Uitslag Driekamp dGZZ2 10-11-2007

Home

 
Programmanummer: 1 50m school dames Eindtijd     
Serie: 1
1. Marijke Mandemaker ZV de Gooye 0.44.58 90-06108   0.47.68          
2. Laura Neef ZPB H&L 0.42.75 83-02530   ng          
3. Stephanie van Bavel ZPB H&L 0.40.41 90-00170   0.41.04          
4. Jessica Gouw ZPB H&L 0.40.73 89-06266   0.42.94          
5. Lydia Terlouw ZV de Gooye 0.43.01 85-02852   0.43.28          
6. Selina Lagrouw ZPB H&L 0.47.77 90-05612   0.49.87          
Serie: 2
1. Maaike van Diggele ZPB H&L 0.39.55 87-00868   0.40.82          
2. Renate Elvers ZPB H&L 0.39.36 91-05194   0.39.94 II        
3. Carly Noordermeer ZOB'66 0.37.93 87-02984   0.38.03 I        
4. Inge van der Pligt ZOB'66 0.38.74 91-04762   0.40.57          
5. Karlien Veldscholte ZPB H&L 0.39.48 93-05880   ng          
6. Lizette van Dam ZOB'66 0.39.73 83-00372   0.39.96 III        
 
Programmanummer: 2 50m rug heren Eindtijd     
Serie: 1
2. Remon Tros ZPB H&L   91-03985   0.34.04 RH        
3. Niels van der Wekken ZV de Gooye 0.39.89 89-05103   0.41.04          
4. Jasper Schout ZPB H&L 0.40.16 86-04257   0.40.55          
Serie: 2
1. Niels Blok ZV de Gooye 0.37.37 90-04405   0.37.14          
2. Maarten Brandt ZOB'66 0.34.43 88-00487   0.34.64          
3. Mark Zoon ZV de Gooye 0.34.06 82-02091   0.34.52          
4. Harmen Reemst ZOB'66 0.34.15 87-02715   0.35.56          
5. Jeroen Zoon ZV de Gooye 0.35.29 84-02689   0.37.51          
Serie: 3
1. Anne Terlouw ZV de Gooye 0.33.14 90-02877   0.34.11          
2. Jelle Versteeg ZPB H&L 0.32.53 91-05219   0.31.72          
3. Roydon Filee ZOB'66 0.31.67 91-03789   0.32.05          
4. Davy Vermaas ZPB H&L 0.32.32 90-03041   0.33.55          
5. Anthony Struijk ZV de Gooye 0.32.57 91-04247   0.33.21          
6. Ruben Stolk ZOB'66 0.33.54 90-05665   0.33.79          
Serie: 4
1. Arthur van Dam ZOB'66 0.31.21 80-00285   0.33.11          
2. Maurits Brandt ZOB'66 0.30.85 91-00277   0.30.85 III        
3. Quinten Hompus ZPB H&L 0.30.15 91-00957   0.30.62 I        
4. Nol van Thull ZPB H&L 0.30.37 80-01513   0.30.82 II        
5. Marcel Noordermeer ZOB'66 0.31.15 90-03455   0.31.07          
6. Roderik Meijers ZOB'66 0.31.25 86-02063   0.31.36          
 
Programmanummer: 3 50m rug m./j. minioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Vincent Heiden ZPB H&L   98-01781   1.07.34          
2. Daisy Schoenmaker ZPB H&L   99-01670   1.03.68          
3. Manon Hameeteman ZV de Gooye 1.07.96 99-00678   1.05.82          
4. Brian v. Vliet ZOB'66   99-01177   1.05.32          
5. Annika de Bruijn ZPB H&L   98-02488   0.55.76          
Serie: 2
1. Chantal Bonset ZOB'66 1.03.40 98-02594   0.55.88          
2. Jurgen Ravenstijn ZV de Gooye 0.54.66 98-00929   0.52.44 III        
3. Vivian Dortland ZOB'66 0.49.92 98-02096   0.45.13 I        
4. Lindsey Dortland ZOB'66 0.50.45 98-02108   0.47.36 II        
5. Anne van der Burg ZV de Gooye 1.01.56 99-01444   1.00.39          
6. Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.03.52 00-00650   1.06.90          
 
Programmanummer: 4 50m vrij m. minioren 5 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Lotte Middelbos ZV de Gooye 0.47.53 99-00680   0.47.96          
3. Danique Luth ZPB H&L 0.45.82 97-02016   0.42.34          
4. Simone Koole ZOB'66 0.46.90 97-02726   0.44.90          
5. Esmeralda de Zwart ZPB H&L   97-03876   0.44.10          
Serie: 2
1. Dahana Baar ZPB H&L 0.42.56 97-03264   0.44.55          
2. Cindy Rkman ZPB H&L 0.40.99 98-00858   0.39.07 III        
3. Indah Hijmans ZOB'66 0.39.89 97-03152   0.38.20 I        
4. Eva Cornelisse ZPB H&L 0.40.92 97-01336   0.38.38 II        
5. Darshana Ausan ZPB H&L 0.41.72 97-02536   0.40.34          
6. Manouk van Neutegem ZPB H&L 0.44.73 97-01334   0.42.09          
 
Programmanummer: 5 50m vrij j. minioren 5 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Geerten Blonk ZV de Gooye 0.55.51 97-01859   0.56.33          
3. Rick Spaan ZV de Gooye 0.47.19 97-00781   0.46.18          
4. Ruud Terlouw ZV de Gooye 0.49.23 97-02149   0.47.11          
5. Thomas Mandigers ZOB'66   97-02667   0.53.23          
Serie: 2
1. Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 0.43.10 97-01193   0.42.34          
2. Bas van Hees ZPB H&L 0.39.77 97-00307   0.39.04 III        
3. Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.38.57 98-00231   0.37.38 II        
4. Linquendo van der Klooster ZPB H&L 0.39.33 98-01361   0.37.36 I        
5. Sander de Vos ZV de Gooye 0.40.86 97-00783   0.40.93          
6. Jordi Schaaf ZV de Gooye 0.43.66 98-00433   0.44.66          
 
Programmanummer: 6 50m school m. junioren 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Saskia Versteeg ZPB H&L 1.02.21 95-05596   0.57.34          
2. Marije Boer ZOB'66 0.55.47 96-03264   0.55.19          
3. Lianne Boer ZOB'66 0.53.07 96-03456   0.48.86          
4. ZoŽ van der Velden ZPB H&L 0.54.89 96-02862   0.48.56          
5. Danielle de Visser ZV de Gooye 0.58.42 95-05890   0.56.14          
6. Mariska de Groot ZV de Gooye 1.02.64 96-03172   1.01.52          
Serie: 2
1. Maureen van Sluis ZV de Gooye 0.50.67 96-02352   0.48.24 SP        
2. Nicky van Neutegem ZPB H&L 0.50.10 95-01714   0.49.52          
3. Madeleine van der Linden ZOB'66 0.50.00 96-03266   0.50.54          
4. Jorieke Wolfert ZV de Gooye 0.50.05 95-00928   0.48.38          
5. Iris Kamerman ZPB H&L 0.50.45 95-04082   0.52.62          
6. Janneke Japenga ZV de Gooye 0.52.41 95-00926   0.54.37          
Serie: 3
1. Renee Deddens ZPB H&L 0.49.86 95-03614   0.46.15          
2. Iris de Zwart ZOB'66 0.43.72 95-03992   0.41.27 I        
3. Nicky Deijl ZOB'66 0.40.87 96-01360   0.41.52 II        
4. Barbra Monster ZOB'66 0.42.24 95-03990   0.44.14 III        
5. Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 0.49.79 96-01100   0.49.78          
6. Roos Ketting ZOB'66 0.49.99 95-05576   0.47.36          
 
Programmanummer: 7 50m school j. junioren 1 en later Eindtijd     
Serie: 1
1. Bas Nieuwpoort ZV de Gooye 0.58.00 95-04851   0.55.44          
2. Robbert Bergsen ZPB H&L 0.53.15 96-02417   0.53.52          
3. Jasper Bergsen ZOB'66 0.52.36 96-01709   0.48.63          
4. Lex van der Wekken ZV de Gooye 0.52.99 95-02255   0.52.47          
5. Ben Morton ZPB H&L 0.54.14 96-01839   0.52.95          
6. Cyrinhio Hooplot ZPB H&L   96-04067   0.57.18          
Serie: 2
1. Ian van Mullem ZOB'66 0.50.76 96-02545   0.50.11          
2. Bjorn v. Vliet ZOB'66 0.49.80 96-01287   0.49.91          
3. Jeffrey Eigenraam ZOB'66 0.48.37 95-00041   0.46.91          
4. Leon de Vries ZPB H&L 0.49.03 96-03371   0.48.93          
5. Stijn Gerritse ZPB H&L 0.50.27 95-04513   ng          
6. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 0.51.62 96-00639   0.55.04          
Serie: 3
1. Lars Jongejan ZV de Gooye 0.47.89 95-01299   0.48.75          
2. Jelle Melissant ZOB'66 0.44.56 95-01393   0.45.58a III        
3. Yamiko Steenhoek ZOB'66 0.39.74 96-00987   0.41.04 II        
4. Ivar Veldscholte ZPB H&L 0.41.25 95-02657   0.39.88 I        
5. Koen Jongejan ZV de Gooye 0.47.62 95-02945   0.45.58b          
6. Joey van der Valk ZOB'66 0.48.15 96-02191   0.47.23          
 
Programmanummer: 8 50m vrij m. jeugd 2 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Ashravi Ausan ZPB H&L 0.40.92 93-07196   0.39.13          
3. Amber van der Kraan ZOB'66 0.39.18 92-06280   0.39.15          
4. Karinda Bechtum ZV de Gooye 0.39.80 93-07100   0.37.95          
Serie: 2
1. Christa de Geus ZV de Gooye 0.39.04 94-05738   0.38.27          
2. Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 0.38.13 93-06638   ng          
3. Kiona van der Burg ZPB H&L 0.37.46 93-05948   0.38.29          
4. Kimberley Breederland ZPB H&L 0.37.95 92-03632   0.37.08          
5. Eva van Hees ZPB H&L 0.38.92 94-04488   0.37.42          
Serie: 3
1. Roxanne van Bavel ZPB H&L 0.35.43 94-00878   0.34.55          
2. Julia Wolters ZOB'66 0.34.82 93-00862   0.34.85          
3. Amanda Schaaf ZV de Gooye 0.31.88 93-00662   0.33.22          
4. Karlien Veldscholte ZPB H&L 0.32.11 93-05880   0.30.90 III        
5. Melissa Knops ZV de Gooye 0.35.41 94-00214   ng          
6. Liannora van 't Zand ZPB H&L 0.35.80 94-01680   0.36.22          
Serie: 4
1. Wendy de Bruin ZOB'66 0.31.47 92-06320   0.31.16          
2. Lisa Deijl ZOB'66 0.31.14 93-04108   0.31.76a          
3. Laura van der Graaf ZPB H&L 0.29.22 94-01886   0.29.08 I        
4. Evelyne Gouw ZPB H&L 0.30.29 92-05498   0.29.75 II        
5. Louise den Breejen ZOB'66 0.31.24 92-03160   0.32.36          
6. Shannon van Trigt ZPB H&L 0.31.47 94-01884   0.31.76b          
 
Programmanummer: 9 50m vrij j. junioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Jos Terlouw ZV de Gooye 0.33.98 94-00601   0.32.65          
3. Pieter Wolfert ZV de Gooye 0.32.37 94-00201   0.31.25          
4. Kevin de Koning ZPB H&L 0.32.60 92-06421   0.33.53          
5. Annegies van 't Zand ZPB H&L 0.35.08 94-01543   0.32.64          
6. Ramon van Huizen ZV de Gooye 0.35.09 94-00945   0.34.98          
Serie: 2
1. Niels Meijer ZOB'66 0.31.58 92-03549   0.29.61a II        
2. Walter Troost ZOB'66 0.31.13 93-02347   0.30.46a          
3. Coen van der Wekken ZV de Gooye 0.29.64 92-02965   0.29.47 I        
4. Mitchell Coert ZPB H&L 0.29.72 92-04055   0.29.61b III        
5. Jaco Struijk ZV de Gooye 0.31.14 94-01323   ng          
6. Eric Wolfert ZV de Gooye 0.32.08 92-02103   0.30.41b          
 
Programmanummer: 10 100m rug dames Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Selina Lagrouw ZPB H&L 1.42.81 90-05612   1.47.26   0.52.88      
2. Laura Neef ZPB H&L 1.27.49 83-02530   ng          
3. Marijke Mandemaker ZV de Gooye 1.20.29 90-06108   1.23.51   0.41.06      
4. Stephanie van Bavel ZPB H&L 1.23.12 90-00170   1.26.71   0.42.22      
5. Lydia Terlouw ZV de Gooye 1.29.97 85-02852   1.32.80   0.45.61      
Serie: 2
1. Maaike van Diggele ZPB H&L 1.18.29 87-00868   1.20.27   0.39.21      
2. Lizette van Dam ZOB'66 1.16.38 83-00372   1.17.26 III 0.37.69      
3. Renate Elvers ZPB H&L 1.11.90 91-05194   1.15.08 I 0.36.91      
4. Carly Noordermeer ZOB'66 1.15.46 87-02984   1.16.76 II 0.37.18      
5. Jessica Gouw ZPB H&L 1.16.78 89-06266   1.21.07   0.39.87      
6. Inge van der Pligt ZOB'66 1.20.29 91-04762   1.25.49   0.41.18      
 
Programmanummer: 11 100m vrij heren Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Niels van der Wekken ZV de Gooye 1.10.86 89-05103   1.10.81   0.33.91      
3. Niels Blok ZV de Gooye 1.06.11 90-04405   1.05.50   0.30.89      
4. Jasper Schout ZPB H&L 1.07.23 86-04257   1.07.88   0.31.88      
Serie: 2
1. Harmen Reemst ZOB'66 1.05.86 87-02715   1.10.18   0.33.15      
2. Jeroen Zoon ZV de Gooye 1.03.81 84-02689   1.05.51   0.31.75      
3. Remon Tros ZPB H&L 1.03.67 91-03985   1.01.70   0.30.27      
4. Mark Zoon ZV de Gooye 1.03.74 82-02091   1.05.09   0.31.77      
5. Roydon Filee ZOB'66 1.04.85 91-03789   1.08.36   0.33.40      
Serie: 3
1. Ruben Stolk ZOB'66 1.02.07 90-05665   1.01.87   0.29.58      
2. Anthony Struijk ZV de Gooye 1.01.32 91-04247   1.01.81   0.29.85      
3. Jelle Versteeg ZPB H&L 0.59.64 91-05219   1.00.24   0.29.00      
4. Arthur van Dam ZOB'66 1.00.46 80-00285   1.02.58   0.30.55      
5. Davy Vermaas ZPB H&L 1.01.89 90-03041   1.05.00   0.30.61      
6. Maarten Brandt ZOB'66 1.02.56 88-00487   1.03.34   0.30.34      
Serie: 4
1. Maurits Brandt ZOB'66 0.58.83 91-00277   0.58.99   0.28.69      
2. Marcel Noordermeer ZOB'66 0.56.17 90-03455   0.56.90 III 0.27.20      
3. Nol van Thull ZPB H&L 0.52.70 80-01513   0.55.35 I 0.27.31      
4. Quinten Hompus ZPB H&L 0.55.48 91-00957   0.55.82 II 0.26.64      
5. Roderik Meijers ZOB'66 0.57.63 86-02063   1.00.24   0.28.09      
6. Anne Terlouw ZV de Gooye 0.58.94 90-02877   0.58.79   0.27.93      
 
Programmanummer: 12 50m school m./j. minioren 4 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Daisy Schoenmaker ZPB H&L   99-01670   0.58.92          
3. Brian v. Vliet ZOB'66   99-01177   1.08.10          
4. Chantal Bonset ZOB'66   98-02594   0.58.55          
5. Annika de Bruijn ZPB H&L   98-02488   0.55.26 III        
6. Vincent Heiden ZPB H&L   98-01781   1.07.04          
Serie: 2
1. Manon Hameeteman ZV de Gooye 1.06.51 99-00678   1.09.26          
2. Jurgen Ravenstijn ZV de Gooye 1.05.07 98-00929   1.04.64          
3. Vivian Dortland ZOB'66 0.55.00 98-02096   0.53.92 II        
4. Lindsey Dortland ZOB'66 0.56.15 98-02108   0.52.26 I        
5. Anne van der Burg ZV de Gooye 1.06.23 99-01444   1.06.28          
6. Liza Vijfhuizen ZV de Gooye 1.06.80 00-00650   1.05.45          
 
Programmanummer: 13 50m rug m. minioren 5 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Dahana Baar ZPB H&L 0.55.86 97-03264   0.56.81          
3. Simone Koole ZOB'66 0.54.09 97-02726   0.51.69b          
4. Danique Luth ZPB H&L 0.55.20 97-02016   0.51.69a RD        
5. Esmeralda de Zwart ZPB H&L 1.01.82 97-03876   0.59.26          
Serie: 2
1. Cindy Rkman ZPB H&L 0.50.15 98-00858   0.48.25 II        
2. Eva Cornelisse ZPB H&L 0.48.97 97-01336   0.48.31 III        
3. Indah Hijmans ZOB'66 0.44.95 97-03152   0.45.06 I        
4. Lotte Middelbos ZV de Gooye 0.48.39 99-00680   0.51.08          
5. Darshana Ausan ZPB H&L 0.49.80 97-02536   0.49.78          
6. Manouk van Neutegem ZPB H&L 0.50.98 97-01334   0.50.11          
 
Programmanummer: 14 50m rug j. minioren 5 en later Eindtijd     
Serie: 1
2. Thomas Mandigers ZOB'66   97-02667   0.53.08          
3. Rick Spaan ZV de Gooye 0.55.32 97-00781   0.57.94          
4. Geerten Blonk ZV de Gooye 0.58.50 97-01859   1.02.69          
Serie: 2
1. Sander de Vos ZV de Gooye 0.54.48 97-00783   0.54.58          
2. Linquendo van der Klooster ZPB H&L 0.49.69 98-01361   0.48.01 III        
3. Niels Donkersloot ZV de Gooye 0.45.10 98-00231   0.43.98 I        
4. Matthijs Vijfhuizen ZV de Gooye 0.46.90 97-01193   0.45.83 II        
5. Ruud Terlouw ZV de Gooye 0.54.33 97-02149   0.58.72          
 
Programmanummer: 15 100m vrij m. junioren 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Saskia Versteeg ZPB H&L 1.43.27 95-05596   1.42.19   0.48.74      
2. Madeleine van der Linden ZOB'66 1.40.26 96-03266   1.28.13   0.40.12      
3. ZoŽ van der Velden ZPB H&L 1.33.37 96-02862   1.25.41   0.39.16      
4. Danielle de Visser ZV de Gooye 1.38.40 95-05890   1.29.46   0.42.54      
5. Gerdine v.d. Boogert ZV de Gooye 1.40.36 96-01100   1.42.37   0.47.04      
6. Mariska de Groot ZV de Gooye 2.14.94 96-03172   1.58.79   0.55.96      
Serie: 2
1. Marije Boer ZOB'66 1.30.79 96-03264   1.33.64          
2. Lianne Boer ZOB'66 1.27.02 96-03456   1.21.84   0.38.92      
3. Jorieke Wolfert ZV de Gooye 1.25.14 95-00928   1.28.75   0.41.98      
4. Roos Ketting ZOB'66 1.25.44 95-05576   1.24.09   0.39.32      
5. Renee Deddens ZPB H&L 1.27.07 95-03614   1.23.06   0.40.65      
6. Barbra Monster ZOB'66 1.31.12 95-03990   1.34.70   0.42.02      
Serie: 3
1. Iris de Zwart ZOB'66 1.22.94 95-03992   1.25.75   0.40.18      
2. Maureen van Sluis ZV de Gooye 1.22.53 96-02352   1.21.41   0.38.61      
3. Nicky Deijl ZOB'66 1.18.83 96-01360   1.16.72 I 0.36.82      
4. Janneke Japenga ZV de Gooye 1.19.42 95-00926   1.18.74 II 0.37.49      
5. Iris Kamerman ZPB H&L 1.22.71 95-04082   1.20.09 III 0.37.43      
6. Nicky van Neutegem ZPB H&L 1.23.53 95-01714   1.20.14   0.38.38      
 
Programmanummer: 16 100m vrij j. junioren 1 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Cyrinhio Hooplot ZPB H&L   96-04067   1.56.45   0.52.39      
3. Bas Nieuwpoort ZV de Gooye 1.40.88 95-04851   1.39.51   0.46.26      
4. Stijn Gerritse ZPB H&L 1.41.77 95-04513   ng          
Serie: 2
2. Ben Morton ZPB H&L 1.37.24 96-01839   1.42.06   0.51.23      
3. Robbert Bergsen ZPB H&L 1.32.89 96-02417   1.33.74   0.44.10      
4. Leon de Vries ZPB H&L 1.32.90 96-03371   1.33.40   0.43.10      
5. Ian van Mullem ZOB'66 1.37.76 96-02545   1.26.57   0.41.41      
Serie: 3
1. Bas van Hees ZPB H&L 1.28.39 97-00307   1.31.04   0.42.57      
2. Lex van der Wekken ZV de Gooye 1.26.64 95-02255   1.28.20   0.42.92      
3. Bjorn v. Vliet ZOB'66 1.25.56 96-01287   1.27.60   0.41.94      
4. Wilber Hameeteman ZV de Gooye 1.26.17 96-00639   1.24.10   0.40.94      
5. Joey van der Valk ZOB'66 1.28.09 96-02191   1.27.26   0.40.45      
6. Jasper Bergsen ZOB'66 1.31.02 96-01709   1.28.02   0.40.02      
Serie: 4
1. Koen Jongejan ZV de Gooye 1.18.69 95-02945   1.14.07   0.35.73      
2. Jelle Melissant ZOB'66 1.16.57 95-01393   1.13.58 III 0.35.18      
3. Ivar Veldscholte ZPB H&L 1.07.72 95-02657   1.08.00 II 0.32.97      
4. Yamiko Steenhoek ZOB'66 1.09.50 96-00987   1.07.57 I 0.32.95      
5. Jeffrey Eigenraam ZOB'66 1.17.24 95-00041   1.17.80   0.36.81      
6. Lars Jongejan ZV de Gooye 1.21.07 95-01299   1.19.73   0.38.64      
 
Programmanummer: 17 100m school m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. Kimberley Breederland ZPB H&L 2.03.11 92-03632   2.01.50   0.55.98      
3. Melissa Knops ZV de Gooye 1.51.67 94-00214   ng          
4. Karinda Bechtum ZV de Gooye 1.54.88 93-07100   1.59.95   0.54.95      
Serie: 2
2. Jacqueline de Graaff ZV de Gooye 1.48.51 93-06638   ng          
3. Kiona van der Burg ZPB H&L 1.40.64 93-05948   1.43.47   0.49.04      
4. Ashravi Ausan ZPB H&L 1.48.04 93-07196   1.48.26   0.50.74      
5. Eva van Hees ZPB H&L 1.50.36 94-04488   1.48.68   0.51.75      
Serie: 3
1. Amber van der Kraan ZOB'66 1.38.41 92-06280   1.39.82   0.47.57      
2. Shannon van Trigt ZPB H&L 1.35.85 94-01884   1.33.17   0.44.20      
3. Roxanne van Bavel ZPB H&L 1.30.95 94-00878   1.29.30   0.42.02      
4. Christa de Geus ZV de Gooye 1.35.54 94-05738   1.41.31   0.46.45      
5. Liannora van 't Zand ZPB H&L 1.38.41 94-01680   1.39.28   0.47.08      
6. Julia Wolters ZOB'66 1.40.54 93-00862   1.43.20   0.49.26      
Serie: 4
1. Wendy de Bruin ZOB'66 1.27.82 92-06320   1.26.30   0.40.77      
2. Lisa Deijl ZOB'66 1.25.79 93-04108   1.27.26   0.40.58      
3. Karlien Veldscholte ZPB H&L 1.24.61 93-05880   1.23.49 I 0.39.06      
4. Laura van der Graaf ZPB H&L 1.25.16 94-01886   1.25.27 II 0.40.12      
5. Louise den Breejen ZOB'66 1.27.29 92-03160   1.30.19   0.41.11      
6. Evelyne Gouw ZPB H&L 1.28.12 92-05498   1.25.70 III 0.40.07      
 
Programmanummer: 18 100m school j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. Pieter Wolfert ZV de Gooye 1.44.76 94-00201     ZIE VOORBL        
2. Jaco Struijk ZV de Gooye 1.38.22 94-01323   ng          
3. Jos Terlouw ZV de Gooye 1.34.07 94-00601   1.32.37   0.43.77      
4. Annegies van 't Zand ZPB H&L 1.34.77 94-01543   1.33.99   0.44.84      
5. Ramon van Huizen ZV de Gooye 1.39.61 94-00945   1.42.14   0.48.86      
Serie: 2
1. Kevin de Koning ZPB H&L 1.31.62 92-06421   1.29.39   0.42.39      
2. Walter Troost ZOB'66 1.23.93 93-02347   1.23.98 III 0.39.42      
3. Mitchell Coert ZPB H&L 1.18.21 92-04055   1.18.57 I 0.36.56      
4. Niels Meijer ZOB'66 1.20.88 92-03549   1.19.22 II 0.37.28      
5. Coen van der Wekken ZV de Gooye 1.29.36 92-02965   1.27.02   0.41.06      
6. Eric Wolfert ZV de Gooye 1.33.80 92-02103   1.35.54   0.44.16      
 
Programmanummer: 19 4x100m vrij est. dames Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
3. ZPB H&L 1   4.23.31     4.36.22 II 0.31.17 1.04.20    
4. ZOB'66 1   4.25.11     4.29.88 I 0.31.41 1.05.66    
 
ZPB H&L 1 ZOB'66 1
91-05194 Renate Elvers   83-00372 Lizette van Dam  
87-00868 Maaike van Diggele   87-02984 Carly Noordermeer  
90-00170 Stephanie van Bavel   92-03160 Louise den Breejen  
89-06266 Jessica Gouw   91-04762 Inge van der Pligt  
           
 
Programmanummer: 20 4x100m wissel est. heren Eindtijd 50m100m  
Serie: 1
2. ZOB'66 2   4.47.05     4.57.18 III   1.11.78    
3. ZOB'66 1   4.19.66     4.23.00 I 0.32.53 1.06.41    
4. ZPB H&L 1   4.27.77     4.41.80 II 0.33.86 1.08.67    
5. ZV de Gooye 2   5.04.90     5.23.38   0.37.44 1.17.44    
 
ZOB'66 2 ZOB'66 1
80-00285 Arthur van Dam   91-00277 Maurits Brandt  
88-00487 Maarten Brandt   90-03455 Marcel Noordermeer  
87-02715 Harmen Reemst   86-02063 Roderik Meijers  
91-03789 Roydon Filee   90-05665 Ruben Stolk  
           
ZPB H&L 1 ZV de Gooye 2
91-00957 Quinten Hompus   82-02091 Mark Zoon  
91-05219 Jelle Versteeg   90-04405 Niels Blok  
90-03041 Davy Vermaas   84-02689 Jeroen Zoon  
80-01513 Nol van Thull   89-05103 Niels van der Wekken  
           
 
Programmanummer: 21 4x50m vrij est. Mix Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. ZPB H&L 3   2.51.37     2.42.75 III 0.40.00      
3. ZPB H&L 2   2.46.72     2.59.18   0.45.72      
4. ZOB'66 3   2.51.11     3.01.01   0.39.00      
Serie: 2
2. ZV de Gooye 1   2.38.36     2.41.89 II 0.38.54      
3. ZOB'66 1   2.20.73     2.26.36 I 0.34.81      
4. ZOB'66 2   2.36.66     2.45.14   0.40.32      
5. ZPB H&L 1   2.40.08     2.43.68   0.41.15      
 
ZPB H&L 3 ZPB H&L 2
97-03264 Dahana Baar   97-02536 Darshana Ausan  
96-01839 Ben Morton   96-02417 Robbert Bergsen  
97-02016 Danique Luth   97-01334 Manouk van Neutegem  
96-04067 Cyrinhio Hooplot   98-01361 Linquendo van der Klooster  
           
ZOB'66 3 ZV de Gooye 1
97-03152 Indah Hijmans   96-02352 Maureen van Sluis  
96-01287 Bjorn v. Vliet   98-00231 Niels Donkersloot  
97-02726 Simone Koole   96-01100 Gerdine v.d. Boogert  
97-02667 Thomas Mandigers   96-00639 Wilber Hameeteman  
           
ZOB'66 1 ZOB'66 2
96-01360 Nicky Deijl   96-03266 Madeleine van der Linden  
96-00987 Yamiko Steenhoek   96-02545 Ian van Mullem  
96-03456 Lianne Boer   96-03264 Marije Boer  
96-01709 Jasper Bergsen   96-02191 Joey van der Valk  
           
ZPB H&L 1
98-00858 Cindy Rkman  
96-03371 Leon de Vries  
97-01336 Eva Cornelisse  
97-00307 Bas van Hees  
     
 
Programmanummer: 22 4x50m wissel est. m. jeugd 2 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
1. ZV de Gooye 2   2.56.28     3.05.23   0.42.45      
2. ZOB'66 1   2.35.40     2.46.90 III 0.43.92      
3. ZPB H&L 1   2.21.32     2.20.42 I 0.35.63      
4. ZOB'66 2   2.30.74     2.38.05 II 0.37.68      
5. ZPB H&L 2   2.49.56     2.52.50   0.47.35      
6. ZPB H&L 3   2.59.14     3.07.80   0.48.42      
 
ZV de Gooye 2 ZOB'66 1
95-00926 Janneke Japenga   93-00862 Julia Wolters  
95-00928 Jorieke Wolfert   92-06280 Amber van der Kraan  
93-07100 Karinda Bechtum   92-03160 Louise den Breejen  
95-05890 Danielle de Visser   95-05576 Roos Ketting  
           
ZPB H&L 1 ZOB'66 2
92-05498 Evelyne Gouw   93-04108 Lisa Deijl  
94-00878 Roxanne van Bavel   95-03990 Barbra Monster  
93-05880 Karlien Veldscholte   92-06320 Wendy de Bruin  
94-01886 Laura van der Graaf   95-03992 Iris de Zwart  
           
ZPB H&L 2 ZPB H&L 3
95-01714 Nicky van Neutegem   94-04488 Eva van Hees  
93-05948 Kiona van der Burg   93-07196 Ashravi Ausan  
94-01884 Shannon van Trigt   95-04082 Iris Kamerman  
94-01680 Liannora van 't Zand   92-03632 Kimberley Breederland  
           
 
Programmanummer: 23 4x50m wissel est. j. junioren 4 en later Eindtijd 50m   
Serie: 1
2. ZOB'66 1   2.24.23     2.22.46 II 0.39.12      
3. ZV de Gooye 1   2.21.42     2.32.54 III 0.35.35      
4. ZPB H&L 1   2.21.77     2.21.41 I 0.38.06      
5. ZV de Gooye 2   2.35.66     2.41.57   0.40.88      
 
ZOB'66 1 ZV de Gooye 1
95-00041 Jeffrey Eigenraam   92-02965 Coen van der Wekken  
92-03549 Niels Meijer   94-00601 Jos Terlouw  
93-02347 Walter Troost   92-02103 Eric Wolfert  
95-01393 Jelle Melissant   95-02255 Lex van der Wekken  
           
ZPB H&L 1 ZV de Gooye 2
94-01543 Annegies van 't Zand   94-00201 Pieter Wolfert  
92-04055 Mitchell Coert   94-00945 Ramon van Huizen  
95-02657 Ivar Veldscholte   95-02945 Koen Jongejan  
92-06421 Kevin de Koning   95-01299 Lars Jongejan