Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  8 - 11 jaar
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later


Speedo Clubmeet
Leiden, 18.11.2007


Programmanr. 1
18.11.07 - 13:30
4 x 50m vrije slag
meisjes min3-4-5 jongens min4-5-6
8 - 11 jaar
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1 1De Columbiaan 12:21.83
Freeke den Dulk
Joeri Jacobs
97
96
36.47
32.86
Wietske Voorham
Jeroen Oosthoek
97
96
40.85
31.65
2.Electrolux AZC 1Electrolux AZC2:35.30
Nikki Langelaan
Jan Morssink
97
96
40.08Julia Rietveld
Dennis Boon
97
96
3.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:38.23
Bojoura van Zoest
Thomas Wojcik
97
98
37.20
46.84
Nine Roman
Dion de Mooy
97
97
34.50
39.69
4.Widex Gzc Donk 1Widex Gzc Donk2:48.80
Anne Vergeer
Jeroen Snel
97
96
40.71Larissa Ouweneel
Nigel Kombrink
98
97
5.ZV Sassenheim 1ZV Sassenheim2:53.25
Amber Giesbergen
Niek van Gent
99
97
54.08
39.50
Nadieh Berger
Patrick Vonk
97
96
42.82
36.85
6.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB3:00.64
Michelle van Velzen
Arjan Schrijer
97
97
41.48Jade Daalmeijer
Maarten Schoonens
97
98
DISDe Columbiaan 2 1De Columbiaan 2
EA -   Te vroeg overgenomen  (geen eindtijd noteren). Toelichting: bij de verenigingszwemcompetitie en de nationale estafettekampioenschappen de tijd voorop het proces-verbaal vermelden.
Stefani Buenrostro
Thieme Schmidt
99
98
48.51
41.44
Myrthe Galle
Jelle Ammerlaan
99
98


Programmanr. 2
18.11.07 - 13:38
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangTijd
1.Eelke RomanLZ 1886-KartoenZ990035251.55
2.Daphne HeemskerkDe Columbiaan 1990032652.25
3.Vianne den DulkDe Columbiaan 1990004655.20
4.Stefani BuenrostroDe Columbiaan 299013781:01.16
5.Ruby BelforDe Columbiaan 199003281:02.07
6.Suzanne KuijvenhovenZV Sassenheim99005001:04.32
7.Rebecca OnderstalLZ 1886-KartoenZ99016421:04.48
8.Chantal van BemmelHoogenboomTours BZ&PC99011661:05.58
9.Kim GiesbergenZV Sassenheim99018421:05.62
10.Merle de LangeWidex Gzc Donk99009901:07.46
DISEmma SmitDe Zijl/LGB99010021:08.86
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


Programmanr. 3
18.11.07 - 13:42
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Calvin JongeleenDe Columbiaan 1980013946.32
2.Maarten SchoonensDe Zijl/LGB980101749.59
3.Thijs van WieringenDe Columbiaan 1990057752.02
4.Daniel van VlietDe Columbiaan 1990003152.57
5.Thomas WojcikLZ 1886-KartoenZ980096152.98
6.Sten WoppenkampZV Sassenheim980095553.02
7.Romano GroeneveldHoogenboomTours BZ&PC980160754.92
8.Bob den DulkDe Columbiaan 2980013755.01
9.Stan van RuitenZV Sassenheim990028555.86
10.Stijn DoesDe Columbiaan 2980031957.63
11.Sam JonkmanZV Sassenheim990085158.40
12.Jeroen ElzerHoogenboomTours BZ&PC98016111:01.50
13.Roel van GrolWidex Gzc Donk98022771:06.04
14.Thom VergeerWidex Gzc Donk99012091:07.58
15.Max PastoorsDe Columbiaan 298021451:07.60
DISScott ScheerderHoogenboomTours BZ&PC98016091:00.07
SD -   De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISSijmen TrommDe Zijl/LGB99012131:13.20
SL -   Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMVincent LandesDe Zijl/LGB9802135


Programmanr. 4
18.11.07 - 13:49
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Jasmijn BinkLZ 1886-KartoenZ970033239.37
2.Lisa PostmaDe Zijl/LGB970158842.10
3.Annelotte MulderDe Columbiaan 1970134844.23
4.Simone BunnikHoogenboomTours BZ&PC970285045.21
5.Loesanne vd GeestZV Sassenheim970068647.51
6.Bojoura van ZoestLZ 1886-KartoenZ970113048.52
7.Nikki LangelaanElectrolux AZC970219249.24
8.Chloe van DuyvenbodeLZ 1886-KartoenZ970172851.55
9.Annelou de JongWidex Gzc Donk970173252.61
10.Judith van der HeidenElectrolux AZC970283253.20
11.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk970422653.36
12.Julia RietveldElectrolux AZC970335653.57
13.Anne LeltzDe Columbiaan 1970298855.75
14.Karlijn van HartenLZ 1886-KartoenZ970254056.90
NGCharlot v d ZalmDe Zijl/LGB9702958


Programmanr. 5
18.11.07 - 13:55
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
1.Greg l' AmiDe Columbiaan 1960010137.01
2.Dennis BoonElectrolux AZC960306343.30
3.Frank v RuitenZV Sassenheim960034745.45
4.Jan MorssinkElectrolux AZC960258547.20
5.Paul van GrolWidex Gzc Donk960295150.72
6.Martijn VegtDe Zijl/LGB960309151.21
DISLukas SchoutenElectrolux AZC960251549.97
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKoen de WaalDe Columbiaan 1960028751.16
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAlexander van SchieLZ 1886-KartoenZ96028931:04.76
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMPjotr de KloetDe Zijl/LGB9601111


Programmanr. 6
18.11.07 - 13:58
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangTijd
1.Lara BinkLZ 1886-KartoenZ98000761:17.86
50m:36.58100m:1:17.86
2.Elise van ManenDe Columbiaan 198016761:28.93
50m:42.90100m:1:28.93
3.Emma de WaalDe Columbiaan 198000881:35.34
50m:44.98100m:1:35.34
4.Julia MinnemaLZ 1886-KartoenZ98012941:35.69
50m:44.07100m:1:35.69
5.Nikki KerssemakersZV Sassenheim98013321:35.75
50m:44.18100m:1:35.75
6.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk98011541:41.10
7.Larissa OuweneelWidex Gzc Donk98007541:50.59
50m:49.65100m:1:50.59
8.Eva ZekveldLZ 1886-KartoenZ98030801:55.42
9.Rodee TengelerDe Zijl/LGB98010172:05.38
50m:56.58100m:2:05.38
NGLaura FranseDe Zijl/LGB9802848


Programmanr. 7
18.11.07 - 14:04
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Sam HeckDe Columbiaan 197007791:15.83
50m:36.45100m:1:15.83
2.Rens GeurdsZV Sassenheim97011551:22.41
50m:39.69100m:1:22.41
3.Luuk van DonkElectrolux AZC97029771:28.13
50m:39.62100m:1:28.13
4.Dion de MooyLZ 1886-KartoenZ97018031:29.89
5.Nigel KombrinkWidex Gzc Donk97008951:30.85
50m:41.39100m:1:30.85
6.Maarten BergDe Columbiaan 197003451:33.55
50m:43.02100m:1:33.55
7.Miguel MollerLZ 1886-KartoenZ97021971:35.42
50m:45.00100m:1:35.42
8.Arthur BeltElectrolux AZC97015531:40.10
50m:47.05100m:1:40.10
9.Giel van den BergDe Zijl/LGB97023411:42.07
50m:47.99100m:1:42.07
10.Martijn TamisWidex Gzc Donk97014071:48.32
11.David SalmanDe Columbiaan 297030631:55.32
50m:52.78100m:1:55.32


Programmanr. 8
18.11.07 - 14:10
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangTijd
1.Eelke RomanLZ 1886-KartoenZ990035244.97
2.Ruby BelforDe Columbiaan 1990032848.14
3.Daphne HeemskerkDe Columbiaan 1990032651.89
4.Vianne den DulkDe Columbiaan 1990004653.19
5.Stefani BuenrostroDe Columbiaan 2990137854.39
6.Rebecca OnderstalLZ 1886-KartoenZ990164258.67
7.Chantal van BemmelHoogenboomTours BZ&PC990116659.50
8.Merle de LangeWidex Gzc Donk99009901:01.02
9.Amber GiesbergenZV Sassenheim99014161:02.10
10.Kim GiesbergenZV Sassenheim99018421:02.38
11.Myrthe GalleDe Columbiaan 299017321:05.64
12.Suzanne KuijvenhovenZV Sassenheim99005001:05.83
13.Emma SmitDe Zijl/LGB99010021:07.86


Programmanr. 9
18.11.07 - 14:15
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Calvin JongeleenDe Columbiaan 1980013943.86
2.Mouhlis SahiLZ 1886-KartoenZ980006145.75
3.Daniel van VlietDe Columbiaan 1990003148.02
4.Thijs van WieringenDe Columbiaan 1990057748.92
5.Stan van RuitenZV Sassenheim990028549.68
6.Thieme SchmidtDe Columbiaan 2980214750.39
7.Enrico StrikDe Zijl/LGB980074753.36
8.Sam JonkmanZV Sassenheim990085155.22
9.Romano GroeneveldHoogenboomTours BZ&PC980160755.58
10.Scott ScheerderHoogenboomTours BZ&PC980160956.31
11.Jelle AmmerlaanDe Columbiaan 298014791:00.68
12.Thom VergeerWidex Gzc Donk99012091:01.28
13.Thomas WojcikLZ 1886-KartoenZ98009611:03.54
14.Roel van GrolWidex Gzc Donk98022771:09.12
15.Sijmen TrommDe Zijl/LGB99012131:18.96
AFGEMVincent LandesDe Zijl/LGB9802135
NGJesse KuiperDe Columbiaan 29901081


Programmanr. 10
18.11.07 - 14:21
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Jasmijn BinkLZ 1886-KartoenZ97003321:25.80
2.Annelotte MulderDe Columbiaan 197013481:30.78
3.Loesanne vd GeestZV Sassenheim97006861:35.86
4.Lisa PostmaDe Zijl/LGB97015881:37.30
5.Bojoura van ZoestLZ 1886-KartoenZ97011301:40.76
6.Chloe van DuyvenbodeLZ 1886-KartoenZ97017281:44.34
7.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk97042261:47.91
50m:50.64100m:1:47.91
8.Annelou de JongWidex Gzc Donk97017321:49.92
9.Judith van der HeidenElectrolux AZC97028321:51.04
10.Anne LeltzDe Columbiaan 197029881:51.74FJ 1
11.Karlijn van HartenLZ 1886-KartoenZ97025401:51.74FJ 2
12.Julia RietveldElectrolux AZC97033561:54.14
DISNikki LangelaanElectrolux AZC97021921:44.40
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGCharlot v d ZalmDe Zijl/LGB9702958


Programmanr. 11
18.11.07 - 14:28
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
1.Greg l' AmiDe Columbiaan 196001011:21.73
2.Dennis BoonElectrolux AZC96030631:31.16
3.Mark DrosWidex Gzc Donk96015091:32.85
4.Patrick VonkZV Sassenheim96019091:33.68
5.Frank v RuitenZV Sassenheim96003471:36.39
6.Koen de WaalDe Columbiaan 196002871:36.76
7.Lukas SchoutenElectrolux AZC96025151:41.69
8.Paul van GrolWidex Gzc Donk96029511:44.91
9.Alexander van SchieLZ 1886-KartoenZ96028931:47.23
10.Martijn VegtDe Zijl/LGB96030911:47.38
DISJan MorssinkElectrolux AZC96025851:37.00
RH -   Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMPjotr de KloetDe Zijl/LGB9601111


Programmanr. 12
18.11.07 - 14:33
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangTijd
1.Myrthe VreeswijkLZ 1886-KartoenZ980007847.86
2.Eileen DuitsWidex Gzc Donk980084248.97FJ 1
3.Elise van ManenDe Columbiaan 1980167648.97FJ 2
4.Emma de WaalDe Columbiaan 1980008853.45
5.Larissa OuweneelWidex Gzc Donk980075454.00
6.Julia MinnemaLZ 1886-KartoenZ980129456.73
7.Lara KlutsLZ 1886-KartoenZ980311057.49
8.Nikki KerssemakersZV Sassenheim980133259.29
NGLaura FranseDe Zijl/LGB9802848


Programmanr. 13
18.11.07 - 14:37
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Sam HeckDe Columbiaan 1970077945.89
2.Moemen BadawiLZ 1886-KartoenZ970035346.64
3.Maarten BergDe Columbiaan 1970034552.83
4.Arjan SchrijerDe Zijl/LGB970208953.02
5.Martijn TamisWidex Gzc Donk970140753.98
6.David SalmanDe Columbiaan 2970306354.18
7.Wesley vd LuitZV Sassenheim970189555.43
8.Luuk van DonkElectrolux AZC970297755.73
9.Miguel MollerLZ 1886-KartoenZ970219755.86
10.Niek van GentZV Sassenheim970103356.56
11.Arthur BeltElectrolux AZC97015531:01.47


Programmanr. 14
18.11.07 - 14:41
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


RangTijd
1.Eelke RomanLZ 1886-KartoenZ990035238.57
2.Daphne HeemskerkDe Columbiaan 1990032643.54
3.Ruby BelforDe Columbiaan 1990032849.31
4.Vianne den DulkDe Columbiaan 1990004650.20
5.Rebecca OnderstalLZ 1886-KartoenZ990164253.98
6.Amber GiesbergenZV Sassenheim990141655.36
7.Chantal van BemmelHoogenboomTours BZ&PC990116655.73
8.Emma SmitDe Zijl/LGB990100259.07
9.Kim GiesbergenZV Sassenheim99018421:01.48
10.Suzanne KuijvenhovenZV Sassenheim99005001:05.10
11.Merle de LangeWidex Gzc Donk99009901:06.96
DISMyrthe GalleDe Columbiaan 29901732
VRA -  Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).


Programmanr. 15
18.11.07 - 14:45
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


RangTijd
1.Mouhlis SahiLZ 1886-KartoenZ980006137.16
2.Calvin JongeleenDe Columbiaan 1980013937.21
3.Stan van RuitenZV Sassenheim990028541.54
4.Thijs van WieringenDe Columbiaan 1990057741.63
5.Daniel van VlietDe Columbiaan 1990003142.29
6.Sten WoppenkampZV Sassenheim980095545.16
7.Bob den DulkDe Columbiaan 2980013746.14
8.Romano GroeneveldHoogenboomTours BZ&PC980160746.18
9.Sam JonkmanZV Sassenheim990085147.23
10.Roel van GrolWidex Gzc Donk980227748.28
11.Stijn DoesDe Columbiaan 2980031952.92
12.Scott ScheerderHoogenboomTours BZ&PC980160953.10
13.Jeroen ElzerHoogenboomTours BZ&PC980161155.97
14.Thom VergeerWidex Gzc Donk99012091:02.26
15.Max PastoorsDe Columbiaan 298021451:04.89
16.Sijmen TrommDe Zijl/LGB99012131:26.19
DISEnrico StrikDe Zijl/LGB9800747
AA -   Te vroeg weg of bewogen bij de 1e (1 start procedure) of 2e start (geen tijd noteren).
AFGEMVincent LandesDe Zijl/LGB9802135
NGJesse KuiperDe Columbiaan 29901081


Programmanr. 16
18.11.07 - 14:52
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Nine RomanLZ 1886-KartoenZ97023101:18.51
50m:37.02100m:1:18.51
2.Freeke den DulkDe Columbiaan 197005381:20.76
50m:38.84100m:1:20.76
3.Loesanne vd GeestZV Sassenheim97006861:29.27
50m:42.81100m:1:29.27
4.Wietske VoorhamDe Columbiaan 197006741:30.00
50m:42.67100m:1:30.00
5.Nikki LangelaanElectrolux AZC97021921:30.57
50m:43.48100m:1:30.57
6.Anne VergeerWidex Gzc Donk97023861:30.79
50m:43.36100m:1:30.79
7.Eline van KrimpenWidex Gzc Donk97042261:32.86
50m:43.97100m:1:32.86
8.Simone BunnikHoogenboomTours BZ&PC97028501:33.03
50m:44.13100m:1:33.03
9.Michelle van VelzenDe Zijl/LGB97022941:33.42
10.Chloe van DuyvenbodeLZ 1886-KartoenZ97017281:34.85
50m:44.78100m:1:34.85
11.Judith van der HeidenElectrolux AZC97028321:35.61
50m:45.50100m:1:35.61
12.Karlijn van HartenLZ 1886-KartoenZ97025401:35.68
13.Jade DaalmeijerDe Zijl/LGB97015821:36.57
14.Nadieh BergerZV Sassenheim97035441:39.97
50m:47.30100m:1:39.97
15.Julia RietveldElectrolux AZC97033561:41.64
50m:48.95100m:1:41.64


Programmanr. 17
18.11.07 - 14:59
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangTijd
1.Jeroen OosthoekDe Columbiaan 196025471:10.10
50m:34.00100m:1:10.10
2.Joeri JacobsDe Columbiaan 196000491:13.46
50m:35.00100m:1:13.46
3.Dennis BoonElectrolux AZC96030631:20.18
50m:37.96100m:1:20.18
4.Mark DrosWidex Gzc Donk96015091:21.69
50m:37.74100m:1:21.69
5.Patrick VonkZV Sassenheim96019091:22.19
50m:39.68100m:1:22.19
6.Bas KuijvenhovenZV Sassenheim96011231:26.80
7.Jan MorssinkElectrolux AZC96025851:28.04
50m:40.48100m:1:28.04
8.Martijn VegtDe Zijl/LGB96030911:31.20
9.Alexander van SchieLZ 1886-KartoenZ96028931:36.66
50m:44.67100m:1:36.66
10.Lukas SchoutenElectrolux AZC96025151:36.98
50m:45.30100m:1:36.98
11.Jeroen SnelWidex Gzc Donk96026531:37.14
50m:44.79100m:1:37.14


Programmanr. 18
18.11.07 - 15:04
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangTijd
1.Lara BinkLZ 1886-KartoenZ98000761:29.67
2.Elise van ManenDe Columbiaan 198016761:38.18
3.Myrthe VreeswijkLZ 1886-KartoenZ98000781:42.44
4.Eileen DuitsWidex Gzc Donk98008421:43.57
5.Julia MinnemaLZ 1886-KartoenZ98012941:44.89
6.Marsha van den HeuvelWidex Gzc Donk98011541:51.26
7.Emma de WaalDe Columbiaan 198000881:51.39
DISNikki KerssemakersZV Sassenheim9801332
RE -   Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
DISRodee TengelerDe Zijl/LGB98010172:12.05
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGLaura FranseDe Zijl/LGB9802848


Programmanr. 19
18.11.07 - 15:10
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangTijd
1.Sam HeckDe Columbiaan 197007791:28.80
2.Moemen BadawiLZ 1886-KartoenZ97003531:29.57
3.Rens GeurdsZV Sassenheim97011551:35.55
4.Maarten BergDe Columbiaan 197003451:42.61
5.Luuk van DonkElectrolux AZC97029771:44.02
6.Wesley vd LuitZV Sassenheim97018951:48.54
7.Giel van den BergDe Zijl/LGB97023411:50.60
8.Martijn TamisWidex Gzc Donk97014071:53.98
9.Arthur BeltElectrolux AZC97015531:54.69
DISDavid SalmanDe Columbiaan 297030632:07.25
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.


Programmanr. 20
18.11.07 - 15:16
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 5 en later
Resultaten


RangTijd
1.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:47.67
Jasmijn Bink
Myrthe Vreeswijk
97
98
39.82
48.69
Nine Roman
Lara Bink
97
98
43.94
35.22
2.De Columbiaan 1 1De Columbiaan 13:04.43
Freeke den Dulk
Anne Leltz
97
97
43.40
53.45
Annelotte Mulder
Wietske Voorham
97
97
45.24
42.34
3.Widex Gzc Donk 1Widex Gzc Donk3:16.76
Marsha van den Heuvel
Eileen Duits
98
98
50.74Annelou de Jong
Anne Vergeer
97
97
4.De Zijl/LGB 1De Zijl/LGB3:22.25
Jade Daalmeijer
Michelle van Velzen
97
97
1:19.22
22.05
Lisa Postma
Rodee Tengeler
97
98
49.59
51.39


Programmanr. 21
18.11.07 - 15:20
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangTijd
1.De Columbiaan 1 1De Columbiaan 12:34.50
Joeri Jacobs
Koen de Waal
96
96
Greg l' Ami
Jeroen Oosthoek
96
96
37.38
32.63
2.ZV Sassenheim 1ZV Sassenheim2:56.98
Wesley vd Luit
Frank v Ruiten
97
96
46.12
48.36
Rens Geurds
Bas Kuijvenhoven
97
96
44.48
38.02
3.LZ 1886-KartoenZ 1LZ 1886-KartoenZ2:58.64
Dion de Mooy
Mouhlis Sahi
97
98
43.50Moemen Badawi
Miguel Moller
97
97
4.Electrolux AZC 1Electrolux AZC3:03.20
Arthur Belt
Lukas Schouten
97
96
52.16
46.86
Dennis Boon
Luuk van Donk
96
97
45.24
38.94
5.Widex Gzc Donk 1Widex Gzc Donk3:12.14
Jeroen Snel
Paul van Grol
96
96
52.00
49.18
Mark Dros
Nigel Kombrink
96
97
49.70
41.26
DISDe Columbiaan 2 1De Columbiaan 23:37.34
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
Bob den Dulk
Jelle Ammerlaan
98
98
50.04Stijn Does
Thieme Schmidt
98
98
DISDe Zijl/LGB 1De Zijl/LGB3:41.46
VC -   Armen niet over het water naar voren gebracht.
Enrico Strik
Giel van den Berg
98
97
53.96
52.71
Maarten Schoonens
Arjan Schrijer
98
97
1:07.18
47.61