comello                  8801133 OZ&PC                  2:01.92     4.          
          2:01.92
    5.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:04.56     5.          
          2:04.56
    6.  Mathijs Brandhorst            8800481 OZ&PC                  2:06.11     6.FJ 1      
          2:06.11
    7.  Mark Oude Bennink             8702489 OZ&PC                  2:06.11     7.FJ 2      
          2:06.11
    8.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC         2:06.14     8.          
          2:06.14
    9.  Marein Boonstra               8805367 HZ&PC Heerenveen       2:06.64     9.          
          2:06.64
   10.  Wouter Smidt                  8703093 OZ&PC                  2:09.68    10.          
          2:09.68
   11.  Janco Nolles                  8902291 HZ&PC Heerenveen       2:11.82    11.          
          2:11.82
   12.  Jasper Pouls                  8502065 Dedemsvaart-AC         2:13.22    12.          
          2:13.22
   13.  Kelvin Bergsma                8602133 Dedemsvaart-AC         2:15.16    13.          
          2:15.16
   14.  Binne Veenstra                8302155 HZ&PC Heerenveen       2:24.10    14.          
          2:24.10
   15.  Jelmer Waterlander            8803741 HZ&PC Heerenveen       2:26.11    15.          
          2:26.11
   16.  Pieter Ponne                  7600749 HZ&PC Heerenveen       2:30.91    16.          
          2:30.91
 AFGEM  Gerhard Jan Boer              8400183 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                   Meisjes, 200m wisselslag        Meisjes Junioren 3 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:39.92     1.          
          2:39.92
    2.  Beau Rijpers                  9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:44.52     2.          
          2:44.52
    3.  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC         2:47.12     3.          
          2:47.12
    4.  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen       2:47.20     4.          
          2:47.20
    5.  Stefanie van de Walle         9400288 OZ&PC                  2:48.22     5.          
          2:48.22
    6.  Anneke Asbroek                9400174 OZ&PC                  2:49.91     6.          
          2:49.91
    7.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC         2:50.45     7.          
          2:50.45
    8.  Nynke Dijkstra                9501242 HZ&PC Heerenveen       2:55.06     8.          
          2:55.06
    9.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC         2:58.27     9.          
          2:58.27
   10.  Beau de Bruijn                9400608 Dedemsvaart-AC         2:59.79    10.          
          2:59.79
   11.  Margot Reuvers                9501260 OZ&PC                  2:59.92    11.          
          2:59.92
   12.  Susan Voortman                9404066 Dedemsvaart-AC         3:00.91    12.          
          3:00.91
   13.  Desirée van der Wijk          9500572 ZPC Bikkel Hoogeveen   3:07.69    13.          
          3:07.69
   14.  Air Tochaiyaphum              9503768 OZ&PC                  3:11.40    14.          
          3:11.40
   15.  Wilma Vellinga                9503594 ZPC Bikkel Hoogeveen   3:13.37    15.          
          3:13.37
   16.  Ariaan Peereboom              9503032 HZ&PC Heerenveen       3:19.14    16.          
          3:19.14
   17.  Lenneke Muggen                9500128 HZ&PC Heerenveen       3:23.23    17.          
          3:23.23
   18.  Kelly de Jong                 9501920 HZ&PC Heerenveen       3:30.56    18.          
          3:30.56
 AFGEM  Laura Heldt                   9404062 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Hjordis Wagenaar              9502170 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                   Jongens, 100m vrije slag        Jongens Junioren 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxim Veldhuis                9400195 HZ&PC Heerenveen         59.83     1.          
            59.83
    2.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC         1:03.11     2.          
          1:03.11
    3.  Joey ten Doeschot             9400145 OZ&PC                  1:04.98     3.          
          1:04.98
    4.  Robin Schollink               9500103 OZ&PC                  1:06.64     4.          
          1:06.64
    5.  Remi Lempsink                 9401075 OZ&PC                  1:07.75     5.          
          1:07.75
    6.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.14     6.          
          1:10.14
    7.  Casper Segerink               9400197 OZ&PC                  1:11.23     7.          
          1:11.23
    8.  Mario Engelbertink            9400235 HZ&PC Heerenveen       1:11.47     8.          
          1:11.47
    9.  Hein Rödel                    9500895 OZ&PC                  1:12.10     9.          
          1:12.10
   10.  Raoul Bergsma                 9400603 Dedemsvaart-AC         1:12.38    10.          
          1:12.38
   11.  Mike Kroneman                 9405063 Dedemsvaart-AC         1:13.51    11.          
          1:13.51
   12.  Dennis Benneker               9500193 OZ&PC                  1:14.58    12.          
          1:14.58
   13.  Sander Akkerman               9501527 HZ&PC Heerenveen       1:18.22    13.          
          1:18.22
   14.  Sven Doldersum                9500457 Dedemsvaart-AC         1:18.36    14.          
          1:18.36
   15.  Edwin Bolt                    9500859 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:21.23    15.          
          1:21.23



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 100m rugslag         Meisjes Junioren 1 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:19.62     1.          
          1:19.62
    2.  Samantha Diphoorn             9600318 Dedemsvaart-AC         1:23.87     2.          
          1:23.87
    3.  Julia Zwertbroek              9600950 HZ&PC Heerenveen       1:26.36     3.          
          1:26.36
    4.  Lindy Nijhuis                 9700010 OZ&PC                  1:26.56     4.          
          1:26.56
    5.  Bente Zwaferink               9600200 OZ&PC                  1:27.15     5.          
          1:27.15
    6.  Ilse Giesselink               9600030 OZ&PC                  1:27.69     6.          
          1:27.69
    7.  Maudi Groeneveld              9600194 OZ&PC                  1:30.35     7.          
          1:30.35
    8.  Rixt Meijer                   9700202 HZ&PC Heerenveen       1:32.63     8.          
          1:32.63
    9.  Stefanie ter Bruggen          9600204 OZ&PC                  1:33.20     9.          
          1:33.20
   10.  Joyce Mennink                 9601180 Dedemsvaart-AC         1:34.17    10.          
          1:34.17
   11.  Marloes Franken               9700912 Dedemsvaart-AC         1:36.10    11.          
          1:36.10
   12.  Sharonne Urbanus              9700944 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:36.36    12.          
          1:36.36
   13.  Demi Marissen                 9602278 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:38.99    13.          
          1:38.99
   14.  Kirsten Bies                  9800516 Dedemsvaart-AC         1:41.00    14.          
          1:41.00
   15.  Merlin Nijzingh               9700954 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:45.44    15.          
          1:45.44
   16.  Trineke van der Schaaf        9700200 HZ&PC Heerenveen       1:45.57    16.          
          1:45.57
 AFGEM  Maaike van Veen               9700292 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 6 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Vellinga                 9601421 ZPC Bikkel Hoogeveen     48.06     1.          
    2.  Frank van der Wal             9700645 HZ&PC Heerenveen         48.28     2.          
    3.  Hobie Duyn                    9700201 OZ&PC                    49.39     3.          
    4.  Bryan Morsink                 9600819 OZ&PC                    50.43     4.          
    5.  Gauke Eilander                9800603 ZPC Bikkel Hoogeveen     50.83     5.          
    6.  Christopher ter Horst         9602533 OZ&PC                    51.27     6.          
    7.  Bas Neef                      9800019 OZ&PC                    52.20     7.          
    8.  Silvan Akkerman               9700113 HZ&PC Heerenveen         53.67     8.          
    9.  Tijmen Hommels                9602787 OZ&PC                    57.45     9.          
   10.  Herman Brinkman               9701233 Dedemsvaart-AC           59.60    10.          
   11.  Jeroen Boessenkool            9800295 Dedemsvaart-AC           59.82    11.          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Dames, 200m vrije slag                 Dames Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:10.73     1.          
          2:10.73
    2.  Anne Boomars                  8900460 OZ&PC                  2:13.17     2.          
          2:13.17
    3.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:16.19     3.          
          2:16.19
    4.  Loes Wijlens                  8904728 OZ&PC                  2:18.38     4.          
          2:18.38
    5.  Bernadette Bol                8900428 HZ&PC Heerenveen       2:20.32     5.          
          2:20.32
    6.  Diana Martena                 8602404 Dedemsvaart-AC         2:21.62     6.          
          2:21.62
    7.  Maartje Lenten                9204286 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:22.07     7.          
          2:22.07
    8.  Kyra Althanning               8700068 OZ&PC                  2:22.25     8.          
          2:22.25
    9.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC         2:28.39     9.          
          2:28.39
   10.  Berdie Meyer                  8301388 HZ&PC Heerenveen       2:33.53    10.          
          2:33.53
   11.  Willeke van Stipriaan         8903996 Dedemsvaart-AC         2:46.45    11.          
          2:46.45
   12.  Saskia Knol                   7900468 Dedemsvaart-AC         2:48.53    12.          
          2:48.53



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 50m schoolslag                 Heren Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen     30.66     1.          
    2.  Ramon Grootelaar              8300793 OZ&PC                    31.00     2.          
    3.  Maxim van Geffen              8801073 ZPC Bikkel Hoogeveen     32.07     3.          
    4.  Herman van Dijk               8900691 HZ&PC Heerenveen         32.23     4.          
    5.  Jeroen Beerlage               8200089 OZ&PC                    33.10     5.          
    6.  Kay Beimin                    8900163 OZ&PC                    33.25     6.          
    7.  Jasper Pouls                  8502065 Dedemsvaart-AC           33.90     7.          
    8.  Gerard Eghuizen               7400197 HZ&PC Heerenveen         34.38     8.          
    9.  Kelvin Bergsma                8602133 Dedemsvaart-AC           34.46     9.          
   10.  Binne Veenstra                8302155 HZ&PC Heerenveen         34.58    10.          
   11.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC           34.73    11.FJ 1      
   12.  Wouter Smidt                  8703093 OZ&PC                    34.73    12.FJ 2      
   13.  Janco Nolles                  8902291 HZ&PC Heerenveen         34.80    13.          
   14.  Pieter Ponne                  7600749 HZ&PC Heerenveen         35.91    14.          
 AFGEM  Casper Tichelaar              7901215 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 400m vrije slag           Dames Senioren 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marieke Nijhuis               9201296 OZ&PC                  4:21.41     1.          
          2:05.97  4:21.41
    2.  Nienke van Eck                9100838 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:33.14     2.          
          4:33.14
    3.  Mariëlle ter Stege            9102974 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:43.31     3.          
          4:43.31
    4.  Nanda de Vries                9204328 HZ&PC Heerenveen       4:52.10     4.          
          4:52.10
    5.  Kim Heerdink                  9001386 Dedemsvaart-AC         4:52.78     5.          
          4:52.78
    6.  Evelien Kip                   9200932 OZ&PC                  4:56.70     6.          
          4:56.70
    7.  Nicole ter Bruggen            9200328 OZ&PC                  4:57.34     7.          
          4:57.34
    8.  Anke Smit                     9003470 Dedemsvaart-AC         5:17.48     8.          
          5:17.48
    9.  Nienke Nolles                 9102286 HZ&PC Heerenveen       5:24.48     9.          
          5:24.48
   10.  Desiree Hulsmeijer            9001656 OZ&PC                  5:32.46    10.          
          5:32.46
   11.  Marlijn ten Hove              9001608 Dedemsvaart-AC         5:40.87    11.          
          5:40.87
 AFGEM  Yanieke Slump                 9005052 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Jongens, 100m schoolslag             Heren Jeugd 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Hugo Polman                   9101813 Dedemsvaart-AC         1:11.07     1.          
          1:11.07
    2.  Sander Hoogeveen              9001267 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:11.57     2.          
          1:11.57
    3.  Jelmer Meijer                 9001961 HZ&PC Heerenveen       1:12.24     3.          
          1:12.24
    4.  Fabian Beimin                 9100087 OZ&PC                  1:13.76     4.          
          1:13.76
    5.  Eric Oord                     9103983 HZ&PC Heerenveen       1:15.73     5.          
          1:15.73
    6.  Maarten Smit                  9002707 Dedemsvaart-AC         1:17.18     6.          
          1:17.18
    7.  Ramon Runherd                 9004575 Dedemsvaart-AC         1:17.46     7.          
          1:17.46
    8.  Kars ten Have                 9200467 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.96     8.          
          1:18.96
    9.  Jordy Kerssies                9105977 Dedemsvaart-AC         1:19.60     9.          
          1:19.60
   10.  Thomas Nijenhuis              9105565 OZ&PC                  1:20.63    10.          
          1:20.63
   11.  Rick Mooij                    9106571 HZ&PC Heerenveen       1:22.06    11.          
          1:22.06
   12.  Jesper Kloek                  9001585 Dedemsvaart-AC         1:27.24    12.          
          1:27.24
 AFGEM  Stefan Hagedoorn              9100825 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Robert Klinkhamer             9101241 ZPC Bikkel Hoogeveen            AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Meisjes, 100m vlinderslag            Dames Jeugd 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aukje Jenster                 9200856 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.82     1.          
          1:06.82
    2.  Kelly Teunissen               9201740 OZ&PC                  1:10.13     2.          
          1:10.13
    3.  Marloes Giesselink            9200612 OZ&PC                  1:10.17     3.          
          1:10.17
    4.  Mellany Doldersum             9204824 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:14.22     4.          
          1:14.22
    5.  Stéphanie Bergsma             9203374 Dedemsvaart-AC         1:16.16     5.          
          1:16.16
    6.  Danielle Middel               9301280 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.16     6.          
          1:17.16
    7.  Monique van der Wijk          9202750 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:17.53     7.          
          1:17.53
    8.  Saskia Bergsma                9301686 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:18.17     8.          
          1:18.17
    9.  Lysbeth Wiersma               9204486 HZ&PC Heerenveen       1:20.74     9.          
          1:20.74
   10.  Anne Winter                   9300848 OZ&PC                  1:21.61    10.          
          1:21.61
   11.  Marleen Moleman               9300536 OZ&PC                  1:22.42    11.          
          1:22.42
   12.  Linda Benneker                9300054 OZ&PC                  1:25.32    12.          
          1:25.32
   13.  Eva Zwertbroek                9302340 HZ&PC Heerenveen       1:28.06    13.          
          1:28.06
   14.  Maaike Boschman               9200238 Dedemsvaart-AC         1:28.90    14.          
          1:28.90
   15.  Shannen Diphoorn              9300208 Dedemsvaart-AC         1:29.92    15.          
          1:29.92
   16.  Corinda Palstra               9202766 HZ&PC Heerenveen       1:32.25    16.          
          1:32.25
 AFGEM  Kim de Bruijn                 9203424 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Laura Heldt                   9404062 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          
 AFGEM  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Jongens, 200m rugslag         Jongens Junioren 4 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Gavin van der Werf            9302971 HZ&PC Heerenveen       2:21.72     1.          
          2:21.72
    2.  Dennis Bos                    9201965 HZ&PC Heerenveen       2:25.18     2.          
          2:25.18
    3.  Bart Mansier                  9200867 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:27.97     3.          
          2:27.97
    4.  Rick Cristen                  9200201 OZ&PC                  2:28.51     4.          
          2:28.51
    5.  Christiaan van Dijk           9200245 HZ&PC Heerenveen       2:30.08     5.          
          2:30.08
    6.  Colin Siers                   9201195 OZ&PC                  2:30.74     6.          
          2:30.74
    7.  Peter Paul Houtkamp           9300651 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:35.64     7.          
          2:35.64
    8.  Niels Schoemaker              9300449 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:36.57     8.          
          2:36.57
    9.  Ricardo Bolt                  9303521 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:43.93     9.          
          2:43.93
   10.  Robin Wijnholt                9303581 Dedemsvaart-AC         2:46.89    10.          
          2:46.89
   11.  Huub Koster                   9200741 OZ&PC                  2:48.14    11.          
          2:48.14
   12.  Frank Theuns                  9300971 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:51.41    12.          
          2:51.41
   13.  Arjan Francken                9402503 Dedemsvaart-AC         2:53.04    13.          
          2:53.04
   14.  Ingmar Kloek                  9305409 Dedemsvaart-AC         2:54.82    14.          
          2:54.82
 AFGEM  Peter de Boer                 9206199 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Dames, 100m vlinderslag                Dames Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlotte Mol                 9102138 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.34     1.          
          1:07.34
    2.  Kim Meijer                    9002522 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:07.60     2.          
          1:07.60
    3.  Rochelle Kirindongo           8601924 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:09.27     3.          
          1:09.27
    4.  Wendy van der Iest            8701904 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:10.46     4.          
          1:10.46
    5.  Marieke Hanter                8701792 OZ&PC                  1:11.77     5.          
          1:11.77
    6.  Anne Boomars                  8900460 OZ&PC                  1:11.84     6.          
          1:11.84
    7.  Sharon Teunissen              8904088 OZ&PC                  1:11.95     7.          
          1:11.95
    8.  Linda Everlo                  8801242 OZ&PC                  1:12.04     8.          
          1:12.04
    9.  Janine Kosse                  8702326 Dedemsvaart-AC         1:12.44     9.          
          1:12.44
   10.  Karin van Dijk                8600850 HZ&PC Heerenveen       1:16.13    10.          
          1:16.13
   11.  Ellen Koopal                  8401376 HZ&PC Heerenveen       1:16.30    11.          
          1:16.30
   12.  Richelle Roord                8000922 OZ&PC                  1:19.86    12.          
          1:19.86
   13.  Berdie Meyer                  8301388 HZ&PC Heerenveen       1:20.91    13.          
          1:20.91
   14.  Inge Menzo                    8802994 Dedemsvaart-AC         1:22.08    14.          
          1:22.08
   15.  Kimberley Beimin              8700218 OZ&PC                  1:24.09    15.          
          1:24.09
   16.  Moniek Kok                    8401352 Dedemsvaart-AC         1:29.51    16.          
          1:29.51
   17.  Melanie Meijerink             9104796 Dedemsvaart-AC         1:29.78    17.          
          1:29.78
 AFGEM  Inez Heideman                 7500198 OZ&PC                           AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Heren, 400m wisselslag                 Heren Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Niels Koster                  8701851 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:48.25     1.          
          4:48.25
    2.  Niels van Eck                 8900793 ZPC Bikkel Hoogeveen   4:49.06     2.          
          4:49.06
    3.  Fabian Beimin                 9100087 OZ&PC                  4:53.25     3.          
          4:53.25
    4.  Mathijs Brandhorst            8800481 OZ&PC                  5:01.70     4.          
          5:01.70
    5.  Arjan Prins                   8201383 Dedemsvaart-AC         5:03.43     5.          
          5:03.43
    6.  Arjan Dolstra                 7800255 Dedemsvaart-AC         5:08.61     6.          
          5:08.61
    7.  Jelmer Waterlander            8803741 HZ&PC Heerenveen       5:12.37     7.          
          5:12.37
    8.  Mark Oude Bennink             8702489 OZ&PC                  5:13.80     8.          
          5:13.80
    9.  Bram Romkes                   8602595 Dedemsvaart-AC         5:19.66     9.          
          5:19.66
   10.  Anne Huininga                 8601355 HZ&PC Heerenveen       5:24.46    10.          
          5:24.46




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                   Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Junioren 3 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mandy de Lange                9400432 Dedemsvaart-AC         1:05.83     1.          
          1:05.83
    2.  Beau Rijpers                  9402638 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:05.97     2.          
          1:05.97
    3.  Jakonien Koster               9400068 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:06.23     3.          
          1:06.23
    4.  Anneke Asbroek                9400174 OZ&PC                  1:08.16     4.          
          1:08.16
    5.  Stefanie van de Walle         9400288 OZ&PC                  1:08.32     5.          
          1:08.32
    6.  Myrthe Sytsema                9502706 HZ&PC Heerenveen       1:08.68     6.          
          1:08.68
    7.  Lynde Hans                    9402606 Dedemsvaart-AC         1:09.41     7.          
          1:09.41
    8.  Nynke Dijkstra                9501242 HZ&PC Heerenveen       1:12.46     8.          
          1:12.46
    9.  Laura Boessenkool             9402604 Dedemsvaart-AC         1:12.99     9.          
          1:12.99
   10.  Dieudonnée Houtkamp           9600982 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.05    10.          
          1:13.05
   11.  Wilma Vellinga                9503594 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:13.50    11.          
          1:13.50
   12.  Air Tochaiyaphum              9503768 OZ&PC                  1:14.36    12.          
          1:14.36
   13.  Beau de Bruijn                9400608 Dedemsvaart-AC         1:15.20    13.          
          1:15.20
   14.  Saskia Zwiers                 9404064 Dedemsvaart-AC         1:15.42    14.          
          1:15.42
   15.  Margot Reuvers                9501260 OZ&PC                  1:15.92    15.          
          1:15.92
   16.  Susan Voortman                9404066 Dedemsvaart-AC         1:16.02    16.          
          1:16.02
   17.  Desirée van der Wijk          9500572 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:16.92    17.          
          1:16.92
   18.  Julia Zwertbroek              9600950 HZ&PC Heerenveen       1:17.92    18.          
          1:17.92
   19.  Kelly de Jong                 9501920 HZ&PC Heerenveen       1:20.69    19.          
          1:20.69
   20.  Ariaan Peereboom              9503032 HZ&PC Heerenveen       1:21.13    20.          
          1:21.13
   21.  Lenneke Muggen                9500128 HZ&PC Heerenveen       1:22.18    21.          
          1:22.18
 AFGEM  Anna Visser                   9400774 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          
 AFGEM  Hjordis Wagenaar              9502170 HZ&PC Heerenveen                AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                   Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 2 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maxim Veldhuis                9400195 HZ&PC Heerenveen       2:30.26     1.          
          2:30.26
    2.  Floris Polman                 9500093 Dedemsvaart-AC         2:37.00     2.          
          2:37.00
    3.  Joey ten Doeschot             9400145 OZ&PC                  2:39.49     3.          
          2:39.49
    4.  Robin Schollink               9500103 OZ&PC                  2:43.91     4.          
          2:43.91
    5.  Remi Lempsink                 9401075 OZ&PC                  2:52.25     5.          
          2:52.25
    6.  Chris Bolding                 9503427 ZPC Bikkel Hoogeveen   2:54.73     6.          
          2:54.73
    7.  Casper Segerink               9400197 OZ&PC                  2:56.61     7.          
          2:56.61
    8.  Raoul Bergsma                 9400603 Dedemsvaart-AC         2:59.26     8.          
          2:59.26
    9.  Mario Engelbertink            9400235 HZ&PC Heerenveen       2:59.60     9.          
          2:59.60
   10.  Hein Rödel                    9500895 OZ&PC                  3:01.95    10.          
        VC
          3:01.95
   11.  Dennis Benneker               9500193 OZ&PC                  3:04.16    11.          
          3:04.16
   12.  Mike Kroneman                 9405063 Dedemsvaart-AC         3:05.16    12.          
          3:05.16
   13.  Sander Akkerman               9501527 HZ&PC Heerenveen       3:06.00    13.          
          3:06.00
   14.  Sven Doldersum                9500457 Dedemsvaart-AC         3:16.07    14.          
        VB
          3:16.07
   15.  Edwin Bolt                    9500859 ZPC Bikkel Hoogeveen   3:21.25    15.          
        VB
          3:21.25



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Samantha Diphoorn             9600318 Dedemsvaart-AC           41.19     1.          
    2.  Maudi Groeneveld              9600194 OZ&PC                    45.12     2.          
    3.  Marloes Franken               9700912 Dedemsvaart-AC           45.14     3.          
    4.  Ilse Giesselink               9600030 OZ&PC                    45.32     4.          
    5.  Stefanie ter Bruggen          9600204 OZ&PC                    46.29     5.          
    6.  Joyce Mennink                 9601180 Dedemsvaart-AC           46.92     6.          
    7.  Bente Zwaferink               9600200 OZ&PC                    47.36     7.          
    8.  Lindy Nijhuis                 9700010 OZ&PC                    48.59     8.          
    9.  Rixt Meijer                   9700202 HZ&PC Heerenveen         48.98     9.          
   10.  Kirsten Bies                  9800516 Dedemsvaart-AC           49.76    10.          
   11.  Demi Marissen                 9602278 ZPC Bikkel Hoogeveen     51.50    11.          
   12.  Merlin Nijzingh               9700954 ZPC Bikkel Hoogeveen     52.06    12.          
        SK
   13.  Trineke van der Schaaf        9700200 HZ&PC Heerenveen         52.15    13.          
   14.  Sharonne Urbanus              9700944 ZPC Bikkel Hoogeveen     55.24    14.          
        SK
 AFGEM  Maaike van Veen               9700292 Dedemsvaart-AC                  AFGEM          



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Jongens, 100m rugslag         Jongens Minioren 6 en later
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas Neef                      9800019 OZ&PC                  1:33.47     1.          
          1:33.47
    2.  Gauke Eilander                9800603 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:38.60     2.          
          1:38.60
    3.  Tijmen Hommels                9602787 OZ&PC                  1:39.68     3.          
          1:39.68
    4.  Erik Vellinga                 9601421 ZPC Bikkel Hoogeveen   1:40.56     4.          
          1:40.56
    5.  Hobie Duyn                    9700201 OZ&PC                  1:40.78     5.          
          1:40.78
    6.  Silvan Akkerman               9700113 HZ&PC Heerenveen       1:42.67     6.          
          1:42.67
    7.  Bryan Morsink                 9600819 OZ&PC                  1:43.44     7.          
          1:43.44
    8.  Christopher ter Horst         9602533 OZ&PC                  1:44.65     8.          
          1:44.65
    9.  Frank van der Wal             9700645 HZ&PC Heerenveen       1:46.50     9.          
          1:46.50
   10.  Herman Brinkman               9701233 Dedemsvaart-AC         1:50.40    10.          
          1:50.40
   11.  Jeroen Boessenkool            9800295 Dedemsvaart-AC         1:53.40    11.          
          1:53.40



TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Dames, 4 x 100m vrije slag               Dames Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  OZ&PC 1                               OZ&PC                  3:57.95     1.          
        Marloes Giesselink, 92                    Marieke Nijhuis, 92
        Evelien Kip, 92                           Anne Boomars, 89
          1:00.77  3:57.95

    2.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                ZPC Bikkel Hoogeveen   3:59.19     2.          
        Nienke van Eck, 91                        Rochelle Kirindongo, 86
        Mariëlle ter Stege, 91                    Charlotte Mol, 91
            59.80  3:59.19

    3.  Dedemsvaart-AC 1                      Dedemsvaart-AC         4:16.45     3.          
        Kim Heerdink, 90                          Inge Menzo, 88
        Diana Martena, 86                         Janine Kosse, 87
          1:02.79  4:16.45

    4.  HZ&PC Heerenveen 1                    HZ&PC Heerenveen       4:22.42     4.          
        Nanda de Vries, 92                        Berdie Meyer, 83
        Bernadette Bol, 89                        Karin van Dijk, 86
          1:04.32  4:22.42

    5.  Dedemsvaart-AC 2                      Dedemsvaart-AC         4:32.08     5.          
        Stéphanie Bergsma, 92                     Maaike Boschman, 92
        Shannen Diphoorn, 93                      Mandy de Lange, 94
          1:05.08  4:32.08




TOP
---------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                  Heren, 4 x 100m wisselslag               Heren Senioren Open
24.11.07                                                                              Results
---------------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                              Tijd   RangVVA       
---------------------------------------------------------------------------------------------
    1.  ZPC Bikkel Hoogeveen 1                ZPC Bikkel Hoogeveen   4:02.18     1.          
        Niels Koster, 87                          Robert Klinkhamer, 91
        Niels van Eck, 89                         Maxim van Geffen, 88
          1:01.81  4:02.18

    2.  HZ&PC Heerenveen 1                    HZ&PC Heerenveen       4:06.84     2.          
        Jelmer Meijer, 90                         Marein Boonstra, 88
        Herman van Dijk, 89                       Wouter Dogger, 84
          1:01.98  4:06.84

    3.  OZ&PC 1                               OZ&PC                  4:07.51     3.          
        Jeroen Beerlage, 82                       Kay Beimin, 89
        Ramon Grootelaar, 83                      Stef Comello, 88
          1:05.50  4:07.51

    4.  Dedemsvaart-AC 1                      Dedemsvaart-AC         4:12.45     4.          
        Arjan Dolstra, 78                         Arjan Prins, 82
        Hugo Polman, 91                           Maarten Smit, 90
          1:03.54  4:12.45

    5.  Dedemsvaart-AC 2                      Dedemsvaart-AC         4:25.68     5.          
        Bram Romkes, 86                           Jordy Kerssies, 91
        Ramon Runherd, 90                         Jasper Pouls, 85
          1:06.46  4:25.68




Splash Meet Manager 2007Registered to OZ&PC